ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان عشق و جدل | ~.SeP!DeH_XQ~ کاربر انجمن
paradiseagency

گل نقش طاووس

?

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
77. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

2 2.60%
  • 15 تا 20

25 32.47%
  • 20 تا 25

29 37.66%
  • 25 تا 30

13 16.88%
  • بالای 30

8 10.39%
صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 112
  1. Top | #1

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    1,370
    تشکر شده 15,971 در 927 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان عشق و جدل | ~.SeP!DeH_XQ~ کاربر انجمن

سلام به بچه های گل نود و هشتی
    میخوام اولین رمانم و که میدونم پر از نقصه براتون بزارم...
    ولی امیدوارم همراهیم کنین و نذارین از وسطش دیگه دستم به نوشتن نره...

خب...درباره ی موضوعش باید بگم ..مثل خیلی از رمانای دیگه عاشقانه است...سعی کردم توش همه شرایط در حد متوسط باشه...نه خیلی عالی و غیر قابل باور...تقریبا تو سبک رمانهایی هستش که خودم دوست دارم....حال و هوای دبیرستان و داره...اخرش خوب تموم میشه...غم و غصه هم زیاد توش نیست...از زبون اول شخص....دختر داستان نوشته شده....دیگه نمیدونم چی بگم...

عشق و جدل | ~.SeP!DeH_XQ~ کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب

منتظر نقداتون هستم

فقط امیدوارم اشکالاتش و به بزرگی خودتون ببخشین و تنهام نزارین

فعلا برای خالی نبودن عریضه هم یکی از دوستام زحمت کشیده این عکس و تهیه کرده.....

تا جلدش اماده بشه ایشالله این و میذاریم.....

ویرایش توسط ~.SeP!DeH_XQ~ : 1391,11,03 در ساعت ساعت : 14:40

به کجا رسیدیم....؟

جایی که خدا میون آیه هاش میگه :

ای مرده باد انسان!! چرا تا این حد کفر می ورزد....؟!

2. 132 کاربر از پست ~.SeP!DeH_XQ~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , * حدیث * , **devil girl** , *h@d!s* , *NaZ@NiN.B* , *single* , *sorme* , *یاقوت* , ...نگین... , .nahid , 021girl , 677389 , abby7 , adamak.68a , airena , amorist , Anolin , arezo* , Arsenal-x , ava.n , azarsana , bahar17 , BaharәH , behnazhmz , bikari , chobiiin , CIVIL , denis** , dokhibabash , dream2 , Elahe111 , Elen , elianoos , ely* 675 , fa62 , fatima_59 , g@ddess , ghazal p , ghorob89 , Golbahar75 , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , Hella , hesaneh , honey_x , jnashenakhte , lalehjoon , MAHSA-O , mahsadina , mahtab10 , Maman fariba , Mantral , MARDE_TANHA , masi62 , moonila , my dream , nana22 , nasrin44 , niayesh_s.s , Night Mair , nikoo 123 , nlp16001 , pare , parisaparisa , pegah.a , punio , Reza , reza9000 , Roghaye57 , roshan* , roya62 , saba28 , saghi.m , saktin , Sam!ra , sara.6887 , SAZAK73 , SECoND*PLANeT , Sepideh2 , setayesh1363 , Shabah eshg , SHADI 73 , shafagh 69 , SHAH.R0KH , shiva 501 , SHKH1371 , sibsorkhhava , soheila1984 , some61 , star_crossed , xu6eh , yasaman20 , yjdj , zanbagh , zeinab75 , zina , ziZi @ M , ~*MONA*~ , ~ELAHE~ , ~Magic Life~ , ~mahi.p~ , ~pArnYa~ , ؟؟سما؟؟ , آسوده , النار , بهارجون , تابتا , ترنم , تـرنج فاطمــي , رژلب , ساکتین , سمانه92 , سپیدوسیاه , شیرین بانو , شیش تایی هااا , عسل خوشگله , فرشا , ققنوس98 , لیلاحمیده , محیسا , مرجان55 , مرواریدجووون , مهلا.پ , ندای بهار , نسرین... , نصرا... , وندا مهران , پانته آ65 , یاسمین.م , یـاس , •●شقایق●•

3. Top | #2

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    3.62
    تشکر از کاربر
    72,585
    تشکر شده 185,760 در 12,820 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
    آمارکتابهای در جریان سایت
    در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    نویسنده های سایت حتما بخوانید!

برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
    طراحی جلد رمان کاربران سایت

در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
    تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!

4. Top | #3

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    1,370
    اندازه فونت

دستانم شـاید!!
    امـا.... دلـم نمی رود به نوشتن ...
    ایـن کلمات به هم دوخته شده کجا،
    احساسات من کجا....!!!
    این بار نخـوانده مـرا بفهـــــم..!!!

1.

به نام انکه می نگارد در سطور دل خطوط محبت را....

یا علی

تازه داشتم تو تختم جا به جا میشدم که صدای نحس نیما ، داداش گرام رو عرض میکنم ، خواب نازنینمو از سرم پروند...

_خاتون ..خاتون ..پاشو بیا تلفن ..
    بی توجه به حرفاش بالشو گذاشتم رو سرمو همونطور که چشمامو میبستم ، داشتم فکر میکردم کجای خوابم بودم؟ اهان..اره ..داره یادم میاد
    _ خاتون با توام ها...اومدی یا قطع کنم؟؟
    اه...حالا اگه این نیما لال مونی گرفت..نمیذاره ادم دو دیقه کپشو بذاره
    _خاتـــــــــــــــــــون
    _خاتون و کوفت..بگو خاتون مرده ..خبرش بعدا زنگ بزنه دیگه
    دوباره میخواستم چشمامو رو هم بذارم که جمله نیما باعث شد به جاش سیخ بشینم سر جام..
    _رعنا جان میفرمایند بعدا زنگ بزنین..مردن به لطف خدا
    چـــــی؟؟ رعنا؟؟ نـــــــه
    _نیما جان ..داداشی .. قطع نکنی ها...اومدم
    نیما_باشه رعنا جان ..توام سلام به خاله اینا برسون..فعلا خداحافظ عزیزم
    _ با توام نیما ...میگم قطع نکن، اومدم دیگه
    رو تختیمو کنار زدم و از تخت اومدم پایین ...بدو رفتم سمت پذیرایی ...نیما رو هل دادم و پریدم رو تلفن..
    _رعنا ..رعناجونم ... ..قطع نکردی که؟؟
    _..........
    _رعنایی؟؟
    _.......
    _رعنا جــــــــونم ؟؟
    _سلامت کو ؟؟
    همونطور که نفسمو میدادم بیرون ..ولو شدم رو صندلیه کنار تلفن..
    _اخی..پس قطع نکردی
    _ سلامت کو؟؟
    _چطوری تو دختر...سمیرا جونم خوبه؟؟ الهی که من فداش بشم
    _میگم سلامت کو؟؟
    _کارای اومدنت به کجا رسیده؟؟ اومدنی شدی یا نه؟؟
    _خاتون میگم سلامت کــــــــــو؟؟
    _خو زهر مار سلامت کو...سر قبرت ..هی هیچی نمیگم سه پیچ میشه
    _تو هنوز ادم نشدی؟؟ این چه طرز حرف زدنته اخه دختر
    _رعنا جان گیر نده ..سر صبحی حال ندارم
    _سرصبحـــــی؟ خاتون .. یه نگاه به ساعتت بندازی بد نیست ها .. ساعت یک ظهره
    _باشه بابا ، حالا جواب منو بده ..کی میای بالاخره ؟
    _والا هنوز که هیچی معلوم نیست ... احتمالا اومدنم بیفته عقب شاید تا شیش ماه دیگه ، شایدم بیشتر.
    _وای رعنا شیــــــــــــــــــــش ماه؟ ... خیلی زیاده ..تا اون موقع من میمیرم که...زودتر بیا ..به خدا طبقه ی بالای خونه رو یک ماهه واست ترو تمیزش کردم . با همین دستای خودم رنگش کردم برات...
    _نمیشه .. وگرنه خودت میدونی که من از تو بیشتر عجله دارم ..طعنه های مامانو بابا داره دیوونم میکنه....بعضی وقتا میگم کاش با مسعود و اعتیادش میساختم ، ولی طلاق نمیگرفتم باور کن زخم اشنا بدتر از غریبه هاست..
    _میدونم رعنایی..میدونم چی میکشی..مامان با خاله اینا حرف زده ، ولی چه میشه کرد.. گوششون بدهکار نیست.
    _دست خاله درد نکنه..ولی میدونم اونا عوض بشو نیستن.
    _واسه همینه دارم میگم اون شهر بیخود و ول کن پاشو بیا اینجا ....خونه که هست ....بفرستمت طبقه بالا..پیش خودم باشی دیگه..مشکل شغلتم که تقریبا حل شده ..یکی از دوستای نیما یه قولایی داده ..
    _ نمیدونم تا خدا چی بخواد ..ولی فکر کنم حالا حالا ها تو این خراب شده موندگارم ..
    _راستی جیــــــــــــــــگرم چطوره؟ صداش نمیاد؟ گوشیو بده بهش بینم
    _سمیرا هم خوبه..فعلا که با هزار بدبختی خوابوندمش ..گوشی بی گوشی،اگه بیدار شه خونه رو میذاره رو سرش ..
    _باشه بابا بی اعصاب..ولی یادت باشه یه بـــــــــــــــوس گنده از لپش بکنی...یادت نره ها..بوسش حتما گنده باشه..
    _چشم ..یادم نمیره..
    خاتون جان با اجازت من برم که زنگ میزنن ...فکر کنم مامان اومده باشه.
    _باشه عزیزم..برو..ولی یادت باشه همه ی سعیتو بکنی که زودتر بیای..
    _حتما..سلام به خاله و حاج محمد برسون ..از نیما هم خداحافظی کن
    _چشم ..مواظب خودت باش..فعلا خداحافظ
    _خداحافظ عزیزم.
    ویرایش توسط ~.SeP!DeH_XQ~ : 1391,10,07 در ساعت ساعت : 15:37

5. 202 کاربر از پست ~.SeP!DeH_XQ~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , (mahi) , * حدیث * , **devil girl** , *h@d!s* , *NaZ@NiN.B* , *sogol* , *ریحانه# , .nahid , 77ZAHRA , abien , adamak.68a , aflak , afroodit , ailin jo0n , airena , Altin ay , amorist , arezo* , arghavan58 , Arsenal-x , asal-1412 , asal-661 , aseman_82 , ashkannia , atefeh_49 , atoosa joon , ava.n , Ay San , ayandeh1 , barane khazan , behnazhmz , bikari , bittersweet , blub2000 , bneta , chobiiin , dokhibabash , dream2 , Elahe111 , Elen , ely* 675 , eti98 , F.M.1990 , fa62 , faezeh88 , fatima64 , ftajik79 , G.Atishpare , ghazal p , gheisareh , ghorob89 , Golbahar75 , goli62 , hala , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hesaneh , hidenam , homa41 , iryane , j.ghanavizi , jnashenakhte , JonasRahimi , khademre , kimi khoshgele , l23Za , Lida2014 , m0zhdeh , mahana1 , mahboob21 , mahda , Mahdis @69 , mahnazmom , mahsa 21 , mahtab10 , mahya1995 , mahzoon , mania-h , Mantral , maryam21#@ , maryam56 , maryama1992a , maryammoayedi , masi62 , mehrnoush_re , mfr60 , Misha73 , Miss A , moonila , my dream , nafas44 , nana22 , narciss , nasrin44 , nedaj , negar1373 , niayesh_s.s , nika 98 , nikoo 123 , ordibehesht91 , PAEEZ70 , pare , parei , parisaparisa , pegah.a , pink_daughter , pure13 , raz gol , Reza , reza9000 , Ritzy , robik , Roghaye57 , roshan* , roya62 , rozak_95 , S @hel , saba28 , saghi.m , sahel_m , sana98 , sara2876 , SAZAK73 , setayesh1363 , SHADI 73 , shafagh 69 , sheida_953 , shf_aboops , shiva 501 , sholeye khamush , sogand.m , somaye_t , some61 , somy_kh , star_crossed , tama1011 , vafa1980 , valehjoon , vampire123 , violet_mahtab , xu6eh , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , zahra74 , Zarizar , ziglernata , ziZi @ M , zy_jahromi , Z_M267 , ~*MONA*~ , ~pArnYa~ , ؟؟سما؟؟ , آذردخت , آرام وحشی , آسوده , آناکارنینا7 , اترون , افسانه1362 , النار , ایدابانو , با نمک , بهار گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تهمتن , خیال غزل , ریحون , زهره 65 , سافانا , سرای بانو , سمانه92 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شورم , شیرین بانو , شیش تایی هااا , شیوا , عسل خوشگله , فرحناز65 , فرشا , فرگلf , لمیس20 , محیسا , مرواریدجووون , مریمی__ , منا64 , مهلا.پ , ندای بهار , نسیب , نصرا... , نوشین00 , پانته آ65 , پونام , یاسمین.م , یـاس , •●شقایق●• , ♩♑4√

6. Top | #4

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    1,370
    اندازه فونت

2.

