ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
آیا چرخش زمین در 21 دسامبر سال 2012 میلادی برعکس می شود ؟
http://fidibo.com/

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
  1. Top | #1

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    393
    تشکر شده 217 در 69 پست
    حالت من
    Ranjoor
    اندازه فونت

پیش فرض آیا چرخش زمین در 21 دسامبر سال 2012 میلادی برعکس می شود ؟

به گزارش خبرگزاری تقریب به نقل از روزنامه "الوفاق": زمانی که نقاشیهای ملت های گذشته و رمزهای آنها را مشاهده می کنیم، مفهوم حقیقی آنها را درک نمی کنیم و گمان می کنیم که آنها خرافات و افسانه است و حتی آنها را مسخره می کنیم.

اما طبق یک مقاله علمی که بر روی اینترنت منتشر شده است، روز 21 دسامبر سال 2012 میلادی یعنی 3 سال دیگر، دوره پنجم دنیا، آغاز خواهد شد.

این مسأله هر 26000 سال یکبار اتفاق می افتد و خورشید با به هم رسیدن کهکشان و مدار زمین در آسمان مواجه می شود. دانش امروز داستانهای ملت های مایا و سرخپوستان آریزونا و فراعنه را به یک واقعیت علمی اخترشناسی تبدیل کرده است.

از هزاران بلکه میلیونها سال پیش بسیاری از افراد منتظر این اتفاق که در 3 سال دیگر روی خواهد داد، می باشند. 3 سال دیگر زمان پایان دوره بزرگ دوازدهم زمین و خورشید است که منجر به یک انقلاب مغناطیسی می شود و لرزشها و زلزله ها به یک امر عادی تبدیل می گردد.

تحقیقات جدید نشانگر این است که چرخش زمین بر عکس خواهد شد و خورشید از مغرب طلوع و در مشرق غروب خواهد کرد.

سرخ پوستان آریزونا این تاریخ را به دلیل برخورد تعدادی از ستارگان در یک مدار ثبت کرده اند، زیرا این مسأله موجب به وجود آمدن تغییراتی در آب و هوا و حوادث طبیعی محیطی خواهد شد و آغاز مرحله پنجم انسانیت است.

ممکن است این دانش جدید و تمامی این نظریات، یک داستان تازه باشد که امکان درست یا نادرست بودن آن وجود دارد.

[JUSTIFY]قابل ذکر است در احادیث معتبر در بیان علائم ظهور برخی نشانه های عجیب که به کهکشانها و حرکات زمین و منظومه شمسی مربوط است ، بعضاً از اول خلقت اتفاق نیفتاده است مانند خسوف و کسوف در ماه مبارک رمضان :[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]از [url=http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/mavara-index.php?page=%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA+%D8%A7%D9% 85%D8%A7%D9%85+%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF+%D8%A8%D8% A7%D9%82%D8%B1+%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87+%D8%A7%D9% 84%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85:3l4dqv3v]امام باقر علیه السلام[/url:3l4dqv3v] روایت شده که فرمود: « دو نشانه پیش از این امر { ظهور } است.
    ماه گرفتگی در پنجم ماه و خورشید گرفتگی در پانزدهم ماه، چنین حادثه ای از زمانی که آدم به زمین هبوط کرده است اتفاق نیفتاده است و در این هنگام محاسبات منجمان از درجه اعتبار ساقط می شود.»
    (بحارالانوار، ج52، ص 207، حدیث 41 و 43 ---------- کمال الدین )[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]نشانه دیگر ، ایستادن زمین از ظهر تا غروب است و سپس طلوع خورشید از مغرب(چرخش برعکس)[/JUSTIFY]

(منبع 1: [url=http://u313.blogfa.com/:3l4dqv3v]ظهور بسیار نزدیک است[/url:3l4dqv3v])
    [url=http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news/54-1388-05-21-17-58-34/389--21-2012-.html:3l4dqv3v](منبع 2 : وعده صادق[/url:3l4dqv3v])
    پینوشت :
    این روزها شبکه خبر تقریبا هر روز نمایش تصویری ویرانی شهرها و دهکده ها را در سیل ها وطوفانها و سونامی ها وحوادث طبیعی در سکوت منعکس می کند ! ریشه این سیل ها و بارش های شدید و خشکسالی ها بهم ریختن اوضاع زمین با گرم شدن کره زمین در اثر گازهای گلخانه ای ست که نیمی از آن متعلق به آمریکا و کشورهای صنعتی ست ( ظهر الفساد فی البر و البحر بما کسبت ایدی الناس) .
    با دیدن این صحنه ها بی شک انسان به یاد علائم آخرالزمان می افتد / فائو اعلام کرده بیش از یک میلیارد گرسنه در سرتا سر جهان وجود دارند و درخواست کرده برای همدردی با آنها امروز شنبه 23 آبان 88 مردم جهان روزه بگیرند ! در صد سال گذشته فقط 8 روز بوده است که در جهان جنگی رخ نداده است ! عربستان هم که این روزها با کمک اردن در یمن مشغول کشتار شیعیان است .و اسرائیل هم برای جنگ با لبنان تحرکات مشکوکی دارد !
    - 22 آبان 88 - در اخبار ساعت ده و نیم کانال دو صدا وسیما این خبر پخش شد که نمایش یک فیلم هالیوودی درباره "پایان زمین در سال 2012" اعصاب آمریکایی ها را بهم ریخته و موج وحشت جدیدی را در آمریکا بوجود اورده . .....
    با شنیدن این خبر تنها فکری که به ذهنم رسید این بود که خدایا قربون بزرگی ات بروم چطوری بدست خود انسان ، آنهم کسانی که کارشان فتنه گری در زمین است .... زمینه ی تسلیم شدن انسان را در برابر ولی ات امام زمان فراهم می کنی ؟....
    یکی از ابزارها تسلیم بشر همین جنگ ها و لشکر کشی ها ست که انسان قرن بیستم را بالاخره خسته و سر شکسته می کند از گناهان خودش ...و یکی دیگر هم این بحران اقتصادی ست که ریشه در همین جنگ ها و کشتارها و افزون طلبی ها دارد و شاید این کارهای سینمایی که انسانها را به وحشت می اندازد نیز زمینه دیگری برای تفکر انسانها و گریختن دوباره بشر به دامان خداست ..... آیا زمان گام بلند بشر برای رهایی از شر شیطان و دنیا پرستی نزدیک است ؟
    اتجعل فیها من یفسد فیها و یسفک الدماء و نحن نسبح بحمدک و نقدس لک ؟ اما جواب خدا به این اعتراض فرشته ها زیباست . قال انی اعلم ما لا تعلمون ....

و شاید زمان ظهور و تجلی آنچه خداوند می دانست و ملائکه نمی دانستند نزدیک باشد.... یعنی تجلی انسان کامل در روی زمین و ظهور دولت او ......یعنی زمان تسلیم بشر در برابر اولیا خداوند ... زمان بلوع فکری انسان و درک خدا پرستی و رابطه با جهان غیب....و این پدیده ی فیزیکی شاید وسیله ی خداوند برای بازگرداندن بشر به آغوش مهربان خودش باشد . چرا که خداوند انسان را دوست دارد ......
    مهمترین مسئله انسانها ....خداست- الله اکبر -و دقیقا انسانها به خاطر همین فراموشی مهمترین مسئله است که خود را فراموش کرده اند و به گناه در زمین روی آورده اند و به چیزهای پست فکر می کنند و شاید این فیلم ها و وحشت ها .... زمینه ی بیداری انسانها باشد .
    شاید با وحشتی که این فیلم در آمریکا بوجود می آورد....انسانها ازین روزمرگی خارج شوند و کمی هم به معاد و ارتباط با خداوند و عالم غیب بیاندیشند ! (و مکرو و مکر الله و الله خیر الماکرین ....)

و شاید هم این همان مقدمات رعب است که لشکر کفر را فرا می گیرد و به او اجازه ایستادگی در برابر ولی خدا را هنگام ظهور نمی دهد ؟
    آیا روز ظهور نزدیک است ؟ روز تجلی انسان کامل در زمین و تسلیم شدن تمامی انسانهای دیگر در برابر او ....
    روزی که عقل بشر در آن روز شکوفا می شود ....
    آیا روز تحقق وعده ی خداوند در زمین ....

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

و در هر حال می روم سراغ آن بغض کهنه ِی خاک گرفته و کمی با خون دل مطروبش می کنم تا .....
    خدایا می شود بگویی چرا احوالاتم تکراریست؟؟؟؟

2. 2 کاربر از پست sogoli7 تشکر کرده اند .

3. Top | #2

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 30 در 20 پست
    اندازه فونت

پیش فرض Re: آیا چرخش زمین در 21 دسامبر سال 2012 میلادی برعکس می شود ؟

راسیتش من زیر بار همچین چرندیاتی نمیرم خیالتون راحت هیچی نمیشه
    تا وقتی جوونی آینده رو روشن میبینی و گذشته رو تیره، وقتی پیر شدی آینده برات تاریک و مبهم میشه و گذشته هی روشن و روشن تر میشه!

4. Top | #3

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از کاربر
    10,030
    تشکر شده 1,856 در 186 پست
    حالت من
    Sepasgozar
    اندازه فونت

اگه قرارباشه خورشید ازغرب طلوع کنه ودرشرق غروب کنه میشه نقض کلام خدا توی قرآن که میگه خورشیدازشرق طلوع میکنه وازشرق غروب. قرآن معجزه محمد(ص) هستش وممکن نیست به هیچ وجه اشتباه داشته باشه. اینو همه مامسلمونا به عنوان یک حقیقت قبولش داریم. پس قرآن که کلام خداست نمیتونه برعکس بشه واشتباه دربیاد. درنتیجه تموم این حرفها الکی ودروغه.
    " باران باش وببار. مپرس کاسه های خالی از آن کیست "

5. Top | #4

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    393
    تشکر شده 217 در 69 پست
    حالت من
    Ranjoor
    اندازه فونت

[quote="saray";p="345557":dkedfagd]اگه قرارباشه خورشید ازغرب طلوع کنه ودرشرق غروب کنه میشه نقض کلام خدا توی قرآن که میگه خورشیدازشرق طلوع میکنه وازشرق غروب. قرآن معجزه محمد(ص) هستش وممکن نیست به هیچ وجه اشتباه داشته باشه. اینو همه مامسلمونا به عنوان یک حقیقت قبولش داریم. پس قرآن که کلام خداست نمیتونه برعکس بشه واشتباه دربیاد. درنتیجه تموم این حرفها الکی ودروغه.[/quote:dkedfagd]

ایا یادتان نمیاید در نشانه های قیامت امده که خورشید از مغرب طلوع خواهد کرد. و حتی برای مدتی در هنگام تغییر دادن مسیر به طور وحشتناکی از حرکت میایستد و یک روز بسیار طولانی بوجود میاید. وحتی خسوف و کسوف عظیم و بیسابقه که رخ بدهد مربوط به این رویداد است. که پیامبر فرمودند که تاریکی و ظلمتی ترسناک بر دنیا چیره میشود. این کسوف را همه خواهند دید مربوط به یک منطقه نیست

6. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.46
    تشکر از کاربر
    19,815
    تشکر شده 10,837 در 2,450 پست
    حالت من
    Narahat
    اندازه فونت

بی خیال حالا بر عکس شد که شد

چند سال پیش هم میگفتن زمین بر اثر برخورد با یک سنگ بزرگ متلاشی میشه(البته یه همچین چیزی بود) خب نشد حالا یا زنده میمونیم یا میمیریم مردیم هم که مردیم از الان بشینیم حرص بخوریم حالا اگه مردیم خدا رحمت مون کنه....
    خدایا به بزرگی ات قسم دلم از کوچکی خودم گرفته فقط همین......

7. Top | #6

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 8 در 5 پست
    اندازه فونت

[quote="sogoli7";p="345988":2kjkl0we][quote="saray";p="345557":2kjkl0we]اگه قرارباشه خورشید ازغرب طلوع کنه ودرشرق غروب کنه میشه نقض کلام خدا توی قرآن که میگه خورشیدازشرق طلوع میکنه وازشرق غروب. قرآن معجزه محمد(ص) هستش وممکن نیست به هیچ وجه اشتباه داشته باشه. اینو همه مامسلمونا به عنوان یک حقیقت قبولش داریم. پس قرآن که کلام خداست نمیتونه برعکس بشه واشتباه دربیاد. درنتیجه تموم این حرفها الکی ودروغه.[/quote:2kjkl0we]

ایا یادتان نمیاید در نشانه های قیامت امده که خورشید از مغرب طلوع خواهد کرد. و حتی برای مدتی در هنگام تغییر دادن مسیر به طور وحشتناکی از حرکت میایستد و یک روز بسیار طولانی بوجود میاید. وحتی خسوف و کسوف عظیم و بیسابقه که رخ بدهد مربوط به این رویداد است. که پیامبر فرمودند که تاریکی و ظلمتی ترسناک بر دنیا چیره میشود. این کسوف را همه خواهند دید مربوط به یک منطقه نیست[/quote:2kjkl0we]
    به نام خدا
    سلام

دوست عزیز شما چندتا نکته ی اساسی رو فراموش کردید:
    1)نوشتید در نشانه های قیامت آمده آمده خورشید از غرب طلوع میکندولی فراموش کردید قبل از قیامت امام زمان ظهور میکنند وبعد ازایشان بقیه امامان به زمین بر میگردند تا مدتی که حکومت از آنان سلب شده را حکومت کنند.خب اگه سال 2012 قیامت بشه حتی ممکنه امام زمان هم فرصت حکومت پیدا نکنه این عجیب نیست.
    2)مهم ترین نشانه زمان ظهور اینه که بجزخداکسی تا موقع ظهور ازش خبر نداره اگه قرارباشه از دوسال قبل ظهور مردم خبر شوند که با کلام خدا مغایراست.
    3)ازدیرباز دراکثر فرهنگ ها وتمدن ها مردم منتظر منجی بودند که با آمدن خود ظلم را از بین ببرد وبرای آمدن آن نشانه های عجیبی ذکر میکردند مثل روییدن نان از زمین یا چرخیدن برعکس ویا...چیزی که شما دربالا ذکر کردیدنمونه ای از پیش گویی های نوستراداموسه.
    4)نشانه قیامت دمیدن در شیپوراستوبعدازآن مردم در صحرای محشر حاضر میشوند پس وقتی برای دیدن این نشانه ها وجود نداره.
    5)اگه یادتون باشه یه زمانی بعضی از این مجله های به ظاهر علمی اعلام کردند در سال 2000 هزاران اتفاق میافتد ودلیلشان هم برنامه ی کامپیوترها بود ولی همه دیدیم هیچ اتفاقی نیافتاد.
    6)مهم ترین مورددرذکر حدیث اطمینان از صحت آن وسپس تفسیر آن توسط علمای دانشمنداست.
    7)بعضی وقتها بعضی ها برای ترویج خرافات یا فروش محصولشان دست به هر کاری میزنندچندسال پیش در مشهد یکی از دوستانم نقشه لشگرکشی امام زمان را خرید.
    8)در مورد فیلمی که گفته شد باید این فیلم به صورت کامل نقد وبررسی شه تا معلوم شه چه اهدافی در پشت این فیلم وجود داره آیا مثل فیلم آرماگدونکه یکی از اوامل آماده کننده زمینه مناسب برای حوادث 11ستامپر وحمله به افغانستان بود این فیلم هم همچین زمینه ای داره یا نه.
    9)نسبت به مسائل موجود در فیلم های هالییود انقدر خوش خیال نباشید این فیلم ها بعد از ساعتها کارشناسی ساخته و به بازار عرضه میشه حتی چیز هایی که میبینید به ظاهر ضرر دولت آمریکارو به بارمیاره توسط خود پنتاگون تعیین شده ودرراه اهداف اوناست.
    10)فیلم من روبات هستم فیلمیست که یک فرد سیاه پوست دنیا را نجات میدهد وتصادفا آمریکاییست این سیاه پوست به نظر شما آشنا نیست
    11)به جای اینکه ذهن خود را درگیر این مسائل بکنید سعی کنید خود را برای ظهور آن حضرت آماده کنیدتا اگراین شایعات خرافات بود ناراحت نشوید واگر راست بود چیزی را از دست نداده اید.

خداوند حافظ و راهنمای شما باشد.

موازقالوابلی تشویش دیرم

8. Top | #7

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    393
    تشکر شده 217 در 69 پست
    حالت من
    Ranjoor
    اندازه فونت

[quote="haghighatemrooz";p="346036":3bij1rkf][quote="sogoli7";p="345988":3bij1rkf][quote="saray";p="345557":3bij1rkf]اگه قرارباشه خورشید ازغرب طلوع کنه ودرشرق غروب کنه میشه نقض کلام خدا توی قرآن که میگه خورشیدازشرق طلوع میکنه وازشرق غروب. قرآن معجزه محمد(ص) هستش وممکن نیست به هیچ وجه اشتباه داشته باشه. اینو همه مامسلمونا به عنوان یک حقیقت قبولش داریم. پس قرآن که کلام خداست نمیتونه برعکس بشه واشتباه دربیاد. درنتیجه تموم این حرفها الکی ودروغه.[/quote:3bij1rkf]

ایا یادتان نمیاید در نشانه های قیامت امده که خورشید از مغرب طلوع خواهد کرد. و حتی برای مدتی در هنگام تغییر دادن مسیر به طور وحشتناکی از حرکت میایستد و یک روز بسیار طولانی بوجود میاید. وحتی خسوف و کسوف عظیم و بیسابقه که رخ بدهد مربوط به این رویداد است. که پیامبر فرمودند که تاریکی و ظلمتی ترسناک بر دنیا چیره میشود. این کسوف را همه خواهند دید مربوط به یک منطقه نیست[/quote:3bij1rkf]
    به نام خدا
    سلام

دوست عزیز شما چندتا نکته ی اساسی رو فراموش کردید:
    1)نوشتید در نشانه های قیامت آمده آمده خورشید از غرب طلوع میکندولی فراموش کردید قبل از قیامت امام زمان ظهور میکنند وبعد ازایشان بقیه امامان به زمین بر میگردند تا مدتی که حکومت از آنان سلب شده را حکومت کنند.خب اگه سال 2012 قیامت بشه حتی ممکنه امام زمان هم فرصت حکومت پیدا نکنه این عجیب نیست.
    2)مهم ترین نشانه زمان ظهور اینه که بجزخداکسی تا موقع ظهور ازش خبر نداره اگه قرارباشه از دوسال قبل ظهور مردم خبر شوند که با کلام خدا مغایراست.
    3)ازدیرباز دراکثر فرهنگ ها وتمدن ها مردم منتظر منجی بودند که با آمدن خود ظلم را از بین ببرد رای آمدن آن نشانه های عجیبی ذکر میکردند مثل روییدن نان از زمین یا چرخیدن برعکس ویا...چیزی که شما دربالا ذکر کردیدنمونه ای از پیش گویی های نوستراداموسه.
    4)نشانه قیامت دمیدن در شیپوراستوبعدازآن مردم در صحرای محشر حاضر میشوند پس وقتی برای دیدن این نشانه ها وجود نداره.
    5)اگه یادتون باشه یه زمانی بعضی از این مجله های به ظاهر علمی اعلام کردند در سال 2000 هزاران اتفاق میافتد ودلیلشان هم برنامه ی کامپیوترها بود ولی همه دیدیم هیچ اتفاقی نیافتاد.
    6)مهم ترین مورددرذکر حدیث اطمینان از صحت آن وسپس تفسیر آن توسط علمای دانشمنداست.
    7)بعضی وقتها بعضی ها برای ترویج خرافات یا فروش محصولشان دست به هر کاری میزنندچندسال پیش در مشهد یکی از دوستانم نقشه لشگرکشی امام زمان را خرید.
    8)در مورد فیلمی که گفته شد باید این فیلم به صورت کامل نقد وبررسی شه تا معلوم شه چه اهدافی در پشت این فیلم وجود داره آیا مثل فیلم آرماگدونکه یکی از اوامل آماده کننده زمینه مناسب برای حوادث 11ستامپر وحمله به افغانستان بود این فیلم هم همچین زمینه ای داره یا نه.
    9)نسبت به مسائل موجود در فیلم های هالییود انقدر خوش خیال نباشید این فیلم ها بعد از ساعتها کارشناسی ساخته و به بازار عرضه میشه حتی چیز هایی که میبینید به ظاهر ضرر دولت آمریکارو به بارمیاره توسط خود پنتاگون تعیین شده ودرراه اهداف اوناست.
    10)فیلم من روبات هستم فیلمیست که یک فرد سیاه پوست دنیا را نجات میدهد وتصادفا آمریکاییست این سیاه پوست به نظر شما آشنا نیست
    11)به جای اینکه ذهن خود را درگیر این مسائل بکنید سعی کنید خود را برای ظهور آن حضرت آماده کنیدتا اگر خرافات بود ناراحت نشوید واگر راست بود چیزی را از دست نداده اید.

خداوند حافظ و راهنمای شما باشد.

[/quote:3bij1rkf]

سلام دوست عزیز
    هیچ کدوم از نکاتی که گفتی رو فراموش نکردم
    1)اون دوستمون گفتن طلوع خورشید از غرب نقض کلام خداست گفتم یکی از نشانه های قیامتم همینه
    2)منم نگفتم دو سال دیگه امام زمان ظهور میکنه اگه اتفاق بیافته یکی از نشانه های ظهور آقا هستش
    3)چی میگی؟شبیه حرفای این یارو شده واجب شد دوباره کتابشو بخونم
    4) چند بار تجربه داشتی؟
    5)عمرا یادم نیست بچه بودم
    6) در مورد حدیث یادم نیست کجا خوندمش ولی حق باشماست باید منبع شو پیدا کنم
    7)منم دیدم البته شوهر خالم تو کربلا بهشون دادن اما احادیث زیادی درمورد حرکت امام زمان وجود داره
    8) شاید الله و اعلم
    9)آره این فیلمو دیدم تصادفا تمام فیلمایی که برای پایان دنیا می سازن تمام ماجرا توی آمریکا می گذره وناجی دنیام یه آمریکاییه چیزی نیست بذار دلشون خوش باشه
    10 ) با این کا را و بحثا مثلا قراره اطلاعاتمونو در مورد ظهور و نشانه های ظهور بالا ببریم

9. Top | #8

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 8 در 5 پست
    اندازه فونت

نشانه قیامت دمیدن در شیپوراستوبعدازآن مردم در صحرای محشر حاضر میشوند پس وقتی برای دیدن این نشانه ها وجود نداره.

چند بار تجربه داشتی؟
    به نام خدا
    (و نفخ فى الصور فصعق من فى السموات و من فى الارض الا من شاء الله ثم نفخ فيها اخرى فاذا هم قيام ينظرون) (زمر / 68): در صور دميده مى‏شود، و بر اثر آن، جز آنكه خداى بقاى او را خواسته است، هر كه در آسمانها و زمين است‏يكسر مدهوش مرگ مى‏شوند، سپس بار ديگر صور دميده مى‏شود و ناگهان مردمان (از خواب مرگ)برخاسته و در صحنه محشر نظاره گر (سرنوشت‏خود) مى‏گردند.

باسلام خدمت شما دوست گرامی
    آیه بالا دلیل کافی برای اثبات حرف من هست و دیگر نیازی به بحث نیست فقط چیزی که لازمه بگم اینه که برای دونستن خیلی چیزا لازم نیست ما اونارو به چشم ببینیم وتجربه کنیم.

چی میگی؟شبیه حرفای این یارو شده واجب شد دوباره کتابشو بخونم
    چیز عجیبی نگفتم[img]http://www.98ia.com/modules/Forums/images/smiles/icon_cool.gif[/img] گفتم این اتفاق بیشترازاونکه شبیه آموزه های دینی باشه شبیه پیشگوییهای نوستراداموس(پیش گوی قرن 16) و یا باورهای تمدنها وگروه های خرافیه.

با این کا را و بحثا مثلا قراره اطلاعاتمونو در مورد ظهور و نشانه های ظهور بالا ببریم
    چیزی که مهمه داشتن اطلاعات در موردنشانه های ظهور نیست مهم اینه که ما خودمونو برای دور شدن از گناه و معصیت آماده کنیم [img]http://www.98ia.com/modules/Forums/images/smiles/icon_exclaim.gif[/img] هرچند چند نکته زیبا درپایان بحثتون آوردین که ایکاش با شایعه مخلوت نمیشد ودر غالب بحثی در مورد امام زمان مطرح میشد.[img]http://www.98ia.com/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif[/img]

خدا نگهدار[img]http://www.98ia.com/modules/Forums/images/smiles/025.gif[/img]

10. Top | #9

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    393
    تشکر شده 217 در 69 پست
    حالت من
    Ranjoor
    اندازه فونت

[quote="haghighatemrooz";p="347958":jjqp7f1f]
    نشانه قیامت دمیدن در شیپوراستوبعدازآن مردم در صحرای محشر حاضر میشوند پس وقتی برای دیدن این نشانه ها وجود نداره.
    چند بار تجربه داشتی؟
    به نام خدا
    (و نفخ فى الصور فصعق من فى السموات و من فى الارض الا من شاء الله ثم نفخ فيها اخرى فاذا هم قيام ينظرون) (زمر / 68): در صور دميده مى‏شود، و بر اثر آن، جز آنكه خداى بقاى او را خواسته است، هر كه در آسمانها و زمين است‏يكسر مدهوش مرگ مى‏شوند، سپس بار ديگر صور دميده مى‏شود و ناگهان مردمان (از خواب مرگ)برخاسته و در صحنه محشر نظاره گر (سرنوشت‏خود) مى‏گردند.

باسلام خدمت شما دوست گرامی
    آیه بالا دلیل کافی برای اثبات حرف من هست و دیگر نیازی به بحث نیست فقط چیزی که لازمه بگم اینه که برای دونستن خیلی چیزا لازم نیست ما اونارو به چشم ببینیم وتجربه کنیم.

چی میگی؟شبیه حرفای این یارو شده واجب شد دوباره کتابشو بخونم
    چیز عجیبی نگفتم گفتم این اتفاق بیشترازاونکه شبیه آموزه های دینی باشه شبیه پیشگوییهای نوستراداموس(پیش گوی قرن 16) و یا باورهای تمدنها وگروه های خرافیه.

با این کا را و بحثا مثلا قراره اطلاعاتمونو در مورد ظهور و نشانه های ظهور بالا ببریم
    چیزی که مهمه داشتن اطلاعات در موردنشانه های ظهور نیست مهم اینه که ما خودمونو برای دور شدن از گناه و معصیت آماده کنیم هرچند چند نکته زیبا درپایان بحثتون آوردین که ایکاش با شایعه مخلوت نمیشد ودر غالب بحثی در مورد امام زمان مطرح میشد.

خدا نگهدار[/quote:jjqp7f1f]
    بسم الله الرحمن الرحیم
    و خسف القمر(8)وجمع الشمس والقمر(9) وماه تاریک می شود وخورشید وماه یک جا جمع گرددند(سوره قیامت)
    یوم یکون الناس کالفراش المبثوث(4)وتکون الجبال کالعهن المنفوش(5)مردم مانند ملخ به هر سو پراکنده شوندو کوهها(از هیبت آن)همچون پشم زده متلاشی گردد(سوره قارعه)
    نه عزیزم پیش گویی اون موقع نیست اون چی می گی؟ تیکه کلاممه
    اتفاقا خیلی مهمه باید اطلاع داشته باشیم وشاید بعضی از این اتفاقات نوید نزدیک شدن زمان دیدار و لحظه ظهور حضرت مهدی(علیه السلام)باشد

11. Top | #10

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    5,576
    تشکر شده 1,478 در 392 پست
    اندازه فونت

من ميترسم

خواهش ميكنم درخواست دوستي ندين… ( خصوصاً پسـران! )
    خوش حال ميشم سر بزنين… ( 5 دقيقه هم وقتتونو نمي گيره! :£ )
    گلدان دوردانه مامان

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)