بازگشت   نودهشتیا > کتاب > رمان های کامل شده > رمان های کامل شده نوشته کاربران

تبلیغات 
عصر پادشاهان
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:
زیر 15 14 4.49%
15 تا 20 141 45.19%
20 تا 25 89 28.53%
25 تا 30 42 13.46%
بالای 30 26 8.33%
رأی دهندگان: 312. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

•● نیلوفر 72●• آواتار ها

پست بسیار مفید  +283 امتیاز     
پیش فرض رمان دختری که من باشم | •● نیلوفر 72●• کاربر انجمن

خدا جون سلام به روی ماهت....

سلام سلام سلام
نیومده میخوام اینجا رو بترکونم

من هر چی با خودم کلنجار رفتم که اولین داستانمو تموم کنم بعد بیاد سراغ دومی نشد اینقدر تو ذهنم وول میخوره که اعصابمو خورد کرده در اخر من تسلیم گشته تایپک رمان جدیدمو زدم!قول میدم رمان قبلی رو با سرعت به پایان برسونم جون رمان پیش خودم تموم شدس! با همون سرعت هم یکی رو ادامه میدم
خب بریم سراغ داستانمون که دل تو دلم نیست شروعش کنم
میدونم کلا با اسمایی که واسه رمانام انتخاب میکنم حال نمیکنین ولی من وقتی ایده میاد اولین اسمی که میاد تو ذهنمو واسش میذارم

اسم رمان هست: دختری که من باشم
نویسنده :خود اینجانبم
تعداد صفحات:یه عالمه!
زاویه دید:اول شخص (از زبان دو شخص)

خلاصه:
 برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

شخصیت های اصلی:
آوا:نامی دخترانه با ریشه فارسی به معنای صدایی که به آواز خوانده می شود یا از آلات موسیقی به گوش می رسد
مهران:اسمی پسرانه با ریشه فارسی مرکب از مهر( محبت یا خورشید) + ان( پسوند نسبت)، از شخصیتهای شاهنامه، نام پدر اورند سردار ایرانی در زمان انوشیروان پادشاه ساسانی
اینم از مقدمه :(شرمنده طولانیه)

کپی کردن کتاب بدون اجازه رسمی از نویسنده و ذکر منبع مجاز نمی باشد و در صورت دیدن طبق جرایم رایانه ای با شخص خاطی برخورد می شود
خوندن این کتاب به دوستان زیر 15 سال توصیه ن
میشود

جلد :
توسط خودم

شروع رمان:از همین فردا

در حال تایپ: نهــــال

ویرایش توسط •● نیلوفر 72●• : ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ در ساعت ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
•● نیلوفر 72●• آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, # بلوط #, #saba.b#, $~roya~$, "sama", * حدیث *, ***ریحانه***, *alien*, *h@d!s*, *Helia*, *hoda*, *kolaleh*, *NaZ@NiN.B*, *R I R A*, *ReiHaNe*, *S@RA, *saghari*, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *yasaman*, *~aida bala~*, *~Faezeh~*, *~SETAREH~*, *بارون پاییزی*, *برف*, *دخت تپل*, *دیانا*, *سورن*, *مائده*, +Neda+, - heDeh -, -arghanoon-, -ShaDi-, ...نگین..., .:aida:., .:BahaR:., .Heyran., .HOMA., .MOHABBAT., .Mona., .nahid, .Nikita., 021girl, 2lesag_20, 77ZAHRA, a.n.jel, Abandokht, adriana78, ailin jo0n, airena, alireza66, Altin ay, Anahita.s, angel04, angry girl, arameeshgh20, arezoo821, arezoue, ariana*dreams, Arrosha, artii, arzoo12, asajadi84, asal Queen, asal-1412, asal-661, Asaljojo, ashkannia, ashoka, atena73, atena_a, Athos, ava.n, aygeen, azade jooon, azam 24, azarsana, azidan, b3666, bad_girl_795, bahare RE, BaharәH, balatanha, banuye sabz, baran pr, baran97, barane abi, barane khazan, barin_s, Behnaz joon, behnazhmz, betoche**, bikari, bittersweet, blue s, bneta, busy, caarol, CIVIL, cole, coquette, crazylady, dander1000atash, dark chocolate, darya..., darya19, Defne, degeer, Del Angiz, denis**, deragun, desert girl, dey-asa, dezy, dina_min, Dion, divandary, dokhtare khial, donya.76, E.Narjes, elahe57, elnaz89, elsa, Eternal lover, expensive _love, F.M.1990, fa62, fadai, faezeh88, faezeh_kht, fani black 212, Farnaz, Farnaz.R, fashion_erfan, fatima64, feloor, fereshth, g@ddess, gandomsa, ghazal p, ghazal-xr75, ghs12, Golbahar75, goli21, golnuosh, gorgin khan, hala, hanajigh, Haniday, hannan jooon, hanye, harimeshgh, haveking, hed2010, hediyeh_b, hermiun_0, hesaneh, hirta, hoaya, hobi, hoda_f1, HOMAYONN, honey_x, HRad, ili mah, ir2012, Irani, joana, kamand131, khatereh14, kiana61, kimi khoshgele, king _ panther, kiumars, kooh sangi, L!nA, l0vin, lalehjoon, lambada, leila.kh, lili 20, Lioda, little-fairy, liuana, lmnop, M mehrane, m-khani, m.h73, m0nire, m0zhdeh, Maedeh, maedeh angel, mahdi3h, mahdieh67, Mahdis 77, Mahdis @69, mahdiye21, mahinfk, mahnazmom, Mahoo, mahsa.h.i, mahsa11, mahsa1490, mahsadina, mahtab 1995, mahtab10, mAhTa_sAsI, Mahya97, makhmal_66, Malihe 3286, Maman fariba, man!, manemah, maneou, mani1384, mansoure, Mansoure 391, maril, marva, maryam joOon, maryam.khakbaz, maryam1363, maryammmmmm6, maryammoayedi, maryammogadas, marzie1994, masi20002, maskari, masoood.r, masumeh01, math20, mati jojo, matin_a, mb_maryam, mehnoosh, mehrave09, mehrta dokht, meno, me_ned, MINA JOOJOO, mina-ava, mina-flame girl, mina68, mina87, mina_75, mina_joon, Misha73, mishapasha, misha_kavir, miss maryam, mohamad722, moon_light, mzm1368, M~SAMI, N e G a R, n i k a, n.a., n.shina, n@sim, naaafas, nadia1, Nafas j, Nahid72, nana22, Nashenase tanha, nasim j, nastaran86, nastaran_702, NAZILAAAAAAAA, nazi_gf2010, Neda Joni, negar1373, negin-joon, neginra, netizen, ni yaz, niayesh00, niazruby, Night, nikitaaa24, nikoo 123, niloo aysen, niloofarafoolin, ninja fairy, nlp16001, noshafarin, nrezaii, PAEEZ70, parachutist, pari1990, paria_pari, parisa*M, parisaparisa, parmis91, parniya00asal, parvane., Patient.Stone, peg@h, Pinkvadie, punio, R*A*Z, RafOneh, RaheBipayan*, ramlin, rangin, rare lover, RealIty, redrose_love68, Reza, reza9000, Ritzy, Roghaye57, roshan*, roya1365, roya62, ROZ GOL, Roza00, rozita maryam, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, saghi.m, saiideh, samandf, sanaZzZ, sanaz_, sany2000, saqi, sar gol, sara parvizi, sara...soooooti, sarah.sh, sare_sa, sasa75, satiris, SECoND*PLANeT, Sergeant, SETARE SOHEYL, setareh29, setayesh1363, setia22, Shabah eshg, SHADI 73, shadi_gule, shahi.first, shahtut, Shaloliz, sheida_953, shiva 501, SHKH1371, shooma, sibsorkhhava, silver joojoo, simaN, sipa, sisi7070, snia, sogand.m, soheiila, solia, some61, somy_kh, SONIA B, soode, sotazi, souraj, Specialstar, Star inferNal, Star-crossed, starter127, Star_69, star_crossed, stone love, strich, suny girl, sura, T.A.C 7, T.KHD, tahi619, Taira, takshakh2838, Tala.N.A, Termeh1, tina 1989, tondar1365, unichorn, UnKnOwN_Sh, valan, valehjoon, vampire123, venus7021, vianna, viyoo, wildfire14, wish..., y.m.s, yalda24, yasaman_m, yasamin_34, yasesabs, yegane34, yjdj, zahra.gol, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zdragon, zeinab75, zeinab_75, ziba22, zibahp, zina, ziZi @ M, zizi.m, _Azadeh_, _TarlaN_, |SarA_S|, ~*MONA*~, ~anahita~, ~Ani Joon~, ~B@H@R~, ~Magic Life~, ~mahdis~, ~nas!m~, ~Niayesh~, ~Ordibeheshti~, ~SariR~, ~Tulip~, ˙·▪●Nilsa●▪·˙, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آبجی نیلوفر, آذردخت, آستاره, آیدا***, آیسان راد, اب و اتش, ارتادخت, ارتمیس *, ارمغان شادی, اشك اسمون*باران, البالو ترش, النار, الند, الهام بانو, اهریمن چشم زرد, ایکسا خانوم, بسکتبالیست, بلفى, بهار سرد, بهناز76, بی بی گل, ترسا اميني, ترنج خاتون, ترنم, تنهـــــآ, حـسـام*فـیـضـی, حنانه 1874, دختراسمان, دور ولی نزدیک, دیبا کیان, ذانا, راژانه, رزصورتی, رهان, رژلب, زن شرقی, زهره عشقی, ساحلی, سافانا, سانجانا, ستاره ارزو, سرای بانو, سرتق, سمانه بانو, سمانه92, سپید و سیاه, شادئ, شاهزاده دو رگه, شاپررک, شبنم, شقایق وحشی, شهرزاد ن, شیش تایی هااا, شیوا.ر, طلوع عشق, طیبه, عسل خوشگله, عمه خانم, غزال آریا, غزال*zelzeleee, غزال66, فاطمه سادات ..., فاطمه م.ا, فاطي91, فانتین, فرزانه 62, فرشا, فرگلf, ققنوس98, لاله 22, م.نوری, مادام بی موسیو, مامیچکا, ماه گل یاس, محبوبه_م, مدار2, مرجان55, مریبان, مریم.j, معصومه سادات, مهتاب جونی, مهرآذین, مهسا ا, مهستی, مونا**, می توو, نازنین 87, نازنین جونم, ندای بهار, نسرین..., نصرا..., نفس71, نم نم باران, نوازشگر, نوشین66, نگار راد, نگاه روشن, نیلوفر دختر دریا, نیکا83, هنانه, وندا مهران, پرستو خانم, پرواس, پروانه!, چلیپا, چپ دست, ژیوار, کایرا.70, کایسا, کرم شبتاب, یلدا2222, ღ autumn ღ, ᗩηηᗩ, •●شقایق●•, ☆ Ghasedak ☆, ♣ Elvira ♣, ✿♥ نـازنـیـن ♥✿

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۲۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
مدیر بازنشسته

honey_x آواتار ها

پست بسیار مفید  +90 امتیاز     

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
آمارکتابهای در جریان سایت
در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:

نویسنده های سایت حتما بخوانید!
برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
طراحی جلد رمان کاربران سایت
در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!
honey_x آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
#SamaneH#, $~roya~$, * حدیث *, *h@d!s*, *hoda*, *kolaleh*, *NaZ@NiN.B*, *R I R A*, *S@RA, *shima*, *~aida bala~*, *~Faezeh~*, *~SETAREH~*, +Neda+, -Niloufar-, ..sky.., .:BahaR:., .nahid, .Nikita., 021girl, 77ZAHRA, a.n.jel, adriana78, ailin jo0n, Anahita.s, arameeshgh20, arezoo821, ariana*dreams, asal Queen, asal-1412, ashoka, azade jooon, azam 24, BaharәH, balatanha, banuye sabz, barane abi, barin_s, Behnaz joon, behnazhmz, bittersweet, blub2000, busy, coquette, darya..., diablo8888, divandary, donya.76, E.Narjes, elahe 66, Elahe111, faezeh_kht, Farnaz, galadril3, gandomsa, ghazal p, ghazal rad, ghs12, harimeshgh, haveking, hed2010, hediyeh_b, hirta, hoaya, hobi, HOMAYONN, HRad, ili mah, khatereh14, kimi khoshgele, kimia joon, king _ panther, L!nA, lambada, leila.kh, little-fairy, love is.., m-khani, m0nire, m0zhdeh, Maedeh, mahdi3h, mahdiye21, mahsadina, mahtab10, Maman fariba, man!, maneou, mani1384, maryam.khakbaz, maryam1363, maryammoayedi, mati jojo, mb_maryam, mehnoosh, mina-flame girl, mina68, mina87, mina_75, Misha73, miss maryam, mohamad722, mzm1368, n.a., Nafas j, Nahid72, Nashenase tanha, nastaran_702, nazi_gf2010, negar1373, negikomando, niazruby, nikoo 123, niloo aysen, nrezaii, PAEEZ70, pari1990, parniya00asal, parvane., Patient.Stone, R*A*Z, RaheBipayan*, Rain princes, ramlin, rare lover, Reza, reza9000, Roghaye57, ROZ GOL, rozita maryam, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, saghi.m, SahariX, samandf, Sam!ra, sanaZzZ, sany2000, sar gol, sara parvizi, sarah.sh, sare_sa, sasa75, SETARE SOHEYL, setayesh1363, setia22, shiva 501, sibsorkhhava, sisi7070, solia, sotazi, Star-crossed, starter127, Star_69, Street love, Taira, Tala.N.A, tina 1989, tono, UnKnOwN_Sh, wish..., yasaman_m, yasamin_34, yasesabs, yegane34, Zahra_niki, zeinab_75, zina, _Azadeh_, |SarA_S|, ~Magic Life~, ~nas!m~, ~SariR~, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آیدا***, اب و اتش, اترون, اشك اسمون*باران, افتاب پنهان, الند, ایناس68, بهارجون, بهناز76, بی بی گل, ترنج خاتون, ترنم, خیال غزل, خیال پاییز, دختر ارام, دختراسمان, دور ولی نزدیک, ذانا, راژانه, رزصورتی, رژلب, ساحلی, ستاره ارزو, سپید و سیاه, شاپررک, شبنم, شهرزاد ن, شیوا.ر, طلوع عشق, عمه خانم, غزال آریا, غزال66, فاطي91, فرشا, ققنوس98, لاله 22, م.نوری, مادام بی موسیو, مامیچکا, مدار2, مرجان55, مهسا 1993, مهستی, می توو, نادیا18, نازنین 87, نازنین جونم, نازنین30, ندای بهار, نسرین..., نفس71, نوشین66, نیکا83, والا, ویدا.ف, پرستو خانم, پونام, کایرا.70, •● نیلوفر 72●•, ♣ Elvira ♣
قدیمی ۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ قبل از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

•● نیلوفر 72●• آواتار ها

پست بسیار مفید  +340 امتیاز     

"مهران"
من ـ همین که گفتم! یه بار دیگه اسم زن و زن گرفتن رو تو این خونه بیارین، به خداوندی خدا می رم و دیگه برنمی گردم! خدا رو شکر دستم به دهنم می رسه که نخوام محتاج پولتون یا ارثیه یا هر کوفت و زهرمار دیگه ای باشم!
یه دفعه داغی سیلی بابا رو روی صورتم حس کردم. در حالی که از عصبانیت می لرزید گفت:
ـ پسره ی نمک نشناس! برو گورت رو گم کن از این خونه، تا زن نگرفتی برنمی گردی، اگر نه، هیچ وقت حلالت نمی کنم، هیچ وقت.
پوزخندی نثارش کردم و گفتم:
ـ معلومه که می رم، فکر کردی این جا می مونم؟
با حرص به سمت در رفتم. صدای هق هق مامان تو گوشم می پیچید و بیشتر عصبیم می کرد. از خونه زدم بیرون و رفتم سمت ماشین. اومدم سوارش شم که دیدم لاستیک جلوش رو پنچر کردن. با تمام توانم بهش لگد زدم و گفتم:
ـ بر مردم آزار لعنت!
همون طور پیاده راه افتادم. نیم ساعتی طول کشید تا برسم خونه. لباسام زیاد نبود. از سوز هوا خودم رو تو کتم جمع کرده بودم. بالاخره رسیدم تو کوچه. بخاطر مسیری که طی کرده بودم یه کم آروم شدم. با خودم فکر کردم برای این که از فکر اون شب در بیام به مهسا زنگ بزنم که شب بیاد پیشم. داشتم شماره ی مهسا رو می گرفتم که صدای داد و فریاد شنیدم.
ـ پولا رو می دی یا به زور بگیرم ازت بچه؟
ـ مردی بیا بگیرش مفت خور! من به تو یونجه هم نمی دم !
ـ دیگه زیادی داری حرف می زنی! محسن بگیرش!
ـ ولم کن کثافت!
صدای فریاد بلند شد. گوشی رو گذاشتم تو جیبم و بدو بدو رفتم سمت سه نفری که تو تاریکی با هم درگیر شده بودن. هنوز خیلی باهاشون فاصله داشتم؛ ولی برق چاقویی که تو دست یکیشون بود رو زیر نور دیدم و قدمام رو تندتر کردم که صدای فریاد دیگه ای پیچید تو کوچه. یه دفعه یکیشون سرش رو برگردوند و گفت:
ـ فرنود بدو یکی داره می یاد!
شخص سومی که بین دستاشون بی حال شده بود رو روی زمین پرت کردن و سوار یکی از موتورایی شدن که اون جا پارک بود. سرعتم رو زیاد کردم؛ ولی بهشون نرسیدم. جلو رفتم. یه پسر ریزه میزه افتاده بود رو زمین. با دیدن رنگ خون رو لباسش رفتم سمتش و گفتم:
ـ پسر جون حالت خوبه؟
ناله ی خفیفی کرد. چشماش نیمه باز بود. به زور سنش به هفده، هجده سال می رسید. خدا می دونه این وقت شب این جا چی کار می کرد؟ جوابم رو نداد. چند بار آروم زدم تو گوشش تا بهوش بیاد؛ ولی فایده ای نداشت و بدتر چشماش بسته شد! آروم بلندش کردم. برخلاف تصورم خیلی سبک بود. باید می رسوندمش بیمارستان؛ ولی ماشین نداشتم. خون همین طور از پهلوش پایین می ریخت و لباسای منم خونی کرده بود. به موتوری که کنار پارک شده بود نگاه کردم. پس طرف پیک موتوریه؛ ولی با موتور که نمی شد بردش. بی خیال بیمارستان شدم و تصمیم گرفتم ببرمش خونه و خودم پانسمانش کنم! تا خونه راه زیادی نبود. بدو بدو بردمش خونه! در خونه رو باز کردم. یه نگاه بهش کردم، رنگش کبود شده بود. دستم رو گذاشتم رو زخمش و با صدای بلندی گفتم:
ـ مش رحیم! مش رحیم!
مش رحیم خودش رو از زیرزمین یه من رسوند. با دیدن پسره رنگش پرید و گفت:
ـ چی شده آقا؟
من ـ هیچی، چاقو خورده! وقت نیست ببرمش بیمارستان، خودم پانسمانش می کنم! تو فقط برو موتورش رو از تو کوچه بیار!
ـ باشه آقا، چیزِ دیگه ای لازم ندارین؟
ـ نه!
ـ باشه، الان می رم آقا!
برگشتم سمتش و گفتم:
ـ مش رحیم!؟
ـ جانم آقا؟
ـ یه سرم قندی با مسکن هم بگیر!
ـ چشم آقا!
رفتم بالا. وقت نبود چیزی بندازم زیرش، گذاشتمش رو تخت! رفتم کیفم رو با جعبه ی کمک های اولیه آوردم. کاپشنش رو از تنش بیرون آوردم و نبضش رو گرفتم. کند می زد. رفتم سمت دکمه های لباسش و بازشون کردم. چند لحظه گیج و مبهوت زل زدم بهش. وقت نبود لباسش رو باز تنش کنم. سریع رفتم سراغ زخمش که سمت چپ شکمکش بود. خدا رو شکر چون از روی کاپشن بود زیاد عمیق نشده بود؛ ولی خون زیادی ازش رفته بود. زخمش رو ضدعفونی کردم و بعد بخیش زدم. لباساش رو باز تنش کردم. کلافه شده بودم. فکر نمی کردم دختر باشه؛ یعنی به این نیمچه سیبیل پشت لبش و این ریخت و قیافه اصلا نمی اومد که دختر باشه! مش رحیم یه ربع بعد اومد. واسه دختره سرم زدم و از اتاق رفتم بیرون. در رو باز گذاشتم که اگه بیدار شد بفهمم. نمی تونستم به مهسا بگم بیاد. به احتمال زیاد این دختره تا صبح نمی تونست از جاش تکون بخوره! رفتم سراغ یخچال. غذای دیشب که مونده بود رو گذاشتم تو مایکروویو و تکیه دادم به کابینتا. فکرم کشیده شد سمت دعواهای این چند وقت. از وقتی جشن تولد سی سالگیم رو گرفتم یه شب آروم نداشتم. هر روز مامان یه نفر رو پیدا می کرد بریم خواستگاری؛ اما من زرنگ تر از این حرفا بودم. عمرا اگه زیر بار مسئولیت زن و بچه می رفتم! من یه پزشک موفق بودم و یه زندگی خوب داشتم. کلی دختر جورواجور جون می دادن برام. هر کاری دلم می خواد می کنم و هر جایی دلم بخواد می رم. چرا باید خودم رو محدود کنم؟ اونم محدود یه زندگی، فقط با یه زن؟ نفسم رو فوت کردم. صدای زنگ مایکروویو هم در اومد. بی خیال از همه اتفاقاتی که افتاده بشقاب غذام رو گذاشتم رو میز و شروع کردم به خوردن.

اینم از قسمت اول امیدوارم خوشتون بیاد
هر چند یه کم تکراریه ولی قول میدم حوصلتون سر نره و چیزایی که همیشه میخونین توش نباشه یا حداقل کم باشه

ویرایش توسط •● نیلوفر 72●• : ۲۲ آذر ۱۳۹۱ در ساعت ۱۱:۱۷ قبل از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!!mah!!!, !!nahal!!, # بلوط #, #saba.b#, #SamaneH#, "sun flower", * حدیث *, **melika74**, **دختر باران**, *alien*, *ARAM*, *h@d!s*, *hoda*, *kolaleh*, *Lilia*, *NaZ@NiN.B*, *R I R A*, *ReiHaNe*, *S@RA, *saghari*, *SAHAR.R*, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *sogol*, *ZOHRE, *~aida bala~*, *~Faezeh~*, *~SETAREH~*, *برف*, *دخت تپل*, *ریحانه#, *ریما*, +Neda+, --Nila--, .....ARAM, ..nafise.., .:aida:., .:BahaR:., .HOMA., .Mania., .nahid, .Nikita., /maryam/, 0033, 021girl, 199295, 77ZAHRA, 870664182, a.n.jel, Abandokht, abien, adriana78, aflak, afroodit, ailin jo0n, airena, Altin ay, amorist, Anahita.s, anahita13, angel04, angry girl, anitis, anna43, ANNE, Anolin, arameeshgh20, archangel, architect_shima, arezoo821, arezoue, ariana*dreams, arman_iran, Arrosha, artii, asajadi84, asal naz, asal Queen, asal-1412, asal-661, asal_aram, asal_bumpy, asaree, ashkannia, ashoka, asma66, atefeh_49, atena_a, atika, Ati__377, atoosa joon, ava.n, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, azar1, b3666, ba-maram, bahar.nt, bahare RE, BaharәH, balatanha, banuye sabz, baran pr, baran97, barane abi, barane khazan, barin_s, BAZIGAR TANHA, Behnaz joon, bikari, bittersweet, blub2000, bneta, carrie, cole, coquette, crazylady, dander1000atash, darya19, Defne, degeer, delaram.s, deragun, diaar, diablo8888, Dion, divandary, dokhtare khial, dokhtaremehr, elahe 66, elahe57, elmira jigar, elmirareza, esfarzaneh, eti98, expensive _love, fadai, faezeh khajeh, faezeh_kht, famdavari, fani black 212, fantasy girl, fariba44, faribash, fariba_hed, farizad, Farnaz, fashion_erfan, fatemeh_r, fati70, fatima64, fk-osh-d, foozhan az, fouji, galadril3, gandomsa, ghazaal_s96, ghazal p, ghazal.76, gheisareh, ghs12, Giss Golabetoon, Golbahar75, goli21, golnuosh, googoosh z, gorgin khan, hala, hana_m, Haniday, hanye, harimeshgh, hasti-2012, haveking, hed2010, hediyeh_b, hediyew, helinda, Hella, hermiun_0, hesaneh, hilda_moonlight, hirta, hoaya, hobi, hoda_f1, homa*, homa41, HOMAYONN, honey_x, HOOM@N, hooramohebtash, hooriya_y, HRad, hyunah, ili mah, Irani, iryane, j.ghanavizi, joana, JonasRahimi, Just Say No, kasra.sh, ketne, khademre, Khate Siah, khatereh14, khorshid☼dokht, kiana61, kiarash@98, kimi khoshgele, kimi-vorojak, king _ panther, kiumars, kooh sangi, L!nA, l0vin, l23Za, ladyscreamerr, Lale7, lambada, leila.kh, leila93, lili 20, lili.sz75, Lioda, little princess, little-fairy, liuana, lmnop, love is.., lovestar7293, M mehrane, m-khani, m.diamond.s, m.h73, m.mahshid, m0nire, m0zhdeh, Ma Neli, Maedeh, maedeh angel, mahana1, mahboob21, mahdi3h, mahdieh67, Mahdis 77, Mahdis @69, mahdis23, mahdiye21, mahila1368, mahinfk, mahnazmom, mahsa qw, mahsa.h.i, mahsa.s.t.n.y., mahsa11, mahsa1490, mahsadina, mahshid_3d, mahtab10, mAhTa_sAsI, mahya1995, Maman fariba, man!, manemah, maneou, mani1384, mania-h, mansoure, Mansoure 391, marva, maryam joOon, maryam sh, maryam.khakbaz, maryam1363, maryam56, maryam63279, maryammoayedi, maryammogadas, maryam_mariusz, marzie1994, masi62, masin, math20, mati jojo, matin_a, mb_maryam, mehnoosh, mehrave09, MEHREDAD98ia, mehrnoush_re, melodina, meno, mess, me_ned, mfr60, milana, MINA JOOJOO, mina-flame girl, mina68, mina_75, mina_joon, miracle72, Misha73, mishapasha, misha_kavir, Miss A, miss maryam, mojgan am, mona1375, monir1343, moniya, moon_light, mrs.z bazi, mzbanoo1379, mzm1368, n.a., n.shina, N@nacy, n@sim, naaafas, nadia1, nafas44, Nahid72, nana22, nanazkhanoom, narciss, Nashenase tanha, nasim j, nasimevasl19, nastaran86, nastaran_702, NazGol.1377, NAZILAAAAAAAA, nazi_gf2010, ned67, Neda Joni, nedaj, neela, neg neg, negar1373, negikomando, negin17, neginra, New Age, ni yaz, niayesh00, niazruby, niki73, nikitaaa24, nikoo 123, niloo aysen, niloofarafoolin, nini84, ninja fairy, noshafarin, nrezaii, n_arghavan, olala, omidk, OutlawGirl, P@rya, PAEEZ70, parachutist, Parand-z, pardisa 1, pari1990, pariedarya, parisa*M, parisaparisa, parmis91, PaRnIa.Pjs, parniya00asal, parvane., Patient.Stone, peg@h, Persia Miss, peymaneh, phare, Pinkvadie, pink_daughter, punio, raana76, raha moozy, raha6956, rahaa_m, RaheBipayan*, ramanava, ramlin, Randy Or, rangin, RealIty, redrose_love68, Reza, reza9000, Rha.sh, riitaa, Ritzy, Roghaye57, roham41, Rooz khosh, roshan*, Roxana28, roya1365, roya62, ROZ GOL, Roza00, rozard, rozhina, rozita maryam, s.d.yeganeh, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, sadsadsad, Saeideh_82, saghi.m, sahelii, sakhre, samandf, samaneh60, samir, samira1362, samiramis777, Sam!ra, samxavi, sana1577, Sanaz1370, sanaZzZ, sanaz_, sany2000, sany5425, saqi, sara parvizi, sara...soooooti, sara.sn93, sara1995, sarah.sh, saraice, sare_sa, sarma1010, sarvin jojo, sasa75, Satiya, sazin513, SEA SHELL-600, sedena, sedo, sefid65, selena ghomez, selia-aram, Semin309, sepide23, sepide25, sepideh1993, Sepideh2, SETARE SOHEYL, setareh29, setayesh1363, shadab70, shadi_gule, shafagh 69, shafagh falagh, Shaloliz, shayesteh 96, sheerycold, sheida_953, sheldon, sheydajoooon, shima72, shirin74, shiva 501, sholeye khamush, shooma, shooookajojo, sh_rezaei, sibsorkhhava, silver joojoo, simaN, sinsor, sipa, sisi7070, sizert69, skyasal, sma40, snia, soda 70, sogand.m, sogol21, solia, some61, somy_kh, sonia1357, sotazi, souraj, ssmaryam, Star-crossed, starter127, Star_69, star_crossed, Street love, strich, suny girl, sura, syhbyt, tahi619, Taira, takshakh2838, Tala.N.A, tama1011, tania_7, taraneh joon, Termeh1, tina 1989, Titania1273, to0oranj, tondar1365, tono, traker, unichorn, valehjoon, vampire123, venus7021, vianna, violet_mahtab, vitric, wildfire14, wish..., YA29+1, yaldasp, yas6662, yasaman20, yasaman_m, yasamin-73, yasamin_34, yasesabs, yasnaa, yegane34, yjdj, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinabjoon, zeinab_75, ziba111, ziba22, zibahp, ziglernata, zina, zizi.m, zizi.nazi, zy_jahromi, [SARA], _Azadeh_, |SarA_S|, ~*MONA*~, ~anahita~, ~Ani Joon~, ~B@H@R~, ~Magic Life~, ~mahdis~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~Piano~, ~Tulip~, ǷαƦi Mαħ, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آبجی نیلوفر, آتش سرخ, آذردخت, آستاره, آسمان ابری, آمستريدا, آنیتا, آیدا***, اب و اتش, اترون, ارتمیس *, اشك اسمون*باران, افتاب پنهان, افسانه1362, اقاقی, النار, الند, الهام بانو, امید دیدار, ایناس68, ایکسا خانوم, بازیگوش, برادپیت, بلفى, بهار سرد, بهار من, بهارجون, بهناز76, بيدمه, بی بی گل, تابتا, ترسا اميني, ترنج خاتون, ترنم, تهمتن, جغله0, حاج اقاا, حنانه 1874, خانوم عسلی, خیال غزل, خیال پاییز, دختر خون اشام, دختراسمان, دور ولی نزدیک, دکور, راتمینار, راژانه, رزصورتی, رها خانووم, رهان, رویای من او, زن شرقی, زهره عشقی, زوها, ساحلی, سافانا, سانازارمان, سانجانا, ساکتین, ستاره کویر, ستاره.ث, ستاره76, سحرنقره فام, سرای بانو, سرتق, سمانه92, سویود, سپید و سیاه, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شادزی, شاهزاده دو رگه, شاپررک, شاپرک13, شبنم, شهرزاد ن, شورم, شیوا, شیوا.ر, صحبا, طلوع عشق, عسل خوشگله, عسل مامی, عمه خانم, غزال آریا, غزال66, فاطمه سادات ..., فاطي91, فانتین, فرزانه 62, فرشا, فرگلf, ققنوس98, لاله 22, لمیس20, لیلیپوت, م.نوری, ماجده, مادام بی موسیو, ماه منیر, ماهين, محبوبه_م, مرجان55, مرضی2, مسافرمرگ, معصومه بانو, معمار کوشمولو, ملینا هخامنش, منم و تنهایی, مهتاب جونی, مهرآذین, مهستی, می توو, نادیا18, نازنین 87, نداي عشق, ندای بهار, نسرین..., نسیب, نصرا..., نغمه13, نفس71, نفس_20, نم نم باران, ننه هانی و حوری, نوازشگر, نوشین66, نگاه روشن, نیاز.ش, نیلوفر دختر دریا, نیلوفر:-), نیکا83, هنانه, والا, وندا مهران, ویدا.ف, ویشار, پتی-یا, پرستو خانم, پرهامه, پرواس, پونام, چلیپا, کایرا.70, کایسا, کرم شبتاب, کلی کلی, کمند, گلبو, گمشده, یلدا تقی زاده, یلدا2222, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ♣ Elvira ♣, ♥saya♥, ✖Dark♥AngeL✖, 乃凡卝凡 伬
قدیمی ۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

•● نیلوفر 72●• آواتار ها

پست بسیار مفید  +353 امتیاز     

با صدای ناله خفیفی که از تو اتاق شنیدم، دست از غذا خوردن کشیدم. برعکس صدای زمختی که تو کوچه داشت، از صدای ناله هاش می شد تشخیص داد که دختره! از جام بلند شدم و رفتم تو اتاق. دستش رو گذاشته بود رو بخیه هاش و از درد به خودش می پیچید! رفتم کنار تخت و گفتم:
ـ آروم باش، چاقو خوردی!
با شنیدن صدای من یه دفعه برگشت سمتم و در حالی که سعی می کرد دردش رو پنهان کنه گفت:
ـ تو کی هستی؟
به اطرافش نگاه کرد و ادامه داد:
ـ منو کجا آوردی؟
خواست سمتم حمله ور شه؛ اما درد بهش اجازه نداد! دستش رو گذاشت رو شکمش و آخ بلندی گفت! از جام بلند شدم که براش آرامبخش بیارم. با صدای عصبی گفت:
ـ جوابم رو ندادی!
دختره ی پررو! هیچکس تا حالا جرات نکرده بود با من این جوری حرف بزنه! با صدایی عصبی تر از خودش گفتم:
ـ بهت لطف کردم نذاشتم بمیری، طلبکارم هستی؟
با این که دردش شدید بود؛ ولی کوتاه نمی اومد. نیم خیز شد و گفت:
ـ مگه من گفتم نجاتم بده؟ می ذاشتی می مردم! ببین آقا، من نه اعضای بدنم سالمه، نه کسی رو دارم که بخواد واسم پول بده. نمی دونم چرا منو آوردی این جا؟
یه ذره به دور و برش نگاه کرد و ادامه داد:
ـ ولی زدی به کاهدون!
از تفکرش خندم گرفت. سری با تاسف تکون دادم و گفتم:
ـ ببین دختر جون، اگه یه نگاه به اطرافت بندازی می فهمی من اصلا به اون چندرغاز پولی که تو داری ازش حرف می زنی احتیاجی ندارم!
با این حرفم چشماش گردتر شد. خودش رو جمع کرد و صداش رو کلفت کرد و گفت:
ـ کی گفته من دخترم؟
خنده هام به قهقهه تبدیل شد.
اخمی کرد و گفت:
ـ کوفت! من پسرم!
سرم رو تکون دادم و چشمکی بهش زدم و گفتم:
ـ ولی من مطمئنم دختری!
جیغ خفیفی کشید و خواست از جاش بلند شه که رفتم جلو و گرفتمش. با حرص گفت:
ـ ولم کن!
همون طور که می خندیدم گفتم:
ـ آروم باش. من که چیزی نگفتم.
زل زد تو چشمام و با نفرت گفت:
ـ اشتباه گرفتی، من از اوناش نیستم! ولم کن برم!
وای خدایـــا! این چی می گه؟ بعد عمری خواستیم یه کمکی در راه خدا کرده باشیم!
زل زدم به سیبیلاش و گفتم:
ـ آره، می دونم، از قیافت معلومه!
همون طور که دست و پا می زد گفت:
ـ پس واسه چی منو آوردی خونت؟ ولم کن، ولم کن می خوام برم!
چشماش رو بست و با صدای بلندی تو گوشم گفت:
ـ آخ!
ـ چی شدی؟
نگاه کردم و دیدم داره از زخمش خون می یاد!
از درد آروم گرفت. دوباره بتادین و بانداژ برداشتم و گفتم:
ـ حالا ببین می تونی خودت رو بکشی و گناهت بیفته گردن من یا نه؟
تکیه داد به تخت و گفت:
ـ خیلی درد می کنه، تو رو خدا یه کاری کن!
بتادین رو ریختم روش. جیغش رفت هوا. یه ذره دستم رو نگه داشتم تا خونش بند بیاد. از فرط درد بی حال شده بود. از جام بلند شدم و گفتم:
ـ می رم مسکن بیارم!
با صدای گرفته ای گفت:
ـ نمی خواد!
ـ چی چی رو نمی خواد، داری از درد می میری!
ـ نمی خوام، تحملش می کنم! با مسکن ممکنه خوابم ببره!
خندیدم و گفتم:
ـ نترس، کاریت ندارم!
با درموندگی گفت:
ـ آقای محترم می گم نمی خوام!
از دستش لجم گرفته بود. اگه حالش بد نبود، تا حالا صد بار از خونه پرتش کرده بودم بیرون!
چند تا نفس عمیق کشید و گفت:
ـ کجا پیدام کردی؟
دستم رو که خونی شده بود با دستمال پاک کردم و گفتم:
ـ تو کوچه، چاقو زدن و در رفتن.
با حرص گفت:
ـ نامردا، حروم خورا، الهی اون پولی که براش خون دل خوردم از تو چشمشون در بیاد!
ـ مگه چقدر بود؟
با بی حالی گفت:
ـ پنجاه هزار تومن!
ـ هه، واسه پنجاه تومن این قدر ناله و نفرین می کنی؟
چشماش رو باز کرد و گفت:
ـ شاید واسه تو هیچی نباشه؛ ولی واسه من خرج یه هفتس!
ـ باشه، باشه، حرص نخور، باز خونریزی می کنه زخمت! خب چیزی نیست که، به خونوادت بگو ریختن سرت. حتما درک می کنن.
با این حرفم انگار داغ دلش تازه شد گفت:
ـ هه، خونواده؟ کدوم خونواده آقا؟ دلت خوشه ها!
با تعجب نگاهش کردم. یه نگاه به دستمال خونی کردم و با ترس گفتم:
ـ ببینم ایدز و هپاتیت که نداری؟
لبخند تلخی زد و گفت:
ـ نترس، من پاک پاکم!
لحنش اون قدر دردمند بود که حرفش رو باور کنم. گفتم:
ـ تنها زندگی می کنی؟
سرش رو به علامت مثبت تکون داد!
ـ چرا خودت رو عین پسرا کردی؟
ـ تو این دوره و زمونه کی به یه دختر جوون بی سواد و بی کس و کار، کار می ده؟ تازه اگه فکر کنن پسرم امنیتم بیشتره!
ـ خونوادت کجان؟
یه کم جا به جا شد و گفت:
ـ من چه می دونم!؟
ـ فرار کردی؟
دستش رو گذاشت زیر سرش و بهم خیره شد و گفت:
ـ نچ!
ـ پس چی؟
خندید و گفت:
ـ عادت داری تو زندگی مردم فضولی کنی؟
از این حرفش جا خوردم. خودم رو جمع و جور کردم و به همون مهران درونم برگشتم و گفتم:
ـ نه، فقط پرسیدم که درد یادت بره!
خندید و گفت:
ـ آره جون خودت، واسه همین سر تا پا گوش شده بودی.
ای دختره پررو! شیطونه می گه بزنم چشاش رو از جا در بیارم که دیگه این جوری نگام نکنه!
خنده ای کرد و گفت:
ـ خب حالا، چرا جوش می یاری؟
از کجا فهمید؟ اخم کردم و گفتم:
ـ جوش نیاوردم!
چشمکی زد و گفت:
ـ آوردی!
از جام بلند شدم و گفتم:
ـ مثِ این که تو یه چیزیت هست.
لبخندی زد و گفت:
ـ من در طول روز با هزار تا آدم سر و کار دارم. اگه نتونم از تو چشمای طرفم بخونم چی تو سرشه که کار و کاسبیم راه نمی افته. حالا اگه می خوای بدونی کی رو راه دادی تو خونت، بیا بشین تا برات بگم؛ فقط فکر نمی کنم به مزاجت خوش بیاد.
با دستی که بهش سرم وصل بود یه گوشه تخت اشاره کرد! گفتم:
ـ نخیر، من علاقه ای به زندگی تو ندارم.
یه تای ابروش رو بالا انداخت و گفت:
ـ باشه، بابا مغرور! بیا بشین دو دقیقه به درد و دل یه آدم مریض گوش کن.
بدون این که نگاهش کنم از اتاق اومدم بیرون! اعصابم خرد شده بود. آدم عجیب و ترسناکی بود. تا حالا همچین دختری ندیده بودم. واقعا کنجکاو بودم ببینم کیه؛ اما عمرا اگه برمی گشتم تو اون اتاق.

ویرایش توسط •● نیلوفر 72●• : ۲۲ آذر ۱۳۹۱ در ساعت ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!nahal!!, !aynaz!, #saba.b#, "sun flower", * حدیث *, **دختر باران**, *alien*, *ARAM*, *h@d!s*, *hoda*, *kolaleh*, *Lilia*, *NaZ@NiN.B*, *ReiHaNe*, *S@RA, *saghari*, *SAHAR.R*, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *sogol*, *yasaman*, *ZOHRE, *~aida bala~*, *~Faezeh~*, *~SETAREH~*, *برف*, *دخت تپل*, *دیانا*, *ریحانه#, +Neda+, --Nila--, .....ARAM, ..sky.., .:aida:., .:BahaR:., .HOMA., .Mania., .nahid, .Nikita., /maryam/, 0033, 021girl, 199295, 3aba_gole, 77ZAHRA, 870664182, a.n.jel, Abandokht, abien, adriana78, aflak, afroodit, ailin jo0n, airena, Altin ay, amorist, Anahita.s, anahita13, angel04, angry girl, anitis, anna43, ANNE, Anolin, archangel, arezoo821, arezoue, arghavan58, ariana*dreams, arman_iran, Arrosha, artii, asajadi84, asal Queen, asal-1412, asal-661, asal_aram, asal_bumpy, asaree, asemanii, ashkannia, ashoka, asma66, atefeh_49, atena73, atika, atoosa joon, ava.n, ayandeh1, aygeen, azade jooon, azad_awesome, azar1, b3666, ba-maram, BaharәH, balatanha, banuye sabz, baran pr, baran97, barane abi, barane khazan, barin_s, BAZIGAR TANHA, behan, Behnaz joon, bikari, bittersweet, blub2000, bneta, carrie, coquette, crazylady, dander1000atash, darya19, Defne, degeer, deragun, diaar, Dion, divandary, dokhtare khial, dokhtaremehr, dokhte.banderi, duste man, elahe 66, elahe57, elmirareza, elnaz dadkhah, esfarzaneh, eti98, fadai, faezeh khajeh, faezeh_kht, famdavari, fani black 212, fantasy girl, fariba44, faribash, fariba_hed, farizad, Farnaz, farzane.rsh, fashion_erfan, fati70, fatima64, fatima983, fereshth, fk-osh-d, foozhan az, fouji, galadril3, gandomsa, ghazaal_s96, ghazal p, ghazal.76, gheisareh, ghs12, Giss Golabetoon, Golbahar75, goli21, golnuosh, googoosh z, hala, hanajigh, hana_m, Haniday, hanye, harimeshgh, hasti-2012, haveking, hed2010, hediyeh_b, helinda, hermiun_0, hesaneh, hilda_moonlight, hirta, hoaya, hobi, hoda_f1, homa*, homa41, HOOM@N, hooramohebtash, hooriya_y, HRad, hyunah, icegirl78, Irani, iryane, j.ghanavizi, joana, JonasRahimi, Just Say No, kasra.sh, ketne, khademre, Khate Siah, khatereh14, khorshid☼dokht, kiana61, kiarash@98, kimi khoshgele, kimi-vorojak, kimia joon, king _ panther, kiumars, kooh sangi, L!nA, l0vin, l23Za, ladyscreamerr, leila.kh, leila93, lili 20, lili.sz75, little princess, little-fairy, liuana, lmnop, love is.., lovestar7293, M mehrane, m-khani, m.diamond.s, m.h73, m.mahshid, m0nire, m0zhdeh, Ma Neli, Maedeh, maedeh angel, mahana1, mahboob21, mahdi3h, mahdieh67, Mahdis 77, Mahdis @69, mahdiye21, mahinfk, mahnazmom, mahsa 21, mahsa.beyaz, mahsa.h.i, mahsa11, mahsa1490, mahsadina, mahsan70, mahshid_3d, mahtab 1995, mahtab10, mAhTa_sAsI, mahya1995, Maman fariba, man!, manemah, maneou, mani1384, mansoure, Mansoure 391, marva, maryam sh, maryam.khakbaz, maryam1363, maryam56, maryam63279, maryammmmmm6, maryammoayedi, maryammogadas, maryam_mariusz, marzi marzi, marzie1994, masi62, masin, math20, mati jojo, matin_a, mb_maryam, mehnoosh, mehrave09, MEHREDAD98ia, mehrnoush_re, melodina, mess, mfr60, milana, MINA JOOJOO, mina68, mina_75, mina_joon, miracle72, Misha73, mishapasha, misha_joon, misha_kavir, Miss A, miss maryam, MOHI goli, mona1375, monir1343, moniya, monos, moonila, moon_light, mrs.z bazi, mzbanoo1379, mzm1368, n.a., n.shina, n@sim, naaafas, nadia1, nafas.65, nafas44, Nahid72, nana22, nanazkhanoom, narciss, Nargis-narcisse, Nashenase tanha, nasim j, nasimevasl19, nastaran86, nastaran_702, nazi_gf2010, ned67, Neda Joni, nedaj, neela, neg neg, negar1373, negin17, neginra, New Age, ni yaz, niayesh00, niazruby, niki73, nikitaaa24, nikoo 123, niloofarafoolin, nini84, ninja fairy, noshafarin, nrezaii, n_arghavan, olala, omidk, OutlawGirl, PAEEZ70, parachutist, pardisa 1, pari1990, pariedarya, parisa*M, parisaparisa, parmis91, PaRnIa.Pjs, parniya00asal, parvane., Patient.Stone, peg@h, Persia Miss, peymaneh, phare, Pinkvadie, pink_daughter, punio, raana76, raha moozy, raha6956, rahaa_m, RaheBipayan*, ramanava, ramlin, rangin, redrose_love68, Reza, reza9000, Rha.sh, riitaa, Ritzy, Roghaye57, Rooz khosh, roshan*, roya1365, roya62, ROZ GOL, Roza00, rozhina, s.d.yeganeh, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, sada, sadsadsad, Saeideh_82, saghi.m, sahelii, sakhre, samandf, samaneh60, samir, samira1362, samiramis777, Sam!ra, samxavi, sana1577, Sanaz1370, sanaZzZ, sanaz_, sar gol, sara parvizi, sara*vooroojak, sara...soooooti, sara1995, sarah.sh, saraice, sarma1010, sarvin jojo, sasa75, Satiya, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, selia-aram, Semin309, sepide23, sepide25, sepideh1993, Sepideh2, SETARE SOHEYL, setareh273, setayesh1363, setia22, shafagh 69, shafagh falagh, Shaloliz, shanal gharmazi, shayesteh 96, sheerycold, sheida_953, sheydajoooon, shf_aboops, shima72, shirin74, shiva 501, sholeye khamush, shooma, sh_rezaei, sibsorkhhava, simaN, sinsor, sipa, sizert69, skyasal, sma40, snia, soda 70, sogand.m, sogol21, solia, some61, somy_kh, sonia1357, sotazi, souraj, ssmaryam, Star inferNal, Star-crossed, Star8, starter127, Star_69, star_crossed, strich, suny girl, sura, syhbyt, tahi619, Taira, takshakh2838, Tala.N.A, tama1011, tanaz 16, tania_7, taraneh joon, TARANOMEMEHR, Termeh1, tina 1989, tina76, Titania1273, to0oranj, tondar1365, traker, valehjoon, vampire123, venus7021, vianna, violet_mahtab, vitric, wildfire14, wish..., yaldasp, yas6662, yasaman20, yasaman_m, yasamin-73, yasamin_34, yasesabs, yasnaa, yegane34, yjdj, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinabjoon, zeinab_75, zibahp, ziglernata, zina, zizi.m, zizi.nazi, zy_jahromi, Z_M267, [SARA], _Azadeh_, |SarA_S|, ~*7en*~, ~*MONA*~, ~anahita~, ~Ani Joon~, ~B@H@R~, ~Magic Life~, ~mahdis~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~Piano~, ~Tulip~, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آبجی نیلوفر, آتش سرخ, آذردخت, آستاره, آسمان ابری, آمستريدا, آیدا***, اب و اتش, اترون, ارتمیس *, اشك اسمون*باران, افتاب پنهان, افسانه1362, اقاقی, النار, الند, الهام بانو, امید دیدار, ایناس68, ایکسا خانوم, باران غزل, بازیگوش, برادپیت, بلفى, بهار سرد, بهار من, بهارجون, بهـار, بی بی گل, تابتا, ترنج خاتون, ترنم, تهمتن, جغله0, حاج اقاا, حنانه 1874, خیال غزل, خیال پاییز, دختر ارام, دختر خون اشام, دختراسمان, دور ولی نزدیک, دکور, راتمینار, راژانه, رزصورتی, رها خانووم, رهان, رویای من او, زن شرقی, زهره عشقی, زوها, ساحلی, سافانا, سانازارمان, سانجانا, ستاره کویر, ستاره.ث, ستاره76, سرای بانو, سرتق, سمانه92, سویود, سپید و سیاه, سپیدوسیاه, سکوت من, سیندخت بانو, شادئ, شادزی, شاهزاده دو رگه, شاپررک, شاپرک13, شبنم, شهرزاد ن, شورم, شیوا, شیوا.ر, صحبا, طلوع عشق, عمه خانم, غزال آریا, فاطمه سادات ..., فاطي91, فانتین, فرزانه 62, فرشا, فرگلf, ققنوس98, لاله 22, لمیس20, لی لی تنها, لیلیپوت, م.نوری, ماجده, مادام بی موسیو, ماهين, محبوبه_م, مرجان55, مرضی2, معصومه بانو, معمار کوشمولو, ملینا هخامنش, منم و تنهایی, مهر اریایی, مهرآذین, مهستی, می توو, نازنین 87, نازنین30, نداي عشق, ندای بهار, نسرین..., نسیب, نصرا..., نفس_20, نم نم باران, ننه هانی و حوری, نوازشگر, نوشین66, نگاه روشن, نیاز.ش, نیلوفر دختر دریا, نیلوفر:-), نیکا83, هادیانا, هنانه, هورتاش, ویدا.ف, ویشار, پتی-یا, پرستو خانم, پرهامه, پرواس, پونام, چلیپا, کایرا.70, کایسا, کلی کلی, کمند, گلبو, گمشده, یلدا تقی زاده, یلدا2222, ღســـــوزانღ, •●شقایق●•, ♣ Elvira ♣, ♥saya♥
قدیمی ۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

•● نیلوفر 72●• آواتار ها

پست بسیار مفید  +338 امتیاز     

زنگ زدم به مش رحیم و گفتم بره ماشینم رو بیاره. می دونستم ساعت یازده و نیمه؛ ولی خب حقوق می گرفت که همین کارا رو بکنه دیگه. خودمم رفتم دراز کشیدم رو کاناپه.

ساعت داشت یک می شد و من هر چی خودم رو روی کاناپه جا به جا می کردم، نمی تونستم بخوابم. من هیچ جایی به جز تو تختم راحت نبودم که اونم این دختره تصاحب کرده بود! از جام بلند شدم و رفتم تو اتاق و چراغ رو روشن کردم. یه دفعه گفت:
ـ اَه! کور شدم!
نگاهش کردم. چشماش رو محکم رو هم گذاشته بود. گفتم:
ـ بیداری؟
ـ نه، خوابم، خودم رو زدم به بیداری!
ـ دیشب تو شیشه خیار شور خوابیدی؟
ـ شیشه خیار شور خیلی بهتر از بعضی جاهای دیگه س!
منظورش رو فهمیدم؛ ولی به روی خودم نیاوردم. راست می گفت، دخترایی مثِ اون خیلی راحت تر از این که بخوان تغییر قیافه بدن می تونستن پول در بیارن. آروم چشماش رو باز کرد. نشستم رو تخت و گفتم:
ـ می شه بری تو هال بخوابی؟
یه ذره نگاهم کرد. سرمش رو که تموم شده بود از دستش باز کردم و گفتم:
ـ من فقط رو تختم خوابم می بره!
لبخندی زد و به زور خودش رو کشید بالا و گفت:
ـ واقعا شرمندم.
یه نگاه به ملافه خونی انداخت و گفت:
ـ کجا باید برم؟
ـ شرمنده، من نمی تونم بخوابم، فردا هم کلی کار دارم!
سرش رو تکون داد و گفت:
ـ همین که نذاشتی بمیرم باید یه عمر دولا و راست شم واست.
به سختی نشست سر جاش. عجب غلطی کردم، دختر بیچاره نمی تونست جم بخوره، بعد من می خواستم بفرسمتش بره یه جا بدتر از این جا بخوابه! یه ذره نگاهش کردم و گفتم:
ـ نمی خواد، بگیر بخواب، من یه فکری می کنم.
پاهاش رو از تخت آورد بیرون و گفت:
ـ اگه می خواستی فکری بکنی تا حالا کرده بودی.
همون طور که خم شده بود و دستش رو شکمش بود گفت:
ـ کجا باید برم؟!
رفتم جلو دستش رو بگیرم که دستم رو پس زد و گفت:
ـ د یالا! نکنه می خوای تا صبح سر پا نگهم داری؟
به بیرون اتاق اشاره کردم و گفتم:
ـ وسط هال رو به روی تلویزیون یه مبل بزرگ سه نفره هست. اون جا راحتی.
پتویی که رو تخت بود رو برداشتم و گفتم:
ـ بیا ببرمت!
پتو رو از دستم گرفت و گفت:
ـ خودم می رم، ممنون!
لحنش ناراحت نبود. نفهمیدم بهش برخورده یا نه! اون قدر خسته بودم که تا رفت لباسام رو عوض کردم و افتادم رو تخت.

صبح با صدای زنگ گوشیم از جا پریدم! گوشی رو برداشتم. ساعت هفت بود. آلارمش رو خاموش کردم و از اتاق رفتم بیرون. دیدم دختره پتو رو پهن کرده و خوابیده رو سرامیکا! از سرما خودش رو جمع کرده بود! رفتم بالا سرش و یه ذره تکونش دادم و گفتم:
ـ دختر جون، پاشو!
حتی اسمشم نمی دونستم! آروم آروم چشماش رو باز کرد. تازه متوجه چشمای درشت و مشکی تیله ایش شدم که زیر اون مژه های پر پشت خودنمایی می کرد. ابروهاش صاف بود؛ ولی زیر ابرو زیاد داشت. یه ذره نگاهم کرد. انگار تازه فهمیده بود کجاست. گفتم:
ـ چرا این جا خوابیدی؟ مگه نگفتم رو مبل بخواب؟ موهای کوتاه مشکیش رو با یه دست داد بالا و بهم خیره شد. دقیقا همون کاری که وقتی یه نفر بیدارم می کنه انجام می دم. هنوز گیج و منگ بود با صدای خواب آلودش گفت:
ـ چی؟
ـ ناراحت شدی گفتم برو بیرون بخواب؟!
با سختی از جاش بلند شد تکیه داد به دیوار و به زخمش اشاره کرد و گفت:
ـ نه بابا، ناراحت چیه؟ من عادت ندارم رو تخت بخوابم.
دستش رو محکم زد رو زمین و با رضایت گفت:
ـ یار قدیمی و صمیمی من این جاست!
ـ خب ممکن بود بخیه هات باز شه!
ـ ترسیدم مبلتم مثِ روتختیت کثیف کنم!
آخی، این همه تواضع رو من کجا جا بدم؟ خجالت زدم کردی دختر.
ـ بذار زخمت رو ببینم!
آروم گوشه ی لباسش رو دادم بالا. خون روش خشک شده بود. گفتم:
ـ بیا بریم روش رو واست تمیز کنم!
آروم گفت:
ـ تو دکتری؟
سرم رو به علامت مثبت تکون دادم و گفتم:
ـ متخصص داخلی!
یه ذره نگاهم کرد؛ ولی متوجه نشد. با تعجب گفت:
ـ یعنی تو ایران درس خوندی؟
از حرفش خندم گرفت. دستش رو گرفتم و در حالی که از جا بلندش می کردم گفتم:
ـ نه اون داخلی! منظورم داخل بدنه.
لبش رو گزید و گفت:
ـ آها! ببخشید، من حواسم یه کم سرجاش نیست قاطی کردم.
همون طور که می بردمش سمت حمام گفتم:
ـ چقدر درس خوندی؟
ـ تا سوم راهنمایی؟ کجا می ری؟
ـ می ریم تو حموم!
با این حرفم رنگش پرید. می تونستم کامل توضیح بدم چرا؛ ولی دلم می خواست اذیتش کنم! خندیدم و گفتم:
ـ می خوام زخمت رو بشورم. وسط خونه که نمی شه!
باز نگاهم کرد که گفتم:
ـ نترس بابا، فقط روی زخمت رو می شورم.
با مشت زد تو سرم و گفت:
ـ بهتره با من از این شوخیا نکنی!
منو زد؟ این دختره منو زد؟ یه دفعه جوش آوردم و با خشم گفتم:
ـ چه غلطی کردی؟
اون که از عکس العمل من تعجب کرده بود تو چشمام زل زد و لباش رو جمع کرد! با عصبانیت داد زدم:
ـ چی کار کردی الان؟
نزدیک بود از ترس خودش رو خیس کنه. خواست بکشه عقب که محکم گرفتمش. با صدای لرزونی گفت:
ـ ببخشید، من که آروم زدم.
تو صورتش فریاد کشیدم:
ـ تو خیلی بیجا کردی!
بیچاره جمع شد. آخ که چقدر من از قدرت نمایی لذت می بردم. اشک تو چشاش جمع شد و گفت:
ـ نامرد داد نزن، مریض و علیل گیر آوردی؟ ضعیف گیر آوردی؟
مات نگاهش کردم. دستش رو از تو دستم کشید و با بغض گفت:
ـ ببخشید آقای محترم، فکر کنم خیلی مزاحمتون شدم، بهتره من برم. ممنون بابت پانسمان، خدا هر چی می خواین بهتون بده.
برگشت بره. مونده بودم چی بگم. چی داشتم که بگم؟ حالا می گیم انسانیت ندارم. از نظر کاری هم این طرز برخورد با بیمار نبود. با کلافگی دستی تو موهام کشیدم، بعد رفتم طرفش. با اون بخیه دو سه قدمم به زور برداشته بود. دستش رو گرفتم و گفتم:
ـ خب حالا! بیا بریم زحمت رو تمیز کنم، بعد هر جا خواستی برو.
اشکاش رو با آستینش پاک کرد و دنبالم راه افتاد. نشوندمش روی سکوی وان. یه کلمه حرف نمی زد. یه ذره آب ولرم و صابون، با یه ذره بتادین درست کردم و یه دستمال استریل برداشتم و باهاش خیسش کردم. رفتم جلو و گفتم:
ـ لباست رو بده بالا!
دستش رو دراز کرد و گفت:
ـ بدین، خودم می تونم!
دستم رو کشیدم عقب و گفتم:
ـ نمی تونی، درد داره، بگیر بالا لباست رو!
گوشه لباسش رو زد بالا. دقیقا تا بالای زخمش! با حرص دستش رو گرفتم و بلوزش رو کشیدم بالا تا بتونم درست و حسابی زخمی که رو شکمش خشک شده بود رو پاک کنم!
تا دستم رفت رو بخیه ها دادش در اومد! کاری نمی شد کرد، باید تحمل می کرد. آروم گفت:
ـ دق و دلیت رو، رو زخمم خالی نکن!
همون طور که دستمال رو می کشیدم رو زخمش گفتم:
ـ افکارت خرابه ها! خب چی کار کنم درد می گیره.
صورتش رو جمع کرد و گفت:
ـ ازشون نمی گذرم. الهی صد برابر این تنشون بخیه بخوره.
زخمش رو که تمیز کردم از جاش پرید و گفت:
ـ خب من دیگه می رم.
ـ بگو مراقبت باشن.
پوزخندی زد و گفت:
ـ کیا؟
شونه هام رو انداختم بالا و گفتم:
ـ چه می دونم؟ همونایی که باهاشون زندگی می کنی!
یه پوزخند دیگه زد و گفت:
ـ باشه، حتما!
پیراهن خونیش رو داد تو شلوار لی کهنش و زیپ کاپشنش رو بالا کشید. خداییش هیچکس نمی تونست بفهمه دختره! نه این که زشت باشه، اتفاقا اگه از اون سیبیلای بلند و ابروهای پرپشت و صورت اصلاح نکردن چشم پوشی می کردی بینی و لبای متناسبش واقعا خواستنی بود چشماش، دقیقا همون چیزی که نمیشد راحت نادیدشون گرفت. من همش دنبال دخترای بور و چشم رنگی بودم، هیچ وقت فکر نمی کردم یه جفت چشم سیاه اینقدر بتونه منو درگیر خودش کنه! گفتم:
ـ با کی می ری؟
می خواست سرحال و سالم به نظر برسه؛ ولی من که می دونستم دوازده تا بخیه چیز کمی نیست! نفس عمیقی کشید و گفت:
ـ با کی نه! با چی؟!
سرم رو تکون دادم و گفتم:
ـ خب با چی؟
سوییچ موتورش رو از جیبش در آورد و گفت:
ـ با رخش.
با تعجب گفتم:
ـ چی؟
خندید و گفت:
ـ با موتورم دیگه.
اخم کردم و گفتم:
ـ آره، با این حالت بشین ترک موتور تا از خونریزی بمیری.
اخمی کرد و گفت:
ـ بخاطر چهار تا بخیه که نمی تونم کار و زندگیم رو ول کنم. کسی نیست منو باد بزنه. درد اینم قابل تحمله، از خیلی دردای دیگه قابل تحمل تره!
چقدر نامفهوم حرف می زد. بی خیال عمق کلامش شدم و گفتم:
ـ بیا بریم، من می رسونمت.
ـ نه، نمی خواد، خیلی زحمتت دادم. کیه که تو این دوره زمونه یه آدم غریبه رو این جوری راه بده تو خونش، بدون هیچ چشم داشتی زخم واسش بخیه بزنه و جای خواب بهش بده؟
از کجا معلوم شاید دزد بود. روش باز می شد. خوبم که این جا رو دید زده بود، شبونه می ریختن تو خونه و منو می کشتن و خونه رو خالی می کردن. گفتم:
ـ اگه حالت این جوری نبود عمرا راهت می دادم.
سرش رو تکون داد و گفت:
ـ می دونم، به هر حال ممنون.
از حمام رفت بیرون. رفتم دنبالش و گفتم:
ـ گفتم می رسونمت.
ایستاد سر جاش و گفت:
ـ تا حالا کسی رو حرفت حرف نزده، نه؟
سرم رو به علامت منفی تکون دادم و در حالی که می رفتم سمت اتاقم گفتم:
ـ صبر کن لباسام رو عوض کنم.
خنده ای کرد و گفت:
ـ از اخلاقت معلومه، مغرور و از خود راضی.
چه آدم رکی بود. کی می تونه صاف صاف وایسه بگه هی یارو، تو مغروری! برعکس همیشه که تا یه چیزی بهم می گفتن سریع پاچشون رو می گرفتم، این بار اصلا به دل نگرفتم. یه شلوار کتون با بافت توسی تنم کردم. کتم رو برداشتم و از اتاق اومدم بیرون و دیدم تکیه داده به دیوار و شکمش رو گرفته.
ـ خوبی؟
تا منو دید دوباره صاف واستاد. یه تای ابروم رو دادم بالا و با خودم گفتم:
ـ چه محکم!
با هم وارد حیاط شدیم. نگاهش رو دور حیاط چرخوند و گفت:
ـ خونه خوشگلی داریا.
در رو بستم و گفتم:
ـ قابل نداره!
ماشین تو پارکینگ بود. رفتم سمت ماشین و به دختره گفتم:
ـ می تونی بیرون وایسی تا ماشین رو از پارک در بیارم؟!
سرش رو به علامت مثبت تکون داد و از در رفت بیرون. خدا رو شکر پنچریش رو هم گرفته بود. ماشین رو بردم تو کوچه، دیدم دختره رفت سمت در. سرم رو از پنجره بیرون آوردم و گفتم:
ـ چی کار می کنی؟
ـ برم در رو ببندم.
خندیدم و گفتم:
ـ اتوماتیکه.
یه نگاه کرد به در که داشت بسته می شد. لبخندی زد و اومد سمت ماشین و گفت:
ـ موتورم چی؟
ـ سوار شو، می دم برات بیارنش.
رو صندلی جلو نشست.
ـ ماشینت چیه؟
ـ هیوندا کوپه.
ـ هیوندا چی چی؟
ـ همون هیوندا.
ـ هان، می گما!
ـ چی می گی؟
یه نگاه به ماشین کرد و گفت:
ـ می گم خوشگله.
خندیدم و گفتم:
ـ آدرست رو بده.
داشت آدرس می داد. کم کم از شهر دور شدیم. دروغ چرا، ترسیده بودم، اگه بیرون شهر یه گله بشن و بریزن رو سرم چی؟
همون طور با احتیاط هر جایی می گفت می رفتم. بالاخره پشت یه سری ساختمون مسکونی که در حال ساخت بود گفت:
ـ همین جاست!
یه نگاه به دور و بر کردم. جز منطقه ای که ساخت و ساز می کردن، بقیش زمین خاکی بود. گفتم:
ـ خونت این جاست؟
به تپه خاکی که سمت چپ بود اشاره کرد و گفت:
ـ اون جاست.
ـ بیام باهات؟
شونه هاش رو انداخت بالا و گفت:
ـ می خوای بیای بیا.
هر دوتامون از ماشین پیاده شدیم. اون جلو می رفت و منم آروم آروم پشتش می رفتم. یه نگاه به کارگرایی که تو ساختمونا بودن کردم. اگه بخواد بلایی سرم بیاره داد می زنم می یان کمکم. جلو رفتیم. پشت تپه ایستاد و گفت:
ـ رسیدیم، به لونه موش من خوش آمدید.
همچین با غرور می گفت که خندم گرفت. رفتم جلوتر. چیزی که می دیدم رو باور نمی کردم. با یه اتاقک آهنی کوچیک رو به روم بود. دورش رو با پلاستیک و چوب پوشونده بودن. رفت جلو و یه گوشه ی پلاستیک رو داد بالا و گفت:
ـ ببخشید دیگه، با خونه شما خیلی فرق داره!
یه سرک کشیدم توش. رو زمین هم با پلاستیک فرش شده بود. یه حصیر درب و داغون هم رو زمین بود. یه طرف یه تشک و پتوی قدیمی گذاشته بود و یه پیکنیک کوچیک. ظرفاش رو چیده بود کنار پیکنیکش. اون طرفشم یه سبد لباس بود. اندازه ی اتاقک به زور به سه در چهار می رسید. یه نگاه بهش کردم، ایستاده بود وسط اتاق و لبخند می زد. ناخودآگاه اشک تو چشمام جمع شد. انتظار چنین چیزی رو نداشتم. بدون هیچ حرفی با عصبانیت رفتم بیرون و به سمت ماشینم رفتم. همون طور که پشت سرم می اومد گفت:
ـ به خدا همه چی این جا تمیزه.
دلم می خواست همون وسط زار بزنم. جوابش رو ندادم.
ایستاد و گفت:
ـ باشه، هر جور خودت راحتی. ممنون بابت پانسمان.
منتظر بود جوابش رو بدم؛ ولی من هیچی نگفتم. یه کلمه حرف می زدم به هق هق می افتادم. سوار ماشین شدم و دوباره نگاهش کردم. یه دستش رو تو بغل گرفته بود و با لبخند برام دست تکون می داد. دلم می خواست هر چه زودتر از اون جا دور بشم. ماشین رو روشن کردم و با آخرین سرعتم حرکت کردم.

ویرایش توسط •● نیلوفر 72●• : ۶ دي ۱۳۹۱ در ساعت ۰۴:۳۷ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !aynaz!, #saba.b#, * حدیث *, **دختر باران**, *alien*, *ARAM*, *h@d!s*, *hoda*, *kolaleh*, *Lilia*, *NaZ@NiN.B*, *ReiHaNe*, *S@RA, *saghari*, *SaNaY*, *shima*, *sogol*, *yasaman*, *ZOHRE, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *برف*, *دخت تپل*, *دیانا*, *ریحانه#, +Neda+, --Nila--, .....ARAM, .:aida:., .:BahaR:., .HOMA., .Mania., .nahid, .Nikita., /maryam/, 0033, 021girl, 199295, 77ZAHRA, 870664182, a.n.jel, Abandokht, adriana78, aflak, afroodit, ailin jo0n, airena, Altin ay, amorist, Anahita.s, anahita13, angel04, angry girl, anitis, anna43, ANNE, Anolin, archangel, arezoo821, arezoue, arghavan58, ariana*dreams, arman_iran, Arrosha, artii, asajadi84, asal Queen, asal-1412, asal-661, asal_aram, asal_bumpy, asaree, asemanii, ashkannia, ashoka, asma66, atefeh_49, atika, atoosa joon, atoosa74, ava.n, ayandeh1, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, azar1, ba-maram, bahar.nt, BaharәH, balatanha, banuye sabz, baran pr, barane abi, barane khazan, barin_s, BAZIGAR TANHA, behan, Behnaz joon, berkeh, bikari, bittersweet, blub2000, bneta, carrie, cole, coquette, crazylady, D.maryam, dander1000atash, darya19, Defne, degeer, deragun, diaar, dina_min, divandary, dokhtare khial, dokhtaremehr, duste man, eghlima***, elahe57, elmirareza, elnaz dadkhah, eti98, fadai, faezeh khajeh, faezeh_kht, fani black 212, Farah123, fariba44, faribash, fariba_hed, Farnaz, farzane.rsh, fashion_erfan, fati70, fatima64, fk-osh-d, foozhan az, fouji, galadril3, gandomsa, ghazal p, ghazal26859, ghs12, Golbahar75, goli21, golnuosh, googoosh z, gorgin khan, hala, hana_m, Haniday, hanye, harimeshgh, hasti-2012, haveking, hed2010, hediyeh_b, helinda, hermiun_0, hesaneh, hilda_moonlight, hirta, hoaya, hobi, hoda_f1, homa*, homa41, HOOM@N, hooramohebtash, hooriya_y, HRad, hyunah, Irani, iryane, j.ghanavizi, joana, JonasRahimi, Just Say No, kasra.sh, ketne, khademre, Khate Siah, khatereh14, khorshid☼dokht, kiana61, kiarash@98, kimi khoshgele, kimi-vorojak, kimia joon, king _ panther, kiumars, kooh sangi, l0vin, l23Za, ladyscreamerr, leila.kh, leila93, lili 20, lili.sz75, Lioda, little princess, little-fairy, liuana, lmnop, love is.., M mehrane, m-khani, m.h73, m.mahshid, m0nire, m0zhdeh, Ma Neli, Maedeh, maedeh angel, mahana1, mahboob21, mahdi3h, mahdiar, mahdieh67, Mahdis 77, Mahdis @69, mahdiyeee, mahinfk, mahnazmom, mahsa 21, mahsa.beyaz, mahsa.h.i, mahsa11, mahsa1490, mahsadina, mahsan70, mahshid_3d, mahtab10, mAhTa_sAsI, mahya1995, Maman fariba, man!, manemah, maneou, mani1384, mansoure, Mansoure 391, many22, marva, maryam joOon, maryam sh, maryam.khakbaz, maryam1363, maryam56, maryam63279, maryammmmmm6, maryammoayedi, maryammogadas, maryam_mariusz, marzi marzi, marzie1994, masi62, masin, mati jojo, matin_a, mb_maryam, mehnoosh, mehrave09, MEHREDAD98ia, mehrnoush_re, mess, me_ned, mfr60, michka_61, milana, MINA JOOJOO, mina68, mina_75, mina_joon, miracle72, Misha73, mishapasha, misha_joon, misha_kavir, Miss A, miss maryam, MOHI goli, mona1375, monir1343, moniya, moonila, moon_light, mrs.z bazi, mzbanoo1379, mzm1368, n.a., n.shina, n@sim, naaafas, nadia1, nafas44, nana22, narciss, Nashenase tanha, nasim j, nasimevasl19, nastaran86, nastaran_702, nazi_gf2010, Neda Joni, nedaj, neela, neg neg, negar1373, negin17, neginra, ni yaz, niayesh00, niazruby, nikitaaa24, nikoo 123, niloofarafoolin, nini84, ninja fairy, noshafarin, nrezaii, n_arghavan, olala, OutlawGirl, PAEEZ70, parachutist, pardisa 1, pari1990, parisa mah, parisa*M, parisaparisa, parmis91, PaRnIa.Pjs, parniya00asal, parvane., Patient.Stone, peg@h, Persia Miss, peymaneh, Pinkvadie, pink_daughter, punio, pure13, raha moozy, raha6956, RaheBipayan*, ramlin, rangin, redrose_love68, Reza, reza9000, riitaa, Ritzy, Roghaye57, Rooz khosh, roshan*, Roxana28, roya1365, roya62, ROZ GOL, Roza00, rozhina, rozita maryam, s.d.yeganeh, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, sadsadsad, Saeideh_82, saghar.., saghi.m, sahelii, samandf, samir, samira1362, samiramis777, Sam!ra, samxavi, sana1577, Sanaz1370, sanaZzZ, sanaz_, sany2000, saqi, sar gol, sara parvizi, sara*vooroojak, sara...soooooti, sara.sn93, sara1995, sarah.sh, saraice, sarvin jojo, sasa75, Satiya, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, selia-aram, Semin309, sepide23, sepide25, sepideh1993, Sepideh2, setayesh1363, setia22, shadi 936, shafagh 69, shafagh falagh, Shaloliz, shanal gharmazi, shayesteh 96, sheerycold, sheida_953, sheydajoooon, shirin74, shiva 501, sholeye khamush, shooma, sh_karan, sh_rezaei, sibsorkhhava, simaN, sinsor, sipa, sisi7070, sizert69, skyasal, sma40, snia, soda 70, sogand.m, sogol21, solia, some61, somy_kh, SONIA B, sotazi, souraj, Star-crossed, Star8, starter127, Star_69, star_crossed, strich, suny girl, sura, syhbyt, tahi619, Taira, takshakh2838, Tala.N.A, tama1011, tania_7, taraneh joon, TARANOMEMEHR, tara_5877, Termeh1, tina 1989, Titania1273, to0oranj, tondar1365, traker, unichorn, valehjoon, vampire123, venus7021, vianna, violet_mahtab, vitric, wildfire14, wish..., yaldasp, yasaman20, yasaman_m, yasamin-73, yasamin_34, yasesabs, yasnaa, yegane34, yjdj, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinabjoon, zeinab_75, ziba111, ziba22, zibahp, ziglernata, zina, zizi.m, zy_jahromi, Z_M267, [SARA], _Azadeh_, |SarA_S|, ~*MONA*~, ~anahita~, ~Ani Joon~, ~B@H@R~, ~Magic Life~, ~mahdis~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~Piano~, ~Tulip~, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آتش سرخ, آذردخت, آستاره, آسمان ابری, آیسان راد, اب و اتش, اترون, ارتمیس *, اشك اسمون*باران, افتاب پنهان, افسانه1362, اقاقی, النار, الند, الهام بانو, ایناس68, ایکسا خانوم, بازیگوش, برادپیت, بلفى, بلور, بهار سرد, بهار من, بهارجون, بی بی گل, تابتا, ترنج خاتون, ترنم, تهمتن, حاج اقاا, حنانه 1874, خیال غزل, خیال پاییز, دختر ارام, دختر خون اشام, دختراسمان, دور ولی نزدیک, دکور, ذانا, راتمینار, راژانه, رزصورتی, رها خانووم, رهان, رویای من او, زن شرقی, زهره عشقی, زوها, زکیه م, س_م_م_, ساتیا_س, ساحلی, سافانا, سانازارمان, سانجانا, ستاره کویر, ستاره.ث, سرای بانو, سرتق, سمانه92, سویود, سپیدوسیاه, سکوت من, سیندخت بانو, شادئ, شاهزاده دو رگه, شاپررک, شاپرک13, شبنم, شهرزاد ن, شورم, شیوا, شیوا.ر, صحبا, طلوع عشق, عسل مامی, غزال آریا, غزال66, فاطمه سادات ..., فاطي91, فانتین, فرزانه 62, فرشا, فرگلf, ققنوس98, لاله 22, لمیس20, لی لی تنها, لیلیپوت, م.نوری, ماجده, مادام بی موسیو, ماهين, محبوبه_م, مدار2, مرجان55, مرزنگام, مرضی2, معصومه بانو, معمار کوشمولو, منم و تنهایی, مهرآذین, مهستی, می توو, نازنین 87, نازنین30, ندای بهار, نسرین..., نسیب, نفس_20, نم نم باران, ننه هانی و حوری, نوازشگر, نوشین66, نگاه روشن, نیاز.ش, نیکا83, هادیانا, هنانه, ویدا.ف, ویشار, پتی-یا, پرستو خانم, پرهامه, پرواس, پونام, چلیپا, کایرا.70, کایسا, کلی کلی, کمند, گلبو, گلی73, گمشده, یلدا تقی زاده, یلدا2222, ღســـــوزانღ, ☆ Ghasedak ☆, ♣ Elvira ♣, ♥saya♥, 。 sIrVαT 。
قدیمی ۲۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

•● نیلوفر 72●• آواتار ها

پست بسیار مفید  +343 امتیاز     

از اون جا یه راست رفتم بیمارستان. تمام روز کلافه بودم. خدا رو شکر زیاد مریض نداشتم. فکرم مشغول دختره بود. یعنی واقعا اون جا زندگی می کرد؟ اصلا اون جا می شد زندگی کرد؟ اگه زخمش عفونت کنه چی؟ راهش از شهر دور بود. اون طرفا هم کسی نبود. باید به یه بهونه ای می رفتم اون جا. تا شب تو مطب آروم و قرار نداشتم. تا ساعت نه و نیم مریض داشتم. قرارای بعد از ساعت هشت رو کنسل کردم و به سمت خونه راه افتادم. رسیدم خونه، مش رحیم رو صدا زدم و گفتم موتور رو بیاره تا سر اتوبانی که داشتن ساختمون سازی می کردن. خودمم رفتم دو پرس جلو کباب گرفتم تا برم اون جا! نزدیک تپه ای که صبح نشونم داده بود پارک کردم و رفتم از مش رحیم موتور رو گرفتم و بهش پول دادم تا برگرده. موتور رو بردم بالا. یه نور ضعیفی از تو اتاقک سوسو می زد. آروم رفتم دم درش و پلاستیک کلفت رو کنار زدم. صدای دختره رو بدون این که ببینمش شنیدنم.
ـ سلام.
سرم رو بردم تو. تشکش رو پهن کرده بود و نشسته بود روش. پتوش رو انداخته بود رو پاهاش و داشت بافتنی می کرد. با دیدنش لبخندی زدم و گفتم:
ـ سلام.
خواست از جاش بلند شه که سریع رفتم بالا سرش و گفتم:
ـ زخمت چطوره؟
چشم از بافنتیش برداشت و گفت:
ـ نمی دونم، درد که نمی کنه!
زانو زدم کنارش و گفتم:
ـ ببینم.
پتوش رو زد کنار. یه پلیور بافت خیلی گشاد مردونه تنش کرده بود. به زخمش یه نگاهی انداختم و گفتم:
ـ خوب می شه، پنج، شش روز دیگه می یام بخیه هاش رو می کشم.
سرش رو تکون داد و گفت:
ـ صبر کن چایی بریزم!
دستم رو گذاشتم رو شونش و گفتم:
ـ نمی خواد، حالت خوب نیست!
خندید و گفت:
ـ جایی که نمی خوام برم، همین بغل دستمه.
به پیک نیکش که گوشه اتاقک بود اشاره کرد. یه کتری و قوری کوچیک روش بود.
بهم نگاه کرد و گفت:
ـ نمی خوای؟
سرم رو به علامت منفی تکون دادم و گفتم:
ـ شام داری؟
دستش رو کشید پشت گردنش و با شرمندگی گفت:
ـ با این حالم نشد برم بیرون. موتورمم که پیش تو بود. اگه گرسنته نون و پنیر دارم.
ـ نه، شام گرفتم.
ـ شام گرفتی؟
سرم رو به علامت مثبت تکون دادم. پتوش رو جمع کرد و گفت:
ـ تو رو خدا دیگه این کار رو نکن.
با تعجب گفتم:
ـ چرا؟
با نگرانی گفت:
ـ نمی تونم پولش رو پس بدم.
خندیدم و گفتم:
ـ پولش رو نخواستم، این چه حرفیه؟ به عنوان یه پزشک باید حواسم به مریضم باشه.
یه ذره خیره نگاهم کرد که یعنی خر خودتی، کدوم دکتری واسه مریضش غذا می گیره!؟ بعد گفت:
ـ رخش رو آوردی؟
سرم رو به علامت مثبت تکون دادم.
خندید و گفت:
ـ خب امروز که منو از کار بیکار کردی؛ ولی عوضش وقت کردم این رو ببافم.
بعد از توی ساکش یه شال گردن توسی و مشکی در آورد و گرفت سمتم.
ـ این چیه؟
صورتش رو جمع کرد و گفت:
ـ شیشه نوشابه س! بگیرش دیگه.
ـ مال منه؟
سرش رو به علامت مثبت تکون داد و گفت:
ـ یه جوری باید جبران می شد که مدیون نباشم. من همین از دستم می یاد.
شال گردن رو گرفتم و گفتم:
ـ ممنون.
لبخندی زد و گفت:
ـ نری بندازیش دور.
به شال گردن نگاه کردم. همیشه وقتی مدرسه می رفتم دلم می خواست مامانم برام شال گردن ببافه. همه دوستام لباس و شال و کلاه های بافتنی مامانا و مامان بزرگاشون رو می پوشیدن؛ ولی مامان من از این عرضه ها نداشت. یاد گرفته بود فقط خانومی کنه!
ـ ممنون.
لبخندی زد و گفت:
ـ اومدی بقیه سوالات رو بپرسی؟
نگاهش کردم. چی می گفتم؟ آره، تو سرم پر از سوال شده بود. با دیدن زندگیش یه روزه منو به هم ریخته بود. سرش رو تکون داد و گفت:
ـ فهمیدم، شامت رو بیار بخوریم تا برات تعریف کنم.
بلند شدم رفتم از تو ماشین غذاها رو آوردم. تا برگردم دیدم یه سفره کوچولو انداخته و توش قاشق و آب گذاشته.
خندیدم و گفتم:
ـ خوب فرزی!
خندید و گفت:
ـ بیا بشین، هوا سرده.
نشستم رو تشک، پتو رو داد دستم و گفت:
ـ بنداز دورت.
ـ خودت چی؟
ـ این هوا واسه من خوبه، عادت دارم.
غذا ها رو گذاشتم تو سفره. یه نگاهی کرد و گفت:
ـ آخ آخ آخ، خیلی وقت بود دلم کباب می خواست.
خیلی وقت بود؟ من هر شب داشتم همینا رو می خوردم، دیگه از دیدنشون حالم به هم می خورد.
به قاشق و لیوانی که جلوم بود اشاره کرد و گفت:
ـ ببین همه این چیزایی که می بینی تمیزِ تمیزه! با آب گرم و مایع شستمش، خیالت راحت باشه.
از کجا فهمیده بود یه کم وسواس دارم؟
به هر حال به روی خودم نیاوردم. با ولع شروع کرد به خوردن غذاش. ساکت بودم، فقط زیر چشمی نگاهش می کردم. همون طور که لقمه تو دهنش بود گفت:
ـ راستی تو اسمت چیه؟
ـ مهران.
دستش رو سمتم دراز کرد و گفت:
ـ منم آوام، البته صدام می کنن آرمان.
دستش رو فشردم و گفتم:
ـ خوشبختم.
سرش رو تکون داد و گفت:
ـ منم همین طور.
لقمه ها رو دهنش می ذاشت و قورت قورت آب می خورد. خندم گرفته بود. هنوز نصف غذام رو نخورده بودم که گفت:
ـ آخیش تموم شد.
دستی کشید رو شکمش و گفت:
ـ دستت درد نکنه مهران خان، واقعا که آقایی.
لبخندی تحویلش دادم و گفتم:
ـ نوش جان.
با دست زد تو صورتش و گفت:
ـ ای وای ببخشید، جلو مهمون نباید تند تند غذا خورد. تو رو خدا تعارف نکنیا، راحت غذات رو بخور.
سرم رو تکون دادم. پاهاش رو تو بغلش جمع کرد و بهم خیره شد و با ذوق گفت:
ـ برای من هیچ وقت مهمون نمی یاد.
زیر چشمی نگاهش کردم و گفتم:
ـ من اولیم؟
سرش رو به علامت مثبت تکون داد.
خندیدم و گفتم:
ـ تو چند سالته؟
ـ هجده.
خندیدم و گفتم:
ـ معلومه.
سرش رو تکون داد و گفت:
ـ من عقیده دارم تو هر سنی که هستی باید سرخوش و شاد باشی، وگرنه امورات زندگیت سخت می گذره. راستی تو چند سالته؟
ـ بهم چند می یاد؟
یه ذره نگاهم کرد و گفت:
ـ بیست و هفت، بیست و هشت!
ـ سی سالمه.
ـ اوهوم، بهت می یاد. خب آدم جا افتاده و آقایی هستی. پسرا قبل از سی سالگی هنوز نمی شه بهشون مرد گفت، از بس که بچن.
خندیدم و گفتم:
ـ خب خوبه، پس من جزء آقاها حساب می شم.
سرش رو گذاشت رو زانوش و گفت:
ـ آره، می شی.
یه ذره به غذا خوردنم نگاه کرد و گفت:
ـ زن داری؟
سرم رو به علامت منفی تکون دادم. با دلخوری گفت:
ـ چرا؟
ـ ندارم دیگه، موقعیتش پیش نیومده.
چشاش رو ریز کرد و گفت:
ـ دنبال عشق و حالی، نه؟
ـ منظور؟
بدون این که خجالت بکشه صداش رو صاف کرد و گفت:
ـ هر شب با یه دختری.
با این حرفش غذا پرید تو گلوم. یه لیوان آب داد دستم و گفت:
ـ من باید هل کنم و بترسم، تو چته؟
آب رو خوردم و گفتم:
ـ از چی بترسی؟
خندید و گفت:
ـ خب از تو.
ـ می ترسی؟
زل زد تو چشمام و گفت:
ـ کسی که این سوال رو می پرسه؛ یعنی انصاف حالیشه. اهلش رو از نااهلش می شناسه، پس نباید ازش ترسید.
لبخند زدم و گفتم:
ـ من دیگه نمی خورم.
ـ جمع کنم؟
سرم رو به علامت مثبت تکون دادم. یه دختر فهمیده با اخلاق بچگونه! این اولین توصیفی بود که واسش تو ذهنم می اومد. سفره رو با ظرافت جمع کرد و گفت:
ـ بعدا ظرفاش رو می شورم. چایی می خوای؟
ـ نه.
با دلخوری گفت:
ـ لیوانام تمیزه.
ـ من کی گفتم کثیفه؟!
ـ آخه انگار این جا معذبی، گفتم شاید فکر می کنی این جا کثیفه، به خدا من هر روز این جا رو پاک می کنم، خودمم هفته ای سه بار حموم می رم، لباسامم همیشه می شورم.
با این حرفش خندیدم و به دیوار تکیه دادم. یه پشتی گذاشت پشتم. گفتم:
ـ من نگفتم تو کثیفی خانوم! راستی کجا می ری حمام؟
خندید و گفت:
ـ می رم حموم عمومی.
ـ کجاست؟
ـ از این جا دوره، دو ساعتی با موتور راهه.
ـ آب چی؟ آب از کجا می یاری؟
ـ این نزدیکیا یه شیر آب هست، قابل خوردنه، از اون جا می یارم.
نگاهش کردم و گفتم:
ـ دستشویی چی؟
خندید و گفت:
ـ چی کار به این چیزا داری؟ نکنه می خوای بری دستشویی؟ اونا مقدمه چینی بود؟
ـ نه بابا، فقط سوال بود.
ـ همین جا هست، همون جایی که دارن خونه می سازن.
یه نگاهی اطرافم کردم و گفتم:
ـ چند وقته این جایی؟
یه ذره فکر کرد و گفت:
ـ حدودا چهار، پنج سالی می شه.
خدای من چهار، پنج ساله این جا زندگی می کنه؟ آخه این چه زندگیه؟
ـ خونوادت چی شدن؟
خنده ای کرد و گفت:
ـ آها، بریم سر اصل کاری. خلاصش می کنم که سرت درد نیاد.
سرم رو تکون دادم.
ـ میوه هم هست، اگه می خوری.
ـ نه، هیچی نمی خوام، الان شام خوردیم.
یه نگاه به ظرف غذای من کرد و گفت:
ـ غذا رو این جوری حیف و میل نکن، گناهه.
ـ من منتظرم.
اومد نشست کنارم و گفت:
ـ خب داداش، جونم برات بگه که یه روزی روزگاری توی یه روستای قشنگ تو کویر، تو یه خونواده از کدخدای ده، پنجمین دختر خونواده به دنیا اومد. از اون جایی که این بچه پنجمین دختر بود و با اومدنش هم بد قدمی آورده بود و همون روز تولدش باباش رو ماشین زیر گرفته بود، قرار بر این شد که هیچ جا فاش نشه که این بچه دختره. همه گفتن این جوری کل دخترای فامیل بد نام می شن و می گن کل خونواده نحسی دارن. از طرفی ممکنه همشون دخترزا باشن و این جوری نسل پسراشون از بین می ره، پس کسی دیگه حاضر نبود با اون خونواده وصلت کنه. پس قرار بر این شد که این دختر بچه اسمش تو شناسنامه آوا باشه و تو خونه آرمان خان صداش کنن.
یه ذره نگاهم کرد، وقتی دید دارم گوش می دم ادامه داد:
ـ این آرمان خان بزرگ شد. به عنوان یه پسر بزرگ شد. با اسم پسرونه، با لباسای پسرونه، با تفریحات پسرونه. کسی بهش دختر بودن رو یاد نداد. بهش نگفت چطور باید یه خانوم باشه. جایی بین دخترایی که دور هم می نشستن و خاله بازی می کردن نداشت. تفریحاتش خلاصه می شد تو یه توپ و پسرایی که تو کوچه باهاشون بازی می کرد. با این که طبع دخترونش بهش می گفت باید مثِ دختر بچه های دیگه باشه؛ ولی اون قدر بین پسرا هلش دادن که یادش رفت دختره. از طرفی هم هیچ کس دوسش نداشت. خب طبیعی بود، دخترا دور پسرا نمی گشتن و پسرا هم با پسری که اخلاق دخترونه داشته باشه جور نمی شدن. بین بزرگترا هم جایی نداشت. وقتی مادرش ازش دوری می کرد، از دیگران انتظاری نمی رفت؛ البته رفتار بد بابا بزرگش هم روش اثر می ذاشت. اون بود که از اون دختربچه یه پسر منزوی تنها ساخته بود. پسری که بی دلیل باید کتک می خورد و تنبیه می شد و از محبت محروم می موند. کم کم این دختر پسر نما بزرگ شد. دیگه کم کم ظاهرش داشت نشون می داد دختره، اگه اهل روستا می فهمیدن، آبروی کل خاندان می رفت. باید یه جوری از دستش راحت می شدن. این بود که یه روز عمو جونش بی مقدمه اومد سراغش و بهش گفت که می خواد ببرتش مسافرت تا با هم خوش بگذرونن. ازش خواست تا با هیچ کس در این باره حرفی نزنه. بهش گفت این یه رازه و اگه بابا بزرگ بفهمه نمی ذاره که برن. آوا هم ساده بود، محبت ندیده بود، سریع حرف عموش رو باور کرد و خوشحال شد. قول داد که هیچ کس خبردار نشه. وسایلش رو واسه سفر جمع کرد و شبونه با عموش راهی شدن. وقتی آوا چشم باز کرد، دید صبح شده. تنها بود؛ فقط خودش بود و ساکش، با یه ظرف غذا، تو جایی که اصلا نمی دونست کجاست. اول صبر کرد تا عموش برگرده. از صبح تا شب همون جا نشست و صبر کرد؛ اما خبری از عمو نشد. از گرسنگی غذاش رو برداشت تا بخوره؛ اما چیزی که دید برای همیشه غذا خورن رو بهش زهر کرد. تو پلاستیک غذاش شناسنامه و یه کم پول براش گذاشته بودن و ازش خواسته بودن دیگه نه دنبال عموش باشه و نه خونوادش. بهش گفته بودن که دیگه نمی خوانش؛ اما اوا نمی تونست این رو قبول کنه. راه افتاد تا عموش رو پیدا کنه؛ اما هر چی این طرف رو گشت، اون طرف رو گشت، خبری از عمو جون نشد. ناچار گریون راه افتاد تو خیابون. از یه دختر سیزده ساله تو یه شهر غریب و بزرگ چیزی بر نمی اومد.
به این جا که رسید با بغض گفت:
ـ یه دختر کوچیک رو ول کردن و رفتن. نگفتن می میره یا زنده می مونه؟! چه بلایی قراره سرش بیاد؟ دختر کوچیک ما دنبال یه سر پناه گشت و گشت و گشت تا رسید به بچه های دیگه ای که تو خیابون گل و آدامس می فروختن. یه مدت واسه صاحب کارشون کار کردم. به عنوان یه پسر! تقریبا یه سال. وقتی فهمید که من دخترم می خواست منو بفروشه. منم از خونه و سر پناهی که بهم داده بود فرار کردم. بعد یه سال دوباره آواره ی خیابون شدم. چند شبی رو تو پارک گذروندم که یه روز یه خانومی اومد تو پارک نشست کنارم و شروع کرد ازم دلجویی کردن. منم که تنها بودم سفره دلم رو واسش باز کردم و همه چیز رو مثِ الانی که دارم واسه تو می گم واسه اونم گفتم. بهم گفت برام جا جور می کنه و زندگی خوبی واسم می سازه؛ فقط گفت باید خودم کار کنم و خرجم رو در بیارم. منو برد تو یه خونه پر از دخترای همسن و بزرگ تر و حتی کوچیک تر از من. یه نفر اون جا چشمم رو باز کرد و بهم خبر داد چه بلایی قراره سرم بیا. منم رفتم و گفتم نمی خوام این جا بمونم! اونم با کمال میل منو از اون جا پرت کرد بیرون و تهدیدم کرد اگه دربارش چیزی به کسی بگم تنم رو تیکه تیکه می کنه. بهم گفت روزی رو می بینه که برمی گردم و التماسش می کنم؛ ولی اون دیگه منو نمی خواد. هیچ وقت برنگشتم. حتی به اون راه فکرم نکردم.
اشکاش رو که سرازیر شده بودن با تمام قدرت پاک کرد و گفت:
ـ اون موقع تازه فهمیدم دختر بودن، اونم تو این شهر اصلا کار عاقلانه ای نیست. برای همین به پسر بودنم ادامه دادم. دروغ چرا، یه مدت دزدی کردم تا نون شبم رو گیر بیارم، زنده بمونم و نمی رم. بعد کم کم رفتم دنبال کار. نمی خواستم پا بذارم تو کار خلاف. تا این که بالاخره یه دست مهربون از یه جایی کمکم کرد. یه زن پیر بود که می رفتم و براش بافتنی هاش رو تو شهر می فروختم. سود کاراش رو نصف نصف تقسیم می کردیم. به یه سال نکشیده پولام رو جمع کردم و یه موتور خریدم؛ چون جای خوابم تو پارک بود، واسه پیدا کردن یه جا شروع کردم به گشتن تو شهر. از شهر که ناامید شدم اومدم این طرفا. این جا رو که پیدا کردم، از اون موقع این جا خونم شد. دیگه با موتور می رفتم کار مسافر کشی می کردم و بار جا به جا می کردم! حالا هم شدم پیک موتوری. روزا هم مسافر کشی می کنم و زندگیمم می گذرونم. گله و شکایتی هم ندارم. خودم تنهام؛ ولی خدام رو دارم. راضیِ راضیم. نه به فساد کشیده شدم، نه به گناه. صدقه ی هر چی دزدی هم که کرده بودم دادم. خدا کنه صاحباشون منو ببخشن!
نگاهم کرد و در حالی که میون اشکاش می خندید گفت:
ـ سرت رو درد آوردم؟
زل زده بودم بهش. زبونم بند اومده بود. خدایا چی می شنیدم؟ چی رو می خوای بهم ثابت کنی؟ این دختر کیه؟ چطور سر راه من سبز شد؟ چطوری تا حالا دووم آورده؟ عجب صبری داره.
بی اختیار اشکام سر خورد رو گونه هام. من کسی نبودم که جلوی کسی حتی بی تابی کنم، چه برسه به گریه؛ ولی جلوی اون من ضعیف بودم. خیلی ضعیف بودم. وقتی دید دارم گریه می کنم دستپاچه شد و گفت:
ـ چی شد؟
زبونم تو دهنم نمی چرخید! فقط زل زده بودم بهش. داشتم فکر می کردم به زندگیش. اصلا می شه اسم این رو زندگی گذاشت؟ بیچاره چی کشیده؟! یه دستمال گرفت سمتم و گفت:
ـ ببخشید، تو رو خدا ببخشید. نمی خواستم ناراحتت کنم!
دیدم داره اذیت می شه، سریع اشکام رو پاک کردم و گفتم:
ـ هیچی نشد.
ـ چرا شد.
ـ نشد دختر خوب، نشد.
با بغض گفتم:
ـ چایی داری؟
لبخندی زد و گفت:
ـ می خوری؟
سرم رو به علامت مثبت تکون دادم. انگار نه انگار داشت عین ابر بهاری گریه می کرد. سریع دو تا چایی ریخت و گذاشت جلوی من و گفت:
ـ خب حالا کنجکاویت رفع شد؟
چایی رو برداشتم و گفتم:
ـ این جا شبا نمی ترسی؟
در حالی که داشت چاییش رو فوت می کرد گفت:
ـ از چی بترسم؟
ـ نمی دونم. گرگی؟ روباهی؟ ماری؟
خندید و گفت:
ـ این حیوونای وحشی شرف دارن به خیلی آدما. ترجیح می دم بین اینا باشم تا بین اون آدما.
یه ساعتی اون جا بودم. اونم همین طور زبون می ریخت. گاهی وقتا اصلا نمی شنیدم چی می گه. حرفاش تموم ذهنم رو درگیر کرده بود. به طوری که اون شب اصلا خوابم نبرد. ساعت دو و نیم بود که زنگ زدم به مهسا. چند تا زنگ خورد تا بالاخره جوابم رو داد.
ـ هــــــان؟
ـ پاشو بیا این جا.
ـ شما؟
ـ مهسا، منم مهران، پاشو بیا این جا.
ـ اَه ول کن بابا، می دونی ساعت چنده؟
ـ می یای یا بیام دنبالت؟
ـ ایـــش! باشه بابا، تا نیم ساعت دیگه اون جام.

ویرایش توسط •● نیلوفر 72●• : ۶ دي ۱۳۹۱ در ساعت ۰۴:۵۸ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !aynaz!, # بلوط #, #saba.b#, "sama", * حدیث *, *alien*, *amitis*, *ARAM*, *h@d!s*, *hoda*, *kolaleh*, *Lilia*, *NaZ@NiN.B*, *ReiHaNe*, *S@RA, *saghari*, *SaNaY*, *shima*, *sogol*, *yasaman*, *ZOHRE, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *برف*, *دخت تپل*, *ریحانه#, +Neda+, --Nila--, .....ARAM, .:aida:., .:BahaR:., .HOMA., .Mania., .nahid, .Nikita., /maryam/, 0033, 021girl, 199295, 77ZAHRA, 870664182, a.n.jel, Abandokht, adriana78, aflak, afroodit, ailin jo0n, airena, Altin ay, amir hosyn, amorist, Anahita.s, anahita13, angel04, angry girl, anitis, anna43, ANNE, Anolin, archangel, arezo*, arezoo821, arezoue, arghavan58, ariana*dreams, arman_iran, Arrosha, artii, asajadi84, asal Queen, asal-1412, asal-661, asal_aram, asal_bumpy, asaree, asemanii, ashkannia, ashoka, asma66, atefeh_49, atika, atoosa joon, atoosa74, ava.n, ayandeh1, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, azar1, b3666, ba-maram, bahar.nt, BaharәH, balatanha, banuye sabz, baran pr, baran97, barane abi, barane khazan, barin_s, BAZIGAR TANHA, Behnaz joon, bikari, bittersweet, blub2000, bneta, crazylady, dander1000atash, darya19, Defne, degeer, Del Angiz, deragun, diaar, divandary, dokhtare khial, dokhtaremehr, dokhte.banderi, elahe57, elmirareza, esfarzaneh, eti98, fadai, faezeh khajeh, faezeh88, faezeh_kht, fani black 212, fantasy girl, fariba44, faribash, fariba_hed, Farnaz, farzaneh15, fashion_erfan, fati70, fatima64, fatima983, fereshth, fk-osh-d, foozhan az, fouji, galadril3, gandomsa, ghazaal_s96, ghazal p, ghazal.76, ghazal26859, ghs12, Golbahar75, goli21, golnuosh, googoosh z, gorgin khan, hala, hana_m, Haniday, hanye, harimeshgh, hasti-2012, haveking, hed2010, hediyeh_b, helinda, hermiun_0, hesaneh, hirta, hoaya, hobi, hoda_f1, homa*, homa41, HOOM@N, hooramohebtash, hooriya_y, HRad, hyunah, ili mah, Irani, iryane, joana, JonasRahimi, Just Say No, kasra.sh, ketne, khademre, Khate Siah, khatereh14, khorshid☼dokht, kiana61, kiarash@98, kimi khoshgele, kimi-vorojak, kimia joon, king _ panther, kiumars, kooh sangi, L!nA, l0vin, l23Za, ladyscreamerr, leila.kh, leila93, lili 20, lili.sz75, little princess, liuana, lmnop, M mehrane, m-khani, m.h73, m.mahshid, m0nire, m0zhdeh, Ma Neli, Maedeh, maedeh angel, mahana1, mahboob21, mahdi3h, mahdieh67, Mahdis 77, Mahdis @69, mahinfk, mahnazmom, mahsa 21, mahsa.beyaz, mahsa.h.i, mahsa.s.t.n.y., mahsa11, mahsa1490, mahsadina, mahsan70, mahshid_3d, mahtab10, mahya1995, Maman fariba, man!, manemah, maneou, mani1384, mania-h, mansoure, Mansoure 391, marva, maryam joOon, maryam sh, maryam1363, maryam56, maryammmmmm6, maryammoayedi, maryammogadas, maryam_mariusz, marzi marzi, marzie1994, masi62, masin, math20, mati jojo, matin_a, mb_maryam, mehnoosh, MEHREDAD98ia, mehrnoush_re, mess, mfr60, michka_61, milana, MINA JOOJOO, mina68, mina_75, mina_joon, miracle72, Misha73, mishapasha, misha_joon, misha_kavir, Miss A, miss maryam, miuran.kh, MOHI goli, mona1375, monir1343, moniya, moonila, moon_light, mzbanoo1379, n.a., n.shina, n@sim, naaafas, nadia1, nafas44, Nahid72, nana22, narciss, Nashenase tanha, nasim j, nasimevasl19, nastaran86, nastaran_702, nazi_gf2010, ned67, Neda Joni, nedaj, neela, neg neg, negar1373, negin17, NeginAki, neginra, niayesh00, niazruby, Night, nikitaaa24, nikoo 123, niloofarafoolin, nini84, ninja fairy, noshafarin, nrezaii, n_arghavan, olala, OutlawGirl, P@rya, PAEEZ70, parachutist, pardisa 1, pari1990, parisa mah, parisa*M, parisaparisa, parmis91, PaRnIa.Pjs, parniya00asal, parvane., Parya14, Patient.Stone, peg@h, Persia Miss, peymaneh, Pinkvadie, pink_daughter, punio, pure13, raha6956, ramlin, rangin, redrose_love68, Reza, reza9000, riitaa, Roghaye57, roshan*, roya62, ROZ GOL, Roza00, rozhina, rozita maryam, s.d.yeganeh, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, sadsadsad, Saeideh_82, saghi.m, sahelii, samandf, samir, samira1362, samiramis777, Sam!ra, samxavi, sana1577, Sanaz1370, sanazM, sanaZzZ, sanaz_, sany2000, sany5425, saqi, sar gol, sara parvizi, sara*vooroojak, sara...soooooti, sara.sn93, sara1995, sarah.sh, saraice, sarma1010, sasa75, Satiya, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, selia-aram, Semin309, sepide25, sepideh1993, Sepideh2, sepideh_72, SETARE SOHEYL, setayesh1363, setia22, shafagh 69, Shaloliz, shanal gharmazi, shayesteh 96, sheerycold, sheida_953, sheydajoooon, shf_aboops, shima72, shirin74, sholeye khamush, shooma, sh_karan, sibsorkhhava, simaN, sinsor, sipa, sirius, sisi7070, skyasal, sma40, snia, soda 70, sogand.m, sogol21, solia, some61, somy_kh, sotazi, souraj, ssoudeh, Star-crossed, Star8, starter127, Star_69, star_crossed, Street love, strich, suny girl, sura, syhbyt, symorgh, tahi619, Taira, takshakh2838, Tala.N.A, tama1011, taraneh joon, TARANOMEMEHR, tara_5877, Termeh1, tina 1989, Titania1273, to0oranj, tondar1365, traker, valehjoon, vampire123, venus7021, vianna, violet_mahtab, vitric, wildfire14, wish..., YaaaaC, yaldasp, yasaman20, yasaman_m, yasamin-73, yasamin_34, yasesabs, yasnaa, yegane34, yjdj, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinabjoon, zeinab_75, zibahp, ziglernata, zina, zizi.m, zizi.nazi, zy_jahromi, Z_M267, [SARA], _Azadeh_, |SarA_S|, ~*MONA*~, ~anahita~, ~Ani Joon~, ~B@H@R~, ~Magic Life~, ~mahdis~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~Piano~, ~Tulip~, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آتش سرخ, آذردخت, آستاره, آسمان ابری, اب و اتش, اترون, ارتمیس *, اشك اسمون*باران, افتاب پنهان, افسانه1362, اقاقی, النار, الند, الهام بانو, امید دیدار, ایناس68, ایکسا خانوم, بازیگوش, برادپیت, بلفى, بهار سرد, بهار من, بهارجون, بی بی گل, تابتا, ترنج خاتون, ترنم, تهمتن, جغله0, حاج اقاا, حنانه 1874, خیال غزل, خیال پاییز, دختر خون اشام, دختراسمان, دور ولی نزدیک, دکور, راتمینار, راز نیاز, راژانه, رزا جون, رزصورتی, رها خانووم, رهان, رویای من او, زن شرقی, زهره عشقی, زوها, س_م_م_, ساتیا_س, ساحلی, سافانا, سانازارمان, سانجانا, ستاره کویر, ستاره.ث, سرای بانو, سرتق, سلسله مو دوست, سمانه92, سویود, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاهزاده دو رگه, شاپرک13, شبنم, شهرزاد ن, شورم, شیوا, شیوا.ر, صحبا, طلوع عشق, عسل مامی, عمه خانم, غزال آریا, غزال66, فاطمه سادات ..., فاطي91, فانتین, فرزانه 62, فرشا, فرگلf, ققنوس98, لاله 22, لمیس20, لیلیپوت, م.نوری, ماجده, مادام بی موسیو, ماهين, محبوبه_م, مرجان55, مرزنگام, مرضی2, معصومه بانو, معمار کوشمولو, منم و تنهایی, مهرآذین, مهستی, می توو, نازنین 87, نازنین30, ندای بهار, نسرین..., نسیب, نفس_20, نم نم باران, ننه هانی و حوری, نوازشگر, نوشین66, نگاه روشن, نیاز.ش, نیلوفر:-), نیکا83, هادیانا, هنانه, پتی-یا, پرستو خانم, پرهامه, پرواس, پونام, چلیپا, کایرا.70, کایسا, کلی کلی, کمند, گمشده, یلدا تقی زاده, یلدا2222, ღســـــوزانღ, •●شقایق●•, ☆ Ghasedak ☆, ♣ Elvira ♣, ♥saya♥, 。 sIrVαT 。
قدیمی ۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ قبل از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

•● نیلوفر 72●• آواتار ها

پست بسیار مفید  +338 امتیاز     

چشمام رو باز کردم. مهسا کنارم خوابیده بود. دست بردم روی میز کنار تخت و گوشیم رو برداشتم. ساعت نه و نیم بود. عین برق گرفته ها از جام پریدم، در حالی که سعی می کردم مهسا رو جا به جا کنم گفتم:
ـ بلند شو مهسا، پاشو دیرم شد.
با همون حالت خواب آلود گفت:
ـ اَه، بابا بذار بخوابیم دو دقیقه.
ـ بذار من برم، بعد بگیر هر چقدر خواستی بخواب.
روشو کرد سمت منو و گفت:
ـ صبح جمعه ای کجا می خوای بری!؟ تو هم بخواب.
ـ مگه امروز جمعه س؟
سرش رو به علامت مثبت تکون داد.
با شیطنت گفتم:
ـ خب؛ ولی بازم وقت خواب نیست.
با بی حوصلگی گفت:
ـ به خدا خستم.
این رو که گفت از کوره در رفتم. هلش دادم اون طرف و گفتم:
ـ ماهی ششصد تومن از من می گیری که خسته باشی؟
گیج و منگ سرش رو آورد بالا و گفت:
ـ دیشب تا حالا خسته نشدی؟
با حرص گفتم:
ـ پاشو برو گمشو بیرون.
نشست سر جاش و گفت:
ـ چته حالا؟ باشه بابا، نمی خوابم.
بازوش رو گرفتم و از رو تخت بلندش کردم و گفتم:
ـ نه دیگه، راست می گی، من خسته شدم، دیگه نمی خوام اون روی نحست رو ببینم، گمشو بیرون از این خونه.
در حالی که سعی می کرد خودش رو بهم نزدیک کنه گفت:
ـ چرا این قدر زود ناراحت می شی؟
یه سیلی جانانه نثار گوشش کردم و گفتم:
ـ مگه با تو نیستم؟
لب هاش رو جمع کرد و گفت:
ـ باشه، شب می بینمت.
پشتم رو کردم بهش و گفتم:
ـ بیخود، دیگه منو نمی بینی.
با ناراحتی گفت:
ـ چی می گی؟
ـ دیگه پول مفت ندارم بهت بدم، برو رو سر یکی دیگه خراب شو.
ـ این قدر پول پول نکن، تمام این شش ماه من احساسم رو واست گذاشتم.
برگشتم سمتش و پوزخندی زدم و گفتم:
ـ تو خیلی بیجا کردی.
از جوابم جا خورد، در حالی که واسش خط و نشون می کشیدم گفتم:
ـ نکنه فکر کردی قراره زنم بشی؟
قیافه ی ناراحتی به خودش گرفت و گفت:
ـ ولی من دوست دارم.
پوفی کردم و گفتم:
ـ مشکل توئه، من یه دختر بی سر و پا رو خانوم خونم نمی کنم. حالا هم هری، دیگه نبینمت.
با غیظ گفت:
ـ حرف آخرته؟
خندیدم و گفتم:
ـ نه پس، می خوای همین الان ازت خواستگاری کنم؟
با حرص گفت:
ـ نامرد! منی که می بینی، واسه این، این کارا رو می کنم که خرج زندگیم رو در بیارم؛ اما تو چی؟ تسلیم جسمت شدی، خیلی بدبختی.
مثلا می خواست منو عصبی کنه. با خونسردی گفتم:
ـ به تو ربطی نداره من چه جور آدمیم، یه کارمند بودی که حالا اخراج شدی.
با پوزخند ادامه دادم:
ـ این از بی عرضگیته که به این روز افتادی.
مانتوش رو پوشید و گفت:
ـ یه روز پشیمون می شی.
ـ هه، نکنه بخاطر از دست دادن تو؟
با حرص نگاهم کرد. واقعا که بعضیا چقدر رو دارن.
کیفش رو برداشت و گفت:
ـ خداحافظ!
ـ دیگه این طرفا آفتابی نمی شیا؛ وگرنه واست گرون تموم می شه. خدا رو شکر کسی رو هم نداری که اگه مُردی بفهمن.
با این حرفم رنگش پرید. اهل کشتن کسی نبودم؛ ولی این جور دخترا تو کارشون از این چیزا زیاد دیده بودن، همین واسه ترسوندنشون کافی بود. بدون گفتن حتی یه کلمه دیگه از خونه بیرون رفت! حولم رو برداشتم و رفتم سمت حمام. باید یه دختر دیگه واسه خودم جور می کردم.

"آوا"
خودم رو زیر پتو جمع کردم، چقدر امروز هوا سرد شده بود. خوابم نمی اومد. همون جا زیر پتو چهار زانو نشستم. یه نگاه به زخمم انداختم. چسب بانداژ روش داشت کنده می شد. به ناچار با چسب نواری سر جاش محکمش کردم. الهی دستشون بشکنه! ببین چه بلایی سر شکم نازنین من آوردن. پتو رو پیچیدم دور خودم و زیر کتری رو روشن کردم. یه نگاه به غذای نصفه نیمه ی دیشب مهران انداختم. لبخند رو لبم نشست. مهمون نداشتیم و نداشتیم، حالا که مهمون اومد یه درست و حسابیش اومد. قیافه ی مهربونی داشت؛ ولی نمی دونم چرا می خواست خودش رو خشک و مغرور و جدی نشون بده؟ با این حال دیدم که گریه کرد؛ پس بر خلاف ظاهرش دلش نازک بود. اصلا واسه چی دارم به اون فکر می کنم؟ مهمون بود دیگه، اومد و رفت. با این غذایی که نخورده بود دیگه ناهار امروزمم جور بود. با رضایت از جام بلند شدم. کاپشنم رو پوشیدم رو پلیورم. یه شوار بافتنی هم پاک کردم و شلوار کتونم رو روش پوشیدم. کلاهمم گذاشتم رو سرم و از جام بلند شدم که برم دستشویی. جای زخمم خیلی درد می کرد. بی توجه بهش صبحونم رو خوردم و آماده شدم که برم حمام. بعد از اونم باید می رفتم سر کار. ظرف غذای مهران رو گذاشتم تو جعبه پشت موتور و به راه افتادم. تا قبل از رسیدن به حمام چند تا مسافر سوار کردم. ساعت یازده بود که رسیدم اون جا. تنها جایی بود که می دونستن من دخترم. قبل از این که وارد شم یه چادر مشکی سرم کردم و رفتم داخل.
کارم که تموم شد دوباره رفتم واسه مسافر کشی تا عصر. بعد از این که غذام رو خوردم باید می رفتم رستوران. خدا خدا می کردم صاحب کارم غیبت دیروزم رو نادیده بگیره. خدا رو شکر آدم منصفی بود. ماجرا رو که بهش گفتم قبول کرد؛ فقط به این شرط که یه هفته ظهرا هم براش کار کنم؛ البته گفت حقوقم رو تمام و کمال می ده. چی بهتر از این؟ حاضر بودم همیشه ظهر و شب واسشون کار کنم.

فکر نمیکردم اینقدر از این داستان استقبال بشه برای همین زود تایپک نقدشو زدم
لطفا همون طور که از شروعش همراهم بودین تو تایپک نقد هم همراهیم کنید با این که میدونم چی میخوام بنویسم ولی اشکال زیاد دارم
تو تایپک نقد منتظرتونم:

دختری که من باشم| niloofar.n72 کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب

+دوستان با اجازه یه کمکی ازتون میخوام برای جلد رمانم دارم دنبال یه دختر و پسر با لباس شبیه به هم که موهای دختره هم کوتاه پسرونه باشه میگردم اگه داشتین ممنون میشم واسم خصوصی بفرستید

ویرایش توسط •● نیلوفر 72●• : ۲۳ آذر ۱۳۹۱ در ساعت ۱۰:۴۷ قبل از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !aynaz!, # بلوط #, #saba.b#, * حدیث *, *alien*, *amitis*, *ARAM*, *h@d!s*, *hoda*, *kolaleh*, *Lilia*, *NaZ@NiN.B*, *ReiHaNe*, *S@RA, *saghari*, *SaNaY*, *shima*, *sogol*, *yasaman*, *ZOHRE, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *برف*, *دخت تپل*, *ریحانه#, +Neda+, --Nila--, .....ARAM, .:aida:., .:BahaR:., .HOMA., .Mania., .nahid, .Nikita., /maryam/, 0033, 021girl, 199295, 77ZAHRA, 870664182, a.n.jel, Abandokht, abien, adriana78, aflak, afroodit, afsoone man, ailin jo0n, airena, Altin ay, amir hosyn, amorist, Anahita.s, anahita13, angel04, angry girl, anna43, ANNE, Anolin, archangel, arezo*, arezoo821, arezoue, arghavan58, ariana*dreams, arman_iran, Arrosha, artii, arvina, asajadi84, asal Queen, asal-1412, asal-661, asal_aram, asal_bumpy, asaree, asemanii, ashkannia, ashoka, asma66, atefeh_49, atika, atoosa joon, ava.n, ayandeh1, aygeen, aynaz69, AyRAl, azade jooon, azad_awesome, azar1, b3666, ba-maram, bahar.nt, bahare930, baharezendegani, BaharәH, balatanha, banuye sabz, baran pr, baran97, barane abi, barin_s, BAZIGAR TANHA, behan, Behnaz joon, bikari, bittersweet, blub2000, bneta, crazylady, dander1000atash, darya19, Defne, degeer, diaar, dina_min, divandary, dokhtare khial, dokhtaremehr, elahe 66, elahe57, elmirareza, esfarzaneh, eti98, ezhdeha 525, fadai, faezeh khajeh, faezeh21, fani black 212, Farah123, fariba44, faribash, fariba_hed, Farnaz, faryad(sf), farzane.rsh, fashion_erfan, fati70, fatima64, fatima983, fereshth, fk-osh-d, foozhan az, fouji, galadril3, gandom1372, gandomsa, ghazaal_s96, ghazal p, ghazal.76, gheisareh, ghs12, Golbahar75, golerose, goli21, golnuosh, googoosh z, gorgin khan, hala, hana_m, Haniday, hanye, harimeshgh, hasti-2012, haveking, hed2010, hediyeh_b, helinda, hermiun_0, hesaneh, hilda_moonlight, hirta, hoaya, hobi, homa*, homa41, HOOM@N, hooramohebtash, hooriya_y, HRad, hyunah, ili mah, Irani, joana, JonasRahimi, Just Say No, kasra.sh, ketne, khademre, Khate Siah, khorshid☼dokht, kiarash@98, kimi khoshgele, kimi-vorojak, kimia joon, king _ panther, kiumars, kooh sangi, L!nA, l0vin, l23Za, ladyscreamerr, leila.kh, leila93, lili 20, lili.sz75, Lioda, little princess, little-fairy, liuana, lmnop, M mehrane, m-khani, m.h73, m.mahshid, m0nire, m0zhdeh, Ma Neli, maayaa, Maedeh, maedeh angel, maH$@, mahana1, mahboob21, mahdi3h, mahdieh67, Mahdis 77, Mahdis @69, mahinfk, mahnazmom, mahsa 21, mahsa qw, mahsa.h.i, mahsa.s.t.n.y., mahsa11, mahsa1490, mahsadina, mahsan70, mahshid_3d, mahtab10, mAhTa_sAsI, mahya1995, Maman fariba, man!, manemah, maneou, mani1384, mania-h, mansoure, Mansoure 391, marva, maryam joOon, maryam sh, maryam1363, maryam56, maryammmmmm6, maryammoayedi, maryammogadas, maryam_mariusz, marzi marzi, marzie1994, masi62, masin, math20, mati jojo, matin_a, mb_maryam, mehnoosh, MEHREDAD98ia, mehrnoush_re, mess, mfr60, michka_61, milana, MINA JOOJOO, mina68, mina_75, mina_joon, miracle72, Misha73, mishapasha, misha_joon, misha_kavir, Miss A, miss maryam, miuran.kh, mona1375, monir1343, moniya, moonila, moon_light, moriiiish, mzbanoo1379, mzm1368, n.a., n.shina, n@sim, naaafas, nadia1, nafas.65, nafas44, Nahid72, nana22, narciss, Nashenase tanha, nasim j, nasimevasl19, nastaran86, nastaran_702, nazi_gf2010, ned67, Neda Joni, nedaj, neela, neg neg, negar1373, negin17, neginra, ni yaz, niayesh00, niazruby, Night, nikitaaa24, nikoo 123, niloofarafoolin, nini84, ninja fairy, noshafarin, nrezaii, n_arghavan, olala, OutlawGirl, P@rya, PAEEZ70, parachutist, pardisa 1, pari1990, parisa mah, parisa*M, parisaparisa, parmis91, PaRnIa.Pjs, parniya00asal, parvane., Patient.Stone, peg@h, Pegah_2a, Persia Miss, peymaneh, pink_daughter, punio, radina, ramlin, rangin, redrose_love68, Reza, reza9000, riitaa, Roghaye57, Rooz khosh, roshan*, roya62, ROZ GOL, Roza00, rozhina, rozita maryam, s.d.yeganeh, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, sadsadsad, Saeideh_82, saghi.m, sahelii, samandf, samir, samira1362, samiramis777, Sam!ra, samxavi, sana1577, Sanaz1370, sanaZzZ, sanaz_, sany2000, sany5425, saqi, sar gol, sara parvizi, sara...soooooti, sara.sn93, sara1995, sarah.sh, saraice, sasa75, Satiya, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, selia-aram, Semin309, sepide25, sepideh1993, Sepideh2, sepideh_72, setareh273, setayesh1363, setia22, shadi 936, shafagh 69, Shaloliz, shanal gharmazi, shayesteh 96, sheerycold, sheida_953, sheydajoooon, shf_aboops, shima72, shirin74, sholeye khamush, shooma, sh_karan, sibsorkhhava, sinsor, sipa, sirius, sisi7070, sizert69, skyasal, sma40, snia, soda 70, sogand.m, sogol21, solia, somy_kh, sotazi, souraj, Star-crossed, starter127, Star_69, star_crossed, Street love, strich, suny girl, sura, syhbyt, symorgh, tahi619, Taira, takshakh2838, Tala.N.A, tama1011, taraneh joon, TARANOMEMEHR, tara_5877, Termeh1, tina 1989, Titania1273, to0oranj, tondar1365, traker, valehjoon, vampire123, venus7021, vianna, violet_mahtab, vitric, viyolet72, viyoo, wildfire14, wish..., YaaaaC, yaldasp, yasaman20, yasaman_m, yasamin-73, yasamin_34, yasesabs, yasnaa, yegane34, yjdj, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinab_75, zibahp, ziglernata, zina, zizi.m, zizi.nazi, zy_jahromi, Z_M267, [SARA], _Azadeh_, |SarA_S|, ~*MONA*~, ~anahita~, ~Ani Joon~, ~B@H@R~, ~Magic Life~, ~mahdis~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~Tulip~, ǷαƦi Mαħ, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آتش سرخ, آذردخت, آرشا, آستاره, آنيتا سلطان, اب و اتش, اترون, ارتمیس *, اشك اسمون*باران, افتاب پنهان, افسانه1362, اقاقی, النار, الند, الهام بانو, الهه باران, امید دیدار, ایناس68, بازیگوش, برادپیت, بسکتبالیست, بلفى, بهار سرد, بهار من, بهارجون, بی بی گل, تابتا, ترنج خاتون, تهمتن, جغله0, حاج اقاا, حنانه 1874, خانم طلا, خیال غزل, خیال پاییز, دختر خون اشام, دختراسمان, دور ولی نزدیک, دکور, راتمینار, راژانه, رزا جون, رزصورتی, رها خانووم, رهان, رویای من او, زن شرقی, زهره عشقی, زوها, س.و.ن.ی.ا, س_م_م_, ساتیا_س, ساحلی, سافانا, سانازارمان, سانجانا, ستاره کویر, ستاره.ث, سرای بانو, سرتق, سلسله مو دوست, سمانه92, سویود, سپیدوسیاه, سکوت من, سیندخت بانو, شادئ, شاهزاده دو رگه, شاپرک13, شبنم, شهرزاد ن, شورم, شیوا, شیوا.ر, صحبا, طلوع عشق, عمه خانم, غزال آریا, فاطمه سادات ..., فاطي91, فانتین, فرزانه 62, فرشا, فرگلf, ققنوس98, لاله 22, لمیس20, لیلی89, لیلیپوت, م.نوری, ماجده, مادام بی موسیو, ماهين, محبوبه_م, مدار2, مرجان55, مرزنگام, مرضی2, مسافرمرگ, معصومه بانو, معمار کوشمولو, منم و تنهایی, مهرآذین, مهستی, می توو, نادیا18, نازنین 87, نازنین30, نداي عشق, ندای بهار, نسرین..., نسیب, نفس_20, نم نم باران, ننه هانی و حوری, نوازشگر, نوشین66, نگاه روشن, نیاز.ش, نیلوفر:-), نیکا83, هنانه, پتی-یا, پرستو خانم, پرهامه, پونام, چلیپا, کایرا.70, کایسا, کلی کلی, کمند, گمشده, یلدا تقی زاده, یلدا2222, ღســـــوزانღ, •●شقایق●•, ☆ Ghasedak ☆, ♣ Elvira ♣, ♥saya♥, 。 sIrVαT 。
قدیمی ۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

•● نیلوفر 72●• آواتار ها

پست بسیار مفید  +334 امتیاز     

ساعت یازده بود که رسیدم خونه. جای زخمم به شدت درد می کرد. لباسام رو عوض کردم و نشستم و آروم چسب روش رو باز کردم. خون با یه مایع سفید رنگی ازش می چکید. دور و برشم حسابی باد کرده بود. از دردش حتی نمی تونستم دراز بکشم. اگه می رفتم بیمارستان، با این وضعم حتما می بردنم پاسگاه. لباس زنونه هم نداشتم که بپوشم و برم. به ناچار یه دستمال انداختم تو آب جوش و فشار دادم روش. با درد شدیدی خون و چرک ازش بیرون می زد. خیلی ترسیده بودم. هر چی بیشتر فشارش می دادم بیشتر باد می کرد. کم کم سرم شروع کرد به گیج رفتن. تکیه دادم به دیوار. حس می کردم تمام بدنم یخ زده. آروم آروم چشمام رو هم رفت.

"مهران"
دوباره صبح شده بود. با صدای زنگ آلارم از جا پریدم. ساعت نه عمل داشتم. پا شدم یه دوش گرفتم و یه صبحونه سر پایی خوردم و لباسام رو پوشیدم و از خونه زدم بیرون. هوا به شدت سرد شده بود و برف می اومد. روی درختای حیاط سفید شده بود. ناخودآگاه ذهنم کشیده شد سمت آوا. دختره ی بیچاره تو این سرما چی کار می کرد؟ با اون زخمش حتما خیلی بهش سخت می گذشت. تصمیم گرفتم بعد از عمل برم بهش سر بزنم. وارد بیمارستان شدم. وقتی رفتم بخش، به پرستار گفتم اتاق رو واسه مریضم که یه پسر چهارده ساله بود آماده کنن، بعد ارجاعش دادم به متخصص عروق تا عملش کنن. خدا رو شکر بعد از دو ساعت کار تموم شد و عملش هم موفقیت آمیز بود. داشتم می رفتم سمت اتاقم که پرستار بخش که یه دختر جوون و قد بلند و چاق بود اومد سمتم و گفت:
ـ دکتر؟!
نگاهش کردم. اومد جلو و با ناز یه پرونده داد دستم و گفت:
ـ این لیست بیماراییه که تو نوبت عملن.
لبخند دختر کشی تحویلش دادم. پرونده رو گرفتم سمتش و گفتم:
ـ اگه زحمتی نیست بذارینش تو اتاقم، من باید برم جایی کار دارم.
از قیافش کاملا معلوم بود خر کیف شده. شونه هاش رو یه کم تکون داد و گفت:
ـ حتما دکتر، شما امر بفرمایید.
سرم رو کج کردم و گفتم:
ـ شما لطف دارین.
پرونده رو از دستم گرفت و رفت. خندیدم و زیر لب گفتم:
ـ من این همه واسه خودم سختی نکشیدم هیکل به هم بزنم که بیام یکی مثِ تو رو بگیرم.
لباسام رو عوض کردم و از بیمارستان زدم بیرون. از مغازه چند دست لباس بافت با رنگای تیره گرفتم تا بتونه هر جا می خواد بپوشه. برف هم سنگین شده بود. خودم رو رسوندم به خونش. هیچ کس نبود، کارگرا هم بخاطر هوا کار رو تعطیل کرده بودن. با دیدن موتورش فهمیدم جایی نرفته. آروم نزدیک شدم و پلاستیک جلوی در رو کنار زدم و گفتم:
ـ مهمون نمی خوای؟
سرم رو بردم تو، دیدم وسط اتاق ولو شده. رنگش عین گچ شده بود. لباسا رو گذاشتم گوشه ی اتاقش و رفتم سراغش. یه نگاه به لباسش کردم. زمین و لباسش با خون یکی شده بود. چند بار زدم تو گوشش؛ ولی بلند نشد. لباسش رو دادم بالا، با دیدن عفونت شدید رو بخیه ها رنگم پرید. سریع بلندش کردم و بردمش تو ماشین. بدنش کاملا یخ زده بود. همون طور که سمت بیمارستان می رفتم با یه دست نبضش رو گرفتم، اون قدر آروم می زد که هر لحظه ممکن بود بمیره. رسوندمش به اورژانس. سریع بردنش. خدا می دونست چند ساعته تو این وضعیته؟ دنبالش رفتم. دیدم دوستم فرنود که پزشک اورژانس بود ایستاده بالا سرش. قبل از این که برسم بهش گفت:
ـ ببرینش بخش مراقبت های ویژه و سریع بهش خون وصل کنید.
وقتی داشتن تخت رو جا به جا می کردن به پرستار گفت:
ـ همراه داشت؟
رفتم جلو و گفتم:
ـ منم!
سرش رو سمتم چرخوند. یه تای ابروش رو داد بالا و گفت:
ـ با توئه؟
ـ چی شد؟
پوزخندی زد و گفت:
ـ بهت نمی یاد با این جور آدمای خز و خیل بگردی!
اخمی کردم و گفتم:
ـ پرسیدم حالش چطوره؟!
جدی شد و گفت:
ـ عفونتش سطحیه؛ ولی خیلی خون ازش رفته. سرما هم کار خودش رو کرده، وضعیتش الان زیاد خوب نیست؛ ولی بالاخره سر حال می یاد؛ چون تو باهاشی دیگه نمی خواد فرم بستری و اینا رو پر کنی. خودت برو بالا سرش.
سرم رو تکون دادم و گفتم:
ـ خوبه، بردنش بخش مراقبت های ویژه؟
عینکش رو، رو صورتش جا به جا کرد و گفت:
ـ آره!
چشمکی زد و گفت:
ـ کجا پیداش کردی؟
گنگ نگاهش کردم.
شونه هاش رو بالا انداخت و گفت:
ـ بهش می یاد خلاف باشه. تو خیابون پیداش کردی؟ دردسر نشه واست؟! این روزا دخترا هم تو باند قاچاق و دزدی زیادن!
اخمی کردم و گفتم:
ـ دوستمه.
خندید و گفت:
ـ اِ؟! پس موضوع از این قراره، مردیه واسه خودش.
با این حرفش زد زیر خنده. چشم غره ای بهش رفتم و رفتم تو بخش. داشتن می بردنش تو اتاق. دنبالش رفتم، یکی از پرستارا گفت:
ـ آقا لطفا بیرون بمونین.
زل زدم تو چشاش. لبش رو گزید و گفت:
ـ دکتر شمایین؟ ببخشید نشناختم، مریض با شماست؟
ـ شما کم و کسری براش نذارین، خودمم بهش رسیدگی می کنم.
چشمی گفت و رفت. منم رفتم تو اتاق. داشتن بهش خون تزریق می کردن. نگاهش کردم، بیهوش بود.
علایم حیاتیش رو چک کردم و از پرستار خواستم بره. خودم نشستم بالای سرش.
ساعت هفت و نیم بود. من هنوز تو اتاق نشسته بودم. ضربان قلب و فشارش عادی شده بود. خطر از بیخ گوشش گذشته بود، اگه نمی رفتم اون جا حتما می مرد.
تکیه دادم به صندلی و شماره امیر رو گرفتم. جواب نمی داد، تا اومدم قطع کنم صداش رو شنیدم.
ـ جانم؟
صدای موسیقی و همهمه می اومد. گفتم:
ـ کجایی؟
خندید و گفت:
ـ همون جایی که همیشه هستم، نمی یای؟
نیم نگاهی به آوا کردم و گفتم:
ـ نه، دستم بنده.
ـ دستت به کی بنده؟
با خنده گفتم:
ـ مریض دارم، ببین می خوام یکی دیگه رو واسم جور کنی.
ـ مهسا چی؟
ـ مهسا هیچی، دیگه بسشه، خسته شدم ازش.
ـ والا منم دیدم از دو ماه رد شد و بی خیالش نشدی، فکر کردم دیگه گلوت داره پیشش گیر می کنه!
ـ گلوی من غلط کرده پیش اینا گیر کنه.
ـ باشه، ببینم چی کار می کنم.
ـ وقت ندارم خودم ببرمش، آزمایش ایدز و هپاتیتش رو بگیر و ببرش معاینه، بعد خبرش رو بهم بده.
صدای ضعیفی از آوا در اومد. آروم سرش رو تکون داد. از جام بلند شدم و گفتم:
ـ ببین، باید برم، جورش کن دیگه.
ـ باشه، خیالت راحت، دختره رو با پرونده سلامتش می دم دستت.
ـ خداحافظ!
ـ به سلامت.
گوشی رو قطع کردم و رفتم بالا سر آوا. چشماش رو، رو هم فشار داد، مطمئن بودم از درده. آب دهنش رو قورت داد. دستم رو کشیدم رو پیشونیش و گفتم:
ـ خوبی؟
بی رمق چشاش رو باز کرد. یه ذره نگاهش کردم، نمی تونستم چشم از چشاش بردارم. یه چیزی گفت که من نشنیدم، آروم ماسک اکسیژن رو از رو صورتش برداشتم و گفتم:
ـ یه بار دیگه بگو.
باز یه چیزی گفت که نفهمیدم. گوشم رو بردم نزدیک. با صدای خفه ای گفت:
ـ کجام؟ من کجام؟
لبخندی زدم و گفتم:
ـ بیمارستان.
صورتش جمع شد، با همون صدای خفه گفت:
ـ می خوام برم.
ماسک رو گذاشتم سر جاش و نشستم کنار تختش و گفتم:
ـ نمی تونی بری، حالت خیلی بده.
دستش رو آورد بالا. با تمام توانش سعی کرد ماسکش رو برداره؛ ولی نتونست. باز ماسک رو برداشتم و گفتم:
ـ نباید حرف بزنی، واست خوب نیست.
صداش به زحمت به گوشم می رسید، با بغض گفت:
ـ اگه منو این جا ببینن می گیرنم. می گن بی کس و کاره، فکر می کنن دزدم یا...
حرفش رو ادامه نداد و گفت:
ـ حالم خوبه، بذار برم.
دوباره ماسک رو گذاشتم سر جاش و گفتم:
ـ نگران نباش، گفتم همراه منی، من این جا کار می کنم، مشکلی واست پیش نمی یاد.
اگه می خواست هم توان مخالفت نداشت. چشماش رو بست. یه قطره اشک از کنار چشمش سر خورد پایین. به روی خودم نیاوردم و گفتم:
ـ می رم برات آرامبخش بیارم.
و از جام بلند شدم.
روحیه روحیهعامل پیروزیه
اگه خوب نقدم کنین منم زیاد میذارم

ویرایش توسط •● نیلوفر 72●• : ۸ دي ۱۳۹۱ در ساعت ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !aynaz!, # بلوط #, #saba.b#, "sama", * حدیث *, *alien*, *ARAM*, *h@d!s*, *hoda*, *kim*, *kolaleh*, *Lilia*, *NaZ@NiN.B*, *ReiHaNe*, *S@RA, *SaNaY*, *shima*, *sogol*, *yasaman*, *ZOHRE, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *برف*, *دخت تپل*, *دیانا*, *ریحانه#, +Neda+, --Nila--, .....ARAM, .:aida:., .:BahaR:., .HOMA., .Mania., .nahid, .Nikita., /maryam/, 0033, 021girl, 199295, 77ZAHRA, 870664182, a.n.jel, Abandokht, aflak, afroodit, ailin jo0n, airena, Altin ay, amir hosyn, amorist, Anahita.s, anahita13, angel04, angel6672, angry girl, anitis, anna43, ANNE, Anolin, archangel, arezo*, arezoo821, arezoue, arghavan58, ariana*dreams, arman_iran, Arrosha, artii, arvina, asajadi84, asal Queen, asal-1412, asal-661, asal_aram, asal_bumpy, asaree, asemanii, ashkannia, ashoka, asma66, atefeh_49, atoosa joon, atoosa74, ava.n, ayandeh1, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, b3666, ba-maram, bahar.nt, bahare930, BaharәH, balatanha, banuye sabz, baran pr, baran97, barane abi, barane khazan, barin_s, BAZIGAR TANHA, behan, Behnaz joon, bikari, bittersweet, blub2000, bneta, crazylady, dander1000atash, darya19, degeer, delaram.s, diaar, dina_min, divandary, dokhtare khial, dokhte.banderi, elahe 66, elahe57, elmira jigar, elmirareza, esfarzaneh, eti98, fadai, faezeh khajeh, faezeh_kht, fani black 212, Farah123, fariba44, faribash, fariba_hed, Farnaz, faryad(sf), farzane.rsh, farzaneh15, fashion_erfan, fati70, fatima64, fereshth, fk-osh-d, foozhan az, fouji, galadril3, gandomsa, ghazaal_s96, ghazal p, ghazal.76, ghs12, Golbahar75, goli21, golnuosh, googoosh z, gorgin khan, hala, hana_m, hanye, harimeshgh, hasti-2012, haveking, hed2010, hediyeh_b, helinda, hermiun_0, hesaneh, hilda_moonlight, hirta, hoaya, hobi, homa*, homa41, HOOM@N, hooramohebtash, hooremah, hooriya_y, HRad, hyunah, ili mah, Irani, joana, JonasRahimi, Just Say No, kasra.sh, ketne, khademre, Khate Siah, khorshid☼dokht, kiarash@98, kimi khoshgele, kimi-vorojak, kimia joon, king _ panther, kiumars, kooh sangi, L!nA, l0vin, l23Za, ladyscreamerr, leila.kh, leila93, lili 20, lili.sz75, little princess, little-fairy, liuana, lmnop, M mehrane, m-khani, m.h73, m.mahshid, m0nire, m0zhdeh, Ma Neli, maayaa, Maedeh, maedeh angel, mahana1, mahboob21, mahdi3h, mahdieh67, Mahdis 77, Mahdis @69, mahinfk, mahnazmom, mahsa 21, mahsa qw, mahsa.beyaz, mahsa.h.i, mahsa11, mahsa1490, mahsadina, mahsan70, mahshid_3d, mahtab10, mAhTa_sAsI, mahya1995, malus, Maman fariba, man!, manemah, maneou, mani1384, mania-h, mansoure, Mansoure 391, marva, maryam joOon, maryam sh, maryam1363, maryam56, maryammmmmm6, maryammoayedi, maryammogadas, maryam_mariusz, marzi marzi, marzie1994, masi62, math20, mati jojo, matin_a, mb_maryam, mehnoosh, MEHREDAD98ia, mehrnoush_re, mess, mfr60, michka_61, MINA JOOJOO, mina68, mina_75, mina_joon, miracle72, Misha73, mishapasha, misha_kavir, Miss A, miss maryam, MOHI goli, mojgan am, mona1375, monir1343, moniya, moonila, moon_light, mzbanoo1379, mzm1368, m_reisie, n.a., n.shina, n@sim, naaafas, nadia1, nafas.65, nafas44, Nahid72, nana22, narciss, Nashenase tanha, nasim j, nasimevasl19, nastaran86, nastaran_702, nazi_gf2010, ned67, Neda Joni, nedaj, neela, neg neg, negar1373, negikomando, negin17, NeginAki, neginra, ni yaz, niayesh00, niazruby, Night, nikitaaa24, nikoo 123, niloofarafoolin, nini84, ninja fairy, noshafarin, nrezaii, n_arghavan, olala, OutlawGirl, P@rya, PAEEZ70, parachutist, pardisa 1, pari1990, parisa mah, parisa*M, parisa123, parisaparisa, pariya 75, parmis91, parniya00asal, parvane., Patient.Stone, peg@h, Persia Miss, peymaneh, Pinkvadie, pink_daughter, punio, ramlin, rangin, redrose_love68, Reza, reza9000, riitaa, Ritzy, Roghaye57, Rooz khosh, roshan*, roya62, ROZ GOL, Roza00, rozhina, rozita maryam, s.d.yeganeh, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, sadsadsad, Saeideh_82, saghi.m, sahelii, samandf, samir, samira1362, samiramis777, Sam!ra, samxavi, sana1577, Sanaz1370, sanaZzZ, sanaz_, sany2000, sany5425, sar gol, sara parvizi, sara...soooooti, sara.sn93, sara1995, sarah.sh, saraice, sasa75, Satiya, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, Semin309, sepide23, sepide25, sepideh1993, Sepideh2, sepideh_72, SETARE SOHEYL, setayesh1363, setia22, shadi 936, shadivet, shafagh 69, shahtut, Shaloliz, shanal gharmazi, shayesteh 96, sheerycold, sheida_953, sheydajoooon, shf_aboops, shirin74, sholeye khamush, shooma, sh_karan, sibsorkhhava, simaN, sinsor, sipa, sirius, sisi7070, sizert69, skyasal, snia, soda 70, sogand.m, sogol21, some61, somy_kh, sotazi, souraj, starter127, Star_69, star_crossed, strich, suny girl, sura, syhbyt, tahi619, Taira, takshakh2838, Tala.N.A, tama1011, taraneh joon, TARANOMEMEHR, tara_5877, Termeh1, Titania1273, to0oranj, tondar1365, traker, valehjoon, vampire123, venus7021, vianna, violet_mahtab, vitric, wildfire14, with winter, YaaaaC, yaldasp, yasaman20, yasaman_m, yasamin-73, yasamin_34, yasesabs, yasnaa, yegane34, yjdj, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinab_75, ziba22, zibahp, ziglernata, zina, zizi.m, zy_jahromi, Z_M267, [SARA], _Azadeh_, |SarA_S|, ~anahita~, ~Ani Joon~, ~B@H@R~, ~JimBo~, ~Magic Life~, ~mahdis~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~pArnYa~, ~Piano~, ~Tulip~, ǷαƦi Mαħ, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آتش سرخ, آذردخت, آرشا, آستاره, اب و اتش, اترون, ارتمیس *, اشك اسمون*باران, افتاب پنهان, افسانه1362, اقاقی, الملی, النار, الند, الهام بانو, الهه باران, امید دیدار, ایناس68, ایکسا خانوم, بازیگوش, برادپیت, بلفى, بهار سرد, بهار من, بهارجون, بی بی گل, تابتا, ترنج خاتون, ترنم, تهمتن, جغله0, حاج اقاا, حنانه 1874, خیال غزل, خیال پاییز, دختر ارام, دختر خون اشام, دختراسمان, دور ولی نزدیک, دکور, ذانا, راز نیاز, راژانه, رزا جون, رزصورتی, رها خانووم, رهان, زهره عشقی, زوها, س.و.ن.ی.ا, س_م_م_, ساتیا_س, ساحلی, سافانا, ستاره کویر, ستاره.ث, سرای بانو, سرتق, سمانه92, سویود, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاهزاده دو رگه, شاپررک, شاپرک13, شهرزاد ن, شورم, شیوا, شیوا.ر, عمه خانم, غزال آریا, غزال66, فاطمه سادات ..., فاطي91, فانتین, فرزانه 62, فرشا, فرگلf, ققنوس98, لاله 22, لمیس20, لی لی تنها, لیلیپوت, م.نوری, ماجده, مادام بی موسیو, ماهين, محبوبه_م, مدار2, مرجان55, مرزنگام, مرضی2, معصومه بانو, معمار کوشمولو, منم و تنهایی, مهتاب کوچولو, مهرآذین, مهستی, می توو, نادیا18, نازنین 87, نازنین30, نداي عشق, نسرین..., نسیب, نفس_20, نم نم باران, ننه هانی و حوری, نوازشگر, نوشین66, نگاه روشن, نیاز.ش, نیلوفر:-), نیکا83, هنانه, هورتاش, پتی-یا, پرستو خانم, پرواس, پونام, چلیپا, کایرا.70, کایسا, کرم شبتاب, کلی کلی, کمند, گمشده, یلدا تقی زاده, یلدا2222, ღســـــوزانღ, •●شقایق●•, ☆ Ghasedak ☆, ♣ Elvira ♣, ♥saya♥, 。 sIrVαT 。
قدیمی ۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

•● نیلوفر 72●• آواتار ها

پست بسیار مفید  +328 امتیاز     

بعد از دو سه روز حالش خوب شد و منتقلش کردن بخش. یه روز دیگه هم مرخص می شد. نمی تونستم بذارم بره خونه ی خودش. باید یه فکری براش می کردم. شیفتم تموم شده بود. لباسام رو عوض کردم و رفتم بهش سر بزنم. در اتاق رو باز کردم. داشت غذاش رو می خورد و با زن پیری که رو تخت کناریش بود حرف می زد. رفتم جلو و گفتم:
ـ خوب شدی؟
پیرزن یه لبخند مهربون بهش زد و گفت:
ـ خوشگل خانوم تو که گفتی کسی رو نداری؟!
سرش رو تکون داد و گفت:
ـ دروغ نگفتم، این آقا دکترمه.
نشستم گوشه تختش و گفتم:
ـ غذای بیمارستان رو می تونی بخوری؟
سرش رو به علامت مثبت تکون داد و گفت:
ـ چرا نتونم؟
ـ نمی دونم، گفتم شاید دوست نداشته باشی.
لیوان آبش رو سر کشید و گفت:
ـ نه، اتفاقا دست آشپزش درد نکنه.
دستی رو شکمش کشید و گفت:
ـ به لطف این دزدا چند روزی شاهانه زندگی کردیم.
خندیدم و گفتم:
ـ از این جا مرخص شدی می خوای چی کار کنی؟
شونه هاش رو انداخت بالا و گفت:
ـ کاری ندارم بکنم، زندگی می کنم!
میزش رو هل داد عقب و دراز کشید رو تخت و گفت:
ـ دلم واسه رخت خوابم تنگ شده، این جا احساس راحتی نمی کنم.
ـ می خوای باز بری اون جا؟
خندید و گفت:
ـ خونمه خب، جای دیگه ای سراغ داری؟
ـ می خوای بیای پیش من؟
دستاش رو گذاشت زیر سرش و گفت:
ـ نه، ممنون، هر جا برم، آخرش باید برگردم خونه ی خودم. مهمون یه روز، دو روز، سه روز، اصن گیریم یه هفته، بعدش چی؟ تازه جای زخمم که داره خوب می شه، نمی تونم تا آخر عمر بشینم و بگم من تو هجده سالگی چاقو خوردم، دیگه علیلم و چلاقم. اینا به کنار، من توان جبران همین کارایی که کردی رو داشته باشم خیلیه!
اخمی کردم و گفتم:
ـ جبران لازم نیست!
نگاهی بهم کرد و گفت:
ـ لازمه، تو نه داداشمی، نه بابامی، نه فامیلمی و نه آشنامی. نمی خوام فردا پس فردا دینی بهت داشته باشم.
ـ فکر کن به عنوان یه دوست کمکت کردم.
یه تای ابروش رو داد بالا و گفت:
ـ من کی دوست به این خوشتیپی پیدا کردم و یادم نیست؟
خندیدم و گفتم:
ـ لطف داری، از همین الان خوبه؟
سرش رو به علامت منفی تکون داد. دستش رو گذاشت رو دستم و گفت:
ـ دکتر جون تو خیلی خوبی، خیلی جوونمردی، تو این دوره زمونه آدم مثِ تو کم هست، قدر خودت رو بدون. خدا رو شکر می کنم اون روز تو کوچه ی شما چاقو خوردم، وگرنه الان قبرستون بودم؛ ولی من هیچ دوستی ندارم، هیچ وقتم نداشتم، اینا رو می ذارم پای انسان دوستیت. با این حال تا جبرانش نکردم نمی تونم سرم رو راحت رو بالشت بذارم. باور کنین شده خرد خرد پولی که واسم خرج کردین رو بهتون پس می دم؛ ولی ازم قبول کنین. می دونم اینا واستون چیزی نیست؛ ولی برای من زیاده، خیلی هم زیاده.
حرفاش تکونم داد. جوونمرد؟ من؟ یاد رفتارم با مهسا افتادم. نگاهی به آوا کردم. چرا این آدم این قدر مظلومه؟ دستش رو گرفتم تو دستم و محکم فشردم و گفتم:
ـ هر جور خودت راحتی.
پیرزنه یه نگاهی به دست من و آوا کرد. لبش رو گزید و گفت:
ـ مادر شما به هم مَحرمین؟
اَه، از آدمای فضول منتفرم، مخصوصا پیرش.
آوا خنده ی بلندی سر داد و گفت:
ـ نه مادر جون؛ ولی من از این آقا مطمئنم، می دونم بهم نظر نداره.
چشمکی به من زد و گفت:
ـ مگه نه؟
نگاهش کردم، واقعا هم بهش نظر نداشتم. سرم رو به علامت منفی تکون دادم. تو صورتش نگاه کردم. تو لباس بیمارستان ظریف تر شده بود، خیلی لاغر بود، آدم حس می کرد هر لحظه داره می شکنه. دست و پاهاش کشیده بودن، می دونستم قدش زیاد بلند نیست. حداقل نسبت به من که صد و هشتاد هفت تا قدم بود، کوتاه بود. پوستشم سفید و صاف بود. تا به حال دختری به این ظریفی ندیده بودم، با این که لباسای بیمارستان به تنش زار می زد؛ یه لحظه به خودم اومدم. به چی داشتم نگاه می کردم؟! خوبه همین الان تایید کردم نظری بهش ندارم. پوفی کردم و سرم رو گرفتم اون طرف. تقصیر خودش بود. من اصلا بهش فکرم نکرده بودم. با حرص نگاه کردم به پیرزنه، نه تقصیر اونم نیست، تقصیر این پیری فضوله. اخم کردم بهش، فهمید؛ ولی به روی خودش نیاورد. آوا گفت:
ـ چی شد؟ اگه منصرف شدی دستت رو ول کنم؟
برگشتم سمتش و لبخند زدم و گفتم:
ـ منو بگیر جای کسی که اصلا نفهمیده تو دختری.
لبش رو گزید و یه نگاه به پیرزنه کرد و گفت:
ـ بیا جلو.
سرم رو تکون دادم. همون طور که با شیطنت می خندید گفت:
ـ سرت رو بیار جلو.
سرم رو بهش نزدیک کردم. آروم در حالی که سعی می کرد جلوی خندش رو بگیره گفت:
ـ با پسرا که نمی پری؟
با این حرفش زدم زیر خنده. پیرزنه چشم غره ای بهم رفت؛ ولی محلش نذاشتم. اونم داشت لباش رو می گزید و می خندید. چشمکی بهش زدم و گفتم:
ـ اگه همه پسرا مثِ تو بودن، چرا که نه!؟
با پاش منو هل داد از روی تختش پایین و گفت:
ـ ای چشم چرون!
از جام بلند شدم و گفتم:
ـ می خوای پیشت بمونم یا برم؟!
لبخندی زد و گفت:
ـ برو به کارات برس، من این جا دور و برم شلوغه.
همون طور که به سمت در می رفتم گفتم:
ـ راستی اومده بودم بگم فردا صبح مرخصی، باش تا خودم بیام.
سرش رو تکون داد و گفت:
ـ باشه، ممنون.

اینم یه سورپرایز دیگه
بقیش باشه واسه فردا

ویرایش توسط •● نیلوفر 72●• : ۲۳ آذر ۱۳۹۱ در ساعت ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, # بلوط #, #saba.b#, * حدیث *, *alien*, *ARAM*, *h@d!s*, *kolaleh*, *Lilia*, *NaZ@NiN.B*, *ReiHaNe*, *S@RA, *SaNaY*, *shima*, *sogol*, *yasaman*, *ZOHRE, *~aida bala~*, *برف*, *دخت تپل*, *دیانا*, *ریحانه#, +Neda+, --Nila--, .....ARAM, .:aida:., .:BahaR:., .HOMA., .Mania., .nahid, .Nikita., /maryam/, 0033, 021girl, 199295, 77ZAHRA, 870664182, a.n.jel, Abandokht, aflak, afroodit, ailin jo0n, airena, Altin ay, amir hosyn, amorist, Anahita.s, anahita13, angel04, angry girl, anitis, anna43, ANNE, Anolin, archangel, arezo*, arezoo821, arezoue, arghavan58, ariana*dreams, arman_iran, Arrosha, artii, asal Queen, asal-1412, asal-661, asal_aram, asal_bumpy, asaree, asemanii, ashkannia, ashoka, atefeh_49, atoosa joon, ava.n, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, b3666, ba-maram, bahar.nt, BaharәH, balatanha, banuye sabz, baran pr, baran97, barane abi, barane khazan, barin_s, BAZIGAR TANHA, behan, Behnaz joon, bikari, bittersweet, blub2000, bneta, crazylady, dander1000atash, darya19, Defne, degeer, deragun, dina_min, divandary, dokhtare khial, dokhtaremehr, dokhte.banderi, elahe 66, elahe57, elmirareza, esfarzaneh, eti98, fadai, faezeh khajeh, faezeh_kht, fani black 212, fantasy girl, Farah123, fariba44, faribash, fariba_hed, farid2012s, Farnaz, faryad(sf), farzane.rsh, farzaneh15, fashion_erfan, fati70, fatima64, fatima983, fereshth, fk-osh-d, foozhan az, fouji, galadril3, gandomsa, ghazaal_s96, ghazal p, ghazal.76, ghazal26859, ghs12, Golbahar75, goli21, golnuosh, googoosh z, gorgin khan, hala, hana_m, hanye, harimeshgh, hasti-2012, haveking, hed2010, hediyeh_b, helinda, hesaneh, hilda_moonlight, hirta, hoaya, hobi, homa*, homa41, HOOM@N, hooramohebtash, hooriya_y, HRad, hyunah, ili mah, Irani, joana, JonasRahimi, Just Say No, kasra.sh, ketne, khademre, Khate Siah, khorshid☼dokht, kiarash@98, kimi khoshgele, kimi-vorojak, kimia joon, king _ panther, kiumars, kooh sangi, L!nA, l0vin, l23Za, ladyscreamerr, leila.kh, leila93, lili 20, lili.sz75, little princess, little-fairy, liuana, lmnop, M mehrane, m.h73, m0nire, m0zhdeh, Ma Neli, Maedeh, maedeh angel, mahana1, mahboob21, mahdi3h, mahdieh67, Mahdis 77, Mahdis @69, mahdiyeee, mahinfk, mahnazmom, mahsa 21, mahsa.beyaz, mahsa.h.i, mahsa11, mahsa1490, mahsadina, mahshid_3d, mahtab10, mahya1995, Maman fariba, man!, manemah, maneou, mani1384, mania-h, mansoure, Mansoure 391, marva, maryam joOon, maryam sh, maryam1363, maryam56, maryammmmmm6, maryammoayedi, maryammogadas, maryam_mariusz, marzi marzi, marzie1994, masi62, masin, math20, mati jojo, mb_maryam, mehnoosh, MEHREDAD98ia, mehrnoush_re, mess, mfr60, michka_61, MINA JOOJOO, mina_75, mina_joon, miracle72, Misha73, mishapasha, misha_kavir, Miss A, miss maryam, mona1375, moniya, moonila, moon_light, mzbanoo1379, mzm1368, m_reisie, n.a., n.shina, n@sim, naaafas, nadia1, nafas44, nana22, narciss, Nashenase tanha, nasim j, nasimevasl19, nasrin22, nastaran86, nastaran_702, nazi_gf2010, ned67, Neda Joni, nedaj, neela, neg neg, negar1373, negin17, NeginAki, neginra, ni yaz, niayesh00, niazruby, Night, nikitaaa24, nikoo 123, niloofarafoolin, nini84, ninja fairy, noshafarin, nrezaii, n_arghavan, OutlawGirl, P@rya, PAEEZ70, parachutist, pari1990, parisa mah, parisa*M, parisaparisa, pariya 75, parmis91, PaRnIa.Pjs, parniya00asal, parvane., Patient.Stone, peg@h, Persia Miss, peymaneh, Pinkvadie, pink_daughter, punio, pure13, radina, raha6956, ramlin, rangin, Reza, reza9000, riitaa, Ritzy, Roghaye57, Rooz khosh, roshan*, Roxana28, roya62, ROZ GOL, Roza00, rozita maryam, s.d.yeganeh, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, sadsadsad, Saeideh_82, saghi.m, sahelii, samandf, samaneh60, samir, samira1362, samiramis777, Sam!ra, samxavi, sana1577, sanaZzZ, sanaz_, sany2000, sar gol, sara parvizi, sara...soooooti, sara.sn93, sara1995, sarah.sh, saraice, sas29, sasa75, Satiya, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, Semin309, sepide23, sepide25, sepideh1993, Sepideh2, sepideh_72, SETARE SOHEYL, setareh273, setayesh1363, setia22, shadi 936, shadivet, shafagh 69, Shaloliz, shanal gharmazi, shayesteh 96, sheerycold, sheida_953, sheydajoooon, shf_aboops, shirin74, sholeye khamush, shooma, sh_karan, sibsorkhhava, simaN, sinsor, sipa, sirius, sisi7070, sizert69, skyasal, snia, soda 70, sogand.m, sogol21, some61, somy_kh, sotazi, souraj, Star-crossed, starter127, Star_69, star_crossed, strich, suny girl, sura, syhbyt, tahi619, Taira, takshakh2838, Tala.N.A, tama1011, taraneh joon, TARANOMEMEHR, tara_5877, Titania1273, traker, valehjoon, vampire123, venus7021, vianna, violet_mahtab, vitric, viyoo, wildfire14, yaldasp, yasaman20, yasaman_m, yasamin-73, yasamin_34, yasesabs, yasnaa, yegane34, yjdj, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinabjoon, zeinab_75, ziba22, zibahp, ziglernata, zina, zizi.m, zy_jahromi, Z_M267, [SARA], _Azadeh_, |SarA_S|, ~*MONA*~, ~anahita~, ~Ani Joon~, ~B@H@R~, ~Magic Life~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~pArnYa~, ~Piano~, ~Tulip~, ǷαƦi Mαħ, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آتش سرخ, آذردخت, آرشا, آستاره, اب و اتش, اترون, ارتمیس *, اسمون, اشك اسمون*باران, افتاب پنهان, افسانه1362, اقاقی, النار, الند, الهام بانو, الهه باران, امید دیدار, ایلکای2, ایناس68, ایکسا خانوم, بازیگوش, برادپیت, بلفى, بهار سرد, بهار من, بهارجون, بی بی گل, تابتا, تهمتن, حاج اقاا, حنانه 1874, خیال غزل, خیال پاییز, دختر ارام, دختر خون اشام, دختراسمان, دور ولی نزدیک, دکور, راز نیاز, راژانه, رزصورتی, رها خانووم, رهان, زن شرقی, زهره عشقی, زوها, س_م_م_, ساحلی, سافانا, سانازارمان, ستاره کویر, ستاره.ث, سرای بانو, سرتق, سلسله مو دوست, سمانه92, سویود, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاهزاده دو رگه, شاپررک, شاپرک13, شبنم, شهرزاد ن, شورم, شیوا, شیوا.ر, صحبا, عمه خانم, غزال آریا, غزال66, فاطمه سادات ..., فاطي91, فانتین, فرزانه 62, فرشا, فرگلf, ققنوس98, لاله 22, لمیس20, لی لی تنها, لیلیپوت, م.نوری, ماجده, مادام بی موسیو, ماه گل یاس, ماهين, محبوبه_م, مدار2, مرجان55, مرزنگام, مرضی2, مسافرمرگ, معصومه بانو, معمار کوشمولو, منم و تنهایی, مهتاب کوچولو, مهرآذین, مهستی, می توو, نادیا18, نازنین 87, نسرین..., نسیب, نفس_20, نم نم باران, ننه هانی و حوری, نوازشگر, نوشین66, نگاه روشن, نیاز.ش, نیلوفر:-), نیکا83, هنانه, پتی-یا, پرستو خانم, پرهامه, پرواس, پونام, چلیپا, کایسا, کلی کلی, کمند, گمشده, یلدا تقی زاده, یلدا2222, •●شقایق●•, ☆ Ghasedak ☆, ♣ Elvira ♣, ♥saya♥
قدیمی ۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

•● نیلوفر 72●• آواتار ها

پست بسیار مفید  +303 امتیاز     

"آوا"
با لبخند همراهیش کردم تا از اتاق بیرون رفت. یه نگاه به پیرزنی که داشت با اخم منو برانداز می کرد کردم و با مهربونی گفتم:
ـ مادرجون دکتر آدم بهش محرمه! سخت نگیرین.
سرش رو تکون داد و گفت:
ـ دکتر محرمه دخترم؛ ولی این جوری که این آقا داشت براندازت می کرد حتما یه قصدی داره.
خندیدم و گفتم:
ـ نه مادرجون، نگران نباشید، خودش از ما بهترون داره.
لبش رو گزید و گفت:
ـ خاک بر سرم، یعنی زن داره و چشمش دنبال توئه؟
یه نگاه غضبناک به من کرد و گفت:
ـ لا اله الا ا...!
اینم حرف بود من زدم؟ حالا بدتر فکر می کرد من چه جور آدمیم.
خندیدم و گفتم:
ـ نه مادر جون، زن نداره.
یه کم فکر کردم و گفتم:
ـ خودش یکی رو دوست داره!
چشم غره ای به من رفت و گفت:
ـ دختر پات رو از زندگیش بکش بیرون، این کارا آخر و عاقبت نداره.
دیگه بهم برخورد. با حرص گفتم:
ـ من کاری به زندگی این آقا ندارم، فقط داره بهم کمک می کنه.
با نفرت نگاهی به من کرد و گفت:
ـ بی کس و کاری، مگه نه؟ این چند روز ندیدم کسی بیاد عیادتت! یکی از همین امثال تو زندگی دختر منو ریخت به هم. فکر کردی باهاش خوشبخت می شی؟ از خدا بترس دختر، برو توبه کن، آه یه زن دیگه دامن گیرت می شه.
از کوره در رفتم و با صدای نسبتا بلندی گفتم:
ـ خانوم محترم شما باید از خدا بترسی، اونم با این سن و تو این احوال مریض. به مردم تهمت زدن گناهه، می دونستین که!؟ اگه نبخشمتون باید جواب پس بدین، اونی که آهش دامن گیر می شه آه دختر آبرو داریه که امثال شما با قضاوت غلط بهش تهمت ناروا می زنن.
با این حرفم خفه شد و با غیظ روش رو از من گرفت و یه چیزی زیر لبش گفت. منم عصبی تر از اون روم رو کردم اون طرف که چشمم به جمالش متبرک نشه. حالم از این جور آدما به هم می خورد. برای این که زهر خودم رو کامل ریخته باشم با صدایی که اونم بشنوه گفتم:
ـ بی عرضگی از دخترش بوده و الا این همه زن و مرد دارن زندگیشون رو می کنن.
با این که خودمم می دونستم حرفم اشتباهه؛ ولی حرفش خیلی عصبیم کرده بود. باید یه جوری جوابش رو می دادم. با شنیدن چیزی که من گفتم اونم گفت:
ـ خدایا توبه، استغفرا...!
عصر بود که خونوادش اومدن برای این که ببرنش. خدا می دونست چقدر خوشحال بودم. هر لحظه تحمل کردنش تو اتاق برام عین جهنم بود. با اون نگاهای معنی دارش موقع نماز خوندنم و اون فکرای غلطی که داشت درباره من می کرد دلم می خواست هر چه زودتر ازم دور شه. همون طور که داشت آماده می شد یه چیزایی تو گوش دخترش پچ پچ می کرد. دختره برگشت یه نگاه غضبناکی به من کرد، انگار من شوهرش رو از راه به در کردم! بعد از این که خونوادگی با نگاهاشون به اندازه کافی منو تحقیر کردن از اتاق رفتن. من موندم و غمی که از نگاهاشون تو دلم سنگینی می کرد. خزیدم زیر پتو و به حال خودم گریه کردم. هنوز زیر پتو بودم که صدای پرستار رو شنیدم. آروم دستش رو گذاشت رو شونم و گفت:
ـ داری گریه می کنی خانومی؟
صورتم رو همون زیر پاک کردم و نگاهش کردم و گفتم:
ـ نه.
لبخند مهربونی زد و گفت:
ـ اگه مشکلی داری، می تونی به من بگی.
سرم رو به علامت منفی تکون دادم و گفتم:
ـ چیزی نیست.
یه نگاه به بیرون کردم. هوا تاریک بود، خدایا من چند ساعت بود داشتم گریه می کردم؟ پوشه ی کنار تختم رو برداشت و همون طور که داشت می خوندش گفت:
ـ دلتنگی نکن، فردا صبح مرخصی.
دلتنگی؟ دلتنگ چی؟ دلتنگ کی؟ دلش خوش بودا! سرم رو تکون دادم و گفتم:
ـ سعی می کنم.
پوشه رو گذاشت کنار تختم و گفت:
ـ چیزی لازم نداری؟
ـ نه، فقط اگه می شه می خوام برم وضو بگیرم.
ـ خودت می تونی بری؟
ـ دیگه کارام رو خودم انجام می دم، بخیه هام خوب شدن.
لبخندی زد و گفت:
ـ خب خدا رو شکر.
نفس عمیقی کشیدم و از جام بلند شدم و رفتم سمت دستشویی. نمازم که تموم شد از جام بلند شدم و خواستم برم رو تختم که دیدم مهران ایستاده تو چهارچوب در و با حالت خاصی داره نگاهم می کنه. لبخند زدم و گفتم:
ـ از کی این جایی؟
صدام رو نشنید، انگار این جا نبود.
یه نگاه به سر تا پاش انداختم. مرد ورزیده و قد بلندی بود. از هیکلش معلوم بود زیاد ورزش می کنه. یه کم زیادی قوی بود. موهاش خرمایی رنگ بود. این چند وقتی که دیدمش همیشه موهاش رو بالا می زد. صورت کشیده ای داشت، با چونه ی مربع شکل که صورتش رو مستطیلی کرده بود .لبای صاف و بینی قلمی و چشمای میشی رنگ با مژه های فر با ابروهای پرپشت حالت دار که جدیت خاصی به چهرش می دادن و پیشونی نسبتا بلند. برای یه مرد قیافش کاملا ایده آل بود. اگه من دختر نمی شدم، دوست داشتم پسری با قیافه اون می شدم. خوب که براندازش کردم دوباره گفتم:
ـ آقا مهران!؟
اون که هنوز به رو به روش خیره شده بود، تازه به خودش اومد و گفت:
ـ اِ؟ نمازت تموم شد؟
ـ تو فکری!؟
اومد جلو و گفت:
ـ نه، فقط نماز خوندن رو یادم رفته بود.
سرم رو تکون دادم و گفتم:
ـ مشکلی نیست، هر وقت اراده کنی که شروعش کنی، خودش می یاد تو یادت.
لبخندی زد و گفت:
ـ شنیدم گریه می کردی؟
ابروهام رو دادم بالا و گفتم:
ـ پرستار گفت؟
نشست رو تخت کناری که خالی بود و گفت:
ـ آره.
بینیم رو جمع کردم و گفتم:
ـ نمی دونستم خبرچینی هم جزء وظایفشونه.
چینی به ابروش داد و گفت:
ـ ناراحتی برم؟!
شونه هام رو انداختم بالا و گفتم:
ـ نه؛ ولی این جوری عادت می کنم همیشه ببینمتون.
خندید و گفت:
ـ دلت نمی خواد ببینی؟
ـ نه، منظورم این نبود.
چشماش رو بست و باز کرد و گفت:
ـ می دونم منظورت چی بود.
با دستش زد رو تخت و گفت:
ـ این خانومه رفت؟
تازه فراموشش کرده بودم. آهی کشیدم و گفتم:
ـ آره، هر چی دلش خواست گفت و رفت.
ـ چی گفت؟
سرم رو انداختم پایین و گفتم:
ـ مهم نیست!
ـ نکنه واسه حرفای اون گریه کردی؟
ـ نه بابا، آدم بعضی وقتا دلش می گیره خب.
یه ذره نگاهم کرد. از این نگاها متنفر بودم. پر از دلسوزی و ترحم. گفتم:
ـ اگه کار دارین می تونین برین. منم حالم خوبه و نمی خوام مزاحم شما بشم. این چند وقت خیلی بهتون زحمت دادم.
لبخندی زد و گفت:
ـ نه، بی کار بودم. امشبم کسی پیشم نبود، گفتم بیام این جا، تو هم تنهایی.
یه تای ابروم رو دادم بالا و گفتم:
ـ من که عادت دارم روز و شب تنها باشم؛ ولی فکر کنم شما عادت ندارین.
از رک بودن من جا خورد. برام مهم نبود درباره ی این چیزا حرف بزنم؛ چون هیچ حسی به رابطه با پسرا نداشتم. خجالت هم نمی کشیدم و صد درصد مطمئن بودم با اون قیافه ای که من واسه خودم درست کردم هیچ پسری حتی حاضر نیست بهم دست بزنه؛ ولی اون انگار از حرفی که زده بود پشیمون شده بود و معذب بود. دستی تو موهاش کشید و گفت:
ـ اون جوری هم که فکر می کنی نیست.
شونه هام رو بالا انداختم و گفتم:
ـ به هر حال، اصلا به من چه ربطی داره؟ فقط یه سوال بود.

ممنون از همه نظراتی که دادین واقعا روحیه گرفتم

ویرایش توسط •● نیلوفر 72●• : ۲۱ دي ۱۳۹۱ در ساعت ۰۱:۴۱ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!nahal!!, !aynaz!, # بلوط #, #saba.b#, "sama", * حدیث *, *alien*, *ARAM*, *h@d!s*, *kim*, *kolaleh*, *Leila*, *Lilia*, *NaZ@NiN.B*, *ReiHaNe*, *S@RA, *SaNaY*, *shima*, *sogol*, *yasaman*, *ZOHRE, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *برف*, *دخت تپل*, *دیانا*, *ریحانه#, +Neda+, --Nila--, .....ARAM, .:aida:., .:BahaR:., .HOMA., .Mania., .nahid, .Nikita., /maryam/, 0033, 021girl, 199295, 77ZAHRA, 870664182, a.n.jel, Abandokht, abbas_p, abien, afroodit, ailin jo0n, airena, Altin ay, amir hosyn, amorist, Anahita.s, angel04, angry girl, anitis, anna43, ANNE, Anolin, archangel, arezo*, arezoue, arghavan58, ariana*dreams, Arrosha, artii, asal Queen, asal-1412, asal-661, asal_aram, asal_bumpy, asemanii, ashkannia, ashoka, asma66, atefeh_49, atoosa joon, ava.n, aygeen, aynaz69, aynosh, azade jooon, azad_awesome, b3666, ba-maram, bahar.nt, BaharәH, balatanha, banuye sabz, baran pr, baran97, barane abi, barane khazan, barin_s, BAZIGAR TANHA, behan, Behnaz joon, bikari, bittersweet, blub2000, bneta, crazylady, dander1000atash, darya19, Defne, degeer, delaram.s, deragun, diablo8888, divandary, dokhtare khial, dokhtaremehr, dokhte.banderi, eghlima***, elahe 66, Elahe111, elahe57, elahegood, elmira jigar, elmirareza, esfarzaneh, eti98, fadai, faezeh khajeh, faezeh_kht, fani black 212, fantasy girl, fariba44, faribash, fariba_hed, farid2012s, Farnaz, faryad(sf), farzane.rsh, farzaneh15, fashion_erfan, fati70, fatima64, fatima983, feraghi, fereshte kochak, fereshth, fk-osh-d, foozhan az, fouji, galadril3, gandomsa, ghazal p, ghazal.76, ghazal26859, ghs12, Golbahar75, goli21, golnuosh, googoosh z, gorgin khan, hala, hana_m, hanye, harimeshgh, hasti-2012, haveking, hediyeh_b, helinda, hesaneh, hilda_moonlight, hirta, hoaya, hobi, homa*, homa41, HOOM@N, hooramohebtash, hooriya_y, HRad, hyunah, ili mah, Irani, iranian_girl, iryane, joana, JonasRahimi, Just Say No, kasra.sh, ketne, khademre, Khate Siah, khorshid☼dokht, kiarash@98, kimi khoshgele, kimi-vorojak, kimia joon, king _ panther, kiumars, kooh sangi, L!nA, l0vin, l23Za, ladyscreamerr, leila.kh, leila93, lili 20, lili.sz75, little princess, little-fairy, liuana, lmnop, M mehrane, m-khani, m.h73, m0nire, m0zhdeh, Ma Neli, maayaa, Maedeh, maedeh angel, maH$@, mahboob21, mahdieh67, Mahdis 77, Mahdis @69, mahdiyeee, mahinfk, mahnazmom, mahsa 21, mahsa.beyaz, mahsa.h.i, mahsa.s.t.n.y., mahsa11, mahsa1490, mahsadina, mahsan70, mahshid_3d, mahtab10, mAhTa_sAsI, mahya1995, Maman fariba, man!, manemah, maneou, mani1384, mansoure, Mansoure 391, marva, maryam joOon, maryam sh, maryam1363, maryam56, maryammmmmm6, maryammoayedi, maryammogadas, maryam_mariusz, marzi marzi, marzie1994, masi62, masin, math20, mati jojo, matin_a, mb_maryam, mehnoosh, mehrnoush_re, michka_61, mina68, mina_75, mina_joon, miracle72, Misha73, mishapasha, misha_kavir, Miss A, miss maryam, MOHI goli, mojgan am, mona1375, moniya, moonila, moon_light, mzbanoo1379, mzm1368, m_reisie, n.a., n.shina, n@sim, naaafas, nadia1, nafas44, nana22, narciss, Nashenase tanha, nasim j, nasimevasl19, nasrin22, nastaran86, nastaran_702, nazi_gf2010, ned67, Neda Joni, nedaj, neela, negar1373, negin17, NeginAki, neginra, ni yaz, niayesh00, niazruby, Night, nikitaaa24, nikoo 123, niloofarafoolin, nini84, ninja fairy, noshafarin, nrezaii, n_arghavan, OutlawGirl, P@rya, PAEEZ70, parachutist, pardis joon, pardisa 1, pari daryai, pari1990, paria_pari, parisa mah, parisa*M, parisaparisa, pariya 75, parmis91, PaRnIa.Pjs, parniya00asal, parvane., Patient.Stone, peg@h, Persia Miss, peymaneh, Pinkvadie, pink_daughter, punio, pure13, radina, ramlin, rangin, Reza, reza9000, riitaa, Ritzy, Roghaye57, Rooz khosh, roshan*, Roxana28, roya62, ROZ GOL, Roza00, rozita maryam, s-matin, s.d.yeganeh, s.fzpr, saadat2000, saba28, saboli, sadsadsad, Saeideh_82, saghi.m, sahelii, samandf, samaneh60, samir, samira1362, samiramis777, Sam!ra, samxavi, sana1577, Sanaz1370, sanaZzZ, sanaz_, sany2000, sar gol, sara parvizi, sara...soooooti, sara.sn93, sara1995, sarah.sh, saraice, sarma1010, sarvin jojo, sas29, sasa75, satitalk, Satiya, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, Semin309, sepide23, sepide25, sepideh1993, Sepideh2, SETARE SOHEYL, setareh273, setia22, shadi 936, shafagh 69, Shaloliz, shanal gharmazi, shayesteh 96, sheerycold, sheida_953, sheydajoooon, shf_aboops, shima72, shirin74, sholeye khamush, shooma, sh_karan, sibsorkhhava, simaN, sinsor, sipa, sirius, sisi7070, sizert69, skyasal, snia, soda 70, sogand.m, sogol21, some61, somy_kh, sotazi, souraj, Specialstar, starter127, Star_69, star_crossed, strich, sura, syhbyt, tahi619, takshakh2838, Tala.N.A, tama1011, taraneh joon, TARANOMEMEHR, tara_5877, Termeh1, Titania1273, to0oranj, tondar1365, tono, traker, valehjoon, vampire123, venus7021, vianna, violet_mahtab, vitric, wildfire14, yaldasp, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yasnaa, yegane34, yjdj, Zahra_niki, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinabjoon, zeinab_75, zhompol, ziba22, zibahp, ziglernata, zina, zizi.m, zy_jahromi, Z_M267, [SARA], _Azadeh_, |SarA_S|, ~*MONA*~, ~anahita~, ~Ani Joon~, ~B@H@R~, ~Magic Life~, ~nas!m~, ~pArnYa~, ~Tulip~, ǷαƦi Mαħ, нαηιγε, ؟؟سما؟؟, آذردخت, آرشا, آستاره, اب و اتش, اترون, ارتمیس *, اشك اسمون*باران, افتاب پنهان, افسانه1362, اقاقی, النار, الند, الهام بانو, الهه باران, امید دیدار, ایلکای2, ایناس68, ایکسا خانوم, بازیگوش, برادپیت, بلفى, بلور, بهار سرد, بهار من, بهارجون, بی بی گل, تابتا, ترنج خاتون, ترنم, تهران بانو, تهمتن, جغله0, حاج اقاا, حنانه 1874, خیال غزل, خیال پاییز, دختر ارام, دختر خون اشام, دختراسمان, دور ولی نزدیک, دکور, راحله۷۱, راز نیاز, رزصورتی, رها خانووم, رهان, رویای من او, زن شرقی, زنبق وحشی, زهره عشقی, زوها, س_م_م_, ساحلی, سافانا, ستاره کویر, ستاره.ث, سرای بانو, سرتق, سلسله مو دوست, سمانه92, سویود, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاهزاده دو رگه, شاپرک13, شبنم, شهرزاد ن, شورم, شیوا, شیوا.ر, صحبا, عمه خانم, غزال آریا, غزال66, فاطمه سادات ..., فاطي91, فانتین, فرزانه 62, فرشا, فرگلf, ققنوس98, لاله 22, لمیس20, لی لی تنها, م.نوری, ماجده, مادام بی موسیو, ماهين, محبوبه_م, مدار2, مرجان55, مرزنگام, مرضی2, معصومه بانو, معمار کوشمولو, منم و تنهایی, منگولوشی, مهرآذین, مهستی, می توو, نادیا18, نازنین 87, نازنین30, نسرین..., نسیب, نفس_20, نم نم باران, ننه هانی و حوری, نوازشگر, نوشین66, نگاه روشن, نیلوفر:-), نیکا83, هنانه, ویشار, پتی-یا, پرستو خانم, پرهامه, پونام, چلیپا, کاریز49, کایرا.70, کایسا, کلی کلی, کمند, گمشده, یلدا تقی زاده, یلدا2222, •●شقایق●•, ☆ Ghasedak ☆, ♣ Elvira ♣, ♥saya♥, ✖Dark♥AngeL✖

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش