ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان بی قراره قلبم | azidan کاربر انجمن - صفحه 2
تور

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
201. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

5 2.49%
  • 15 تا 20

63 31.34%
  • 20 تا 25

68 33.83%
  • 25 تا 30

37 18.41%
  • بالای 30

28 13.93%
صفحه 2 از 15 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 146
  1. Top | #11

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    تشکر شده 111,218 در 716 پست
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

سلام دوستان...
    این آخرین پستِ این هفته است... فردا دارم میرم شهر مورد نظر برای ادامه تحصیل وقتی برگشتم، که احتمالا همون جمعه میشه، پست بعدیو میزارم... تا وقتی من برمیگردم بچه های خوبی باشین و بجز تشکر ، و البته نقد دست به چیز دیگه ای نزنین

اخرهفته بود ومن بعد از 6ساعت روپا ایستادن توی بیمارستان(چون من نرس بودم)داشتم بر میگشتم خونه... من تو بخش مغز و اعصاب نِرس بودم...
    بخشی که اعصابی از مغز آدم خورد می کرد... گاهی دچاره افسردگی موضعی(!) میشدم... چون تقریبا 75% مریضای بخش خوب نشدنی بودن...
    به آبراهام کنز، رییس بیمارستان چندباری گفته بودم که بخشمو عوض کنه... ولی لجباز تر ازش، فقط خودش بود...
    برای حرفم تره که هیچی، شاهیم خورد نمی کرد... اون روزم روز واقعا خسته کننده ای بود.. پاهام زق زق می کرد... کفشایی که پوشیده بودم زیاد راحت نبودن و انگشتای پام از فشار درد گرفته بودن...
    با هر ترمز و کلاج آهم بلند میشد و فحشی نثار کفشام و بعدم خودم برای اونارو پوشیده بودم میکردم...
    در حال کلنجار رفتن با خودم بودم که رامیار بهم زنگ زد و گفت شب میاد دنبالم تا باهم بریم کلوپ "شب بیدار"... اسم پب بیدار گردش خونمو افزایش داد... کلوپ خوبی بود...
    با اینکه خسته بودم ولی قبول کردم...
    چون هم آخر هفته بود و من احتیاج به تفریح داشتم و هم اینکه بابا و ماما رفته بودن میامی خونه خاله ساندریا...تا جکسون ویل(شهر من)نزدیک 400 کیلومتر فاصله داشت...البته قبل از رفتن بابا چند تا سند کتبی و شفاهی برای اینکه مراقب خودم باشم ازم گرفته بود...
    بعضی وقتا زیادی نگران میشد... بنظر من انقدر نگرانی اصلا بهش نمیومد... ولی کافی بود اینو به خودش بگم(!!!)......
    بعد از خداحافظی از رامیار به مِهتا زنگ زدم ولی هرکار کردم راضی نشد باهامون بیاد...
    تازگیا با لارس دوست پسر دانمارکیش بهم زده بود و پکر بود... منکه خوشحال بودم چون اصلاً از لارس خوشم نمیومد...
    با اون صورت بیرنگش شبیه روح های قابل لمس بود... خدایی مهتا واسش زیادی خوب بود... به هر حال... به رامیار گفته بودم خودم میرم و اونجا میبنمش...
    ولی اون گوش نداده بود و گفته بود میاد دنبالم ... بعد از رسیدن به خونه سریع یک دوش آب ولرم گرفتم... ب
    رای سرحال شدن واقعا جواب میده... برای انتخاب لباس زیا وسواس بخرج ندادم... چون اصلا حوصله نداشتم...
    ساعت 9 رامیار اومد دنبالم... خیابونی که کلوپ توش بود مثل همیشه شلوغ و پرهیاهو بود...
    کلوپ نزدیک پل بود و از در پشتیش میتونستی به پل برسی... به سختی جا پارک پیدا کردیم و بعد از چک کردن ماشین به سمت کلوپ رفتیم...
    حدس بزنین دم درکلوپ کیو دیدیم؟!!....مرسدس و عزرائیل جذاب...پیش خودم اعتراف کردم که واقعاً تیکهای بود...
    البته فقط پیش خودم...همون نیمچه لبخند زشت رو لبش بود و دستشو دور کمر مرسدس انداخته بود و مرسدس خودشو ازپشت بهش چسبونده بود...اوپس...
    بالاخره مرسدس مارو دید و با بالاو پایین پریدن خواست توجه مارا جلب کنه ... کارن هم مارو دید ولی به روی خودش نیاورد...
    بی خاصیت فکرکرده چقدر مهمه...مرسدس همچین چسبیده بود بهش که انگار اگه ولش کنه فرار میکنه... هرچند بعیدم نبود...
    منم بهشون توجهی نکردم و در حالی که با صدای بلند به چرندیاتی که رامیار زیر گوشم می گفت می خندیدم،از کنارشون رد شدم...
    می خواستم بدونه اصلاً به حرفش برای دوست نشدن با رامیار توجهی نکردم...که خوب باید بگم اونم اصلاً توجهی بهم نکرد و من (!)م سوخت.
    شلوار جین سرمهای با تاپ سرخابی تنم بود و کفشای پاشنه بلند سرخابی که حتی با اونها هم رامیار تو دلش بهم می گفت:ریز میبینمت!!!!...
    کلوپ شلوغ بود...همه توی هم میرقصیدن...من از این کلوپ خوشم میود چون چند قسمت داشت... یک قسمتش بار بود که با چوب دکور شده بود و نورپرزدازیه لایتی داشت... صندلی های بارتقریباً پر بود ولی خوبیش این بود که کسی مست نبود...قسمت بعدی نور زرد و قرمزی داشت که خیلی بزرگ بود و نزدیک 200 نفری داشتن توش میرقصیدن...
    و قسمت سوم یک قسمت نسبتاً تاریک بود برای آدمای نسبتاً خجالتی مثل من که روشون نمی شود توی جمع طرفشونو ببوسن...
    یکبار تو این قسمت تاریک جاستین منو بوسبده بود و من به علت هیجان بسیار زیاد و البته عدم دید کافی ناخونمو کرده بودم تو چشمش...
    نیم ساعتی توی بار نشستیم و با چندتا از بچه های آشنا گپ زدیم و بعد به سالن رقص رفتیم تا خودمونو خالی کنیم...
    رامیار زیاده خورده بود و 1کم گیج میزد...البته فکرکنم زیاد عادت نداشت چیز سنگین بنوشه و باید در حد همون ککتل می خورد و مارتینی زیاد بهش سازگار نبود...
    نیم ساعتی رقصیدیم که دیگه احساس کردم داره تو بغلم لق لق می خوره...
    سرمو با غیظ ازش گرفتم و سرچرخوندم که چشمام از حدقه درومد...مرسدس تو بغله کارن بود...
    البته نه تو یک پوزیشن معمولی!!!!... دکمه های پیراهن کارِن باز بود و مرسدس دستاشو گذاشته بود روی بدن عضلانی و لختِ اون...کارن سرشو داده بود عقب و چشماشو بسته بود...
    نمی دونم برای چی؟!!شاید داشت حال می کرد...یک آن یک حسه بدی بهم دست داد...
    چرا مرسدس باید بدن کارِن و لمس کنه؟!!!....بعد یادم اومد که منم توی اون آغوش محکم و عضلانی بودم...
    ساده و رک بگم....حسودیم شد!
    من به مرسدس حسودیم شد...اعترافش دردناکه ولی من مثله یک مرد اعتراف می کنم که حسودیم شد...
    بغض گلومو گرفت...
    همون لحظه کارِن چشماشو باز کزد و نگاهمون تو هم قفل شد...نگاهمو ازش گرفتم،رامیار وهل دادم عقب و رفتم به سمت دستشویی که انتهای بار بود...
    خودمو انداختم تو دستشویی و به در تکیه دادم...چرا من باید حسودی کنم؟؟؟
    خوب اون جذاب بود و خواستنی ولی اینا دلیل نمی شد که من به مرسدس حسودی کنم!!....بسکه احمقم...
    مگه اون خودشیفتهی لعنتی که اونجور از لذت چشماشو بسته بود به من فکر میکرد که من حالا اینجا، توی دستشوییِ بوگندو داشتم از حسادت آتیش میگرفتم؟!
    لعنت به من که ضعف نشون دادم...الاغ...احمق...به صورتم آبی زدمو از دستشویی اومدم بیرون که سینه به سینه یک یارویی شدم...
    بو گند الکل سگی میداد...متانول خورده بود انگار... لبخندزشتی زد و دستی به بدنم کشید...
    دستشو پس زدم...عوضی فکر کرده بود من شکار امشبشم!!...
    هولش دادم عقب و راهمو کشیدم برم که هار شد و بازومو چشبیدو کوبوندم به دیوار...کمرم تیر کشید... اون وحشیم خودشو چسبوند بهمو شروع کرد به بوسیدنه گردنم...
    سعی کردم با دستام هولش بدم عقب ولی سنگین تر از این حرفا بود... آشغال داشت خودش و بهم فشار میداد... نفسم دیگه بالا نمیومد ولی اون همینجور بیشتر فشارم میداد...
    زیر بدنش تقلا می کردم تا هولش بدم ولی نمی شد!! ...سعی کردم مغزمو بکار بندازم که تو اینجور مواقع باید چیکار کرد!...مغزم هنگ کرده بود... باید چیکار کرد؟! باید چیکار کرد؟!!!........
    لایت بالب(همون لامپ مغز که روشن میشه!)....یادم اومد،ضربه به جای حساس!...
    دیگه داشتم لِه میشدم ولی اون هنوز فشارم میداد و با اون دهن بوگندوش تقریباً لیسم میزد...
    پامو بالا آوردم و سعی کردم زانومو بکوبونم به جای حساسش،ولی نشد...
    دوباره سعی کردم هولش بدم عقبو همزمان زانومو بزنم به جای حساسش ولی شلوار جینم تنک بود و پام زیاد بالا نمی یومد...
    دیگه جیغم داشت درمیود که یارو پخش زمین شد..... اوه!منکه زانومو نزدم بهش!
    ...پس چطور نقش زمین شد؟!!...تو بهت بودم که صدای پوف کردنِ یکی نظرمو جلب کرد...کارِن بود...داشت دست چپشو تکون میداد...
    گویا با مشت زده بود تو دهنه یارو و حالا دستش درد کرفته بود...
    معلوم نیست چطور با اون هیکلش یارو رو زده بود که یارو مثله نئش افتاده بود و دست خودشم درد گرفته بود...
    دکمه هاش هنوز باز باود...بهش اخم کردم ...هرزهی لعنتی...پشتمو بهش کردمو به سمت در خروجی پشتی بار رفتم...
    داغ بودم...ار گونه هام آتیش زبونه می کشید...بیرون باد خنکی میومد... همونطور که گفتم بار نزدیک پل بود...
    هوا روی پل بخاطر رودخونه،خنک تر بود... صدای قدماشو میشنیدم که داشت دنبالم میومد... باز یاد شکم لخت کارِن افتادمو داغ شدم...
    ولی اینبار از عصبانیت نبود!!!...روی پل رسیده بودیم...دستامو به لبه پل گرفتمو کمی به جلو خم شدم...وقتی برگشتم بالا دیدم روبروم واستاده و داره سیگار گوشه لبشو با فندک روشن می کنه...دکمه های پایین پیرهن اسپرتشو بسته بود ولی 3دکمهی بالاش هنوز باز بود...

میدنم کمه ولی منو عفو کنین... باور کنین خیلی گرفتار بودم

دوستون دارم... با تشکر از همتون

ویرایش توسط azidan : 1391,07,25 در ساعت ساعت : 00:56
    The highway won't hold you tonight
    The highway don't know you're alive
    The highway don't care if you're all alone
    But I do, I do
    The highway won't dry your tears
    The highway don't need you here
    The highway don't care if you're coming home
    But I do, I do

2. 510 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , >>sanaz<< , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , *banoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SaNaY* , *sogol* , *sorme* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , Ala88 , Aliceice , alizee , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , angry girl , ANNE , Anolin , archangel , arezo* , arezoo68 , ariana*dreams , armita1819 , Arrosha , asal Queen , asal-661 , asemanii , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , Ay San , azar1 , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , Belanka 95 , benq , bikari , binamm , blub2000 , brain storm , caarol , coral , dander1000atash , darya 7 , darya19 , delgir , devilgirl_A , diaar , dokhtare khial , dr.moonshine , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elmirareza , elsa , eshton , fadai , faezeh khajeh , faezeh97 , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , farnaz-76 , fary , faryad(sf) , fati70 , fatima64 , fatima_59 , ferijoonm , fk-osh-d , gandomsa , geniuse , gh-sm , ghazal p , ghazal-xr75 , ghazalakk , gheisareh , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , goldoone22 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , Hedieh7 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , khatereh14 , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kristeen , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , Lioda , little thing , little-fairy , L_O_V_E , m0zhdeh , ma-az , maedeh angel , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa1490 , mahsadina , mahsaj , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , malus , mamanekasra , mansoure , Mantral , many22 , MARDE_TANHA , marge_setare , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , mati jojo , matin_a , mehrnoush_re , melodina , meno , mess , mfr60 , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , moon shine , motlagh , N*A*Z*L*I , n.a. , n.shina , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nana27 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas*pa , nas2ran , nastaran86 , nastaran_m , nayra , nazanin sh , nazi76 , nazlili , ned67 , nedaj , negar*pb , negarjav , NeginAki , nenoy , Night Mair , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , nlp16001 , NO ONE , olala , omidk , Opucuk-n2g , orkidehyesurati , P*E*G*A*H , P*O*O*N*E*H , pakdel , pana-m , panteha , paparoos , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parvane. , peg@h , phare , punio , pure13 , Queen SaRa , R ! R a , radina , Raha*10* , rahaa_m , raheleh69 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , Rha.sh , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rural girl , S.parand , Saeideh_82 , sahar mj , sahar.74 , sahel_m , sahra95 , samandf , sana 88 , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz_ , sara2876 , saraice , sara_n , Satiya , sayeh921 , sedena , sefid65 , sepeedeh , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , setayesh_p995 , setia22 , sevda76 , shadivet , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , Shining Star , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , sipa , Snow Dream , Sogol Toix , sogol21 , soha1990 , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , sαвα , t0ranj , takshakh2838 , tama1011 , tandis2 , tanha77 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , white-sky , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yassaleh , yas_sepid63 , yjdj , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zanbagh , Zarizar , zebeli , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zoooom , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~Mer~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , мÁĦтдв , آتری , آذردخت , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آوان , اترون , ارتمیس * , ارزو. , النار , ایلکای2 , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دکور , دیبا کیان , رادمینا , رهان , روشناک , رویای من او , رژلب , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , سافانا , سامانتا , سانجانا , سایه ماه , سبحی , ستاره.ث , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شادی* , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شروع , شهلاn , شورم , شیوا , صافیه , غزال آریا , غزال66 , فرگلf , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , مادرم , ماه رخسار , مریمی__ , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نسرین... , نسيا , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نوااا , نگاه روشن , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , والیما , ویشار , پاپلی , پرنا , پونام , چلیپا , کاساندا , کمند , یه دختر1995 , ღdokhtar royaiiღ

3. Top | #12

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

سلام بچه ها جون... من برگشتم...
    هفته ی بسیــــــــــــــــار خسته کننده ای داشتم(این شکلکرو هیلی دوس دارم)
    حالا اومدم که ازتون انرژی بگیرم

مرسی میشم ازتون

ادامه فصل سوم:...
    دکمه های پایین پیرهن اسپرتشو بسته بود ولی 3دکمهی بالاش هنوز باز بود...
    به سیگارش نگاهی انداختم و دستمو به سمتش دراز کردم...
    - میشه یکی هم به من بدی؟
    چشمای عسلیش توی شب تیره بنظر می رسد... ولی یک برق عجیبی داشت...پک محکمی به سیگارش زد و پرتش کرد تو رودخونه...با دهنه باز نگاش کردم...باز اون پوزخند حرص درآرشو زد
    - دوست ندارم وقتی خودم دارم می کشم بهت بگم نه!
    براش دهن کجی کردمو رومو به سمت رودخونه چرخوندم...این پل روی رودخونه کوچیک شهر بود که انشعابی از رودخونه بزرگ بود...
    نگاهمو روی دوخونه جابجا کردمو به سمت کارن هل دادم...
    اونم در سکوت به رودخونه نگاه می کرد... توفکر بود انگار... بادی که میوزید باعث شد لرز کنم... این وقته سال زمان مناسبی برای اینکه با تاپ رو پل واستی، نبود...
    دوباره نگاهی بهش انداختم... انگار تو یک دنیای دیگه بود... شاید داشت به مرسدس که الآن تو بتر منتظرش بود فکر میکرد...
    دوباره ازفکر مرسدس و حالت کارن وقتی دستای مرسدس رو شکمش بود، احساس گرگرفتگی بهم دست داد... با اخم رومو از کارن گرفتم که موبایلم زنگ خورد... کارن از صدای زنگ حرکتی کزد... انگار که از رویا خارج شده باشه...
    رامیار بود.عکسش روی صفحه روشن، خاموش میشد...خواستم اون دکمهی سبز معروف و برای برقراری ارتباط بزنم که موبایلمو از دستم کشید...
    - یالا دختر...کی می خوای دست از این دوست پسرای بی خاصیتت برداری؟!...اول یک هویج ...حالام یک نردبون 40 کیلویی...
    اخمامو کردم تو هم...
    - تو حق نداری به دوستای من توهین کنی...گوشیمو بده...
    خودشو به سمتم کشید:
    - می گم که شاید یک کم سلیقه به خرج بدی
    - نکنه داری بهم پا میدی؟
    و یک تای ابرومو با حالت عاقل اندر سفیهی بردم بالا...
    آنجنان قهقههای زد که لرزم گرفت...نفهمِ پررو... همین طور که می خندید با حالت بریده بریده ای گفتک
    - اوه کوچولو،من یک جنس خوبشو دارم...نکنه یادت رفته؟
    اخمم بیشتر شد و کلمو تقریباً کردم تو دهنش
    - همه میدونن که من ازون خوشگل ترم
    - همه میدونن که اون از تو خوشتیپ تر و باحال تره...
    وتوی چشمام زل زد و سعی کرد خندشو بخوره.... میخواستم از وسط نصفش کنم ولی خودمو کنترل کردم
    - لیاقت تو همون فلوتِ استخونیه...چیزی نمونده بود که دکمهی شلوارتم باز کنه...
    و رومو ازش گرفتم.
    - نکنه حسودیت می شه؟....
    خونم به نقطهی جوش رسیده بود و داشت قل قل می کرد...به سمتش برگشتم...چه ژستیم گرفته بود....
    یک دستشو به کمرش زده بود و سعی میکرد جلوی خندشو بگیره...
    چشمامو ریز کردم تا از باریکهی چشمام عمق مغز نخودیشو بخونم...ولی دریغ... واقعا ناخوانا بود...
    سعی کردم به صدام سرما منتقل کنم...
    - به کی؟اون...بهتره یک نگاه توی آینه به خودت بندازی...اعتمادبنفست زیادی رفته بالا...
    و نگاه سردی بهش انداختم...
    پوزخندش عمیق تر شد و یک دفعه منو کشید تو بغلش و دستاشو توی کمرم،تو هم قفل کرد...کپ کرده بودم....
    دهنشو نزدیک گوشم آورد:
    - یعنی می خوای بگی از حسادت نبود که یه دفعه نردبونو هل دادی و فرار کردی؟!...نگو از من خوشت نمی یاد که باور نمی کنم.
    عجب پرووووووووووووووووووویی بود...با اخم هولش دادم عقب ولی اون حلقهی دستاشو دورم تنگ تر کرد...
    با ائقات تلخی غریدم
    - امیدوارم سعی نکنی با این کاره مسخرت به خودت ثابت کنی به خاطر تو رفتم بیرون...بهتره ولم کنی و مثل یک جنتلمن ازم سوال کنی.
    با لذت و شیطنت نگاهم می کرد...بیشتر سعی کردم هولش بدم عقب ولی مثل مجسمهای که توی زمین پیچ شده باشه حتی 1 اینچم تغییر نکرد...
    حرصمو در میاره چقـــــــــــــــــــــــ ـدر...با مشت کوبیدم تو سینش که خندش و بیشتر کرد...
    - تاحالا 1ماده روباهِ ریزه میزه اینجوری تو بغلم تقلا نکرده بود...واقعاً اغواکنندهای...آدمو تحریک می کنی که...
    خشکم زد..با بهت نگاهش کردم...چشماش نوی نور پل برق میزد...
    می خواستم دقیقاً ببینم منظورش ازینکه گفت تحریکش میکنم چی بوده که دیدم داره صورتشو بهم نزدیک می کنه...نگاهش روی لبام بود...
    یک اعتراف دیگه میکنم...مردونه...دوست داشتم ببینم لباش چه طعمی داره...
    بدونم چجوری می بوسه...ولی اونقدر عاشقش نبودم که اون عوضی فکر کنه بخاطر بوسشه که اون طور خشک شدم و منتظرم..
    .

فعلا اینو داشته باشین تا باز بنویسم...
    دیگه نمیگم
    تشکر و بزنین

ویرایش توسط azidan : 1391,08,08 در ساعت ساعت : 15:06

4. 513 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , >>sanaz<< , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , **parya** , *ARAM* , *banoo* , *Gift* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SaNaY* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , airena , Ala88 , Aliceice , alizee , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , angry girl , ANNE , Anolin , Aphrodite , archangel , arezo* , ariana*dreams , armita1819 , Arrosha , asal Queen , asal-661 , asemanii , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , Ay San , azam 24 , azar1 , azarsana , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , Belanka 95 , benq , bikari , binamm , blub2000 , bneta , brain storm , caarol , coral , dander1000atash , darya 7 , darya19 , devilgirl_A , diaar , dokhtare khial , dozhd , dr.moonshine , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elmirareza , elsa , fadai , faezeh khajeh , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , farnaz-76 , fary , faryad(sf) , fati70 , fatima64 , fatima_59 , ferijoonm , fk-osh-d , gandomsa , geniuse , gh-sm , ghazal p , ghazalakk , gheisareh , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , goldoone22 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , Hedieh7 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , khatereh14 , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kristeen , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , Lioda , little thing , little-fairy , L_O_V_E , m0nire , m0zhdeh , ma-az , maedeh angel , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsaj , Mahshid Jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , mansoure , Mantral , many22 , MARDE_TANHA , marge_setare , martire , maryam sh , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , mati jojo , matin_a , mehrnoush_re , melodina , meno , mess , mfr60 , MidnightSun , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , monir1343 , moon shine , motlagh , mysteri.strange , N*A*Z*L*I , n.a. , n.shina , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas*pa , nas2ran , nastaran86 , nayra , nazanin sh , nazlili , ned67 , nedaj , negar*pb , NeginAki , nenoy , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , NO ONE , olala , omidk , orkidehyesurati , P*E*G*A*H , P*O*O*N*E*H , pakdel , pana-m , panteha , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parvane. , peg@h , phare , punio , Queen SaRa , R ! R a , raha moozy , Raha*10* , raha.ss , rahaa_m , raheleh69 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , Rha.sh , rogzana , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rural girl , S.parand , sahar mj , sahar.74 , sahel_m , sahra95 , samandf , sana 88 , sana1994 , sanaz_ , sanni , sara2876 , saraice , saratara , sara_n , Satiya , sayeh779 , sedena , sefid65 , sepeedeh , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , shadivet , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , Shining Star , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siah , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , Snow Dream , Sogol Toix , soha1990 , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , sαвα , t0ranj , takshakh2838 , tama1011 , tandis2 , tanha77 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , white-sky , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yassaleh , yas_sepid63 , yjdj , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zanbagh , Zarizar , zebeli , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zoooom , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آذردخت , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آوان , اترون , ارتمیس * , ارزو. , النار , ایلکای2 , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دکور , دیبا کیان , رادمینا , رزا جون , رهان , روشناک , رویای من او , رژلب , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , سافانا , سامانتا , سانجانا , سایه ماه , سبحی , ستاره.ث , ستاره76 , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شادی* , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شروع , شهلاn , شورم , شیرین بانو , شیوا , صافیه , غزال آریا , غزال66 , فرگلf , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , ماه رخسار , ماه منیر , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , مهشاد فتحی پور , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نسرین... , نسيا , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نگاه روشن , نیاز.ش , هلن سادات , والیما , ویشار , پاپلی , پرنا , پرواس , پونام , چلیپا , کمند , ღdokhtar royaiiღ

5. Top | #13

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

سلام بچه ها جــــــــــــــــون...
    ببخشید دیر شد... گرفتاریه و هزار دردسر....
    اینم از ادامه فصل سوم... فعلا اینو داشته باشین تا هفته دیگه...

نگاهش روی لبام بود...یک اعتراف دیگه میکنم...مردونه...دوست داشتم ببینم لباش چه طعمی داره و بدونم چه جوری می بوسه...
    ولی اونقدر عاشقش نبودم که اون عوضی فکر کنه بخاطر بوسشه که اون طور خشک شدم و منتظرم...
    همین طور که به سمتم خم میشد، من به عقب خم می شدم... با بهت به طرح زیبای لباش چشم دوخته بودم...
    وزنمو رو قلاب دستاش انداختم بودم... انقدر به عقب خم شده بودم که کمرم دیگه برای بیشتر خم شدن یاری نمی کرد...
    ساعد دستاشو گرفتم تا تعادلمو حفط کنم... لبش به لبخندی شیرین باز شد... همون لبخند کافی بود تا سوئیچ مغزم خاموش بشه...
    نفساش به لبام می خورد و من منتظر بودم تا هر آن داغی لباشو احساس کنم...
    فشارش به کمرم هر لحظه بیشتر می شد و لباش در فاصلهی 1اینچی از لبام بود... احساس کردم می خنده.....
    یکدفعه قفل دستاشو باز کرد و من چون خودمو انداخته بودم رو دستاش، نیم متر پرت شدم عقب که دوباره گرفتم...
    عـــــــوضی... داشت می خندید
    - فقط می خواستم بهت ثابت کنم که از من خوشت اومده...
    و توروم شیطانی خندید.
    قرمز شدن گونه هام از عصبانیت رو احساس کردم... خودمو از بین دستاش کشیدم بیرون و صاف ایستادم...مغزم هنگ کرده بود...
    واقعاً پست فطرت بود... باید یک کم آروم می شدم... دستی به موهام که پریشون شده بود کشیدمو سعی کردم به اعصابم مسلط باشم...
    مسلط نبودم به اعصاب مساوی بود با یک تمسخر دیگه از طرف اون...
    فکر برای خیط کردنش حرکتی انجام بدم...
    - زیاد خودتو تحویل نگیر... من عموماً با بوسیده شدن مشکلی ندارم... زیاد برام پیش میاد(یک ژستِ تحقیرکننده)
    - برای همین نیم ساعت پیش داشتی خودتو می کشتی که از دست اون بابا خلاص شی؟.... اممممم،فکر کنم اونم داشت می بوسیدت، اینطور نیست؟
    خودمو از تک و تا ننداختم
    - نکنه داری خودتو با اون یارو مسته یکی می کنی؟
    و یک تای ابرومو دادم بالا...
    پوزخندش گشاد شد:
    - نکنه داری به طور غیر مستقیم اعتراف میکنی که من برات با بقیه فرق می کنم؟!!!
    بابا این دیگه کی بود؟...دهنم باز مونده بوداز این زبون و البته اعتماد به نفس...کم آورده بودم
    - تو واقعا احتیاج داری که یک نگاهی به خودت تو آینه بندازی...
    چشماشو تو چشام قفل کرد... انگار چشمای من آینه ای بود که داشت خودشو توش نگاه می کرد...
    نگاش یک جوری بود... انگار گیج بود... زیاد به ذهنم اجازه تحلیل ندادم...
    - می خوام برم خونه، به اندازه کافی زیارتتون کردم...
    وبه سمت پارکینگ رفتم...
    با رامیار اومده بودم و حالا باید منتظر می شدم تا برم گردونه... توی جیبم دنبال گوشیم گشتم تا باهاش تماس بگیرم ولی...گوشیم دست کارِن بود... لعنتی...
    صدای دزدگیر ماشینی اومد..
    -بیا میرسونمت...البته اگه تصمیم نداشته باشی شبو با نردبون بگذرونی...
    با عجله راهمو به طرف در بار کج کردم... بازومو گرفت و مجبورم کرد بایستم... با عصبانیت دستشو پس زدم...
    - تو بهتره بری و دوست دخترتو از تو بغل بقیه بکشی بیرون...
    نگاهش سخت شد... گویا غیرتی شده بود... بی لیاقت بایدم واسه اون دختره ی بی خاصیت غیرتی بشه... کلشو کرد تو گوشم:
    - من بیشتر ترجیح میدم تورو از رو نردبون بیارم پایین...
    نفساش گوشمو غلغلک میداد... ولی اصلا نتونست از جریان خونیکه با سرعت نور به مغزم وارد شد جلوگیری کنه..
    منظورش دقیقا ازین حرف چی بــــــــــــود؟؟؟... بی حیا... بی فرهنگ... با خودش چی فکر کرده؟؟؟؟...
    به حدی عصبانی بودم که حتی کلمات از ذهنم فرار می کردن و من نمی تونستم کلمه ای که لیاقتشو داشته باشه بهش بگم...
    فقط تونستم تمام عصبانیتمو بریزم تو چشامو بهش زل بزنم...
    و در نهایت تنها کلمه ای که از دهنم دراومد تا اوج خشممو نشون بده واژه "بی ادب" بود.
    - بی ادب... فکر کردی منم مثل خودتم؟
    نگاه سختش تغییر کرد... پوزخندش دوباره پدیدار شد و برق چشاش دوباره برگشت...
    - مگه من چمه؟
    - تو...تو...
    باز یک لبخند شیرین مهمون لباش شد... رومو ازش گرفتم مو سعی کردم بازوم که هنوز تو دستش بودو نجات بدم... نمی خواستم حتی یک ثانیه دیگه ببینمش...
    - بهتره بجای تقلا کردنِ بیخودی زودتر سوار ماشین شی... هوا سرده... با این لباس سرما می خوری...
    به سرعت چرخیدم سمتش... تو نگاهش دیگه شوخی نبود... دیگه شیطنت نبود... آروم گفت:
    - فقط میرسونمت خونه...
    بلافاصله دسمتو رها کرد و سوار ماشین شد و در سمت کمک راننده رو برام باز کرد...
    نفسمو با سردرگمی فوت کردم... نگاهی به در بار انداختم... رامیار هنوز اونتو بود...
    با اکراه سوار ماشین شدم و کمربندو بستم ...
    کارن لبخندی زد و حرکت کرد.

پایان فصل سوم

تشکر می کنم از همتون

ویرایش توسط azidan : 1391,08,08 در ساعت ساعت : 15:07

6. 520 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , *banoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SaNaY* , *saranaz* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریما* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , afsooooon , ailin jo0n , airena , Ala88 , Aliceice , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , angry girl , ANNE , Anolin , archangel , arezo* , ariana*dreams , armita1819 , Arrosha , asal Queen , asal-661 , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , autumn_dream_86 , Ay San , azar1 , azarsana , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , Belanka 95 , benq , bikari , binamm , blub2000 , bneta , brain storm , caarol , coral , dander1000atash , darya 7 , darya19 , delgir , devilgirl_A , diaar , dokhtare khial , dozhd , dr.moonshine , elahe 66 , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elmirareza , elsa , fadai , faezeh khajeh , faezeh97 , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , farnaz-76 , fary , faryad(sf) , fati70 , fatima64 , fatima_59 , ferijoonm , fk-osh-d , gandomsa , geniuse , gh-sm , ghazal p , ghazalakk , gheisareh , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , goldoone22 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , Hedieh7 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , khatereh14 , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kristeen , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , Lioda , little thing , little-fairy , L_O_V_E , m0nire , m0zhdeh , ma-az , maedeh angel , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsaj , Mahshid Jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , mansoure , Mantral , many22 , marge_setare , marjan khanomi , martire , maryam sh , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , masin , mati jojo , matin_a , mehrnoush_re , melodina , meno , mess , mfr60 , MidnightSun , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , monir1343 , moon shine , motlagh , mysteri.strange , N*A*Z*L*I , n.a. , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas*pa , nas2ran , nastaran86 , nayra , nazanin sh , nazi76 , nazlili , ned67 , nedaj , negar*pb , negarjav , NeginAki , nenoy , Night Mair , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , NO ONE , olala , omidk , Opucuk-n2g , orkidehyesurati , P*O*O*N*E*H , pakdel , pana-m , panteha , pardisa 1 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , peg@h , phare , punio , Queen SaRa , R ! R a , radina , raha moozy , Raha*10* , raha.ss , rahaa_m , raheleh69 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , Rha.sh , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rural girl , S.parand , sahar mj , sahar.74 , sahel_m , sahra4370 , sahra95 , samandf , samaneh1368 , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz_ , sara2876 , saraice , saratara , sara_n , Satiya , sayeh779 , sedena , sefid65 , sepeedeh , sepideh*** , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , shadivet , shadow_das , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , Shining Star , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siah , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , Snow Dream , Sogol Toix , soha1990 , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , sαвα , t0ranj , takshakh2838 , tama1011 , tanha77 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , tenten , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , vorooojak77 , white-sky , whitewhit93 , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yassaleh , yas_sepid63 , yjdj , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zanbagh , Zarizar , zebeli , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zohrehm64 , zoooom , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آذردخت , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آوان , اترون , ارتمیس * , ارزو. , النار , ایلکای2 , باران18 , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دیبا کیان , رادمینا , رزا جون , رهان , روشناک , رویای من او , رژلب , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , سافانا , سامانتا , سانجانا , سایه ماه , سبحی , ستاره.ث , ستاره76 , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شروع , شهلاn , شورم , شیوا , صافیه , غزال آریا , غزال66 , فرگلf , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , ماه رخسار , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نرجس خاتون , نسرین... , نسيا , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نگاه روشن , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , والیما , ویشار , پاپلی , پرنا , پونام , چلیپا , کاساندا , کمند , یه دختر1995 , ღdokhtar royaiiღ

7. Top | #14

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

سلاک بچه هــــــــــــــــــا...
    خوبین ؟ خوشین؟ این هفته هفته خوبی بود... نصف کلاسام تشکیل نشد
    این پست جدیدو میزارم باز شنبه میام کاملش می کنم....
    امیدوارم خوشتون بیاد...

بچه ها واقعا احتیاج به نقد نداره داستان؟؟؟؟؟؟ برام شده سوال....!!!

فصل چهارم
    بارش دونه های برف شدت گرفته بود و زمین هارو حسابی لیز کرده بود...
    جکسونویل خیلی شهر برف خیزی نبود... ولی امسال دلش میخواست برفی باشه. کاملا به خودش مربوط می شه...
    چشمام دنبال جای خالی برای پارک ماشین می گشت ولی بخاطر نزدیک بودن به عید پاک، خیابون ها بینهایت شلوغ بود و در نتیجه جای پارک هم نبود...
    بالاخره یک جای پارک پیدا کردم ...
    البته درست زیر تابلو پارک ممنوع... یک کم دل دل کردم و بعدش دلمو زدم به دریا...
    بی خیال... در نهایت 5-6دقیقه طول می کشه تا برم و برگردم...
    از کتابخونه مرکزی کتاب گرفته بودم و باید تا قبل از پایان سال پس میدادم...
    امروزم من بیکار بودم پس تصمیم گرفتم که کتاب و برگردونم کتاب خونه...
    ماشینمو که یک فورد کوچولو موچولو بود و من خیلی دوسش داشتم زیر تابلو پارک کردم ...
    سرک کشیدم ببینم پلیسی اون دور و اطراف نباشه... تا جاییکه چشم من یاری می کرد هیچ پلیسی دیده نمی شد... با عجله به سمت کتابخونه رفتم...
    زمین خیس و لیز بود و من تمام تلاشمو می کردم که نخورم زمین... اصلا حوصله نداشتم تمام تعطیلات و بخاطر لیز بودن زمین از دست بدم...
    همون طور که حدس میزدم رفت و برگشتم دقیقاً 6 دقیقه طول کشید... از کتابخونه که دراومدم خوشحال به سمت ماشین رفتم...
    تا اومدم درو باز کنم چشمم به قفل زرد رنگ لاستیک افتاد که پلیس برای توقیف ماشینم به لاستیک زده بود...
    خدایـــــــــــــــــــا.. .من فقط 5 دقیقه نبودم... عصبی شدم... به طول و عرض خیابون نگاه گردم ولی هیچ پلیسی نبود...
    آخه پلیسِ لعنتی از آسمون که نیومده بود، پس الآن کدوم گوری بود؟!!!
    باید صبر می کردم تا پلیس بیاد و ماشین و ببره پارکینگ و من برم تا با پرداخت جرمه از توقیف آزادش کنم...ای بـــــابــــــا...عجب پلیسِ نفهمی بود هاااااا!!!!!!....
    خوب وقتی میبینه یکی زیر تابلو پارک ممنوع پارک کرده حتماً کاره مهمی داره دیگه!!!!!... نفهم بود واقعاً! یعنی توی این شبای عید باید ماشینم عزیزم زندانی باشه؟...
    همین جور بالا و پایین می رفتم و زیر لب غرغر می کردم ولی خبری از پلیس نبود...
    هوا سرد بود و با اینکه یک جفت چکمه ساق بلندِ چرم قهواه ای سوخته پوشیده بودم، بازم انگشتهای پام از سرما بی حس شده بودن... دیگه اعصابم داشت خط خطی میشد...
    چطور اون موقع که می خواسته ماشین منو توقیف کنه، مثل یک کارنمد وظیفه شناس از آسمون فرود اومده و این قفل بدترکیب و چسبونده به ماشین من... ولی حالا که باید بیاد و منو ازین وضعیت نجات بده، داره تو سفینش چایی مینوشه؟!
    به قفل بی ریخت زرد رنگ نگاه کردم...
    خشمم جوشید و به پام فرمون داد تا یگ لگد محکم نثار لاستیک کنم...
    لعنتــــــــــی...صدای آی آیم بلند شد... به جای اینکه پامو بکوبونم به لاستیک ،کوبونده بودمش به بدنه­ی فلزی قفل و یکدفه تا مغز سرم از درد تیر کشید....
    زانومو گرفتم تو بغلم و داشتم رو یک پام مثل فنر بالا و پایین می پریدم که اون پامم لیز خورد و از پشت با باسن خوردم زمین...
    اشکم دیگه دراومده بود... سرما و خیسی زمین از زیر پالتوم به بدم نفوذ کرده بود و من علاوه بر درد وحشتناک پا و باسنم، حالا داشتم از سرما می لرزیدم...
    حالا که فکر می کنم میبینم واقعاً آدم مقاومی بودم که در اون لحظه تاریخی مثل دختر بچه های 5ساله نزدم زیر گریه...
    سعی کردم بلند شم و پامو که به قفل کوبیده بودم حرکت بدم که از درد تمام ماهیچه هام منقبض شد...
    صحنه­ی مضحکی درست کرده بودم...مپل کتلت روی زمین پخش شده بودم و هیچ کس نبود که با کاردک جمعم کنه!!!!

بچه ها نقد کنین... متشکرم

8. 503 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , $etareh, , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , ailin jo0n , Ala88 , Aliceice , alizee , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , ANNE , Anolin , archangel , arezo* , arezoo68 , ariana*dreams , armita1819 , Arrosha , asal Queen , asal-661 , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , autumn_dream_86 , Ay San , azar1 , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Belanka 95 , benq , bikari , binamm , blub2000 , bneta , brain storm , caarol , coral , D0nya , dander1000atash , darya 7 , darya19 , delgir , devilgirl_A , diaar , dokhtare khial , doxi bala , dozhd , dr.moonshine , elahe 66 , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elmirareza , elsa , eshton , fadai , faezeh khajeh , faezeh97 , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , farnaz-76 , fary , faryad(sf) , fati70 , fatima64 , fatima_59 , ferijoonm , fk-osh-d , gandomsa , geniuse , gh-sm , ghazal p , ghazal26859 , ghazalakk , gheisareh , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , goldoone22 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , Hedieh7 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , khatereh14 , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kristeen , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , Lioda , little-fairy , L_O_V_E , m0nire , m0zhdeh , ma-az , maedeh angel , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa1490 , mahsafall , mahsaj , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , marge_setare , martire , maryam sh , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , masin , mati jojo , matin_a , mehrnoush_re , melodina , meno , mess , mfr60 , MidnightSun , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , monir1343 , moon shine , motlagh , N*A*Z*L*I , n.a. , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas2ran , nastaran86 , nayra , nazanin sh , nazlili , ned67 , nedaj , negar*pb , negarjav , NeginAki , nenoy , Night Mair , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , NO ONE , olala , omidk , Opucuk-n2g , orkidehyesurati , P*E*G*A*H , P*O*O*N*E*H , pakdel , pana-m , panteha , pardisa 1 , pari*sa , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parvane. , phare , punio , Queen SaRa , R ! R a , Raha*10* , rahaa_m , raheleh69 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , Rha.sh , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rural girl , S.parand , sahar mj , sahar.74 , sahel_m , sahra4370 , sahra95 , samandf , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz_ , sara2876 , saraice , sara_n , Satiya , sedena , sefid65 , sepeedeh , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , shadivet , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , Shining Star , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siah , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , Snow Dream , Sogol Toix , soha1990 , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , sαвα , t0ranj , takshakh2838 , tama1011 , tandis2 , tanha77 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , tenten , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , white-sky , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yas_sepid63 , yjdj , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zanbagh , Zarizar , zebeli , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zoooom , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آوان , اترون , ارتمیس * , ارزو. , النار , ایلکای2 , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دکور , دیبا کیان , رادمینا , رزا جون , رهان , روشناک , رویای من او , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , سافانا , سامانتا , سانجانا , سایه ماه , سبحی , ستاره.ث , ستاره76 , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شرقي , شروع , شهلاn , شورم , شیرین بانو , شیوا , صافیه , غزال آریا , غزال66 , فرگلf , فیثاغورث , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , ماه رخسار , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , مهشاد فتحی پور , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نرجس خاتون , نسرین... , نسيا , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نگاه روشن , نیاز.ش , هلن سادات , والیما , پرنا , پرواس , پونام , چلیپا , کاساندا , کمند , یه دختر1995 , ღdokhtar royaiiღ

9. Top | #15

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

سلام بچه هــــــــــــــــــــــــ ــا...
    خوبین ؟ خوشین؟ سلامتین؟.... بابا دختر خاله تو کجایی؟؟؟؟ یک یادی از ما نمی کنی بی معرفت...؟؟؟؟ بی وفا.... بی!!!
    بدون من همه جاهای خوبو میری؟؟؟؟ نمی بخشمــــــــــــــــــت...
    این پست و پست های دیگه امروزو به midnight sunعزیز تقدیم میکنم

ادامه فصل چهارم...

بالاخره یک انسان فهمیده پیدا شد و کمکم کرد که بلند شم. ازش بخاطر شجاعتش تشکر کردم!!!! ...برام یک تاکسی گرفت و به تاکسی گفت منو به نزدیک ترین بیمارستان یا کیلینیک ببره...بعدش یک تعارفه کشکی کرد که باهام بیاد یا نه! منم ازش تشکر کردم و ازش خواستم به خودش زحمت نده!
    پام بدجور درد می کرد ...انگشتای پام که تا همین 10 دقیقه پیش از سرما بی حس شده بودن و من نمی تونستم حسشون کنم رو حالا به انداز 50تا انگشت حس می کردم!تو دلم هرچی فحش بلد بودم به پلیس و قفلش و بعد از ریشه یابی به کتابخونه و اون کتابش دادم... حالا با این پایه چلاقم چطوری می خواستم آخر هفته برم بیرون؟؟؟؟
    تقریباً 4روز پیش بود که ایتان ومارتین، 2تا از پسرای خوشتیپِ بیمارستانِ شندز1(همونی که من توش کار میکردم)، سرِ کل کل باهم قرار گذاشته بودن که یک مسابقهی تیراندازی راه بندازن... من میمیرم واسه اینجور هیجان ها!!!
    اول قضیه زیاد جدی نبود ولی یوناس یکی از پرستارا، که خدای جوسازی بود، انقدر بازار این مسابقه رو داغ کرد و جو داد که خواه نا خواه شد بحث داغ بیمارستان.
    همه منتظر بودن تا روز دوئل مرگبار ازراه برسه....
    بعد از کلی کش مکش قرار شد مسابقه آخر هفته باشه... اونم کنار ساحل...
    اینجوری همه یک صفایی میکردیم... نزدیک ساحل جکسون ویل بارها و رستورانهای خوبی داره...
    حالا من با این پای چلاقم چطوری بــــــــــــــــــرم؟؟؟؟
    تاکسی جلوی یک کلینیک نگه داشت و وقتی بهش گفتم نمی تونم راه برم، رفت تا یک پرستار رو صدا کنه...
    پرستار یک دختر مو فرفریه گوگولی مگولی بود... برام یک ویلچر آورده بود و وقتی فهمید با پام چیکار کردم کلی بهم خندید...
    احساس می کردم باسنم کوفته شده، چون وقتی رو ویلچر نشستم از درد باسن دندونام به هم قفل شد...
    حالا اون درد وحشتناک پام بماند ...خودم حدس میزدم که انگشتام شکسته باشن!!! حدسش کار زیاد سختی نبود!!
    پرستار موفرفری که صورت جذابی داشت منو برد به اتاق معاینه که در واقع یک تخت بود که دور تا دورش پرده کشیده شده بود تا از تختای دیگه جدا بشه...
    روی تخت نشوندم و پرده های دور تخت رو کشید...
    سعی کردم که چکممو از پام در بیارم تا ببینم چی شده ولی فقط تونستم زیپ چکممو باز کنم...
    به خاطر درد پام نمی تونستم درش بیارم...
    از سرما لرزکردم...پالتوم خیس بود و با اینکه اونجا گرم بود ولی سرما توی وجودم نشسته بود و باعث لرزم شده بود...
    موهام بخاطر برف نمناک بود و می دونستم بینیم هم بخاطر سرما و هم بخاطر بغضی که سعی میکردم به گریه تبدیل نشه، قرمز بود.
    درد داشت بی طاقتم می کرد که پرده کشیده شد و چشمم به جمال دکتر افتاد...
    قد 2 متر، هیکل مثل سالیوان تو کارخونه هیولاها، پوست برنزه ،چشمای عسلی که دراون لحظه متعجب به نظر میرسیدن، لبهای خوش فرم که داشت کم کم به یک پوزخند جذاب آراسته می شد!!!
    احساس تنفر کردم... چرا همیشه توی شرایط بدِ زندگیم اون باید فریاد رسم باشه؟!!
    اونم متعجب بود... اینو از چشمای گشاد شدش میشد فهمید... بازم اون بود که ازتوی بهت درومد...
    - خدای من،چه سعادتی...
    نگاهی به پام انداخت که روی تخت دراز بود
    - ...باز با خودت چیکار کردی دختر؟
    و زیپ چکممو پایین تر کشید...از درد چشمامو بستمو دستم و روی دستش گذاشتم...
    می خواستم بهش بفهمونم پام درد داره و باهاش با ملاطفت رفتار کنه...
    ایندفعه مثلِ اونبار تا جنگل دستمو پس نزد، فقط یک مکث کوچیک کرد و بعد چکممو درآورد... خیلی به خودم فشار آوردم که جیغ نزنم...
    شلوارک لی کوتاه پوشیده بودم. تقریباً تا زیر زانوم میرسید... چون چکمم تنگ بود، نمی تونستم زیرش شلوار بلند بپوشم...
    چکممو که درآورد می تونستم انگشتهای متورم پامو ببینم... ولی اون به جای اینکه به اونها نگاهی بندازه به ساق پام دست کشید...
    متعجب به حرکت دستش نگاه کردم... روی دونه های ریزی که حالا سفید رنگ شده بودن توقف کرد... روی دندونه های تله روباه!...این همون پام بود که باهاش رفته بود توی تله!!!
    ابروهاشو داد بالا و نفسشو فوت کرد بیرون... انگار داشت ذهنشو به حال متمرکز می کرد... دستشو روی پام حرکت داد و رسید به انگشتام...

بچه ها منتظرم.... نقـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــد کنین بابـــــــــــــــــــا...

ویرایش توسط azidan : 1391,08,08 در ساعت ساعت : 15:07

10. 501 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SaNaY* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , Ala88 , Aliceice , alizee , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , angry girl , ANNE , Anolin , archangel , arezo* , arezoo68 , ariana*dreams , armita1819 , Arrosha , asal Queen , asal-661 , asemanii , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , asma66 , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , autumn_dream_86 , Ay San , azar1 , azarsana , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Belanka 95 , benq , bikari , binamm , blub2000 , bneta , brain storm , caarol , coral , dander1000atash , darya 7 , darya19 , delgir , devilgirl_A , diaar , dokhtare khial , dozhd , dr.moonshine , elahe 66 , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elmirareza , elsa , fadai , faezeh khajeh , faezeh97 , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , fariba_hed , fary , faryad(sf) , fati70 , fatima64 , fatima_59 , ferijoonm , fk-osh-d , gandomsa , geniuse , gh-sm , ghazal p , ghazalakk , gheisareh , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , goldoone22 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , ilaf , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , khatereh14 , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kristeen , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , Lioda , little thing , little-fairy , L_O_V_E , m0nire , m0zhdeh , ma-az , maedeh angel , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh.k , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsaj , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , marge_setare , martire , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , masin , mati jojo , matin_a , mehrnoush_re , melodina , meno , mess , mfr60 , MidnightSun , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , monir1343 , moon shine , moonila , motlagh , N*A*Z*L*I , n.a. , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas2ran , nastaran86 , nayra , nazanin sh , nazlili , ned67 , nedaj , negar*pb , negarjav , NeginAki , nenoy , Night Mair , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , NO ONE , olala , omidk , orkidehyesurati , P*E*G*A*H , P*O*O*N*E*H , pakdel , pana-m , panteha , paparoos , pardisa 1 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , peg@h , phare , punio , Queen SaRa , R ! R a , raha moozy , Raha*10* , rahaa_m , raheleh69 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , Rha.sh , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rural girl , S.parand , sahar mj , sahar.74 , sahel_m , sahra95 , samandf , sana1994 , sanaz_ , sara2876 , saraice , sara_n , Satiya , sedena , sefid65 , sepeedeh , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , shadivet , shadow_das , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , Snow Dream , Sogol Toix , soha1990 , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tanha77 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , white-sky , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yas_sepid63 , yjdj , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zanbagh , Zarizar , zebeli , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zoooom , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آذردخت , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آوان , اترون , ارتمیس * , ارزو. , النار , ایلکای2 , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دیبا کیان , رادمینا , رهان , روشناک , رویای من او , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , سافانا , سامانتا , سانجانا , سایه ماه , سبحی , ستاره.ث , ستاره76 , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شرقي , شروع , شهلاn , شورم , شیرین بانو , شیوا , صافیه , غزال آریا , غزال66 , فرگلf , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , ماه رخسار , ماه منیر , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , مهشاد فتحی پور , میترا.د , میتی65 , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نرجس خاتون , نسرین... , نسيا , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نگاه روشن , نیاز.ش , هلن سادات , والیما , ویشار , پاپلی , پرنا , پرواس , پونام , چلیپا , کاریز49 , کاساندا , کمند , یه دختر1995 , ღdokhtar royaiiღ

11. Top | #16

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

از درد تکونی خوردم و صدای ناله مانندی از گلوم خارج شد
    - می تونم بپرسم دقیقاً با پات چیکار کردی؟
    همونطور که سعی می کردم از درد گریه نکنم با صدای گرفته ای گفتم:
    - با پام کوبیدم به قفل لاستیک... می خواستم بزنم به لاستیک ولی اشتباه شد!
    از صدای مظلومم، خودمم تعجب کردم، اون که دیگه بماند...ابروهاش بالا پرید
    - اونوقت میشه بپرسم چـــرا؟
    - یک پلیسِ احمقِ نفهمِ وظیفه شناس، ماشینمو توقیف کرد...فقط برای 5 دقیقهی ناقابل پارک زیر تابلو پارک ممنوع...لعنتــــــــــــی... منم عصبانی شدم!
    جلوی گریمو گرفتن دیگه برای وتقعا سخت شده بود...
    - وبعدش با پای کوچولو موچولوت کوبیدی توی قفل!
    - عصبانی بــــــــــــودم...
    - آها...می دونم وقتی عصبانی میشی سعی می کنی با مشت و لگد خشمتو نشون بدی...
    و به سینش اشاره کرد...به یادِ اون شب که با مشت کوبیدم تو سینش!!!!
    رومو ازش گرفتم... اونم دیگه نایستاد و از پرستار خواست که منو به اتاق رادیولوژی ببرن تا از پام عکس گرفته بشه!
    همونطور که حدس میزدم 2تا از انگشت اول پای چپم شکسته بود(اول از سمت راست)...
    ولی خداروشکر شکستگیش در حدی نبود که کارو به اتاق عمل بکشونه...
    10 دقیقه بعد توی اتاق مخصوص گچ بودم...البته پامو گچ نگرفتم بلکه با آتل بستن و با یک لایه فیبر محکمش کردن که تکون نخوره...
    3هفته طول می کشید تا برم و آتل رو باز کنم... از شنیدنش اهم هوا رفت... آخه چـــــرا؟!...
    پرستار مخصوص یک پسر خوش تیپ بود که آخر کار بهم چشمک زد و گفت امیدواره دوباره همو ملاقات کنیم!...
    با اینکه پام درد می کرد ولی دلم می خواست با گچ پام یک حالی به دماغش بدم...
    درد پام زیاد بود... پرستار بهم مسکن زده بود ولی زیاد قوی نبود و من هنوز از درد پا ناراحت بودم... بهم گفت چند دقیقه روی تخت استراحت کنم...
    داشتم زیر لب غر میزدم که سالیوان چشم عسلی برگشت...
    من موندم این کجاش شبیه دکترها بود؟!تنها چیزی که نشون میداد یک دکتره لباس مخصوصش بود که تنش بود و گوشی پزشکیش بود که دور گردنش آویزون کرده بود....
    - اوضاع چطوره؟
    - پام درد می کنه...
    - خوب اون که چیز عجیبی نیست...امیدوارم برات درس عبرت بشه...اصلاً خوب نیست یک پیشیِ ریزه میزه مثل تو اینقدر عصبانی بشه...
    نمی دونم چرا اینقدر دوست داشت حرصِ من و در بیاره...
    باید ازش می پرسیدم! با اوقات تلخی پرسیدم:
    - بهم میگی اینکه با حرفات منو ناراحت کنی چه سودی برات داره؟
    صورتشو به صورتم نزدیک کرد...
    - کجای حرفم ناراحت کننده بود؟
    می تونستم بینیشو گـــــــاز بگیرم...
    بازم تلخ گفتم:
    - همون جملهی آخرت
    دنبالهی موهامو که رو شونم بود گرفت و باهاش گوشمو غلغلک داد...
    ازین کار بیـــــــزار بودم...فکم از غلغلک منقبض شد و دستشو در یک حرکت ناگهانی پس زدم...
    - دیدی یک پیشیِ ریزه میزه ای؟...مثل پیشی ها رفتار می کنی و ریز ریز خندید...
    قیافه حق با جابنی به خودم گرفتم:
    - این یک حرکت طبیعیه...غلغلکم اومد
    - آدمای معمولی وقتی غلغلکشون میاد می خندن، نه اینکه مثل گربه ها پنجول بکشن...
    دندونامو از خشم رو هم فشار دادم...جا داشت چشمای خوشگلشو از کاسه در بیارم...
    - من تورو پنجول کشیدم؟؟؟؟؟!!!!!!
    باز صورتشو بهم نزدیک کرد و به لبام زل زد...
    سعی کردم جدی باشم...نمی خواستم باز مسخرم کنه...زل زدم تو چشماش...
    صورتش همین جور جلوتر میومد من تقریباً چشمام چپ شده بود ولی بازم سعی کردم جدی باشم و خودمو وا ندم...
    تو دلم گفتم که اگه خواست ببوسم من رومو برمی گردونم تا خیط بشه...
    توی اون لحظه همش داشتم به انواع راه های خیط کردنش فکر میکردم...
    مثلاً با مشت بکوبونم تو فکش که دیگه هوس نکنه منو مسخره کنه...
    قیافش یکجوری شده بود...مثل آدمای دستپاچه...به لبام نگاه کرد و گفت:
    - چشمای خوشگلی داری...!
    خنگ شده بود؟!...یا اینکه واقعاً قصد داشت منو ببوسه و دچار التهاب شده بود؟...
    آخه به قیافش نمی خورد از بوسیدن یک دختر دچار التهاب بشه...بس که اعتماد به نفسش بــــالـــا بـــود...
    سعی کردم صدام خونسرد باشه...
    - می دونم...
    صدام سرد بود و باعث شد کلی ذوق کنم... ولی سردیه صدام تغییری در حرکت رو به جلوی لبای اون به سمتم نداشت...
    حالا بدجور دوست داشتم به این جلو اومدنش ادامه بده و ...
    ولی عمراً نمی خواستم اون بدونه چقـــــــــــــدر دوست دارم که بوسم کنه...!!
    سرشو یک کم کج کرد تا بتونه به لبام برسه...
    مثل اینکه این بار تو تصمیمش جدی بود و می خواست کارو یکسره کنه...
    ولی بازم قسمتِ فعال مغزم که الآن حدود 5% از مغرم بود(!) می گفت تا اتفاقی نیفتاده بهش اعتماد نکنم...

دستشو گذاشت کنارم روی تخت و وزنشو انداخت روی دستش تا کنترل بیشتری روی کارش داشته باشه...
    دیگه فاصلش باهام خیلی کم بود...در حدِ میلیمتر و من کمی، فقط یک کمی،خیلی خیلی کوچیک، هیجان زده شده بودم...
    دیگه اون 5%هم ازکار افتاده بود و مغزم کلاً تعطیل شده بود و هر لحظه می رفتیم تا داشته باشیــــــــــــــم............ .

بچه ها با نقداتون انرژی بدبن

ویرایش توسط azidan : 1391,08,08 در ساعت ساعت : 15:08

12. 481 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SaNaY* , *saranaz* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mona. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , Ala88 , Aliceice , alizee , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , angry girl , ANNE , Anolin , archangel , arezo* , ariana*dreams , armita1819 , Arrosha , asal Queen , asal-661 , asemanii , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , asma66 , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , autumn_dream_86 , Ay San , azar1 , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Belanka 95 , benq , bikari , binamm , blub2000 , bneta , brain storm , caarol , coral , D0nya , dander1000atash , darya 7 , darya19 , delgir , diaar , dokhtare khial , dozhd , dr.moonshine , elahe 66 , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elmirareza , elsa , fadai , faezeh khajeh , faezeh97 , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , fary , faryad(sf) , fati70 , fatima64 , fatima_59 , fk-osh-d , geniuse , gh-sm , ghazal p , ghazalakk , gheisareh , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , goldoone22 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , khatereh14 , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kristeen , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , Lioda , little thing , little-fairy , L_O_V_E , m0zhdeh , ma-az , maedeh angel , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsaj , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , marge_setare , martire , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , mati jojo , matin_a , mehrnoush_re , melodina , mess , mfr60 , MidnightSun , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , monir1343 , moon shine , motlagh , N*A*Z*L*I , n.a. , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas2ran , nastaran86 , nayra , nazanin sh , nazlili , ned67 , nedaj , negar*pb , negarjav , NeginAki , nenoy , Night Mair , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , NO ONE , olala , omidk , Opucuk-n2g , orkidehyesurati , P*E*G*A*H , P*O*O*N*E*H , pakdel , pana-m , panteha , paparoos , paria_pari , parisaparisa , parmis86 , parvane. , peg@h , phare , punio , Queen SaRa , R ! R a , radineh , Raha*10* , raha.ss , rahaa_m , raheleh69 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , rogzana , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rural girl , S.parand , sahar mj , sahar.74 , SahariX , saharmn , sahel_m , sahra95 , samandf , sana1994 , sara2876 , saraice , sara_n , Satiya , sedena , sefid65 , sepeedeh , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , shadivet , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , Shining Star , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , Snow Dream , Sogol Toix , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tanha77 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , white-sky , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yas_sepid63 , yjdj , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آوان , اترون , ارتمیس * , ارزو. , النار , ایلکای2 , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دیبا کیان , رادمینا , رزا جون , رویای من او , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , سافانا , سامانتا , سانجانا , سایه ماه , سبحی , ستاره.ث , ستاره76 , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شرقي , شروع , شهلاn , شورم , شیوا , صافیه , غزال آریا , فرگلf , فیثاغورث , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , ماه رخسار , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , مهشاد فتحی پور , میترا.د , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نرجس خاتون , نسرین... , نسيا , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نگاه روشن , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , والا , والیما , ویشار , پاپلی , پرنا , پونام , چلیپا , کاریز49 , کاساندا , کمند , ღdokhtar royaiiღ

13. Top | #17

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

این پست نصفه اومده بود.... دوباره میذارمش.... ممنون بابت تذکر...

کـــــه...........
    صداس زنگ گوشیم باعث شد از جا بپره و کلش بخوره به سقف اتاق(!!!!!!)...
    حالا نه در اون حد ولی 20 سانتیمتری پرید عقب...زده حــــــــال!... زنگ گوشیم روی آخرین درجه صدا بود و آهنگش بسیار هیجان انگیز شروع می شد...

در نتیجه واکنش کارِن زیاد نامعقول نبود...
    کیفمو کشیدم جلو و توش دنبال گوشیم گشتم... هول شده بودم...اَه اینم که پیدا نمی شد... اِی بابـــــــــــــــــا...
    هرچی بیشتر میگشتم،کمتر پیدا می کردم...
    کارِن باز به سمتم خم شد... هنوز صدای زنگ گوشیم می یومد و من جز لبهای کارِن چیزی رو توی اتاق نمیدیدم...
    باز اوم پوزخندو زد و خم شد روم... ولی بجای اینکه ببوسم از توی جیبِ پالتوم گوشیمو درآورد...
    اِه...اونجا بود و من کل کیفمو زیرو رو کردم...خوب زودتر می گفتی!!!
    چشماشو دوخت بهم و با نگاهش کلی مسخرم کرد ...الاغ...خوب حواسم نبود حالا توام...
    گوشیمو گرفت به سمتم و دستم و دراز کردم تا گوشیمو بگیرم که نگاهش افتاد به صفحه...اسم و عکس رامیار روی صفحه انگار گازش گرفت... دستشو عقب کشید و دکمهی رد تماس رو زد...
    - اِه چرا قطع کردی؟؟؟می خواستم بگم بیاد دنبالم ماشین ندارم...
    اخماش رفت توی هم و نگاهش جدی شد... تا حالا نگاه جدیشو ندیده بودم...
    همچین پر ابهت شده بود قیافش...من انقدر از مردای پر ابهت خوشم می یــــــــــاد....!
    - امیدوارم دفعه ی دیگه که گوشیت زنگ میزنه عکس یک آدم درست و حسابی و روش ببینم...
    کفری شدم
    - اون وقت شما دقیقاً چی کارهاین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
    باز قیافش مضحک شد و از جدی بودن دراومد...سر گوشی پزشکیش و به سمتم گرفت
    - فکر کردم باهوشی...من یک دکترم، مگه نمیبینی؟!!!
    الاغ بــــــــــود...خیلی حرصم و در آورد که می خواستم از عصبانیت با دندونام ریز ریزش کنم...
    - اوه دارم میبینم...یک دکتر زپرتی توی یک کلینیکِ دره پیت....اینجا چند تخته است؟20 تا تخت بیشتر داره؟
    این بار لبخند زد....یک لبخند قشنگ و آروم و خواستنی....مثلِ کوچولوها با انگشت روی بینیم زد
    - من میرسونمت خونه... و از اتاقک خارج شد
    کلاً غیر قابل پیش بینی بود...کلاً غیرقابل درک بود...کلاً دیـــــــــــــــــــوانه بود...
    تاحالا همچین آدم عجیبی ندیده بودم...نمی تونستم بگم چی عصبیش میکنه، چی خوشحالش میکنه، چی حرصشو در میاره...این خصوصیت بی خود اخلاقیش روی نروم بـــــــــــــــود...چون همیشه اونی که خیط میشد من بودم!!!
    کلا دقت کردین رامیار تو خاطراتم نقشی نداره؟؟؟... دلیلش اینه که کلا در حال پیچوندنش بودم همیشه... اصلا حوصلشو نداشتم... بس که سیریش بود و خنگ... برای مسابقه هم بهش هیچی نگفته بودم... میخواستم تنها برم ... حالا با این پام چطوری تنها برم؟؟؟!!
    توی فکر و خیال بودم که پردهی اتاق دوباره کنار رفت... لباسشو عوض کرده بود و دیگه لباس بیمارستان تنش نبود...
    شلوار جین سرمهای و پلیور قهوه ای تیره پوشیده بود... چشمای عسلیش نمی دونم از چی برق میزد...
    شاید از اینکه من و انقدر کفری کرده بود تو باسنش عروسی بود و انعکاسِ این شادی توی چشمام دیده می شد...
    ولی با برق چشماش یک لحظه احساس کردم دلم رفت!!!!!!!
    همزمان با رفتن دل من ،یک پرستاربا ویلچر اومد تو... اووووو،من فکر کردم قراره بغلم کنه!!!!
    میگم غیر قابل پیش بینیه....پرستار کمکم کرد روی ویلچر بشینم و کیفمو داد دستم...
    چکممو رو پام گذاشت و ویلچر رو به سمتِ در خروجی هل داد...
    کارِن هم کنارم قدم زنان می اومد...من موندم این کارو زندگی نداشت داوطلبانه قصد رسوندنِ منو کرد؟!...
    همتون می دونین که من اصـــــــــــــلاً دوست نداشتم منو برسونه...حالا نکه خیلی ازش خوشم می یـــــاد!!!!...
    زبونمو باز بکار انداختم:
    - منو ببر سمت حسابداری باید هزینهی ویزیت و آتل رو بدم...
    پرستار نگاهی به کارِن انداخت و به راهش ادامه داد...منم دیگه تا کنار ماشین صحبت نکردم...
    کنار ماشین پرستار ازم خداحافظی کرد و رفت.
    کارِن در جلو رو باز کرد و بعد بغلم کرد تا روی صندلی بشونم...
    - ناراحت نشدی که بغلت نکردم؟...آخه دوست نداشتم پرستارهای خوشگل کلینیک ببینن یک پیشیه ملوسو بغل کردم...پشت سرم حرف درمی یارن....
    لبخندش اونقدر پهن بود که 32تا دندونش بـــــاهم دیده می شد...
    بهش توجهی نکردم و کیفمو توی بغلم گرفتم و کمربندمو بستم...
    کارِن هم سوار شد و بخاری ماشین رو روشن کرد...
    ساق پام که لخت بود از سرما ذق ذق می کردو باز دچار لرز شده بودم...ولی زبونم کاملاً گرم بود...
    - هزینهی کلینیک چقدر میشه؟ دوست ندارم چندرغاز حقوقی که میگیری و بخاطر جنتلمن بازی از دست بدی...
    همزمان دست کردم توی کیفم تا از توش دسته چکمو در بیارم که دستشو گذاشت رو دستم و دستمو فشار داد...
    نگاهش کردم...فکش سفت شده بود...فکر کنم بهش برخورده بود...
    از کشف این موضوع ذوق زده شدم و تلاشمو برای درآوردن دسته چکم بیشتر کردم...
    که دستمو از توی کیف درآورد و گذاشت روی پام....بعد کیف و برداشت و پرت کرد عقب ماشین...
    باز بهت زده شدم...ای خدا...این چرا همیشه باید منو دچاره بهت می کرد؟!!!...

نقد بچه ها.... واقعا حوصله نقد کردن ندارین که نقد نمی کنین ؟یا اینکه داستان ارزش نقد نداره؟ یا اصلا مهم نیست مقد بکنین یا نه؟ یا..... آخه چه دلیلی داره؟؟؟

ویرایش توسط azidan : 1391,08,08 در ساعت ساعت : 15:09

14. 502 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SaNaY* , *saranaz* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mona. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , Ala88 , Aliceice , alizee , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , angry girl , ANNE , Anolin , archangel , arezo* , ariana*dreams , armita1819 , Arrosha , asal Queen , asal-661 , asemanii , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , asma66 , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , autumn_dream_86 , Ay San , azar1 , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , Belanka 95 , bikari , binamm , blub2000 , bneta , caarol , coral , D0nya , dander1000atash , darya 7 , darya19 , delgir , devilgirl_A , diaar , dokhtare khial , doxi bala , dozhd , dr.moonshine , elahe 66 , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elsa , fadai , faezeh khajeh , faezeh97 , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , farnaz-76 , fary , fati70 , fatima64 , fatima_59 , ferijoonm , fk-osh-d , gandomsa , geniuse , gh-sm , ghazal p , ghazalakk , gheisareh , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , goldoone22 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , h_t_h_1984 , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , khatereh14 , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kristeen , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , Lioda , little thing , little-fairy , L_O_V_E , m0nire , m0zhdeh , ma-az , maedeh angel , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa.s.t.n.y. , mahsa1490 , mahsadina , mahsaj , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , martire , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , masin , mati jojo , matin_a , melodina , mess , mfr60 , MidnightSun , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , monir1343 , moon shine , motlagh , N*A*Z*L*I , n.a. , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas2ran , nastaran86 , nayra , nazanin sh , nazlili , ned67 , nedaj , negar*pb , negarjav , NeginAki , nenoy , Night Mair , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , Nishteman , NO ONE , olala , omidk , Opucuk-n2g , orkidehyesurati , P*E*G*A*H , P*O*O*N*E*H , pakdel , pana-m , panteha , paparoos , pardisa 1 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parvane. , peg@h , phare , punio , Queen SaRa , R ! R a , radineh , Raha*10* , raha.ss , rahaa_m , raheleh69 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , rogzana , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rural girl , S.parand , Saeideh_82 , sahar mj , sahar.74 , sahel_m , samandf , sana 88 , sana1994 , Sanaz1370 , sara2876 , saraice , sara_n , Satiya , sayeh921 , sedena , sefid65 , sepeedeh , sepideh*** , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , shadivet , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , Shining Star , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , Snow Dream , Sogol Toix , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , sαвα , t0ranj , takshakh2838 , tama1011 , tandis2 , tanha77 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , white-sky , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yas_sepid63 , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zebeli , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zoooom , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آذردخت , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آوان , اترون , ارتمیس * , ارزو. , النار , ایلکای2 , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دکور , دیبا کیان , رادمینا , رزا جون , رهان , رویای من او , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , سافانا , سامانتا , سانجانا , سایه ماه , سبحی , ستاره.ث , ستاره76 , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شرقي , شروع , شهلاn , شورم , شیرین بانو , شیوا , صابری , صافیه , غزال آریا , غزال66 , فرگلf , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , ماه رخسار , ماه منیر , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , مهشاد فتحی پور , میترا.د , میتی65 , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نرجس خاتون , نسرین... , نسيا , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نگاه روشن , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , والیما , ویشار , پاپلی , پرنا , پرواس , پونام , چلیپا , کاریز49 , کاساندا , کمند , یه دختر1995 , ღdokhtar royaiiღ

15. Top | #18

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

بی خیال فکر کردن شدم چون اثر همون نیمچه مسکنی که پرستار زده بود داشت می رفت و من دوباره داشتم از درد بی تاب می شدم...آروم زمزمه کردم:
    - پام...
    و دستمو روی پام کشیدم...
    صدام آروم ولی قابل شنیدن بود... دستمو توی دستش گرفت و از روی پام برداشت
    - توی کیفم مسکن دارم، خونه برات تزریق می کنم...
    باز جدی شده بود و من داشتم فکر می کردم وقتی جدی میشه قلبم از کنترل خارج می شه و تند تند می زنه... باز انگار دلم داشت میرفت...
    آدرس خونمونو یادش بود... اونشب که از بار رسوندم خونه بهش آدرس داده بودم و اون یادش مونده بود...2هفته ای ازون شب میگذشت...
    بدون فکر گفتم:
    - می خواستم آخر هفته برم مسابقه... حالا با این پام...
    سرش به سمتم چرخید
    - بهتره بشینی تو خونه و استراحت کنی...
    به اون چه ربطی داشت... پام تیر کشید و از یادم برد جواب کارن و بدم... بالاخره رسیدیم...
    ماشینشو جلوی خونه پارک کرد و پیاده شد... کیفمو از عقب ماشین برداشت و روی پام گذاشت و بعد بغلم کرد...
    حوصلهی کل کل باهاش و نداشتم دیگه...زنگ در رو زد و منتطر شدیم...
    ریزچشمی بهش نگاه کردم... فکش باز سفت شده بود و نگاهش و خیلی جدی به در دوخته بود...
    بعد از 1دقیقه مامان در رو باز کرد و از دیدنِ من تو بغل یک پسر غریبه بهت زده شد...
    - سلام بچه ها....
    سعی کرد طبیعی رفتار کنه... مثل همیشه!!!
    پای آتل بستمو بالا گرفتم تا حواسشو از اینکه تو بغل کارِنم پرت کنم...!
    نگاه متعجبی به پام انداخت...
    - پلیس ماشینمو توقیف کرد...
    قیافش نگران شد
    - به پات شلیک کرد؟!!!......................
    بهش نخندین... مادره دیگه... فکرش همیشه تو چیزای بد کار میکنه و زیاد به خنده دار بودنش فکر نمی کنه!!
    - با پام کوبیدم تو قفل چرخ!
    لبخندی آرامش بخش زد...
    - پس چند وقتی میشینی توی خونه...
    چقدر شاد شده بود ازین اتفاقِ میمونِ خونه نشینیه من،خدا میدونه...اخمی کردم
    - میشه بزاری بیایم تو ماما؟
    مامان دوباره نگاهی به کارِن انداخت...سعی کردم روشنش کنم...
    - دکتر نیک فر ماما... تو مهمونی خاله نازی دیدیش...
    مامان آهانی گفت
    - خوش اومدی...اونقدر خوش قیافه هستی که یادم باشه قبلاً یک جایی دیدمت...
    کارِن سری تکون داد و آروم احوال پرسی کرد...
    اگر می خواست می تونست ادای یک جنتلمن واقعی رو در بیاره...البته همزمان حرص منم در بیاره چون هیچ وقت با من اونجوری صحبت نمی کرد...
    - میخوام برم تو اتاقم...
    - خوشحال میشم بگی کجاست؟!
    و به مامانم لبخند دخترکشی زد... به در اتاقم اشاره کردم:
    - اون اتاقِ که روش عکس منه...
    توی اتاق روی مبل راحتی کنار پنجره نشوندم و رفت تا کیفشو بیاره...
    پام از درد تیر می کشید و می خواستم گریه کنم... دکمه های پالتومو باز کردم و درآوردمش و پرتش کردم رو تخت...
    - کمک نمی خوای؟........
    ویرایش توسط azidan : 1391,08,08 در ساعت ساعت : 15:10

16. 479 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mona. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , airena , Ala88 , alizee , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , angry girl , ANNE , Anolin , archangel , arezo* , ariana*dreams , Arrosha , asal Queen , asal-661 , asemanii , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , asma66 , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , autumn_dream_86 , Ay San , azar1 , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Belanka 95 , bikari , binamm , blub2000 , bneta , brain storm , caarol , coral , dander1000atash , darya 7 , darya19 , devilgirl_A , diaar , dokhtare khial , dozhd , dr.moonshine , elahe 66 , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elsa , fadai , faezeh khajeh , faezeh97 , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , fary , faryad(sf) , fati70 , fatima64 , fatima_59 , ferijoonm , fk-osh-d , gandomsa , geniuse , gh-sm , ghazal p , ghazalakk , gheisareh , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , goldoone22 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , little thing , little-fairy , L_O_V_E , m0nire , m0zhdeh , ma-az , maedeh angel , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa1490 , Mahsa7500 , mahsadina , mahsaj , Mahshid Jon , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , marge_setare , martire , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , masin , matin_a , mehrnoush_re , melodina , mess , mfr60 , MidnightSun , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , monir1343 , moon shine , motlagh , N*A*Z*L*I , n.a. , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas2ran , nastaran86 , nayra , nazlili , nedaj , negar*pb , negarjav , NeginAki , nenoy , Night Mair , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , Nishteman , NO ONE , olala , omidk , orkidehyesurati , P*E*G*A*H , P*O*O*N*E*H , pakdel , pana-m , panteha , paparoos , pardisa 1 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parvane. , peg@h , phare , punio , Queen SaRa , R ! R a , radineh , raha moozy , Raha*10* , rahaa_m , raheleh69 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rural girl , S.parand , Saeideh_82 , sahar mj , sahar.74 , saharmn , samandf , sana 88 , sana1994 , sara2876 , saraice , sara_n , Satiya , sayeh921 , sedena , sepeedeh , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , shadivet , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , Snow Dream , Sogol Toix , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yas_sepid63 , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zanbagh , zebeli , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zoooom , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آذردخت , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آوان , اترون , ارتمیس * , ارزو. , النار , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دکور , دیبا کیان , رادمینا , رهان , رویای من او , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , سافانا , سامانتا , سانجانا , سایه ماه , سبحی , ستاره.ث , ستاره76 , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شروع , شهلاn , شورم , شیرین بانو , شیوا , صافیه , غزال آریا , غزال66 , فرگلf , فیثاغورث , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , ماه رخسار , ماه منیر , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , میترا.د , میتی65 , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نرجس خاتون , نسرین... , نسيا , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نگاه روشن , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , والیما , ویشار , پاپلی , پرنا , پرواس , پونام , چلیپا , کاساندا , کمند , یه دختر1995 , ღdokhtar royaiiღ

17. Top | #19

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

اینم یک عالمه پست.... امیدوارم خوشتون اومده باشه...

وسطِ اتاق ایستاده بود و لبخند میزد... با صدایی که سعی می کردم بغضمو توش خفه کنم گفتم:
    - بهتره مثل یک دکتر وظیفه شناس به کار مربوط به خودت برسی!!!
    - یعنی فکر میکنی دکترها کارای دیگه بلد نیستن؟!...مثل درآوردنِ لباسای اضافیه یک پیشی؟!
    اووووووه....واقعاً گستاخ بود...منظورش دقیقاً همونی بود که الآن دارین بهش فکر میکنین!
    بدیش این بود که منم برای لجبازی حاضر بودم گستاخ باشم...
    - ممنون میتونی فعلاً به پرستارای خوشگلت برسی...هروقت کمک نیاز داشتم خبرت می کنم....
    و سرخ شدم....
    یکی نیست بگه آخه بی جنبه، توکه قراره مثل لبو سرخ بشی رو چه به کل کلِ ناموسی؟!
    - پرستارای خوشگل...هاه؟!!!...
    نگاهشو روی صورتم چرخوند و باز اون لبخند قشنگ رو زد...کلاً امروز قصد داشت فشار خون من و یک تکونی بده، چون همیشه زیادی پایین بود...
    به هر حال اینم یک متد درمانی بود برای خودش...
    فهمیدم گند زدم... چون خودم پرستار بودم!!!!...
    کیفشو رو زمین گذاشت و آروم به سمتم اومد و دستاشو از دو طرف رو دسته های مبل تک نفرم گذاشت و به سمتم خم شد...
    قلبم باز سرعت گرفت... احساس کردم قلمو با یک آهن ربا جایگزین کردم...
    چون عجیب به سمت کارن کشیده می شد...

مردمک چشمای خوشگلش به خاطر نوری که از پنجره به صورتش می خورد جمع شده بود و عسلی چشماش بیشتر از همیشه به چشم میومد...
    دیگه طاقت نگاهشو نداشتم... کاش دست برمیداشت...
    سرمو پایین انداختم و با سر در گمی دستی به پام کشیدم که دردش دوباره یادم اومد...

حرکت کارن کلا از یادم برده بود پام درد می کنه...
    دوباره زمزمه کزدم:
    - پام درد می کنه...
    با صدای من یکدفعه از مبل کنده شد... کیفشو به سرعت از رو زمین برداشت و یک مسکن قوی توی رگم زد و بدون هیچ حرف اضافیِ دیگهای رفت...
    حتی برام آرزوی بهبودی نکرد...حتی ازم خداحافظی نکرد....بی فرهنـــــــــــگ...

پایان فصل چهارم...

ن ق ن....

ویرایش توسط azidan : 1391,08,08 در ساعت ساعت : 15:11

18. 498 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mona. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , airena , Ala88 , Aliceice , alizee , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , angry girl , ANNE , Anolin , archangel , arezo* , ariana*dreams , Arrosha , arshida1994 , asal Queen , asal-661 , asemanii , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , autumn_dream_86 , Ay San , azar1 , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , Belanka 95 , bikari , binamm , blub2000 , bneta , brain storm , caarol , coral , D0nya , dander1000atash , darya 7 , darya19 , devilgirl_A , diaar , dokhtare khial , dozhd , dr.moonshine , elahe 66 , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elsa , fadai , faezeh khajeh , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , fariba_hed , farnaz-76 , farvar1376 , fary , faryad(sf) , fati70 , fatima64 , fatima_59 , ferijoonm , fk-osh-d , gandomsa , gh-sm , ghazal p , ghazalakk , gheisareh , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , goldoone22 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , kristeen , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , Lioda , little thing , little-fairy , L_O_V_E , m0nire , m0zhdeh , ma-az , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa1490 , mahsadina , mahsaj , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , marge_setare , martire , maryam sh , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , masin , matin_a , mehrnoush_re , melodina , mess , mfr60 , MidnightSun , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , monir1343 , moon shine , motlagh , N*A*Z*L*I , n.a. , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas2ran , nasibe1388 , nastaran86 , nayra , nazanin sh , nazlili , ned67 , nedaj , negar*pb , negarjav , NeginAki , nenoy , Night Mair , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , Nishteman , NO ONE , nooshzad , olala , omidk , Opucuk-n2g , orkidehyesurati , P*E*G*A*H , P*O*O*N*E*H , pakdel , pana-m , panteha , pardisa 1 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parvane. , peg@h , phare , punio , Queen SaRa , radineh , raha moozy , Raha*10* , raha.ss , rahaa_m , raheleh69 , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rural girl , S.parand , Saeideh_82 , sahar mj , sahar.74 , saharmn , sahel_m , sakera , samandf , samaneh1368 , sana 88 , sana1994 , Sanaz1370 , sara2876 , saraice , sara_n , Satiya , sayeh779 , sayeh921 , sedena , sefid65 , sepeedeh , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , shadivet , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , Shining Star , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , Snow Dream , Sogol Toix , soha1990 , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , sαвα , t0ranj , takshakh2838 , tama1011 , tandis2 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yas_sepid63 , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zanbagh , zebeli , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zoooom , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آذردخت , آرنیکا , آستاره , آسوده , آمستريدا , اترون , ارزو. , النار , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دیبا کیان , رادمینا , رزا جون , رهان , رویای من او , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , سافانا , سامانتا , سانجانا , سایه ماه , سبحی , ستاره.ث , ستاره76 , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شروع , شهلاn , شورم , شیرین بانو , شیوا , صافیه , غزال آریا , غزال66 , فرگلf , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , ماه رخسار , ماه منیر , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , مهشاد فتحی پور , میترا.د , میتی65 , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نرجس خاتون , نسرین... , نسيا , نسیب , نصرا... , نفس_20 , نورالعیون , نگاه روشن , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , والیما , ویشار , پاپلی , پرنا , پرواس , پونام , چلیپا , کاریز49 , کاساندا , کمند , یه دختر1995 , ღdokhtar royaiiღ

19. Top | #20

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.76
    تشکر از کاربر
    5,849
    حالت من
    Khaste
    اندازه فونت

سلام بچه ها...
    امروز 2شنبه است و من دارم میرم شهر مورد نظر برای ادامه تحصیل... قبل از رفتنم 2 تا پست میزارم

فصل پنجم
    صدای جیغم توی جمعیت مثل پِرپِرکردن بال پروانه تو سکوت مطلق یک اتاق بود و باعث میشد از جیغهای هیجان زدم اصلاً احساس خجالت نکنم و به جیغ زدنم با کمال میل ادامه بدم...
    صدام بخاطر جیغهای ممتد و هیجان زدم خش دار شده بود و گلوم کمی تا قسمتی می سوخت...
    ولی مغز خر خورده بودم دیگه...
    همین طور که دستامو تند تند به هم میکوبیدم، با صدای جیغم ایتان رو تشویق می کردم....
    همونطور که گفتم با چندتا از دوستام قرار گذاشته بودیم که برای آخر هفته که در واقع عبد سال نو بود، یک مسابقه برگذار کنیم شب کنار ساحل بمونیم...
    اینجوری یک سال تحویل خوب داشتیم... هم میتونستیم از ساحل استفاده کنیم و هم قرار بود به هتل ساحلی casa marina بریم و برقصیم و شب هم همونجا بمونیم...
    کنار ساحل پر بود از هتلای کوچولویی که تا صبح توش بزن و برقص بود... چه برسه امشب که شب سال نو بود... وای هیجــــــــــــان...
    به رامیار هیچ چیزی نگفتم. واضح تر بگم پیچوندمش...
    تازگیا خودشم فهمیده بود که همش دارم میچیچونمش، برای همین خودش زیاد باهام کاری نداشت دیگه....
    ولی دچار غذاب وجدان نشدم چون تحمل بعضی اخلاقاش واقعا کار من نیست....!!!!
    خوب راستش نمی دونستم چرا پسرا جدیداً بدلم نمی شینن...
    یهجور حس دلزگی نسبت بهشون پیدا می کنم ...اَیــــی...
    با اینکه پام و تازه 2روز پیش آتل بسته بودن، با هیجان بالا و پایین می پریدم...
    بیچاره بابا چقدر سفارش کرده بود مراقب خودم باشم...
    می گفت نشد تو بری بیرون یک بلایی سر خودت نیاری...!!!
    از حرفش بهم برخورده بود ولی برای اینکه نگرانش نکنم قول دادم مراقب خودم باشم...
    بخاطر پای آسیب دیدم ماشین دنده اتومات بابا رو برداشتم...
    هوا گرفته و ابری بود با اینکه دیگه برف نمیبارید، خیابونا هنوز لیز و خطرناک بود...
    هوا اونقدری سرد نبود که بخوای پالتو خزدار و چکمه کرکی بپوشی...
    ولی زمستون بود دیگه، شلوار دنیم سفید و یک بلوز لیمویی که فقط یک آستین داشت گزینه مناسبی برای رقص شب بود... تو سالن هوا گرم بود...
    برای کنار ساحل هم یک کت پوشیدم که لب دریا سرما نخورم...
    تو این شرایط فقط سرما خوردگیو کم داشتم!!!!!!...
    وقتی رسیدم اکثر بچه ها اومده بودم و داشتم بساط مسابقه رو برپا میکردن...
    قرار بود کنار دریا ماشین پرتاب توپ بزارن و مارتین و ایتان به نوبت به توپای رنگی شلیک کنن...
    هرکس توپ بیشتری میزد، برنده بود...
    یوناس از همین حالا بازار شرط بندیو داغ کرده بود... همه با سروصدا داشتن رو اسب(!) مو رد نظر، شرط بندی می کردن...خیلی کول بود...
    هر توپی که هوا می رفت نمی دونی تا کجا می رفــــــــــــــــت!!!...
    هر توپی که هوا می رفت همه دسته جمعی جیغ می زدیم...
    تا اینکه یا توپه منفجر بشه یا سالم بیافته تو آب...
    مارتین تیراندازیش بهتر بود ولی من ایتان و تشویق می کردم و با جیغهام(!) بهش انرژی مثبت می دادم...
    آخرای رقابت بود و امتیازا خیلی به هم نزدیک بود... من دیگه داشتم می ترکیدم...
    ایتان آخرین توپشو زد و نوبت مارتین شد... هر کس یک چیزی میگفت...
    اگه مارتین نمی تونست توپشو بزنه ایتان برنه میشد... همه با سروصدا داشتم شرطاشونو تجدید میکردن...
    آی صحنه ای بود.... منم 50 تا روی ایتان شرط بستم...
    انقدر صداها زیاد بود که من متوجه صدای کسی که پشت سرم بود نشدم.... ولی بالمس بازوم توسط دستی برشگتم...
    مرسدس بود... و لازم نیست بگم کنارش کی ایستاده بود و داشت با لبخند درخشان نگام می کرد!!!
    نمی دونستم چرا ازینکه اونجا، اونم با دوست دخترِ(....) میبینمش اصلا احساس خوبی ندارم...
    - مرسدس... اینجایی؟
    صدام متعجب و ناراضی بود... خودم قشنگ حس کردم... یک نوع حرص زیر پوستی اومد سراغم...
    به روی مبارکم نیارودم که اون هم هست... خودمو زدم به ندیدن و پرسیدم:
    - تو که نه دکتری نه پرستار، نه حتی دامپزشک(!)... پس اینجا چیکار می کنی عزیزم؟
    انگار با مایتابه کوبیده باشن تو صورتش، عضلات صورتش جمع شد...ولی سریع خودشو پیدا کرد و به کارن اشاره کرد:

- با کارن اومدم عزیزم... یادت که نرفته دوست پسرم دکتره؟!!!!
    به لبام حالت بهت دادم و چشامو به طرف کارن چرخوندم...
    - اوه... جناب دکتر نیک فر...هیچ فکرنمی کردم شمارو تو جمع دکترای درست و حسابی بببینم...
    مرسدس قیافشو جمع کرد... انگار نیم کیلو غرقوروت و باهم چپونده باشن تو دهنش...
    ولی کارن مثل همیشه ریلکس و بیخیال با همون پوزخندش بهم نگاه کرد..

اصلا هیچی نمی گم دیگه که نقد کنین

ویرایش توسط azidan : 1391,08,08 در ساعت ساعت : 15:11

20. 497 کاربر از پست azidan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #لـــــــــیلا . م # , "Dezire" , (mahi) , * nina * , * حدیث * , **parya** , *NaZ@NiN.B* , *niki , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *saranaz* , *sogol* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *سیما* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ..nafise.. , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mona. , .nahid , 021girl , 199295 , 1Namebaroon , 2rrin , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.M.C.R.7 , abien , adamak.68a , afroodit , ailin jo0n , Ala88 , Aliceice , alizee , amini2004 , amiparsa , amorist , Anahita.s , anastasia2 , angel04 , angelic , angry girl , ANNE , Anolin , arezo* , arezoo68 , ariana*dreams , Arrosha , arshida1994 , asal Queen , asal-661 , asemanii , aseman_82 , asemoone shab , ashkannia , ashoka , asma66 , atashgah62 , atefeh_49 , AtI2020 , atika , atoosa joon , autumn_dream_86 , Ay San , azam 24 , azar1 , bahare RE , Ban0ye sang , banoojun , baran hr , baran pr , baran-31 , barane khazan , baroon14 , BAZIGAR TANHA , Beautiful Jasmine , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , Belanka 95 , bikari , binamm , blub2000 , bneta , brain storm , caarol , coral , D0nya , dander1000atash , darya 7 , darya19 , delaram19988 , devilgirl_A , diaar , dokhtare khial , dr.moonshine , duste man , elahe 66 , Elen , elena71987 , elianoos , Elikanik , elsa , fadai , faezeh khajeh , faezeh_kht , faghatdream , FANNI , fanoos_68 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , fariba_hed , farnaz-76 , fary , fati70 , fatima64 , fatima983 , fatima_59 , ferijoonm , gandomsa , gh-sm , ghazal p , ghazal-xr75 , ghazalakk , ghorbani , gilda94 , godness , Golbahar75 , gole bahari , goli1658 , golnuosh , googoosh z , GREEN_GIRL , H0NEY , hala , hana_m , Haniday , hanye , hasti-89 , hediyeh_b , hermiun_0 , hezareh , homa41 , hooriya_y , hsdhsd , h_h1234 , Irani , j.ghanavizi , JASMINE FLOWER , joana , khademre , khatereh14 , kiana61 , kimia joon , kimiya98 , kiumars , KOKI , kristeen , Laali , lartmis , leila.kh , leilaadel , Lioda , little thing , little-fairy , L_O_V_E , m0nire , m0zhdeh , ma-az , maedeh angel , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdiehhjz , Mahdis 77 , Mahdis @69 , mahr0kh , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsaj , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAHTAB63 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , marge_setare , martire , maryam56 , maryama1992a , marzie1994 , masin , matin_a , mehrnoush_re , melodina , meno , mess , mfr60 , MidnightSun , mina.bala , mini_mini , mint , misha_kavir , miss.no1.2004 , miss_mass , mona-95 , monir1343 , monshain , moon shine , moonila , motlagh , N*A*Z*L*I , n.a. , N@nacy , nafas44 , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , nas2ran , nastaran86 , nastaran_m , nayra , nazanin sh , nazlili , ned67 , nedaj , negar*pb , negarjav , NeginAki , nenoy , Night Mair , Nika-radi , nikaan , nilgon_nili , nina86 , ninio , ninja fairy , Nishteman , NO ONE , olala , omidk , orkidehyesurati , P*E*G*A*H , P*O*O*N*E*H , pana-m , panteha , pardisa 1 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , parmis86 , parvane. , peg@h , phare , punio , Queen SaRa , R ! R a , radina , radineh , raha moozy , Raha*10* , raha.ss , rahaa_m , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , reem1368 , romina jun , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozam , S.parand , Saeideh_82 , sahar mj , sahar.74 , saharmn , sahar_268 , sahel_m , sahra95 , samandf , Sanaz1370 , sanaz_ , sanni , sara2876 , saraice , sara_n , Satiya , sedena , sefid65 , SETARE SOHEYL , setare.jaberi , setareh273 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sevda76 , shadivet , shaghayegh69 , shahrzad64 , Shaloliz , shamim khanom , shamsa 51 , shanti , sheida_953 , sheydajoooon , shf_aboops , shimaaaaa , shooma , SHU SHU ABI , sh_rezaei , siiiiiima , silver joojoo , simaaaaa , Snow Dream , Sogol Toix , somaye73 , somy_kh , sotazi , souraj , ssoudeh , starry eyed , strich , sura , suzmani , syhbyt , Sαrα , t0ranj , takshakh2838 , tama1011 , tandis2 , tanha77 , tania_7 , taraneh joon , taranom farahi , Titania1273 , unique_fh , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , vala_hg , vampire123 , vampire_undead , vanas , vianna , wildfire14 , ya3aman , yas moongirl , yas6662 , YAS95 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yas_sepid63 , zahra ghani , zahra1361 , zahra1374 , zanbagh , zebeli , zeinabjoon , zeinab_75 , zhompol , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zizi26 , zoooom , zy_jahromi , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Azita~ , ~nas!m~ , ~Samaneh~ , ~Tulip~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آذردخت , آرنیکا , آسوده , آمستريدا , آوان , اترون , ارزو. , النار , ایلکای2 , بازیگوش , بلور , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تریلوبیت , تنها... , تهران بانو , تینا بانو , حریم , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خیال غزل , دریا دلنواز , دلارام20 , دیبا کیان , رادمینا , رزا جون , رهان , رویای من او , ریحون , زهرا گل , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , سافانا , سالومهو , سامانتا , سانجانا , سبحی , ستاره.ث , ستاره76 , سحر نقره فام , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادزی , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شرقي , شروع , شهلاn , شورم , صافیه , عرفان 82 , عسلی من , غزال آریا , غزال66 , فرگلf , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.نوری , ماجده , مادام بی موسیو , ماه رخسار , ماه منیر , منا64 , مهرآذین , مهسان9093 , مهستی , میترا.د , میتی65 , میم. , میناااا , نازنین 87 , نامی , نرجس خاتون , نسرین... , نسيا , نصرا... , نفس_20 , نورالعیون , نگاه روشن , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , والیما , ویشار , پاپلی , پرنا , پرواس , پونام , چلیپا , کاساندا , کمند , ღdokhtar royaiiღ

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین