بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ بعد از ظهر   #21 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

silver joojoo آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

اهان یادم اومد!با توجه ب اینکه ماکان دوست ارمینه و باعث ورودش به این جمع شده،یکم حضورش کمرنگ نیست؟(خو سوال دارم چیکار کنم؟!؟!!)
راستی ممنون ک جواب قبلیا رو دادی!

تو زندگی باید به بعضیا بگی : من چشم می ذارم ؛
تو فقط برو گمشو...
silver joojoo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر   #22 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

khazoon آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط silver joojoo نمایش پست ها
اهان یادم اومد!با توجه ب اینکه ماکان دوست ارمینه و باعث ورودش به این جمع شده،یکم حضورش کمرنگ نیست؟(خو سوال دارم چیکار کنم؟!؟!!)
راستی ممنون ک جواب قبلیا رو دادی!
اشکال نداره بپرس از قدیم گفتن سوال کردن عیب نیست ندانست عیب است
حضور ماکان از نظر من که کمرنگ نیست چون همونطور که رمان رو خوندین ماکان میره فرودگاه دنبالش ماکان می بردش واسه ثبت نام ماکان از خونوادش می پرسه ماکان نگرانش میشه و جزوشو میبره براش ماکانه که توی درسا کمکش می کنه ماکانه که توی اون دعوا میره سمت آرمین نه سمت دانی که توی خونه ش زندگی می کنه ماکانه که نگران پاشه و همیشه ماکان هواشو داره
شاید چون مثل سپهر سر به سرش نمیزاره یا مثل دانی باهاش در جنگ نیست باعث شده شما فکر کنی حضورش کمرنگه نه اینطوری نیست خصوصیات رفتاری و اخلاقی اون سه نفرو با هم فرق داره و این باعث شده شما فکر کنین نقش ماکان کمرنگه

ممنون از سوالت
موفق باشی

دلـم گـرفـتـه خـدایـا تـو دل گـشـایـی کـن
مـن آمـدم بـه امـیـدت تـو هـم خـدایـی کـن
بـه بـوی دلـکـش زلـفـت کـه ایـن گـره بـگـشـای
دل گـرفـتـه مـا بـیـن و دلـگـشـایـی کـن

khazoon آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۳۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ بعد از ظهر   #23 (لینک مستقیم)
کاربر فعال معرفی و نقد کتاب

الهه50 آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

اینکه ماکان به هیچ دختری روی خوش نشون نمیده حتما از همون اول ارمینا را دوست داشته وفقط بخاطر تعصب برادر ارمینا حرفی نزده ولی من دوست دارم به دانی برسه بالاخره یه نفر بایدپیدا بشه تا این دانی چموشو رام کنه
الهه50 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ بعد از ظهر   #24 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

khazoon آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط الهه50 نمایش پست ها
اینکه ماکان به هیچ دختری روی خوش نشون نمیده حتما از همون اول ارمینا را دوست داشته وفقط بخاطر تعصب برادر ارمینا حرفی نزده ولی من دوست دارم به دانی برسه بالاخره یه نفر بایدپیدا بشه تا این دانی چموشو رام کنه

1-از کجا فهمیدی که ماکان به هیچ دختری روی خوش نشون نمیده؟ نکنه چون سپهر و آرمینا چیزی ندیدن اینو میگی؟
2-چرا عزیزم اینقدر عجله می کنی؟
3- چرا شماها واسه آرمینا حق انتخاب قائل نمی شین؟
4-همونطور که توی چند تا پست بالاتر به یکی دیگه از دوستان گفتم به شما هم نصیحت خواهرانه مو می کنم که صبور باشین و عجله نکنین و همراه آرمینا بمونین تا ببینین قراره در آینده چی پیش بیاد و بالاخره آرمینا برای زندگیش چه تصمیمی میگیره . هنوز خیلی مونده تا مشخص شه کی به کی میرسه
5- مرسی که واسه آرمینا وقت میزارین ، می خونینش و با تشکرا و نقداتون همراهی و حمایتش می کنین
6-خوشحال میشم شما به عنوان خواننده میاین اینجا و طرح ها و ایده های مورد نظز خودتون رو مطرح می کنین و میگین دوست دارین چطوری باشه امیدوارم در پایان یه کار خوب از کار دربیاد
موفق باشین
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ بعد از ظهر   #25 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

barin_s آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

وای عجب شوک خوبی بود
خیلی خوشحالم که داری متفاوت از بقیه مینویسی این کار جارت میخواد... خوشحالم که اتفاقی متوجه دختر بودنش نشدن و خودش بهشون گفت این یه تفاوت خیلی بزرگه... هیجان داره مرسی وای منتظره بقیش هستم

جهان...
برای آنان که می اندیشند کمدیست
برای آنان که احساس میکنند تراژدیست
barin_s آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر   #26 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

khazoon آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط barin_s نمایش پست ها
وای عجب شوک خوبی بود
خیلی خوشحالم که داری متفاوت از بقیه مینویسی این کار جارت میخواد... خوشحالم که اتفاقی متوجه دختر بودنش نشدن و خودش بهشون گفت این یه تفاوت خیلی بزرگه... هیجان داره مرسی وای منتظره بقیش هستم
خواهش می کنم خانومی و ممنونم از این همه لطفت
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر   #27 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

shirin_khanom آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نویسنده عزیز ، من داستان رو نخوندم اما این جوری که از خلاصه داستان و نقد بچه ها بر میاد رمانتون باید کپی سریال کره ای "تو زیبایی" باشه که البته این سریالم کپی فیلم "she s the man" هستش..
shirin_khanom آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر   #28 (لینک مستقیم)
کاربر فعال معرفی و نقد کتاب

الهه50 آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

سلام عزیزم دستت درد نکنه اینقدر خواب ارمینا رو قشنگ نو شته بودی که من فکر کردم واقعا براش این اتفاق افتاده و یه عالمه به این دانی مادر مرده بد و بیراه گفتم اونم که بیگناه
الهه50 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر   #29 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

barin_s آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

میبینم که اول نامردی میکنی بعدم ابرو بالا میندازی باشه باشه !
ولی خب به هرحال شوک خوبی بود
barin_s آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر   #30 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

khazoon آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shirin_khanom نمایش پست ها
نویسنده عزیز ، من داستان رو نخوندم اما این جوری که از خلاصه داستان و نقد بچه ها بر میاد رمانتون باید کپی سریال کره ای "تو زیبایی" باشه که البته این سریالم کپی فیلم "she s the man" هستش..

دوست عزیز
1-این تاپیک واسه این گذاشته شده که کسایی که رمان رو خوندن بیان و در موردش نظر بدن
2-اینجا خیلی رمان ها وجود داره که موضوع تکراری دارن اما بازم اجازه تایپ دارن حتی خیلی ها هم یکجور و یه روند رو دارن
3- بهتر بود بلافاصله بعد از خوندن خلاصه داستان زود موضع گیری نمی کردین شاید موضوع و خلاصه ش تکراری باشه اما اونچه داخل رمان اتفاق میوفته تکراری نباشه
4- من این فیلم کره ای که میگین ندیدم حتی نمیدونم اسمش چیه چون اصلا فیلم کره ای نمی بینم ولی شنیدم که در مورد گروه موسیقی هست
5- من این رمان رو گذاشتم چون کمتر به این موضوع پرداخته شده بود حالا هر کسی دوست داشت بخونه هر کسی هم ازش خوشش نیومد مجبور نیست بخوندش توی همین سایت کم رمان با موضوع ازدواج اجباری که بعدا منجر به عشق شده گذاشته شده یا با موضوع هم خونه یه عده خوششون اومده و دنبال کردنش یه عده هم دوست نداشتن و نخوندن
6- نمی دونم قصد شما از این نقد چیه؟ شایداین هست که دیگه رمان رو ادامه ندم چون تکراریه یا اینکه شما خوشتون نیومده ولی باید بگم من این رمان رو ادامه خواهم داد واسه اوناییکه تا حالا خوندن و دنبال کردن و حمایت کردن ازش با تشکرا ونقداشون و من از همشون ممنونم و بهشون قول میدم که تمام سعیم رو بکنم تا یه رمان خوب از کار دربیاد
7- ممنون که واسه رمانی که فقط خلاصه ش و نقد دوستان رو خوندین نظر دادین
تشکر شده توسط :
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش