آپلود سنتر
ابزار
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نظرسنجی: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 66
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75
    سپاس شده 326,561 در 1,459 پست

پیش فرض رمان یک روز با ما ، یک روز بر ما | samira-mis کاربر انجمن

سلام....
    من باز برگشتم..خوبید؟؟خوشید؟؟؟؟دو ستان میخواستم این رمان و حالا حالا نذارم تا کاملش کنم..اما چه کنم دلم براتون تنگ شده بود...پس شروع میکنم به پست گذاشتن...اما خواهش میکنم..خواهش میکنم هولم نکنید چون بنا به مشکلاتی(خیر نگران نباشید)نمیتونم مرتب و هر روز پست بزارم..گاهی ممکنه تو یه روز 2-3 تا بزارم..ممکنه 1 هفته هم نذارم..به خدا کلاس نمیزارم...میگم یه مشکلی برام پیش اومده!

توضیحات رمان
    نام:یک روز با ما,یک روز بر ما!

موضوع:عاشقانه,اجتماعی

تعداد صفحات:نامشخص

خلاصه:داستان درا مورد دختر و پسریه که سرنوشت کاری میکنه که جایگاه اجتماعیشون تغییر کنه و خیلی اتفاقی..دوباره بعد از جدایی چند ساله سر راه هم قرار بگیرن!
    خیلی توپ خلاصه گفتم؟حالا این و بی خیال...این و میخوام بگم که..شاید اتفاق تو این داستان کمی ناباورانه و غیر معمول باشه...اما من همیشه گفتم داستان دیگه..قرار نیست همه چیز خیییلیی واقعی باشه!!!گاهی بزرگ نمایی جذاب میکنه موضوع رو!

این طراحی رو با سواد کم فتوشاپیم انجام دادم....
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

امیدوارم لذت ببرید[/SIZE][/I][/B][/CENTER]
    ویرایش توسط samira-mis : 12 ارد 1393 در ساعت ساعت : 11:57 بعد از ظهر
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 432 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!diamond! , # MiTrA.Sa # , #romina , $ ساجده$ , * sogand 21 * , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , **Silver Star** , **سولماز** , *Mar*yam* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *pegah.M* , *SHIMA * , *shima* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *سورن* , *لبخند* , *مائده* , *پریسا* , +Neda+ , ...نگین... , ..p.e.g.a.h.. , .:!Tar:. , .:MaedeH:. , .:MahshiiiD:. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .Mona. , .nahid , .parniya. , .yasmin , /لاله/ , 021girl , 27-Farzan , 7toranj , @ DINA @ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , airena , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angelina , angry girl , apamea , aqua , AR0sha , aram26 , aram27 , aran1365 , asal naz , asal-1412 , aseman_82 , ashk eshgh , asvvse7en , atra77 , avaa... , Ay-moon , ayda_ayda , aysa2020 , azadehh , azarmidokht , azda , b.hassani , BaharәH , baii , balatanha , bamdad.94 , barin_s , bast girl , behan , behtarin_pari , brain storm , Breaking dawnnn , butterfly90 , chica89 , D0nya , Defne , degeer , desert girl , DEZI , dmoadeli , Dreαmer , eghlima*** , elham tala , elin89 , erik , estifen , F @ N @ H @ i , F.Esmit , fafa1997 , FANNI , Farnaz , Farzaneh_1991 , Fateme.R , fatemeh2001 , fatemeh466 , Fatima S , faydym , FereshteĦ , fereshth , feri joonam , foroogh 54 , f_ gisoo tala , gandomsa , GH eshghe man , ghazal-xr75 , Ghazal99 , golsaz , gooood girl , gopel , hameshebatoamto , Hamid_mo , hamta!! , hanan.rj , hanayi , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , Heranosh , hisss... , hod hod , homa_25555 , hotsummer001 , h_t_h_1984 , icegirle , icegirl_90 , idin baharvand , jojoreezah , K i a n a , Katra , katy , katy f , khademre , Khate Siah , kiana jon , kimberly , kimia.76 , Kimia9675 , kissroll , kiumars , kr@m.R@ , L!nA , leila.ma , leilaadel , leilyk , leyla71 , m-khani , m0zhdeh , mahana1 , mahboub215 , mahdiar , mahdis23 , mahdis_m , mahdiye21 , mahr0kh , mahsa.f.h , Mahsa.Sohrabi , mahtab-A , mahtab10 , makhmal_66 , Maman fariba , maneou , mani1384 , mania-h , mansuri , Mantral , MARDE_TANHA , marham70 , marjansh , maryam gol , maryam1388 , maryam56 , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_4008 , maryam_95 , maryam_mkhani , maryiana , masi20002 , ma_na , mehr22 , mehrazar , mehrnoush_re , mh_1929 , michka_61 , milana , Mina , mina87 , minai , mini_mini , miracle72 , mishapasha , misha_joon , miss maryam , miss_mass , mn.a.p , modern girl , mojgan 19 , mona92 , monir1343 , moniya , monshain , moonila , mzm1368 , N*A*Z*L*I , n.shina , nady48 , nafas1992 , NAFAS76 , Nahid72 , Najme27 , nasim j , nasimevasl19 , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , nazi_gf2010 , nedai_eshgh1940 , negin-joon , negin17 , Negin96 , niazam , nikitaaa24 , nikoo 123 , omidk , orange1366 , osoldoroo , PAEEZ70 , pain , parastoo_joon , parisaparisa , parmis86 , parnein , parvaeh , peg@h , pegah.a , phoenix-z-f , pikasooo , pooy , proxima , raana76 , raha 1367 , rashno , ratanaz , razieh y , RealIty , Reza , Ritzy , roya1365 , ROZ GOL , S*H*A*K*I*B*A , S- Masoum , s.fzpr , s.invisible , s7453s , S@EEDEH 93 , saadat2000 , sadaf khanom , sadaf7 , SAHAR 1377 , sahar-ar , sakhre , Sam!ra , sama1990 , samanda , samandf , samira.t , sanaz 69 , sang_e_saboor , sania555 , sanix , sara parvizi , sara51 , saramin , sarastanly , sepidehri , setareh273 , setarehesoheil , seti jojo , Shabah eshg , SHADI 73 , SHADI-R , SHADI.71 , shadi1356 , shaghayegh69 , sheida jooni , shima14 , Shining Star , Shirin_fv , shiva.e74 , SHKH1371 , sh_rezaei , sibsorkhhava , siiiiiima , sima_a_111 , simindokht , sober , sogand n , Sogand.I , soheilam , solia , soode , sotazi , Star inferNal , sαвα , sعسلs , T.KHD , tanaz 16 , tanha-69 , Tanhaei.2010 , taranom farahi , TARANOMEMEHR , ti_na60 , tondar1365 , tono , V.i.d.a , valan , Violet.e , viyoo , white-sky , wintergirl , x4444 , XtavanaX , yada , yas6662 , yasaman20 , z.@.25 , z.ss501 , zahra.gol , zahra1361 , zanbagh , Zara.D , zaresara , zari60 , znus , zozo_z1988 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~elin~ , ~foroozan~ , ~Magic Life~ , ~Niloofar~ , ~Ordibeheshti~ , ~Parisa93~ , ~sky angel~ , ×sepidar× , آذردخت , آرزو... , اسمون , اشك اسمون*باران , الهام80 , الهه50 , امیرپارسیان , ایندرا , بازیگوش , بانوی بهاری , بهناز20 , تابتا , تانیا72 , توهم سبز** , جودی ابوت شیطون , حریم , حـسـام*فـیـضـی , حلا خانوم , حنیفا58 , خانوم عسلی , خورشیدک , خوشه طلایی , دختر رویایی , دختر مسافر , دریا دلنواز , دکتر نانا , رزصورتی , رودنا , ریماس , سانازارمان , ساکتین , سرو تنها , سوداا , سپيده خوب , سپیدوسیاه , شهرزاد ن , عمه حمی , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , فرنوش72 , لیلا ط , م.نوری , مادرم , ماه و خورشيد , مبینا87 , مهتاب(آناناس) , مهرناز69 , مونا** , میم. , نرگس.ح , نسرین... , نسيا , نغمه13 , نیاز و ن , نیــــــــروانا , نیلوفر98 , نیکا83 , هیونگ , ویدا.ف , ياابالفضل , پانته آ65 , پتی-یا , پرهوده , پرواز70 , پریبانو , پریماه69 , پریوش .س , پونام , یک ابانی , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , ♩♑4√ , ✿☼ S✿ H✿ R ☼✿ , ツ ηarsis ℓavani

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بخش عکس
    میانگین پست در روز
    13.61
    سپاس شده 415,561 در 36,354 پست

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
    در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
    در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

4. 194 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

#romina , $ ساجده$ , * sogand 21 * , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , **Silver Star** , **سولماز** , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *pegah.M* , *SHIMA * , *shima* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *سمیه م* , *پریسا* , ...نگین... , .:!Tar:. , .Mona. , .nahid , /لاله/ , 021girl , @^!@$ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angelina , angry girl , aqua , aran1365 , asal naz , asal-1412 , aseman_82 , ashk eshgh , asvvse7en , ayda_ayda , azadehh , azda , BaharәH , balatanha , barin_s , behtarin_pari , Breaking dawnnn , DEZI , eghlima*** , elham tala , erik , fatemeh2001 , fatemeh466 , Fatima S , faydym , foroogh 54 , f_ gisoo tala , GH eshghe man , Ghazal99 , harimeshgh , hediyeh_b , hezareh , hisss... , hod hod , hotsummer001 , jojoreezah , K i a n a , Katra , katy f , Khate Siah , kimberly , kimia.76 , kissroll , kiumars , L!nA , leilaadel , m-khani , m0zhdeh , mahana1 , mahboub215 , mahdis_m , mahdiye21 , mahtab-A , Maman fariba , mani1384 , mania-h , MARDE_TANHA , MARYAMGOL , maryam_4008 , maryam_95 , maryam_mkhani , mehrazar , michka_61 , Mina , mina87 , misha_joon , miss maryam , miss_mass , mn.a.p , mojgan 19 , mzm1368 , nasim j , nasrin44 , nastaran1351 , nedai_eshgh1940 , nikitaaa24 , orange1366 , PAEEZ70 , pain , parmis86 , parnein , parvaeh , pegah.a , phoenix-z-f , pikasooo , pooy , proxima , razieh y , RealIty , Reza , ROZ GOL , S*H*A*K*I*B*A , s7453s , saadat2000 , sadaf7 , SAHAR 1377 , sahar-ar , sakhre , Sam!ra , sama1990 , samandf , samira.t , sanix , sara parvizi , sara51 , saramin , sarastanly , shadi1356 , shima14 , siiiiiima , sima_a_111 , sogand n , Sogand.I , soheilam , solia , sotazi , Star inferNal , sαвα , sعسلs , TARANOMEMEHR , V.i.d.a , yada , z.@.25 , zahra.gol , zahra1361 , zari60 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~foroozan~ , ~Magic Life~ , اسمون , اشك اسمون*باران , الهه50 , توهم سبز** , جودی ابوت شیطون , حـسـام*فـیـضـی , حلا خانوم , خانوم عسلی , خوشه طلایی , دختر رویایی , رزصورتی , سوداا , سپيده خوب , سپیدوسیاه , شهرزاد ن , عمه حمی , غزال66 , فاطیما-ش , م.نوری , مادرم , ماه و خورشيد , میم. , نسرین... , نسيا , نیاز و ن , نیلوفر98 , نیکا83 , ياابالفضل , پتی-یا , پرهوده , پرواز70 , پریبانو , پونام , ♩♑4√

5. Top | #3

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75

به یاری خدا اولین پست رو میزاریم....امیدوارم لذت ببرید
    88888888888888888888888888888888888888888888888888 888888
    به نام خدا
    جلوی در دبیرستان دخترونه دست به سینه به در مدرسه خیره شده بود و یه پاش و به بنز آخرین مدل زده بود....باید منتظر میموند تا عشقش بیرون بیاد....با این فکر به خودش پوزخند زد
    *خوش خیال!
    صدای جیغ اولین دختر به گوش رسید..پاش رو انداخت و صاف ایستاد..دخترها یکی یکی از در خارج شدن!!!اما اینها خیلی بچه سال بودن..دختری که اون منتظرش بود سال آخر دبیرستان بود...خیلی هم زیبا بود...تمام بدنش چشم شده بود .هر چند لازم به این کار نبود...قد بلندش از بقیه متمایزش میکرد هیچ....کسری چشم بسته هم اون رو از بین این جمعیت میشناخت!!!
    -بسه دید زدن اینها در حد و اندازه تو نیستن!!!
    کسری نگاهش رو به دختر مو مشکی با چشمهای قهوه ای که به تازگی دستی هم تو صورتش برده بود کرد...بی توجه به خنده ی تمسخر آمیز دوستاش تو دلش به این زیبایی احسنت گفت!
    -در و باز کن دیگه..میخوای من و در و برای تو باز کنم تا خونه برسونمت؟
    کسری بدون هیچ حرفی در عقب رو براش باز کرد.
    -بشین تو ماشین هر وقت بخوام سوار میشم!!!
    باز صدای قهقهه ی دخترهای هم سن و سال و هم فرهنگ بالا رفت..یکیشون که دلش رو گرفته بود و انگار نمایش کمدی نگاه میکرد.
    *کسری خاک بر سرت...اینهمه تحقیر میشی باز هم میبینیش دلت میلرزه....
    پشت فرمون نشست و در رو بست..صدای دخترهارو میشنید!!!
    بهنوش:خاک برسرت لیاقتت راننده خونتونه.....مگر اینکه اون عاشقت بشه!
    الناز در حالی که همچنان دلش رو گرفته بود و میخندید ادامه داد!!!
    -فکر کن هانا با لباس عروسی دست تو دست راننده اشون بیاد تو...بعد کلفتشون بیاد براش اسفند دود کنه بگه..عروس گلم....و یه ماچ از اون خیسها از لپش بگیره..خدایی ر..ی..د ه میشه به آرایشت!!!
    کسری از عصبانیت قرمز شد...اونها اجازه داشتن تا هر جا که میخوان به خودش توهین کنن...اما به مادر پدرش نه...خواست پیاده بشه و چیزی بگه که متوجه شد هانا سوار شد و در و بست!
    -بریم!
    به سر کوچه که رسیدن کسری سکوت رو شکست!
    -هر چقدر دوست داری میتونی من و مسخره کنی..اما خواهشا به مامان و بابام توهین نکن!!!
    -بگو خواهش میکنم!
    کسری بغضش رو با نفس عمیقی فرو داد و گفت:لطفا!
    -نه...بگو خواهش میکنم!
    -خواهش میکنم!
    -باشه..بهشون میگم جلوت مسخره نکنن!!!
    -بریم یه بستنی بخوریم؟
    -بخوریم؟؟؟دیگه؟؟؟میخوای باهات پارتی هم بیام؟
    -نه...من اهل پارتی نیستم..
    -باشی هم کسی رات نمیده...مگر بری اون پایین مایینا از این مهمونی خز و خیلا بلکه رات بدن!!!
    -هانا تو چرا اینقدر از من بدت میاد!؟
    -اسم من و با پسوندش به کار ببر....مامان جونت یادت نداده به بالاتر از خودت احترام بزاری؟؟؟چرا جلو بابا و مامان هانا خانوم یا خانوم صدام میکنی؟؟تنها که میشیم دم در میاری؟؟؟چطور به خودت اجازه میدی اینقدر راحت هانا صدام کنی؟
    -ببخشید...هاناخانوم..چرا از من بدت میاد؟
    -فعلت رو جمع ببند
    و بعد از این جمله خنده ی موزیانه ای کرد...کسری که دید داره بیش از حد خوردش میکنه سکوت کرد و ادامه نداد....این بحث راه به جایی نمیبرد..این دختری که بهش دل داده بود<فکر میکرد از دماغ فیل افتاده بود...درسته اون خسته نمیشد..و تصمیمش رو گرفته بود و به زودی تصمیمش رو با وجود همه مخالفتها عملی میکرد...اما نمیزاشت بیشتر از این در روز تحقیر بشه..هر چند اگر بر فرض محال هم این وصلت صورت میگرفت باید به این تحقیرها عادت میکرد..اما میتونست نیمه پر لیوان و ببینه و فکر کنه هانا شوهرش رو تحقیر نمیکنه!!!
    *خیلی خوش خیالی...شوهرش....یعنی فکر میکنی اون روز رو میبینی؟؟
    -آره میبینم..من به هر چی میخوام میرسم....حالا میبینی!!
    -دیدم رسیدی...درس و اینقدر دوست داشتی چرا ادامه ندادی؟
    -ترسیدم هانا رو از دست بدم..ترسیدم برم دانشگاه یکی دیگه رو جام بزارن قاپ هانا رو بدزده!!!
    -هوی..کجا داری میری؟؟من گفتم بستنی نمیخورم که...تو فریزر پر بستنیه..بخوامم خونه میخورم....ببینم اصلا پول تو جیبت هست؟ یا هوس بستنی کردی میخوای بریم برات بخرم؟؟؟اگر اینطوره باشه برو!!
    کسری فرمون رو به سمت خونه چرخوند....
    -مطمئن باش اینقدر شخصیت دارم که بدونم وقتی یه خانوم محترم رو بیرون میبرم باید اینقدری پول تو جیبم باشه که مهمونش کنم...
    -ولی اینقدر شخصیت نداری که بدونی یه راننده به دختر صاحب کارش نظر نداشته باشه!
    -من بهت نظر ندارم هانا...دوست داشتن که فقیر و غنی نمیشناسه!
    -تو بی خود کردی به اون دل هرزه ات اجازه دادی پاش رو از گلیمش درازتر کنه!!!
    کسری بدون هیچ حرفی سرش رو پایین انداخت و تا خونه حرفی نزد....
    *تو چی این دختر رو دوست داری؟؟؟تو خوشت میاد همش تحقیر بشی...بس که ابلهی..عوضی اشغال...ذاتا کارگر زاده شدی...بگیرش...باهاش ازدواج کن تا این ذات کارگر حقیرت ارضا بشه..!!
    کلافه دستی تو موهای کوتاهش کشید و جوابی به وجدانش نداد...اون هانا رو دوست داشت!

6. 426 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , **Silver Star** , **tina** , *Hamraz* , *Mar*yam* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SHIMA * , *shima* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *پریسا* , +Neda+ , ..p.e.g.a.h.. , .:!Tar:. , .Mona. , .nahid , .parniya. , /لاله/ , 021girl , 7toranj , @ DINA @ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , airena , Ala88 , Alaleh_k , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angelina , angry girl , apamea , aqua , Arezoo Khanoom , asal naz , asal-1412 , asemanii , aseman_82 , asvvse7en , aurora15 , Ay San , ayandeh1 , ayda_ayda , aysa2020 , azadehh , azarmidokht , azda , b.hassani , baii , balatanha , BaRaN 72 , behan , behrou , behtarin_pari , birain , brain storm , Breaking dawnnn , D0nya , Defne , desert girl , dey-asa , DEZI , diaar , dordor , eghlima*** , elahye zibaei , elham tala , elin89 , elnaz bala , eniy , erik , estifen , F.Esmit , fa62 , fadai , fariba44 , Fateme.R , fateme.ss , fateme16 , fatemeh2001 , Fatima S , faydym , FereshteĦ , fereshth , feri joonam , fk-osh-d , foroogh 54 , fozhi , f_ gisoo tala , gandomsa , GH eshghe man , ghazal-xr75 , Ghazal99 , go501 , googoosh z , Hamid_mo , hana... , Hanak , hanan.rj , hanila , Hanisa , hany111 , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , Heranosh , hezareh , hidenam , hisss... , hod hod , hotsummer001 , h_t_h_1984 , icegirle , icegirl_90 , idin baharvand , jojoreezah , K i a n a , Katra , katy , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , kiana jon , kimberly , kimia.76 , Kimia9675 , kissroll , kiumars , kr@m.R@ , L!nA , l23Za , leila23 , leilaadel , leyla71 , liah , lili_2sara , m-khani , m0nire , mahana1 , mahboub215 , mahdiar , mahdieh.gh , mahdis23 , mahdis_m , mahsa.f.h , mahsajooooon , mahtab-A , mahtab10 , makki , Maman fariba , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , mansuri , Mantral , MARDE_TANHA , marham70 , marmar7452 , maryam gol , maryam golii , maryam sh , MARYAMGOL , maryam_4008 , maryam_95 , maryam_mkhani , maryiana , mehr22 , mehrazar , mehrnoush_re , mfr60 , milana , Mina , mina87 , mina_sh , mini_mini , minmin1780 , miracle72 , mishapasha , misha_joon , miss maryam , miss_mass , mitsunari , mn.a.p , mojgan 19 , moniya , monshain , moonila , n.d.sari , n.shina , N@nacy , nady48 , NAFAS76 , narges71 , nasim j , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , NazAlmas , nazisaki , nedai_eshgh1940 , negar1373 , negin-joon , Negin96 , nikaan , nikitaaa24 , nikoo 123 , nmari , omidk , orange1366 , osoldoroo , PAEEZ70 , pain , parisaparisa , parmis86 , parnein , parvaeh , pati'a , pegah.a , peymaneh , phoenix-z-f , pikasooo , pooy , proxima , r!ma , raana76 , raha 1367 , raha16 , rahaa_m , rain_signal , ramanava , rashno , ratanaz , razieh y , RealIty , romina ab , romina jun , roya1365 , ROZ GOL , S*H*A*K*I*B*A , S- Masoum , s.fzpr , s.invisible , s7453s , saadat2000 , sabouraneh , sadaf7 , sahar-ar , sahar468 , sakhre , Sam!ra , sama1990 , samanda , samandf , samane66 , samir , samira.t , samxavi , sanaz26 , sanix , saqi , sara parvizi , sara*vooroojak , sara51 , sayna7 , sepidehri , setayesh1363 , sete , shabnam59 , shadi1356 , shadi256 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahrzad64 , sheida jooni , sheida_953 , shima14 , Shining Star , sh_rezaei , sibsorkhhava , siiiiiima , sima_a_111 , simindokht , simsim20 , sogand n , Sogand.I , sogol21 , soheilam , Sohey36 , solia , somaye_t , sonia1357 , soode , ss501girl , Star inferNal , s_aftab , sαвα , sعسلs , T.KHD , talkhoon , tanha tarin , Tanhaei.2010 , Tara302 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , ti_na60 , tondar1365 , V.i.d.a , valan , violet_mahtab , viyana* , viyoo , wintergirl , yada , yas6662 , yasaman20 , yashkin , you &i , z.@.25 , z.ss501 , zahra1361 , zahra@0421 , zanbagh , zari60 , zarpari04 , znus , zozo_z1988 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~foroozan~ , ~Magic Life~ , ~Niloofar~ , ~Ordibeheshti~ , ~Parisa93~ , ×sepidar× , нαηιγε , آذردخت , ارغوان 67 , ازلی , اسمون , اشك اسمون*باران , الهام80 , الهه50 , ایاتای , ایندرا , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بهار گل , بهناز20 , توهم سبز** , حریم , حـسـام*فـیـضـی , حلا خانوم , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دختر مسافر , دریا دلنواز , دکتر نانا , دکور , رزصورتی , رومی , ریماس , زوها , ساقه طلایی , سامیه12 , سانازارمان , سایه شب , سرو تنها , سلطان قلبها , سوداا , سپيده خوب , سپیدوسیاه , شروع , شهرزاد ن , شیرتنها , عسل مامی , عمه حمی , غزال66 , فاطیما-ش , فرنوش72 , ل ی ل ا , لیلا ط , م.نوری , مادرم , ماه و خورشيد , مفرانه , مهرآذین , میم. , نرگس.ح , نسرین... , نسيا , نیاز و ن , نیــــــــروانا , نیلوفر98 , نیکا83 , هادیانا , هیونگ , ياابالفضل , پتی-یا , پرواز70 , پریماه69 , پریوش .س , پونام , یلدا2222 , یک ابانی , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , ♩♑4√ , ✿☼ S✿ H✿ R ☼✿ , 。 sIrVαT 。

7. Top | #4

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75

میدونم خییلیی دیره...اما چاره ای نیست....تا مخابرات به من نت بده خودم دق کردم مردم!!!
    --------------
    هانا دوان دوان وارد خونه شد
    -سلاااااااااااام!!!!ثریا نیستی؟؟؟
    -سلام دخترم..خوبی؟؟؟خسته نباشی!!!
    -مرسی..نهار چی داریم؟؟؟
    -مامان حکیمه برات قرمه سبزی پخته!!!
    -آخ جون..دلم داره ضعف میره....
    در حالی که دستهاش رو با دستمال کاغذی پاک میکرد اومد و مشغول خوردن شد!
    هنوز چند لقمه ای فرو نداده بود که صدای اس ام اس مبایلش بلند شد
    قاشق چنگال رو رها کرد و شیرجه زد روی مبایلش
    -من نمیدونم مگه از صبح پیش هم نبودید؟؟باز چی تو این اس ام اس به هم میگید؟
    -اه مامان باز غر غرهات شروع شد..برو بشین تو ..اگر اعصاب نداری!!
    ثریا که اکثرا از رفتار خوخواهانه ی دخترش شاکی بود بدون هیچ حرفی آشپزخونه رو ترک کرد..ترجیح داد بشینه و تنهایی قهوه بخوره و کتاب بخونه....هر چند نگاه کردن به صورت تنها دختری که سالها منتظر به دنیا اومدنش بود براش لذت بخش بود..اما وقتی گاهی میدید اینطور جوابش رو میده دلش میگیرفت و تنهایی رو ترجیح میداد!
    یکی دو ساعت بعد وقتی هانا تو اتاقش مشغول مثلا درس خوندن و در واقع بیشتر اس ام بازی بود .پدر رسید خونه!!!به خونه آروم و ساکت سلام کرد..ثریا از روی مبل بلند شد و به سمت مردی که عاشقش بود رفت و صورتش رو بوسید..خسته نباشید گفت و سلام کرد!
    -سلام به روی ماه خانومم..چطوری عزیزم؟
    -ممنون..چه خبرا؟؟؟دیر کردی؟
    -بابا این ترافیک ادم و کلافه میکنه به خدا!
    -سلام رضا!!!
    -سلام بابایی خوشگلم....چطوری دخترم؟؟؟
    بعد از اینکه هانا حسابی خودش رو برای باباش لوس کرد روی کاناپه نشست و مشغول میوه خوردن شد...پدرش به سمت اتاقش رفت تا لباس عوض کنه و مامان بعد از اینکه به مامان حکیمه دستور اوردن چایی داد رو به دخترش کرد و گفت:مامانی خواهشا من و بابا رو به اسم صدا نکن!
    -چرا؟؟؟خیلی با کلاسه که!!!
    -میگن اسم مامان بابات رو صدا کنی عمرت کم میشه
    -عمر من یا شما؟؟نگران منی یا خودت؟
    -هانا این چه حرفیه؟؟خوبه میدونی ما همه زندگیمون تویی!!
    -زندگی بابا شاید اما تو نه!!!
    -بس کن هانا....خودتم میدونی اینجوری نیست!
    -چی می گید مادر و دختر؟
    ثریا خواست چیزی بگه که هانا پرید وسط حرفش
    -رضا امشب میخوایم با بچه ها بریم بیرون!!!
    -خب برید
    ثریا:رضا!!!
    لحن معترضانه ی ثریا اعتراض هانا رو به دنبال داشت!!!
    -اه...تو همیشه ساز مخالف میزنی
    -بزار بره خانوم..بزار بره یاد بگیره چطوری تو اجنماع رفتار کنه!!!
    هانا با شنیدن این طرفداری به سمت اتاقش دوید و در همین حین گفت..میدونستم تو نمیزاری بهت نگفتم..مرسی بابا جونم و بوسی رو روهوا رها کرد!
    -تو این بچه رو خراب میکنی..نمیزاری بزرگ بشه..هنوز بچه است
    -بزرگم میشه خانوم..چیکارش داری؟؟؟؟بزار بره بیرون خودش بزرگ میشه...نگهش داری تو خونه چطوری میخواد بزرگ بشه؟
    -تو کوچه بره بزرگ بشه؟؟میدونی جامعه چه خبره؟؟
    -من به دخترم اطمینان دارم.
    -به جامعه چی؟
    -جامعه رو امثال دختر من میسازن..وقتی خوب باشه جامعه هم خوبه!!!
    -لوسش کردی قبول کن!!!
    -روزی که گفتم شوهرش بدیم بزرگ میشه گفتی نه..شوهر میکرد دیگه با دوستاش بیرون نمیرفت
    -خیلی منطق بی خودی داری..دختر 17-18 ساله رو شوهر بدم؟؟اونم به کی؟؟به اون مرتیکه ایاش؟
    -اونم سرش به زندگی میرفت ادم میشد.
    -داری سر دخترت معامله میکنی.
    -بس کن ثریا نمیخوام باز بحث کنیم..میدونی که اینجوری نیست
    -میدونی که هست!!!من دخترم و به خاطر پول به یه پسر ول و اس و پاس نمیدم
    -اس و پاس؟؟؟تو به اون با اون ملک و املاک میگی اس و پاس؟
    -مگه هر کی ملک و املاک داشته باشه اس و پاس نیست؟؟؟وقتی کاری بلد نیست وقتی نون خور باباشه یعنی اس و پاسه
    -لگد به بختش زدی!
    صدای هیجان زده ی هانا بحثشون رو نیمه کاره گذاشت

8. 366 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , **Silver Star** , **tina** , *Hamraz* , *Mar*yam* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SHIMA * , *shima* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *پریسا* , +Neda+ , .:!Tar:. , .Mona. , .nahid , .parniya. , /لاله/ , 021girl , 7toranj , @ DINA @ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , Ala88 , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angelina , angry girl , apamea , aqua , asal naz , asal-1412 , asemanii , aseman_82 , asvvse7en , aurora15 , Ay$a , ayandeh1 , ayda_ayda , aysa2020 , azadehh , azarmidokht , azda , b.hassani , baii , balatanha , BaRaN 72 , behan , behrou , behtarin_pari , birain , brain storm , Breaking dawnnn , D0nya , Defne , desert girl , DEZI , dordor , eghlima*** , elahye zibaei , elham tala , elin89 , em-902 , erik , estifen , F.Esmit , fa62 , fadai , fariba44 , Fateme.R , fatemeh2001 , Fatima S , FereshteĦ , fereshth , fk-osh-d , foroogh 54 , fozhi , f_ gisoo tala , gandomsa , GH eshghe man , ghazal-xr75 , go501 , googoosh z , Hamid_mo , hana... , Hanak , hanan.rj , hanila , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , Heranosh , hezareh , hidenam , hisss... , hod hod , hotsummer001 , h_t_h_1984 , icegirle , icegirl_90 , idin baharvand , jojoreezah , katy , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , kiana jon , kimberly , kimia.76 , Kimia9675 , kissroll , kiumars , kr@m.R@ , L!nA , l23Za , leilaadel , leyla71 , liah , m-khani , m0nire , mahana1 , mahboub215 , mahdieh.gh , mahdis23 , mahdis_m , mahsa.f.h , mahsajooooon , mahtab-A , MAJJI , makki , Maman fariba , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , mansuri , Mantral , MARDE_TANHA , marham70 , marmar7452 , maryam gol , MARYAMGOL , maryam_4008 , maryam_95 , maryam_mkhani , maryiana , mehr22 , mehrazar , mehrnoush_re , mfr60 , Mina , mina_sh , mini_mini , minmin1780 , miracle72 , mishapasha , misha_joon , miss maryam , miss_mass , mn.a.p , mojgan 19 , moniya , monshain , n.d.sari , n.shina , N@nacy , nady48 , narges21 , nasim j , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , NazAlmas , nazisaki , nedai_eshgh1940 , negar1373 , Negin96 , nikitaaa24 , nikoo 123 , nmari , omidk , orange1366 , PAEEZ70 , parisaparisa , parisa_jf , parmis86 , parnein , parvaeh , pati'a , pegah.a , phoenix-z-f , pikasooo , pooy , proxima , raana76 , raha16 , rahaa_m , rain_signal , rashno , ratanaz , RealIty , reyhaneh2020 , romina ab , romina jun , roya1365 , ROZ GOL , S*H*A*K*I*B*A , S- Masoum , s.invisible , s7453s , saadat2000 , sabouraneh , sadaf7 , sahar-ar , sahar468 , sakhre , Sam!ra , sama1990 , samanda , samandf , samir , samira.t , sanaz26 , sanix , saqi , sara parvizi , sara51 , sepidehri , setayesh1363 , sete , shabnam59 , SHADI.71 , shadi1356 , shadi256 , shadi_hsm , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahrzad64 , sheida jooni , sheida_953 , shima14 , sibsorkhhava , siiiiiima , sima_a_111 , simindokht , simsim20 , sogand n , Sogand.I , sogol21 , soheilam , Sohey36 , solia , somaye_t , soode , Star inferNal , s_aftab , sαвα , sعسلs , tanha tarin , Tanhaei.2010 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , taranom_eshgh , ti_na60 , tondar1365 , vafa1980 , valan , violet_mahtab , viyana* , viyoo , wintergirl , yasaman20 , yashkin , you &i , z.@.25 , z.ss501 , zahra1361 , zahra@0421 , zanbagh , zari60 , zarpari04 , znus , zozo_z1988 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~Ordibeheshti~ , ~Parisa93~ , нαηιγε , آذردخت , ارغوان 67 , ازلی , اشك اسمون*باران , الهه50 , ایاتای , ایندرا , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بهار گل , بهناز20 , توهم سبز** , حریم , حـسـام*فـیـضـی , حلا خانوم , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دختر مسافر , دریا دلنواز , دکتر نانا , رومی , ریماس , زهرارا , زوها , ساقه طلایی , سامیه12 , سانازارمان , سلطان قلبها , سوداا , سپيده خوب , سپیدوسیاه , شروع , شیرتنها , صافیه , عمه حمی , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , م.نوری , مادرم , ماه و خورشيد , مفرانه , میم. , نسرین... , نسيا , نیاز و ن , نیــــــــروانا , نیلوفر98 , نیکا83 , هیونگ , ياابالفضل , پتی-یا , پرواز70 , پریماه69 , پریوش .س , پونام , یلدا2222 , یک ابانی , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ♩♑4√ , ✿☼ S✿ H✿ R ☼✿ , 。 sIrVαT 。

9. Top | #5

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75

این هم پست دوم.....
    ----------

-رضا سوییچ لطفا!!!
    -دست کسری است برو ازش بگیر.
    -اییییش...پسره ی ایکبیری!!!
    ثریا:درست صحبت کن مامان!!
    -در مورد کی؟؟؟پسر بابا حاجی؟؟تو به پدرام میگی اس و پاس بعد من در مورد پسر بابا حاجی باغبونمون درست حرف بزنم؟؟؟
    رضا:گوش وایستادن کار بدیه بابایی..برو سوییچ و از کسری بگیر...
    -این که گواهی نامه نداره!!
    روی صحبت ثریا با رضا بود..اما هانا جواب داد:اه مامان همش ساز مخالفی...بس کن دیگه..رانندگی که بلدم!!!
    بدون اینکه منتظر جواب بمونه با تیپ تنگ و کوتاه سفید مشکیش از در بیرون رفت!
    ثریا:من نگرانشم....پسرهای الان گرگن..چمیدونیم با کی میره با کی میاد آخه؟؟؟
    -نترس....هانا زرنگ تر از این حرفهاست...
    -تو همه چیزت خوبه رضا...فقط تربیت بچه ات افتضاحه..
    -بس کن..نمیخوام بحث کنم..دلم میخواد دخترم آزاد باشه...راحت باشه...بد و خوب و خودش انتخاب کنه!!!
    -امیدوارم این عقیده و طرز فکر به ضررش تموم نشه!!!
    -نمیشه....من تا حالا نظریه ی بد دادم؟؟مطمئن باش هر چی میگم درسته...من با فکر هر کاری و میکنم!!!
    هانا طلبکارانه در خونه ی سرایداری رو کوبید!
    خاله حکیمه در رو باز کرد و با دیدن هانا گفت:جانم عزیزم؟؟؟چیزی میخوای؟
    -سوییچ ماشین!
    خاله به سمت خونه برگشت و کسری رو با صدای بلند صدا زد!
    -کسری مامان بیا هانا جون سوییچ میخواد
    کسری با گرمکن و تیشرت تنگی اومد دم در
    -بله؟
    -گفت که سوییچ و میخوام!
    -کجا میخوای بری؟
    -من به مامانمم جواب پس ندادم به تو جواب پس بدم؟
    مامان حکیمه:کسری مامان برو سوییچ و بیار!
    -مامان شما برو تو خواهش میکنم!
    -پسرم برو سوییچ رو بیار
    کسری بازوی مامانش رو گرفت و به سمت اتاق هدایتش کرد
    -شما برو تو!مادر من!!!!
    بعد از اینکه مامانش رفت تو برگشت به هانا که یکی ازدستهاش رو روی شکم و حائل دست دیگه اش کرده بود و دستش رو به سمت کسری دراز کرده بود...نگاه کرد!
    -چی میخوای؟
    -کر هم هستی؟؟؟
    -تو که گواهینامه نداری میری یه طوری میشه بزار خودم ببرمت هر جا میخوای بری
    -خودم مگه افلیجم..رضا هم میدونه گواهینامه ندارم...اما خودش گفت سوییچ و بگیرم!!!
    کسری نگاهی به تیپ پسر کش هانا کرد و گفت:با این سر و وضع...
    -به تو ربطی نداره...سر و وضع من چشه؟؟؟دختر ندیده....سوییچ اون کروک و بده!!!
    باز مامان حکیمه از اون ته داد زد
    -کسری کل کل نکن مادر!!!
    کسری دلخورانه رفت و سوییچ رو بهش داد در آخرین لحظه سوییچی که اویزون نگهش داشته بود رو تو مشتش گرفت و گفت:نبرمت؟؟؟
    هانا چشم و ابرویی اومد و گفت:درسته راننده داشتن مزه میده...اما یه وقتها هم ادم دوست داره خودش درایور باشه!!!
    کسری سوییچ رو بهش داد و هانا به لحظه نا پدید شد...کسری با ناراحتی اومد و گوشه خونه کز کرد!
    -تو چیه این دختر رو دوست داری؟؟
    -هیس مامان...میشنون
    -بشنون..مگه نمیخوای بهشون بگی؟؟؟
    -نمیدونم.....هانا هیچ حسی به من نداره...
    -پس برای من زانوی غم بغل نگیر...به خاطر این عشق و عاشقی درست و ول کردی..پسری که جزو شاگرد اولهای مدرسه بود....
    مامان حکیمه سری از روی تاسف تکون داد و ادامه داد:
    این دختر وقاحت و به انتها رسونده!!!!
    کسری که خودشم حرفهای مادرش رو قبول داشت..اما همچنان نمیتونست با دلش کنار بیاد خونه گرم و نرمشون رو ترک کرد و تو حیاط منتظر هانا نشست!
    چند ساعت گذشت خودش هم نفهمید...بس که فکر کرد..به درستی غلطی کارش<عشقش,هدفش و نتیجه ی هر کدوم!!!
    با ورود ماشین مدل بالای کروک سر بلند کرد و از جاش بلند شد...به سمت ماشین رفت..هانا مسیر سنگ ریزه رو تا نیمه اومد ایستاد و از ماشین پیاده شد تا کسری ماشین رو پارک کنه . به سمت کسری حرکت کرد...وقتی بهش رسید پشت چشمی نازک کرد و رد شد
    ویرایش توسط samira-mis : 10 بهم 1391 در ساعت ساعت : 05:55 بعد از ظهر

10. 367 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , **Silver Star** , **tina** , *Hamraz* , *Mar*yam* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SHIMA * , *shima* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *پریسا* , +Neda+ , ...dorsa... , .:!Tar:. , .Mona. , .nahid , .parniya. , 021girl , 7toranj , @ DINA @ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , airena , Ala88 , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angelina , angry girl , apamea , aqua , asal naz , asal-1412 , asemanii , asvvse7en , aurora15 , ayandeh1 , ayda_ayda , aysa2020 , azadehh , azarmidokht , b.hassani , baii , balatanha , BaRaN 72 , behan , behrou , behtarin_pari , birain , brain storm , D0nya , Defne , desert girl , DEZI , dordor , eghlima*** , elahye zibaei , elham tala , elin89 , erik , estifen , F.Esmit , fa62 , fadai , fariba44 , fatemeh2001 , Fatima S , FereshteĦ , fereshth , fk-osh-d , foroogh 54 , fozhi , f_ gisoo tala , gandomsa , GH eshghe man , ghazal-xr75 , Ghazal99 , go501 , googoosh z , Hamid_mo , hana... , Hanak , hanan.rj , hanila , Hanisa , hany111 , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , Heranosh , hezareh , hidenam , hisss... , hod hod , hotsummer001 , h_t_h_1984 , icegirl_90 , idin baharvand , jojoreezah , K i a n a , katy , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , kiana jon , kimberly , kimia.76 , Kimia9675 , kissroll , kiumars , kr@m.R@ , L!nA , l23Za , leilaadel , leyla71 , liah , m-khani , m0nire , mahana1 , mahboub215 , mahdieh.gh , mahdis23 , mahdis_m , mahsa.f.h , mahsajooooon , mahtab-A , MAJJI , makki , Maman fariba , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , mansuri , Mantral , MARDE_TANHA , marham70 , marmar7452 , maryam gol , maryam sh , MARYAMGOL , maryam_4008 , maryam_95 , maryam_mkhani , maryiana , mehr22 , mehrazar , mehrnoush_re , mfr60 , milana , Mina , mina_sh , mini_mini , minmin1780 , miracle72 , mishapasha , misha_joon , miss maryam , miss_mass , mn.a.p , mojgan 19 , moniya , monshain , moonila , n.d.sari , n.shina , N@nacy , nady48 , NAFAS76 , nahayat007 , nasim j , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , NazAlmas , nazisaki , nedai_eshgh1940 , negar1373 , Negin96 , nikoo 123 , nmari , omidk , orange1366 , PAEEZ70 , parisaparisa , parmis86 , parnein , parvaeh , pati'a , pegah.a , phoenix-z-f , pikasooo , pooy , proxima , raana76 , raha16 , rain_signal , ramou2030 , rashno , ratanaz , RealIty , reyhaneh2020 , reza9000 , romina jun , roya1365 , S*H*A*K*I*B*A , S- Masoum , s7453s , saadat2000 , sabouraneh , sadaf7 , sahar-ar , sahar468 , sakhre , Sam!ra , sama1990 , samanda , samandf , samir , samira.t , sanaz26 , sanix , saqi , sara parvizi , sara51 , sepidehri , setayesh1363 , shabnam59 , SHADI.71 , shadi1356 , shadi256 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahrzad64 , sheida jooni , sheida_953 , shida.m , shima14 , sibsorkhhava , siiiiiima , sima_a_111 , simindokht , simsim20 , sogand n , Sogand.I , sogol21 , soheilam , Sohey36 , solia , soode , Star inferNal , s_aftab , sαвα , sعسلs , talkhoon , tanha tarin , Tanhaei.2010 , Tara302 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , taranom_eshgh , ti_na60 , tondar1365 , valan , violet_mahtab , viyana* , viyoo , wintergirl , yasaman20 , yashkin , you &i , z.@.25 , z.ss501 , zahra1361 , zahra@0421 , zanbagh , zari60 , zarpari04 , znus , zozo_z1988 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~foroozan~ , ~Ordibeheshti~ , ~Parisa93~ , ×sepidar× , آذردخت , آرزو... , ارغوان 67 , ازلی , اسمون , اشك اسمون*باران , الهه50 , ایاتای , ایندرا , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بهار گل , بهناز20 , توهم سبز** , حریم , حـسـام*فـیـضـی , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دختر مسافر , دریا دلنواز , دکتر نانا , دکور , رومی , ریماس , زهرارا , زوها , سامیه12 , سانازارمان , سایه شب , سرو تنها , سلطان قلبها , سوداا , سپيده خوب , شروع , شهرزاد ن , شیرتنها , صافیه , عمه حمی , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , فــــــــــروغ , ل ی ل ا , م.نوری , مادرم , ماه و خورشيد , میم. , نسرین... , نسيا , نیاز و ن , نیــــــــروانا , نیلوفر98 , نیکا83 , هیونگ , ياابالفضل , پتی-یا , پرواز70 , پریماه69 , پریوش .س , پونام , یلدا2222 , یک ابانی , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ♩♑4√ , ✿☼ S✿ H✿ R ☼✿ , 。 sIrVαT 。

11. Top | #6

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75

این هم پست آخر امشب....دوستان تاپیک نقد رو فعال کردم.ادرسش تو امضام هست خوشحال میشم با هم تبادل نظر کنیم
    -----------------------------
    -چقدر دیر کردی
    هانا با عصبانیت برگشت و گفت:تو مگه فضولی؟
    -هانا یه دختر تنها این وقت شب
    -به تو ربطی نداره...صدای فریاد هانا باعث شد هم مادر پدر کسری و هم مادر پدر هانا از خونه بیرون بیان...و هانا همچنان با صدای بلند فریاد میزد!
    -نمردیم و یه پسر غیرتی دیدیم..تو خجالت نمیکشی به من نظر داری؟؟به تو چه من کجا بودم و کجا میرم و با کی هستم؟؟؟به چه حقی سین جیمم میکنی؟تو یه راننده ای همین...یه بار دیگه هم گفتم..چشمهات و درویش کن....تورو چه به فکر کردن به من؟؟
    کسری برگشت با استرس به پدر هانا نگاه کرد..آقای فتحی با اخم به سمتشون میومد!
    -چی شده؟
    کسری خواست چیزی بگه که هانا پیش دستی کرد
    -چی شده؟؟مار تو استینت پرورش دادی...اون روزی که گذاشتیش مدرسه تیز هوشان فکر میکردی نمک بخوره و نمک دون بشکنه؟؟؟آقا عاشق شده
    بعد پخی زد زیر خنده و گفت:ترو چه به عشق و عاشقی یه وری؟؟؟
    بعد دوباره رو کرد به پدرش و گفت:1 ماهه از مدرسه تا خونه از تو ایینه چشمهام و در میاره..تازه گیها که به خودشم اجازه میده دعوتم کنه به بستنی...
    دوباره برگشت سمت کسری که معلوم نبود از شرم یا حقارت یا عصبانیت قرمز شده بود و ادامه داد:بدبخت اینقدر پول تو جیبت نیست به نهار دعوتم کنی...البته چرا!!برای یه ساندویچ سوسیس بندری پول داری!!!
    خاله حکیمه جلو اومد بازوی هانا رو گرفت و با نرمی گفت:بیا برو تو دخترم جوونی کرد!
    -جوونی؟؟؟چشمتون به مال بابام افتاده؟؟فکر کردی با محبت الکی میتونی من و خر کنی؟؟
    -نه عزیزم..دور از جونت!!!
    رضا که حسابی از این اعتمادی که به کسری کرده بود عصبانی بود و فکر میکرد دخترش در خطره جلو رفت و به هانا گفت:برو تو عزیزم
    بلافاصله رو کرد به کسری و گفت:تو هم فردا صبح از این خونه میری...دیگه نمیخوام ببینمت..دخترم و دست گرگ میسپرم تا بیارتش خونه؟؟؟من از دست گرگهای تو خیابون میسپارمش به تو تو خودت میری و...
    -آقای فتحی...خواهش میکنم!!!من اصلا....
    -خفه شو....همین که گفتم ...از اینجا میری..تو این خونه ببینمت من میدونم و تو!دختر من اندازه دهن تو نیست!!!
    -اما من نظر بدی ندارم...من میخواستم خیلی زود شما رو در جریان بزارم!
    -تو غلط میکردی
    حرکت سریع رضا فتحی به سمت کسری به غیر از هانا همه رو ترسوند.
    ثریا:رضا جان...خودت رو کنترل کن
    و بعد از این درخواست به سمتش رفت تا بگیرتش
    خاله حکیمه و بابا حاجی فقط دستشون رو روی دهانشون گذاشتن تا جیغ نکشن!
    قبل از اینکه جناب فتحی دستش رو صورت کسری جا بگیره ثریا دستش رو گرفت
    -چیکار میکنی؟؟؟گناه که نکرده؟؟؟عاشق شده...مگه دست خودشه
    کسری*قربون دهنت..!!!
    -غلط کرده مرتیکه هرزه...من و باش گفتم از قماش بابا حاجیه چشمش پاکه...حالا به دختر من نظر داری؟؟؟تازه پر رو پر رو میگه میخواستم به شما هم بگم....پسره ی عوضی...بار آخریه تو این خونه میبینمت...
    دست هانا رو گرفت و به سمت خونه حرکت کرد و داد زد
    -تو هم بیا ثریا...خوشم نمیاد چشم هیز زنم و نگاه کنه!!!
    اشک از گوشه چشم بابا حاجی و خاله حکیمه روانه شد...اما از چشمهای کسری خشم میبارید....به چه حقی باید اینطوری تحقیر میشد؟چه جرمی مرتکب شده بود؟؟عاشق یکی شده بود که هم سطح خودش نبود؟
    *آره جرمت همینه..وقتی حد و حدودت رو نشناسی همین میشه!!
    با عصبانیت به سمت ساختمون حرکت کرد
    بابا حاجی:کسری ماشین و بزار سر جاش
    -به من چه؟؟؟
    بابا حاجی:وایستا پسر این چه طرز حرف زدنه؟؟
    اما کسری نایستاد..مستقیم وارد سوییت سرایداریشون شد
    مادرش و متعاقب اون بابا حاجی وارد خونه شدن

12. 348 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , **Silver Star** , **tina** , *Hamraz* , *Mar*yam* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SHIMA * , *shima* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *پریسا* , +Neda+ , ...dorsa... , .:!Tar:. , .Mona. , .nahid , .parniya. , 021girl , 7toranj , @ DINA @ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , airena , Ala88 , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angelina , angry girl , apamea , aqua , asal naz , asal-1412 , asal519 , asemanii , asvvse7en , aurora15 , ayandeh1 , ayda_ayda , aysa2020 , azadehh , azarmidokht , b.hassani , baii , balatanha , BaRaN 72 , behan , behrou , behtarin_pari , birain , brain storm , Breaking dawnnn , D0nya , Defne , desert girl , DEZI , dordor , eghlima*** , elahye zibaei , elham tala , estifen , F.Esmit , fa62 , fadai , fariba44 , fateme.ss , fatemeh2001 , Fatima S , FereshteĦ , fereshth , fk-osh-d , foroogh 54 , fozhi , f_ gisoo tala , gandomsa , GH eshghe man , ghazal-xr75 , googoosh z , Hamid_mo , hana... , Hanak , hanan.rj , hanila , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , Heranosh , hezareh , hidenam , hisss... , hod hod , hotsummer001 , icegirl_90 , idin baharvand , jojoreezah , katy , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , kiana jon , kimberly , kimia.76 , Kimia9675 , kissroll , kiumars , kr@m.R@ , L!nA , l23Za , leilaadel , leyla71 , m-khani , m0nire , mahana1 , mahboub215 , mahdieh.gh , mahdis23 , mahdis_m , mahsa.f.h , mahsajooooon , mahtab-A , MAJJI , makki , Maman fariba , maneou , mani1384 , mania-h , mansuri , Mantral , MARDE_TANHA , marham70 , marmar7452 , maryam gol , maryam sh , MARYAMGOL , maryam_4008 , maryam_95 , maryam_mkhani , maryiana , mehr22 , mehrazar , mehrnoush_re , mfr60 , milana , Mina , mina_sh , mini_mini , minmin1780 , miracle72 , mishapasha , misha_joon , miss maryam , miss_mass , mojgan 19 , moniya , monshain , moonila , n.d.sari , n.shina , N@nacy , nady48 , NAFAS76 , nasim j , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , NazAlmas , nazisaki , nedai_eshgh1940 , negar1373 , Negin96 , nikoo 123 , nmari , omidk , orange1366 , PAEEZ70 , parisaparisa , parmis86 , parnein , parvaeh , pati'a , pegah.a , phoenix-z-f , pikasooo , pooy , proxima , raana76 , raha16 , rahaa_m , rain_signal , rashno , ratanaz , RealIty , reyhaneh2020 , romina ab , romina jun , roya1365 , S*H*A*K*I*B*A , S- Masoum , s7453s , saadat2000 , sabouraneh , sadaf7 , sahar-ar , sahar468 , sakhre , sama1990 , samanda , samandf , samir , samira.t , sanaz26 , sanix , sara51 , sepidehri , setayesh1363 , shabnam59 , SHADI.71 , shadi1356 , shadi256 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahrzad64 , sheida jooni , sheida_953 , sheldon , shida.m , shima14 , siiiiiima , sima_a_111 , simindokht , simsim20 , sogand n , Sogand.I , sogol21 , soheilam , Sohey36 , solia , soode , Star inferNal , s_aftab , sαвα , sعسلs , talkhoon , tanha tarin , Tanhaei.2010 , Tara302 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , ti_na60 , tondar1365 , valan , violet_mahtab , viyana* , viyoo , wintergirl , yasaman20 , yashkin , you &i , z.@.25 , z.ss501 , zahra1361 , zahra@0421 , zanbagh , zari60 , zarpari04 , znus , zozo_z1988 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~foroozan~ , ~Ordibeheshti~ , ~Parisa93~ , нαηιγε , آرزو... , ارغوان 67 , اسمون , اشك اسمون*باران , الهه50 , ایاتای , ایندرا , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بهناز20 , توهم سبز** , حریم , حریم1 , حـسـام*فـیـضـی , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دختر مسافر , دریا دلنواز , دکتر نانا , دکور , رومی , ریماس , زهرارا , زوها , سامیه12 , سانازارمان , سرو تنها , سلطان قلبها , سوداا , سپيده خوب , شروع , شهرزاد ن , شیرتنها , صافیه , فاطیما-ش , فانتین , ل ی ل ا , م.نوری , مادرم , ماه و خورشيد , میم. , نسرین... , نسيا , نیاز و ن , نیــــــــروانا , نیلوفر98 , نیکا83 , هیونگ , ياابالفضل , پتی-یا , پرواز70 , پریماه69 , پریوش .س , پونام , یلدا2222 , یک ابانی , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ♩♑4√ , ✿☼ S✿ H✿ R ☼✿ , 。 sIrVαT 。

13. Top | #7

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75

شب خوش...این آخرین پستیه که زندگی اینجوریه..از پست دیگه زندگیا عوض میشه..امیدوارم تا اینجا راضی کننده بوده باشه..هر چند دوستانی که تو نقد پست گذاشتن..همه اظهار لطف کردن..من نقد منفی رو هم پذیرا هستما!!!
    ------------------------

مامان حکیمه با دیدن کسری که مشغول گذاشتن لباسهاش درون ساک بود عجولانه پرسید
    -چیکار میکنی مادر؟خل شدی؟
    کسری بدون اینکه سر بلند کنه گفت:نه....مگه ندیدی چی گفت..گفت باید بری...منم دارم میرم!
    -مادر عصبانی بود یه چیزی گفت...
    -مهم نیست...اصلا نه به خاطر حرفهای اون من میخوام برم!!
    -خل شدی؟؟کجا بری از اینجا بهتر؟؟
    -از اینجا بهتر؟؟؟جدی شما اینجارو بهترین جا میبینید؟؟اگر برای شما اینطوریه برای من نیست...اگر درسم و به خاطرش ول نکرده بودم الان حرفی برای گفتن داشتم..فکر میکردم میفهمه عشق یعنی چی!نگو اصلا این واژه براش مفهومی که برای من داره رو نداره....هانا عشق و تو پول و کلاس و لباس مارک دار میبینه!!!
    -خب خدارو شکر فهمیدی..دیگه رفتنت چیه مادر؟
    -میخوام برم برای خودم درس بخونم..کار کنم..نمیخوام راننده باشم...اگرم قرار راننده باشم میخوام برای خودم باشم..نه اینکه یکی اقا بالا سر بهم دستور بده..اینکار و بکن..اون کارو نکن..اینجا برو...با این ماشین برو!!!
    بابا حاجی:داری رویا میبینی...تو کجا و مال خودت بودن کجا؟
    -همون بهتر که از اینجا برم..شماها اینقدر منفی باف و کوته نگرید که نمیزارید ادم پیشرفت کنه!!!
    بابا حاجی رو به کسری که زیپ ساکش رو کشید و بلند شد تا لباس بپوشه کرد و گفت:پیشرفت کودومه..آخر پیشرفت ما همین بود که تو یه همچین خونه ای سرایدار بشیم.
    -خب خدارو شکر شما نهایت پیشرفتتون و کردید..منم میرم دنبال پیشرفت خودم!
    مادرش که تا اون لحظه امید داشت شوهرش بتونه کسری رو از رفتن منصرف کنه خودش رو دخالت داد!
    -کجا میخوای بری مادر؟سر سیاه زمستونی؟
    -هر جا..هر جایی که برای خودم باشه!!!
    -پس برو سر قبر من تو شهرمون..چون غیر از اونجا جایی نداریم برای خودمون باشه!
    کسری به صورت چروکیده و خسته پدرش نگاه کرد..به سمتش رفت و بوسیدش
    -قربونت برم...چرا عصبانی میشی؟؟دلت نمیخواد منم برای خودم کسی بشم؟؟؟دلت میخواد راننده باشم؟باشه..اما دوست نداری لا اقل یه تاکسی داشته باشم برای خودم کار کنم؟؟حتما باید چشمم به دست کس دیگه باشه؟؟من میخوام برم تلاش کنم...اصلا میخوام درس بخونم!!!
    -تو بری منم میام!!!
    مامان حکیمه امید داشت با این پیشنهاد کسری منصرف بشه اما جواب کسری غافلگیرش کرد
    -بیاید بریم...
    بابا حاجی:دیوونه شدی زن؟؟عقلت و داری میدی دست یه الف بچه؟؟؟
    -من میرم..اگر بره منم میرم!!
    بابا حاجی:بی خود خودم میرم با اقا صحبت میکنم بیرونش نکنه!
    -اگر رفتی اینکار رو کردی..کلا من و فراموش کنید..شما پسری به اسم کسری ندارید!!
    -وای نه..حاجی تورو خدا ول کن..بزار بره درس بخونه...من میدونم موفق میشه..چیه اینجا پادو شده؟؟؟
    -تو هم عقلت و از دست دادی زن!!!
    مامان حکیمه روسریش رو محکم رو سرش گره زد و به سمت پله های توی خونه راه افتاد و گفت:میرم میگم منم باهات میام.
    نیمه های راه بود که بابا حاجی صداش بلند شد
    -بگو منم میام!!!
    مامان حکیمه سرعتش رو تند تر کرد و کسری دوباره صورت پیر پدرش رو بوسید!!

-ببخشید مزاحم نیستم؟
    هر سه به سمتش برگشتن
    هانا پشت چشمی نازک کرد و دوباره محو فیلم شد....رضا با اخم و برعکسش ثریا با لبخند نگاهش کردن و در اخر این ثریا بود که جواب داد:نه مامان حکیمه...جانم بگو؟
    اما قبل از اون رضا با عصبانیت گفت:اگر اومدی وساطتت باید بگم...
    خاله حکیمه برای بار اول میون حرفش پرید!
    -نه آقا...اومدم بگم..با اجازتون من و حاجی هم فردا رفع زحمت میکنیم!!
    عصبانیت رضا پر کشید و اینبار هر 3 با بهت به حکیمه خیره شدن
    ثریا:چی میگی خاله؟؟مگه من میزارم؟
    -نه مادر...کسری میخواد بره..من طاقت دوریش رو ندارم...من گفتم باهات میام حاجی هم گفت میاد..بیشتر از این مزاحم شما نشیم بهتره!
    رضا سغفراللهی زیر لب گفت و خاله رو مخاطب قرار داد:بس کن خاله...من خواستم این پسر یه کم تنبیه بشه...میدونی کار درستی نکرده !جوونن..تو یه خونه..
    -درسته حق با شماست....اما کسری دیگه اینجا نمیمونه!!میگه میخوام برم.!!!
    هانا ایش بلندی گفت و در حالی که تعجب از رو صورتش نقش بر بسته بود به سمت تلوزیون برگشت و گفت:به درک.
    خاله صدای هانا رو به دلیلی ارومی نشنید اما صدای رضا که به فریاد شبیه بود کاملا شنیده شد!
    -بره..به جهنم..فکر کرده عاشق چشم و ابروشم...؟؟؟از شما راضی بودم...اما خلایق هر چه لایق همین فردا تخلیه کنید میخوام یکی رو جاتون بیارم!
    خاله تشکری کرد و به سمت سوویت سرایداری رفت..نیمه های راه ثریا دستش رو گرفت:مامان حکیمه تورو خدا به دل نگیر...عصبیه..میشناسیش که!!
    مامان حکیمه صورت ثریا که مهربونترین و عاقلترین فرد اون خونه بود بوسید و گفت:قربونت برم مادر....میدونم..ما تصمیمون رو گرفته بودیم...انشالله همیشه تنتون سلامت باشه...هر چی باشه ما نون و نمک شمارو خوردیم!!!
    -تورو خدا از دستش دلخور نباش...میخوای بیام با کسری حرف بزنم؟؟؟راضیش کنم بمونه
    -نه...اگر اینکار رو بکنی گفته میرم دیگه هم نمیام....ما هم خدا داریم..انشالله یه جای دیگه کار پیدا میشه!!!

در آخر چشمهای بارونی هر دو بود که کلمه خداحافظ رو تداعی کرد!

14. 354 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , **Silver Star** , *Hamraz* , *Mar*yam* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SHIMA * , *shima* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *لبخند* , *پریسا* , +Neda+ , .:!Tar:. , .Mona. , .nahid , .parniya. , /لاله/ , 021girl , 7toranj , @ DINA @ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , Ala88 , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angelina , angry girl , apamea , asal naz , asal-1412 , asemanii , asvvse7en , aurora15 , ayandeh1 , ayda_ayda , aysa2020 , azadehh , azarmidokht , b.hassani , baii , balatanha , BaRaN 72 , behan , behrou , behtarin_pari , birain , brain storm , Breaking dawnnn , D0nya , Defne , desert girl , dey-asa , DEZI , dordor , eghlima*** , elahye zibaei , elham tala , elin89 , elnaz bala , estifen , F.Esmit , fa62 , fadai , fariba44 , fatemeh2001 , Fatima S , FereshteĦ , fereshth , fk-osh-d , foroogh 54 , fozhi , f_ gisoo tala , gandomsa , GH eshghe man , ghazal-xr75 , Ghazal99 , googoosh z , Hamid_mo , hana... , Hanak , hanan.rj , hanila , Hanisa , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , Heranosh , hezareh , hidenam , hisss... , hod hod , hotsummer001 , h_t_h_1984 , icegirl_90 , idin baharvand , jojoreezah , K i a n a , katy , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , kiana jon , kimberly , kimia.76 , Kimia9675 , kissroll , kiumars , L!nA , l23Za , leilaadel , leyla71 , m-khani , m0nire , mahana1 , mahboub215 , mahdieh.gh , mahdis23 , mahdis_m , mahsa.f.h , mahsajooooon , mahtab-A , MAJJI , makki , Maman fariba , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , mansuri , Mantral , MARDE_TANHA , marham70 , marmar7452 , maryam gol , maryam golii , maryam sh , MARYAMGOL , maryam_4008 , maryam_95 , maryam_mkhani , maryiana , mehr22 , mehrazar , mehrnoush_re , mfr60 , milana , Mina , mina_sh , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_joon , miss maryam , miss_mass , mn.a.p , mojgan 19 , mokmor , moniya , monshain , moonila , n.d.sari , n.shina , N@nacy , nady48 , nasim j , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , NazAlmas , nazisaki , nedai_eshgh1940 , negar1373 , Negin96 , nikoo 123 , niusha_sbr , nmari , omidk , orange1366 , PAEEZ70 , parisaparisa , parmis86 , parnein , parvaeh , pati'a , pegah.a , phoenix-z-f , pikasooo , pooy , raana76 , raha 1367 , raha16 , rahaa_m , rain_signal , rashno , ratanaz , RealIty , reyhaneh2020 , reza9000 , romina ab , romina jun , roya1365 , S*H*A*K*I*B*A , S- Masoum , s7453s , saadat2000 , sabouraneh , sadaf7 , sahar-ar , sahar468 , sakhre , sama1990 , samanda , samandf , samir , samira.t , sanaz26 , sanix , saqi , sara parvizi , sepidehri , shabnam59 , SHADI.71 , shadi1356 , shadi256 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahrzad64 , sheida jooni , sheida_953 , sheldon , shida.m , shima14 , siiiiiima , sima_a_111 , simindokht , simsim20 , sogand n , Sogand.I , sogol21 , soheilam , Sohey36 , solia , Star inferNal , s_aftab , sαвα , sعسلs , talkhoon , tanha tarin , Tanhaei.2010 , Tara302 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , ti_na60 , tondar1365 , valan , violet_mahtab , viyana* , viyoo , wintergirl , yasaman20 , yashkin , you &i , z.@.25 , z.ss501 , zahra.gol , zahra1361 , zahra@0421 , zanbagh , zari60 , zarpari04 , znus , zozo_z1988 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~B@H@R~ , ~foroozan~ , ~Parisa93~ , ×sepidar× , آذردخت , ارغوان 67 , اشك اسمون*باران , الهه50 , ایاتای , ایندرا , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بهناز20 , توهم سبز** , حریم , حـسـام*فـیـضـی , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دختر مسافر , دریا دلنواز , دکتر نانا , دکور , رادمینا , رومی , ریماس , زهرارا , زوها , ساقه طلایی , سامیه12 , سرو تنها , سلطان قلبها , سوداا , سپيده خوب , شروع , شهرزاد ن , عمه حمی , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , فــــــــــروغ , ل ی ل ا , م.نوری , مادرم , ماه و خورشيد , مفرانه , مهربون71 , میم. , نسرین... , نسيا , نیاز و ن , نیــــــــروانا , نیلوفر98 , نیکا83 , هیونگ , ياابالفضل , پتی-یا , پرواز70 , پریوش .س , پونام , یلدا2222 , یک ابانی , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ♩♑4√ , ✿☼ S✿ H✿ R ☼✿ , 。 sIrVαT 。

15. Top | #8

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75

چون ممکنه فردا دیگه نتونم پست بزارم..اون هم به مدت تقریبا 1 هفته دلم نیومد فصل جدید و شروع نکنم....پس یه پست میزارم تا در جریان قرار بگیرید!
    ------------

فصل2
    خسته و کوفته رسید خونه...
    -وای..مردم....چقدر گرمه....اه..حالم بد شد..بسه دیگه..چقدر پیاز داغ درست میکنی؟؟؟
    -خسته نباشی مادر....چه خبرا؟
    -هیچی..چه خبر؟؟بد بختی...
    -انشالله بدبختی نبینی!!!
    با چشمهای شاکی و پر از حرف به مامانش نگاه کرد
    -دیگه چطوری باید بدبختی ببینیم که ندیدیم؟
    -خدارو شکر کن همین یه سر پناه رو داریم!
    نگاهش رو دور خونه ای که شاید 1 دهم خونه قبلیشون هم نمشد چرخوند و گفت:خیلی دلت خوشه بابا!!!
    -ببینم کار چه خبر؟؟؟
    -هیچی...500 جا سر زدم 100 جا فرم پر کردم..همین!!!
    -یعنی هیچ کودوم نگفتن میخوان یا نه؟؟؟
    نگاه خیره و پر معنی دیگه ای رو به مادرش کرد و گفت:اونجاهایی که همون موقع گفتن بیا چشم و ابروم و میخواستن
    مادر به سراغ ماهیتابه بزرگ پیاز داغش رفت و با عصبانیت گفت:غلط کردن...مگه تو مادر نداری؟
    هانا خسته از جاش بلند شد و لباسهاش رو در اورد...از توی یخچال اب برداشت و لا جرئه سر کشید.
    -برم سر کار دیگه نمیزارم این کار مزخرفت و ادامه بدی...برای غذاهای خودمونم تو پیاز داغ نمیکردی..اینم شد کار؟
    -بهتر از گشنگیه که!
    -حالم بهم میخوره از این وضع...ثریا از اون حساب میلیاردی بابا هیچی نمونده یعنی؟؟من باور نمیکنم!!
    -خدا نگذره از منفرد!از اون حساب همین خونه موند دیگه..من که نخوردم!!!
    -اگر زن سپهر شده بودم اینکار رو نمیکرد!
    -می ارزید؟؟؟معتاد شده..میدونی که؟
    -حد اقل اینطوری به فلاکت نمیافتادیم....
    -آره اینجوری نمیافتادیم..اما یه جور دیگه میافتادیم..اون موقع حاضر بودی هر چی داری بدی از شرش راحت بشی!
    هانا زد زیر گریه...مامان من این روزهارو تو خوابم نمیدیدم..
    -خیلی خب گریه نکن....همیشه که در رو یه پاشنه نمیچرخه...تقصیر بابات هم بود...من بابات رو خیلی دوست داشتم..عاشقش بودم.اینقدر که از خانوادم بریدم..اما از حق نگذریم بابات اخلاق بد زیاد داشت....غد بود..حرف حرف خودش بود...وقتی هم وضعش خوب شد دیگه هیچ کس رو قبول نداشت...اینقدر با زیر دست بد رفتار میکرد من خجالت میکشیدم..گاهی پای تلفن با کارگرهای کارخونه همچین حرف میزد من جای اونها بودم میذاشتم از کارخونه میرفتم..هیچی از غرور و شخصیتشون باقی نمیزاشت....خب همه ی اینها تاوان داشت دیگه...حالا خودش طاقت نیاورد..
    به اینجا که رسید گریه کرد..هنوز هم شوهرش رو دوست داشت..دوباره ادامه داد
    -گذاشت رفت..خودش و راحت کرد و مارو گذاشت با یه دنیا دردسر!!!
    -پشت سر مرده حرف نزن!
    -بارها به خودشم این حرفها رو زدم..میگفتم اینقدر بد با مردم حرف نزن...اونها رو هم خدا افریده تورو هم خدا آفریده....حالا روزی اونها رو گذاشته تو دست تو.....تو هم از اول این نبودی..خدا نظری کرده به اینجا رسیدی
    پوزخند میزد میگفت خدا چیه خانم؟؟؟تلاش کردم....کار بلد بودم..تواناییش رو داشتم تونستم...چرا خدا به اونها اینقدر پول نداده؟؟چون بلد نبودن!!!وگرنه به اونها هم میداد..پس خودم تونستم...میگفتم کفر میگی...
    با دو تا ناز و نوازش و حرف عاشقونه بحث و عوض میکرد!دیدی؟؟همون خدا همه رو ازش گرفت...چرا نتونست یه کاری کنه از دست نده..به اینجا نرسه؟؟؟خدا بیامرزتش...آه اونایی که خوردشون کرد گرفتتمون!!!
    -ولم کن مامان...زیر دست بودن دیگه!!
    -بابات نشو.....ادم که بودن....!
    کار ثریا تموم شده بود...پیازداغهارو که روغنشون رفته بود از تو ابکش توی کیسه میریخت بسته بندی میکرد....هانا هم به کمکش اومد...
    *دیگه وقت قیافه گرفتن و غرور نیست..این بیچاره چه گناهی کرده؟؟؟اومدیم و کار پیدا نشد..تا کی تنهایی کار کنه....اینم کاره دیگه..لا اقل کمکش کنم تا این یه نفر رو هم از دست ندم!!!!
    -تا کی باید منتظر خبر باشی؟
    -برای چی؟
    -برای کار دیگه!!!
    -نمیدونم...همشون گفتن خبرتون میکنیم..کی ش رو نگفتن...خدارو شکر همین یه لیسانس رو هم گرفتیم...همینجوریش وقتی گزینه سابقه کار رو خالی میزاشتم احساس میکردم اعتماد به نفسم کم شده...وای به حال اینکه مدرکم میزدم دیپلم.....
    -خدارو شکر!!

16. 359 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , **Silver Star** , *Hamraz* , *Mar*yam* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SHIMA * , *shima* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *پریسا* , +Neda+ , ...dorsa... , .:!Tar:. , .Mona. , .nahid , /لاله/ , 021girl , 7toranj , @ DINA @ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , Ala88 , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angelina , angry girl , apamea , asal naz , asal-1412 , asal519 , asemanii , asvvse7en , aurora15 , ayda_ayda , aysa2020 , azadehh , azarmidokht , b.hassani , baii , balatanha , BaRaN 72 , behan , behrou , behtarin_pari , birain , brain storm , Breaking dawnnn , D0nya , Defne , desert girl , DEZI , dordor , eghlima*** , elahye zibaei , elham tala , elin89 , em-902 , estifen , F.Esmit , fa62 , fadai , fariba44 , fatemeh2001 , Fatima S , FereshteĦ , fereshth , fk-osh-d , foroogh 54 , fozhi , f_ gisoo tala , gandomsa , GH eshghe man , ghazal-xr75 , Ghazal99 , go501 , googoosh z , Hamid_mo , hana... , Hanak , hanan.rj , hanila , Hanisa , hany111 , harimeshgh , hasti 33 , hasti59 , hediyeh_b , Heranosh , hezareh , hidenam , hisss... , hod hod , hotsummer001 , icegirl_90 , idin baharvand , jojoreezah , K i a n a , katy , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , kiana jon , kimberly , kimia.76 , Kimia9675 , kissroll , kiumars , L!nA , l23Za , leilaadel , leyla71 , m-khani , m0nire , mahana1 , mahboub215 , mahdieh.gh , mahdis23 , mahdis_m , mahsa.f.h , mahsajooooon , mahtab-A , MAJJI , makki , Maman fariba , mandana 8687 , mandana68 , maneou , mani1384 , mania-h , mansi1982 , mansuri , Mantral , MARDE_TANHA , marham70 , marmar7452 , maryam gol , maryam golii , MARYAMGOL , maryam_4008 , maryam_95 , maryam_mkhani , maryiana , mehr22 , mehrazar , mehrnoush_re , mfr60 , milana , Mina , mina_sh , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_joon , miss maryam , miss_mass , mn.a.p , mojgan 19 , moniya , monshain , n.d.sari , n.shina , N@nacy , nady48 , nasim j , nasimevasl19 , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , NazAlmas , nazisaki , nedai_eshgh1940 , negar1373 , nikoo 123 , niusha_sbr , nmari , omidk , orange1366 , PAEEZ70 , parisaparisa , parisa_jf , parmis86 , parnein , parvaeh , pati'a , pegah.a , phoenix-z-f , pikasooo , pooy , raana76 , raha 1367 , raha16 , rahaa_m , rain_signal , ramou2030 , rashno , ratanaz , RealIty , reyhaneh2020 , reza9000 , romina ab , romina jun , roya1365 , ROZ GOL , S*H*A*K*I*B*A , S- Masoum , s7453s , saadat2000 , sabouraneh , sadaf7 , sahar-ar , sahar468 , sakhre , sama1990 , samanda , samandf , samir , samira.t , sanaz26 , sanix , saqi , sara parvizi , sepidehri , sete , shabnam59 , SHADI.71 , shadi1356 , shadi256 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahrzad64 , sheida jooni , sheida_953 , sheldon , shida.m , shima14 , siiiiiima , sima_a_111 , simindokht , simsim20 , sogand n , Sogand.I , sogol21 , soheilam , Sohey36 , solia , Star inferNal , s_aftab , sαвα , sعسلs , talkhoon , tanha tarin , Tanhaei.2010 , Tara302 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , taranom_eshgh , ti_na60 , tondar1365 , valan , violet_mahtab , viyana* , viyoo , wintergirl , yasaman20 , yashkin , you &i , z.@.25 , z.ss501 , zahra.gol , zahra1361 , zahra@0421 , zanbagh , zari60 , zarpari04 , znus , zozo_z1988 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~foroozan~ , ~Parisa93~ , ×sepidar× , нαηιγε , آذردخت , ارغوان 67 , ازلی , اشك اسمون*باران , الهه50 , ایاتای , ایندرا , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بهناز20 , توهم سبز** , حریم , حـسـام*فـیـضـی , حلا خانوم , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دختر مسافر , دریا دلنواز , دکتر نانا , دکور , ریماس , زهرارا , زوها , ساقه طلایی , سامیه12 , سانازارمان , سایه شب , سلطان قلبها , سوداا , سپيده خوب , شب بی ستاره , شروع , شهرزاد ن , عمه حمی , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , ل ی ل ا , م.نوری , مادرم , ماه و خورشيد , مهربون71 , میم. , ناژور , نسرین... , نسيا , نیاز و ن , نیــــــــروانا , نیلوفر98 , نیکا83 , هیونگ , ياابالفضل , پتی-یا , پرواز70 , پریماه69 , پریوش .س , پونام , یلدا2222 , یک ابانی , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ✿☼ S✿ H✿ R ☼✿ , 。 sIrVαT 。

17. Top | #9

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75

علی الحساب شطرنجیم کنید تا برگردم...
    ----------------------

فرمهای استخدامی رو دونه دونه چک میکرد...دنبال یه مورد ماهر و مسلط به کار بود....قسمت سابقه کار و مدرک رو نگاه میکرد اونهایی که نزدیک تر به چیزی که مدنظرش بود رو کنار میذاشت.....بعد از اینکه یکی از موارد رو از لابلای بقیه کنار گذاشت باز شروع کرد به ورق زدن....چندین برگه رو رد کرد..اما یهو متوقف شد...برگشت عقب..یکی دیگه...اسم و مشخصات به چشمش آشنا اومد!
    نام:هانا
    نام خانوادگی:فتحی
    نام پدر:رضا
    دستش رو که تا اون موقع بالا گرفته بود روی میز گذاشت..احساس میکرد توانایی نگه داشتنش رو نداره!
    تحصیلات:لیسانس حسابداری
    شغل پدر:فوت شده
    چشمهاش گرد شد...
    *فوت شده؟؟؟سنی نداشت که....
    کمی فکر کرد...6 سال میگذشت...اگر اون موقع فتحی رو 50 ساله هم فرض میکرد که اینقدر نیود..الان 56 سالش میشد...
    نفس عمیقی کشید و باز نگاهش رو به برگه دوخت!
    سابقه کار:ــــــــــــــــــ
    ادرس:.....
    تلفن:....
    ابروهاش رو تو هم گره کرد...انگار میخواست بیشتر دقت کنه..ادرس و تلفن هم ادرس و تلفن خونشون نبود...اما شماره مبایل هانا همون بود
    با انگشت اشاره اش روی میز بزرگ چوب گردوش ضرب گرفت..مورد دلخواهش نبود...یعنی مورد دلخواه عقلش نبود..اما هنوز....
    با یاد اوری عشقی که به هانا داشت پوزخند زد
    *هنوز احمقی!
    -چرا؟؟الان که دیگه راننده اشون نیستم..هیچ..راننده هم دارم....
    با یاد اوری ستار..راننده اش لبخند به لبش نشست..یادش افتاد چقدر باهاش میگه و میخنده و مثل دو تا دوستن
    *اینم از جناب فتحی داری..اگر اون رفتار رو باهات نمیکرد..شاید امروز مثل خودش با راننده ات رفتار میکردی!!!
    شاید بعد از مدتها دوباره با احساسش تصمیم گرفت....بقیه برگه ها رو کناری گذاشت و منشیش رو صدا زد!
    -بله آقای سعادت؟
    -با این تماس بگیرید..بگید برای مصاحبه ی دوم تشریف بیارن!
    دختر جوان برگه هارو از کسری گرفت و چشمی گفت و بیرون رفت!وکسری باز روی میز ضرب گرفت..یعنی من و میشناسه؟؟شاید اصلا تشابه اسمیه..شاید اون نباشه!!!
    -یعی اینقدر تشابه؟؟نام پدر؟نام فامیل؟
    با صدای زنگ تلفن..سری تکون داد و گوشی رو برداشت!

18. 345 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , ****** , **Silver Star** , *Hamraz* , *Mar*yam* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SHIMA * , *shima* , *sogol* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *پریسا* , +Neda+ , .:!Tar:. , .Mona. , .nahid , /لاله/ , 021girl , 7toranj , @ DINA @ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , Ala88 , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angelina , apamea , asal naz , asal-1412 , asal519 , asemanii , asvvse7en , aurora15 , ayandeh1 , ayda_ayda , aysa2020 , azadehh , b.hassani , baii , balatanha , BaRaN 72 , behan , behrou , behtarin_pari , birain , brain storm , Breaking dawnnn , D0nya , Defne , desert girl , DEZI , dordor , eghlima*** , elahye zibaei , elham tala , elin89 , em-902 , estifen , F.Esmit , fa62 , fadai , fatemeh2001 , Fatima S , FereshteĦ , fereshth , fk-osh-d , foroogh 54 , fozhi , f_ gisoo tala , gandomsa , GH eshghe man , ghazal-xr75 , Ghazal99 , go501 , googoosh z , Hamid_mo , hana... , hanan.rj , hanila , Hanisa , hany111 , harimeshgh , hasti 33 , hasti59 , hediyeh_b , Heranosh , hezareh , hidenam , hisss... , hiva11 , hod hod , hotsummer001 , h_t_h_1984 , icegirl_90 , idin baharvand , jojoreezah , K i a n a , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , kiana jon , kimberly , kimia.76 , kissroll , kiumars , L!nA , l23Za , leilaadel , leyla71 , m-khani , m0nire , mahana1 , mahboub215 , mahdieh.gh , mahdis23 , mahdis_m , mahsa.f.h , mahsajooooon , mahtab-A , MAJJI , makki , Maman fariba , mandana 8687 , maneou , mani1384 , mania-h , mansi1982 , mansuri , Mantral , MARDE_TANHA , marham70 , marmar7452 , maryam gol , maryam golii , maryam sh , MARYAMGOL , maryam_95 , maryam_mkhani , maryiana , mehr22 , mehrazar , mehrnoush_re , mfr60 , milana , Mina , mina_sh , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_joon , miss maryam , miss_mass , mn.a.p , mojgan 19 , moniya , monshain , n.d.sari , n.shina , N@nacy , nahayat007 , nasim j , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , NazAlmas , nazisaki , nedai_eshgh1940 , negar1373 , nikoo 123 , nmari , omidk , orange1366 , PAEEZ70 , parisaparisa , parmis86 , parnein , parvaeh , pati'a , pegah.a , phoenix-z-f , pikasooo , raana76 , raha16 , rahaa_m , rain_signal , ramou2030 , rashno , ratanaz , RealIty , reyhaneh2020 , romina ab , romina jun , roya1365 , ROZ GOL , S*H*A*K*I*B*A , S- Masoum , s7453s , saadat2000 , sabouraneh , sadaf7 , sahar-ar , sahar468 , sakhre , sama1990 , samanda , samir , samira.t , sanaz26 , sanix , sara parvizi , sepidehri , sete , shabnam59 , SHADI.71 , shadi1356 , shadi256 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahrzad64 , sheida jooni , sheida_953 , sheldon , shida.m , shima14 , siiiiiima , sima_a_111 , simindokht , simsim20 , sogand n , Sogand.I , sogol21 , soheilam , Sohey36 , solia , Star inferNal , s_aftab , sαвα , sعسلs , talkhoon , tanha tarin , Tanhaei.2010 , Tara302 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , taranom_eshgh , Titania1273 , ti_na60 , tondar1365 , valan , violet_mahtab , viyana* , viyoo , wintergirl , yasaman20 , yashkin , you &i , z.ss501 , zahra.gol , zahra1361 , zanbagh , zari60 , zarpari04 , znus , zozo_z1988 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~foroozan~ , нαηιγε , آذردخت , ارغوان 67 , ازلی , اسمون , اشك اسمون*باران , الهه50 , ایاتای , ایندرا , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , بهناز20 , تریلوبیت , توهم سبز** , حریم , حـسـام*فـیـضـی , حلا خانوم , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دختر مسافر , دریا دلنواز , دکتر نانا , دکور , روشانا , ریماس , زهرارا , زوها , ساقه طلایی , سامیه12 , سانازارمان , سایه شب , سلطان قلبها , سوداا , سپيده خوب , شروع , شهرزاد ن , عمه حمی , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , ل ی ل ا , م.نوری , مادرم , مفرانه , مهربون71 , میم. , نسرین... , نسيا , نیــــــــروانا , نیلوفر98 , نیکا83 , هیونگ , ياابالفضل , پتی-یا , پرواز70 , پریماه69 , پریوش .س , پونام , یلدا2222 , یک ابانی , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ✿☼ S✿ H✿ R ☼✿ , 。 sIrVαT 。

19. Top | #10

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    1.75

ببخشید دوستان...نمیدونم بگم شانس منه یا شماووووپسرم تب کرد..این آخرین پستمونه..انشالله فردا خوب شده باشه بازم میزارم..وگرنه دیگه باز معلوم نیست کی به نت دسترسی داشته باشم!!
    -----------------

-خبری نشد هانا؟
    هانا بی حوصله کتابی که تو دستش بود رو کنار تنها تخت توی خونه گذاشت و گفت:نه..هیچکودوم زنگ نزدن..فردا باز میرم روزنامه میگیرم!!!
    -هر چی خیره!!
    -مامان یه چیزی بگم داد نمیزنی؟
    ثریا مشکوکانه نگاهش کرد...حتما چیزی که هانا میخواست بگه اینقدر بد بود که فکر کرده بود صدای داد مامانش بلند میشه!
    -چرا اینجوری نگام میکنی؟؟؟داد میزنی یا نه؟
    -بستگی داره چی باشه!
    -هر چی....یه فکر بکر به سرم زده!!!
    -چی؟؟نکنه خیال تن فروشی داری؟
    -نه بابا..مامان خل شدی؟
    -چمیدونم...اینطور که تو میگی داد نزن تنها فکری که میشه کرد همینه!
    -نه این نیست...
    -خب بگو دیگه جون به سرم کردی!
    -برم کارخونه پیش منفرد؟بهم کار....
    -تو غلط کردی پات و بزاری اونجا؟؟؟میخوای دشمن شادمون کنی؟
    -نه که الان دشمنامون دارن به حالمون زار میزنن!!!
    -ببین هانا....به نظر من کلفتی کنیم بهتر از رو انداختن به کسایی که به این روز انداختنمون...همین منفرد بابات رو سکته داد!!!
    -پس چه خاکی تو سرمون کنیم؟؟
    -مگه گرسنه موندی تو؟؟؟
    -نه اما از این کاری که میکنی خوشم نمیاد..
    -میخوای برم ملکه انگلیس بشم خوشت بیاد؟؟؟کار دیگه...بهتر از دزدیه و گدایی که!!!چرا نمیخوای قبول کنی به زیر صفر رسیدیم؟؟؟
    هانا پتویی که روی پاهاش بود رو با پا پرت کرد از جاش بلند شد و داد زد:نه..نمیخوام قبول کنم.نمیتونم..من اینطوری نمیتونم زندگی کنم....من تو این لونه موش نمیتونم زندگی کنم!!!
    -بس کن..برو خدا رو شکر کن این لونه موشم داریم..اگر اجاره نشین میشدیم چه خاکی به سرمون میریختیم؟؟؟
    -خدارو شکر کنم؟؟خدا جای شکر هم برای ما باقی گذاشته؟؟؟تو داری حمالی مردم و میکنی...منم با لیسانس کوفتیم در به در دنبال کارم.....کم کم باید به همون کاری که خودت گفتی تن بدم!!!
    هنوز جمله اش تموم نشده بود که صورتش سوخت
    -تو گه میخوری ....کاری که من میکنم 1 ریالش می ارزه به میلیونها پولی که از اون راه بدست بیاری!!!برای من مادر...برای پدر خدا بیامرزت....حرمت قائل نیستی برا شخصیتت قائل باش...تو شخصیتت میخوره این کار رو بکنی؟؟
    -فقر این چیزا حالیش نیست.
    -تو که حالیته...به چه قیمت؟؟به قیمت دو لقمه غذای بیشتر؟؟؟چهار تا تیکه لباس بیشتر؟
    -تو زندگی رو تو همین میبینی؟؟؟تو میدونی دوست پسر من کی بود...میدونی؟؟؟نمیدونی؟؟؟ من با پسر سفیر(...)دوست بودم....اما حالا چی؟؟پسر سفیر...که هیچ...کارگر سفیر کوفتستانم دیگه نگام نمیکنه!!!!
    -نکنه....فکر میکنی بری تن بفروشی نگات میکنن؟؟؟هانا بار آخری بود...
    حرفش تموم نشده بود که مبایل هانا زنگ خورد....هانا دقیقا شیرجه زد روش...شماره آشنا نبود..خیلی وقت بود شماره آشنایی غیر از منفرد و دار و دسته اش نه رو گوشی هانا و نه رو گوشی ثریا زنگ نزده بود....
    -بله؟
    -خانوم فتحی؟
    هانا گل از گلش شکفت..از یکی از جاهایی بود که فرم پر کرده بود...این و مطمئن بود...ثریا هم خیره به دهن هانا منتظر بود!
    -بفرمایید خودمم!!
    -از شرکت(....)تماس میگیرم!
    اینبار هانا چشمهاش گرد شد..روزی که برای این شرکت فرم پر کرد..1 درصد هم احتمال نمیداد قبولش کنن...اون شرکت به اون عظمت...با اون تشکیلات...اون همه ادم با تجربه که قبل از خودش فرم پر کردن...!!!
    -خانوم فتحی ...
    -بله؟؟بله؟؟
    -مشکلی ندارید؟
    -برای چی؟؟
    -میشه حواستون رو جمع کنید....گفتم برای پس فردا ساعت 11 و نیم تشریف بیارید برای مصاحبه نهایی..مشکلی نیست؟؟
    -نه..نه..حتما میام...!!
    -دیر نکنید لطفا!!!خدا نگهدار
    -خدا حافظ!!
    تماس رو قطع کرده و نکرده پرید بغل مادرش...هر دو اشک ریختن!!!
    -ثریا نمیدونی چه شرکتیه..یعنی تو خوابم نمیدیدم...وقتی فرم پر میکردم کلی تو دلم به خودم خندیدم..اگر بدونی بقیه که برای مصاحبه اومده بودن چقدر سابقه کار داشتن....از لحن آقاهه که مصاحبه میکردم معلوم بود زیاد راضی نیست....باورم نمیشه ثریا
    -به من نگو ثریا چقدر بگم؟؟
    -بابا این چیزا رو ول کن..کار رو بچست..
    ثریا باز به سمت محل کارش کفگیر به دست حرکت کرد و گفت:باز بگو خدا مارو فراموش کرده...دختر یه خدارو شکر خشک و خالی بگو خدا قهرش نگیره...!!!دیدی که از بابات قهرش گرفت!
    اما هانا تو رویاهاش پرواز میکرد!

20. 350 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * حدیث * , *$~رازگل سرخ~$* , ****** , **Silver Star** , **vision** , *Hamraz* , *Mar*yam* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SHIMA * , *shima* , *sogol* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *پریسا* , +Neda+ , .:!Tar:. , .Mona. , .nahid , /لاله/ , 021girl , 7toranj , @ DINA @ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , ailin1365 , Ala88 , amorist , anahid 33 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angelina , apamea , asal naz , asal-1412 , asemanii , asvvse7en , aurora15 , ayandeh1 , ayda_ayda , aysa2020 , azadehh , b.hassani , baii , balatanha , BaRaN 72 , behan , behrou , behtarin_pari , birain , brain storm , Breaking dawnnn , Defne , desert girl , DEZI , diaar , Dina* , dordor , eghlima*** , elahye zibaei , elham tala , elin89 , elnaz bala , em-902 , erik , estifen , F.Esmit , fa62 , fadai , fateme.ss , fatemeh2001 , Fatima S , faydym , FereshteĦ , fereshth , fk-osh-d , foroogh 54 , foxy_2010 , fozhi , f_ gisoo tala , gandomsa , GH eshghe man , ghazal-xr75 , Ghazal99 , go501 , googoosh z , Hamid_mo , hana... , hanan.rj , hanila , Hanisa , hany111 , harimeshgh , hasti 33 , hasti59 , hediyeh_b , helik , Heranosh , hezareh , hidenam , hisss... , hod hod , hotsummer001 , h_t_h_1984 , icegirl_90 , idin baharvand , jojoreezah , K i a n a , katy f , khademre , khakbaz , Khate Siah , kiana jon , kimberly , kimia.76 , kissroll , kiumars , L!nA , l23Za , leilaadel , leyla71 , m-khani , m0nire , mahana1 , mahboub215 , mahdieh.gh , mahdis23 , mahdis_m , mahsa.f.h , mahsajooooon , mahtab-A , mahtab10 , MAJJI , makki , Maman fariba , mandana 8687 , mandana68 , maneou , mani1384 , mania-h , mansuri , Mantral , MARDE_TANHA , marham70 , marmar7452 , maryam gol , maryam golii , MARYAMGOL , maryam_95 , maryiana , mehr22 , mehrazar , mehrnoush_re , mfr60 , milana , mina_sh , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , miss maryam , miss_mass , mn.a.p , mona1375 , moniya , monshain , n.d.sari , n.shina , N@nacy , nahayat007 , Nahid72 , nasim j , nasrin.j , nasrin44 , nastaran1351 , NazAlmas , nazisaki , nedaida55 , nedai_eshgh1940 , negar1373 , nikoo 123 , niusha_sbr , nmari , omidk , orange1366 , PAEEZ70 , parisaparisa , parmis86 , parnein , parvaeh , pati'a , pegah.a , phoenix-z-f , pikasooo , raana76 , raha 1367 , raha16 , rahaa_m , rain_signal , ramou2030 , rashno , ratanaz , RealIty , reyhaneh2020 , romina ab , romina jun , roya1365 , ROZ GOL , S*H*A*K*I*B*A , S- Masoum , s7453s , saadat2000 , sabouraneh , sadaf7 , sahar-ar , sahar468 , sakhre , sama1990 , samanda , samin74 , samir , samira.t , sanix , sara parvizi , sepidehri , sete , shabnam59 , SHADI.71 , shadi1356 , shadi256 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahrzad64 , sheida jooni , sheida_953 , sheldon , shida.m , shima14 , siiiiiima , sima_a_111 , simindokht , simsim20 , sogand n , Sogand.I , sogol21 , soheilam , Sohey36 , solia , sooosk , Star inferNal , s_aftab , sαвα , sعسلs , talkhoon , tanha tarin , Tanhaei.2010 , Tara302 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , ti_na60 , tondar1365 , valan , violet_mahtab , viyana* , viyoo , yasaman20 , yashkin , you &i , z.ss501 , zahra.gol , zahra1361 , zanbagh , zari60 , zarpari04 , znus , zozo_z1988 , _Azadeh_ , | Zahra.M | , ~Parisa93~ , нαηιγε , آذردخت , ارغوان 67 , ازلی , اسمون , اشك اسمون*باران , الهه50 , ایاتای , ایندرا , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , بانوی بهاری , توهم سبز** , حریم , حـسـام*فـیـضـی , حلا خانوم , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دختر مسافر , دریا دلنواز , دکتر نانا , دکور , ریماس , زهرارا , زوها , ساقه طلایی , سامیه12 , سانازارمان , سایه شب , سلطان قلبها , سوداا , سپيده خوب , شروع , شهرزاد ن , عسل مامی , عمه حمی , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , فــــــــــروغ , ل ی ل ا , م.نوری , مادرم , مرضییه , مفرانه , میم. , نسرین... , نسيا , نیــــــــروانا , نیلوفر98 , نیکا83 , هیونگ , ياابالفضل , پتی-یا , پرواز70 , پریماه69 , پریوش .س , پونام , کوکول , گشتاسب13 , یلدا2222 , یک ابانی , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , ♥Arezoo , ✿☼ S✿ H✿ R ☼✿ , 。 sIrVαT 。

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین