بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

Shermine! آواتار ها

Shermine! به Yahoo ارسال پیام
پست مفید  +4 امتیاز     
پیش فرض آرشیدا | Shermine! (مهدیه مرسلویی) کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب

سلام به دوستای خوشگلم
سلام سلام
من مهدیه هستم اما دوستام به اسم شرمینه می شناسنم
خوب اولین کتابی هست که دارم مینویسم
اما قول می دم که باهاش خیلی حال کنید از این داستان الکی ها نباشه چون همه ی طرح کلی داستان از قبل ریخته شده و بی برنامه نیست کار

اسم کتاب : آرشیدا

تعداد صفحات : نمی دونم اما فکر کنم بالای 300 شه الکی داستانو کش نمی دم اگه ببینم داره تو جاده خاکی میره جادرو خراب می کنم
ما همچین آدمی هستیم

خلاصه: دختری که سعی می کنه از پدر و سیاست و نظام و هر چیزی که باعث این خلا هست فرار کند و به سرزمین مادری خود برگردد سرزمینی که دیگر مادری توش نیست اما سرزمین مادری غافل از اینکه چه بمبی قرار اونجا بیاد و تک تک قوانینیشو عوض کنه .....

نگید خلاصش بد بودا هر چند فکر کنم بد بود
اما مطمئنم خوشتون می یاد

رمان آرشیدا | Shermine! (مهدیه مرسلویی) کاربر انجمن

تشکر ، تشکر ، تشکر از تشکراتون

خیلی سعی دارم می کنم که رمان خوبی بشه امیدوارم که اینطورم

بشه

این تایپیکو زدم تا خواننده های عزیز کتابم نقداشونو اینجا بکنن

امیدوارم که خالی نمونه

راستی طراحی جلد با خودمه
بازم جلد می زنم ، اما چون وقت ندارم یکم زمان می بره راستی 4شنبه می خوام پست بارون کنم

ویرایش توسط Shermine! : ۱۴ دي ۱۳۹۱ در ساعت ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
Shermine! آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
مدیر بخش کتاب

asal_cheshmak آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

منتقل میشه بخش مناسب!

مـــــن اونقدر شکســـــــتم که حـــس می کنم
که هیــــــچ ارتفاعـــــی خطـــرناکـــ نیست

تازه واردهای رمان نویس، کلیک کنید!

asal_cheshmak آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ دي ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

Shermine! آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

سلام سلام امیدوارم دیشب که طولانی ترین شب سال بود به همتون خوش گذشته باشه
دیشب داشتم یک سر رمانو می خوندم که دیدم چند تا از دوستای گلم مثل من دارن رمانو می خونن یعنی دمشون گرم کلی انرژی گرفتم ساعت 2 شبی
خوب یک چند تا مورد بود گفتم بگم
1_ در رابطه با جلد من با هانی جون حرف زدم و ایشون به من دلیلا یی رو که جلدم خلاف قوانین بودو گفتن خوب حرفاشون درست بود منم قبول کردم ایشون پیشنهاد دادن که جلدمو بدم بچه های خوب سایت درست کنن اما من بنا به دلایلی که یکیش اینه که نمی خوام تم داستانو فعلا واسه کسی بگم این کارو نمی کنم و بازم خودم می زنم ، پس جلدی که واسه سایت می زنم با جلدی که برای چاپ میزنم متفاوت چون من با آقای فرید صعودی در رابطه با عکس رو جلد بودن عکسشون صحبت کردم و ایشون لطف کردن و اجازه دادن
2_ لطفا بچه ها تو نظر سنجی سن ، شرکت کنید تا منم مخاطبامو بشناسم و کمی داستانو با مخاطبام جور کنم
3_ لطفا به تایپیک نقد سر بزنید آرشیدا | Shermine! (مهدیه مرسلویی) کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب هیچ کس نیست من کاری به تشکرا ندارم چون می دونم انقدر خوب هستین که اگه کار خوب باشه یادتون نمیره که مثبتو تشکر بدین ، از همه اونایی که چه تشکر کردن چه نکردن تشکر می کنم که همراهیم کردن ولی انتقاداست که رمانو خوب می کنه من خوشحال می شم به سوالات و انتقادا جواب بدم ،آرشیدا | Shermine! (مهدیه مرسلویی) کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب
4_ اگه من اینجا on نبودم تو fb مسلماً هستم پس هر کی خواست بگه که fbرو بدم
5_ دوستون دارم

ویرایش توسط Shermine! : ۱۴ دي ۱۳۹۱ در ساعت ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
قدیمی ۱ دي ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

ne.vorujak آواتار ها

ne.vorujak به Yahoo ارسال پیام
پست معمولی  +2 امتیاز     

به نظرم هر چه قدرم ارشیدا تلاش بکنه فارسی حرف بزنه بازم باید یه جاهایی بلنگه....نباید خیلی مسلط به فارسیش میکردی..تازه لهجه هم باید داشته باشه..به هر حال از بچکی انگلیس بوده
ne.vorujak آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ دي ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

Shermine! آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ne.vorujak نمایش پست ها
به نظرم هر چه قدرم ارشیدا تلاش بکنه فارسی حرف بزنه بازم باید یه جاهایی بلنگه....نباید خیلی مسلط به فارسیش میکردی..تازه لهجه هم باید داشته باشه..به هر حال از بچکی انگلیس بوده
آرشیدا کلاَ با آدمایی که سرو کار داشته فقط آرشیا و پارمین بودن چون تو محیطی بزرگ شده که همه نظامی و هدف اصلیشون دفاع از میهن بعد خانواده و فرزند بوده ، پارمین که کلاً بحثش جداست چون یک خانواده ی دیگه داره و همونطور که معلومه محیط خانوادش کاملا در تضاد محیط خانواده ی آرشیدا هست و همونطور که تو خانوادش مشخص خواهد شد حفظ ارزش ها در اولویت قرار داره پس فارسی حرف می زنه ولی در رابطه با آرشیا که خوب اون همونطور که تو روند داستان یکم مشخص شده و مشخص تر خواهد شد کلا آدمی هست که سعی میکنه شرایطو با خودش وقف بده نه خودشو با شرایط پس روند پدرشو در پیش نمی گیره و سعی می کنه همه جوره مطابق خواهرش باشه و چون تو همون گروه 3 تفنگ داره یکمم تخت تاثیر این دو قرار می گیره و فارسی رو ترجیح می ده به انگلیسی اما باز وقتی آرشیا وارد می شه آرشیا این لحجه و چیزای دیگه که گفتیو داره
من حتی قصد دارم با استفاده از آرشیدا معنای اصیل خیلی از لغاتو برسونم که اصل فارسی یا به قولی پارسی چی هست
حالا بازم به نظرت اگه این دلایل راضی کننده نیست بگو تا با نظر هم یک سری تغییرات بدیم

ویرایش توسط Shermine! : ۱۴ دي ۱۳۹۱ در ساعت ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ دي ۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

ne.vorujak آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Shermine! نمایش پست ها

آرشیدا کلاَ با آدمایی که سرو کار داشته فقط آرشیا و پارمین بودن چون تو محیطی بزرگ شده که همه نظامی و هدف اصلیشون دفاع از میهن بعد خانواده و فرزند بوده ، پارمین که کلاً بحثش جداست چون یک خانواده ی دیگه داره و همونطور که معلومه محیط خانوادش کاملا در تضاد محیط خانواده ی آرشیدا هست و همونطور که تو خانوادش مشخص خواهد شد حفظ ارزش ها کزو اولویت اصلی پس فارسی حرف می زنه ولی در رابطه با آرشیا که خوب اون همونطور که تو روند داستان یکم مشخص شده و مشخص تر خواهد شد کلا آدمی هست که سعی میکنه شرایطو با خودش وقف بده نه خودشو با شرایط پس روند پدرشو در پیش نمی گیره و سعی می کنه همه جوره مطابق خواهرش باشه و چون تو همون گروه 3 تفنگ داره یکمم تخت تاثیر این دو قرار می گیره و فارسی رو ترجیح می ده به انگلیسی اما باز وقتی آرشیا وارد می شه آرشیا این لحجه و چیزای دیگه که گفتیو داره
من حتی قصد دارم با استفده از آرشیدا معنای اصیل خیلی از لغاتو برسونم که اصل فارسی یا به قولی پارسی چی هست
حالا بازم به نظرت اگه این دلایل راضی کننده نیست بگو تا با نظر هم یک سری تغییرات بدیم
نه دیگه راضی شدم دوســـتم
مرسی که توضیح دادی
به نظر من میتونی روی شغل باباش که نظامی هست بیشتر مانور بدی...هیجانی میشه..مثلا پلیسیش کنی
بازم مرسی...عالیییهه
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ دي ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

Shermine! آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نقل قول:
نه دیگه راضی شدم دوســـتم
مرسی که توضیح دادی
به نظر من میتونی روی شغل باباش که نظامی هست بیشتر مانور بدی...هیجانی میشه..مثلا پلیسیش کنی
بازم مرسی...عالیییهه
__________________________________________________ ______________-
خواهش میشه مخاب خاص

قصد دارم، یکم جلو بره داستا این پسرَ رو من وارد داستان کنم تا آخر قضیه مامان بابای آرشیدا رو خواهیم داشت ، کلی اتفاقای خوب و بد سر این آرشیدا می یارم
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲ دي ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

ne.vorujak آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

شرمینه جون به نظرم این که تو کتابتنشون دادی با این که ارشیدا تو انگلیس زندگی میکنه ولی بازم محدوده و چشمش بر روی خیلی چیزا بستس..و این محدودیت فقط برای ماها نیس
در ضمن به خاطره تشکرت ممنونم...وظیفمه
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲ دي ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

Shermine! آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نقل قول:
شرمینه جون به نظرم این که تو کتابتنشون دادی با این که ارشیدا تو انگلیس زندگی میکنه ولی بازم محدوده و چشمش بر روی خیلی چیزا بستس..و این محدودیت فقط برای ماها نیس
در ضمن به خاطره تشکرت ممنونم...وظیفمه

MAHDIEH MORSALOYI

http://www.forum.98ia.com/t757041.html

رمان آرشیدا

http://www.forum.98ia.com/t898609.html

رمان انتقام خاطرات سیاهم

http://www.forum.98ia.com/group2973.html

گروه نویسنده های تازه کار
قدیمی ۲ دي ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

ne.vorujak آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Shermine! نمایش پست ها
تشکر شده توسط :
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته