بازگشت   نودهشتیا > کتاب > رمان های کامل شده > رمان های کامل شده نوشته کاربران

تبلیغات 
عصر پادشاهان
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:
زیر 15 10 2.23%
15 تا 20 111 24.78%
20 تا 25 155 34.60%
25 تا 30 88 19.64%
بالای 30 84 18.75%
رأی دهندگان: 448. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

باروونی آواتار ها

پست بسیار مفید  +397 امتیاز     
پیش فرض رمان مادموزل | باروونی کاربر انجمن

کتاب به درخواست نویسنده از روی سایت حذف شد .
سلام به دوستان عزیز...

هیچ وقت قصد نداشتم به عنوان یه نویسنده تو سایت فعالیت کنم.به نظرم نویسندگی

کاریه که فکر میکنم از پسش بر نمیام.اما حیفم اومد داستان این عشق اساطیری روایت نشه...

و من برای اولین بار اومدم تا روایت کنم براتون عشقی رو که روزهای زیادی دورادور

در تلاطمش قرار گرفته بودم.

نمیدونم با خوندنش چه احساسی بهتون دست میده،نمیدونم تا چه اندازه میتونید

خودتونو جای مریم قصه من بذارید.

داستان من داستان زندگی مریمه...دختری که فقیر زاده شده و فقیر هم بزرگ
شده.

تنها زاده شده و تنها زندگی میکنه.دست سرنوشت اونو میبره به دنیایی جدید...خیلی جدید...

عاشق میشه و عشقش با همه عشقا فرق داره...کهنه میشه و مثل شراب کهنه

ارضا کننده تر و مثل اشیا عتیقه قیمتی تر...بامن و مریم همراه باشید...مریم از

جنس من و شما دور نیست...از احساساتش دور نباشید...

موضوع داستان و حتی برخی دیالوگ ها کاملا واقعی اند.چهره ها هم همینطور.اما

اسامی گاه غیر واقعی و گاها حقیقی اند.

کوتاهی منو و قلمم رو به بزرگی فرهنگ و جنبه تون عفو کنید...

ممنونم از طراح عزیز بابت این جلد...
تاثیر نگاه این زن منو یاد مریم میندازه...

کتاب به درخواست نویسنده از روی سایت حذف شد .

حرف دکترها قبول آرام میگیرم ولی
حرف یک بیمار را بیمار می فهمد فقط

ویرایش توسط باروونی : ۱۲ دي ۱۳۹۱ در ساعت ۱۲:۵۱ بعد از ظهر
باروونی آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!aynaz!, # MiTrA.Sa #, #NEGARIN#, #SamaneH#, $ ساجده$, $~roya~$, "Giti", * Bita *, * narges *, * sogand 21 *, * حدیث *, * م .عباس زاده*, **سولماز**, *Fatemeh.K*, *miss minoo*, *NaZ@NiN.B*, *nil00*, *Poolstar*, *R I R A*, *RESPINA*, *SaNaY*, *shima*, *Shirin, *sorme*, *T.a.N.i.N*, *~Faezeh~*, *~MoonGirl~*, *~SETAREH~*, *بارون پاییزی*, *سمیه م*, *فندوق*, *یاقوت*, +Neda+, - heDeh -, -ShaDi-, ..p.e.g.a.h.., .: She :., .:BahaR:., .:haniyeh:., .arsana., .Fatemeh., .MAHBUBEH., .Mania., .Mar.Yam., .MOHABBAT., .MojGan., .Monire., .nox., .parniya., .yasmin, .لیندی., .هازال., 115-مروارید, 27-Farzan, 2rrin, 6nana, 8389, :yalda:, @ DINA @, @nilu, @^!@$, abby7, abnos, afsaneh52, akram 63, alonegirl, Altin ay, al_ay_20, Amir-97, amirhessam, amisha, ana23, Anahita.s, ana_b, Angelical, angry girl, Anolin, arad ahmadi, Archi, architect_shima, arezo*, Arezoo Khanoom, arezoo20, arezoue, Arrosha, Asaljojo, ASEMAN SHAB, aseman_82, ashk eshgh, ashoka, atajojo.f, atefeh.mr, atefeh_f, atena_a, ati123, Ay San, ayandeh1, AZAR-70, azidan, B . A, bad lady, bad_girl_795, bahar paiizei, banafsheh_sh83, banix, Banner, Banooye Koochak, Barane Gham, barni, bast girl, Beautiful Jasmine, behtarin_pari, behzadi, binaha, blub2000, blue berry, Boshra.M, breathe, busy, cemira, chenar, chica89, CIVIL, dark chocolate, dark fairy, Darya 78, darya19, Defne, degeer, deleabieman, desert girl, dey-asa, dezy, dokhtare khial, dokhtar_naz2020, Doni.M, donya.76, down13, dozhd, EasTern_Girl, ebrahimi.fari, ehamtaf, elahegood, Elen, elham*d, elhambala, eli.M, elin89, EliSo, elsa, esfarzaneh, eshton, esike, euruse, f.barani, fadiya, faezeh*, faezeh_kht, fahime_kiticati, fani black 212, farah2, faranak-bahari, Farnaz, farnooshfarokhi, faryad(sf), fateme...., FaTeMe.RF, fateme16, fatemeh74, fatemehirooni, fatima64, fatima_59, fereshth, flavia, fouji, fr number1, Genesis, ghazal p, ghazal-xr75, ghazal.girl, ghazalghazal, ghorob89, Glow pearl, golabeton, golbaran, goldoone22, gole narges, goli62, golnaz78, golnuosh, goominam, gord Afarid, gorgin khan, hadis00, hala, hani-70, hanie-ab, hanye, haveking, hed!e, hediyeh_b, helia m, hilda_moonlight, hod hod, hoda.4470, homa_2555, honey_x, honorable me, hooremah, hotsummer001, icegirl_90, id001370, Iris7, jo-jo, joana, jujuee, K0s$@R!, kaboorani, Katniss, khano0mi 20*, Khate Siah, khatooonn, khoshhal, kimia joon, kimiya14, kr@m.R@, krystall, L!nA, Laali, Lady Sky, LAKPOSHTE, lalehjoon, Laya.Li, leila jam, leilaadel, leyla71, libra272, LicH_MaSteR, little princess, little-fairy, love is.., m*h*a, M.matineh, M0B1N.PicArt, m0zhdeh, maasomeh51, madad, maede7, Maedeh, Mah BanU ☾, mahana1, mahda, mahdi3h, mahdiar, mahdiehhjz, Mahdis 77, mahdis23, mahdiye21, maheasemun, mahnazmom, Mahoo, mahsa khatoon, MAHSA-O, Mahsa313, mahsany, mahtab10, MAHTAB63, mahuniya, Mahya joOn, makhmal_66, Malihe 3286, malmal91, maneou, mani1384, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, marjansh, mary69, maryam joOon, maryam.khakbaz, maryam82, maryama1992a, maryammoayedi, masi62, math20, mb_maryam, Me Loo Rin, melikbelik, meloda, melodina, meno, mery1356, me_ned, MINA JOOJOO, mina naz, mina87, mina_91, mina_k, minoo1920, mirage, mishapasha, misha_kavir, miss maryam, Miss.Mania, miss_mass, mk70, modern girl, mona92, moon shine, motlagh, Mozhgaan, mzm1368, m_mah, N A F A S, n!loof@r, N*A*Z*L*I, n.a., naara, nabegheh, Nafas j, naghi palang, nahal_ma97, Nahid72, nana22, naqme, narges-1991, Nashenase tanha, nasim sheytone, nastaran86, nastaran_702, nazi_bec, nazi_gf2010, Neda_65, negar.n1000, negar2000, negarjav, negin.nixnix, neginra, Nelson, niayesh00, niayesh_s.s, niaz 72, Nika61, nikitaaa24, niloofarane, noora86, notrika, nrezaii, ordibehesht91, PAEEZ70, paezzi, pakdel, panah, pani.moghaddam, paniz_g66, parachutist, paramour, parand73, paria.v, parizad17, parmis86, parnik, parshan 77, parvaeh, parvinah, patrin, persian boy_22, Pieta, proxima, pure13, queen-saba, R ! R a, raha72., rainy_10, Ramaan, ramesh20, ramin.nabipour, ramlin, Rana.S, Randy Or, rashno, ratanaz, redrose_love68, red_rose, reza9000, rojina1369, rokhsan, roosana, roseberry, roya1365, roya62, rozan98, Rozi-Par, S- Masoum, s-engineer, sa&ne, saaad, saadat2000, saba28, sadaf.a, Saeideh_82, saghigol, Sahar.M, saharnaz1390, sahar_love, sahely, saktin, Sam!ra, sama33, sana1994, sanamjooje, sangpare, sania555, sara 18, sara.HB, sara.R, sara1988, sarah.sh, Sea Daughter~, SEA SHELL-600, sefid65, selina63, sepeedeh, sepideeh, sepideh.3p, serentipiti, SETARE SOHEYL, setarehesoheil, setayesh1363, Sh!vA, Shabah eshg, SHADI 73, shadi.A, shadow_das, shafagh 69, shanti, sharghi, sharmina, shavreh, sheida_953, sheldon, shikolat, shima72, shiny star1, Shirin_fv, SHKH1371, shoko pars, sh_rezaei, sibsorkhhava, siiiiiima, silverstar, sima.a92, sima.sina66, sinsor, sintia, sipa, Snow Princess, soheila4242, Sokout, somaye_li, sombole, some61, somi somi, soode, sotazi, ssoudeh, Star inferNal, Star-crossed, star78, starry eyed, Star_69, strich, suny girl, s_masroury, sαвα, T T--THR, takshakh2838, Tala.N.A, TanNazZz, taranomeabshar, TARANOMEMEHR, Termeh1, tinairn, ti_na60, to0oranj, tondar1365, tono, toop, tornado.n, tt.raha, unichorn, unique1366, UnKnOwN_Sh, V!olet, valan, vampire123, Vard, violet_mahtab, wenela, white-sky, wildrose, XtavanaX, YaaaaC, yada, yas6662, yasamin_34, Yasi13, Yasnaaaa, yjdj, Z.Sattari, zanbagh, zeinab75, ZeYnAb KhAnOoM, ziba22, ZieRO, zizi26, zm.matin, zohreh eshghi, zomorod.t, zoooom, [SARA], _Azadeh_, _SarA_, |SarA_S|, ~ Abji ZAhra ~, ~ nikoO ~, ~*نيلوفر آبي*~, ~2ne2~, ~anahita~, ~Azita~, ~elin~, ~farzaneh jan~, ~fatemeh69~, ~Magic Life~, ~nadia~, ~Ordibeheshti~, ~Parisa93~, ~pArnYa~, ~sara khatoon~, ~SAREH~, ~Setareh Bano~, ~Setareh~, ~shokuh~, ~sky angel~, ~Y a S n A~, ~شب خیس~, §parnian§, °Hal¡¥aS°, ·•● samir ●•·, ÐOҜH] JÎG@R, ×sepidar×, βαhαr, ؛؛؛مهتا؛؛؛, آرام وحشی, آسمان ابری, آليس, آمستريدا, آهنگ تنهایی, آواشیوا, آیدا ماهه, اب و اتش, اتوسا جون, ارتمیس *, ارزو., از چی بگم؟, اشك اسمون*باران, الاجون, البالو ترش, الهه50, انگشتر, ایلکای2, ایماز, ایکسا خانوم, باران آتش, باران شکوفه, باران.ج, بازیگوش, بانوی بهاری, بانوی مشرق زمین, بی بی گل, بی بیده, تابتا, ترنم, تنها..., تیک تاک, حاج اقاا, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خاله ریزه ریزه, خانم فسقلی, خانوم جان, خانوم عسلی, خانوم مهربون, خورشیدک, خیال پاییز, داناد, دختراسمان, دخترشیراز, دریا دلنواز, دل آرا دشت بهشت, دیبا کیان, ذانا, راز نیاز, راژانه, رز وحشی, رزصورتی, رها_hd, روزبرفی, رویای من او, رژلب, ریحانه14, زرین دخت, زهرا عاشق رمان, زهرا.الف, زیزیا, ساحلی, ساغر آدین, ساقی 91, سامانتا, ساکتین, سبحی, ستاره76, ستـاره, سرای بانو, سرتق, سرو آزاد, سوبی71, سپیدوسیاه, سپیدگل, سیب صورتی, سیبیلو, شادی*, شانی, شاپرک13, شبنم, شجره, شیرینusa, شیش تایی هااا, صدف., صعوه, عاطفه دلنواز, عسلی من, عمه حمی, عمه خانم, غزال آریا, غزال*zelzeleee, فائزه*, فاطمه ^_^, فرح77, فرشا, فرنوش72, فــــــــــروغ, ققنوس98, لاله, لمیس20, ليدا.ا.ك, لیلیپوت, م.نوری, مادام بی موسیو, ماه منیر, مدار2, مرجان بانو24*12, مرجـــــان, مهراس, مهرزا, مهستی, مونا**, موچول خانوم, مژگان بانو, می توو, میتی65, میثاق 1, میچکا, نرگس‏ ‏.م, نسرین..., نصرا..., نوشیس, نگین فرجام, نیــــــــروانا, نیکا83, همزاد, همیسا, هوفریا, وارش67, پانته آ65, پانیذ75, پاپلی, پرنا, پرهوده, پریبانو, پونام, چشم قشنگ, کایرا.70, کیمیای سعادت, گل صبا, یاس بی نشان, یاسمین.م, یاسی جان, یـاس, یه دختر1995, یواش, یگانه, ღ Faranakღ, ღ ghazali ღ, ღ Seti ღ, ღLove&Hubrisღ, ᗩηηᗩ, •●شقایق●•, Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ, ◊ نیلوفـر غنچـه, ☆ SetareH ☆, ♔ αϻἰг κнаη ♔, ♠YaSsi♠, ♣ tiam ♣, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏, ❅●ائــــــــــل آی●❅, 乃凡卝凡 伬

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

.:haniyeh:. آواتار ها

.:haniyeh:. به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به .:haniyeh:.
پست بسیار مفید  +12 امتیاز     

ممنون و خسته نباشید.

عشق آن اگر باشد که می گويند ... دلهاي صاف و ساده می خواهد
عشق آن اگر باشد که من ديــدم ... انسـان فوق العـاده مـی خواهد
"علیرضـــا آذر"

.. پیشنهاد می کنم ..
.:haniyeh:. آنلاین نیست.  
قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
ویراستار کتاب انجمن

*R I R A* آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

ممنون نسیم عزیزم
خسته نباشی و موفق باشی

بعضی روزها ... روز نیستند ...دقیقه و ساعت هم نیستند ... بعضی روز ها خود ِ زندگی اند.
*R I R A* آنلاین نیست.  
قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه حرفه ای

NiNa.S آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

ممنون
خسته نباشی!

بي حوصله ام!.....دست خودم نيست...
کمي دلتنگ فردايم!فردايي که تو مي آيي؛
شايد......من نباشم ...!
NiNa.S آنلاین نیست.  
قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

پاپلی آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

خسته نباشی نسیم جان ..ممنون

او ...
که بی دلیل مرا به در آمدن آفتاب ، امید میـــدهد ؛
ابله ِ دلسوز ساده ای است
که نمـــــیداند نومیدی
سرآغاز دانایـــــــی آدمی است ... .

آوای فاخته/**ava**
وامانده در سراب خویشتن/ **ava**

پاپلی آنلاین نیست.  
قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

sima.a92 آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

نسیم عزیزم واقعا خسته نباشی ...
مادموزل عالی شروع شد و ادمه داشت .. پایانشم عالی بود
واسه من که جز یکی از بهترین رماناس .. خیلی چیزا ازش یاد گرفتم..
خوشحالم که تموم شد چون به عدت وفا کردی .. و ناراحتم چون دوس داشتم همیشه این رمان ادامه داشته باشه ..
ولی بالاخره هر شروعی یه پایانی داره ..
عوضش امیدوارم و آرزو میکنم که بازم با قلم خوبت و رمانای جدید پیشمون باشی ...
موفق باشی عزیز دلم ...

نه چنانم که تو گویی
نه چنینم که تو خوانی
و نه آنگونه که گفتند و شنیدی

ویرایش توسط sima.a92 : ۱۷ مهر ۱۳۹۲ در ساعت ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
sima.a92 آنلاین نیست.  
قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
همکار بخش کتاب

pegah.a آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

مرسی و خسته نباشید

من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
خیلی دیر...
اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda
pegah.a آنلاین نیست.  
قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

*nil00* آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

خسته نباشی

این روزها هوا خیلی غبار آلود است! گرگ را از سگ نمی توان تشخیص داد! هنگامی گرگ را می شناسیم، که دریده شده ایم...!!!

جانم را به دندان گرفتم!
و اعتماد را به خاک سپردم،
خوب می دانم، راه ورسم درندگی چون دیروز نیست!
گرگ های این جنگل روی دو پا راه می روند...!!!

تمام آرامشم را مدیون انتظاری هستم که از هیچکس ندارم...!!!
*nil00* آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

leyla71 آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

خسته نباشي عسل بانو
ممنون كه هستي و برامون مينويسي
موفق باشييييييييييي

leyla71 آنلاین نیست.  
قدیمی ۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

* sogand 21 * آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

خسته نباشید

* sogand 21 * آنلاین نیست.  

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش