ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
کف بینی - صفحه 2

www.eraofempire.irنودهشتیا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: کف بینی

 1. Top | #11

  کاربر حرفه ای


  تاریخ عضویت
  شهریور 1388
  نوشته ها
  6,768
  میانگین پست در روز
  2.98
  محل سکونت
  زیر سقف این دنیا
  تشکر از کاربر
  14,391
  تشکر شده 128,870 در 7,297 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  بندهاي انگشت هر كدام نشانههايي از شخصيت شماست، كافي است به بلندي آنها توجه كنيد
  رابطه جالب شخصیت شما با انگشتان دستتان


  آيا تا به حال بهطور دقيق به انگشتان دستان خود نگاه كردهايد؟ تا به حال فكر كردهايد كه به كدام يك علاقه بيشتري نسبت به بقيه داريد؟ با دقت نگاه كنيد.

  آيا تا به حال بهطور دقيق به انگشتان دستان خود نگاه كردهايد؟ تا به حال فكر كردهايد كه به كدام يك علاقه بيشتري نسبت به بقيه داريد؟ با دقت نگاه كنيد. بهنظر ميرسد همين خطوط مختلف موجود روي انگشتان دست كه آنها را به بندهاي مختلف طبقهبندي ميكند، نقش مهمي در شخصيت ما ايفا ميكند. درحاليكه ما فكر ميكنيم اين خطوط نميتواند تفاوت چنداني بين افراد مختلف داشته باشد. بلندي و كوتاهي هر كدام از آنها پيامي از درون به شما ابلاغ ميكند؛ پيامي كه ميتواند در شناخت بهتر شما از خودتان و حتي بررسي آنچه در آن استعداد داريد موثر باشد. به نخستين نگاه سريع و حس خود اعتماد كنيد. بندها به ما ميگويند كه آيا ما فردي روشنفكر و پيرو عمل هستيم يا فردي فيزيكي؟ در اين شماره قرار است نگاهي عميق بر انگشتان خود داشته باشيد.


  بندهاي روي انگشتان

  وقتي كف دستتان را رو بهصورت قرار دادهايد به انگشتانتان نگاه كنيد. ميبينيد كه هر يك از انگشتان شما به 3 بند تقسيم شده است. متوجه 3 خط تيره افقي خواهيد شد كه هر بند را از ديگري جدا ميكند. مهمترين چيزي كه بايد مورد توجه قرار گيرد اين است كه كدام بند، بلندترين است. معمولا يك سري از بندها حتي گاهي به ميزان كم (بالايي، مياني يا پاييني) بلندتر از بندهاي ديگر هستند.

  بلندتر بودن بندهاي پاييني : شماكاردستي را دوست داريد

  اگر بندهاي پايين انگشتان شما بلندتر است از نظر فيزيكي قوي بوده و بدني تندرست داريد. آنچه در بين اين نوع افراد مشترك است اين است كه از كار كردن با دست لذت ميبرند. اين نوع كار ميتواند تعمير و ساخت اشيا يا آشپزي باشد. جابهجايي و تغيير براي شما خيلي سخت است. چسبيدن به يك برنامه روزانه در دستيابي به اهدافتان كمك ميكند.

  بلندتر بودن بندهاي مياني : شما بلند همت هستيد

  بلندتر بودن بندهاي مياني انگشتان شما نشاندهنده اين است كه فردي بلند همت هستيد و مايليد به اهدافتان برسيد. با بالا رفتن سن ممكن است به بازرگاني يا تجارت بپردازيد زيرا پول را و آنچه با آن خريداري ميشود، دوست داريد. بلندتر بودن بندهاي مياني انگشتان موجب تمايل فرد به تملك و گردآوري مال ميشود.

  بلندتر بودن بندهاي بالايي انگشتان: شما يك متفكريد

  اگر بندهاي بالايي انگشتان دست شما بلندتر هستند در اين صورت شما فرد متفكري هستيد. آموختن و جمعآوري اطلاعات را دوست داريد. افرادي كه بند بالايي انگشتان آنها بلندتر است كارهايي مانند بازي شطرنج، خواندن كتاب و حل كردن جدول را دوست دارند. همچنين شما مايليد پيرامون افراد انديشمندي باشيد كه ميتوانند چيزهايي را به شما بياموزند. ممكن است از خواندن تاريخ يا مطالعات اجتماعي لذت ببريد. گزارشهاي خبري نيز براي شما جالب هستند زيرا دوست داريد از آنچه در جهان ميگذرد آگاه باشيد.

  اتر، انرژي حول دستان ما

  8 عنصر وجود دارد كه شامل زمين، آب، آتش، هوا، اتر، فكر، هوش و ضمير است. از اين عناصر 4 مورد آنها فيزيكي و 4 مورد غيرفيزيكي هستند. وجود اين 8 عنصر در هر انسان به نسبت مساوي است. عناصر فيزيكي شامل زمين آب، آتش و هواست. اين عناصر ميتوانند از طريق بينايي، چشايي و بويايي تجربه شوند.

  عناصر غيرفيزيكي ذهن، هوش و ضمير هستند و نميتوانيم آنها را با حسهايمان درك كنيم زيرا بيانگر آگاهي روح هستند. عنصر اتر در مرز بين فيزيكي و غيرفيزيكي قرار دارد. نوسان صدا در واقع ماحصل دنياي اتري است. صدا توسط هوا حمل ميشود ولي توسط آن ايجاد نميشود بلكه ايجاد آن توسط اتر است. هر چيزي كه در اين دنيا بهطور فيزيكي توليد ميشود از ارتعاش صدا آغاز ميشود. بهعنوان مثال پس از اينكه طرحي توسط مغز و هوش تصور شد با استفاده از كلام و لغت به بخش واقعيت منتقل ميشود. در اين مسير عنصر اتر پل بين آگاهي و جوهر وجودي است. عنصر ناپيداي اتر حول دستان ما قرار دارد. دستان خود را روي ميز قرار داده و آزاد بگذاريد. اگر فضايي وجود داشته باشد به اين معناست كه اتر به آزادي حول دست در حال جريان است. اين امر نشانه هايي از ارتباط قوي بين ذهن و بدن است كه توانايي لازم براي انجام آسان طرحها را به انسان ميدهد. هر نوع پيوستگي بين انگشتان يا پيوستگي شست به كف دست نشاندهنده اين است كه اتر در آن نقطه مسدود شده و قدرت آن را محدود كرده است.

  فضاها: اگر فضاهايي بين تمام انگشتان و شست شما وجود دارد اين امر نشانه مثبتي از شكوفايي استعدادهاي شماست، همچنين هرچه اين فاصلهها بيشتر باشد فرد ياشده مستقلتر و مطمئنتر خواهد بود.

  پيوستگي: اگر تمام انگشتان شما نزديك به هم باشند مسلما تمام تواناييهايتان را واپس ميزنيد و همچنين فردي خجالتي و كمحرف هستيد:

  1. فضاي بين شست و دست(حوزه تاثير): شما توانايي كنترل و شكلدهي شرايط پيرامون خود را داريد.

  پيوستگي شست به دست: براي شما كنترل و تاثيرگذاري بر شرايط پيرامونتان كاري بس مشكل است و ممكن است نسبت به انجام اين كار تمايل چنداني نداشته باشيد.

  2. فضاي بين انگشت مشتري و زحل(حوزه فعاليت): شما توانايي عملكرد مستقل را داريد و براساس تمايل خود عمل ميكنيد.

  پيوستگي بين انگشتان مشتري و زحل: ممكن است متكي به ديگران باشيد و منتظر بمانيد تا آنها شما را راهنمايي كنند.

  3. فضاي بين انگشتان زحل و خورشيد(حوزه تفكر): شما ذهن و فكري مستقل و مايل به تفكر براي خود داريد و تحتتاثير نقطهنظرات عموم قرار نداريد.

  پيوستگي انگشتان زحل و خورشيد: هنگام تصميمگيري تحتتاثير نقطهنظراتي كه عموما پذيرفته ميشود، قرار ميگيريد.

  4. فضاي بين انگشتان عطارد و خورشيد(حوزه ارتباطات): توانايي تبادل انديشهها و نقطه نظرات خود را داريد.

  پيوستگي انگشتان عطارد و خورشيد: ممكن است در مورد تبادل تفكرات و انديشههايتان مردد يا بيميل باشيد.

  بند اصلي را پيدا كنيد

  در هر فرد بند انگشتي وجود دارد كه بلندتر از بقيه است. اكنون ماموريت شما يافتن قويترين يا مهمترين بند انگشت است. ما اين بند را «بند اصلي» ميناميم. بند اصلي به شما ميگويد كه كدام يك از استعدادهايتان قويتر است.

  1. بند بالايي انگشت مشتري: روحانيت
  شما فردي بسيار روحاني بوده و به انواع فعاليتهاي روحاني علاقهمند هستيد. ممكن است توانايي اندكي نيز در زمينه مسائل روحي و رواني داشته باشيد.

  2. بند مياني انگشت مشتري: بلند همت
  شما فردي بلندهمت هستيد و مايل به انجام كارهاي بزرگ و صعود به قله موفقيت. بهعنوان مثال، اگر در يك تيم پيگردي قرار داشته باشيد بيش از هر شخص ديگري ميخواهيد بياموزيد. براي كسب بالاترين موفقيت به كار و تلاش بسيار ميپردازيد.

  3. بند پاييني انگشت مشتري: مسئول ديگران
  دوست داريد مسئول ديگران باشيد چه كاپيتان تيم باشيد چه مبصر كلاس. از اينكه ديگران از سخنان شما پيروي ميكنند، لذت ميبريد. همچنين اعتماد به نفس بسياري داريد ولي با اين همه خودبين نيستيد.

  4. بند بالايي انگشت زحل: دانش
  شما شيفته كسب اطلاعات هستيد. يادگيري و مطالعه چيزي است كه بسيار به آن علاقهمنديد. ممكن است از خواندن كتب مربوط به تمدنهاي باستاني لذت ببريد.

  5. بند مياني انگشت زحل: سازماندهيكننده
  در امر سازماندهي بسيار خوب عمل ميكنيد. توانايي برنامهريزي، فعاليتهاي گروهي و سازماندهي انجام تدريجي پروژهها را داريد. احتمالا اتاق خود را بسيار پاكيزه نگه ميداريد.

  6. بند پاييني انگشت زحل: طرفدار محيطزيست
  زمين را دوست داريد و در بومشناسي و محيطزيست سير ميكنيد. بيشتر در خارج از خانه به سر ميبريد.

  7. بند بالايي انگشت خورشيد: فردگرا
  شما فردگرا هستيد. اگر مايل نيستيد از بقيه پيروي كنيد هر كاري را به شيوه شخصي خودتان انجام ميدهيد.

  8. بند مياني انگشت خورشيد: عاشق محبوب بودن
  عاشق محبوبيت و قرار گرفتن در كانون توجه ديگران هستيد. مايليد طبق اسلوب و مد روز لباس بپوشيد. ممكن است بخواهيد هنرمند يا موسيقيدان شوند.

  9. بند پاييني انگشت خورشيد: هنرمند و بازيگر
  دوست داريد مركز توجه مردم باشيد. لباسهاي آراسته بپوشيد و هنرمند يا موسيقيدان شويد.

  10. بند بالايي انگشت عطارد: برقراركننده ارتباط
  عاشق صحبت كردن هستيد و در توصيف كردن، توانايي خوبي داريد. ممكن است وقت خود را صرف مكالمههاي تلفني كنيد.

  11. بند مياني انگشت كوچك: نويسنده
  توانايي ذاتي در امر نويسندگي داريد. بسيار شجاع بوده و هميشه در مورد چيزهايي كه نميدانيد پرسش ميكنيد. ممكن است به تهيه گزارشهاي تحقيقاتي علاقهمند باشيد. پيشنهاد ميكنم براي يك روزنامه نويسندگي كنيد.

  12. بند پايين انگشت عطارد: تكنولوژي
  عاشق انواع تكنولوژي هستيد كه ميتواند شامل الكترونيكها و مكانيكها باشد. با كامپيوترها و ابزار مكانيكي كوچك كار كنيد.
  ویرایش توسط mahnameh : 1391,01,22 در ساعت ساعت : 13:36
  قابل توجه بچه های نود و هشتی

  مکان برگزاری رو نمایی از کتاب تکین حمزه لو و سیمین شیردل
  دوستانی که میخوان شرکت کنند به لینک زیر مراجعه فرمایند


  http://www.forum.98ia.com/t1240516.html


  التماس دعا....

 2. 2 کاربر از پست mahnameh تشکر کرده اند .


 3. Top | #12

  کاربر متوسط


  تاریخ عضویت
  بهمن 1390
  نوشته ها
  254
  میانگین پست در روز
  0.18
  محل سکونت
  تو قلب هر کی دوستم داره
  تشکر از کاربر
  799
  تشکر شده 936 در 220 پست
  اندازه فونت

  Lightbulb آموزش کف بینی! (واقعی)  زادگاه كف بيني

  بار بـعـد كـه دسـت فردي را گرفته و به اوگفتـيـد كه قـصـد خواندن دستش را داريد، به وي چنين مـي تـوانـيد بگوييد كه كفخواني پس از آنكه در هزاران سال پيش در هندوستان سرچشمه يافت نسل به نسل به مامنتقل گرديده است. در يونان باستان تبديل به شاهراه گشته وتدريجا مانند سيل خروشانشروع به گسترش و انـتـشـار بـه تـمام اروپـا و آسيا كرد.

  خطوط روي كفدستـهـاي شـمـا ويـژگيـهاي متمايز و سلامتي شخصي شما را تعيين و پيشگويي مي كنند ونه سرنوشتتان را. خطوط روي دست تقدير شما را تعيين و تعريف نميكنند- بلكه اين شماهستيد كه آن را تعيين ميكنيد. هرگاه تغيير يابيد خطوط دستان شما نيز تغيير خواهندكرد.

  از كـف دستان خودتان آغاز كنيد و ديري نخواهد گذشت كه شما تبديل به يكاستاد كف خواني خواهيد شد.آن قدر دست افراد به سمت شما خواهد آمد كه نخواهيد دانستبا آنها چه كار كنيد.

  خواندن كف دست

  هر دست نمايانگر جنبه هايمتفاوت ازديگري ميباشد:

  دست راست: سمت انجام دهنده يا '' تعامل''

  دست چپ: سمت احساسات و يا ''قلب''

  خط قلب

  بيانگر آن است كه بـر سـر زندگي عشقي شما چه گذشته و علت آن چه چيز بوده است.

  دست راست-- چگونگي ارتباط با ديـگران، احـتـيـاجـات و تجربياتدر عشق، اشتياق به زندگي.

  دست چپ-- چه احساسي نسبت به خودتان و رابطههايتان داريد، احسـاساتي كه در اعماق وجودتان روي ميدهند.


  مفهوم خط خصوصیات خط

  وسواسي و مشكل پسند در انتخاب شريك به زير انگشتاشاره منتهي ميشود
  نيازمند عشق به زير انگشت ميانه منتهي ميشود
  احتياج بهرابطه عاشقانه ندارد مستقيم وكوتاه
  گوياي تعدد جوانب متفاوت از احساسات دو ياچندين انشعاب از خط قلب خارج ميگردند
  زود رنج در مسايل عشقي خط قلب با انشعابيكه سرش متوجه پايين بوده وبه خط عمر ميرسد
  ازدواج موفق زوج متاهل با خطوط قلبمشابه

  خط سر

  چگونه مي انديشيد، ميزان هوش را نميسنجد.

  دسـت راسـت-- اعـمـالي فيزيكي كه در زندگي انجامش ميدهيد شامل شغـل،حرفـه و استعدادهاي نهفته.

  دست چپ-- شيوه انديشيدن، جهان بيني و چگونگيبرقراردي ارتباط.

  خصوصیات خط مفهوم خط
  خط سر متوسط به مجاور انگشتانگشتر منتهي ميشود
  تفكر ساده ومستقيم كوتاه
  تفكر محتاطانه و تمام وكمالبلند
  تفكر متمركز و روشن مستقيم
  حاظر به در نظر گرفتن ايده هاي نو منحني
  خلاقيت مايل واريب
  واقع بين افقي
  حساس و زود رنج زنجيره اي
  روشنفكرو لحاظ نقطه نظر هاي گوناگون د و شاخه شدن در خط سر
  رويه بي خيالي وسبكباريخط سر شناور


  خط عمر

  اين وسيله اي برايپيشگويي آينده كه ميليونر خواهيد شد يـا نـه و يا آنـكـه بـگويد چند سال ديگر عمرخواهيد كرد نميباشد، بـلكه نشان مي دهد كه كيفيت زندگي شما در آينده چگونه خواهدبود.

  دست راست-- سر زندگي و قواي فيزيكي، زمانبندي رويدادها و وقايع پراهميت عملي زندگي، تا چه اندازه در زندگي ماجرا جو مي باشيد.

  دست چپ-- سرزنـدگـي و قـواي احـسـاسـي، زمـانـبـنـدي رويـدادهـا و وقايع پر اهميت احساسيزندگي، چه اندازه در روابط با ديگران ماجراجو مي باشيد.  مفهوم خط خصوصات خط

  سر زندگي اندك(شخص خسته) از مجاورت انگشت شست عبور ميكند
  سرزندگي و سطح انرژي بالا خط منحني عريض و پهن
  بيشتر از لحاظ فيزيكي فعال است تافكري قوي تراز خط سر
  از لحاظ سلامتيشكننده زنجيره وار
  شخصيت فعال خطوط بالا آمده كوتاه
  عشق به مسافرت خطوط پيچخورده متمايل به خارج
  اشاره به رخدادهاي خاص در مقاطعي از زندگي خط كوچك روي خطعمر

  منبع: بهترین فان
  ویرایش توسط *Mystery* : 1391,06,09 در ساعت ساعت : 17:34
  تلخ تراز خود جدایی ها.. آنجاییست؛
  که بعد ها دو نفر باید
  وانمودکنند که چیزی بینشان نبوده..!!
  که هیچ اتفاقی نیفتاده..!!
  که از هم هیچ خاطره ای ندارند....

  .
  تنها راه تسکین یادگارت، طرح آن است..
  طرح تنهایی.. (کارای خودمه، سربزنید)

 4. 7 کاربر از پست *Mystery* تشکر کرده اند .


 5. Top | #13

  مدیر بخش سرگرمی


  تاریخ عضویت
  شهریور 1389
  نوشته ها
  8,296
  میانگین پست در روز
  4.35
  تشکر از کاربر
  7,471
  تشکر شده 25,081 در 6,803 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط *ترسا* نمایش پست ها
  خیلی خیلی جالب بود ممنون
  نقل قول نوشته اصلی توسط ~Mahdiye~ نمایش پست ها
  اوه ..
  چه باحال ...
  مرسی...

  این گونه پستهای حاوی تشکر اسپم محسوب میشه….

  لطفا فقط از گزینه تشکر استفاده کنید
  موضوعات ادغام شدند...
  من،
  نمیدانستم
  معنی هرگز را ...
  تو چرا بازنگشتی دیگر ؟!


  ای کاش يکی بيايد که وقتِ رفتن نرود !


 6. Top | #14

  کاربر عادی


  تاریخ عضویت
  آبان 1392
  نوشته ها
  9
  میانگین پست در روز
  0.01
  تشکر از کاربر
  4
  تشکر شده 72 در 14 پست
  حالت من
  Movafagh
  اندازه فونت

  پیش فرض کف بینی و خط احساسات

  کف بینی و خط احساسات خط احساسات از زير انگشت كوچك شروع ميشود و به طرف پايه انگشت اشاره ميرود و بيانگر مكنونات قلبي فرد است و احساسات و عواطف وي را نشان ميدهد . اين خط نيز ممكن است مسيرهاي مختلفي را طي كند ؛ اگر خط احساسات مسير 4-3-2-1 را طي كرده باشد و به تپه مشتري رسيده باشد بيانگر آن است كه فرد در زمينه عشق داراي احساسات تند و آتشيني است و وقتي كه به كسی دل ميبندد با تمام وجود به او عشق ميورزد و در زندگي همواره به اخلاقيات پايبند است.
  اما اگر خط احساسات مسير 5-3-2-1 را طي كرده باشد و به نقطه اتصال انگشت اول و دوم رسيده باشد دلالت بر اين دارد كه فرد داراي عشق و عاطفه اي عميق است ولي آن را با آب و تاب نشان نميدهد و اهل تظاهر كردن نيست. اما اگر خط احساسات مسير 4-2-1 را طي كرده باشد دلالت بر اين دارد كه فرد كمی خود خواه است و در ابراز عشق و علاقه به ديگران كمي خساست به خرج ميدهد و كمی بدبين و سخت گير است . و بالاخره اگر خط احساسات مسير 7-3-2-1 را طي كرده باشد و به سمت قسمت پايين تپه مشتری رفته باشد بر اين دلالت دارد كه فرد در زندگی خود دجار يك شكست و ناكامی عاطفی ميشود. به كف دست راست خود با دقت بنگريد و خط احساس را در روي آن پيدا كنيد ؛ سپس ببينيد با كدام يك از تصاوير زير مشابهت دارد و با خواندن تفسيري كه در زير آن آمده است شناخت بيشتری راجع به احساسات و عواطف خود پيدا كنيد.

  ۱
  احساسات عميق و دروني خود را بپذير و حقايق را قبول كن بپذير و از خيالبافی و افكار بلند پروازانه دست بردار
  بايد ميان احساسات و عقل خود تعادل برقرار كني و بيش از حد توان ، خود را مديون ديگران نكنی


  ۲
  از طريق تفريح و سرگرمی و انحام كارهای خلاقانه و ذوقی ميتوانی روحيه شاد تری پيدا كنی
  بايد خلق و خوی را كمی تغيير بدهی و روابط عاطفی خود را با ديگران گسترش بدهی و از بی احترامی و تحقير ديگران پرهيز كنی
  ۳
  در ابراز احساس خود كمی صرفه جو و مقتصد هستی ؛ بهتر است عواطف و احساسات خود را بيشتر بروز بدهی تا رابطه ات با ديگران لذتبخش تر شود
  با فعاليت های گروهی میتوانی اوقات خوشی داشته باشی
  تفكر و انديشه صحيح راجع به مسايل باعث ميشود قدم های بعدی را بهتر برداری و پيشرفت كنی
  ۴
  فردی معاشرتی و رفيق باز هستی و از فعاليتهای گروهی لذت ميبری
  به تنهايی نميتوانی تصميم بگيری و در هر كاری بايد با ديگران مشورت كنی و ترجيح ميدهی نظر آنها را بدانی
  بهتر است چند دوست جديد بگيری و روابط خود را گسترش دهی


  ۵
  با احساسات و عواطف خود همدم و يار هستی
  همواره به فعاليت های گروهي و اجتماعي علاقه داری و فقط در مواقعي كه با دوستان خود هستی احساس خوبي داری
  سعي كن با كساني كه خيلي زود رنج هستند با سياست و احتياط رفتار كنی
  ۶
  شما از احساسات قوی و نيرومندی برخوردار هستيد و هر اتفاقی كه در دنيای اطراف رخ ميدهد عميقاً حس ميكنيد
  وقتی كه احساس كنيد وظيفه ای بر عهده شما گذاشته شده است هرگز از آن شانه خالی نميكنيد
  ضمناً از حس رهبری خوبی برخوردار هستيد ؛ فعاليت های گروهی خود را بيشتر كنيد
  ۷
  احتمالاً از نظر احساسی ، رفاقت ، و روابط اجتماعی به سمت كسانی كه با شما تفاوت دارند جذب ميشويد
  در برخورد با ديگران سعي كنيد با مهربانی و عطوفت بيشتری رفتار كنيد
  ۸
  شما فردی اجتماعی و برونگرا هستيد و به تقريحات و سرگرميهای بيرون از خانه علاقه داريد
  دوست داريد شادی خود را با ديگران تقسيم كنيد و عشق را به اتفاق ديگری بسازيد
  بايد كارهای خود را به بهترين وجه انجام دهيد تا راه را بر هر گونه بحث و جدل ببنديد
  حالت غیر از اینها
  زيبايي ، جذابيت ، صميميت و دوستي به آساني احساسات رويايي و عاشقانه را به دنبال مي آورند و شما هيچ كمبودی از اين نظر نداريد
  بسيار تيز هوش و زيرك هستيد ؛ شما بايد احساسات خوب و مثبت خود را با دوستان و علاقمندان خود در ميان بگذاريد
  سعي كن صداقت و حس وظيفه شناسي يكي از دوستان خود را مورد تمجيد و ستايش قرار دهی
  بايد ارزشهاي انساني و معنوي انسانها را مورد توجه قرار دهي و بر همين اساس راجع به دوستان خود قضاوت كني

  ------------

 7. کاربر زیر از پست frema تشکر کرده است .


 8. Top | #15

  کاربر نیمه فعال


  تاریخ عضویت
  خرداد 1393
  نوشته ها
  414
  میانگین پست در روز
  0.78
  محل سکونت
  زیر آسمون خدا
  تشکر از کاربر
  1,517
  تشکر شده 1,191 در 514 پست
  حالت من
  Relax
  اندازه فونت

  98 10حقیقت بسیار جالب و خواندنی درباره کف بینی

  چند واقعیت درباره کف بینی را خواهید خواند که تاکنون از آن اطلاعی نداشتید

  حقایق خواندنی درباره کف بینی
  پرشین وی: دست ها آینه ی توانایی ها، نقاط قوت ، نقاط ضعف ، استعدادها و نگرانی ها و خصوصیات منحصر به فرد افراد است. برای ما همیشه دانستن آینده جالب بوده است. کف بینی علم خطوط، برجستگی و گودی های دست است که درباره ما توضح خواهد داد.


  10 حقیقت بسیار جالب و خواندنی درباره کف بینی
  در زیر چند واقعیت درباره کف بینی را خواهید خواند که تاکنون از آن اطلاعی نداشتید:

  1. اصلیت علم کف بینی ابتدا از هند شروع شد و به گزارش پرشین وی سپس به چین رسید و از آنجا رشد پیدا کرد و به یونان و مصر باستان رسید.

  2. برخی از کف بین ها می گویند که دست چپ ما بیانگر زندگی گذشته و دست راست بیانگر زندگی فعلی ماست. گرچه دست فعال تر به صورت معمول خوانده می شود. بدین معنی کسانی که راست دست هستند دست راستشان و چپ دست ها دست چپ شان خوانده می شود.

  3. گفته می شود کسانی که دستان بزرگی دارند ، اشخاصی هستند که زمان زیادی را به فکر کردن می گذرانند و در مقابل کسانی که دست کوچکی دارند شخص بسیار فعال، خود انگیخته و بی قراری هستند.

  4. کسانی که انگشتان بلندی دارند تقریبا کمال گرا هستند و اگر کاری را بیش از اندازه ساده بیابند، تمایل به ترک آن دارند. در مقابل کسانی که انگشتان کوتاه دارند فورا شروع به کارهای جدید می کند ، قبل از آنکه حتی کارهای قدیمی تمام شده باشد.

  5. خطوط کوچک روی دست هر شش ماه یکبار تغییر می کند به جز خطوط روی انگشت شست، که برای همیشه یکسان باقی خواهد ماند.

  6. خطوط کوچک ، فکر شما را تغییر می دهد. به گزارش پرشین وی حتی در بدترین شرایط مثبت بیاندیشید و تماشا کنید که تغییر رخ خواهد داد.

  7. به صورت معمول ، کف دست باید بعد از 18 سالگی خوانده شود چرا که تا آن زمان خطوط به طور کامل شکل نگرفته است.

  8. به طور کلی 12 خط روی دست قرار دارد ولی تنها سه تا از آنها خط اصلی هستند: خط قلب، خط زندگی و خط سر. خط قلب جنبه های احساسی شخص نظیر سطح همدلی او را نشان می دهد، خط سر اطلاعاتی درباره میزان زکاوت و همچنین وجود و یا عدم وجود مهارت های منطقی و فلسفی فرد را نشان می دهد. خط زندگی طول و کیفیت عمر را بر حسب سلامتی و سرزندگی نشان می دهد.

  9. صبح ها، درست پس از بیدار شدن و قبل از خوردن صبحانه، بهترین زمان برای کف بینی است.دلیل آن این است که مصرف غذا و شروع فعالیت های فیزیکی گردش خون را افزایش می دهد و خطوط بسیار ریز کف دست دیگر قابل مشاهده نیستند.

  10. هر چه خطوط دست شما کمتر باشد، شما خوش شانس تر هستید.

  دست ها تقریبا همه چیز را درباره شما می گوید!
  ویرایش توسط maryam-m21 : 1394,06,23 در ساعت ساعت : 15:26

 9. 6 کاربر از پست maryam-m21 تشکر کرده اند .


 10. Top | #16

  کاربر خودمونی


  تاریخ عضویت
  مهر 1393
  نوشته ها
  154
  میانگین پست در روز
  0.37
  محل سکونت
  همونجا
  تشکر از کاربر
  251
  تشکر شده 475 در 184 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  چه جالب
  ویرایش توسط آریستا : 1394,06,23 در ساعت ساعت : 15:33
  Only a woman can take away your cold hard chill
  Break your heart and make you love her still
  Leave you thirsty when you've had your fill

  Only a woman can sit you high up on a throne
  Make you feel so damn alone
  Leave you begging baby come back home

  Only a woman can make you fly so high you wanna touch the sun
  When your wings melt and you come undone
  Catches you when you fall, she's the only one

  That steals your heart just like a thief
  Makes you lay roses at your feet
  But you know to kiss the rose, the thorns will make you bleed

 11. Top | #17

  کاربر نیمه فعال


  تاریخ عضویت
  مرداد 1393
  نوشته ها
  411
  میانگین پست در روز
  0.84
  محل سکونت
  اصفهان
  تشکر از کاربر
  12,960
  تشکر شده 550 در 224 پست
  حالت من
  Khoshhal
  اندازه فونت

  پیش فرض

  در مورد خط عمر یه ذره بیشتر توضیح میدادی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

موضوعات مشابه

 1. بینی نگاری برای مچ گیری
  توسط Amir Mahan در انجمن علمی و پزشکی
  پاسخ ها: 0
  آخرین نوشته: 1389,05,02, ساعت : 06:21
 2. 66 ميلیون میکروب کف کفش شما!
  توسط آنیتا در انجمن دانستنیها
  پاسخ ها: 0
  آخرین نوشته: 1389,04,20, ساعت : 23:42
 3. درازترین بینی دنیا با 14 سانتی متر قد
  توسط lalehjoon در انجمن جالب و خنده دار
  پاسخ ها: 28
  آخرین نوشته: 1388,12,22, ساعت : 12:48
 4. از بینی بازیگران سینما چه خبر؟!
  توسط mhp3362 در انجمن فرهنگی و هنری
  پاسخ ها: 7
  آخرین نوشته: 1388,03,03, ساعت : 13:51

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •