ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان بغض کهنه | رابین هود 21 کاربر انجمن
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
93. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

9 9.68%
  • 15 تا 20

57 61.29%
  • 20 تا 25

18 19.35%
  • 25 تا 30

2 2.15%
  • بالای 30

7 7.53%
صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 126
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    4.64
    تشکر از کاربر
    26,880
    تشکر شده 46,263 در 3,629 پست
    حالت من
    Motarez
    اندازه فونت

پیش فرض رمان بغض کهنه | رابین هود 21 کاربر انجمن

سلام این اولین رمانمه ( رمان زیاد می نویسم ولی تا حالا اونو تو سایت یا وبلاگ خاصی نذاشتمش )
    خلاصه شم از این قراره که ماهان ( دختره ولی خودشو شبیه پسرا میکنه ( به دلایلی)) طی اتفاقاتی مجبور میشه به عنوان دانش اموز وارد مدرسه ی دبیرستان پسرانه ای بشه و بعد از گذشت یه مدت پسری به اسم یوسف ادیب رو بدزده !! ( فکر کن چه شود )

از یه طرف دیگه نیروی پلیس توسط جاسوساش متوجه این قضیه میشن و برای جلوگیری از این اتفاق دو سروان به نام علیرضا و سامان مامور میشن که به عنوان دانش اموز وارد همون مدرسه و کلاس بشن تا ماهان رو زیر نظر بگیرن !( یه جورایی اونو بپان) بعد از مدتی سامان متوجه میشه که ...

داستان از زبان سه شخص : ماهان . علیرضا و سامان گفته میشه !!
    سبک : هیجانی و پلیسی !!
    امیدوارم مورد پسند واقع بشه !!

جلد جدید و اصلی :

بغض کهنه | رابین هود 21 کاربر انجمن | معرفی و نقد
    ویرایش توسط رابین * : 1392,08,10 در ساعت ساعت : 09:49 دلیل: درجه ی علیرضا و سامان به سروان تغییر داده شد ! اگه جایی دیدید سرگرد ! بگید تصحیحش کنم

2. 224 کاربر از پست رابین * تشکر کرده اند .

!shamim! , * حدیث * , *goodgirl* , *niloo* , *Silver Sun* , *ارامیس* , *سكوت باران* , *یاقوت* , - heDeh - , -NGR- , .:MaedeH:. , .:matin:. , .FARNAZ. , .yasmin , 021girl , 677389 , a2sa maingirl , abnos , Amir-97 , Anabet , aniii , anna43 , arameshe toofan , arezoo20 , arezoo71 , Arshan-sl1 , artii , aysan-15 , azade jooon , baran 73 , baran pr , behnaz98 , chobiiin , dander1000atash , darya... , delaram.s , elhambala , eli joni , elnaz dadkhah , estahrij , f.barani , FAATEME4ARAMESH , farideh_h1366 , farisa , Farnaz.R , Farzaneh_1991 , fatima64 , FiFi joon , ghazal 2000 , ghazal p , GiGiLi JooN , hadis joojooo , Haniday , heaven-born , heaven..girl , hediyeh_b , hermiun_0 , hilda_moonlight , id001370 , independent , Iran noor , joly , kimia.ace , L!nA , lalehjoon , Love Hell , m@ryam_72 , madi paym , Mahdis 77 , mahinfk , mahpary , Mahsa313 , mahsadina , mahta75 , makhmal_66 , Maman fariba , mansi1982 , MARDE_TANHA , maryammogadas , melika60 , meysan , mh_1929 , Mina , mina9 , miss maryam , moonlight79 , MoOoOn , moti joon , mozhiiii bala , Museela , mzm1368 , n.d.sari , nafas21 , nafas_14 , nafis.m , Nahid72 , Najme-97 , nasi joon , nasim sheytone , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nona65 , noushika , p@r!sa , paezzi , pani.moghaddam , PANTEA.B , pare , parinaz kalhor , parisa2000 , parshan 77 , parshan-dicom , patrishiya , Pishi.73 , poaro-812 , prand17 , R*A*Z , R.A.H.A , rashno , red_rose , Rehi 76 , Reza , riitaa , risa.farhadi , rojina1369 , roksana77 , rooya455 , Rozali-2 , s.mokhtariyan , saadat2000 , saba28 , saeideh sb , saghi.m , SaMirA.Ha , sam_2012 , sam_sim , sara*ramezani , sara.HB , sareh_snowdrop , satiris , selenaG , sepideh76 , sepidiii , setayesh1363 , seti jojo , sevin jooni , Shabah eshg , sibsorkhhava , Snow Princess , sogand_ataash , Sol,14 , somy_kh , stone love , suny girl , sαвα , takshakh2838 , Tania.Zz , tara3 , tarlan-12 , UnKnOwN_Sh , yalda24 , yamahdiyamahdi , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , zahra-p , zahra@0421 , ~Magic Life~ , ~mehrnaz~ , ~MOzhdeh.E~ , ~Niayesh~ , ~yekta~ , ЯЭ乙νДИ , آدرینا61 , آسمان ابری , آنیلا , اب و اتش , اهریمن چشم زرد , ایاتای , باران احساس , به رنگ عشق , جودی ابوت شیطون , حنیفا58 , خانومی , خیر ندیده , دخترویروسی , دریا دلنواز , دیبا کیان , رز صورتی ... , رنگ آرامش , رها20 , رها_hd , روجا آریا , رژلب , زری75 , سایلنت , شاپرک13 , شهر غم , شیش تایی هااا , غزال آریا , غزال*zelzeleee , فاطمه حيدري , فرگل1 , فرگلf , مامان بهاره , ماهرخ جون , مهسا زهیری , مهلا.پ , می توو , میشا تنها , میناااا , نانامی , نسيا , نـشـاط , نیلا... , پری جوجو... , ژیوار , کیانا شیطون , یاسمین.م , დ●•·hanymo·•●დ , ●ʀσzнiиα● , ☂Rain Daughter☂ , ✖Dark♥AngeL✖ , ✿viℴℓℯt

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.62
    تشکر از کاربر
    88,422
    تشکر شده 414,474 در 26,499 پست
    حالت من
    Ghamgin
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
    آمارکتابهای در جریان سایت
    در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    نویسنده های سایت حتما بخوانید!

برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
    طراحی جلد رمان کاربران سایت

در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!
    هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    مدیران بخش کتاب:
    patrin* asal_cheshmak* sanaz.p* hediyeh_b*Sepid
    ***یه غرور یخی یه ستاره سرد***
    یه شب از همه چی به خدا گله کرد
    یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد
    دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد

نگران منی به تو قرصه دلم
    تو کنار منی نمیترسه دلم
    بغلم کن ازم همه چیمو بگیر
    ***بذار گریه کنم پیش تو دل سیر

4. Top | #3

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    4.64
    تشکر از کاربر
    26,880
    حالت من
    Motarez
    اندازه فونت

پیش فرض رمان بغض کهنه (1)

مقدمه

ای ساربان آهسته رو که ارام جانم می رود / و آن دل که با خود داشتم با دلستانم می رود
    من مانده ام مهجور از او،بیچاره و رنجور از او/ گویی که نیشی دور از او در استخوانم می رود

گفتم به نیرنگ و فسون،پنهان کنم ریش درون /پنهان نمی ماند که خون ، بر استانم می رود
    محمل بدار ای ساربان ، تندی مکن با کاروان/ کز عشق ان سرو روان ، گویی روانم می رود
    او میرود دامن کشان ، من زهر تنهایی چشان/ چون مجمری پر اتشم ، کز سردخانم می رود
    با انهمه بیداد از او ، وین عهد بی بنیاد او/ در سینه دارم یاد او ، یا بر زبانم می رود
    باز ای و بر چشمم نشین ، ای دلستان نازنین/ کاشوب و فریاد از زمین ، بر اسمانم می رود
    صبر و وصال یار من برگشتن از دلدار من/ گر چه نباشد کارمن هم کار از انم میرود
    در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن/ من به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود

به نام تک نوازنده ی گیتار عشق
    ماهان
    از درد نعره ای زدم . رو زمین نشستم اشکام سرازیر شد استخونام وحشتناک درد می کرد ! فریاد زدم : خدا دارم میمیرم ! به دادم برس! خــــــــــــــدا
    باید می رفتم پیش جلال دوام پیش اون بود ولی ...
    یاد دیروز افتادم بعد از کلی داد و بیداد کردنم با تیپا انداختم بیرون و گفت دیگه بهم تریاک نمی ده !! من خر هم بدون فکر اینکه فردایی هست و من وامونده احتیاج به تریاک دارم زدم بیرون . گریه ام شدید تر شد " حالا چه خاکی به سرم بریزم ؟! خدا دارم میمیرم !"
    باید می رفتم پیشش، شاید فراموش کرده باشه ! اشکامو پاک کردم . با پاهای لرزون از خونه زدم بیرون !
    به خونه نگاهی انداختم . اب دهنم و قورت دادم ! یعنی قبول می کرد ؟! کم کم داشتم پشیمون می شدم ! اومدم برگردم که استخونام تیر کشید ! نمی تونستم حالم خراب بود ! دلمو زدم به دریا و زنگ خونه رو فشار دادم دو دقیقه گذشت صدای جلال از پشت در اومد : کیه ؟!
    می دونستم اگه جواب بدم عمرا در رو باز کنه . جیکم در نیومد و به در کوبیدم :چرا جواب نمی دی ؟! می پرسم کیه ؟!
    در رو باز کرد و با دیدنم اخماش رفت تو هم !
    - س ... س ... سلام
    پوزخندی زد و با بی رحمی گفت : بر فرض که علیک !! فرمایش ؟
    لحن سردش تلنگری بود برای ترکیدن بغضم : آقا ...
    فریاد زد : ببند دهنتو ! حوصله ندارم
    به پاهاش افتادم : گه خوردم ! غلط کردم جلال خان ! دیگه از این غلطا نمی کنم ! نوکرتم ! غلامتم ! ببخشید !شما به آقاییت ندیده بگیر !
    هیچی نگفت و با بی تفاوتی شونه هاشو انداخت بالا هق هقم شدید تر شد : پاهاتو می بوسم ! دستت رو می بوسم ! تروخدا بهم رحم کن ! بخدا داغونم !حالم خرابه ! خواهش می کنم جلال خان ! التماست می کنم !
    اروم گفت : به یه شرط بهت مواد میدم !
    تند گفتم : هر شرطی باشه به گردن میگیرم
    نگاهی به اطراف انداخت : بیا تو
    مخم ایستاد : چـــــــــــــــــــــــی ؟
    جلال - گوشات که سنگین نیس؟!
    از رو صندلی بلند شدم: غیر ممکنه !
    با لحن بدی گفت : بتمرگ سرجات حرف مفت نزن !
    کلافه نشستم سرجام یا به قول جلال تمرگیدم سرجام : و اگه این خریت رو نکنم؟!
    بازم پوزخند مسخره شو زد اخ شیطونه می گفت پاشم بزنم دک و دهنشو بیارم پایین !!
    جلال- بدتر از اینکه دیگه بهت جنس نمیدم ؟ البته دلایل دیگه هم ...
    - لعنتی !
    حالم از خودم بهم می خورد . خاک بر سرم که بخاطر چند گرم مواد مجبورم یه پسر بدبخت رو بدزدم ! ولی تریاک بهم ارامش میداد ! هه اونم چه ارامشی ؟! اخر سر هم با همین ارامش می خوابونتم سینه ی قبرستون !!
    حاجی ... حاجی ... خدا ازت نگذره ! الهی خیر نبینی ! ببین به چه روزی افتادم ! الهی بمیری که نبودت بهتر از بودنته !
    - قبول میکنی ؟!
    - مگه حق انتخابی هم دادی ؟!
    لبش کج شد و رو به پنجره ایستاد :خوبه
    سیگاری روشن کرد و پک محکمی بهش زد برگشت طرفم : نقشه از این قراره که که که تو باید مدتی به عنوان دانش اموز یه مدتی توی دبیرستان که پیره توشه درس بخونی !
    غریدم : مسخره اس
    جلال- حرف نزن گوش کن ! فقط دو ماه اونجا می مونی بعدشم پسره رو تحویلش میدی !
    - خب چرا ی دفعه ای نمی دزدینش ؟!
    جلال- نه کار دارم باهاش ! اسم پسره یوسفه ! یوسف ادیب ! در ضمن فردا یکی از پسرا رو می فرستم مدارک جدیدت رو بیاره ! خب سوال ؟
    صورتمو با دستم پوشوندم ! چه راحت واسه واسه خودش برید و دوخت . شاید من قبول نکنم ؟ صدایی از درونم گفت : ببند دهنتو ماهان تو اگه از این عرضه ها داشتی حالو روزت این نبود !
    - چه ربطی داره ؟! می تونم قبول نکنم
    - اره می تونی ولی انگار فراموش کردی تو معتادی ! همین دو دقیقه پیش رو یادت رفت ؟! په جوری به دست و پاش افتاده بودیو التماس می کردی که بهت مواد بده ؟! حالا می خوای ...
    پلک هامو رو هم فشار دادم ! نمی خواستم دیگه صدای درونمو بشنوم: سوالی ندارم !
    جلال - خوبه ! بعد از گرفتن مدارکت واسه ثبت نام می ری مدرسه !
    سرمو تکون دادم و از خونه اش زدم بیرون !!
    ویرایش توسط رابین * : 1391,12,20 در ساعت ساعت : 17:36

5. 165 کاربر از پست رابین * تشکر کرده اند .

!SARA , !shamim! , * حدیث * , *goodgirl* , *Silver Sun* , *×Matina×* , *سكوت باران* , *یاقوت* , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , .:matin:. , .FARNAZ. , 021girl , a2sa maingirl , abnos , Anabet , aniii , anna43 , arameshe toofan , arezoo71 , armita1819 , asal Queen , atefeh_49 , azade jooon , baran 73 , chobiiin , dander1000atash , darya... , delaram.s , estahrij , f.oliaee91 , FAATEME4ARAMESH , farideh_h1366 , FiFi joon , fk-osh-d , G.Atishpare , ghazal 2000 , ghazal p , GiGiLi JooN , hanhan123 , heaven-born , hediyeh_b , hermiun_0 , hilda_moonlight , homa1391 , id001370 , independent , Iran noor , joly , kimia.ace , m0zhdeh , m@ryam_72 , Ma Neli , mahinfk , mahpary , mahsa 21 , mahya1995 , Maman fariba , MARDE_TANHA , martany , maryammogadas , melika60 , meysan , mh_1929 , Mina , mina9 , miny , mobina.s , Mojtaba_rd , moonlight79 , MoOoOn , moti joon , mozhiiii bala , Museela , mzm1368 , n.d.sari , Najme-97 , Nashenase tanha , nasim sheytone , nbm.1376 , noshafarin , p@r!sa , pardis joon , pare , parshan-dicom , patrishiya , Pishi.73 , poaro-812 , prand17 , Rehi 76 , Reza , riitaa , roksana77 , rooya455 , saadat2000 , saba28 , saeideh sb , SaMirA.Ha , sam_2012 , sam_sim , sanaz26 , sara*ramezani , sara.HB , sararogue , sareh_snowdrop , satiris , sepidiii , setaresetar , setayesh1363 , shayan20090 , shiva-72 , sibsorkhhava , Snow Princess , somy_kh , song-ster , suny girl , sαвα , tama1011 , Tania.Zz , Teacher! , wildfire14 , yamahdiyamahdi , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , zahra@0421 , ziglernata , ~mehrnaz~ , ~MOzhdeh.E~ , ~yekta~ , ЯЭ乙νДИ , اب و اتش , ارتام جووون , ایاتای , به رنگ عشق , حنیفا58 , خیر ندیده , دخترویروسی , دریا دلنواز , رز صورتی ... , رستگار شده , رها خانووم , رها20 , رها_hd , روجا آریا , رژلب , سامتانا , سایلنت , شاپرک13 , شورم , غزال آریا , فرگلf , مامان بهاره , مهسان فضلی , می توو , میشا تنها , میناااا , نانامی , نسيا , نوشین00 , نگان , هورام , ژیوار , یاسمین.م , ✖Dark♥AngeL✖

6. Top | #4

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    13.68
    تشکر از کاربر
    182,803
    تشکر شده 419,829 در 36,856 پست
    اندازه فونت

تاپیکا ادغام شدن.تو همین تاپیک باید ادامه بدین
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

مـاندگار های نود و هشتـیا

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

ترول چیست؟ به نظرم خوبه كه همه اينو بدونيم

قوانین مهم بخش والپیپر

7. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    4.64
    تشکر از کاربر
    26,880
    حالت من
    Motarez
    اندازه فونت

نفس عمیقی کشیدم . قبول کردم یعنی چاره ای جز این نداشتم ! به اسمون نگاهی انداختم ! ابری بود و نم نم بارون میومد. زمزمه کردم : تو هم دلت به حالم سوخته نه ؟!

علیرضا
    اروم به در اتاق فرمانده زدم . صداش اومد : بفرمایید !
    دستگیره رو فشار دادم و با سامان وارد شدیم احترام نظامی گذاشتیم : قربان با ما کاری داشتید ؟!
    سرشو تکون داد : بشینید
    روی صندلی کنار هم نشستیم . فرمانده از جاش بلند شد وگفت : به ما گزارش شده که توی دهه ی اینده قراره شخصی به عنوان دانش اموز وارد دبیرستان خیام بشه وپسری رو به اسم یوسف رو بدزده !!
    اما چیزی که هست اون شخص نمی خواد یه دفعه کار رو تموم کنه و همین نگرانی رو بیشتر میکنه !
    سامان - متوجه نمیشم
    -این اقا می خواد حدود دو ماه رو توی مدرسه بمونه بعد از گذشت اون مدت یوسف رو گروگان بگیره
    نا خواسته ابروهام پرید بالا - چه با حال!
    و با صدای بلندی گفتم : حالا ما باید چیکار کنیم ؟!
    فرمانده - به عنوان دانش اموز وارد این مکان بشید تا شخص رو زیر نظر بگیرید و نذارین اون بتونه اینکار رو انجام بده !
    چشام گشاد شد ! چـــــــــــی؟
    سامان - قربان اینکار غیر ممکنه !!
    فرمانده - غیر ممکن نیس

ویرایش توسط رابین * : 1391,12,20 در ساعت ساعت : 17:40

8. 148 کاربر از پست رابین * تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , !SARA , * حدیث * , *goodgirl* , *Silver Sun* , *سكوت باران* , *یاقوت* , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , .:matin:. , .FARNAZ. , 021girl , Anabet , aniii , anna43 , aram76 , arameshe toofan , arezoo71 , asal Queen , atefeh_49 , azade jooon , AZAR-70 , baran 73 , chobiiin , dander1000atash , darya... , delaram.s , estahrij , f.oliaee91 , FAATEME4ARAMESH , farideh_h1366 , FiFi joon , Firmesk , fk-osh-d , ghazal 2000 , ghazal p , GiGiLi JooN , hanhan123 , heaven-born , hermiun_0 , hilda_moonlight , id001370 , independent , joly , kimia.ace , lili.sz75 , m0zhdeh , Ma Neli , mahinfk , mahpary , mahsa 21 , mahya1995 , MARDE_TANHA , maryammogadas , melika60 , meysan , mh_1929 , Mina , mina9 , miny , mobina.s , moonlight79 , MoOoOn , moti joon , mozhiiii bala , Museela , mzm1368 , n.d.sari , Najme-97 , Nashenase tanha , nasim sheytone , nbm.1376 , noshafarin , p@r!sa , pardis joon , pare , parshan-dicom , patrishiya , Pishi.73 , poaro-812 , Rehi 76 , Reza , riitaa , risa.farhadi , roksana77 , rooya455 , saadat2000 , saba28 , saeideh sb , SaMirA.Ha , sam_2012 , sanaz26 , sara*ramezani , sara.HB , sararogue , sareh_snowdrop , satiris , sedena , sepidiii , setaresetar , setayesh1363 , shiva-72 , sibsorkhhava , Snow Princess , song-ster , suny girl , sαвα , tabasom0021 , tama1011 , Tania.Zz , wildfire14 , yas6662 , yasamin_34 , zahra@0421 , ~mehrnaz~ , ~MOzhdeh.E~ , ~yekta~ , ЯЭ乙νДИ , آدرینا61 , اب و اتش , ارتام جووون , ایاتای , به رنگ عشق , حنیفا58 , خیر ندیده , دخترویروسی , دریا دلنواز , رستگار شده , رها خانووم , رها20 , رها_hd , روجا آریا , سامتانا , سایلنت , شاپرک13 , شورم , غزال آریا , فرگلf , مامان بهاره , می توو , میشا تنها , میناااا , نسيا , نوشین00 , نگان , ژیوار , یاسمین.م , ✖Dark♥AngeL✖

9. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    4.64
    تشکر از کاربر
    26,880
    حالت من
    Motarez
    اندازه فونت

صدام در اومد - قربان ولی کجای ما به دبیرستانی ها می خوره آخه ؟!
    فرمانده نگام کرد سامان اروم با ارنج کوبید تو پهلوم
    اروم گفت : ببین تو اگه خفه شی نمی گن لالی !
    - زهرمار !
    فرمانده - سروان ها ! سه روز دیگه باید وارد مدرسه بشین !
    - اطاعت قربان
    سامان - فرمانده ! مدیر مدرسه رو چیکار کنیم ؟ بدون شک اون متوجه میشه ! میشه از قبل باهاش هماهنگ کنیم ؟!
    فرمانده - نه ممکنه کسی بویی ببره اونوقته که همه ی نقشه هامون نقشه بر آب میشه ! بعد هم نباید باعث ترس و وحشت دانش آموزا بشیم !
    کمی فکر کرد و گفت : ولی مدیر رو در جریان بزارید تا حواسش رو بیشتر جمع کنه !
    - بله قربان
    فرمانده - مرخصید !
    از جامون بلند شدیم ! احترام گذاشتیم ! از در خارج شدیم !

سامان
    صدای علیرضا اومد
    - هی سامان
    - هان ؟!
    - هان نه بله !
    - برو بابا حال ندارم ! واسه من کلاس ادب گذاشته !
    - مرتیکه بد اخلاق ! بیا با هم بریم شام بخوریم بعد هم یه فکری به حال ماموریت جدید بکنیم !
    وارد اتاقمون شدیم ! بعد از تعویض لباس از اداره زدیم بیرون !
    _ فکر کردن نداره ! فرمانده گفت حتما !
    علیرضا نگاه فیلسوف اندر گاگولی انداخت : مهندس ! منطورم وسایل لازم برای رفتن به مدرسه است !
    یه دفعه زد زیر خنده - سامی فکر کن ما دو تا هرکول با 28 سال سن داریم میریم مدرسه !!! هــــــــــــــــــی خـــــــــــــدا ! این یارو ، دزده هم چقدر شاسگوله ! اخه مدرسه هم شد جا ؟!
    دوباره گفت : ولی ماموریت باحالیه ها ! نه ؟!! فکر کن میون یه عالم پسرهای قد ونیم قد بخوای ارتیست بازی در بیاری !
    ابروهاشو داد بالا واسه خودش - قد و نیم قد نیستنا ! دبیرستانین خیر سرشون !!
    یه دفعه ایستادم . علیرضا با کله رفت تو کمرم ! صدای اخش بلند شد ! دماغشو گرفت : اخ نـــــنــــه دماغم ! وای دماغم شیکست وای ! اخه چرا یه دفعه می زنی رو ترمز ؟! یه خبری مبری ؟! نمی گی اگه دماغم بشکنه دیگه دخترا نگاهمم نمی کنن ؟! بعد بمونم رو دست ننه ام انوقت تو جواب میدی ؟!
    برگشته بودم طرفش و به اراجیفش گوش میدادم تا ساکت شد گفتم :علی جون یه نفس بگیر ! موتور می سوزونی فدات شم !
    پشت چشمی نازک کرد دستمو گرفت و بردم سمت ماشین : بیا کمتر حرف بزن !
    چه رویی دارن ملت ! پوفی کشیدم و سوار ماشین شدیم

ادامه دارد ...

ویرایش توسط رابین * : 1391,12,20 در ساعت ساعت : 17:42

10. 141 کاربر از پست رابین * تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , !SARA , * حدیث * , *goodgirl* , *Silver Sun* , *سكوت باران* , *یاقوت* , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , .:matin:. , .FARNAZ. , 021girl , abnos , Anabet , aniii , anna43 , aram76 , arezoo71 , asal Queen , azade jooon , chobiiin , dander1000atash , darya... , delaram.s , estahrij , f.oliaee91 , FAATEME4ARAMESH , FiFi joon , Firmesk , fk-osh-d , ghazal 2000 , ghazal p , GiGiLi JooN , hanhan123 , heaven-born , Heranosh , hermiun_0 , hilda_moonlight , id001370 , independent , joly , kimia.ace , lili.sz75 , m0zhdeh , Ma Neli , mahinfk , mahpary , mahsa 21 , mahya1995 , Maman fariba , MARDE_TANHA , maryammogadas , melika60 , meysan , mh_1929 , mina9 , miny , mobina.s , moonlight79 , MoOoOn , moti joon , mozhiiii bala , Museela , mzm1368 , n.d.sari , Najme-97 , Nashenase tanha , nasim sheytone , nbm.1376 , noshafarin , p@r!sa , pardis joon , pare , parshan-dicom , patrishiya , Pishi.73 , poaro-812 , Rehi 76 , Reza , riitaa , risa.farhadi , Rnpdr , rooya455 , saadat2000 , saba28 , saeideh sb , sam_2012 , sanaz26 , sara*ramezani , sara.HB , sararogue , sareh_snowdrop , sedena , sepidiii , setaresetar , setayesh1363 , shiva-72 , sibsorkhhava , Snow Princess , song-ster , suny girl , tabasom0021 , tama1011 , Tania.Zz , wildfire14 , yas6662 , yasamin_34 , zahra@0421 , ~MOzhdeh.E~ , ~yekta~ , ЯЭ乙νДИ , آدرینا61 , اب و اتش , ارتام جووون , ایاتای , به رنگ عشق , حنیفا58 , خیر ندیده , دخترویروسی , دریا دلنواز , رستگار شده , رها خانووم , رها_hd , روجا آریا , رژلب , سایلنت , شاپرک13 , شورم , غزال آریا , فرگلf , مامان بهاره , می توو , میشا تنها , میناااا , نانامی , نسيا , نوشین00 , نگان , ژیوار , یاسمین.م , ✖Dark♥AngeL✖

11. Top | #7

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    4.64
    تشکر از کاربر
    26,880
    حالت من
    Motarez
    اندازه فونت

ماهان
    به اینه خیره شدم ! با انگشتم به زیر چشمم دست کشیدم کمی گود رفته و سیاه شده بود دلیلشم ...! اهی کشیدم. دلم به حال خودم می سوخت ! کی اینقدر بدبخت شدم ؟! چند وقته دارم توی لجن دست وپا میزنم ؟! یه ماه ؟ دو ماه ؟! نه ..نه از همون بدو تولدم !! اره همون موقع بود که بیچارگیم شروع شد انگار به ما خوشی نیومده ! بی خیال گذشته شدم ! یاد اوریش چه دردی رو دوا می کرد ؟!
    به موهام خیره شدم ! زهر خندی رو لبم نشست ! به صراحت می تونم بگم توی عمرم تنها یه کار عاقلانه انجام دادم اونم اینه که خودم و شبیه پسرا کردم !! وقتی حاجی از خونه ش بیرونم کرد اولین کار همین کوتاه کردن موهام و پوشیدن لباس مردونه بود ! می خواستم شرفمو حفظ کنم ! درسته معتادم ! درسته ادم حسابی نیستم ! ولی دلیل نمیشه خودمو بازیچه ی دست یه مشت اشغال بکنم که برای لذت چند لحظه ای شون دست به هر کثافت کاری می زنن ! همین جلال ! اگه می دونست دخترم که کلکم رو کنده بود ! نه که حالا که فکر می کنه پسرم کاری بهم نداره ! پوفی کشیدم ! زیر لب چند تا فحش ابدار نثار خودشو جد وابادش کردم ! وایــــــــــــــــــــــ ـــــــــی خدای من ! این قضیه ی گروگان گیری رو دیگه کجای دلم بذارم ! باغت ابادجلال! اخه من اینکارا بلدم ؟! ولی ... ! ادم معتاد که این حرفا حالیش نیس ! همه ی دین و ایمونش میشه موادش ! مثه من ! منی که حاضرم بخاطر مواد ادم بکشم ! گروگان گیری که چیزی نیس ! دستمو تو موهام فرو بردم ! صدای قار و قور شکمم بلند شدم ! خنده م گرفت : وای ننه ! شرمنده تم به خدا ! این جلال که واسه ادم حواس نمی ذاره !
    از خل بازیام زدم زیر خنده ! اوه اوه خدا به دادم برسه ! اینجوری پیش برسه کارم به تیمارستان می کشه ! هیچکسم نمی تونه مداوام کنه ! اخرشم یا سکته می کنم یا خودکشی ! نه نه اخر سر خود دکترا از پنجره پرتم می کنن پایین ! برم ! برم ! تا باز صدای شیکمم در نیومده !

نفس عمیقی کشیدم و وارد دفتر شدم ! به اطراف نگاهی انداختم ! به غیر از مدیر و دو تا پسر که می خورد اونا هم دانش اموز باشن کسی تو دفتر نبود !
    مدیر - کلاس شما روبروی ...
    - معذرت می خوام !
    هر سه برگشتن طرفم ! نمی دونم چرا ولی فکر کنم مدیر کمی هول شد . نکنه فهمیده ؟! نه بابا خل شدی ؟! از کجا خبر دار بشه اخه ؟!
    مدیر - جانم ؟!
    لبخندی زدم - من ما ...
    خاک به سرم ! اسم جعلی م چی بود ؟! وای نه ! ماهان فسفر بسوزون !ً خدایا چی بودش ؟ تُک زبونمه ها !وای این گیج بازیم باز خودشو نشون داد !
    مدیر - پسرم ...
    هول شدم - اسمم ... غضنفره !
    پسرا قهقهه شون بلند شد ! کوفت کاری ! اخ جــــــــــــــــون ! یادم اومد !ولی اول باید حال این دو تا رو بگیرم !
    با خونسردی برگشتم طرفشون - خواستم جو عوض بشه !
    و رو به مدیر - اسمم امیره !دیروز اومدم واسه ثبت نام !
    یکی از پسرا یه جوری نگام کرد . اون یکی - چرا ناراحت میشی ؟! منظوری نداشتم جیگر!
    جونــــــــــــــــــــــ ــــــــــم ؟! چه زود پسر خاله شد !
    مدیر - امیر جان ! شما هم تو کلاس شهاب و رایان هستی !
    ابرو هام در هم رفت !
    یکی از اون خوش خنده ها - ممنونم ! با اجازه تون !

ادامه دارد ....
    ویرایش توسط رابین * : 1391,12,20 در ساعت ساعت : 17:44

حضرت ادم وقتی داشت از بهشت بیرون میرفت:
    خدا گفت:نازنینم آدم ، با تو رازی دارم ... اندکی پیشتر آی ....
    آدم آرامو نجیب آمد پیش...!!! زیر چشمی به خدا می نگریست...
    محو لبخند غم آلود خدا ، دل انگار گریست...!!
    گفت: نازنینم آدم ،
    قطره ای اشک زچشمان خداوند چکید...
    یادمن باش که بس تنهایم...
    بغض آدم ترکید... گونه هایش لرزید...
    به خدا گفت: من به اندازه ی گل های بهشت... من به اندازه ی عرش... نه... نه... به اندازه ی تنهاییت ای هستی من دوستت دارم....!!!
    آدم کوله اش را برداشت .... خسته و سخت قدم برمیداشت... راهی ظلمت پرشور زمین....
    زیر لبهای خدا باز شنید... نازنینم آدم....
    نه به اندازه ی تنهایی من.... نه به اندازه ی گلهای بهشت ....که به اندازه یک دانه ی گندم.... تو فقط یادم باش..

12. 139 کاربر از پست رابین * تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , !SARA , *goodgirl* , *Silver Sun* , *سكوت باران* , *یاقوت* , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , .:matin:. , .FARNAZ. , 021girl , Anabet , aniii , aram76 , arameshe toofan , asal Queen , azade jooon , AZAR-70 , baran 73 , chobiiin , dander1000atash , darya... , delaram.s , estahrij , FAATEME4ARAMESH , fatemeh111 , FiFi joon , Firmesk , fk-osh-d , ghazal p , GiGiLi JooN , heaven-born , hermiun_0 , hilda_moonlight , id001370 , independent , joly , kimia.ace , lili.sz75 , m0zhdeh , Ma Neli , mahinfk , mahpary , Maman fariba , MARDE_TANHA , maryammogadas , melika60 , mery75 , meysan , mh_1929 , Mina , mina9 , miny , moonlight79 , MoOoOn , moti joon , mozhiiii bala , Museela , mzm1368 , n.d.sari , Najme-97 , Nashenase tanha , nasim sheytone , nbm.1376 , noshafarin , p@r!sa , pani.moghaddam , pardis joon , pare , parei , parshan-dicom , patrishiya , Pishi.73 , poaro-812 , Rehi 76 , Reza , riitaa , risa.farhadi , Rnpdr , rooya455 , rtin , saadat2000 , saba28 , saeideh sb , sam_2012 , sanaz26 , sara*ramezani , sara.HB , sararogue , sareh_snowdrop , sedena , sepidiii , setaresetar , setayesh1363 , shiva-72 , sibsorkhhava , Snow Princess , song-ster , suny girl , tabasom0021 , tama1011 , Tania.Zz , wildfire14 , yas6662 , yasamin_34 , zahra@0421 , ~MOzhdeh.E~ , ~yekta~ , ЯЭ乙νДИ , آدرینا61 , اب و اتش , ارتام جووون , ایاتای , به رنگ عشق , حنیفا58 , خیر ندیده , دخترویروسی , دریا دلنواز , رستگار شده , رها خانووم , رها_hd , روجا آریا , رژلب , سایلنت , شورم , غزال آریا , فرگلf , مامان بهاره , می توو , میشا تنها , میناااا , نانامی , نسيا , نوشین00 , نگان , ژیوار , یاسمن عزیزی , یاسمین.م , ✖Dark♥AngeL✖

13. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    4.64
    تشکر از کاربر
    26,880
    حالت من
    Motarez
    اندازه فونت

مدیر همراهمون اومد ! با هم به طرف کلاس حرکت کردیم ! زیر چشمی نگاهی به رایان و شهاب انداختم ! ماشالله ! ماشالله !چه قدی ! چه هیکلی ! به به ! خدا جون این جیگرا تو کجا قایم کرده بودی ؟! حالا یکی از این خوشتیپ ها رو بنداز تو دامن ما ! بخدا ضرر نمی کنی !رو بروی کلاس ایستادیم ! مدیر که بعدا فهمیدم فامیلش خسرویه به در کوبید !صدای محکم مردی اومد : بفرمایید
    خسروی بهمون اشاره کرد : برین تو بچه ها !
    رایان ، نمی ونم شایدم شهاب گفت : شما بفرمایید !
    - بفرمایید پسرم !
    - خواهش می کنم اقا !
    پوفی کشیدم صدام در اومد _ اقا شما که نمی خواین تا صبح تعارف تیکه پاره کنید ؟! بفرمایید لطفا !
    لبخندی زد و وارد شد به محض وارد شدنش صدای صلوات دانش اموزا بلند شد !
    یکی از اون پسرا بهم گفت - بفرمایید
    بدون تعارف وارد شدم ! اهه خوب چیکار کنم ؟! اگه دست اینا باشه که تا صبح تعارف تیکه پاره می کنن ! صداشون رو شنیدم - خارجیه ؟!
    - چه ربطی داره ؟!
    - تعارف سرش نمی شه ! مرتیکه پررو ! اخه میگن خارجیا تعارف معارف سرشون نمیشه ! یا اره یا نه ! والسلام !
    اون یکی با خنده گفت - شاید ! حالا برو تو تا صداشون در نیومده !
    پشت سر هم وارد شدند ! به معلم نگاهی انداختم _ سلام اقا !
    - سلام
    خسروی رو به دانش اموزا گفت - بفرمایید لطفا !
    دانش امورپزا نشستن ! خسروی با دیدن اونا گفت : سه تا دانش اموزا جدید ! از این به بعد همکلاسی شما خواهند بود و با دست به من اشاره کرد :ایشون امیر خیرابی
    یکی از پسرا - شهاب ایمانی
    واخریه - رایان حق گویان هستن !
    در اخر رو به معلم کرد - خب من از حضورتون مرخص میشم
    - خواهش می کنم بفرمایید
    بعد از بیرون رفتن خسروی دبیر گفت : خب اقایون خوش اومدین ! می تونید بشینید !
    سرمونو تکون دادیم و هر کی به طرف یه صندلی راه افتاد ! که یه دفعه کفشم شوخیش گرفت و از زیر پام در رفت . فوقع ما وقع ( شد انچه شد ) دو ثانیه بعد گرومـــــــپ !! اشک تو چشام جمع شد !مــــــامـــــان!
    ویرایش توسط رابین * : 1391,12,20 در ساعت ساعت : 17:46

14. 137 کاربر از پست رابین * تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , !SARA , *goodgirl* , *Silver Sun* , *یاقوت* , . ماه بآنو . , .:matin:. , .FARNAZ. , 021girl , Anabet , aniii , aram76 , arameshe toofan , arezoo71 , asal Queen , azade jooon , baran 73 , chobiiin , dander1000atash , darya... , delaram.s , estahrij , FAATEME4ARAMESH , fatemeh111 , fathemeh , FiFi joon , fk-osh-d , ghazal 2000 , ghazal p , GiGiLi JooN , heaven-born , hermiun_0 , hilda_moonlight , id001370 , independent , joly , kimia.ace , lili.sz75 , m0zhdeh , Ma Neli , mahinfk , MAHNAVI , mahpary , mahsadina , mahya1995 , Maman fariba , MARDE_TANHA , maryammogadas , melika60 , meysan , mh_1929 , mina-flame girl , mina9 , miny , mobina.s , moonlight79 , MoOoOn , moti joon , mozhiiii bala , Museela , mzm1368 , n.d.sari , Najme-97 , Nashenase tanha , nasim sheytone , nbm.1376 , noshafarin , p@r!sa , pardis joon , pare , parei , parshan-dicom , patrishiya , Pishi.73 , poaro-812 , Rehi 76 , Reza , riitaa , risa.farhadi , Rnpdr , rooya455 , saadat2000 , saba28 , saeideh sb , sam_2012 , sanaz26 , sara*ramezani , sara.HB , sararogue , sareh_snowdrop , sedena , sepidiii , setaresetar , setayesh1363 , shiva-72 , sibsorkhhava , Snow Princess , song-ster , suny girl , tabasom0021 , tama1011 , Tania.Zz , wildfire14 , yas6662 , yasamin_34 , zahra@0421 , ~MOzhdeh.E~ , ~yekta~ , ЯЭ乙νДИ , آدرینا61 , اب و اتش , ایاتای , به رنگ عشق , حنیفا58 , خیر ندیده , دخترویروسی , دریا دلنواز , رستگار شده , رها خانووم , رها_hd , روجا آریا , رژلب , سایلنت , شورم , غزال آریا , فرگلf , مامان بهاره , می توو , میشا تنها , میناااا , نانامی , نسيا , نگان , هورام , ژیوار , یاسمین.م , ✖Dark♥AngeL✖

15. Top | #9

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    4.64
    تشکر از کاربر
    26,880
    حالت من
    Motarez
    اندازه فونت

لهی بمیرم که سوتی دادن و گند کاریام 4 متر جلوتر از خودم میان ! حالا اون به درک نشیمنگاه رو بچسب که تخت شد رفت پی کارش ! هــــــــی خدا ! چی می شد منو اینقدر ضایع نمی افریدی ؟!
    - حواست کجاست ؟! حالت خوبه ؟!
    سرمو گرفتم بالا رایان بود ! سرمو تکون دادم و از جام بلند شدم !

علیرضا ( رایان )
    مورد یا همون امیر خیلی ریلکس از جاش بلند شد و رفت سمت صندلی خالی !
    رایان وشهاب من و سامانیم که بعد از هماهنگی با مدیر با این اسامی وارد مدرسه شدیم !و الان هم در خدمت اقا دزده هستیم !
    سامان - راه بیفت دیگه !
    به خودم اومدم ! و روی یکی از صندلی ها نشستم ! سامان هم روی یه صندلی دیگه نشست ! دبیر نگاه مشکوکی به من و سامان انداخت ! چشاشو ریز کرده بود و بهمون خیره شده بود ! نگاش داد می زد : عزیز من ، من به شما دو تا نره خر مشکوکم ! سعی کردم نقش بازی کنم بخاطر همین با لبخند گفتم : مشکلی پیش اومده ؟!
    تکون خورد - نه چطور ؟!
    - اخه دو ساعته زل زدید به ما !
    اخمی کرد - نخیر مشکلی نیس !و سرشو انداخت پایین و شروع کرد ور رفتن با چند تا برگه !
    لبخندی از رو پیروزی زدم ! جاییکه نشسته بودیم به کل کلاس دید کامل داشت ! کمی که چشم گردوندم جای سامان رو پیدا کردم ! چشمکی زد ! خندیدم و بهش چشمک زدم ! از اینکه معلمه رو یه جورایی پیچونده بودم ذوق کرده بود !
    بعد از اینکه جای امیر رو هم پیدا کردم به کنار دستیم نگاهی انداختم ! سرش تو کتابش بود !
    _ معذرت می خوام !
    سرشو گرفت بالا - بله ؟!
    - چیزه ... اسم معلمتون ...!
    دبیر - حرف نباشه !
    اروم تر گفتم : اسم دبیر تون چیه؟!
    پسره - اینو میگی ؟! ... علیزاده !
    - اوهوم ... بعد یه سوال دیگه الان چه درسی دارید ؟!
    - زیست !!
    - اوهوم !
    بی خیال حرف زدن باهاش شدم و به امیر نگاهی انداختم یه حسی بهم می گفت این یارو اسم واقعیش امیر نیس !!
    اوو..م خب کلا خسته نباشم !چون هیچ ادم عاقلی نمیاد با اسم واقعیش همچین کاری رو بکنه ! مگر اینکه کله شو حیوون نازنینی به اسم خر گاز گرفته باشه که البته به امیر خیلی می خوره !
    حرف راحیل ، خواهرم ، اومد تو ذهنم : تو چطوری با این هوشت سرگرد شدی من موندم !
    با صدای علیزاده به خودم اومد و از افکارم دست کشیدم
    - خب اقایون به غیر از این سه نفری که جدید اومدید بقیه کتابا رو جمع کنید ! صندلی هاتونو هم درست بچینید می خوام امتحان بگیرم !
    صدای آه وناله ی بچه ها بلند شد :وای اقا ترو خدا امتحان نگیرید !
    پسرای دیگه به تبعیت از اون گفتن _ اره ترو خدا امتحان نگیرید !
    - بخدا خیلی سخت بود !
    - شمس راست میگه اقا ! تازه شیمی هم می پرسه !
    -3 تا دانش اموز جدید اومدن ! بخاطر اینا نگیرید !
    - اره دیگه !
    علیزاده با حرص چشاشو بست : اومدن این 3 تا به شماها چه ربطی داره ؟!
    خنده ام گرفته بود ! امیر و سامان هم داشتن دیوار رو گاز می زدند ! با یاد اوری دوران دبیرستان خودم لبخندی کنج لبم نشست . جوانی کجایی که یادت بخیر !

ویرایش توسط رابین * : 1391,11,23 در ساعت ساعت : 14:45

16. 136 کاربر از پست رابین * تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , !SARA , *goodgirl* , *Silver Sun* , *ارامیس* , *یاقوت* , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , .:matin:. , .FARNAZ. , 021girl , abnos , Anabet , aniii , arameshe toofan , arezoo71 , asal Queen , azade jooon , baran 73 , chobiiin , dander1000atash , darya... , delaram.s , elnaz dadkhah , estahrij , f.oliaee91 , FAATEME4ARAMESH , farideh_h1366 , fatemeh111 , FiFi joon , fk-osh-d , ghazal 2000 , ghazal p , GiGiLi JooN , heaven-born , hermiun_0 , hilda_moonlight , id001370 , independent , joly , kimia.ace , lili.sz75 , m0zhdeh , Ma Neli , mahinfk , mahpary , mahsadina , mahya1995 , Maman fariba , MARDE_TANHA , maryammogadas , melika60 , meysan , mh_1929 , Mina , mina9 , miny , mobina.s , moonlight79 , MoOoOn , moti joon , mozhiiii bala , Museela , mzm1368 , n.d.sari , Najme-97 , Nashenase tanha , nasim sheytone , nbm.1376 , noshafarin , p@r!sa , pardis joon , pare , parshan-dicom , patrishiya , Pishi.73 , poaro-812 , Rehi 76 , Reza , riitaa , risa.farhadi , Rnpdr , rooya455 , saadat2000 , saba28 , saeideh sb , sam_2012 , sanaz26 , sara*ramezani , sara.HB , sararogue , sareh_snowdrop , sedena , sepidiii , setaresetar , setayesh1363 , shanal gharmazi , sibsorkhhava , Snow Princess , song-ster , suny girl , tabasom0021 , tama1011 , Tania.Zz , wildfire14 , yas6662 , yasamin_34 , zahra@0421 , ~MOzhdeh.E~ , ЯЭ乙νДИ , آدرینا61 , اب و اتش , ایاتای , به رنگ عشق , حنیفا58 , خیر ندیده , دخترویروسی , دریا دلنواز , رستگار شده , رها خانووم , رها_hd , روجا آریا , رژلب , شاپرک13 , غزال آریا , فرگلf , مامان بهاره , می توو , میشا تنها , میناااا , نسيا , نوشین00 , نگان , ژیوار , یاسمین.م , ✖Dark♥AngeL✖

17. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    4.64
    تشکر از کاربر
    26,880
    حالت من
    Motarez
    اندازه فونت

سامان ( شهاب )

بالاخره پسرا با کلی اشک تمساح ریختن دل معلم رو بدست اوردن و معلمم امتحان نگرفت ! ترو خدا ببین ملت چه شانسی دارن ! موقع ما ، باید عین ( خوذتون وارد شدین دیگه ) درس می خوندی اونوقت بزور 18 می گرفتیم اونوقت اینا ...
    هی خدا !
    زنگ تفریح خورد بعد از رفتن معلم بلافاصله رفتم طرف علیرضا و خودمو چپوندم کنارش !
    علیرضا - اخ ! چته ؟!
    تو همین موقع چند تا از دانش اموزا اومدن کنارمون ! خودمونو جمع و جور کردیم
    یکی شون گفت : مهمون نمی خواین !
    علیرضا - الان اگه بگم نه ! میرید مگه ؟! بشیند خودتونو لوس نکنین !
    خنده شون بلند شد !
    یکی دیگه شون گفت : ولی خدایی دم هر 3 تاتون گرم ! اگه معلم امتحان می گرفت ! بدبخت میشدیم !
    - ما که کاری نکردیم ! خودتون خواهش کردین ! دبیر هم قبول کرد !
    سرمو گرفتم بالا ! صدای امیر بود !
    دانش اموز - نه بابا ! علیزاده از این اخلاقا نداره !
    امیر سمت یکی از بچه ها که روی صندلی نشسته بود رفت : اجازه هست ؟!
    و با دست به دسته ی صندلی پسره اشاره کرد ! می خواست رو دسته ی صندلیش بشینه !
    پسره - راحت باش !
    امیر لبخندی تحویلش داد و نشست !
    ازش چشم برداشتم : بچه ها میشه خودتونو معرفی کنید ؟!
    به ترتیب شروع کردن - فرهاد حاتمی !
    - اردلان خداداد!
    -سروش امینی !
    - رهام محمودی !
    - ارمیا ابراهیمی !
    اخرین نفر - منم یاسین سعادت !
    شونه هام اویزون شد ! پس یوسف کجاست ؟! زیر چشمی به علیرضا نگاهی انداختم ! تو فکر بود و دست به صورتش می کشید !
    ارمیا که معلوم بود شر کلاسه صداش اومد : چی شد بچه ها ؟! اسمامون مورد پسندتون واقع نشد !؟
    خنده ام گرفت !
    - کم نمک بریز !
    علیرضا - خوشبختم بچه ها !
    بعد از اظهار خوشبختی کردن امیر گفت : بچه ها کلاستون همیشه اینقدر بی روحه ؟!
    فرهاد - اوم .. نه راستشو بخواین ! شر کلاس نیومده !
    من که کلا پنچر شده بودم ! حوصله ی حرف زدن نداشتم !
    علیرضا که سعی می کرد بد خلق نشه خنده ی بی جونی کرد : همه تون شرید ! ماشالله هفت قران به میان؛ کافیه یه دونه تون و ول کنن تا یه کشور رو خراب کنید !!
    امیر - حالا این شرتون کی هست ؟!
    دلم می خواست گوشامو بگیرم ولی با جواب رهام تو جام خشک شدم : یوسف ادیب !!

ماهان ( امیر )

نیشم شل شد که با صدای فریادی درجا بسته شد
    رایان - اخ جـــــــون ! من عاشق پسرای شرم !
    و تـــــــــرق !! دستاشو محکم کوبید بهم ! سکته رو رد کردم !
    صدای داد من و شهاب بلند شد : زهرمار ! سکته کردیم بی شعور !
    رایان وا رفت - ببخشید خوب ...!
    پوفی کشیدم و دستمو گذاشتم رو قلبم ! اخ ! خدا بدادم برسه !
    سرمو گرفتم پایین ! یه دفعه پرسیدم : امروز غایبه ؟!
    رهام سرشو تکون داد : اره !
    اروم گفتم : خیلی دوستدارم ببینمش !
    اردلان - چیزی گفتی ؟!
    سرمو به طرفین تکون دادم : نه ... اصلا
    خب امروز که نیست ! پس عشقو حال می کنیم اساسی ! تا فردا که ماموریت رو اجرا کنم !

خب این پست هم تمومید ! می دونم مثه همیشه کمه ! احتمالا فردا بیشتر بذارم ! خدا به همراتون !

-
    ویرایش توسط رابین * : 1391,11,23 در ساعت ساعت : 14:45

18. 140 کاربر از پست رابین * تشکر کرده اند .

!i!elham!i! , !SARA , **parya** , *goodgirl* , *Silver Sun* , *ارامیس* , *یاقوت* , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , .:matin:. , .FARNAZ. , 021girl , abnos , Anabet , aniii , arameshe toofan , arezoo71 , asal Queen , azade jooon , baran 73 , chobiiin , dander1000atash , darya... , delaram.s , elnaz dadkhah , estahrij , f.oliaee91 , FAATEME4ARAMESH , fatemeh111 , FiFi joon , Firmesk , fk-osh-d , ghazal 2000 , ghazal p , GiGiLi JooN , heaven-born , hilda_moonlight , id001370 , independent , joly , kimia.ace , lili.sz75 , m0zhdeh , Ma Neli , mahinfk , mahpary , mahsadina , Maman fariba , MARDE_TANHA , maryammogadas , melika60 , meysan , mh_1929 , Mina , mina9 , mobina.s , moonlight79 , MoOoOn , moti joon , mozhiiii bala , Museela , mzm1368 , n.d.sari , Najme-97 , Nashenase tanha , nasim sheytone , nbm.1376 , nona65 , noshafarin , p@r!sa , pardis joon , pare , parei , parshan-dicom , patrishiya , Pishi.73 , poaro-812 , Rehi 76 , Reza , riitaa , risa.farhadi , rooya455 , saadat2000 , saba28 , saeideh sb , sam_2012 , sanaz26 , sara*ramezani , sara.HB , sararogue , sareh_snowdrop , satiris , sepidiii , setaresetar , setayesh1363 , shanal gharmazi , shiva-72 , Snow Princess , sogand_ataash , song-ster , suny girl , tabasom0021 , tama1011 , wildfire14 , yas6662 , yasamin_34 , zahra@0421 , ~MOzhdeh.E~ , ЯЭ乙νДИ , آدرینا61 , اب و اتش , افسون یاری , ایاتای , به رنگ عشق , حنیفا58 , خیر ندیده , دخترشیراز , دریا دلنواز , رستگار شده , رها خانووم , رها_hd , روجا آریا , رژلب , سایلنت , شاپرک13 , شورم , عاطفه دلنواز , غزال آریا , فرگلf , مامان بهاره , می توو , میشا تنها , میناااا , نانامی , نسيا , نوشین00 , نگان , ژیوار , یاسمین.م , ✖Dark♥AngeL✖

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین