بازگشت   نودهشتیا > عمومی > بحث و گفتگو

تبلیغات 
عصر پادشاهان
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

Siahosefid آواتار ها

پست بسیار مفید  +19 امتیاز     
Wink دختر خانم ها خواستگار با تجربه دوست دارید یا بچه مثبت؟

دوست دارید با یکی که قبلا دوست دختر داشته (یک کسی مثل شروین همسایه من) ازدواج کنید که بلد چه جوری قلبتون زود به تپش بندازه یا کسی که اهل این کارها نبوده و نگاه به نامحرم نمی کرده و مسلما زیاد رابطه برقرار کردن با دخترها رو بلد نیست؟(کسی مثل ارشیا یکبار نگاهم کن)

از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش
زده ام فالی و فریادرسی می آید...

Siahosefid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
" گلادیاتور ", (شارلین), * sogand 21 *, **خوشگل پسر**, */maryam/*, *pegah.M*, *zartak*, *شهرزاد*, .: She :., .:SOHA:., .Ice Girl., 1girl, afroz99, Arezoo.M, aroosha93, attish, CIVIL, denis**, erfane.75, fateme16, fatemeh jooon, fiifiii, geloria68, ghazal 96, haveking, Jared, kim mobina, kimberlite, kimia_hg, maHDiiiiye, mahsa25, mally, maryammoayedi, mina68, mina_k, mobaraki, Nasim.BH, niloo green, Niloo-Z, pakdin, papari-gh, parand73, pari joon, petroshimi, reem1368, sara8478, sevda22, shaghayagh banoO, SHAHRZAD 05, suny girl, The_best, vinsent, Violet.e, virago, yaasmin, z.o.a, za_178, zhani, ziba22, ZieRO, zizijooon, ^MY HEAVEN^, { }, ~ MaTi KhAnOoM ~, آیشا, الهه شرقی, بهار بارانی, بیــ رنــگــ, تنهـــــآ, تینا97, خانم فسقلی, دریا کیهانی, راز مخفی, رستگار4006, رمانتیک..., رها_hd, زیبا دخت, سحر وروجک, سعیدانصاری, سكوت ابريشم, سپیدک, شرورترین پسر, علیزاده پور, فاطمه سادات ..., فرگل1, لیسار, مسافرشب, نیکا83, همیسا, هورسان, پرنيان22, پریبانو, چاله, کایسا, یاسی وثوقی, یاشمین, ♥Sara

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

~ Abji ZAhra ~ آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

هیچ کدوم نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی قرار نیس هر کی رابطه ی اون شکلی با دخترا نداشته خییلی خجالتی و پرت باشه (البته من یکبار نگاهم کن نخوندم و منظور دقیقتو نمیدوم ولی اینو میدونم از بیشتر اخلاقای شروین (نه فقط این مورد) متنفرررر بود)

هو العشق....
همان روسری سفیدی را که همه میگویند به من می آید سرم می کنم....
با مانتویی به رنگ دریا....وشلوار لی...این یکی کمی به رنگ تیم استقلال شباهت دارد فقط کمی....
همان مانتوی قرمز رنگی را که نامزدت گفته با شال سبز شکل سیب سرخت میکند به تن میکنی...برگ سبزت را هم روی سر میکشی...فقط برگ هایش سوزنی برگند انگار....هی نازک تر و نازک تر میشود...هی آب می رود....هی پسِ سرت بالاتر می رود و قدت را تا 10 سانت بالا میکشد....
زیبا شده ایم...هم تو که شکل سیب سرخی..هم من که به آسمان مانند شده ام....تو سیب سرخ می مانی اما من.....چادر سیاهم را بر سرم میکشم...
من آسمانم....آسمان را به هر کسی نمیدهند...آسمان بالاست...خیلی بالا...هر کسی نمیتواند به آسمان برسد...چون آسمان بالاست...
وقتی از جلوی من راه می افتی و من میبینم که از سوپر مارکت مردی بیرون می آید تا نگاهی بیندازد به تو.... وقتی از جلوی من راه می افتی و من میبینم که آن پسر های برق گرفته ی جوجه تیغی که روی پله های مغازه ای نشسته اند نگاهشان را با تو همراه میکنند... وقتی از جلوی من راه می افتی و من میبینم که پیرمردی که سر کوچه شلوار نخی میفروشد هم دلش با تو می آید...
وقتی من از پشت تو می آیم و مرد سوپر مارکتی سرش را پایین می اندازد و به مغازه اش بر می گردد.... وقتی من از پشت تو می آیم و میبینم که همان جوجه تیغی با چرخش 180 درجه ای راه را برایم باز میکند...وقتی من از پشت تو می آیم و گروهک جوجه تیغی ها لنگ های درازشان را جمع میکنند که مبادا کفشم به کفششان برخورد کند و پهن زمین شوم...
وقتی میبینم سیب سرخی نیستم که هر کس گازی از من بزند و برود رد کارش...
وقتی میبینم آسمانم و دست نیافتنی...آن لحظه است که....عاشق چادرم می شوم....آهای سیبِ سرخ....ارزان نباش...آهای سیب سرخ آسمان باش و آسمانی....آسمانی باش و خدایی...
~ Abji ZAhra ~ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

geloria68 آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

گزینه 1
geloria68 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

albaloo.torsh67 آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

واسه خودمم چند روز پیش سوال شده بود .... اما جواب نداشتم ...

albaloo.torsh67 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۹ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

sweet-love آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

با تجربه اما کسی که واقعا از بقیه دست کشیده باشه اما خانوما رو بشناسه

خدافظ واسه همیشه
sweet-love آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

Siahosefid آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ابجی زری نمایش پست ها
هیچ کدوم نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی قرار نیس هر کی رابطه ی اون شکلی با دخترا نداشته خییلی خجالتی و پرت باشه (البته من یکبار نگاهم کن نخوندم و منظور دقیقتو نمیدوم ولی اینو میدونم از بیشتر اخلاقای شروین (نه فقط این مورد) متنفرررر بود)

آبجی جوون منم منظورم شوت و پرت نبود که! به هر حال تا نحوه به قلیان انداختن احساسات یک خانوم دستش بیاد یکم زمان می بره و اولش نابلد
Siahosefid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر متوسط

niloo green آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

بستگی به طرفش داره!شاید شروین!.......نمیدونم!.....ولی شروینم بیش از حد بوداااا

رمان رمان!من اومدم با یه کتاب جدید دیگه به نام "پارادوکس"به شدت نیازمنده همراهی گرمتون هستم!http://www.forum.98ia.com/t996633.html
niloo green آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

هلن ناز آواتار ها

پست بسیار مفید  +9 امتیاز     

مگه هر چیزیو باید تجربه کرد میشه از تجربه های دیگران استفاده کرد یعنی من میخوام طرفم به هیچ وجه رابطه قبلی نداشته باشه چون خودمم اینطوریم این حقو برای خودم قائل میشم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
جان بی جمال جانان میل جهان ندارد
هرکس که این ندارد حقا که آن ندارد

صلوات که بر تو می فرستم، عطر چهارده شاخه گل محمدی از ذهنم عبور می کند. تو را می بینم که از کوه سرازیر می شوی؛ با سندی از حقانیت دخترکان زنده به گور شده؛ و چشم هایت، چقدر صبور، پاسخ نانجیبی های سنگ در دست کوچه را با لبخند می دهد! هنوز نیامده بودی که سقف دروغین بت ها ترک خورد و آتش آتشکده های شرم، خاموش شد. این مقدمه ای بود برای متن کتابی که تو در خلوتت، گزارش معاشرت با خدا را در آن شرح می دهی.

هلن ناز آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

z.o.a آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

222222222222222222

برگرد دوباره پیشم بی تو من دیوونه میشم
نمی دونی که چه قدر هواتو دارم

z.o.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

hovra-tanha آواتار ها

hovra-tanha به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به hovra-tanha
بدون امتیاز  0 امتیاز     

خب شروین خیلی زیاد بود .ولی اگه قبلا چند تا دوست دختر داشته باشه والان ولشون کنه مطئنامیتونه احساسات یه دخترو درک کنه وبفهمتش.مهم بعدشه که ولشون کنه

کم کم یاد خواهی گرفت …
تفاوت ظریف میان
نگه داشتن یک " دست " و زنجیر کردن یک " روح" را …
اینکه عشق تکیه کردن نیست !!!
و رفاقت اطمینان خاطر !!!
یاد میگیری که بوسه ها قرار داد نیستند !!!
کم کم یاد میگیری باید باغ خودت را پرورش دهی !!!
به جای آنکه منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد !!!
یادمیگیری که میتوانی محکم باشی !!!!
پای هر خداحافظی یاد میگیری که خیلی می ارزی …!!!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

hovra-tanha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش