ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان شراکت تحمیلی | مطهره78 کاربر انجمن
bamilo

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 137
  1. Top | #1

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.74
    تشکر از کاربر
    981
    تشکر شده 16,559 در 487 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان شراکت تحمیلی | مطهره78 کاربر انجمن

سلام.سلام.
    اخ که من دوباره اومدم.نمیتونین از دستم خلاص بشین.
    خوبین؟خوشین؟
    من باز امدم:
    ایندفعه رمانم فرق داره از اونایی که خودتون دوست دارین.
    با اینکه خسته بودم اما گفتم تاپیکشو بزنم.
    خوب میریم که بریم برا مشخصات:
    اسم رمان:شریک تحمیلی
    نام نویسنده:مطهره78
    تعداد صفحه:من دوست ندارم زیاد طول بدم.حالا هرچی شد.
    خوب بریم تا ببینیم خلاصه رو.
    خلاصه:
    اذین دختریه که تو 14سالگی مادرشو از دست میده.واز اون به بعد به پدرش خیلی وابسته میشه.تا اینکه تو 21سالگیش اتفاقاتی براش میوفته که...............

مهرسام پسریه که با مامانش زندگی میکنه.تو داستان 27 سال بیشتر نداره................

حالا خلاصه کلی:

این دوتا شخص داستان های مابراثر یه اتفاقاتی باهم مجبور به یه شراکت میشن.اونم فقط به خاطر مادر وپدرشون.این شراکت یه شراکت تحمیلیه.

خوشحال میشم همراهیم کنین.

[IMG][/IMG]
    امیدوارم خوشتون بیاد.
    ویرایش توسط مطهره78 : 1392,04,05 در ساعت ساعت : 10:56
    وباز هم التماس پرگناه.
    التماسی که کردم موجب گناهم شد...وای برمن.

التماس پرگناه
    نقد التماس پرگناه
    شراکت تحمیلی رمانی متفاوت.....شراکتما از اولم موجب عشق ما بود.
    ولی حیف که این شراکت یه شراکت تحمیلی بود.

شراکت تحمیلی
    نقد شراکت تحمیلی.

2. 271 کاربر از پست مطهره78 تشکر کرده اند .

!niloofar! , ((fatemeh ashkoo)) , * سعیده * , **سولماز** , *h@d!s* , *Laya* , *RANIA* , *Samaneh75 , *spring* , *آلتینای* , *دخت تپل* , *ریحانه# , +Neda+ , .....ARAM , .Dreamy-girl. , /لاله/ , 20am , 677389 , ::ᗩrᗩற:: , @ DINA @ , @M!$ , aban girl , abby7 , andishe1993 , angel71 , Anolin , arefehjoon , arezoo20 , arshida1994 , artii , asal-661 , ashkannia , atoosa joon , aygeen , AZAR-70 , baghe.roman , bahar paiizei , bahar.80 , BaharәH , baran pr , behnazhmz , behtarin_pari , beste , betiya , blood_girl , blub2000 , bneta , CIVIL , dander1000atash , dokhtare khial , elena1998 , elham k , elnaz_70 , enriqoe , eshton , farg0o0o0o0ol , farisa , farshte , fatemeh.ss , fatima64 , FereshteĦ , gandomsa , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghazalghazal , ghorob89 , gigili girl :-* , golnaz78 , hadis_s , hala , harimeshgh , hi jojo , hi.p77 , hiva-20 , honey.noori , hyunah , joana , kaktoos , katy , kdk110 , kfdh , khanum gol , Kiana S , kimi-vorojak , Kimia kasiri , kimia.ace , kiumars , L!nA , ladan93 , lalehjoon , Lavender , Lida2014 , lisan , m noor , Mahdis 77 , mahpary , MAHSA-O , mahsafall , mahtab10 , Mahya 84 , Mantral , marale , MARDE_TANHA , MARION , marjan khanomi , marjan17 , maryama1992a , maryammoayedi , mati jojo , maya 74 , mb_maryam , melika60 , meloda , MINA JOOJOO , mina68 , miss maryam , monir1343 , moon_light , motahahre , moti joon , my dream , nafas21 , NAHID78 , narcis64 , neela , negar*pb , Negaг , Negy , niayesh00 , niayesh_s.s , nikoo 123 , niloofarafoolin , nlp16001 , noshafarin , paniz_g66 , pante a 74 , pare , parmis86 , parvaeh , Parvas80 , Patient.Stone , pegah.a , pitishka , rahileh , reza9000 , Ritzy , rojina1369 , royamehraban , rtin , S*H*A*K*I*B*A , saba28 , sadaf.sh , sahargoogoo , sahel_m , sakhre , SaMirA.Ha , sanamjooje , sany2000 , sara*ramezani , saye joon , sayeh66 , sefid65 , selina63 , serentipiti , setaresetar , setayesh1363 , Shabah eshg , SHADI 73 , shimablue , shirin.a , shivva_alone , SHKH1371 , sibsorkhhava , soheilam , sokot shab , T.A.C 7 , Tawny girl , Titania1273 , UnKnOwN_Sh , Violet.e , wildfire14 , YaaaaC , yada , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra126 , zahra_jk , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zomorrod , Z_M267 , |SarA_S| , ~ MONA khanum ~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~SEA~ , ~Y a S n A~ , ®€¥#@n€# , ÐOҜH] JÎG@R , ×mahla.r:.: , آنید جون , آیدا*** , اب و اتش , افلاک , اناهیتا75 , انگشتر , ELI , ایاتای , ایماز , بلفى , بهارجون , جودی ابوت شیطون , حنانه 1874 , حنیفا58 , دخی بلا , دریا دل , ذانا , رها_hd , زهرا رضایی , ساده .ش , سپیدوسیاه , سیب سرخ حوا , شادی* , شارمیتا , شاپرک13 , شب های انتظار , شهرزاد قصه گوی , شیرینusa , شیوا , صافیه , عسل خوشگله , عمه خانم , غزل... , فائزه محمودي , فانوس دریایی , فرناز66 , فرگل1 , ققنوس98 , لاله , مدار2 , مریم 22 , ملیساا , مونا** , مژگان بانو , ناز نازی 13 , نازی22 , نسرین... , ننه هانی و حوری , هانــــــــــیه , هميشه بهار , همیسا , پری دخترم , پریا.2012 , چلیپا , ژیوار , کوثر92 , کیمیای سعادت , گل سرخ رضیتا , یاسمین.م , ღســـــوزانღ , •●شقایق●• , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥ nazi nazi♥ , ♥saya♥ , ❅●ائــــــــــل آی●❅ , ツ ηarsis ℓavani

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.98
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 232,842 در 15,741 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
    آمارکتابهای در جریان سایت
    در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید و به جز متن داستان پستی ارسال نکنید.
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    نویسنده های سایت حتما بخوانید!
    برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
    طراحی جلد رمان کاربران سایت
    در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. 108 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

5. Top | #3

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.74
    تشکر از کاربر
    981
    اندازه فونت

(به نام خالق من وتو اصلا ما)
    سلام:
    من اومدم.با یه رمان جدید.
    موضوعش رو زیاد ندیدم.حالا شایدم باشه.خداداند.
    بریم که داشته باشیم از شازده پسرمون.
    مهرسام (پسر خونگرم و مهربان)

تو اتاق بودم از صبح تا حالا داشتم دنبال لباسم میگشتم.میدونستم مامان یه جا گزاشتتش.با عصبانیت داد زدم:

مامان...............
    پنج دقیقه بعدش مامان ترسیده شده.اومد بالا.
    دستشو به دیوار گرفت ونفس نفس زنان پرسید:
    مادر چته؟چرا اینجوری خونه رو گزاشتی رو سرت؟
    نگاهی به تیشرت وشوار رمز سفیدش انداختم.مثل همیشه.با اینکه 45یا46سالشه اما هنوزم همیشه مرتب.ارایش کرده ومدرنه.
    با صدای مامان به خودم اومدم.چت شده مادر؟

دوباره صدامو بردم بالا وگفتم:
    مامان تیشرت بنفش کم رنگ من کجاست؟
    اومد جلو ویقه ام رو درست کردوگفت:
    عزیزم.من چه میدونم از نجمه جون بپرس بعد از مکثی ادامه داد:
    .عزیزم کی برمیگردی؟

بازم مثل همیشه ارامش خاصی رو بهم میداد با حرف زدنش.
    گردنبد روی میز عسلی کنار تختم رو برداشتم ودادم به مامان.اونم انداخت گردنم.
    گردبند رو تنظیم کردم وگفتم:
    معلوم نیس بیشتریش تا دوهفته دیگه.
    رفت سمت میز ادکلن ها ویه خوش بوش رو برداشت.اومد یه خورده بهم زد وگفت:
    مامانی قصد ادامه تحصیل نداری حیف ها.
    سرش رو بووسیدم وگفتم:
    نه مامان فوق لیسانسم رو گرفتم دیگه بسمه.
    اومد اعتراض کنه که گفتم:
    مامان من 27 سالمه تا چند ماه دیگه وارد 28 میشم.مطمئن باش راه درست وغلط رو میتونم انتخاب کنم.
    مادرانه نگاهم کرد وگفت:
    باشه مادر هرطور میلته.مواظب خودت باش.
    باشه مادر.
    ویرایش توسط BaharәH : 1392,12,03 در ساعت ساعت : 14:42

6. 306 کاربر از پست مطهره78 تشکر کرده اند .

!niloofar! , ((fatemeh ashkoo)) , **سولماز** , *hoda* , *Lilia* , *RANIA* , *sorme* , *دخت تپل* , *ریحانه# , +Neda+ , @ DINA @ , @Ann , @M!$ , afroodit , Aliceice , amir hosyn , amirhosseinac , andishe1993 , angel71 , Anolin , apamea , arefehjoon , arsam12 , ART!ST , artii , asal-661 , ashkannia , atefeh_49 , atika , atoosa joon , aygeen , azad_awesome , azar1 , azisadeghi , baghe.roman , bahar paiizei , bahar.80 , BaharәH , banix , baran pr , barandel , behnazhmz , betiya , bipanah , blood_girl , blub2000 , blue heart , cloudyneda , dander1000atash , dark lady , Dark Star27 , dordor , elham k , enriqoe , esfarzaneh , faghatdream , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fatemeh111 , fatemeh466 , fatima64 , FereshteĦ , gelare* , ghazal rad , ghazal-xr75 , Ghazaleh M , ghorob89 , golnaz78 , golnuosh , habe angori , hala , harimeshgh , hesaneh , hi jojo , homa41 , honey.noori , Honey_fa , hyunah , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , kdk110 , kfdh , khademre , Kho0o0o0Sh MaZe , Kiana S , kiana61 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.ace , kiumars , L!nA , ladan93 , Lale7 , Lida2014 , lisan , Ma Neli , mahbobe26 , mahnazmom , mahpary , MAHSA-O , mahtab10 , Mahya 84 , mahya1995 , MANNA.INNA , Mantral , marale , MARION , mariyam , marjan khanomi , marjan17 , martire , maryama1992a , mati jojo , mb_maryam , mehrnoush_re , mehrzad.69 , melika60 , meloda , mfr60 , MINA JOOJOO , mina68 , MISHKA!!! , Miss A , miss maryam , monir1343 , moon_light , motahahre , moti joon , my dream , N a F a S * , nafas21 , NAHID78 , narcis64 , nastaran1351 , nazi1375 , nedaj , neela , neg neg , negar*pb , Negaг , niayesh00 , niayesh_s.s , nikoo 123 , niloofarafoolin , noshafarin , only_god , paniz_g66 , parei , parmis86 , parmis91 , parrot , parvaeh , Parvas80 , Patient.Stone , perspolis2012 , peymaneh , piklet , pitishka , r.roohi31 , RADPA , rahha , rahileh , rain_signal , ramanava , reyhaneh2020 , reza9000 , risa.farhadi , S*H*A*K*I*B*A , saba28 , sadaf.sh , sahargoogoo , sakhre , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sany2000 , sara*ramezani , sara...soooooti , sareh_snowdrop , saye joon , sayeh66 , sazin513 , sedena , sedighe1340 , sefid65 , Semin309 , sepideh1993 , serentipiti , setaresetar , setayesh1363 , setia22 , shadab70 , SHADI 73 , shahin47 , sheida_953 , shenel , shf_aboops , shimablue , shivva_alone , sogand.m , soheila1984 , soheilam , sokot shab , solotab , somaye_t , sura , T.A.C 7 , tahmin67 , tama1011 , tanha-69 , tania_7 , tarano0m , Titania1273 , tornado.n , Universe95 , UnKnOwN_Sh , Violet.e , vourojak , wildfire14 , YaaaaC , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra126 , zahra_jk , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , ziba22 , ziiiziii13 , Z_M267 , |SarA_S| , ~ MONA khanum ~ , ~ sara bala ~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ®€¥#@n€# , آسمان ابری , آنید جون , اب و اتش , ابید , افلاک , اناهیتا75 , ELI , ایاتای , ایماز , بلفى , جودی ابوت شیطون , حنانه 1874 , حنیفا58 , دخی بلا , دریا دل , ذانا , رها_hd , ریحون , زنبق وحشی , زهرا رضایی , زوها , ساده .ش , ستاره کویر , سسسی , سپیدوسیاه , سیب سرخ حوا , شادزی , شادی* , شارمیتا , شاپرک13 , شجره , شمسا , شیوا , صافیه , عاطفه دلنواز , عسل77 , عمه خانم , فائزه محمودي , فانوس دریایی , فرناز66 , فروغ مظلومی , ققنوس98 , لاله , م.نوری , مدار2 , مریم 22 , ملیساا , منيژه , مهسا19 , مهستی , مژگان بانو , میشا تنها , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , هانــــــــــیه , هنانه , پری دخترم , پریا.2012 , چشم قشنگ , کیمیای سعادت , یاسمین.م , یلدا1 , •●شقایق●• , ☆ملیحه .ج☆

7. Top | #4

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.74
    تشکر از کاربر
    981
    اندازه فونت

(مهرسام)
    پست اول:
    اومد از اتاق بره بیرون که دستشو گرفتم.برگشت ونگران نگام کرد.
    دستامو دوطرف بازو هاش قرار دام وسرشوبوسیدم.
    لبخندی محبت امیز ومادرونه بهم زد وگفت:
    مادر زود برگرد.
    با این کلمه یه قطره اشک از چشمش سرخورد وافتاد.
    لحن اروم ومظلومی به خودم گرفتم:
    اهه مامی دیگه نبینم اشکتو.نمیرم بمیرم که دوروزه برمیگردم.

اشکشو پاک کردم.
    -مامان...گریه نکن....ببین اگه مجبور نبودم نمیرفتم....مامان باید برم......عمه کارواجب داره...بعدم خودمم واسه کارای مغازه یه خورده جنس میخوام....خودت قبول نکردی همرام بیایی........
    رفت نشست رو تخت وگفت:
    مادر نمیگم نرو....میگم زود بیا......من طاقت دوری تویکی رو دیگه ندارم.
    من که واقعا طاقت دیدن یه ذره غم مامانم رو نداشتم ساعتم رو از تو کشوم دراوردم.دستم کردم:
    ما مخلص مهراذین خانوممون هم هستیم.
    غضبناک نگام کرد.وبلند شد وایستاد:
    بچه 100بار گفتم اینم101مین بار.گفتم از این کلمات استفاده نکن.
    بلند شدم وایستادم وگفتم:
    مامان مخلصتم.من اینو نمی تونم فراموش کنم.این کلمه رو باید همش بکار ببرم.
    لبخندی غمگین بهم زد وگفت:
    هرطور راحتی مادر.ولی زودتر بیا پائین الان از پرواز جا میمونی ها.
    چمدون رو برداشتم و گفتم:
    شما برید من یه چک کنم همه چی رو میام.
    مامان رفت ومن 100بار لعنت که دلم نمی اومد ولی 100بار فحشش دادم این مهرناز نامرد رو.
    مهرناز خواهر بزرگ من که البته الان اوروپاست به خاطر کار شوهرش رفته.یه دختر هم داره به نام مهرنوش.بعد از مرگ مهرداد اونا هم رفتند ومن شدم عزیز دل مادر.
    مهرداد داداش کوچیک ترم بود. که دوسال پیش مرد.یه مرگ خیلی تلخ.تلخ تر از زهر.جلو چشم مامانم من ومهرناز وحتی مهرنوش.
    برا همین مامان من بعد از اون دیگه مثل قبل نشد همه مون میدونستیم مهرداد رو خیلی دوست داشت.اما ...........
    از فکر بیرون اومدم و بیخیال لباس بنفش.ساکم رو برداشتم.و راه افتادم سمت در.چراغ رو خاموش کردم.وازاتاقم زدم بیرون.
    تو راه سبد پر از رخت نجمه خانوم خورد بهم.نجمه خانوم یا نجمه همش 24سال یافوقش25سالش بود.
    ولی چون مامان دیگه تحمل نداشت ما به یه نفر نزدیک هم بشیم میگفت بگیم نجمه خانوم .سرش رو اورد بالا وبا تپه مپه گفت:
    اق...اقا...بب..ببخشید اصلا حواسم نبود........
    لبخندی بهش زدم وگفتم:
    خواهش میکنم.من دارم میرم چیزی نمی خواهی؟کار ی باری؟
    خیلی باهاش صمیمی بودم اما نه جلو مامان.
    نگاه همیشه مهربونشو انداخت تو صورتمو گفتم:
    نه ممنونم.به عمه خانوم سلام برسونین.
    حتما.خداحافظ.
    از پله ها رفت پائین دیدم مامان سینی به دست وایستاده کنار در خروجی محتویات سینی رو نگاه کردم:
    قران و چهار پنج تا گلو یه کاسه اب با چند تا سکه توش.
    رفتم کنار مامان.مامان سینی رو داد دست نجمه که پشت سرمن اومده بود واول سرمو بوسید بعدم سپردم دست چهارده معصوم.سینی رو گرفت وگفت:
    بیا از زیر اینا رد شو.
    سه بار از زیر اون سینی رد شدم وموقع خداحافظی گفتم:
    دیگه سفارش نکنم.مواظب خودتون باشین.نجمه.....نجمه خانوم مواظب مامان باش.
    مامان مواظب خودت باش.
    دیگه واینستادم حرفی از جانبشون بشنوم یعنی وقت نداشتم.راننده شخصی مامی رفته بود بیرون.پس با یه دربستی رفتم.
    روبه رو فرودگاه گزاشتم زمین.منم کیفمو دراوردم وکشیدم رو زمین.
    ماموری که اونجا بود ازم بلیطا رو خواست.منم هش نشون دادم.اونم گزاشت برم داخل.وارد شدم داشتن مسافرارو صدامیزدن.
    رفتم قسمت تحویل بار ساکمو دادم وراه افتادم..........
    ویرایش توسط BaharәH : 1392,12,03 در ساعت ساعت : 14:56

8. 260 کاربر از پست مطهره78 تشکر کرده اند .

!niloofar! , ((fatemeh ashkoo)) , **سولماز** , *Lilia* , *RANIA* , *دخت تپل* , +Neda+ , @ DINA @ , @Ann , @M!$ , afroodit , amir hosyn , amirhosseinac , andishe1993 , Anolin , apamea , arefehjoon , artii , asal-661 , ashkannia , atefeh_49 , atika , atoosa joon , aygeen , azad_awesome , azar1 , azisadeghi , BaharәH , banix , baran pr , barandel , behnaz.ashena , behnazhmz , blood_girl , blub2000 , dander1000atash , dark lady , Dark Star27 , dordor , elham k , enriqoe , faghatdream , farg0o0o0o0ol , fary , fatemeh111 , fatemeh466 , fatima64 , fatima983 , FereshteĦ , gelare* , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , golnuosh , habe angori , hala , harimeshgh , hesaneh , hi jojo , homa41 , honey.noori , Honey_fa , hyunah , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , kdk110 , kfdh , khademre , Kiana S , kiana61 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.ace , kiumars , L!nA , Lale7 , Lida2014 , Ma Neli , mahbobe26 , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahtab10 , Mahya 84 , mahya1995 , Mantral , marale , MARION , mariyam , marjan khanomi , martire , maryama1992a , marzi1224 , mati jojo , mb_maryam , mehrnoush_re , mehrzad.69 , meloda , MINA JOOJOO , mina68 , MISHKA!!! , Miss A , miss maryam , monir1343 , motahahre , moti joon , my dream , N a F a S * , nafas21 , NAHID78 , narcis64 , nastaran1351 , nazi1375 , ned67 , nedaj , neela , neg neg , negar*pb , Negaг , niayesh00 , niayesh_s.s , nikoo 123 , nilloblue , niloofarafoolin , noooor , noshafarin , paiz , pani.moghaddam , paniz_g66 , pare , parmis86 , parrot , Parvas80 , Patient.Stone , peace out , perspolis2012 , peymaneh , piklet , r.roohi31 , rahha , rahileh , reza9000 , saba 68 , sadaf.sh , saghi1313 , sahargoogoo , sakhre , samir , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sany2000 , sara*ramezani , sara2876 , saye joon , sazin513 , sedena , sedighe1340 , sefid65 , Semin309 , sepideh1993 , serentipiti , setaresetar , setayesh1363 , setia22 , shadab70 , shahin47 , sheida_953 , shimablue , shivva_alone , skyasal , sogand.m , soheila1984 , soheilam , sokot shab , sura , T.A.C 7 , tahmin67 , tama1011 , tania_7 , tarano0m , tati-lancer , Titania1273 , tornado.n , Universe95 , UnKnOwN_Sh , Violet.e , vourojak , wildfire14 , YaaaaC , yas6662 , yasesabs , zahra_jk , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , ziba22 , ziiiziii13 , zohreh1990 , Z_M267 , |SarA_S| , ~ MONA khanum ~ , ~ sara bala ~ , ~elin~ , ~nas!m~ , آسمان ابری , آنید جون , اب و اتش , ابید , افلاک , اناهیتا75 , ELI , ایاتای , ایماز , بلفى , بهارجون , جودی ابوت شیطون , حنانه 1874 , حنیفا58 , دخی بلا , ذانا , ریحون , زهرا رضایی , زوها , ساده .ش , ستاره کویر , سسسی , سپیدوسیاه , شادزی , شادی* , شارمیتا , شاپرک13 , شب های انتظار , شجره , شمسا , صافیه , عاطفه دلنواز , عمه خانم , فرناز66 , فروغ مظلومی , ققنوس98 , لاله , م.نوری , مدار2 , مریم 22 , ملیساا , مهستی , ننه هانی و حوری , نگان , هنانه , پری دخترم , پریا.2012 , ژیوار , کلی کلی , کیمیای سعادت , یاسمین.م , •●شقایق●•

9. Top | #5

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.74
    تشکر از کاربر
    981
    اندازه فونت

اذین(زینت)
    پست اخر.شب خوش.

هانی....هانی.....کجایی تو؟
    صدای پارسش اومد.رفتم تو پذیرایی کنارش.
    نشستم دو زانو کنارش و سرش رو لمس کردم.وبعد قلاده اش رو بستم.وکیفمو تو دستم ابه جاکردم و نخی که به قلاده اش بود رو کشیدم.
    راه افتادم سمت پارکینک زانتیای نقره ای پاپا رو برداشتم.وراه افتادم.
    توی راه دویا سه بار نزدیک بود تصادف کنم.به خاطر هانی.
    بالاخره رسیدم فرودگاه.نمیزاشتن برم تو اخر وقتی ماموره رفت اون دوست جای گزینشو با اشوه وناز خر کردم ورفتم تو.اومدم برم که هانی خورد به یه مردی.
    پسره غضبناک نگام کرد نم مثل خودش نگاش کردم.به حرف اومد:
    خانوم محترم شما چطور سگ اوردین ایجا؟
    چشمامو گرد کردم.و گفتم:
    فکر کن بابام رئیس اینجاست.
    متفکرانه فکر کرد واومد جواب بده که بابارو از اون ته دیدم.هانی رو ول کردم ودویدم سمتش.
    فکر کنم پسره باخودش فکر کرده خول وچلی دیوونه ای چیزی هستم.اما هیچ کددوم از اینا نبود من عاشق بابام بودم.همه دنیای من ختم میشد به بابام.
    بادیدن من لبخندی زد.منم سریع بغلش کردم.
    محکم بغلم کرد.سریع اومدم بیرون وگفت:
    پاپا کجا بودین؟که دلم شده بود اندازه پودرای سیگار.
    صدای هانی دیگه ادامه نداد که پاپا چیزی بگه همون ماور بداخلاقه اومده بود قلاده اشو گرفته بود وبا خودش میکشوند.
    نزدیک بود اشکم دربیاد تحمل هرچی رو که داشتم تحمل بد رفتاری با هانیم رو نداشتم.
    سریع کیفمو دادم دست پاپا وراه افتادم سمت سگ خوشکلم.
    پسره تو راه بهم طعنه زد وگفت:
    بگو بابات بیاد ازشون بگیره.وگرنه حالا حالا ها باید بدویی.
    حرصم گرفتم میخواستم بزنم فکشو بیارم پائین.ولی وقت نداشتم.فقط نگام پر غضبی بهش انداختم وراه افتدم.رنگ چشمام اون جذبه چشم سیاه ها رو. ازم میگرفت.اما در اعضاش خیلی قشنگتر بودم.
    راه افتادم سمت ماموره که حالا رفته بود بیرون.هی داشت فحش میداد به صاحب سگم.
    دیگه طاقتم تاخت شد وگفتم:
    هوی..............
    برگشت نگام کرد وگفت:
    هوی؟بامن بودی؟
    پوزخندی زدم وگفتم:
    نه با دیوار بودم.
    چشمامو باز گرد کردم وگفتم:
    سگمو بذار پائین بینم.
    اومد نزدک وهانی رو گزاشت رو زمین اخمی کرد وگفت:
    اولا درست حرف بزن.دوما این خلاف مقرراته.باید ببریمش.
    هانی رو بغل کردم وگفتم:
    پس باید منم ببری.
    فقط یه پوزخندزد.پاپا اومد وگفت:
    چه خبره اینجا؟
    سربازه سریع گفت:
    اقا مزاحم نشو.بیا برو.
    بعدم روبه من گفت:
    خانوم شما هم اون جونور رو بده من ببرم.
    تا پاپا اومد حرفی بزنه گفتم:
    جونور.....اسمته.ایشونم بابامن.
    پسره اومد طرفم که جیغ زدم بابا هم کیفمو داد وگفت:
    برو بشین تو ماشین تا منم بیام.
    به حرفش گوش کردم وسریع دیوودم.سمت ماشن که خیلی هم دور نبود.
    از پشت سر صدای غز غر سربازه رو شنیدم اما بازم راه افتادم.میدونستم همه اینا با پول حل میشه.
    ویرایش توسط BaharәH : 1392,12,03 در ساعت ساعت : 14:59

10. 241 کاربر از پست مطهره78 تشکر کرده اند .

!niloofar! , ((fatemeh ashkoo)) , *Lilia* , *RANIA* , *دخت تپل* , *ریحانه# , +Neda+ , ...eli... , @ DINA @ , @Ann , @M!$ , afroodit , amir hosyn , amirhosseinac , andishe1993 , Anolin , arefehjoon , artii , asal-661 , asal172 , ashkannia , atika , atoosa joon , aygeen , azad_awesome , azar1 , azisadeghi , BaharәH , baran pr , barandel , behnaz.ashena , behnazhmz , bipanah , blood_girl , blub2000 , dark lady , Dark Star27 , dordor , eiliii , elham k , farg0o0o0o0ol , fary , fatemeh466 , fatima64 , FereshteĦ , gelare* , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , golnuosh , Greek Muse , habe angori , hala , harimeshgh , hesaneh , hi jojo , homa41 , honey.noori , Honey_fa , hyunah , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , Kamandooo , katy , kdk110 , kfdh , khademre , Kiana S , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.ace , kiumars , L!nA , Lale7 , lemol , Lida2014 , Ma Neli , mahbobe26 , mahi_hobhob , mahnazmom , mahpary , mahtab10 , Mahya 84 , manaili , Mantral , marale , MARION , mariyam , marjan khanomi , martire , maryama1992a , marzi1224 , mati jojo , mb_maryam , meloda , MINA JOOJOO , mina68 , MISHKA!!! , Miss A , miss maryam , monir1343 , moti joon , my dream , N a F a S * , nafas21 , NAHID78 , narcis64 , nastaran1351 , nedaj , neela , neg neg , negar*pb , Negaг , niayesh00 , nikoo 123 , nilloblue , niloofarafoolin , only_god , pare , parisajan , parmis86 , parrot , Parvas80 , Patient.Stone , perspolis2012 , peymaneh , piklet , r.roohi31 , raha moozy , raheleee , rahha , rahileh , reza9000 , saba 68 , sadaf.sh , sahargoogoo , sahel_m , sakhre , saman84 , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sany2000 , sara*ramezani , sara2876 , sareh_snowdrop , sarma1010 , saye joon , sayeh66 , sazin513 , sedena , sedighe1340 , Semin309 , sepideh1993 , serentipiti , setaresetar , setayesh1363 , setia22 , shahin47 , sheida_953 , shimablue , shivva_alone , sogand.m , soheilam , solotab , sura , T.A.C 7 , tahmin67 , tama1011 , tania_7 , tarano0m , tati-lancer , Titania1273 , tornado.n , UnKnOwN_Sh , Violet.e , vourojak , wildfire14 , YaaaaC , yas6662 , yasesabs , zahra126 , zahra_jk , Zahra_niki , zeinab75 , ziba22 , ziiiziii13 , Z_M267 , ~ MONA khanum ~ , ~ sara bala ~ , ~elin~ , ~nas!m~ , آنید جون , اب و اتش , ابید , افلاک , اناهیتا75 , ایماز , برفين , بلفى , بهارجون , حنانه 1874 , حنیفا58 , دخی بلا , رز پلنگی , ریحون , زهرا رضایی , ساده .ش , ستاره کویر , سسسی , سپیدوسیاه , شادزی , شادی* , شارمیتا , شاپرک13 , شب های انتظار , شجره , شمسا , صافیه , عاطفه دلنواز , عمه خانم , فرناز66 , فروغ مظلومی , ققنوس98 , لاله , م.نوری , مدار2 , مریم 22 , منيژه , مهستی , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , هنانه , پری دخترم , پریا.2012 , ژیوار , کلی کلی , یاسمین.م , •●شقایق●•

11. Top | #6

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.74
    تشکر از کاربر
    981
    اندازه فونت

سلام.سلام.
    اغا من دیروز اومدم اسم کسایی که دارن رمان رو میخونن نگاه میکردم. هیچ کدومشون تشکر رو نزده بودن.خوب بابا همش یه کلیلکه.والله.نه من بلکه همه نویسنده های تازه کار نیاز به کمک شما عزیزان داریم.حالا دیگه بریم که داشته باشیم.
    (قسمت دوم)
    پست اول:
    (اذین)
    پاپا اومد نشست تو ماشین و مامور باربری هتل ساکاش رو گزاشت صندق عقب بابا هم سریع حساب کرد باهاش ونشست تو ماشین.
    مثل همیشه لبحند رو صورت خوشکلش نشسته بود.دستی رو سر هانی کشید وگفت:
    اگه مامانت میدی این چقدر بزرگ شده و توهنوز نفروختیش.......
    بعدم اه صدا داری سردا.
    دیدم تو خودشو وهمینطور الکی داره میرونه.ظبط رو روشن کردم وبا شیطنت گفتم:
    پاپا کجا مارو میخواهی ببری شام بیرون؟
    خندید وگفت:
    بابا خسته ام پولشو بهت میدم با دوستات برو.
    دستمو دراز کردم :
    الان.
    تعجب زده نگام کرد:
    چی الان؟
    هانی رو گزاشتم رو صندلی عقب بعدم لم دادم رو صندلی:
    الان بده ماشینت رو هم شب میخوام.
    متفکرانه فکر کرد:
    بهتره خودم ببرمت خرج داره میزنه بالا.
    هیچی نگفتمو فقط خندیدم.
    رسیدیم خونه مثل همیشه سریع پیاده شدم ودویدم سمت پله ها که از زیر ساک بابا رو اوردن بالا در برم.
    پاپا بزار برم دیگه.
    یه سیب برداشت و راه افتاد سمت اتاقش وگفت:
    بعد ها با هم میریم.عزیزم من خیلی دلم برات تنگ شده 2هفته هست ندیدمت.
    با اعتراض:
    بابا.....منم میخوام برم.سه روز دیگه پروازه.شما میتونین منو از امروز خوب ببینی.
    پاپا گازی از سیبش زد وگفت:
    تنها نمیزارم بری.
    پاهامو کوبیدک رو زمین وگفتم:
    پاپا...بار اولم که نیست.درضمن ملوسک.ونیلا هم باهام هستن.
    پاپا متفکرانه فکر کرد و:
    میدونم رفتی قبلا هم.اما این فرق میکنه.اون دفعه ها نسترن همرات بود.اون دختر خوبیه.اما اینا.
    سری از تاسف تکون داد و باز ادامه داد:
    خوب باشه.فقط باید مواظب خودت باشی.درضمن برو ویلای خودمون.
    دستامو هم کوبیدم ودویدم به طرفش.
    لبخندی بهم زد.منم فقط ماچش میکردم.
    مثل اینکه چیزی یادش اومده زد رو پیشونیش:اخ...اخ...دخترم تو نمی تونی هانی رو ببری ها.ورود سگ واینطور چیزا اشکال داره تو هواپیما.
    اینو که شنیدم اصلا دیگه نا برام نمود واسه وایستادن.اینقدر خوشحال بودم که اصلا هانی از یادم رفته بود.
    پاهام رو عن این بچه های سرتق کوبیدم زمین :
    پاپا...من...باید....برم....این برام مهمه.....هانی هم میبرم.
    ویرایش توسط BaharәH : 1392,12,03 در ساعت ساعت : 15:06

12. 196 کاربر از پست مطهره78 تشکر کرده اند .

!niloofar! , ((fatemeh ashkoo)) , *Lilia* , *RANIA* , *دخت تپل* , +Neda+ , @ DINA @ , @Ann , @M!$ , afroodit , amir hosyn , amirhosseinac , andishe1993 , Anolin , arefehjoon , artii , asal-661 , ashkannia , atika , aygeen , azad_awesome , BaharәH , baran pr , barandel , behnaz.ashena , behnazhmz , blood_girl , blub2000 , dark lady , Dark Star27 , dordor , E lah , eshton , faghatdream , farg0o0o0o0ol , fatemeh466 , fatima983 , FereshteĦ , gelare* , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , golnuosh , Greek Muse , habe angori , hala , harimeshgh , hesaneh , hi jojo , homa41 , honey.noori , Honey_fa , hyunah , Is_Tak , j.ghanavizi , Kamandooo , kdk110 , kfdh , khademre , Kiana S , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.ace , kiumars , L!nA , Lale7 , Lida2014 , mahnazmom , mahpary , MAHSA-O , mahtab10 , Mahya 84 , manaili , marale , MARION , mariyam , marjan khanomi , martire , maryama1992a , marzi1224 , mati jojo , mb_maryam , melika60 , meloda , MINA JOOJOO , mina68 , miss maryam , monir1343 , moti joon , my dream , N a F a S * , nafas21 , NAHID78 , narcis64 , neela , neg neg , negar*pb , Negaг , niayesh00 , nikoo 123 , niloofarafoolin , only_god , pare , Parvas80 , Patient.Stone , perspolis2012 , peymaneh , piklet , rahileh , reza9000 , sadaf.sh , sahargoogoo , sahel_m , sakhre , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sany2000 , sara*ramezani , sareh_snowdrop , saye joon , sazin513 , sedena , sedighe1340 , Semin309 , sepideh1993 , serentipiti , setaresetar , setayesh1363 , setia22 , shahin47 , sheida_953 , shimablue , skyasal , sogand.m , soheilam , statistics , sura , T.A.C 7 , tahmin67 , tama1011 , tania_7 , tarano0m , Titania1273 , tornado.n , UnKnOwN_Sh , vourojak , wildfire14 , yas6662 , yasesabs , zahra_jk , Zahra_niki , zeinab75 , ziba22 , ziiiziii13 , Z_M267 , ~ MONA khanum ~ , ~ sara bala ~ , ~nas!m~ , آنید جون , اب و اتش , افلاک , ایماز , بلفى , بهارجون , حنانه 1874 , حنیفا58 , دخی بلا , رز پلنگی , ریحون , زهرا رضایی , ساده .ش , سسسی , سپیدوسیاه , شادزی , شب های انتظار , شجره , صافیه , عاطفه دلنواز , عمه خانم , فرناز66 , فروغ مظلومی , ققنوس98 , لاله , م.نوری , مدار2 , ملیساا , منيژه , مهستی , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , پری دخترم , پریا.2012 , ژیوار , یاسمین.م , •●شقایق●•

13. Top | #7

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.74
    تشکر از کاربر
    981
    اندازه فونت

پست دوم:
    (مهرسام)
    هواپیما از زمین کنده شد و به پرواز دراومد.
    هرچی بالا تر میرفت دل منم بیشتر برای شهرم تنگ میشد.
    هرچی اون میرفت بالا دل من کوچیک تر میشد برا مامان.
    مامان کجایی ببینیمارو چیکار کردی؟اینقدر ناراحت مامان بودم وهستم که یه لحظه از فکر اون دختره اومدم بیرون.
    اه...اه...دختره لوس ننر.لبامو کج وکوله کردم و اداشو در اودم.
    پاپا...پاپا.
    فکر میکنی داره با سگش حرف میزنه.ا..ا سگشو اورده تو فرودگاه.
    هندزفریم رو گزاشتم تو گوشم و چشمامو بستم.
    که شاید بشه ار فکر مهرداد بیرون بیام.شاید بتونم از فکر اون دختره ی کثیف بیرون بیام.ولی اینا همش شاید واما واگر بود.حقیقت این بود من نمی تونستم ازفکر مهرداد بیرون بیام.این از محالات بود.
    چمام رفته رفته گرم شدن.وخوابم برد.پسره ی بغلی دستشو بهم زد و صدام کرد:
    اقا...اقا...بیدار شین.
    چشمامو باز کردم ونگاش کردم.سرم رو از صندلی جدا کردم و کیف دستی کوچیکمو برداشتم.وراه افتادم.
    از هواپیما که پیاده شدم سریع راه افتادم که برم ساکم رو بگیرم.بعد از 10 دیقه ای بيكاری ساکم رو گرفتم وراه افتادم.سمت خونه ى عمه.یه تاکسی کرایه کردم وادرس رو بهش دادم.
    یك ربع بعد در خونه شون نگه داشت.ومنم بعد از حساب کردن کرایه رفتم.دراهنی جلوی درروباز کردم.ورفتم روبه روی در اصلی وایستادم.دررو زدم ومنتظر شدم.
    صدای ظريف دختری از پشت در اومد:
    خانوم.فکر کنم اقا مهرسام هستن.
    بعدم صدای عمه رو شنیدم:
    بدو مادر.بدو بچم خسته است.
    دختره در رو باز کرد وبا دیدن من هنگ کرده فقط نگام میکرد:
    س..سلام.بفرمائید داخل.
    فهمیدم اگه اینجا با این مثل نجمه رفتار کنم پس فردا باید جواب این خانومو بدم که میگه تو منو بازی دادی و اینا.
    ساکو گزاشتم و رفتم تو.دختره ساک رو اورد تو و گفت:
    اقا....خانوم بالا هستن منتظرن.
    همون موقع عمه از پله ها اومد پائین .قد بلندی داشت اما چون سنش زیاد بود قدش خمیده شده بود.
    کلاهی کرم رنگ گذاشته بود رو سرش و منو صدا میزد:
    پسرم.....مهرسام.
    نگامو انداختم بهش وگفتم:
    عمه جون.(عمه جون رو کش دار گفتم)
    بغلم کرد منم خم شدم دستشو بوسیدم.
    بعد از احوال پرسی واز این جور کارا.دست منو کشوند برد طبقه بالا.دتمو ول کرد :
    عمه.....بشین تا من بگم اینا یه چیزی برات بیارن.
    ممنونم.عمه جون.
    خونه عمه خیلی تغیر کرده بود.وارد که میشدی یه سالن بزرگ بود.سمت راستش پله میخورد واسه بالا.
    سمت چپش هم یه اشپزخونه خیلی بزرگ بود.بالا هم همش مبلای سلطنتی .وسایل گرون قیمت چیده شده بود.
    دوتا خدمتکار اومدن یکشون سینی دستش سینی اعم از قهوه و شیرینی واب پرتقال و این چیزا بود.
    اون یکى از همه اش رو گذاشت واسم.
    تعجب زده نگاهی به عمه انداختم که گفت:
    بچه بخور.بخور تو هواپیما بودی فشارت افتاده.
    نزدیک تر رفتم دستشو بوسیدم وگفتم:
    عمه الهی من فداتون شم.بچه کوچولو نیستم که فشارم بیوفته.
    فقط لبخندی زد وهی به من تعارف کرد که بخورم.
    منم که حسابی گشنم بود همه اشو خوردم.
    عمه بلند شد وگفت:
    عزیزم من فعلا میرم کار دارم.بعدا میام که بریم کارامونو انجام بدیم.
    گنگ حرفاش مونده بودم اخه این پیرزن با من چیکار داره؟
    ویرایش توسط BaharәH : 1392,12,03 در ساعت ساعت : 15:15

14. 192 کاربر از پست مطهره78 تشکر کرده اند .

!niloofar! , ((fatemeh ashkoo)) , *Lilia* , *RANIA* , *دخت تپل* , +Neda+ , ...eli... , @ DINA @ , @Ann , @M!$ , afroodit , amir hosyn , amirhosseinac , andishe1993 , Anolin , arefehjoon , artii , asal-661 , atika , aygeen , azar1 , bahar paiizei , BaharәH , baran pr , barandel , behnazhmz , bipanah , blood_girl , blub2000 , Dark Star27 , Elinaz90 , eshton , farg0o0o0o0ol , fatemeh466 , FereshteĦ , gelare* , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , golnuosh , Greek Muse , habe angori , hala , harimeshgh , hesaneh , homa41 , honey.noori , Honey_fa , hyunah , j.ghanavizi , Kamandooo , kdk110 , kfdh , khademre , Kiana S , kiana61 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.ace , kiumars , L!nA , Lale7 , Lida2014 , Ma Neli , mahnazmom , mahpary , MAHSA-O , mahtab10 , Mahya 84 , manaili , marale , MARION , mariyam , martire , maryama1992a , marzi1224 , mati jojo , mb_maryam , Mehrnoush , meloda , MINA JOOJOO , mina68 , MISHKA!!! , miss maryam , monir1343 , moti joon , my dream , N a F a S * , nafas21 , NAHID78 , narcis64 , narges21 , neela , neg neg , negar*pb , Negaг , niayesh00 , nikoo 123 , nilloblue , niloofarafoolin , paniz_g66 , pare , Parvas80 , Patient.Stone , perspolis2012 , peymaneh , raha moozy , rahileh , reza9000 , saba 68 , sadaf.sh , sakhre , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sany2000 , sara*ramezani , sareh_snowdrop , saye joon , sazin513 , sedena , sedighe1340 , Semin309 , sepideh1993 , serentipiti , setaresetar , setayesh1363 , setia22 , shahin47 , sheida_953 , shimablue , sh_karan , skyasal , soheilam , solotab , statistics , sura , tahmin67 , tama1011 , tania_7 , tarano0m , tati-lancer , Titania1273 , vourojak , wildfire14 , yas6662 , yasesabs , zahra126 , Zahra_niki , zeinab75 , ziba22 , ziiiziii13 , ~ MONA khanum ~ , ~ sara bala ~ , ~nas!m~ , آنید جون , اب و اتش , افلاک , ELI , ایماز , برفين , بلفى , بهارجون , حنانه 1874 , حنیفا58 , ریحون , زهرا رضایی , ساده .ش , سسسی , سپیدوسیاه , شادزی , شجره , عاطفه دلنواز , عمه خانم , فرناز66 , فروغ مظلومی , ققنوس98 , لاله , م.نوری , مدار2 , مریم 22 , ملیساا , منيژه , مهستی , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , پری دخترم , پریا.2012 , ژیوار , یاسمین.م , •●شقایق●•

15. Top | #8

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.74
    تشکر از کاربر
    981
    اندازه فونت

پست سوم:
    (اذین)
    کیف دستی سنگینمو بلند کردم و از ماشن پیاده شدم.
    پاپا هم همراهم پیاده شد.اشک تو چشمام حلقه زد.
    کف دستیم رو اروم رو زمین گزاشتم.ودویدم سمت پاپا.
    پاپا بغلم کرد وبعد از یه خداحافظ مفصل بهم گوش زد کرد که مواظب خودت باش.
    بعد از خداحافظی اون کیف سنگين رو خودم برداشتم وپاپا هم ساکم رو واسم اورد.هرکی ندونه فکر میکنه دارم میرم یه شهر عقب افتاده.که هیچ امکاناتی نداره.دم در بلیطارو دادم واخرین خداحافظی رو با پاپا انجام دادم.
    رفتم تو ملوسک ولینا اونجا منتظر من بودن.همین که منو دیدن اومدن طرفم وجیغی کوتاه از خوشحالی کشیدن.
    و بعد دستاشونو گذاشتن وسط منم زدم روش.
    ملوسک نگران نگاهم کرد:
    هانی کجاست؟نیووردیش؟
    موذمارانه لبخند زدم وگفتم:
    چرا اوردمش.مگه میشه من بچه امو نیارم.
    هردوتاشون به پشت در نگاه کردم نیلا یه دونه زد به دستم:
    اینحا که نیست.کجاست؟
    بازم موزمارانه لبخند زدم:
    میفهمین.
    صدامون زدن ما هم رفتیم سمت تحویل ساکامون.ساکا رو تحویل دادم غیر از کیف دستی خیلی سنگینمو.
    با ماموری که چک میکرد صحبت کردم یه خورده هم پول دستی بهش دادم و بهش گفتم حرف بزنه خودش میدونه.
    سوار شدیم.من ونیلا رو صندلی دوتایی وملوسک پشت سرمون.
    10 دقیقه ای گذشت که هواپیما لند شد.همون موقع فهمیدم دوری ازپاپا برام مشکله.
    نیلا دستمو گرفت:
    اذی...
    نزاشتم ادامه بدم پریدم وسط حرفش:
    اذیی کیه؟اذین.اون ازی مخفف اسم ازاده است.
    دستشو برد بالا تکون داد :
    وای مامانش اینا.
    بعدم ادامه داد:حالا راستی استی هانی کو؟
    به کیف اشاره کردم.
    از تعجب رو به سکته بود:
    تو...تو این حیوون رو گزاشتی توی این ساک.
    سرم رو بالا پائین تکون دادم.
    اوهوم.
    مشتاق ملوسک رو هم صدا کرد.ملوسک سرش رو اورد بالا سر ما.منم شروع کردم:
    از اونجایی که من بدون هانی ابم نمیخوردم.برا همین دادم دکتر بیهوشی زد بهش وبعدم کردمش توی این ساک.
    با اینکه الان گردن مردن واسم نمونده اما عوضش هانیم پیشمه.به اون ماموره هم گفتم.صداش دربیاد میکوشمش.وبهش پول دادم.
    هردوتاشون داشت از تعجب شاخ درمیاوردن.
    بالاخره رسیدیم.پیاده شدیم.وبعد از تحویل ساکا راه افتادیم سمت خونه یا ویلای ما.با اولین دربستی خودمونو رسوندیم نزدیک خونه ما خونه های خیلی شیک ومدرن بودن.یه پیرزن هم بودچسبیده به خونه ما زندگی میکرد.به اسم نورا که من خیل دوستش داشتم وهروقت میومدیم میرفتم پیشش.در رو باز کردم رفتم تو.تا رسیدم.ملوسک فلشش رو دراورد زد به تلویزیون ال ای دی.
    صداشو تا ته زیاد کرد و لباساشو کند وشروع کرد به رقصیدن.ما هم همراهیش کردیم.

اینقدر گرم رقص بودیم که حواسمون به زنگ نبود.
    سریع مانتومو پوشیدم یه روسری انداختم سرم وپریدم دم در.

ادامه دارد.........
    ویرایش توسط BaharәH : 1392,12,03 در ساعت ساعت : 15:18

16. 179 کاربر از پست مطهره78 تشکر کرده اند .

!niloofar! , ((fatemeh ashkoo)) , *Lilia* , *RANIA* , *دخت تپل* , +Neda+ , ...eli... , @M!$ , afroodit , amir hosyn , amirhosseinac , Anolin , arefehjoon , artii , asal-661 , asal172 , atika , aygeen , azar1 , bahar paiizei , BaharәH , baran pr , barandel , behnazhmz , blood_girl , blub2000 , Dark Star27 , eshton , farg0o0o0o0ol , fatemeh466 , FereshteĦ , gelare* , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghorob89 , golnuosh , Greek Muse , hala , harimeshgh , homa41 , honey.noori , Honey_fa , j.ghanavizi , Kamandooo , kdk110 , kfdh , khademre , Kiana S , kiana61 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.ace , kiumars , L!nA , Lale7 , leila 67 , Lida2014 , Ma Neli , mahnazmom , mahpary , MAHSA-O , mahsadina , mahtab10 , Mahya 84 , marale , MARION , mariyam , martire , maryama1992a , marzi1224 , mati jojo , mb_maryam , Mehrnoush , mehrzad.69 , meloda , MINA JOOJOO , mina68 , miss maryam , moti joon , my dream , N a F a S * , nafas21 , NAHID78 , narcis64 , neela , neg neg , negar*pb , Negaг , niayesh00 , nikoo 123 , Nili2013 , niloofarafoolin , pare , Parvas80 , Patient.Stone , perspolis2012 , peymaneh , r.roohi31 , rahileh , reza9000 , saba 68 , sadaf.sh , sakhre , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sany2000 , sara*ramezani , sareh_snowdrop , saye joon , sazin513 , sedena , sedighe1340 , serentipiti , setaresetar , setayesh1363 , setia22 , shahin47 , sheida_953 , shimablue , sh_karan , statistics , sura , tahmin67 , tama1011 , tania_7 , tarano0m , tati-lancer , Tawny girl , Titania1273 , vourojak , wildfire14 , yas6662 , yasesabs , Zahra_niki , zeinab75 , ziba22 , ziiiziii13 , Z_M267 , ~ MONA khanum ~ , ~ sara bala ~ , ~nas!m~ , آنید جون , اب و اتش , افلاک , ایماز , برفين , بلفى , بهارجون , حنانه 1874 , حنیفا58 , ریحون , زهرا رضایی , ساده .ش , سسسی , سپیدوسیاه , شادزی , شجره , عاطفه دلنواز , عمه خانم , فرناز66 , فروغ مظلومی , ققنوس98 , لاله , م.نوری , مدار2 , مریم 22 , ملیساا , منيژه , مهستی , ننه هانی و حوری , نگان , نیاز.ش , پری دخترم , پریا.2012 , ژیوار , گشتاسب13 , یاسمین.م , •●شقایق●•

17. Top | #9

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.74
    تشکر از کاربر
    981
    اندازه فونت

سلام:
    خوبین دوستان؟
    ببخشید اگه دیر شد احتمالا میدونید که مدارس تا چند روز دیگه باز میشه وما هم تازه یادمون افتاده مدرسه ای هم وجود داره.بنابراین افتادیم دنبال درس.امروز واسه استراحت اومدم اینجا تا بپستم.منتظر نقداتونم هستم.فعلا بریم که داشته باشیم.
    (قسمت سوم)
    پست اول:
    روبه ملوسک ونیلا که داشتن با ترس ولرز که نکنه یکی الان داد وهوار راه بندازه نگام میکردن.
    انگشت اشاره ام روی بینی ام قرار دادم وبعدهم لبخند اطمینان بخشی بهشون زدم.حتما یکی از این پیرپاتالای این محله.
    منم کم نمی اوردم وجواب منطقی چهاردیواری اختیاری رو میدادم.
    بدون اینکه به چشمی نگاهی بیندازم.دررو باز کردم.
    از پشت بهش میخورد یه پسر 29 یا28 ساله باشه.نامرد عجب هیکلی هم داشت.
    باصدای دربرگشت.ووقتی برگشت تازه فهمیدم کیه.
    ملوسک ونیلا هم سریع اومدن پیشم.
    حالا نگاهمون تو نگاه هم بود.تعجب ده بهم نگاه کردیم.ولی پسره سریع خودشو جمع وجور کرد و با عصبانیت نگاهمون کرد که فکر کنم نیلا غش کرده بود اون موقع:
    خانوم محترم......چه خبره اینجا؟به قران از1ساعت پیش تا حالا خونه ما داره میلرزه از سروصداتون.
    دستامو زدم کمر وچشمامو ریز کردم:
    چهار دیواری اختیاری.
    وبعدم پررو پررو نگاش کردم.اونم کم نیاورد و پوزخندی زدو دستش رو دوطرف شقیقه اش گزاشت ویک بار محکم چشماش رو بست وباز کرد:
    خانوم محترم درسته چهار دیواری اختیاری هست.اما یه ادم(ادم رو محک گفت)باید اصول همسایه داری هم بلد باشه.
    دیگه با این حرفاش کفرم رو دراورد.پسره ی دیوونه..نفهم......اومد یه چی بهش بگم که سرش رو انداخت زیر ویه مسیر انحرافی رفت.میدونست میخوام بفهمم مال کدوم خونه هست؟دررو بستم فکرم مشغول بود.نورا خانوم سمت چپ بود و اصلا بچه مچه نداشت.اصلا عمر شوهرش به اینا قد نداده بود.حتما مال راستیه نه بابا.راستی هم بچه هاش دوقلو دختر هستن.پس این کیه؟به جز این دوتا همسایه کسی نمی تونسته صدامونو بشنوه که.
    سرم رو به طرفین تکون دادم وراه افتادم سمت حال.ملوسک رو مبل نشسته بود وبا نیلا مشغول صحبت درمورد نمیدونم چی وچی بودن.بدون فکر به هانی رفتم سمت ساک خودم.وراه افتادم سمت راه رو که انتهاش به پله ها وصل میشد.صدای ملوسک منو به خودم اورد:
    عزیز دلم هانی تا حالا مرده ها.....
    اومد یه چیز دیگه هم بگه که سریع ساکم رو انداختم ودویدم سمت کیفی که هانی توش بود.
    زیپش رو کشیدم.با دیدن هانی که با نفس های منظم خوابه نفس راحتی کشیدم وبیرونش اوردم.
    دستی به سرش کشیدم که بیدار شد وپرید پائین.ملوسک صوتی کشید:
    ماشالله بابا.چه سوزنی بوده؟تا حالا خواب بوده.
    نیلا بلند شد رفت سمت اشپزخونه:
    راستی اذی.......
    غضب ناک نگاش کردم که با ملوسک دوتایی گفتن:
    اذی...یه.....اسم.....دیگه.....هست. بعدم نیلا یه ببخشید بهش اضافه کرد که لبخندی ملایم رو صورتم پدیدار امد.
    به به کتابی هم شدم.
    نیلا پارچ اب رو از یخچال برداشت:
    راستی اذین این پسر خوشتیپ عصبانیه کی بود؟
    قلاده هانی رو کشیدم ورفتم سمت ساکم درهمون حال گفتم:
    هیچی بابا قبلا سر هانی دعوام شده بود باهاش.
    لیوان ابشو سر کشیدو دستشو کشید رو دهنش:
    حیف نبود.
    به طرفش خیز برداشتم که ملوسک برگشت طرفمون وگفت:
    اذین این نیلا گو خورد بشین حرص نخور بچه ات سقت میشه.
    همونجا نشستم.مگه کسی میتونست نیلا رو بگیره.بعد از یه ربع ده دقیقه بلند شدم رفتم سمت هانی کشیدمش و ساک رو برداشتم و رفتم سمت همون راه رو:
    بجه ها میون شش تا اتاق به غیر از اون در قهوه ای سوخته هر کدومشو خواستین بردارین.
    توناهم با گفتن باشه ای راه افتادن سمت کیف هاشون.رفتم تو اتاقم ساکمو گزاشتم اونجا وپریدم روی تخت قرمز مشکیم.
    عاشق این اتاق بودم.اتاقی که خاطرات باهم بودن با مامانم رو توش گزروندم.مادری که تو 12سالگی تنهام گزاشت و رفت.مادری که باعث مرگش هنوز زنده بود و زندگی میکرد.ولی با عضاب.شاید الان هنوز هم مثل قدیما تو خیابونا زندگی میکنه.نمی دونم.سرم رو تکون دادم تا از اون خاطرات بیام بیرون.مامان دیگه نیست واینو بابا خوب بهم فهمونده بود.پس دیگه غصه بی فایدست.
    ویرایش توسط BaharәH : 1392,12,03 در ساعت ساعت : 19:45

18. 169 کاربر از پست مطهره78 تشکر کرده اند .

!niloofar! , ((fatemeh ashkoo)) , *Lilia* , *RANIA* , *دخت تپل* , +Neda+ , ...eli... , @M!$ , afroodit , amir hosyn , amirhosseinac , Anolin , arefehjoon , artii , asal-661 , atika , aygeen , azar1 , bahar paiizei , BaharәH , baran pr , barandel , behnazhmz , blood_girl , blub2000 , Dark Star27 , eshton , farg0o0o0o0ol , fatemeh466 , FereshteĦ , gelare* , ghazal rad , ghazal-xr75 , Ghazaleh M , ghorob89 , golnuosh , habe angori , hala , harimeshgh , homa41 , honey.noori , Honey_fa , Kamandooo , kdk110 , kfdh , khademre , Kiana S , kiana61 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.ace , kiumars , L!nA , Lale7 , Lida2014 , Ma Neli , mahnazmom , mahpary , MAHSA-O , mahsadina , MAHTAB63 , Mahya 84 , marale , MARION , mariyam , martire , maryama1992a , marzi1224 , mati jojo , mb_maryam , Mehrnoush , MINA JOOJOO , mina68 , MISHKA!!! , miss maryam , moti joon , N a F a S * , nafas21 , NAHID78 , narcis64 , neela , neg neg , negar*pb , Negaг , niayesh00 , nikoo 123 , niloofarafoolin , pare , Parvas80 , Patient.Stone , perspolis2012 , peymaneh , rahileh , reza9000 , saba 68 , sadaf.sh , sakhre , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sany2000 , sara*ramezani , sareh_snowdrop , saye joon , sazin513 , sedena , sedighe1340 , Semin309 , setaresetar , setayesh1363 , sheida_953 , shimablue , skyasal , sura , tahmin67 , tama1011 , tania_7 , tarano0m , tati-lancer , Tawny girl , Titania1273 , vourojak , wildfire14 , yas6662 , yasesabs , zahra126 , Zahra_niki , zeinab75 , ziba22 , ziiiziii13 , ~ MONA khanum ~ , ~ sara bala ~ , ~nas!m~ , آنید جون , اب و اتش , اناهیتا75 , ELI , ایماز , بلفى , بهارجون , حنانه 1874 , حنیفا58 , ریحون , زهرا رضایی , ساده .ش , سسسی , سپیدوسیاه , شادزی , شجره , عاطفه دلنواز , عمه خانم , فائزه محمودي , فانوس دریایی , فرناز66 , فروغ مظلومی , ققنوس98 , لاله , م.نوری , مدار2 , مریم 22 , ملیساا , منيژه , مهستی , ننه هانی و حوری , پری دخترم , پریا.2012 , ژیوار , یاسمین.م , •●شقایق●•

19. Top | #10

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.74
    تشکر از کاربر
    981
    اندازه فونت

پست دوم:
    مهرسام:

نزدیکای خونه میچرخیدم.که فکر سوق داده شد به 1ساعت پیش.
    تو پذیرایی طبقه دوم نشسته بودم.وتی وی تماشا میکردم.که یهو در عرض 10 دقیقه خونه رفت رو هوا.صدای هوی چند تا دختر با صدای ظبط دست به یکی داده بودن تا مغز منو به انفجار برسونن.یک ربع گذشت اروم نشدن.منم بیخیال دراز کشیدم روی کاناپه وکوسن روی مبل رو توی صورتم فرو کردم.نیم ساعت گذشت ولی اینا اروم نشدن.درست مثل یه پارتی بود یه پارتی کوچولو اما پرسروصدا.سرم داشت میپوکید از درد.نیم ساعت دیگه گذشت دیگه ایندفعه کفری شدم وراه افتادم سمت خونه بغلی.وقتی رفتم پادین دیدم خدمتکارا هم دست از کار کشیدن ودستاشونو روی گوشاشون قرار دادن.
    بدون توجه به اونا دررو باز کردم وراه افتادم دررو زدم.انتظار داشتم یه دختر باشه از اون دخترای امروزی که خودشونو میون 100 کیلو ارایش قایم کردن.ولی دررو که باز کرد داشتم از تعجب شاخ دربیارم.ولی زود خودمو جمع کردم ویه خورده شاخ وشونه کشیدم وراه افتادم.میدونستم میخواد ببینه مال کدوم خونه ام برا همین مسیر رو انحرافی رفتم.
    سرم رو تکون تکون دادم ورفتم سمت خونه.در رو زدم که یکی از خدمتکارا دررو باز کرد.چون بهار بود بارون ملایمی گرفته بود.که به خاطر دوری راه من یه خورده سرم خیس شده بود.بیا اینم از شانس ما.
    دررو زدم .خدمتکار مخوص عمه دررو باز کرد.نمیدونم چرا این همیشه مبیخواست منو بخوره.یه طوری نگاه میکرد.
    بدون توجه بهش راه افتادم سمت اتاقم که صدای خنده ند تا دختر با عمه جون رو شنیدم.
    عمه:دخترم....اسم سگت چیه؟
    همون موقع صداش رو شنیدم.خودش بود.دختر ه لوس پاپا.فکر میکنه به سگ داره میگه.
    رفتم بالا.همون دختره که دررو باز کرد کنار عمه بود.واون دختره واون دوست جلفش و اون یکیشون کنار هم نشسته بودن.
    البته خدمتکار عمه اخماش مثل چی تو هم بود.
    عمه تا منو دید پاشد وبا نگرانی اومد طرفم:
    پسرم چرا بدون لباس رفتی بیرون الان میچایی.
    لبخند اطمینان بخشی بهش زدم و با پوزخندی رو به قیافه پرتعجب اون دختراگفتم:
    عمه جون من الان میرم بالا.بعدم میام که بریم.
    دوباره برگشت سمتشون:
    باشه مادر برو.
    سرم رو خشک کردم ولباسی راحتی هم پوشیدم وراه افتادم.
    نشستم کنارشون..وبا لبخند پوزخند مانندی قهوه ام رو خوردم.تعجب کرده بودم که چطور تونسته سگشو بیاره.
    دختره نگاه زهر الودشو از اون سگ مامانیش گرفت ودوخت به من.
    سگش رفت طرف خدمتکار عمه که اون دختره پاشد وجیغ خفیفی سر دادکه اون دختره با پوزخند صداش زد:
    هانی.......بیا اینجا.
    دختره دوباره عصبانی شد وونشست.اون دختر جلفه قهوه اش رو با ولع میخورد ومنو نگاه میکرد:
    هانی....خاله بیا ببینم.
    اون سگه هم رفت کنارش.عمه لبخند مهربونشو نثار اون دختر پررو کرد:
    دخترم.انی اسم ادمه.نگو هانی اسمشو یه چیز دیگه بزار.مثلا همین دختر(اشاره به خدمتکار)اسمش هانیه هست.
    دختر پررو پقی زد زیر خنده.اون دختر جلفه واون یکی هم همراهیش کردن.ولی من هیچ تغیر حالتی ندادم.
    خدمتکاره پاشد وروبه عمه با عصبانیت گفت:خانوم من کاردارم باید برم.......
    عمه دستی به بازوش کشید:
    باشه مادر برو.
    دختره رفت واون دختر پرروئه که براثر صداکردن دوستاش فهمیدم اسمش اذینه نگاش کرد:
    خوب الان عادت داره به هانی نمیشه عوض کرد.مثل ادم میمونه فرقی نداره.
    انگشت اشاره اش رو گزاشت تو دهنش :
    ولی چون شما گفتین میزارم پاپی.
    عمه جون هم لبخدی زد و کلاه رو سرش رو برداشت:
    این خوبه.راستی بابات کجاست؟
    دحتره گوشیش رو دراورد و نگاهی به صفحه اش انداخت:
    پاپا هم سلام میرسونن.نیومدن اینجا.

دیگه ما بریم.شاید اخر شب یا نیم ساعت دیگه بزارم ولی الان حسش نیس.
    مواظب خودتون باشید.بای
    ویرایش توسط BaharәH : 1392,12,03 در ساعت ساعت : 19:47

20. 163 کاربر از پست مطهره78 تشکر کرده اند .

!niloofar! , ((fatemeh ashkoo)) , *Lilia* , *RANIA* , *دخت تپل* , +Neda+ , @M!$ , amirhosseinac , Anita.sh87 , Anolin , arefehjoon , artii , asal-661 , asal172 , atika , aygeen , azar1 , bahar paiizei , BaharәH , baran pr , barandel , blood_girl , Dark Star27 , eshton , farg0o0o0o0ol , fatemeh466 , fatima983 , fayzeh , FereshteĦ , ghazal rad , ghazal-xr75 , Ghazaleh M , ghorob89 , hala , harimeshgh , homa41 , honey.noori , Honey_fa , Is_Tak , j.ghanavizi , kdk110 , kfdh , khademre , Kiana S , kiana61 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.ace , kiumars , Lale7 , Lida2014 , Ma Neli , mahnazmom , mahpary , MAHSA-O , mahsadina , MAHTAB63 , Mahya 84 , marale , MARION , mariyam , martire , maryama1992a , marzi1224 , mati jojo , mb_maryam , Mehrnoush , mehrzad.69 , MINA JOOJOO , mina68 , MISHKA!!! , miss maryam , moti joon , N a F a S * , nafas21 , NAHID78 , narcis64 , neela , neg neg , negar*pb , Negaг , nikoo 123 , nilloblue , niloofarafoolin , paniz_g66 , pare , Parvas80 , Patient.Stone , perspolis2012 , peymaneh , rahileh , reza9000 , saba 68 , sakhre , SaMirA.Ha , sana22 , sanamjooje , sany2000 , sara*ramezani , sareh_snowdrop , saye joon , sazin513 , sedena , sedighe1340 , Semin309 , setaresetar , setayesh1363 , setia22 , Shahin Golden , sheida_953 , shimablue , skyasal , solotab , statistics , sura , tahmin67 , tama1011 , tania_7 , tati-lancer , Titania1273 , vourojak , wildfire14 , yasesabs , zahra126 , zeinab75 , ziba22 , zooohreh , Z_M267 , ~ MONA khanum ~ , ~ sara bala ~ , ~nas!m~ , اب و اتش , اناهیتا75 , ELI , ایماز , برفين , بلفى , بهارجون , حنانه 1874 , حنیفا58 , رها در باران , ریحون , زهرا رضایی , ساده .ش , شادزی , شجره , عاطفه دلنواز , عمه خانم , فاطمه 69 , فرناز66 , فروغ مظلومی , ققنوس98 , مدار2 , مریم 22 , ملیساا , مهسا19 , ننه هانی و حوری , پری دخترم , پریا.2012 , ژیوار , یاسمین.م , •●شقایق●• , ★☆ SaYeH ☆★ , ♫♥SaRa♥♫

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین