بازگشت   نودهشتیا > کتاب > رمان های کامل شده > رمان های کامل شده نوشته کاربران

تبلیغات 
عصر پادشاهان
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:
زیر 15 0 0%
15 تا 20 9 21.43%
20 تا 25 19 45.24%
25 تا 30 6 14.29%
بالای 30 8 19.05%
رأی دهندگان: 42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

beste آواتار ها

پست بسیار مفید  +192 امتیاز     
پیش فرض رمان به سبزی دست های تو | beste کاربر انجمن

بچه ها من جدیدم ذهنم پر رنگ پر کلام پر طعم.دوست دارم نظراتتون رو بخونم.این رمان چند وقت تو ذهنم وول می خوره.ایرادات رو بگید برای بعدیها رفع کنم.

داستان در مورد دوتا ادم که دنیاشون باهم خیلی متفاوته....یکی از دیاره حقیقت های تلخ......یکی از دیار شعر و رنگ و نور.......

هیچ چیز تصادفی نیست و حضور هر کس در کتار ما یا ورودش به دنیای ما نشانه ایست برای رسیدن به بلوغ و رفع کردن اشتباهات و کسب تجربه......

و اینکه گاهی صدای بعضی ادمها یاد اوره یه حجمینه سبزه....

ویرایش توسط beste : ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ در ساعت ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
beste آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, # MiTrA.Sa #, #SamaneH#, $~roya~$, "Dezire", * حدیث *, *Lilia*, *mitra*, *SaNaY*, *Shirin, *unique*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *ریحانه#, *سورن*, ...نگین..., .:~KaMeLiA~:., .Monire., .nahid, 27-Farzan, 2rrin, 7toranj, 85@HADIS, airena, ali_shey, Altin ay, amini2004, Anahita.s, angel04, Angelical, arezo*, Arezoo Khanoom, arezoue, asal-661, ASAL.KHANUM, asal_cheshmak, aseman_82, ashoka, atefeh.mr, ava.n, aygeen, azam 24, AZAR-70, azarsana, azda, bahare RE, BaharәH, banooshab, barni, behnazhmz, Blast Off, blub2000, CIVIL, D0nya, daneh, dark chocolate, darya..., deleabieman, denis**, EasTern_Girl, Elahe-73, elahye zibaei, Elen, eli13, esparo, F.M.1990, faezeh88, faezeh_kht, Fall Again, Farah123, farnaz63, FaTam, Fatemeh V.T, fatima64, fatima_59, feloor, foruzan-k, gandomsa, ghazal p, ghazalghazal, gheisareh, Gole Yassaman, goominam, hala, hanayi, Haniday, harimeshgh, haveking, Heranosh, honey_x, hoora.sh, hotsummer001, jnashenakhte, kimia joon, kodaki, L!nA, Laali, leila.kh, leyla71, Lida2014, m0nire, m0zhdeh, mahdi3h, Mahdis @69, mahnazmom, Mahsa313, mahsaj, mahsany, mahtab10, maneou, Mari958, marmar7452, maryam56, maryammoayedi, math20, meno, mery1356, metropolis, mina68, minimona, mishapasha, misha_kavir, miss maryam, miss.no.1, miss_mass, monir1343, moonila, MoOoOn, N*A*Z*L*I, n.a., n.shina, nafas1992, Nahid72, nana22, narbod, nasrin44, nastaran_702, ned67, Neda_65, negar*pb, nenoy, nikaan, nikoo 123, nilgon_nili, nlp16001, PAEEZ70, paezzi, pani.moghaddam, paparoos, parastesh77, pari73, paria_pari, parmis86, pegah.a, punio, rahaiii, raha_veronika, ramlin, rangin, rashno, razeghi.9999, REAL LOVE, reem1368, Reza, reza9000, rokhsan, roya1365, rozan98, rytu, S- Masoum, s7453s, s?h?r, saba28, saboli, Saeideh_82, sama33, samira67, Sam!ra, sana1994, sanaz_, SANIA-23, sansi, sany2000, sara parvizi, sarah.sh, scarlet25, selina63, SETARE SOHEYL, setareh30, setayesh1363, setayesh_p995, Shabah eshg, SHADI 73, SHADI-R, shanti, sharare.afs, sharghi, sibsorkhhava, siiiiiima, sisi7070, soheilam, somy_kh, sotazi, Star_69, star_crossed, strich, sun gir*l*, sushiyant11, s_donia323, takshakh2838, Taraneh.n, Tifani Jon, Titanium, to0oranj, tondar1365, unichorn, vampire123, violet_mahtab, white-sky, xu6eh, yasamin_34, yasesabs, yasim, yegane34, yjdj, zahra.gol, zahra1361, zahra1374, zanbagh, zeinab75, ZeYnAb KhAnOoM, ziZi @ M, ~.SeP!DeH_XQ~, ~Azita~, ~ELAHE~, ~Magic Life~, ~pArnYa~, ~Samaneh~, ~shokuh~, ~Y a S n A~, ·•● samir ●•·, آرشیدان, آسوده, آواشیوا, ارغوان 67, اشتیاق, النار, اناهیتا75, انگشتر, اهریمن چشم زرد, باران شکوفه, بارانها, بازیگوش, بانوی جوان, بهارجون, بي بي فري, بيدمه, تانیا ج, ترسا اميني, ترنج خاتون, ترنج فاطمي, خانوم عسلی, خیال غزل, دزدمونا, دیبا کیان, رازدخت, رزصورتی, ساحلی, سامیه.ر, ساکتین, سحر نقره فام, سرای بانو, سرتق, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شایسته بانو, شرقي, صعوه, عاطفه دلنواز, عرفان 82, عسل خوشگله, غزال آریا, فانوس دریایی, ققنوس98, لیلاحمیده, م.نوری, ماه سیما, مرزنگام, منا64, مهستی, مهلا.پ, میترا.د, میتی65, میهـــان, نازک نارنجی, ندای بهار, نسرین..., نوشیس, نیلوفر98, نیکا83, هانــــــــــیه, هلن ناز, هیونگ, وندا مهران, پانته آ65, پریبانو, پـرواز, چاله, گل صبا, •Tαгα•, •●شقایق●•, ♥Arezoo, ❅●ائــــــــــل آی●❅, ❦SAIEDEH❦, 乃凡卝凡 伬

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۹ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
مدیر بخش کتاب

asal_cheshmak آواتار ها

پست بسیار مفید  +43 امتیاز     

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
آمارکتابهای در جریان سایت
در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
نویسنده های سایت حتما بخوانید!

برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
طراحی جلد رمان کاربران سایت

در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!

مـــــن اونقدر شکســـــــتم که حـــس می کنم
که هیــــــچ ارتفاعـــــی خطـــرناکـــ نیست

تازه واردهای رمان نویس، کلیک کنید!

asal_cheshmak آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
* حدیث *, *سورن*, ...نگین..., Anahita.s, Angelical, arezo*, Arrosha, azam 24, azda, BaharәH, behnazhmz, Blast Off, blub2000, deleabieman, denis**, eghlima***, Elen, FaTam, fatima64, fatima_59, ghazal p, Gole Yassaman, goominam, Haniday, harimeshgh, honey_x, jnashenakhte, kimia joon, leila.kh, Lida2014, m0nire, m0zhdeh, mahsaj, mani1384, maryammoayedi, math20, milana, mina68, N*A*Z*L*I, n.a., nafas1992, nana22, nasrin44, Neda_65, neda_tick10, negar*pb, nikoo 123, nilgon_nili, PAEEZ70, paparoos, parmis86, pegah.a, phoenix-z-f, punio, ramlin, rangin, REAL LOVE, Reza, reza9000, rytu, saba28, samira67, Sam!ra, SANIA-23, sara parvizi, sarah.sh, setareh30, setayesh1363, SHADI 73, shanti, sibsorkhhava, siiiiiima, soheilam, sotazi, Star_69, Tifani Jon, white-sky, xu6eh, yas6662, yasamin_34, yasesabs, yegane34, zahra1361, ZeYnAb KhAnOoM, ~.SeP!DeH_XQ~, ~ELAHE~, ~Magic Life~, ~pArnYa~, ~shokuh~, آرشیدان, اب و اتش, ارغوان 67, بهارجون, ترنج خاتون, ترنج فاطمي, خانوم عسلی, دزدمونا, رزصورتی, سپیدوسیاه, سکوت من, صعوه, عرفان 82, غزال آریا, فرخنده۱۶, ققنوس98, لیلاحمیده, م.نوری, مسافرمرگ, مهستی, میترا.د, نسرین..., نیکا83, چاله, •●شقایق●•
قدیمی ۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
مدیر بخش کتاب

asal_cheshmak آواتار ها

پست بسیار مفید  +37 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط beste نمایش پست ها
عسل عزیز من درست متوجه نشدم گویا نوشته من رو قفل و حذف کردید؟؟
لطفا سوالی دارید خصوصی از من بپرسین

تاپیکتون رو منتقل کردم به این بخش و تاییدش کردم

ادامه ی رمانتون را باید همینجا قرار بدین!

فقط هم رمان رو بذارید و حرفای متفرقه نزنید!
تشکر شده توسط :
# MiTrA.Sa #, * حدیث *, *Lilia*, *~aida bala~*, *ریحانه#, *سورن*, ...نگین..., 85@HADIS, Angelical, arezo*, Arezoo Khanoom, Arrosha, aseman_82, azda, BaharәH, behnazhmz, beste, Blast Off, blub2000, dark chocolate, deleabieman, Elen, FaTam, fatima64, fatima_59, ghazal p, Gole Yassaman, Haniday, haveking, honey_x, kimia joon, Lida2014, m0nire, m0zhdeh, mina68, ms_f90, n.a., nafas1992, narmineh, nasrin44, Neda_65, negar*pb, nikoo 123, PAEEZ70, paparoos, parmis86, phoenix-z-f, ramlin, rangin, razeghi.9999, Reza, reza9000, roshan*, rytu, saba28, samira67, Sam!ra, SANIA-23, sania555, sany2000, sara parvizi, sarah.sh, setayesh1363, SHADI 73, shanti, sisi7070, soheilam, sotazi, Star_69, Tifani Jon, white-sky, xu6eh, yasamin_34, yasesabs, yegane34, zahra1361, zeinab_75, ZeYnAb KhAnOoM, zina, ziZi @ M, ~.SeP!DeH_XQ~, ~ELAHE~, ~Magic Life~, ~pArnYa~, ~shokuh~, ~Y a S n A~, ·•● samir ●•·, آرشیدان, اب و اتش, بارانها, بهارجون, ترنج فاطمي, خانوم عسلی, دزدمونا, رژلب, سپیدوسیاه, شایسته بانو, صعوه, عرفان 82, غزال آریا, فرخنده۱۶, لیلاحمیده, م.نوری, مهستی, میترا.د, نسرین..., نگاران, نیلوفر98, نیکا83, پانته آ65, پریبانو, چاله, •●شقایق●•, ❦SAIEDEH❦, 乃凡卝凡 伬
قدیمی ۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

beste آواتار ها

پست بسیار مفید  +180 امتیاز     
پیش فرض به سبزی دستان تو

امکان نداره!!!!فکرشم نکنید،من حالیم نیست این چیزا اخه.
سعید با لبخند بجنسانه:راست میگه دیگه حاجی این تنها مجسمه ای که دیده تو میدون اونم سر کوچست... باز من ی چیزی!! جنس خوب و بدو تشخیص میدم..
امیر علی با عصبانیت:چرت و پرت نگو توام تو این وضعیت،رو به سمت حاجی که کلافه تو صندلیش تکون می خوره:من با ریخته اینا مشکل دارم،پسر همسایمون از ایناست از شلوار قرمزش هم که بگذریم یک دری وری هایی راجع به حس و فضا می گه ...
سعید:اون همیشه تو فضاست...
حاجی:ولتون کنم ته صبح صغره کبرا میچینید...پدرش از هم رزمای من و پدرت بود تو شیمی صاحب نظر،خیلیا دنبالشن حالا دارن با بچه اش تهدیدش می کنن؛ادم با نفوذیه نمی شه باهاش کل کل کرد....
_اما حاجی؟؟؟
_این ی دستور.پوشه سبز رنگی رو به دستش داد:خواهش ی پدر هم هست.من دیگه برم حاج خانم منتظره ی سر بزنید بی معرفتا..
_چشم حاجی..
.با رفتن حاجی،سعید با قهقه:کارت در اومده داداش،فکر کنم باید موهاتم بلند کنی!!
_دهنتو ببند مسخره!
_حالا پاشو بریم خونه ما،منزل یک چیزی برای شام داره حتما.
_اخه بیچاره تو که جلوش جرات نفس کشیدنم نداری غلط می کنی پشتش قدقد میکنی..
_تورم می بینیم
_من غلط بکنم زن بگیرم،دارم حالشو می برم
. _اینو یکی میگه که دورش کسی باشه نه تو که تو خونت مگس ماده هم نمیاد...انسان شو پسر
. امیر علی به شلوغی خفقان اور خیره شده بود:کل ملت اینجان؟؟!!
_غیر ادمیزادی دیگه 1 ماه تا عید مونده
. _فکرم مشغوله..اخه چرا من اه ه
سعید ترمز دستی رو می کشه:چته..انگار دارن اعدامش می کنن..بده ی مشت دختر... ا
میر علی با عصبانیت:بس کن...
_تا کی علی جان اخه..
_تا هر وقت...حالا چرا وایسادی؟؟

ویرایش توسط beste : ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ در ساعت ۱۱:۲۳ قبل از ظهر دلیل: منظم نبودن خطها
beste آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * حدیث *, *Lilia*, *SaNaY*, *Shirin, *sogol*, *~aida bala~*, *برف*, *توهم سبز**, *ریحانه#, *سورن*, --Nila--, ...نگین..., 2rrin, 7toranj, 8389, 85@HADIS, aflak, afroodit, ali_shey, Altin ay, amini2004, amore, Anahita.s, angel04, Angelical, ANNE, Anolin, archangel, arezo*, Arezoo Khanoom, arezoue, ariana*dreams, arman_iran, asal-661, asal_bumpy, aseman_82, atefeh_49, ava.n, aygeen, azad_awesome, AZAR-70, azda, BaharәH, barni, behnazhmz, betoche**, Blast Off, blub2000, carrie, cloudyneda, D0nya, dark chocolate, diaar, EasTern_Girl, Elahe-73, elahye zibaei, Elen, elmira.t, elmiraa_20, enazjan, esfarzaneh, eshton, faezeh88, faezeh_kht, Fall Again, Farah123, Farnaz, farzane.rsh, FaTam, Fatemeh V.T, fatemeh2001, fatima64, fatima_59, feloor, fereshth, gandomsa, ghazal p, gheisareh, ghorob89, Gole Yassaman, goli-, goli62, hala, hanayi, Haniday, harimeshgh, haveking, Heranosh, homa41, honey_x, hoora.sh, hooramohebtash, hosnaa, Ida.M, jnashenakhte, Just Say No, khademre, kimia joon, kimiadlvp, kissroll, kiumars, kodaki, kr@m.R@, Laali, lalaie, leila.kh, lemol, leyla71, Lida2014, lmnop, lxgirl, m0nire, m0zhdeh, mahboob21, mahdi3h, Mahdis @69, mahnazmom, MAHSA-O, mahsaj, mahsany, mahtab10, Mari958, marmar7452, maryam56, maryama1992a, mehrazar, mehrnoush_re, meno, mery1356, mfr60, mina.bala, mina68, mint, mishapasha, misha_kavir, miss maryam, miss.no.1, miss_mass, monir1343, moonila, N*A*Z*L*I, n.a., n.g.t.16, n.shina, Nahid72, nana22, narbod, narciss, nasrin44, nazisaki, ned67, nedaj, negar*pb, New Age, nikaan, nikoo 123, nini84, niyayeeeeeesh, noshafarin, omidk, p@ry, PAEEZ70, panah, paparoos, pari73, paria_pari, pariedarya, parisa00, parmis86, peg@h, pegah.a, phoenix-z-f, rahaa_m, ramlin, Randy Or, rangin, rashno, rayhane22, razeghi.9999, reem1368, Reza, reza9000, rokhsan, roshan*, roya1365, rozan98, s7453s, s?h?r, saba28, sabouraneh, Saeideh_82, sahel_m, sama1990, sama33, samira67, Sam!ra, sana1994, sanaz_, sang_e_saboor, SANIA-23, sany2000, sara parvizi, sara2876, Sarah*, sarah.sh, selina63, setareh30, setayesh1363, setayesh_p995, shabtab 62, SHADI 73, SHADI-R, shanti, sharare.afs, Shining Star, sh_rezaei, siiiiiima, silverstar, sogand.m, soheilam, somy_kh, ssoudeh, Star_69, star_crossed, strich, syhbyt, s_donia323, takshakh2838, tama1011, tania_7, taraneh joon, Taraneh.n, tgilani2012, Tifani Jon, Titania1273, to0oranj, tondar1365, tt.raha, Universe95, vampire123, white-sky, wildfire14, YaaaaC, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yasim, yegane34, yjdj, you &i, zahra1361, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinab_75, ZeYnAb KhAnOoM, ziglernata, ziiiziii13, zina, ziZi @ M, zoooom, ~.SeP!DeH_XQ~, ~Azita~, ~ELAHE~, ~fatemeh69~, ~Ordibeheshti~, ~Y a S n A~, آتش سرخ, آرزو-دانايي, آرشیدان, آسمان ابری, آسوده, آواشیوا, اب و اتش, اقاقی, النار, اهریمن چشم زرد, باران شکوفه, بارانها, بازیگوش, بانوی جوان, بهارجون, تابتا, ترسا اميني, ترنج خاتون, ترنج فاطمي, خانوم عسلی, خرس قهوه ای, خیال غزل, دریا 91, دزدمونا, دیبا کیان, رازدخت, رزصورتی, رهان, زوها, زینب سادات, ستاره 11, سحر نقره فام, سرتق, سروش آرامش, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاپرک13, شایسته بانو, شیوا, صعوه, عاطفه دلنواز, عسل خوشگله, عسلی من, عمه حمی, غزال آریا, فرحناز65, فــــــــــروغ, ققنوس98, لیلاحمیده, م.نوری, ماتیتی, مادام بی موسیو, ماه سیما, ماه منیر, مرزنگام, مرضیه.ش, ململ خانم, منا64, مهستی, میترا.د, نازک نارنجی, نسرین..., نفس_20, نیاز.ش, نیلوفر98, نیکا83, پدیدار, پرهامه, پریبانو, پونام, چاله, چلیپا, گل دختر1374, گل صبا, گنجیشک, ღســـــوزانღ, •Tαгα•, •●شقایق●•, ♥Arezoo, ❅●ائــــــــــل آی●❅, 乃凡卝凡 伬
قدیمی ۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
مدیر بخش عکس

Farnaz آواتار ها

پست بسیار مفید  +42 امتیاز     

تاپیکا ادغام شد.برای هر پست تاپیک نزنید باید تو همین تاپیک ادامه بدین

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

ترول چیست؟ به نظرم خوبه كه همه اينو بدونيم

قوانین مهم بخش والپیپر
Farnaz آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
* حدیث *, *Lilia*, *~aida bala~*, *سورن*, ...نگین..., 2rrin, ali_shey, Altin ay, amore, Angelical, arezo*, Arezoo Khanoom, arman_iran, azda, BaharәH, behnazhmz, beste, Elen, elmira.t, FaTam, fatima64, fatima_59, feloor, ghazal p, ghorob89, Gole Yassaman, Haniday, haveking, hoora.sh, jan74, jnashenakhte, kimia joon, kodaki, Lida2014, lmnop, m0nire, m0zhdeh, mahsaj, mani1384, mehrnoush_re, mina68, n.a., nafas1992, Nahid72, nana22, nasrin44, ned67, negar*pb, New Age, niyayeeeeeesh, PAEEZ70, paparoos, parmis86, pegah.a, phoenix-z-f, ramlin, Reza, reza9000, rokhsan, roshan*, s?h?r, samira67, Sam!ra, SANIA-23, sany2000, sara parvizi, sarah.sh, setareh30, setayesh1363, SHADI 73, shanti, soheilam, sotazi, Star_69, Tifani Jon, white-sky, yas6662, yasamin_34, yasesabs, zahra1361, ZeYnAb KhAnOoM, ~.SeP!DeH_XQ~, ~ELAHE~, ~Ordibeheshti~, آرزو-دانايي, آرشیدان, بارانها, بهارجون, ترنج فاطمي, خانوم عسلی, دزدمونا, سپیدوسیاه, شیوا, صعوه, عسل خوشگله, غزال آریا, فــــــــــروغ, لیلاحمیده, م.نوری, میترا.د, نسرین..., نیکا83, چاله
قدیمی ۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

beste آواتار ها

پست بسیار مفید  +162 امتیاز     

_بپر در پارکینگ رو باز کن،همه که مثل تو پولدار نیستن ریموت داشته باشن
_کم حرف بزن اخه چه ربطی داره....
امیر علی با سعید از پله ها بالا میره بوها تو هم پیچیده تو دلش میگه بوی زندگی می یاد،بوی خونه،هه هه خانواده
_خودمونیما علی جان رسما خلی....به جک نمی خندی الکی تو دلت یه چی تعریف می کنی می خندیا...
_چرت نگو زنگ بزن...
سعید می خواد جواب بده که مریم در رو با خوش رویی باز می کنه
سعید:سلام گلم
_سلام خسته نباشی
امیر علی:تا نیم ساعت پیش که منزل بود ......
سعید به چشمای خشن مریم نگاه می کنه:دروغ می گه این عذب اوغلی حسود....
. مریم:درست صحبت کنا پسر عموم ها
_منم عشقتم
_اون زودتر بوده...
امیرعلی همین طور که با مریم به سمت میز غذا میره رو به سعید اخمو: حسود خان بیا حالا تو هم بازی.سعید در حالی که می خنده:حالا شام چی داریم؟
_قیمه

ویرایش توسط beste : ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ در ساعت ۱۱:۲۴ قبل از ظهر دلیل: منظم نبودن خطها
beste آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * حدیث *, *Lilia*, *SaNaY*, *Shirin, *sogol*, *unique*, *~aida bala~*, *توهم سبز**, *ریحانه#, *سورن*, --Nila--, ...نگین..., 2rrin, 7toranj, 8389, 85@HADIS, abien, aflak, afroodit, ali_shey, Altin ay, amore, Anahita.s, angel04, Angelical, ANNE, Anolin, archangel, arezo*, Arezoo Khanoom, arezoue, ariana*dreams, arman_iran, asal-661, aseman_82, atyek, ava.n, Ay San, aygeen, azad_awesome, AZAR-70, azda, BaharәH, barni, behnazhmz, Blast Off, blub2000, carrie, D0nya, diaar, EasTern_Girl, Elahe-73, elahye zibaei, Elen, elmira.t, elmiraa_20, esfarzaneh, faezeh88, faezeh_kht, Fall Again, farzane.rsh, FaTam, Fatemeh V.T, fatemeh2001, fatima64, fatima_59, feloor, fereshth, gandomsa, ghazal p, ghorob89, Gole Yassaman, hala, hanayi, Haniday, harimeshgh, haveking, Heranosh, honey_x, hooramohebtash, hosnaa, htamspam, Ida.M, jnashenakhte, Just Say No, khademre, kimia joon, kimiadlvp, kiumars, kodaki, kr@m.R@, Laali, lalaie, leila.kh, leyla71, Lida2014, lmnop, lxgirl, m0nire, m0zhdeh, mahboob21, mahdi3h, Mahdis @69, mahnazmom, MAHSA-O, mahsaj, mahsany, mahtab10, mani1384, marmar7452, maryam56, maryama1992a, mehrazar, mehrnoush_re, meno, mery1356, mfr60, milana, mina.bala, mina68, mint, mishapasha, misha_kavir, miss maryam, monir1343, moonila, m_reisie, n.a., n.g.t.16, n.shina, nafas1992, nana22, narbod, narciss, nasrin44, Nazanin707071, nazisaki, ned67, nedaj, negar*pb, New Age, nikoo 123, niyayeeeeeesh, noshafarin, p@ry, PAEEZ70, paparoos, pari73, paria_pari, pariedarya, parisa00, parmis86, pegah.a, rahaa_m, ramlin, Randy Or, rashno, rayhane22, razeghi.9999, reem1368, Reza, reza9000, rokhsan, roya1365, rozan98, s7453s, s?h?r, saba28, sabouraneh, Saeideh_82, sahel_m, sama1990, sama33, samira67, Sam!ra, sana1994, sanaz_, sang_e_saboor, SANIA-23, sara parvizi, sara2876, Sarah*, sarah.sh, sardes, selina63, setareh30, setayesh1363, setayesh_p995, shabtab 62, SHADI 73, SHADI-R, shanti, sharare.afs, sheida_953, shf_aboops, sh_rezaei, siiiiiima, sogand.m, soheilam, somy_kh, ssoudeh, Star_69, star_crossed, strich, syhbyt, takshakh2838, tama1011, taraneh joon, Taraneh.n, tgilani2012, Tifani Jon, Titania1273, to0oranj, tondar1365, Universe95, vampire123, white-sky, YaaaaC, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yasim, yegane34, yjdj, zahra1361, zanbagh, Zarizar, zeinab75, ziiiziii13, zina, zoooom, ~.SeP!DeH_XQ~, ~ELAHE~, ~fatemeh69~, ~Ordibeheshti~, ~pArnYa~, ~SAREH~, ~Y a S n A~, آتش سرخ, آرزو-دانايي, آرشیدان, آسوده, آواشیوا, اقاقی, النار, اهریمن چشم زرد, باران شکوفه, بارانها, بازیگوش, بانوی اردیبهشت, بهارجون, تابتا, ترنج خاتون, ترنج فاطمي, خانوم عسلی, خرس قهوه ای, خیال غزل, دریا 91, دزدمونا, دیبا کیان, رازدخت, رزصورتی, رهان, زوها, زینب سادات, ستاره 11, سحر نقره فام, سرتق, سروش آرامش, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاپرک13, شایسته بانو, شیوا, عاطفه دلنواز, عسل خوشگله, عسلی من, عمه حمی, غزال آریا, فرحناز65, فــــــــــروغ, ققنوس98, لیلاحمیده, م.نوری, مادام بی موسیو, ماه سیما, مرضیه.ش, منا64, مهستی, میترا.د, نازک نارنجی, نسرین..., نفس_20, نیاز.ش, نیکا83, هیونگ, پدیدار, پرهامه, پریبانو, پونام, چاله, گل دختر1374, گنجیشک, •Tαгα•, •●شقایق●•, ❅●ائــــــــــل آی●❅
قدیمی ۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

beste آواتار ها

پست بسیار مفید  +164 امتیاز     

مریم تنگ اب رو از رو میز برمیداره به علی که با چنگال ته بشقابش خطای خیالی می کشه نگاه می کنه:مسئله چیه؟
سعید:یک خانم 19 ساله که مجسمه ساز هم هست!!!
_چی؟؟؟ چرا قسطی جواب میدی اخه؟!!
سعید پوشه سبز رنگ و رو میز میگذاره:بیا اقای خوش خلق یه نظر بندازی خدا رو خوش میاد
.سعید پوشه رو بازمی کنه وچند ثانیه سکوت می کنه
امیر علی:چیه؟مسئله خیلی حاده؟؟؟
_از حادم اون طرف تر بیچاره شدی داداش...
_ای بابا مثل ادم حرف بزن دیگه...
_دختر یکم چه طور بگم...زیادی خشگله
امیر علی با عصبانیت پوشه رو به دست می گیره،دو تا گوی سبز عسلی شیطون می بینه رو صورت گرد سبزه،گونه بر اومده،بینی سر بالا،لبهای قلوه ای...
سعید:نفست گرفت نه...حقم داری والا...
مریم محکم به بازوش می زنه:بده ببینم ندید بدید... نگاهی به عکس می ندازه:چه قدر اشناست.. سریع به سمت تلفن میره و در اتاق رو میبنده.
سعید:این چرا این طوری کرد؟؟
امیر علی جواب نمیده از پنجره به بیرون خیره میشه به تلاش گربه ای برای پاره کردن کیسه زباله..
صدای مریم سکوت رو میشکنه:اسمش نازیلا امیری تو دانشگاه ما درس می خونه ترم 4...
سعید:قربونه زن باهوشم برم اینا رو که خودمون می دونستیم
مریم:اه یک دقیقه صبر کن...شاگرد اول،خلاق و باهوشه.ولی بیشتر با بچه های نمایش می پره.خیلی تو بچه ها نفوذ داره،یعنی خیلی قبولش دارن،بازیگر ماهری هم هست تو جشنواره تئاتر دانشجویی جایزه برده... مریم سکوت می کنه تا تاثیر سخنرانیش رو ببین به چشم های سرد و متفکر امیر علی خیره میشه:حالا مشکل چی هست
_باید مواظبش با شم،البته خودشم نفهمه...موضوع کمی پیچیدست
مریم:با مدیر گروهشون دکتر تابان حرف زدم،اگه می خواید بریم پیشش هر کاری بتونه انجام میده...
سعید گونه مریم رو می بوسه و با لودگی میگه:تو نبودی ما هیچ کدوم از این کار ها رو نمی تونستیم انجام بدیم...
مریم با دلخوری:میدونم خوب... خواستم کمک کنم...
_فدای اخمت می دونم گلم...
امیر علی دوباره به تاریکی شب زل میزنه:گربهه موفق شد...
سعید:چــــی؟؟؟
_هیچی بابا فردا اول یه سر بریم پیش حاجی بعدم دانشگاه.....
سعید با خوشحالی:افرین پسر خوب همین جوری محکم به چسب به کار...

ویرایش توسط beste : ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ در ساعت ۱۱:۲۴ قبل از ظهر
beste آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * حدیث *, *Lilia*, *SaNaY*, *Shirin, *sogol*, *~aida bala~*, *توهم سبز**, *ریحانه#, *سورن*, --Nila--, ...نگین..., 7toranj, 8389, 85@HADIS, abien, aflak, afroodit, ali_shey, Altin ay, amini2004, Anahita.s, angel04, Angelical, ANNE, Anolin, archangel, arezo*, Arezoo Khanoom, arezoue, arghavan58, ariana*dreams, arman_iran, asal-661, asal_bumpy, atefeh_49, atyek, ava.n, aygeen, azad_awesome, AZAR-70, azda, BaharәH, barane khazan, barni, behnazhmz, betoche**, bikari, Blast Off, blub2000, carrie, D0nya, diaar, EasTern_Girl, Elahe-73, elmira.t, elmiraa_20, enazjan, esfarzaneh, faezeh88, faezeh_kht, Fall Again, farzane.rsh, FaTam, Fatemeh V.T, fatemeh2001, fatima64, fatima_59, feloor, fereshth, gandomsa, gheisareh, ghorob89, Gole Yassaman, hala, hanayi, harimeshgh, haveking, Heranosh, homa41, honey_x, hoora.sh, hooramohebtash, htamspam, Ida.M, jnashenakhte, khademre, kimia joon, kiumars, kodaki, kr@m.R@, Laali, lalaie, leila.kh, leyla71, Lida2014, lmnop, lxgirl, m0nire, m0zhdeh, mahboob21, mahdi3h, Mahdis @69, mahnazmom, MAHSA-O, mahsaj, mahsany, mahtab10, mani1384, mansuri, maryam56, maryam63279, maryama1992a, marzi marzi, mehrazar, mehrnoush_re, meno, mery1356, mfr60, milana, mina.bala, mina68, mint, mishapasha, misha_kavir, miss_mass, monir1343, moonila, m_reisie, n.a., n.g.t.16, n.shina, nafas1992, nana22, narbod, narciss, nasrin44, nazisaki, ned67, nedaj, negar*pb, New Age, nikoo 123, niyayeeeeeesh, omidk, p@ry, PAEEZ70, paparoos, paria_pari, pariedarya, parisa00, parmis86, parmis91, pegah.a, rahaa_m, ramlin, rashno, rayhane22, razeghi.9999, reem1368, Reza, reza9000, rokhsan, roya1365, rozan98, s7453s, s?h?r, saba28, sabouraneh, sahel_m, sama ghazi, sama1990, sama33, samira67, sana1994, sanaz_, sang_e_saboor, sara parvizi, sara2876, Sarah*, sarah.sh, sardes, selina63, setareh30, setayesh1363, setayesh_p995, shabtab 62, shadab70, SHADI 73, shanti, sharare.afs, shf_aboops, sh_rezaei, siiiiiima, sogand.m, soheilam, sola, solia, somy_kh, ssoudeh, Star_69, star_crossed, strich, syhbyt, takshakh2838, tama1011, tania_7, taraneh joon, Taraneh.n, tgilani2012, Tifani Jon, Titania1273, to0oranj, tondar1365, tt.raha, Universe95, vampire123, white-sky, YaaaaC, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yasim, yjdj, you &i, zahra1361, Zahra_Snbri, zanbagh, Zarizar, zeinab75, ziglernata, ziiiziii13, zina, zoooom, Z_M267, ~.SeP!DeH_XQ~, ~ELAHE~, ~fatemeh69~, ~Ordibeheshti~, ~pArnYa~, ~SAREH~, ~Y a S n A~, آتش سرخ, آرزو-دانايي, آرشیدان, آسمان ابری, آسوده, آواشیوا, ارغوان 67, اقاقی, النار, الناز گوگولی, اهریمن چشم زرد, باران شکوفه, بارانها, بازیگوش, بانوی اردیبهشت, بهارجون, تابتا, ترنج خاتون, ترنج فاطمي, خانوم عسلی, خرس قهوه ای, خیال غزل, دریا 91, دزدمونا, رازدخت, رزصورتی, رهان, زوها, زینب سادات, سانازارمان, سحر نقره فام, سرتق, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاپرک13, شایسته بانو, شیوا, صعوه, عاطفه دلنواز, عسل خوشگله, عسلی من, عمه حمی, غزال آریا, فرحناز65, فرخنده۱۶, فــــــــــروغ, ققنوس98, لیلاحمیده, م.نوری, مادام بی موسیو, ماه سیما, ماه منیر, مرضیه.ش, ململ خانم, منا64, مهستی, مهلغا, میترا.د, نسرین..., نفس_20, نیاز.ش, نیلوفر98, نیکا83, هیونگ, پدیدار, پرهامه, پریبانو, پونام, چاله, گل دختر1374, گنجیشک, •Tαгα•, •●شقایق●•, ❅●ائــــــــــل آی●❅
قدیمی ۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ قبل از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

beste آواتار ها

پست بسیار مفید  +166 امتیاز     

صدای ازار دهنده مته....
ای بابا ساعت تازه 7 این احمد اقا چیه این خونه رو هر روز سوراخ می کنه اخه!!!
....کش و قوسی میادوپله ها رو بپربپر پائین میره....بوی چای با بوی شوینده قاطی شده:اخه مادر من بگذار بیدار شی بعد بیفت به جونه خونه...
_تو هم اول سلام کن بعد حرف بزن
_چشم گیتی جون ....
مادر بوسه ای طولانی روی گونه دخترش میگذاره:امروز کلاس داری؟
_بله تاریخ هنر با دکتر تابان ساعت 1 البته قبلش میرم پیش فهیمه قول دادم کمکش کنم...
_تو رو خدا رعایت کن نازلی جان جریان دیشب رو به بابات نگفتم میدونی که....
_همچین می گی انگار من مقصرم من کار خلاف نمی کنم این 10 دفعه ...
گیتی موهای بلند دخترکش را نوازش کرد:بابات خیلی رعایتت رو می کنه اوون روشو بالا نیار....
_این بحث دور باطله،پس طبق معمول من جیم میزنم...
_ای خانم کجا کجا؟!! بفرمائید صبحانه
_ای بابا...
_غر غر نکن!!!......
از در خونه بیرون مییاد به سمت مرکز شهر روان میشه...نفسهای عمیق میکشه بوی عید میاد
،بوی قیر...:پدر این خیابونها رو در اوردن انقدر کندن پر کردن خوب کوچه هم دردش میاد،نمی گذارن هیچ رد پایی رو رو تنش بیشتر از چند ماه برای یادگاری نگه داره...
فهیمه در حالی که داره تند تند دکمه لباس عروسکش رو می دوزه:این فکرارو می کنیم که میگن خلیم دیگه...
_خل اونیه که نمی تونه حس کنه نه ما.. من با همه چیم حرف میزنم،با مدادام،گچام،ماشینم...
_راستی ماشینت کو؟
_نیاوردم جای پارک پیدا نمی شه تازه می خواستم یکم راه برم...
فهیمه نخ رو با دندون جدا می کنه:شنیدم دیشب باز بساط داشتی.
. نازیلا عروسک رو رو دستش میگیره:پاشای فضول امار داد نه؟؟
فهیمه با خنده:اره گویا باهاش قرار داشتی نرفتی،زنگ زده مادرت گفته....
_اره بابا طبق معمول...ولش کن نمی خوام یادم بیفته...حالا این دماغ دراز نقشش چیه؟؟
_نگو بچم ناراحت می شه،نمایش نامه کار استاد،این شازده هم نقشش شیطونه محلست
_پس چرا دماغش درازه؟؟!!
_چون یکم فضوله...

نازیلا با قهقهه:عین تو.......
_سایلنت.....من فقط یه کم کنجکاوم.....
_نازیلا که از شدت خنده خم شده:جدیدا خارجکی در می کنی .....حالا خوبه انگلیسیت در حد i am a window هستشا....
_غلط کردی من میتونم شکسپیر ترجمه کنم...ا
نازیلا اشک رو صورتش رو پاک می کنه وبه گونه دوستش بوسه می زنه: حالا پا شو بریم دانشگاه،شکسپیر زمان.

ویرایش توسط beste : ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ در ساعت ۱۱:۲۷ قبل از ظهر
beste آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * حدیث *, *Lilia*, *SaNaY*, *Shirin, *sogol*, *~aida bala~*, *توهم سبز**, *ریحانه#, *سورن*, --Nila--, ...نگین..., 2rrin, 7toranj, 8389, 85@HADIS, afroodit, ali_shey, Altin ay, amini2004, amore, Anahita.s, angel04, Angelical, angle92, ANNE, Anolin, arezo*, Arezoo Khanoom, arezoue, ariana*dreams, arman_iran, asal-661, asal_bumpy, atefeh_49, ava.n, aygeen, azad_awesome, AZAR-70, azda, BaharәH, barni, behnazhmz, betoche**, bikari, Blast Off, blub2000, carrie, D0nya, diaar, EasTern_Girl, Elahe-73, elmira.t, elmiraa_20, esfarzaneh, faezeh88, faezeh_kht, Fall Again, FaTam, Fatemeh V.T, fatemeh2001, fatima64, fatima_59, feloor, fereshth, gandomsa, gheisareh, ghorob89, hala, hanayi, Haniday, harimeshgh, haveking, hediyeh_b, Heranosh, homa41, hoora.sh, hooramohebtash, htamspam, Ida.M, jnashenakhte, khademre, kimia joon, kiumars, kodaki, kr@m.R@, Laali, lalaie, leila.kh, leyla71, Lida2014, lmnop, lxgirl, m0nire, m0zhdeh, mahboob21, mahdi3h, Mahdis @69, mahnazmom, MAHSA-O, mahsaj, mahsany, mahtab10, mani1384, mansuri, maryama1992a, marzi marzi, mehrazar, meno, mery1356, mfr60, milana, mina.bala, mina68, mint, mishapasha, miss_mass, monir1343, m_reisie, n.a., n.shina, nana22, narbod, narciss, nasrin44, nazisaki, ned67, nedaj, negar*pb, nenoy, New Age, nikoo 123, niyayeeeeeesh, omidk, p@ry, PAEEZ70, paparoos, pariedarya, parmis86, pegah.a, rahaa_m, ramlin, rashno, rayhane22, razeghi.9999, reem1368, Reza, reza9000, rokhsan, roya1365, rozan98, s7453s, s?h?r, sabouraneh, sahel_m, sama ghazi, sama1990, sama33, samane 56, samira67, Sam!ra, sana1994, sanaz_, sang_e_saboor, sara parvizi, sara2876, Sarah*, sarah.sh, sardes, scarlet25, selina63, setareh30, setayesh1363, setayesh_p995, shabtab 62, shadab70, SHADI-R, shanti, sharare.afs, shf_aboops, sh_karan, siiiiiima, sogand.m, soheilam, somy_kh, Star_69, star_crossed, strich, syhbyt, takshakh2838, tama1011, tania_7, taraneh joon, Taraneh.n, tgilani2012, Tifani Jon, Titania1273, tondar1365, tt.raha, Universe95, vampire123, white-sky, YaaaaC, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yasim, you &i, zahra1361, Zahra_Snbri, zanbagh, Zarizar, zeinab75, ziglernata, ziiiziii13, zina, zoooom, Z_M267, ~.SeP!DeH_XQ~, ~ELAHE~, ~fatemeh69~, ~Ordibeheshti~, ~pArnYa~, ~SAREH~, ~Y a S n A~, آتش سرخ, آرزو-دانايي, آرشیدان, آسمان ابری, آسوده, آواشیوا, ارغوان 67, اقاقی, النار, اهریمن چشم زرد, باران شکوفه, بارانها, بازیگوش, بانوی اردیبهشت, بهارجون, تابتا, ترنج خاتون, ترنج فاطمي, خانوم عسلی, خیال غزل, دریا 91, دزدمونا, رازدخت, رزصورتی, رهان, زوها, زینب سادات, سانازارمان, سحر نقره فام, سرتق, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاپرک13, شیوا, عاطفه دلنواز, عسل خوشگله, عمه حمی, غزال آریا, فرحناز65, فرخنده۱۶, فــــــــــروغ, ققنوس98, لیلاحمیده, م.نوری, مادام بی موسیو, ماه سیما, ماه منیر, مرضیه.ش, ململ خانم, منا64, مهستی, مهلغا, میترا.د, نسرین..., نفس_20, نیاز.ش, نیکا83, هیونگ, ویشار, پرهامه, پریبانو, پونام, چاله, گل دختر1374, •Tαгα•, •●شقایق●•, ❅●ائــــــــــل آی●❅
قدیمی ۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ قبل از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
مدیر بخش کتاب

asal_cheshmak آواتار ها

پست بسیار مفید  +50 امتیاز     

لطفا توی هر پست، بیشتر از 20 خط قرار بدین!
تشکر شده توسط :
* حدیث *, *Lilia*, *SaNaY*, *~aida bala~*, *ریحانه#, *سورن*, ...نگین..., 2rrin, Altin ay, amore, Anahita.s, Angelical, arezo*, Arezoo Khanoom, Ay San, azda, bahare930, BaharәH, behnazhmz, FaTam, fatima64, fatima_59, feloor, Gole Yassaman, hediyeh_b, hooramohebtash, kimia joon, kodaki, Lida2014, m0nire, MAHSA-O, marzi marzi, mina68, N*A*Z*L*I, n.a., nasrin44, ned67, neela, negar*pb, New Age, nmari, PAEEZ70, paparoos, parmis86, ramlin, Reza, reza9000, samira67, Sam!ra, setareh30, setayesh1363, sotazi, Star_69, syhbyt, Tifani Jon, tt.raha, white-sky, yas6662, yasamin_34, yasesabs, zahra1361, zina, ~.SeP!DeH_XQ~, ~ELAHE~, ~fatemeh69~, ~pArnYa~, آرشیدان, آسمان ابری, االهام, بارانها, بهارجون, بيدمه, ترنج خاتون, خانوم عسلی, دزدمونا, سپیدوسیاه, شیوا, غزال آریا, فرخنده۱۶, لیلاحمیده, م.نوری, مهستی, میترا.د, نسرین..., نیکا83, پریبانو, چاله, •●شقایق●•, ❅●ائــــــــــل آی●❅
قدیمی ۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

beste آواتار ها

پست بسیار مفید  +148 امتیاز     

سعید:به مریم زنگ زدم گفت دکتر تابان منتظره...از شانست دانشگاه خلوته..
امیر علی نگاه اجمالی به اطراف انداخت نگاهش از روی دختر ریز نقشی گذشت که کشان کشان بوم بلندی رو دنبال خودش می کشید... به دنبال سعید وارد دفتر دکتر تابان شد...
تابان رو به سعید:سلام خوش امدید
سعید:سلام من سعید نیک سرشت هستم. با دست به امیر علی اشاره کرد:ایشونم امیر علی بردبار...
دکتر با سر سلام کرد و دست داد : خوب من در خدمتم البته صبح اقایی از اگاهی نامه ای فکس کرد اما من ترجیح میدم شما بگید...
امیر علی:من تا جایی می گم که لازمه... من باید قاطیشون بشم...
تابان در صندلی تکانی خورد: نازیلا امیری خیلی محبوب،اما اگر می خواید به اکیپش نزدیک بشید بیشتر رو بچه های بازیگری دقت کنید....
سعید:خانمم می گفت بازیگر خوبیه....
_بله کلا خیلی با استعداد و بلبل زبونه
امیر علی:همون زبون دراز خودمون دیگه؟؟
تابان با لبخند:نه...هیچ استادی رو بی جواب نگذاشته ولی هیچ کسم ناراضی نیست،چون نکته سنج و مودبه...
تابان بلند شد و چند عکس جلوی امیر علی گذاشت:اینا دوستایی هستن که همیشه باهاشن... این پاشا ست دانشجوی سال اخر کارگردانی،پدرش از کارگردانای بزرگه تو جشنواره های مختلف کلی جایزه برده،اینم نیماست ترم 5 بازیگری اما تو گیتارو پیانو نابغست،اهان اینم فهیمه ترم 3 تئاتر عروسکی،اینم مهران ترم اخر طراحی صحنه
امیر علی در حالی که با دقت عکس ها رو برسی می کرد با اخم عمیق:این همه دوستاش پسرن...
سعید که به زور خنده اش رو جمع می کرد:اقای تابان شما با این گروه کلاس مشترک دارید،اقای بردبار قرار نقش دستیار شما رو بازی کنن،می دونیم که بچه ها هفته ای یه شب می یان منزل شما...
_بله...شعر می خونیم،فیلم می بینیم نقد می کنیم.... ولی ایشون رو نمی شه به جای هنر مند جا زد،من فکر دیگه ایی دارم....می گم ایشون روان شناسن و دارن تحقیق می کن راجع به دلایل انزوای هنرمند....این جوری می شه نگاههای نافذ و بد اخمی ایشون رو توجیح کرد... سعید که دیگه به وضوح می خندید:نفرمائید استاد عالی قدر ایشون منبع اخلاقند.
امیر علی چپ چپ به سعید نگاه کرد:امروز باهاشون کلاس دارید؟؟
_بله نیم ساعت دیگه شما هم بیاید،قرار یک سفر به اصفهان بگذاریم فرصت خوبیه تا باهاشون بر بخورید
سعید زیر چشمی به امیر علی نگاه کرد:پس ما تو راهرو منتظر کلاس شما می ایستیم.....
امیر علی:درد!!! به خند خلاص شو....
سعید با خنده نسبتا بلند: اخه واقعا بند خدا...اونو چرا می خواستی بزنی؟؟؟!!
امیر علی با لبخند کم رنگ: اره بنده خدا....ولی اخ جون روانشناسم شدم.... _چه تحقیق با کلاسی هم برات جور کرد......
در مشام امیر علی بوی شاتوت پیچید و صدای صحبت دو دختر جوان در راهرو.....
دختر:ولی راست می گه دیگه،سفید نپوش خوب....
_ای بابا تو هم مثل گیتی جون منو مقصر می دونی!!!!!
......در عین این کلمه دخترک سبک و راحت با نسیمی از بوی شاتوت بی توجه از کنار مرد جوان رد شد....

ویرایش توسط beste : ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ در ساعت ۱۱:۲۸ قبل از ظهر
beste آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * حدیث *, *Lilia*, *SaNaY*, *Shirin, *sogol*, *~aida bala~*, *توهم سبز**, *ریحانه#, *سورن*, --Nila--, ...نگین..., 2rrin, 7toranj, 8389, 85@HADIS, aflak, afroodit, ali_shey, Altin ay, amini2004, amore, Anahita.s, angel04, Angelical, angle92, Anolin, arezo*, Arezoo Khanoom, arezoue, arman_iran, ART!ST, asal-661, atyek, ava.n, aygeen, AZAR-70, azda, bahare930, BaharәH, barni, behnazhmz, betoche**, Blast Off, blub2000, carrie, D0nya, EasTern_Girl, ehsany, Elahe-73, elmira.t, elmiraa_20, esfarzaneh, faezeh88, faezeh_kht, Fall Again, FaTam, Fatemeh V.T, fatima64, fatima983, fatima_59, feloor, fereshth, gandomsa, gheisareh, ghorob89, Gole Yassaman, hala, hanayi, Haniday, harimeshgh, haveking, Heranosh, homa41, hoora.sh, hooramohebtash, htamspam, Ida.M, Just Say No, khademre, kimia joon, kiumars, kodaki, kr@m.R@, Laali, lalaie, leila.kh, leyla71, Lida2014, lxgirl, m0nire, m0zhdeh, mahboob21, mahdi3h, Mahdis @69, mahnazmom, MAHSA-O, mahsaj, mahsany, mahtab10, mani1384, Mari958, maryam56, maryama1992a, maryammoayedi, mehrazar, mehrnaz-behrad, meno, mfr60, milana, mina.bala, mina68, mint, mishapasha, misha_kavir, Mitir, mojgan am, monir1343, m_reisie, N*A*Z*L*I, n.a., n.shina, nana22, narbod, narciss, nasrin44, nazisaki, ned67, nedaj, neela, negar*pb, nenoy, New Age, nikoo 123, niyayeeeeeesh, nmari, omidk, paparoos, paria_pari, pariedarya, parmis86, pegah.a, rahaa_m, ramlin, rashno, razeghi.9999, reem1368, Reza, reza9000, rokhsan, roya1365, rozak_95, rozan98, s7453s, s?h?r, sabouraneh, sahel_m, sama1990, sama33, samira67, Sam!ra, sana1994, sanaz_, sang_e_saboor, saqi, sara parvizi, sara2876, Sarah*, sarah.sh, selina63, sepeedeh, setareh30, setayesh1363, setayesh_p995, shabtab 62, SHADI-R, sharare.afs, shf_aboops, shirin01, siiiiiima, sogand.m, soheilam, somy_kh, Soogool, Star_69, star_crossed, strich, syhbyt, takshakh2838, tama1011, tania_7, taraneh joon, Taraneh.n, Tawny girl, tgilani2012, Tifani Jon, Titania1273, tondar1365, vampire123, white-sky, YaaaaC, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yasim, you &i, z.arjmand, zahra1361, zanbagh, Zarizar, zeinab75, zeinabjoon, ziglernata, ziiiziii13, zina, zoooom, Z_M267, ~.SeP!DeH_XQ~, ~ELAHE~, ~fatemeh69~, ~Ordibeheshti~, ~pArnYa~, ~SAREH~, ~Y a S n A~, آتش سرخ, آرزو-دانايي, آرشیدان, آسمان ابری, آسوده, آواشیوا, ارغوان 67, اقاقی, النار, با نمک, باران شکوفه, بارانها, بازیگوش, بهارجون, تابتا, تانیا ج, ترنج خاتون, ترنج فاطمي, خانوم عسلی, خرس قهوه ای, خیال غزل, دریا 91, رازدخت, رزصورتی, رهان, زوها, زینب سادات, سانازارمان, سحر نقره فام, سرتق, سپیدوسیاه, سکوت من, شادئ, شاپرک13, شرقي, شیوا, عاطفه دلنواز, عرفان 82, عسل خوشگله, عمه حمی, غزال آریا, فرحناز65, فرخنده۱۶, فــــــــــروغ, ققنوس98, لیلاحمیده, م.نوری, مادام بی موسیو, ماه سیما, مرضیه.ش, مرمل, ململ خانم, مهستی, مهلغا, میترا.د, نازک نارنجی, نسرین..., نفس_20, نیاز.ش, نیکا83, هیونگ, پرهامه, پریبانو, پونام, چاله, گل دختر1374, گنجیشک, •Tαгα•, •●شقایق●•, ❅●ائــــــــــل آی●❅

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش