تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر فعال بخش ورزش
    میانگین پست در روز
    6.33
    تشکر از کاربر
    4,370
    تشکر شده 75,313 در 3,119 پست
    حالت من
    Ghafelgir

پیش فرض حضور 18 تیم خارجی دررقابت های بین المللی بدمینتون دهه فجر

تهران-تعداد تیم های خارجی حاضر در بیست و سومین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر با اعلام آمادگی سریلانکا،جمهوری آذربایجان و مالدیو به 18 تیم افزایش یافت.

به گزارش ایرنا از سایت فدراسیون بدمینتون،پیش ازاین بدمینتون بازان کشورهای عراق،اندونزی، مالزی، بلغارستان،اسلواکی، لهستان، تایلند، هندوستان، قزاقستان، فیلیپین، کانادا، ترکیه، فرانسه، جمهوری چک و کرواسی برای حضور در بیست و سومین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه فجر، آمادگی خود را اعلام کرده بودند .

تیم های خارجی تا روز پنجم بهمن ماه سال جاری فرصت دارند که آمادگی خود را برای حضور در این دوره از رقابتها اعلام کنند.

حضور هفده بازیکن از مالزی که خود از برترین های بدمینتون جهان را در اختیار دارد نیز بیانگر این نکته است که رقابتهای فجر ایران که در تقویم جهانی به ثبت رسیده است از اهمیت بالایی برخورداراست .

بیست و سومین دوره مسابقه های بین المللی بدمنتیون دهه مبارک فجر در روزهای بیست و ششم تا بیست و نهم بهمن ماه سال جاری در دو قسمت زنان و مردان و با جوایز 15 هزار دلاری در تهران برگزار می شود .
    ویرایش توسط golnoush_k : 2013,01,21 در ساعت ساعت : 02:09 PM

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال بخش ورزش
    میانگین پست در روز
    6.33
    تشکر از کاربر
    4,370
    حالت من
    Ghafelgir

پیش فرض سرمربی اندونزیایی تیم ملی بدمینتون: بدون برنامه و تمرین فکر موفقیت را از سر بیرون کنید

سرمربی تیم ملی بدمینتون ایران مهمترین مشکل حال حاضر بدمینتون را حضور نیافتن در مسابقات عنوان کرد.

«نوا آرمادا» مربی 38 ساله اندونزیایی که از آوریل 2007 هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد، در گفتوگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: خیلی دوست دارم ایران از نظر برنامهریزی و آیندهنگری مانند مالزی و اندونزی باشد، چرا که ایران بازیکنان خوبی در سطح نوجوانان و جوانان دارد و اگر بتوانیم برنامهای همانند این دو کشور داشته باشیم، کیفیت بدمینتون ایران بالا میرود.

وی ادامه داد: از سوی دیگر برای به دست آوردن مدال نیاز به دو عنصر برنامه و تمرین داریم و بدون آنها باید فکر موفقیت را از سرمان بیرون کنیم.

آرمادا با بیان اینکه میتوان به آینده بدمینتون ایران امیدوار بود، گفت: کشورهای اروپایی بازیکنانی همانند بدمینتونبازهای نوجوان و جوان ایرانی ندارند اما مزیتی که آنها دارند این است تحصیل و تمرین آنها همزمان و در یک مکان انجام شود و اگر ما بتوانیم مشکل تحصیلی بازیکنان را حل کنیم، مطمئنا بازیکنان ایرانی در سطح آسیا مطرح خواهند شد. در حال حاضر نیز در رده زیر 16 سال، علوی جباری، کاکاوند، انصاری و یاسین و در رده جوانان عرفان جوینده، مهران شهبازی، علیرضا منصوری و پایدوند بازیکنانی هستند که میتوان به آینده آنها امیدوار بود.

**کدام بازیکن ایرانی با حضور من از بین رفته است؟

سرمربی تیم ملی ایران در پاسخ به این پرسش که حضور شما در ایران چه تغییرات اساسی در بدمینتون به وجود آورده است؟ تصریح کرد: منتقدان میگویند قبل از حضور من در ایران، بازیکنان خوبی وجود داشته و من این سوال را دارم که کدام بازیکن بوده که قبلا شناخته شده بود و زمانی که من آمدم از بین رفته؟ در حالی که در سال 2006 در مسابقات جوانان آسیا زمانی که من مربی مالزی بودم، بازیکن ایرانی با نتیجه 15 بر سه و 15 بر صفر نتیجه را واگذار کرد اما وقتی به همراه تیم ایران به مسابقات رفتیم، فرزین خانجانی بازیکن مالزی را شکست داد و در امتیاز 20-20 بازی را به بازیکن چین واگذار کرد.

وی افزود: همچنین تیم ملی ایران در سال 2009 در مسابقات دهه فجر مقام اول و دوم انفرادی و دو نفره را کسب کرد. همان سال در مسابقات سوریه مقام اول و دوم انفرادی به بازیکنان ایرانی رسید و در دو نفره نیز قهرمان شدند. در سال 2010 نیز در مسابقات ساتلایت بحرین، بازیکنان ایرانی اول و دوم شدند و در مسابقات آفریقای جنوبی مقام اول، دوم و سوم را کسب کردند. همچنین در مسابقات دهه فجر نیز در انفرادی و دوبل فینالیست شدند.

در رده جوانان نیز تیم ایران در سال 2009 و در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت و در سال 2010 فرزین خانجانی به جمع هشت بدمینتونباز برتر جوانان آسیا رسید، اما متاسفانه در این دو سال اخیر به دلیل مسائل مالی تقریبا در مسابقات شرکت نکردیم و اگر دو سال بدمینتون بازیهای جوان ایران برنامه و تمرین داشته باشند، در مسابقات اروپایی میتوانند مدالآور باشند و در آسیا نیز جزو هشت تیم برتر قرار گیرند. البته برای رسیدن به نیمه نهایی باید چین، اندونزی و مالزی را از پیش رو بردارند که کار سختی است و باید حداقل پنج، شش سال کار شود در حالی که با دو سال کار مداوم میتوانند در اروپا مدالآور باشند.

**برای رسیدن به رنکینگ خوب باید مسابقه داد

آرمادا درباره سقوط فاحش بدمینتونبازهای ایرانی در رنکینگ جهانی نیز اظهار کرد: برای به دست آوردن یک رتبه خوب در رنکینگ جهانی باید در مسابقات شرکت کنیم چرا که بازیکنان به صرف حضور در مسابقات میتوانند امتیاز کسب کنند و هر چه شرکت در مسابقات بیشتر باشد، به همان نسبت امتیازگیری نیز افزایش مییابد اما از آنجایی که بدمینتونبازهای ایرانی نتوانستند به مسابقات زیادی بروند، رنکینگ آنها به شدت افت کرده و اگر این روند ادامه داشته باشد، پایینتر هم خواهند رفت که همین موضوع مانعی برای پیشرفت و رشد بدمینتون ایران است. در این صورت خیلی نمیتوان به آینده امیدوار بود. همانطور که پیش از المپیک لندن دیدیم اگر خردمندی میتوانست در 10 تورنمنت شرکت کند، به طور حتم در المپیک حضور داشت چرا که او از کاوه مهرابی نیز بهتر بود اما متاسفانه تنها در هفت مسابقه شرکت کرد.

**مدالآوری در مسابقات دهه فجر خیلی سخت است

سرمربی تیم ملی بدمینتون ایران درباره مسابقات بینالمللی دهه فجر نیز بیان کرد: کیفیت مسابقات با چند سال گذشته قابل مقایسه نیست چرا که در حال حاضر 18 کشور از جمله مالزی، اندونزی، هندوستان، لهستان و فرانسه که بازیکنان خوبی دارند، اعلام آمادگی کردهاند. بنابراین مدالآوری خیلی سخت و در بهترین حالت شاید جزو هشت تیم برتر باشیم.

آرمادا در پاسخ به این پرسش که تا چه زمانی در ایران کار میکند؟ گفت: من ایران را دوست دارم و اگر چیزهایی که من میخواهم موجود باشد و بتوانیم برنامهریزی کنیم، علاقهمندم که در ایران کار کنم در غیر این صورت تمام این افراد دوستان من هستند و حتی اگر به کشور دیگری بروم، رابطهام را ادامه خواهم داد.

فوا آرمادا درباره رزومه کاری خود و چگونگی حضورش در ایران بیان کرد: از سال 1993 تا 1996 عضو تیم ملی دوم اندونزی بودم و در سال 1998 دوران بازیگریام به پایان رسید و از همان موقع تا سال 2004 در باشگاهی در کشور اندونزی به عنوان مربی مشغول به فعالیت شدم. از سال 2004 نیز به مدت پنج ماه در سنگاپور مربی بودم که پس از آن تا آوریل 2007 هدایت تیم ملی مالزی را بر عهده داشتم تا این که رییس قبلی فدراسیون بدمینتون آقای کرباسچیان که در کنفدراسیون آسیا آسیا نیز مسوولیتی داشت طی صحبتی با یکی از مدیران کنفدراسیون آسیا خواستار حضور یک مربی خوب شد و به من پیشنهاد کار دادند اما من گفتم احتیاج به فکر کردن دارم، البته در روزنامهها گفته میشود که در ایران جنگ و نا آرامی وجود دارد و کشور امنی نیست با این حال با پیشنهاد آقای کرباسچیان به ایران آمدم و از اصفهان بازدید کردم و متوجه شدم ایران مشکلی از جهت امنیت ندارد و بنابراین قرارداد دو سالهای را امضا کردم و پس از پایان آن ترکیه حقوق 2800 دلار در ماه و پرو نیز حقوق 3000 هزار دلار در ماه را به من پیشنهاد دادند که در همان زمان از من خواستند که فعالیت خود را در ایران ادامه دهم و با توجه به اینکه دیدم از این کشور راضی هستم و مشکلی وجود ندارد و توانسته بودم بازیکنان خوبی نیز بسازم، قراردادم را تمدید کردم.

وی ادامه داد: البته با آمدن آقای پوریا احساس کردم شاید دیگر به وجود من نیازی نباشد که طی جلسهای اعلام کردند به حضور من احتیاج دارند و با وجود پیشنهادهایی که میتوانست برایم وجود داشته باشد احساس کردم به ایران و ورزشکاران آن علاقهمندم، بنابراین تصمیم گرفتم فعالیت خود را در این کشور ادامه دهم و زمانی که ایران به من نیازی نداشته باشد من خواهم رفت، بدون آنکه هیچ خاطرهای بدی از ایرانیها داشته باشم.

** سطح لیگ برتر در گذشته بهتر بود

وی ایران را جزو معدود کشورهایی دانست که دارای لیگ است و گفت: در آسیا کشورهای چین، ژاپن، اندونزی و مالزی و ایران لیگ برتر دارند اما به این علت که امسال نرخ دلار نسبت به ریال افزایش داشته بازیکنان خارجی نتوانستند به ایران بیایند اما در کل حضور بازیکنان خارجی در گذشته باعث پیشرفت و شکل گرفتن رقابت میشد و سطح مسابقات نیز بهتر بود.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال بخش ورزش
    میانگین پست در روز
    6.33
    تشکر از کاربر
    4,370
    حالت من
    Ghafelgir

پیش فرض تیم ملی بدمینتون بانوان آماده حضور در بازیهای بین المللی دهه فجر است

مربی تیم ملی بدمینتون بانوان ایران با اشاره به آمادگی این تیم برای حضور در رقابتهای بین المللی دهه فجر گفت: روند آماده سازی این تیم مطلوب است.

ˈفریبا جلالیانˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در اردوی این تیم که در شاهرود برپا شده 14 نفر از بازیکنان اصلی و انتخاب شده برای حضور در بازیهای دهه فجر حضور دارند.

وی شمار بازیکنان انتخابی برای رقابتهای بین المللی دهه فجر را 17 نفر بیان کرد و گفت: یک نفر از بازیکنان به علت آسیب دیدگی در اردو حضور ندارد و دو بازیکن دیگر در تهران تمرینات خود را زیر نظر مربیان دنبال می کنند.

وی با بیان اینکه رقابتهای بین المللی دهه فجر بیست و ششم بهمن در تهران برگزار می شود گفت: تیمهایی از مالزی، اندونزی، ترکیه، آلمان و ... در این بازیها حضور دارند.

وی گفت: بازیکنان تیم ملی امسال از شرایط و آمادگی مطلوب تری نسبت به سال قبل برخوردارند و در این رقابتها امیدوار به کسب مقام هستیم.

مربی تیم ملی بدمینتون بانوان به حضور سه بازیکن از استان سمنان در این اردو اشاره کرد و گفت: این بازیکنان نیز از آمادگی خوبی برخوردارند که یک بازیکن در رده انفرادی و دو بازیکن دیگر در دوبل رقابت می کنند.

وی گفت: اردوی تیم ملی بدمینتون تا اواخر هفته جاری در شاهرود ادامه دارد و پس از یک روز استراحت این اردو در تهران ادامه می یابد.

اردوی تیم ملی بدمینتون بانوان ایران در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شده است.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال بخش ورزش
    میانگین پست در روز
    6.33
    تشکر از کاربر
    4,370
    حالت من
    Ghafelgir

پیش فرض نفرات برتر دور مقدماتی رقابتهای بدمینتون دهه فجر اعلام شد

نفرات برتر مرحله مقدماتی بخش مردان رقابت های بین المللی بدمینتون جام فجر مشخص شدند.

به گزارش ایرنااز فدراسیون بدمینتون، مرحله مقدماتی مسابقات، دیروز (پنجشنبه) با حضور 74 ورزشکار در دو قسمت تک نفره و دو نفره در سالن اختصاصی این فدراسیون برگزار شد.

در پایان مسابقات این مرحله، نفرات راه یافته به جدول اصلی مردان در دو قسمت تک نفره و دو نفره به شرح زیر اعلام شد:

** قسمت تک نفره:

محمدرضا خانجانی (ایران)

علی شاه حسینی (ایران)

ویکاس هارشا

امره ارسلان (ترکیه)

مایکل روگالسکی (لهستان)

سروش اسکندری (ایران)

لوکا دینژاک (لهستان)

شهرام کرمی (ایران)

** قسمت دو نفره:

لوکاس مورن - ویسچ رکودلارچی (لهستان)

محمدرضا خردمندی - محمدرضا خانجانی (ایران)

عباسوو تیمور - علیزاده وگار (آذربایجان)

فرزین خانجانی - صدرالدین صادقی (ایران)

رولند الکساندر - سلوانوس گِه (اندونزی)

امیرارسلان زرگان - عرفان جوینده (ایران)

آدریان زیولکو - مایکل روگالسکی (لهستان)

جیان هاوگو - هونگ هنگ یئو (مالزی)

سروش اسکندری - اشکان فصاحتی (ایران)

کریم ماسایو - کنان رزایو (آذربایجان)

محسن خمری - حسن متقی (ایران)

ادام والینا - واجا پرزمیسلا (لهستان)

مهران شهبازی - علیرضا فغفوری (ایران)

قاسم محمد رئوف - هایدر بشا (عراق)

شهرام کرمی - علی شاه حسینی (ایران)

واهیا نایاکا آریا – آدِ یوسف (اندونزی)

بیست و سومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر با شرکت 117 بازیکن خارجی و داخلی (82 بازیکن خارجی و 35 بازیکن داخلی) در قالب 20 تیم (19 تیم خارجی به همراه تیم ملی ایران) در روزهای 26 تا 29 بهمن ماه در دو قسمت زنان و مردان در سالن اختصاصی فدراسیون و با جوایز 15 هزار دلاری برگزار می شود.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال بخش ورزش
    میانگین پست در روز
    6.33
    تشکر از کاربر
    4,370
    حالت من
    Ghafelgir

پیش فرض میری پور و آقایی به یک هشتم رقابتهای یک نفره زنان رسیدند

ˈ نگین امیری پورˈ و ˈ ثریا آقاییˈ در دومین روز رقابتهای بین المللی بدمینتون دهه فجر که صبح جمعه برگزار شد با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک هشتم یک نفره زنان راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این مرحله از رقابتهای یک نفره که با شرکت 32 بدمینتون باز برگزار شد ، 16 بازیکن با برتری برابر حریفان خود به مرحله یک هشتم راه یافتند.

راه یافتگان به مرحله یک هشتم قسمت تک نفره:

نسیلهان ییگیت - ترکیه

رننا سوارنو - اندونزی

ماجا وردی - اسلوونی

یین فان لیم - مالزی

استفانی استووا - بلغارستان

سایلی ران - هند

مازیاه نادهیر -اندونزی

ثریا آقایی- ایران

ابرو یزگان- ترکیه

سالاکجیت پونسانا- تایلند

فبی انگون - اندونزی

ساناتاساه سانیرو - مالزی

نگین امیری پور- ایران

ینی اسمارانی - اندونزی

ماریا میتسووا- بلغارستان

چیو سین لیم - مالزی

مرحله یک چهارم پیکارهای دونفره زنان برگزار شد و در پایان این مرحله بازیکنان راه یافته به مرحله نیمه نهایی دو نفره (تیمی) مشخص شد :

نیکل گریدر- چارمین رید - کانادا

ابرو یزگان- نسیلهان ییگیت - ترکیه

املیا الیشیا انس- فیه چو سونگ - مالزی

گابریلا استووا-استفانی استووا - بلغارستان

بیست و سومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر با شرکت 19 تیم خارجی از مالزی ، بلغارستان ، اسلوونی ، لهستان ، تایلند ، هند ، قزاقستان ، فیلیپین ، کانادا ، ترکیه ، فرانسه ، چک ، کرواسی ، آذربایجان ، عراق ، اندونزی ، مالدیو ، سریلانکا ، افغانستان و تیم ملی کشورمان در روزهای 26 تا 29 بهمن و با جوایز 15 هزار دلاری در تهران برگزار می گردد .

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    22.15
    تشکر از کاربر
    28,718
    تشکر شده 36,076 در 16,319 پست

Thumbs up مردان راه یافته به مرحله بعد مشخص شدند

بیست و سومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر؛
    نخستنین روز از بیست و سومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر با اعلام نفرات راه یافته به مرحله بعد به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ بیست و سومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر با حضور بیست کشور خارجی به میزبانی ایران در حال برگزاری است.
    بر این اساس در قسمت انفرادی محمد رضا خانجانی، علی شاه حسینی، سروش اسکندری و شهرام کرمی به جدول اصلی راه پیدا کردند. در قسمت دوبل نیز زوجهای فرزین خانجانی و محمد رضا خانجانی, فرزین خانجانی و صدرا صادقی، ارسلان زرگان و عرفان جوینده، سروش اسکندری و اشکان فصاحتی، علی شاه حسینی و شهرام کرمی، علیرضا فقفوری و مهران شهبازی و حسن متقی و محسن خمبر به مرحله یک شانزدهم راه پیدا کردند./آق
    فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد......

کوروش بزرگ

مثل لحظه ای که باغ, در ترنم ترانه شکوفا میشود, غرق در شکوفه میشود روزگارتان بهـار
    لحظه هایتان پر از شکوفـه باد.
    سال نـو مبارک

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال بخش ورزش
    میانگین پست در روز
    6.33
    تشکر از کاربر
    4,370
    حالت من
    Ghafelgir

پیش فرض نتایج رقابتهای بین المللی بدمینتون دهه فجر در قسمت یک نفره و دونفره

دومین روز از بیست و سومین دوره رقابتهای بین المللی بدمینتون دهه فجر در قسمت مردان روز گذشته در قسمت یکنفره و دونفره (تیمی) پیگیری شد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون بدمینتون،در این پیکارها که تا ساعت 30/12 شب ادامه داشت در قسمت یک نفره مرحله یک هشتم با شرکت 16 بازیکن برگزار شد و در پایان این دیدارها 8 بدمینتون باز به مرحله یک چهارم راه یافتند.

نتایج رقابتهای یک نفره به این شرح به دست آمد :

بازیهای مرحله 8/1 یکنفره :

1.نیلوکا (سریلانکا) در مقابل دیزیولوکو (لهستان) برنده : سریلانکا

2.رمادهان (اندونزی) در مقابل شاه حسینی (ایران) برنده :اندونزی

3.اکبرپانجی(اندونزی ) در مقابل ایزتوک (اسلوونی ) برنده : اندونزی

4. یوگندران (مالزی ) در مقابل چتان آناند (هند) برنده : مالزی

5. لوهیت یاداو (هند) در مقابل موهد آذرین (مالزی) برنده : هند

6. ریلنتو ساباگی (اندونزی) در مقابل محمدرضا خردمندی ( ایران ) برنده : اندونزی

7. اروین بات (هند ) در مقابل محمدرضا خانجانی (ایران) برنده هند

8. جان فرولیچ (چک) در مقابل مارین بااومان (فرانسه ) برنده : چک

در قسمت دونفره (تیمی) مرحله یک چهارم با شرکت 8 تیم برگزار شد که در پایان 4 تیم دو نفره به مرحله نیمه نهایی رقابتها راه یافتند .

نتایج رقابتهای دونفره (تیمی) به شرح ذیل به دست آمد :

لهستان (لوکاس ، وجسیچ) - ایران (فرزین خانجانی+صدرالدین صادقی) برنده : لهستان

اندونزی ( الکساندر ، سلوائوس) – لهستان (آدریان دیزیلو، مایکل روگالسکی) برنده : اندونزی

لهستان ( کوالینا ، پرزمیس لاو) - ایران( سروش اسکندری + اشکان فصاحتی ) برنده : لهستان

اندونزی ( واهایو ، آدی یوسوف) - ایران ( علیرضا فغفوری + مهران شهبازی) برنده : اندونزی

در ادامه این رقابتها صبح امروز (شنبه 28/11/91) دیدارهای بانوان در قسمت یک نفره و دونفره (تیمی) برگزارمی شود و بعدازظهر امروز دیدارهای آقایان پیگیری خواهد شد .

بیست و سومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر با شرکت 20 تیم خارجی و داخلی (19 تیم خارجی و تیم ملی کشورمان در روزهای 26 تا 29 بهمن ماه جاری با جوایز 15 هزار دلاری در تهران برگزار می شود .

8. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال بخش ورزش
    میانگین پست در روز
    6.33
    تشکر از کاربر
    4,370
    حالت من
    Ghafelgir

پیش فرض فینالیست های یک نفره و دو نفره تیمی بدمینتون زنان دهه فجر مشخص شدند

فینالیست های رقابت های یک نفره و دو نفره تیمی مسابقه های بین المللی بدمینتون زنان دهه فجر، امروز (شنبه) مشخص شدند.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در دیدار مرحله نیمه نهایی دو نفره (تیمی) دو دیدار برگزار شد.

در نخستین دیدار ˈنیکل گریدرˈ و ˈچارمین ریدˈ از کانادا به مصاف ˈنسلیهان ییگیتˈ و ˈابرو یازگانˈ از ترکیه رفتند که در پایان بدمینتون بازان کانادایی با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یافته و به فینال راه یافتند.

در دومین رقابت دو نفره، ˈاملیا آنسلیˈ و ˈفی چو سونگˈ از مالزی به مصاف ˈگابریلا استواˈ و ˈاستفانی استوواˈ از بلغارستان رفتند که در پایان این دیدار، بدمینتون بازان مالزیایی با نتیجه 2 بر یک از سد تیم دو نفره بلغارستان گذشتند و راهی فینال دو نفره شدند.

دیدار فینال دو نفره تیمی زنان را بدمینتون بازان کانادا و مالزی برگزار خواهند کرد. تیم های دو نفره ترکیه و بلغارستان به مقام سوم مشترک زنان دست یافتند. در رقابت های یک نفره مرحله نیمه نهایی زنان نیز صبح امروز دو دیدار برگزار شد.

در نخستین دیدار نسلیهان ییگیت از ترکیه به مصاف سایلی راند از هندوستان رفت که در پایان بدمینتون باز ترکیه با نتیجه 2 بر یک برابر حریف هندی خود به برتری دست یافت و راهی فینال یک نفره زنان شد.

در دومین دیدار یک نفره زنان، فبی آنگونی از اندونزی به مصاف ینی آسمارانی دیگر هموطن خود رفت که در پایان آنگونی با نتیجه 2 بر یک برابر دیگر بازیکن اندونزیایی پیروز و راهی مرحله فینال یک نفره شد.

دیدار مرحله یک نفره زنان را بدمینتون بازان ترکیه و اندونزی برگزار خواهند کرد.

مقام سوم مشترک یک نفره زنان را ینی آسمارانی از اندونزی و سایلی راند از هندوستان به دست آوردند.

دیدار مرحله فینال یک و دو نفره زنان، صبح فردا (یکشنبه) در سالن اختصاصی فدراسیون بدمینتون برگزار می شود.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر فعال بخش ورزش
    میانگین پست در روز
    6.33
    تشکر از کاربر
    4,370
    حالت من
    Ghafelgir

پیش فرض تیم های اندونزی به فینال رقابتهای دو نفره مردان راه یافتند

دیدار مرحله نیمه نهایی بیست و سومین دوره رقابتهای بین المللی بدمینتون دهه فجر امروز (شنبه) در سالن اختصاصی فدراسیون بدمینتون برگزار شد و دو تیم دو نفره اندونزی به مرحله نهایی این رقابتها راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در نخستین دیدار مرحله نیمه نهاییی رقابتهای دو نفره (تیمی) " لوکاس مورن" و "جسیچ " از لهستان به مصاف " رونالد الکساندر " و "سروانوس " از اندونزی رفتند که در پایان تیم دو نفره اندونزی با نتیجه 2 بر صفر برابر تیم لهستان به پیروزی دست یافت و راهی فینال دونفره این رقابتها شد.

در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی دو نفره مردان ، "آدام کاوالینا" و "پرز نسلاو " از لهستان به مصاف " واهیونا یاکا" و " آری یوسف " از اندونزی رفتند که در پایان تیم دونفره اندونزی با نتیجه 2 بر یک ازسد تیم لهستان گذشت و به عنوان دیگر فینالیست رقابتهای دونفره آقایان معرفی شدند.

بنابر این دو تیم دونفره مردان اندونزی برای کسب مقام قهرمانی بعد از ظهر فردا ( یکشنبه 29 بهمن ماه جاری ) به مصاف هم خواهند رفت.

تیم های دونفره لهستان مقام سوم مشترک را بدست آوردند.

دیدار فینال رقابتهای دو نفره مردان ساعت 17 برگزار خواهد شد.

منبع : سایت رسمی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران

10. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر فعال بخش ورزش
    میانگین پست در روز
    6.33
    تشکر از کاربر
    4,370
    حالت من
    Ghafelgir

پیش فرض دو بازیکن اندونزیایی فینالیست رقابتهای یک نفره شدند

دیدار مرحله نیمه نهایی رقابتهای بیست و سومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر عصر امروز (شنبه) در سالن اختصاصی فدراسیون برگزار شد و دو بازیکن اندونزیایی به مرحله نهایی این رقابتها راه یافتند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی یک نفره " ری هان توباگن " از اندونزی به مصاف " یان فولیچ " از جمهوری چک رفت که در پایان بازیکن اندونزیایی با نتیجه 2 بر صفر برابر حریف جمهوری چک به پیروزی رسید و راهی فینال شد .

دومین دیدار مرحله نیمه نهایی یک نفره میان "آریف رماد" از اندونزی در مقابل " یوگندر کریشنا " برگزار شد که در پایان این دیدار بازیکن اندونزی با نتیجه 2 بر صفر برابر حریف خود به برتری رسید و راهی فینال مسابقات شد .

دو بازیکن جمهوری چک و مالزی مقام سوم مشترک رقابتهای یک نفره را کسب کردند .

دیدار فینال رقابتهای یک نفره در ساعت 18:30 برگزار خواهد شد .

منبع : سایت رسمی فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین