بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ بعد از ظهر   #821 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

silver moon آواتار ها

پست بسیار مفید  +5 امتیاز     

ماه پنهان نوشته ناهید سلیمان خانی
علی پیرنیا وکیل پایه یک دادگستری به نقطه ای از زندگی رسیده است که باید از حق خود در برابر خیلی از عزیزانش دفاع کند. او به مدت 5 سال با بهناز دختری زیبا و مهربان دوست بوده است. بهناز برای علی تنها یک دوست ساده است ولی علی برای بهناز تمام عشق و زندگی او است. همه بهناز را نامزد علی میدانند اما علی بارها و بارها در طی این 5 سال به بهناز فهمانده که علاقه ای به ازدواج با او ندارد. تا اینکه با ورود پروانه دوست بهناز به عنوان منشی به دفتر علی داستان جور دیگری رقم میخورد. علی کم کم عاشق پروانه میشود اما پروانه دوست بهناز است و .......
http://www.forum.98ia.com/t379962.html

آن سوی دلتنگی ها خدایست که داشتنش بهتر از نداشتنش است.

silver moon آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر   #822 (لینک مستقیم)
مدیر بخش درسی و دانشجویی

avazkhamoosh آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط اله مشرقی نمایش پست ها
سلام ممکنه رمان سایه با دخترک (مرضیه فانی و پیچک عشق (آرزو رضاییی و این روزهای بارانی را بگذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون
دوست عزیز جای پست شما اینجا نیست اگر کتابی میخواید لطفا اینجا درخواست بدید
درخواست كتاب
ممنون از توجهتون

ببخشیدم اگر، صبر من کم بود و خطای تو زیاد , اگر تحمل من اندک بود و اشتباهاتِ تو بی شمار!ببخشیدم اگر,صدای گریه شبانه ام خوابت را آشفت ,اگر دیدن اشکهای من دلت را آزرد !ببخشیدم اگر , من پر از عشق بودم و تو پر از نفرت,اگر بخشیدن عادت من بود و خصلت تو نبخشیدن!ببخشیدم، به خاطر این همه دوستت داشتن...به خاطر تا آخرین نفس پایِ تو ایستادن!
avazkhamoosh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ بعد از ظهر   #823 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

Elahe111 آواتار ها

پست بسیار مفید  +6 امتیاز     

تنهایی ماه | raha6956 و یاشمین

خلاصه : مامان آیلار و آیدا که تو شش سالگی از هم جدا شدن و باباشون به اسم ماموریت به مسافرت های یک هفته ای می رفت ....
تو یکی از این ماموریت ها که باباش مسافرت بود آیلار و دوستش میرن واسه روز مادر کادو بگیرن که به طور اتفاقی آیلار باباشو با یه خانوم میبینه و یه بچه کنارش که بهش میگه بابا و ....

لینک رمان :http://www.forum.98ia.com/t323971.html

در بچگی از تکلیف میترسیدم و حالا از بلاتکلیفی...!

ویرایش توسط Elahe111 : ۲۶ آذر ۱۳۹۰ در ساعت ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
Elahe111 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ قبل از ظهر   #824 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه حرفه ای

Patrisia آواتار ها

پست بسیار مفید  +8 امتیاز     

حسرت دیدار تو نوشته مریم جعفری

سالار از زمانی که پانزده ساله بود و پدرش مرد، شد سرپرست مادر و خواهر و برادرش؛ ولی خواهرش در اثر بیماری و بی پولی خانواده فوت کرد و از ان زمان سالار به خودش قول داد که همه ی سعیشو برای راحتی مادر و برادرش که ده سال ازش کوچک تر بود بکنه. این قول پابرجا بود تا زمانی که با دختر نابینایی به نام کیمیا آشنا شد و هر دو برادر شدند عاشق کیمیا. حالا سلار مونده و قولش و ....
Patrisia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر   #825 (لینک مستقیم)
مدیر بخش عکس

Farnaz آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

نقل قول:
[[o"]سایبان دخترک
نویسنده : مرضیه فانی
ویراستار : هدی عزیزی
صفحات : 321
لبان گلین خشکیده و به هم چسبیده بود. شور و غوغایی در دلش بود ناگفتنی، از صحبتهای صادقانه و بی‏ریای رامین اشک به چشم آورد. عاقبت لبانش را از هم گشود و گفت: «تورو باور می‏کنم ... تورو باور می‏کنم ...» رامین فریاد کوتاهی از حیرت کشید و گفت: «تو حرف می‏زنی عزیز دلم؟ حرف می‏زنی؟ به من بگو از کی؟ چطوری؟ باورنکردنیه!» ...خیلی خیلی قشنگه پیشنهاد میکنم بخونین[
/COLOR][/FONT
][/U][/SIZ[/FONT][/SIZE][/SIZE]E]
نقل قول:
در کتاب حاضر، دختری به نام 'گلین'، روزی از بیماری صرع پدرش آگاه میشود و این مساله بسیار برایش دردناک است. زیرا او به همراه پدر و مادرش جمع سه نفرهای را تشکیل میدهند که بسیار به یکدیگر وابستهاند. پدر 'گلین' که 'رهی' نام دارد روزی درمییابد پسر یک خانوادهای ثروتمند بوده که مادرش پس از زایمان او را با دختر ندیمهاش عوض کرده است. بنابراین، 'رهی' طاقت نیاورده و خودکشی میکند. 'گلین' پس از این اتفاق، قدرت تکلمش را از دست میدهد. تا این که با پسری به نام 'رامین' آشنا میشود نام کتاب سایبان دخترک
عزیزم تو این تاپیک فقط کتابایی که تو سایت هست خلاصه ش گذاشته میشه

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

ترول چیست؟ به نظرم خوبه كه همه اينو بدونيم

قوانین مهم بخش والپیپر
Farnaz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ بعد از ظهر   #826 (لینک مستقیم)
همکار بخش کتاب

pegah.a آواتار ها

پست بسیار مفید  +7 امتیاز     
Arrow

http://www.forum.98ia.com/t312018.html
http://www.forum.98ia.com/t25915.html

موج غریبی رو در نگاهش حس می کردم. موجی که باعث می شد قبلم به لرزه دربیاد. مدام می خواستم بگم برگردیم به تهران و فردا صبح راهی سفر بشیم.
بی تابی ناآشنایی به دلم چنگ انداخته بود. خودم هم نمی فهمیدم که چرا یکدفعه حالم اینطوری شد! اون آروم بود و با عشق نگاهم می کرد. و با لبخند پرمهرش منو به آرامش دعوت می کرد اما من…

من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
خیلی دیر...
اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda
pegah.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر   #827 (لینک مستقیم)
همکار بخش کتاب

pegah.a آواتار ها

پست بسیار مفید  +5 امتیاز     
Arrow

http://www.forum.98ia.com/t161412.html

سمفونی مردگان، رمان بسیار ستوده شدۀ عباس معروفی، حکایت شوربختی مردمانی است که مرگی مدام را بر دوش میکشند و در جنون ادامه مییابند، در وصف این رمان بسیار نوشته اند و بسیار خواهند نوشت! و با این همه پرسش برخاسته از این متن تا همیشه برپاست؛ پرسشی که پاسخ در خلوت تک تک مخاطبان را میطلبد: کدام یک از ما آیدینی پیش رو نداشته است، روح هنرمندی که به کسوت سوجی دیوانهایش درآورده ایم، به قتلگاهش برده ایم و با این همه او را جسته ایم و تنها و تنها در ذهن او زنده مانده ایم.....
لازم به ذکر است که این رمان زیبا برنده جایزه سال ۲۰۰۱ شده است
قدیمی ۲۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر   #828 (لینک مستقیم)
همکار بخش کتاب

pegah.a آواتار ها

پست مفید  +4 امتیاز     
Arrow

http://www.forum.98ia.com/t255442.html

یگانه دختر زیبایی است که با مادر و پدر ش زندگی میکند. مادری که از خیانت پدر ناراحت است. شبی در مهمانی دوستش نازنین با چند پسر آشنا می شود.
بی محلی و زیبایی یگانه پسران را تحت تاثیر قرار میدهد و هر یک در تلاشند توجهش را به خود جلب کنند. یگانه محلی به رفتارشهایشان نمیگذارد تا اینکه…
قدیمی ۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ بعد از ظهر   #829 (لینک مستقیم)
مترجم نودهشتیا

**Silver Star** آواتار ها

پست بسیار مفید  +10 امتیاز     

عشق و آتش
خلاصه : داستان در مورد دختريه كه همه اهل محل و خانواده بهش مي گن فري ....فري مجبوره براي امرار معاش و زندگيش همراه برادرش جمشيد دست به انواع دزدي بزنه...... ....

جمشيد ادم لاابالي و خوش گذرونيه و همش گند بالا مياره ........و كلي ام به رضا موشي بزرگترين شر خر تهرون بدهكاره
تو يكي از اين دزديا فري مجبوره ميشه وارد بازي بشه ....كه سرنوشتشو حسابي تغيير مي ده ....

**Silver Star** آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ بعد از ظهر   #830 (لینک مستقیم)
مدیر بخش عکس

Farnaz آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط رزام نمایش پست ها
سلام واقعا کارتون عالی که خلاصهی رمانهارو برامون گذاشتید اینجوری هرکی هر رمانی که دوست داره انتخاب میکنه مرسیییییییییییییییییییییی یییییییی
این پست شما اسپم محسوب میشه و خلاف قوانین انجمن هست
لطفا رعایت کنید
Farnaz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

برچسب ها
تایپ, خلاصه, در, ديگه, رمان, رمانهای, قسمت, موجود, نود, نودوهشتیا, های, هشتیا, هيچكس, يا, ياتو, کامل

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش