بازگشت   نودهشتیا > کتاب > تایپ رمان

تبلیغات 
عصر پادشاهان
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:
زیر 15 8 3.15%
15 تا 20 82 32.28%
20 تا 25 84 33.07%
25 تا 30 36 14.17%
بالای 30 44 17.32%
رأی دهندگان: 254. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

مینلی21 آواتار ها

پست بسیار مفید  +172 امتیاز     
پیش فرض رمان دختر ارباب | مینلی21 کاربر انجمن

سلام گلی ها
خوبین؟؟..من اومدم با یه رمان جدید..یه رمان با یه عشق قابل لمس
اسم رمانم دختر ارباب هستش
امیدوارم خوشتون بیاد
دلم میخواد بیاین نقد و نذارین لینک نقد خاک بخوره
دوستتون دارم اینو یادتون نره
داستان از زبون اول شخص یا همون دختره اس..
خلاصه.داستان درباره دختریه که باباش ارباب یکی از روستاهای شمالی کشوره..یه دختر جسور و البته مهربون..که کل روستا دوستش دارن
دوستتون دارم..خیلی خیلی..
همراه باشین باهام تو لمس لحظه های یسنا.....لمس درد با عشق

از farisa عزیزبابت جلد خوشگلش ممنونم...دوستت دارم.گلی ...بووووس

ویرایش توسط مینلی21 : ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۱۲:۲۲ قبل از ظهر
مینلی21 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
$ ساجده$, * HANI *, * kiana *, * حدیث *, *N*E*G*A*R*, *NaZ@NiN.B*, *sara-m*, *shima*, *~aida bala~*, *~Faezeh~*, *ریما*, *سورن*, *مائده*, .....ARAM, ...نگین..., .yasmin, 199295, 2rrin, 85@HADIS, @^!@$, a2saw.p, aban girl, Abandokht, abby7, abnos, afrooz87, angry girl, Anolin, arezo*, aroosak$ad, artii, asal naz, asal-661, ashoka, ava.n, aygeen, bahare RE, barane abi, behnaz98, caarol, darya..., darya.n9690, deragun, Dina*, EasTern_Girl, ebrahimi.fari, Elahe111, elahye zibaei, Elen, eshton, f2kral, faezeh*, faezeh97, farisa, Farnaz, faryad(sf), farzina, fereshteh00, fereshteh98i, flavia, gezal goli, ghazal rad, ghazal-xr75, gol e roz sefid, hameshebatoamto, hana_m, hany111, hed2010, hediyeh_b, hey girl, hiva-20, hoaya, HOOM@N, hyunah, jo-jo, Just Say No, kissroll, lalehjoon, leila banoo, liuana, m.a.r.z.i, m0zhdeh, ma92, mahdiar, mahdiye21, mahgol92, mahr0kh, MAHSA-O, mahsamoon, mahtab10, makhmal_66, Maman fariba, manemah, mani1384, mania-h, Mansoure 391, Mantral, many22, marale, MARDE_TANHA, maryammoayedi, matin_a, mehrniaa, meloda, mina68, mina_75, miss maryam, mona-95, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, Nahid72, nancy.s, Nashenase tanha, nasrinz, negar*pb, negin gold, niayesh00, niazruby, nikitaaa24, niloofar-, niloofarlover, nlp16001, noperson, nushmak, PAEEZ70, pain, Pardis-F, parisaparisa, perijooon, pr.delafrouz, Raana.tj, Randy Or, rangin, reza9000, romrom, S @hel, S*H*A*K*I*B*A, s-matin, s.invisible, saba28, saba_bad, sabzapari, saeide735, Saeideh_82, sahar-joooon, sahar_268, sahe, sajede jon, saktin, salia, samandf, saman_1234, samid, samiramis., Sam!ra, sanaz_, sania555, sara*ramezani, sara.HB, sayna88, SAZAK73, scarlet73, sefid65, Sepideh.ET, SETARE SOHEYL, setayesh1363, seti jojo, Sh!vA, Shabah eshg, shamim khanom, shiny star1, shirin.a, SHKH1371, sibsorkhhava, sipa, Snow Princess, soheilam, syhbyt, takshakh2838, tannaz1994, taranom32, to0oranj, tono, UnKnOwN_Sh, valan, veis, xatiii, yas6662, YASS66, z.rahmatian, zeinab75, ^MY HEAVEN^, ~*نيلوفر آبي*~, ~anahita~, ~mehrnaz~, ~nas!m~, آذردخت, آرزو..., آسمان ابری, اب و اتش, ارمغان شادی, الهام بانو, الهام1995, ایاتای, ایماز, ایپک یولی, ایکسا خانوم, باسیلیسک, بــــانــــو, بهار گل, بهبهو, بهداد, تـرنج فاطمــي, تنها..., تنهای پردرد, حنیفا58, خیال غزل, دختر رویایی, دختربی حوصله, دخترویروسی, دریا دلنواز, دل آرا دشت بهشت, روژان6815, روژین21, رژلب, زهرا صیادی, ساحلی, سافانا, سولماز71, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شاه دخت, شورم, شیدا احمدی, ص- متين, عاطفه دلنواز, فانوس دریایی, فرنوش72, فرگل1, م-محسنی, م.نوری, مائده74, ماجده, مارال ر, ماه رخسار, مرجون, مرضیه00, مرواریدجووون, مسافر زمستون, معصومه آبی, مهرآذین, مهراد349, مهلا.پ, نازنین 87, نسرین..., نسيا, پارمیس خانوم, پریبانو, چلیپا, کایسا, یاسمن جون, ๑ Areefee ๑, ღHesaneღ

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
مدیر بخش عکس

Farnaz آواتار ها

پست بسیار مفید  +47 امتیاز     

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
آمارکتابهای در جریان سایت
در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
نویسنده های سایت حتما بخوانید!

برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
طراحی جلد رمان کاربران سایت

در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
تبلیغ رمان کاربرها در پروفایل، پیام خصوصی و تاپیک ها خلاف قوانین است و در صورت مشاهده شخص خاطی اخطار دریافت می کند!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

ترول چیست؟ به نظرم خوبه كه همه اينو بدونيم

قوانین مهم بخش والپیپر
Farnaz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
* حدیث *, *NaZ@NiN.B*, *shima*, 27-Farzan, 2rrin, 85@HADIS, @^!@$, A.p.b, aban girl, afrooz87, angry girl, arezo*, Arezoo Khanoom, asal naz, behnaz98, caarol, darya..., darya.n9690, diablo8888, Dina*, Elahe111, Elen, f2kral, faezeh97, fereshteh98i, ghazal rad, hany111, hed2010, hediyeh_b, hirta, hyunah, kissroll, L!nA, liuana, love_a, m.a.r.z.i, m0zhdeh, mahgol92, mahr0kh, mahtab10, mani1384, mania-h, Mantral, many22, MARDE_TANHA, maryammoayedi, mehrniaa, meloda, mina68, mina_75, miss maryam, mona-95, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, Nashenase tanha, nasrinz, negar*pb, negin gold, niloofar-, niloofarlover, nushmak, PAEEZ70, pain, Pardis-F, peranses77, rangin, reza9000, s-matin, saba28, sabzapari, saeide735, sahar_268, sara.jooooooon, sayna88, SAZAK73, SETARE SOHEYL, SHADI 73, shamim khanom, shayesteh 96, shirin.a, SHKH1371, soheilam, tono, UnKnOwN_Sh, yas6662, yasaman20, YASS66, zeinab75, ~ELAHE~, ~nas!m~, اب و اتش, الهام1995, ایماز, ایپک یولی, باسیلیسک, بلفى, بهداد, تـرنج فاطمــي, تنها..., خیال غزل, دختربی حوصله, دخترویروسی, روژین21, رژلب, زهرا صیادی, ساحلی, سولماز71, سپيده خوب, سپیدوسیاه, شرقي, شقایق98, شورم, شیدا احمدی, ص- متين, عاطفه دلنواز, فانوس دریایی, م.نوری, مارال ر, مرواریدجووون, معصومه آبی, مهراد349, مینلی21, نازنین 87, نسرین..., نسيا, پریبانو, کایسا, یاسمن جون, یه دختر1995
قدیمی ۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

مینلی21 آواتار ها

پست بسیار مفید  +161 امتیاز     

- یسنا یسنا بیا ..دوباره رحیم افتاده به جون یکی..تو رو خدا بیا
-باز چی شده ..من حوصله کل کل کردن با اون دیو دو سرو ندارم
-الان وقت این حرفا نیست با ساقه انار افتاده به جون مش عباس
-مش عباس؟؟ به اون پیر مرد چکار داره اخه
-سر جریان پسرش دیگه..گفته پسرم رفته شهر رو من ازش خبر ندارم اما خودش قایمش کرده بود..
همراه ملیحه خدمتکار خونمون راه افتادم..رحیم سر کارگر عمارت پدرم بودو البته مورد اعتمادترین و دست راست پدرم..پدرم پسر نداشت ما سه تا دختر بودیم دوتا خواهرم یاسمنو یاس گل ازدواج کرده بودنو تو ده بالا زندگی میکردن..هر دوشون بچه داشتن..
-چی شده رحیم
ازش میترسیدم عین چی اما اعتماد بع نفسمو حفظ میکردم اون موقع ها 17 سالم بودو رحیم یه جوون 28-29 ساله بود..قد بلندو چارشونه بود..با چشمای مشکیو نافذ که ادم از سرماش یخ میزد
-خانم برو بالا
-نزنش..چرا میزنیش این پیر مرد مگه چقد جون داره.
-اون دروغ گفته و سزاش مرگه

-یعنی چی قتل که نکرده ..کارشم طبیعی بوده تو از احساسو عاطفه سر رشته نداری.. وگرنه همه میدونن که هر پدری بود همین کارو میکرد
-پسرش دزدی کرده اون از املاک ارباب ..
دوباره شلاق مهتریشو برد بالا که من جلوش واستادم..از مصمم بودن چشماش ترسیدم..اما برای پا پس کشیدن دیر بود..رحیم بر خلاف اسمش اصلا رحم نداشت..بهش حق میدادم..اون حاصل هوس بازی دو نفر بود...همه بهش میگفتن نجسه و حتی زنا حاضر نمیشدن بهش شیر بدن..اخرشم یه پیرمرد اونو برد تو خونه خودش و تا 5 سالگیش اونجا بود..پیرمرد که مرد. رحیمم شد جز مال و اموال پدرم..خیلی خشن بودو پدرم پشت این موجود قایم شده بود..
-مهتریشو اورد بالا اما نزد ..داشت لبخند رو لبام میومد که دستشو برد بالا با تموم قدرتش زد زیر گوشم..
تعجب نداشت پدرم بهش اختیار تام داده بود..یه لحظه برق از چشمم پرید اما گریه نکردم با اینکه یه طرف صورتم درد میکردو به سوزش افتاده بود اما ذل زدم به چشماشو بهش گفتم ازش متنفرم

ویرایش توسط مینلی21 : ۱۲ تير ۱۳۹۲ در ساعت ۰۲:۱۷ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
#sevda#, * HANI *, * kiana *, * حدیث *, *ARAM*, *hoda*, *madam*, *N*E*G*A*R*, *NaZ@NiN.B*, *sara-m*, *shima*, *~aida bala~*, *دخت تپل*, *سمیه م*, *سورن*, *شهرزاد, .....ARAM, .yasmin, 199295, 1black rose, 2rrin, 677389, 85@HADIS, @^!@$, aban girl, Abandokht, afrooz87, afsaneh52, Ali_7018, amirhosseinac, angry girl, anna43, Anolin, arefe90, Arezoo Khanoom, aroosak$ad, arshida1994, artii, asal naz, asal-661, asalkhanoom, asrin_1994, atefeh_49, atena60, atish69, atyek, aurora15, ava.n, avooOoli, ayandeh1, ayda90, azad_awesome, azar1, bahar.nt, barane abi, barane khazan, barin_s, benitto, betoche**, betsabeh, caarol, cloudyneda, dada1, darya..., darya.n9690, degeer, diablo8888, Dina*, dokhtare paeezi, dreamer, EasTern_Girl, ebrahimi.fari, elahegood, elahye zibaei, Elen, ensankhob, esparo, f2kral, faezeh97, Farah123, fariba44, farisa, fary, farzan0, farzina, FaTam, FaTiMa anjel, fereshteh00, fereshteh98i, fereshth, fk-osh-d, flavia, gezal goli, ghazal rad, ghazal-xr75, go501, gol e roz sefid, GOLE...KAGHAZI, hameshebatoamto, hana_m, hany111, hed2010, hediyeh_b, hessss, himA$, hiva-20, hoaya, htamspam, ili mah, JonasRahimi, Just Say No, katoore, katy, khademre, kissroll, L!nA, leila banoo, lili 20, little princess, liuana, love_a, m.a.r.z.i, m0zhdeh, m@ster, ma92, mahdiar, mahgol92, MAHNAVI, Mahoor92, mahr0kh, mahsa 21, mahsa qw, MAHSA-O, Maman fariba, manemah, mani1384, Mansoure 391, mansuri, Mantral, many22, marale, MARDE_TANHA, maryama1992a, masin, masoumeh, matin_a, medoza, MEHRABON-E, mehrniaa, melika_ta, meloda, mesi, mina68, mina_75, mini_mini, mirage, Miss A, miss maryam, mona-95, moon shine, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, nancy.s, narciss, narges15, Nashenase tanha, nasrinz, nazlili, negar*pb, negin gold, negin.137, negin.abkar, niazruby, nilma62, niloofar-, niloofarafoolin, niloofarlover, Niloofarmt, nushmak, p@ry, PAEEZ70, pain, paniza321, parei, paria mahan, pariedarya, parmida90, parnar, pati'a, perijooon, queen elizabeth, rangin, rayhane22, raz gol, reza9000, rinle, ronnin, rt.oo, S @hel, S*H*A*K*I*B*A, s-matin, s.d.yeganeh, s.invisible, saba28, sabzapari, saeide735, sajede jon, salia, samandf, saman_1234, samir, samiramis., sanaz_, saqi, sarma1010, sayeh66, sayna88, SAZAK73, scarlet73, sefid65, Sepideh.ET, SETARE SOHEYL, setayesh1363, setia22, Sh!vA, shadi 936, shahin47, shahrzad64, shamim khanom, shayesteh 96, sheida_953, sheldon, shiny star1, shirin.a, SHKH1371, shoola, sibsorkhhava, sipa, skyasal, Snow Dream, Snow Princess, soheilam, sunaz, syhbyt, takshakh2838, tania_7, tara_ z, tiger1978, to0oranj, UnKnOwN_Sh, valan, vampire_15, veis, violet_mahtab, yas6662, yasaman20, yasaman_rad, yasesabs, yasii bano, z.rahmatian, zahra-77, zarpari04, zeinab75, ziglernata, Z_M267, ^MY HEAVEN^, ~ELAHE~, ~nas!m~, آتری, آذردخت, آرزو..., آسمان ابری, آویشا, اب و اتش, ارمغان شادی, اقاقی, الهام بانو, الهام1995, ایاتای, ایماز, ایپک یولی, بابا-لنگ-دراز, باسیلیسک, بلفى, بلور, بهار گل, تـرنج فاطمــي, تنها..., تنهای پردرد, دختربی حوصله, دخترویروسی, دریا دلنواز, دوست داشتني, رزصورتی, رهان, رودنا, روژان6815, روژین21, رژلب, ریحون, زهرا صیادی, زوها, سافانا, سحر 20, سلطان قلبها, سولماز71, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شاپررک, شاپرک13, شورم, شیدا احمدی, شیرین بانو, شیوا, ص- متين, غریبانه, فانوس دریایی, فرنوش72, لیلا ص, م.نوری, مارال ر, ماه رخسار, مرضیه00, مرواریدجووون, مسافر زمستون, معصومه آبی, مهرآذین, مهراد349, مهستی, نازنین 87, نازی22, نسرین..., نسيا, نسیب, نم نم باران, نگار.م.استقلال, هادیانا, هیونگ, وارش67, پارمیس خانوم, پریبانو, پونام, چلیپا, کایسا, گمشده, یلدا 59, یلدا تقی زاده, یه دختر1995, ๑ Areefee ๑, ღHesaneღ, ♠YaSsi♠
قدیمی ۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ قبل از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

مینلی21 آواتار ها

پست بسیار مفید  +167 امتیاز     

از وقتی یادم میاد اون همینطور بود..اما من ازش نمیترسیدم...شمار کتکایی که ازش خوردم از دستم در رفته..پدرم ازش حمایت میکرد..چشم و گوش پدرم بودو پدرم از همه کس بیشتر به اون اعتماد داشت..
از اینکه دختر ارباب بودمو حق دخالت تو هیچ کااری و نداشتم از همون بچگی حس بدی داشتم...مادرم جز به پوشیدن لباسو زندگی طبق اداب فرنگ به چیز دیگه فکر نمیکرد...دختر اصیل تهرانی بودو به مردم روستامون مثل موجود کثیف نگاه میکرد..خواهرامم همینطور..اما من جنسم از همون اول با همه فرق داشت..حتی صمیمی ترین دوستم ساره یه دختر روستایی بود..برادرش معلم پیانو من بود ..اسمش فرهاد بود و با اون دستای زمختش قشنگترین اهنگا رو میزد...
-خانم..خانم
-بله پدر..کارم داشتید
-تو به چه حقی از یه رعیت دفاع کردی میخوای ابروی منو ببری؟؟
سرمو انداختم پایین..
-دارم با تو حرف میزنم..تو چرا مثل مادرت نیستی..این همه امکانات داری برو لذت ببر ..سرتو گرم کن..خواهراتو ببین همشون رفتن سر خونه زندگیشون..تو هم ازدواج کنی حوصله ات سر نمیره مجبور نیستی تو کارایی که به تو ربطی نداره دخالت کنی
من حرفای پدرمو نمیفهمیدم..تموم تمرکزم رو این بود که گریه نکنم..نباید ضعف نشون میدادم..حتی در برابر پدرم
-دیگه تکرار نمیشه پدر..
-اگه یه بار دیگه از این قبیل کارا بکنی به عموت میگم بیاد و عروسشو تحویل بگیره
هیچی نگفتم ..پدرم بعد از اینکه دلمو حسابی چلوند رفت بیرون...کامران پسر عموم بودو البته نامزد من..ازش بدم میومد..رفتارش مثل دخترا بود..همون طور ظریف..همونطور حساس..از طرز نگاه کردنش چندشم میشه..
.تنها استفاده ای که کامران از موقعیتش میکنه زن بازیو قماره همین..
-یسنا..خانم
-باز چی شده..
-الهی فدات بشم خانم..الهی بمیرم برات..الهی دستش بشکنه
-بس کن ..بگو چی شده
-ساره اومده..میگه میخواد بره رودخونه منم بهش گفتم اقا قدغن کرده
-چرا بهش گفتی ..تو که انقد گلی..انقد مهربونی دلت میاد من گوشه خونه بشینمو افسرده شم
-اخه
-کسی نمیفهمه.نگران نباش
-زود برگردینا
-باشه..قبول کردی..دیگه نگو نه ها ..
-خانم برام الوچه جنگلی هم میارین
-اره..حالا میذاری برم
همیشه خدا کارم همین بود ..از پشت عمارت قایمکی میرفتم بیرون..پشت عمارت یه چیزی مثل دره بود که حتی یه مردا هم جرئت نداشتن از اونجا رد بشن..واقعا ترسناک بود..پدرم برای امنیت عمارت این کارو کرده بود...اما من راه بلد اینجا بودم...
-سلام چه قد دیر کردی
چطوری ساره خانم خودم..
-دو ساعته اینجام
-باشه بابا ببخشید..با یه ببخشید کارت راه میفته یا حتما باید بوست کنم
-ایششش..بی حیا
خندم گرفته بود..ساره رو خیلی دوست داشتم..خیلی ناز بود اما یه دستش فلج مادر زاد بود به خاطر همینم تا حالا ازدواج نکرده بود..نگاهش همیشه خدا معصوم بود..تنها رازدار زندگی من..
مثل برق گرفته ها یه دفعه اومد جلوم واستاد
-صورتت چی شده
-هیچی بابا بی خیال
-با این رحیم گور بهگور شده زدتت..از ارباب بعیده اینفد بی غیرتی..ارباب ده بالارو ندیدی نمیتونن به خانوادش بگن بالا چشمت ابرو هست یا نیست
-تقصیر خودمم بود
-الهی دستت بشکنه رحیم

ویرایش توسط مینلی21 : ۱۲ تير ۱۳۹۲ در ساعت ۰۲:۲۱ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!!mah!!!, #sevda#, * HANI *, * kiana *, * حدیث *, *hoda*, *madam*, *N*E*G*A*R*, *NaZ@NiN.B*, *sara-m*, *shima*, *دخت تپل*, *سمیه م*, *سورن*, .....ARAM, 199295, 1black rose, 2rrin, 677389, 85@HADIS, @^!@$, aban girl, Abandokht, abnos, afrooz87, afsaneh52, angry girl, anna43, Anolin, arefe90, Arezoo Khanoom, aroosak$ad, arshida1994, artii, asal naz, asal-661, asha, ashoka, atefeh_49, atena60, atish69, atyek, aurora15, ava.n, avooOoli, ayandeh1, ayda90, azad_awesome, azar1, bahar.nt, barane abi, barane khazan, barin_s, benitto, betoche**, caarol, cloudyneda, darya..., degeer, diablo8888, Dina*, dokhtare paeezi, EasTern_Girl, ebrahimi.fari, elahegood, elahye zibaei, elii bala, ensankhob, esparo, f2kral, faezeh97, Farah123, fariba44, farisa, fary, farzan0, farzina, FaTam, FaTiMa anjel, fatima983, fereshteh00, fereshteh98i, fereshth, fk-osh-d, flavia, gezal goli, ghazal rad, ghazal-xr75, goldoneh1228, GOLE...KAGHAZI, hameshebatoamto, hana_m, hany111, hediyeh_b, himA$, hiva-20, htamspam, ili mah, JonasRahimi, Just Say No, katoore, katy, khademre, kissroll, L!nA, leila banoo, lili 20, little princess, liuana, love_a, m noor, m.a.r.z.i, m0zhdeh, ma92, mahdiar, mahgol92, Mahoor92, mahr0kh, mahsa 21, MAHSA-O, Maman fariba, manemah, mani1384, mania-h, Mansoure 391, mansuri, Mantral, many22, marale, MARDE_TANHA, maryama1992a, masin, matin_a, medoza, MEHRABON-E, mehrniaa, melika_ta, meloda, mesi, michka_61, mina68, mina_75, mini_mini, Miss A, miss maryam, mona-95, moon shine, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, nancy.s, narciss, narges15, Nashenase tanha, nasrinz, nazlili, negar*pb, negin gold, negin.137, negin.abkar, niazruby, nilma62, niloofar-, niloofarafoolin, Niloofarmt, noperson, nushmak, p@ry, PAEEZ70, pain, parei, paria mahan, pariedarya, parmida90, parnar, pati'a, queen elizabeth, raha moozy, rangin, rayhane22, raz gol, reza9000, ronnin, S @hel, S*H*A*K*I*B*A, s-matin, s.invisible, saba28, sabzapari, saeide735, sajede jon, salia, samandf, saman_1234, samir, samiramis., sanaz_, sayeh66, sayna88, SAZAK73, scarlet73, Sepideh.ET, SETARE SOHEYL, setayesh1363, shadi 936, shahin47, shamim khanom, shayesteh 96, sheida_953, sheldon, shiny star1, shirin.a, SHKH1371, shoola, sh_karan, sibsorkhhava, sipa, skyasal, Snow Dream, sogol 71, Sorpot, sunaz, syhbyt, takshakh2838, tania_7, taranom32, tiger1978, to0oranj, UnKnOwN_Sh, valan, veis, violet_mahtab, yas6662, yasaman20, yasaman_rad, yasii bano, z.rahmatian, zeinab75, ziglernata, Z_M267, ~mahdis~, ~nas!m~, آتری, آذردخت, آسمان ابری, آویشا, اب و اتش, اقاقی, الهام بانو, الهام1995, ایاتای, ایماز, ایپک یولی, بابا-لنگ-دراز, باسیلیسک, بلفى, بلور, بهار گل, تـرنج فاطمــي, تنها..., تنهای پردرد, دختربی حوصله, دخترویروسی, دریا دلنواز, دوست داشتني, رزصورتی, رهان, رودنا, روژان6815, روژین21, رژلب, زهرا صیادی, زوها, سافانا, سحر 20, سلطان قلبها, سولماز71, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شاپررک, شرقي, شیدا احمدی, شیرین بانو, شیوا, ص- متين, عاطفه دلنواز, فانوس دریایی, فرنوش72, ماه رخسار, مرجون, مرضیه00, مرواریدجووون, مسافر زمستون, معصومه آبی, مهدیه جون, مهرآذین, مهستی, نازنین 87, نازی22, نسرین..., نسيا, نسیب, نم نم باران, نگین79, هیونگ, وارش67, پارمیس خانوم, پونام, چلیپا, کایسا, گمشده, یلدا 59, یلدا تقی زاده, یه دختر1995, ๑ Areefee ๑, ღHesaneღ, ♠YaSsi♠
قدیمی ۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

مینلی21 آواتار ها

پست بسیار مفید  +153 امتیاز     

خندیدم ..عین مادر بزرگا داشت رحیمو نفرین میکرد..تا دید دارم میخندم زد زیر گریه..به خلقیاتش عادت داشتم ..همیشه خدا زر زرو بود..منم تا میتونستم اذیتش میکردم تا از اون حالو هوا دورش کنم
وقتی رسیدیم تو جنگل چشمم به الوچه ها افتاد ..الوچه ها ریز بودنو تو سرخ ..داشتم الوچه میچیدم که ساره جیغ کشید..برگشتم ببینم چه خبره که چشمم به یه جوون افتاد میشناختمش..پسر ارباب ده بالا بود..
-تو اینجا چکار میکنی
-من سایه توام..
-خوشگله یا الان به من پا میدیو بهم حال میدی یا من خودم از پا میگیرم
-هه حرف زدنشو
-خفه شو الاغ.جووون چه لعبتی هم هستی. ولی خدایی خوب شد تو زن من نشدی پدرت نتونست تو رو جمع کنه...به خاطر یه شب باید بد بخت میشدم
-خفه شو کثافت..واقعا وقیحی..
یه نگاه تحقیر امیزی به ساره کرد..
-تو هنوزم با این دختر افلیجه میگردی...خلایق هر چه لایق
-به تو ربطی نداره..عوضی
بهم حمل کرد..منو چسبوند به درخت هم من هم ساره با تموم قوا جیغ میکشیدیم..یه دفعه دیدم ساره مث جت فرار کرد...بهزاد چندتا سیلی به صورتم زد تا بتونه منو رام خودش کنه..از ترسو بی پناهی فقط جیغ میکشیدم..اخرش موهامو کشید منو پرت کرد رو زمین دوتا لگد به شکمم زد که اگه تو حالت عادی بود حتما بیهوش میشدم. اما از ترس مغزم فرمان بی هوشی صادر نمیکرد منتظر لگد بعدیش بودم که خودش پرت شد رو زمین یکی داشت تا حد مرگ میزدش از درد نمیتونستم چشمامو باز نگه دارم اما هنوز هوشیار بودم...صدای جیغ جیغوی ساره که اسممو صدا میکردو میشنیدم یه لحظه فکر کردم نکنه اونی که بهزادو میزد ساره بوده باشه..اما خیلی زود از تصورش که ساره با دست فلجش داشت بهزادو میزد خندم گرفت
اه و اوه بهزاد پیچیده بود..صدای ساره هم قطع شداحساس کردم یه نفر بغلم گرفت .ارام شدم..نتونستم چشمامو باز کنمو ناجیمو ببینم..همون موقع از حال رفتم...
ادامه دارد...
تشکر شده توسط :
#sevda#, * HANI *, * kiana *, * حدیث *, *hoda*, *madam*, *N*E*G*A*R*, *NaZ@NiN.B*, *sara-m*, *shima*, *دخت تپل*, *سمیه م*, *شهرزاد, .....ARAM, .yasmin, 199295, 1black rose, 2rrin, 677389, 85@HADIS, aban girl, Abandokht, abnos, afrooz87, afsaneh52, amisha, angry girl, anna43, Anolin, arefe90, Arezoo Khanoom, aroosak$ad, arshida1994, artii, asal naz, asal-661, asha, asrin_1994, atefeh_49, atena60, atish69, atyek, aurora15, ava.n, avooOoli, ayandeh1, ayda90, azad_awesome, azar1, bahar.nt, barane abi, barane khazan, barin_s, benitto, betoche**, cloudyneda, darya..., degeer, diablo8888, Dina*, dokhtare paeezi, EasTern_Girl, ebrahimi.fari, elahegood, elahye zibaei, Elen, elii bala, ensankhob, esparo, f2kral, faezeh97, Farah123, fariba44, farisa, fary, farzina, FaTam, fereshteh98i, fereshth, fk-osh-d, flavia, gezal goli, ghazal rad, ghazal-xr75, go501, gol e roz sefid, goldoneh1228, GOLE...KAGHAZI, hameshebatoamto, hana_m, hany111, hediyeh_b, himA$, hiva-20, HOOM@N, htamspam, ili mah, Just Say No, katoore, katy, khademre, kissroll, L!nA, leila banoo, lili 20, little princess, liuana, love_a, m noor, m.a.r.z.i, m0zhdeh, ma92, mahdiar, mahgol92, Mahoor92, mahr0kh, mahsa 21, MAHSA-O, Maman fariba, manemah, mani1384, mania-h, Mansoure 391, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, maryama1992a, matin_a, medoza, MEHRABON-E, mehrniaa, melika_ta, meloda, mesi, michka_61, mina68, mina_75, mini_mini, Miss A, miss maryam, mona-95, moon shine, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, nancy.s, narciss, narges15, Nashenase tanha, nasrinz, nazlili, negar*pb, negin gold, negin.137, negin.abkar, niazruby, nilma62, niloofar-, niloofarafoolin, Niloofarmt, noperson, nushmak, p@ry, PAEEZ70, pain, parei, paria mahan, pariedarya, parmida90, parnar, pati'a, perijooon, queen elizabeth, raha moozy, rangin, rayhane22, raz gol, reza9000, rinle, ronnin, S @hel, S*H*A*K*I*B*A, s-matin, s.d.yeganeh, s.invisible, saba28, sabzapari, saeide735, sahra4370, sajede jon, salia, samandf, saman_1234, samir, samiramis., sanaz_, sayeh66, sayna88, SAZAK73, scarlet73, sedena, Sepideh.ET, SETARE SOHEYL, setayesh1363, shadi 936, shahin47, shamim khanom, shayesteh 96, sheida_953, shiny star1, shirin.a, SHKH1371, shoola, sh_karan, sibsorkhhava, sipa, skyasal, Snow Dream, sogol 71, sunaz, syhbyt, takshakh2838, tania_7, taranom32, tiger1978, UnKnOwN_Sh, valan, veis, yas6662, yasaman20, yasaman_rad, yasesabs, yasii bano, z.rahmatian, zeinab75, ziglernata, Z_M267, ~elin~, ~mahdis~, ~nas!m~, آذردخت, آسمان ابری, آویشا, اب و اتش, اقاقی, الهام بانو, الهام1995, ایاتای, ایماز, ایپک یولی, بابا-لنگ-دراز, باران.ج, باسیلیسک, بلفى, بلور, بهار گل, تـرنج فاطمــي, تنها..., خیال غزل, دختربی حوصله, دخترویروسی, دریا دلنواز, دوست داشتني, رزصورتی, رودنا, روژان6815, روژین21, رژلب, زهرا صیادی, زوها, سافانا, ستاره 11, سحر 20, سلطان قلبها, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شاپررک, شرقي, شورم, شیدا احمدی, شیرین بانو, شیوا, ص- متين, عاطفه دلنواز, فانوس دریایی, فرنوش72, ماه رخسار, مرجون, مرضیه00, مرواریدجووون, مسافر زمستون, معصومه آبی, مهدیه جون, مهرآذین, مهراد349, مهستی, نازنین 87, نسرین..., نسيا, نسیب, نم نم باران, نگین79, هادیانا, هیونگ, وارش67, پارمیس خانوم, پونام, چلیپا, کایسا, گمشده, یلدا 59, یلدا تقی زاده, یه دختر1995, ๑ Areefee ๑, ღHesaneღ, ♠YaSsi♠
قدیمی ۱۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

مینلی21 آواتار ها

پست بسیار مفید  +162 امتیاز     

ممنونم از حمایتتون..تموم سعیمو میکنم که نذارم ناراحت شین..قربون همتون ..دوستتون دارم
دو روز تموم بی هوش بودم..وقتی بهوش اومدم مامانم بالاسرم بود و داشت چرت میزد..دلم براش سوخت..
-مامان..مامان پاشو برو جات بخواب
-یسنا..مادر قربونت برم..بیدار شدی مامان قربونت بشه..من فدای چشمات بشم..خدا این رحیم کثافتو لعنت کنه..ایشالا به زمین گرم بخوره ببین چکارت کرد؟
-مامان گریه نکن..اخه به رحیم چه مربوطه؟
-دیگه نمیخواد کار رحیم ذلیل شده رو ماست مالی کنی..بابات امروز تنبیهش کرد حسابی ..دلم خنک شد...انقد زدش که نمیتونست از جاش بلند شد اخرش عباسو رضا کمکش کردن بره تو اتاقش...
رحیمو فداکاری؟؟ از رحیم بعید بود همچین کاری..دلم براش سوخت اونکه مقصر نبود ..حتما میدونست اگه پدرم جریان اصلیو میفهمید زنده ام نمیذاشت..من حق بدون اجازه خارج شدن از عمارتو نداشتم..در کمال بی رحمی به این فکر کردم که شاید انگیزه خاصی از این کار داشته باشه....مامانم خیلی زود اتشفشان احساساتش فروکش کرد ..و خوابید..تازه خرو پفم میکرد...خیلی باحال بودا..با این همه دک و پوز و فیسو افاده شبها مثل یه عاقله مرد خرو پف میکرد..هر کاری میکردم به کار رحیم فکر نکنمو فکرمو یه جای دیگه ای متمرکز کنم ونشد که نشد ...پس تو دنیای وحشی رحیم جایی برای مهربونی هم وجود داشت..
با صدای سر و صدای بیرون از خواب بیدار شدم..ملیحه تا دید چشمام بازه به م حمله بردم کلی با بوساش تف مالیم کرد.بهش لبخند زدم
-چطوری گلابتون نمیگی ملیحه یه روز سر و صداتو نشنوه میمیره اونوقت 2 ورز خواب وبدی؟
-بهتر شد ملیحه جونم یه چند روز تو راحت بودی
-تو سالم باشی من راحتم
دوباره شروع کرد به گریه کردن..من هیچوقت به خاطر این مسائل گریه نمیکنم..ادم باید مرد باشه والا...انقدر بوسش کردم تا چندشش شدو دست از گریه کردن برداشت...
-اه ملیحه این سر و صدای بیرون واسه چیه
-فک کنم رحیم نیومده اینا دارن سواستفاده میکنن
-رحیم چرا نیومده
حالا میدونستما ..ولی خوب ملیحه هیچیو از قلم نمیندازه
-خانم جان من اومدم تو اتاق دیدم شما حالتو خیلی بده..تموم سر و صورتتو کبود بود و بیهوش بودین...رفتم اربابو صدا کردم ..ارباب تا شما رو دید به اقا رضا گفت کی اینکارو کرده چرا دخترم از حال رفته که رحیم اومدو گفت من کردم.میگفت دوست نداره کسی جولوشو وایسه..اقا هم با شلاق افتاد به جونش..تموم مدت یه اخم نگفت اما تموم دهنو لبو سرو صورتش خونی بود..مخصوصا رو گونه اش که انگار خون میجوشید..
دلم برا رحیم به درد اومد...با اینکه من ازش خیلی خیلی کتک خورده بودم ..اما همش به خاطر این بود که تو کارش دخالت کرده بودم...حقم بود..اما اون حقش نبود به خاطر شیطنت من اینجور مجازات شه..هنوزم ازش بدم میاد ..اما ته دلم یه جوریه..
ادامه دارد..
تشکر شده توسط :
#sevda#, * HANI *, * kiana *, * حدیث *, *hoda*, *madam*, *N*E*G*A*R*, *NaZ@NiN.B*, *sara-m*, *shima*, *دخت تپل*, *سمیه م*, *شهرزاد, .....ARAM, .yasmin, 199295, 1black rose, 2rrin, 677389, 85@HADIS, aban girl, Abandokht, abnos, afrooz87, afsaneh52, amirhosseinac, amisha, angry girl, anna43, Anolin, arefe90, Arezoo Khanoom, aroosak$ad, arshida1994, artii, asal naz, asal-661, asha, atefeh_49, atena60, atyek, aurora15, ava.n, avooOoli, ayandeh1, ayda90, azad_awesome, azar1, bahar.nt, barane abi, barane khazan, barin_s, benitto, betoche**, caarol, cloudyneda, darya tofani, degeer, delaram 0173, diablo8888, Dina*, EasTern_Girl, ebrahimi.fari, elahegood, elahye zibaei, Elen, ensankhob, esparo, f2kral, faezeh97, Farah123, fariba44, farisa, fary, farzina, FaTam, FaTiMa anjel, fereshteh00, fereshteh98i, fk-osh-d, flavia, gezal goli, ghazal rad, ghazal-xr75, Ghazaleh M, go501, gol e roz sefid, goldoneh1228, GOLE...KAGHAZI, hameshebatoamto, hana_m, hany111, hediyeh_b, himA$, hiva-20, HOOM@N, htamspam, ili mah, Just Say No, katoore, katy, khademre, kissroll, L!nA, leila banoo, lili 20, little princess, liuana, love_a, m noor, m.a.r.z.i, m0zhdeh, ma92, mahdiar, mahgol92, mahr0kh, mahsa 21, MAHSA-O, Maman fariba, manemah, mani1384, mania-h, Mansoure 391, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, maryama1992a, matin_a, medoza, MEHRABON-E, mehrniaa, melika_ta, meloda, mesi, michka_61, mina68, mina_75, mini_mini, Miss A, miss maryam, mona-95, moon shine, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, nancy.s, narciss, narges15, Nashenase tanha, nasrinz, nazlili, negar*pb, negin gold, negin.137, negin.abkar, niazruby, nilma62, niloofar-, niloofarafoolin, Niloofarmt, noperson, nushmak, PAEEZ70, pain, parei, paria mahan, pariedarya, parmida90, parnar, pati'a, perijooon, queen elizabeth, raha moozy, rangin, rayhane22, raz gol, reza9000, rinle, ronnin, S @hel, S*H*A*K*I*B*A, s-matin, s.invisible, saba28, sabzapari, saeide735, sahra4370, sajede jon, salia, samandf, saman_1234, samir, samiramis., sanaz_, sara.HB, sayeh66, sayna88, SAZAK73, scarlet73, sedena, Sepideh.ET, SETARE SOHEYL, setayesh1363, shadi 936, shahin47, shamim khanom, shayesteh 96, sheida_953, shiny star1, shirin.a, SHKH1371, shoola, sh_karan, sibsorkhhava, sipa, skyasal, Snow Dream, sogol 71, tahmin67, takshakh2838, tanen, tania_7, taranom32, tiger1978, to0oranj, UnKnOwN_Sh, valan, vampire_15, veis, violet_mahtab, yasaman20, yasaman_rad, yasii bano, z.rahmatian, zarpari04, zeinab75, ziglernata, zooohreh, Z_M267, ~mahdis~, ~nas!m~, آتری, آذردخت, آسمان ابری, آویشا, اب و اتش, اقاقی, الهام بانو, الهام1995, ایاتای, ایپک یولی, بابا-لنگ-دراز, باسیلیسک, بلور, بهار گل, تـرنج فاطمــي, تنها..., دخترویروسی, دریا دلنواز, دوست داشتني, رزصورتی, رهان, رودنا, روشانا, روژان6815, روژین21, رژلب, ریحون, زهرا صیادی, زوها, سافانا, ستاره 11, سحر 20, سلطان قلبها, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شرقي, شورم, شیدا احمدی, شیرین بانو, شیوا, ص- متين, عاطفه دلنواز, فانوس دریایی, فرنوش72, ماه رخسار, مرجون, مرضیه00, مرواریدجووون, معصومه آبی, مهدیه جون, مهرآذین, مهراد349, مهستی, نازنین 87, نازی22, نسرین..., نسيا, نسیب, نم نم باران, نگار.م.استقلال, نگین79, هادیانا, هیونگ, وارش67, پارمیس خانوم, پریسا71, پونام, چلیپا, کایسا, گمشده, یلدا 59, یلدا تقی زاده, یه دختر1995, ๑ Areefee ๑, ღHesaneღ, ♠YaSsi♠
قدیمی ۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

مینلی21 آواتار ها

پست بسیار مفید  +158 امتیاز     

بعد از دو روز رحیم همون رحیم قبلی شد..همون نگاه خشنو مرموز و سرد..احساسش یخ زده بود.اصلا به روش نیاورد برای من همچین کاری کرده منم به روی خودم نیاوردم این کتک خوردنش انتقام تموم سیلی هایی که ازش خورده بودم..
پدرم بعد از بی هوشی من کلی نرم شده بود..انگار چشمش ترسیده بودو گذاشت من تو مدرسه ای که تو روستامون بود برم رشته طبیعی..عاشق این رشته بودم اونروز با تموم وجودم خوشحال شدم
-ملیحه..ملیحه ..کجایی
اوف باز معلوم نیست این کجا فالگوش واستاده که نمیتونه جواب منو بده
-ملللیحه...
-بله..بله..چی شده..
-اون شنلی که خانم جانم برام بافته بود کجاست؟
-الان پیداش میکنم خانم..
-کجا بودی چرا جواب نمیدادی
-داشتیم با طلا صحبت میکردیم..میگن یه شکاف عمیق رو صورت رحیم افتاده که برای اون شلاقاییه که خورده..خانم میگن قیافه اش کریه بود کریه ترم شد..میگن حرومزاده ها اگه غسل
-بس کن ...تو چرا این حرفو میزنی
درسته باهاش بد بودم اما دوست نداشتم در موردش اینطوری حرف بزنن..قلبم به درد میومد وقتی همه اونو با اسم رحیم حرمزاده میشناختن..زخم روی
گوشه اشه..یه زخم بد شکل...
حدودا دو ماهی از مدرسه رفتن من میگذره..تموم وجودم شده درس درسو درس..به قول بهزاد اگه همینطوری ادامه بدم حتما دانشگاه تهران قبول میشم...دوست دارم معلم بشم..خیلی از معلمی خوشم میاد..مخصوصا از خانم محمدی انقد شیک بود که نگو..
-ساره زود باش دیگه دیر شد
-اومد م..
-
یسنا خانم داری به من زور میگیا اخه من بیام باهات تو کلاس بشینم درس بلد نیستم خط کش میخورم..من نمیخوام درس بخونم..من میخوام شوهر کنم بچه دار بشم..بچه هام..
-اووو..بسه..بسه ..تو باید درس بخونی..تو دوست منیو باید
-خدا من به کی بگم دردمو..اینم مثل باباش همش بلده زور بگه..
نمیدونم چرا یه دفعه از کوره در رفتم
-خلایق هر چه لایق.اصلا هر غلطی..
هرچی فکر کردم هیچی سخنرانی به ذهنم نیومد براش بکنم..فقط قدمامو تند تر کردمو رفتم مدرسه..ساره اونروز نیومد..نمیدونم این دختر چرا انقد خنگه..اخه مگه بده ادم درس بخونه..یه زن روشنفکر بشه..نمیدونم والا..اونروز انقد حواسم پرت بود که اصلا نفهمیدم درس اون روز چی بود..
تو راه برگشتن به عمارت داشتم با خودم شعر فروغی با خودمم زمزمه میکردم که دیدم یه غول تشن جلوم سبز شد
نقد و بررسی رمان دختر ارباب
تشکر شده توسط :
#sevda#, * HANI *, * kiana *, * حدیث *, *hoda*, *madam*, *N*E*G*A*R*, *NaZ@NiN.B*, *sara-m*, *shima*, *دخت تپل*, *سمیه م*, *شهرزاد, .....ARAM, .yasmin, 199295, 1black rose, 2rrin, 677389, 85@HADIS, A.p.b, Abandokht, abnos, afrooz87, afsaneh52, amisha, angry girl, anna43, Anolin, arefe90, Arezoo Khanoom, aroosak$ad, arshida1994, artii, asal naz, asal-661, asha, asrin_1994, atish69, atyek, aurora15, ava.n, avooOoli, ayandeh1, ayda90, azad_awesome, azar1, bahar.nt, barane abi, barane khazan, barin_s, benitto, betoche**, caarol, darya tofani, degeer, delaram 0173, diablo8888, Dina*, dokhtare paeezi, EasTern_Girl, ebrahimi.fari, elahegood, elahye zibaei, Elen, ensankhob, esparo, f2kral, Farah123, fariba44, farisa, fary, farzina, FaTam, fk-osh-d, flavia, gezal goli, ghazal rad, ghazal-xr75, go501, gol e roz sefid, GOLE...KAGHAZI, hameshebatoamto, hana_m, hed!e, hed2010, hediyeh_b, himA$, hiva-20, HOOM@N, htamspam, ili mah, Just Say No, katoore, katy, khademre, L!nA, leila banoo, lili 20, little princess, liuana, love_a, m noor, m.a.r.z.i, m0zhdeh, ma92, mahdiar, mahgol92, Mahoor92, mahr0kh, mahsa 21, MAHSA-O, Maman fariba, manemah, mani1384, mania-h, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, maryama1992a, matin_a, medoza, MEHRABON-E, mehrniaa, meloda, mesi, michka_61, mina68, mina_75, Miss A, miss maryam, mona-95, moon shine, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, nancy.s, narciss, narges15, Nashenase tanha, nasrinz, nazlili, negar*pb, negin gold, negin.137, negin.abkar, niazruby, nilma62, niloofar-, niloofarafoolin, Niloofarmt, noperson, nushmak, p@ry, pain, parei, paria mahan, pariedarya, parmida90, parnar, pati'a, perijooon, queen elizabeth, rangin, rayhane22, raz gol, reza9000, ronnin, S @hel, S*H*A*K*I*B*A, s-matin, s.invisible, saba28, sabzapari, saeide735, sahra4370, sajede jon, salia, samandf, saman_1234, samir, samiramis., sanaz_, sara.f, sara1995, sarma1010, sayeh66, sayna88, SAZAK73, scarlet73, sedena, Sepideh.ET, SETARE SOHEYL, setayesh1363, shahin47, shamim khanom, shayesteh 96, sheida_953, shirin.a, SHKH1371, shoola, sh_karan, sibsorkhhava, sipa, skyasal, sogol 71, sunaz, syhbyt, takshakh2838, tania_7, tiger1978, to0oranj, UnKnOwN_Sh, valan, vampire_15, veis, violet_mahtab, yas6662, yasaman20, yasesabs, yasii bano, z.rahmatian, zeinab75, ziglernata, Z_M267, ~elin~, ~mahdis~, آتری, آذردخت, آسمان ابری, آویشا, اب و اتش, اقاقی, الهام بانو, الهام1995, ایاتای, ایماز, ایپک یولی, بابا-لنگ-دراز, باسیلیسک, بلفى, بلور, بهار گل, تـرنج فاطمــي, تنها..., خیال غزل, دخترویروسی, دوست داشتني, رودنا, روشانا, روژان6815, روژین21, ریحون, زهرا صیادی, زوها, سافانا, سحر 20, سلطان قلبها, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شاپررک, شه تاو, شورم, شیدا احمدی, شیرین بانو, شیوا, ص- متين, عاطفه دلنواز, فرنوش72, ماجده, ماه رخسار, مرضیه00, مرواریدجووون, مسافر زمستون, معصومه آبی, مهدیه جون, مهرآذین, مهراد349, مهستی, نازنین 87, نسرین..., نسيا, نسیب, نم نم باران, نگین79, هادیانا, هیونگ, وارش67, پارمیس خانوم, پونام, چلیپا, گمشده, یلدا 59, یلدا تقی زاده, یه دختر1995, ๑ Areefee ๑, ღHesaneღ, ♠YaSsi♠
قدیمی ۲۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

مینلی21 آواتار ها

پست بسیار مفید  +145 امتیاز     

خواستم راهمو ادامه بدمو به روی خودم نیارم ..هر طرف که میرفتم اونا جلوم سبز میشدن نمیدونستم چکار کنم..مثلا خیر سرم میخواستم از میانبر بیام...نمیتونستم جیغ بکشم انگارر یکی به گلوم چنگ انداخته بودو راه صدامو بسه بود..
اونا هم هیچی نمیگفتن فقط با یه لبخند مسخره رو لبشون به دست و پا زدن من ببرای فرار نگاه میکردند..
-داود بزنم بی ریختش کنم..
-نه حیف این خوشگله نیست میخوای بی ریختش کنی..بذار میخوام مادر بچه هام بشه
من مثل گنجشگ زیر بارون مونده نفسام به شمارش افتاده بود..ایتجا هم تاریک بود هم خلوت..خدااا..نذر امامزاده عبداله میکنم کمکم کن...خدایا یه کاری کن بکشنم..خدایا نذار ابروم بره..نذار ابروی پدرم بره.نذار..خدایا به مامانم رحم کن..به بی بی رحم کن..یا امام ..اون لحظه انگار خدا هم صدامو نشنید..داود اومد سمتم..هیکلش خیلی گنده. البته زشت بود.نمیدونم چرا تو این موقعیت دارم به هیکلش فکر میکنم..یه سبیل پرپشت هم داشت.قیافش مثل قاتلا بود.وقتی اومد نزدیکم مثلا میخواست ادای فیلما رو در یاره لبشو نزدیک گوشم اورد و خیلی اروم گفت..
-وای چه جیگری..
دهنش وای بوی دهنش اصلا تو عمرم بو به این بدی حس نکرده بودم..
-با من چکار داری..مگه خودت خواهر مادر نداری..دوست داری یکی با ناموست اینکارو بکنه..کثافت پس فطرت.ناموس ارباب ناموس تو هم هست..اشغال.
هیچی نگفت فقط با لبخند نگام میکرد انگار از حرص خوردنای من لذت میبرد
-کم پدر من برای امثال شما پاپتی ها زحمت کشید
داود حرفی نزد در عوضش اون یکیه از پاپتی گفتن من عصبانی شد...اومدو بهم حمله کرد..
-کثافت ..خواهر داود هم سن الان تو بود ..مرد ..نامزد من مرد ..چرا به خاطر پدر تو
-به پدر من چه ربطی داره..نکنه بابام..
هنوز حرفم تموم نشد که با قدرت زد تو دهنم
بابای کثافتت..مست بود..سمیه داشت از خونه خواهرش برمیگشت..بابات ..
-خفه شو ابراهیم..
-حالا نوبت توا بابات باید ببینه..باید ببینه با دخترش همون کاریو میکنیم..که اون با سمیه من کرد..با سمیه پاک من..اشغال کثافت.اون به یه دختر همسن دختر خودشم رحم نکرد..تو باید بی ابرو شی..باید..
اومد طرفم ..جیغ کشیدم..داود فقط داششت نگام میکرد اما ابراهیم با وحشی گری یقه پیراهنمو پاره کرد..میخواست منو ببوسه اما من نمیذاشتم..تقلا میکردم..اونم مثلا میخواست خسته ام کنه از دیدن تقلاهای من لذت میبرد..
-باید تقاص بدی..باید تقاص سمیه منو بدی..ارباب باید بدونه کثافت بازیاش کار دستش داده..
من فقط جیغ میزدم..و خدارو صدا میکردم..تموم مدت تو دلم یه چیز میخواستم اونم مرگو...
-هی الاغ داری چکار میکنی.هان..داری چه گ..ه..ی میخوری..
رحیم بود خودش بود.چقدر صداش به نظرم با جذبه و خوش اهنگ اومد..
.خدایا مرسی حرفمو گوش کردی..خدایا دمت گرم واقعا خوب به دادم رسیدی..مرسی خدایا..خدایا خیلی بامرامی
..برام مهم نیست ببینه دختر مغرور ارباب که جلو همه زورگوییاش وامیستاد الان تو مشت دوتا کثافته..مثل بره واستاده اصلا از اون زبونش خبری نیست..برام مهم نیست ببینه دختر ارباب از خونواده اصیل با اون همه دبدبه و کبکبه خودشو خیس کرده از ترس..لباسای پاره امم مهم نیست..فقط مهم اینه که نجات پیدا کردم..مهم اینه که خدا صدامو شنید..که دادرسی منو به بعدا موکول نکرد...
ادامه دارد...
از دوستای گلم ممنونم که که میان نقد و به این تاپیک رونق میدان..دوستت دارم..خیلی خیلی ..قسمت هیجانی داستان هنوز مونده..مطمئنم خوشتون میاد..بووووس
مینلی...

ویرایش توسط مینلی21 : ۱۳ تير ۱۳۹۲ در ساعت ۰۲:۱۲ قبل از ظهر
تشکر شده توسط :
#sevda#, * HANI *, * kiana *, * حدیث *, **solmaz**, *madam*, *N*E*G*A*R*, *NaZ@NiN.B*, *sara-m*, *shima*, *دخت تپل*, *سمیه م*, *شهرزاد, .....ARAM, .yasmin, 199295, 1black rose, 2rrin, 677389, 85@HADIS, A.p.b, aban girl, Abandokht, afrooz87, afsaneh52, amirhosseinac, anna43, Anolin, Arezoo Khanoom, aroosak$ad, arshida1994, artii, asal naz, asal-661, asha, asrin_1994, atish69, atyek, ava.n, avooOoli, ayandeh1, ayda90, azar1, bahar.nt, barane abi, barane khazan, barin_s, benitto, betoche**, caarol, cloudyneda, darya tofani, degeer, delaram 0173, diablo8888, EasTern_Girl, ebrahimi.fari, elahegood, elahye zibaei, Elen, ensankhob, esparo, f2kral, faezeh97, Farah123, fariba44, farisa, fary, farzina, FaTam, fereshteh98i, fk-osh-d, flavia, gezal goli, ghazal rad, ghazal-xr75, Ghazaleh M, go501, gol e roz sefid, GOLE...KAGHAZI, hameshebatoamto, hana_m, hany111, hed!e, hediyeh_b, himA$, hiva-20, HOOM@N, htamspam, ili mah, Just Say No, katoore, katy, khademre, L!nA, leila banoo, lili 20, little princess, liuana, love_a, m noor, m.a.r.z.i, m0zhdeh, ma92, mahdiar, mahgol92, Mahoor92, mahr0kh, mahsa 21, MAHSA-O, makki, Maman fariba, manemah, mani1384, mania-h, Mansoure 391, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, maryama1992a, matin_a, medoza, MEHRABON-E, mehrniaa, melika_ta, meloda, michka_61, mina68, mina_75, mini_mini, Miss A, miss maryam, mona-95, moon shine, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, nancy.s, narciss, narges15, Nashenase tanha, nazlili, negar*pb, negin gold, negin.137, negin.abkar, niazruby, nilma62, niloofar-, niloofarafoolin, Niloofarmt, noperson, nushmak, p@ry, pain, parei, paria mahan, pariedarya, parmida90, parnar, pati'a, perijooon, rangin, rayhane22, raz gol, reza9000, ronnin, S @hel, S*H*A*K*I*B*A, s-matin, s.invisible, saba28, sabzapari, saeide735, sahra4370, samandf, saman_1234, samir, samiramis., sanaz_, sara.HB, sara1995, sayeh66, sayna88, SAZAK73, scarlet73, sedena, Sepideh.ET, SETARE SOHEYL, setayesh1363, shahin47, shamim khanom, shayesteh 96, sheida_953, shirin.a, SHKH1371, shoola, sh_karan, sibsorkhhava, sipa, skyasal, sogol 71, soheila1984, syhbyt, takshakh2838, tanen, tania_7, tiger1978, to0oranj, UnKnOwN_Sh, valan, vampire_15, veis, violet_mahtab, yas6662, yasaman20, yasesabs, yasii bano, z.rahmatian, zeinab75, ziglernata, zooohreh, Z_M267, ~mahdis~, آتری, آذردخت, آسمان ابری, آویشا, اب و اتش, اقاقی, الهام بانو, الهام1995, ایاتای, ایماز, ایپک یولی, بابا-لنگ-دراز, باسیلیسک, بلفى, بلور, تـرنج فاطمــي, تنها..., خیال غزل, دخترویروسی, دوست داشتني, رودنا, روشانا, روژان6815, روژین21, ریحون, زهرا صیادی, زوها, سافانا, سحر 20, سلطان قلبها, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شاپررک, شورم, شیدا احمدی, شیرین بانو, شیوا, ص- متين, عاطفه دلنواز, فرنوش72, لیلا 72, ماجده, ماه رخسار, مرضیه00, مرواریدجووون, مسافر زمستون, معصومه آبی, مهدیه جون, مهرآذین, مهراد349, مهستی, نازنین 87, نسرین..., نسيا, نم نم باران, نگین79, هادیانا, هیونگ, وارش67, پارمیس خانوم, پریسا71, پونام, چلیپا, گمشده, یلدا 59, یلدا تقی زاده, یه دختر1995, ๑ Areefee ๑, ღHesaneღ, ♠YaSsi♠
قدیمی ۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ قبل از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

مینلی21 آواتار ها

پست بسیار مفید  +146 امتیاز     

گلی ها شرمنده اما تا نظرتون راجع به روند داستانم ندونم تا نقاط ضعفمو ندونم ادامه نمیدم..به حضور همتون نیاز دارم..تعریف بی دلیل نمیخوام نقد میخوام از همتون..
اونا رو تا حد مرگ کتک زد اونقدر که وقتی ولشون کرد نتونستند تا چند دقیقه از جاشون تکون بخورن
..من خودمو جمع کرده بودم کنار دیوار و فقط گریه میکردم..استرسو خیسی لباسم باعث شده بود احساس سرما کنم تمم تنم میلرزید..با اینکه دعوا تموم شده بود اما بازم به طرفم نیومد..یه گوشه واستاده بودو داشت سیگار میکشید...گریه بی صدام تبدیل به هق هق شده بود..سرمو گذاشتم رو پامو یک ریز گریه میکردم..نیاز به دلداری داشتم..درسته ازم متنفره اما من حالا نیاز به دلسوزی دارم..اما اون از سنگه..میدونستم کم حرفه..ولی دوست داشتم احساسشو تو این لحظه بگه...چقد خودخواه..
-بسه اب غوره ..پاشو بریم عمارت..چشم ارباب روشن با این دخترش..با کدومشون اشنا بودی..
-به خدا من نمیشناختموشون..
اومد طرفم دو تا بازوهامو گرفت
-احمق به فکر پدرت نبودی..با این یه لاقبا ها
-تو حق نداری راجع به من اینطوری فکر کنی
با اینکه حالم خوب نبود..هم تنم میلرزید هم احساس ضعف داشتم با گریه ای که سعی میکردم قورتش بدمو به فریاد تبدیلش کنم با اینکه نیاز به دلجویی داشتم نه بازجویی ..اما ادامه دادم
-من بد/ کاره ام..تو چطور میتونی اینو بگی اینا اومدن انتقام اربابو از دخترش بگیرن.اومدن با بی ابرو کردن من ابروی رفته دخترشونو برگردونن..اینا میخواستن منو خار کنن..که کردن..که بدون اینکه دست به جسمم بزنن منو بی ابرو کردن..
دیگه نتونستم..لرزش تنم بیشتر شده بود..انگار حس از پاهام رفته بود..
-پاشو بریم عمارت..
ضعف داشتم اما به روی خودم نیاوردمو بلند شدم..تازه نگام به وضعیت لباسم افتاد ..بالاتنه ام تقریبا برهنه بود ..دستمو حایل بدنم کردم..هنوز چند قدم راه نرفته بودم که احساس کردم تو چرخو فلک نشستم..همه چی دورم میچرخید....رحیمم همون لحظه برگشت..تا وضعیتمو دید با یه قدم بلند خودشو بهم رسوندو منو کشید تو بغلش..
تو تموم زندگیم فکر نمیکردم ی روزی رحیم یکیو بغل کنه..اون از زنا مخصوصا من متنفر بود اما حالا داشت خواسته یا نا خواسته منو به خودش فشار میداد..اروم شدم.از اینکه الان یه مرد کنارمه..یه مرد خشن مثل شیر پشتمه تواین لحظه فقط اینو میخواستم..
بدون اینکه ازم اجازه بگیره داشت دستشو میذاشت زیر پام تا از زمین بلندم کنه..که با یه نه اونو به خودش اوردم
-چته ..نمییتونی راه بیای باید زود بریم عمارت..
با یغض بهش گفتم خودمو خیس کردم.خدا میدونه چقد برام سخت بود صدای ترق ترق خرده شیشه های غرورمو شنیدم.اما اون انگار حرفمو نشنیده..نه نگاهی نه پوزخندی نه ترحمی هیچی..فقط از رو زمین بلندم کرد..
-گریه نکن
حس کردم تموم شدم اگه کارگرا منو با این وضعیت میدیدند ابروی پدرم میرفت..خانم جانم دور از جونش حتما سکته میکرد..
رحیم یه دفعه واستاد انگار تازه پیراهنمو دید..فقط غرید با صدای بلند منو گذاشت زمین..چکارت کردن..
-فقط لباسمو پاره کردن..بخدا هیچکار
..اشک میریختم..داشت میرفت..منو گذاشته بودو داشت تنها میرفت..اما نصفه راه برگشت پیراهنشو در اوردو پوشوند به من..
دوباره بغلم کرد..اخماش هنوز تو هم بود..با فک بیرون زده..قیافه ترسناکی اشت..قدشم بلند بود با هیکل ورزشکاری.زخم رو گونه اش ناجور تو ذوق میزد..چشمای میشی نافذی داشت . یه اخم که چاشنی همیشگی صورتش بود
.اونم راه پشت عمارتو بلد بود منو از اونجا برد تو ..نخواست ابروم بره..نخواست همه به چشم به دختر بد بهم نگاه کنن نخواست جلو همه تحقیر بشم.منو نشوند پشت سنگی که جلو در اتاقم بود..
-همینجا بشین.ملیحه رو که اودم بیرون تو برو تو..
نفهمیدم..اینکارش برا چیه..قطعا از دوست داشتن نیست..شاید به خاطر پدرم..شاید هم به خاطر مرامو مردونگی که داشت اما من حس کردم تموم وجود پر از حس سپاسگذاریه..صداش کردم
-رحیم
ادامه دارد...

ویرایش توسط مینلی21 : ۱۳ تير ۱۳۹۲ در ساعت ۰۲:۱۶ قبل از ظهر
تشکر شده توسط :
#sevda#, * HANI *, * kiana *, * حدیث *, *hoda*, *madam*, *N*E*G*A*R*, *NaZ@NiN.B*, *sara-m*, *shima*, *دخت تپل*, *سمیه م*, *شهرزاد, .....ARAM, 199295, 1black rose, 2rrin, 677389, 85@HADIS, A.p.b, aban girl, Abandokht, afrooz87, afsaneh52, amirhosseinac, angry girl, anna43, Anolin, arefe90, Arezoo Khanoom, aroosak$ad, arshida1994, artii, asal naz, asal-661, asrin_1994, atish69, atyek, aurora15, ava.n, avooOoli, ayandeh1, ayda90, azar1, bahar.nt, barane abi, barane khazan, barin_s, benitto, betoche**, caarol, cloudyneda, darya tofani, degeer, diablo8888, EasTern_Girl, ebrahimi.fari, elahegood, elahye zibaei, Elen, ensankhob, esparo, f2kral, Farah123, fariba44, farisa, fary, farzina, FaTam, FaTiMa anjel, fereshteh98i, fk-osh-d, flavia, gezal goli, ghazal rad, ghazal-xr75, go501, gol e roz sefid, hameshebatoamto, hana_m, hany111, hed!e, hediyeh_b, himA$, hiva-20, HOOM@N, htamspam, ili mah, Just Say No, katoore, katy, khademre, L!nA, leila banoo, lili 20, little princess, liuana, love_a, m noor, m.a.r.z.i, m0zhdeh, ma92, mahdiar, mahgol92, mahr0kh, mahsa 21, MAHSA-O, mahsadina, makki, Maman fariba, manemah, mani1384, mania-h, Mansoure 391, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, maryama1992a, matin_a, medoza, MEHRABON-E, mehrniaa, melika_ta, meloda, mesi, michka_61, mina68, mina_75, mini_mini, Miss A, miss maryam, mona-95, moon shine, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, nancy.s, narciss, narges15, Nashenase tanha, nasrinz, nazlili, negar*pb, negin gold, negin.137, negin.abkar, niazruby, nilma62, niloofar-, niloofarafoolin, Niloofarmt, noperson, nushmak, p@ry, pain, parei, pariedarya, parmida90, parnar, pati'a, perijooon, rangin, rayhane22, raz gol, reza9000, ronnin, S @hel, S*H*A*K*I*B*A, s-matin, s.invisible, saba28, sabzapari, saeide735, sahar_268, samandf, samane66, saman_1234, samir, samiramis., saqi, sara.f, sara.HB, sara1995, sarma1010, sayeh66, sayna88, scarlet73, sedena, Sepideh.ET, SETARE SOHEYL, setayesh1363, shadi 936, shahin47, shamim khanom, shayesteh 96, sheida_953, sheldon, shirin.a, SHKH1371, shoola, sh_karan, sibsorkhhava, sipa, skyasal, sogol 71, sunaz, takshakh2838, tanen, tania_7, taranom32, tiger1978, to0oranj, UnKnOwN_Sh, valan, vampire_15, veis, violet_mahtab, yas6662, yasaman20, yasesabs, yasii bano, z.rahmatian, zeinab75, ziglernata, Z_M267, ~ELAHE~, ~elin~, ~mahdis~, ~nas!m~, آتری, آذردخت, آسمان ابری, آویشا, اب و اتش, اقاقی, الهام بانو, الهام1995, ایاتای, ایماز, ایپک یولی, بابا-لنگ-دراز, باسیلیسک, بلفى, بلور, تـرنج فاطمــي, تنها..., دخترویروسی, دوست داشتني, رودنا, روشانا, روژان6815, ریحون, زهرا صیادی, زوها, سافانا, سحر 20, سلطان قلبها, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شاران, شاپررک, شرقي, شورم, شیدا احمدی, شیرین بانو, شیوا, ص- متين, عاطفه دلنواز, فرنوش72, لیلا 72, ماجده, ماه رخسار, مرضیه00, مرواریدجووون, مسافر زمستون, معصومه آبی, مهدیه جون, مهرآذین, مهستی, نازنین 87, نسرین..., نسيا, نسیب, نم نم باران, هادیانا, هیونگ, وارش67, پارمیس خانوم, پریسا71, پونام, چلیپا, کایسا, گل یاس, گمشده, یلدا 59, یلدا تقی زاده, یه دختر1995, ๑ Areefee ๑, ღHesaneღ, ♠YaSsi♠
قدیمی ۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

مینلی21 آواتار ها

پست بسیار مفید  +139 امتیاز     

-نمیخواد چیزی بگی..فقط زودی خودتو مرتب کن
از حرفاش کروور کرور سردی تراوش میکرد..انگار ادم اهنی داره حرف میزنه اما بازم..دستش درد نکنه..خدا عوضش بده
نمیدونم اینهمه انرژی از کجا اومد ولی همین که لباسمو با یه پیراهن کمر چین دار خوشگل عوض کردم راحت شدم..تنم هنوز نجس بود..خونه ما مثل خونه همه اربابا این اطراف اتاق اتاق بود..یعنی همه اتاقا به ایوون راه داشت..سه پله که از ایوون میومدی پایین مستراح بود...جلوشم یه حیاط گنده بود که که زمینش به جای مزاییک با گل کوبیده فرش شده بود..باید میرفتم مستراحو خودمو اب میکشیدم...نمیدونم رحیم ملیحه رو چه طوری سرگرم کرده بود که هنوز سرو کله اش پیدا نبود...
وقتی خودمو اب کشیدم تموم فکرم ازاد شد..خدایا شکرت...
داشتم مشقامو مینوشتم که ملیحه اومد تو ..بیحال بود..
-سلا خانم..کجا بودی تا حالا دلم هزار راه رفت
-با ساره دعوام شده بود یه ذره با خودم خلوت کردم..تو کجا بودی
-رحیم ذلیل مرده منو برده تو اتاقشو میگه اتاقشو مرتب کنم..خودشم نمیدونم کدوم گوری رفت..خدا بکشدش همه از دستش راحت شن..به خدا خانم جان هر وقت میبینمش این تنم مثل سگ سرما زده میلرزه..
-دور از جون..حالا مرتب کردی
-اخه اونکه تو اتاقش چیزی نداره..فقط میخواست منو تا اونجا بکشونه..
راست میگفت..اتاق رحیم قسمت کناری امارت بود..یه اتاق 9 متری..یه بار با ساره یواشکی توشو دیده بودم..به فرش پاره توش بود با یه دست رخت خواب با یه چراغ اترا همین..تموم دارای رحیم مغرور ما همین بود
گلوم درد میکنه فک کنم سرما خورم البته اینا رو ملیحه گفته کلی غر غر کرد که چرا تا حالا بیرون موندم تو این سرما نمیدونه که امروز چه ها برمن گذشت..از همه بدتر قهر کردن ساره بود..انقد که به ساره وابسته ام به هیچکس وابسته نیستم..
چشمامو که باز کردم صدای دادو بیدا رحیم از تو محوطه عمارت میومد که طبق معمول داشت به کارگرا زور میگفت.پدرم تو همون حیاط بساط نجاری راه انداخته بود...در و پنجره میساختن..تو سرما و گرما زیر الاچیق بزرگی که پدرم ساخته بود ...از کارگاه جدا و گرم نرم خبری نبود..یه ادم سنگدل مثل رحیمم بالاسرشون بود که نمیذاشت از جاشون تکون بخورن....
امروز مجبورم تنها برم مدرسه ممکن نیست ساره برگرده به جایی که همه مسخره اش میکنن..اگه تا حالا هم اومده به خاطر حمایت من بود
لباسمو میپوشمو یه روسری سرم میکنم سعی میکنم موهای بلند بافته شدمو توش قایم کنم..با یه دفتر پیش به سوی مدرسه...نمیدونم چرا هر چی میگذره بیشتر دلم راغب درس خوندن میشه..بهزادم برام هر وقت که از تهران میاد برام کتاب میاره..میگه ادمایی که کتاب نمیخوتنن کورن..راست میگه..
با قدمایی لرزون به سمت مدرسه محقرم پا میذارم...
ادامه دارد...
از mzm 1368--rodena--sajede jon و barin ممنونم که تو نقد اومدن..گلی خونا خیلی دوستتون دارم...

ویرایش توسط مینلی21 : ۱۳ تير ۱۳۹۲ در ساعت ۰۲:۲۰ قبل از ظهر
تشکر شده توسط :
#sevda#, * kiana *, * حدیث *, *hoda*, *madam*, *N*E*G*A*R*, *NaZ@NiN.B*, *sara-m*, *shima*, *دخت تپل*, *سمیه م*, *شهرزاد, .....ARAM, .yasmin, 199295, 1black rose, 2rrin, 677389, 85@HADIS, aban girl, Abandokht, afrooz87, afsaneh52, amisha, angry girl, anna43, Anolin, arefe90, Arezoo Khanoom, aroosak$ad, arshida1994, artii, asal naz, atish69, atyek, ava.n, avooOoli, ayda90, azar1, bahar.nt, barane abi, barane khazan, barin_s, betoche**, caarol, dada1, darya tofani, degeer, delaram 0173, diablo8888, dokhtare paeezi, EasTern_Girl, elahegood, elahye zibaei, Elen, elish688, ensankhob, f2kral, Farah123, fariba44, farisa, fary, farzina, FaTam, fatima983, fereshteh98i, fk-osh-d, flavia, gezal goli, ghazal-xr75, go501, gol e roz sefid, GOLE...KAGHAZI, hameshebatoamto, hana_m, hed!e, hediyeh_b, himA$, hiva-20, HOOM@N, htamspam, ili mah, Just Say No, katoore, katy, L!nA, leila banoo, lili 20, liuana, love_a, m noor, m.a.r.z.i, ma92, mahgol92, Mahoor92, mahr0kh, mahsa 21, MAHSA-O, mahsadina, makki, Maman fariba, manemah, mani1384, mania-h, Mansoure 391, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, maryama1992a, matin_a, MEHRABON-E, mehrniaa, melika_ta, meloda, mesi, michka_61, mina68, mina_75, mini_mini, miss maryam, mona-95, moon shine, ms_f90, mzm1368, n.d.sari, nancy.s, nane sarma, narciss, narges15, Nashenase tanha, nasrinz, nastaran1351, nazlili, negar*pb, negin gold, negin.137, negin.abkar, niazruby, nilma62, niloofar-, niloofarafoolin, Niloofarmt, noperson, nushmak, p@ry, pain, parei, pariedarya, parmida90, parnar, pati'a, raha72., rangin, rayhane22, raz gol, reza9000, ronnin, S @hel, S*H*A*K*I*B*A, s-matin, s.invisible, saba28, sabzapari, saeide735, sahar_268, samandf, samane66, saman_1234, samir, samiramis., sanaz_, sara.f, sara.HB, sara1995, sayeh66, sayeh921, sayna88, scarlet73, sedena, SETARE SOHEYL, setayesh1363, sh.mrjan, shadi 936, shahin47, shamim khanom, shayesteh 96, sheida_953, sheldon, shirin.a, SHKH1371, sh_karan, sibsorkhhava, sipa, skyasal, sogol 71, sunaz, syhbyt, takshakh2838, tanen, tania_7, taranom32, tenten, tiger1978, to0oranj, UnKnOwN_Sh, vampire_15, veis, violet_mahtab, vorooojak77, yas6662, yasaman20, yasesabs, yasii bano, z.rahmatian, zeinab75, ziglernata, Z_M267, ~ELAHE~, ~mahdis~, ~nas!m~, آتری, آذردخت, آسمان ابری, آویشا, اب و اتش, ارکیده سفید, اقاقی, الهام بانو, ایاتای, ایماز, ایپک یولی, بابا-لنگ-دراز, باسیلیسک, بلفى, بلور, بهار گل, تـرنج فاطمــي, تنها..., دخترویروسی, دوست داشتني, رودنا, روژان6815, ریحون, زهرا صیادی, زوها, سافانا, سحر 20, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شاران, شاپررک, شورم, شیدا احمدی, شیرین بانو, شیوا, ص- متين, عاطفه دلنواز, فانوس دریایی, فرنوش72, لیلا 72, ماه رخسار, مرضیه00, مرواریدجووون, مسافر زمستون, معصومه آبی, مهدیه جون, مهرآذین, مهراد349, مهستی, مُحی, نازنین 87, نداي عشق, نسرین..., نسيا, نسیب, نم نم باران, هادیانا, هیونگ, وارش67, پارمیس خانوم, پونام, چلیپا, کاریز49, گمشده, یلدا 59, یلدا تقی زاده, یه دختر1995, ღHesaneღ, ♠YaSsi♠
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش