ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان کی گفته من شیطونم | SHADI 73 کاربر انجمن
asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
599. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

74 12.35%
  • 15 تا 20

333 55.59%
  • 20 تا 25

117 19.53%
  • 25 تا 30

35 5.84%
  • بالای 30

40 6.68%
صفحه 1 از 30 123451126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 300
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    3.47
    تشکر از کاربر
    6,820
    تشکر شده 113,662 در 2,370 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان کی گفته من شیطونم | SHADI 73 کاربر انجمن

سلام به همه ی دوستای گل 98ia
    خوبید خوشید چه خبرا ؟؟
    من دوباره اومدم با یه رمان جدید دیگه

امیدوارم مثل ارژین من رو همیاری کنید

این رمان بلافاصله بعد از ارژین شروع میکنم

فقط دیگه نمیتونم هر روز پست بذارم اما سعیم رو میکنم که هفته ای چند بار بذارم

خلاصه :
    من دیـــوانه ی آن لـــحظه ای هستــم که تو دلتنگم شوی...
    و محکم در آغوشم بگیــری ...
    و شیطنت وار ببوسیم ...
    و من نگذارم...
    عشق من ...
    بوسه با لـــجبازی، بیشتر می چسبـــد!!!
    نمیدونم داستان تکراری هست یا نه
    ژانر: تخیلی هیجانی عاشقانه اجتماعی کل کل طنز

شخصیت دختر این داستان خیلی با صحرا فرق میکنه امیدوارم از شخصیت این داستان هم خوشتون بیاد
    اگه رمان مشکل داشت به بزرگی خودتون ببخشید دیگه

این جلد رو هم خودم طراحی کردم
    جلد اول

جلد ها خلاف قوانین | حذف | مدیر بخش

عکس های شخصیت ها رو هم هر وقت که رمان رو شروع کردم میذارم

بچه ها خواهش میکنم با تشکر هاتون به من انرژی بدید
    کپی کردن کتاب بدون اجازه ی رسمی از نویسنده و ذکر منبع مجازنمی باشد ( پس لطفا این کار رو نکنید )
    پست اول رو به زودی میذارم

بچه ها منتظر نظر هاتون هستم امیدوارم خوشتون بیاد

ویرایش توسط SHADI 73 : 1392,03,15 در ساعت ساعت : 14:52

2. 717 کاربر از پست SHADI 73 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , !i!elham!i! , #لـــــــــیلا . م # , $*~fire~*$ , $@αʀiT$ , $raha$ , &nazanin& , <<y-a>> , "Hasti" , * Bita * , * HANI * , * Maneli * , * narges * , * رونیکا * , ***SHIMA*** , **parya** , **سولماز** , *Atena* , *bi gharar* , *fafa* , *Laya* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *NaZ@NiN.B* , *Nooriya* , *paeizaan* , *parvaz* , *sara-m* , *Set@yesh* , *shima* , *sorme* , *yasaman* , *yasi , *~aida bala~* , *~Night Star ~* , *ارامیس* , *دخت تپل* , *ریحانه# , *سكوت باران* , *سنا , *سورن* , *مائده* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , - heDeh - , -ShaDi- , .....ARAM , ...zahra... , ...نگین... , ..sky.. , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .autumn. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , .yasmin , /لاله/ , 112112 , 1girl , 27-Farzan , 2rrin , 4dokhtar amoo , 79shima , 841173811 , @new moon@ , A SH , a2saw.p , Abandokht , abby7 , abind , adelain , afi90 , ailin jo0n , airena , Ala 77 , alis91 , almas sharghi , AR!ES , aram...... , arameeshgh20 , AREFEH* , arezoo1991a , arezoo20 , arezoue , ariana14 , arman_iran , Arrosha , arshi , arteston , artii , Aryan Dokht , asal naz , asal-661 , asal-82 , Asaljojo , asaree , ashk eshgh , atefe** , atena.s , ati-74 , AtI2020 , aurora15 , ava 24 , ava.n , Ayda_alone girl , azade jooon , azin 69 , b3666 , back street gir , bad lady , bahar paiizei , bahar78 , BaharәH , Banooye Sabz , baran pr , baran78 , bast girl , behnaz.ashena , behnazhmz , behtarin_pari , blood_girl , blub2000 , bneta , breathe , busy , caarol , CIVIL , Cloner54 , cole , crezy GirL , dara77 , darK ro0o0M , darya... , Darya77 , darya_yb , Defne , delnaz khosravi , Delsa 76 , delsa s , dokhibabash , dokhtare khial , E.Narjes , earth girl , eghlima*** , ehsan16 , elahe 66 , Elahe-73 , elahegood , eli joni , elisar1374 , elmira.Be , elnaz a.k , elnaz89 , Elynaz , emel_20 , esfarzaneh , eshton , expensive _love , f.barani , f.kh0511 , F.M.1990 , f.oliaee91 , faezeh* , faezeh97 , faezehlove , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , farisa , Farnaz.R , farnaz63 , faryad(sf) , fateme.e , fateme.kh , fatemeh 31 , Fatemeh.HM , fatemeh.ss , fatemeh466 , Fatemeh75 , fatemehirooni , fati! , fatima64 , fatima_59 , fatima_ma2020 , fazijooon , fera , FereshteĦ , fesghel22 , forough92 , frizzy-girl , fzz_78 , GALAXY0098 , gezal goli , gh-sm , ghaiegh mah , ghazal 2000 , ghazal p , ghazal rad , ghazal-xr75 , Ghazal99 , ghazalghazal , ghs12 , GISU KAMAND , gita_22068 , Golden Eye , goldoone22 , gole mikhak , goli21 , golnaz78 , gooood girl , GREEN_GIRL , h@N@h , hadis hastie , hadis joojooo , hala , haleh joooooooo , hana_m , hani-70 , Hanieh76 , hanye , harimeshgh , hasteeeee , hasti11 , hedieh goli , Hedyeh. , Hella , HElliA :D , hermiun_0 , hese_gharib , hi.p77 , hodeys , homa1391 , HOMAYONN , hotsummer001 , hyunah , id001370 , Idin98i , ir2012 , Iran noor , JASMINE FLOWER , joana , juju15 , katy.Min , kfdh , khademre , khanoom noor , Khate Siah , Ki MiIa , ki@na , Kiana S , kimia.ace , kiumars , kodaki , l.m13 , ladan khanoom* , lalehjoon , lambada , LandGirl , leila banoo , leilaadel , Lida.Sh , Lida2014 , lightblack , limin , liuana , loolin , love is.. , lovely-angel , m.nafas , M.S.A , madi paym , maedeh angel , maedeh love , mahboub215 , mahdel parto , Mahdis 77 , mahdiyeh78 , Mahsa . Saman , MAHSA-O , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsabanooo , mahsadina , mahsafall , mahta75 , mahtab10 , mAhTa_sAsI , Majid.M.K , malenie , mamalisooti , manemah , Mano Baroon , mansi1982 , Mantral , marale , MARDE_TANHA , mariyam , marjan17 , marmar7452 , marva , maryam joOon , maryam21#@ , masumeh01 , mati jojo , maya 74 , mb_maryam , MeDiA Es , mehan* , mehrsaa , melika60 , meloda , melodina , mery1356 , meysan , me_ned , migmig78 , MINA JOOJOO , mina68 , minu.22 , miracle72 , Miss A , miss maryam , miss nika , miti_jojo , mona92 , moonlight79 , moon_light , MoOoOn , MoOoOshi 95 , Mozhgan195 , Mr Don , Ms. JOKER , m_mah , m_reisie , n.a. , N@r!na , nady48 , Nafas j , nafas21 , nafas428 , nafas5236 , nafas7878 , nafas_sheytoon , Nahid72 , nana22 , nargeskooshoolo , Nashenase tanha , nasim ts , nasrinz , nastaran1351 , nastaran86 , nazi jooon , nazilaaa , neda!!! , Nedae u , negar*pb , negikomando , niayesh00 , nikoo 123 , Nilo0far-34 , niloofarafoolin , niloufar_rose , Nimda1482 , ninio , no0obo0ody , nrezaii , orange..A , P*O*O*N*E*H , p@ntea , p@r!s@ , paezzi , pakdel , pani.moghaddam , paniz_g66 , pante a 74 , panteha , pare , paria_pari , PaRIi-Sa , parisa mah , parisa*M , parisa2000 , parvaeh , Parvas80 , Payphone , pegah.a , pirsik , pradis , R.A.H.A , r0J!n@ , raha288 , RaheBipayan* , rahha , Rainbowgirl , rainy_10 , rashno , raz gol , RealIty , redrose_love68 , revenge , reza9000 , roahan , Roghaye57 , rojina1369 , ronika_1994 , roya e man , roya.r.r , roya1365 , roya62 , rOya9800 , Rozali-2 , Rozia , Rozia* , rtin , S @hel , S*A*M*75 , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , S@EEDEH 93 , S@R!N@ , sa&ne , saadat2000 , saba28 , saba_h , sadaf khanom , sadafns , Sadaf_A , saghi.m , sama261 , samandf , saminnnnnnn:) , sana.p , sana756 , sanaiii , SANIA-23 , sania555 , sara 1380 , sara parvizi , sara*ramezani , sara.jooooooon , sara.R , sarab morady , sarvin jojo , saye joon , sayeh66 , SECoND*PLANeT , sepehr_70. , sepideh-1998 , sera lak , Sergeant , Seta jojo , setare shab11 , SETARE SOHEYL , setaresetar , seti jojo , sh77m87 , SH@BT@B86 , Shabah eshg , shabnam *sh , SHADI-R , shadiii74 , shaghayegh12 , shanal gharmazi , shiva 501 , SHKH1371 , simaN , sisi7070 , sly&spy , Snowy queen , sobdaughter , soheila1984 , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , sokute samira , solia , song-ster , sooooogand , sotazi , Souci , soudi94 , SPR!NG G!Rl , Star-crossed , Star_69 , stone love , sueño , suny girl , swan. , syhbyt , sαвα , T.A.C 7 , T.KHD , takshakh2838 , TaMaNa6 , Tanhaei.2010 , Tania.Zz , tara m2 , tati-lancer , Tifani Jon , tina. , TinaAs , Titania1273 , to0oranj , toghs_family , tono , V.i.d.a , Vard , veis , vida*71 , white-sky , wildfire14 , YaaaaC , yasaman20 , yasaman_m , yasamin-73 , yasamin_34 , yasna-f , yasna:s:.: , yegane34 , Yek.gh , yjdj , zahra @3 , ZAHRA EM , Zahra Mokhtari , zahra.1390 , zahra.94 , zahra.gol , zahra3555 , zahra74 , zahrataraneh , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , ŽęļŽęļęĥ98 , ZeYnAb KhAnOoM , zibahp , ZieRO , zizi.m , `taranom` , |SarA_S| , ~ فائزه ~ , ~*7en*~ , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~elin~ , ~nas!m~ , ~SEA~ , ~WinteR GiRL~ , ~Y a S n A~ , ~yekta~ , ®€¥#@n€# , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×رژ لبـ صورتـی× , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , آتری , آذردخت , آرام25 , آرشیدان , آسمان ابری , آیه* , اب و اتش , ارتمیس * , ارزو :) , اسما_15 , اسماء کرمی پور , افتاب پنهان , الـهـام , المیرا.ک , النار , الهام4 , الهه7 , امیر طاها , اهریمن چشم زرد , اوراشی , ایدابانو , ایماز , ایکسا خانوم , باسیلیسک , برفين , بغض شکسته , بــــانــــو , بهار راد , بهارجون , ترنج فاطمي , تندیس66 , تینکربل , جوجه تیغی , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خاوردخت , خرگوشی , خیر ندیده , دخترشیراز , دخترویروسی , دخترپاشنه طلا , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , دنیلا , ديـــار , ذانا , رز سرخ آبی , رزا12 , رنگ آرامش , رها_hd , رژلب , ریحانه 77 , ساحلی , سایلاهوش , ستاره ارزو , ستاره تک , ستاره76 , سحربانو69 , سرای بانو , سودی جون , سپيده خوب , سپید رو , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سکوت من , سیتاف , سیماسیما , شادئ , شادزی , شاه ماهی , شاهزاده دو رگه , شاپررک , شراره ارکات , شه تاو , شورم , شیش تایی هااا , شیطون انجمن , صحرا71 , صدیقه 1368 , عاصمه15 , عسل خوشگله , عسل77 , عسل_82 , عمه خانم , غریبانه , غزال آریا , فائزه محمودي , فائزه* , فاطمه سادات ... , فاطمه م.ا , فاطي91 , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش72 , فرگلf , فیثاغورث , لوک بدشانس , لیلیوم75 , م.نوری , ماه پنهان , ماهين , مرمل , ملکه خون , مه شب , مهرآذین , مهسا19 , مهشاد43 , میشا تنها , میومیو , میچکا , نازنین جونم , نازی22 , نسرین... , نسرین78 , نصرا... , نفس14 , نگین فرجام , نیاز و ن , نیلوفر98 , نیلوفـــــــــر , هانــــــــــیه , هميشه بهار , وستا راد , پارمیس خانوم , پانته آ65 , پت ومت نمکی , پروانه عاشق , پریاss , پریانا , پریبانو , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , ژیوار , کوثر واصلی , کوثر92 , کوفته قلقلی , کیانا شیطون , گربه ی ناز , گل ناز 44 , یاناک , یلدا1 , یه دختر1995 , یهدا , یواش , დshadow girlდ , დ●•·hanymo·•●დ , ღ Faranakღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ◀ M i s a N ▶ , ●ʀσzнiиα● , ★A N A H I T A★ , ♥Eln@z♥ , ♥saya♥ , 之ДĦЯд

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.93
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 233,026 در 15,742 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
    آمارکتابهای در جریان سایت
    در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید و به جز متن داستان پستی ارسال نکنید.
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    نویسنده های سایت حتما بخوانید!

برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
    طراحی جلد رمان کاربران سایت

در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. 304 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

#لـــــــــیلا . م # , $*~fire~*$ , $@αʀiT$ , $raha$ , >sara< , <<y-a>> , * Bita * , * narges * , * رونیکا * , ***SHIMA*** , **tina** , **سولماز** , *N@M!S , *Nooriya* , *paeizaan* , *parvaz* , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *ارامیس* , *سكوت باران* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , ...نگین... , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , 79shima , 841173811 , @Ann , A SH , abind , aiDaA1221 , ailin jo0n , ana* , angry girl , aram...... , arameeshgh20 , Arrosha , artii , Aryan Dokht , asaree , ashk eshgh , atefe** , aurora15 , ava 24 , azin 69 , B$B$B , b3666 , bahar paiizei , BaharәH , blub2000 , bneta , breathe , busy , caarol , CIVIL , Cloner54 , dara77 , darya... , Darya77 , delnaz khosravi , dey-asa , dokhibabash , earth girl , eghlima*** , ehsan16 , elahe 66 , eli felfeli74 , eli joni , elnaz a.k , emel_20 , eshton , f.barani , faezeh* , faezeh97 , farg0o0o0o0ol , fateme.e , fatemeh466 , Fatemeh75 , fatemehirooni , fatima64 , fatima_ma2020 , fazijooon , FereshteĦ , fesghel22 , fzz_78 , GALAXY0098 , gh-sm , ghazal p , ghazal-xr75 , ghfafa , ghs12 , GISU KAMAND , Golden Eye , goldoneh1228 , goldoone22 , golnaz78 , hadis hastie , hadis joojooo , hani-70 , harimeshgh , hasteeeee , Hella , HElliA :D , hi.p77 , HOMAYONN , hyunah , juju15 , kfdh , Kiana S , kiumars , lambada , leilaadel , Lida2014 , lightblack , liuana , loolin , m.nafas , madi paym , maedeh love , Mahdis 77 , Mahsa313 , mahsadina , mahsafall , mahtab10 , manemah , mansi1982 , Mantral , MARDE_TANHA , maryam joOon , maryam21#@ , mati jojo , mb_maryam , MeDiA Es , meloda , meysan , mina68 , Miss A , mona92 , moonlight79 , moon_light , n.a. , N@r!na , nady48 , Nafas j , nafas5236 , nafas_sheytoon , Nahid72 , nana22 , Nashenase tanha , negar*pb , nikoo 123 , Nimda1482 , nrezaii , n_arghavan , pakdel , panteha , pare , parisa mah , parvaeh , Payphone , R.A.H.A , raha2013 , raha288 , RaheBipayan* , rahileh , raz gol , RealIty , reza9000 , roahan , Roghaye57 , Rozali-2 , Rozia* , S*A*M*75 , s.fzpr , saadat2000 , saba28 , saghi.m , sahel96 , sama261 , samandf , SANIA-23 , sania555 , sara parvizi , sara*ramezani , sara...soooooti , sara.R , sara51 , sepideh-1998 , Sergeant , setaresetar , sh77m87 , SH@BT@B86 , SHADI 73 , shiva 501 , sisi7070 , sobdaughter , soheilam , sokot shab , sokute samira , solia , song-ster , sotazi , soudi94 , SPR!NG G!Rl , Star-crossed , Star_69 , sαвα , T.KHD , tara m2 , tati-lancer , Tifani Jon , to0oranj , Vard , vida*71 , white-sky , yamahdiyamahdi , yasamin_34 , yasna-f , yegane34 , zahra @3 , zahra.gol , Zahra_niki , ZieRO , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~2ne2~ , ~Y a S n A~ , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , нαηιγε , آرام25 , آیه* , اب و اتش , اسماء کرمی پور , الـهـام , الهه7 , اوراشی , ایدابانو , ایماز , برفين , بغض شکسته , بهارجون , خاوردخت , خیر ندیده , دخترشیطون بلا , دل آرا دشت بهشت , دنیز. , دنیلا , ذانا , رز سرخ آبی , رنگ آرامش , رژلب , زهره 65 , ساحلی , ستاره76 , سودی جون , سپيده خوب , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سکوت من , سیتاف , شادزی , شاه ماهی , شاپررک , شورم , صحرا71 , صدیقه 1368 , عاصمه15 , عسل خوشگله , عسل77 , فاطمه سادات ... , فاطمه م.ا , فاطي91 , فرشا , فرگلf , لیلا بارخدا , لیلیوم75 , م.نوری , مهسا19 , مهشاد43 , میشا تنها , میچکا , نازنین جونم , نسرین78 , نصرا... , نفس14 , نگین فرجام , نیاز و ن , پارمیس خانوم , پروانه عاشق , پریبانو , پونام , کوفته قلقلی , گل ناز 44 , ღ Faranakღ , ღ Mahgol ღ , •●شقایق●• , ◀ M i s a N ▶ , ✿❤NARVAL❤✿ , 之ДĦЯд

5. Top | #3

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    3.47
    تشکر از کاربر
    6,820
    اندازه فونت

سلام بچه ها حالتون خوبه ؟
    دیدید زود اومدم امیدوارم از این رمان خوشتون بیاد
    بهتون قول میدم که مثل رمان ارژین از داستانش خوشتون بیاد و جذاب باشه
    فقط زود قضاوت نکنید
    خواهش میکنم با تشکر زدنتون بهم انرژی بدید
    فکر میکنم پست بعدی رو یکشنبه بذارم اگه زود تر تونستم زود تر میذارم
    تشکر و + یادتون نره ها

با صدای زنگ ساعت از خواب بیدارشدم
    پتو رو زدم کنار رو تخت نشستم به مخم فشار اوردم که چرا من الان ساعت گذاشته بودم ...
    اهان میخواستم اون نقشه ام رو اجرا کنم ...
    رفتم دستشویی صورتم رو شستم دیشب تا نصفه شب داشتم فیلم میدیدم برای همین چشم هام باد کرده بود
    اونم چه فیلمی تا صبح خواب های زشت دیدم ...
    یه مانتوی سرمه ای پوشیدم من نمیدونم درد شون برای چیه نمیذارن ادم تو دانشگاه مانتوی روشن بپوشه ....
    حاضر که شدم رفتم جلوی میز توالت ....
    یه خط چشم نازک کشیدم با ریمل همین ..
    لب هام خودش رنگ قشنگي داشت ...
    عین میمون از نرده های پله سر خوردم رفتم طبقه ی پایین ..
    مامان و بابا تو اشپزخونه بودن داشتند صبحونه میخوردند ...
    با صدای بلندی بهش سلام کردم که یه متر پریدن ...
    - اخه بابا جون مگه تو مرض داری این طوری سلام میدی ؟ سکته کردم ...
    - نترس بابا شما تا نوه ی من رو نبینید سکته نمیکنید .... البته هر وقت خواستید سکته کنید قبلش به من بگید من لباس مشکی بخرم ...مامان شما هم همین طور ها من عاشق مامان بابام ام برای همین همیشه با هاشون شوخی میکنم ...
    مامان زد تو صورتش ..
    - ساحل خجالت نمیکشی این حرف ها چیه ...
    رفتم جلو صورت مامان رو بوس کردم ..
    - الهی قربونت برم شوخی کردم ...
    - خیله خوب ... ولم کن صورتم رو قرمز کردی ....
    - مامان من که رژ نزدم .. دریا کجاست ؟ باز رفته نامزد بازی خجالت نمیکشه حالا اگه من بودم عمرا میذاشتید با طرف تا سر خیابون برم ....
    - خجالت بکش دختر این حرف ها چیه ...حالا چرا زود میخوای بری دانشگاه ؟
    از فکر نقشه ی که میخواستم انجام بدم خنده ام گرفت ...
    - هیچی کار دارم باید زود برم ...
    - ساحل ظهر اگه تونستی زود تر بیا مهمون داریم ها ....
    ای بابا گور بابای مهمون من محیط جذاب دانشگاه رو ول کنم بیام خونه ...
    - اگه تونستم زود میام بای بای ...
    بند کفش هامو بستم رفتم تو حیاط ..
    صبری خانم داشت به باغچه ها اب میداد
    شلنگ اب پشت سرش بود
    رفتم شلنگ رو برداشتم اب رو هم باز کردم ...
    همیشه عادت داشتم به صبری خانم میگفتم سبزی خانم ...
    - سبزی خانم ؟
    همین که برگشت شلنگ رو گرفتم تو صورتش ...
    با صدای بلند خندیدم ...
    الان تو دلش معلوم نیست چه فحش های به من میده ...
    - اخه دختر من از دست تو چی کار کنم ببین لباسم خیس اب شد اخر سر من از دست تو روانی میشم همین دیروز رفتم دوتا امپول زدم ...
    با خنده گفتم :
    - برای چی سبزی خانم ؟
    - برای اینکه سرما خورده بودم نیست شما دیروز لطف کردی من رو انداختی تو استخر برای همونه ...
    - اهان حقت بود اخه تا شماباشی که نری کار های من رو به مامان بگی ...
    دیگه وانستادم ببینم چی میخواد بگه سریع سوار ماشین شدم رفتم به طرف دانشگاه ...
    ماشیین رو پارک کردم رفتم به طرف در ورودی ...
    ای وای باز الان گیر میدن ..
    - خواهرم اون موهات رو بذار تو ...
    هیش یه دسته از موهام رو گذاشتم تو ....
    الان کلک رشتی میزنم بهت عمو یادگار ...
    همین که وارد شدم دوباره موهام رو گذاشتم تو ...
    همه ی دانشجو های دانشگاه من رو به اسم شیطون میشناختن ...
    مخصوصا حراست عزیز...
    ارادت خاصی بهشون دارم ...
    همه برادر های زحمت کش هسنتد ...
    رفتم تو کلاس هنوزهیچ کس نیومده بود ....
    افرین ساحل خانم چه به موقع اومدی .........
    در کلاس رو بستم تا خیالم راحت باشه...
    صندلی استاد رو از زیر میز کشیدم به طرف خودم ...
    یه بسته ادامس از توی کیفم در اوردم ...
    یکی یکی گذاشتم دهنم دراوردم ....
    چسبوندم به صندلی طوری که معلوم نباشه ...
    صندلی رو دوباره برگردوندم جای خودش ...
    پیرمرد کوتوله و چاق حالا دیگه به من نمره کم میدی ...
    اخه اینم دلیش شد...
    - خانم شما خیلی شیطونی به خاطر همین 5 نمره از نمره ی اصلی شما کم کردم ...
    خوبه حالا تو برگه ام 17 شده بودم مگر نه که دیگه هیچی ...
    الان همه بهش خندیدن حالش جا میاد که نمره کم نده ...
    اومدم روی صندلیم نشستم اخیش ...
    کم کم دانشجو ها میومدن تو کلاس هر پسری که میومد تو بهم چشمک میزد
    یه جوری هایی پسر ها ازم میترسیدن ...
    کافی بود یه متکلی بندازن بلایی به سرشون میاوردم که به غلط کردن میفتادن ...
    مریم که اومد براش دست تکون دادم ...
    - سلام ساحل خانم گل خوبی ؟
    - مرسی بد نیستم
    - چیه ساکتی باز چه فکری تو کلته ..
    - هیچی بابا تو هم ذهنت منحرفه ها ...
    یک ربع از اون وقتی که استاد باید میومد گذشته بود
    - مریم چرا استاد نمیاد؟
    - چی شده حالا تو نمیخواستی سر به تنش باشه ...
    - مریم اذیت نکن ...
    داشتم باهاش بحث میکرد که یه پسر جوون خیلی خوشگل اومد تو ...
    همه فکر کردن دانشجویه اما استاد بود !!!!!!
    پس اون استاد قبلی چی ...
    وای نه الان میشینه ...
    خاک بر سرم چی کنم ...
    همه داشتند درباره ی استاد جدید حرف میزند ...
    یه کت و شلوار سرمه پوشیده بود با یه بلیز ابی ...
    بابا خوشگل ....بابا قشنگ .... بابا هیکل .... بابابچه سوسول .... بابا بچه پولدار از اون کت و شلواری که تو پوشیدی معلومه بچه پولداری ....
    با صدای بلند و مردونه ای گفت :
    - ساکت چه خبره ....
    از صدایش همه ساکت شدند....
    دختر ها که داشتند غش میکردن
    خاک برسرتون ندید بدید ها ...
    خوبه حالا کلاس پر پسره ...
    - این ترم من باهاتون کلاس دارم یه اتفاقی برای استاد قبلیتون افتاده که من به جای ایشون اومدم ...
    یکی از دختر که خیلی پرو بود گفت :
    - همون که نیومد شما به جاش اومدید خوب استاد نمی خواید خودتون رو معرفی کنید؟
    - اگه شما ها ساکت باشید چرا ... بنده ارمان عظیمیان هستم خوش حالم که این ترم درخدمت شماهام ...
    یکی دیگه از دختر ها پرسید :
    - میشه بگید چند سالتونه ؟
    - فکر نمیکنم ربطی به شما داشته باشه ...
    چه بی تربیته ....
    خدا حفظت کنه برای دوست دختر هات ..
    به قیافه ات میخوره یه 10 تایی دوست دختر داشته باشی ....
    - سااااکت .... چه خبر؟از الان دارم بهتون میگم اگه شلوغ کنید یا بخواید سر کلاس من متلک بندازید از همین الان میگم این ترم رو افتادید فهمیدید؟
    بشین بابا حال نداریم جو زده شده انگار اولین بارشه اومده سر کلاس ...
    از دور میشد فهمید که چشم هاش روشنه ..
    باید برم از نزدیک دیدش بزنم ببینم طرف زن داره یا نه ...
    رفت نشست روی صندلی وای نه ...
    خاک بر سرم ...
    از روی لیست ها اسم ها رو خوند ...
    به اسم من که رسید یه ذره تمرکز کرد وای نه یعنی فهمیده ......
    خدا الان با اردنگی من رو بیرون میکنه ..خدایا خودت به دادم برس....
    باز بيني شد | Cancer ناظر انجمن
    ویرایش توسط Cancer : 1392,09,19 در ساعت ساعت : 09:56

6. 803 کاربر از پست SHADI 73 تشکر کرده اند .

!! Niloofar !! , !!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , #!h@D$# , #artan , #لـــــــــیلا . م # , $*~fire~*$ , $@αʀiT$ , $reza , $سفيد برفي$ , $وستا خوشگله$ , <<y-a>> , (mahi) , * AREZO.Z * , * Bita * , * HANI * , * kiana * , * رونیکا * , ***SHIMA*** , **fool proof** , **parya** , **سولماز** , *alien* , *Atena* , *barandel* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *NaZ@NiN.B* , *Nooriya* , *parvaz* , *ReiHaNe* , *sara-m* , *saranaz* , *Set@yesh* , *shima* , *sogol , *soodabeh* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *آرتیستون* , *ارامیس* , *دخت تپل* , *رایا* , *ریحانه# , *سورن* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , -ShaDi- , .....ARAM , ..sky.. , .:!Tar:. , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .arsana. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 1black rose , 2rrin , 3eBasTin , 677389 , 77ZAHRA , 79shima , 841173811 , 870664182 , :)atrisa(: , @Ann , A SH , Abandokht , abind , abnos , adelain , afi90 , afroodit , afsane90 , aiDaA1221 , ailin jo0n , airena , akhsham , alis91 , almas sharghi , amir hosyn , amirhosseinac , amorist , ana* , angry girl , Ani!is , anita23 , anita619 , anitis , Anolin , AR!ES , aram...... , Aray , arefe90 , AREFEH* , arefehjoon , arezoo1991a , arezoo214 , arezoojigare , arezoue , Ariaie0088 , arshi , artii , asal-661 , asal-82 , asaltsh , asal_bumpy , asaree , ashk eshgh , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atena.s , AtI2020 , atika , aurora15 , ava 24 , ava s , ava-d , ava.n , ava_s2 , ayda90 , azade jooon , azad_awesome , azisadeghi , B$B$B , b3666 , bahar fcr , bahar paiizei , bahar78 , bahare930 , BaharәH , BAHREMAND , banooye shab , baran pr , barane khazan , behnaz.ashena , behnazhmz , black-roze , blood_girl , blub2000 , bneta , Bright Girl , busy , caarol , CIVIL , cole , crezy GirL , dara77 , darK ro0o0M , Dark Star27 , darya... , Darya77 , Defne , degeer , dey-asa , diaar , Dina* , dokhibabash , earth girl , eghlima*** , ehsan16 , eizz , elahe 66 , elahe ye naazz , eli joni , eli78 , elmira joon , elmira.Be , elmira.t , elnaz a.k , eshton , f.kh0511 , f.the , faazii , faezeh97 , fairy , fani black 212 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , faribash , faryad(sf) , fateme. , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.HM , fatemeh111 , fatima64 , fatima983 , fatima_ma2020 , fatima_olia , feloor , fera , fereshte 69 , FereshteĦ , fereshth , feryal_bahmani , fesghel22 , forough92 , funny1984 , fzz_78 , GALAXY0098 , gezal goli , gh-sm , ghazal 2000 , ghazal-xr75 , Ghazal99 , ghazalghazal , ghfafa , ghorob89 , ghs12 , GISU KAMAND , golbaran , Golden Eye , goldoneh1228 , goldoone22 , gole mikhak , golnaz78 , golnuosh , googooli girl , gooood girl , GREEN_GIRL , habe angori , hadis hastie , hadis joojooo , haDs77 , hala , haleh joooooooo , hana_m , hani-70 , hanie1012 , Hanieh76 , Haniii9396 , harimeshgh , hasteeeee , hasti11 , helen. , Hella , HElliA :D , hermiun_0 , hesaneh , homa41 , HOMAYONN , hosnaa , hyunah , iboys , id001370 , inas71 , ir2012 , Iran noor , Is_Tak , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , JonasRahimi , juju15 , kate* , KATHRINE , katy.Min , kdk110 , kfdh , khademre , khanoom noor , khatereh14 , ki@na , Kiana S , kiana1999 , kiana61 , Kim Hara , kimi11098 , kimia.ace , kiumars , l.m13 , ladan93 , Lale7 , lartmis , Le!lY , leila banoo , Lida.Sh , Lida2014 , lightblack , lili_different , little princess , liuana , loolin , love..dust , lovely-angel , love_a , lxgirl , m.nafas , m0zhdeh , Ma Neli , MAHASA , mahbobeh joonam , mahboob21 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahdiyeh78 , Mahoo , Mahsa . Saman , MAHSA-O , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsabanooo , mahsadina , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , mAhTa_sAsI , Maisa_rad , Majid.M.K , malenie , Mano Baroon , many22 , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , maril , mariyam , marmar7452 , marva , Mary.Maryam , MARY66 , maryam joOon , maryam21#@ , maryam_277 , mati jojo , maya 74 , mb_maryam , mehraban.g , mehrnoush_re , mehrsaa , melodina , mery1356 , mery75 , meysan , mfr60 , milad.69 , miminaz , MINA JOOJOO , mina68 , mina87 , Miss A , miss maryam , mona 3 , mona92 , monae , Monaica , Monireh92 , moonlight79 , moon_light , mordadi , Mozhgan195 , mushtata , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N*E*G*I*N , n.a. , N@nacy , N@r!na , na KISS a , nady48 , Nafas j , nafas21 , nafas428 , nafas5236 , nafas7878 , nafas_sheytoon , nahid lucky , Nahid72 , NaImE.E , nakkari , narciss , nargeskooshoolo , Nashenase tanha , nastaran1351 , nazi jooon , nazi_gf2010 , ne.vorujak , Nedae u , neela , neg neg , negar p , negin.137 , neginhdr , niayesh00 , niazruby , nila23 , nilloblue , niloofarafoolin , niloufar_rose , Nimda1482 , ninio , NO ONE , nrezaii , n_arghavan , oonim , p!nk girl , p.gh , p@ntea , p@r!s@ , pakdel , paniza321 , paniz_g66 , panteha , parastoo_joon , pare , parei , paria_pari , pariedarya , PaRIi-Sa , parisa mah , parisa*M , parmis91 , parmisss , parvaeh , Parvas80 , parvinah , Parya14 , Payphone , perancesfafa , peymaneh , pink_daughter , prof.ati , R.A.H.A , r0J!n@ , R@dvin , radina , RafOneh , raha moozy , raha17 , raha72. , rahha , rahileh , Rainbowgirl , rainy_10 , Randy Or , rashno , raz gol , RealIty , redrose_love68 , reihan777 , renia 11 , revenge , reza9000 , Rnpdr , Roghaye57 , ronika_1994 , roya.r.r , roya1365 , roya62 , Rozali-2 , Rozia* , rtin , S @hel , S*A*M*75 , s.d.yeganeh , s.fzpr , S@EEDEH 93 , S@R!N@ , saadat2000 , saba 68 , Saba nz , saba28 , sabah70 , saba_h , Sadaf_A , saghi.m , Saha 97 , sahel96 , sahelii , sahel_m , sama261 , samandf , samaneh60 , saminaaz , saminnnnnnn:) , samir , sam_kl , sana.p , sana22 , sanamjooje , sanashsh , Sanaz1370 , sanaz26 , sanix , sany2000 , sara parvizi , sara*ramezani , sara...soooooti , sara.R , sara1988 , sarab morady , sarah.sh , sareh_snowdrop , saye joon , sayeh66 , scarlet73 , sedena , sedighe1340 , sepehr_70. , sepideh-1998 , sepidehgalaxy , Sergeant , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , sh.mrjan , sh77m87 , SH@BT@B86 , SHADI-R , shadinn , shahtut , shanal gharmazi , shanti , shararehsharifi , shayesteh 96 , sheida_953 , Shermine! , sheydajoooon , shima72 , shiva 501 , shooma , sibsorkhhava , simaN , sisi7070 , smbaran95 , snia , SNOW PRINCE , Snowy queen , sobdaughter , sogol 71 , Sogol Toix , sogol21 , soha hoda , soha146 , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , sokute samira , solia , somaye_t , song-ster , soomita , sooooogand , sormeh-76 , sotazi , Souci , SPR!NG G!Rl , Star-crossed , sueño , sunthin , swan. , syhbyt , T.A.C 7 , T.KHD , takshakh2838 , tama1011 , TaMaNa6 , tanha287 , Tanhaei.2010 , Tania.Zz , tania_7 , tara m2 , taraneh joon , TaraStar , tati-lancer , teacher70 , teddy 23 , Tifani Jon , tina. , tina76 , TinaAs , tinas , Titania1273 , to0oranj , tono , touska , ttabasoooom , vahidehi , vampire_15 , Vard , veis , wildfire14 , YaaaaC , yalda7965 , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasna-f , YaSsii_highclas , yegane34 , Yek.gh , yjdj , yox1n , zahra @3 , ZAHRA EM , zahra.1390 , zahra.94 , zahra3555 , zahra78 , Zahra_niki , Zarizar , za_178 , zeinab-ag , zeinab75 , zibahp , ZieRO , ziglernata , zizi.m , zooohreh , _black Flood_ , `taranom` , |SarA_S| , ~ sara bala ~ , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~nas!m~ , ~NeW~ , ~Piano~ , ~SEA~ , ~WinteR GiRL~ , ~Y a S n A~ , ~yekta~ , ®€¥#@n€# , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×رژ لبـ صورتـی× , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , آتری , آرام25 , آرشیدان , آستاره , آسمان ابری , آليس , آنی گل , اب و اتش , ارغوان 67 , ارمن , از نسل عشق , اسماء کرمی پور , افتاب پنهان , الـهـام , المیرا.ک , النار , الهام4 , الهه7 , انتي عشق , اهریمن چشم زرد , اوراشی , ایاتای , ایدابانو , ایلکای2 , ایماز , ایکسا خانوم , برفين , بغض شکسته , بغض غزل , بــــانــــو , بهارجون , بهارک 1375 , بچه ننه , تانیا72 , تندیس66 , تک ستاره شب , تینکربل , حنانه 1874 , حنیفا58 , خیال غزل , دخترشیراز , دخترشیطون بلا , دخترویروسی , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , دنیلا , دوست داشتني , ذانا , رز سرخ آبی , رزا12 , رنگ آرامش , رها در باران , رویا(dream) , ریتاسا , ریحانه 77 , ریحون , زهره 65 , زوها , ساحلی , ستاره تک , ستاره کویر , ستاره76 , ستایشا , سحر 70 , سوانا77 , سودی جون , سپید رو , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سکوت من , سیماسیما , شادزی , شاه ماهی , شاهزاده دو رگه , شاپررک , شاپرک13 , شراره ارکات , شروع , شورم , صدای پای اب , صدیقه 1368 , طلایه1372 , عاطفه دلنواز , عاطفه مهرگان , عروسک نقره ای , عسل خوشگله , عسل مامی , عسل77 , عسل_82 , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فائزه* , فاطمه سادات ... , فاطي91 , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش72 , فروغ مظلومی , فرگلf , فــــــــــروغ , لمیس20 , لیلا بارخدا , لیلا ص , م.نوری , مادرم , ماه منیر , ماه پنهان , ماهين , محنا... , مدار2 , مرزنگام , مرمل , مسافر زمستون , ملکه خون , من:غزل , منم و تنهایی , منيژه , مه شب , مهرآذین , مهسا19 , مهستی , موچولو , میناااا , میومیو , میچکا , نازی22 , نسرین78 , نصرا... , ننه هانی و حوری , نوشین نیمایی , نگارگوگول , نگین فرجام , نیاز و ن , نیلوفـــــــــر , هانــــــــــیه , هميشه بهار , پارمیس خانوم , پت ومت نمکی , پروانه عاشق , پری شب , پریبانو , پلازمید , پونام , چشم قشنگ , ژیوار , کامن , کمند , کوفته قلقلی , گل ناز 44 , گمشده , یلدا1 , یواش , დshadow girlდ , ღ Faranakღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ◀ M i s a N ▶ , ☆ملیحه .ج☆ , ♥saya♥ , ♫♥SaRa♥♫ , 之ДĦЯд

7. Top | #4

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    3.47
    تشکر از کاربر
    6,820
    اندازه فونت

سلام بچه ها من دوباره اومدم
    چرا ان قدر تشکر ها کمه
    امروز اگه تشکر ها زیاد باشه سعی میکنم یه پست دیگه هم بذارم اگه زیاد نبود نمیذارم ها

پست اول
    وای یعنی فهمیده من بودم ...
    رفتم جلوی میز واستادم ...
    - بفرمایید استاد
    اه اه عجب چشم هایی داره به قول دریا چشم هاش سگ داره....
    پدر سوخته چه صورتي هم داره ... خوش به حال زنش...
    خاک بر سرت ساحل حلقه دستشه
    - اگه دید زد نتون تمومش شد میشه بفرمایید چرا این کا رو کردید؟؟؟؟؟؟
    یعنی از کجا فهمید؟
    با خونسردی گفتم :
    - چه کاری استاد؟؟؟
    میخوای بگی ادامس ها رو شما نذاشتی ....
    دلم میخواد زمین دهن باز میکرد من میرفتم توش
    - استاد از چی دارید حرف میزنید؟ ادامس چیه ؟
    - یعنی میخوای بگی اون ادامس ها کار تو نبود دیگه...
    - نه کی گفته ...
    از قیافه اتون معلوم بود وقتی من نشستم رو صندلی یک دفعه ابرو هاتون رفت بالا ...
    - استاد من ...
    نذاشت حرفم رو بزنم
    - از جلسه ی بعد سر کلاس من نیاید ....
    ای خدا این ترم اخر حالا چه غلطی کنم
    - استاد خواهش میکنم
    - حرف نباشه خانم بفرمایید بیرون من این کت و شلوارم رو تازه خریده بودم اون وقت شما کار یه دختر بچه ی 6 ساله رو انجام دادید...
    - یعنی اجازه نمیدید که من بیام ؟
    - خانم من دارم به شما میگم از جلسه ی بعد دیگه سر کلاس من نیاید ...
    غرورم رو به خاطر تو بشکنم ...
    - به جهنم راه نده چیزی که زیاده استاده ..
    چشم هاش گرد شد ..
    از قیافه اش خنده گرفت فکر کنم تا حالا کسی با هاش این طوری حرف نزده بود
    موقع رفتن گفتم :
    کاش به جای 4 تا 8 تا ادامس میذاشتم
    در رو محکم بستم ....
    تو سالن داشتم میخندیدم که موبایلم زنگ خورد
    - بله مامان
    - ساحل خواستی بیای دو کیلو سبزی بخر
    - مامان من این قیافه برم سبزی فروشی ...
    - ساحل همین که گفتم بعدشم زود بیا مهمون ها اومدن ...
    ای خدا اون دریا رفته نامزد بازی منه بدبخت باید برم سبزی بخرم ...
    جلوی یه سبزی فروشی ترمز کردم
    ماشینم رو پارک کردم
    رفتم تو سبزی فروشی ....
    ماشا الله این مرد ها میخوان ادم رو بخورن با نگاه کردن هاشون ...
    خوبه مانتو ی تنگ نپوشیدم!!!!!!
    اونی که سبزی میفروخت یه پسر جوون بود...
    - جانم خانم چی میخواستید ؟
    - لطف کنید دو کیلو سبزی بدید
    - به روی چشم ...
    سرم رو انداختم پایین تا سبزی ها رو اماده کنه و بپیچه لای روزنامه ...
    - بفرمایید خانم
    - چه قدر میشه ؟
    - نمیخواد پول بدی فقط این شماره ام رو بگیر
    خاک بر سرش به قیافه ی من میخوره با تو دوست بشم
    - اقا حساب کنید میخوام برم
    - چرا عصبانی میشی؟
    اومدم داد بزنم که قیمت رو گفت ....
    پشت چراغ قرمز که ترمز کردم ماشین بغلی برام بوق زد
    به لبخند پسر کش بهش زدم که اب دهنش راه افتاد ...
    یه چشمک زدم بهش
    تا اومد شماره بده گاز دادم
    اهنگ رو تا شماره ی اخر زیاد کردم....
    با ریموت در رو باز کردم ماشین رو پارک کردم
    یه ماشین بنز مشکی پارک شده بود
    عجب مهمون های باکلاس اومده خونمون که من خبر ندارم
    دکمه هامو طبق معمول تو حیاط بازکردم زیرش یه بلوز مشكي آستين كوتاه تنم بود
    در رو باز کردم رفتم تو ...
    وارد راهرو که شدم صدای حرف مییومد
    صدای بابا میومد با یه مرد دیگه ...
    با صدای بلندی سلام دادم
    - سلام
    مرد از جاش بلند شد
    - سلام عزیزم
    وا چه برتربیته جلوی بابام چه جوری حرف میزنه
    - سلام
    - خوبی عمو جون ؟ چه قدر بزرگ شدی اصلا فکر نمیکردم این شکلی باشی برای خودت خانومی شدی ها
    عمو این چی میگه
    بابا دید من دارم با تعجب نگاه میکنم
    - ساحل این عموته از خارج اومده وقتی که تو دو سه ماهت بود اون ها رفتن خارج برای همین یاد نیست
    اهان شنیده بودم بابا یه داداش داره که رفته خارج بنا به دلایلی هم فامیلش رو عوض کرده
    - ببخشید عمو جون که من شما رو نشناختم
    - خواهش میکنم عزیزم حق داری که من رو نشناسی
    - با اجازه من برم سبزی رو بده اشپزخونه ..
    قیافه اش اصلا شبیه بابا نبود از طرز لباس هاش معلوم بود که تازه از اون جا اومده
    رفتم تو اشپزخونه ...
    مامان با یه خانمه داشت حرف میزد حدس میزدم که باید زن عمو باشه
    - وای ساحل سلام قربونت برم خوبی ؟؟؟؟
    این ها کلا مشکل دارن ها ...
    - سلام
    مامان به اون زنه که زن عموم بود گفت :
    - مریم ٰ؛ ساحل بزرگ شده ؟ تو خیلی کوچلو بود دیدیش ؟
    - اره حیلی بزرگ شده چه قدر هم خوشگل شده به کی رفته ؟
    - دست شما درد نکنه دیگه یعنی ما زشتیم
    - نه عزیزم شوخی کردم
    حالا این ها میخوان خاله بازی کنند با هم
    سبزی رو دادم به مامان رفتم بالا تو ...
    صدای حرف یه پسر میومد
    اخ جون یعنی پسر دارن ایول ...
    رفتم جلوی صدا از توی اتاق مامان بابا می یومد
    از پشت دیدم یه پسری بود با قد بلند از این هیکلی ها بود
    ای جانم چه هیکلی داره
    یه بلیز استین کوتاه ابی تنش بود با یه شلوار سرمه ای
    چه قدر صداش اشناست
    یه سرفه کردم که برگرده
    همین که برگشت چشم ها 6 تاشد
    - تو این جا چی کاری میکنی؟
    چشم های اونم گرد شده بود
    - تو ... تو ... این جا چی کار میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا
    و فشار بدید من گناه دارم ها
    تا نقد رو بذارم نظر هاتون رو تو پروفایلم بهم بگید لطفا
    عکس ساحل ( روش کلیک کنید ببنید ) لطفا نظر هاتون رو هم بگید بهم

بازبيني شد | Cancer ناظر انجمن

ویرایش توسط Cancer : 1392,09,19 در ساعت ساعت : 10:06

8. 762 کاربر از پست SHADI 73 تشکر کرده اند .

!! Niloofar !! , !!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , !!maryam!! , !niloofar! , #artan , #لـــــــــیلا . م # , $@αʀiT$ , $وستا خوشگله$ , " مریمی " , (mahi) , * Bita * , * HANI * , * kiana * , * رونیکا * , **fool proof** , **parya** , **سولماز** , *alien* , *Atena* , *barandel* , *M00nGirl* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *NaZ@NiN.B* , *Nooriya* , *parvaz* , *sara-m* , *saranaz* , *Set@yesh* , *shima* , *sogol , *soodabeh* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *آرتیستون* , *ارامیس* , *دخت تپل* , *ریحانه# , *سورن* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , -ShaDi- , .....ARAM , ..sky.. , .:!Tar:. , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .arsana. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , /لاله/ , 0033 , 115-مروارید , 1black rose , 2rrin , 3eBasTin , 677389 , 77ZAHRA , 79shima , 841173811 , 870664182 , :)atrisa(: , @Ann , A SH , Abandokht , abind , abnos , adelain , afi90 , afsane90 , ailin jo0n , akhsham , alis91 , almas sharghi , amir hosyn , amirhosseinac , amordad65 , amorist , ana* , Ana*B , Ani!is , anita23 , anita619 , AR!ES , aram...... , Aray , architect_shima , arefehjoon , arezoo1991a , arezoo214 , arezoojigare , arezoue , armita2690 , artii , asal-661 , asal-82 , asaltsh , asaree , ashk eshgh , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atena.s , atena60 , AtI2020 , atika , aurora15 , ava 24 , ava s , ava-d , ava.n , ava_s2 , azade jooon , azad_awesome , azisadeghi , B$B$B , b3666 , bahar fcr , bahar paiizei , bahare930 , BaharәH , BAHREMAND , banooye shab , baran pr , barane khazan , behnaz.ashena , behnazhmz , black-roze , blood_girl , blub2000 , bneta , busy , caarol , coldjuice , cole , crezy GirL , dara77 , darK ro0o0M , Dark Star27 , darya... , Darya77 , Defne , degeer , delnaz khosravi , Delsa 76 , diaar , dokhibabash , earth girl , eghlima*** , ehsan16 , eizz , elahe 66 , elahe ye naazz , Elham 21 , eli joni , elinaz!!! , elmira joon , elmira.Be , elmira.t , elnaz a.k , eshton , f.kh0511 , faazii , faezeh97 , fairy , fani black 212 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , faribash , faride40 , farshte , faryad(sf) , fateme. , fateme.e , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.HM , fatemeh111 , fatemeh466 , Fatemeh75 , fatima64 , fatima983 , fatima_ma2020 , fatima_olia , feloor , fera , fereshte 69 , FereshteĦ , fereshth , feryal_bahmani , fesghel22 , forough92 , funny1984 , fzz_78 , GALAXY0098 , gezal goli , gh-sm , ghazal 2000 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghazalghazal , ghfafa , ghorob89 , ghs12 , GISU KAMAND , Go0o0o0d girl , Golden Eye , goldoneh1228 , goldoone22 , gole mikhak , golnaz78 , golnuosh , googooli girl , GOOL89 , gooood girl , GREEN_GIRL , hadis hastie , hadis joojooo , haDs77 , hala , haleh joooooooo , hana_m , hani-70 , hanie.h , hanie1012 , Hanieh76 , Haniii9396 , harimeshgh , hasteeeee , hasti-2012 , hasti11 , Hedyeh. , helen. , Hella , HElliA :D , hermiun_0 , hesaneh , homa41 , HOMAYONN , hyunah , iboys , id001370 , inooshzs , ir2012 , Is_Tak , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , JonasRahimi , juju15 , kamand76 , kasino , KATHRINE , katy f , katy.Min , kfdh , khademre , khanoom noor , khatereh14 , ki@na , Kiana S , kiana1999 , kiana61 , kiarash@98 , kimi11098 , kimia.ace , kiumars , l.m13 , lady anahis , Lale7 , lartmis , leila banoo , Lida.Sh , Lida2014 , lightblack , little princess , liuana , loolin , love is.. , lovely-angel , love_a , lxgirl , m.nafas , m0zhdeh , Ma Neli , MAHASA , mahbobeh joonam , mahboob21 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahdiyeh78 , Mahoo , Mahsa . Saman , MAHSA-O , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , Maisa_rad , Majid.M.K , malenie , Mano Baroon , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , mariyam , marva , Mary.Maryam , MARY66 , maryam joOon , maryam21#@ , maryam_277 , mati jojo , maya 74 , maya.sn , mb_maryam , MeDiA Es , mehraban.g , mehrnoush_re , mehrsaa , melodina , mery1356 , mery75 , meysan , mfr60 , milad.69 , miminaz , MINA JOOJOO , mina68 , mina87 , Miss A , miss ♥ ghazal , mona 3 , mona92 , monae , Monaica , moon_light , mordadi , Mozhgan195 , mushtata , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N*E*G*I*N , n.a. , N@nacy , N@r!na , nady48 , Nafas j , nafas428 , nafas5236 , nafas7878 , Nahid72 , nakkari , nanaz 24 , narciss , nargeskooshoolo , Nashenase tanha , nastaran1351 , nazi jooon , ne.vorujak , Nedae u , neela , neg neg , negar p , negin.137 , niayesh00 , niazruby , niho , Nika61 , nilloblue , nilofar abi , niloufar_rose , nilsa , Nimda1482 , ninio , NO ONE , n_arghavan , on air , oonim , p!nk girl , p.gh , p@ntea , p@r!s@ , pakdel , paniza321 , paniz_g66 , panteha , parastoo_joon , pare , parei , paria_pari , pariedarya , PaRIi-Sa , parisa mah , parisa*M , parmisss , PaRnIa.Pjs , parnon , parvaeh , Parvas80 , parvinah , Payphone , perancesfafa , peymaneh , pink_daughter , prof.ati , R.A.H.A , r.roohi31 , r0J!n@ , R@dvin , radina , RafOneh , raha moozy , raha17 , raha288 , rahha , rahileh , rainy_10 , Randy Or , rashno , raz gol , RealIty , redrose_love68 , reihan777 , renia 11 , revenge , reza9000 , Roghaye57 , roya.r.r , roya1365 , roya62 , Rozali-2 , Rozia* , rtin , S @hel , S*A*M*75 , s.fzpr , S@EEDEH 93 , S@R!N@ , saadat2000 , Saba nz , saba28 , saba_h , Sadaf_A , saghi 73 , saghi.m , Saha 97 , sahel96 , sahel_m , sama261 , samandf , saminaaz , saminnnnnnn:) , samir , sam_kl , sana22 , sanaiii , sanamjooje , sanashsh , Sanaz1370 , sanaz26 , sanix , sany2000 , sara parvizi , sara*ramezani , sara.R , sara51 , sara@ 7175 , sarab morady , sarah.sh , sareh_snowdrop , saye joon , sayeh66 , scarlet73 , sedena , sedighe1340 , SeDnA4370 , sepideh-1998 , sepidehgalaxy , sera lak , Sergeant , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , sh.mrjan , sh77m87 , SHADI-R , shadinn , shahtut , shanal gharmazi , shanti , shararehsharifi , shayesteh 96 , sheida_953 , shima72 , shiva 501 , shooma , sibsorkhhava , single snow , sisi7070 , snia , SNOW PRINCE , Snowy queen , sobdaughter , Sogol Toix , sogol21 , soha hoda , soha146 , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , solia , song-ster , soomita , sooooogand , sormeh-76 , sotazi , Souci , SPR!NG G!Rl , Star-crossed , sueño , sunthin , swan. , syhbyt , T.A.C 7 , T.KHD , takshakh2838 , tama1011 , TaMaNa6 , tanha287 , Tanhaei.2010 , Tania.Zz , tania_7 , tara m2 , taraneh joon , TaraStar , teacher70 , teddy 23 , telma_m , Tifani Jon , tin24 , tina. , tina76 , TinaAs , tinas , Titania1273 , to0oranj , tono , touska , ttabasoooom , vahidehi , vampire_15 , Vard , wildfire14 , YA29+1 , YaaaaC , yalda7965 , yas6662 , yasaman20 , yasaman_m , yasamin_34 , yasesabs , yasna-f , YaSsii_highclas , yegane34 , Yek.gh , yjdj , yox1n , zahra @3 , ZAHRA EM , zahra.1390 , zahra.94 , zahra3555 , Zahra_niki , Zarizar , za_178 , zeinab-ag , zeinab75 , zibahp , ZieRO , ziglernata , zizi.m , Z_M267 , _black Flood_ , `taranom` , |SarA_S| , ~ sara bala ~ , ~*ava*~ , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~nas!m~ , ~Piano~ , ~SEA~ , ~Y a S n A~ , ~~mahya~~ , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×رژ لبـ صورتـی× , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , آتری , آرام25 , آرشیدان , آستاره , آسمان ابری , آليس , آنی گل , اب و اتش , ارمن , اسماء کرمی پور , الـهـام , المیرا.ک , النار , الهام4 , الهه7 , انتي عشق , اهریمن چشم زرد , اوراشی , ایاتای , ایدابانو , ایماز , برفين , بغض شکسته , بغض غزل , بــــانــــو , بهارجون , بچه ننه , تابتا , تانیا72 , تندیس66 , تک ستاره شب , تینکربل , جوجه اردک زشت@ , حنانه 1874 , حنیفا58 , خیال غزل , دخترشیراز , دخترویروسی , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , دنیلا , دور ولی نزدیک , دوست داشتني , ذانا , رز سرخ آبی , رزا12 , رنگ آرامش , رویا(dream) , ریحانه 77 , ریحون , زهره 65 , زوها , ساحلی , ستاره تک , ستاره کویر , ستاره76 , ستایشا , سحر 70 , سوانا77 , سودی جون , سپید رو , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سکوت من , سیماسیما , شادزی , شاه ماهی , شاهزاده دو رگه , شاپررک , شاپرک13 , شورم , صبح بهاري , صدای پای اب , صدیقه 1368 , عاطفه دلنواز , عاطفه مهرگان , عروسک نقره ای , عسل خوشگله , عسل77 , عسل_82 , غزال آریا , فائزه محمودي , فائزه* , فاطمه سادات ... , فاطي91 , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش72 , فروغ مظلومی , فرگلf , لمیس20 , لوک بدشانس , لیلا بارخدا , لیلا ص , م.نوری , ماه منیر , ماه پنهان , ماهين , مرزنگام , مرمل , مسافر زمستون , مشمشه , ملکه خون , من:غزل , منيژه , مه شب , مهرآذین , مهسا19 , مهستی , موچولو , میترا خانوم , میناااا , میومیو , میچکا , نازی22 , نسرین78 , نصرا... , نغمه13 , ننه هانی و حوری , نوشین نیمایی , نگارگوگول , نگین فرجام , نیاز.ش , نیلوفـــــــــر , نیکولا 71 , هميشه بهار , پارادای , پارمیس خانوم , پت ومت نمکی , پری عاشق , پریبانو , پونام , چشم قشنگ , ژیوار , کمند , کوفته قلقلی , گربه ی ناز , گل ناز 44 , گل یاس , یلدا1 , یواش , დshadow girlდ , ღ autumn ღ , ღ Faranakღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ◀ M i s a N ▶ , ☆ملیحه .ج☆ , ♥saya♥ , 之ДĦЯд

9. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    3.47
    تشکر از کاربر
    6,820
    اندازه فونت

این اینجا چی کار میکنه ....
    - ببخشید ها این جا خونه ی ماست ها من باید از شما بپرسم
    - خونه ی شماست یعنی تو ساحلی ؟
    - په نه په حالا میشه بگید شما این جا چی کار میکنی استاد ؟
    با شیطنت گفت :
    - با اجازه من پسر عموتون هستم
    - نه .... دروغ میگی ؟
    - دوست داری باور نکن ...
    یعنی استاد بد اخلاق من پسر عمومه ...
    - میشه برید کنار میخوام برم
    - بفرمایید
    نفهمیدم چه جوری رفتم تو اتاقم ...
    وای نره به مامان بگه من چی کار کردم ....
    مانتوم رو دراوردم میخواستم با همون بلوز برم پایین که گفتم ولش کن حوصله ی نگاه های بابا رو نداشتم
    به دریا اس دادم
    - کجایی ؟ یه فقط خجالت نکشی ها
    - من با فرزاد پایینم بیا
    - کوفت بگیری دریا
    یه بلیز استین بلند طوسی با شلوار لی پوشیدم ....
    موهام رو هم محکم با کش بستم ...
    یه نگاهی تو اینه به خودم انداختم ..موهام رو تازه رنگ کرده بودم و رنگش از همیشه بهتر شده بود ...
    همگی سر میز نشسته بودن .....
    چه قدر این مامان بابا برای من احترام قائلن اخر شرمنده میکنند من رو ...
    یه جا کنار دریا خالی بود رفتم نشستم دقیقا روبه روی ارمان ...
    همچین اخم کرده بود انگار چه خبره فکر کرده این جا هم استاد ه...
    ان قدر از پسر های مغرور بدم میاد
    مامانم رو که به ارمان و گفت :
    - پسرم برای چی کت و شلوارت کثیف شده بود مامانت گفت تازه خریده بودیش...
    غذا پرید تو گلوم خدا خودت کمک کن الان ابروی من رو جلوی همه میبره
    یه نگاهی به من کرد ...
    - یکی از دانشجو هام ادامس گذاشته بود زیرم زن عمو
    - اوا خاک بر سرم راست میگی مادر چه ادم بیشعوری بود خدا ازش نگذره
    چشم ها م گرد شد ...
    این مامانم ها چه حرف هایی میزنه .......
    بازجای شکرش باقیه که از من حرفی نزد ...
    نهار رو که خوردیم بابا و عمو رفتن بالا ارمان و فرزاد هم نشستن به فیلم دیدن
    - دریا خانم خوش میگذره میری برای خودت نامزد بازی
    - بله تا چشت در بیاد خیلی خوش میگذره
    - حالا فقط تو دوران نامزدی كار دست خودت ندي. مواظب باش ها
    - ساحل خیلی بیشعوری بی ادب
    - عزیزم گفتم مواظب باشی ...
    - درد به چی میخندی بچه پرو اصلا احترام نذاری ها انگار نه انگار من 5 سال ازت بزرگ ترم ها
    با صدای ارومی طوری که زن عمو نشنوه گفتم :
    - دریا این ها برای چی اومدن ؟
    - برای کار ارمان ؛ ارمان قرار شش ماه این جا تدرس کنه دوباره برگرده المان فکر کنم عمو زن عمو هم میخوان بمونن
    - اه چی چی بمونن پس هتل این جا چه نقشی داره برن اون جا من هیچ حوصله ندارم ها
    - هیس زشته چه قدر تو بی ادبی خونه به این بزرگی حالا چند وقت بمونن چی میشه
    با صدا کردن مامان بحثمون ناتموم موند ..
    - ساحل جان مادر این چای ها رو ببر تعارف کن
    - مامان به این دریا بگو من حوصله ندارم
    - بیا برو ان قدر حرف نزن
    اه همه ی این کار ها رو منه بدبخت باید انجام بدم ...
    صبری خانم چای ها رو گذاشت تو سینی داد دستم...
    بردم تو هال ...
    اول به فرزاد تعارف کردم و بعدش به استاد گرامی
    - بفرمایید؟؟
    یه نگاهی به چشم هام کرد و گفت :
    - من نمیخورم
    کوفت خوب از اول بگو چرا عین دیو دو سر نگاه میکنی ...
    بالا هم بردم برای بابا و عمو ...
    شب موقع خواب به این فکر میکردم که جوری میتونم ارمان رو راضی کنم که این ترم اخر رو با خیال راحت پاس کنم

ویرایش توسط Cancer : 1392,09,19 در ساعت ساعت : 10:10

10. 727 کاربر از پست SHADI 73 تشکر کرده اند .

!! Niloofar !! , !!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , !!maryam!! , #artan , #لـــــــــیلا . م # , $@αʀiT$ , $وستا خوشگله$ , <<y-a>> , (mahi) , * Bita * , * HANI * , * kiana * , * Maneli * , * رونیکا * , ***sana*** , **fool proof** , **parya** , **سولماز** , *alien* , *Atena* , *barandel* , *M00nGirl* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *NaZ@NiN.B* , *parvaz* , *sara-m* , *Set@yesh* , *shima* , *soodabeh* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *آرتیستون* , *ارامیس* , *دخت تپل* , *رایا* , *ریحانه# , *سورن* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , -ShaDi- , .....ARAM , ..sky.. , .:!Tar:. , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .arsana. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , 0033 , 115-مروارید , 1black rose , 2rrin , 3eBasTin , 677389 , 77ZAHRA , 79shima , 841173811 , @Ann , A SH , Abandokht , abind , abnos , afi90 , ailin jo0n , akhsham , alis91 , almas sharghi , amir hosyn , amirhosseinac , amorist , ana* , Ana*B , Ani!is , anita23 , anita619 , AR!ES , aram...... , architect_shima , arefe90 , arefehjoon , arezoojigare , arezoue , arshi , artii , asal-661 , asal-82 , asaltsh , asal_bumpy , asaree , ashk eshgh , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atena60 , AtI2020 , atika , aurora15 , ava s , ava-d , ava.n , ava_s2 , azade jooon , B$B$B , b3666 , bahar fcr , bahar paiizei , bahare930 , BaharәH , BAHREMAND , banooye shab , baran pr , barane khazan , behnaz.ashena , behnazhmz , black-roze , blood_girl , blub2000 , bneta , caarol , cloudyneda , cole , crezy GirL , dara77 , darK ro0o0M , Dark Star27 , darya... , Darya77 , Defne , degeer , delaram.d , delnaz khosravi , diaar , dokhibabash , earth girl , eghlima*** , ehsan16 , eizz , elahe 66 , elahe ye naazz , eli joni , elmira joon , elmira.Be , elmira.t , elnaz a.k , emel_20 , eshton , f.kh0511 , f.the , faazii , faezeh97 , fairy , fani black 212 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , faribash , faride40 , faryad(sf) , fateme. , fateme.e , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.HM , fatemeh111 , Fatemeh75 , fatima64 , fatima983 , fatima_ma2020 , fatima_olia , feloor , fera , fereshte 69 , FereshteĦ , fereshth , fesghel22 , forough92 , funny1984 , fzz_78 , GALAXY0098 , gezal goli , gh-sm , ghazal 2000 , ghazal-xr75 , ghazalghazal , ghfafa , ghorob89 , ghs12 , GISU KAMAND , Go0o0o0d girl , Golden Eye , goldoneh1228 , goldoone22 , gole mikhak , golnaz78 , golnuosh , golsa.. , googooli girl , gooood girl , GREEN_GIRL , hadis hastie , hadis joojooo , haDs77 , hala , haleh joooooooo , hana honey , hana_m , hani-70 , Hanieh76 , Haniii9396 , harimeshgh , hasteeeee , hasti 94 , hasti-2012 , hasti11 , helen. , Hella , HElliA :D , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , homa41 , HOMAYONN , hosnaa , hyunah , iboys , id001370 , inooshzs , ir2012 , Is_Tak , JASMINE FLOWER , joana , JonasRahimi , juju15 , kasino , kate* , KATHRINE , katy f , katy.Min , kfdh , khademre , khanoom noor , ki@na , Kiana S , kiana1999 , kiana61 , kimi11098 , kimia.ace , kiumars , L!l!an , l.m13 , lady anahis , Lale7 , lartmis , leila banoo , Lida.Sh , Lida2014 , liuana , loolin , love is.. , lovely-angel , love_a , lxgirl , m.nafas , Ma Neli , MAHASA , mahbobeh joonam , mahboob21 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahdiyeh78 , Mahoo , Mahsa . Saman , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsadina , mahshid_3d , mahtab10 , Maisa_rad , malenie , maneli1995 , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , mariyam , marva , Mary.Maryam , MARY66 , maryam joOon , maryam21#@ , maryamsis , maryam_277 , mati jojo , maya 74 , mb_maryam , MeDiA Es , mehraban.g , mehrnoush_re , mehrsaa , melodina , mery1356 , mery75 , milad.69 , miminaz , MINA JOOJOO , mina68 , mina87 , Miss A , miss ♥ ghazal , mona 3 , mona92 , monae , Monaica , moon_light , mordadi , Mozhgan195 , mushtata , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , n.a. , N@nacy , N@r!na , nady48 , Nafas j , nafas21 , nafas428 , nafas5236 , nafas7878 , Nahid72 , nakkari , narciss , nargeskooshoolo , Nashenase tanha , nastaran1351 , nazi jooon , ne.vorujak , Nedae u , neela , neg neg , negar p , negin.137 , neginhdr , niayesh00 , niazruby , niho , Nika61 , nilloblue , niloufar_rose , nilsa , Nimda1482 , ninio , NO ONE , n_arghavan , on air , oonim , p!nk girl , p@ntea , p@r!s@ , pakdel , paniza321 , paniz_g66 , panteha , parastoo_joon , pare , parei , paria_pari , pariedarya , PaRIi-Sa , parisa mah , parisa*M , parmisss , PaRnIa.Pjs , parnon , parvaeh , Parvas80 , parvinah , Payphone , perancesfafa , peymaneh , pink_daughter , prof.ati , r.roohi31 , r0J!n@ , R@dvin , radina , RafOneh , raha moozy , raha17 , raha72. , rahha , rahileh , rainy_10 , Randy Or , rashno , raynak , raz gol , RealIty , redrose_love68 , reihan777 , renia 11 , revenge , reza9000 , Roghaye57 , roya.r.r , roya1365 , roya62 , Rozali-2 , Rozia* , rtin , S @hel , S*A*M*75 , s.fzpr , S@EEDEH 93 , S@R!N@ , saadat2000 , saba 68 , Saba nz , saba28 , saba_h , Sadaf_A , saghi.m , Saha 97 , sahar-joooon , sahel96 , sahelii , sahel_m , sama.2056 , sama261 , samandf , saminaaz , saminnnnnnn:) , samir , sam_kl , sana22 , sanamjooje , Sanaz1370 , sanaz26 , sanix , sany2000 , sara parvizi , sara*ramezani , sara...soooooti , sara.R , sara51 , sarab morady , sarah.sh , sareh_snowdrop , saye joon , sayeh66 , scarlet73 , sedena , sedighe1340 , SeDnA4370 , sepideh-1998 , sepidehgalaxy , sera lak , Sergeant , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , sh.mrjan , sh77m87 , SHADI-R , shadinn , shah dokht , shahtut , shanti , shararehsharifi , shayesteh 96 , sheida_953 , Shermine! , sheydajoooon , shima72 , shiva 501 , shooma , sibsorkhhava , sisi7070 , skydragon , smbaran95 , snia , Snowy queen , sobdaughter , Sogol Toix , sogol21 , soha146 , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , solia , song-ster , soomita , sooooogand , soormee* , sormeh-76 , sotazi , Souci , SPR!NG G!Rl , Star-crossed , stone love , sueño , swan. , syhbyt , T.A.C 7 , T.KHD , takshakh2838 , tama1011 , tanaz.68 , tanha287 , Tanhaei.2010 , Tania.Zz , tania_7 , tara m2 , tarane2 , taraneh joon , taranom_g , TaraStar , tati-lancer , teacher70 , teddy 23 , Tifani Jon , tin24 , tina. , tina76 , TinaAs , tinas , Titania1273 , to0oranj , tono , touska , ttabasoooom , vahidehi , Vard , veis , wildfire14 , YA29+1 , YaaaaC , yalda7965 , yas6662 , yasaman27 , yasaman_m , yasamin_34 , yasesabs , yasna-f , YaSsii_highclas , yegane34 , Yek.gh , yjdj , yox1n , zahra @3 , zahra.1390 , zahra.94 , zahra3555 , Zahra_niki , Zarizar , za_178 , zeinab-ag , zeinab75 , zibahp , ZieRO , ziglernata , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , `taranom` , |SarA_S| , ~ sara bala ~ , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~anahita~ , ~nas!m~ , ~Piano~ , ~SEA~ , ~Y a S n A~ , ~~mahya~~ , ®€¥#@n€# , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×رژ لبـ صورتـی× , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , آتری , آرام25 , آرشیدان , آستاره , آسمان ابری , آليس , آنی گل , اب و اتش , ارمن , الـهـام , المیرا.ک , النار , الهام4 , الهه7 , انتي عشق , اهریمن چشم زرد , اوراشی , ایاتای , ایدابانو , ایماز , برفين , بغض شکسته , بغض غزل , بــــانــــو , بهارجون , بچه ننه , تابتا , تانیا72 , تندیس66 , تک ستاره شب , تینکربل , جوجه اردک زشت@ , حنانه 1874 , حنیفا58 , خیال غزل , دخترشیراز , دخترویروسی , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , دنیلا , دوست داشتني , ذانا , رزا12 , رنگ آرامش , رها در باران , رویا(dream) , ریحانه 77 , ریحون , زهره 65 , زوها , ساحلی , ستاره تک , ستاره کویر , ستاره76 , ستایشا , سسسی , سوانا77 , سودی جون , سپید رو , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سکوت من , سیماسیما , شادزی , شارمیتا , شاه ماهی , شاهزاده دو رگه , شاپررک , شاپرک13 , شورم , صبح بهاري , صدای پای اب , صدیقه 1368 , عاطفه دلنواز , عاطفه مهرگان , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل77 , غزال آریا , فائزه محمودي , فائزه* , فاطمه 69 , فاطمه سادات ... , فاطي91 , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش72 , فروغ مظلومی , فرگلf , فهیمه62 , لمیس20 , لوک بدشانس , لیلا بارخدا , لیلا ص , م.نوری , ماه پنهان , ماهين , مدار2 , مرزنگام , مرمل , مسافر زمستون , من:غزل , منيژه , مه شب , مهرآذین , مهسا19 , مهستی , موچولو , میناااا , میومیو , میچکا , نازی22 , نسرین78 , نصرا... , نغمه13 , ننه هانی و حوری , نوشین نیمایی , نگین فرجام , نیاز.ش , نیلوفـــــــــر , نیکولا 71 , هميشه بهار , پارمیس خانوم , پت ومت نمکی , پری عاشق , پونام , چشم قشنگ , کمند , کوفته قلقلی , گل ناز 44 , یلدا1 , დshadow girlდ , ღ autumn ღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ◀ M i s a N ▶ , ☆ملیحه .ج☆ , ♥LIP$TICK♥ , ♥saya♥ , 之ДĦЯд

11. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    3.47
    تشکر از کاربر
    6,820
    اندازه فونت

سلام سلام خوبید, خوشید چه خبرا ؟
    الان دارید به من فحش میدید نه ؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب چی کار کنم سرم شلوغ بود شما هم ببخشید من رو گناه دارم

خوب داشتیم خونه تکونی میکردیم دیگه چی کار کنم
    بچه ها دیدید این چند روز چه قدر بارون اومد خیلی خوب بود

امشب یه پست دیگه هم میذارم

راستی امشب میخوام برم کنسرت مازیار فلاحی امیدوارم خوش بگذره

نظر هاتون رو بیاید بهم بگید تو پروفایلم

عکس های ساحل و ارمان رو شب میذارم

پست اول

از خواب که بیدار شدم سریع رفتم پایین که کلاسم دیر نشه ...
    ارمان و عمو سر میز نشسته بودن ..
    - سلام
    عمو برگشت به طرفم ..
    - سلام گل دختر خوبی عزیزم ؟
    - ممنون عمو جون
    اما ارمان جوابم رو نداد به جهنم ...
    صبحونه که تا اخر خوردم رفتم بالا لباس هامو عوض کنم ..
    در اتاق باز شد
    - دریا باز تو بدون در اومدی تو ؟
    - دلم میخواد اتاق خواهرمه اتاق تو که نیست
    - شاید من دلم بخواد دوستم رو بیارم تو اتاقم تو همین طوری عین خر میای تو
    - خیلی بی ادبی ساحل ..
    - شما لطف دارید زود حرفت رو بزن میخوام برم دیرم شده
    - امروز بعد ظهر میخوام با فرزاد برم لباس عروسی بگیریم تو هم میای ؟
    - وای اخ جون اره میام فقط بیاید دنبالم دم دانشگاه
    - باشه پس ساعت 6 میام
    - کاری نداری من برم فقط یه شال برام بیار که عوض کنم
    - باشه نه عزیزم بای
    ارمان هنوز داشت صبحونه میخورد کارد بخوره تو شکمت چه قدر چیزی میخوری ...
    عجب هیکلی داره یادم باشه از زن عمو بپرستم چرا نامزدش رو نیاورده
    اخه این طوری من باید هر دفعه که نگاش میکنم گناه کنم ......
    سوار ماشین اژانس شدم
    - پیش به سوی علم و عشق بازی ...
    مریم دم دانشگاه منتظرم ایستاده بود
    - به به مریم خانم خوبی ؟
    - ساحل کجایی پس
    - وا چرا ان قدر عصبانی هستی
    - شاهین اومده دنبالم با هاش برم بیرون
    - الان ... مگه کلاس نمیای ؟
    - نه نمیام میخوام باهاش برم برای کلاس اخری میام
    - خدا خفت نکنه خیله خوب زود بیای ها مواظب باش
    سر کلاس تنها کسی که با عشق به حرف های استاد گوش میداد من بودم
    عاشق رشته روانشناسی بودم و هستم ...
    ساعت 4 بود که مریم اومد
    - خوش گذشت؟؟؟؟
    - هیس استاد داره نگاه میکنه
    - خیلی شیطونی میخوای جواب ندای
    - هیس
    با شیطنت گفتم :
    - مریم رژ خیلی پر رنگ بود ها
    - کوفت
    موبایلم رو از تو کیفم دراوردم که یه وقت دریا زنگ نزنه
    برام اسمس اومده بود ساعتش رو نگاه کردم برای صبح بود
    - به کسی نمیگی که ما نسبت فامیلی داریم ها دوست دارم حرف زیاد بشه
    ارمان بود خاک برسرش بلد نیست یه سلام بکنه ...
    حالا که اینطوری شد میرم به همه میگم که پسر عموی منه
    جواب داد
    - هر کاری که دوست دارم میکنم
    بچه پرو ...
    سریع مطالبی که استاد روی تخته نوشته بود رو نوشتم ...
    کلاس که تموم شد دریا زنگ زد
    - مریم کاری نداری ؟
    - نه قربونت برم برو بای
    از دور دیدم سه نفر تو ماشینن..
    یعنی کیه حتما باز فرزاد اون داداش هیزش رو اورده
    رفتم جلو دیدم ارمانه ....
    همچین با ژست خاصی نشسته بود انگار کیه ....
    سوار ماشین شدم فقط به دریا سلام دادم
    - ساحل خانم سلامت رو خوردی
    - فرزاد حوصله ندارم ها سر به سرم نذار
    دریا زیر گوشم گفت :
    - چته با شوهر من درست حرف بزن ها
    روم رو کردم به پنجره فقط فرزاد و دریا با هم حرف میزدن
    نگام از تو اینه افتاد به ارمان همچین نگاه میکرد انگار من یه کار بدی کردم
    ویرایش توسط Cancer : 1392,09,19 در ساعت ساعت : 10:14

12. 686 کاربر از پست SHADI 73 تشکر کرده اند .

!! Niloofar !! , !!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , !!maryam!! , #artan , #لـــــــــیلا . م # , $@αʀiT$ , $وستا خوشگله$ , <<y-a>> , (mahi) , * Bita * , * kiana * , * lian * , * Maneli * , * رونیکا * , **fool proof** , **parya** , **سولماز** , *alien* , *Atena* , *barandel* , *M00nGirl* , *msbm* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *NaZ@NiN.B* , *parvaz* , *sara-m* , *Set@yesh* , *shima* , *sogol , *soodabeh* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *آرتیستون* , *ارامیس* , *دخت تپل* , *رایا* , *ریحانه# , *سورن* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , -ShaDi- , ..sky.. , .:!Tar:. , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , 0033 , 115-مروارید , 1black rose , 2rrin , 3eBasTin , 677389 , 77ZAHRA , 79shima , 870664182 , @Ann , A SH , Abandokht , abind , abnos , adelain , afi90 , ailin jo0n , akhsham , alis91 , almas sharghi , amir hosyn , amirhosseinac , amorist , ana* , Ana98 , Ani!is , anita23 , anita619 , AR!ES , architect_shima , arefe90 , arefehjoon , arezoojigare , arshi , artii , asal-661 , asal-82 , asaltsh , asal_bumpy , asaree , ashk eshgh , ashkannia , atefeh_49 , AtI2020 , atika , aurora15 , ava s , ava.n , azade jooon , azad_awesome , azisadeghi , B$B$B , b3666 , bahar fcr , bahar paiizei , bahare930 , BaharәH , BAHREMAND , banooye shab , baran pr , barane khazan , behnaz.ashena , behnazhmz , black-roze , blood_girl , blub2000 , bneta , caarol , cole , crezy GirL , dara77 , Dark Star27 , darya... , Darya77 , Defne , degeer , delnaz khosravi , diaar , dokhibabash , earth girl , ehsan16 , eizz , elahe 66 , elahe ye naazz , eli joni , eli78 , elmira.Be , elmira.t , elnaz a.k , emel_20 , eshton , f.kh0511 , f.the , faazii , faezeh97 , fairy , fani black 212 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , faribash , faride40 , faryad(sf) , fateme. , fateme.e , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.HM , fatemeh111 , Fatemeh75 , fatima983 , fatima_ma2020 , fatima_olia , feloor , fera , fereshte 69 , FereshteĦ , fereshth , fesghel22 , forough92 , funny1984 , fzz_78 , GALAXY0098 , gezal goli , gh-sm , ghazal 2000 , ghazal-xr75 , ghazale man , ghfafa , ghorob89 , ghs12 , GISU KAMAND , Go0o0o0d girl , Golden Eye , goldoneh1228 , goldoone22 , gole mikhak , golnaz78 , golnuosh , googooli girl , gooood girl , GREEN_GIRL , hadis hastie , hadis joojooo , haDs77 , hala , haleh joooooooo , hana_m , hani-70 , hanie1012 , Hanieh76 , Haniii9396 , harimeshgh , hasteeeee , hasti-2012 , hasti11 , helen. , Hella , HElliA :D , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , HOMAYONN , hyunah , iboys , id001370 , inooshzs , ir2012 , Is_Tak , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , JonasRahimi , juju15 , kasino , kate* , KATHRINE , katy f , katy.Min , kfdh , khademre , khanoom noor , ki@na , Kiana S , kiana1999 , kimi11098 , kimia.ace , kiumars , L!l!an , lady anahis , Lale7 , lartmis , leila banoo , Lida.Sh , Lida2014 , liuana , loolin , love is.. , lovely-angel , love_a , lxgirl , m.nafas , Ma Neli , MAHASA , mahbobeh joonam , mahboob21 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahdiyeh78 , Mahoo , Mahsa . Saman , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsabanooo , mahsadina , mahshid_3d , mahtab10 , Maisa_rad , malenie , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , mariyam , marva , Mary.Maryam , MARY66 , maryam joOon , maryam21#@ , maryam_277 , mati jojo , maya 74 , mb_maryam , MeDiA Es , mehraban.g , mehrnoush_re , mehrsaa , melodina , mery1356 , mery75 , meysan , milad.69 , miminaz , MINA JOOJOO , mina68 , mina87 , Miss A , miss ♥ ghazal , mona 3 , mona92 , monae , Monaica , moonila , moonlight79 , moon_light , mordadi , Mozhgan195 , mushtata , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , n.a. , N@nacy , N@r!na , nady48 , Nafas j , nafas21 , nafas428 , nafas7878 , Nahid72 , nakkari , narciss , nargeskooshoolo , Nashenase tanha , nastaran1351 , nazi jooon , ne.vorujak , Nedae u , neela , neg neg , negar p , negin.137 , niazruby , niho , nilloblue , niloufar_rose , Nimda1482 , ninio , NO ONE , n_arghavan , p@r!s@ , pakdel , paniza321 , paniz_g66 , panteha , parastoo_joon , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parisa*M , parmisss , parnon , parvaeh , Parvas80 , parvinah , Parya14 , Payphone , perancesfafa , peymaneh , pink_daughter , prof.ati , r.roohi31 , r0J!n@ , R@dvin , radina , RafOneh , raha moozy , raha17 , raha72. , rahha , rahileh , rainy_10 , rashno , raz gol , redrose_love68 , reihan777 , renia 11 , revenge , reza9000 , Roghaye57 , Romina78 , roya.r.r , roya1365 , roya62 , Rozali-2 , Rozia* , rtin , S @hel , S*A*M*75 , s.fzpr , S@EEDEH 93 , saadat2000 , saba28 , saba_h , Sadaf_A , saghi.m , Saha 97 , sahar-joooon , saharsisi , sahel96 , sahelii , sahel_m , sama.2056 , sama261 , samandf , saminaaz , samir , sam_kl , sana.p , sana22 , sanaiii , sanamjooje , Sanaz1370 , sanaz26 , sanix , sany2000 , sara parvizi , sara*ramezani , sara.R , sara51 , sara@ 7175 , sarab morady , sarah.sh , sareh_snowdrop , saye joon , sayeh66 , scarlet73 , sedena , sedighe1340 , sepideh-1998 , sepidehgalaxy , Sergeant , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , sevil66 , sh77m87 , SHADI-R , shadinn , shah dokht , shahtut , shanal gharmazi , shanti , shararehsharifi , shayesteh 96 , sheida_953 , shima72 , shiva 501 , shooma , sibsorkhhava , simaN , sisi7070 , skyasal , smbaran95 , snia , SNOW PRINCE , Snowy queen , sobdaughter , Sogol Toix , sogol21 , soha146 , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , solia , song-ster , soomita , sooooogand , soormee* , sormeh-76 , sotazi , Souci , SPR!NG G!Rl , Star-crossed , sueño , swan. , syhbyt , T.A.C 7 , T.KHD , takshakh2838 , tama1011 , tanaz.68 , tanha287 , Tanhaei.2010 , Tania.Zz , tania_7 , tara m2 , tarane2 , taraneh joon , taranom_g , TaraStar , tati-lancer , teacher70 , teddy 23 , Tifani Jon , tin24 , tina. , tina76 , TinaAs , tinas , Titania1273 , to0oranj , tono , touska , vahidehi , Vard , veis , wildfire14 , YA29+1 , YaaaaC , yaasmin , yalda7965 , yasamin_34 , yasesabs , YaSsii_highclas , yegane34 , yegane98 , Yek.gh , yjdj , yox1n , zahra @3 , ZAHRA EM , zahra.1390 , zahra.94 , zahra3555 , Zahra_niki , Zarizar , za_178 , zeinab-ag , zeinab75 , zibahp , ZieRO , ziglernata , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , `taranom` , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~nas!m~ , ~Piano~ , ~SEA~ , ~Y a S n A~ , ~~mahya~~ , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×رژ لبـ صورتـی× , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , آذردخت , آرام25 , آرشیدان , آستاره , آسمان ابری , آنی گل , اب و اتش , ارغوان 67 , افتاب پنهان , الـهـام , المیرا.ک , النار , الهام4 , الهه7 , انتي عشق , اهریمن چشم زرد , اوراشی , ایاتای , ایدابانو , ایماز , برفين , بغض شکسته , بغض غزل , بــــانــــو , بهارجون , بچه ننه , تابتا , تانیا72 , تندیس66 , تینکربل , حنانه 1874 , حنیفا58 , دخترشیراز , دخترشیطون بلا , دخترویروسی , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , دنیلا , دوست داشتني , ذانا , رزا12 , رنگ آرامش , رها در باران , ریحانه 77 , ریحون , زهره 65 , زوها , ساحلی , ستاره تک , ستاره کویر , ستاره76 , ستایشا , سسسی , سوانا77 , سودی جون , سپید رو , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سکوت من , سیماسیما , شادزی , شارمیتا , شاه ماهی , شاهزاده دو رگه , شاپررک , شاپرک13 , صبح بهاري , صدای پای اب , صدیقه 1368 , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل77 , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فائزه* , فاطمه 69 , فاطمه سادات ... , فاطي91 , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش72 , فروغ مظلومی , فرگلf , فیثاغورث , لمیس20 , لوک بدشانس , لیلا بارخدا , لیلا ص , م.نوری , ماه پنهان , ماهين , مدار2 , مرمل , مسافر زمستون , من:غزل , منيژه , مه شب , مهرآذین , مهسا19 , مهستی , موچولو , میناااا , میومیو , میچکا , نازی22 , نخود , نسرین78 , نصرا... , ننه هانی و حوری , نوشین نیمایی , نگین فرجام , نیاز.ش , هميشه بهار , هورتاش , پارمیس خانوم , پت ومت نمکی , پری عاشق , پونام , کمند , کوفته قلقلی , گل ناز 44 , یلدا1 , یواش , დshadow girlდ , ღ autumn ღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ☆ملیحه .ج☆ , ♥saya♥ , ♫ Sky ♫ , 之ДĦЯд

13. Top | #7

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    3.47
    تشکر از کاربر
    6,820
    اندازه فونت

بچه ها ببخشید دیشب دیر اومدم از کنسرت نتونستم براتون پست بذارم
    جاتون خالی خیلی کنسرت مازیار فلاحی خوش گذشت

از دریا خواستم اون شالی رو که برام اورده بود رو بهم بده سرم رو انداختم پایین سریع موهام رو درست کردم

- ساحل تو خیابون جای درست کردن کش مو ارمان داره چپ چپ نگات میکنه

- خوب نگاه کنه به من چی.....

موهام رو بستم شال رو به صورت باز انداختم روی سرم سریع یک ذره هم ارایش کردم

فرزاد ماشین رو پارک کرد پیاده شدیم

زیر گوش دریا گفتم :"

- برای چی این پسره رو با خودتون اوردید ؟

- اه ساحل زشته میشنوه خوب اخه تنها بود گناه داشت نمیخواست بیاد فرزاد با زور اوردش

- هــــــــــــــــیش

هر مغازه ای که میرفتیم دریا خانم لباس عروس ها رو پسند نمیکرد

خوبه منم از فرصت استفاده کنم لباس بخرم

- دریا این لباس مشکیه خوبه برای عروسیت ؟

- اره خوشگله فقط خیلی بازه ها.......

- اشکال نداره بابا بیا بریم تو ببینیم چه جوریه

فروشنده اش یه دختره بود تا چشم اش به ارمان افتاد زبونش گرفت

خاک برسر پسر ندیدت

پیرهن رو برام اورده خیلی خوشگل بود

- ساحل بیا برو بپوش من وفرزاد بریم دنبال لباس عروس

- دریا جای دوری نرید ها تا من این لباس رو می پوشم بیاید ها این ارمان هم با خودتون ببرید برای تخفیف گرفتن بیاریدش

- خاک بر سرت نکنن ساحل بیا برو زشته این حرف ها

وقتی لباس رو پوشیدم از دیدن خودم تو اینه کیف کردم

خیلی خوشگل بود چون رنگ پوستم سفید بود مشکی خیلی بهش مییومد

تنها اشکالش اینه که خیلی مدلش بازه

یعنی مامان میذاره بپوشم این رو

در اتاق پرو رو باز کردم داد زدم

- دریـــــــــــــــا

شالم ر انداختم روی شونه هام در رو بیشتر باز کردم

یه دفعه ارمان جلوم سبز شد

- چته چرا داد میزنی ؟ صبر کن با فرزاد رفته اون مغازه بغل دستی

- برو بهش بگو بیاد زود باش

- کوچلو گفتم صبر کن الان میاد

- کوچلو عمته برو کنار ببینم

تا وسط های مغازه رفتم تازه یادم افتاد با اون لباس هم نمیدونستم کجا رو بگیرم

سریع دویدم تو اتاق پرو

به جهنم همین رو میخرم دریا هم اگه حرف بزنه میکشمش انگار نه انگار من رو هم با خودش اورده

دکمه های مانتو رو نبستم اومدم بیرون شالمم تا وسط های سرم بود

- ببخشید خانم چه قدر میشه ؟

- قابلی نداره 600 تومان تازه تخفیفم بهتون دادم

از تو کیفم کارتم رو دراوردم

- کارتت رو بذار تو کیفت من حساب میکنم

- نمیخواد شما برو بیرون من حساب میکنم

- نشنیدی چی گفتم ؟ بذار تو کیفت کارتت رو

بچه پرو جلوی دختره سرمن داد میزنه ........

حساب کرد اومدیم بیرون

رفتیم به طرف مغازه ای که دریا توش بود

یه پسره بد داشت به مانتو نگاه میکرد

- اون دکمه هات رو ببند من نمیدونم تو چه جور دختری هستی ؟

- به تو هیچ ربطی نداره اصلا از قصد باز گذاشتم

عجب پرو ه این پسره چند روز اومده انگار صاحب اختیاره

تا اخر شب تو خیابون ها بودیم بالاخره همین فرزاد کت و شلوارش رو گرفت هم دریا لباس عروسیش رو ......

شام رو بیرون خوردیم .......

این دفعه تو ماشین دریا رفت جلو پیش فرزاد ارمان اومد عقب کنار من نشست

دریا سرش رو اورد عقب

- ساحل فردا کلاس داری ؟

فردا با ارمان کلاس داشتم از بد شانسی من هم سه تا از درس ها رو با ارمان داشتم

- اره چه طور مگه ؟

- همین طوری

داشتم اسمس بازی میکردم که ارمان اروم زیر گوشم گفت :

- فردا که کلاس نداری ؟

ای خدا داره با زبون بی زبونی میگه فردا سر کلاس من نیا

- دارم خوبشم داره

- به همین خیال باش که من سرکلاس تو رو راه بدم
    بازبینی شد | Cancer ناظرانجمن
    ویرایش توسط Cancer : 1392,09,19 در ساعت ساعت : 14:19

14. 667 کاربر از پست SHADI 73 تشکر کرده اند .

!! Niloofar !! , !!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , !!maryam!! , #artan , #لـــــــــیلا . م # , $@αʀiT$ , $وستا خوشگله$ , <<y-a>> , (mahi) , * Bita * , * HANI * , * kiana * , * lian * , * Maneli * , * رونیکا * , **fool proof** , **parya** , **سولماز** , *alien* , *barandel* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *NaZ@NiN.B* , *sara-m* , *Set@yesh* , *shima* , *soodabeh* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *آرتیستون* , *ارامیس* , *دخت تپل* , *رایا* , *ریحانه# , *سورن* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , -ShaDi- , ..sky.. , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , 0033 , 115-مروارید , 2rrin , 3eBasTin , 677389 , 77ZAHRA , 79shima , 870664182 , @Ann , A SH , Abandokht , abind , adelain , afi90 , ailin jo0n , akhsham , alis91 , almas sharghi , amir hosyn , amirhosseinac , amorist , Ana98 , Ani!is , anita23 , anita619 , AR!ES , arefe90 , arefehjoon , arezoojigare , arshi , artii , asal-661 , asal-82 , asaltsh , asal_bumpy , asaree , asemanii , ashk eshgh , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , aurora15 , ava s , ava-d , ava.n , azade jooon , azisadeghi , B$B$B , b3666 , bahar fcr , bahar paiizei , bahare930 , BaharәH , BAHREMAND , baran pr , barane khazan , Becky Villa , behnaz.ashena , behnazhmz , black-roze , blood_girl , blub2000 , bneta , caarol , cole , crezy GirL , daniela , dara77 , Dark Star27 , darya... , Darya77 , Defne , degeer , delnaz khosravi , diaar , dokhibabash , earth girl , ehsan16 , eizz , elahe 66 , elahe ye naazz , eli joni , elmira joon , elmira.t , elnaz a.k , eshton , f.kh0511 , f.the , faazii , faezeh97 , fairy , fani black 212 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , faribash , faride40 , faryad(sf) , fateme. , fateme.e , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.HM , fatemeh111 , fatemeh466 , Fatemeh75 , fatima983 , fatima_ma2020 , fatima_olia , feloor , fera , fereshte 69 , FereshteĦ , fesghel22 , forough92 , funny1984 , fzz_78 , GALAXY0098 , gezal goli , gh-sm , ghazal 2000 , ghazal-xr75 , ghazale man , ghfafa , ghorob89 , ghs12 , GISU KAMAND , Go0o0o0d girl , Golden Eye , goldoneh1228 , goldoone22 , gole mikhak , golnaz78 , golnuosh , googooli girl , gooood girl , GREEN_GIRL , hadis hastie , hadis joojooo , haDs77 , hala , haleh joooooooo , hana_m , hani-70 , Haniii9396 , harimeshgh , hasteeeee , hasti-2012 , hasti11 , helen. , Hella , HElliA :D , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , HOMAYONN , hosnaa , hyunah , iboys , id001370 , inooshzs , ir2012 , Is_Tak , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , JonasRahimi , juju15 , kasino , kate* , KATHRINE , katy f , katy.Min , kfdh , khademre , khanoom noor , ki@na , Kiana S , kiana1999 , kimia.ace , kiumars , L!l!an , lady anahis , Lale7 , lartmis , leila banoo , Lida.Sh , Lida2014 , liuana , loolin , love is.. , lovely-angel , love_a , lxgirl , m.nafas , Ma Neli , MAHASA , mahbobeh joonam , mahboob21 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahdiyeh78 , Mahoo , Mahsa . Saman , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsabanooo , mahsafall , mahtab10 , Maisa_rad , malenie , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , mariyam , marva , Mary.Maryam , MARY66 , maryam joOon , maryam21#@ , maryam_277 , mati jojo , maya 74 , mb_maryam , MeDiA Es , mehraban.g , mehrnoush_re , mehrsaa , melodina , mery1356 , mery75 , meysan , milad.69 , miminaz , MINA JOOJOO , mina68 , mina87 , Miss A , miss ♥ ghazal , mobina99 , mona92 , Monaica , moonila , moonlight79 , moon_light , mordadi , Mozhgan195 , mushtata , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N*E*G*I*N , n.a. , N@nacy , N@r!na , Nafas j , nafas428 , nafas7878 , nakkari , narciss , nargeskooshoolo , Nashenase tanha , nastaran1351 , nazi_gf2010 , ne.vorujak , Nedae u , neela , neg neg , negar p , negin.137 , niazruby , niho , nilloblue , niloufar_rose , Nimda1482 , ninio , NO ONE , n_arghavan , on air , oonim , p@r!s@ , pakdel , paniza321 , paniz_g66 , panteha , parastoo_joon , pare , parei , pariedarya , parisa mah , parisa*M , parmisss , parvaeh , Parvas80 , parvinah , perancesfafa , peymaneh , pink_daughter , prof.ati , r.roohi31 , r0J!n@ , R@dvin , radina , RafOneh , raha moozy , raha17 , rahha , rahileh , rainy_10 , rashno , raz gol , redrose_love68 , reihan777 , renia 11 , revenge , reza9000 , Roghaye57 , roya.r.r , roya1365 , roya62 , Rozali-2 , Rozia , Rozia* , rtin , S @hel , S*A*M*75 , s.fzpr , S@EEDEH 93 , saadat2000 , saba 68 , saba28 , saba_h , Sadaf_A , saghi.m , Saha 97 , sahar-joooon , sahel96 , sahelii , sahel_m , sama.2056 , sama261 , samandf , saminaaz , samir , sam_kl , sana.p , sana22 , sanaiii , sanamjooje , Sanaz1370 , sanaz26 , sanix , sany2000 , sara parvizi , sara*ramezani , sara.R , sara51 , sara@ 7175 , sarab morady , sarah.sh , sareh_snowdrop , saye joon , sayeh66 , scarlet73 , sedena , sedighe1340 , sepideh-1998 , sepidehgalaxy , sera lak , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , sevil66 , sh77m87 , SHADI-R , shadinn , shahtut , shanal gharmazi , shanti , shararehsharifi , shayesteh 96 , sheida_953 , Shermine! , sheydajoooon , shima72 , shiva 501 , shooma , sibsorkhhava , sisi7070 , skyasal , smbaran95 , snia , SNOW PRINCE , Snowy queen , sobdaughter , Sogol Toix , sogol21 , soha146 , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , solia , song-ster , soomita , soormee* , sormeh-76 , sotazi , SPR!NG G!Rl , Star-crossed , sueño , swan. , syhbyt , T.A.C 7 , T.KHD , takshakh2838 , tama1011 , tanha287 , Tanhaei.2010 , Tania.Zz , tania_7 , tara m2 , taraneh joon , taranom_g , TaraStar , tati-lancer , teacher70 , teddy 23 , Tifani Jon , tin24 , tina. , tina76 , TinaAs , tinas , Titania1273 , to0oranj , tono , touska , ttabasoooom , vahidehi , Vard , veis , wildfire14 , YA29+1 , YaaaaC , yaasmin , yalda7965 , yasamin_34 , YaSsii_highclas , yegane34 , Yek.gh , yjdj , yox1n , zahra @3 , ZAHRA EM , zahra.1390 , zahra.94 , zahra3555 , Zahra_niki , Zarizar , za_178 , zeinab-ag , zeinab75 , zibahp , ZieRO , ziglernata , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , `taranom` , |SarA_S| , ~ sara bala ~ , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~2ne2~ , ~nas!m~ , ~Piano~ , ~SEA~ , ~Y a S n A~ , ~~mahya~~ , ®€¥#@n€# , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×رژ لبـ صورتـی× , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , آتری , آذردخت , آرام25 , آرشیدان , آستاره , آسمان ابری , آليس , آنی گل , اب و اتش , ارغوان 67 , افتاب پنهان , الـهـام , المیرا.ک , النار , الهام4 , الهه7 , اهریمن چشم زرد , اوراشی , ایاتای , ایدابانو , ایماز , برفين , بغض شکسته , بغض غزل , بــــانــــو , بهار راد , بهارجون , بچه ننه , تابتا , تانیا72 , تندیس66 , تک ستاره شب , تینکربل , حنانه 1874 , حنیفا58 , دخترشیراز , دخترویروسی , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , دنیلا , دوست داشتني , ذانا , رزا12 , رنگ آرامش , رها در باران , ریحانه 77 , ریحون , زهره 65 , زوها , ساحلی , ستاره تک , ستاره کویر , ستاره76 , ستایشا , سسسی , سوانا77 , سودی جون , سپید رو , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سکوت من , سیماسیما , شادزی , شاه ماهی , شاهزاده دو رگه , شاپررک , شاپرک13 , صبح بهاري , صدای پای اب , صدیقه 1368 , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل77 , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فائزه* , فاطمه سادات ... , فاطي91 , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش72 , فروغ مظلومی , فرگلf , لمیس20 , لوک بدشانس , لیلا بارخدا , لیلا ص , م.نوری , ماه منیر , ماه پنهان , ماهين , مدار2 , مرمل , مسافر زمستون , من:غزل , منيژه , مه شب , مهرآذین , مهسا19 , مهستی , موچولو , میناااا , میومیو , میچکا , نسرین78 , نصرا... , نوشین نیمایی , نگین فرجام , نیاز.ش , هميشه بهار , پارمیس خانوم , پت ومت نمکی , پری عاشق , پونام , ژیوار , کمند , کوفته قلقلی , گل ناز 44 , یلدا1 , یه دختر1995 , یواش , დshadow girlდ , ღ Faranakღ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ☆ملیحه .ج☆ , ♥saya♥ , ♫ Sky ♫ , 之ДĦЯд

15. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    3.47
    تشکر از کاربر
    6,820
    اندازه فونت

رو تخته خواب بودم میخواستم بخوابم که یادم افتاد ارمان گفته سر کلاس راه نمیده من رو خدایا چی کار کنم اخه ...

شماره اش رو سیو کردم بودم

- بیدارید ؟

چند دقیقه بعد اسمس خالی داد

- میشه چند لحظه وقتتون رو بگیرم

برای کلاس هم که شد باید با ادب باهاش حرف بزنم که خر بشه

- بگو .....

- بیا تو حیاط ...

یه شال انداختم سرم رفتم تو حیاط .......

نشستم روی تاب تا بیاد .....

بعد از یک ربع اومد یه بلیز استین کوتاه پوشیده بود با یه شلوار ورزشی

نمیگه من گناه میکنم .......

- چیه زود حرفت رو بزن میخوام برم

- میشه اجازه بدید من کلاس های شما رو بیام

- نه خیر.. حرفتون همین بود من رفتم ...

- ارمان صبر کن چرا اجازه نمیدی اخه من که عذر خواهی کردم

- تو واقعا خجالت نکشیدی ؟ مگه بچه ی 5 ساله ای اخه .... حالا من نبودم یکی دیگه ... خوب از فرودگاه اومد بودم تو ماشین لباس داشتم مگر نه ابروم میرفت

غش غش خندیدم کاش ضایع میشد ...

اخم کردم اومد بره که بلیزش رو گرفتم

- خواهش میکنم اجازه بده دیگه

- پس باید شرط های رو که میگم رو قبول کنی

اخ جون خر شد .....

- باشه هر چی تو بگی قبول میکنم فقط بذار این ترم رو من سر کلاس بشینم

- به هیچ عنوان نباید غیبت کنی ، هر جلسه خواستم از دانشجو ها درس جلسه ی قبل رو بپرسم اول از تو می پرسم و نمره ی اخر ترم هم از 16 حساب میشه

ای تو روحت ارمان چه چه شرط هایی که گذاشتی .....

- باشه اما فکر نمیکنی خیلی شرط هات سخته

- نه اگه نمیخوای سر کلاس من نیا .....

- نه .. نه .. قبول ........

- دلم نمیخواد هیچ کسی خبر دار بشه که من پسر عموتم فهمیدی ؟ به عمو و زن عمو م نمیگی من استادتم باشه ؟

- باشه شب بخیر .....

رفتم بالا تو اتاقم خدای من چند ماه رو چه جوری با این سر کنم .

هفته ی دیگه عروسی دریا بود قرار شد اتاقش رو بده به ارمان ........

زن عمو وعمو هم بعد از عروسی دریا برگردن خارج ..

من نمیدونم این ارمان برای چی اومده ....

بچه ها عکس های ارمان رو ببنید نظرتون رو بهم بگید

بازبینی شد | Cancer ناظر انجمن
    ویرایش توسط Cancer : 1392,09,19 در ساعت ساعت : 14:21

16. 639 کاربر از پست SHADI 73 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , !!maryam!! , #artan , #لـــــــــیلا . م # , $@αʀiT$ , $وستا خوشگله$ , <<y-a>> , '@R!N@$' , (mahi) , * Bita * , * HANI * , * lian * , * Maneli * , * رونیکا * , **fool proof** , **parya** , **سولماز** , *alien* , *barandel* , *M00nGirl* , *N*E*G*A*R* , *N@M!S , *NaZ@NiN.B* , *sara-m* , *Set@yesh* , *shima* , *sogol , *soodabeh* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *ارامیس* , *دخت تپل* , *رایا* , *ریحانه# , *سورن* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , -ShaDi- , ..sky.. , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , 0033 , 1black rose , 2rrin , 3eBasTin , 677389 , 77ZAHRA , 79shima , 870664182 , :)atrisa(: , @Ann , A SH , Abandokht , abind , adelain , afi90 , ailin jo0n , akhsham , alis91 , amir hosyn , amirhosseinac , amorist , ana* , Ana98 , Ani!is , anita23 , anita619 , AR!ES , arefe90 , arefehjoon , arshi , artii , asal-661 , asal-82 , asaltsh , asaree , asemanii , ashk eshgh , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , aurora15 , ava s , ava.n , azade jooon , azisadeghi , B$B$B , b3666 , bahar fcr , bahar paiizei , bahare930 , BaharәH , baran pr , barane khazan , Becky Villa , behnaz.ashena , behnazhmz , black-roze , blood_girl , blub2000 , bneta , caarol , cloudyneda , cole , crezy GirL , daniela , dara77 , darK ro0o0M , Dark Star27 , Darya77 , Defne , degeer , delnaz khosravi , diaar , dokhibabash , earth girl , ehsan16 , eizz , elahe 66 , elahe ye naazz , eli joni , elmira joon , elmira.Be , elmira.t , elnaz a.k , ensankhob , eshton , f.kh0511 , f.the , faazii , faezeh97 , fairy , fani black 212 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , faribash , faryad(sf) , fateme. , fateme.e , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.HM , fatemeh111 , fatemeh466 , Fatemeh75 , fatima_ma2020 , fatima_olia , feloor , fera , fereshte 69 , FereshteĦ , fesghel22 , forough92 , funny1984 , fzz_78 , GALAXY0098 , gezal goli , gh-sm , ghazal 2000 , ghazal-xr75 , ghazale man , ghfafa , ghorob89 , ghs12 , GISU KAMAND , Go0o0o0d girl , Golden Eye , goldoneh1228 , goldoone22 , gole mikhak , golnaz78 , golnuosh , gooood girl , GREEN_GIRL , hadis hastie , hadis joojooo , haDs77 , hala , haleh joooooooo , hana_m , hani-70 , Hanieh76 , Haniii9396 , harimeshgh , hasteeeee , hasti-2012 , hasti11 , helen. , Hella , HElliA :D , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , HOMAYONN , hosnaa , hyunah , iboys , id001370 , inooshzs , ir2012 , Is_Tak , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , JonasRahimi , kasino , kate* , KATHRINE , kfdh , khademre , khanoom noor , Kiana S , kiana1999 , kimia.ace , kiumars , L!l!an , lady anahis , Lale7 , lartmis , leila banoo , Lida.Sh , Lida2014 , liuana , loolin , love is.. , lovely-angel , love_a , lxgirl , m.nafas , Ma Neli , MAHASA , mahbobeh joonam , mahboob21 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahdiyeh78 , Mahoo , Mahsa . Saman , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsabanooo , mahsadina , mahsafall , mahtab10 , Maisa_rad , malenie , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , mariyam , marva , Mary.Maryam , MARY66 , maryam joOon , maryam21#@ , maryam_277 , mati jojo , maya 74 , mb_maryam , MeDiA Es , mehraban.g , mehrnoush_re , mehrsaa , melodina , mery1356 , mery75 , meysan , milad.69 , miminaz , MINA JOOJOO , mina68 , mina87 , Miss A , miss ♥ ghazal , mona92 , Monaica , moonila , moon_light , Mozhgan195 , mushtata , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , n.a. , N@nacy , N@r!na , Nafas j , nafas21 , nafas428 , nafas7878 , nakkari , narciss , nargeskooshoolo , Nashenase tanha , nastaran1351 , ne.vorujak , Nedae u , neela , neg neg , negar p , negin.137 , niazruby , niho , nilloblue , niloufar_rose , Nimda1482 , ninio , NO ONE , n_arghavan , on air , p@r!s@ , pakdel , paniza321 , paniz_g66 , panteha , parastoo_joon , Pardis R , pare , pariedarya , parisa mah , parmisss , parvaeh , Parvas80 , parvinah , perancesfafa , peymaneh , pink_daughter , prof.ati , r.roohi31 , r0J!n@ , R@dvin , RafOneh , raha moozy , raha17 , rahha , rahileh , rainy_10 , rashno , raz gol , redrose_love68 , reihan777 , renia 11 , revenge , reza9000 , roya.r.r , roya1365 , roya62 , Rozali-2 , Rozia , Rozia* , rtin , s.fzpr , S@EEDEH 93 , saadat2000 , saba28 , saba_h , Sadaf_A , saghi.m , Saha 97 , sahar-joooon , sahel96 , sahelii , sahel_m , sama.2056 , sama261 , samandf , saminaaz , samir , sam_kl , sana.p , sana22 , sanaiii , sanamjooje , Sanaz1370 , sanix , sany2000 , sara parvizi , sara*ramezani , sara.R , sara51 , sarab morady , sarah.sh , sareh_snowdrop , saye joon , sayeh66 , scarlet73 , sedena , sedighe1340 , sepideh-1998 , sepidehgalaxy , Seta jojo , setareh273 , setayesh1363 , sevil66 , sh77m87 , SHADI-R , shadinn , shahtut , shanal gharmazi , shanti , shayesteh 96 , sheida_953 , sheydajoooon , shima72 , shiva 501 , shooma , sibsorkhhava , sisi7070 , skyasal , smbaran95 , snia , SNOW PRINCE , Snowy queen , sobdaughter , Sogol Toix , soha146 , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , solia , song-ster , soormee* , sormeh-76 , sotazi , SPR!NG G!Rl , Star-crossed , sueño , swan. , syhbyt , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , takshakh2838 , tama1011 , tanha287 , Tanhaei.2010 , Tania.Zz , tania_7 , tara m2 , tarane2 , taraneh joon , taranom_g , TaraStar , tati-lancer , teacher70 , teddy 23 , Tifani Jon , tina. , tina76 , TinaAs , to0oranj , tono , touska , ttabasoooom , vahidehi , veis , vourojak , wildfire14 , YaaaaC , yalda7965 , yasamin_34 , yasesabs , YaSsii_highclas , yegane34 , Yek.gh , yjdj , zahra @3 , zahra.1390 , zahra.94 , zahra3555 , Zahra_niki , Zarizar , za_178 , zeinab-ag , zeinab75 , zibahp , ZieRO , ziglernata , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , `taranom` , |SarA_S| , ~ sara bala ~ , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~2ne2~ , ~nas!m~ , ~Piano~ , ~SEA~ , ~Y a S n A~ , ~~mahya~~ , ®€¥#@n€# , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×رژ لبـ صورتـی× , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , آتری , آذردخت , آرام25 , آرشیدان , آستاره , آسمان ابری , آليس , آنی گل , اب و اتش , ارغوان 67 , افتاب پنهان , الـهـام , المیرا.ک , النار , الهام4 , الهه7 , اهریمن چشم زرد , اوراشی , اَردویسور , ایاتای , ایدابانو , ایماز , برفين , بغض شکسته , بغض غزل , بــــانــــو , بهارجون , بهارک 1375 , بچه ننه , تابتا , تانیا72 , تندیس66 , تک ستاره شب , تینکربل , جوجه اردک زشت@ , حنانه 1874 , حنیفا58 , دختر ارام , دخترشیراز , دخترویروسی , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , دنیلا , دوست داشتني , ذانا , رزا12 , رنگ آرامش , رویا(dream) , ریحانه 77 , ریحون , زهره 65 , زوها , ساحلی , ستاره تک , ستاره کویر , ستاره76 , ستایشا , سسسی , سوانا77 , سپید رو , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سکوت من , سیماسیما , شادزی , شاه ماهی , شاهزاده دو رگه , شاپررک , شاپرک13 , شیش تایی هااا , صدای پای اب , صدیقه 1368 , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل77 , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فائزه* , فاطمه سادات ... , فاطي91 , فرشا , فرنوش عاشق , فرنوش72 , فروغ مظلومی , فرگلf , لمیس20 , لوک بدشانس , لیلا بارخدا , لیلا ص , م.نوری , ماه منیر , ماه پنهان , ماهين , محبوبه_م , مرمل , مسافر زمستون , من:غزل , منيژه , مه شب , مهرآذین , مهسا19 , مهستی , موچولو , ميشا , میناااا , میچکا , نسرین78 , نصرا... , ننه هانی و حوری , نوشین نیمایی , نگین فرجام , نیاز.ش , هميشه بهار , پارمیس خانوم , پت ومت نمکی , پری عاشق , پونام , کمند , کوفته قلقلی , گل ناز 44 , یلدا1 , یواش , یگانه77 , დshadow girlდ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ☆ملیحه .ج☆ , ♥saya♥ , ♫ Sky ♫ , 之ДĦЯд

17. Top | #9

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.93
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 233,026 در 15,742 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط KING OF VAMPIRE نمایش پست ها
    خو بیا بقیشو بزار دیگه مردیم از خماری.
    تو تاپیک تایپ نباید پست بدین!!
    تکرار نکنید!

18. 178 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , $@αʀiT$ , * Bita * , * lian * , **fool proof** , **Reyhaneh77** , **سولماز** , *N@M!S , *shima* , *sorme* , *~aida bala~* , *ارامیس* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , .:: Mαн†αß ::. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , 77ZAHRA , @Ann , abind , afi90 , ailin jo0n , arefehjoon , ashk eshgh , aurora15 , b3666 , bahar paiizei , BaharәH , bneta , crezy GirL , daniela , dara77 , Dark Star27 , delnaz khosravi , dokhibabash , earth girl , ehsan16 , eizz , eli joni , faezeh97 , farg0o0o0o0ol , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.HM , Fatemeh75 , fatima_ma2020 , fera , GALAXY0098 , gh-sm , Golden Eye , golnaz78 , gooood girl , GREEN_GIRL , hadis joojooo , hasteeeee , hasti-2012 , hasti11 , iboys , JASMINE FLOWER , kfdh , khademre , khanoom noor , Ki MiIa , Kiana S , ladan93 , liuana , loolin , m.nafas , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsadina , MARDE_TANHA , mariyam , maryam joOon , MeDiA Es , mina68 , mina87 , mona92 , m_mah , n.a. , N@r!na , Nafas j , nafas21 , nakkari , NO ONE , p@r!s@ , pakdel , panteha , Pardis R , pare , parisa mah , parvaeh , Payphone , perancesfafa , pink_daughter , rahileh , Rozali-2 , Rozia* , S*A*M*75 , s.fzpr , saghi.m , sama261 , samandf , sana.p , sara*ramezani , sara.R , sara51 , sarah.sh , SETARE SOHEYL , setare3141 , sevil66 , sh77m87 , SHADI 73 , shiva 501 , sobdaughter , soheilam , song-ster , sooooogand , sotazi , swan. , Tifani Jon , to0oranj , vahidehi , veis , yasesabs , yegane34 , zahra @3 , Zahra_niki , ZieRO , `taranom` , |SarA_S| , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~nas!m~ , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , آرشیدان , اب و اتش , الهام4 , الهه7 , اهریمن چشم زرد , ایدابانو , برفين , بهارجون , تندیس66 , دخترویروسی , دنیلا , ذانا , رز سرخ آبی , رنگ آرامش , ساحلی , ستاره تک , سودی جون , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سیماسیما , شاه ماهی , شیش تایی هااا , صدیقه 1368 , عسل77 , غزال آریا , فاطمه سادات ... , فاطي91 , لیلا بارخدا , نازی22 , نسرین78 , پونام , کوفته قلقلی , گل ناز 44 , یواش , یگانه77 , დshadow girlდ , ღ Mahgol ღ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ♫ Sky ♫

19. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    3.47
    تشکر از کاربر
    6,820
    اندازه فونت

سلام دوست های گلم خوبید خوشید ؟؟؟؟
    سال نو مبارک
    امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشید و به همه ی ارزو هاتون برسید
    ببخشید اگه دیر به دیر پست میذارم سرم یه ذره شلوغه
    خوش حال میشم نظر هاتون رو بهم بگید
    ببخشید اگه کمه
    بریم سراغ پست

سر کلاس هیچ کس جرائت نداشت حرف بزنه ....

با کوچک ترین حرفی ارمان دانشجو ها رو میانداخت بیرون ......

با این سن کمش همه ازش میترسیدند

منی که همش سر کلاس متکلک میگفتم با وجود ارمان حتما نمیتونستم حرف بزنم

امروز عروسیه دریا است خیلی خوش حالم بلاخره خواهرم منم میخواد قاطیه مرغ ها بشه

با صدای مامان از فکر و خیال اومدم بیرون

- ســـــاحل نیم ساعت جلوی اینه چی کا ر میکنی دریا تو ارایش منتظرته تو چرا ان قدر من رو حرص میدی

- وای مامان سرم درد گرفت چه قدر غر میزنی الان میرم دیگه ، به بابا بگو من رو ببره ارایشگاه

- بابات بیرونه رفته شیرینی ها رو بگیره

- پس من با کی برم اخه مامان

- به من چه میخواستی زود تر بیدار بشی با دریا بری

- اه ........

سریع لباسی که که میخواستم تو جشن بپوشم رو برداشتم گذاشتم تو ی پلاستیک

کفش هام رو هم برداشتنم

رفتم پایین مامان و مریم جون داشتند تو اشپزخونه میوه ها رو میشستن

ارمانم عین برج زهرمار نشسته بود داشت تلویزیون میدید

سرم از لای در اشپزخونه برم تو

- مامان زنگ بزن اژانش یه ماشین بفرسته

- عزیزم ارمان که خونه است میبرتت دیگه

- نه زن عمو با اژرانس میرم

- اوا ساحل جان بذار برسونتت دیگه الان میرم بهش میگم حاضر بشه

- نه زن عمو ولش کنید

- هیس صبر کن

مریم جون وقتی رفت بیرون رو کردم به مامان و گفتم :

- مامان شما و زن عمو ساعت چند میاید ارایشگاه ؟

- نمیدونم والا حالا که کلی کار ریخته روس سرمون

- مامان جان خوب وظیفه ی داماد میوه ها رو ببره سالن شما برای چی می برید

- خوبه خوبه حالا نمیخواد نظر بدی بعد از ارایشگاه دوباره میای خونه ؟

- اره بابا باید چیزی بردارم

زن عمو صدام کرد

- جانم ؟

- بیا برو دخترم رفت تو پارکینگ ماشینش رو دربیاره

خداحافظی کردم اومدم بیرون

با ژست خاصی نشسته بود توماشین ......

ای خدا چرا انقدر این پسر مغروره ....

در ماشین رو باز کرد سوار شدم

- ببخشید مزاحمتون شدم

جوابی نداد به جهنم .......

- کجا باید برم ؟

- میخوام برم ارایشگاه ..

ادرس رو بهش دادم .......

ان قدر با سرعت میرفت که از ترس چسبیده بودم به صندلی .....

- میشه یه ذره اروم تر بری؟

- میگم یعنی ان قدر گدا شدی که به اژرانس زنگ نزدی

خیلی بهم برخورد پسر یه بیشعور

- گدا عمتونه من میخواستم زنگ بزنم اژانس زن عمو نذاشت مگر نه مزاحم شما نمیشدم

- مواظب حرف زدنت باش ها به فکر نمره ات باش

گمشو بابا فقط دلش میخواست من رو عذاب بده

وقتی رسیدیم دم ارایشگاه بدون اینکه تشکر بکنم از ماشین اومدم پایین در رو هم محکم بستم

بازبینی شد | Cancer ناظر انجمن
    ویرایش توسط Cancer : 1392,09,19 در ساعت ساعت : 14:22

20. 653 کاربر از پست SHADI 73 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , !!maryam!! , #artan , $@αʀiT$ , $وستا خوشگله$ , <<y-a>> , '@R!N@$' , (mahi) , * Bita * , * HANI * , * lian * , * رونیکا * , **@$/\/\@** , **fool proof** , **parya** , **Reyhaneh77** , **سولماز** , *alien* , *Aytak*74 , *barandel* , *N@M!S , *sara-m* , *Set@yesh* , *shima* , *sogol , *soodabeh* , *sorme* , *yasaman* , *آرتیستون* , *ارامیس* , *دخت تپل* , *رایا* , *ریحانه# , *سورن* , *یاقوت* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , -ShaDi- , ..sky.. , .:!Tar:. , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .Mehrnoosh. , .MojGan. , .SaInA. , 115-مروارید , 137913137913 , 2rrin , 3eBasTin , 677389 , 77ZAHRA , 79shima , 870664182 , @Ann , A SH , abind , adelain , afi90 , ailin jo0n , akhsham , alis91 , almas sharghi , AlMaZ692 , amir hosyn , amirhosseinac , amorist , ana* , Ana98 , Ani!is , anita23 , anita619 , AR!ES , arefe90 , arefehjoon , arshi , artii , asal-661 , asal-82 , asal_bumpy , asaree , asemanii , ashk eshgh , ashkannia , atefeh_49 , AtI2020 , atika , aurora15 , ava s , ava.n , azade jooon , azisadeghi , B$B$B , b3666 , bahar fcr , bahar paiizei , bahar17 , BaharәH , BAHREMAND , baran pr , baran78 , barane khazan , Becky Villa , behnaz.ashena , behnazhmz , betsabeh , black-roze , blood_girl , blub2000 , bneta , caarol , cole , crezy GirL , dara77 , Dark Star27 , Darya77 , Defne , degeer , delnaz khosravi , diaar , dokhibabash , earth girl , ehsan16 , eizz , elahe 66 , elahe ye naazz , eli joni , eli78 , elmira joon , elmira.Be , elmira.t , elnaz a.k , eshton , f.kh0511 , f.the , faazii , faezeh97 , fairy , fani black 212 , farg0o0o0o0ol , faribash , faride40 , faryad(sf) , Fateme-a , fateme. , fateme.e , FATEMEH HOSEINI , Fatemeh.HM , fatemeh111 , fatemeh466 , Fatemeh75 , fatima_ma2020 , fatima_olia , feloor , fera , fereshte 69 , FereshteĦ , fesghel22 , forough92 , funny1984 , fzz_78 , GALAXY0098 , gezal goli , gh-sm , ghazal 2000 , ghazal rad , ghazal-xr75 , ghazale man , ghfafa , ghorob89 , ghs12 , GISU KAMAND , Go0o0o0d girl , Golden Eye , goldoneh1228 , goldoone22 , gole mikhak , golnaz78 , golnuosh , googooli girl , gooood girl , GREEN_GIRL , hadis hastie , hadis joojooo , haDs77 , haleh joooooooo , hana honey , hana_m , hani-70 , HaNiE 78 , hanie1012 , Haniii9396 , harimeshgh , hasteeeee , hasti-2012 , helen. , Hella , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , HOMAYONN , hosnaa , hyunah , iboys , id001370 , inooshzs , ir2012 , Is_Tak , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , joje topoli , kasino , kate* , KATHRINE , katy f , katy.Min , kfdh , khademre , khanoom noor , Ki MiIa , Kiana S , kiana1999 , kimia.ace , KING OF VAMPIRE , kiumars , L!l!an , ladan93 , lady anahis , Lale7 , lartmis , leila banoo , Lida.Sh , Lida2014 , liuana , loolin , love is.. , lovely-angel , love_a , lxgirl , m.nafas , Ma Neli , MAHASA , mahbobeh joonam , mahboob21 , mahboub215 , Mahdis @69 , mahdiyeh78 , Mahsa . Saman , mahsa.h.i , Mahsa313 , mahsabanooo , mahtab10 , Maisa_rad , malenie , marale , maral_70 , MARDE_TANHA , mariyam , marva , Mary.Maryam , MARY66 , maryam joOon , maryam21#@ , maryam_277 , mati jojo , maya 74 , mb_maryam , MeDiA Es , mehraban.g , mehrsaa , melodina , mery1356 , mery75 , migmig78 , milad.69 , MINA JOOJOO , mina68 , mina87 , Miss A , miss nika , mona92 , monae , Monaica , moonila , moonlight79 , moon_light , Mozhgan195 , mushtata , m_mah , m_reisie , n.a. , N@nacy , N@r!na , Nafas j , nafas21 , nafas428 , nafas7878 , nafas9472 , nahayat007 , nakkari , narciss , nargeskooshoolo , Nashenase tanha , nastaran1351 , nazi_gf2010 , ne.vorujak , Nedae u , neela , neg neg , negar p , negin.137 , neginhdr , niazruby , niho , nilloblue , niloufar_rose , Nimda1482 , ninio , NO ONE , n_arghavan , onlygirl121 , oonim , p@r!s@ , pakdel , paniza321 , paniz_g66 , panteha , parastoo_joon , Pardis R , pare , pariedarya , parisa mah , parmisss , parparakpari , parvaeh , Parvas80 , parvinah , Payphone , perancesfafa , peymaneh , pink_daughter , r.roohi31 , r0J!n@ , R@dvin , RafOneh , raha moozy , raha17 , rahha , rahileh , rainy_10 , rashno , raz gol , redrose_love68 , reihan777 , renia 11 , revenge , reza9000 , roya.r.r , roya1365 , roya62 , Rozali-2 , Rozia , Rozia* , rt.oo , rtin , S @hel , S*A*M*75 , S@EEDEH 93 , saadat2000 , saba28 , saba_h , Sadaf_A , saghi.m , Saha 97 , sahar-joooon , sahelii , sahel_m , sama261 , samandf , saminaaz , samir , sam_kl , sana.p , sana22 , sanamjooje , Sanaz1370 , sanix , sany2000 , sara parvizi , sara*ramezani , sara.R , sara51 , sarab morady , sarah.sh , sareh_snowdrop , saye joon , sayeh66 , scarlet73 , sedena , sedighe1340 , sepideh-1998 , sepidehgalaxy , Seta jojo , SETARE SOHEYL , setareh273 , setayesh1363 , sevil66 , sh77m87 , shabnam *sh , SHADI-R , shah dokht , shahtut , shanal gharmazi , shanti , sharare.afs , shararehsharifi , shayesteh 96 , sheida_953 , shima72 , shiva 501 , shooma , sibsorkhhava , sisi7070 , skyasal , skydragon , snia , SNOW PRINCE , Snowy queen , sobdaughter , Sogol Toix , soha146 , soheilam , soheyla jooon , sokot shab , solia , song-ster , sooooogand , sormeh-76 , sotazi , SPR!NG G!Rl , Star-crossed , stone love , sueño , swan. , syhbyt , T.A.C 7 , T.KHD , tahmin67 , takshakh2838 , tama1011 , tandissssss , tanha287 , Tanhaei.2010 , Tania.Zz , tania_7 , tara m2 , taraneh joon , TaraStar , tati-lancer , teacher70 , teddy 23 , Tifani Jon , tina. , tina76 , TinaAs , tinas , to0oranj , touska , ttabasoooom , vampire_15 , veis , wildfire14 , YA29+1 , YaaaaC , yaasmin , yalda7965 , yasamin_34 , yasesabs , YaSsii_highclas , yegane34 , Yek.gh , yjdj , yox1n , zahra @3 , zahra.1390 , zahra.94 , Zahra_niki , za_178 , zeinab-ag , zeinab75 , zibahp , ZieRO , ziglernata , zizi.m , zooohreh , Z_M267 , `taranom` , ~ sara bala ~ , ~.SeP!DeH_XQ~ , ~2ne2~ , ~nas!m~ , ~Piano~ , ~SEA~ , ~Y a S n A~ , ~~mahya~~ , ®€¥#@n€# , °°₩õ££@₩$°° , ÐOҜH] JÎG@R , ×رژ لبـ صورتـی× , нαηιγε , ЯЭ乙νДИ , آتری , آذردخت , آرام25 , آرشیدان , آسمان ابری , آنی گل , اب و اتش , اتل و متل , ارشين , افتاب پنهان , الـهـام , المیرا.ک , النار , الهام4 , الهه7 , اهریمن چشم زرد , اوراشی , ایاتای , ایدابانو , ایماز , برفين , بغض شکسته , بــــانــــو , بهار راد , بهارجون , بهارک 1375 , بچه ننه , تابتا , تانیا72 , تندیس66 , تک ستاره شب , تینکربل , جوجه اردک زشت@ , حنانه 1874 , حنیفا58 , دخترشیراز , دخترویروسی , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , دنیلا , دوریس , دوست داشتني , ذانا , رز سرخ آبی , رزا12 , رنگ آرامش , رها در باران , ریحانه 77 , ریحون , زرنگار , زوها , ساحلی , ستاره تک , ستاره کویر , ستایشا , سسسی , سوانا77 , سودی جون , سپید رو , سپید و سیاه , سپیدوسیاه , سکوت من , سیماسیما , شادزی , شارمیتا , شاه ماهی , شاهزاده دو رگه , شاپررک , شاپرک13 , شیم شیمم , صبح بهاري , صدای پای اب , صدیقه 1368 , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسل مامی , عسل77 , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فائزه* , فاطمه سادات ... , فاطي91 , فرنوش عاشق , فرنوش72 , فروغ مظلومی , فرگل1 , فرگلf , فیثاغورث , لمیس20 , لوک بدشانس , لیلا بارخدا , لیلا ص , م.نوری , ماه پنهان , ماهين , مرمل , مسافر زمستون , من:غزل , منيژه , مه شب , مهرآذین , مهسا19 , مهستی , موچولو , ميشا , میناااا , میچکا , نازی22 , نخود , نسرین78 , نصرا... , ننه هانی و حوری , نوشین نیمایی , نگین فرجام , نیاز.ش , هانــــــــــیه , هميشه بهار , هورتاش , پارمیس خانوم , پت ومت نمکی , پرند ..... , پری عاشق , پونام , کمند , کوفته قلقلی , گربه ی ناز , گشتاسب13 , گل ناز 44 , یلدا1 , یواش , یگانه77 , დshadow girlდ , ღ pArIsAღ , •●شقایق●• , ☆ملیحه .ج☆ , ♥saya♥ , ♫ Sky ♫ , 之ДĦЯд

صفحه 1 از 30 123451126 ... آخرینآخرین