تور

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
265. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

4 1.51%
  • 15 تا 20

66 24.91%
  • 20 تا 25

75 28.30%
  • 25 تا 30

55 20.75%
  • بالای 30

65 24.53%
صفحه 19 از 34 نخستنخست ... 915161718192021222329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 339
  1. Top | #181

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831
    تشکر شده 174,206 در 963 پست

_فراموش میکنم اما به یه شرط...
    خاموش خیره به دهنم شد..دست کشیدم رو لبش و گفتم:
    _برام دوتا بچه بیار...یه پسر و یه دختر...اونوقت فراموش میکنم...
    و بی اونکه فرصت گفتن حرفی رو بهش بدم لبم رو گذاشتم رو لباش.....
    نمیدونم چقدر گذشت اما وقتی لبام از رو لبش برداشتم چشماش غرق اشک شده بود..نفسای داغ و تندش بود که به صورتم میخورد..مست از اولین بوسه ای که از لباش چیده بودم سرم رو اهسته عقب بردم و گفتم:
    _قبول؟!!
    سرش رو تکون داد و چشماش رو بست...دومین بوسه دستاش رو حلقه کرد دور گردنم و همراهیم کرد...

بدون اونکه تکون بخوریم نیم ساعتی میشد که تکیه به دیوار کنار هفت سین نشسته بودیم...با دست ازادم موهای نرم مثل حریرش رو نوازش میکردم...موهای خرمایی رنگ این دختر عین ابریشم میمونست... سرش رو از رو سینه م برداشت و خیره به من گفت:
    _اگه دو تا پسر شد چی؟؟
    خنده م گرفت از این همه ساده دلی..حساب گرانه گفتم:
    _اونوقت میشه دو تا پسر و یه دختر..
    باز کمی فکر کرد و گفت:
    _اگه سه تاش پسر شد چی؟؟
    با انگشتم ضربه ای به دماغش زدم...
    _اون موقع میشه سه تا پسر و یه دختر...ببین دختر جان من میخوام جنسم جور باشه ..میفهمی که؟!!
    لبخندی زد و چیزی نگفت اما بعد انگار یهویی چیزی یادش اومد گفت:
    _یعنی من دیگه کلفت نیستم؟...
    اخمی کردم به وسعت پیشونیم..دماغش رو محکم گرفتم و کشیدم..
    _مگه تا حالا بودی خانم خانما؟؟
    نگام کرد ..متفکرانه.
    _یه کم بیشتر فکر کن خانم کوچولو...والله تا جایی که یادمه بنده تو این مدت مدت غلام حلقه به گوش شما بودم..اونم بی جیره مواجب....
    بازم نگام کرد...متفکرانه تر...
    _یادت اومد یا باید ادعای حقوق عقب افتاده م رو ازت بکنم تا یادت بیاد..
    شیطون خندید و سرش رو بالا پایین کرد...
    محکم تر از قبل به بغل گرفتمش و زیر گوشش گفتم:
    _میدونی این یعنی اینکه من و تو از امشب تو یه اتاق میخوابیم خانم خوشکله...
    بدون اونکه نگام کنه خجالت زده سرش رو تکون داد...
    _پس امشب نیام ببینم رفتی پایین تخت مهناز رو زمین خوابیدی...
    پلاک گردنشو به دست گرفت و سرش رو انداخت پایین..
    _میشه بپرسم چرا دیشب تو اون اتاق خوابیدی؟؟
    _....
    _یعنی خوابیدن کنار من اینقدر ناراحتت میکنه؟؟..
    هول زده گفت:
    _نه به خدا..من فقط فکر کردم...
    _خوب..
    _.....
    _بقیه ش..
    _من...من فقط فکردم پبش خودت میگی چقدر این دختره پرروئه...
    _چی؟؟!!! پررو!!!
    _گفتم حالا که مامان رفته اگه تو اون اتاق بمونم شاید فکر کنی من میخوام خودم رو بهت بندازم..
    پلاک گردنبندشو که باهاش بازی میکرد رو به دست گرفتم...دختره ی ساده دل با این تجزیه تحلیل کردنش...خبر نداشت من پیش خودم خیلی فکرا کرده بودم الا اینایی که میگفت..
    _میدونی این پلاک رو همون روزای اولی که اومده بودم خواستگاریت سفارش دادم برات بسازند..
    نگاهی به پلاک که اسم بهادر و سمانه رو پیچیده در هم نقش زده شده بود انداخت..
    _میخواستم همون موقع بهت بدم اما با اتفاقایی که افتاد فرصتش پیش نیومد..هرچند تو هم اویزونش نمیکردی...
    دوباره شرمزده شد...تکونی خورد و خواست بلند شه که نگذاشتم و محکمتر در اغوشش گرفتم...
    _کجا میری خوشکله خانم..جات دیگه همینجاست..
    از لاله گوشش یه گاز دیگه گرفتم و گفتم:
    _دیگه بیخ ریش خودمی کوچولو...
    و قبل از اینکه اعتراضی بکنه لبامو روی لباش قفل کردم...

ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,11 در ساعت ساعت : 03:50 PM

2. 563 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

(mina) , * AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *amitis* , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *سورن* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , -laya- , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , 0033 , 30ma , @ DINA @ , abaki , abien , adlay , afroodit , Altin ay , amini2004 , Anahita.s , angel04 , angry girl , anna43 , anoosh1988 , aramesh_t , arashi , Arezoo Khanoom , arezoo1991a , arghavan58 , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asal_bumpy , asandaha , asaree , asemane nili , aseman_82 , ashkannia , asrin_1994 , Atefe97 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aynaz69 , az i n zemestan , Azadeh_m , azad_awesome , b3666 , bahar narang , bahar.z , bahare930 , BaharәH , banoojun , baran_1990 , barfia , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , benitto , betoche** , bikari , bilio , blue69 , brain storm , carrie , coquette , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , divandary , dokhtare khial , doxi bala , dozhd , drm.gholami , duste man , ehsany , eiliii , elahegood , Elen , eli.M , eli1362 , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , eshton , estifen , fadai , faezeh73 , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , faribash , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , footy , foruzan-k , galadril3 , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , gole narges , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , granaz , hala , Hanak , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , hediyeh_b , helia m , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hitana , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , Hoolloo , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , iasp70 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , JonasRahimi , katy , katy f , kdk110 , ketne , khatereh14 , kimberlite , kiumars , l0vin , leila.kh , leila23 , liah , Lida2014 , little princess , liuana , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m0nire , m0zhdeh , Maedeh , mah banoo , mah legha , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , maheasemun , mahinfk , mahsan_bluesky , mahshid_3d , mahtab10 , mahtabi22 , Mahya.N , makki , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , many22 , marale , marjan khanomi , marmara25 , maryam joOon , maryam56 , maryam63279 , maryammogadas , maryiana , marzi marzi , marzieh.h , mas57 , masoud2022 , masoumeh , massiii , matchless , mehrnoush_re , melikarozl , meno , mesi , mfr60 , mina68 , mina_k , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , miss.no1.2004 , momoo , monir1343 , monshain , mozhiiii bala , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nadjafi , nafas 022 , nafas44 , najoon , nana22 , narbod , narciss , narges.r , narges21 , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazanin sh , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niayesh00 , niazruby , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilofar.kh , nini84 , nmari , nona65 , noodi , nrezaii , oldooz bala , omidk , p.gh , p@ry , PAEEZ70 , pain , paiz , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parmisa65 , patrin , perijooon , punio , raha moozy , raha.ss , rahaa_m , rahele-khanoom , Ramaan , ramanava , ramou2030 , rangin , ratanaz , REAL LOVE , red_rose , reem1368 , Reza , Rha.sh , rooyaa , roseberry , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.d.yeganeh , s.fzpr , s.invisible , S.parand , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , SahariX , Sam!ra , samane66 , samira.t , sana** , sana1994 , sana98 , sanaz26 , sanazM , sanaz_ , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sarax , sara_n , sare.70 , sarma1010 , sava20 , sedena , selina63 , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , sh.m... , shaady , shadi 936 , SHADI-R , Shahin Golden , shalizar2 , shamim khanom , shamse , shatot , sheida_953 , SheiTa , sheldon , shf_aboops , shida.m , shiva 501 , sh_bahar , sh_karan , siah , sinsor , sipa , sirius , sitsit , Snow Dream , Sogol Toix , sogol21 , Sokout , solia , somaye73 , somayeh1385 , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , soodeh90 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , S_HOOT , s_mehr , T.A.C 7 , T.KHD , t0ranj , tama1011 , tannaz_85 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , tgmg2010 , Tifani Jon , tiger1978 , tinairn , to0oranj , tono , tornado.n , traker , unichorn , unique1366 , vampire123 , vanas , vayi , vianna , violet_mahtab , viyana* , vroojak98 , wenela , ya30 m , yasaman20 , yasamin-73 , yasesabs , you &i , zebeli , zeinab75 , zeinabjoon , ziba22 , zikarishi , zina , zy_jahromi , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آتش سرخ , آرام25 , آرنیکا , آسوده , آناهید46 , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , اتوسا , ارتمیس * , اروانه , اقاقی , النار , الهه50 , اميدوار , انگشتر , اهورای , ELI , ایاتای , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تریلوبیت , تهمتن , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , خاله خانم , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سابنا , ساغر آدین , سانازارمان , ساکتین , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سونای , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شرقي , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , طلا19 , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه م.ا , فاطمه18 , فانتین , فهیم1 , لی لی تنها , لیلا ص , لیلا پلاریس , لیلیپوت , م.نوری , ماتیتی , ماجده , مادرم , ماه گل یاس , ماهني , مرضی2 , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نیاز.ش , نیاوش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هیونگ , ویشار , پاپلی , پرستو... , پهره , پونام , چلیپا , کایسا , کمند , کیمم , کیمیای سعادت , یاسمن زهرا , یگانه , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

3. Top | #182

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831

فصل سی و ششم

با نشستن چرخای هواپیما روی باند فرودگاه نفس بلندی از سر اسودگی کشیدم...این اولین باری بود که سمانه سوار هواپیما میشد..در طول راه اونقدر استرس داشت که به زحمت تونسته بودم با قربون صدقه رفتنای زیرگوشی و یه کم شیطونی ارومش کنم...از پله ها که پایین اومدیم یه نفس راحت کشید و پشت بندش منم..یه سوییت دو خوابه تو یه هتل معروف کیش اجاره کرده بودم...یه سوییت دلباز و رو به دریا ..اگه این گرمای طاقت فرسا رو فاکتور میگرفتی ، عاشق جنوب بودم به خصوص دریاش..بعد از خوردن نهار تو رستوران همون هتل برگشتیم به سوییت...پشت پنجره ایستادم و خیره شدم به دریا...انعکاس اشعه های خورشید روی ابی دریا ....بیشتر به این میمونست که خط افق دریا رو با حجم وسیعی از سکه های بهار ازادی پوشونده باشند..
    _وسایلای مهنازو تو کمدش چیدم..
    سرم رو به طرف سمانه برگردوندم...
    _چی کار میکرد؟؟
    چمدون خودمون رو باز کرد...
    _یه چرت کوتاه خوابید...
    نگاهی به داخلش انداخت...
    _الانم داره از پنجره دریا رو نگاه میکنه..
    شروع کرد به خالی کردن چمدون و جا دادن لباسا تو کمد...ساعت سه و نیم بود..این موقع ظهر با این گرما حتی بازار هم نمیشد رفت..لباسام رو با راحتی عوض کردم و دراز کشیدم روی تخت..ساعدم رو گذاشتم روی چشمام...فرصت برای یه چرت کوتاه بود..سمانه کنار تخت ایستاد و گفت:
    _خوابیدی؟؟!!!
    بدون اونکه چشمام رو باز کنم دستم رو دراز کردم... شانسی بازوش اومد تو دستم..بی توجه به اخ گفتناش کشوندمش روی تخت و گرفتمش تو بغل...خنده ش گرفت و شروع کرد به تقلا کردن...
    _بگیر بخواب..
    _اخه چه وقته خوابه؟؟!!
    چشمام رو باز کردم و نگاش کردم ..یه تای ابروم رو دادم بالا و خندون گفتم:
    _پس وقت چیه؟!
    دوباره قرمز شد..محکمتر از قبل بغلش کردم....این دو شبه همینطور بود..تا یه کم بحث رو میکشوندم به جاهای خوب خوب همینجوری رنگش برمیگشت...خودش رو لوس کرد و گفت:
    _این همه راه اومدیم بریم دریا..حالا بگیریم بخوابیم !!...
    موهاش رو با دست ازادم نوازش کردم..
    _خوشکل خانم اگه تو این افتاب بری بیرون سیاه سوخته میشی و برمیگردی.....بگیر بخواب..
    _خب نقاب میزنیم..بذار من و مهناز بریم..نزدیکه..
    _بگیر بخواب سر جدت...بذار ما هم بخوابیم... اخه کی تو این گرما میره لب دریا...
    دنباله ش ابروهام رو انداختم بالا و طلبکارانه گفتم:
    _بعدشم مگه تو قرار نبود به من سه تا پسر و یه دختر بدی؟؟..فکر نمیکنی دیگه باید دست به کار بشی..
    با چشمای گرد شده نگام کرد...یهویی خودش رو از حصار دستام پایین کشید و نشست..
    _من برم پیش مهناز...شاید چیزی لازم داشته باشه..
    بعدهم هول هولکی از تخت بیرون پرید..بلند خندیدم..
    _نشنیدی میگند کار امروز رو به فردا مسپار دختر خوب...
    صورتش از فرط خجالت سرخ شده بود عین البالو..اما رو لباش یه خنده محو خیلی کم رنگ نشسته بود..موهاش رو فرستاد پشت گوشش و بدون اونکه چیزی بگه از اتاق بیرون زد...همونطور که به اون همه دستپاچگیش میخندیدم بلند داد زدم...
    _...بعدشم الان فرار کردی...دوست دارم ببینم شب با چه بهونه ای میخوای در بری خانم کوچولو....

بعد یه چرت کوتاه از هتل بیرون زدیم..یه ماشین بدون راننده از همونجا اجاره کردم و خلوت ترین نقطه ی ساحل نگه داشتم...پیاده که شدم تکیه م رو دادم به ماشین ...عینک دودیم رو زدم بالای سر و چشم دوختم به دریا..شنیدن صدای دریا همراه با نسیمی که از سمت دریا میوزید ارامش عجیبی به وجودم تزریق میکرد.. نگام به سمانه افتاد که خم شده بود و پاچه های شلوار جین مهناز رو تا میزد...کارش که تموم شد دست تو دست هم چند متری رو تو دریا با سر و صدا پیش رفتند ...لبخند رضایتی از دیدن صمیمیت این دو تا رو لبام نشست..سمانه کم کم داشت در قبال مهناز احساس مسئولیت پیدا میکرد..مهناز برام خیلی عزیز بود...راضی از این که سمانه به کسی که برای من مهم هست اینقدر توجه نشون میده چشمام رو روی هم گذاشتم و عطر دریا رو به ریه هام کشیدم...
    ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,09 در ساعت ساعت : 02:38 PM

4. 550 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

* AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *amitis* , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *سورن* , *ماه پیشونی* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , -laya- , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , 0033 , 30ma , @ DINA @ , abien , adlay , afroodit , Ali_7018 , Altin ay , amini2004 , Anahita.s , angel04 , angry girl , anna43 , anoosh1988 , aramesh_t , arashi , Arezoo Khanoom , arezoo1991a , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asandaha , asaree , asemane nili , aseman_82 , ashkannia , asrin_1994 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , Ay$a , ayandeh1 , ayda_ayda , aygeen , aynaz69 , az i n zemestan , Azadeh_m , azad_awesome , b3666 , bahar narang , bahar.z , bahare930 , baharezendegani , BaharәH , banoojun , baran_1990 , barfia , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , BeLAtrIx , benitto , betoche** , bikari , bilio , blue69 , brain storm , carrie , chon_da , coquette , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , divandary , dokhtare khial , domino , dozhd , drm.gholami , duste man , elahegood , Elen , elin1 , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , eshton , estifen , fadai , faezeh73 , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , faribash , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , galadril3 , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , gole narges , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , hala , Hanak , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hitana , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , iasp70 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , janjan-72 , JonasRahimi , katy , katy f , kdk110 , ketne , khatereh14 , kimberlite , kiumars , l0vin , leila.kh , leila23 , liah , Lida2014 , little princess , liuana , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m0h3en , m0nire , m0zhdeh , Maedeh , mah banoo , mah legha , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahinfk , mahsan_bluesky , mahshid_3d , mahtab10 , mahtabi22 , mahtab_mahtab , Mahya.N , makki , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , marale , marjan khanomi , marmara25 , maryam joOon , maryam.y , maryam56 , maryam63279 , maryammogadas , maryiana , marzi marzi , marzieh.h , mas57 , masoud2022 , massiii , matchless , mehrnoush_re , melikarozl , meno , mfr60 , mina68 , mina_k , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , miss.no1.2004 , momoo , monir1343 , monshain , mozhiiii bala , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nadjafi , nafas44 , nana22 , narbod , narciss , narges.r , narges21 , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazanin sh , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niayesh00 , niazruby , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilofar.kh , nini84 , nmari , nona65 , noodi , nrezaii , oldooz bala , p.gh , p@ry , PAEEZ70 , pain , paiz , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parmisa65 , patrin , pooy , punio , raha moozy , raha.ss , rahaa_m , Ramaan , ramanava , rangin , ratanaz , REAL LOVE , red_rose , reem1368 , Reza , Rha.sh , rina_rita14 , rooyaa , roseberry , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.d.yeganeh , s.fzpr , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , SahariX , Sam!ra , samira.t , sana** , sana1994 , sana98 , sanaz26 , sanazM , sanaz_ , sanjaghak_a , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sarax , sara_n , sare.70 , sarma1010 , sasbh2 , sava20 , sedena , selina63 , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , sh.m... , shaady , shadab70 , shadi 936 , SHADI-R , Shahin Golden , shamim khanom , sheida_953 , SheiTa , sheldon , shf_aboops , shida.m , sh_bahar , sh_karan , siah , simaN , sinsor , sipa , sirius , sitsit , Snow Dream , Sogol Toix , sogol21 , Sokout , somaye73 , somayeh1385 , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , soodeh90 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , s_mehr , T.A.C 7 , T.KHD , t0ranj , tama1011 , tannaz_85 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , tgmg2010 , Tifani Jon , tiger1978 , tinairn , to0oranj , tono , tornado.n , traker , tt.raha , unichorn , unique1366 , vampire123 , vanas , vayi , vianna , violet_mahtab , viyana* , vroojak98 , wenela , ya30 m , yasaman20 , yasamin-73 , yasesabs , zebeli , zeinab75 , zeinabjoon , ziba22 , zikarishi , zina , zy_jahromi , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~fatemeh69~ , ~nas!m~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آرنیکا , آسوده , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , اتوسا , ارتمیس * , اروانه , اقاقی , النار , الهه50 , اميدوار , انگشتر , اهورای , ELI , ایاتای , با نمک , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تریلوبیت , تهمتن , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , خاله خانم , خانوم عسلی , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زری خانم , زهرا گل , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سابنا , ساغر آدین , سانازارمان , ساکتین , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سونای , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شرقي , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , طلا19 , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه م.ا , فاطمه18 , فانتین , فهیم1 , لی لی تنها , لیلا ص , لیلا پلاریس , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , ماتیتی , ماجده , مادرم , مارنی , ماه گل یاس , مرضی2 , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نصرا... , نفس_20 , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هورتاش , هیونگ , ویشار , پاپلی , پرستو... , پهره , پونام , چلیپا , کاساندا , کایسا , کمند , کیمم , کیمیای سعادت , یاسمن زهرا , یگانه , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

5. Top | #183

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831

ماشین رو نزدیک یکی از فروشگاههای بزرگ و معروف کیش پارک کردم...ساعت ده دقیقه به ده بود و هوا گرم گرم بود...فروشگاه تو همون ساعتم حسابی شلوغ بود...برعکس مهناز که شوق زیادی برای خرید هر چیزی که دم دستش میرسید داشت سمانه نسبت به خرید کردن بی میل بود..از طبقه اول تا چهارم فروشگاه فقط چنددست لباس و دو تا کفش و یه کیف خرید..مهناز به هر اسباب بازی فروشی که میرسید نیم ساعتی توقف میکرد....خوراک مهناز عروسکای کوچیک فانتزی بود.. یه کلکسیون از این مدل عروسکا داشت...در حال حساب کردن خریدای مهناز بودم که متوجه شدم سمانه میخ یه مغازه شده..با کنجکاوی نگاهی به مغازه انداختم...یه مغازه لباس زنونه بود...رد نگاهش رو که دنبال کردم یه لبخند رو صورتم نشست....یه لباس خواب البالویی داخل ویترین مغازه توجهش رو جلب کرده بود..با دیدن ما دستپاچه از ویترین فاصله گرفت..نگام رو از رو لباس برداشتم و گفتم:
    _بریم؟!
    سرش رو تکون داد و چند تا از بسته های خرید رو از دستم گرفت..قبل از اینکه از پاساژ خارج بشیم یه مغازه اسباب بازی فروشی دیگه چشم مهنازو گرفت..ترجیح دادم این بار بیرون از مغازه منتظر دوتاشون بمونم....
    بعد از کلی گشت و گذار و خرید و بعد خوردن یه یه شام خوشمزه به هتل برگشتیم...با گرفتن یه دوش خستگی کل روز از تنم در رفت...از حمام که بیرون اومدم متوجه مهناز شدم که روی نزدیکترین کاناپه به درخوابش برده بود...از روی مبل بلندش کردم و تو اتاقش خوابوندمش..کاشکی حداقل یه دوش گرفته بود تا شنا رو از جونش دور کنه.پیشونیش رو بوسیدم و یه ملحفه کشیدم روش...
    داخل اتاق که رفتم صدای شرشر اب از تو حموم میومد..دوباره نسبت به کاری که میخواستم انجام بدم مردد شدم اما به خودم نهیب زدم..تا کی میخواست این موضوع به تعویق بیافته...تا کی میتونست اینجور ادامه پیدا کنه...این رابطه هم باید یه جایی شکل نرمالش رو پیدا میکرد...مثل باقی زن و شوهر ها..بهترین وقت و بهترین مکان هم همین جا بود..دیگه صدای اب نمیومد..یه جعبه رو از بین خریدا بیرون کشیدم..فقط خدا میدونست موقع خریدنش چقدر شرم زده بودم..به یاد نمیاوردم در طول تمام زندگیم اینقدر خجالت کشیده باشم..به خصوص با وجود اون دوتا دختر سانتال مانتالی که تو مغازه بودند و ریز ریز میخندیدند...
    لباس رو که خریده بودم با دقت روی تخت پهن کردم و بلوز و شلوار صورتی رنگی رو که اماده روی تخت گذاشته بود داخل کمد بر گردوندم..بعد از اتاق بیرون اومدم و در اتاق رو اروم بستم...پشت پنجره ایستادم و به دریا چشم دوختم..دریا دیگه اروم نبود...موجای بلندش که به ساحل کوبیده میشد حتی با وجود اون همه نورافکن رنگی خوفناک به نظر میرسید..نا خوداگاه حوادث این دوماه تو ذهنم رژه رفت..از خواستگاری بگیر تا عقد..یه ماه زندگی مشترک و اون شب کذایی..همه سختیایی که به خاطر عشق به این دختر به جون خریده بودم.....همراه با یه نفس بلند سرم رو تکون دادم و سعی کردم همه افکار منفی رو دور بریزم..به خودم که اومدم نیم ساعتی بود که پشت پنجره ایستاده بودم ....با صدای باز شدن در نگاهم رو به سمت ورودی اتاق گرفتم..سمانه تو چهارچوب در ایستاده بود و سرش رو پایین گرفته بود.....پیراهن البالویی رنگ حریرش با اون پوست سفید بدنش تضاد داشت...یه تضاد بینظیر...هر چند با اون لپای گل گلی از شرمش خیلی هماهنگی داشت...
    تو چارچوب در رو به روش ایستادم..دستم رو بردم تو موهاش و بین اون خرمن خرمایی رنگ چرخوندم...پیشونیش رو بوسیدم و گفتم:
    _لباستو دوست داشتی خانم کوچولو ؟؟
    سرش رو اروم تکون داد...دستام رو حلقه کردم دور کمرش و کنار گوشش گفتم:
    _مطمئنی؟؟
    دوباره نگام کرد..چیزی نگفت اما چشماش رو اهسته روی هم گذاشت و باز کرد..
    خیلی ملایم از کمر کشوندمش بالا و به بغل گرفتمش...غافلگیر دستاش رو از هول پرت شدن به طرف گردنم برد...پاهاش رو به سمت پهلوهام هدایت کردم ....سرم رو بردم نزدیک لباش و یه بوسه ی طولانی از لباش گرفتم..چشماش رو که بسته بود باز کرد و نگام کرد..از حسی که تو عمق چشمای به رنگ عسلش میدیدم مطمئن بودم...حالا میتونستم خیلی واضح عشق رو تو چشماش ببینم و خواستن رو..بوسه دومو روی لباش نشوندم...یه قدم به سمت جلو گذاشتم و با کنار پا در رو بستم..دیگه بهتر بود که همه ی گذشته پشت همین در جا بمونه..اونم واسه همیشه...
    ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,09 در ساعت ساعت : 02:42 PM

6. 527 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

!rara! , * AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *amitis* , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *سورن* , *ماه پیشونی* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , -laya- , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , 0033 , @ DINA @ , abien , adlay , afroodit , Altin ay , amin shayeste , amini2004 , Anahita.s , angel04 , angry girl , anna43 , Anolin , anoosh1988 , aramesh_t , arashi , Arezoo Khanoom , arezoo1991a , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asandaha , asaree , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashkannia , asrin_1994 , Atefe97 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , Ay$a , ayandeh1 , aygeen , aynaz69 , az i n zemestan , Azadeh_m , azad_awesome , azita_esy , b3666 , bahar narang , bahar.z , bahare930 , BaharәH , banoojun , baran_1990 , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , BeLAtrIx , benitto , betoche** , bikari , bilio , blue69 , brain storm , carrie , coquette , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , divandary , dokhtare khial , domino , dozhd , drm.gholami , duste man , elahegood , Elen , eli.M , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , eshton , estifen , faezeh73 , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba48 , faribash , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , galadril3 , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , gole narges , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , hala , Hanak , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hitana , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , Hoolloo , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , iasp70 , ili mah , Irani , janjan-72 , JonasRahimi , katy , katy f , kdk110 , ketne , khatereh14 , kimberlite , kiumars , l0vin , leila.kh , leila23 , liah , Lida2014 , little princess , liuana , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m0nire , m0zhdeh , Maedeh , mah banoo , mah legha , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahinfk , mahnazmom , mahsan_bluesky , mahshid_3d , mahtab10 , mahtabi22 , Mahya.N , makki , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , marale , marjan khanomi , marmara25 , maryam joOon , maryam.y , maryam56 , maryam63279 , maryammogadas , maryiana , marzi marzi , marzieh.h , mas57 , masoud2022 , massiii , matchless , mehrnoush_re , melikarozl , meno , mesi , mfr60 , mina68 , mina_k , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , miss.no1.2004 , momoo , monir1343 , monshain , mozhiiii bala , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nafas 022 , nafas-t , nafas44 , nana22 , narbod , narciss , narges.r , narges21 , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazanin sh , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niayesh00 , niazruby , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilofar.kh , nini84 , nmari , nona65 , noodi , nrezaii , p.gh , p@ry , PAEEZ70 , pain , paiz , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parmisa65 , patrin , perijooon , pooy , punio , raha moozy , raha.ss , rahaa_m , Ramaan , ramanava , rangin , ratanaz , REAL LOVE , red_rose , reem1368 , Reza , Rha.sh , rooyaa , roseberry , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s.invisible , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , SahariX , Sam!ra , samane66 , samira.t , sana1994 , sana98 , sanaz26 , sanazM , sanaz_ , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sarax , sara_n , sare.70 , sarma1010 , sava20 , sedena , selina63 , sepeedeh , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shaady , shadi 936 , SHADI-R , Shahin Golden , shamim khanom , sheida_953 , SheiTa , sheldon , Shery84 , shf_aboops , shida.m , sh_bahar , sh_karan , siah , simaN , sinsor , sipa , sirius , Snow Dream , Sogol Toix , Sokout , somaye73 , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , soodeh90 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , s_mehr , T.A.C 7 , T.KHD , t0ranj , tama1011 , tannaz_85 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , Tifani Jon , tiger1978 , tinairn , to0oranj , tono , tornado.n , traker , unichorn , unique1366 , vampire123 , vanas , vayi , vianna , violet_mahtab , viyana* , vroojak98 , wenela , ya30 m , yasaman20 , yasamin-73 , yasesabs , zebeli , zeinab75 , zeinabjoon , ziba22 , zikarishi , zina , zy_jahromi , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~nas!m~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آرام25 , آرنیکا , آسوده , آناهید46 , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , اتوسا , ارتمیس * , اروانه , اقاقی , النار , الهه50 , اميدوار , اهورای , ELI , ایاتای , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تریلوبیت , تهمتن , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , خاله خانم , خاله ریزه ریزه , خانوم عسلی , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زری خانم , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سابنا , ساغر آدین , سانازارمان , ساکتین , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سونای , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شرقي , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه م.ا , فاطمه18 , فهیم1 , لیلا ص , لیلا پلاریس , لیلی لیلوون , لیلیپوت , ماتیتی , ماجده , مادرم , مرضی2 , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نداي عشق , نرگس.ر , نصرا... , نفس_20 , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هیونگ , ویشار , پاپلی , پهره , پونام , چلیپا , کاساندا , کایسا , کمند , کیمیای سعادت , یاسمن زهرا , یگانه , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

7. Top | #184

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831

یا صدای ضربه به در از خواب بیدار شدم..چشمام رو به زور از هم باز کردم....سمانه تو بغلم غرق خواب بود....گونه ش رو بوسیدم و اروم دست چپم رو از زیر سرش بیرون کشیدم.. ملحفه رو تا زیر گردنش بالا کشیدم...دوباره صدای در بلند شد..قبل اینکه بیدار بشه عجله ای لباسم رو پوشیدم ....موهام رو که رو پیشونیم پخش شده بود با دست به عقب زدم و دراتاق خواب رو باز کردم..مهناز پشت در ایستاده بود..قیافه ش بد رقم دلخور بود..دماغش رو محکم گرفتم....اونقدر محکم که صدای اخش در اومد..خم شدم و تو چشماش زل زدم...برام خیلی جالب بود که اول در زد و با همه عقل کمش سرش رو ننداخت پایین و بیاد داخل اتاق...
    _اول صبحی چی شده خواهری؟؟
    از بین اصواتی که بیرون داد کلمه ی غذا رو فهمیدم..نگام رفت به ساعت..کم مونده بود چشمام چهارتا بشه..ساعت یازده نیم بود...سرش رو به دست گرفتم و بوسیدم... بیچاره حق داشت...
    خودمم بد رقم گرسنه بودم..تلفن رو برداشتم....فقط مونده بودم صبحانه سفارش بدم یا نهار...
    مستخدم هتل میز رو کامل چید و بعد از گرفتن انعامش از اتاق بیرون رفت..تخم مرغ مهناز رو براش پوست گرفتم و گذاشتم جلوش.....چشمام رفت به در اتاق..دلم میخواست صبحونه رو در کنارهم بخوریم..اولین صبحونه ی زندگی مشترک...ولی دیگه چیزی به دوازده نمونده بود..بلند شدم و از لای در یه نگاه انداختم تو ..سمانه بیدار شده بود و نگاهش رو به پنجره دوخته بود... با حداقل امکانات یه لیوان شیر عسل خیلی غلیظ درست کردم..کنارش روی تخت نشستم...صورتش از شرم سرخ شد و ملحفه رو تا بینیش بالا کشید.... دست بردم و چونه شو به سمت خودم چرخوندم..
    _خوبی؟؟
    سرش رو به بالا و پایین تکون داد و گوشه و کنار ملحفه دورش رو مرتب کرد...لیوان شیر عسل رو گذاشتم رو پا تختی ..
    _اگه درد داری میخوای بریم دکتر؟؟
    این بار خجالت زده سرش رو به علامت منفی چپ و راست کرد...کنارش دراز کشیدم...بازوم رو تکیه گاه سرم کردم و یه تکه از موهاش رو به دست گرفتم...
    _یه چیزی رو میدونستی خانمم؟؟
    بدون اونکه ملحفه رو پایین تر بده سئوالی نگام کرد....
    _میدونستی اگه اون زبون دو مثقالی رو تکون بدی خیلی اسونتر از این کله ی دو منی هست..
    خندید و دو باره سرشو به راست و چپ تکون داد...اخم کردم و گفتم:
    _کوچولوی لجباز حرف گوش نکن...دیگه لازم شد یه درس حسابی بهت بدم تا ادب بشی...
    با چشمای گرد شده نگام کرد....ملحفه رو از رو صورتش پایین کشیدم...خیره شدم به لباش و سرم رو نزدیک صورتش بردم... خنده ی قشنگی رو صورتش نشست و چشماش رو بست..لبامو رو لبش کشوندم و یه گاز گنده از لپش گرفتم..صدای اخش به هوا رفت....خندیدم و حق به جانب گفتم:
    _زن ما رو باش..اخه کجای دنیا کسی رو با ماچ و بوسه ادب میکنند؟!!
    گونه ش رو مالید و معترض گفت:
    _دردم گرفت بهادر خان!!
    متعجب گفتم:
    _کی؟!!...گفتی کی؟؟
    لجوجانه تکرار کرد....
    _بهــــــادر خان...
    سرم رو نزدیک صورتش بردم و بینیم رو به روی بینیش کشیدم...
    _نمیدونم حیدرو دیدی یانه...اهان همون قلچماقی که عقد آرش دم در ایستاده بود..خیلی هیکلیه...یه کت و شلوار مشکی پوشیده بود...
    یه کم فکر کرد و گفت:
    _همونی که دم در خونه پری اینا زیر گوشش یه چیزی گفتی؟؟
    _اوهممم..خودشه..میدونستی اونم صدام میزنه بهادر خان ..علاوه بر اون بقیه هم....
    _خوب...اره.... حتی بابامم میگه بهادر خان..
    سرزنش بار نگاش کردم..چقدر دو زاریش کج بود...
    _یعنی تو هم میخوای بهادر خان صدام بزنی؟؟مثل حیدر...مثل باقی کارگرام..
    موهاش رو از تو صورتش کنار زدم...
    _مگه تو زنم نیستی؟!
    چیزی نگفت و فقط عین دختر بچه هانگام کرد...
    _انتن نداد؟!
    متعجب گفت :
    _چی؟؟!!
    _دوزاریتو گفتم....
    _اهان از اون لحاظ ..خوب چی صدا بزنم؟؟!!
    سرم رو فرو بردم تو گودی گردنشو و یه بوسه از گردنش گرفتم...
    _هوممم..من چه میدونم..مثل باقیه زنا..مثلا شوهرم...عزیزم...عشقم...از این چیزا دیگه...
    سرش رو داد بالا و نوچی کرد..
    _پس نمیگی؟؟
    ریزخندید..
    پس لازمه دوباره ادب بشی..
    هر دو تا دستاش رو گذاشت رو گونه هاش و بلند خندید...سرم رو بردم جلو و بی توجه به خنده هاش یه بوسه طولانی از لباش گرفتم..
    افتاب داشت غروب میکرد و پشت خط افق پنهون میشد... این غروب یکی از زیباترین صحنه هایی بود که در تموم عمرم دیده بودم...درست کنار زنی که عاشقش بودم......کنار ساحل روی شن ها نشسته بودیم و به مهناز که سرگرم بازی با موجا بود نگاه میکردیم...تا چند متر تو دریا جلو میرفت اما با هر موج بزرگی که میومد با خنده به ساحل برمیگشت..بالا زدن پاچه هاش هم هیچ توفیری نکرده بود...تا کمر خیس خیس بود...اونقدری که برای یه لحظه وسوسه شدم برم بغلش کنم و بندازمش تو دریا تا کامل خیس بشه ولی با قرار گرفتن سر سمانه روی شونه ی چپم بیخیالش شدم..
    _نمیخوای اب تنی کنی؟؟...امشب شب اخره ها..
    سرشو به علامت منفی تکون داد..دستمو حلقه کردم دور شونه هاش و به دریا خیره شدم..

ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,11 در ساعت ساعت : 03:51 PM

8. 536 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

* AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *amitis* , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *سورن* , *ماه پیشونی* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , -laya- , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , 0033 , 30ma , @ DINA @ , abien , adlay , afroodit , Altin ay , amin shayeste , amini2004 , Anahita.s , angel04 , angry girl , anna43 , anoosh1988 , aramesh_t , arashi , Arezoo Khanoom , arezoo1991a , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asal_bumpy , asandaha , asaree , asemane nili , aseman_82 , ashkannia , asrin_1994 , Atefe97 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aynaz69 , az i n zemestan , Azadeh_m , azad_awesome , azita_esy , b3666 , bahar narang , bahar.z , baharezendegani , BaharәH , banoojun , baran_1990 , barfia , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , benitto , betoche** , bikari , bilio , blue69 , brain storm , carrie , coquette , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , divandary , dokhtare khial , domino , dozhd , duste man , ehsany , elahegood , Elen , eli.M , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , eshton , estifen , faezeh73 , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , faribash , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , galadril3 , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , gole narges , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , granaz , hala , Hanak , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hitana , hivaskh , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , iasp70 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , JonasRahimi , katy , katy f , kdk110 , ketne , khatereh14 , kimberlite , kiumars , l0vin , leila.kh , leila23 , liah , Lida2014 , little princess , liuana , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m.tanha , m0nire , m0zhdeh , Maedeh , mah banoo , mah legha , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahinfk , mahsan_bluesky , mahshid_3d , mahtab10 , mahtabi22 , Mahya.N , makki , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , marale , marjan khanomi , marmara25 , maryam joOon , maryam.y , maryam56 , maryam63279 , maryammogadas , maryiana , marzi marzi , marzieh.h , mas57 , masoud2022 , massiii , matchless , mehrnoush_re , melikarozl , meno , mesi , mfr60 , mina68 , mina_k , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , miss.no1.2004 , momoo , monir1343 , monshain , mozhiiii bala , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nadjafi , nafas 022 , nafas-t , nafas44 , nana22 , narciss , narges.r , narges21 , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazanin sh , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niayesh00 , niazruby , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilofar.kh , nina86 , nini84 , nmari , nona65 , noodi , nrezaii , p.gh , p@ry , PAEEZ70 , pain , paiz , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parmisa65 , patrin , perijooon , pooy , punio , raha moozy , raha.ss , rahaa_m , Ramaan , ramanava , rangin , ratanaz , REAL LOVE , red_rose , reem1368 , Reza , Rha.sh , rooyaa , roseberry , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.d.yeganeh , s.fzpr , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , SahariX , Sam!ra , samane66 , samira.t , sana** , sana1994 , sana98 , sanaz26 , sanazM , sanaz_ , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sara_n , sare.70 , sava20 , sedena , selina63 , sepeedeh , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shaady , shadi 936 , SHADI-R , Shahin Golden , shahrzad64 , shalizar2 , shamim khanom , shamse , sheida_953 , SheiTa , shf_aboops , shida.m , shiva 501 , sh_bahar , sh_karan , siah , sinsor , sipa , sirius , Snow Dream , Sogol Toix , Sokout , somaye73 , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , soodeh90 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , S_HOOT , s_mehr , T.A.C 7 , T.KHD , t0ranj , tama1011 , tannaz_85 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , Tifani Jon , tiger1978 , tinairn , to0oranj , tono , tornado.n , traker , unichorn , unique1366 , vampire123 , vanas , vayi , vianna , violet_mahtab , viyana* , vroojak98 , wenela , ya30 m , yasaman20 , yasamin-73 , yasesabs , zebeli , zeinab75 , zeinabjoon , ziba22 , zikarishi , zina , zy_jahromi , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~B@H@R~ , ~mahdis~ , ~nas!m~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آرام25 , آرنیکا , آسوده , آناهید46 , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , اتوسا , ارتمیس * , اروانه , اقاقی , النار , الهه50 , اميدوار , ELI , ایاتای , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تریلوبیت , تهمتن , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , خاله خانم , خاله ریزه ریزه , خانوم عسلی , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زری خانم , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سابنا , ساغر آدین , سانازارمان , ساکتین , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سونای , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , طلا19 , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , علیصدر , عمه حمی , فاطمه م.ا , فاطمه18 , فهیم1 , لی لی تنها , لیلا پلاریس , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , ماتیتی , ماجده , مادرم , ماه گل یاس , ماهني , مرضی2 , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هیونگ , ویشار , پاپلی , پرستو... , پهره , پونام , چلیپا , کاساندا , کایسا , کمند , کیمیای سعادت , یگانه , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

9. Top | #185

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831

دستمو حلقه کردم دور شونه اش و به دریا خیره شدم..زیر گوشم رو بوسید و گفت:
    _اگه گفتی دلم چی میخواد؟!
    پرسشی نگاش کردم..
    _خانم کوچولوی من چی دلش میخواد..
    _دلم میخواد حالاحالاها اینجا بمونیم..
    خندیدم و گفتم:
    _چی؟!نکنه یادت رفته چند روز دیگه عروسی رفیقامونه...ناسلامتی من رفیق دومادم و تو دوست عروس خانم..
    سرم رو بردم زیر گلوش و لبم رو به گردنش مالیدم و بوسه ای از گوشش گرفتم و اروم گفتم:
    _به جای اینکه کمک حالشون باشیم اومدیم دنبال عشق و حالمون..
    خندیدو چیزی نگفت..نگاش کردم..دلم براش ضعف رفت..تو این چند روز رابطمون از این رو به اون رو شده بود..چند روزی که ثانیه به ثانیه از روزا و شباش برام پر از خاطره شده بود....
    صدای خنده مهناز سرخوش از بازی با موجا میومد..حلقه ی دستمو از دور شونه اش باز کردم و روی شنها دراز کشیدم..با دست به پاش اشاره کرد..
    _سر تو بذار روی پام..
    چرخیدم و سرم رو گذاشتم روی پاهاش و چشمام رو بستم...
    _دلم میخواد یه چیزی رو بدونی؟؟
    چشمامو باز کردم و نگاش کردم...منظورش چی بود؟؟
    _ تو خیلی خیلی خوبی..
    اینبار چشمام رو با ارامشی که به قلبم سر ریز شده بود روی هم گذاشتم..دستاش رو بین موهام حرکت داد..
    _من خیلی بهت مدیونم...
    مدیون!!!از این کلمه هیچ خوشم نمیومد...زیر لب زمزمه کردم..
    _نمیخوام مدیونم باشی..میخوام همسرم باشی..تاج سرم...رفیق راهم..به قول حاج خانم که میگه زن و شوهر لباس همند، لباس تنم باشی..
    دستش رو از روی موهام برداشتمو بوسیدم..
    _میدونی معنیش چیه؟؟
    کمی فکر کرد و گفت:
    _نه..
    _معنیش اینه که یه زن و شوهر همه عیبای هم رو میپوشونند..
    دستامو از همونجا بالا بردم و بین موهاش حرکت دادم...
    _زنمی..همه چیزمی..نمیخوام به من به چشم یه طلبکاری که حقی گردنت داره نگاه کنی...منم به وقتش همینارو ازت میخوام...مطمئن باش تا اخرشم پات وایمیسم..
    سکوت کردم و چیزی نگفتم..اونم چیزی نگفت ولی بعد گرمی لبهاشو روی پیشونیم احساس کردم و به تلافیش دوباره یه بوسه روی دستش نشوندم..

فصل سی و هفتم

با حرکت چرخ های هواپیما به روی زمین سمانه نفس بلندی کشید..با ابروهای بالا رفته نگاش میکردم و یه لبخند گوشه ی لبم بود..با باز کردن چشماش یه اشاره به دستم کردم که ناخناش رو تا جا داشت توش فرو کرده بود..اونم اول نگاهی به رد ناخناش و بعد به من کرد و ریز خندید..زیر گوشش با لحن کشداری اروم گفتم:
    _که میخندی!! وقتی توی خونه تلافیش رو در اوردم همینجور هم میخندی؟!
    لب پایینش رو بین دندوناش گرفت و ازاد کرد..
    _چیه؟؟!!.. فکر میکنی بلوف میزنم..بزار برسیم خونه..
    انگشتش رو گذاشت رو لبام و و نگاهی به دور برمون کرد...بعد اروم گفت:
    _تو رو خدا یواشتر...همه شنیدند...
    هرچند هیچ کسی حواسش به ما نبود ولی یه بوسه کوچیک گذاشتم رو انگشتش و اروم گفتم:
    _این مقدمه ش... علی الحساب باشه خدمتتون..باقیش وقتی رسیدیم خونه..

کنار ریل منتظر چمدون هامون ایستاده بودیم...برگشتنی دوتا چمدون بزرگ به چمدونا اضافه شده بود...مهناز کنار ریل ایستاده بود با اشتیاق به چمدونای که روی ریل حرکت میکرد نگاه میکرد...بازم یه سرگرمی جدید پیدا کرده بود...بالاخره از قسمت تحویل بار خارج شدیم..میون ازدحام جمعیتی که داخل سالن فرودگاه بود به طرف خروجی حرکت کردیم.. سرخوش از مسافرت نوروزی نگاشون میکردم
    ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,09 در ساعت ساعت : 02:55 PM

10. 506 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

* AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *amitis* , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *سورن* , *ماه پیشونی* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , -laya- , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , 0033 , @ DINA @ , abien , afroodit , Altin ay , amini2004 , Anahita.s , angel04 , angry girl , anna43 , anoosh1988 , aramesh_t , arashi , arezoo1991a , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asal_bumpy , asandaha , asaree , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashkannia , asrin_1994 , Atefe97 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , Ay$a , ayandeh1 , aygeen , aynaz69 , azad_awesome , b3666 , bahar narang , bahar.z , bahare930 , BaharәH , banoojun , baran_1990 , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , BeLAtrIx , benitto , betoche** , bikari , bilio , blue69 , brain storm , carrie , coquette , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , divandary , dokhtare khial , dozhd , elahegood , Elen , eli.M , eli1362 , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , eshton , estifen , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , faribash , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , galadril3 , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , gole narges , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , hala , Hanak , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , Harry Patter13 , hasti59 , haveking , hed2010 , helia m , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hitana , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , iasp70 , ili mah , Irani , JonasRahimi , katy , katy f , kdk110 , ketne , khatereh14 , kimberlite , kiumars , leila.kh , leila23 , liah , Lida2014 , little princess , liuana , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m0nire , m0zhdeh , Maedeh , mah banoo , mah legha , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahinfk , mahsan_bluesky , mahshid_3d , mahtab10 , mahtabi22 , Mahya.N , makki , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , many22 , marale , marjan khanomi , marmara25 , mary12 , maryam joOon , maryam56 , maryam63279 , maryammogadas , maryiana , marzi marzi , marzieh.h , mas57 , masoud2022 , massiii , matchless , mehrnoush_re , melikarozl , meno , mesi , mfr60 , michka_61 , mina68 , mina_k , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , miss.no1.2004 , momoo , monshain , mozhiiii bala , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nadjafi , nafas 022 , nafas-t , nafas44 , nana22 , narbod , narciss , narges.r , narges21 , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazanin sh , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niayesh00 , niazruby , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , nini84 , nmari , nrezaii , p@ry , PAEEZ70 , paiz , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisa00 , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , patrin , pooy , punio , raha moozy , rahaa_m , Ramaan , ramanava , rangin , rashno , ratanaz , REAL LOVE , red_rose , reem1368 , Reza , Rha.sh , rooyaa , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s.invisible , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , SahariX , sahar_268 , Sam!ra , samira.t , sana** , sana1994 , sana98 , sanaz26 , sanazM , sanaz_ , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sara_n , sare.70 , sarma1010 , sava20 , sedena , selina63 , sepeedeh , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shaady , shadi 936 , SHADI-R , Shahin Golden , shahrzad64 , shamim khanom , sheida_953 , SheiTa , shf_aboops , shida.m , sh_bahar , sh_karan , siah , simaN , sinsor , sipa , Snow Dream , Sogol Toix , Sokout , somaye73 , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , soodeh90 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , s_mehr , T.A.C 7 , T.KHD , t0ranj , tama1011 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , Tifani Jon , tiger1978 , tinairn , to0oranj , tornado.n , traker , tt.raha , unichorn , unique1366 , vampire123 , vanas , varese-azabe-eshgh , vayi , vianna , violet_mahtab , viyana* , wenela , ya30 m , yasaman20 , yasamin-73 , yasesabs , yasik , zebeli , zeinab75 , zeinabjoon , ziba22 , zikarishi , zina , zy_jahromi , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~B@H@R~ , ~mahdis~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آرام25 , آرنیکا , آسوده , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , اتل و متل , اقاقی , النار , الهه50 , اميدوار , ELI , ایاتای , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تریلوبیت , تهمتن , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , خاله خانم , خاله ریزه ریزه , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زری خانم , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سابنا , ساغر آدین , سانازارمان , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , عاشق رمان خواند , فاطمه م.ا , فاطمه18 , فهیم1 , لیلا پلاریس , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , ماتیتی , ماجده , ماه گل یاس , مرضی2 , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نسیب , نصرا... , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هیونگ , ویشار , پاپلی , پرستو... , پهره , پونام , چلیپا , کاساندا , کایسا , کمند , کیمیای سعادت , یگانه , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

11. Top | #186

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831

سرخوش از مسافرت نوروزی نگاشون میکردم.. سمانه مشغول کمک به مهناز در حمل چمدونش بود..مثل یه خواهر بزرگتر..
    _اقای سپهرتاج؟؟
    با تعجب به طرف صدایی که اسمم رو پرسشی همراه با تردید میخوند برگشتم....یه مرد جوون حدودای سی ساله..سه نفر دیگه هم کنارش ایستاده بودند که یکی از اون سه تا لباس نیروی انتظامی رو پوشیده بود..چمدونا رو روی گذاشتم زمین و گفتم:
    _خودم هستم..بفرمایید!!
    یه نگاهی به مهناز و سمانه که تعجب زده نگاش میکردند انداخت..
    _اقای سپهرتاج شما باید با ما بیاید....
    _چــــــی؟؟!!
    جاوتر اومد و خیلی اروم گفت:
    _ناصری هستم از پلیس اگاهی...
    یه کاغذ از تو جیب کتش در اورد...
    _این حکم جلبتون هست...بهتره بدون هیچ سر و صدایی با ما بیایید..
    نگاهی به مرد و همراهاش کردم...اینجا چه خبر بود؟!..برگه رو از دستش قاپیدم و شروع کردم به خوندنش ..حکم جلب اونم جلب سیار....نگاهی به سرتا سر کاغذ کردم....هیچ نشونه ای از کلمه ی" به دلیل" درش نبود..
    _میشه بگید این مسخره بازیا چه معنی داره ؟؟!!
    یه نگاهی به مردمی که کنجکاوانه داشتند دور و برمون جمع میشدند انداخت و اروم تر گفت:
    _ببین جناب سپهرتاج ، به نفعته داد و بیداد راه نندازی...
    کاغذ رو جلوی صورتش تکون دادم...
    _برای چی من باید بیام اگاهی؟!
    _من نمیتونم اینجا چیزی بهتون بگم...
    با دستش کتش رو کنار زد....نه اونقدری که خیلی کنار بره...فقط اونقدری که برق دستبند اویزون از کمربندش رو ببینم..
    _اگه یه توک پا تشریف بیارید اونجا همه چی معلوم میشه..
    چشم از روی دستبند لعنتیش برداشتم و نگاهی به سمانه و مهناز انداختم...هر دوتاشون حسابی ترسیده بودند..سمانه که دیگه بدتر...از دیدن هیبت این چهار تا داشت پس میافتاد..سعی کردم ارامشم رو به دست بیارم...رو کردم به همون مرد..
    _اول بزارید خونوادمو راهی کنم...

چمدونا رو دادم راننده بذاره پشت ماشین...کمک کردم تا مهناز سوار بشه...سوار که شد خم شدم و پیشونیش رو بوسیدم...رو به سمانه که پاک خودش رو باخته بود گفتم:
    _چیزی نیست عزیز دلم..نمیخواد بترسی...
    دستش رو بوسیدم و ادامه دادم...
    _برو خونه...منم غروب نشده بر میگردم.....
    حرفایی که زدم چیزی از وحشت و نگرانیش کم نکرد اما سرش رو تکون داد....کرایه رو همراه با ادرس خونه به راننده تاکسی دادم..تاکسی که حرکت کرد سرم رو به طرف چهار تا مردی که تو این پنج دقیقه یه قدم هم ازم دور نشده بودند ، چرخوندم.

داخل اتاق نشسته بودم...یه اتاق بدون هیچ پنجره ، روزنه یا منفذی...سرد بود و شدیدا بوی نا میداد.....دو لبه ی کت اسپورتی که تنم بود رو به روی هم اوردم.....این انتظار لعنتی داشت عصبیم میکرد...برای چندمین بار اتاقی که درش بودم رو از نظر گذروندم....یه اتاق دوازده متری که از پایین تا نیمه ی دیوار کاشی سفید کشیده شده بود و تا بالا گچ سفید..خدا همه ی اموات رو بیامرزه..ادم رو یاد غسالخونه میافتاد...یه همچین جایی منتظر نشسته بودم...منو انتظار!!!من و اگاهی؟!!!...اونم کجای اگاهی !!!...اتاق بازجویی!!!!.... دستام رو کشیدم به صورتم...فکرم کار نمیکرد...کارم که میکرد به جایی قد نمیداد...
    تکیه م رو دادم به صندلی رنگ و رو رفته ی اتاق و با پام شروع کردم به ضرب گرفتن..ده دقیقه ی بعد بالاخره در اتاق باز شد و هیبت یه مرد ریز نقش ، بین در ظاهر شد...با حفظ ظاهر خونسردم نگاهی به ساعت مچیم انداختم...ساعت سه و نیم بعد از ظهر بود و دقیقا نیم ساعت بود که معطل این بابا شده بودم...
    پوشه ی روی دستش رو گذاشت روی میز و هم زمان صندلی رو داد عقب و نشست..در حالیکه سعی میکرد به صورتش قیافه خیلی خیلی جدی و خشک بده پوشه رو باز کرد و یه برگه کشید بیرون و یه چیزایی توش نوشت...بعد هم همونطور که سرش پایین بود گفت:
    _اسم
    _.......
    با تحکم سرشو بالا اورد و گفت:
    _گفتم اسم...
    نگاهی به یه کپی از حکم جلبی که به اسم من میون اون همه برگه ، رو قرار گرفته بود کردم و خونسرد گفتم:
    _فکر میکنم معرف حضورتون باشم جناب...
    مرد عصبانی شد و گفت:
    _اقای سپهرتاج به نفعتونه هرچی ازتون میپرسم دونه به دونه جواب بدید..

ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,11 در ساعت ساعت : 04:03 PM

12. 458 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

(mina) , * AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *shima* , *سورن* , *ماه پیشونی* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , -laya- , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , 0033 , @ DINA @ , abien , afroodit , Altin ay , amini2004 , Anahita.s , angel04 , anna43 , anoosh1988 , aramesh_t , arezoo1991a , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asandaha , asaree , asemane nili , asemanii , ashkannia , asrin_1994 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aynaz69 , azad_awesome , b3666 , bahar narang , bahar.z , bahare930 , banoojun , baran_1990 , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , benitto , betoche** , bikari , blue69 , carrie , chon_da , coquette , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , dokhtare khial , dozhd , drm.gholami , duste man , elahegood , Elen , eli.M , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , estifen , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , galadril3 , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , hala , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helia m , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hitana , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , iasp70 , ili mah , Irani , JonasRahimi , katy , katy f , kdk110 , ketne , kimberlite , kiumars , leila.kh , leila23 , liah , Lida2014 , little princess , liuana , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , Maedeh , mah banoo , mah legha , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahinfk , mahsan_bluesky , mahshid_3d , mahtabi22 , Mahya.N , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , marale , marjan khanomi , marmara25 , mary12 , maryam joOon , maryam.y , maryam56 , maryammogadas , maryiana , marzi marzi , marzieh.h , massiii , matchless , mehrnoush_re , melikarozl , meno , mesi , mfr60 , mina68 , mina_k , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , miss.no1.2004 , momoo , monir1343 , monshain , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nadjafi , nafas44 , nana22 , narbod , narciss , narges.r , narges21 , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niayesh00 , niazruby , nice1 , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilofar.kh , nini84 , nmari , nrezaii , omidk , p@ry , PAEEZ70 , paiz , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , patrin , perijooon , pooy , punio , raha moozy , raha.ss , Ramaan , ramanava , rashno , ratanaz , REAL LOVE , reem1368 , Reza , Rha.sh , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.d.yeganeh , s.fzpr , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , SahariX , Sam!ra , samira.t , sana** , sana1994 , sana98 , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sara_n , sare.70 , sarma1010 , sava20 , sedena , selina63 , sepeedeh , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , shadi 936 , SHADI-R , Shahin Golden , shahrzad64 , shamim khanom , sheida_953 , SheiTa , shf_aboops , shida.m , sh_bahar , sh_karan , siah , sinsor , sipa , Snow Dream , Sogol Toix , Sokout , somaye73 , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , soodeh90 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , s_mehr , T.A.C 7 , t0ranj , tama1011 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , Tifani Jon , tono , tornado.n , traker , tt.raha , unichorn , unique1366 , vanas , vianna , violet_mahtab , viyana* , vroojak98 , wenela , ya30 m , yasaman20 , yasamin-73 , yasesabs , zebeli , zeinab75 , ziba22 , zina , zy_jahromi , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~B@H@R~ , ~mahdis~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آرنیکا , آسوده , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , ارتمیس * , اقاقی , النار , الهه50 , اميدوار , اهورای , ELI , ایاتای , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تریلوبیت , تهمتن , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , حـسـام*فـیـضـی , خاله خانم , خاله ریزه ریزه , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سابنا , ساغر آدین , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه م.ا , فاطمه18 , لیلا پلاریس , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , ماتیتی , ماجده , مرضی2 , مریم:-) , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نداي عشق , نرگس.ر , نسرین... , نصرا... , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هیونگ , ویشار , پاپلی , پهره , پونام , چلیپا , کایسا , کمند , کیمیای سعادت , یگانه , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

13. Top | #187

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831

_اقای سپهرتاج به نفعتونه هرچی ازتون میپرسم دونه به دونه جواب بدید..
    بی توجه به گافی که داد دستام رو تو هم گره کردم و گذاشتم روی میز...
    _باشه..جواب میدم ...اونم دونه به دونه...اما قبلش باید بدونم واسه چی اینجام؟!
    پوزخندی زد و گفت:
    _اگه صبر کنی به اونجاشم میرسیم...
    از پوزخندش هیچ خوشم نیومد...حتی از صداش که تو گوشم میپیچید و تکرار میشد..
    "به اونجاشم میرسیم"
    _اقای سپهرتاج شما یه نمایشگاه بزرگ ماشین دارید...علاوه بر اون یه شرکت حمل ونقل ..درسته؟!
    سرم رو به نشونه تایید تکون دادم..
    _در امدشون چطوره؟؟
    _در امدشون!!!!
    _منظورم اینه که ماهی چقدر ازشون سود در میارید؟؟
    نفس بلندی کشیدم و با شدت دادمش بیرون...
    _اگر چه قبلا جواب همه این سوالا رو به ممیز مالیاتیم دادم ...
    با یه پوزخند روی لبم ادامه دادم...
    _...و لزومی هم نمیبینم به شما جواب همچین سئوالی رو بدم...اما در امدشون ای بدک نیست...اگرم به خاطر فرار مالیاتی و از این چیزا من اینجام باید به اطلاعتون برسونم من اظهارنامه ی مالیاتیم رو همین تیرماه رد کردم..اگه لازمه بگید تا صورت تصفیه مالیاتیم رو براتون بیارم...
    _اختیار دارید اقای سپهرتاج ..شرمنده میفرمایید...همه ی نمایشگاه دارا شمارو ادم خوش حسابی میدونند..زمین چی؟؟
    _زمین؟!!!
    خودکار رو تو دستش چرخی داد....
    _منظورم اینه که زمین چی داری ؟؟ زراعی... مسکونی.. باغ شهری...
    کم کم داشت کاسه ی صبرم لبریز میشد..
    _تک و توکی اینور و اونور دارم.....
    _کجا ها ؟!!
    بی حوصله پریدم تو حرفش و گفتم:
    _ببینید..چرا لقمه رو دور سرت میچرخونی اقای...ببخشید جناب ؟؟!!!
    _رشیدی هستم...سرگرد رشیدی...
    _بله جناب رشیدی..میشه لطفا برید سر اصل مطلب...
    _ای به چشم....فقط یه سوال دیگه؟!
    _طرفای حسین اباد چی؟؟ملک داری؟؟
    _حسین اباد!!! اونجا یه قطعه زمین دوهزارمتری دارم با یه سوله .....
    _سوله!!!
    یه پام رو انداختم رو اون یکی پام...
    _یه سوله هزارمتری تو همون ملک...قبلا جای انبار ازش استفاده میکردم..
    شروع کرد به نوشتن چیزی روی کاغذش..
    _خب بریم سر اصل مطلب..
    خندید و ادامه داد...
    _اینجور که پیداست ادم کم حوصله ای هستی جناب سپهرتاج..
    چیزی نگفتم اما دلم میخواست گردنش رو بگیرم و سرش رو بکوبم به دیوار..بعد از نیم ساعت معطل کردن و یه ساعت قِر اومدن میگفت..
    "ادم کم حوصله ای هستی".
    _شخصی به اسم جمشید میشناسی؟؟جمشید برزگر؟؟
    جمشید!!!! از شنیدن اسمش تمام وجودم از سر تا پا مشمئز شد...بازم جمشید!!!!!!....دستم بی اختیار مشت شد...پس یه بازی جدید شروع کرده بود.. اون اشغال خیال کوتاه اومدن نداشت...خواستم چیزی بگم که یادم به دفعه ی قبل افتاد...پوفی کردم و سرم رو تکون دادم...نگاش رو از روی دست مشت شده م برداشت و گفت:
    _میشه بگید اشناییتون به چه صورت بوده؟؟
    تکیه م رو دادم به صندلی و دستام رو ضرب دری بردم زیر بغلم..باز همون سئوالا و همون حرفا....هیچ علاقه ای به تکرار مکررات نداشتم...

ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,11 در ساعت ساعت : 04:05 PM

14. 457 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

(mina) , * AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *amitis* , *SaNaY* , *shima* , *سورن* , *ماه پیشونی* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , -laya- , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , 0033 , @ DINA @ , abien , afroodit , Altin ay , amini2004 , Anahita.s , angel04 , angry girl , anna43 , anoosh1988 , aramesh_t , arashi , arezoo1991a , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asandaha , asaree , asemane nili , asemanii , ashkannia , asrin_1994 , Atefe97 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , Ay$a , ayandeh1 , aygeen , aynaz69 , azad_awesome , b3666 , bahar narang , bahar.z , banoojun , baran_1990 , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , benitto , betoche** , bikari , bilio , blue69 , carrie , chon_da , coquette , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , divandary , dokhtare khial , dozhd , drm.gholami , duste man , elahegood , Elen , eli.M , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , estifen , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , faribash , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , galadril3 , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , hala , Hanak , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helia m , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hitana , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , iasp70 , ili mah , Irani , JonasRahimi , katy , kdk110 , ketne , kimberlite , kiumars , leila.kh , liah , Lida2014 , little princess , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , Maedeh , mah banoo , mah legha , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahinfk , mahsan_bluesky , mahshid_3d , mahtabi22 , Mahya.N , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , marale , marjan khanomi , marmara25 , mary12 , maryam joOon , maryam.y , maryam56 , maryammogadas , maryiana , marzi marzi , marzieh.h , masoud2022 , massiii , matchless , mehrnoush_re , melikarozl , meno , mesi , mfr60 , mina68 , mina_k , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss.no1.2004 , momoo , monir1343 , monshain , mozhiiii bala , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nadjafi , nafas44 , nana22 , narbod , narciss , narges21 , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niayesh00 , niazruby , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilofar.kh , NiNa.S , nini84 , nmari , noodi , nrezaii , omidk , p@ry , PAEEZ70 , paiz , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisaparisa , parmis86 , parmisa65 , patrin , perijooon , pooy , punio , raha moozy , raha.ss , Ramaan , ramanava , rashno , ratanaz , REAL LOVE , reem1368 , Reza , Rha.sh , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.d.yeganeh , s.fzpr , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , SahariX , Sam!ra , samira.t , sana** , sana1994 , sana98 , sanazM , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sara_n , sare.70 , sava20 , sedena , selina63 , sepeedeh , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1363 , setayesh1976 , SHADI-R , Shahin Golden , shahrzad64 , shamim khanom , sheida_953 , SheiTa , shf_aboops , shida.m , sh_bahar , sh_karan , siah , sinsor , sipa , sitsit , Snow Dream , Sogol Toix , Sokout , somaye73 , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , s_mehr , T.A.C 7 , t0ranj , tama1011 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , Tifani Jon , tinairn , tornado.n , traker , tt.raha , unichorn , unique1366 , vanas , vayi , vianna , violet_mahtab , viyana* , vroojak98 , wenela , ya30 m , yasaman20 , yasamin-73 , yasesabs , zebeli , zeinab75 , ziba22 , zina , zy_jahromi , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~B@H@R~ , ~mahdis~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آرنیکا , آسوده , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , ارتمیس * , اقاقی , النار , الهه50 , اميدوار , ELI , ایاتای , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تریلوبیت , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , حـسـام*فـیـضـی , خاله خانم , خانوم عسلی , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سابنا , ساغر آدین , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه م.ا , فاطمه18 , لیلا پلاریس , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , ماتیتی , ماجده , ماه گل یاس , مرضی2 , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نداي عشق , نسرین... , نصرا... , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هیونگ , ویشار , پاپلی , پهره , پونام , چلیپا , کایسا , کیمیای سعادت , یگانه , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

15. Top | #188

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831

تکیه م رو دادم به صندلی و دستام رو ضرب دری بردم زیر بغلم..باز همون سئوالا و همون حرفا....هیچ علاقه ای به تکرار مکررات نداشتم...
    _باز چیه؟؟این بار چه بامبولی راه انداخته؟؟ اون دفعه که باباهه رو انداخته بود جلو...
    در حالیکه به بدبختی سعی میکردم عصبانیتم رو نشون ندم گفتم:
    این دفعه دیگه چه نقشه ای کشیده؟؟!!
    پوزخندی زدم و گفتم:
    _اهان..حتمی این دفعه به خاطر سرقت بابلیساش از من شکایت کرده؟؟
    مرد نیشش رو باز کرد و لبخند پهنی زد..
    _شوخی قشنگی بود اقای سپهرتاج....حالا میشه در مورد نحوه اشناییت با جمشید ، بیشتر توضیح بدی...
    شونه ای بالا انداختم و گفتم:
    _از بچه محلای یکی از رفیقامه..همین...
    سرش رو اورد نزدیک و گفت:
    _و علت دشمنیتون؟؟
    علت دشمنیمون!!!...منظورش از این سوال چی بود..به کجا میخواست برسه!!..کم کم زنگ خطر داشت تو گوشم به صدا در میومد..نگاش کردم..هیچ از سوالاش خوشم نمیومد..بوی دردسر دفعه ی قبل رو میداد....یه دستم رو گذاشتم روی میز و سرم رو مثل خودش بردم جلو و گفتم:
    _ببین سرهنگ رشیدی...
    _سرگرد جناب...سرگرد..
    سرم رو تکون دادم و ادامه دادم:
    _ببین جناب...من ادم تحصیلکرده ای نیستم ..فقط یه دیپلم گرفتم..اونم به زور تک ماده ی درس عربی...اما تا بخوای فیلم پلیسی ، زیاد دیدم..مثل این فیلما که توش آقا پلیسه میگه شما به جرم فلان دستگیر شدید و یا میگه هر حرفی بزنید علیه خودتون تو دادگاه استفاده میشه و از این حرفا..حداقل اینو میدونم تا به من تفهیم اتهام نشه نمیتونید از من بازجویی کنید..
    سرم رو عقب بردم و دوباره تکیه دادم به صندلی....
    _پس ترجیح میدم از این لحظه تا وقتی که نفهمم برای چی اینجام به هیچ کدوم از سوالای شما جوابی ندم..
    اول با اخم نگام کرد ولی بعد یهو زد زیر خنده...کف دستاش رو زد به هم و گفت:
    _خوشم اومد..خوشم اومد سپهرتاج...الحق ادم زرنگی هستی..منم عاشق فیلمای پلیسی بودم....اصلا تقصیر همین فیلما شد که زد به سرمو شدم پلیس...
    در حالیکه سعی میکرد باقی خنده ش رو قورت بده گفت:
    _خوب پس دیگه بریم سر اصل مطلب..
    خودکار توی دستش رو به چپ و راست حرکت داد...درست مثل برف گیرای ماشین....
    _خانواده جمشید برزگر علیه شما یه شکایت جدیدمطرح کردند اقای سپهرتاج..
    نیشخندی زدم و گفتم:
    _دوباره...بازم باباشو فرستاده جلو..این دفعه چه جور شکایتنامه ای نوشته؟؟...
    _شکایتنامه...خودش!!
    _بهش از طرف من بگید اگه به جای اینکه وقتش رو تو این دادگاه و اون دادگاه تلف کنه بره درس حقوق بخونه چیز بیشتری بهش میماسه...
    شروع کرد با خودکارش گوشه ی پوشه رو خط خطی کردن...
    _بله...درست میفرمایید جناب سپهرتاج...نصیحت خوبیه ...منتها حیف که دیگه عملی نیست..
    _چرا عملی نیست؟؟به نظر بچه ی خنگی نمیومد..خوب مخ دخترا رو میزد...
    لبخندی زد و گفت:
    _از این جهت عملی نیست که...
    سرش رو کشید جلو و زل زد تو چشمام...
    _عملی نیست چون دیگه نفس نمیکشه...
    ابروهام کشید تو هم...
    _چی!!!
    _درست پنج روز پیش جسدش پیدا شده...
    _جَ...جسد!!!
    _بله جسد...جسد جمشید برزگر....
    دهنم بی اراده ی خودم بازموند...چیزی رو با گوشای خودم میشنیدم باور نمیکردم...جمشید!!...جسد!!...جسد جمشید!!...جمشید مرده!!!....داشتم جمله های اخر این مرد رو حلاجی میکردم که یه خودکار جلوی چشمام تکون خورد...
    _اهای جناب با شمام !!
    اب دهنم رو به بدبختی قورت دادم و نگاش کردم...
    _حالتون خوبه ؟؟!!
    _دارید شوخی میکنید..نه...شوخیه ؟؟!!
    نیشش تا بنا گوش باز شد...
    ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,11 در ساعت ساعت : 04:07 PM

16. 449 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

(mina) , * AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *سورن* , *ماه پیشونی* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , -laya- , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , 0033 , @ DINA @ , abien , afroodit , Altin ay , amini2004 , Anahita.s , angel04 , angry girl , anna43 , anoosh1988 , aramesh_t , arashi , arezoo1991a , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asandaha , asaree , asemane nili , asemanii , ashkannia , asrin_1994 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , Ay$a , ayandeh1 , aygeen , aynaz69 , azad_awesome , b3666 , bahar narang , bahar.z , bahare930 , BaharәH , banoojun , baran_1990 , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , benitto , betoche** , bikari , bilio , blue69 , carrie , chon_da , coquette , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , divandary , dokhtare khial , domino , dozhd , drm.gholami , duste man , elahegood , Elen , eli.M , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , estifen , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba48 , faribash , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , galadril3 , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , hala , Hanak , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helia m , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hitana , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , ili mah , Irani , JonasRahimi , katy , kdk110 , ketne , kimberlite , kiumars , l0vin , leila.kh , liah , Lida2014 , little princess , liuana , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , Maedeh , mah banoo , mah legha , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahinfk , mahsan_bluesky , mahshid_3d , mahtabi22 , Mahya.N , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , marale , marjan khanomi , marmara25 , mary12 , maryam joOon , maryam.y , maryam56 , maryammogadas , maryiana , marzi marzi , marzieh.h , massiii , matchless , mehrnoush_re , melikarozl , meno , mesi , mfr60 , mina68 , mina_k , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , miss.no1.2004 , momoo , monir1343 , monshain , mozhiiii bala , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nadjafi , nafas44 , nana22 , narbod , narciss , narges.r , narges21 , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niayesh00 , niazruby , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilofar.kh , nini84 , nmari , nona65 , nrezaii , omidk , p@ry , PAEEZ70 , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisaparisa , parmis86 , parmisa65 , patrin , perijooon , punio , raha moozy , raha.ss , Ramaan , ramanava , rashno , ratanaz , REAL LOVE , red_rose , reem1368 , Reza , Rha.sh , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.d.yeganeh , s.fzpr , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , SahariX , Sam!ra , samira.t , sana** , sana1994 , sana98 , sanazM , saqi , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sara_n , sare.70 , sava20 , sedena , selina63 , sepeedeh , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1976 , shadi 936 , SHADI-R , shahrzad64 , shamim khanom , sheida_953 , SheiTa , shf_aboops , shida.m , sh_bahar , sh_karan , siah , sinsor , sipa , sitsit , Snow Dream , sogol21 , Sokout , somaye73 , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , s_mehr , T.A.C 7 , t0ranj , tama1011 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , Tifani Jon , tinairn , tornado.n , traker , unichorn , vanas , vayi , vianna , violet_mahtab , viyana* , vroojak98 , wenela , ya30 m , yasaman20 , yasamin-73 , yasesabs , zebeli , zeinab75 , ziba22 , zina , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~mahdis~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آرنیکا , آسوده , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , ارتمیس * , اقاقی , النار , الهه50 , اميدوار , ELI , ایاتای , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , حـسـام*فـیـضـی , خاله خانم , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زوها , زکیه67 , س_م_م_ , سابنا , ساغر آدین , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه م.ا , فاطمه18 , لیلا پلاریس , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , ماتیتی , ماجده , مرضی2 , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نسرین... , نصرا... , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هیونگ , ویشار , پاپلی , پهره , پونام , چلیپا , کمند , کیمیای سعادت , یگانه , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗

17. Top | #189

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831

نیشش تا بنا گوش باز شد...
    _شوخی !! والله شما رو نمیدونم واسه شوخی کردن به کار منداتون حقوق میدید یا نه ولی به من اینجا حقوق نمیدن بیام بشینم و با شما شوخی کنم..
    دستم رو کشیدم به شقیقه هام......
    _یعنی میگید جمشید مرده؟؟!!!
    _دقیقا ...
    _مطمئنید ؟؟ این ادم خیلی هفت خطه...
    _والله ما هم مطمئن نبودیم..یعنی جسد به خاطر سرما تجزیه نشده بود و تا حدودی میشد چهره رو تشخیص داد ولی برای اینکه مطمئن بشیم تست گرفتیم.. نظریه پزشک قانونی هویتش رو تایید کرد...ازمایش دی ان ای رو میگم...میدونید چیه که ؟؟ تو فیلمای پلیسی ...
    لعنت بهش...تو همچین شرایطی داشت مزه میریخت...دستم رو به علامت سکوت بالا بردم و گفتم:
    _اون ادم هفت خط تر از ایناست..اونقدر دوست و رفیق داره که راحت میتونه یه کاغذ رو که هیچ یه پرونده رو زیر رو کنه..اون دفعه از طریق پدرش اومد جلو ..میدونید چه انگی به من زد..ادم دزدی..
    انگشت شستم رو به طرف خودم برگردوندم....
    _ولی من دستشو رو کردم ...حالا رفته کلی فسفر سوزونده ...یه جنازه بی صاحابو از یه جایی برداشته اورده...میخواد اینجوری انتقامش رو از من بگیره...
    یهو میخ شد..
    _انتقام!!! انتقام چیو بگیره؟!!
    انتقام !! دوباره بی هوا بندو اب داده بودم... تکیه کردم به صندلی..
    _انتقام بیعرضگیاشو..همین..
    سکوت کردم و دیگه چیزی نگفتم...وقتی سکوتم رو دید شروع کرد...
    _ببینید اقای سپهرتاج...حدود ده روز پیش تو بستر رود خونه خشکی که نزدیک به ملک شماست یه جنازه پیدا کردیم..بهتره بگم یه جسد نیمه متلاشی شده..طبق نظر پزشکی قانونی مرگ در حدود یکماه و نیم پیش بوده..اونم به علت اصابت جسم سخت با سر و در نتیجه مرگ به علت ضربه ی مغزی...همچنین خانواده جمشید حدود بیست روز پیش مفقود شدن فرزندشون رو گزارش کرده بودن..طبق گفته دوستای نزدیکش یه شبه از خونه مجردی که درش زندگی میکرده ناپدید شده...در طول این مدت هم هیچ اثری ازش دیده نشده تا چند روز پیش که جنازشو یه گروه از عشایر زیر یه پل خرابه و متروک پیدا میکنند.... اونم از زیر یه خروار اشغال و گِل و کلوخ...اوایل چون هوای منطقه سرد و خشک بوده جنازه متعفن نشده اماگرم شدن هوا باعث شده همراه با شروع تجزیه ی جسد بوی تعفن شدیدی تا شعاع چند متر از اطرافو پر کنه..همین بو هم باعث کنجکاوی چند نفر از عشایرا شده و جنازه پیدا شده..وگرنه خوب جایی قایم شده بود و حالا حالاها پیدا نمیشد...
    نگاه معنی داری کرد و گفت:
    _خودتون بهتر میدونید که اون طرفا چقدر متروکه هست...
    در جواب پوزخندش نیشخندی زدم و گفتم:
    _از کجا اینقدر مطمئنی اون جسد متلاشی شده خود جمشید باشه...سر کار رفتی داداش...اینم فیلم تازشه..از این فیلما خوب بلده بیاد..تو نامردی دست همه رو بسته..خوب بلده از پشت حمله کنه..اینم مد جدیدشه..
    پرونده ای که رو به رو ش بود رو زیر و رو کرد و چند تا کاغذ و چندتا عکس کشید بیرون..کاغذ رو داد دستم..
    _به چند دلیل اطمینان داریم این جسد متعلق به جمشید هست..
    نگاهی به کاغذ که به زبان انگلیسی نوشته شده بود و هیچی ازش نمی فهمیدم انداختم....
    _اول این نظریه پزشک قانونیه که رابطه خونی بین جسد کشف شده و صفربرزگر پدر جمشید برزگر رو تایید میکنه..دوم لباسیه که تن جنازه بوده..مادر جمشید تایید کرده که لباس متعلق به پسرش بوده حتی اشاره به یه پارگی روی سرشونه لباس کرده بود که با رنگ مخالف با رنگ لباس چند روز قبل از گم شدن پسرش دوخته شده...دقیقا همونجایی که ادرس داده بود یه دوخت پنج سانتی با رنگ مخالف رنگ لباس بود...و سوم این عکس هاست...
    چند تا عکس گرفت دستش و تکون داد...
    _درسته که یکماه از زمان مرگ گذشته و جنازه تا حدودی تجزیه و بالتبع متلاشی شده اما به دلیل سرمای زمستونی اونقدری نیست که نشه صورتشو تشخیص داد..پدر بیچارش با نگاه به همین عکسا تونست جسد پسرش رو شناسایی کنه...
    عکسا رو گذاشت جلوم...در حالیکه تلاش میکردم ارامش درونیم رو حفظ کنم عکسا رو ازروی میز برداشتم...تو عکسای اول چیزی رو نمیشد تشخیص داد...یه پل خرابه نه چندان اشنا...عکس بعدی کلی خس و خاشاک و جنازه ی یه ادم که بینشون تا شده افتاده بود...عکس بعدی یه جنازه که صورتش باد کرده بود و اونقدر گلی بود و که نمیشد صورت رو تشخیص داد....اما عکسای بعدی مکان عوض شده بود و جنازه رو یه جایی مثل سنگ غسالخونه گذاشته بودند...در حالیکه سعی میکردم لرزش دستام رو بگیرم به صورت جسد خیره شدم......سر و وضع جنازه تمیزتر شده بود و صورتش..با دیدن عکسی که چهره جسد رو از نزدیک ترین فاصله نشون میداد تمام تنم یخ کرد..اونقدر که برای چند لحظه نفس کشیدن یادم رفت..خودش بود!!!خود خودش!!!
    ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,11 در ساعت ساعت : 04:09 PM

18. 444 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

(mina) , * AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *سورن* , *ماه پیشونی* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , 0033 , :.happy girl.: , @ DINA @ , abien , afroodit , Altin ay , amini2004 , Anahita.s , angel04 , angry girl , anna43 , anoosh1988 , aramesh_t , arashi , arezoo1991a , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asandaha , asaree , asemane nili , ashkannia , asrin_1994 , Atefe97 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aynaz69 , azad_awesome , b3666 , bahar narang , bahar.z , BaharәH , banoojun , baran_1990 , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , benitto , betoche** , bikari , bilio , blue69 , brain storm , carrie , coquette , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , divandary , dokhtare khial , domino , dozhd , drm.gholami , duste man , elahegood , Elen , eli.M , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , estifen , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , faribash , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , galadril3 , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , hala , Hanak , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helia m , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hitana , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , ili mah , Irani , JonasRahimi , katy , kdk110 , ketne , kimberlite , kiumars , l0vin , liah , Lida2014 , little princess , liuana , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , Maedeh , mah banoo , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahinfk , mahshid_3d , mahtabi22 , Mahya.N , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , marale , marjan khanomi , marmara25 , mary12 , maryam joOon , maryam.y , maryam56 , maryammogadas , maryiana , marzi marzi , marzieh.h , masoud2022 , massiii , matchless , melikarozl , meno , mfr60 , mina68 , mina_k , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , miss.no1.2004 , momoo , monir1343 , monshain , mozhiiii bala , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nadjafi , nafas44 , nana22 , narbod , narciss , narges.r , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niayesh00 , niazruby , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , NiNa.S , nini84 , nmari , nrezaii , omidk , p@ry , PAEEZ70 , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisaparisa , parmis86 , parmisa65 , patrin , punio , raha moozy , raha.ss , Ramaan , ramanava , rashno , ratanaz , REAL LOVE , red_rose , reem1368 , Reza , Rha.sh , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.d.yeganeh , s.fzpr , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , Sam!ra , samira.t , sana** , sana1994 , sana98 , sanazM , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sara_n , sare.70 , sava20 , sedena , selina63 , sepeedeh , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1976 , sh.m... , shaady , SHADI-R , Shahin Golden , shahrzad64 , shamim khanom , sheida_953 , SheiTa , shf_aboops , shida.m , sh_bahar , siah , sinsor , sipa , sitsit , Snow Dream , sogol21 , Sokout , somaye73 , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , soodeh90 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , s_mehr , T.A.C 7 , t0ranj , tama1011 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , Tifani Jon , tinairn , tornado.n , traker , unique1366 , vanas , vayi , vianna , violet_mahtab , viyana* , vroojak98 , wenela , ya30 m , yasaman20 , yasamin-73 , yasesabs , zebeli , zeinab75 , ziba22 , zina , zy_jahromi , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~mahdis~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آرنیکا , آسوده , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , ارتمیس * , اقاقی , النار , الهه50 , ELI , ایاتای , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , حـسـام*فـیـضـی , خاله خانم , خانوم عسلی , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زری خانم , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سابنا , ساغر آدین , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه م.ا , فاطمه18 , لیلا پلاریس , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , ماتیتی , ماجده , مرضی2 , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نسرین... , نصرا... , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هیونگ , ویشار , پونام , چلیپا , کایسا , کمند , کیمیای سعادت , یگانه , ღ Seti ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬

19. Top | #190

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.61
    تشکر از کاربر
    11,831

خودش بود!!..خود خودش!!...
    اب دهنم رو که جمع شده بود به بدبختی قورت دادم...با وجودیکه پوست صورت جسد نازک و پر از لکه های ابی بود و صورتش باد کرده بود اما هنوزم میشد تشخیص داد..جمشید !!... این عکس واقعا جسد مرده ی جمشید بود!!!...عرق سردی رو بدنم نشست...باقیه عکسا رو تند تند نگاه کردم ...هیچ شکی نبود...این لاشه ی بادکرده ی خود خود جمشید بود...بد تر از همه لباسی که تن جنازه بود....بدبختی اینجا بود که زیادی اشنا میزد..اگرچه سر تاسر کثیف و گلی بود اما خوب میشناختمش..یه شلوار با یه خط سفید و یه بلوز چرک و گلی که روش بزرگ نوشته شده بود ای لاو راک...
    دهنم رو بستم و نگاهی به سرگرده انداختم..موشکافانه زوم کرده بود رو صورتم...اوضاع خطرناک تر از اون چیزی بود که فکر میکردم..جمشید به قتل رسیده بود...اونم نزدیک سوله ی من و حتمی حالا دنبال یه قاتل میگشتند..
    باید خیلی احتیاط میکردم..این دفعه حرف قتل و ادم کشی در میون بود..تا همین الانشم زیادی بند رو اب داده بودم..باید مراقب تک تک حروفی که میزدم میبودم..در برابر نگاه تیزبین سرگرد به خودم نهیب زدم تا خونسردیم رو برگردونم...عکسا رو انداختم روی میز...
    _میشه بگید مرگ جمشید چه ربطی به من داره؟؟ !!
    پوزخندی زد و ناباورانه گفت:
    _ربط!!!!!
    کتم رو دادم عقب و دستم رو گرفتم به کمر...حق به جانب گفتم:
    _بله...ربط جناب سرگرد ... و اینکه من برای چی اینجا هستم؟؟
    عکسا رو برگردوند تو پرونده و ابروهاشو فرستاد بالا...
    _واضح نیست؟!
    _متاسفانه خیر...
    _با توجه به شکایت ولی دم مقتول از شما و همچنین شهادت چند نفر از دوستای نزدیک جمشید مبنی بر اینکه بین شما و مقتول خصومت شخصی وجود داشته و همچنین تحقیقات ما مبنی بر اینکه شما در همون نزدیکی یه انباری متروکه دارید...
    خودکار رو تو دستش یه چرخ داد...
    _شما تنها متهم این پرونده هستید..
    میخواستم حرفایی رو که شنیده بودم پردازش کنم اما کلمه ی متهم باعث شد مغزم قفل بشه...فکر کردن که هیچ نفس کشیدن هم یادم رفت...جملات اخرش یک به یک تو سرم میچرخید و میچرخید میچرخید...."شکایت ولی دم مقتول"..."شهادت دوستان"..."متهم"..
    _علت خصومتتون با مقتول چی بود؟؟
    خصومت !! سمانه...چه جوابی باید میدادم؟؟....چشمام رو روی هم فشار دادم...حس ادمی رو داشتم که تو یه باتلاق گیر کرده و داره ذره ذره توش فرو میره...
    _اقای سپهرتاج با شمام...
    اول پاهاشه که تو لجن کشیده میشه...بعد کم کم به کمرش میرسه...
    _اینطور که دوستان نزدیک جمشید میگند انگیزه ی قتل ناموسی بوده...درسته؟؟
    اون ادم قبلا یه جایی خونده بود یا نه.. توی یه فیلم دیده بود که وقتی توی باتلاق گیر میکنی هرچی دست پا بزنی بیشتر بیشتر توش فرو میری...اما ثابت موندنشم هیچ توفیری نمیکنه...اونقدر که لجنای باتلاق کم کم داره به سینه ش میرسه...
    _اینطور که رفقای مقتول شهادت دادند همسر شما عاشق جمشید بوده!!! درسته؟؟
    دیگه تا گلو تو باتلاق فرو رفته و داره مزه گل و لای و لجن رو تو دهنش احساس میکنه...
    _و اینکه علیرغم مخالفت شدید مقتول برای ایجاد رابطه با یه زن شوهردار و قطع رابطه با همسر شما بازم این موضوع موجب حساسیت شما شده..همینطوره اقای سپهرتاج ؟!
    دیگه لجن داره وارد مجرای تنفسیش میشه ، پس ترجیح میده چشماش رو ببنده و به استقبال پایانی که قسمتش بوده بره...
    _اقای سپهرتاج انگیزه شما از قتل جمشید برزگر ناموس پرستی بوده؟؟ درسته؟؟
    چشمام رو باز میکنم و یه نگاه به صورت مرد که داره همه چی رو جویده جویده تحویل میده و خودکار به دست منتظره نوشتن نتیجه ی مثبت استدلالشه میکنم.."همه چیز علیه منه".
    زبونم رو کشیدم رو لبهای خشک شده م و به سختی گفتم:
    _جناب سرگرد لطفا با وکیل من تماس بگیرید..
    ویرایش توسط maryammoayedi : 2013,02,11 در ساعت ساعت : 04:12 PM

20. 443 کاربر از پست maryammoayedi تشکر کرده اند .

(mina) , * AREZO.Z * , * hasti * , * ترنم بهار * , *$~رازگل سرخ~$* , **samanta** , **Silver Star** , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *سورن* , *ماه پیشونی* , *یک آسمون آبی* , +Lily , +Neda+ , .HOMA. , .nahid , .nox. , .parniya. , 0033 , @ DINA @ , abien , adlay , afroodit , Altin ay , amini2004 , Anahita.s , angel04 , angry girl , anna43 , anoosh1988 , aramesh_t , arashi , arezoo1991a , arghavan58 , arman_iran , Arrosha , Asaljojo , asal_aram , asandaha , asaree , asemane nili , asemanii , ashkannia , asrin_1994 , Atefe97 , atefeh_49 , AtI2020 , atoosa joon , ava.n , ayandeh1 , aygeen , aynaz69 , azad_awesome , azita_esy , bahar narang , bahar.z , BaharәH , banoojun , baran_1990 , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , BeLAtrIx , benitto , betoche** , bikari , bilio , blue69 , carrie , chon_da , crezy GirL , dander1000atash , desert girl , diablo , divandary , dokhtare khial , domino , dozhd , drm.gholami , duste man , Elen , eli.M , elmiraa_20 , elmirareza , enazjan , esfarzaneh , estifen , fadai , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , faribash , faride40 , fary , Fatemeh V.T , fati70 , fatima531 , fatima64 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , foruzan-k , gandomsa , gherti , ghorob89 , go501 , golabeton , Gole Yassaman , golsaz , googoosh z , hala , Hanak , Haniday , hanie-ab , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helia m , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hoda_f1 , homa41 , homi1 , honey_x , HOOM@N , hooramohebtash , hooriya_y , hot sun , HRad , h_t_h_1984 , ili mah , Irani , j.ghanavizi , JonasRahimi , katy , kdk110 , ketne , khatereh14 , kimberlite , kiumars , kr@m.R@ , l0vin , liah , Lida2014 , little princess , liuana , Loba , M mehrane , m.diamond.s , m0zhdeh , m@ster , Maedeh , mah banoo , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahinfk , mahsan_bluesky , mahshid_3d , mahtab10 , mahtabi22 , Mahya.N , man! , mani1384 , mania-h , mansuri , many22 , marale , marjan khanomi , marmara25 , mary12 , maryam joOon , maryam.y , maryam56 , maryammogadas , maryiana , marzieh.h , masoud2022 , massiii , matchless , melikarozl , meno , mesi , mfr60 , mina68 , mina_k , mini_mini , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , miss.no1.2004 , momoo , monir1343 , monshain , mozhiiii bala , ms_f90 , Murder , my dream , mzm1368 , n.shina , nadjafi , nafas44 , nana22 , narbod , narciss , narges.r , narges21 , narmineh , nasrin22 , nasrin44 , nazi_gf2010 , nedaj , negar.n1000 , niazruby , niho , nikitaaa24 , nikoo 123 , nini84 , nmari , nona65 , noodi , nrezaii , p@ry , PAEEZ70 , pari1990 , pariedarya , parisa mah , parisaparisa , patrin , punio , raha moozy , raha.ss , Ramaan , ramanava , rashno , ratanaz , REAL LOVE , red_rose , reem1368 , Reza , Rha.sh , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.d.yeganeh , s.fzpr , saeideh sb , Saeideh_82 , sahar.a , Sam!ra , samira.t , sana** , sana1994 , sana98 , sanazM , sar gol , sara1988 , sara2876 , sarah.sh , sara_n , sare.70 , sava20 , sedena , selina63 , sepeedeh , sepideh-1998 , sepideh1993 , sepideh62 , setareh30 , setaresetar , setayesh1976 , shadi 936 , SHADI-R , shahrzad64 , shamim khanom , sheida_953 , SheiTa , shf_aboops , shida.m , sh_bahar , sh_karan , siah , sinsor , sipa , sitsit , Snow Dream , sogol21 , Sokout , somaye_t , somy_kh , sonia1357 , soodeh90 , sotazi , ssssoha , starry eyed , Star_69 , star_crossed , Street love , strich , S_64 , s_mehr , T.A.C 7 , t0ranj , tama1011 , tarane20 , taranom farahi , taranomeabshar , Tifani Jon , tinairn , tornado.n , traker , unique1366 , vanas , vianna , viyana* , vroojak98 , wenela , ya30 m , yasamin-73 , yasesabs , zebeli , zeinab75 , ziba22 , zina , zy_jahromi , _ SPEED _ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , آبجی خانمی , آرنیکا , آسوده , آندانته , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , ابری , ارتمیس * , اقاقی , النار , الهه50 , اميدوار , ELI , ایاتای , بازیگوش , بانوی اردیبهشت , برادپیت , بلفى , بهار سرد , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , توهم سبز** , تکراری , جیهو98 , حریم , حـسـام*فـیـضـی , خاله خانم , خاله ریزه ریزه , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دختر گلی , دزدمونا , دنیز. , دیبا کیان , ذره بین , رهان , روژان6815 , رویای من او , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شب بی ستاره , شراره حیدرزاده , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عمه حمی , فاطمه م.ا , فاطمه18 , لیلا پلاریس , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , ماتیتی , ماجده , مرضی2 , منا64 , مهرزا , مهستی , موچولو , مي گل , میترا.د , میم. , نازنین 87 , نسرین... , نصرا... , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هیونگ , ویشار , پونام , چلیپا , کایسا , کمند , کیمیای سعادت , یگانه , ღ Seti ღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •● نیلوفر 72●• , •●شقایق●• , ✗ sнÁ вη αм ✗ , 乃凡卝凡 伬