تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 57 از 145 نخستنخست ... 732475354555657585960616782107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1441
  1. Top | #561

عنوان کاربر
    کاربر فعال معرفی و نقد کتاب
    میانگین پست در روز
    6.82
    تشکر از کاربر
    64,438
    تشکر شده 27,889 در 5,336 پست

اقا اوید خدا وکیلی واسه یه پستی که نه سرش معلومه نه تهش چطوری نقد بنویسم حداقل این پست اخری رو تکمیل میکردین.... تو زیبایی رمانتون که حرفی نیست واسه پستها هم که کنجکاوم در حد لالیگا معماها که حل نشده هیچ هی بهشون اضافه میشه مثلا اینکه کنجکاوم بدونم چطور سرنوشت طالع این دوتا دشمن خونی رو یکجا قلم زد یا بعد از ازدواج چه مسئله ای باعث شده عقاب سر دوراهی گیر کنه که یه دلش میخواد دیدار رو طلاق بده واز طرفی دوریشو طاقت نمیاره لطفا تا مغزم ارور نزده یه محبتی بکنید بیاین بگین چه خبره
    کتابهایی که بیشتر از همه دوست دارم :سجده برعشق -قمار ابرو--اپامه-تورا منتظرم-درقیر شب-فریب-نشایدها-واحد روبرویی-اوای فاخته-شکست حباب-نقطه سرخط -تلخ تراز اسپرسو-هوای تو-ضربان-پروانه من-پرواز یک پری-بهاران راباور کن-از هیچ تا تمام من-من..بهای کانایا نیستم-مقدر-صفورا-هم اطاقی-غم نبودنت-بازی زیبایی-نابهنگام-قصه نازگل-عروس هزار داماد-ارمغان یک نبرد-تصویر یک رویا-بازی با مرگ-بلندای زندگی-حس مات-داغدیدگان-اینجا کرگدنها را قتل عام میکنن-بهار امد-همه سهم دنیارو ازم بگیر-خاطرات برهنه-هنوز باهاتم-بختک-شرط بندی-نقطه سر خط-من خیال میکردم-سنگ وتیشه-ناگفته ها-جایی نرو-مغرور اما عاشق-رویای خیس چشمات-مهر یک جاودان-زندگی خصوصی -نقش ونگار
    برگ پاییزی از عشق بدم بدم بدم میاد-اهای تموم زندگیم -عمر هیچ درختی ابدی نیست-طلاهای این شهر ارزانند-بباربارون-وامانده درسراب خویشتن- رسوب-من قهرمانت نیستم-انتخاب اشتباه
    تکرار محبت-رسوب-درسکوت خفته فریادم-من خیال میکردم-یادم تورا فراموش-انعقاد نطفه ای سیاه-بی بی بی دل --اهو وحشی-از غزل تا غزل-دل داده ام برباد-تراکم تنهایی-ازماهان تا هیوا-ورطه-ثانیه های نفس گیر-انعکاس-کیستار-پریدن از خوابی به مرگ چسبیده-نهال بی شکوفه-بازتاب-مقدر-پناهی از جنس تو-نازگل-سوغات- مابه صفر باختیم
    اولین خاطره تلخ-انتقام میگیرد-تقصیر ما نبود -ارامش منی-در لابلای ضعف و غرور-یکروزبا ما یکروز برما-ازتو بخود رسیدم-شین های عاشقانه حوا-به جرم کدام گناه نکرده-مرادوباره اغاز کن-نیلوفر رویایی-مردمن-فرشته -ترک های قلبم-طلوع از مغرب-گفته بودم مثه نفس دوست دارم-کژال خان-تاوان گناه خواهرم-دلم تنگ میشه واسه هردوتامون-تسکین

2. 14 کاربر از پست الهه50 تشکر کرده اند .

3. Top | #562

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    3,757
    تشکر شده 232 در 53 پست

سلام آقا سید آوید عزیز من یکی از طرفداران رمانهای قشنگتون هستم ،این رمان هم تازه شروع به خوندنش کردم شروع خوب وپر هیجانی داشت امیدوارم تا آخرش همنطور خوب پیش بره ،از شخصیت دخترش هم خیلی خوشم میاد چون با اینکه خیلی مغروره اما این موضوع را از دید خود شخص دیدار اینقدر خوب توضیح دادی که بنظر نمیاد از محبوبیتش در داستان کم کنه،اولین رمانی که ازشما خوندم رمان حریری به رنگ آبان بود که الحق عالی نوشته بودی ،امیدوارم که همیشه سلامت وموفق باشی.

4. 13 کاربر از پست behtarin_pari تشکر کرده اند .

5. Top | #563

عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    4.09
    تشکر از کاربر
    82,683
    تشکر شده 40,508 در 6,498 پست

Red face

سلام
    به توصیه ی یکی از دوستان ( صبا ) کتابتون رو شروع کردم به خوندن
    جنس قلمتون عجیب به دل میشینه
    ساده و روان
    بی غل و غش!
    بی حاشیه سر اصل مطلب می رید و منظور رو می رسونید
    به جرئت می تونم بگم جز اون دسته از رمان نویسا هستید که واقع نویس هستن!
    شخصیت دختره داستان کاملا واقعیه و بسیار تو زندگی روزمره دیده میشه!
    فقط امیدوارم زودتر تموم بشه و مارو چشم انتظار نذارید
    موفق باشید نویسنده ی گرامی

6. 12 کاربر از پست خانم فسقلی تشکر کرده اند .

7. Top | #564

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از کاربر
    20,290
    تشکر شده 540 در 73 پست
    حالت من
    Khejalati

دیدار یک انسانه و هر چقدر هم که کینه و نفرت قلبشو پرکرده باشه نمیتونه تا این حد افسارگسیخته رفتار کنه ! اون " من " ِ درونش نمیذاره !! تقصیر والدینشو تو تولد این نفرت قبول میکنم ولی نهایتا نمیشه منکر تاثیری شد که از عقاید پدر و مادر تو ذهن هر فرزندی میشینه ! اون نمیتونه یه اشتباه ِ اینقدر فاحشو چندسال تکرار کنه و پدر و مادری اون طور مقید نتونن گذشته از قانع کردن ، حتی شده به جبر جلوشو بگیرن ! بگذریم از روح تربیتگر ِ درونش ( که بعضیا بهش میگن وجدان )که غیرممکنه در مقابل ِ سکوت شرم آور نگاه تحقیرشده ی عقاب و شاهین و پرستو سکوت کنه ! لپ مطلب این که برخورد های دیدار غیرملموسه و ری اکشن پدر و مادرش در مقابل این برخوردها که با چند تشر ِ لفظی اغماض میکنن !
    هدف تحلیل بود و شاید لازم نباشه که بگم اگه قلمتون رو باور نداشتم تا اینجا ردپای نوشته ها رو دنبال نمیکردم ! لازمه آیا (عایا) ؟!

+ " اورانگوتان " تو سرگیجه های تنهایی فقط نیک نیم ِ اون میمون تو باغ وحش نیست ! اسم یه گونه از شامپانزه ها اورانگوتانه با عدد کوروموزمی ِ به گمانم 48 !

ویرایش توسط رزصورتی : 1393,03,18 در ساعت ساعت : 05:19 بعد از ظهر
    تشابه اسمی من با بانوی نازنین " رزصورتی ... " صرفا یک اتفاقه . من رو به پای ایشون ننویسید !

کتابهای خوب باید دیده شوند | اسطوره را با فشردن کلید قلبی شکل از اینجا توصیه کنید !

8. 10 کاربر از پست رزصورتی تشکر کرده اند .

9. Top | #565

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.70
    تشکر از کاربر
    16,884
    تشکر شده 7,577 در 800 پست

سلام اقامحتشم
    1-مدتی نبودم...پس اگه حرفام بیاتند ببخشید...حرفم سر پستهای اخر هست البته منهای اخری !
    شما نویسنده زبر دستی هستید و چنان با توریه این قسمتها رو نوشتید که احتمال هر چیزی هست ...
    به نظرم عقاب بیمیل به دیدار نیست اما چرا یک دفعه ای روشش رو عوض کرد ؟عقابی که هر اتفاقی برای دیدار میفتاد نشون میداد براش مهم نیست(هرچند در واقع بود ولی دوست داشت بگه نیست مثل قضیه شمال)حالا چرا نشون میده گریه دیدار تو خوابگاه براش مهمه؟(شایدم نیست و جزءنقشه ای هست که تو سرشه)

خلاصه اقاجان حدس درست نمیشه زد و به نظر من دستتون رو برای اجرای هر احتمالی باز گذاشتید...شاید میخواد با دیدار نرم بشه ...شاید میخواد تلافی کنه ...شاید ...

2-چرا عقاب از گذشته ها حرف میزنه ؟میخواد چه چیزی رو یاد دیدار بیاره ....چرا حرفاش رو با کنایه میزنه ؟قصه عقاب شده حکایت کسی که با دست پس میزنه با پا پیش میکشه!!!

3- جرا تو داستانا همیشه اهنگی که پخش میشه با حس و حال شنونده کاملا منطبقه ؟خدای نکرده یک وقت پای ایراد نزارید ها !!!فقط یک سواله که به ذهنم رسیده

4-در مورد رفتار مادر دیدار به دیدار حق میدم دلخور بشه ولی حق نمیدم خیلی راحت با مادرش درشتی کنه ....کاش نسل قدیم میفهمید دنیا عوض شده و جوونها خیلی چیزا رو میفهمند....نسل جدید هم میفهمید باید به بزرگترا احترام بزارند و باور کنند اگه حرفی هم زده میشه به خاطر خودشونه...

موارد دیگه ای هم بود که شرمنده فعلا مغزم یاری نمیده درست به تحریردرشون بیارم
    موفق باشید
    ویرایش توسط ارامی : 1392,05,22 در ساعت ساعت : 06:51 قبل از ظهر

10. 15 کاربر از پست ارامی تشکر کرده اند .

11. Top | #566

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    2.85
    تشکر از کاربر
    11,111
    تشکر شده 5,779 در 892 پست

سلام.
    حرفهای تکراری همیشگی!قلمتان که عالیست، داستان که فوق العاده ست،
    نقدی ندارم.عالی بود.
    فقط آمدم که نامردی نکرده باشم که از رمانی خوشم بیاید و ندا ندهم.
    موفق باشید.

12. 14 کاربر از پست დshadow girlდ تشکر کرده اند .

13. Top | #567

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از کاربر
    15,404
    تشکر شده 131 در 27 پست

میدونین من همش حس میکنم بابای دبدار تو مرگ بابای عقاب مقصره.همه ی کارهاش بخاطر عذاب وجدان و اینکه عقاب هم خبر داره برای همین به دیدار نزدیک شده .توی پست اخر انگار عقاب هم بلاتکلیف هم دیدار رو دست داره هم متنفره.راستش انگار می خواد با اذیت کردن دیدار انتقام بگیره.

14. 15 کاربر از پست افسانه1362 تشکر کرده اند .

15. Top | #568

عنوان کاربر
    کاربر فعال معرفی و نقد کتاب
    میانگین پست در روز
    6.82
    تشکر از کاربر
    64,438
    تشکر شده 27,889 در 5,336 پست

اینکه بابای دیدار اینقده به عقاب اعتماد داره برمیگرده به اینکه اونم خودش مرده دستش تو کاره تکاپوهایه عقاب رو برای گذران زندگی میبینه غرور مردونه اشو که هرکاری میکنه تا دستشو پیش کسی دراز نکنه و برخلاف دیدار که حسادت نمیزاره چهره واقعیه عقابو ببینه اون میبینه که اون پسر مهربون و وظیفه شناس و قدر دانیه که قدر زحماتی رو که براش کشیدن میدونه و میدونه که همچین پسری با اون غرور و تعصب مردونه هرگز نمیزاره دخترش صدمه ببینه چون قبلا امتحانشو پس داده

16. 14 کاربر از پست الهه50 تشکر کرده اند .

17. Top | #569

عنوان کاربر
    کاربر نیمه حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.16
    تشکر از کاربر
    7,833
    تشکر شده 68,941 در 742 پست
    حالت من
    Sarbezir

سلام به همگی...من هنوز در حال خندیدنم چه قدر این تیکه که مامان دیدار داشت به همه می گفت بیاین دیدار داره شامی میپزه خنده دار بود بیچاره دیدار.ولی من اولین بار که شام درست کردم(یادمه لازانیا بود) خودم با اعتماد به نفس بالا همه رو دعوت کردم که بیان از من تعریف کنن بچه های نقد امشب بریم خونه دیدار اینا دیدار داره شامی میپزه

18. 12 کاربر از پست pooy تشکر کرده اند .

19. Top | #570

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    2.01
    تشکر از کاربر
    28,133
    تشکر شده 6,644 در 1,150 پست

سلام
    این دیدار ی شام درست کرد همه فهمیدن
    مامانش از خوشحالی نمیدونست چی کار کنه
    بیچاره دیدار
    خیلی این قسمتش جالب بود
    دیدارم خواهر شوهریها واسه خودش
    این چند تا پستی که گذاشتید همش داشت خواهر شوهر بازی در میاورد
    این اعتماد پدر دیدار به عقاب بخاطر رفتاریه که داره
    چون خیلی عاقلانه جلو همه رفتار میکنه باعث جلب اعتماد شده
    رمان هایی که دوستشون دارم...
    یک روز بر ما یک روز با ما...سوخته دامانم...چادرت را میبویم...به خودت باختمت ...دل داده ام بر باد...آقای جنیفر...لالایی بیداری...فرستاده...هوای تو...
    دستهای خالی... دختر خیابانی...عروس فراری...اسطوره...
    با دلم عجین شده ای...
    کاج...شرط بندی...پناهی از جنس تو...ببار بارون
    ...آهوی وحشی...شاه دل... سقوط نرم...پشیمانی...
    سرآشپز سلام... بمون کنارم2...سیگار شکلاتی...
    روژان عروس خون بس...آبرنگ...مرا دریاب...مانیا...
    دختر ارباب...کهنه عشق من...
    ادعا یا عقیده...از عشق بدم بدم بدم میاد...سکوت سرد

کاغذ بی خط....بن بست...دنیای وارونه...پرتو...
    احساس من معلول نیست...کینه عشق...تاوان گناه خواهرم...
    آهای تموم زندگیم... طلاهای این شهر ارزانند... کاغذ بی خط ...
    هق هق بی صدا...

20. 10 کاربر از پست mania-h تشکر کرده اند .