تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
372. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

12 3.23%
  • 15 تا 20

104 27.96%
  • 20 تا 25

110 29.57%
  • 25 تا 30

69 18.55%
  • بالای 30

77 20.70%
صفحه 1 از 37 123451126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 361
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.09
    تشکر از کاربر
    30,667
    تشکر شده 248,592 در 2,003 پست

پیش فرض رمان زوال اطلسی ها | evanescence72 کاربر انجمن

* به نام خدا *
    سلام به دوستان گل و بلبل
    با یه ایده ی ناب اومدم...یه داستان که قول میدم همه دوست داشته باشید.
    ایده اش انقدر به نظرم خوب اومد نتونستم تحمل کنم و الان یه هفته است درگیرم کرده.
    دوستانی که من و میشناسن میدونن من دوست ندارم تکراری بنویسم...ولی...
    این خیلی هم ایده اش نو نیست...خودم کتابی با این مضمون توی انجمن ندیدم ولی کلا چیزه خیلی کمی هم نیست و ممکنه بگید تکراریه.
    اما تکراری بودنِ ایده ملاک نیست.
    نگاه کن من چه بی پروا، چه بی پروا به مرز قصه های کهنه می تازم
    نگاه کن با چه سر سختی تو این سرما برای عشق یه فصل تازه می سازم
    منم قول میدم فصل جدید و تازه ای برای عشق بسازم حتی با استفاده از قصه های تکراری.
    داستان من سرشاره از بی پروایی...گذروندن خط قرمزها. به طوری که مدام و سر هر اتفاقی غافلگیر می شید.
    آدمای رمان من مثل داستان ها پرنس و پرنسس نیستن. هم بدن هم خوب. یه جا بدِ بدن یه جا خوبِ خوب...غیر قابل پیش بینین...مثل آدمای واقعی...
    بهم اعتماد کنید...

عکس روی جلد

نام: زوال اطلسی ها
    نویسنده: یاسمین منصوری
    ژانر: عاشقانه، اجتماعی، هیجان انگیز و کمی جنایی
    کاور: خودم
    خلاصه:
    گلاره دختر تنها و افسرده ای است...گذشته ی تاریک و بدی دارد. انقدر سیاه و زشت که سعی دارد فراموشش کند.
    بلاخره و همان طور که می خواهد یک اتفاق، زندگیش را عوض می کند و باعث می شود فرشته ی نجات و مرد زندگیش را پیدا کند...
    مردی که تنهاست، حتی از گلاره هم تنها تر.. اما با تمام تنهایی هایش می شود نقطه ی شروعِ جاده ی زیبا و سرسبزی در کویر زندگیِ گلاره.
    همه چیز خوب نمی ماند و اتفاقاتی برایش می افتد. اتفاقاتی که گلاره را تا سر حد مرگ می ترساند...
    ترسِ از دست دادن دوباره ی همه چیزش...
    ترس از تکرارِ مکررات...!
    برای نجات دادن زندگیش تنها یک کار می کند؛
    اشتبـــــاه!

نکات:
    1.زبان داستان اول شخصِ.
    2.فلش بک زیاد داریم.
    3.تشکر و مثبت بیشتر در نتیجه انرژی من بیشتر و پست ها بیشتر میشه.
    با تشکر...

مقدمه:
    موهایِ ژولیده
    ریملِ ریخته
    چشمانِ پف کرده
    قرمزی رژِ لب بیست و چهار ساعته که حالا تا روی چانه آمده
    یک قیافه پر از کسالت
    پر از خوابِ نداشته
    خسته
    خسته
    چیز تازه ای نیست
    هر صبح خودش را این چنین می بیند
    هر روزِ خدا
    در آینه دنبال زیبائی نیست که
    دنبالِ
    خودش می گردد
    زنی که هر شب در دست های گمنام ترین مردهای شهر
    گم می شود
    هر صبح
    هر صبح
    دنبالِ خودش می گردد
    تک تک ما در گم شدن آدمها سهیم هستیم
    نیکی فیروزکوهی

قسمتی از متن:
    دست نوازشی روی صورت زبر شده از ته ریشش می کشم و بوسه ای به رویش می زنم:
    -تو به من نیاز داری تا الهام بخشت باشم و گاهی، یادت بندازم که چقدر فوق العاده ای...نیازم داری تا اینطوری ببوسمت.
    سرش را جلو می کشد و لب های داغش را روی شاهرگ سبز رنگِ گردنم، می فشارد.
    صدایش در عین محکم بودن آرام و نرم است:
    -تو به من نیاز داری تا عاشقت باشم...اما بیشتر از اون
    مکثی می کند و محکم تر ادامه می دهد:
    -من بهت نیاز دارم...نیازت دارم تا دلیلی برای برگشتنم به خونه، هر...شب...باشی! نیازت دارم تا باهات خلوت کنم...حرف بزنم و بخندم. نیاز دارم تا تو هم همونقدر که عاشقتم، عاشقم باشی...!

ایام به کامتان...
    دوستانه نویس: نویسنده نیستم و نمی خواهم که به من بگویند نویسنده است...حرف هایم...احساساتم...همین ها هستند. دوست داشتی بمان و بخوان...دوست نداشتی هم که...هیچ...!
    ویرایش توسط یاسمین.م : 1392،05،20 در ساعت ساعت : 06:09 بعد از ظهر

2. 728 کاربر از پست یاسمین.م تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !i!elham!i! , !mina , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , #SamaneH# , #لـــــــــیلا . م # , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , $raha$ , <]^^[> , "Giti" , (فروردین) , * Maneli * , * حدیث * , * رضا * , * سعیده * , **Sky girl** , **سولماز** , *alien* , *ARAM* , *farzaneh , *kolaleh* , *mahdiyeh* , *NaZ@NiN.B* , *p@ri* , *SaNaY* , *saranaz* , *shaghayegh* , *shaghayegh73 , *shima* , *Shirin , *Silver Sun* , *sorme* , *zahra , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *بارون پاییزی* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *سورن* , *مائده* , - heDeh - , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...Nix , .:BahaR:. , .:haniyeh:. , .:ستاره:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .Monire. , .Nikita. , .parniya. , .yasmin , .ZeinaB. , /لاله/ , 021girl , 0sara , 20am , 2rrin , 5011311 , 6236sara , 8389 , :.: aTLaS :.: , :.NeGin jo0n.: , ::ᗩrᗩற:: , A.sahar , Abandokht , abby7 , Adele72 , afra. , ahmad12 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , ala67 , ali_shey , amini2004 , amirhessam , Ana98 , Anahita.s , ana_b , Angelical , anita619 , architect_shima , Arezoo Khanoom , arezoo1991a , arezoo20 , arezoue , arman_iran , Arrosha , asal Queen , asal-1412 , ASAL.KHANUM , asali75 , Asaljojo , asemanii , aseman_82 , ashoka , atefeh.mr , atena_a , AtI2020 , atiyebalaei , ava 24 , ava.n , ayandeh1 , ayda90 , Az@de , azade jooon , azam 24 , AZAR-70 , Baaaabak2 , babsaneh , bade-zemestun , bahar17 , bahare RE , BaharәH , bani* , banooshab , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , behzadi , bella94 , Bita_SA , Black wolf , Boshra.M , brain storm , breathe , breeze.blue222 , candis_pink , chica89 , chon_da , CIVIL , d.pouya , dander1000atash , dark fairy , darya... , Dawn95 , Dellaram M , denis** , desert girl , destiny aran , dezy , dmoadeli , dokhtare khial , Doni.M , dozhd , elahegood , elena1998 , elena_1989 , eli842 , elianoos , elin89 , elmira.t , elsa , evanescence93 , F @ N @ H @ i , f.barani , f2kral , f@temee , fadiya , faezeh* , faezeh_kht , fairy , fani black 212 , faranak-bahari , farg0o0o0o0ol , farisa , Farnaz , Farnaz.R , farnaz63 , faryad(sf) , fArzane.Far , farzane.rsh , farzane68 , fatemeh jooon , FATEMEH.AS , fatemeh666 , fatemeh_71 , fathemeh , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , fera , fermesk , flavia , FowL , f_venus_74 , galadril3 , gandomsa , ghazal p , Ghazal99 , ghazale man , ghazalghazal , golchaghe , googoosh z , goominam , gord Afarid , GREEN_GIRL , hadis00 , hala , hameshebatoamto , hanajigh , Hanak , hanayi , hana_m , hani-70 , hanie-ab , Hanisa , haniyeh98 , hani_m , havva7 , hediyeh_b , Hedyeh. , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , hod hod , hoda_f1 , honey-asal , honey_x , hooramohebtash , hotsummer001 , hyunah , iboys , id001370 , idin baharvand , Idin98i , Inspitstion , Iran noor , irana14 , jnashenakhte , K0s$@R! , katy f , katy.Min , Khate Siah , khatooonn , khoshhal , kiana61 , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kiumars , kodaki , kr@m.R@ , L!nA , Laali , Lady Justics , Lady Sky , lalehjoon , Le!lY , leila banoo , leilaadel , lemol , leyla71 , lisan , lmnop , M.matineh , m.nafas , m0nire , m0zhdeh , madi paym , madrin , maede7 , Maedeh , mahana1 , mahda , mahdi3h , mahdiar , mahdiehhjz , Mahdis 77 , mahinfk , mahnazmom , Mahsa313 , mahsa65 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , Mahya joOn , Majid.M.K , makhmal_66 , malenie , mamalisooti , Maman fariba , maneou , mani1384 , MANNA.INNA , Mar*Mar banoO , MARDE_TANHA , marva , maryam-pj , maryam1363 , maryam56 , maryammoayedi , maryam_4008 , marzi marzi , mashyane , masumeh01 , math20 , matin_a , ma_ma , melanie stryder , melika60 , meloda , mfr60 , michka_61 , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , minimona , mini_mini , minmin1780 , miracle72 , mishapasha , Miss.Mania , miss_mass , mk70 , Mmojack , modern girl , mona61 , monaraein , monir1343 , moon shine , moonila , ms_f90 , my dream , mzd_pmd , m_ezraeil_m , N*A*Z*L*I , n.sh. , nadia_gh74 , Nahid72 , narges.r , narges.shiraz , Nashenase tanha , nasim3731 , nasimrahi , nastaran1351 , nastaran86 , nazbaran , nazgole , nazi_bec , nazi_gf2010 , Neda_65 , negar*pb , negar.n1000 , negarh91 , Negaг , negin17 , Negin96 , Nelson , New Age , nia12 , niayesh00 , nikaan , nikitaaa24 , niloOfar 77 , niloofarane , NILOUFAR , niusha_sbr , NO ONE , noooor , nrezaii , P*E*G*A*H , paaeez , paezzi , paradise , parinaz.m , parisa00 , Parvas80 , parvazeh98 , patrin , peg@h , pegah.a , phoenix-z-f , poodi , proxima , punio , pure13 , Queen SaRa , R*A*Z , r.a.a , R.A.H.A , RafOneh , raha moozy , raha005 , rahaa_m , rain love , Rainy passion , Ramaan , Rana.S , ratanaz , red_rose , Reza , rojina1369 , rolan , ronika_1994 , ronnin , rooya455 , Roxan M.Kian , roxaneh , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s.invisible , S.keyvan , saba28 , Sahar.M , SahariX , sahelearam , sahel_m , sahra95 , Sam!ra , sama33 , samaneh yavari , SaMirA.Ha , sana1994 , sana756 , sanamjooje , sanaz_ , SANIA-23 , sania555 , sara-42 , sara.R , sarah.sh , sarax , sara_1360 , sara_n , sarina. , sarv naz , saye.CF , sayeh-lonely , Se7en-sky , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , selda-A , selina63 , sepidiii , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh29 , setayesh* , setayesh1363 , setayesh_p995 , seti** , sevin jooni , Shabah eshg , shadab70 , SHADI 73 , shadi 936 , shadi.A , shadi1356 , shadi_gule , shadi~rp , shaghayegh69 , shahtut , shakiba_2510 , shamim khanom , shanti , sharghi , shiny star1 , shirinbrz , SHKH1371 , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sinsor , sipa , sisi7070 , sogand n , soheiila , soheyla jooon , sokot shab , Sokout , Somaeh_at , some one , somy_kh , SoN!A , soode , Star inferNal , Star_69 , star_crossed , strich , suny-s , s_aftab , s_donia323 , sαвα , T.A.C 7 , t0ranj , tanaz 16 , Taraneh.n , taranomeabshar , terme.21 , The Wind , Tikooli , toka-88 , tono , tt.raha , Universe95 , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vampire123 , vesta neda , Violet.e , white-sky , wildrose , WiShOo , WOLF7 , yalda22 , yalda24 , yas6662 , yasamin naz nazi , yasamin_34 , yasesabs , yasna-f , yegane34 , zahra126 , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zanbagh , zeinab75 , zeino62 , ziba22 , zizi66 , zohreh eshghi , zohreh.zarei198 , zomorrod , _SarA_ , ~ AnaR KalÎ ~ , ~*~havva~*~ , ~*نيلوفر آبي*~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~Magic Life~ , ~mahi.p~ , ~mehrnaz~ , ~NetDate~ , ~Niloofar~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~SariR~ , ~Sepideh_farhadi~ , ~sky angel~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ×Mahdis× , ×mahla.r:.: , آبجی خانمی , آذردخت , آرام25 , آستاتیرا , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آنا98 , آواشیوا , اردیبهشت 3 , ارغوان 67 , اطلسی 98 , الاجون , الهه شهریور , الهه50 , انگشتر , باران شکوفه , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی جوان , بانوی شهریور , بــــانــــو , بهار91 , بهارجون , بهــار , بي بي فري , تانیا72 , تریلوبیت , تنهای با او , تکتم خوشگله , تیک تاک , ثامین , ثنا77 , جودی ابوت شیطون , حاجی بلا , حـسـام*فـیـضـی , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خورشیدک , خوشه طلایی , داناد , دختر گرما , دختراسمان , دختربازیگوش , دریا دلنواز , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دنیز. , دیبا کیان , راژانه , رز صورتی ... , رز وحشی , رزصورتی , رژلب , زرین دخت , زعیم زاده , زهرارا , زوها , زکیه67 , زینب سادات , ساحلی , سارا ممد , سارا_رها , ساکتین , ستاره اقبال , سحربانو69 , سرتق , سوانا77 , شادئ , شاه ماهی , شاهزاده شب , شاپرک13 , شایسته بانو , شبنم , شجره , شنه عظیمی , شهرزاد ن , شیرین بانو , شیرینusa , شیوا , صافیه , صبح بهاري , صحرا73 , صعوه , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عمه حمی , غزال*zelzeleee , فاطمه ^_^ , فاطمه حيدري , فاطمه سمیعی , فرحناز65 , فرشته ی تنها , فرنوش72 , فهیمه62 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلی لیلوون , لیلیوم75 , م.نوری , مامان نی نی , مامیچکا , ماه گل یاس , ماهرخ جون , محبوبه* , محبوبه_م , مرجـــــان , مرزنگام , منا معیری , مهرزا , مهسا زهیری , مهستی , مونا** , میترا.د , میتی65 , میم. , مینا , نازنین 87 , نازنین جونم , نداچراغپور , نرجس خاتون , نسرین... , نوااا , نوشیس , نگین فرجام , نیکا83 , نیکولا 71 , هانیه نیکو , همیسا , هیونگ , وندا مهران , پارمیس خانوم , پانته آ65 , پاپلی , پدیدار , پرنا , پرنيان22 , پرهوده , پریبانو , پریسا77 , پونام , چشم قشنگ , کایرا.70 , گل صبا , یاس بهاری , یاسی وثوقی , یه دختر1995 , یواش , یگانه , ღ Seti ღ , ღPegah.Kღ , ᗩηηᗩ , •●شقایق●• , ★A N A H I T A★ , ☆ملیحه .ج☆ , ♣ tiam ♣ , ♥ nazi nazi♥ , ♥Arezoo , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖Dark♥AngeL✖ , ❅●ائــــــــــل آی●❅ , 之ДĦЯд

3. Top | #2

عنوان کاربر
    همکار بخش کتاب
    میانگین پست در روز
    8.47
    تشکر از کاربر
    51,551
    تشکر شده 230,760 در 15,749 پست

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
    آمارکتابهای در جریان سایت
    در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    نویسنده های سایت حتما بخوانید!
    برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
    طراحی جلد رمان کاربران سایت
    در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. 266 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

#laleh# , #SamaneH# , #لـــــــــیلا . م # , $ ساجده$ , $*~fire~*$ , $raha$ , * حدیث * , * سعیده * , **سولماز** , *kArAne* , *kolaleh* , *NaZ@NiN.B* , *sania* , *shaghayegh* , *shima* , *Silver Sun* , *sorme* , *~aida bala~* , *سمیه م* , *سورن* , . ماه بآنو . , .....ARAM , ...Nix , .:BahaR:. , .:haniyeh:. , 2rrin , :.: aTLaS :.: , ::ᗩrᗩற:: , abby7 , ailin1365 , Aisa_lluvia , ala67 , amirhessam , Anahita.s , Arrosha , asal Queen , ASAL.KHANUM , atiyebalaei , azade jooon , azam 24 , AZAR-70 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , bella94 , blub2000 , breathe , dark fairy , darya... , Dawn95 , Dellaram M , edagheleh , elahe 66 , eliiie , elin89 , elsa , evanescence93 , f.barani , f2kral , farg0o0o0o0ol , Farnaz , faryad(sf) , Fati34 , fatima64 , fera , ghazal p , Ghazal99 , Gole Yassaman , gord Afarid , GREEN_GIRL , hani-70 , Hanisa , haniyeh98 , hediyeh_b , hesaneh , hezareh , hidenam , hod hod , hoda_f1 , hotsummer001 , hyunah , Inspitstion , katy f , khatooonn , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kr@m.R@ , leila banoo , leilaadel , lisan , m0nire , m0zhdeh , maede7 , mahdiar , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , Maman fariba , mani1384 , Mar*Mar banoO , MARDE_TANHA , melanie stryder , meloda , michka_61 , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mini_mini , miss_mass , mk70 , Mmojack , moon shine , ms_f90 , N*A*Z*L*I , nadia_gh74 , Nahid72 , Nashenase tanha , nawsim , nazbaran , Neda_65 , negar*pb , Negaг , Negin96 , Nelson , New Age , Nika61 , niloOfar 77 , niloofarane , NO ONE , noooor , nrezaii , P*E*G*A*H , paaeez , peg@h , phoenix-z-f , poodi , proxima , pure13 , R*A*Z , RaheBipayan* , rain love , Rana.S , Reza , rooya455 , roya62 , ROZ GOL , saba28 , Sahar.M , SahariX , SaMirA.Ha , SANIA-23 , sara-42 , sara.R , sarah.sh , sarina. , SEA SHELL-600 , SETARE SOHEYL , shadi1356 , shadi~rp , shaghayegh69 , shakiba_2510 , shanti , shirinbrz , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , simaN , sogand n , soheiila , sokot shab , some one , SoN!A , Star inferNal , Star_69 , sαвα , T.A.C 7 , tanaz 16 , toka-88 , tono , tt.raha , Universe95 , UnKnOwN_Sh , white-sky , WiShOo , WOLF7 , yalda22 , yasamin naz nazi , yasesabs , yegane34 , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zeino62 , _SarA_ , ~2ne2~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~Sepideh_farhadi~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آسمان ابری , آمستريدا , الهه50 , بانوی اردیبهشت , بانوی جوان , بانوی شهریور , بهار گل , بهارجون , بي بي فري , تریلوبیت , تنهای با او , جودی ابوت شیطون , خورشیدک , خوشه طلایی , درسام , دل آرا دشت بهشت , دیبا کیان , رز صورتی ... , رژلب , زرین دخت , ساحلی , ستاره اقبال , سحربانو69 , سپيده خوب , شادئ , شجره , شراره ارکات , شهرزاد ن , شیرین بانو , شیرینusa , شیوا , عاطفه دلنواز , عسل خوشگله , عمه حمی , فاطمه سمیعی , فرشته ی تنها , لیلیوم75 , م.نوری , محبوبه* , مرجـــــان , مرزنگام , مهسا زهیری , میترا.د , میم. , نداچراغپور , نرجس خاتون , نسرین... , نگین فرجام , نیکا83 , پانته آ65 , پدیدار , پریبانو , پونام , کایرا.70 , گربه وحشی , یاسمین.م , یاسی وثوقی , یواش , یگانه , •●شقایق●• , 之ДĦЯд

5. Top | #3

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.09
    تشکر از کاربر
    30,667

* فصل اول: جاده ای به ناکجا آباد *

صدای بلند موسیقی در فضا پخش می شود و گوشم را از صداهای در هم و برهم و گوش خراش، پر می کند. می گویم گوش خراش چون مثل جوانانی که بین دود می رقصند مست و نشئه نیستم.
    دستم را روی پیشانیم می کشم و حس می کنم دارم کم کم سردرد می گیرم. با صدای جیغِ بنفش و دخترانه ای که از حفره های گوشم وارد مغزم می شود و رشته های نازک عصبیم را پیچ و تاب می دهد، گیلاس شراب سفید که از اول مهمانی تا به حال فقط چند جرعه مزه مزه اش کرده ام را روی میز می کوبم.
    از فشاری که به پایه ی گیلاس وارد می شود شرابِ بی رنگ موج می خورد.
    نگاهم به تکان های ظریف امواجش خیره می ماند و خودم در دنیایی که به سادگی نمی توان دید، گم می شوم...مثل کسانی شدم که روزی به نظرم مضحک می آمدند.
    کسانی که که دورو برم می دیدم...یک گوشه می نشستند شرابشان را مزه مزه می کردند و بدون ذره ای توجه به اطرافشان در دنیای دیگری گم می شدند...دنیایی که مثل دنیای حالای من قابل لمس نبود.
    دنیایی که در گذشته به جدایی و رفتن غیر قابل باوری ختم می شود...گذشته ای که...گذشته ای که هنوز هم گذشتنش برایم قابل باور نیست.
    نه اینکه بخواهم گذشته برگردد. مهیار ارزشش را ندارد. ارزش تکرارِ مکررات را ندارد...ارزشِ...
    اون که رفته دیگه رفته...دیگه برگشتن نداره.
    اگر هم بازگردد جایی ندارد تا بماند. همه چیز تمام شده.

طوری تمام شد که آسمان و زمین هم جایشان را برای ما عوض کنند، هیچ چیز به جای اولش برنمی گردد.
    چشمانم پر می شوند.
    خیانت درد دارد...حس کمبود دارد...همیشه از خودت می پرسی...چه کردم؟ کمبودم چه بود؟ چه برایش کم گذاشتم؟!
    یادت می رود بخاطر ذات خرابش است که تنها رهایت کرده...فکر این که کمبود داری روح و جسمت را می خورد و نابودت می کند.
    صدای زمزمه وار ریحانا در فضا می پیچد:
    Find light in the the beautiful sea I choose to be happy
    نور رو توی دریای زیبایی پیدا کن من خوشحال بودن رو انتخاب می کنم
    You and I, You and I
    من و تو، من و تو
    We’re like diamonds in the sky
    ما مثل الماس های توی آسمون بودیم
    You’re a shooting star i see A vision of ecstasy
    تو یه شهابی، من بُعدی از شوریدگی رو میبینم
    When you hold me, i’m alive
    وقتی منو بغل می کنی احساس سرزندگی می کنم

چقدر حس غریب و آشنایی برایم دارد این آهنگ. صدای آرامش بخشِ موسیقی زیر پوستم می دود و خودم را می بینم که دست دور گردن مردانه اش حلقه کردم و می رقصم.
    لب های خندانم با صدای خواننده باز و بسته می شود و زمزمه می کنم:
    I knew that we’d become one right away Oh right away
    من میدونستم از همون موقعی که دیدمت می دونستم یکی میشیم
    At first sight I felt the energy of sun rays
    از همون موقعی که انرژی پرتو های خوشید رو حس کردم
    I saw the life inside your eyes
    من زندگی رو تو چشمای تو دیدم
    So shine bright, tonight
    پس امشب بدرخش
    You and I
    من و تو
    We’re beautiful like diamonds in the sky
    ما مثل الماس های توی آسمون زیبا بودیم
    Eye to eye, so alive
    چشم تو چشم، خیلی سرزنده
    Shine Bright like a diamond
    مثل یک الماس بدرخش
    Shine Bright like a diamond
    مثل یک الماس بدرخش
    Shining Bright like a diamond
    درخشیدن مثل یک الماس

چشمانم هنوز به مایی خیرست که متعلق به زمان گذشته است...گذشته ای نه چندان دور و به اندازه ی کافی نزدیک که هنوز بخاطرش غمگین باشم.
    جلوی رویم می بینم که سرش لا به لای موهای روی گوشم گم می شود و زمزمه وار در گوشم می گوید:
    -عـــــاشقتم!
    آه پر دردی می کشم و یادم می آید دخترانی که گوشه ای می نشستند را مسخره می کردم و می گفتم: - خیلی تو فازن...اگر انقدر غمگینن چرا میان مهمونی؟!
    نطق می کردم دنیا دو روز است و ارزشش را ندارد برای هیچ کس از دستش بدهی.
    پوزخند صدا داری می زنم.
    "آدما خیلی قشنگ قشنگ حرف میزنن ولی وای به روزی که پای عمل بیاد وسط...وای به اون روز..."
    حالا می بینم کسی که من باشم بین مردم شاد می آید تا فراموش کند گذشته هارا، تا شاد باشد اما تکرار همان مکرراتی که نمی خواهد به یا آورد دیوانه اش می کند...
    در خودم جمع می شوم و با بغض خیره می شوم به مردمی که همه چیزم را می دهم تا مثل آنها شاد باشم. حالا بهای این شادی هرچه که می خواهد باشد...!
    Palms rise to the universe As we
    دست ها به سمت کائنات بالا میرن درست مثل ما
    moonshine and molly
    نور ماه و مُلی
    Feel the warmth we’ll never die
    گرمارو حس میکنم ما جاودانه میشیم

نگاهم از مایی که در حال محو شدن است کنده می شود و بی طاقت از روی مبل بلند می شوم. چشمم را دور تا دور سالن می چرخانم...دنبال نسیم می گردم ولی پیدایش نمی کنم.
    سرم با حرکت چشمم گیج می خورد و زیر لبی به کسی که نمی دانم کیست فحش می دهم.
    دختر و پسری در حالی که پسر دستش را دور گردن دختر انداخته و چیزی در گوشش پچ پچ می کند از کنارم می گذرند و با برخورد شانه ی پسرک با شانه ام تلویی می خورم.
    مست نیستم حواسم پرت است...مدت هاست که حواسم اینجا نیست...از کی؟
    فرصت فکر کردن به گذشته را پیدا نمی کنم چون چشمم به نیسم می خورد. حواسم جمع می شود. دستی به پیشانیم می کوبم و از اینکه تنها ولش کردم پشیمان می شوم.
    سرعت زیادی به قدم هام میدم و به طرفش می دوم. پوست لبم را به دندان می گیرم و بالای سرشان می ایستم.
    نسیم در حال خودش نیست...دندان قروچه ای می کنم. سرش مدام جلو و عقب می رود و با ریتم آهنگ تکان می خورد.
    صدایش می زنم:
    -نسیم؟
    حواسش نیست.
    بیشتر می ترسم...به من قول داده بود. دستم را روی شانه های ظریفش می گذارم و تکانش می دهم. مثل شاخه ی نازک و خشکیده ای، در دست باد سهمگین می لرزد.
    رو به پسری که کنارش نشسته می کنم و با صدای لرزانی می پرسم:
    -حالش خوبه؟
    پسر وضعش از نسیم بهتر و حواسش کم و بیش با من است:
    -اون الان حالش از تو خیلی بهتره!
    بی قرار چنگی به موهایم می زنم...نباید می آوردمش...چکار کردم؟
    دستانم می لرزند، از پسرک می پرسم:
    -بالاست؟ (اصطلاحی برای کسایی که توی فاز موادند.)
    پسر یک لنگه از ابروهای نازک و برداشته اش را بالا می برد و سرش را کج می کند:
    -خیلی بالاست...
    می فهمم خودش هم آن بالا بالاهاست. با دیدن پایپ (وسیله ای با انتهای حبابی شکل برای مصرف شیشه) روی میز آب دهانم را ناخودآگاه قورت می دهم:
    -با دوستم چکار کردی بی شرف؟
    مردمک چشم پسر برای چند ثانیه بالا می رود و پلکش می پرد. دلم می ریزد. چنگ می زنم به دست لرزان نسیم...در حال و هوای خودش است و با ضرب از روی صندلی بلند می شود.
    مچ دستش را فشار می دهم. آخش بلند می شود. از تکرار گذشته ها می ترسم.
    ای کاش با خودم نمی آوردمش...چرا از او غافل شدم؟ دیوانگی کردم.
    از توهم زدن هایش خسته شده ام...دوباره باید تحملش کنم؟ برای بار هزارم می گویم که ای کاش با خودم نمی آوردمش.
    پالتو و شالش را با زور تنش می کنم...جیغ می زند و سعی دارد به من بگوید که حالش خوب است.
    میدانم الان خوب است و تا فردا و پس فردا هم شاید خوب بماند اما بعدش از قبل هم بیشتر به شیشه نیاز خواهد داشت.
    دنبال خودم می کشمش و سرش داد می زنم:
    -دختره ی دیوونه...یه ماه و با بدبختی تحمل کردی. این چه کاری بود؟
    سعی دارد مچش را از دستم بیرون بکشد:
    -به تو چه...به چه حقی توی زندگیم دخالت می کنی؟ س.ل.ی.ط.ه ی عوضی دستم و ول کن شکست!
    دستش را محکم تر فشار می دهم:
    -ولت کنم که فردا باز بیای بیفتی به پام ترکت بدم؟
    شیدا جلوی در ایستاده و به محض دیدن ما به سمتمان می آید:
    -چی شده گلاره سرو صدا راه انداختید؟
    چشمش روی مچ دست نسیم قفل می شود:
    -دستش و ول کن طفلک و.
    -تو لازم نکرده دایه ی عزیز تر از مادر شی...صد دفعه گفتم نسیم اینجور جاها نباید بیاد. تو که گفتی جو مهمونی سالمه! تو که گفتی فقط تو بند و بساطشون م.ش.ر.و.ب هست!
    شیدا لبش را می گزد و نمی داند جوابم را چطور بدهد...
    خدایا آدم هایت را می بینی؟ این هارا تو خلق کردی؟! آدم آشغالی مثل شیدا فقط چون هم پایِ مهمانی رفتن و هزار جور کثافت کاری داشته باشد نسیمِ بدبخت مرا دوباره درگیر می کند. خدایا دنیایت را می بینی؟ بهشتت را به آتش بکش...نه نیازی به بهشت داری و نه جای اضافه در جهنم...پس بهشتت را به آتش بکش.
    ارزش اینکه با او دهان به دهان بگذارم را ندارد او هم یکی بدبخت تر از نسیم است. یکی بدبخت تر از منِ بدبخت...
    نسیم در حیاط دستش را با زور از دستم بیرون می کشد:
    -ولم کن خودم دارم میام دیگه...ج.ن.د.ه... فازم و پروندی!
    این از پست اولش ایشالله تا آخرش باهام باشید
    بازم امشب یه پست دیگه میذارم
    ویرایش توسط یاسمین.م : 1392،03،15 در ساعت ساعت : 03:02 بعد از ظهر

6. 592 کاربر از پست یاسمین.م تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #laleh# , #saba.b# , $ ساجده$ , $raha$ , * Maneli * , * حدیث * , **سولماز** , *houra* , *kolaleh* , *mahdiyeh* , *Peggy* , *sania* , *shaghayegh* , *shaghayegh73 , *shima* , *Shirin , *Silver Sun* , *sogol* , *~aida bala~* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *سورن* , -ShaDi- , . ماه بآنو . , .....ARAM , ...BaHaR... , .:BahaR:. , .:haniyeh:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .parniya. , .ZeinaB. , 0033 , 0sara , 2rrin , 5011311 , 6236sara , 7toranj , 8389 , :.NeGin jo0n.: , ::ᗩrᗩற:: , Abandokht , abby7 , Adele72 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , ala67 , Ala88 , Ali_7018 , amini2004 , amisha , anahid 33 , anita619 , Anolin , architect_shima , arezoo1991a , arezoue , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , ASAL.KHANUM , Asaljojo , asemanii , ashoka , asma-m , asma66 , atefeh.mr , atefeh_49 , atena60 , AtI2020 , atika , atish69 , atiyebalaei , ava 24 , ava.n , ayda90 , azade jooon , azam 24 , AZAR-70 , azaseh64 , azisadeghi , baharboofy , banix , banooshab , barni , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , betoche** , binamm , bitabarfi , blub2000 , Boshra.M , brain storm , breathe , chica89 , chobiiin , d.pouya , dark fairy , Dawn95 , deragun , desert girl , elahe 66 , elianoos , elmira.t , elmiraa_20 , elsa , ema29 , eshton , evanescence93 , F @ N @ H @ i , f.barani , f2kral , fadai , faezeh* , faghatdream , fairy , famdavari , fani black 212 , FANNI , farg0o0o0o0ol , fargol_2408 , faride40 , Farnaz , faryad(sf) , fArzane.Far , farzane.rsh , Fasele_M , FATEMEH HOSEINI , fatemeh jooon , fatemeh666 , fathemeh , fati.star , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , fera , fereshth , fermesk , fk-osh-d , flavia , FowL , Frost , f_pooya , galadril3 , gandomsa , GH eshghe man , Ghazal99 , ghazale man , golchaghe , gord Afarid , GREEN_GIRL , hala , hana... , Hanak , hanayi , hana_m , hani-70 , hanie-ab , haniyeh98 , havva7 , hediyeh_b , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , hoda_f1 , homa41 , homa_2555 , honey-asal , Honey_fa , hoora.sh , hooramohebtash , hotsummer001 , hyunah , iboys , Ida.M , Inspitstion , Iran noor , j.ghanavizi , jnashenakhte , katy f , khademre , khatooonn , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kiumars , kodaki , Laali , Lady Justics , Lady Sky , lartmis , Le!lY , leila 0098 , leila ahmadi , leila banoo , leilaadel , leona , leyla71 , lili.sz75 , lisan , lmnop , love is.. , lxgirl , m0zhdeh , madrin , Maedeh , mah ta , mahana1 , mahbaran , mahboob21 , mahda , mahdiar , mahdiehhjz , mahinfk , mahnazmom , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , malenie , Maman fariba , maneou , mani1384 , mar jan , MARDE_TANHA , Maria Ashna , marmar7452 , maryam56 , maryam_4008 , marzi marzi , matin_a , mazari , melanie stryder , melika60 , mery1356 , mfr60 , milana , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mini_mini , miracle72 , miss_mass , mk70 , Mmojack , mojgan am , mona61 , monir1343 , mon_91 , moon shine , moonila , ms_f90 , my dream , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , N*A*Z*L*I , n.d.sari , nadia_gh74 , Nahid72 , narges.shiraz , Nashenase tanha , nastaran86 , nawsim , nazi ni , Ne9in , ned67 , Neda_65 , negar*pb , negar.n1000 , negarjav , Negaг , negin17 , Negin96 , New Age , niayesh00 , nikaan , niloOfar 77 , niloofarane , NILOUFAR , niusha_sbr , niyayeeeeeesh , NO ONE , noirsa , nrezaii , omidk , oonim , P*E*G*A*H , p@ry , paaeez , paradise , parinaz.m , parisa00 , Parvas80 , pati'a , peg@h , pegah.a , peonyel , Persia Miss , peymaneh , poodi , proxima , punio , pure13 , Qeen , queen-saba , r.a.a , RafOneh , raha moozy , raha6956 , rain love , Ramaan , ramanava , rangin , red_rose , Reza , reza9000 , romina84 , ronika_1994 , ronnin , rooya455 , Roxan M.Kian , roxaneh , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , s.d.yeganeh , s.da70 , s7453s , s9083 , saba28 , SahariX , sahelearam , sahelii , samaneh yavari , samir , sana1994 , sanamjooje , Sanaz1370 , SANIA-23 , sara-42 , sara.R , sara2876 , sarah.sh , sarax , sarina. , sarv naz , saye.CF , sayeh-lonely , sazin513 , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , sedighe1340 , selda-A , selina63 , sepidiii , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setayesh_p995 , seti** , Sh!vA , shaady , shadab70 , shadi 936 , shadi b , shadi.A , shadi1356 , shadi~rp , shaghayegh69 , shahrzad64 , shamim khanom , shanti , sharghi , sheida_953 , sheldon , shida.m , shimaaaaa , shiny star1 , shirinbrz , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , simaN , sinsor , sipa , sizert69 , sogand n , sogand.m , sogol21 , soheiila , sokot shab , Sokout , Somaeh_at , some one , soode , Star inferNal , Star_69 , star_crossed , strich , suny-s , s_aftab , sαвα , t0ranj , talkhoon , tamin20 , tanaz 16 , taniiin , Taraneh.n , taranomeabshar , Tawny girl , teddy 23 , terme.21 , The Wind , Tikooli , toka-88 , traker , tt.raha , unichorn , Universe95 , vampire123 , vesta neda , white-sky , wildrose , WiShOo , yalda22 , yalda24 , yas6662 , yasaman. , yasamin naz nazi , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yaska-72 , yassii , yegane34 , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zanbagh , zarpari04 , zebeli , zeino62 , ziba22 , zina , zohreh eshghi , _SarA_ , _شقایق_ , ~*~havva~*~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~mahi.p~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~The14th MooN~ , ~Y a S n A~ , §parnian§ , ×mahla.r:.: , آتری , آذردخت , آرام25 , آستاتیرا , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آنا98 , آنیتا , آواشیوا , اردیبهشت 3 , ارغوان 67 , اقاقی , الاجون , الهه شهریور , الهه50 , انگشتر , اهورای , باران شکوفه , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی شهریور , بــــانــــو , بهار گل , بهار91 , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تریلوبیت , تنهای با او , تنهـــــآ , تکتم خوشگله , تیک تاک , حنیفا58 , خورشیدک , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر گرما , درسام , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , رز صورتی ... , رها مین , رهان , روح آسمان آبي , رژلب , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , سابرینا64 , ساحلی , سارینا گلی , سحر نقره فام , سحربانو69 , سرتق , سروش آرامش , سلطان قلبها , سوانا77 , شادئ , شاهزاده شب , شایسته بانو , شجره , شنه عظیمی , شهرزاد ن , شیرینusa , شیوا , صبح بهاري , صعوه , عاطفه دلنواز , عسل جون1 , عسل خوشگله , عسلی من , عمه حمی , فاطمه ^_^ , فرحناز65 , فرشته ی تنها , لیلی لیلوون , لیلی89 , م.نوری , ماجده , مادرم , مامان نی نی , مامیچکا , ماه منیر , ماهرخ جون , مدار2 , مرجـــــان , مرزنگام , مهرزا , مهسا زهیری , مهستی , ميشا , میم. , نداچراغپور , نرجس خاتون , نسرین... , نگین فرجام , نیاز.ش , نیکا83 , هانیه نیکو , هشمت , هیونگ , پاپلی , پدیدار , پرنا , پشه کوچولو , پونام , چشم قشنگ , کمند , گربه وحشی , گنجیشک , یاسی وثوقی , یواش , یگانه , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ♣ tiam ♣ , ♥Arezoo , 之ДĦЯд

7. Top | #4

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.09
    تشکر از کاربر
    30,667

دستش را رها می کنم و کشیده ی محکمی توی گوشش می زنم:
    -واست متاسفم...من خر و بگو انقدر تحملت کردم. برو گم شو هر گهی که میخوای بخور.
    انقدر جدی می گویم که می ترسد. توی چشمان قهوه ای رنگش ترس از تنهایی را می بینم. همان اندک رنگ هم از صورت لاغر و استخوانی اش می پرد.
    برمی گردم تا بروم...با خودم می گویم دیگر بس است. هرچه کشیدم بس است. خودش نخواست...
    دستی دور بازویم چنگ می شود و با گریه به التماس میفتد:
    -گلاره؟ نکن دختر! با من اینطوری نباش...تو که میدونی درد من و لعنتی. تو که خودت کشیدی.
    می آید و رو به رویم می ایستد. حالت هایش را می شناسم. تعادل رفتاری ندارد، برای همین هم فحش هایش را به دل نمی گیرم.
    هنوز دستم را سفت چسبیده:
    -گه خوردم گلاره...به خدا بار آخر بود...پسره ی بی شرف تح.ریکم کرد. تو رو خدا گلاره! من بدون تو چیکار کنم؟ به خدا بدون تو می میرم.
    دلم به حالش می سوزد و زیر چشمی نگاهش می کنم.
    پشت دستش را روی بینی اش می کشد و ادامه می دهد:

-خودت که میدونی تو نباشی صبح فردارو هم نمی بینم.
    بازویم را با حرص بیرون می کشم...نمی خواهم ولش کنم اما تا می بینم تنور داغ است نان را می چسبانم:
    -دیگه خستم کردی نسیم...این یه ماه از زندگی و هزار جور مکافاتم زدم تا حواسم بهت باشه. از سر شب گیر دادی با من بیای که چی بشه؟ همین و می خواستی؟
    چشمانش از مصرف شیشه مثل چند ساعت پیش نیست و توی مردمکش دو دو می زند. لپ هایم را باد می کنم و نفسم را بیرون می فرستم.
    به سمت در آهنی می روم:
    -تو که مارو به ف.ا.ک دادی با این کارات. زود باش بریم ببینم باید چه خاکی بریزم تو سرم.
    سوار ماشینش می کنم اما می دانم امشب با او مصیبت دارم. از همین حالا می دانم امشب و فردا شب و شاید شب بعدش را بخاطرِ مصرف شیشه نخواهد خوابید و روز و شب من را هم مثل خودش سیاه می کند.
    رو به روی آپارتمان نگه می دارم، کلید هارا می دهم دستش و می گویم:
    -تو برو بالا من برم داروخانه ی شبانه روزی دیازپام بخرم...فکر می کنم تموم شده.
    چشمانش می ترسد و با شک و دو دلی می پرسد:
    -میخوای برای من قرص خواب بخری؟
    چشم غره ی نافرمی به چشمان بیرون زده اش می روم:
    -نه پس برای عمم میخوام...با من یکه به دو نمی کنی ها! زود برو بالا.
    می دانم دلش نمی خواهد بخوابد و به قول معروف می خواهد آن بالا بالاها بماند ولی من نمی گذارم. خوشی اش که زیر دندانش برود من را می پیچاند و باز دنبال شیشه می رود. برای یک شیشه ای این شب زنده داری ها مزه ی خاصی دارد.
    چیزی نمی گوید و به سمت در آپارتمان می رود. آهی می کشم و به پراید قراضه ی نسیم گاز می دهم. چون داروخانه نردیک است، ماشین را داخل پارکینگ پارک می کنم و پیاده و قدم زنان در برف ها راه میفتم. برف ها زیر پایم جیغ می کشند و روی اعصاب خسته ام خط می اندازند.
    نسیم فقط برایم دوست است...تنها دوستی که از دوران ه.ر.ز.گ.ی هایم مانده. چرا برایش این کارها را می کنم؟ چون خودم کشیدم...می دانم کسی که شیشه می کشد تحت هیچ شرایطی نمی تواند تنهایی ترک کند.
    باید یار و یاوری داشته باشد. کسی که شش دانگ حواسش به او باشد.
    من هم چون درکش میکنم عزمم را جزم کرده ام، کمکش کنم و از طرفی وجود نسیم من را از تنهایی درمیاورد.
    بی حوصله و اخمو وارد داروخانه می شوم. مردی که پشت پیشخوان ایستاده فک اضافی گیر آورده و راحت قرص خواب به من نمی دهد.
    انگار خوشش می آید با یک دختر تنها ساعت دو نصفِ شب لاس بزند. انقدر صبوری می کنم تا بلاخره بسته ی قرص خواب توی دست مشت شده ام قرار می گیرد.
    هنوز چند قدم از داروخانه فاصله نگرفته ام و نور سردرش از گوشه ی چشمم برق می زند که حس می کنم صدای جیغ و داد برف ها دو تا شده. انگار یکی مثل من پا به دلشان می گذارد و ناله های دلخراششان را بلند می کند.
    شب همگی خوش و راحت

ویرایش توسط یاسمین.م : 1392،03،15 در ساعت ساعت : 03:03 بعد از ظهر

8. 553 کاربر از پست یاسمین.م تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #laleh# , #saba.b# , $ ساجده$ , $raha$ , (mahi) , * Maneli * , * حدیث * , **سولماز** , *ARAM* , *houra* , *kArAne* , *mahdiyeh* , *Peggy* , *sania* , *shaghayegh* , *shaghayegh73 , *shima* , *Shirin , *Silver Sun* , *sogol* , *~aida bala~* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *سورن* , -ShaDi- , . ماه بآنو . , .....ARAM , ...BaHaR... , .:BahaR:. , .:haniyeh:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .parniya. , .ZeinaB. , 0033 , 0sara , 2rrin , 5011311 , 6236sara , 7toranj , 8389 , :.NeGin jo0n.: , Abandokht , abby7 , Adele72 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , ala67 , Ali_7018 , amini2004 , anahid 33 , anahita13 , anita619 , Anolin , architect_shima , arezoo1991a , arezoue , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , Asaljojo , asal_bumpy , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma-m , asma66 , atefeh.mr , atefeh_49 , atena60 , AtI2020 , atika , atish69 , atiyebalaei , ava 24 , ava.n , ayda90 , azade jooon , azam 24 , AZAR-70 , azisadeghi , baharboofy , bahare930 , banix , banooshab , barni , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , betoche** , binamm , bitabarfi , blub2000 , Boshra.M , brain storm , breathe , chica89 , chobiiin , dark fairy , Dawn95 , deragun , desert girl , elahe 66 , elianoos , elmira.t , elmiraa_20 , elsa , ema29 , eshton , esike , evanescence93 , f.barani , f2kral , fairy , famdavari , fani black 212 , FANNI , farg0o0o0o0ol , fargol_2408 , fariba48 , faride40 , Farnaz , faryad(sf) , farzan0 , fArzane.Far , farzane.rsh , farzaneh-a , Fasele_M , FATEMEH HOSEINI , fathemeh , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , fera , fereshth , fermesk , fk-osh-d , flavia , FowL , Frost , galadril3 , gandomsa , Ghazal99 , ghazale man , golchaghe , googoosh z , gord Afarid , GREEN_GIRL , hala , Hanak , hanayi , hana_m , hani-70 , hanie-ab , haniyeh98 , havva7 , hediyeh_b , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , homa* , homa41 , honey-asal , Honey_fa , hoora.sh , hooramohebtash , hyunah , iboys , Inspitstion , Iran noor , j.ghanavizi , jnashenakhte , khademre , khatooonn , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kiumars , kodaki , Lady Justics , lartmis , Le!lY , leila 0098 , leila ahmadi , leila banoo , leilaadel , leona , leyla71 , lili.sz75 , lisan , lmnop , love is.. , lxgirl , m0zhdeh , madrin , Maedeh , mahana1 , mahboob21 , mahdiar , mahdiehhjz , mahinfk , mahnazmom , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , malenie , Maman fariba , maneou , mani1384 , mar jan , MARDE_TANHA , Maria Ashna , marmar7452 , maryam56 , maryam_4008 , matin_a , mazari , melanie stryder , meli ka , melika60 , mery1356 , mfr60 , michka_61 , milana , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mini_mini , miracle72 , mishapasha , miss_mass , mk70 , Mmojack , mona61 , mona71 , monir1343 , mon_91 , moon shine , moonila , ms_f90 , my dream , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , N*A*Z*L*I , nadia_gh74 , Nahid72 , narges.shiraz , Nashenase tanha , nastaran86 , nawsim , Ne9in , ned67 , neda roshan , negar*pb , negarjav , Negaг , negin17 , Negin96 , New Age , niayesh00 , nikaan , niloOfar 77 , niloofarane , NILOUFAR , niyayeeeeeesh , NO ONE , noirsa , nona65 , nrezaii , omidk , oonim , P*E*G*A*H , paaeez , paradise , parinaz.m , parisa00 , Parvas80 , parvazeh98 , pati'a , peg@h , pegah.a , poodi , proxima , punio , pure13 , Qeen , queen-saba , r.a.a , RafOneh , raha moozy , raha6956 , rain love , Ramaan , ramanava , Rana.S , rangin , red_rose , Reza , reza9000 , rolan , romina84 , ronika_1994 , ronnin , rooya455 , Roxan M.Kian , roxaneh , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s.da70 , s7453s , s9083 , saba28 , SahariX , sahelearam , sahelii , sahel_m , samaneh yavari , samir , sana1994 , sanamjooje , SANIA-23 , sara-42 , sara.R , sara2876 , saraabyaneh , sarah.sh , sarax , sarina. , sasa75 , sayeh-lonely , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedighe1340 , selda-A , selina63 , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setayesh_p995 , Sh!vA , shaady , shadi 936 , shadi b , shadi.A , shadi1356 , shadi~rp , shaghayegh69 , shamim khanom , shanti , sharghi , sheida_953 , sheldon , shida.m , shimaaaaa , Shining Star , shiny star1 , shirinbrz , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , simaN , sinsor , sipa , sizert69 , sogand n , sogand.m , sogol21 , soheiila , sokot shab , Sokout , Somaeh_at , soode , Star inferNal , Star_69 , star_crossed , strich , suny-s , s_aftab , sαвα , t0ranj , tadaii , talkhoon , tamin20 , tanaz 16 , taniiin , Taraneh.n , taranomeabshar , teddy 23 , terme.21 , The Wind , toka-88 , traker , tt.raha , Universe95 , vampire123 , vesta neda , WiShOo , yalda24 , yas6662 , yasamin naz nazi , yasamin_34 , yasesabs , yasik , yaska-72 , yassii , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zanbagh , zarpari04 , zebeli , zeino62 , ziba22 , zizi66 , _SarA_ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~SAREH~ , ~SHADO~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , ×mahla.r:.: , آتری , آذردخت , آرام25 , آستاتیرا , آستاره , آسمان ابری , آنا98 , آنیتا , آواشیوا , اردیبهشت 3 , ارغوان 67 , اقاقی , الهه شهریور , الهه50 , اهورای , ELI , با نمک , باران شکوفه , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی شهریور , بــــانــــو , بهار91 , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تریلوبیت , تنهای با او , تنهـــــآ , تکتم خوشگله , حنیفا58 , خورشیدک , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر گرما , دختراسمانی , درسام , دریا 91 , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , روح آسمان آبي , زرین دخت , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , سابرینا64 , ساحلی , سارا ف , سحر نقره فام , سحربانو69 , سرتق , سروش آرامش , سلطان قلبها , سوانا77 , شادئ , شاهزاده شب , شایسته بانو , شجره , شنه عظیمی , شهرزاد ن , شیرینusa , شیوا , صبح بهاري , صعوه , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عمه حمی , فاطمه ^_^ , فرحناز65 , فرشته ی تنها , لیلی لیلوون , لیلی89 , م.نوری , ماجده , مامان نی نی , مامیچکا , ماهرخ جون , مرجـــــان , مرزنگام , مهرزا , مهسا زهیری , مهستی , ميشا , میترا.د , میم. , نسرین... , نگین فرجام , نیلوفر98 , نیکا83 , هانیه نیکو , هما22 , هیونگ , پارمیس خانوم , پاپلی , پدیدار , پرنا , پشه کوچولو , پونام , چشم قشنگ , کمند , گربه وحشی , گنجیشک , یاسی وثوقی , یه دختر1995 , یگانه , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ♣ tiam ♣ , ♥Arezoo , 之ДĦЯд

9. Top | #5

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.09
    تشکر از کاربر
    30,667

دستان لَخت و سرخ شده از سرمایم را توی جیب گشاد و بلند پالتو سُر می دهم و فقط دعا می کنم مرد نباشد...
    انگار فکرم زیادی دور از ذهن است. این موقع شب زن در خیابان چه می کند؟ پس دعا می کنم اگر هم مرد است کاری به کارم نداشته باشد.
    چیزی برای از دست دادن ندارم و چه بسا اگر که داشتم، حالا دلم بی قرار می شد و به در و دیوار سینه ام می کوبید ولی حوصله ی مزاحم را هم ندارم. دل نگران نسیمم...
    سردرگم و سرگردان به راهم ادامه می دهم. صدای جای پاها پر از آرامش، با طمانینه و البته پر صلابت و محکم است.
    ناخودآگاه میدانم متعلق به یک مردند...نه فقط جنس مذکر بلکه یک مرد. از کجا میدانم؟ چون مردانه اند، چون...نمی دانم...! فقط حسش می کنم.
    سعی می کنم ذهن پخش و پلایم را از زیر قدم های مرد جمع کنم و بدون توجه به او به راهم ادامه دهم.
    سرم را بالا می گیرم، چشمم توی سیاهیِ جاده گم می شود. چرا انقدر تاریک است؟ انگار فاز شب ها خاموشند.
    ترس به جانم می افتد و می خورتم. یاد داستان هایی که از گوشه و کنار به گوشم رسیده، میفتم. قتل و غارت و ت.ج.ا.و.ز و دزدی.
    ناخودآگاه از حرکت می ایستم...توجهم جلب می شود به صدای قدم ها که دیگر شنیده نمی شوند. فقط سکوت محض است...!
    بیشتر می ترسم و به جای اینکه به راهم ادامه بدهم تا از صدای قدم هایش تشخیص دهم، هنوز کسی پشتم می آید یا نه سرم را می چرخانم و نگاه بی قرارم را به جاده می دوزم.
    فاز شب خاموش است و ندیده می دانم شکستن لامپش کار بچه هاست. زیر فاز شب معلوم نیست و فقط سیاهی می بینم.
    یک متر دور تر ار جایی که من مثل میخی در تابوت، توی زمین برفی فرو رفته ام جای رد پایی رویِ سپیدی ها به چشم می خورد. کسی را نمی بینم اما ناخودآگاه حضورش را حس می کنم. خوب که گوش می سپارم صدای نفس های آرام و محکمش را می شنوم.
    چشمانم را باریک کرده و دقیق تر نگاه می کنم. بلاخره می بینمش...!
    البته سایه ی محو و سیاهی که از شب تیره تر است و فقط وقتی با دقت نگاه می کنم می توانم نقشی از اندامش را از سیاهی تفکیک کنم.

صدای لرزانم با زور از گلویم بیرون می پرد:
    -کی اونجاست؟
    چند ثانیه نگذشته صدای خش خشی می آید و حس می کنم عقب گرد می کند. تعجب می کنم! انگار بازیش گرفته.
    رویم را می گیرم و با قدم های تند و سریع به راهم ادامه می دهم. اصلا حوصله ی دردسر ندارم. این جاده ی کوتاه هم انگار قصد تمام شدن ندارد و جلوی چشمان هراسان من کش می آید.
    نفس های تب دارم به نوک بینی ام که مطمئنم از سرما سرخ شده می خورد و آن را به گزگز می اندازد.
    نمی دانم از ترس است یا از سرما ولی اشک توی چشمانم حلقه زده. بینی ام را محکم بالا می کشم و هرچقدر گوش می دهم صدائی نمی آید.
    خیالم راحت می شود و با آرامش بیشتری قدم هایم را در سپیدی برف ها فشار می دهم و پشت سرم جایشان می گذارم.

یادم می آید مرد روزهای گذشته ی من چقدر دوست داشت، که دوست داشتم محکم و یهویی توی برف ها قدم بزنم...به بالا پایین پریدن هایم می خندید و تا مرا نمی بوسید، خیالش راحت نمی شد.
    مرا که نمی دید زودی دلش می گرفت...!

بهم می گفت هر جای دنیا که باشی نگاه من چشم به راهته...من هم باورم شد...بـــاورم...
    ترس از یادم می رود و در این سرما دلم به خاطراتش گرم می شود.
    همه ی وجودم پر می کشد به گذشته ها...پر می شوم از خالی شدن.
    مهیارم چرا؟ ما که با هم دنیا را زیر و رو می کردیم. شده بودیم شب و روزِ دنیای هم!
    قطره اشکِ لجوجی مژه هایم را تر می کند و از زیر پلکم سرازیر می شود...
    وقتی دلت شکست تنها و بی هدف
    شب پرسه می زنی از هر کدوم طرف
    روزای خوبت و انکار می کنی
    این واقعیت و تکرار میکنی
    اطرافیانت و از دست میدی و
    افسرده میشی و از دست میری و
    دور خودت همش دیوار می کشی
    افسوس میخوری
    سیگار می کشی

صورت مهیار را بین بارش کرکی شکل، سفید و زیبای برف توی ذهنم رسم می کنم. برایم از هر نقش و طرحی ملموس تر است...آخر روزی قبله گاهم بود. طرح خوش نقش نگاهش زیباترین چیزی بود که می شد بدان خیره شد...به من زندگی تزریق می کرد. روزم را می ساخت...
    با مهیار خیالی درد و دل می کنم...ازش گله ها دارم. از خیالش نمی ترسم...از پرپر شدن غرورم نمی ترسم. خالی می شوم. اینطور خالی می کنم دل پر دردم را.
    تو که می گفتی به جنگ هر چیزی که سد راهمان شود می روی. می گفتی تمام لحظه های زندگیم که با تو نیست تلف می شود. ازم سیر شدی نه؟ حق داری! گناه من نبود...تقصیر تو هم نیست. زمانه نخواست. با ما سر ناسازگاری گذاشت.
    بی من چه می کنی مهیار؟ راضی شدی؟ راحت شدی مرا از زندگیت بیرون کردی؟ خوشبختی؟ آرزو می کنم که باشی...نفرینت نمی کنم. نه بخاطر اینکه بخشنده ام...نه...فقط نفرینت نمی کنم چون طاقت غصه خوردنت را ندارم.
    حالا کی شب ها دستش را فرو می کند لای موهای سیاه و قشنگت؟ کی مثل من می تواند آرامت کند؟ امروز برای فرار از مشکلات زندگی می روی در کدام آغوش سنگر می گیری؟ آغوش او هم مثل مال من گرم است؟
    -جات خیلی خالیه بی معرفت...
    این را زمزمه می کنم و با آه جگر سوزی فکرم را از یاد مهیار می گیرم. هرچند که می دانم باز هم با لجبازی می رود سراغ خاطرات رقصانی که اطرافمند و مرا راحت نمی گذارند.
    سلام بر همگی
    فعلا که تاپیک نقد نداریم کاری بود تو پروفم بگید در خدمتتونم
    بازم میام
    ویرایش توسط یاسمین.م : 1392،03،15 در ساعت ساعت : 03:03 بعد از ظهر

10. 533 کاربر از پست یاسمین.م تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $ ساجده$ , $raha$ , (mahi) , * Maneli * , * حدیث * , **سولماز** , *houra* , *kArAne* , *mahdiyeh* , *Peggy* , *sania* , *shaghayegh* , *shaghayegh73 , *shima* , *Shirin , *Silver Sun* , *sogol* , *~aida bala~* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *سورن* , -ShaDi- , . ماه بآنو . , .....ARAM , ...BaHaR... , .:BahaR:. , .:haniyeh:. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .parniya. , .ZeinaB. , 0033 , 0sara , 2rrin , 7toranj , 8389 , :.NeGin jo0n.: , Abandokht , abby7 , Adele72 , ailin1365 , airena , ala67 , amini2004 , amisha , anahid 33 , anita619 , Anolin , arezoo1991a , arezoue , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , Asaljojo , asemanii , ashoka , asma-m , asma66 , atefeh.mr , atefeh_49 , atena60 , AtI2020 , atika , ava 24 , ava.n , ayda90 , azade jooon , azam 24 , AZAR-70 , azisadeghi , baharboofy , banix , banooshab , barni , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , betoche** , binamm , Boshra.M , brain storm , breathe , chobiiin , dada1 , dark fairy , Dawn95 , deragun , desert girl , elahe 66 , elianoos , elmira.t , elmiraa_20 , elsa , ema29 , esfarzaneh , eshton , esike , evanescence93 , f.barani , f2kral , fairy , famdavari , fani black 212 , FANNI , farg0o0o0o0ol , fargol_2408 , fariba48 , faride40 , Farnaz , faryad(sf) , farzane.rsh , Fasele_M , FATEMEH HOSEINI , fatemeh666 , fathemeh , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , fera , fereshth , fermesk , fk-osh-d , flavia , FowL , Frost , galadril3 , gandomsa , Ghazal99 , ghazale man , golchaghe , googoosh z , gord Afarid , GREEN_GIRL , hala , Hanak , hanayi , hana_m , hani-70 , hanie-ab , haniyeh98 , havva7 , hediyeh_b , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , homa* , homa41 , homa_2555 , honey-asal , Honey_fa , hoora.sh , hooramohebtash , hyunah , iboys , Ida.M , Inspitstion , Iran noor , j.ghanavizi , jnashenakhte , juju 66 , khademre , khatooonn , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kiumars , kodaki , Lady Justics , lartmis , Le!lY , leila banoo , leilaadel , leona , leyla71 , lili.sz75 , lisan , lmnop , love is.. , lovling , m0zhdeh , madrin , Maedeh , mah ta , mahana1 , mahboob21 , mahdiar , mahdiehhjz , mahinfk , mahnazmom , mahshad_hd , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , malenie , Maman fariba , maneou , mani1384 , mar jan , MARDE_TANHA , Maria Ashna , marmar7452 , maryam56 , maryam_4008 , matin_a , mazari , melanie stryder , meli ka , melika60 , mery1356 , mfr60 , milana , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mini_mini , miracle72 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mk70 , Mmojack , mona61 , mona71 , monir1343 , mon_91 , moon shine , moonila , msho , ms_f90 , my dream , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , N*A*Z*L*I , nadia_gh74 , Nahid72 , najmeh7 , narges.shiraz , Nashenase tanha , nastaran86 , nawsim , Ne9in , ned67 , Neda_65 , negar*pb , negarjav , Negaг , negin17 , Negin96 , New Age , niayesh00 , nikaan , niloOfar 77 , niloofarane , NILOUFAR , niyayeeeeeesh , NO ONE , noirsa , nrezaii , omidk , oonim , P*E*G*A*H , p@ry , paaeez , paradise , parinaz.m , parisa00 , Parvas80 , pati'a , peg@h , pegah.a , peonyel , poodi , proxima , punio , pure13 , Qeen , queen-saba , r.a.a , RafOneh , raha moozy , raha6956 , rain love , Ramaan , ramanava , Rana.S , rangin , red_rose , Reza , reza9000 , ronika_1994 , ronnin , rooya455 , Roxan M.Kian , roxaneh , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s.da70 , s7453s , s9083 , saba28 , sahelearam , sahelii , samaneh yavari , samir , sanamjooje , SANIA-23 , sanjaghak_a , sara-42 , sara.R , sarah.sh , sarax , sarina. , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedighe1340 , selda-A , selina63 , sepideh1993 , sepidiii , SETARE SOHEYL , setayesh* , setayesh1363 , setayesh_p995 , Sh!vA , shaady , shabtab 62 , shadi 936 , shadi b , shadi.A , shadi1356 , shadi~rp , shaghayegh69 , shamim khanom , shanti , sharghi , sheida_953 , sheldon , shida.m , shimaaaaa , shiny star1 , shirinbrz , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , simaN , sinsor , sipa , sizert69 , sobdaughter , sogand n , sogand.m , sogol21 , soheiila , Sokout , Somaeh_at , somy_kh , soode , Star inferNal , Star_69 , star_crossed , strich , suny-s , s_aftab , sαвα , t0ranj , tadaii , talkhoon , tamin20 , tanaz 16 , taniiin , Taraneh.n , taranomeabshar , teddy 23 , terme.21 , The Wind , titinaz , toka-88 , traker , tt.raha , Universe95 , vampire123 , vesta neda , wildrose , WiShOo , yalda24 , yas6662 , yasamin naz nazi , yasamin_34 , yasesabs , yaska-72 , yassii , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zanbagh , zarpari04 , zebeli , zeino62 , ziba22 , zizi66 , _SarA_ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~SAREH~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , ×mahla.r:.: , آتری , آذردخت , آرام25 , آستاتیرا , آستاره , آسمان ابری , آنا98 , آنیتا , آواشیوا , اردیبهشت 3 , ارغوان 67 , اطلسی 98 , اقاقی , الهه شهریور , الهه50 , اهورای , ELI , باران شکوفه , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی شهریور , بــــانــــو , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تریلوبیت , تنهای با او , تنهـــــآ , تکتم خوشگله , حنیفا58 , خورشیدک , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر گرما , دختراسمانی , دریا 91 , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , روح آسمان آبي , زرین دخت , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , سابرینا64 , ساحلی , سارا@ , سحر نقره فام , سحربانو69 , سرتق , سروش آرامش , سلطان قلبها , سوانا77 , شایسته بانو , شجره , شنه عظیمی , شهرزاد ن , شیرینusa , شیوا , صبح بهاري , صعوه , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عمه حمی , فاطمه ^_^ , فرحناز65 , فرشته ی تنها , لیلی لیلوون , لیلی89 , م.نوری , ماجده , مادرم , مامان نی نی , مامیچکا , ماهرخ جون , محبوبه* , مرجـــــان , مرزنگام , مریم , مهرزا , مهسا زهیری , مهستی , ميشا , میترا.د , میم. , نسرین... , نیاز.ش , نیکا83 , هانیه نیکو , هما22 , هیونگ , پارمیس خانوم , پاپلی , پدیدار , پرنا , پشه کوچولو , چشم قشنگ , کمند , کوثر71 , گربه وحشی , گنجیشک , یاسی وثوقی , یگانه , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ♣ tiam ♣ , ♥Arezoo , 之ДĦЯд

11. Top | #6

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.09
    تشکر از کاربر
    30,667

با دیدن بخار غلیظی که از دهانم خارج و پر پیچ و خم در هوای سرد گم می شود، هوس سیگار به سرم می زند.
    یک بند کیف را از روی شانه ام پایین می کشم و سرم را داخلش فرو می برم تا بسته ی سفیدِ سیگار را پیدا کنم. آنقدر ناگهانی هوس سیگار به سرم زده و آنقدر فشارش رویم زیاد است که دستانم می لرزند...از عواقب اعتیاد است. اعصاب ضعیف و وابستگی شدیدم به سیگار بخاطر ترک شیشه است.
    مهیار، من بی تو اندوه سرد زمستانم...بی تو می لرزم، می سوزم و می میرم. با تو شبم روشن بود و بی تو روزم تاریک است...
    سرم را با شدت تکان می دهم و پر بغض می گویم:
    -راحتم بذار...مگه نرفتی؟ برو دیگه لعنتی. چرا هنوز همه جا هستی؟ اَه پس این پاکت لعنتی کجاست؟
    همان طور که سرم داخل کیف است، از نبش کوچه می گذرم و به کسی می خورم.
    قبل از اینکه بتوانم نگاهش کنم کیفم از دستم روی زمین میفتد.

از گوشه ی چشمم پسرک بیست و چند ساله ای را می بینم. نگاه هیزش جوری سرتا پایم را برانداز می کند که ناخودآگاه برای اطمینان از عریان نبودنم، من هم نگاهی به خودم می اندازم.
    نگاهش را می شناسم...ه.ر.ز.ه است. فکرهای بدی توی ذهنش می چرخد. به وضوح در نگاهش می بینم که چه خواب های شرورانه ای برایم دیده.
    قفل ذهنم باز می شود، چنگی به کیفم که بین برف ها جا خوش کرده، می زنم و توی سریع ترین حالت ممکن و بدون نگاه دوباره ای به صورت بی حیایش می پیچم.
    به این فکر می کنم یک پیاده روی در برف ها ارزش این همه ترسیدن و لرزیدن را داشت؟
    نه نداشت...
    من زنم باید مراقب خودم باشم...من زنم باید بخاطر زن بودن پا روی خواسته های دلم بگذارم...
    من زنم...حالم بد می شود از تکرار این کلمه! خدایا تو که بودی و دیدی، بهم بگو چند بار بهای زن و دختر بودنم را دادم؟ روشنم کن تا با این حقیقت کنار بیایم...با حقیقت مونث بودنم.
    شمار درد هایم از دستم در رفته...
    صدای انزجار آمیزی حساب و کتاب ذهنم را به هم می ریزد:
    -پیس..پیس. هی خوشگله کجا میری تنها تنها؟!
    دارد دنبالم می آید؟ پس درست حدس زدم. حدس که نه، از روز هم روشن تر بود به همین راحتی رهایم نمی کند.
    می ترسم...کوچه ی تاریک و خلوت که انگار از هر جنبنده ای جز من و پسری که دندان تیز کرده برای تنم خالی است، مرا بیش از پیش می ترساند.
    صدای قدم هایش تند می شود:
    -مگه با تو نیستم؟ اگه باهام راه نیای رات میارم...حالیته؟
    از تند شدن گام هایش بند دلم پاره می شود و می خواهم بدوم اما دستی که به بازویم چنگ می زند به من اجازه ی عملی کردنش را نمی دهد.
    مشتی که بازویم درش قرار دارد را می کشد سمت خودش، پاهایم پیچ می خورد و بی اراده سمتش کشیده می شوم. شال سرخم از روی موهایم سُر می خورد.
    صدای جیغ ناگهانی ام برای لحظه ای چرت کوچه را پاره می کند و بعد در کف دست عرق کرده ای که روی دهانم قرار می گیرد گم می شود.
    راهی جز تقلا کردن برایم نمی ماند. جایی را نمی بینم چون از جنب و جوش زیادی موهایم روی صورتم پخش شده. یک دستش زیر سینه ام قفل شده و دست دیگرش را انقدر روی دهان و بینی ام فشار می دهد تا بیهوشم کند.
    در اوج نا امیدی و استیصال دو دستش باز می شود و مرا رها می کند. انقدر ناگهانی رهایم می کند که بی اراده روی زمین پخش می شوم.
    نگاهم به مردی که مچ دست پسرک را محکم چسبیده می افتد. دستم به سمت گلویم می رود و از تنگیِ نفس سرفه های خش دار می زنم.
    دنیا برای چند لحظه جلوی چشمم سیاه می شود. گلویم خشک شده و نفسم می سوزد. کوبش بلند قلبم را می شنوم.
    مرد دست پسرک را آنقدر محکم فشار می دهد که مچش می لرزد...صورتش از درد جمع شده و حتی نمی تواند تکان بخورد.
    صدای بم و محکم مرد امر می کند:
    -از خانوم عذرخواهی کن...
    چشم های من از پسر بیشتر بیرون می زند...! می خواهم بگویم نیازی به عذرخواهی نیست. فقط بگذارید زودتر بروم...اما نه صدایی برای گله دارم نه نایی برای فرار.
    فقط تنها کاری که می کنم گرداندن نگاهم بین چهره ی پر درد پسرک و صورت محکم و جدیِ مرد است.
    پسر با تمام دردی که می کشد خیرگی می کند:
    -تو رو سننه! دست و ول کن عوضی.
    ویرایش توسط یاسمین.م : 1392،03،15 در ساعت ساعت : 03:04 بعد از ظهر

12. 519 کاربر از پست یاسمین.م تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , $ ساجده$ , $raha$ , (mahi) , * Maneli * , * حدیث * , **سولماز** , *houra* , *kArAne* , *mahdiyeh* , *Peggy* , *sania* , *shaghayegh* , *shaghayegh73 , *shima* , *sogol* , *~aida bala~* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *سورن* , -ShaDi- , . ماه بآنو . , .....ARAM , ...BaHaR... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .parniya. , .ZeinaB. , 0033 , 0sara , 2rrin , 8389 , Abandokht , abby7 , Adele72 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , ala67 , amini2004 , amisha , anahid 33 , anahita13 , anita619 , Anolin , architect_shima , arezoo1991a , arezoue , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , Asaljojo , asal_bumpy , asemanii , ashoka , asma-m , asma66 , atefeh.mr , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atiyebalaei , atyek , ava 24 , ava.n , ayda90 , azade jooon , azam 24 , AZAR-70 , azisadeghi , baharboofy , banix , banooshab , barni , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , betoche** , binamm , blub2000 , brain storm , breathe , chobiiin , cloudyneda , dada1 , dark fairy , Dawn95 , deragun , desert girl , elahe 66 , elianoos , elmira.t , elmiraa_20 , elsa , ema29 , esfarzaneh , eshton , evanescence93 , f.barani , f2kral , fairy , fani black 212 , FANNI , farg0o0o0o0ol , fargol_2408 , fariba48 , Farnaz , faryad(sf) , farzan0 , farzane.rsh , Fasele_M , FATEMEH HOSEINI , fathemeh , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , fera , fereshth , fermesk , fk-osh-d , flavia , FowL , Frost , galadril3 , gandomsa , Ghazal99 , ghazale man , golchaghe , googoosh z , gord Afarid , GREEN_GIRL , hala , Hanak , hanayi , hana_m , hani-70 , hanie-ab , haniyeh98 , hany111 , havva7 , hediyeh_b , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , homa* , homa41 , honey-asal , Honey_fa , hoora.sh , hooramohebtash , hyunah , iboys , Ida.M , Inspitstion , Iran noor , j.ghanavizi , jnashenakhte , juju 66 , khademre , Khate Siah , khatooonn , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kiumars , kodaki , l0vin , Lady Justics , lartmis , Le!lY , leila ahmadi , leila banoo , leilaadel , leona , leyla71 , lili.sz75 , lisan , lmnop , lovling , m0zhdeh , madrin , Maedeh , mah ta , mahana1 , mahboob21 , mahdiar , mahdiehhjz , mahinfk , mahnazmom , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , malenie , Maman fariba , maneou , mani1384 , mar jan , MARDE_TANHA , Maria Ashna , marmar7452 , maryam56 , maryam_4008 , matin_a , melanie stryder , melika60 , mery1356 , mfr60 , milana , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mini_mini , miracle72 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mk70 , Mmojack , mona61 , monir1343 , mon_91 , moon shine , msho , ms_f90 , my dream , m_ezraeil_m , N*A*Z*L*I , nadia_gh74 , Nahid72 , narges.shiraz , nastaran86 , nawsim , ned67 , negar*pb , negar.n1000 , negarjav , Negaг , negin kh5 , negin17 , Negin96 , New Age , niayesh00 , nikaan , niloOfar 77 , niloofarane , NILOUFAR , niyayeeeeeesh , NO ONE , noirsa , nrezaii , omidk , oonim , P*E*G*A*H , p@ry , paaeez , paradise , parinaz.m , parisa00 , Parvas80 , pati'a , peg@h , pegah.a , peonyel , poodi , proxima , punio , pure13 , Qeen , queen-saba , r.a.a , RafOneh , raha moozy , raha6956 , rain love , Ramaan , ramanava , Rana.S , rangin , red_rose , Reza , reza9000 , ronnin , rooya455 , Roxan M.Kian , roxaneh , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s.da70 , s7453s , s9083 , saba28 , sahelearam , sahelii , samaneh yavari , samir , sana1994 , sanamjooje , sanaZzZ , SANIA-23 , sara-42 , sara2876 , saraabyaneh , sarah.sh , sarax , sarina. , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedighe1340 , selda-A , selina63 , sepideh1993 , sepidiii , SETARE SOHEYL , setayesh* , setayesh1363 , setayesh_p995 , Sh!vA , shaady , shabtab 62 , shadi 936 , shadi.A , shadi1356 , shadi~rp , shafagh 69 , shaghayegh69 , shamim khanom , shanti , sharghi , sheida_953 , sheldon , shida.m , shimaaaaa , shiny star1 , shirinbrz , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , simaN , sinsor , sipa , sizert69 , sobdaughter , sogand n , sogand.m , sogol21 , soheiila , Somaeh_at , soode , Star inferNal , Star_69 , star_crossed , strich , suny-s , s_aftab , sαвα , talkhoon , tamin20 , tanaz 16 , taniiin , Taraneh.n , taranomeabshar , teddy 23 , terme.21 , The Wind , titinaz , toka-88 , traker , tt.raha , Universe95 , vampire123 , vesta neda , wildrose , WiShOo , yalda24 , yas6662 , yasamin naz nazi , yasamin_34 , yasesabs , yaska-72 , yassii , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zanbagh , zarpari04 , zebeli , zeino62 , ziba22 , zizi66 , zohreh eshghi , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~SAREH~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , ×mahla.r:.: , آتری , آذردخت , آرام25 , آستاره , آسمان ابری , آنا98 , آنیتا , آواشیوا , اردیبهشت 3 , اقاقی , الهه شهریور , الهه50 , اهورای , ELI , باران شکوفه , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی شهریور , بــــانــــو , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تانیا ج , تریلوبیت , تنهای با او , تنهـــــآ , تهران بانو , تکتم خوشگله , تیک تاک , حنیفا58 , خورشیدک , خوشه طلایی , خیال غزل , دختراسمانی , دریا 91 , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , روح آسمان آبي , زرین دخت , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , سابرینا64 , ساحلی , سارا ف , سحر نقره فام , سحربانو69 , سرتق , سروش آرامش , سلطان قلبها , سوانا77 , شادئ , شجره , شنه عظیمی , شهرزاد ن , شیرینusa , شیوا , صبح بهاري , صعوه , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عمه حمی , فاطمه ^_^ , فرحناز65 , فرشته ی تنها , لیلی لیلوون , لیلی89 , م.نوری , ماجده , مادرم , مامان نی نی , مامیچکا , ماه منیر , ماهرخ جون , مرجـــــان , مرزنگام , مریم , مهسا زهیری , مهستی , ميشا , میترا.د , میم. , نسرین... , نیاز.ش , نیلوفر98 , نیکا83 , هانیه نیکو , هما22 , هیونگ , پاپلی , پدیدار , پرنا , پشه کوچولو , چشم قشنگ , کمند , گربه وحشی , گنجیشک , یاسی وثوقی , یه دختر1995 , یگانه , •●شقایق●• , ♣ tiam ♣ , ♥Arezoo , 之ДĦЯд

13. Top | #7

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.09
    تشکر از کاربر
    30,667

سلام بر همگی
    من یه توضیحی در مورد شخصیت گلاره باید بدم
    ببینید گلاره یه دختر ضعیفه
    در درجه ی اول که همه ی دخترا قوی و محکم نیستن
    بعد از اون آدمایی که توی گذشته اعتیاد داشتن اصولا ضعیفن
    گفتم بگم در آینده نگید چرا این دختر انقدر ضعیفه
    بازم میام

مرد نگاه سیاهش را برای لحظه ای و خیلی گذرا از روی صورت وحشت زده ی من میگذراند و با لگد، توی زانوی پسرک می کوبد. پسر فریاد دردناکی می کشد و جلویم روی زمین زانو می زند...
    انقدر پر شتاب مقابلم روی زانوهایش می افتد که بی اراده خودم را تا جایی که ممکن است، عقب می کشم.
    نمی دانم دیگر چرا زبانم قفل شده؟!
    بیشتر از قبل می ترسم. ای کاش تمامش کند...ای کاش...
    مصیبتی در این نزدیکی هاست...بویش را حس می کنم. من اینجا زندگی می کنم. کمی آبرو دارم که با خون جگر جمعش کردم.
    مرد با همان آرامشی که سایه اش، روی صورتِ مردانه اش خیمه زده تکرار می کند:
    -از خانوم عذرخواهی کن...حرفم و سه بار تکرار نمی کنم. مطمئن نیستم دفعه ی بعد زندت بذارم تا اجازه ی عذرخواهی داشته باشی.
    بلوف می زند...! می خواهد او را بکشد؟! محال است. کی برای چنین چیز کوچکی آدم می کشد؟!
    مرد دست پسر را پشتش نگه داشته...دستش را بیشتر می پیچاند و صدای آخش را بلند می کند:
    -زود باش...
    نگاهم در چشم های انتقام جوی پسرک قفل شده و بلاخره موتور فکم به کار می افتد:
    -آقا بذار بره...
    دوباره نگاه سریعی به من می اندازد و دست پسر را بیشتر می پیچاند. صدای فریاد بی طاقتِ پسرک توی سکوتِ شب طنین انداز می شود و نامفهوم می گوید:
    -آی...آی...خوب...خوب...ببخشید.
    مرد با صدای بلندی می گوید:
    -نشنیدم...بگو تا دستت و نشکوندم!
    انقدر فشار روی پسرک زیاد است که فریاد می زند:
    -غلط کردم..گه خوردم.
    دستش که رها می شود، مثل فشنگ از جایش می پرد، همانطور که دستش را چسبیده و ناله می کند فحش رکیکی می دهد و در تاریکی کم کم محو می شود.
    با خودم فکر می کنم این همان آدمی است که من از ترسش می لرزیدم؟ برای بار یک هزارم عاجزانه از خدا می پرسم که چرا مرا مرد نیافرید؟!
    ندیده می دانم رنگ به رویم نمانده. مرد این بار چشمای سیاه و پرصلابتش را رویم زوم می کند و خیره می ماند.
    لبخندش آرامش بخش است ولی وقتی به سمت من می آید، خودم را عقب می کشم. چون می بیند مرا ترسانده همان جا می ایستد و کف دست هایش را بالا می برد:
    -نترس. کاری باهات ندارم...فقط می خوام کمکت کنم.
    آب دهانم را پر صدا قورت می دهم و فقط نگاهش می کنم. نمی دانم در نگاهم چه می بیند که دوباره جلوتر می آید و دستش را سمتم می گیرد. نگاهم از چشمانش روی کف دستش که دانه های ریز و درشت برف رویش می نشینند و از حرارت آن آب می شوند، سُر می خورد.
    ترس را پس می زنم و بیش از این بدان اجازه ی حکم رانی نمی دهم. دستم را در دستِ منتظرش می گذارم، دست هایمان که به هم می پیوندند، کمکم می کند از بین برف ها بلند شوم و روی پای خودم بایستم. دستش را سریع از دستم بیرون می کشد. خم می شود و کیفم را از بین برف ها بر می دارد و به طرفم می گیرد.
    لباسم را از برف می تکانم، کیفم را می گیرم و می گویم:
    -خیلی ممنون...کمک بزرگی بهم کردید.
    نگاهش می کنم:
    -واقعا میگم...ازتون ممنونم.
    فقط سرش را تکان می دهد و همانطور جدی و اخمو می گوید:
    -بهتره تنها نرید خطرناکه. چند لحظه صبر کنید میرم ماشینم و بیارم...توی کوچه پارکه.
    چند تا پسر با شوخی و خنده از برابر ما می گذرند...هول می شوم و با دستم پالتوی خاکستری اش را می چسبم.
    من با این مرد غریبه کجا باید بروم؟ من که اصلا نمی شناسمش...تازه ممکن است یکی از همسایه ها اتفاقی ما را ببیند آن وقت آماج تهمت ها و حرف های خاله زنکیشان می شوم و زندگیم زهرتر از این می شود، مردم همیشه منتظرند تا بهانه ای برای گرم کردن بازار غیبتشان به آن ها داده شود.
    برمی گردد و با چشم های گرد شده از تعجب به دست متصل به پالتویش نگاه می کند:
    -مشکلی پیش اومده؟
    تک سرفه ای می زنم و دستم را پایین می اندازم، با من و من می گویم:
    -لازم نیست زحمت بکشید خودم میرم خونه نزدیکه...بازم ممنون.
    سرش را کمی کج می کند و دستان پر رگش در جیب پالتویش فرو می روند:
    -هرجور مایلید. مراقب باشید...
    لبخند کج و کوله ای می زنم و سریع رو می گیرم. بخاطر اتفاق چند دقیقه قبل هنوز کم و بیش می ترسم.
    به هر حال تجربه ثابت کرده آدم هایی که با قیافه های دوستانه و به بهانه ی کمک دستشان را برای بلند کردنت سمتت دراز می کنند، بیشتر زمینت می زنند.
    برای همین نمی توانم به این مرد غریبه اعتماد کنم. چند تا کوچه ی دیگر تا خانه مانده ولی آنقدر هم مسیر کم نیست تا بتوانم با اطمینان و بدون هیچ ترسی آن را طی کنم. مخصوصا با اتفاقی که برایم افتاد...

ویرایش توسط یاسمین.م : 1392،05،25 در ساعت ساعت : 04:06 قبل از ظهر

14. 512 کاربر از پست یاسمین.م تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $ ساجده$ , $raha$ , (mahi) , * Maneli * , * حدیث * , **سولماز** , *houra* , *kArAne* , *Peggy* , *shaghayegh* , *shaghayegh73 , *shima* , *Shirin , *~aida bala~* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *سورن* , -ShaDi- , . ماه بآنو . , .....ARAM , ...BaHaR... , .:BahaR:. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .parniya. , .ZeinaB. , 0033 , 0sara , 2rrin , 6236sara , 8389 , Abandokht , abby7 , Adele72 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , ala67 , Ali_7018 , amini2004 , amisha , anahid 33 , anahita13 , anita619 , Anolin , architect_shima , arezoo1991a , arezoue , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , Asaljojo , asal_bumpy , ashoka , asma-m , asma66 , atefeh.mr , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atiyebalaei , atyek , ava 24 , ava.n , ayda90 , azade jooon , azam 24 , AZAR-70 , azisadeghi , baharboofy , banix , banooshab , barni , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , betoche** , binamm , blub2000 , brain storm , breathe , chobiiin , cloudyneda , dada1 , dark fairy , Dawn95 , deragun , desert girl , duste man , elahe 66 , elianoos , elmira.t , elmiraa_20 , elsa , ema29 , esfarzaneh , eshton , esike , evanescence93 , f.barani , f2kral , faghatdream , famdavari , fani black 212 , farg0o0o0o0ol , fargol_2408 , fariba48 , faride40 , Farnaz , faryad(sf) , farzan0 , farzane.rsh , Fasele_M , FATEMEH HOSEINI , fathemeh , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , fera , fereshth , fermesk , fk-osh-d , flavia , FowL , Frost , galadril3 , gandomsa , Ghazal99 , ghazale man , golchaghe , googoosh z , gord Afarid , hala , Hanak , hanayi , hana_m , hani-70 , hanie-ab , haniyeh98 , havva7 , hediyeh_b , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , homa* , homa41 , honey-asal , Honey_fa , hoora.sh , hooramohebtash , hyunah , iboys , Ida.M , Inspitstion , Iran noor , j.ghanavizi , jnashenakhte , juju 66 , katy f , khademre , Khate Siah , khatooonn , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kiumars , kodaki , Lady Justics , lartmis , Le!lY , leila ahmadi , leilaadel , leona , leyla71 , lili.sz75 , lisan , lmnop , lovling , m0zhdeh , madrin , Maedeh , mah ta , mahana1 , mahbaran , mahboob21 , mahdiar , mahdiehhjz , mahinfk , mahnazmom , mahshad_hd , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , malenie , Maman fariba , maneou , mani1384 , mar jan , MARDE_TANHA , Maria Ashna , marmar7452 , maryam_4008 , matin_a , melanie stryder , melika60 , mery1356 , mfr60 , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mini_mini , miracle72 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mk70 , Mmojack , mojgan am , mona61 , monir1343 , mon_91 , moon shine , ms_f90 , my dream , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , N*A*Z*L*I , nadia_gh74 , Nahid72 , narges.shiraz , nastaran86 , nawsim , ned67 , negar*pb , negar.n1000 , negarjav , Negaг , negin17 , Negin96 , New Age , niayesh00 , nikaan , niloOfar 77 , niloofarane , NILOUFAR , niyayeeeeeesh , NO ONE , noirsa , nrezaii , omidk , oonim , P*E*G*A*H , p@ry , paaeez , parinaz.m , parisa00 , Parvas80 , pati'a , peg@h , pegah.a , poodi , proxima , punio , pure13 , Qeen , queen-saba , r.a.a , RafOneh , raha moozy , raha6956 , rain love , Ramaan , ramanava , Rana.S , rangin , red_rose , Reza , reza9000 , ronnin , rooya455 , Roxan M.Kian , roxaneh , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s.da70 , s7453s , s9083 , saba28 , sahelearam , sahelii , sahel_m , samaneh yavari , samir , sana1994 , sanamjooje , sanaZzZ , SANIA-23 , sara-42 , Sara-gh74 , sara2876 , sarah.sh , sarax , sardes , sarina. , sasa75 , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedighe1340 , selda-A , selina63 , sepidiii , SETARE SOHEYL , setayesh* , setayesh1363 , setayesh_p995 , Sh!vA , shaady , shabtab 62 , shadi 936 , shadi.A , shadi1356 , shadi~rp , shafagh 69 , shaghayegh69 , shamim khanom , shanti , sharghi , sheldon , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shiny star1 , shirinbrz , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , simaN , sinsor , sipa , sizert69 , sobdaughter , sogand n , sogol21 , soheiila , Somaeh_at , Star_69 , star_crossed , strich , suny-s , s_aftab , sαвα , t0ranj , talkhoon , tanaz 16 , Taraneh.n , taranomeabshar , teddy 23 , terme.21 , The Wind , toka-88 , traker , tt.raha , Universe95 , vampire123 , vesta neda , wildrose , WiShOo , yalda22 , yalda24 , yas6662 , yasamin naz nazi , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yassii , Yas_ Min , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zanbagh , zarpari04 , zebeli , zeino62 , ziba22 , zizi66 , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~SAREH~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , ×mahla.r:.: , آتری , آذردخت , آرام25 , آستاره , آسمان ابری , آنا98 , آنیتا , آواشیوا , اردیبهشت 3 , ارغوان 67 , اقاقی , الهه شهریور , الهه50 , اهورای , باران شکوفه , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بــــانــــو , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تانیا ج , تریلوبیت , تنهـــــآ , تهران بانو , تکتم خوشگله , تیک تاک , حنیفا58 , خورشیدک , خوشه طلایی , خیال غزل , دختراسمانی , دریا 91 , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , رهان , روح آسمان آبي , زرین دخت , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , سابرینا64 , ساحلی , سارا ف , سحر نقره فام , سحربانو69 , سرتق , سروش آرامش , سلطان قلبها , شادئ , شجره , شنه عظیمی , شهرزاد ن , شیرینusa , شیوا , صبح بهاري , صعوه , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عمه حمی , فاطمه ^_^ , فرحناز65 , فرشته ی تنها , لیلی لیلوون , لیلی89 , م.نوری , ماجده , مادرم , مامان نی نی , مامیچکا , ماهرخ جون , مرجـــــان , مرزنگام , مریم , مهسا زهیری , مهستی , مهیاجووون , میترا.د , میم. , ندا آجورلو , نسرین... , نیاز.ش , نیلوفر98 , نیکا83 , هانیه نیکو , هما22 , هیونگ , پارمیس خانوم , پاپلی , پدیدار , پرنا , پشه کوچولو , چشم قشنگ , کمند , گربه وحشی , گنجیشک , یاسی وثوقی , یگانه , •●شقایق●• , ♣ tiam ♣ , ♥Arezoo , ✖Dark♥AngeL✖ , 之ДĦЯд

15. Top | #8

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.09
    تشکر از کاربر
    30,667

برای بار صدم به خودم و خواست دلم، که می خواست با یاد گذشته ها توی برف راه بروم، فحش می دهم و به مرد غریبه که دور می شود نگاهی می اندازم...
    شاید هم واقعا قصدش فقط کمک بود...
    ساده نباش دختر تو که دیگر خیلی خوب می دانی، آدم ها محض رضای خدا خوبی نمی کنند.
    سری تکان می دهم و همراه با آهی چشم می دوزم به جاده ای که انگار قصد تمام شدن ندارد.
    برای اولین بار است انقدر مدت زمان طولانی ای را بدون یاد مهیار سر می کنم...نیم ساعت...زیاد است. برای من خیلی زیاد است...
    نوری که از گوشه ی چشمم می بینم، باعث می شود صورتم را به سمت خیابان برگردانم.
    چشمانم گشاد می شوند و چند لحظه نگاهم به ماشین نوک مدادی رنگ خیره می ماند...می ترسم. چرا افتاده دنبالم؟ می خواهد مرا بدزدد؟
    هرچه بیشتر می روم جلو بیشتر می فهمم اشتباه می کردم. مردی که ناجیم شده بود با ماشین دنبالم می آید.
    اشاره نمی زند...چیزی نمی گوید...حتی صورتش هم جدی است و انگار دارد مسیر خودش را می رود. تحت تاثیر قرار می گیرم.
    دستم را فرو می کنم توی جیبم و با خیال راحت تری، در فکر گذشته قوطه ور می شوم.
    گفتی که با منی تا آخر دنیا. من و تو هستیم و روزهای زیبا. گفتی که عشق تو مثل بقیه نیست. گفتی...اما چرا؟!
    گفتی که زندگی مال ما عاشق هاست. دنیا توی دست ما دوتاست. من که خوندم همه ی حرفاتو...ببین کاراتو...!
    ببین کارهات رو مهیار...ببین چه کردی با من!

نور چراغِ ماشین را هنوز می بینم. هرچقدر من غوطه می خورم در فکر و یاد مهیار و مورچه وار می روم، اون هم با دل پردردم راه می آید.
    شک ندارم برای مراقبت از دختری تنها، توی این ساعت از شب خودش را به زحمت انداخته. اگر نه که چرا گازش را نمی گیرد و نمی رود؟! یا اینکه اگر نیت شومی دارد چرا عملی اش نمی کند؟!
    چقدر حواسم پخش و پلاست. گاهی قایم می شود بین برگه هایی از دفتر خاطرات گذشته هایم و گاهی زیر تایرهای مشکی رنگ ماشین، له و لورده می شود.
    فکر کردن به مهیار شیرین تر است...مهیار معرفت نداشت، حتی نه به اندازه ی این غریبه ولی فکر کردن به او آرامم می کند.
    صورت زیبا و دوست داشتنیِ مهیار توی بخار خارج شده از دهانم، نقش می بندد.
    یه روزی برای داشتن من چشمات رو روی همه چیز بستی. گفتم این رابطه آسون نیست.
    پرسیدم هستی؟! گفتی هستی!

همه ی راه رو با تو اومدم. هرچیز که خواستی، من همون بودم. من که می خواستم پیر بشم با تو. حالا ببین کاراتو!
    تن به تن رفتیم بی فکر برگشتن...
    از تو کی نزدیک تر بوده با من؟! حالا این همه فاصله تا تو. خودت ببین کاراتو!

خدا خنده ی روی لبم را نبین. زینتی است...تو که می دانی چه می کشم! می گویند فراموشش کن ولی سخت است...نه سخت نیست.
    مرگ است...!
    مهیار بدجوری مرا به خودش وابسته کرد.

نامرد...!
    گاهی شرایط مقدر می کند چطور پیش برویم...باید با شرایط کنار بیایم.
    راهی نیست، مهیار باید به گور خاطرات بپیوندد. دم در خانه می ایستم. همان لحظه فکری به سرم می زند...!
    چرا که نه؟! چه چیزی بیشتر از دوستی با مرد دیگری کمکم می کند تا مهیار را فراموش کنم؟ بر می گردم سمت ماشینِ CLS و می بینم که مرد بنز سوار، توقف کرده و منتظر است من داخل بروم.
    بنزش جلوی چشمم برق می زند و گوشه ی لبم را به دندان می گزم. از خیر پیدا کردن کلید می گذرم و با نقشه ای که توی سرم چرخ می خورد به طرفش می روم.
    نگاهش با من نیست و به فرمان خیره مانده.گوشه ی چشمی می بیند می روم سمتش، برای همین سرش را بالا می گیرد.
    جلوی در کمک راننده می ایستم و نگاه از چشمانش نمی گیرم...سعی دارم تحت تاثیرش قرار دهم.
    اشاره می زنم شیشه را پایین بده. سریع و بی معطلی شیشه ی ماشین را پایین می کشد.
    لبخندی به شیرینی عسل روی لبم می نشانم:

-امشب من و تحت تاثیر قرار دادید...بخاطر همه چیز ممنون. واقعا اگه میخواستم تنها برگردم می ترسیدم.
    شانه ای بالا می اندازد و می گوید:
    -پس بهتره این موقع شب توی خونه بمونید...نیومده هم باید می دونستید گرگای زیادی دندون تیز کردن برای یه خانوم تنها...
    کمی مکث می کند و با همان صورت سخت و سنگی از بین لب های صورتیش می گوید:
    -و البته خیلی جوون.
    از حرفش لبخندم عمق بیشتری پیدا می کند و دستم را جلو می برم:
    -گلاره هستم...خوشبختم.
    گرمای دستش توی این هوای برفی و سرد داغم می کند.
    فشار خفیفی به دستم می آورد و کوتاه می گوید:
    -یزدان...
    چقدر سرسخت و سرد! من می توانم رامش کنم...می دانم که می توانم...!
    نگاهی به اتاقک گرم و کوچک ماشین می اندازم و می گویم:

-قلم همراهتون هست؟
    تعجب می کند و ابروهایش با حالت بامزه ای بالا می روند:
    -بله...چند لحظه...
    داشبورد را باز می کند و رو به من می پرسد:
    -کاغذم بدم خدمتتون؟
    سرم را بالا می اندازم:
    -نه فقط یه خودکار کافیه.
    خودکار را با همان حالت متعجب سمتم می گیرد. خودکار را از بین انگشتان کشیده و استخوانی اش بیرون می کشم. دست آزادش را توی دستم می گیرم. با خودکار شماره ام را کف دستش می نویسم.
    کنار شماره دو تا چشم و یک لب خندان می کشم و خودکار را دوباره داخل دستش می گذارم.
    از حالت تعجب زده خارج می شود و چشمانش...فقط چشمانش برق گیج کننده ای می زند.
    چیزی نمی پرسد، من هم توضیحی نمی دهم. همه چیز از روز هم روشن تر است و نیازی به توضیح ندارد.
    از حالت خمیده خارج می شوم و درحالی که برمی گردم تا بروم، می گویم:
    -شب بخیر...بازم ممنون.
    زیر لبی خداحافظی می کند و وقتی کمی دور می شوم می گوید:
    -می بینمت...
    آرام می گوید ولی نه آنقدرکه نشنوم. لبخند پیروزمندانه ای روی لبم می نشیند، کلید به قفلِ در می اندازم و داخل می روم...آخرین لحظه که نگاه می کنم، ماشینش هنوز همانجا پارک است.
    بازم احتمالا آخر شب یکی دیگه پست داریم
    مثبت و تشکر فراموش نشه عزیزان

ویرایش توسط یاسمین.م : 1392،03،15 در ساعت ساعت : 03:04 بعد از ظهر

16. 518 کاربر از پست یاسمین.م تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $ ساجده$ , $raha$ , (mahi) , * Maneli * , * حدیث * , **سولماز** , *ARAM* , *houra* , *kArAne* , *sania* , *shaghayegh* , *shaghayegh73 , *shima* , *Shirin , *sogol* , *~aida bala~* , *بارون پاییزی* , *توهم سبز** , *سورن* , -ShaDi- , . ماه بآنو . , .....ARAM , ...BaHaR... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .parniya. , .ZeinaB. , 0033 , 0sara , 2rrin , 6236sara , 8389 , :.NeGin jo0n.: , Abandokht , abby7 , Adele72 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , ala67 , amini2004 , amisha , anahid 33 , anita619 , Anolin , architect_shima , arezoo1991a , arezoue , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , Asaljojo , asal_bumpy , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma-m , atefeh_49 , atena60 , AtI2020 , atika , atiyebalaei , atyek , ava 24 , ava.n , ayda90 , azade jooon , azam 24 , AZAR-70 , azisadeghi , baharboofy , banooshab , barni , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , betoche** , binamm , blub2000 , brain storm , breathe , chobiiin , cloudyneda , dada1 , dark fairy , Dawn95 , deragun , desert girl , duste man , elahe 66 , elianoos , elmira.t , elmiraa_20 , elsa , ema29 , esfarzaneh , eshton , esike , evanescence93 , f.barani , f2kral , faghatdream , famdavari , fani black 212 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fargol_2408 , fariba48 , faride40 , Farnaz , faryad(sf) , farzan0 , farzane.rsh , Fasele_M , FATEMEH HOSEINI , fathemeh , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , fera , fereshth , fermesk , fk-osh-d , flavia , FowL , Frost , gandomsa , Ghazal99 , ghazale man , golchaghe , googoosh z , gord Afarid , GREEN_GIRL , hala , Hanak , hanayi , hana_m , hani-70 , hanie-ab , haniyeh98 , havva7 , hediyeh_b , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , homa41 , honey-asal , Honey_fa , hoora.sh , hooramohebtash , hooriya_y , hyunah , iboys , Ida.M , inas71 , Inspitstion , Iran noor , j.ghanavizi , jnashenakhte , khademre , Khate Siah , khatooonn , kiana61 , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kiumars , kodaki , Lady Justics , lartmis , Le!lY , leila banoo , leilaadel , leona , leyla71 , lili.sz75 , lisan , lmnop , lovling , m0zhdeh , madrin , Maedeh , mah ta , mahana1 , mahbaran , mahboob21 , mahdiar , mahdiehhjz , mahinfk , mahnazmom , mahshad_hd , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , malenie , Maman fariba , maneou , mani1384 , mar jan , MARDE_TANHA , Maria Ashna , marmar7452 , maryam56 , matin_a , mehrniaa , melanie stryder , melika60 , mery1356 , mfr60 , milana , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mini_mini , miracle72 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mk70 , Mmojack , mojgan am , mona61 , monir1343 , mon_91 , moon shine , moonila , ms_f90 , my dream , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , N*A*Z*L*I , n.d.sari , N@nacy , nadia_gh74 , Nahid72 , narges.shiraz , nastaran86 , nawsim , ned67 , negar*pb , negar.n1000 , negarjav , Negaг , negin17 , Negin96 , New Age , niayesh00 , nikaan , niloOfar 77 , niloofarane , NILOUFAR , niusha_sbr , niyayeeeeeesh , NO ONE , no0no0sh , noirsa , nrezaii , omidk , oonim , P*E*G*A*H , p@ry , paaeez , paradise , parinaz.m , parisa00 , Parvas80 , pati'a , peg@h , pegah.a , poodi , proxima , punio , pure13 , Qeen , queen-saba , r.a.a , RafOneh , raha moozy , rain love , Ramaan , ramanava , Rana.S , rangin , red_rose , Reza , reza9000 , ronnin , rooya455 , Roxan M.Kian , roxaneh , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s7453s , s9083 , saba28 , sahelearam , sahelii , samaneh yavari , samir , sana1994 , sanamjooje , SANIA-23 , sara-42 , sara2876 , saraabyaneh , sarah.sh , sarax , sarina. , sarv naz , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedighe1340 , selda-A , selina63 , sepideh1993 , sepidiii , SETARE SOHEYL , setayesh* , setayesh1363 , setayesh_p995 , Sh!vA , shaady , shabtab 62 , shadi 936 , shadi.A , shadi1356 , shadi~rp , shafagh 69 , shaghayegh69 , shamim khanom , shanti , sharghi , sheldon , shida.m , shimaaaaa , shiny star1 , shirinbrz , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sinsor , sipa , sizert69 , sobdaughter , sogand n , sogol21 , soheiila , Somaeh_at , somy_kh , ssoudeh , Star inferNal , Star_69 , star_crossed , strich , suny-s , s_aftab , sαвα , t0ranj , talkhoon , tanaz 16 , Taraneh.n , taranomeabshar , teddy 23 , terme.21 , The Wind , titinaz , toka-88 , traker , tt.raha , Universe95 , vampire123 , vesta neda , wildrose , WiShOo , yalda24 , yas6662 , yasamin naz nazi , yasamin_34 , yasesabs , Yasmin 18 , yassii , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zanbagh , zarpari04 , zebeli , zeino62 , ziba22 , zizi66 , zohreh eshghi , ~ AnaR KalÎ ~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~mahi.p~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~SAREH~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , ×mahla.r:.: , آتری , آذردخت , آرام25 , آستاره , آسمان ابری , آنا98 , آواشیوا , اردیبهشت 3 , ارغوان 67 , ارمغان7 , اطلسی 98 , اقاقی , الهه شهریور , الهه50 , اهورای , باران شکوفه , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بــــانــــو , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تریلوبیت , تنهـــــآ , تهران بانو , تکتم خوشگله , تیک تاک , حنیفا58 , خورشیدک , خوشه طلایی , خیال غزل , دختراسمانی , دریا 91 , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , روح آسمان آبي , زرین دخت , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , سابرینا64 , ساحلی , سارا ف , سارا@ , سحر نقره فام , سرتق , سروش آرامش , سلطان قلبها , شادئ , شجره , شنه عظیمی , شهرزاد ن , شیرینusa , شیوا , صبح بهاري , صعوه , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عمه حمی , فاطمه ^_^ , فتانه.پ , فرحناز65 , فرشته ی تنها , لیلی لیلوون , لیلی89 , م.نوری , ماجده , مامیچکا , ماه منیر , ماهرخ جون , مرجـــــان , مرزنگام , مریم , مهسا زهیری , مهستی , میترا.د , میم. , نسرین... , نیاز.ش , نیلوفر98 , نیکا83 , هانیه نیکو , هما22 , هیونگ , پارمیس خانوم , پاپلی , پدیدار , پرنا , پشه کوچولو , چشم قشنگ , کمند , گربه وحشی , گنجیشک , یاسی وثوقی , یه دختر1995 , یگانه , •●شقایق●• , ♣ tiam ♣ , ♥Arezoo , ✖Dark♥AngeL✖ , 之ДĦЯд

17. Top | #9

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.09
    تشکر از کاربر
    30,667

در را می بندم و به آن تکیه می دهم. باورم نمی شود که می خواهم مهیار را فراموش کنم...حتی روزی که ولم کرد و دنبال زندگیِ خودش رفت هم قسم خوردم هرگز فراموشش نکنم.
    مهیار کاش بهم دلم را پس بدهی آن وقت همانطور که ازم خواستی، خوشبخت زندگی می کنم. همانطور که گفتی، فراموشت می کنم.
    این بغض لعنتی از عشق تو توی گلویم مانده. نه می شکند و نه پایین می رود. همینطوری توی گلویم لانه کرده و خفه ام می کند...!
    سرمای در که به آن چسبیده ام مرا به خودم می آورد...گوشی ام را از داخل کیفم بیرون می کشم. تصمیم خودم را گرفته ام...باید بگذارم برود. هرچقدر بیشتر سعی کنم یادش را زنده نگه دارم بیشتر عذاب می کشم.
    از همان روزهای اول هم می دانستم دلش با من نمی ماند. من لایقش نبودم...نگاهم که می افتد به والپیپر موبایلم اشک در چشمم حلقه می زند.
    یادم می آید این عکس را مهیار انداخت. موهای من ژولیده و به هم ریخته روی بالشت و توی صورتم پخش شده، خودم سرم را فرو کردم در بازوی مهیار و چشمانم بسته است. خوابِ خوابم...مهیار هم چشمانش خواب آلوده اند و معلوم است همان دم که بیدار شده و مرا که بامزه خوابیده ام دیده، عکس را انداخته.
    عکس حالتِ خیلی رویایی و زیبایی دارد. یادم است وقتی عکس را دیدم روی سر مهیار آوار شدم و می خواستم پاکش کنم ولی از همان روز به خاطر مهیار انداختمش پس زمینه ی موبایلم و تا به حال عوضش نکردم، حتی یکم هم از نگاه کردن به عکس سیر نمی شوم.
    سیر که نمی شوم هیچ بلکه تشنه ترم می کند، پس باید نابودش کنم...باید!
    فکر فراموش کردن مهیار دیوانه ام می کند و بی اراده گوشی را سمت دیوار پرت می کنم و جیغ می کشم.
    صورتم را فشار می دهم توی کف دستانم و روی زانوهایم می نشینم. خدایا من اقرار می کنم به دیوانگی...من دیوانه شده ام. آره...آره...من دیوانه ام.
    دنیا گوش بده که من دیوانه شدم...دو تا عاشق که می بینم سریع چشمانم را می بندم. هرچه که می خواهم بگویم گلویم پر از بغض می شود. اگه دیوانه نیستم، چرا نصف روزم به یاد آوری او و خاطراتش می گذرد؟
    می خوام دیوونه باشم تا به این دنیا بفهمونم، میون این همه عاقل فقط من گیج و دیوونم!
    تو این روزای دلتنگی دارم هر لحظه میبارم، آخه دیوونگی چارست واسه دردی که من دارم.
    بغضم می شکند اما اشکی نمی ریزم و فقط می شکنمش تا آن را دور بیندازم.
    آره مهیار خودم اجازه دادم و راضی بودم باهام بازی کنی! خودم گذاشتم، مهیار برگرد تا بازم بهت این اجازه را بدهم. بیا باز هم بازیم بده...فقط برگرد مردِ من!
    بی جان از روی زانوهایم بلند می شوم. لخ لخ کنان به سمت جنازه ی موبایلم که مثل روح خسته ی من متلاشی شده می روم. تکه هایش را دونه دونه و با حوصله سر جایش می چینم و روشنش می کنم تا کار ناتمامم را تمام کنم...پاک کردن عکسم با مهیار که انگار از جان دادن هم سخت تر است!
    خیره به عکس وارد آسانسور می شوم. تا وقتی به طبقه ی سوم برسم چشم از صفحه بر نمی دارم.
    دستم روی دکمه ی Delete متوقف می شود. لبم را می گزم و فکر می کنم پاک کردن عکسش زیاد هم واجب نیست.
    فقط عکس بک گراند را با یکی از عکس های خودم عوض می کنم و از آسانسور بیرون می آیم. حوصله ی پیدا کردن کلید یدک را ندارم و از طرفی مطمئنم نسیم نخوابیده.
    دستم را روی زنگ می گذارم و تک زنگی می زنم...منتظر می شوم. زنگ را ممتد می زنم...منتظر می شوم. مشت به در می کوبم و این بار دیگر منتظر نمی شوم.

نگران و عصبی کلید یدک را پیدا می کنم و به قفل در می اندازم . از دیدن آپارتمان خالی چنگی به موهایم می زنم و چشمانم را از حرص می بندم.
    باز من و پیچوند...دختره ی آشغالِ عملی اگه دیگه تو خونم راهت دادم!
    عصبانی می شوم و در را محکم پشتم می بندم. تا دیده می خواهم با زور بخوابانمش و نشئگیش را زهرش کنم پیچید و رفت. خدایا این هم از زندگیِ من...چرا نمی میرم؟
    کیفم را پرت می کنم روی مبل، دکمه های مانتویم را با حرص باز می کنم و همان لحظه که درش می آورم خودم را می اندازم روی تخت. حوصله ندارم تاپ سفید و شلوار لیِ آبی روشنم را با لباس خانه عوض کنم.
    فعلا یزدان خان را بچسب که بچه حسابی پول دارد...هر چه نباشد خوب می شود او را طیغید. نمی دانم این افکار پلیدانه از کجا نشئت می گیرد. فقط می دانم از این وضع خسته شده ام. پس گور بابای زندگی و دل من و مهیار و نسیم...حتی بی خیال وجدانم...فقط به یزدان می چسبم که برای خودش جواهری است...!
    دیدید اومدم؟
    هرچند خیلی دیر شد
    شب بخیر

ویرایش توسط یاسمین.م : 1392،05،25 در ساعت ساعت : 04:14 قبل از ظهر

18. 492 کاربر از پست یاسمین.م تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $ ساجده$ , $raha$ , (mahi) , * Maneli * , * حدیث * , **سولماز** , *houra* , *kArAne* , *sania* , *shaghayegh* , *shaghayegh73 , *shima* , *~aida bala~* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *سورن* , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .parniya. , .ZeinaB. , 0033 , 0sara , 2rrin , 6236sara , 8389 , :.NeGin jo0n.: , Abandokht , abby7 , Adele72 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , ala67 , amini2004 , amisha , anita619 , Anolin , architect_shima , arezoo1991a , arezoue , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , Asaljojo , asal_bumpy , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma-m , atefeh.mr , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atiyebalaei , ava 24 , ava.n , ayda90 , azade jooon , azam 24 , AZAR-70 , azisadeghi , babsaneh , baharboofy , banooshab , barni , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , betoche** , binamm , blub2000 , brain storm , breathe , chobiiin , cloudyneda , dark fairy , Dawn95 , deragun , desert girl , elahe 66 , eli199o , elianoos , elmira.t , elmiraa_20 , elsa , ema29 , esfarzaneh , eshton , esike , estahrij , evanescence93 , f2kral , faghatdream , famdavari , fani black 212 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fargol_2408 , fariba48 , Farnaz , faryad(sf) , farzan0 , farzane.rsh , farzaneh-a , Fasele_M , FATEMEH HOSEINI , fathemeh , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , fera , fereshth , fermesk , fk-osh-d , flavia , FowL , Frost , gandomsa , Ghazal99 , ghazale man , golchaghe , googoosh z , gord Afarid , GREEN_GIRL , hala , Hanak , hanayi , hana_m , hani-70 , hanie-ab , haniyeh98 , havva7 , hediyeh_b , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , homa41 , honey-asal , Honey_fa , hoora.sh , hooramohebtash , hooriya_y , Hosna.sz , hyunah , iboys , Ida.M , Inspitstion , Iran noor , j.ghanavizi , juju 66 , khademre , Khate Siah , khatooonn , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kiumars , kodaki , Lady Justics , lartmis , Le!lY , leila banoo , leilaadel , leona , leyla71 , lili.sz75 , lisan , lmnop , lovling , m0zhdeh , Maedeh , mah ta , mahana1 , mahbaran , mahboob21 , mahdiar , mahdiehhjz , mahinfk , mahnazmom , mahtab10 , mahtab26 , mahtabi22 , malenie , Maman fariba , maneou , mani1384 , mar jan , MARDE_TANHA , Maria Ashna , marmar7452 , maryam56 , maryiana , matin_a , mehrniaa , melanie stryder , melika60 , mery1356 , mfr60 , milana , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mini_mini , miracle72 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mk70 , Mmojack , mojgan am , mona61 , monir1343 , mon_91 , moon shine , moonila , ms_f90 , my dream , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , nadia_gh74 , Nahid72 , narges.shiraz , nastaran86 , nawsim , negar*pb , negar.n1000 , negarjav , Negaг , negin17 , Negin96 , New Age , niayesh00 , nikaan , niloOfar 77 , niloofarane , NILOUFAR , niusha_sbr , niyayeeeeeesh , NO ONE , no0no0sh , noirsa , nrezaii , omidk , oonim , P*E*G*A*H , p@ry , paaeez , paradise , parinaz.m , parisa00 , Parvas80 , pati'a , peg@h , pegah.a , poodi , proxima , punio , pure13 , Qeen , queen-saba , r.a.a , RafOneh , raha moozy , rain love , Ramaan , ramanava , Rana.S , rangin , red_rose , Reza , reza9000 , ronnin , rooya455 , Roxan M.Kian , roxaneh , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s.da70 , s7453s , s9083 , saba28 , sahelearam , sahelii , samaneh yavari , samir , sana1994 , sanamjooje , SANIA-23 , sara-42 , sara2876 , sarah.sh , sarax , sarina. , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedighe1340 , selda-A , selina63 , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setayesh* , setayesh1363 , setayesh_p995 , shaady , shabtab 62 , shadi 936 , shadi.A , shadi1356 , shadi~rp , shafagh 69 , shaghayegh69 , shamim khanom , shanti , sharghi , sheldon , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shiny star1 , shirinbrz , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sinsor , sipa , sobdaughter , sogand n , sogol21 , soheiila , Somaeh_at , somy_kh , Star inferNal , Star_69 , star_crossed , strich , suny-s , sαвα , t0ranj , talkhoon , tanaz 16 , Taraneh.n , taranomeabshar , teddy 23 , terme.21 , The Wind , titinaz , toka-88 , traker , tt.raha , vampire123 , vesta neda , wildrose , yalda24 , yas6662 , yasamin naz nazi , yasamin_34 , yasesabs , yassii , zahra126 , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zanbagh , zarpari04 , zebeli , zeino62 , ziba22 , zohreh eshghi , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~mahi.p~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , ×mahla.r:.: , آتری , آذردخت , آرام25 , آستاره , آسمان ابری , آنا98 , آواشیوا , اردیبهشت 3 , ارغوان 67 , اطلسی 98 , اقاقی , الهه شهریور , الهه50 , اهورای , باران شکوفه , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تانیا ج , تریلوبیت , تنهـــــآ , تکتم خوشگله , تیک تاک , حنیفا58 , خورشیدک , خوشه طلایی , خیال غزل , دختراسمانی , دریا 91 , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , رهان , روح آسمان آبي , زرین دخت , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , سابرینا64 , ساحلی , سارا ف , سارا@ , سحر نقره فام , سرتق , سروش آرامش , سلطان قلبها , شادئ , شجره , شنه عظیمی , شهرزاد ن , شیرینusa , شیوا , صعوه , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل جون1 , عسل خوشگله , عمه حمی , فاطمه ^_^ , فرحناز65 , فرشته ی تنها , لیلی لیلوون , لیلی89 , م.نوری , ماجده , مامیچکا , ماه منیر , ماهرخ جون , مدار2 , مرجـــــان , مرزنگام , مهسا زهیری , مهستی , میترا.د , میم. , ندا آجورلو , نسرین... , نیاز.ش , نیلوفر98 , نیکا83 , هانیه نیکو , هما22 , هیونگ , پارمیس خانوم , پاپلی , پدیدار , پرنا , پشه کوچولو , کمند , گربه وحشی , گنجیشک , یاسی وثوقی , یگانه , •●شقایق●• , ♣ tiam ♣ , ♥Arezoo , ✖Dark♥AngeL✖ , 之ДĦЯд

19. Top | #10

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.09
    تشکر از کاربر
    30,667

پنج سال قبل
    نگاهم به دود ها خیره مانده. دود سنگینی دورم است...سرم را بالا می برم و احساس می کنم ستاره ها روی سرم می بارند. ستاره ای نیست. بالای سرم سقف سپید رنگ است. دلم می خواهد تمام زندگیم را با این پایپ و دانه های سپید رنگ بگذرانم.
    لب پایینم را به دندانم می گیرم و با ریتم تند آهنگ تلو تلو می خورم. فاز آهنگ دارد گمم می کند در حسِ بی حسیِ نشئگی. هجوم آمفتامین را به تک تک سلول های عصبیم حس می کنم.
    پایپ را که می گیرم دستم و می خواهم پُک بعدی را بزنم، نسیم روی دستم می زند.
    برمی گردم و شاکی نگاهش می کنم:
    -چیه؟
    -می خوای سنگ کوب کنی؟
    پایپ را از دستم می گیرد و می اندازد روی میز. صدای تق کردن پایپِ شیشه ای روی میز اعصابم را بیش از اندازه خط خطی می کند.
    از روی مبل بلند می شوم و تشر می زنم:
    -واسه من ادای بچه مثبتارو درنیار...الکلیِ بدبخت.
    نسیم سرش را با حالت تاسف تکان می دهد و او نیز از روی مبل بلند می شود، پایپ را برمی دارد و روی سینه ام می کوبد:
    -بیا انقدر بکش تا جون بدی. عمرا دست به جنازت نمی زنم. یه روز میرسه چوبش و میخوری و به حرفام میرسی گلاره...اشکال نداره...فقط صبر کن.
    نشئه ام و نمی توانم تعادلم را حفظ کنم...پایپ از دستم روی زمین گرانیتی میفتد و می شکند. چند نفر بر می گردند نگاهمان می کنند. نگاه خصمانه ای به صورت لوندش میندازم و بدون توجه رویم را ازش می گیرم. صدای تیک تیک شکستن تکه های پایپ زیر پاشنه های بلند کفشم، بلند می شود و عجیب است که از بین این همه صدا انقدر اذیتم می کند.
    از بین آدم ها که رد می شوم، قیافه هایشان را مثل هیولا می بینم...انگار همه دارند به من می خندند. دستی به پیشانیم می کشم و می بینم در دارد از من دور می شود.
    یعنی من معتاد شدم؟ نسیم چه می گفت؟ من معتاد نیستم...معتاد نمی شوم. شیشه که مرفین ندارد، پس اعتیاد نمی آورد...
    به اینجا که می رسم توجیح می شوم. همیشه همینطور است...هیچ چیزی مثل این جمله که شیشه اعتیاد نمی آورد نمی تواند آرامم کند. چیزی که اصلا حقیقت ندارد!
    -بی خیالِ دنیا...زندگی دو روزه.
    داغم نمی فهمم، ثانیه ها می گذرند و من هر روز درگیرتر می شوم.

-لعنتی! کاش اون کام آخرم می گرفتم.
    چند قدم به در مانده که به سرم می زند برگردم و کارم را تمام کنم ولی یادم میفتد پایپم شکست.

ثبات فکری ندارم و همه چیز توی ذهنم قاطی پاطی شده. می روم داخل ایوان می ایستم و چشم می دوزم به ستاره ها...
    باد خنک به پوست لُختم می خورد و حالم و هوایم را دگرگون می کند.
    از دیدن ستاره ها که انگار جدی جدی دارند روی سرم می بارند، چشمانم را چند بار محکم می بندم و باز می کنم...ناخودآگاه می ترسم و رویم را برمی گردانم تا داخل بروم، اما محکم به کسی می خورم و نوشیدنی توی دستش روی تنیک صورتی رنگم می ریزد.

سلام بچه ها
    پست اول امروز
    بازم میام

ویرایش توسط یاسمین.م : 1392،03،15 در ساعت ساعت : 03:05 بعد از ظهر

20. 462 کاربر از پست یاسمین.م تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !i!elham!i! , # MiTrA.Sa # , #saba.b# , $ ساجده$ , $raha$ , (mahi) , * Maneli * , * حدیث * , **سولماز** , *houra* , *sania* , *shaghayegh* , *shaghayegh73 , *shima* , *sogol* , *~aida bala~* , *توهم سبز** , *سمیه م* , *سورن* , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...BaHaR... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .parniya. , .ZeinaB. , 0033 , 2rrin , 8389 , :.NeGin jo0n.: , Abandokht , abby7 , Adele72 , ailin1365 , airena , Aisa_lluvia , ala67 , amini2004 , amisha , anahita13 , ana_b , anita619 , Anolin , Arezoo Khanoom , arezoo1991a , arezoue , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , Asaljojo , asemanii , ashoka , asma-m , asma66 , atefeh.mr , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atiyebalaei , ava 24 , ava.n , ayda90 , azade jooon , azam 24 , azisadeghi , babsaneh , baharboofy , banooshab , barni , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , blub2000 , breathe , cloudyneda , d.pouya , dada1 , dark fairy , Dawn95 , deragun , duste man , elahe 66 , elianoos , elmira.t , elmiraa_20 , elmirareza , elsa , ema29 , eshton , esike , evanescence93 , f.barani , f2kral , faghatdream , fani black 212 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fargol_2408 , fariba48 , Farnaz , faryad(sf) , farzane.rsh , farzaneh-a , Fasele_M , FATEMEH HOSEINI , fathemeh , fatima64 , fera , fereshth , fermesk , fk-osh-d , flavia , FowL , Frost , gandomsa , Ghazal99 , ghazale man , golchaghe , googoosh z , gord Afarid , GREEN_GIRL , hala , hanajigh , Hanak , hanayi , hana_m , hani-70 , hanie-ab , haniyeh98 , havva7 , hediyeh_b , Heranosh , hesaneh , hezareh , hidenam , homa41 , honey-asal , Honey_fa , hoora.sh , hooramohebtash , hyunah , iboys , Inspitstion , Iran noor , j.ghanavizi , khademre , Khate Siah , khatooonn , kimberly , kimi-vorojak , kissroll , kiumars , kodaki , Lady Justics , lartmis , Le!lY , leila ahmadi , leila banoo , leilaadel , leona , leyla71 , lili.sz75 , lisan , lmnop , lovling , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahboob21 , mahdiar , mahdiehhjz , mahinfk , mahnazmom , mahshad_hd , mahtab10 , mahtabi22 , malenie , mamalisooti , Maman fariba , maneou , mani1384 , mar jan , MARDE_TANHA , Maria Ashna , marmar7452 , maryam56 , maryiana , matin_a , mehrniaa , melanie stryder , melika60 , mery1356 , mfr60 , milana , mina_75 , mina_bala74 , mina_sh , mini_mini , miracle72 , mishapasha , miss_mass , Mitir , mk70 , mona61 , monir1343 , mon_91 , moon shine , moonila , ms_f90 , my dream , mzbanoo1379 , m_ezraeil_m , N*A*Z*L*I , N@nacy , nadia_gh74 , Nahid72 , narges.shiraz , nastaran86 , nawsim , ned67 , negar*pb , negar.n1000 , negarjav , Negaг , negin17 , Negin96 , New Age , nikaan , niloOfar 77 , niloofarane , NILOUFAR , niyayeeeeeesh , NO ONE , no0no0sh , noirsa , nooshzad , nrezaii , oonim , P*E*G*A*H , paaeez , paradise , parinaz.m , parisa00 , Parvas80 , pati'a , peg@h , pegah.a , poodi , proxima , punio , pure13 , queen-saba , r.a.a , RafOneh , rain love , Ramaan , ramanava , Rana.S , red_rose , Reza , reza9000 , ronnin , rooya455 , Roxan M.Kian , roxaneh , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , rozan98 , s.d.yeganeh , s.da70 , s7453s , s9083 , saba28 , sahelearam , sahelii , samaneh yavari , samir , sana1994 , sanamjooje , SANIA-23 , sara-42 , sara2876 , sarah.sh , sarax , sardes , sarina. , sarv naz , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedighe1340 , selda-A , selina63 , sepideh1993 , SETARE SOHEYL , setayesh* , setayesh1363 , setayesh_p995 , shaady , shabtab 62 , shadi 936 , shadi.A , shadi1356 , shadi~rp , shafagh 69 , shaghayegh69 , shamim khanom , shanti , sharghi , sheldon , shida.m , shimaaaaa , shiny star1 , shirinbrz , siah , sibsorkhhava , siiiiiima , sinsor , sipa , sobdaughter , sogand n , sogol21 , soheiila , Somaeh_at , somy_kh , Star_69 , star_crossed , strich , suny-s , sαвα , t0ranj , talkhoon , tanaz 16 , taranomeabshar , teddy 23 , The Wind , titinaz , toka-88 , traker , tt.raha , vampire123 , vesta neda , wildrose , WiShOo , yalda24 , yas6662 , yasamin naz nazi , yasamin_34 , yasesabs , yassii , zahra126 , zahra1361 , Zahra_niki , zan ordibehesht , zanbagh , zarpari04 , zebeli , zeino62 , ziba22 , zohreh eshghi , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~SAREH~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , ×mahla.r:.: , آتری , آرام25 , آسمان ابری , آنا98 , آواشیوا , ارغوان 67 , اطلسی 98 , اقاقی , الهه شهریور , الهه50 , با نمک , باران شکوفه , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تانیا ج , تریلوبیت , تنهـــــآ , تکتم خوشگله , حنیفا58 , خورشیدک , خوشه طلایی , خیال غزل , دریا 91 , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , رهان , روح آسمان آبي , زرین دخت , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , سابرینا64 , ساحلی , سحر نقره فام , سرتق , سروش آرامش , سلطان قلبها , شادئ , شجره , شنه عظیمی , شهرزاد ن , شیوا , صبح بهاري , صعوه , عاطفه دلنواز , عروسک نقره ای , عسل خوشگله , عمه حمی , فاطمه ^_^ , فرحناز65 , فرشته ی تنها , لیلی89 , م.نوری , ماجده , مامیچکا , محبوبه* , مدار2 , مرجـــــان , مهسا زهیری , مهستی , مهشید7 , میم. , ندا آجورلو , نسرین... , نیاز.ش , نیلوفر98 , نیکا83 , هانیه نیکو , هما22 , هیونگ , پارمیس خانوم , پاپلی , پدیدار , پرنا , پریسا77 , پشه کوچولو , کیانا پوریزدان , گربه وحشی , گنجیشک , یاسی وثوقی , یگانه , •●شقایق●• , ♣ tiam ♣ , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , 之ДĦЯд

صفحه 1 از 37 123451126 ... آخرینآخرین