ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
"پاپیته" میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی/ اعلام زمان مسابقات
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
  1. Top | #1

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    تشکر شده 75,435 در 3,151 پست
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض "پاپیته" میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی/ اعلام زمان مسابقات

فدراسیون جهانی فوتبال، شهر پاپیته تاهیتی را به عنوان محل برگزاری رقابتهای فوتبال ساحلی جام جهانی اعلام کرد.
    به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فدراسیون جهانی فوتبال در نامهای به فدراسیونهایی که تیمهای ملی ساحلیشان به مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی صعود کردهاند، اعلام کرد که شهر پاپیته تاهیتی میزبان محل برگزاری رقابتهای فوتبال ساحلی جام جهانی 2013 است.

این رقابتها از 27 شهریورماه تا 6 مهرماه سال جاری برگزار میشود و تاکنون تکلیف 11 تیم از 16 تیم حاضر در این رقابتها مشخص شده است.

از قاره آسیا تیمهای ایران، ژاپن و امارات، از اروپا تیمهای اسپانیا، روسیه، اوکراین، هلند، از آمریکای جنوبی تیمهای برزیل، آرژانتین و پاراگوئه حضورشان در جام جهانی قطعی شده تا به همراه تاهیتی میزبان رقابتها 11 تیم حاضر در این جام باشند.

پنج تیم دیگر رقابتها از آفریقا(2 تیم)، آمریکای شمالی و منطقه کونکاکاف(2 تیم) و اقیانوسیه (یک تیم) به این ترتیب مشخص میشوند که در منطقه آفریقا، بازیهای مرحله مقدماتی از یک تا 5 خرداد 92، در منطقه آمریکای شمالی و کونکاکاف از 18 تا 22 اردیبهشت و در منطقه اقیانوسیه در مردادماه مشخص میشود.

برای کمک به ورزش کشورت، یه چند لحظه وقت بذار و تو نظر سنجی بالا شرکت کن

2. Top | #2

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض زمان قرعه کشی جامجهانی فوتبال ساحلی اعلام شد

فیفا در نامهای به فدراسیونهای فوتبالی که به جام جهانی فوتبال ساحلی صعود کردهاند، خبر داد که جام جهانی فوتبال ساحلی، ۱۵ خرداد ۹۲ قرعه کشی میشود.
    به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، قرعهکشی این رقابتها ۱۵ خرداد در شهر پاپیته تاهیتی برگزار میشود و ۴ گروهی که تیمها در آن قرار میگیرند مشخص میشود.
    فیفا در نامهای به فدراسیون هایی که تیمهای ملی ساحلی آنها به مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی صعود کردهاند، اعلام کرد که شهر پاپیته تاهیتی میزبان محل برگزاری رقابتهای فوتبال ساحلی جام جهانی ۲۰۱۳ است. این رقابتها از ۲۷ شهریور تا ۶ مهر ۹۲ برگزار میشود و تاکنون تکلیف ۱۱ تیم از ۱۶ تیم حاضر در این رقابتها مشخص شده است.
    از قاره آسیا تیمهای ایران، ژاپن و امارات، از اروپا تیمهای اسپانیا، روسیه، اوکراین، هلند، از آمریکای جنوبی تیمهای برزیل، آرژانتین و پاراگوئه حضورشان در جام جهانی قطعی شده تا به همراه تاهیتی میزبان رقابتها ۱۱ تیم حاضر در بازیها باشند.
    ۵ تیم دیگر رقابتها از آفریقا(۲ تیم)، آمریکای شمالی و منطقه کونکاکاف(۲ تیم) و اقیانوسیه(یک تیم) به این ترتیب مشخص میشوند که در منطقه آفریقا، بازیهای مرحله مقدماتی از یک تا ۵ خرداد ۹۲، در منطقه آمریکای شمالی و کونکاکاف رقابتها در حال برگزاری است و فردا مشخص میشود چه تیمهایی از این منطقه به جام جهانی صعود میکنند. تیم صعود کرده از منطقه اقیانوسیه هم مردادماه مشخص می شود.

3. Top | #3

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض دوتیم به جام جهانی 2013 تاهیتی صعود کردند

رقابت هاي فوتبال ساحلي قهرماني آفريقا با معرفي دو تيم صعود کننده به جام جهاني 2013 تاهيتي پيگيري شد.
    به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، در دور نيمه نهايي اين رقابت ها در مغرب نتايج زير به دست آمد :

مغرب 4 - 5 ساحل عاج
    سنگال 9 - 8 نيجريه

پيش از اين از آسيا تيم هاي ايران ، امارات و ژاپن ، از اروپا تيم هاي هلند ، روسيه ، اسپانيا و اوکراين ، از منطقه کونکاکاف تيم هاي آمريکا و السالوادور و از منطقه کانمبول تيم هاي آرژانتين ، برزيل و پاراگوئه به همراه تاهيتي ميزبان مسابقات جواز حضور در جام جهاني فوتبال ساحلي را کسب کردند.

4. Top | #4

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض مصاف ایران با برزیل، سنگال و اوکراین

رنامه بازیهای رقابتهای جام جهانی فوتبال ساحلی از سوی فیفا اعلام شد.
    به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،

چهارشنبه27/6/92-ساعت 20:30(وقت محلی)-ساعت 11:00 به وقت تهران
    ایران-برزیل
    جمعه29/6/92-ساعت 17:30(وقت محلی) -ساعت 8:30 به وقت تهران
    سنگال-ایران
    یکشنبه 31/6/92-ساعت 17:30(وقت محلی)-ساعت8:30 به وقت تهران

5. Top | #5

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ساحلی برگزار شد/ ملیپوشان 37 ساعت در هوا خواهند بود!

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ساحلی امشب با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال و تنی چند از پیشکسوتان فوتبالی برگزار شد.
    به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ساحلی صبح روز شنبه 23 شهریور ماه تهران را به مقصد دبی ترک خواهد کرد ملی پوشان از امارات راهی نیوزلند خواهند شد البته هواپیمای کاروان ایران برای سوختگیری توقفی را در ملبورن استرالیا خواهد داشت.

پس از نیوزیلند ملیپوشان عازم تاهیتی خواهند شد تا خود را برای حضور در مسابقات جام جهانی آماده کنند.

تیم ملی سه روز فرصت دارد تا پس از 37 ساعت پرواز خود را با شرایط آب و هوایی تاهیتی وفق دهد.

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ساحلی شب گذشته در پدیده شاندیز برگزار شد در این مراسم علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به علت اینکه اعلام شد او در تهران حضور ندارد غایب بود. مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال در این مراسم حاضر شد. همچنین دادرس و همایون بهزادی از جمله پیشکسوتان فوتبالی بودند که در این مراسم حضور داشتند. حجتالاسلام مالک نیز در مراسم بدرقه ملیپوشان حاضر بود.

نبی در صحبتهایی کوتاه در جمع ملی پوشان عنوان کرد: وقتی بحث ملی مطرح میشود تعصب و عشق همه در این میان زبانزد و مثال زدنی است امیدواریم جوانان برومند تیم ملی فوتبال ساحلی بتوانند با دعای خیر مردم در مسابقات جام جهانی تاهیتی نتایج خوبی به دست بیاورند.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال هم در حد توان خود برای مهیا کردن تیم ملی امکاناتی را فراهم کرده است تیم ملی در اولین بازی به مصاف برزیل میرود که البته در اینجا میگفتند با صنعت نفت آبادان بازی دارد (با خنده) فکر میکنم در اولین بازی کسب نتیجه میتواند کار را برای اکتاویو و سایر نفرات تیم ملی هموارتر کند .بازیکنان تلاش زیادی انجام دادند و اردوهای متعددی برگزار کردند جا دارد از خانواده آنها هم تشکر کنیم قاعدتا دعای خیر مردم ایران پشت سر این ملیپوشان وجود دارد.

در پایان این مراسم هم به ملی پوشان و کادر فنی هدایایی اهدا شد.

همایون بهزادی نیز در گفتوگویی کوتاه با خبرنگار فارس ضمن ابراز خوشحالی از حضور تیم ملی در جام جهانی فوتبال ساحلی عنوان کرد: از حضور تیم ملی در جام جهانی بسیار خوشحال شدم و امیدوارم که ملیپوشان سالم و سلامت راهی جام جهانی شوند این بازیکنان واقعا کم توقع هستند و امیدواریم که بتوانند در این رقابتها موفق باشند.

او همچنین اشارهای به بازیکنان فوتبال و دربی کرد و گفت: همه از دربی انتقاد میکنند اما این دربی برای تیمهای استقلال و پرسولیس است در گذشته تیمهای شاهین و تاج بودند که نتایج پرگلی رقم میخورد اما پس از اتفاقاتی پرسپولیس و استقلال به وجود آمدند.

بهزادی درباره اینکه چرا کیفیت بازیها پایین آمده گفت: میشل پلاتینی صحبتی میکند و میگوید پول بیش از حد فوتبال را با انحطاط برده است زمانی هم که بحث مادیات مطرح میشود معنویات کاهش مییابد.

تیم ملی فوتبال ساحلی 27 شهریور ماه در اولین دیدار خود در رقابتهای جام جهانی به مصاف برزیل خواهد رفت و در 29 شهریور با اکراین روبرو میشود و 31 شهریور نیز به مصاف سنگال میرود.

6. Top | #6

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض شهریاری: در سختترین گروه جام جهانی قرار گرفتهایم/ شرایط خوبی داریم

رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی گفت: در این دوره از مسابقات جام جهانی در سختترین گروه ممکن قرار گرفتهایم.
    پریا شهریاری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اعزام تیم ملی فوتبال ساحلی به رقابتهای جام جهانی تاهیتی عنوان کرد: ما صبح روز شنبه ساعت 5:20 پروازی به دبی خواهیم داشت و از دبی به نیوزیلند میرویم که در این مسیر در ملبورن توقفی برای سوختگیری خواهیم داشت از نیوزیلند هم عازم تاهیتی میشویم. حدود 37 ساعت در مسیر خواهیم بود اما خوشبختانه زمانی که به این کشور برسیم سه روز فرصت داریم تا بازیکنان با آب و هوای آن کشور خود را وفق دهند.

وی افزود: در این مدت تمرینات خود را ادامه خواهیم داد و یک روز مانده به آغاز مسابقات هم در ورزشگاه اصلی تمرین میکنیم. ملیپوشان اردوهای و بازیهای تدارکاتی خوبی داشتند. 24 اردو برگزار کردند و شرایط بسیار خوبی دارند.

رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی درباره امکانات و شرایط تیم ملی برای حضور در جام جهانی تصریح کرد: خوشبختانه شرایط خوبی داریم. آقای هدایتی هم زحمت کشیدند و هزینههای اعزام تیم ملی را متقبل شدند. شرایط خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم شرایط مطلوبی کسب کنیم.

شهریاری درباره همگروهی ایران با برزیل، اوکراین و سنگال یادآور شد: تیم ملی تاکنون چهار بار در جام جهانی حاضر شده که در هر چهار بار نتوانستهایم از گروه خود صعود کنیم. این اولین باری است که در سختترین گروه ممکن قرار گرفتهایم اما امیدوارم با تلاش و زحمت بازیکنان بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. من حدس و گمانی نمیزنم بلکه قول میدهم که بازیکنان با تمام توان خود در رقابتها حاضر شوند.

7. Top | #7

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض اكتاويو: به پيروزي اميدواريم

سرمربي تيم ملي فوتبال ساحلي گفت: بچه ها با همه توان خود در اين رقابت ها حضور پيدا خواهند كرد و در مقابل گروه مرگ پيروز خواهند شد.
    به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران تيم ملي فوتبال ساحلي ايران ديروز صبح آخرين اردوي خود در ايران را سپري كردند تا سفر خود را با آمادگي لازم براي جام جهاني تاهيت آغاز كنند.

ماركو اكتاويو در خصوص آمادگي تيمش براي حضور در رقابت هاي جام جهاني و به خصوص ديدار اين تيم با گروه مرگ گفت: انگيزه تيم براي قهرماني بسيار بالا هست و بازيكن هاي ما با تمام توانشان خود را براي كسب مقام قهرماني آماده كرده اند.

در حال حاضر تمامي كشورها به قدرت تيم ما ايمان پيدا كرده اند با اين حال بازيكن هاي ما بايد توانشان را در زمين به نمايش بگذارند.

وي با توجه به اصالت برزيلي خود افزود: بسياري از بازيكن هاي برزيل همچنين مربي و دستيار مربي اين تيم بازيكن من بوده اند و حالا بايد در برابر يكديگر به رقابت بپراريم.

اكتاويو در ادامه گفت: گروه دپارتمان پزشكي ما تمام سعيشان را كردند تا بدن بازيكن ها را طبق شرايط زماني آن جا تطبيق بدهند، من اين قول را به ايراني مي دهم كه ما در اين جام جهاني مي توانيم پرچم پر افتخار ايران را به اهتزار در بياوريم و ناكامي اين تيم را در جام جهاني قبل جبران كنيم.

8. Top | #8

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض ایران در جام جهانی شگفتی خلق میکند/ نگران گروه سختمان نیستم

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: با شناختی که از بازیکنان دارم مطمئن هستم ایران در جام جهانی شگفتی خلق خواهد کرد.
    به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران صبح روز گذشته ایران را ترک کرد تا در جام جهانی تاهیتی شرکت کند. ایران در این دوره از مسابقات با تیم های برزیل، اوکراین و سنگال هم گروه است و در اولین بازی 27 شهریورماه به مصاف برزیل خواهد رفت. خبرنگار فارس صحبتی با مارکو اوکتاویو، سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی انجام داد که در زیر میخوانید:

فارس: شرایط تیم ملی برای شرکت در جام جهانی چگونه است؟

در سطح بسیار خوبی قرار داریم. میدانیم که جام جهانی برای ما خیلی خاص است. در یک سال و نیم اخیر 44 بازی انجام دادیم که 42 بازی بردهایم و تنها 2 بازی را در برزیل واگذار کردهایم. تمام بازیهای آسیایی را بردهایم.

فارس: در این دوره از رقابتها با برزیل، اوکراین و سنگال همگروه هستیم. نظرتان در این باره چیست؟

قرعه خوبی نداریم و این باعث میشود که مسئولیت ما بیشتر شود. به توانایی بازیکنانم یقین دارم و میدانم که میتوانیم جام جهانی خوبی را پشت سر بگذاریم.

فارس: برای آمادهسازی جام جهانی تمام توقعات برآورده شد؟

مسائل مالی مربوط به من نمیشود. محدودیتهایی داشتیم. مسائل سیاسی برای ایران سخت شده است و باید این را درک کنیم. تنها چیزی که کم داشتیم بازیهای خوب بینالمللی است. دوست داشتم با تیمهای برزیل، آرژانتین و سایر تیمها بازی کنیم. این موارد جزئی است که تیم ما به آن نیاز داشت.

فارس: فکر میکنید چه عملکردی در جام جهانی داشته باشیم؟

ایران 4 جام جهانی شرکت کرده که 12 بازی کرده است. 10 بازی باخته است. یک بازی با پرتغال مساوی کرده و یک برد هم مقابل اسپانیا دارد. این برد هم زمانی بود که در سال 2008 مربی ایران بودم. گروه ما یک چالش بزرگ برای ماست. میدانیم که در گروه بسیار سختی هستیم اما این مسئله باعث میشود که احساس داشته باشیم در شرایط سخت هم غلبه خواهیم کرد. با همه این شرایط نگران نیستیم و به تواناییهای خود اطمینان داریم. مطمئن هستم تیم ملی شگفتی خلق میکند و اگر روز ما باشد مقابل همه حریفان به برتری خواهیم رسید.

فارس: حتی برزیل؟

بله زیرا ما تجربه بردن تیمهای بزرگ را داریم. بازیکنان من به برزیل احترام میگذارند اما این احترام خیلی بزرگ نیست. دو بازی که در برزیل واگذار کردیم برای آنها خیلی بازی سختی بود. ما فقط به برزیل فکر نمیکنیم بلکه همه حریفان را در نظر داریم. ما 3-4 ماه گذشته اوکراین را شکست دادیم اما آنها در آن بازی چندین بازیکن خود را همراه نداشتند. آنها برای سورپرایز کردن ما به میدان خواهند آمد و ما باید حواسمان به آنها باشد.

فارس: اولین بازی ما مقابل برزیلی است که کشور خود شماست. فکر میکنید بتوانیم این تیم را شکست دهیم؟

بیش از 60 سال است که برزیل فوتبال ساحلی دارد. در زمینهای مختلف هم بازی میکنیم. بازی کردن در ماسه رمز و رموز خود را دارد. شاید لیونل مسی در ماسه یک بازیکن خیلی معمولی باشد. احتمال شکست دادن برزیل وجود دارد. روسیه با برنامهریزی توانست هماکنون عنوان پادشاهی فوتبال ساحلی را به دست آورد. این موضوع باعث شده تا برزیلیها عصبانی شوند و به دنبال بازگشت به قدرت در ساحلی باشند. این درست است که بگوییم برزیل شکست ناپذیر نیست. حتی روسیه هم شکست ناپذیر نیست. این تیم چند ماه گذشته از ایتالیا باخت. پس این موضوع نشان میدهد که ما فاصله زیادی با تیمهای قدرتمند دنیا نداریم. امکان دارد مقابل آنها شکست بخوریم و حتی امکان پیروزی هم وجود دارد.

فارس: فکر میکند با ایران به چه جایگاهی دست یابد؟

مطمئن هستم با این بازیکنان میتوانیم به هدفی برسیم. فقط به خاطر آنها در ایران ماندهام. میتوانیم شانس خوبی داشته باشیم. من رویایی در سر دارم و این یک رمز و راز است که فقط برای من است. میدانم که این موضوع برای ایران خیلی زیبا است. میدانم که همه دوست دارند از سرمربی تیم ملی بشنوند ایران جز 4 تیم برتر است. اما من نمیخواهم این را بگویم. حرف من این است که در تمام مسابقات گفتهام. قبل از بازیهای آسیایی همه میپرسدند ایران قهرمان است؟ در حالی که من نمیتوانستم چنین حرفی را بزنم. در وهله اول تمرکزم روی اولین بازی مقابل برزیل است و به دنبال راهکاری پیروزی مقابل این تیم هستم.

9. Top | #9

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به تاهیتی رسید/ خسته اما با امید!

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی به کشور تاهیتی سفر کرده بود دیشب وارد پاپیته محل برگزاری مسابقات شد.
    به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران 5 بامداد روز شنبه ایران را به مقصد دوبی ترک کرد و پس از آن به ملبورن و اوکلند پرواز داشت و سرانجام دیشب ساعت 21:30 به وقت محلی پس از حدود 38 ساعت پرواز به تاهیتی محل برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی رسید. مسئولان برگزاری مسابقات با حضور در فرودگاه ضمن استقبال و برگزاری مراسم سنتی تیم را به محل اسکانش انتقال دادند. کشور تاهیتی سه هتل دارد و تیم ایران در هتل ماناوا به همراه دیگر تیمهای هم گروه خود شامل برزیل، سنگال و اوکراین استراحت خواهد کرد و تیم های گروههای دیگر هم در دو هتل دیگر ساکن خواهند شد. بازیکنان و کادر تیم ملی ایران که به دلیل مسیر طولانی خسته شده بودند پس از حضور در هتل و صرف شام به استراحت پرداختند.

10. Top | #10

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    6.25
    تشکر از کاربر
    4,371
    حالت من
    Ghafelgir
    اندازه فونت

پیش فرض اولین تمرین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در تاهیتی برگزار شد+عکس

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از استراحت اولین تمرین ریکاوری خود را انجام داد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی ساحلی ایران امروز ساعت 15 به وقت محلی و پس از تمرین تیم برزیل تمرینات ریکاوری خود را برگزار کرد. تمرین ریکاوری به صورت سبک و شاداب پیگیری شد و تنها یک سری نکات تکنیکی و تاکتیکی مرور شد.

همزمان با تمرین در استادیوم محل مسابقه جلسه هماهنگی مسئولین تیم ایران و مسئولین مسابقات فیفا برگزار شد. در این جلسه مسئولین فیفا ضمن تبریک به دلیل حضور ایران در مسابقات جام جهانی، تاکید کردند که تیم ایران تحول زیادی داشته چرا که حضور در این مسابقات کار آسانی نیست و این نشانگر قدرت بیش از پیش این تیم است. در ادامه با توجه به مقررات مسابقات، تمام لباس های بازی و تجهیزان تیم ملی ایران چک و همه موارد مورد تایید فیفا قرار گرفت.

در پایان این جلسه از سوی مسئولین فیفا لوح یادبودی به سرپرست تیم ایران اهدا شد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین