ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان تقاص | هما پور اصفهانی کاربر انجمن
گل نقش طاووس

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

صفحه 1 از 58 12345112651 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 575
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    تشکر شده 1,373,940 در 3,866 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پیش فرض رمان تقاص | هما پور اصفهانی کاربر انجمن

سلام
    خوبین؟
    منم خوبم ...
    اول اینکه منو پیام خصوصی بارون نکنین بگین تو که هنوز روزای بارونی رو تموم نکردی حق نداری یه رمان دیگه بنویسی ... روزای بارونی رمانیه که نیار به فکر داره نیاز به زمان داره ... چیزی که من الان خیلی ندارم!
    پس برای اینکه کمی الز فکر اون رمان درتون بیارم تصمیم گرفتم یه رمان دیگه بذارم ...
    در ضمن آرامش غربت هم هنوز به جای خودش باقیه ... بعد از تموم شدن روزای بارونی شروع می شه ...

بیخیال اینا ... می ریم سر رمان تقاص ...
    یه رمان که خیلی سال پیش نوشتمش ... الان وردشو کامل دارم ... اما ... نیاز به کلی ویرایش و تغییرات داره چون قلمم ناپختگی های اون دوران رو داره و می خوام برطرفش کنم ... پس نمی تونم همه شو با هم براتون بذارم و اینم جای کار داره اما حداقل به اندازه اونا زمان نمی بره ...

می خوام با این رمان کیف کنیم دور هم ... هم من راحتم هم شما ... می دونم تو امتحاناست اما بین درس خوندن هم آدم نیاز داره به کمی استراحت ... استراحتتون با من بیاین تقاص بخونین لذت ببرین ...

رمان منحصر به فردی بود اون زمانی که نوشتمش ... اما الان نمی دونم چه جوری باشه! چون شاید خیلی ها نمونه اش رو نوشته باشن ...

این رمان رو قبل از قرار نبود نوشتم و خودم به شخصه خیلی دوسش دارم ... امیدوارم شما هم از خوندنش لذت ببرین و همراهیم کنین ... مثل همیشه ...
    توضیحات:
    رمان از زبون اول شخص و دختر داستانه مثل بقیه رمانام ... زمانش هم مال حدودا ده سال پیشه! امیدوارم سوتی نداده باشم توش ... موضوعش هم بیشتر عشقیه ... کلا من هندی نویس خوبیم اما سعی می کنم یه سری چیزای روانشناسی هم مثل همیشه توش بگنجونم ...

تاپیکو نقدو از صفحه دوم می زنم و طبق معمول عاجزانه تقاضا مندم که کسی اسپم نده
    جلدو هم هر وقت اماده شد می ذارم ... کسی اگه عکس مناسب و با پوشش مناسب برای شخصیت ها یافت ارائه کنه توی گروه ... عکس ندارم برای هیچ کدوم اصلی و ابدی

خلاصه:

سالها پیش ... وقتی هنوز چشم به دنیا باز نکرده بودم حوادثی رخ داد که تاثیرش را مستقیم روی زندگی من و تو گذاشت ... شاید هیچ کس تصورش را هم نمی کرد یک عشق اتشین در گذشته باعث یک عشق اتشین دیگر در آینده شود ... اما به خاطر زهری که گذشتگان از عشق چشیدند عشق ما نیز باید طعم زهر به خودش بگیرد ... باید تقاص پس بدهیم ... هم من هم تو ... تقاص گناهی که نکردیم ... تو به من استواری را یاد بده! من شکننده ام ... من از جنس بلورم ... من لطیفم ... نگذار بشکنم ... برای شکستنم زود است! دستم را بگیر ... تنهایم نگذار ... نگذار این تقاص بی رحمانه روحمان را به کشتن بدهد ... نگذار ... بگذار این زنجیره گسسته را من و تو پیوند بزنیم ... بگذار این کینه ها را از بین ببریم ... بیا با هم باشیم که تو از منی و من از تو ... تو نیمه دیگر وجودمی ... کسی هستی که قبل از دیدنت می شناختمت ... حست می کردم ... با من بمان ... این تقاص حق من و تو نیست ... هیچ وقت باور نمی کنم که بلور وجودت شکسته باشد ... همان خورده شیشه ای که بقیه می گویند را تو نداری ... نه نداری ... منم ندارم ... نمی خواهم باور کنم که تو وسیله ای شدی برای تقاص پس گرفتن ... نگو که دارم خودم را گول می زنم! شاید تو خودت خواستی ... شاید هم نه! شاید فولاد آب دیده شدی زیر بار غم این عشق ... بین دو راهی و تردید گیر افتاده ام ... بین مرد بودن و نامرد بودن تو ... کمکم کن ... این راه که می روی به ترکستان است ... شاید هم نه ... قسمت است ... هر چه که هست من خود را به دست تو می سپارم ... تو برو و مرا بکش به هر سو که دوست داری ... من را با قسمتم پیوند بزن و خودت را با ....

چه خلاصه ای شد! کل رمان توش گنجونده شده ها! اما نیاز به اندکی تاملات داره

مقدمه:

تو اون شام مهتاب کنارم نشستي عجب شاخه گل وار به پايم شکستي
    قلم زد نگاهت به نقش آفريني که صورتگري را نبود اين چنِيني
    پريزاد عشقو مه اسا کشيدي خدا را به شور تماشا کشيدي
    تو دونسته بودي چه خوش باورم من شکفتي و گفتي: از عشق پرپرم من
    تا گفتم کي هستي؟ تو گفتي يه بي تاب تا گفتم دلت کو؟ تو گفتي که درياب
    قسم خوردي بر ماه که عاشق تريني تو يک جمع عاشق، تو صادق تريني
    همون لحظه ابري رخ ماهو آشفت به خود گفتم: اي واي, مبادا دروغ گفت؟!
    گذشت روزگاري از اون لحظه ناب که معراج دل بود به درگاه مهتاب
    در اون درگه عشق چه محتاج نشستم تو هر شام مهتاب به يادت شکستم
    تو از اين شکستم خبر داري يا نه؟ هنوز شور عشقو به سر داري يا نه؟
    هنوزم تو شبهات اگه ماهو داري من اون ماهو دادم به تو يادگاري....
    هنوزم تو شبهات اگه ماهو داري من اون ماهو دادم به تو يادگاري....

با نام و یاد خدا و با توکل به خودش رمان تقاص رو از امشب شروع می کنیم
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,11,11 در ساعت ساعت : 22:07

2. 1,571 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!Antoniuos!!! , !a!v!a! , !aynaz! , !nafas! , !rara! , !shamim! , #romina , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , < IMANA > , "Giti" , "Hasti" , "غریبه آشنا" , "َAVA" , '@R!N@$' , ((fatemeh ashkoo)) , (morvarid) , (زلال) , * AREZO.Z * , * Bita * , * hasti * , * Maneli * , * narges * , * sogand 21 * , * تبسم * , * حدیث * , * رونیکا * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , **LONELY** , **melika74** , **sevdayi ** , **tina** , **سولماز** , *9092*شادی , *::*MinoOoshi *::* , *Aida Banoo* , *aida* , *ARAM* , *Arshida* , *asemani* , *barandel* , *bi gharar* , *cleopatra* , *elaheimani* , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *golshan* , *goodgirl* , *kolaleh* , *MAHBOBEH* , *mahdiyeh* , *mahsa* , *Mahsa.z , *marin* , *maryam* , *miss minoo* , *n@fi3* , *N@M!S , *nafas.love* , *NAFASss* , *NaZ@NiN.B* , *NIGHT WOLF* , *NILA* , *niloo* , *niusha* , *Rima* , *S@RA , *saghari* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *Silver Sun* , *sorme* , *spectacular* , *T.a.N.i.N* , *venus* , *yasaman* , *yekta* , *ZeynaB* , *~* Atefeh *~* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , *ارامیس* , *برف* , *دخت تپل* , *سكوت باران* , *سورن* , *مائده* , *ماه پیشونی* , *ونوس , *یاسمن* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , --»ROZ!i«-- , -ShaDi- , -zeinab- , . ماه بآنو . , ... U & ME ... , ...ARAD... , ...pariya... , ...نگین... , ..fatima.. , ..nafise.. , ..p.e.g.a.h.. , .: pari sa :. , .: She :. , .:.TaniA.:. , .:aida:. , .:BahaR:. , .:MaedeH:. , .:zahra:. , .Anahit. , .ARAM. , .mahsa. , .Mania. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .Night star. , .SaInA. , .سیاوش. , .هازال. , 021girl , 199295 , 2rrin , 2rsa , 4dokhtar amoo , 4friend , 6666j , ::HeLiA:: , ==== , @Ann , @nilu , @nis@ , @razie@ , A SH , A.p.b , a2saw.p , aaasssaaalll , Abandokht , abbas_p , abby7 , adlay , afroodit , afson56 , aftabi_14 , aida nilsaz , aida-love , ailin1365 , airena , aisa77 , Aisa_lluvia , Ala 77 , alice cullen , alikhademi , ali_z , alma8525 , alonegirl , Altin ay , Ami Tis , amitida24 , Ana98 , anahita77 , anastasia2 , Angelical , angelina , angle92 , angry girl , Anita!? , anna320 , Anolin , Antonio17 , apamea , Aphrodite , Aphrodite* , aphroodit , aqua , Ara19 , aram-g , aran1365 , archangel 98 , architact2010 , arefe90 , Arezoo Khanoom , Arezoo.M , arezoo0 , arezoo1991a , arezoo20 , arezoo821 , arezoue , arina17 , arish94 , armaghan88 , arman_iran , arosha73 , arqavanii , Arrosha , arteston , artmis73 , arvana7 , Aryan Dokht , aryana.n , asal hidden , asal naz , asal-1412 , asalie , asalkhanoom505 , Asalo0o0 , asal_aram , asaree , asemane nili , aseman_82 , ashk eshgh , ashoka , asma66 , asma_m , atefe** , atena73 , atent , athena2020 , athena77 , AtI2020 , atieh72 , atiye77 , ava* , AVAmb3HbahanI , Ay San , ayeeeh , aygeen , aylin mehrian , aynaz69 , aynaz76 , aynod , AZAR-70 , azarmidokht , azda , bade-zemestun , bahar1379 , bahar73_m , bahareh-bt , BaharәH , banafsheh_sh83 , baran . M , baran 73 , baran eshgh , baran hr , baran pr , baran.fn , baran145 , baran1994 , baran97 , barane abi , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , beauty.girl , behi_jooon , behnaz ab , behnaz98 , behnazhmz , bella94 , best g!rl...SH , betiya , bikari , binaha , bipardeh , birdana2 , bitabarfi , Bita_SA , black&white , Bloodygirl , blub2000 , blue heart , bof4 , Boshra.M , breathe , breeze.blue222 , brokendoll , busy , bzaimaran , caarol , Cancer , Cat in boots , chobiiin , cityzad , CIVIL , coral12 , D e l a R a , d mohsen , D.maryam , D0nya , darian , dark chocolate , dark fairy , Darya 78 , darya... , darya9813 , DE2MISS , Defne , delaram.s , Delaramad , dey-asa , dezy , didaar , Digital Girl , Dina* , divandary , dokhibabash , dokhtare babash , dokhtare khial , Doni.M , doon doon , doorin , dordor , dozhd , dream.star , drizzle* , drm.gholami , E.Narjes , earth girl , EasTern_Girl , edin , edita , eevanescencee , Elahe41 , elahegood , Elahe~M~ , Elen , elena1998 , elena71987 , elena_1989 , Elham fa , elham k , Elham s , elham tala , elham12345 , Elham1992 , eli ab , elia65 , elianoos , ellli77 , elmir4 , elmira.t , ELMIRA79 , elnaz dadkhah , eloymaiden , elsa , emigirl , eniy , enm1387 , esike , estifen , Exotic.girl , f.barani , f.honey , F.M.1990 , f4tim4 , f@t3meh.k , f@temee , faezeh97 , faezeh_2020 , falahi , fani black 212 , Far Naz , far-a , faranak-bahari , faranakhd , Farazana_12 , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , farisa , farnam88180 , farnaz-76 , farnaz-gh , Farnaz.R , farnaz63 , farnaz77 , Faryad eshgh , Fateme Z , Fateme.R , fatemeh 18 , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.98 , fatemeh13 , fatemeh1990 , fati! , fati76 , Fatima S , fatima-karimi , fatima64 , fatima983 , feloor , femenist_bahar. , fereshth , ferial_rad , fermesk , fesghel mashang , finghili , fleur , flower_girl , fofo.nini , foroogh 54 , forough92 , fshy.24 , Fulya , Funny g!rl , f_hoshyar69 , f_venus_74 , geloria68 , GH eshghe man , ghaiegh mah , ghasedak 71 , ghazal 2000 , ghazal p , ghazal-xr75 , ghazal.girl , Ghazal99 , ghazale man , ghazale96 , Ghazaleh_k , ghazalghazal , gheisareh , Ghelghelak , ghorob89 , Glow pearl , golbaran , golchaghe , goldenroz , goldon , gole mikhak , goli21 , GOLNAZ , golnaz005 , goominam , gooood girl , gorgin khan , H..GH , h.douce.h , h.hoora76 , hadis joojooo , hadis00 , hala , haleh joooooooo , hana... , hanaan , hanajigh , hanarad , hanayi , hani-70 , hani.y , Haniday , hanie-ab , haniko1376 , Hanisa , hannaneh_ya66 , hanye , harimeshgh , hasteeeee , hasti-2012 , hasti.ah , hasti.h , hasti59 , hasti789 , hasti_azadi , havva , hediye73 , hediyeh_b , Hedyeh. , helen-661 , Helen73 , Helia6 , Henia , Heranosh , hese_gharib , hh.gh , hi.p77 , hidden girl , hiiiiiiiiiiiis , HiLdA BeAuTy , hilda_moonlight , hisss... , hiva-20 , hiva68 , hiva73 , HO$NA , hobi , hodeys , homa41 , homa90 , homa96h , HOMAYONN , honey-asal , hoolia , Hoolloo , hosna.پاییز , hotsummer001 , hovjo , hozomaza , hyunah , h_t_h_1984 , ICE.QUEEN , id001370 , Idin98i , ir2012 , Irana.Arian , Irani , iranian_girl , iryane , jasmin-jaz , JASMINE FLOWER , Jasmine.Ch , joana , JOJO15 , jojo22 , JoOjOo Bala , juju96 , k*s@m!.T , K0s$@R! , Kamandooo , katrin1369 , katy f , khanum gol , Khate Siah , khatereh14 , KHJ.N , Kiana S , KIANA smile , kim 98 , Kim Aida , kim.suzy , kimi khoshgele , kimia zz , kimia.ace , kimiangel123 , kimia_95 , king9090 , kissroll , kiumars , kodaki , kolbehsokut , kr@m.R@ , kurda smahlt:< , L!nA , l0vin , Laali , ladan110 , ladan93 , lady m$ , ladybarun , lalaie , lale joon , lalehjoon , lambada , layahashemi , Le!lY , leila.kh , leila999 , leilaadel , leila_f , leili.b , lili 20 , liloe , Lioda , lisan , looli jun , love is.. , love-sick , lovely gairl , lwbo888 , M mehrane , m Д 러 в υ β Ξ , m.hj , m.o.n.a , m0nire , m0zhdeh , M@R@L , m@ry@m75 , m@ryam_72 , Ma Neli , maahnoosh , madame arefeh , madi paym , maedeh angel , maedeh love , mahak19 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdieh 1378 , mahdieh021 , Mahdie_hs , Mahdis 77 , mahdis-d , Mahdis.Mah , mahdis_m , Mahi jo0o0n , mahna , mahnaz2103 , mahnazmom , mahpary , mahr0kh , Mahsa khazaei , mahsa.... , mahsa.g.75 , mahsa.h.i , mahsa.raad , mahsa1490 , Mahsa313 , mahsafall , mahsamoon , mahsany , Mahsa__M , mahta75 , mahtab soltani , mahtab10 , mAhTa_sAsI , Mahya 84 , Mahya.N , mahya1995 , mahzoon , makhmal_66 , maleke_ghalb , malihe ranjbar , mally , malmal91 , malus , mamalisooti , Maman fariba , maneou , mani49 , mania-h , Mansoure 391 , mansuri , Mantral , marale , MARDE_TANHA , mariya-n , marjansh , marmar7452 , marmara25 , mary341 , mary626 , maryam joOon , maryam khanum , maryam ss , MaRyAm.PaRiZaD , maryam.y , maryam1388 , maryam37 , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryam_4008 , marzie.faraji , marzik , masi20002 , masiha001 , mastan jojo , masumeh01 , math20 , matin_a , Mavis Drakula , Maxor , maya 74 , mb_maryam , Me Loo Rin , mega , mehr22 , mehraban.g , mehrazar , mehrdokht , MEHREDAD98ia , mehrniaa , meli ka , meli77 , melikarozl , melikbelik , Melisa , mellina2000 , meloda , melodi.. , meno , mery1356 , meysan , me_ned , miiiina , min00o , Mina , MINA JOOJOO , Mina khanum , mina naz , mina-75 , mina.zoroaster , mina87 , minai , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mina_xox , mindrella , minoo.k , minoo717 , miracle72 , Miss A , miss ava , Miss good , miss maryam , MiSs MiNo , miss mona , miss ♥ ghazal , Miss! , miss.no.1 , miss.sweet , mk70 , mobina10 , mobinaa , modern girl , moloud73 , Monaica , monir1343 , Moohadese , MoonRise , moon_light , morvaride , MotiAmiri , motlagh , Mozhgan195 , mrkh792 , Ms. JOKER , msa1 , my dream , mzd_pmd , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_mousavi , N!l00f , N*A*Z*L*I , n.a. , N.Y 1376 , n00Ra , N@M!S , n@sim , Nafas j , nafas-77 , nafas21 , nafas5236 , nafas7878 , nafas_14 , nafiseh1 , naghme 73 , Nahid72 , NAHID78 , Nahid_m , nakhin khanum , NaNa 2000!!! , nana003 , narcissus 93 , narjes*** , nasi & somi , nasim j , Nasim jojo , nasim sheytone , nasim1768 , nasrin javan , NASSIMVSAMA , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , nastiya , natanayel , naz aram , nazanin_nm , NazGol.1377 , nazgole , nazi kh , nazila love , nazila.k , nazi_gf2010 , nbm.1376 , neda.y , neg nego , negar*pb , negar1373 , negar1807 , Negaг , negikomando , negin-76 , NegiN. , negin.t , negin17 , Negin96 , neginra , Negy , Nelson , New Age , ni yaz , niayesh00 , niayesh_s.s , Nika61 , nikoo 123 , nili_93 , Nilo0far-34 , nilofar hosni , nilofar.kh , nilofar2248 , niloo green , niloOfar 77 , niloofar.t , niloofarlover , nini-kimi , ninio , nioosha.AR , NO lov , noooor , Noosha Y , nooshin sa , noperson , norsa , noshafarin , nrezaii , nutty , ordibehesht91 , osoldoroo , OutlawGirl , P*O*O*N*E*H , P@rya , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , paparoos , paradise , paradise2013 , paramour , parastoo_joon , pardiis , pardis 78 , pardis9829 , parei , pari1990 , pari79 , paria.v , Paria_N , paria_pari , pariedarya , PaRIi-Sa , parinaz.m , parisa*joOn , parisa*M , parisa2000 , parisa6731 , parisabeheshti , parmida90 , parmis86 , ParMoun , PaRnIa.Pjs , parnian77 , parsa98 , parshan-dicom , Parvas80 , parvinah , Parya14 , patrin , Payphone , peg@h , pegah.17 , pegah.a , Persia Miss , phoenix-z-f , pikasooo , pink star , Pink*rojano , pink_daughter , pointeh , poopoo99 , poorya9170 , pradis , prand17 , punio , Queen SaRa , QueenSanaz , R*A*Z , R.A.H.A , R@dvin , raana76 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , Raha.74 , raha1707 , rahaghi , rahaiii , rahakh , raha_16 , RaheBipayan* , rainy_10 , rajabizahra33 , Ramaan , Rana.S , rashno , ratanaz , raz gol , razieh y , razin 75 , real girl , RealIty , red_rose , Rehi 76 , Reihaneh.s , reihon , reyh@neh , reyhane149 , reyhane53 , reyhanu , reza635 , Ritzy , rojina1369 , rokhsan , romina75 , rory , Roshana77 , roshanaaa , roya e man , roya.r.r , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , roz makhmali , roza20 , Rozali-2 , roze_zard , Rozi-Par , Rozia , rtin , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s.love , s.sh , s7453s , s?h?r , S@R!N@ , S@yan , SaAaRaA , saba28 , saba_bad , saba_h , sabooha , sad sun seat , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , saghi.m , saghi_ghm , sahaaa , sahar.z , sahar71 , sahari , SahariX , saharnazv , Sahel* , sahel96 , sahelii , sahely , sajedeh d.m , sama33 , samanda , samandf , saminnnnnnn:) , samira-76 , sana jb , sana1577 , sana1994 , sana22 , sanam.ahmadi , sanam24 , sanashsh , sanaz 69 , sanaz2000 , sanaz75 , sania555 , sara 18 , sara*vooroojak , Sara-gh74 , sara.jooooooon , sara.R , sara26263 , sara51 , sara708 , saraB79 , sarah.sh , sarah1 , saraia , sarayf , Sarvin.M , saye joon , sayeh779 , secret moon , Selda96 , selda_87 , Sepid , sepide25 , sepideh15570 , sepidehgalaxy , sepidehri , sepideh_18 , sepideh_jun , sepidiii , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setaresetar , setayesh.y , seti jojo , sevin jooni , sh & m , sh1998 , sh77m87 , sh8000 , Shabah eshg , shabnam *sh , shabnam98 , shadab70 , shadi 936 , shadi1356 , shadi76 , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh_76 , ShahrzadTF3 , shakiba_2510 , shakil73 , shamim khanom , shamim8648 , shamsa 51 , shanal gharmazi , shaqayeq76 , sharare.afs , sharareh 78 , sharghi , sharmina , shayesteh 96 , sheida16 , sheida_953 , Shery84 , sheydaee , Shideh.sh , ShImA..... , shima7 , shina sap , shiva17 , shiva217 , shivashiva , SHKH1371 , shoko0h , shooma , SHU SHU ABI , sibsorkhhava , siiiiiima , silverstar , sima.a92 , sima.r , simaaaaa , simindokht , sinsor , sintia , sipa , sisi7070 , sizert69 , skiller , smaaeeli , smbaran95 , snappy , snia , snow girl105 , sogand n , Sogand-75 , Sogand.I , sogi juni , sogol21 , sogolhe , soha 20 , soheiila , soheilam , sokot shab , Sokout_shab , solia , somaye73 , somy_kh , SoN!A , soode , sooooogand , soughand , spandra , Specialstar , SPR!NG G!Rl , ssssoha , Star-crossed , star75 , starry eyed , Star_69 , stone love , Street love , sueño , SUKY98 , sunsetare , sunshinegirl , suny-s , susanzandieh , sushiyant11 , sweet sepideh , syhbyt , szszsz , s_aftab , sαвα , takshakh2838 , tanaz 16 , tandissssss , tanha tarin , tanha-69 , Tanhaei.2010 , tanha_0111 , taninsepehri , Tannaz 98 , TanNazZz , Taran0m_SH , tarane20 , taraneh joon , taraneh.t , TARANOMEMEHR , taravat4 , tati-lancer , tayebe-h , tears_sky , tghyasfr , TheBest , Tifani Jon , Tikooli , tiNa BaLa , Titania1273 , ti_na60 , To0ti Divoone , toka-88 , Tosa , totoi , touska , tpirouz , tromprat , tsunami , UnKnOwN_Sh , VAHIDEH / P , valan , vampire girl.. , vampire123 , vianna , virago , viyolet , vj_90 , white-sky , whitewhit93 , wildfire14 , wildrose , winter emerald , wintergirl , XXNightAngelXX , yalda24 , yalda_jojo , yas moongirl , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yase 2000 , yase banafsh , yasi... , yasim , yasita , yasna-f , yasna:s:.: , Yasnaaaa , yas_m , yedone , yegane34 , Yek.gh , Yeshim , yoshgin , you &i , z.@.25 , z.rahmatian , z1378 , zahira , zahra 0067 , Zahra 77 , ZAHRA*N , zahra.1390 , zahra.gol , zahra0098 , zahra74 , zahra97 , zahra@m , zahrasm , zahra_126 , zahra_sfk , zainab1997 , zanbagh , zeinab75 , zeinab_75 , zholi joon , ziba22 , ZieRO , zina , zizi.m , zizijooon , Zjooojooo , zohre73 , zohrealavi , zooohreh , zozo_z1988 , zy_jahromi , zz_k , _black Flood_ , {آرزو} , |SarA_S| , ~ saghi ~ , ~*7en*~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~ase~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~fatemeh69~ , ~Gisoyeshab~ , ~mehrnaz~ , ~MoZhDeH~ , ~Niloofar~ , ~Ordibeheshti~ , ~Parisa93~ , ~pegah*h~ , ~sara khatoon~ , ~SAREH~ , ~SEA~ , ~Sepideh_farhadi~ , ~Setareh Bano~ , ~TATY~ , ~The14th MooN~ , ~Y a S n A~ , ~آسا دخت~ , «zahra» , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ƝeGaЯ , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , ȤÅῌɌÅ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , ·٠•●ADRO!T●•٠· , آتیناآتینا , آذر یاس , آذین76 , آرا96 , آرامیس23 , آرتمیس 98 , آرشا , آرنیکا۷۹ , آستاره , آسمان ابری , آسمان78 , آسوده , آمينا , آندريا77 , آنیلا , آوان , آیدا*** , آیسان راد , آیه* , اب و اتش , اتشیان , اتل و متل , ارتمیس * , اردویسور , ارمغان شادی , ارکیده4 , اسمون , اقا ناز , الناز 20 , الهام4 , الهه50 , الهه7 , امیرپارسیان , انابل , انگشتر , انگیلینا , اهریمن چشم زرد , ایماز , ایکسا خانوم , بازیگوش , بانوی بهاری , برفين , بغض شکسته , بــــانــــو , بلفى , بهار 91 , بهار بارانی , بهار راد , بهار سرد , بهار گل , بهار91 , بهارجون , بهروشا , بهــار , بي بي فري , بچه خوب , تابتا , تربچه68 , ترنم , ترنم15 , تمنای دل , تنها... , تک ستاره شب , تکراری , تینا97 , ثـمیـن , جان آفرین , جودی ابوت شیطون , حاجی بلا , حریم , حسام89 , حلا خانوم , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خورشیدک , خیر ندیده , داناد , دختر بارون , دختر حنایی , دختر صـــورتي , دختر گرما , دخترافتاب , دختربی حوصله , دخترپاییز , دخترک برفی , دریا دلنواز , دریا ی مرموز , دریا77 , دریای طوفانی , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیای صورتی , دور ولی نزدیک , دينا رادمنش , دکتر نانا , دکور , رابین * , راتمینار , راحت طلب , راضيه76 , راژانه , رز صورتی ... , رزا جون , رزصورتی , رستگار شده , رستگار4006 , رها 69 , رها76 , روح سرگردون , رودنا , روشنک اهورایی , روژین21 , رژلب , ریحانه 77 , ریحون , زهرا بابانتاج , زهرا رضایی , زهره75 , ساحل 2010 , ساحلی , سارا میر , سارا98 , سارااااا , سامیه.ر , ساناهه , سباله , ستاره اقبال , ستاره ی بارون , ستاره.ث , سرو تنها , سكوت ابريشم , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادزی , شادی* , شاه ماهی , شاپررک , شقايق م , شهرزاد.م , شهلاn , شیوا.ر , صافیه , صحرا73 , صعوه , طیبه , عاشق رمان خواند , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل جوووووووون , عسلی من , عقیقی , غزال آریا , غزال*zelzeleee , غزل گوگولی , فاطمه سمیعی , فاطمهok-girl , فاطمهر , فاطي91 , فاطیما-ش , فانتین , فبیولس , فر شته , فر78 , فرشا , فرنوش عاشق , فرگل1 , قاصנڪ څاכּۅҐ , قطره کوچولو , ققنوس98 , لحظه های بارانی , لمیس20 , ليزا٤٥ , لیلا پلاریس , لیلاحمیده , لیلی اوین , لیلی لیلوون , لیلیوم75 , م.نوری , مائده74 , مادام بی موسیو , مارنی , مالور , مامان بهاره , مامان نی نی , مانا2010 , مانیا_@ , مدار2 , مرزنگام , مرضی 16 , مرضیه00 , مروارید صدفی , مرواریدجووون , مریم پائیزی , مطهره78 , مطهره95 , ملکه خون , ملیسا: , ملیکا 78 , مه دخت , مهتاب جونی , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهسا.میر , مهشاد43 , مهلا.پ , مونا** , ميشا , میترا خانوم , میثاق 1 , میشا تنها , نازنین جونم , نازنین54 , نازی22 , نجمه 137 , نداچراغپور , نرجس خاتون , نرگس 78 , نرگس.ح , نسترنsh , نسرین... , نسیم76 , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نوتريكا , نوشین00 , نگارگوگول , نگین فرجام , نیاز و ن , نیاز.ش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکولا 71 , هانیه.خ , هلیا رها , هميشه بهار , همیسا , هوای بارونی دلم , هوراوش , هورسان , هیلا , واران , ویولت بودلر , ياابالفضل , پارمیس خانوم , پرستو... , پرطلا , پرنيان22 , پرپر20 , پری دخترم , پری شب , پریاss , پریسا71 , پریسا77 , پریناز74 , پریوش .س , پونام , چشم قشنگ , ژرویرا , کابوی , کاش بتوونم , کاماجی , کایرا.70 , کیمیا 1998 , کیمیا دهقان , گل ناز 44 , گلناز76 , یادگاری20 , یاسمین.م , یخ زده , یلدا 225 , یلدا تقی زاده , یلدا.م , یه دختر1995 , یهدا , یواش , ღ autumn ღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , ღdokhtar royaiiღ , •Tαгα• , •●شقایق●• , ◊ نیلوفـر غنچـه , ☂Rain Daughter☂ , ★A N A H I T A★ , ★☆ SaYeH ☆★ , ♥ nazi nazi♥ , ♥...ARAM...♥ , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , ♥pari_gh♠ , ♥reyhan♥ , ♥Sara , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗ , ✿mali joon✿ , ✿♥ نـازنـیـن ♥✿ , ❦MINA❦ , ツ נڅــ ـ ـ ـےツ , 乃凡卝凡 伬

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    8.09
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 232,405 در 15,741 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
    آمارکتابهای در جریان سایت
    در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید و به جز متن داستان پستی ارسال نکنید.
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    نویسنده های سایت حتما بخوانید!
    برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
    طراحی جلد رمان کاربران سایت
    در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. 660 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

!shamim! , #romina , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , "Giti" , "Hasti" , (morvarid) , * AREZO.Z * , * Bita * , * hasti * , * sogand 21 * , * حدیث * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , **LONELY** , **melika74** , **سولماز** , *9092*شادی , *::*MinoOoshi *::* , *bi gharar* , *cleopatra* , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *golshan* , *goodgirl* , *kolaleh* , *MAHBOBEH* , *mahsa* , *marin* , *maryam* , *n@fi3* , *N@M!S , *nafas.love* , *NaZ@NiN.B* , *niusha* , *S@RA , *saranaz* , *shima* , *Silver Sun* , *sorme* , *venus* , *ZeynaB* , *~* Atefeh *~* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *~SETAREH~* , *ونوس , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , ... U & ME ... , ...نگین... , ..fatima.. , ..nafise.. , .: She :. , .:!Tar:. , .:.TaniA.:. , .Anahit. , .mahsa. , .MojGan. , .Night star. , .SaInA. , .سیاوش. , .هازال. , 021girl , 2rsa , 4dokhtar amoo , 4friend , @nilu , A.p.b , abby7 , afson56 , aftabi_14 , aida-love , ailin1365 , aisa77 , AKIN , Altin ay , Ami Tis , amitida24 , angelina , angry girl , anna320 , Ara19 , aran1365 , arefe90 , arefehjoon , Arezoo Khanoom , arezoo0 , arezoo20 , arina17 , arman_iran , arqavanii , Arrosha , artmis73 , Aryan Dokht , asal naz , asal-1412 , ashk eshgh , asma_m , atefe** , atena73 , athena2020 , athena77 , atika , ayeeeh , aynaz69 , AZAR-70 , azarmidokht , azda , baby_girl , bahar1379 , bahar73_m , bahareh-bt , BaharәH , baran 73 , baran eshgh , baran hr , baran1994 , baran78 , barane abi , Barney , baroon14 , behi_jooon , behnaz98 , behnazhmz , behtarin_pari , bella94 , bipardeh , blub2000 , blue heart , breathe , busy , caarol , Cancer , Cat in boots , chobiiin , CIVIL , coral12 , d mohsen , D.maryam , darian , dark chocolate , dark fairy , darya... , darya9813 , DE2MISS , delaram.s , dey-asa , Dina* , divandary , dokhibabash , Doni.M , doon doon , dozhd , dream.star , earth girl , EasTern_Girl , edita , elahe 66 , Elahe41 , Elahe~M~ , Elen , elena71987 , elenahamifar , elham k , elham tala , elia65 , ellli77 , elloy , elmir4 , ELMIRA79 , elsa , emigirl , eniy , esike , f.barani , f.honey , f4tim4 , faezeh97 , farg0o0o0o0ol , farnam88180 , farnaz-gh , farnaz63 , Fateme.R , fatemeh13 , fatemeh466 , fati! , Fatima S , fatima64 , ferial_rad , fesghel mashang , finghili , foroogh 54 , forough92 , fshy.24 , Funny g!rl , f_hoshyar69 , geloria68 , ghasedak 71 , ghazal p , ghazal.girl , Ghazal99 , ghazale man , ghazale96 , Ghelghelak , ghorob89 , golbaran , golchaghe , GOOL89 , h.douce.h , hadis joojooo , hadis00 , hani-70 , Haniday , hanigo0l , hanye , harimeshgh , hasteeeee , hasti_azadi , hedieh2000 , hediyeh_b , Hedyeh. , Henia , hi.p77 , hiiiiiiiiiiiis , hisss... , hobi , homa90 , HOMAYONN , hotsummer001 , hyunah , id001370 , Idin98i , JASMINE FLOWER , JoOjOo Bala , juju96 , k*s@m!.T , K0s$@R! , katrin1369 , khanum gol , Kho0o0o0Sh MaZe , Kiana S , kim 98 , Kim Aida , kimia zz , kimia.76 , king9090 , kissroll , kiumars , kodaki , kurda smahlt:< , ladan93 , ladybarun , lambada , Le!lY , leila.kh , leilaadel , leila_f , lemol , lisan , love is.. , love-sick , lovely gairl , M@R@L , m@ry@m75 , maahnoosh , madi paym , maedeh love , maha74 , mahboubeh69 , mahdieh021 , Mahdie_hs , Mahdis 77 , Mahi jo0o0n , mahla.r , mahna , mahpary , mahsa.g.75 , Mahsa313 , mahsany , mahtab10 , malihe ranjbar , malmal91 , mama maryam , mamalisooti , Maman fariba , man & a , mania-h , Mansoure 391 , Mantral , maral_70 , MARDE_TANHA , mariya-n , maryam khanum , maryam ss , MARYAMGOL , marzik , masiha001 , math20 , mb_maryam , mega , mehr22 , MEHREDAD98ia , meli ka , meli77 , meloda , melodi.. , miiiina , min00o , Mina , mina.zoroaster , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , minoo717 , Miss A , miss ava , miss.no.1 , mobinaa , Monaica , MoonRise , motlagh , Mozhgan195 , mrkh792 , mzm1368 , n.a. , N.Y 1376 , n00Ra , N@M!S , Nafas j , nafas-77 , nafas21 , nafas5236 , Nahid72 , NAHID78 , NaNa 2000!!! , nana003 , nasim sheytone , nastaran1351 , nazanin_nm , nazgole , nazila love , neda.y , negar*pb , negar1373 , Negaг , negin-76 , negin.t , negin17 , Negin96 , Nelson , New Age , ni yaz , niayesh_s.s , nikoo 123 , nilofar.kh , niloofar.t , nioosha.AR , noooor , noperson , norsa , nrezaii , nutty , ordibehesht91 , P@rya , PAEEZ70 , pakdel , pani.moghaddam , paniz_g66 , paparoos , paramour , pardiis , pardis 78 , pardis9829 , parei , paria.v , parisa*M , ParMoun , parnian77 , Parya14 , patrin , phoenix-z-f , pikasooo , Pink*rojano , pink_daughter , pradis , punio , R*A*Z , raha moozy , raha1707 , rahaghi , raha_16 , RaheBipayan* , rajabizahra33 , ratanaz , raz gol , real girl , RealIty , Rehi 76 , reyhanu , rojina1369 , rokhsan , romina75 , Roshana77 , roya e man , roya62 , ROZ GOL , S setareh H , s.fzpr , s.sh , saba28 , sabooha , sad sun seat , sadaf.a , saeideh71 , saghi.m , SahariX , sahely , samandf , saminnnnnnn:) , samira-76 , sana jb , sanam.ahmadi , sanaz 69 , sania555 , sara.jooooooon , sara.R , sara51 , saraB79 , sarah.sh , saraia , Selda96 , Sepid , sepide25 , sepideh15570 , sepidehgalaxy , SETARE SOHEYL , setaresetar , sh & m , sh1998 , shadab70 , shadi 936 , shadi1356 , shakiba_2510 , shamim8648 , shaqayeq76 , sharafi , sharareh 78 , sharmina , sheida16 , Shery84 , sheydaee , ShImA..... , shivashiva , SHKH1371 , shooma , SHU SHU ABI , sibsorkhhava , siiiiiima , sima.a92 , simaaaaa , sisi7070 , snia , sogand n , Sogand-75 , Sogand.I , sogolhe , soheilam , Sokout_shab , solia , somaye73 , SoN!A , soughand , SPR!NG G!Rl , ssssoha , Star_69 , sueño , sunsetare , szszsz , sαвα , tanaz 16 , tandissssss , TARANOMEMEHR , tati-lancer , tears_sky , tghyasfr , TheBest , Tifani Jon , Tikooli , To0ti Divoone , tsunami , UnKnOwN_Sh , vianna , virago , viyolet , vj_90 , white-sky , wildrose , XXNightAngelXX , yalda24 , yas6662 , yasita , yasna-f , yasna:s:.: , yegane34 , you &i , z.@.25 , Zahra 77 , zahra@m , zahrassh4 , zahra_126 , zainab1997 , zeinab_75 , zizi.m , zizijooon , Zjooojooo , zohre73 , zohrealavi , zooohreh , zy_jahromi , |SarA_S| , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Gisoyeshab~ , ~mehrnaz~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~sara khatoon~ , ~Setareh Bano~ , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , آیدا*** , آیسان راد , آیه* , اب و اتش , اتل و متل , اردویسور , الهام4 , الهه50 , انابل , انگیلینا , ایماز , ایکسا خانوم , باران 69 , بانوی بهاری , بغض شکسته , بلفى , بهار بارانی , بهار گل , بهار91 , بهارجون , بهــار , بي بي فري , بچه خوب , ترنم , ترنم15 , تکراری , ثـمیـن , جان آفرین , جودی ابوت شیطون , خانم فسقلی , خورشیدک , داناد , دریا دلنواز , دریا ی مرموز , دينا رادمنش , رابین * , راحت طلب , رستگار4006 , رها 69 , رها76 , رودنا , روژین21 , زهرا بابانتاج , زهرا رضایی , زهره75 , زينب14 , ساحل 2010 , ساحلی , سارااااا , ساقی 2013 , ستاره اقبال , سودی جون , شاه ماهی , شقايق م , شهرزاد.م , شهلاn , شیوا.ر , صافیه , صعوه , عقیقی , غزال آریا , فاطمهر , فاطي91 , فاطیما-ش , فبیولس , فر شته , فرشا , فرنوش عاشق , قطره کوچولو , ققنوس98 , لحظه های بارانی , لیلو , لیلیوم75 , م.نوری , مائده74 , مادام بی موسیو , مرزنگام , مروارید صدفی , مرواریدجووون , مطهره78 , ملیسا: , مه دخت , مهتاب جونی , مهرساRD , مهشاد43 , نازی22 , نداچراغپور , نرجس خاتون , نرگس 78 , نسرین... , نصرا... , نگار بانو...! , نگین فرجام , نیاز و ن , نیان , نیکا83 , هورسان , واران , ویولت بودلر , پارمیس خانوم , پانته آ65 , پدیده , پریاss , پریسا77 , پریوش .س , پونام , کابوی , کاش بتوونم , کایرا.70 , گلناز76 , یاسمین.م , یه دختر1995 , یهدا , یواش , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ◊ نیلوفـر غنچـه , ★A N A H I T A★ , ♥ nazi nazi♥ , ♥Sara , ❦MINA❦ , 乃凡卝凡 伬

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

سلام دوباره ...

استارت رو امشب می زنم اگه خدا بخواد ...

امیدوارم همه تون دوست داشته باشین رمانو و همراهیم کنین ... به همراهیتون واقعا نیاز دارم ...

خیلی هم دوستتون دارمممممممم

پست اول

مرداد ماه 80
    با سر و صدایی که از بیرون میومد به زور چشمامو باز کردم. همونجا توی تخت کش و قوسی به بدنم دادم و خمیازه طولانی کشیدم. آفتابی که از پنجره به درون اتاق نفوذ کرده بود و روی تک قالیچه شش متری اتاق افتاده بود نشون می داد باز من تا لنگ ظهر خوابیدم! همونجور خوابیده گردن کشیدم و رو به تابلوی بزرگ بالای تختم گفتم:
    - نوکر آقا!
    خنده ام گرفت، با دست چشممو ماساژ دادم و چون دیگه خوابم نمی برد از جا بلند شدم. تا جایی که یادم می یاد دیشب اتاقم جنگل آمازون بود، اما اون لحظه همه چیز سر جای خودش قرار داشت و تمیز و مرتب بهم چشمک می زدن. این نشون می داد مژگان خدمتکار خونه از خواب سنگین من استفاده کرده و طبق معمول اتاق رو مرتب کرده. نه من هیچ وقت از رو می رفتم و نه اون خسته می شد! این کار هر روز ما بود. صدای بلند مامان رو از پشت در می شنیدم:
    - اون گلدون رو اون طرف نذار، دست بچه ها می خوره بهش می شکنه! یادگار مادرمه ...
    به سرعت پریدم سمت در ، تازه یادم افتاد که امشب مهمونی داریم، مهمونی رتبه خوب رضا توی کنکور ... در اتاق رو که باز کردم درست طبق تصورم مامان مژگان بیچاره رو به همراه دو نفر دیگه که امروز برای کمک به مژگان اومده بودن حسابی به کار گرفته بود. خودش هم طبق عادت همیشگی یه دستمال بسته بود به سرش! مونده بودم از دست این مامان! دست به سیاه و سفید نمی زد اما اون دستمال رو باید به سرش می بست! کسی نمی دونست فکر می کرد چقدر کار می کنه! مامان مشغول دستور دادن بود و رضا و بابا پشت میز ناهار خوری مشغول ور رفتن با دفتر دستکای بابا بودن ... طبق معمول! بابا هر وقت مشکلی توی کارش پیش می یومد دست به دامن رضا می شد. رضا تنها برادر من و سه سال ازم بزرگتر بود. مامان با دیدن من غر غر کرد:
    - بالاخره بیدار شدی؟!! باید با بولدوزر تو رو از تخت بکشم بیرون؟ دختر امشب یه دنیا کار داریم یه ذره کمک کنی بد نیستا ...
    رضا از همون قسمتی که نشسته بود گردن کشید و گفت:
    - بـــــه سلام! فنچ کوچولو ... صبح عالی پرتقالی ... چه عجب افتخار دادین!
    بابا لبخندی به صورت من زد و گفت:
    - سلام دخترم ... صبحت بخیر ...
    گردنم بین اونا از این سمت به اون سمت کشیده می شد و نمی دونستم جواب کدوم رو بدم. بعد از جمله بابا گفتم:
    - اولا سلام صبح بخیر به همه تون ... دوما چتونه؟! بذارین پا بذارم از اتاق بیرون بعد تیکه بارونم کنین ... سوما ، این قسمت مخصوص بابا جونمه! الهی فدات بشم من خودم تنهایی!
    بابا با لبخندی مهربون گفت:
    - خدا نکنه ...
    مامان هم غر زد:
    - واینسا همونجور اون وسط، برو یه چیزی بخور بیا کمک ...
    غر غر کنون رفتم سمت دستشویی ... یکی نیست بگه آخه مادر من تو خودت کار می کنی که از من توقع کمک داری؟! بعد از شستن دست و صورتم و خوردن یکی دو لقمه نون و پنیر و گردو برای پر کردن شکمم به جمع بابا و رضا پیوستم. محکم کوبیدم سر شونه رضا و گفتم:
    - چطوری مهندس؟!
    رضا دستمو گرفت محکم فشار داد و گفت:
    - صد بار گفتم اونجوری نزن تو کمر من ...
    لبخندی بهش زدم و گفتم:
    - دوست دارم! می پری بالا خوش می گذره ...
    چشم غره ای رفت و خواست جواب بده که بابا گفت:
    - ولش کن دخترمو رضا!
    صدای مامان از پشت سر بلند شد:
    - کارای این پسر و دختر به آدمیزاد نرفته فرهاد! یه روز مثل لیلی و مجنون می شن و یه روز عین کارد و پنیر ...
    حق با مامان بود، اما مهم ترین اصل توی رابطه من و رضا علاقه بیش از اندازه ای که بود بهم داشتیم. مامان دستی سر شونه م زد و گفت:
    - رزا خیاط صبح لباست رو فرستاد، مژگان آویزون کرده داخل کمدت ، برای ساعت چهار هم گفتم آرایشگر خودم بیاد خونه. وقت نمی کنیم دیگه بریم آرایشگاه، حموم و کارات رو بکن که برای پنج نوبت توئه ...
    سری تکون دادم و گفتم:
    - باشه مامان ...
    بعد از رفتن مامان از ظرف میوه روی میز گوجه سبزی برداشتم ، خرچ خرچ جویدم و گفتم:
    - گوجه سبزم گوجه سبزای قدیم! چه زود جدیدا زرد و شیرین می شن!
    رضا هم یه دونه برداشت انداخت توی دهنش و گفت:
    - شیرینش هم خوشمزه است.
    برای اینکه سر به سرش بذارم گفتم:
    - رضا چه احساسی داری از اینکه توی بیست و یک سالگی ترم اولی هستی؟!
    رضا چشم غره ای بهم رفت و گفت:
    - پاشو برو تا گیساتو دون به دون نکندم!
    با اخم گفتم:
    - بابا نگاش کن چی به من می گه!
    بابا به لوس بازی من خندید و گفت:
    - رضا کارتو بکن! این حساب کتابا قاطی بشه بیچاره می شیما!
    رضا باز چشم غره ای به من رفت و مشغول کارش شد. چند تا دونه گیلاس از داخل ظرف برداشتم، از جا بلند شدم و گفتم:
    - با اجازه سروران گرامی ...
    بعد هم راه افتادم سمت اتاقم ... یاد چشم غره رضا که می افتادم خنده م می گرفت. دلیل اینکه رضا سه سال پشت کنکور موند خنگ بودنش نبود! کلاس کاریش بود! رضا دوست داشت که اول خدمت سر بازیشو تموم کنه و بعد بره دانشگاه. همیشه می گفت:
    - دوست ندارم وقتی که سنم رفت بالا، با یه مدرک بالای تحصیلی، تازه برم آش خوری. اون وقت برام خیلی افت داره.
    همین کار رو هم کرد. اول رفت سربازی و بعد از تموم شدن خدمت یک سالی رو به درس خوندن یا به قول من خرخونی گذروند و بعدش هم کنکور داد دو شب پیش هم رتبه کنکورش اومد که خیلی عالی شده بود. همه مون می دونستیم که رشته مورد علاقه اش رو قبول می شه. مهندسی عمران! دست راستش زیر سر من بدبخت تنبل! بابا و مامانمم به همین مناسبت امشب همه رو دعوت کرده بود خونه مون.
    لباسی که سفارش داده بودم داخل کمد آویزون بود، یه لباس نقره ای و براق و بلند. خیلی خوشگل و خوش فرم بود، توی تن منم حسابی شیک می شد. با ذوق و شوق پوشیدم و یه ساعتی جلوی آینده برای دل خودم قر دادم. بعد از اون هیجان زده از اتاق زدم بیرون ...
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 01:03

6. 1,337 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!Antoniuos!!! , !niloofar! , !rara! , !shamim! , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , "Giti" , "Hasti" , "غریبه آشنا" , "َAVA" , '@R!N@$' , (mahi) , (morvarid) , * hasti * , * Maneli * , * حدیث * , * رونیکا * , * سعیده * , * م .عباس زاده* , **LONELY** , **melika** , **sevdayi ** , **tina** , **سولماز** , *9092*شادی , *::*MinoOoshi *::* , *Arshida* , *banoo* , *barandel* , *bi gharar* , *cleopatra* , *elaheimani* , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *golshan* , *goodgirl* , *Helia* , *kolaleh* , *Laya* , *MAHBOBEH* , *mahsa* , *marin* , *maryam* , *miss minoo* , *N@M!S , *nafas.love* , *NAFASss* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *NILA* , *niloo* , *niusha* , *Rima* , *S@RA , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol* , *sorme* , *T.a.N.i.N* , *venus* , *yasaman* , *yekta* , *ZeynaB* , *~* Atefeh *~* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *باران بهاری* , *برف* , *دخت تپل* , *سكوت باران* , *مائده* , *ماه پیشونی* , *مهربون* , *ونوس , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , --Nila-- , -ShaDi- , -zeinab- , . ماه بآنو . , ... U & ME ... , ...ARAD... , ...BaHaR... , ...pariya... , ..fatima.. , ..nafise.. , .: pari sa :. , .:!Tar:. , .:.TaniA.:. , .:BahaR:. , .:zahra:. , .Anahit. , .ARAM. , .arsana. , .farzam. , .mahsa. , .MojGan. , .Night star. , .SaInA. , .هازال. , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2rrin , 2rsa , 4friend , 8389 , 870664182 , 9295743 , @Ann , A SH , A.p.b , Abandokht , abbas_p , abby7 , afroodit , afson56 , aftabi_14 , aida nilsaz , aida-love , ailin1365 , airena , aisa77 , Aisa_lluvia , alikhademi , ali_z , Alone Girl 1372 , Altin ay , AMIR TH , amirhosseinac , amore , Ana98 , Anahita.s , anahita77 , anastasia2 , andishe1993 , angelina , angle92 , angry girl , anita23 , anna320 , Anolin , Anti_Boy , anzhela , Aphrodite , aphroodit , Ara19 , aran1365 , architact2010 , arefe90 , arefehjoon , Arezoo Khanoom , Arezoo.M , arezoo1991a , arezoo20 , arezoue , Ariaie0088 , ariana68 , arina17 , armaghan88 , arman_iran , arqavanii , Arrosha , arshida1994 , artmis73 , Aryan Dokht , asal naz , asal-1412 , asalkhanoom505 , Asalo0o0 , asal_aram , asal_bumpy , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashk eshgh , ashoka , asma66 , asma_m , asrin_1994 , atefeh_49 , atena73 , athena77 , AtI2020 , atieh72 , atika , Atrisa banu , atyek , ava-d , AVAmb3HbahanI , avooOoli , Ay San , ayda90 , ayeeeh , aygeen , aylin mehrian , aynaz69 , azade jooon , AZAR-70 , azarmidokht , azda , azisadeghi , bade-zemestun , bahar1379 , bahare930 , bahareh-bt , BaharәH , banafsheh_sh83 , baran . M , baran 73 , baran hr , baran145 , baran1994 , baran78 , barane abi , baroon14 , BASIIRA , behi_jooon , behnaz98 , behnazhmz , behnoosh48 , benq , best g!rl...SH , betiya , bikari , binaha , birdana2 , black&white , Bloodygirl , blub2000 , blue heart , blue.berry , bof4 , breathe , bzaimaran , caarol , Cancer , Cat in boots , chobiiin , CIVIL , coral12 , D e l a R a , d mohsen , D.maryam , D0nya , darian , dark chocolate , dark fairy , darya... , darya9813 , De La RaM , DE2MISS , Defne , delaram.s , delish , Digital Girl , dish1600 , divandary , dokhibabash , dokhtare babash , dokhtare khial , dokhtar_paeiz , Doni.M , donya_khan0o0m , doon doon , doorin , dordor , dream.star , drm.gholami , EasTern_Girl , edita , ehamtaf , elahe 66 , Elahe41 , elahegood , Elahe~M~ , Elen , elena71987 , elenahamifar , elena_1989 , Elham fa , Elham s , elham tala , elham12345 , eli ab , elia65 , elianoos , ellli77 , elloy , elmir4 , elmira.t , ELMIRA79 , elmiraa_20 , elsa , eniy , esike , estifen , expensive _love , f.barani , F.Esmit , f4tim4 , f@t3meh.k , faezeh88 , faghatdream , famdavari , fani black 212 , Far Naz , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , faride40 , farisa , farnam88180 , farnaz-76 , farnaz-gh , farzane.rsh , farzaneh-a , Fateme Z , fateme. , Fateme.R , fatemeh 18 , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.98 , FATEMEH.AS , fatemeh13 , fatemeh1990 , fatemeh466 , fati! , fatima-karimi , fatima64 , fatima983 , Fearless13 , feloor , femenist_bahar. , fera , fereshte 69 , fereshth , ferial_rad , fesghel mashang , finghili , fleur , forough92 , fshy.24 , Fulya , Funny g!rl , f_hoshyar69 , f_venus_74 , geloria68 , GH eshghe man , ghasedak 71 , ghazal 2000 , ghazal-xr75 , ghazal.girl , ghazale man , Ghoncheye bahar , ghorob89 , gilda94 , gili , GitaRi , glarion , Go0o0o0d girl , golbaran , golchaghe , gole mikhak , goli21 , GOLI97 , golnaz005 , golnuosh , GOOL89 , gooood girl , gord Afarid , H..GH , h.douce.h , hala , haleh joooooooo , hanaan , hanajigh , hanayi , hani-70 , Haniday , hanie-ab , hanigo0l , hannaneh_ya66 , hanye , harimeshgh , hasteeeee , hasti-2012 , hasti.h , hasti11 , hasti59 , hasti789 , hasti_azadi , hebcxa , hedieh2000 , hediye73 , Hedyeh. , helen-661 , helik , Henia , Heranosh , hese_gharib , hi.p77 , hiiiiiiiiiiiis , hilda_moonlight , hisss... , hiva-20 , hobi , homa41 , homa96h , HOMAYONN , honey-asal , Honey_fa , hood_girl , hoolia , hotsummer001 , hovjo , hozomaza , hyunah , h_t_h_1984 , ICE.QUEEN , id001370 , Idin98i , Irani , iranian_girl , iryane , j.ghanavizi , jaroon , JASMINE FLOWER , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , JoOjOo Bala , k*s@m!.T , Kamandooo , kamel1a , KATHRINE , katrin1369 , katy f , kfdh , khademre , khanum gol , khatereh14 , KHJ.N , Kho0o0o0Sh MaZe , ki@na , kiana1999 , kim 98 , Kim Aida , kim.suzy , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia zz , kimia.ace , kimia_95 , king9090 , kissroll , kiumars , kr@m.R@ , l0vin , ladan93 , ladybarun , lalaie , lalehjoon , lambada , layahashemi , Le!lY , leila.kh , leilaadel , leila_f , leili.b , lemol , leona , lili 20 , Lioda , little emo girl , little princess , looli jun , love is.. , lovely gairl , lwbo888 , L_O_V_E , M mehrane , m.diamond.s , m.hj , m0zhdeh , m@ry@m75 , maahnoosh , madi paym , maha74 , mahak19 , MAHASA , mahboob21 , mahboubeh69 , MAHDI EMO , mahdieh021 , Mahdie_hs , Mahdis 77 , mahdis-d , mahdis_m , mahila1368 , mahna , mahpary , Mahsa khazaei , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa.raad , mahsa1490 , Mahsa313 , mahsamoon , Mahsa__M , mahshid_3d , mahtab soltani , mahtab10 , Mahya.N , mahzoon , malmal91 , malus , mama maryam , Maman fariba , maneou , mania-h , mansuri , Mantral , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , mariya-n , marjan khanomi , marmar7452 , MARMARAK , martire , mary341 , mary626 , maryam gol , maryam joon72 , maryam joOon , maryam ss , MaRyAm.PaRiZaD , maryam.y , maryam21#@ , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryam_4008 , marzie.faraji , marzik , masi.eshghi , masiha001 , mastan jojo , matin_a , Mavis Drakula , maya 74 , mb_maryam , Me Loo Rin , meaa , mehr22 , mehrazar , mehrdokht , mehrnoush_re , meli ka , meli77 , melikarozl , melika_ta , melikbelik , Melisa , mellina2000 , meloda , melodi.. , mery1356 , me_ned , mfr60 , Mikrobe-Sorati , min00o , Mina , MINA JOOJOO , Mina khanum , mina naz , mina.bala , mina.zoroaster , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mindrella , minoo.k , minoo717 , miracle72 , Miss A , miss ava , miss maryam , miss mona , miss.no.1 , mk70 , mobina.s , mobinaa , modern girl , mona61 , Monaica , monir1343 , Moohadese , moon_light , MotiAmiri , motlagh , Mozhgan195 , mozhi.a , mozhiiii bala , mrkh792 , msa1 , my dream , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_mousavi , m_reisie , n.a. , N.Y 1376 , n00Ra , N@M!S , n@sim , Nafas j , nafas-77 , nafas.10 , nafas21 , nafas5236 , nafas_14 , naghme 73 , nahid lucky , Nahid_m , NaNa 2000!!! , nana003 , narciss , narcissus 93 , nargeskooshoolo , narjes*** , nasim j , Nasim jojo , nasim sheytone , nasim1768 , nasrin javan , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , natanayel , nawsim , naz aram , nazanin_nm , NazGol.1377 , nazgole , nazila love , nbm.1376 , ne.vorujak , Ne9in , neda.y , nedaj , neg neg , negar*pb , negar07273 , negar1373 , Negaг , negin kh5 , negin17 , Negin96 , neginhdr , neginra , Negy , ni yaz , niayesh00 , niayesh_s.s , nik2000 , nikoo 123 , Nilo0far-34 , nilofar.kh , nilofar2248 , niloofar.t , nini-kimi , ninio , nioosha.AR , noooor , Noosha Y , NOOSHIN1383 , noperson , noshafarin , noting , nrezaii , nutty , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , p@rn@z , PAEEZ70 , pakdel , pani.moghaddam , paniza321 , paniz_g66 , pantea_98 , paramour , pardis 78 , pardis9829 , pari1990 , paria.v , Paria_N , paria_pari , pariedarya , parinaz.m , parisa*M , parisa00 , parisa2000 , parisa_78 , ParMoun , PaRnIa.Pjs , parnian23 , parvinah , Parya14 , peg@h , pegah.17 , Persia Miss , peymaneh , phoenix-z-f , pikasooo , pink girl2012 , pink star , Pink*rojano , pink_daughter , pointeh , poopoo99 , pooramini , prand17 , Pransess , prof.ati , punio , R.$hida , R@dvin , raana76 , radvin24 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , raha moozy , Raha.74 , rahaa_m , rahaghi , rahakh , raha_16 , RaheBipayan* , rahil1370 , rahileh , rainy_10 , rajabizahra33 , ratanaz , raz gol , razieh y , real girl , RealIty , reem1368 , Rehi 76 , Reihaneh.s , reyh@neh , reza635 , Ritzy , robik , rokha75 , rokhsan , romina75 , roya e man , roya.r.r , roya1365 , ROZ GOL , roze_zard , Rozi-Par , ro_kh , rtin , rural girl , s /\ h /\ r , s.d.yeganeh , s.fzpr , s.love , s.sh , s7453s , S@R!N@ , SaAaRaA , saba potter , saba28 , saba_bad , saba_h , sad sun seat , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , saghi.m , saghi_ghm , Saha 97 , sahar.ne , sahar.z , sahar71 , sahar97 , sahari , SahariX , saharnazv , sahelii , sahely , sahel_m , sajedeh d.m , salvi_0122 , sama sh , sama33 , samanda , saminnnnnnn:) , samir , samira-76 , Sana gholipour , sana jb , sana1577 , sana1994 , sana22 , sanam.ahmadi , sanam24 , sanamjooje , sanashsh , Sanaz1370 , sanaz2000 , sanaz75 , sania555 , sara.jooooooon , sara.R , sara2876 , sara51 , saraB79 , sarah.sh , sarah1 , sarahmetal , saratab , sarax , sarayf , Satiya , secret moon , sedena , sednaaa , Selda96 , selda_87 , selena ghomez , selenaG , Sepid , sepide25 , sepideh khanum , sepideh15570 , sepidehgalaxy , sepidehri , sepidiii , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setareh273 , setaresetar , setayesh.y , setayesh_p995 , seti jojo , setia22 , sevin jooni , sh & m , sh1998 , sh77m87 , sh8000 , shaady , shabtab 62 , shadab70 , shadi 936 , shadi1356 , shadi76 , shadi_hsm , shagha27 , shaghayeghgh , shaghayegh_76 , shahrzad64 , ShahrzadTF3 , shakiba_2510 , shamim khanom , shamim8648 , shamsa 51 , shaqayeq76 , sharafi , sharareh 78 , sharmin72 , shayesteh 96 , sheida16 , sheida_953 , Shery84 , ShImA..... , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shivashiva , Shiva_75 , SHKH1371 , shoko0h , shooma , SHU SHU ABI , sh_karan , sibsorkhhava , siiiiiima , silverstar , sima.r , simaaaaa , simindokht , sinsor , sintia , sipa , sisi7070 , sizert69 , skiller , smbaran95 , snia , sogand n , Sogand-75 , Sogand.I , Sogol Toix , sogolhe , sogolmehrabon , soha 20 , soheiila , soheilam , Sohey36 , sokot shab , Sokout_shab , solia , somaye73 , somy_kh , sooooogand , SPR!NG G!Rl , spring93 , Star-crossed , star75 , starry eyed , Star_69 , Street love , sueño , sunsetare , sunshinegirl , sura , susanzandieh , sushiyant11 , sweet sepideh , syhbyt , szszsz , s_aftab , tadaii , tahmin67 , takshakh2838 , tanaz 16 , tanha tarin , tanha-69 , Tanhaei.2010 , tanha_0111 , tania_7 , TanNazZz , Taran0m_SH , tarane2 , tarane20 , taraneh joon , taraneh86 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , taravat4 , tears_sky , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , Tikooli , Titania1273 , To0ti Divoone , toka-88 , touska , tromprat , tsunami , UnKnOwN_Sh , VAHIDEH / P , valan , vampire girl.. , vampire123 , vampire_15 , vianna , violet_mahtab , virago , viyolet , vj_90 , white-sky , whitewhit93 , wildfire14 , wildrose , winter emerald , wintergirl , wolf-cry , Xmahdii_e , Y@Li-Jj , YaaaaC , yalda24 , yalda_jojo , yaman , yas moongirl , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yase 2000 , yasesabs , yashkin , yasi 72 , yasita , yasna-f , yasna:s:.: , Yas_ Min , yas_m , yedone , yegane34 , Yek.gh , yoshgin , you &i , z.@.25 , z.rahmatian , z1378 , Zahra 77 , ZAHRA*N , zahra.1390 , zahra74 , zahra@m , zahrasm , zahra_126 , zahra_jk , zahra_sfk , zainab1997 , zanbagh , zebeli , zeinab.73 , zeinab_75 , ziba22 , zizi.m , zizijooon , Zjooojooo , zoha1 , zohre73 , zohrealavi , zooohreh , zozo_z1988 , zy_jahromi , zz_k , Z_M267 , _black Flood_ , ~*7en*~ , ~*fatima*~ , ~anahita~ , ~ase~ , ~ElahE aB~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~foroozan~ , ~Gisoyeshab~ , ~mehrnaz~ , ~MoZhDeH~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~sara khatoon~ , ~SEA~ , ~Setareh Bano~ , ~TATY~ , ~The14th MooN~ , ~Y a S n A~ , ~مریم 2020 ~ , «zahra» , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ƦʘȤɅ , ƸƷϯ baharϯƸƷ , ȤÅῌɌÅ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , آبجی خانمی , آذین76 , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آمينا , آنی گل , آوان , آوین. , آیه* , اب و اتش , ابنبات چوبی , اتل و متل , ارام62 , ارام@ , ارتمیس * , اردویسور , ارمغان شادی , اسمون , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الهام4 , الهه7 , امیرپارسیان , انابل , انگشتر , انگیلینا , ELI , ایلکای2 , ایماز , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بخاری , بغض شکسته , بــــانــــو , بلفى , بهار بارانی , بهار سرد , بهار گل , بهار91 , بهارجون , بی بی گل , تانیا ج , ترنم , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تک ستاره شب , تکراری , تینا97 , ثـمیـن , جان آفرین , جوجو خوشگله , حاج خانوم , حاجی بلا , حسام89 , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خانوم معلم , خاوردخت , خورشیدک , داناد , دختر ارام , دختر بارون , دختر گرما , دخترپاییز , دخترک برفی , دریا دلنواز , دریا....s , دریا77 , دلارام20 , دور ولی نزدیک , دينا رادمنش , دکتر نانا , دکور , راتمینار , راحت طلب , رز نارنجی , رزا جون , رزصورتی , رستگار شده , رستگار4006 , رها 69 , رها خانووم , رها76 , رهان , روشنک اهورایی , روژین21 , رژلب , ریحانه 77 , ریحون , زهرا بابانتاج , زهرا رضایی , زهرا گل , زهره75 , زوها , زينب14 , زیزیگو , س اكبري , سارا 26 , سارا98 , سارااااا , ساقی 2013 , سایلنت , سباله , ستاره ی بارون , ستاره.ث , ستاره76 , سرو تنها , سسسی , سكوت ابريشم , سمانه 24 , سوداا , سودی جون , سکوت من , سیتاف , شادئ , شادزی , شادی* , شاه ماهی , شب بی ستاره , شقايق م , شهرزاد.م , شهلاn , شیرسنگی , صافیه , صحرا73 , صعوه , عاشق رمان خواند , عرفان 82 , عسل جون1 , عسلی من , عقیقی , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطیما-ش , فانتین , فبیولس , فر شته , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش72 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لحظه های بارانی , لمیس20 , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلا ص , لیلاحمیده , لیلو , لیلی لیلوون , م.نوری , مائده74 , مادام بی موسیو , مالور , مامان بهاره , ماندانا.س , ماه رو , ماهی گلی , محبوبه_م , مرزنگام , مرضیه00 , مروارید صدفی , مرواریدجووون , مریم پائیزی , مطهره78 , ملکه خون , ملیسا: , مهتاب جونی , مهرساRD , مهسا.میر , مهشاد فتحی پور , مهشاد43 , مونا** , ميشا , میثاق 1 , نازی22 , نداچراغپور , نرگس 78 , نسترنsh , نسرین... , نسیم76 , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نوشین00 , نگارگوگول , نگان , نگین فرجام , نیاز و ن , نیان , نیلو فر 69 , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هرتیک , هلیا رها , هميشه بهار , هوای بارونی دلم , هوراوش , هورسان , وفادار , ویدا درستی , پارمیس خانوم , پرطلا , پرنيان22 , پری دخترم , پری شب , پریا_0441 , پریسا71 , پریناز74 , پریوش .س , پونام , چشم قشنگ , کاش بتوونم , کایرا.70 , کمند , کژاله , کیوان 41 , گلناز76 , گمشده , یادگاری20 , یاسمین.م , یخ زده , یلدا 225 , یلدا تقی زاده , یلدا.م , یه دختر1995 , یهدا , یواش , ღ autumn ღ , ღ Faranakღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , ღs@h@rღ , •Tαгα• , •●شقایق●• , ◊ نیلوفـر غنچـه , ★A N A H I T A★ , ★☆ SaYeH ☆★ , ☆ملیحه .ج☆ , ♥ nazi nazi♥ , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , ♥Nafas♥ , ♥reyhan♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗ , ❦MINA❦ , ツ נڅــ ـ ـ ـےツ , 乃凡卝凡 伬

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پست دوم ...

می خواستم به مامان اینا نشون بدم. توی سالن جز مژگان و یکی دیگه از خدمتکارا کسی نبود، حدس زدم باید توی اتاق رضا باشن. پس عقب گرد کردم و رفتم سمت اتاق رضا. خونه مون خیلی بزرگ بود، علاوه بر سالن نشیمن، یه پذیرایی بزرگ داشتیم که قسمت غربی ساختمون بود. یه سالن خیلی بزرگ هم مخصوص مهمونی هامون داخل زیرزمین داشتیم که جشن امشب هم همون جا برگزار می شد. اتاق های خونه همه داخل یه راهرو توی ضلع شرقی قرار داشتن. برگشتم سمت اتاق ها و در اتاق رضا که سه اتاق با اتاق من فاصله داشت رو باز کردم. حدسم درست بود، مامانم لب تخت رضا نشسته بود و رضا با کت و شلوار نقره ای و پیرهن سفید و کروات نقره ای روبروش وایساده بود. مامان با دیدن من به آرومی از جا بلند شد. رضا هم به طرفم چرخید و با دیدنم چشمای سبز درشتش رو گرد کرد. با لبخند بهشون نزدیک شدم. چرخی زدم و گفتم:
    - چطوره؟
    مامان با چشمایی پر افتخار گفت:
    - فوق العاده است!
    رضا هم سوتی زد و گفت:
    - ببین چی شده فنچ ورپریده!
    خندیدم و با شیطنت گفتم:
    - من از روز اول هم فوق العاده بودم، ولی خداییش لباسم خیلی قشنگ شده.
    مامان جلو اومد و در حالی که اطرافم چرخ می زد، گفت:
    - دخترم واقعاً بزرگ و خانم شده. باورم نمیشه که با یه تغییر لباس اینقدر عوض شده باشی. باید برم بگم برات اسفند دود کنن می ترسم خودم چشمت بزنم.
    لبخند روی صورتم نشست. همیشه از اینکه کسی منو بزرگ خطاب کنه لذت می بردم. نمی دونم چه عجله ای داشتم برای زودتر بزرگ شدن. بار اول بود که لباس مجلسی می پوشیدم. تا قبل از این همیشه بلوز شلوار و لباسای اسپرت می پوشیدم. رضا با لبخند موذیانه گفت:
    - فکر کنم از فردا خواستگارها پاشنه در خونه رو از جا بکنن و منو از شر این مزاحم خلاص کنن.
    فکر خواستگار یه ذوق خاصی تو دلم به وجود می آورد. ذوق بزرگ شدن، یا حالا هر چیز دیگه! خندیدم و برعکس ذوق مرگ شدنم گفتم:
    - اون که بله! ولی زیاد خوشحال نشو. چون کسی از من بله نمی گیره. فعلاً شما مقدمین. در ضمن، زود باش بگو ببینم، تو چرا لباست رنگ لباس منه آقا خوشگله؟
    دو طرف یقه کتش رو گرفت توی دستاش، یه قدم رفت عقب و با ابروی بالا پریده و جنتلمن مآبانه گفت:
    - این آخری رو خوب گفتی، ولی طرح لباس نقشه مامانه.
    بعد با لحن افسوس واری به شوخی سرشو به چپ و راست تکون داد و گفت:
    - مامان می خواد منو تو رو امشب رسماً نامزد اعلام کنه و ما باید مثل دو تا نامزد، امشب قدم به قدم با هم باشیم.
    با خنده رفتم به سمتش، دستامو دور کمرش حلقه کردم و گفتم:
    - چی از این بهتر؟!! داداش خوش تیپم مال خودمه اصلا!
    رضا هم سرمو چسبوند روی سینه اش و با یه لحن خاص گفت:
    - آبجی کوچولوی خودمی ...
    هنوز جواب نداده بودم که نور فلاش دوربین باعث شد به طرف مامان که دوربین به دست ایستاده بود نگاه کنیم. از رضا فاصله گرفتم و با اخم گفتم:
    - اِ مامان چرا بی خبر عکس می گیری؟ خوب یه ندا بده ژست بگیریم. دو روز دیگه این عکسا رو بچه ام می بینه میگه چه مامان چلاق شفته شولی دارم.
    مامان که از حرف زدن من خنده اش گرفته بود سعی کرد خنده اشو پنهان کنه و گفت:
    - صحنه خیلی قشنگی بود. دلم نیومد با صدا زدنتون خرابش کنم.
    با رضا نگاهی به هم کردیم و لبخند زدیم.
    دوباره برگشتم توی اتاقم و لباسم رو عوض کردم، وقت ناهار بود و باید می رفتم سالن نشمین. لحظه آخر نگام چرخید سمت تابلوی بالای تختم. با دیدن تابلوی عشق واهی لبخند نشست روی لبم. همیشه با دیدنش دلم غرق آرامش و خواستن می شد ... تابلویی که خودم خلقش کردم و بعد عاشق شخصیتش شدم. عاشق شخصی که وجود خارجی نداشت ، یه نقاشی بود و یه موجود خیالی. رفتم از اتاق بیرون و در رو به هم کوبیدم ... یاد شبی افتادم که عشق واهی رو خلق کردم ... یاد عکس العمل عجیب مامان بابا بعد از دیدن تابلو ... یاد سوالاتی که توی ذهنم شکل گرفت و هیچ وقت هیچ کس جوابشون رو بهم نداد.
    یه شب نصفه شب بدون دلیل از خوب پریدم. حتی خواب هم ندیده بودم! خواب از سرم پریده بود و کلافه بودم. هر کار کردم از شمردن گوسفندا گرفتن تا شمردن برعکس هزار تا یک اما خوابم نبرد! از جا بلند شدم و با اعصاب خراب و داغون رفتم پشت پنجره، یه شب تابستونی بود و قرص کامل ماه توی آسمون می درخشید. باغ خونه مون زیر نور مهتاب برق می زد و انگار که روی همه گل و گیاه ها شبنم نشسته بود. یه چیزی توی وجودم داشت شکل می گرفت و دستامو قلقلک می دادم. انگشتام ازم نافرمانی می کردن و می خواستم اون چیزی که داره توی ذهنم شکل می گیره رو نقاشی کنن. تصویری یه چهره، یه چهره که حس می کردم می شناسم و دیدم اما هر چی فکر می کردم یادم نمی یومد کجا و کی دیدمش! می خواستم حتما بکشمش! یه بوم، سه پایه و پالت و رنگامو برداشتم و رفتم توی باغ. تند تند از ترس اینکه طرح توی ذهنم فرار کنه شروع کردم به کشیدن. رنگ ها رو قاطی می کردم و روی بوم پخششون می کردم. از پنج سالگی نقاشی رو شروع کرده بودم و اون شبی که تابلوی عزیزم رو کشیدم حدودا شونزده ساله بودم. دو سال پیش ... طرح خاصی از پسر ایده آلی که بعضی وقتا تو ذهنم می ساختمش. اما هیچ وقت کامل نمیشد! اون شب کامل کامل توی ذهنم بود و ذهن من خودش رو به دستام سپرده بود تا اون پسر ابدی بشه. دستام بی اراده روی بوم از این طرف به اون طرف کشیده می شد و یه بیت شعر توی ذهنم بالا و پایین می شد:
    - قلم زد نگاهت به نقش آفرینی
    که صورتگری را نبود این چنینی
    پریزاد عشقو مه آسا کشیدی
    خدا را به شور تماشا کشیدی
    شام مهتاب و ذهن پریشون من و دستای بی اراده م بالاخره چیزی رو خلق کردن که خیلی وقت بود توی ذهنم ناقصش رو داشتم. نزدیکیهای صبح بود و خورشید و ماه داشتن جاهاشون رو با هم عوض می کردن که نقاشی تموم شد. تا اون روز نتونسته بودم یک نقاشی رو به این زودی تموم کنم! با خوشحالی بوم رو برداشتم و برگشتم توی اتاقم. اینقدر خسته بودم که بوم رو وسط اتاق ول کردم و روی تخت افتادم و بیهوش شدم. نزدیک ظهر بود که از خواب بیدار شدم. بوم هنوز وسط اتاق بود. اولین کاری که کردم رفتم سر وقتش تا ببینم چی خلق کردم! با دیدن نقاشی نزدیک بود پس بیفتم! اصلاً باورم نمی شد که این نقاشی کار من باشه، ولی بود! یه پا پیکاسو شده بودم برا خودم. یک بوم خیلی بزرگ، که طرح پسری کاملاً غربی روی اون خود نمایی می کرد! پسری که تا به حال به زیبایی اون توی طول عمرم ندیده بودم! حتی از تصور ذهنی خودم هم قشنگ تر شده بود. یه پسر با چشمای درشت و کشیده و خمار آبی، پوستی سفید، موهای طلایی لخت که تیکه تیکه روی پیشونی اش ریخته بود، لبای صورتی و خوش فرم، بینی متناسب با صورتش و ابروهایی کمونی و مژه های بلند و فر خورده به رنگی روشن. چند دقیقه ای محو تماشاش شدم و اصلاً حواسم نبود که دستم روی قلبم خشک شده. وقتی به خودم اومدم از جا پریدم و دوون دوون اول از همه رضا رو خبر کردم و بعد از اون بابا و مامانو. رضا رو که کشون کشون با خودم به اتاقم آوردم ولی بابا و مامان یه کم طول کشید تا اومدن. رضا هم مثل خودم با دیدن تابلو جا خورد. سوتی کشید و گفت:
    - چه کردی دختر!
    چند لحظه تابلو رو خوب بررسی کرد. بعدش به شوخی اخم کرد و در حالی که دستشو روی گردنش می ذاشت، گفت:
    - وا غیرتا! رگ غیرتم غُلید بیرون. این کیه تو کشیدی دختره گیس بریده؟ یالا بگو تا خودم گیساتو نبریدم.
    مشتی به شونه اش کوبیدم و خواستم جوابش رو بدم که در باز شد و بابا و مامان وارد شدن.
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 01:02

8. 1,207 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!Antoniuos!!! , !rara! , !shamim! , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , "Hasti" , "غریبه آشنا" , "َAVA" , '@R!N@$' , (mahi) , (morvarid) , * hasti * , * Maneli * , * حدیث * , * سعیده * , **LONELY** , **melika** , **sevdayi ** , **tina** , **سولماز** , *9092*شادی , *::*MinoOoshi *::* , *Arshida* , *banoo* , *barandel* , *bi gharar* , *cleopatra* , *elaheimani* , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *golshan* , *goodgirl* , *hoda* , *kolaleh* , *Laya* , *MAHBOBEH* , *mahsa* , *marin* , *maryam* , *miss minoo* , *n@fi3* , *N@M!S , *nafas.love* , *NAFASss* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *NILA* , *niusha* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol* , *sorme* , *T.a.N.i.N* , *yasaman* , *yekta* , *ZeynaB* , *~* Atefeh *~* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *دخت تپل* , *سكوت باران* , *ماه پیشونی* , *مهربون* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , --Nila-- , -ShaDi- , -zeinab- , -ماندانا- , . ماه بآنو . , ... U & ME ... , ...ARAD... , ...BaHaR... , ...نگین... , ..fatima.. , ..nafise.. , .: pari sa :. , .:!Tar:. , .:.TaniA.:. , .:BahaR:. , .:zahra:. , .Anahit. , .mahsa. , .MojGan. , .SaInA. , .هازال. , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2rrin , 2rsa , 4friend , 8389 , 870664182 , 9295743 , @Ann , A SH , A.p.b , Abandokht , abbas_p , abby7 , adlay , afroodit , afson56 , aftabi_14 , aida-love , aida75 , ailin1365 , airena , aisa77 , Aisankn , Aisa_lluvia , alikhademi , Ali_7018 , ali_z , Alone Girl 1372 , Altin ay , amir.bm , amirhosseinac , Ana98 , Anahita.s , anahita77 , anastasia2 , andishe1993 , angel98 , angelina , angle92 , angry girl , anita23 , anna320 , Anolin , Anti_Boy , anzhela , Aphrodite , aphroodit , aran1365 , architact2010 , arefe90 , arefehjoon , Arezoo Khanoom , Arezoo.M , arezoo1991a , arezoo20 , arezoue , ariana68 , arina17 , armaghan88 , arman_iran , arosha73 , arqavanii , Arrosha , arshida1994 , artmis73 , asal naz , asal-1412 , asalkhanoom505 , asal_bumpy , asemanii , ashk eshgh , ashoka , asma66 , asma_m , asrin_1994 , atefeh_49 , atena73 , AtI2020 , atieh72 , atika , Atrisa banu , ava-d , AVAmb3HbahanI , avooOoli , Ay San , ayeeeh , aygeen , aynaz69 , aynod , azade jooon , azad_awesome , AZAR-70 , azarmidokht , azda , azisadeghi , bade-zemestun , bahar1379 , bahare930 , bahareh-bt , baharezendegani , BaharәH , banafsheh_sh83 , baran hr , baran145 , baran1994 , baran78 , barane abi , barani_m , baroon14 , BASIIRA , behi_jooon , behnaz98 , behnazhmz , behnoosh48 , benq , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , black&white , Bloodygirl , blub2000 , blue heart , blue.berry , bof4 , breathe , Bright Girl , bzaimaran , caarol , Cancer , Cat in boots , chobiiin , CIVIL , coral12 , d mohsen , D.maryam , D0nya , darian , dark chocolate , dark fairy , darya... , De La RaM , DE2MISS , Defne , delaram.s , Delaramad , delish , Digital Girl , divandary , dokhibabash , dokhtare khial , dokhtar_paeiz , Doni.M , donya_khan0o0m , doon doon , doorin , dordor , dream.star , drm.gholami , EasTern_Girl , edita , ehamtaf , elahe 66 , Elahe41 , elahegood , Elahe~M~ , Elen , elena71987 , elenahamifar , elena_1989 , Elham fa , Elham s , elham12345 , eli ab , elia65 , elianoos , ellli77 , elloy , elmir4 , elmira.t , Elmira10 , elmiraa_20 , elsa , eniy , esike , estifen , expensive _love , f.barani , f4tim4 , f@t3meh.k , faezeh 123 , faezeh97 , faghatdream , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , Far Naz , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , faride40 , farisa , farnam88180 , farnaz-76 , Fateme Z , Fateme.R , fatemeh 18 , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.98 , FATEMEH.AS , fatemeh13 , fatemeh1990 , fati! , fatima-karimi , fatima64 , fatima983 , feloor , fera , fereshte 69 , fereshth , ferial_rad , fesghel mashang , finghili , fleur , foroogh 54 , fshy.24 , Funny g!rl , f_hoshyar69 , f_venus_74 , geloria68 , GH eshghe man , ghasedak 71 , ghazal 2000 , ghazal-xr75 , ghazal.girl , ghazal26859 , ghazale man , Ghoncheye bahar , ghorob89 , gilda94 , gili , GitaRi , glarion , Go0o0o0d girl , golbaran , golchaghe , goldon , gole mikhak , goli21 , golnaz005 , golnuosh , GOOL89 , gooood girl , H..GH , h.douce.h , hala , haleh joooooooo , hanayi , hani-70 , Haniday , hanie-ab , hannaneh_ya66 , hanye , harimeshgh , hasteeeee , hasti.h , hasti11 , hasti59 , hasti789 , hasti_azadi , hebcxa , hediye73 , Hedyeh. , helik , Henia , Heranosh , hese_gharib , hi.p77 , hiiiiiiiiiiiis , HiLdA BeAuTy , hilda_moonlight , HIME SAMA , hisss... , hiva-20 , hobi , homa41 , homa96h , HOMAYONN , honey-asal , Honey_fa , hood_girl , hoolia , hovjo , hozomaza , hyunah , h_t_h_1984 , ICE.QUEEN , id001370 , Idin98i , ilent$ , Irani , j.ghanavizi , jaroon , jasmin-jaz , JASMINE FLOWER , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , JoOjOo Bala , juju96 , k*s@m!.T , Kamandooo , kamel1a , KATHRINE , katrin1369 , kfdh , khademre , khanum gol , Khate Siah , khatereh14 , KHJ.N , ki@na , kiana1999 , kiana61 , kim 98 , Kim Aida , kim.suzy , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia zz , kimia.ace , kimia_95 , king9090 , kiumars , kr@m.R@ , l0vin , ladan93 , Lale7 , lambada , layahashemi , Le!lY , leila.kh , leilaadel , leila_f , leili.b , leona , lili 20 , Lioda , little emo girl , little princess , looli jun , love is.. , love-sick , lovely gairl , L_O_V_E , M mehrane , m.diamond.s , m.hj , m@ry@m75 , maahnoosh , maasomeh51 , madi paym , maha74 , mahak19 , MAHASA , mahboob21 , mahboubeh69 , MAHDI EMO , mahdieh021 , Mahdis 77 , mahdis-d , mahdis_m , mahna , mahpary , Mahsa khazaei , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa__M , mahtab soltani , mahtab10 , Mahya.N , mahzoon , malmal91 , malus , mama maryam , mamalisooti , Maman fariba , maneou , mani49 , mania-h , mansuri , Mantral , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , maril , mariya-n , marjan khanomi , marmar7452 , MARMARAK , martire , mary341 , mary626 , maryam gol , maryam joOon , maryam ss , maryam21#@ , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryam_4008 , marzie.faraji , marzik , masiha001 , mastan jojo , matin_a , Matisa_M , Mavis Drakula , maya 74 , mb_maryam , Me Loo Rin , mehr22 , mehrazar , mehrdokht , mehrnoush_re , meli ka , meli77 , melikarozl , melikbelik , Melisa , mellina2000 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , milana , min00o , Mina , MINA JOOJOO , Mina khanum , mina naz , mina.bala , mina.zoroaster , mina87 , mina_75 , mina_sh , mindrella , minoo.k , miny , miracle72 , Miss A , miss ava , Miss good , miss maryam , miss mona , miss.no.1 , mk70 , mobina.s , mobinaa , modern girl , mona61 , monir1343 , Moohadese , moon_light , motlagh , Mozhgan195 , mozhi.a , mrkh792 , msa1 , my dream , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_mousavi , m_reisie , n.a. , N.Y 1376 , N@M!S , n@sim , naazhin , Nafas j , nafas-77 , nafas.10 , nafas21 , nafas_14 , naghme 73 , Nahid_m , NaNa 2000!!! , nana003 , narciss , narcissus 93 , nargeskooshoolo , narmineh , nasim j , Nasim jojo , nasim sheytone , nasim1768 , nasrin javan , nasrin44 , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , natanayel , nawsim , naz aram , NazGol.1377 , nazgole , nazila love , nazli_rezaee , nbm.1376 , ne.vorujak , Ne9in , neda.y , nedaj , neg neg , negar*pb , Negaг , negeen joon , negin kh5 , negin17 , Negin96 , neginhdr , neginra , Negy , ni yaz , niayesh00 , niayesh_s.s , nik2000 , nikoo 123 , Nilo0far-34 , nilofar.kh , nilofar2248 , niloOfar 77 , nini-kimi , ninio , nioosha.AR , noooor , Noosha Y , NOOSHIN1383 , noperson , noshafarin , noting , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , p@rn@z , PAEEZ70 , pakdel , pani.moghaddam , paniza321 , paniz_g66 , pantea_98 , paparoos , paramour , pardis 78 , pardis9829 , pari1990 , paria.v , paria_pari , pariedarya , parinaz.m , parisa*M , parisa00 , parisa_78 , ParMoun , PaRnIa.Pjs , parnian23 , parvinah , Parya14 , peg@h , pegah.17 , Pegah_m , Persia Miss , persian boy_22 , phoenix-z-f , pikasooo , pink girl2012 , Pink*rojano , pink_daughter , pointeh , pooramini , prand17 , Pransess , prof.ati , punio , R.$hida , R@dvin , raana76 , radvin24 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , raha moozy , rahaghi , raha_16 , RaheBipayan* , rahil1370 , rahileh , rainy_10 , rajabizahra33 , ramou2030 , ratanaz , raz gol , razieh y , real girl , RealIty , Rehi 76 , Reihaneh.s , reza635 , robik , rokhsan , romina75 , ronika_1994 , roshanaaa , roya e man , roya.r.r , roya1365 , ROZ GOL , Rozi-Par , ro_kh , rural girl , s /\ h /\ r , s.d.yeganeh , s.fzpr , s7453s , SaAaRaA , saba28 , saba_h , sad sun seat , sadaf.a , sadaf.sh , sadsadsad , saeideh71 , saghi.m , saghi_ghm , sahar.ne , sahar.z , sahar71 , sahar97 , sahari , SahariX , saharnazv , sahelii , sahely , sahel_m , sajedeh d.m , salvi_0122 , sama sh , sama33 , samanda , saminnnnnnn:) , samir , samira-76 , sana jb , sana1577 , sana22 , sanam.ahmadi , sanamjooje , sanashsh , Sanaz1370 , sanaz2000 , sanaz75 , sania555 , sara 18 , sara-42 , sara.jooooooon , sara.R , sara51 , saraB79 , sarah1 , saratab , sarax , sarayf , sarma1010 , Satiya , secret moon , sedena , Selda96 , selda_87 , selena ghomez , selenaG , Sepid , sepide25 , sepideh1993 , sepidehgalaxy , sepidehri , sepidiii , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setareh273 , setaresetar , setayesh_p995 , seti jojo , sevin jooni , sh1998 , sh77m87 , sh8000 , shaady , shabtab 62 , shadab70 , shadi 936 , shadi1356 , shadi76 , shadi_hsm , shagha27 , shaghayegh_76 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim khanom , shamim8648 , shamsa 51 , shaqayeq76 , sharafi , sharareh 78 , sharghi , sharmin72 , shayesteh 96 , sheida_953 , Shery84 , sheydajoooon , shf_aboops , shida.m , ShImA..... , shimbeh , shiny star1 , shivashiva , Shiva_75 , SHKH1371 , shooma , SHU SHU ABI , sh_karan , sibsorkhhava , siiiiiima , silverstar , sima.r , simindokht , sinsor , sipa , sisi7070 , sizert69 , skiller , smbaran95 , snia , sogand n , Sogand-75 , Sogand.I , Sogol Toix , sogolhe , sogolmehrabon , soha 20 , soheiila , soheilam , Sohey36 , sokot shab , Sokout_shab , solia , somaye73 , somy_kh , sooooogand , soughand , SPR!NG G!Rl , spring93 , ssoudeh , ssssoha , Star-crossed , star75 , starry eyed , Star_69 , sueño , sunsetare , sunshinegirl , susanzandieh , sushiyant11 , syhbyt , szszsz , s_aftab , tadaii , tahmin67 , tanaz 16 , tanha tarin , tanha-69 , Tanhaei.2010 , tanha_0111 , tania_7 , taninsepehri , TanNazZz , Taran0m_SH , tarane2 , tarane20 , taraneh86 , TARANOMEMEHR , Tawny girl , tears_sky , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , To0ti Divoone , toka-88 , totoi , touska , tromprat , tsunami , UnKnOwN_Sh , VAHIDEH / P , valan , vampire girl.. , vampire123 , vampire_15 , vianna , violet_mahtab , virago , viyolet , vj_90 , white-sky , wildfire14 , wildrose , winter emerald , wintergirl , wolf-cry , Xmahdii_e , YaaaaC , yalda24 , yaman , yas moongirl , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yase 2000 , yasesabs , yasi 72 , yasii bano , yasim , yasita , yasna-f , YaSsii_highclas , Yas_ Min , yas_m , yegane34 , yoshgin , you &i , z.@.25 , z.rahmatian , zaaaa , Zahra 77 , ZAHRA*N , zahra.1390 , zahra@m , zahrasm , zahra_jk , zahra_s.h , zahra_sfk , zainab1997 , zanbagh , zebeli , zeinab.73 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba22 , zibahp , zizi.m , zizijooon , Zjooojooo , zoha1 , zohre73 , zohrealavi , zooohreh , zozo_z1988 , zy_jahromi , zz_k , _black Flood_ , ~*7en*~ , ~ase~ , ~ElahE aB~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~mehrnaz~ , ~MoZhDeH~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~sara khatoon~ , ~SEA~ , ~Setareh Bano~ , ~The14th MooN~ , ~Y a S n A~ , ~مریم 2020 ~ , «zahra» , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ƦʘȤɅ , ƸƷϯ baharϯƸƷ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , آزاده مهشید , آستاره , آمستريدا , آمينا , آنی گل , آوان , آوین. , آیه* , اب و اتش , ابنبات چوبی , اتل و متل , ارام@ , اردویسور , ارمغان شادی , اروانه , اسمر , اسمون , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الهام4 , الهه7 , انگشتر , ELI , ایلکای2 , ایماز , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بخاری , بغض شکسته , بــــانــــو , بهار بارانی , بهار سرد , بهار گل , بهار91 , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تک ستاره شب , تکراری , تینا97 , ثـمیـن , جان آفرین , جوجو خوشگله , حاجی بلا , حسام89 , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خانوم معلم , خاوردخت , خورشیدک , داناد , دختر ارام , دختر بارون , دخترک برفی , دریا دلنواز , دریا77 , دلارام20 , دينا رادمنش , دکتر نانا , راتمینار , رزا جون , رزصورتی , رستگار شده , رستگار4006 , رها 69 , رها خانووم , روشنک اهورایی , روژین21 , رژلب , ریحانه 77 , ریحون , زهرا رضایی , زهره75 , زوها , زينب14 , زکیه67 , زیزیگو , سارا98 , سارااااا , ساقی 2013 , سباله , ستاره76 , سرو تنها , سسسی , سكوت ابريشم , سمانه 24 , سوداا , سکوت من , سیتاف , شادزی , شادی* , شاه ماهی , شب بی ستاره , شقايق م , شهرزاد.م , شهلاn , صافیه , صعوه , عاشق رمان خواند , عرفان 82 , عسل جون1 , عسلی من , عقیقی , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطیما-ش , فبیولس , فر شته , فرشا , فرنوش عاشق , قطره کوچولو , ققنوس98 , لحظه های بارانی , لمیس20 , ليزا٤٥ , لیلا ص , لیلو , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام بی موسیو , مالور , مامان بهاره , ماه رو , ماه منیر , محبوبه_م , مرضیه00 , مرواریدجووون , مریم پائیزی , مطهره78 , ملکه خون , ملیسا: , مهتاب جونی , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهسا.میر , مهشاد فتحی پور , مهشاد43 , مونا** , ميشا , میثاق 1 , نازی22 , نداچراغپور , نسترنsh , نسرین... , نسیم76 , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نگان , نیاز و ن , نیاز.ش , نیان , نیلو فر 69 , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هرتیک , هلیا رها , هميشه بهار , هوای بارونی دلم , هوراوش , هورسان , هیلا , وفادار , ویدا درستی , ویولت بودلر , پارمیس خانوم , پرطلا , پرنيان22 , پری دخترم , پری شب , پریا_0441 , پریسا71 , پریناز74 , پریوش .س , پونام , چشم قشنگ , کاش بتوونم , کایرا.70 , کمند , کژاله , کیوان 41 , گلناز76 , گمشده , یادگاری20 , یاسمین.م , یخ زده , یلدا 225 , یلدا تقی زاده , یلدا.م , یه دختر1995 , یهدا , یواش , ღ autumn ღ , ღ Faranakღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , ღs@h@rღ , •Tαгα• , •●شقایق●• , ◊ نیلوفـر غنچـه , ★☆ SaYeH ☆★ , ☆ملیحه .ج☆ , ♥ nazi nazi♥ , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ツ נڅــ ـ ـ ـےツ , 乃凡卝凡 伬

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

چه پستای تپلی دارم می ذارما!
    پست سوم ...

با ذوق دست بابارو چسبیدم و گفت:
    - بابا ببین نقاشیمو. دیشب اینو کشیدم. خیلی قشنگه نه؟
    قبل از اینکه بابا فرصت کنه حرفی بزنه صدای ناله مامان بلند شد:
    - فرهاد ...
    با تعجب به مامان خیره شدم و با دیدن رنگ پریده و لبهای لرزون و چشمای آماده بارشش گفتم:
    - مامان چت شد؟!!
    بعدش نگاهی به بابام کردم که ببینم چه شباهتی بین اون و تابلو وجود داره که مامان به محض دیدنش گفت فرهاد!!! خواستم حرفی بزنم که با دیدن اخمای درهم بابا و صورت برافروخته اش لال شدم. رضا هم مثل من تعجب کرده بود و هیچی نمی گفت. بابا شونه های لرزون مامانو گرفت و گفت:
    - چیزی نیست عزیزم، این فقط یه نقاشیه. آروم باش، آروم باش خانوم من.
    مامان با خشم به سمت من برگشت و گفت:
    - تو، تو اونو کجا دیدی؟ تو از کجا ...
    بابا مامانو گرفت و گفت:
    - الان وقتش نیست. تو برو بیرون ... من با رزا صحبت می کنم. تو حالت خوب نیست عزیزم.
    سپس با تحکم به رضا که با دهن باز به مامان و بابا خیره شده بود گفت:
    - رضا مادرتو ببر.
    رضا که حسابی گیج شده بود دست مامانو گرفت و همراه اون از اتاق خارج شدن. زبونم بند اومده بود و واقعاً نمی دونستم چی شده؟! بابا با دست به تخت اشاره کرد و من بی حرف نشستم. سکوت سنگینی بینمون حکم فرما شده بود که اذیتم می کرد. جرممو نمی دونستم چیه! نکنه بابا غیرتی شده؟ کتکم می زنه؟ وای نه بابا تا حالا دست روی من بلند نکرده. خدایا خودم رو به خودت می سپارم. دو دستی منو بچسب. بعد از لحظاتی که هر دو ساکت بودیم و بابا به تابلو نگاه می کرد، سکوت توسط اون شکسته شد و گفت:
    - خب؟
    تعجبم بیشتر شد و گفتم:
    - خب چی؟
    - کجا دیدیش؟
    چشمام مث رگ غیرت رضا غلید بیرون:
    - هان؟
    - رزا ادای بچه های خنگ رو در نیار. ازت پرسیدم کجا دیدیش؟ این شخصیتو کجا دیدی که نقاشیشو کشیدی؟
    - به خدا هیچ جا بابا. من همینطوری اینو کشیدم.
    - توقع داری باور کنم؟
    تا حالا سردی و ناراحتی بابا رو ندیده بودم. برای همین بغض کردم و گفتم:
    - بابا من مگه به شما دروغ گفتم تا حالا؟
    - نه و توقع دارم اینبار هم صادق باشی.
    - من دروغ نمی گم. دیشب یهو دلم خواست اینو بکشم و کشیدم. بدون اینکه این شخصو دیده باشم. اصلاً به نظرم اون وجود خارجی نداره!
    بابا از جا بلند شد و پشت پنجره رفت. دستشو میان موهای خاکستری و سیاه پر پشتش فرو کرد. صدای زمزمه اش رو شنیدم که گفت:
    - امکان نداره! آخه چطور ممکنه؟
    دوباره به سمت من برگشت و گفت:
    - رزا تو مطمئنی که ...
    بغضم ترکید و گفتم:
    - بابا به خدا ...
    بابا که طاقت دیدن اشکامو نداشت جلو اومد و دستی روی سرم کشید. همین کافی بود تا ناراحتی هام دود شه و هوا بره. گفت:
    - خیلی خب باشه باور می کنم. هر چند که زیاد با عقل جور در نمی یاد. رزا این نقاشی نباید توی خونه بمونه. مادرت با دیدن اون رنج می کشه.
    با پشت دست اشکامو پاک کردم و گفتم:
    - آخه چرا بابا؟ این تابلو مامانو یاد کی می اندازه؟ من تابلومو دوست دارم، دلم می خواد توی اتاقم باشه!
    - دیگه سوال بی سوال! همین که گفتم، این دیگه عروسک نیست که برای داشتنش چونه بزنی. فهمیدی؟
    مثل بچه های زبون نفهم اصرار کردم:
    - بابا به خدا یه پارچه می کشم روش که هر وقت مامان اومد توی اتاق نبینتش، ولی بذارین اینجا بمونه. آخه من خیلی دوسش دارم. از همه تابلوهای دیگه ام بیشتر. همه اونا رو ازم بگیرین ولی اینو نه. تو رو خدا بابا. جون رزا.
    بابا دوباره با کلافگی دستش رو میون موهاش فرو برد، به شدت به قسم جون من حساس بود! منم دست گذاشتم روی نقطه ضعفش، اون لحظه اینقدر تفکرم بچهگونه بود که بیشتر از اینکه بخوام چونه بزنم برای دونستن دلیل ناراحتی مامان، چونه می زدم برای نگه داشتن تابلو!
    بالاخره بابا تسلیم شد و گفت:
    - خوب می دونی که اون چشمای سبزت چه قدرتی داره. پدر صلواتی وقتی اینجوری به آدم نگاه می کنی کی می تونه بهت نه بگه؟ کی گفت تو اینقدر شبیه مامانت بشی آخه؟
    با ذوق گفتم:
    - پس قبوله بابا؟
    - باشه قبوله، ولی به شرط اینکه مادرت هیچ وقت اونو نبینه.
    بغل بابا پریدم و محکم بوسش کردم. قیافه بابا حسابی در هم بود و با این کارای من خوب نمی شد، باز یاد مامان افتادم و گفتم:
    - بابا، آخه مامان چرا با دیدن این تابلو اونجوری شد؟
    اخمای بابا بدتر درهم فرو رفت و گفت:
    - مهم نیست. سعی کن گذشته مادرتو زیر و رو نکنی. وای به حالت اگه اذیتش کنی!
    بعد انگار که با خودش حرف بزنه گفت:
    - نمی دونم این چه امتحانیه دیگه و چه حکمتی توشه!
    بعد از این حرف از اتاق خارج شد! من موندم و هزار تا سوال توی ذهنم. خیلی سعی کردم بفهمم دلیل ناراحتی مامان چی بوده و اگه واقعاً چنین شخصی وجود داره کجای این کره خاکیه! اما هر بار به بن بست رسیدم چون مامان نه تنها حرفی نزد که شکایتم رو هم به بابا کرد و بابا حسابی توبیخم کرد که حق ندارم دیگه در این مورد حرفی بزنم. و اگه توجهی به حرفشون نکنم و باز هوس کنکاش به سرم بزنه تابلومو ازم می گیرن. اینه که کم کم بیخیالش شدم و صرافتش از سرم افتاد. همین که تابلوم رو داشتم به هر چیزی می ارزید.
    اون روز گذشت و من طبق قولی که داده بودم همیشه پارچه ای روی نقاشیم می کشیدم. ولی کم کم به خودم جرئت دادم. تابلو رو قاب کردم و روبروی تختم به دیوار نصب کردم. اطرافش رو هم پارچه ای گذاشته بودم که هر بار به محض وارد شدن مامان به اتاق روشو می پوشوندم، ولی کم کم دیدم چندان فایده ای هم نداره. بالاخره تا وقتی که من می یومدم پارچه رو بکشم روی تابلو مامان اونو می دید و من انگار خودمو مسخره کرده بودم. وقتی دیدم خودش دیگه به اون دیوار نگاه نمی کنه جرئت به خرج دادم و پارچه رو هم برداشتم.
    با صدای رضا از جا پریدم:
    - غرق نشی!
    با اخم نگاش کردم و گفتم:
    - اِ ترسوندیم! پسره لوس!
    رضا خندید و گفت:
    - حسابی غرق فکر بودی، خواستم نجاتت بدم. بزن بریم سر میز که مردم از گشنگی ...
    بیخیال ادامه کل کل با رضا شدم و راه افتادم سمت نشیمن. مامان و بابا سر میز منتظرمون بودن و مژگان غذا رو کشیده بود. با لبخندی که همیشه روی صورتم بود کنار بابا پشت میز نشستم و گفتم:
    - آخ جون! لازانیا! من می میرم برای لازانیا ...
    بعد هم بی توجه به بقیه دو دستی رفتم تو ظرف لازانیا و با دست یه قطعه بزرگشو برداشتم و سریع پرتش کردم توی بشقابم که نسوزم ...
    مامان بهت زده نالید:
    - رزا!!!
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 01:09

10. 1,157 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!Antoniuos!!! , !rara! , !shamim! , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , "Hasti" , "غریبه آشنا" , "َAVA" , (mahi) , (morvarid) , * hasti * , * Maneli * , * تبسم * , * حدیث * , * سعیده * , **LONELY** , **melika** , **sevdayi ** , **tina** , **سولماز** , *9092*شادی , *::*MinoOoshi *::* , *alien* , *Arshida* , *banoo* , *barandel* , *bi gharar* , *cleopatra* , *elaheimani* , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *golshan* , *goodgirl* , *hoda* , *kolaleh* , *Laya* , *MAHBOBEH* , *mahsa* , *marin* , *maryam* , *miss minoo* , *n@fi3* , *N@M!S , *nafas.love* , *NAFASss* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *NILA* , *niusha* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol* , *sorme* , *T.a.N.i.N* , *yasaman* , *yekta* , *ZeynaB* , *~* Atefeh *~* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *سكوت باران* , *ماه پیشونی* , *مهربون* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , --Nila-- , -ShaDi- , -zeinab- , . ماه بآنو . , ... U & ME ... , ...ARAD... , ...BaHaR... , ..fatima.. , .: pari sa :. , .:!Tar:. , .:.TaniA.:. , .:BahaR:. , .:zahra:. , .Anahit. , .arsana. , .mahsa. , .MojGan. , .SaInA. , .هازال. , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2rrin , 2rsa , 4friend , 8389 , 870664182 , 9295743 , @Ann , A SH , A.p.b , Abandokht , abbas_p , abby7 , adlay , afroodit , afson56 , aftabi_14 , aida-love , ailin1365 , airena , aisa77 , Aisankn , Aisa_lluvia , alikhademi , ali_z , Alone Girl 1372 , Altin ay , amore , Ana98 , anahita77 , anastasia2 , andishe1993 , angel98 , angelina , angle92 , angry girl , anna320 , Anolin , Anti_Boy , anzhela , Aphrodite , aphroodit , aran1365 , architact2010 , architect_shima , arefe90 , arefehjoon , Arezoo Khanoom , Arezoo.M , arezoo1991a , arezoo20 , arezoue , ariana68 , arina17 , armaghan88 , arman_iran , arosha73 , arqavanii , Arrosha , arshida1994 , artmis73 , asal naz , asal-1412 , asalkhanoom505 , asal_bumpy , asemaniha , asemanii , ashk eshgh , ashoka , asma66 , asma_m , asrin_1994 , atefeh_49 , atena73 , AtI2020 , atieh72 , atika , Atrisa banu , ava-d , Ay San , ayda90 , ayeeeh , aygeen , aynaz69 , azade jooon , AZAR-70 , azarmidokht , azda , azisadeghi , bade-zemestun , bahar1379 , bahare930 , BaharәH , banafsheh_sh83 , baran hr , baran1994 , baran78 , barane abi , barani_m , baroon14 , BASIIRA , behi_jooon , behnaz98 , behnazhmz , behnoosh48 , benq , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , black&white , Bloodygirl , blub2000 , blue heart , blue.berry , bof4 , breathe , bzaimaran , caarol , Cancer , chobiiin , CIVIL , coral12 , d mohsen , D.maryam , D0nya , darian , dark chocolate , dark fairy , darya... , De La RaM , DE2MISS , Defne , delaram.s , divandary , dokhibabash , dokhtare khial , dokhtar_paeiz , Doni.M , donya_khan0o0m , doon doon , doorin , dordor , dream.star , drm.gholami , EasTern_Girl , edita , ehamtaf , elahe 66 , elahe18 , Elahe41 , elahegood , Elahe~M~ , Elen , elena71987 , elenahamifar , elena_1989 , Elham fa , Elham s , elham-n , elham12345 , eli ab , elia65 , elianoos , ellli77 , elloy , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elsa , eniy , esike , estifen , expensive _love , f.barani , f4tim4 , f@t3meh.k , faezeh 123 , faezeh97 , faezeh_kht , faghatdream , falahi , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , Far Naz , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faride40 , farnam88180 , farzaneh15 , Fateme Z , Fateme.R , fatemeh 18 , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.98 , FATEMEH.AS , fatemeh13 , fatemeh1990 , fati! , Fatima S , fatima-karimi , fatima64 , fatima983 , feloor , fera , fereshte 69 , fereshth , ferial_rad , fesghel mashang , finghili , fleur , fshy.24 , Funny g!rl , f_hoshyar69 , f_venus_74 , geloria68 , GH eshghe man , ghasedak 71 , ghazal 2000 , ghazal-xr75 , ghazal.girl , ghazale man , gheisareh , Ghoncheye bahar , ghorob89 , gilda94 , gili , GitaRi , glarion , Go0o0o0d girl , golbaran , golchaghe , goldon , gole mikhak , golnaz005 , golnuosh , goominam , gooood girl , H..GH , h.douce.h , hala , haleh joooooooo , hanayi , Haniday , hanie-ab , haniko1376 , hannaneh_ya66 , hanye , hargez , harimeshgh , hasteeeee , hasti.h , hasti11 , hasti59 , hasti789 , hasti_azadi , hebcxa , hediye73 , Hedyeh. , Henia , Heranosh , hese_gharib , hi.p77 , hilda_moonlight , HIME SAMA , hisss... , hiva-20 , hobi , homa41 , homa96h , HOMAYONN , honey-asal , Honey_fa , hood_girl , hoolia , hoto , hovjo , hozomaza , hyunah , h_t_h_1984 , ICE.QUEEN , id001370 , Idin98i , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , JoOjOo Bala , k*s@m!.T , Kamandooo , KATHRINE , katrin1369 , kfdh , khademre , khanum gol , Khate Siah , khatereh14 , KHJ.N , ki@na , kiana1999 , kim 98 , Kim Aida , kim.suzy , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia zz , kimia.ace , kimia_95 , king9090 , kiumars , l0vin , ladan93 , Lale7 , lambada , layahashemi , Le!lY , leila.kh , leilaadel , leila_f , leili.b , leona , lili 20 , little emo girl , little princess , looli jun , love is.. , love-sick , lovely gairl , lwbo888 , L_O_V_E , M mehrane , m.diamond.s , m.hj , m@ry@m75 , maahnoosh , madi paym , maha74 , mahak19 , MAHASA , mahboob21 , mahboubeh69 , mahdieh021 , Mahdis 77 , mahdis-d , mahdis_m , mahna , mahpary , Mahsa khazaei , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa__M , mahtab soltani , mahtab10 , Mahya.N , mahzoon , malmal91 , malus , mama maryam , Maman fariba , maneou , mani49 , mania-h , mansuri , Mantral , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , mariya-n , marjan khanomi , marmar7452 , MARMARAK , martire , mary626 , maryam gol , maryam ss , maryam.y , maryam1388 , maryam21#@ , maryama1992a , maryam_4008 , marzik , masiha001 , mastan jojo , matin_a , Matisa_M , Mavis Drakula , maya 74 , mb_maryam , Me Loo Rin , meaa , mehr22 , mehrazar , mehrdokht , mehrnoush_re , meli ka , meli77 , melikarozl , melikbelik , Melisa , mellina2000 , meloda , mery1356 , me_ned , mfr60 , Mina , MINA JOOJOO , Mina khanum , mina naz , mina.bala , mina.zoroaster , mina87 , mina_75 , mina_sh , mindrella , minoo.k , miracle72 , Miss A , miss ava , Miss good , miss maryam , miss mona , miss.no.1 , mk70 , mobina.s , mobinaa , modern girl , mona61 , monir1343 , monos , moon_light , motlagh , Mozhgan195 , mozhi.a , mrkh792 , msa1 , my dream , m_ezraeil_m , m_mah , m_mousavi , m_reisie , n.a. , N.Y 1376 , N@M!S , n@sim , naazhin , Nafas j , nafas-77 , nafas.10 , nafas21 , nafas_14 , naghme 73 , Nahid_m , NaNa 2000!!! , nana003 , nane sarma , narciss , narcissus 93 , nargeskooshoolo , nasim j , Nasim jojo , nasim sheytone , nasim1768 , nasrin javan , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , natanayel , nawsim , naz aram , NazGol.1377 , nazgole , nazi_gf2010 , nbm.1376 , ne.vorujak , Ne9in , neda.y , nedaj , neg neg , negar*pb , negeen joon , negin kh5 , negin17 , Negin96 , neginhdr , neginra , Negy , ni yaz , niayesh00 , niayesh_s.s , nik2000 , nikoo 123 , Nilo0far-34 , nilofar.kh , nilofar2248 , niloOfar 77 , ninio , nioosha.AR , noooor , Noosha Y , NOOSHIN1383 , noshafarin , noting , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , p.gh , p@rn@z , p@ry , PAEEZ70 , pakdel , pani.moghaddam , paniza321 , paniz_g66 , pantea_98 , paramour , pardis 78 , pardis9829 , pari1990 , paria.v , paria_pari , pariedarya , parinaz.m , parisa*M , parisa00 , parisa_78 , ParMoun , PaRnIa.Pjs , parnian23 , parvinah , peg@h , pegah.17 , Pegah_m , Persia Miss , persian boy_22 , phoenix-z-f , pikasooo , pink girl2012 , Pink*rojano , pink_daughter , pixiegirl , pointeh , prand17 , Pransess , punio , R.$hida , R@dvin , raana76 , radvin24 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , raha moozy , Raha.74 , rahaghi , raha_16 , RaheBipayan* , rahil1370 , rahileh , rainy_10 , rajabizahra33 , ratanaz , raz gol , razieh y , real girl , RealIty , Rehi 76 , Reihaneh.s , reza635 , robik , rokhsan , romina75 , ronika_1994 , roya e man , roya.r.r , roya1365 , ROZ GOL , Rozi-Par , ro_kh , rural girl , s /\ h /\ r , s.fzpr , s.love , s7453s , SaAaRaA , saba potter , sad sun seat , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , saghi.m , saghi_ghm , sahar.ne , sahar.z , sahar71 , sahar97 , sahari , SahariX , saharnazv , sahelii , sahely , sajedeh d.m , salvi_0122 , sama sh , sama33 , samanda , samin 030 , saminnnnnnn:) , samir , samira-76 , sana jb , sana1577 , sana22 , sanam.ahmadi , sanamjooje , sanashsh , Sanaz1370 , sanaz2000 , sanaz75 , sania555 , sara-42 , sara.jooooooon , sara.R , sara26263 , sara51 , saraB79 , sarah1 , saratab , sarax , sarayf , sarma1010 , Satiya , secret moon , sedena , Selda96 , selda_87 , selena ghomez , selenaG , Sepid , sepide25 , sepideh1993 , sepidehgalaxy , sepidehri , sepidiii , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setaresetar , setayesh_p995 , seti jojo , sevin jooni , sh1998 , sh77m87 , sh8000 , shaady , shabtab 62 , shadab70 , shadi 936 , shadi1356 , shadi76 , shadivet , shadi_hsm , shagha27 , shaghayegh_76 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim khanom , shamim8648 , shamsa 51 , shaqayeq76 , sharafi , sharareh 78 , sharmin72 , shayesteh 96 , sheida16 , sheida_953 , Shery84 , shida.m , ShImA..... , shima72 , shimaaaaa , shiny star1 , shivashiva , Shiva_75 , SHKH1371 , shoko0h , shooma , SHU SHU ABI , sh_karan , sibsorkhhava , siiiiiima , silverstar , sinsor , sipa , sisi7070 , sizert69 , skiller , smbaran95 , snia , sogand n , Sogand-75 , Sogand.I , Sogol Toix , sogolhe , sogolmehrabon , soha 20 , soheiila , soheilam , Sohey36 , sokot shab , Sokout_shab , somaye73 , somy_kh , soughand , spring93 , ssoudeh , ssssoha , Star-crossed , star75 , starry eyed , Star_69 , Street love , sueño , sunsetare , sunshinegirl , susanzandieh , sushiyant11 , syhbyt , szszsz , s_aftab , tadaii , tahmin67 , tanaz 16 , tanha tarin , tanha-69 , Tanhaei.2010 , tanha_0111 , tania_7 , TanNazZz , tarane2 , tarane20 , taraneh joon , taraneh86 , TARANOMEMEHR , taravat4 , tears_sky , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , To0ti Divoone , toka-88 , totoi , touska , tromprat , tsunami , UnKnOwN_Sh , VAHIDEH / P , valan , vampire girl.. , vampire123 , vampire_15 , vianna , violet_mahtab , virago , viyolet , vj_90 , white-sky , whitewhit93 , wildfire14 , wildrose , winter emerald , wintergirl , wolf-cry , Xmahdii_e , Y@Li-Jj , YaaaaC , yalda24 , yaman , yas moongirl , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yase 2000 , yasesabs , yasi 72 , yasii bano , yasim , yasita , YaSsii_highclas , Yas_ Min , yas_m , yegane34 , yoshgin , you &i , z.rahmatian , Zahra 77 , ZAHRA*N , zahra.1390 , zahra@m , zahrasm , zahra_jk , zahra_s.h , zahra_sfk , zainab1997 , zanbagh , zebeli , zeinab.73 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba22 , zibahp , zina , zizi.m , zizijooon , Zjooojooo , zoha1 , zohre73 , zohrealavi , zooohreh , zozo_z1988 , zy_jahromi , zz_k , _black Flood_ , ~anahita~ , ~ase~ , ~ElahE aB~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~mehrnaz~ , ~MoZhDeH~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~sara khatoon~ , ~SEA~ , ~Setareh Bano~ , ~Y a S n A~ , ~مریم 2020 ~ , «zahra» , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ƦʘȤɅ , ƸƷϯ baharϯƸƷ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , آرنیکا , آزاده مهشید , آستاره , آمستريدا , آمينا , آنی گل , آوان , آیسان راد , اب و اتش , ابنبات چوبی , اتل و متل , ارام@ , اردویسور , ارمغان شادی , اسمون , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الهام4 , الهه7 , انابل , انگشتر , ELI , ایلکای2 , ایماز , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بخاری , برفين , بغض شکسته , بــــانــــو , بهار بارانی , بهار سرد , بهار گل , بهار91 , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تک ستاره شب , تکراری , تینا97 , ثـمیـن , جان آفرین , جوجو خوشگله , حاجی بلا , حسام89 , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خانوم معلم , خاوردخت , خورشیدک , داناد , دختر ارام , دختر بارون , دختربی حوصله , دخترک برفی , دریا دلنواز , دریا77 , دلارام20 , دينا رادمنش , دکتر نانا , راتمینار , رزا جون , رزصورتی , رستگار شده , رستگار4006 , رها 69 , رها خانووم , رهان , روشنک اهورایی , روژین21 , رژلب , ریحانه 77 , ریحون , زهرا بابانتاج , زهرا رضایی , زهره75 , زوها , زينب14 , زیزیگو , سارا98 , سارااااا , ساقی 2013 , سباله , ستاره ی بارون , سسسی , سكوت ابريشم , سمانه 24 , سوداا , سکوت من , سیتاف , شادزی , شادی* , شاه ماهی , شب بی ستاره , شقايق م , شهرزاد.م , شهلاn , صافیه , صعوه , عاشق رمان خواند , عاطفه دلنواز , عرفان 82 , عسل جون1 , عسلی من , عقیقی , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطیما-ش , فبیولس , فر شته , فرشا , فرنوش عاشق , قطره کوچولو , ققنوس98 , لحظه های بارانی , لیلا ص , لیلو , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام بی موسیو , مالور , مامان بهاره , ماه رو , ماه منیر , محبوبه_م , مدار2 , مرضیه00 , مرواریدجووون , مریم پائیزی , مطهره78 , ملکه خون , ملیسا: , مهتاب جونی , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهسا.میر , مهشاد فتحی پور , مهشاد43 , مونا** , ميشا , میترا خانوم , میثاق 1 , نازی22 , نداچراغپور , نسترنsh , نسرین... , نسیم76 , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نگان , نیاز و ن , نیان , نیلو فر 69 , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانی سالی , هانیه نیکو , هلیا رها , هميشه بهار , هوای بارونی دلم , هوراوش , هورسان , هیلا , وفادار , ویدا درستی , ویولت بودلر , پارمیس خانوم , پرطلا , پرنيان22 , پری دخترم , پری شب , پریا_0441 , پریسا71 , پریسا77 , پریناز74 , پریوش .س , پونام , چشم قشنگ , کایرا.70 , کمند , کژاله , گلناز76 , گمشده , یادگاری20 , یاسمین.م , یخ زده , یغما , یلدا 225 , یلدا تقی زاده , یلدا.م , یه دختر1995 , یهدا , یواش , ღ autumn ღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , ღs@h@rღ , •Tαгα• , •●شقایق●• , ◊ نیلوفـر غنچـه , ★☆ SaYeH ☆★ , ☆ملیحه .ج☆ , ♥ nazi nazi♥ , ♥Arezoo , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ツ נڅــ ـ ـ ـےツ , 乃凡卝凡 伬

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

اینم از پست آخر امشب تا اطلاع ثانوی ... بقیه شو فردا شب می ذارم ... ساعت ده شب ... شبتون نایس ...

بابا و رضا داشتن غش غش می خندیدن. من در برابر لازانیا خلع سلاح بودم و کلاس ملاس و خانوم بودن و همه چی از یادم می رفت! مامان چرخید سمت بابا و غر زد:
    - وای به حالت اگه یه بار دیگه بگی دخترم خانوم شده! این کجاش خانوم شده؟!! عین جنگلی ا با دست می افته توی ظرف غذا ... اگه یه غریبه اینجا بود چی می گفت؟
    من که سر و صورتم با روغن لازانیا حسابی چرب و نارنجی شده بود دستمالی برداشتم کشیدم دور لبم و گفتم:
    - یه امروزو هم بیخیال مامان! من که از امشب نامزد می کنم. باید سنگین و رنگین باشم و مثل آدم بزرگا رفتار کنم. پس بذارید این چند ساعت رو هر کار دلم می خواد بکنم!
    رضا غش غش خندید و منم با خنده بهش چشمک زدم. مامان هنوز داشت چپ چپ نگاه می کرد و بابا با ابروهای بالا پریده گفت:
    - نامزد؟! کی اومده خواستگاری تو که من خبر ندارم؟
    بعد بدون اینکه منتظر جوابی از جانب من باشه چرخید سمت مامان و پرسید:
    - اینجا چه خبره خانم؟
    منم مهلت جواب به مامان ندادم، دستای چربمو گرفتم سمت رضا و گفتم:
    - از نامزدم بپرسید بابا.
    تیر نگاه بابا این بار رضا رو نشونه گرفت و رضا میون خنده قضیه رو برای بابا تعریف کرد. چقدر خوش بودم! فکر می کردم بزرگ شدم و این برام یه مزیت حساب می شه، دیگه اینو نمی دونستم که بزرگ شدن جز دردسر هیچی همراهش نداره ... هیچی ...
    - رضا من می ترسم. می شه من نیام؟
    رضا لبخندی زد و گفت:
    - از چی می ترسی؟ مگه می شه تو نیای؟
    - خوب من تا حالا با این ریخت و قیافه جلوی کسی نرفتم. می ترسم!
    رضا با مهربونی خیره شد توی چشمای آرایش شده م و گفت:
    - بالاخره یه بار اول هم وجود داره. یه نفس عمیق بکش. بچه هم نشو!
    - رضا اگه مسخره ام کردن چی؟
    خندید و گفت:
    - برای چی مسخره ات کنن آخه؟ چرا اعتماد به نفستو از دست دادی؟ ببینمت...
    مظلومانه نگاش کردم. دستی به گونه ام کشید و گفت:
    - مثل همیشه ناز و خانومی. از همیشه هم خوشگل تر شدی.
    لبخند نشست روی لبم و گفتم:
    - خیلی خب، خر شدم، بریم.
    اونم در حالی که می خندید، دنبالم راه افتاد. از پله های زیر زمین پایین رفتیم. کل فامیل و دوست و آشناها پایین بودن و صدای موزیک کر کننده بود. نفس تو سینه ام حبس شده بود. با رضا آروم آروم پله ها رو پایین می رفتیم. هیچ کس حواسش به ما نبود، همین آروم ترم می کرد. اصلا دوست نداشتم عین این فیلمای خارجی یهو همه بچرخن طرفمون. در اون صورت پاهام تو هم گره می خورد و پخش زمین می شدم! وقتی پام به کف سالن رسید توی اون جمعیت و همهمه با نگاه دنبال سپیده گشتم. سپیده دختر خاله م، هم سنم و از خواهر بهم نزدیک تر بود. با فرده شدن باروم چرخیدم، رضا دستمو کشید سمت بابا و مامان که با نگاه های مهربون و پر افتخار به سمتمون می یومدن. چه لذتی داشت گم شدن تو آغوش بابا و بوسیده شدن توسط مامان. همین که تو نگاهشون عشق و علاقه و افتخار رو می دیدم عرش رو سیر می کردم. کم کم اطرافیانمون داشتن متوجه ما می شدن و برای سلام علیک نزدیک می شدن. منم اعتماد به نفسم رو دوباره پیدا کرده بودم، مثل همیشه با سر افراشته با همه حرف می زدم و جواب احوالپرسی هاشون رو می دادم. با دیدن ایلیا لبخند زدم، پسر عمو فرزاد بود، خیلی از اخلاق و رفتارش خوشم می یومد. مهربون بود و با کلاس! به ما که رسید لبخند جذابی زد و گفت:
    - چقدر عوض شدی رزا!
    خندیدم و گفتم:
    - معجزه لوازم آرایش!
    سرشو کج کرد و گفت:
    - تو به قدری زیبایی که نیازی به لوازم آرایش نداری! خانوم شدی!
    بعد سرش رو یه کم جلو آورد، همینطور که نگاهش سمت رضا بود زمزمه کرد:
    - دلو می لرزونی ...
    بعد از این حرف بی حرف راهشو کشید و رفت. من موندم و یه دهن باز مونده به اندازه غار!
    - ببند دهنو!!! هر چی پشه بود رفت تو حلقت!
    با خنده چرخیدم و گفتم:
    - سپیدهی ...
    پشت چشمی نازک کرد و گفت:
    - سپیدهی چی؟! هان؟!!
    مشتی تو شونه اش کوبیدم و گفتم:
    - هیچی بچه پرو! دلم برات تنگ شده بود ...
    بعد از این حرف کشیدمش تو بغلم. با صدای خر خر گفت:
    - خفه م کردی!!! ول کن ... اوی!
    با خنده کشیدم عقب و گفتم:
    - اصلا ابراز محبت به تو نیومده!
    دیدن سپیده باعث شد حرف ایلیا و نوع نگاهش از ذهنم پر بزنه. نگاهی به دور و بر انداختم و گفتم:
    - سام کجاست؟
    به پشت سرمون اشاره کرد و گفت:
    - کنار رضاست.
    دستشو کشیدم و گفتم:
    - بریم پیششون. دلم براش تنگ شده.
    - بگو دلم برای کل کل تنگ شده.
    خندیدم و گفتم:
    - حالا همون!
    سام برادر سپیده، هم سن رضا و دانشجوی رشته پزشکی بود. به خاطر علاقه ای که بهش داشتم شایدم رو حساب همون کل کل کردنمون منم رشته تجربی رو انتخاب کرده بودم تا مث اون دکتر بشم. نمی خواستم چیزی ازش کم داشته باشم. رقابت بود دیگه!
    ویرایش توسط باران 69 : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 01:16

12. 1,156 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!Antoniuos!!! , !niloofar! , !rara! , !shamim! , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , "Hasti" , "غریبه آشنا" , "َAVA" , '@R!N@$' , (mahi) , (morvarid) , * hasti * , * Maneli * , * تبسم * , * حدیث * , * سعیده * , **LONELY** , **melika** , **sevdayi ** , **tina** , **سولماز** , *9092*شادی , *::*MinoOoshi *::* , *alien* , *Arshida* , *banoo* , *barandel* , *bi gharar* , *cleopatra* , *elaheimani* , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *golshan* , *goodgirl* , *hoda* , *kolaleh* , *Laya* , *mahsa* , *marin* , *maryam* , *miss minoo* , *n@fi3* , *N@M!S , *nafas.love* , *NAFASss* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *NILA* , *niusha* , *Rima* , *S@RA , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *T.a.N.i.N* , *yasaman* , *yekta* , *ZeynaB* , *~* Atefeh *~* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *دخت تپل* , *سكوت باران* , *ماه پیشونی* , *مهربون* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , --Nila-- , -ShaDi- , -zeinab- , . ماه بآنو . , ... U & ME ... , ...ARAD... , ...BaHaR... , ..fatima.. , .: pari sa :. , .:!Tar:. , .:.TaniA.:. , .:BahaR:. , .:zahra:. , .Anahit. , .ARAM. , .arsana. , .mahsa. , .MojGan. , .SaInA. , .هازال. , 0033 , 021girl , 115-مروارید , 2rrin , 2rsa , 8389 , 870664182 , 9295743 , @Ann , A SH , A.p.b , Abandokht , abbas_p , abby7 , afroodit , afson56 , aftabi_14 , aida-love , aida75 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , ali13762 , alikhademi , ali_z , Alone Girl 1372 , amir.bm , amirhosseinac , amore , Ana98 , Anahita.s , anahita77 , anastasia2 , andishe1993 , angel98 , angelina , angle92 , angry girl , anna320 , Anolin , Anti_Boy , anzhela , apamea , Aphrodite , aphroodit , aran1365 , architact2010 , arefe90 , arefehjoon , Arezoo Khanoom , Arezoo.M , arezoo1991a , arezoo20 , arezoue , ariana68 , arina17 , armaghan88 , arman_iran , arosha73 , arqavanii , Arrosha , arshida1994 , artmis73 , asal naz , asal-1412 , asal_bumpy , asemaniha , asemanii , ashk eshgh , ashoka , asma66 , asma_m , asrin_1994 , atefeh_49 , atena73 , AtI2020 , atieh72 , atika , Atrisa banu , atyek , ava-d , AVAmb3HbahanI , Ay San , ayda90 , ayeeeh , aygeen , aynaz69 , aynod , azade jooon , AZAR-70 , azarmidokht , azda , azisadeghi , bade-zemestun , bahar1379 , bahare930 , bahareh-bt , baharezendegani , BaharәH , banafsheh_sh83 , baran hr , baran1994 , baran78 , barane abi , barani_m , baroon14 , BASIIRA , behi_jooon , behnaz98 , behnazhmz , behnoosh48 , best g!rl...SH , betiya , bikari , birdana2 , black&white , Bloodygirl , blub2000 , blue heart , blue.berry , bof4 , breathe , bzaimaran , caarol , Cancer , CIVIL , coral12 , d mohsen , D.maryam , D0nya , dark chocolate , darya... , De La RaM , DE2MISS , Defne , delaram.s , Delaramad , delish , divandary , dokhibabash , dokhtare khial , dokhtar_paeiz , Doni.M , donya_khan0o0m , doon doon , doorin , dordor , dream.star , drm.gholami , EasTern_Girl , edita , ehamtaf , elahe 66 , Elahe41 , Elahe~M~ , Elen , elena71987 , elenahamifar , elena_1989 , Elham fa , Elham s , elham-n , elham12345 , eli ab , elia65 , elianoos , ellli77 , elloy , elmir4 , elmira.t , elsa , eniy , estifen , expensive _love , f.barani , f4tim4 , f@t3meh.k , faezeh97 , faezeh_kht , falahi , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , Far Naz , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , faride40 , farisa , farnam88180 , farnaz-76 , farzaneh15 , Fateme Z , Fateme.R , fatemeh 18 , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.98 , FATEMEH.AS , fatemeh13 , fatemeh1990 , fati! , fatima-karimi , fatima64 , fatima983 , feloor , femenist_bahar. , fera , fereshte 69 , fereshth , ferial_rad , fesghel mashang , fleur , fshy.24 , Funny g!rl , f_hoshyar69 , f_venus_74 , geloria68 , GH eshghe man , ghasedak 71 , ghazal 2000 , ghazal-xr75 , ghazal.girl , ghazal26859 , ghazale man , ghazalghazal , gheisareh , Ghoncheye bahar , ghorob89 , gilda94 , gili , GitaRi , glarion , Go0o0o0d girl , golbaran , golchaghe , goldon , gole mikhak , golnaz005 , goominam , gooood girl , H..GH , h.douce.h , hala , haleh joooooooo , hanayi , hani-70 , Haniday , hanie-ab , hanigo0l , hannaneh_ya66 , hanye , hargez , harimeshgh , hasteeeee , hasti.h , hasti11 , hasti59 , hasti_azadi , hebcxa , hediye73 , Hedyeh. , helik , Heranosh , hese_gharib , hiiiiiiiiiiiis , hilda_moonlight , HIME SAMA , hisss... , hiva-20 , homa41 , homa96h , HOMAYONN , honey-asal , Honey_fa , hood_girl , hoolia , hozomaza , hyunah , h_t_h_1984 , ICE.QUEEN , id001370 , Idin98i , Irani , j.ghanavizi , jasmin-jaz , JASMINE FLOWER , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , JoOjOo Bala , k*s@m!.T , Kamandooo , kamel1a , KATHRINE , katrin1369 , kfdh , khademre , khakbaz , khanum gol , Khate Siah , khatereh14 , KHJ.N , Kho0o0o0Sh MaZe , ki@na , kiana1999 , kim 98 , Kim Aida , kim.suzy , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia zz , kimia.ace , kimia_95 , king9090 , kiumars , kr@m.R@ , l0vin , ladan93 , Lale7 , lambada , layahashemi , Le!lY , leila.kh , leilaadel , leila_f , leili.b , leona , lili 20 , little princess , looli jun , love is.. , love-sick , lovely gairl , lwbo888 , L_O_V_E , M mehrane , m.diamond.s , m@ry@m75 , maahnoosh , maasomeh51 , madi paym , maha74 , mahak19 , MAHASA , mahboob21 , mahboubeh69 , MAHDI EMO , mahdieh021 , Mahdis 77 , mahdis-d , mahdis_m , mahna , mahpary , Mahsa khazaei , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa__M , mahtab soltani , mahtab10 , Mahya.N , mahzoon , malmal91 , malus , Maman fariba , man & a , maneou , mania-h , mansuri , Mantral , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , maril , mariya-n , marjan khanomi , marmar7452 , MARMARAK , martire , mary626 , maryam gol , maryam ss , maryam.y , maryam1388 , maryam21#@ , maryam56 , maryama1992a , maryammmmmm6 , marzik , masiha001 , mastan jojo , matin_a , Matisa_M , Mavis Drakula , maya 74 , mb_maryam , Me Loo Rin , meaa , mehr22 , mehrazar , mehrdokht , mehrnoush_re , meli ka , meli77 , melikarozl , melika_ta , melikbelik , Melisa , mellina2000 , meloda , mery1356 , mery75 , mfr60 , min00o , Mina , MINA JOOJOO , Mina khanum , mina naz , mina-75 , mina.bala , mina.zoroaster , mina87 , mina_75 , mina_sh , minoo.k , miracle72 , Miss A , miss ava , miss maryam , miss mona , miss.no.1 , mk70 , mobina.s , mobinaa , modern girl , mona61 , monir1343 , moon_light , motlagh , Mozhgan195 , mozhi.a , mozhiiii bala , mrkh792 , msa1 , my dream , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_mousavi , m_reisie , n00Ra , N@M!S , n@sim , naazhin , Nafas j , nafas-77 , nafas.10 , nafas21 , naghme 73 , Nahid_m , NaNa 2000!!! , nana003 , narciss , narcissus 93 , nasim j , Nasim jojo , nasim sheytone , nasim1768 , nasrin javan , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , natanayel , nawsim , naz aram , NazGol.1377 , nazi_gf2010 , nbm.1376 , ne.vorujak , neda.y , nedaj , negar*pb , negeen joon , negin kh5 , negin17 , Negin96 , neginhdr , neginra , Negy , ni yaz , niayesh00 , niayesh_s.s , nik2000 , nikoo 123 , Nilo0far-34 , nilofar.kh , nilofar2248 , niloOfar 77 , nini-kimi , ninio , nioosha.AR , noooor , Noosha Y , NOOSHIN1383 , noshafarin , noting , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , p.gh , p@rn@z , p@ry , PAEEZ70 , pani.moghaddam , paniza321 , paniz_g66 , paramour , pardis 78 , pardis9829 , pari1990 , paria.v , paria_pari , pariedarya , parinaz.m , parisa*M , parisa00 , parisa_78 , ParMoun , PaRnIa.Pjs , parnian23 , parvinah , Parya14 , peg@h , pegah.17 , Pegah_m , Persia Miss , phoenix-z-f , pink girl2012 , Pink*rojano , pink_daughter , pixiegirl , pointeh , pooramini , prand17 , Pransess , prof.ati , punio , R.$hida , R@dvin , raana76 , radvin24 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , raha moozy , Raha.74 , rahaghi , raha_16 , RaheBipayan* , rahileh , rainy_10 , rajabizahra33 , ratanaz , raz gol , razieh y , real girl , RealIty , Rehi 76 , Reihaneh.s , reza635 , rokhsan , romina75 , ronika_1994 , roya e man , roya.r.r , roya1365 , ROZ GOL , Rozi-Par , ro_kh , rural girl , s /\ h /\ r , s.fzpr , s.love , s7453s , SaAaRaA , saba potter , saba28 , saba_h , sad sun seat , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , saghi.m , saghi_ghm , sahar.z , sahar71 , sahar97 , sahari , SahariX , saharmn , saharnazv , sahelii , sahely , sahel_m , sajedeh d.m , salvi_0122 , sama sh , sama33 , samanda , samin 030 , saminnnnnnn:) , samir , samira-76 , sana 88 , sana jb , sana1577 , sana22 , sanam.ahmadi , sanam24 , sanamjooje , sanashsh , Sanaz1370 , sanaz2000 , sanaz75 , sania555 , sara 18 , sara-42 , sara.jooooooon , sara.R , sara51 , saraB79 , sarah1 , saraice , saratab , sarax , sarayf , sarma1010 , Satiya , secret moon , sedena , sednaaa , Selda96 , selda_87 , selena ghomez , selenaG , Sepid , sepide25 , sepidehgalaxy , sepidehri , sepidiii , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setareh273 , setaresetar , setayesh_p995 , seti jojo , sevin jooni , sh1998 , sh77m87 , sh8000 , shabtab 62 , shadab70 , shadi 936 , shadi1356 , shadi76 , shadi_hsm , shagha27 , shaghayegh_76 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim8648 , shamsa 51 , shaqayeq76 , sharafi , sharareh 78 , sharmin72 , shayesteh 96 , sheida16 , sheida_953 , Shery84 , shf_aboops , shida.m , ShImA..... , shimaaaaa , shiny star1 , shiva 501 , shiva sh , shivashiva , Shiva_75 , SHKH1371 , SHU SHU ABI , sh_karan , sibsorkhhava , siiiiiima , silverstar , sinsor , sipa , sisi7070 , sizert69 , skiller , smbaran95 , snia , sogand n , Sogand-75 , Sogand.I , Sogol Toix , sogol21 , sogolhe , soha 20 , soheiila , soheilam , Sohey36 , sokot shab , Sokout_shab , somaye73 , somy_kh , soughand , SPR!NG G!Rl , spring93 , ssssoha , Star-crossed , star75 , starry eyed , sueño , sunsetare , susanzandieh , sushiyant11 , syhbyt , szszsz , tadaii , tahmin67 , tanaz 16 , tanha tarin , tanha-69 , Tanhaei.2010 , tanha_0111 , taninsepehri , TanNazZz , Taran0m_SH , tarane2 , tarane20 , taraneh joon , taraneh86 , TARANOMEMEHR , taravat4 , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , To0ti Divoone , toka-88 , tono , totoi , touska , tromprat , tsunami , VAHIDEH / P , valan , vampire123 , vampire_15 , vianna , virago , viyolet , vj_90 , white-sky , whitewhit93 , wildfire14 , wildrose , winter emerald , wintergirl , wolf-cry , Xmahdii_e , YaaaaC , yalda24 , yaman , yas moongirl , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yase 2000 , yasesabs , yasi 72 , yasii bano , yasim , yasita , YaSsii_highclas , yas_m , yedone , yegane34 , Yek.gh , yoshgin , you &i , z.rahmatian , Zahra 77 , ZAHRA*N , zahra@m , zahrasm , zahra_jk , zahra_s.h , zahra_sfk , zainab1997 , zanbagh , zebeli , zeinab.73 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba22 , zibahp , zizi.m , zizijooon , Zjooojooo , zohre73 , zohrealavi , zooohreh , zozo_z1988 , zy_jahromi , zz_k , _black Flood_ , ~anahita~ , ~ase~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~foroozan~ , ~mehrnaz~ , ~MoZhDeH~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~SEA~ , ~Setareh Bano~ , ~The14th MooN~ , ~Y a S n A~ , ~مریم 2020 ~ , «zahra» , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ƦʘȤɅ , ƸƷϯ baharϯƸƷ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , آرمیتاخان کبیر , آزاده مهشید , آستاره , آمستريدا , آمينا , آنی گل , آوان , آیسان راد , اب و اتش , ابنبات چوبی , اتل و متل , ارام@ , ارتمیس * , اردویسور , ارمغان شادی , اروانه , اسمون , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الهام4 , الهه7 , امیلیا , انابل , انگشتر , ELI , ایلکای2 , ایماز , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بغض شکسته , بهار بارانی , بهار راد , بهار سرد , بهار گل , بهار91 , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تک ستاره شب , تکراری , تینا97 , ثـمیـن , جان آفرین , جوجو خوشگله , حاجی بلا , حسام89 , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم معلم , خاوردخت , خورشیدک , داناد , دختر ارام , دختر بارون , دختربی حوصله , دخترک برفی , دریا دلنواز , دریا77 , دلارام20 , دينا رادمنش , دکتر نانا , دکور , راتمینار , رزصورتی , رستگار شده , رستگار4006 , رها 69 , رها خانووم , رهان , روژین21 , رژلب , ریحانه 77 , ریحون , زر زرد , زهرا رضایی , زهره75 , زوها , زينب14 , زیزیگو , سارا98 , سارااااا , ساقی 2013 , سایلنت , سباله , ستاره ی بارون , سرو تنها , سسسی , سكوت ابريشم , سوداا , سکوت من , سیتاف , شادزی , شادی* , شاه ماهی , شاپرک 72 , شب بی ستاره , شقايق م , شهرزاد.م , شهلاn , صافیه , صعوه , عاشق رمان خواند , عاطفه دلنواز , عرفان 82 , عسل جون1 , عقیقی , غزال آریا , فاطمه ^_^ , فاطیما-ش , فبیولس , فر شته , فرشا , فرنوش عاشق , فیثاغورث , قطره کوچولو , ققنوس98 , لحظه های بارانی , لمیس20 , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلا ص , لیلو , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام بی موسیو , مالور , مامان بهاره , ماه رو , ماه منیر , محبوبه_م , مدار2 , مرضیه00 , مرواریدجووون , مریم پائیزی , مطهره78 , ملکه خون , ملیسا: , مهتاب جونی , مهدیه رادمنش , مهرساRD , مهسا.میر , مهشاد فتحی پور , مهشاد43 , مونا** , ميشا , میترا خانوم , میثاق 1 , نازی22 , ناژور , نداچراغپور , نسترنsh , نسرین... , نسیم76 , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نگان , نیاز و ن , نیاز.ش , نیان , نیلو فر 69 , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , هرتیک , هلیا رها , هميشه بهار , هوای بارونی دلم , هوراوش , هورسان , هیلا , وفادار , ویدا درستی , ویولت بودلر , پارمیس خانوم , پرطلا , پرنيان22 , پری دخترم , پری شب , پریسا71 , پریسا77 , پریناز74 , پریوش .س , پونام , چشم قشنگ , کایرا.70 , کمند , کژاله , گل یاس , گلناز76 , گمشده , یادگاری20 , یاسمین.م , یخ زده , یغما , یلدا تقی زاده , یلدا.م , یه دختر1995 , یهدا , یواش , ღ autumn ღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , ღs@h@rღ , •Tαгα• , •●شقایق●• , ◊ نیلوفـر غنچـه , ★☆ SaYeH ☆★ , ☆ملیحه .ج☆ , ♥ nazi nazi♥ , ♥Arezoo , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ツ נڅــ ـ ـ ـےツ

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

سلام سلام ... من اومدم با پستای امشب ... انشالله بعد از پستا صفحه نقد رو هم می زنم ....

پست اول ...

همینطور که دستم تو دست سپیده بود با هم راه افتادیم اون طرف سالن. بعضی وقتا حس می کردم جای زمین روی ابرا راه می رم، همیشه سرم رو بالا می گرفت و قدمامو هم خیلی نرم بر می داشتم. قیافه گرفتن برای این و اون عادتم بود، اینقدر که تو گوشم خونده بودن تکم و حرف ندارم زیاد از حد مغرور شده بودم! رضا و سام کنار هم مشغول بگو و بخند بودن. با دیدنمون چرخیدن به سمتون و سام با لبخند و ژستی خنده دار کمی خم شد و گفت:
    - سلام عرض شد بانوی من.
    با خنده گفتم:
    - سلام عرض شد غلام عزیز ...
    سام چشماشو گرد کرد و گفت:
    - غلام چیه این وسط؟!!
    پشت چشمی نازک کردم و گفتم:
    - یه جوری حرف می زنی انگار منتظری به غلامی قبولت کنیم از اون نظر گفتم!
    سپیده و رضا زدن زیر خنده و سام خیلی خونسرد ابرویی بالا انداخت و گفت:
    - لابد واسه تو! مطمئن باش اگه فقط یه دختر رو این کره خاکی باقی مونده باشه و اونم تو باشی من یکی زیر بار گرفتنت نمی رم! چون زندگی با تو صبر ایوب می خواد عزیزم که من ندارم ...
    چشمامو گرد کردم و گفتم:
    - واقعاً که!!! سام به خدا می کشمت ...
    همونجور خونسرد، سرشو آورد جلو، صورتشو جلوی صورتم نگه داشت. چشمای درشت قهوه ایش توی صورت سفید و سه تیغه اش برق می زد، زمزمه کرد:
    - ریز می بینمت فسقلی من ...
    آب دهنمو قورت دادم و گفتم:
    - من که اصلاً تو رو نمی بینم ...
    رضا خندید و گفت:
    - سام کم سر به سر رزا بذار، می دونی که پاش بیفته چپ و راستت می کنه.
    سام همونجور که صورتش جلوی صورتم بود ابرویی بالا انداخت و گفت:
    - چپ و راست شده تونیم بانو!
    به این حرفا و کارای سام عادت داشتم، برای همین هم خیلی جا نخوردم. خواستم یه تیکه دیگه بارش بکنم که کیومرث پسر ارشد یکی از دوستای بابا آقای اصلانی، به طرفمون اومد و به اجبار حرفم رو خوردم. کیومرث رو به من گفت:
    - رزا خانم می شه لطفاً مهران خان رو به من نشون بدین؟
    مهران پسر عمو فرشادم بود. صدای آهسته رضا رو شنیدم که گفت:
    - من و سام بوقیم دیگه! می یاد از رزا می پرسه.
    خنده ام گرفت و به ناچار از جمع خارج شدم و اونو به سمت مهران بردم. تشکر کرد و از من جدا شد. بیچاره منظوری هم نداشت ولی حرف رضا منو به فکر فرو برد. چرا همه چیز دور و بر من در حال تغییر بود؟ چرا توجه پسرا به من حالت دیگه ای پیدا کرده بود؟ دوباره پیش سپیده برگشتم و با هم قاطی مهمونا حل شدیم.
    سعی می کردم بهم خوش بگذره اما نگاه های خیره بعضی از آقایون، و گاهی اوقات حرفاشون که می شنیدم، هم باعث خوشحالیم می شد و هم منو می ترسوند. زندگی من در حال تغییر بود ...

ویرایش توسط باران 69 : 1392,09,23 در ساعت ساعت : 01:18

14. 1,068 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!Antoniuos!!! , !shamim! , $@αʀiT$ , $raha$ , $~SARA88~$ , "Hasti" , "غریبه آشنا" , "َAVA" , '@R!N@$' , (mahi) , (morvarid) , * hasti * , * Maneli * , * حدیث * , * سعیده * , **LONELY** , **melika** , **sevdayi ** , **tina** , **سولماز** , *9092*شادی , *::*MinoOoshi *::* , *Arshida* , *barandel* , *bi gharar* , *cleopatra* , *elaheimani* , *Fatemeh.K* , *fatemeh20* , *golshan* , *goodgirl* , *hoda* , *Laya* , *mahsa* , *marin* , *maryam* , *miss minoo* , *n@fi3* , *N@M!S , *nafas.love* , *NAFASss* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *NILA* , *niusha* , *Rima* , *S@RA , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *sorme* , *T.a.N.i.N* , *yasaman* , *yekta* , *ZeynaB* , *~* Atefeh *~* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *دخت تپل* , *سكوت باران* , *ماه پیشونی* , *مهربون* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , --Nila-- , -zeinab- , -ماندانا- , . ماه بآنو . , ... U & ME ... , ...ARAD... , ...BaHaR... , ...نگین... , ..fatima.. , ..nafise.. , .: pari sa :. , .:.TaniA.:. , .:BahaR:. , .:zahra:. , .Anahit. , .ARAM. , .arsana. , .mahsa. , .MojGan. , .هازال. , 0033 , 021girl , 2rrin , 2rsa , 69_vafa , 8389 , 870664182 , 9295743 , @Ann , A SH , A.p.b , Abandokht , abbas_p , abby7 , afroodit , afson56 , aftabi_14 , aida-love , aida75 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , alikhademi , ali_z , Alone Girl 1372 , amirhosseinac , amore , Ana98 , anahita77 , anastasia2 , andishe1993 , angel67 , angel98 , angelina , angle92 , angry girl , anna320 , Anolin , anzhela , apamea , Aphrodite , aphroodit , aran1365 , architact2010 , arefe90 , arefehjoon , Arezoo Khanoom , Arezoo.M , arezoo1991a , arezoo20 , arezoue , ariana68 , arina17 , armaghan88 , arman_iran , arosha73 , arqavanii , Arrosha , arshida1994 , artmis73 , asal naz , asal-1412 , asal_bumpy , asemanii , ashk eshgh , ashoka , asma66 , asma_m , asrin_1994 , atefeh_49 , atena73 , athena2020 , AtI2020 , atieh72 , atika , atyek , ava-d , AVAmb3HbahanI , Ay San , ayda90 , aygeen , aynaz69 , azade jooon , AZAR-70 , azarmidokht , azda , azisadeghi , bade-zemestun , bahar1379 , bahare930 , bahareh-bt , BaharәH , banafsheh_sh83 , baran hr , baran1994 , baran78 , barane abi , barani_m , baroon14 , BASIIRA , behi_jooon , behnaz98 , behnazhmz , behnoosh48 , best g!rl...SH , betiya , bikari , black&white , Bloodygirl , blub2000 , blue.berry , bof4 , breathe , bzaimaran , caarol , Cancer , coral12 , d mohsen , D.maryam , D0nya , darian , dark chocolate , dark fairy , De La RaM , DE2MISS , Defne , delaram.s , DelARam501 , Digital Girl , divandary , dokhibabash , dokhtare khial , dokhtar_paeiz , Doni.M , donya_khan0o0m , doon doon , doorin , dordor , dorsaaaaa , dream.star , drm.gholami , EasTern_Girl , edita , ehamtaf , elahe 66 , Elahe41 , Elahe~M~ , elena71987 , elenahamifar , elena_1989 , Elham fa , Elham s , elham tala , elham12345 , eli ab , elia65 , elianoos , ellli77 , elloy , elmir4 , elmira.t , elsa , esike , estifen , expensive _love , F.Esmit , f4tim4 , f@t3meh.k , faezeh97 , faghatdream , falahi , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , Far Naz , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , faribash , faride40 , farisa , farnam88180 , farnaz-76 , farzaneh15 , Fateme Z , Fateme.R , fatemeh 18 , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.98 , FATEMEH.AS , fatemeh13 , fatemeh1990 , fati! , fati76 , fatima-karimi , fatima64 , feloor , fereshte 69 , fereshth , ferial_rad , fesghel mashang , fleur , fshy.24 , Funny g!rl , f_hoshyar69 , f_venus_74 , geloria68 , GH eshghe man , ghasedak 71 , ghazal-xr75 , ghazal.girl , Ghazal99 , ghazale man , ghazalghazal , Ghoncheye bahar , ghorob89 , gilda94 , gili , GitaRi , glarion , Go0o0o0d girl , golbaran , golchaghe , goldon , gole mikhak , golnaz005 , goominam , gooood girl , H..GH , h.douce.h , hala , haleh joooooooo , hanayi , hani-70 , Haniday , hanigo0l , haniko1376 , hannaneh_ya66 , hanye , harimeshgh , hasteeeee , hasti.h , hasti11 , hasti59 , hasti_azadi , hebcxa , hediye73 , Hedyeh. , Heranosh , hese_gharib , hiiiiiiiiiiiis , hilda_moonlight , hisss... , hiva-20 , homa41 , homa96h , HOMAYONN , honey-asal , Honey_fa , hood_girl , hoolia , hozomaza , hyunah , h_t_h_1984 , I LOVE NOVEL , ICE.QUEEN , id001370 , Idin98i , Irani , jasmin-jaz , JASMINE FLOWER , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , JoOjOo Bala , k*s@m!.T , Kamandooo , kamel1a , KATHRINE , katrin1369 , kfdh , khademre , khanum gol , Khate Siah , khatereh14 , KHJ.N , Kho0o0o0Sh MaZe , ki@na , kiana1999 , kim 98 , Kim Aida , kim.suzy , kimberly , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia zz , kimia.ace , kimia_95 , king9090 , kiumars , kr@m.R@ , l0vin , ladan93 , Lale7 , lambada , layahashemi , Le!lY , leila.kh , leilaadel , leila_f , leili.b , leona , lili 20 , looli jun , love is.. , love-sick , lovely gairl , lwbo888 , L_O_V_E , M mehrane , m.diamond.s , m@ry@m75 , maahnoosh , maasomeh51 , madi paym , maha74 , mahak19 , MAHASA , mahboob21 , mahboubeh69 , MAHDI EMO , mahdieh021 , Mahdis 77 , mahdis-d , mahdis_m , mahna , mahpary , Mahsa khazaei , mahsa.g.75 , mahsa.nadi , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa__M , mahtab soltani , mahtab10 , Mahya.N , mahya1995 , mahzoon , malmal91 , mama maryam , Maman fariba , man & a , maneou , mania-h , mansuri , Mantral , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , mariya-n , marjan khanomi , marmar7452 , MARMARAK , martire , mary626 , maryam gol , maryam ss , maryam1388 , maryam21#@ , maryama1992a , maryammmmmm6 , marzik , masiha001 , mastan jojo , Mavis Drakula , maya 74 , mb_maryam , Me Loo Rin , meaa , mehr22 , mehrazar , mehrdokht , mehrnoush_re , meli ka , melikarozl , melikbelik , Melisa , mellina2000 , meloda , mery75 , mfr60 , min00o , Mina , MINA JOOJOO , mina naz , mina-75 , mina.bala , mina.zoroaster , mina87 , mina_75 , mina_sh , mindrella , minoo.k , mint , miracle72 , Miss A , miss ava , miss maryam , miss mona , miss.no.1 , mk70 , mobina.s , mobinaa , modern girl , monir1343 , moon_light , motlagh , Mozhgan195 , mozhi.a , msa1 , my dream , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_mousavi , m_reisie , n.d.sari , n00Ra , N@M!S , n@sim , Nafas j , nafas-77 , nafas.10 , nafas21 , naghme 73 , Nahid_m , NaNa 2000!!! , nana003 , narciss , narcissus 93 , nasim j , Nasim jojo , nasim sheytone , nasim1768 , nasrin javan , nastaran1351 , nastaran86 , nastaran_702 , natanayel , NazGol.1377 , nazgole , nazi_gf2010 , nbm.1376 , ne.vorujak , neda.y , nedaj , negar*pb , negeen joon , negin kh5 , negin17 , Negin96 , neginhdr , neginra , Negy , ni yaz , niayesh00 , niayesh_s.s , nikoo 123 , Nilo0far-34 , nilofar.kh , nilofar2248 , niloOfar 77 , nini-kimi , ninio , nioosha.AR , noooor , Noosha Y , NOOSHIN1383 , noshafarin , noting , nrezaii , n_arghavan , ordibehesht91 , osoldoroo , p.gh , p@rn@z , p@ry , PAEEZ70 , pakdel , pani.moghaddam , paniza321 , paniz_g66 , paramour , pardis 78 , pardis9829 , pari1990 , pari79 , paria.v , pariedarya , parinaz.m , parisa*joOn , parisa*M , parisa00 , parisa_78 , ParMoun , PaRnIa.Pjs , parnian23 , parvinah , Parya14 , pegah.17 , Pegah_m , Persia Miss , persian boy_22 , phoenix-z-f , pikasooo , pink girl2012 , Pink*rojano , pink_daughter , pixiegirl , pointeh , prand17 , Pransess , punio , R.$hida , R@dvin , raana76 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , Raha.74 , rahaghi , raha_16 , RaheBipayan* , rahileh , rainy_10 , rajabizahra33 , ratanaz , raz gol , razieh y , real girl , RealIty , Rehi 76 , Reihaneh.s , reza635 , rokhsan , romina75 , ronika_1994 , roya e man , roya.r.r , roya1365 , ROZ GOL , Rozi-Par , ro_kh , rural girl , s /\ h /\ r , s.d.yeganeh , s.fzpr , s7453s , SaAaRaA , saba potter , saba28 , sad sun seat , sadaf.a , sadaf.sh , saeideh71 , saghi.m , saghi_ghm , sahar.z , sahar97 , sahari , SahariX , sahelii , sahely , sajedeh d.m , salvi_0122 , sama sh , sama33 , samanda , samin 030 , saminnnnnnn:) , samir , samira-76 , sana jb , sana1577 , sana22 , sanam.ahmadi , sanam24 , sanamjooje , Sanaz1370 , sanaz2000 , sanaz75 , sania555 , sara.jooooooon , sara.R , sara51 , saraB79 , sarah1 , saratab , sarax , sarayf , Satiya , secret moon , sedena , Selda96 , selena ghomez , selenaG , Sepid , sepide25 , sepideh1993 , sepidehgalaxy , sepidehri , sepidiii , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setare-20 , setaresetar , setayesh_p995 , sh1998 , sh77m87 , sh8000 , shabtab 62 , shadab70 , shadi 936 , shadi1356 , shadi76 , shadi_hsm , shagha27 , shaghayegh_76 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim8648 , shamsa 51 , shaqayeq76 , sharafi , sharareh 78 , sharmin72 , shayesteh 96 , sheida16 , sheida_953 , Shery84 , sheydajoooon , shf_aboops , shida.m , ShImA..... , shimaaaaa , shiny star1 , shivashiva , SHKH1371 , SHU SHU ABI , sh_karan , sibsorkhhava , siiiiiima , silverstar , sinsor , sipa , sisi7070 , sizert69 , skiller , smbaran95 , snia , Sogand-75 , Sogand.I , Sogol Toix , sogol21 , sogolmehrabon , soha 20 , soheiila , soheilam , Sohey36 , sokot shab , Sokout_shab , somaye73 , sooooogand , soughand , SPR!NG G!Rl , spring93 , ssssoha , star75 , starry eyed , sunsetare , sunshinegirl , susanzandieh , sushiyant11 , syhbyt , s_aftab , tadaii , tahmin67 , tanha tarin , tanha-69 , Tanhaei.2010 , tanha_0111 , TanNazZz , Taran0m_SH , tarane2 , tarane20 , taraneh joon , TARANOMEMEHR , taravat4 , teacher70 , ten ten , tghyasfr , Tifani Jon , Titania1273 , To0ti Divoone , toka-88 , totoi , touska , tromprat , tsunami , UnKnOwN_Sh , VAHIDEH / P , vampire123 , vampire_15 , vianna , virago , viyolet , vj_90 , white-sky , wildfire14 , wildrose , winter emerald , wintergirl , wolf-cry , Xmahdii_e , YaaaaC , yalda24 , yaman , yas moongirl , yasaman20 , yasamin_34 , yase 2000 , yasesabs , yasii bano , yasim , yasita , YaSsii_highclas , yas_m , yedone , yegane34 , yoshgin , you &i , z.rahmatian , ZAHRA*N , zahra.1390 , zahrasm , zahra_jk , zahra_s.h , zahra_sfk , zainab1997 , zanbagh , zebeli , zeinab.73 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba22 , zizi.m , zizijooon , Zjooojooo , zohre73 , zohrealavi , zooohreh , zozo_z1988 , zy_jahromi , ~anahita~ , ~ase~ , ~ElahE aB~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~foroozan~ , ~MoZhDeH~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~SEA~ , ~Setareh Bano~ , ~The14th MooN~ , ~Y a S n A~ , ~مریم 2020 ~ , «zahra» , °Hal¡¥aS° , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×Mahdis× , ƦʘȤɅ , ƸƷϯ baharϯƸƷ , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , ˙•●Bahar●•˙ , آستاره , آمستريدا , آمينا , آنی گل , آوان , اب و اتش , اتل و متل , ارام@ , اردویسور , اردیبهشت 3 , ارمغان شادی , اروانه , اسمون , افتاب پنهان , افسانه1362 , اقاقی , الهام4 , انابل , انگشتر , ELI , ایلکای2 , ایماز , بابا-لنگ-دراز , بازیگوش , بغض شکسته , بــــانــــو , بهار بارانی , بهار سرد , بهار گل , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تک ستاره شب , تکراری , تینا97 , ثـمیـن , جوجو خوشگله , حسام89 , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم معلم , خاوردخت , داناد , دختر بارون , دخترک برفی , دریا77 , دلار