_چشم ..مواظب خودت باش..فعلا خداحافظ
    _خداحافظ عزیزم.
    تلفنو گذاشتم سرجاش و رفتم طرف اشپزخونه ، بلکه یه چیزی پیدا شد که بتونه سرو صدای این شکمو بخوابونه... ولی جز یک عدد کتلت که معلوم نبود چه جوری از دست نیما تونسته بود جون سالم به در ببره.....چیز دندون گیر دیگه ای یافت نشد....اونم چون مال شام دیشب بود ..چنگی به دل نمیزد....تازه بین دو راهیه خوردن و نخوردنش مونده بودم که صدای بابا حاجی و شنیدم :
    _خاتون جان ؟؟دخترم؟؟ ..کجایی بابا؟؟
    در نتیجه قید خوردنشو زدم و راه افتادم طرف هال ...بابا حاجی تازه رسیده بود و دو تا نونم دستش بود..رفتم طرفش:
    _اینجام بابایی...کی اومدین؟؟
    _علیک سلام ...من اخرم نمیتونم به تو سلام کردن یاد بدم
    _باشه بابا جون ..ســـــــــــــــــــــــ لام...خسته نباشید
    _مرسی دخترم...ولی فکر کنم ،خسته نباشید و باید به تو بگن که از صبح سر کلاست بودی و درس میخوندی..
    _بابا جون شما هم نمیدونین ..هی طعنه میزنین...چند بار بگم ، پدر من ...یک هفته ی بعد از عید کلاسا درست و حسابی برگذار نمیشه..یا معلم هست ، دانش اموز نیست....یا دانش اموزا هستن ...معلما نیستن...یا جفتشون با هم نیستن..اینه که نریم سر کلاسا سنگین تره
    _چهار روز شده که شما داری به همین بهونه میشینی تو خونه و نمیری سر کلاست ...از فردا باید بری مدرسه ..استراحت بسه دیگه.
    _اخه بابا...
    _اخه نداره خاتون...از فردا سر کلاساتی
    _چشم بابا ..هرچی شما بگین
    _افرین ...حالا بیا این نونا رو از دستم بگیر..یکی از اون چایی خوشگلا هم بریز بیار ببینم
    نونارو گرفتم و دوباره برگشتم طرف اشپزخونه ....صدای بابا حاجی و پشت سرم شنیدم:
    _خاتون جان... مامانت کجاست دخترم؟؟
    اومدم دهن باز کنم ، بگم صبح که رفته من خواب بودم ...نمیدونم کجاست..که نیما زحمتشو کشید :
    _اخه بابا این چه میدونه...این که از صبح لالا بوده..
    زن عمو صبح اومد دنبالش..رفتن اونجا
    نونا رو گذاشتم تو سفره ...سه تا چایی خوشرنگ...مخصوص خاتون پنجه طلا ریختم و بردم تو هال...روبه روی نیما نشستم و همین که چاییمو میخوردم زل زدم بهش...خیلی شبیه هم بودیم...انگار که صورت من و مردونه کرده باشن....جوری که اگه پنج سال تفاوت سنی نداشتیم همه فکر میکردن دو قولوییم......البته لبای من به نسبت دختر بودنم درشت تر بود.. ولی حالت چشمها و بقیه اجزای صورتمون عینا شبیه هم بودن...از لحاظ ظاهری بیشتر به سمت مامان و خاله کشیده بودیم...واسه همینم بود که هرکی دختر خالم رعنا رو کنارمون میدید...فکر میکرد خواهرمونه....هرچند با این که تفاوت سنی زیادی با رعنا دارم...از خواهر برام عزیزتره ... کاش میتونست بیاد..دلم خیلی هواشو کرده
    نیما_چته؟
    _هیچی
    نیما_پس چرا مثه جغد زل زدی به من؟
    _همینجوری
    نیما_همینجوری یه ساعته پسر مردم و بر انداز میکنی؟
    بابا_نیما یه دقیقه زبون به دهن بگیر ببینم....چیه دخترم تو فکری؟
    _راستش بابا امروز رعنا زنگ زد
    بابا_خب...چی گفت؟
    _گفت فعلا نمیتونه بیاد...احتمالا تا شیش ماه دیگه..شایدم بیشتر..نگرانشم بابا..میدونم اونجا خیلی اذیت میشه..کاش زودتر میومد.
    _میاد عزیزم ..بالاخره میخواد از یه شهر دیگه ای بیاد اینجا زندگی کنه..تا کاراشو بکنه...قاعدتا طول میکشه دیگه ، درسته؟؟
    _قبول دارم..ولی دلم میشوره بابا
    حاجی خندید
    _والا دخترم..به نظرم .. اون شورش دلت مال اینه که یه ناهار درست نکردی هم خودت بخوری هم من و داداشت
    نیما استکان چاییشو گذاشت تو سینی و همونطور که بلند میشد :
    _خدارو شکر من که با یکی از دوستام قرار دارم...دارم میرم اونجا...ناهارم با اون میخورم... در نتیجه از دست پخت دردونتون در امانم..
    اینو گفت و یه چشمکم به بابا زد..بعدم با یه خنده ی بی ریخت رفت سمت اتاقش
    از جام بلند شدم و استکانارو چیدم تو سینی ....رو به بابا گفتم:
    _میدونی بابا جون....دستپخت خاتون جونت لیاقت میخواد که متاسفانه گل پسرتون نداره...همون بهتر بره با دوستای مزخرف تر از خودش غذاشو کوفت کنه...الان میرم یه املت توپ واست درست میکنم ...که خودمو خودت حالشو ببریم حاجی..
    ویرایش توسط ~.SeP!DeH_XQ~ : 1391,10,07 در ساعت ساعت : 15:38

7. 178 کاربر از پست ~.SeP!DeH_XQ~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , <<y-a>> , (mahi) , * حدیث * , **devil girl** , *h@d!s* , *NaZ@NiN.B* , *sogol* , *ریحانه# , .nahid , 77ZAHRA , abien , adamak.68a , aflak , afroodit , ailin jo0n , Altin ay , amorist , arezo* , asal-1412 , asal-661 , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , bahare930 , behnazhmz , bikari , bittersweet , blub2000 , bneta , chobiiin , dokhibabash , dream2 , ely* 675 , eti98 , fa62 , fatima64 , ftajik79 , ghazal p , ghorob89 , Golbahar75 , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hesaneh , homa41 , j.ghanavizi , jnashenakhte , JonasRahimi , khademre , kiarash@98 , kimi khoshgele , l23Za , leila93 , Lida2014 , m0zhdeh , mahana1 , mahboob21 , mahda , Mahdis @69 , mahnazmom , mahsadina , mahya1995 , mahzoon , mania-h , Mantral , maryam21#@ , maryam56 , maryama1992a , maryammoayedi , masi62 , masin , mfr60 , mi86 , mina.bala , Misha73 , Miss A , monir1343 , moonila , my dream , nana22 , narciss , nasrin44 , nedaj , negar1373 , niayesh_s.s , nika 98 , nikoo 123 , ordibehesht91 , PAEEZ70 , pare , parei , parisaparisa , pegah.a , pink_daughter , pure13 , Reza , reza9000 , Ritzy , Roghaye57 , roshan* , roya62 , rozard , S @hel , sahel_m , sana98 , sara2876 , SAZAK73 , Sepideh2 , setayesh1363 , SHADI 73 , sheida_953 , shf_aboops , shiva 501 , sholeye khamush , sogand.m , somaye_t , somy_kh , Star8 , star_crossed , tama1011 , vafa1980 , valehjoon , vampire123 , violet_mahtab , xu6eh , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , zahra74 , Zarizar , ziglernata , ~*MONA*~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ؟؟سما؟؟ , آذردخت , آسوده , آناکارنینا7 , افسانه1362 , النار , ایدابانو , با نمک , بهار گل , بهارجون , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , خیال غزل , ریحون , زهره 65 , سافانا , سرای بانو , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شرقي , شورم , شیرین بانو , شیش تایی هااا , شیوا , فرحناز65 , فرگلf , لمیس20 , محیسا , مرواریدجووون , مریمی__ , منا64 , ندای بهار , نسیب , نصرا... , نوشین00 , هورتاش , پانته آ65 , یاسمین.م , یـاس , •●شقایق●•

8. Top | #5

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    1,370
    اندازه فونت

3.

_میدونی بابا جون....دستپخت خاتون جونت لیاقت میخواد که متاسفانه گل پسرتون نداره...همون بهتر بره با دوستای مزخرف تر از خودش غذاشو کوفت کنه...الان میرم یه املت توپ واست درست میکنم ...که خودمو خودت حالشو ببریم حاجی..
    بعد از خوردن املت دستپخت من که صد البته خودمم به زور خوردمش...حاجی رفت که تا عصر استراحت کنه ..منم که طبق معمول پریدم تو اتاقم....هرچند به میدون جنگ بیشتر شباهت داشت تا اتاق یه دختر هفده ساله ...پوست تخمه های دیشب و از رو زمین جمع کردم...خواستم لباسا رو مرتب کنم که صدای موبایلم بلندشد..
    خب ..مثه اینکه قسمت نیست مرتب شه....حالا موبایلو از کجا پیدا کنم.....کجا گذاشتمش لعنتی رو... برای بار سوم کشوهای میزم و نگاه کردم....نیست که نیست....صداش میاد ها ..ولی خودش معلوم نیست کجاس...دست از تلاش بیهوده کشیدم و سر جام وایسادم...شاید بتونم از صداش مکانشو تشخیص بدم...تا گوشامو تیز کردم ...صدای موبایلم خفه شد...پوفی کردم و شروع کردم به زیر و رو کردن تختم...اهان یادم اومد.. دیشب کوکش کرده بودم واسه نماز، ولی تا صداش در اومد پرتش کردم زیر تخت...باید همونجا باشه ...سر نازنینو خم کردم..بله..اینجاست.. شماره ی نهال افتاده بود
    .نهال صمیمیترین دوستمه از دوران دبستان ...که به خاطر نزدیکی خونه هامون.....کم و بیش رابطه ی خانوادگی هم داریم.....به عبارتی دو دوست جون جونی و جدا نشدنی که البته تو راهنمایی ، یه دوست مشترک به اسم سوگند به جمع دونفرمون اضافه شد و به لطف دوستان و هم کلاسی ها ما از دو قولوها به سه کله پوک ارتقا پیدا کردیم.
    و هنوز هم که به عنایت پروردگار ، سال سوم تجربی رو در مقطع دبیرستان میگذرونیم این لقب زیبا رومون باقی مونده..
    دراز کشیدم رو تخت و تا خواستم شماره نهالو بگیرم ..خودش زنگ زد:
    _هان؟؟
    نهال_هان و کوفت...کجایی تو نکبت؟؟ واس چی گوشیه بی صاحابتو جواب نمیدی؟؟
    _گوشی تو اتاق بوده..نفهمیدم..حالا چیکار داشتی که صداتو هوار کردی واسه من؟؟
    _هیچی..سوگی زنگ زد ، میخواست ببینه مرخصیمون فردا هم پا برجاست یا نه؟؟
    _نچ عزیزم ..مرخصی تعطیل.. حاجی میگه فردا سر کلاستی
    _بگو جون من..؟؟
    _مرگ تو!!
    _خاک تو سرت..ادم بشو نیستی که اخه
    به پهلو چرخیدم و گوشی و گذاشتم رو گوش راستم..
    _همون که تو میگی ..اگه زر دیگه ای نیست..قطع کن میخوام بخوابم
    _نخیر ..امری نیست ..فردا همون جای همیشگیّ
    _اکی..فعلا
    _خداحافظ
    چشمامو بستم.. دستم و گذاشتم رو پیشونیم و با انگشتام شقیقه هامو میمالوندم....اخ خدا..یعنی میشه من از دست این مدرسه راحت شم؟؟

9. 160 کاربر از پست ~.SeP!DeH_XQ~ تشکر کرده اند .

#saba.b# , (mahi) , * حدیث * , **devil girl** , *h@d!s* , *NaZ@NiN.B* , *sogol* , *ریحانه# , .nahid , 77ZAHRA , abien , adamak.68a , aflak , afroodit , ailin jo0n , Altin ay , amorist , Anolin , arezo* , arghavan58 , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , bahare930 , behnazhmz , bikari , bittersweet , blub2000 , bneta , chobiiin , delaram19988 , dokhibabash , dream2 , ely* 675 , eti98 , fa62 , faezeh88 , fatima64 , ghazal p , ghorob89 , Golbahar75 , Haniday , hediyeh_b , hesaneh , homa41 , j.ghanavizi , jnashenakhte , JonasRahimi , khademre , kiarash@98 , kimi khoshgele , l23Za , leila93 , Lida2014 , m0zhdeh , mahana1 , mahboob21 , mahda , Mahdis @69 , mahnazmom , mahya1995 , mahzoon , mania-h , Mantral , maryam21#@ , maryam56 , maryama1992a , maryammoayedi , masin , mfr60 , mina.bala , mina87 , Misha73 , my dream , nafas44 , nana22 , nasrin44 , nastaran_702 , nedaj , negar1373 , nika 98 , nikoo 123 , ordibehesht91 , PAEEZ70 , pare , parisaparisa , pegah.a , pink_daughter , Reza , Ritzy , Roghaye57 , roshan* , roya62 , S @hel , sahel_m , sana98 , sanaz26 , sara2876 , Satiya , SAZAK73 , Sepideh2 , setayesh1363 , SHADI 73 , sheida_953 , shf_aboops , shiva 501 , sholeye khamush , somaye_t , somy_kh , star_crossed , tama1011 , vafa1980 , valehjoon , vampire123 , violet_mahtab , xu6eh , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , zahra74 , zy_jahromi , Z_M267 , ~*MONA*~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ؟؟سما؟؟ , آذردخت , آسوده , آناکارنینا7 , افسانه1362 , النار , ایدابانو , بهارجون , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , خیال غزل , ریحون , زهره 65 , سافانا , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شیش تایی هااا , شیوا , فرشا , فرگلf , محیسا , مرواریدجووون , مریمی__ , منا64 , ندای بهار , نسیب , نصرا... , نوشین00 , هورتاش , پانته آ65 , یاسمین.م , یـاس , •●شقایق●•

10. Top | #6

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    1,370
    اندازه فونت

4.

_خاتون...خاتون
    _ها
    _ها چیه دختر..پاشو شام بخور...تا کی میخوای بخوابی؟؟
    دستم و گذاشتم رو بالش بالای سرم ..
    _خوردم مامان
    _چی میگی؟؟ کی خوردی ؟؟..تو که از عصر خوابی..پاشو دیگه شام سرد شد..
    _برو مامان میام من
    مامان_ زود اومدی ها خاتون
    هنوز صدای پاش دور نشده بود..که دوباره اسم خودمو شنیدم
    _خاتــــــــون...پاشو دیگه
    سرمو از زیر بالش اوردم بیرون و تا کمر بلند شدم ... رومو گرفتم سمت در...مامان تو جهار چوب در وایساده بود و نگام میکرد....موهای بلندمو از تو صورتم زدم کنار ..
    _مامان وقتی میگم میام...میام دیگه ...برید شما
    _اخه میدونم نمیای و میخوابی..که دوباره صدات میزنم ..
    بالش و با عصبانیت پرت کردم زمین و رو به سمت مامان ..چهار زانو روی تخت نشستم...
    _بفرما بیداره بیدارم..خیالتون راحت شد؟؟
    مامان همونجور که سرشو با تاسف تکون میداد رفت بیرون...خوب میدونست از خواب که پا میشم پاچه میگیرم تا زانو ....

شامو خورده بودم ..هرچند از مزه اش هیچی نفهمیدم ...داشتم میرفتم سمت اتاقم که بابا حاجی گفت

_کجا دختر؟؟
    _میرم بخوابم بابا ..خیلی خوابم میاد
    _از صبح خوابیدی دیگه .. الان بیا اینجا دو دیقه بشین پیش من ببینم
    دوباره برگشتم سمت هال و رفتم رو مبل کنار حاجی نشستم...
    _اخه خستم بابا
    نیما_ نه که از صبح رفته کارگری.. بیل میزده .. خسته شده خب طفلی
    _نیما ببند دهنتو لطفا
    اولا درست حرف بزن با داداشت خاتون...دوما رعنا امروز زنگ زد چی گفت؟؟
    این صدای مامان بود ..همونطور که یه ظرف میوه دستش بود ...امد و رو به روی ما نشست
    یاد اوری دوباره ی اینکه اومدن رعنا عقب افتاده ....باعث شد لب پایینیم برسه به فرش.. خدا یه کاری بکن زودتر بیاد دیگه...خودت میدونی چقدر بهش وابسته ام...
    مامان_ خاتون...میگم رعنا چی گفت؟؟ ...کجایی تو؟؟
    اخمامو تو هم کشیدم و گفتم : هیچی ...میگه اومدنم عقب افتاده...ممکنه تا شیش ماهه دیگه بتونه بیاد....چشمای مشکیمو با حالت التماس تنگ کردم و رو کردم به مامان
    _مامان تو رو خدا یه کاری بکن زودتر بیاد...تو که میدونی اونجا چقدر اذیت میشه...اگه بیاد هم ما از تنهایی در میایم هم اون ... طبقه ی بالا هم دیگه خالی نمیمونه....
    _قیافشو!!
    سرمو برگردوندم طرف نیما و اومدم یه چی بارش کنم ...که خندید و دستاشو گرفت بالا:
    _باشه ...باشه...مثه گربه وحشی ها نگاه نکن..

11. 149 کاربر از پست ~.SeP!DeH_XQ~ تشکر کرده اند .

#saba.b# , (mahi) , * حدیث * , **devil girl** , *h@d!s* , *NaZ@NiN.B* , *sogol* , *ریحانه# , .nahid , 77ZAHRA , abien , adamak.68a , aflak , afroodit , ailin jo0n , Altin ay , amorist , arezo* , arghavan58 , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , bahare930 , behnazhmz , bikari , bittersweet , blub2000 , bneta , chobiiin , dokhibabash , dream2 , ely* 675 , eti98 , fa62 , faezeh88 , fatima64 , ghazal p , ghorob89 , Golbahar75 , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , homa41 , j.ghanavizi , jnashenakhte , JonasRahimi , khademre , kiarash@98 , kimi khoshgele , l23Za , leila93 , Lida2014 , m0zhdeh , mahana1 , mahboob21 , mahda , Mahdis @69 , mahnazmom , mahya1995 , mahzoon , mania-h , Mantral , maryam21#@ , maryama1992a , masin , mfr60 , mina.bala , Misha73 , Miss A , my dream , nafas44 , nana22 , nasrin44 , nastaran_702 , nedaj , negar1373 , nika 98 , nikoo 123 , ordibehesht91 , PAEEZ70 , pare , parisaparisa , pegah.a , pink_daughter , Reza , Ritzy , Roghaye57 , roshan* , roya62 , S @hel , sahel_m , sara2876 , Satiya , SAZAK73 , Sepideh2 , setayesh1363 , SHADI 73 , shiva 501 , sholeye khamush , sogand.m , somaye_t , somy_kh , star_crossed , tama1011 , vafa1980 , valehjoon , xu6eh , yas6662 , yasaman20 , zahra74 , ziglernata , zy_jahromi , ~*MONA*~ , ~pArnYa~ , ؟؟سما؟؟ , آذردخت , آسوده , آناکارنینا7 , افسانه1362 , النار , ایدابانو , با نمک , بهارجون , ترنج خاتون , ترنم , خیال غزل , ریحون , زهره 65 , سافانا , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شیرین بانو , شیش تایی هااا , شیوا , فرشا , فرگلf , محیسا , مرواریدجووون , مریمی__ , منا64 , ندای بهار , نسیب , نصرا... , نوشین00 , پانته آ65 , یاسمین.م , یـاس , •●شقایق●•

12. Top | #7

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    1,370
    اندازه فونت

5.

_باشه ...باشه...مثه گربه وحشی ها نگاه نکن..
    یکی از دستاشو گذاشت رو دسته ی صندلی ... چونش و گذاشت رو دستش و با سر انگشتش شروع کرد به خاروندن چونش..سرشو گرفت پایین و خیلی جدی گفت :
    _راستش باید بگم برای طبقه ی بالا یه مستاجر پیدا کردم..
    جــــــــــــــــــــــــ ـــــان؟؟ مستاجر؟؟..اومدم بگم تو غلط کردی پیدا کردی که بابا گفت:
    _ولی یادم نمیاد گفته باشم برای طبقه ی بالا دنبال مستاجر میگردم...اگه اونجا رو هم مرتب کردیم به خاطر رعنا بوده...والا دوست ندارم خونه رو به کسی اجاره بدم..
    ایول حاجی جونم ...دمت گرم..
    نیما_ اما بابا من گفتم تا اخر هفته وسایلاشو بیاره ...یکی از دوستامه..
    بابا _ دیگه بدتر ... من تو این خونه دختر دارم..
    نیما_متوجه ام حاجی..ولی من به اندازه ی چشمام بهش اعتماد دارم..در ضمن به خاطر یه مشکلی که داشت قبول کردم بیاد یه مدتی بالا..
    صورت بابا حالت گنگی به خودش گرفت..دست کشید به ریشش و مستقیم به صورت نیما نگاه کرد..
    _چه مشکلی مثلا؟؟
    نیما_ مشکل خانوادگی...میخواد یه مدتی و تنها باشه..از لحاظ روحی حال مناسبی نداره ...براتون توضیح میدم
    یعنی چی؟؟..امکان نداره...مگه من میذارم؟؟ من اونجارو سر و سامون دادم فقط به خاطر رعنا...عمرا بذارم یکی دیگه بیاد بالا..
    با عصبانیت از جام بلند شدم و رفتم رو به روی صندلی نیما و رو کردم بهش:
    _مشکل داره که داره...به ما چه...به تو چه....اصلا تو به چه حقی بهش گفتی وسایلشو بیاره...فکر کردی من میذارم؟؟
    بابا همونطور که از سر جاش بلند میشد:
    _خاتون...اجازه بده ...اقا نیما.. ..شما هم بهتره به دوستت بگی وسایلشو نیاره ..چون من به مجرد خونه اجاره نمیدم...
    نیما_اخه بابا..
    حاجی _اخه نداره نیما..بحث و تمومش کن ....رفت سمت اتاقش و درم پشت سرش بست...
    یه نیشخند خوشگل اومد رو لبم ...دست به سینه شدم... و زل زدم به نیما..
    نیما عصبی دستشا اورد بالا .....ولی بعد محکم زد به دسته ی صندلی و از سر جاش پرید...با یه تنه من و هول داد کنار و رفت سمت اتاق حاجی...
    با حالت دو رفتم دنبالش ... جلوی در اتاق حاجی وایسادم...یه دستمو گذاشتم رو دستگیره و انگشت اشارمو گرفتم رو به صورت نیما ...به حالت تهدید گفتم:
    _ببین نیما ..فکر طبقه ی بالا رو از سرت بیرون کن...اونجا فقط و فقط مال رعناست...
    نیما مستقیم تو صورتم نگاه میکرد و یکی از پاهاشو میزد به زمین..
    _خاتون برو کنار....
    _نمیرم...امکان نداره..
    دستشو زد زیر دستم ... دستم ازروی دستگیره افتاد...دو تا تقه به در زد و دستگیره رو کشید پایین..
    نیما_بهتره تو کاری که بهت ربط نداره دخالت نکنی
    خونسرد از جلوی در اومدم کنار و گفتم:
    _باشه برو...ولی بازم فایده نداره نیما خان..حاجی امکان نداره بذاره پسری بیاد مستاجر این خونه شه ...
    این و گفتم و پشت بهش حرکت کردم سمت اتاقم...درو بستم و پشت در نشستم...ای خدا..خدا جونم...نذار بابا حاجی قبول کنه...اونجا مال رعناست.... هرکی ندونه ..تو که میدونی...خدا ...هزار تا صلوات نذرت میکنم...تو فقط نذار حاجی قبول کنه...خواهش میکنم...
    ویرایش توسط ~.SeP!DeH_XQ~ : 1391,10,07 در ساعت ساعت : 15:39

13. 140 کاربر از پست ~.SeP!DeH_XQ~ تشکر کرده اند .

#saba.b# , (mahi) , * حدیث * , **devil girl** , *h@d!s* , *NaZ@NiN.B* , *sogol* , *ریحانه# , .nahid , 77ZAHRA , abien , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , Altin ay , arezo* , ashkannia , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , azad_awesome , bahare930 , behnazhmz , bikari , bittersweet , blub2000 , bneta , chobiiin , deragun , dokhibabash , dream2 , ely* 675 , fa62 , faezeh88 , farvar1376 , fatima64 , ftajik79 , ghazal p , ghorob89 , Golbahar75 , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , homa41 , j.ghanavizi , jnashenakhte , khademre , kiarash@98 , l23Za , leila93 , Lida2014 , m0zhdeh , mahana1 , mahboob21 , Mahdis @69 , mahnazmom , mahtab10 , mahya1995 , mahzoon , Mantral , maryam21#@ , maryam56 , maryama1992a , masin , mfr60 , my dream , nafas44 , nana22 , nasrin44 , nedaj , negar1373 , ordibehesht91 , PAEEZ70 , pare , paria_pari , parisaparisa , pegah.a , pink_daughter , Reza , Ritzy , Roghaye57 , roshan* , roya62 , sahel_m , sana98 , sara2876 , SAZAK73 , Sepideh2 , setayesh1363 , SHADI 73 , sheida_953 , shiva 501 , sholeye khamush , sogand.m , somaye_t , somy_kh , Star8 , star_crossed , vafa1980 , valehjoon , xu6eh , yas6662 , yasaman20 , zahra74 , ziglernata , zy_jahromi , ~*MONA*~ , ~pArnYa~ , ؟؟سما؟؟ , آسوده , آناکارنینا7 , النار , ایدابانو , با نمک , بهارجون , ترنم , خیال غزل , ریحون , زهره 65 , سافانا , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شیرین بانو , شیش تایی هااا , شیوا , فرشا , فرگلf , محیسا , مرواریدجووون , مریمی__ , منا64 , ندای بهار , نسیب , نصرا... , نوشین00 , پانته آ65 , یاسمین.م , یـاس , •●شقایق●•

14. Top | #8

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    1,370
    اندازه فونت

6.

سر کوچه وایساده بودم ... یه دستم تو جیب روپوش مدرسه و با یه دست دیگه کوله امو گرفته بودم...که بالاخره نهال خانوم بعد از سه ساعت ..نفس زنان از ته کوچه پدیدار شدند...
    _کجایی تو زیر پام علف سبز شد..یه نگاه به ساعتتم بندازی بد نیست ها
    نهال_ خاتون تو یکی دیگه غر نزن...مامان ظرفیت امروزم و پر کرده..
    _دلت میخواد باز تاخیر بخوریم....اون خر پیشه گند بزنه به نمره انضباطمون...
    نهال_گور بابای خرد پیشه و خر پیشه و هر خر دیگه...هیچ غلطی هم نمیتونه بکنه..
    _بکن بریم بابا...غلط و اخر سالی بهت نشون میدم..
    زنگ اخر تو کلاس نشسته بودم و داشتم مثل همیشه با ته کفشم روی روپوش نفر جلویی طرح های خوشگل میکشیدم که سوگند از پشت ..کله اشو مثه غاز اورد جلو:
    _نبینم تو لبی خاتون جون...
    نهال که کنارم نشسته بود سر سوگند و هل داد عقب و گفت:
    _سوگی گم شو برو بشین سر جات باز الان صدای این اردک در میادها
    درست همون موقع دبیر زمین سرشو ازتخته گرفت و رو به ما گفت:
    _نیازی ...پرتویی و کیان فر....باز چه خبره اونجا؟؟
    ولی خوشبختانه صدای زنگ باعث شد نظم کلاس بهم بخوره و خود دبیر زودتر تر از همه از کلاس بزنه بیرون....
    سوگند دستشو زد به شونه امو گفت:
    _سر کار خانم نمیخوان وسایلاشونو جمع کنن؟؟
    از رو نیمکت بلند شدم و کتاب زمین و انداختم تو کیفم و راه افتادم سمت در....
    اومد کنارم و قدماشو با من تنظیم کرد
    _میگم چته؟؟
    _چیزی نیست..
    نهال که تازه به ما رسیده بود..گفت:
    _راست میگه ها ...معلومه یه چیزیت هست... بدجور تو فکری....چیزی شده؟؟
    _نه چیزی نیست...رعنا دیروز زنگ زدو گفت اومدنش عقب افتاده...واسه همین یه کم حالم گرفته اس
    سوگند_ همین؟؟
    رسیده بودیم تو حیاط و داشتیم به عنوان اخرین نفرها از مدرسه میرفتیم بیرون که نهال به خاطر افتاب دستشو گرفت بالای چشماشو گفت:
    _اه لعنت به این افتاب مشهد...راه بیاین دیگه...توام اون قیافه رو به خودت نگیر...بالاخره که میاد ...نترس....خونتون خالی نمیمونه..
    _دقیقا ترس منم همینه که یه وقت خونه خالی نمونه..
    سوگند برگشت طرفم و گفت:
    _نگو مستاجر گرفتین که باور نمیکنم....
    _هنوز که نه...ولی نیما اصرار داره یکی از دوستاش بیاد طبقه ی بالا...
    _خب اینکه حرف نداره دیوونه....اونروز که نیما با ماشین اومده بود دنبالت...یکی از دوستاشم باهاش بود...به چشم دوست پسری تیکه ای بود واسه خودش ها...دعا کن اینم مثه اون باشه...شاید یه کدوممون به یه فیضی رسیدیم
    اینو گفت و همونجور که میخندید..رو به من که نگاش میکردم ...چشمک زد..
    نهالم خندید و گفت_ باهاش موافقم
    کولمو جا به جا کردم و با قدمهای سریعتر پیچیدم تو کوچه:
    _اون دهنای گشادتونو گاز بگیرین...اون خونه فقط مال رعناست...منم عمرا بذارم یکی دیگه بیاد اونجا چتر بشه..
    نهالم به تبعیت از من قدمهاشو سریعترکرد و گفت:
    _اولا اون زبونه گاز میگیرن ...دوما تو مشکلت با مستاجر چیه؟؟
    _مشکلم اینه که اون خونه مال رعناست..بیشتر کاراشم خودم کردم...در ضمن اگه رعنا تونست زودتر بیاد...اونوقت چی؟؟...این جور که نیما میگفت مشکل داره و تا یه مدتی میخواد بمونه..میدونم اگه بیاد..نمیشه بیرونش کرد...بالاخره اگه مثه خود نیما مفت خور نبود که دوستش نمیشد....
    سوگند میخواست بپیچه تو کوچه...چون از این جا مسیرش ار ماجدا میشد...دستشو اورد جلو و گفت:
    _خب دیگه با اجازتون از اینجا من دیگه راه خودمو برم...ولی خاتون توام غصه نخور من مطمئنم حاجی قبول نمیکنه....
    _خدا کنه...

15. 134 کاربر از پست ~.SeP!DeH_XQ~ تشکر کرده اند .

#saba.b# , (mahi) , * حدیث * , **devil girl** , *h@d!s* , *NaZ@NiN.B* , *sogol* , *ریحانه# , .nahid , 77ZAHRA , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , Altin ay , arezo* , ashkannia , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , bahare. ◕ ‿ ◕❀ , bahare930 , behnazhmz , bikari , blub2000 , bneta , chobiiin , deragun , dokhibabash , dream2 , elahegood , ely* 675 , fa62 , faezeh88 , fatima64 , ghazal p , ghorob89 , Golbahar75 , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hesaneh , homa41 , j.ghanavizi , jnashenakhte , khademre , kiarash@98 , l23Za , leila93 , Lida2014 , m0zhdeh , mahana1 , mahboob21 , Mahdis @69 , mahnazmom , mahya1995 , mahzoon , Mantral , maryam21#@ , maryama1992a , mfr60 , Misha73 , my dream , nafas44 , nana22 , nasrin44 , nedaj , negar1373 , ordibehesht91 , PAEEZ70 , pare , parisaparisa , pegah.a , pink_daughter , Reza , Ritzy , roshan* , roya62 , S @hel , sahel_m , sana98 , sara2876 , Satiya , SAZAK73 , setayesh1363 , SHADI 73 , sheida_953 , shiva 501 , sholeye khamush , sogand.m , somaye_t , somy_kh , Star8 , star_crossed , vafa1980 , valehjoon , xu6eh , yas6662 , yasaman20 , zahra74 , Zarizar , ziglernata , zy_jahromi , ~*MONA*~ , ~pArnYa~ , ؟؟سما؟؟ , آسوده , آناکارنینا7 , النار , ایدابانو , بهارجون , تابتا , ترنم , خیال غزل , ریحون , زهره 65 , سافانا , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شیرین بانو , شیش تایی هااا , شیوا , فرشا , فرگلf , محیسا , مرواریدجووون , منا64 , ندای بهار , نسیب , نصرا... , نوشین00 , یاسمین.م , یـاس , •●شقایق●•

16. Top | #9

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    1,370
    اندازه فونت

7.

کلید و توی در چرخوندم...به محض باز شدنش با سر کفشم هلش دادم عقب و درو هم پشت سرم بستم ....رفتم سمت چپ حیاط که باغچه بود و شیر اب...کولمو گذاشتم زمین و شیر اب و باز کردم.....مشتی اب زدم به صورتم....نگاهم رفت سمت در ورودی خونه...از سمت راستش هشت تا پله میخورد به سمت بالا...چشمم خورد به پنجره های قهوه ایه طبقه بالا
    ...خودم رنگش کرده بوم...امکان نداره بذارم..
    _چی امکان نداره گربه وحشی؟؟...واسه کی خط و نشون میکشی؟؟
    سرمو برگردوندم ...نیما بود....حوصله شو نداشتم....کولمو برداشتم و راه افتادم سمت خونه...
    نیما_بهتره بری عکسای خودتو رعنا رو که پیشاپیش زدی به دیوارای بالا برداری...چون عرفان دو روز دیگه وسایلشو میاره...
    کولم و محکم تو دستم فشار دادم و برگشتم سمتش...اما برخلاف درونم ..سعی کردم ظاهرم مظلوم باشه...شاید کوتاه اومد و بی خیال طبقه ی بالا شد..
    _نیما میشه اینقدر رو اعصاب من راه نری؟؟...خودتم میدونی بابا راضی نمیشه....چرا اذیتم میکنی با این حرفات...
    نیما اومد سمتم و مقنعه امو کشید جلوی صورتم .... با خنده گفت:
    _چه خودشم مظلوم میگیره...من که اذیتت نمیکنم دختر خوب...خودت داری هم خودت و هم بقیه رو اذیت میکنی...اومدن دوست من اینجا چه مشکلی داره؟؟
    _چه مشکلی؟؟؟ ...نیما خودتم میدونی بالا مال رعناست
    _حالا کو تا رعنا بیاد
    _رعنا شیش ماه دیگه اینجاست...خودش گفت
    _خب اگه اومد...خودم براش اون چند ماه و اتاق اجاره میکنم....چون عرفان احتمالا بیشتر بمونه...من که نمیتونم بیرونش کنم...مگه اینکه خودش بخواد بره...
    _تو دوستت و به دختر خالت ترجیح میدی؟؟
    معلوم بود دیگه حوصله ی جر و بحث نداره...چون داشت میرفت سمت خونه
    نیما_ترجیح دادن نیست.. اون رو قول من برای اینجا موندن حساب کرده...
    _کرده که کرده....به درک...برو بهش بگو قراره فامیلمون بیاد...
    نیما_حاجی قبول کرده خاتون...توام داری بیخودی لج میکنی..بهتره باهاش کنار بیای...
    کولم از دستم افتاد
    _چی؟؟ حاجی قبول کرده؟؟...دروغ میگی..میخوای مثل همیشه حرصمو در بیاری..
    نیما_باور نداری میتونی بری از خودش بپرسی..
    دویدم سمت خونه ..کفشامو در اوردم و رفتم تو هال...حاجی رو به روی تلویزیون (یا به عبارتی همون TV ) نشسته بود...

17. 139 کاربر از پست ~.SeP!DeH_XQ~ تشکر کرده اند .

#saba.b# , $سفيد برفي$ , (mahi) , * حدیث * , **devil girl** , *h@d!s* , *NaZ@NiN.B* , *sogol* , *ریحانه# , .nahid , 77ZAHRA , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , Altin ay , arezo* , arghavan58 , ashkannia , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , bahare930 , behnazhmz , bikari , blub2000 , bneta , chobiiin , deragun , dokhibabash , dream2 , elahegood , ely* 675 , fa62 , faezeh88 , farvar1376 , fatima64 , ftajik79 , ghazal p , ghorob89 , Golbahar75 , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hesaneh , homa41 , jnashenakhte , khademre , kiarash@98 , l23Za , leila93 , Lida2014 , m0zhdeh , mahana1 , mahboob21 , Mahdis @69 , mahnazmom , mahya1995 , mahzoon , Mantral , maryam21#@ , maryam56 , maryama1992a , mfr60 , my dream , nafas44 , nana22 , nasrin44 , nedaj , negar1373 , ordibehesht91 , PAEEZ70 , pare , parisaparisa , pegah.a , pink_daughter , Reza , Ritzy , Roghaye57 , roshan* , roya62 , S @hel , sana98 , sara2876 , Satiya , SAZAK73 , Sepideh2 , setayesh1363 , SHADI 73 , sheida_953 , shiva 501 , sholeye khamush , sogand.m , somaye_t , somy_kh , Star8 , star_crossed , Street love , vafa1980 , valehjoon , vianna , xu6eh , yas6662 , yasaman20 , zahra74 , ziglernata , zy_jahromi , ~*MONA*~ , ~pArnYa~ , ؟؟سما؟؟ , آسوده , آناکارنینا7 , افسانه1362 , النار , ایدابانو , بهارجون , ترنم , خیال غزل , ریحون , زهره 65 , سافانا , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شیرین بانو , شیش تایی هااا , شیوا , فرشا , فرگلf , محیسا , مرواریدجووون , مریمی__ , منا64 , ندای بهار , نسیب , نصرا... , نوشین00 , یاسمین.م , یـاس , •●شقایق●•

18. Top | #10

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.59
    تشکر از کاربر
    1,370
    اندازه فونت

8.

دویدم سمت خونه ..کفشامو در اوردم و رفتم تو هال...حاجی رو به روی تلویزیون (یا به عبارتی همون TV ) نشسته بود...
    _بابا نیما چی میگه؟؟
    حاجی_باز تو سلامتو خوردی؟
    _سلام
    رفتم رو به روی مبل...جلوی پاهاش نشستم..
    _چی میگه نیما...شما قبول کردین؟
    بابا سرشو گرفت سمت اشپزخونه و گفت:
    _خانوم بی زحمت این سفره رو بنداز..
    _حاجی ..جواب منو بده..یک کلمه است ..قبول کردین یا نه؟؟
    _اره
    همه ی انرژیم یه باره رفت...کجا ؟ ..نمیدونم...شونه هام افتاد ...بی حوصله بلند شدم و رفتم سمت اتاقم ..بدون اینکه لباسامو دربیارم....دراز کشیدم رو تخت...دستامو گذاشتم زیر سرمو زل زدم به سقف..ناراحت بودم...اما نه اونقدر که بزنم زیر گریه....کلا از ادمایی که اشکشون با هر چیزی در میاد و مثه بچه ها شروع میکنن به ونگ زدن بدم میاد...اما عصبانی بودم...چون هیچکس به فکر اومدن رعنا نبود..هیچکس نمیگفت زن مطلقه ای که داره با یه بچه ی کوچیک تو یه شهرستانی که مردمش فقط منتظرن پشت سر یکی حرف بزنن زندگی میکنه..به کمکشون نیاز داره...کسی که طعنه های خانوادشو نمیتونه تحمل کنه...چه برسه به مردم...نیما که فکرو ذهنش فقط اون دوستای بیخود تر از خودش بودن و قولای مسخره ای که بهشون میداد...حاجی هم که یه دفعه ای نمیدونم غیرتش رفت کدوم سرزمین...
    _خاتون چرا اینقدر خودتو بی خودو بی جهت اذیت میکنی؟
    مامان در اتاق و پشت سرش بست و اومد لبه ی تخت ..کنارم نشست..
    دستمو از زیر سرم برداشتمو گذاشتم رو چشمام ..
    _ولم کن مامان
    دستمو از رو صورتم کنار زد و گفت
    _وقتی باهات حرف میزنم به من نگاه کن..
    نگاهمو انداختم تو چشمای مامان و ناامید نگاش کردم..اگه میخواست میتونست حاجی رو پشیمون کنه
    _مامان رعنا..
    _رعنا چی خاتون؟؟ تو چت شده؟؟
    _نذار بیاد...تو که میدونی اونجا مال رعناست..
    _مگه نمیگی اومدن رعنا عقب افتاده؟
    _بله ..من گفتم...ولی مامان نیما میگه یارو قراره بیشتر از شیش ماه اینجا بمونه
    _حالا تو بذار بیاد شاید اصلا خودش زودتر خواست بره...شاید اصلا اینجارو دوست نداشت...شاید اصلا مشکلش زودتر حل شد ...شاید اصلا با ما کنار نیومد...هزار تا شاید دیگه...از الان زانوی غم بغل گرفتی که چی؟؟
    _اینجارو دوست نداشته باشه؟؟ به درک که نداشت...میخوام صد سال سیاه خوشش نیاد مرتیکه الاغ
    _خاتون درست حرف بزن..این هزار بار
    پشتمو کردم به مامان و زیر لب گفتم:
    _یک خونه ای نشونش بدم به ماه نکشیده دمشو بذاره رو کولشو گورشو گم کنه
    _چی گفتی؟
    _هیچی مامان... برو میخوام بخوابم ...ناهارم نمیخورم
    مامانم که میدونست وقتی عصبانی ام نباید گیر بده بهم ...بدون هیچ حرفی از اتاق رفت.
    ویرایش توسط ~.SeP!DeH_XQ~ : 1391,10,07 در ساعت ساعت : 15:40

19. 145 کاربر از پست ~.SeP!DeH_XQ~ تشکر کرده اند .

$سفيد برفي$ , (mahi) , * حدیث * , **devil girl** , *h@d!s* , *NaZ@NiN.B* , *sogol* , *ریحانه# , .nahid , 77ZAHRA , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , Altin ay , arezo* , ashkannia , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , bahare. ◕ ‿ ◕❀ , bahare930 , behnazhmz , bikari , blub2000 , bneta , chobiiin , deragun , dokhibabash , dream2 , elahegood , ely* 675 , fa62 , faezeh88 , fatima64 , fatima983 , fayzeh , feraghi , ftajik79 , ghazal p , ghorob89 , Golbahar75 , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hesaneh , homa41 , j.ghanavizi , jnashenakhte , khademre , kiarash@98 , l23Za , leila93 , Lida2014 , m0zhdeh , mahana1 , mahboob21 , Mahdis @69 , mahnazmom , mahya1995 , mahzoon , Mantral , maryam21#@ , maryama1992a , mfr60 , Misha73 , moonila , my dream , nafas44 , najoon , nana22 , nasrin44 , nedaj , negar1373 , ordibehesht91 , pare , parisaparisa , pegah.a , pink_daughter , Reza , reza9000 , Ritzy , roshan* , roya62 , rozak_95 , rozan98 , S @hel , sahel_m , sana98 , sara2876 , Satiya , SAZAK73 , setayesh1363 , SHADI 73 , shf_aboops , shiva 501 , sholeye khamush , sogand.m , somaye_t , somy_kh , Star8 , star_crossed , tono , vafa1980 , vourojak , xu6eh , yas6662 , yasaman20 , zahra74 , ziglernata , zy_jahromi , ~*MONA*~ , ~pArnYa~ , ؟؟سما؟؟ , آسوده , آناکارنینا7 , افسانه1362 , النار , ایدابانو , با نمک , بهارجون , ترنم , خیال غزل , ریحون , زهره 65 , سافانا , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شروع , شیرین بانو , شیش تایی هااا , شیوا , فرگلf , محیسا , مرواریدجووون , منا64 , ندای بهار , نسیب , نصرا... , نوشین00 , هورتاش , گشتاسب13 , یاسمین.م , یـاس , •●شقایق●•

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین