ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان می گل (2) | samira-mis کاربر انجمن - صفحه 7
گل نقش طاووس

paradiseagency

?

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
718. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

11 1.53%
  • 15 تا 20

243 33.84%
  • 20 تا 25

238 33.15%
  • 25 تا 30

129 17.97%
  • بالای 30

97 13.51%
صفحه 7 از 22 نخستنخست ... 3456789101117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 213
  1. Top | #61

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    تشکر شده 328,416 در 1,465 پست
    اندازه فونت

روز خوش...

----------------------------

خاطره با دیدن می گل از ماشین پیاده شد

-می گل!!!می گل!!

می گل سر برگردوند..با دیدن خاطره باز نور امیدی تو دلش شکفت.

-سلام خاطره ...خوبی؟

-خاطره بغلش کرد و گفت:ممنون..تو خوبی؟؟کجا بودی؟؟؟

-سر کار..بیا بریم تو

و در این حال کلید انداخت به در.

-نه!!من نمیام تو..اومدم تورو ببرم

-کجا؟

-خونه شهروز

می گل چشمهاش برق زد...خودش گفته بیای؟

-نه....مگه اون باید بگه؟؟اونجا خونه ی توهه...تا اونجا که میدونم تا یکی و دو ماه دیگه محرمید...!!

می گل نا امیدانه سرش رو پایین انداخت و گفت:من نمیام....تا وقتی خودش نگه میام1!!

-دیوونه...اون بگه..اون کیه که بگه..من جای تو بودم اگرم کار اشتباهی کرده اون و مینداختم بیرون!!!

میگل فقط پوزخند زد.

-لا اقل بیا بریم خونه مامان آرمان!

-خاطره...بی خیال من بشو...شهروز من و میخواست میومد دنبالم..چرا به اون این چیزهارو نمیگید؟

-اون مرد...غرور داره..اونم شهروز..

-منم دارم....

-زندگیت و خراب میکنیا..به خاطره بچه اتون!!!

می گل لبهاش رو روی هم فشرد...

*بچه...بچه...دلم میخواد 1 بار فقط 1 بار ببینمش...

اما این و به خاطره نگفت نباید نقطه ضعف دست شهروز میداد.

-بچه ی من با باباش خوشبخت میشه....!!!نمیای تو؟

این یعنی برو

-نه!!!موفق باشی...خدا حافظ

-خدا حافظ!.

دو ماهی از اون طوفان میگذشت.....تو مدتی که شهریار که البته به تازگی بیمارستان گواهی سلامت داده بود و شهروز تونسته بود براش شناسنامه بگیره ,بیمارستان بود اتاقش به طور کامل دیزاین شده بود...حالا شهریار با یه پرستار تو خونه خودش راحت و آسوده با پدری که عاشقانه دوستش داشت و تمام خونش پر شده بود از عکسهای می گل زندگی میکرد...و می گل سرسختانه هم کار میکرد..هم به تازگی به پشتوانه حقوقش و اینکه خورد و خوراکش دنگی بود و خرج آنچنانی هم نداشت کلاس پیانو ثبت نام کرده بود و پیانو دست دومی هم به صورت قسطی خریده بود تا بتونه تمرین کنه...حقیقتش این بود که هر وقت دلش برای شهروز و شهریار تنگ میشد پیانو میزد که گاهی احساس میکرد دوست داره تمام شبانه روز رو پای سازش بشینه.... تمام تلاشش این بود که به شهروز ثابت کنه میتونه تنهایی از پس زندگیش بر میاد بدونه اینکه به راه بدی کشیده بشه..میدونست بالاخره به سبب پسرش که به تازه گی از خاطره شنیده بود اسمش رو شهریار گذاشتن سر و کار شهروز و می گل به هم بیافته...شایدم بعد از اینکه به هدفی که میخواست رسید خود شهروز میومد و ازش میخواست برگرده...اما اینها همش فکرهای بچه گانه می گل بود.

لیلی از در اومد تو...شالش رو که دور گردنش بود باز کرد و پرت کرد رو مبل و گفت:هفته دیگه تولدمه
    می گل کمی نگاهش کرد
    *تابستون بر میگرده شهرش؟؟؟
    -شاید نخواد خونه رو بسپره دست من...شاید از اینکه فقط من تو خونه باشم خوشش نیاد.
    می گل شونه بالا انداخت و گفت:خب؟
    البته شونه بالا انداختنش در جواب فکر خودش بود اما لیلی بد برداشت کرد!
    -تولد تو بود زنگ زدی آه و ناله که تنهام و شهروز نیست و دلم گرفته و.... پاشدم اومدم..حالا تولد منه شونه بالا میندازی؟
    -بابا برای تو شونه بالا ننداختم که داشتم فکر میکردم!
    لیلی به سمت یخچال رفت و گفت:تو خلیا!!!حالا بی خیال
    شیشه اب و سر کشید و گفت:میخوام تولد بگیرم!
    -تولد؟؟؟کی و عوت کنی؟؟من و تو و همسایه ها!
    -نخیر...بچه های دانشگاه...فربد
    می گل از جا پرید
    -جتما آراد رو هم میگی!
    -منم نگم خودش میاد!
    -اصلا مگه قراره قاطی بگیری؟
    -پس چی؟؟حموم زنونه راه بندازم.؟
    شاید اگر می گل احساس میکرد لیلی مثل ترگله حتما ترکش میکرد..اما حقیقتش لیلی مثل ترگل نبود..رابطه اش با فربد معقول بود...شطون بود..اما مثل خیلیای دیگه....تا به حال ازش چیزی ندیده بود که رفتار تر گل رو براش تداعی کنه!!!
    -باشه...من کمکت میکنم..اما اون شب خونه نمیمونم!!
    -کجا میرید اونوقت؟
    می گل فکر کرد
    *راست میگه کدوم قبرستونی رو دارم که برم؟
    -خب میمونم تو اتاقم
    لیلی معترضانه گفت:می گل!!!!
    -لیلی خواهش میکنم....من اصلا حوصله ی آراد رو ندارم..همون تو شرکت که روزی 10 بار میاد از جلوم با اون لبخند مسخره اش رد میشه بسه...باور کن خانوم فرج پور اونجاس هیچی نمیگه..وگرنه هر بار یه تیکه ای هم مینداخت
    -می گل آراد تورو خیلی دوست داره!!!
    چنان جدی و با احساس گفت که می گل برای چند لحظه شوکه نگاهش کرد
    -چطور؟؟؟
    -نمیدونی چقدر به من میگه در موردش با تو حرف بزنم....اما من هر بار از زیرش در میرم...هر بار با فربد میرم بیرون میگه می گلم بیار منم بیام..اما من باز بهت نمیگم..نه اینکه نخوام با ما بیای بیرون..برای اینکه دوست ندارم تو زندگیت دخالت کنم!!یه چیزی میگم قول بده هیچ وقت به روی آراد نیاری..یه بار اراد پیش من گریه کرد....به خاطر تو...دیوونه وار دوستت داره...تو چرا ازش فرار میکنی؟بابا شهروز دیدی باهات چیکار کرد؟؟درسته آراد اندازه اون پول نداره...اما واقعا دوستت داره...
    -لیلی...من درسم تموم بشه بر میگردم پیش شهروز!
    -جدی میگی؟؟اینقدر احمقی؟؟؟یعنی بعد 4 سال میری میگی گ..ه خوردم غلط کردم؟؟
    می گل باز رفت تو فکر...
    -خب..من فقط میخوام درس بخونم..اون موقع هم درسم رو خوندم و تموم شده.....حد اقل میرم بچه ام و ازش میگیرم
    -اونم گفت بیا بچه مال تو!!!
    -من ازش شکایت میکنم اگر نزاره بچه ام و ببینم!!!
    -بابا من چی میگم..تو چی میگی!!!من میگم بی خیال اون پیر خرفت بشو!!!
    -درست صحبت کن لیلی......اگر شهروز نمیگفت نمیزارم درس بخونی من عمرا از خونش بیرون میومدم!!!
    -تو نمیومدی..اون بیرونت میکرد...همین الان که تو اینجایی مطمئن باش اون یکی تو بغلش خوابیده!
    می گل دندونهاش رو روی هم فشرد فکر این صحنه هم براش عذاب آور بود...
    -نخیر!!!
    لیلی خنده ی مستانه ای کرد
    -اوه چه غیرتی شد!!!ولی این حقیقته!!باور کن الان منم برم بهش پا بدم قبول میکنه!!!
    -بس کن لیلی....من تو خونه تو هستم پس احترامت واجبه اما اگر بخوای با اعصاب من بازی کنی همه چی رو زیر پا میزارم!!!
    لیلی لیوان ابی ریخت و به دست می گل داد و گفت:خیلی خب آروم باش!
    می گل لیوان رو لا جرعه سر کشید!
    -لیلی خواهشا دیگه در این مورد حرف نزن!
    می گل میدونست این یه حقیقته....میدونست شهروز این کار رو میکنه..میدونست این روابط برای شهروز چقدر مهمه....ولی نمیخواست و نمیتونست قبول کنه شهروز کنار کس دیگه ای باشه!!!
    -خیلی خب....حالا برای تولد چیکار کنیم.
    -من نمیام لیلی..ازم ناراحت نشیا...
    -اگر اراد نباشه چی؟
    می گل خیره نگاهش کرد..هر دو میدونستن این غیر ممکنه..مخصوصا با حضور فربد!
    ویرایش توسط samira-mis : 1391,08,23 در ساعت ساعت : 02:05

2. 643 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , $ saba $ , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **سولماز** , *anse*hana , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *soodabeh* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یاس سپید* , +Neda+ , ...Marjan , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .nahid , .nox. , .لیندی. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 115-مروارید , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , AFM.ANGEL , afroodit , ahmadi_1362_2 , ahoo21 , aida.r , airena , amane & mamati , amordad65 , amorist , anar1996 , angel04 , angelina , angry girl , anitis , anna43 , Anolin , anooosh1 , aram.a , aramesh_t , arashi , arefe jooon , arezoue , ariana68 , arman_iran , armita1819 , aroosak , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , aseman_82 , asha , asrin_1994 , atashgah62 , atish69 , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , ayandeh1 , aynaz69 , azarsana , b3666 , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , behan , Behnaz joon , behnazhmz , behsa , benq , betoche** , birain , bitabarfi , brain storm , Breaking dawnnn , caarol , daneshmand , darya12 , DDjooon , Defne , Delaramad , Dina* , dish1600 , doooni , Dr.zh92 , dream.star , dusetdaram5 , duste man , ebrahimi.fari , ehamtaf , ehsany , elahe 66 , elahegood , eli naz , elia65 , elin89 , elmir4 , elmiraa_20 , elnazegham , em-902 , eniy , eshton , esparo , estifen , f.998 , fa62 , fadai , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , Fasele_M , fatemeh 18 , fatima14 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , ferijoonm , foruzan-k , f_ gisoo tala , G!rl , ghazal-xr75 , ghazale49 , glarion , go501 , gogoli , gol baji_sna , gole bahari , gole narges , golerose , golgoli jaan , golsaz , googoosh z , hala , hana_m , Hanisa , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helen888 , helia m , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hiva11 , homa41 , HOOM@N , hooramohebtash , hot sun , hoto , iboys , idin baharvand , ili mah , Inoosh , iryane , janjan-72 , javad68 , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kiana1999 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.76 , kiumars , kmuchulu , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , layahashemi , leila23 , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , leona , libra272 , Lida.Sh , Lioda , little-fairy , liuana , lmnop , lorenzo fabbri , Loyal SeTaReH , m.diamond.s , maayaa , madrin , mahana1 , mahbobeh29 , mahboob21 , mahboub215 , mahdiehhjz , maheasemun , mahi tak , mahnazmom , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab_mahtab , mAhTa_sAsI , MAJJI , makki , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , mandana68 , manemah , mani1384 , Mansoure 391 , mansuri , Mantral , maral.eliya , marale , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , martire , marva , maryam gol , maryam naimi , maryam sh , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_4008 , maryam_m1112 , marzi marzi , masi20002 , masoomah , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , memol_65 , mfr60 , michka_61 , milana , MiN@58A , mina khanom , mina87 , mina_75 , mindrella , minmin1780 , minoo_kl , mishapasha , misha_kavir , Miss A , miss maryam , Miss sunshine , mn.a.p , modern girl , Momali , monshain , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , n.sh. , naaafas , nafas44 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid_m , nanazkhanoom , nane sarma , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nazy22 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , neihanaz , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nika21 , nikoo 123 , nil_h , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , nirvana1234 , NO ONE , noodi , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , P@rya , PAEEZ70 , paizan , paniza321 , pantoomeh , parastoo_joon , PARI% , parisaparisa , parisa_jf , parmis91 , Patient.Stone , phoenix-z-f , pitishka , proxima , raana76 , RafOneh , raha6956 , rahaa_m , rahaghi , rahairani751 , ramanava , ramid94 , ramou2030 , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , redrose_love68 , renia 11 , Rez1_ds , reza635 , Rooz khosh , roya1365 , roya_rah , rozita maryam , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s129 , s@na , sabah70 , sada , sadaf.sh , Saeideh_82 , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , saktin , samandf , samane66 , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sang_e_saboor , sania555 , sara*vooroojak , sara71 , saraia , saratab , saratara , sarax , sarita , sayeh-lonely , SAZAK73 , sazin513 , sedena , selda-A , sepideh khanum , sepideh62 , setare yakhi , setareh273 , setarehesoheil , setareh_bikaran , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , shadi1356 , shagha27 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shida.m , shima72 , shiva 501 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shoko pars , shooma , sh_karan , Siahosefid , silver joojoo , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , sirius , soda 70 , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , solia , some61 , Soogool , sorme* , sotazi , spandra , ssssoha , Star inferNal , star1975 , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , syhbyt , symorgh , s_aftab , S_HOOT , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tawny girl , Tearendless , tinairn , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tono , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , uomna , V.i.d.a , vampire123 , vayi , YA29+1 , ya3aman , yaldasp , yaman , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , z.@.25 , z.ss501 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zina , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , ~elin~ , ~m@ry@m~ , ~Mahdiye~ , ~nas!m~ , ~Niloofar~ , ~Parisa93~ , нαηιγε , آتری , آستاره , آواشیوا , اب و اتش , ارال , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , بارانها , بازیگوش , بلفى , بهار گل , بهبهو , بی پروا , تابتا , تهران بانو , تکراری , جودی ابوت شیطون , حدیثــــــه , حریم , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , داناک , دختر رویایی , دریا دل , دزدمونا , دل سرد , دنیز57 , دکور , ذانا , رودنا , روشانا , ساتیا_س , سارگل گل , ستاره.ث , سرتق , سعاد , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , سپید و سیاه , سکوت من , شادئ , شروع , شه تاو , شهرزاد ن , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فهیمه.ر , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , ماهرخ جون , ماهی گلی , مدار2 , مرواریدجووون , معمار کوشمولو , منيژه , مهسان9093 , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , ناژور , نداي عشق , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هایا , هلن سادات , هوای بارونی دلم , هیونگ , ویدا.ف , ویشار , پتی-یا , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , کاریز49 , کیمیا1388 , گنجیشک , یواش , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●• , ♣ Elvira ♣

3. Top | #62

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    اندازه فونت

سلام..ببخشید دیشب فراموش کرده بودم بگم پست امروزمون رو قراره شب بزارم...
    ----------------------------------
    اونشب می گل تا صبح یا نخوابید و به شهروز و بودنش با کس دیگه فکر کرد...یا وقتی خوابید خواب دید که شهروز با کس دیگه ایه....و این براش شده بود یه کابوس!
    صبح چشم که باز کرد شماره شهروز رو گرفت....میخواست ازش بخواد با کسی نباشه...خودشم میدونست این کار یه نوع عذر خواهیه...اما براش مهم نبود...
    با پیچیده شدن صدای شهروز تو گوشی دلش فرو ریخت چقدر دلش برای این صدا و این صلابت تنگ شده بود
    -سلام!
    -بفرمایید!!
    شهروز همون لحظه می گل رو شناخت...اما نخواست می گل این رو بفهمه!
    -می گلم
    -به...می گل خانوم..چه دقیق...امروز 22 خرداده...حق داری..بایدم زنگ بزنی..مهرتون آماده است..بنده هم در خدمتم....تشریف بیارید دفتر تقدیمتون کنم!
    می گل از تو فریاد زد
    *زنگ نزده بودم برای مهرم...اصلا من یادم نبود امروز 22 خرداده...زنگ زده بودم بگم بهت وفادار میمونم..تو هم بمون...اما باشه....تو خیلی پستی...همه چیز و با پول میسنجی...حالا نشونت میدم آقا شهروز!!!!
    -الوووو...
    -الو!!!
    -منتظرتم...ساعت 12 اینجا باش
    -کجا؟
    -دفتر دیگه!
    -چرا خونه نه؟؟؟
    -ااا..پایه خونه اومدن هستی؟؟باشه بیا خونه!
    می گل برقی از چشمهاش گذشت..میتونست شهریار رو ببینه...آره..میتونست امروز بره اونجا و شهریار رو ببینه....امروز میتونست قشنگ ترین روز زندگیش باشه...تو این مدت هر روز مثل دیوونه ها با شکمش صحبت میکرد....فکر نمیکرد دور شد از بچه اینقدر سخت باشه...همش فکر میکرد پس چرا وقتی تو شکمم بود این حس رو بهش نداشتم..شاید برای همون چند لحظه ای بود که بعد از زایمان دیدتش..موجود ضعیفی رو که اینقدر بی جون و ناتوان بود حتی اجازه ندادن سیر نگاهش کنه و خیلی زود برده بودنش تو دستگاه..اما امروز...حتی اگر با گرفتن یه سکه تحقیر میشد مهم نبود..مهم این بود که پسرش رو میدید..تکه ای از وجودش رو!
    -الووو...چیکار میکنی کجا منتظرت باشم؟
    می گل سرخوش از دیدن بچه اش لحن توهین آمیز و پر از کینه شهروز رو ندیده گرفت و گفت:میام خونه...ساعت12؟
    -آره...سر ساعت بیایا..کار دارم!!!
    -باشه.
    تماس قطع شد...بدون خدا حافظی...می گل نالید..قبل از اینکه گوشی رو بزاره
    *با من اینجوری حرف نزن بی معرفت...من ترگل نیستم..به خدا نیستم!
    به ساعت نگاه کرد..ساعت 9 و نیم بود...از جاش بلند شد..به بیرون سرکی کشید..لیلی نبود..احتمالا دانشگاه بود.....استرس عجیبی داشت...نمیدونست به خاطر دیدن شهریاره...یا برگشتن توی اون خونه!یا برخورد دوباره با شهروز..هر چی که بود حسابی کلافه اش کرده بود..با اینکه کولر رو دور تند بود اما احساس گرما میکرد..باید دوش میگرفت!این کار رو کرد.......ساق براق دودی رنگی که پایینش ظرحهای طلایی داشت رو پوشید بلوز ستش رو هم تنش کرد...مانتو تابستونی طلایی رنگی هم روش پوشید...کیف و کفش ست و شال دودی هم سر کرد.....ساعت 11 بود....
    *اشکال نداره...فوقش زودتر میرسم....عوضش بیشتر شهریار رو میبینم..با تداعی کردن اسم شهریار اشک تو چشمهاش جمع شد به شوق دیدن بچه اش به سمت در دوید...دربستی گرفت و ادرس رو داد!
    جلوی برج بلند و معروف ایستاد...به طبقه ی آخر نگاه کرد...چقدر دلش برای اینجا تنگ شده بود...
    *خدا کنه ازم بخواد بمونم!!!اگر بگه بمون میزارم درس بخونی میمونم...اصلا نگه..خودم میگم..بهش میگم پشیمون شدم...بگم؟؟کوچیک نمیشم؟
    قبل از اینکه به نتیجه ای برسه ناخودآگاه دستش رفت روی زنگ....دست دیگه اش رو روی سینه اش گذاشت و نفس عمیقی کشید....قبل از اینکه زنگ بزنه در باز شد...به خیال اینکه کسی داره میاد بیرون خودش رو کنار کشید...اما وقتی دید کسی بیرون نیومد کمی در رو باز کرد...نه هیچ کس نبود..در باز شده بود...خوشحال از این اتفاق به سمت آسانسور رفت و دکمه آخرین طبقه رو فشرد...بعد از بسته شدن در چراغ چشمک زن دکمه طبقه ی هفتم توجهش رو جلب کرد
    *اه..لعنتی..خدا کنه بی بی یا حیدر یا مش قاسم نباشن..حوصله سوال جواب و سین جیم و نگاههای مختلفشون و ندارم...با ایستادن آسانسور به در خیره شد...*خدا کنه آشنا نباشه...
    آشنا نباشه...زهی خیال باطل..شهروز بود که دست به سینه با یه لبخند منحصر به فرد می گل رو نگاه میکرد!یکی از ابروهاش رو بالا انداخت و گفت:بفرمایید خانوم خانوما!!!
    می گل نگاهش رو از روی شلوارک بادمجونی تا زیر زانو شهروز که با یه حلقه ای همرنگش ست شده بود و مارک آدیداس طلایی رنگش تو چشم میزد گرفت و به خونه ای که پشت سر شهروز بود و درش باز بود نگاه کرد...
    -د بیا بیرون دیگه الان بسته میشه
    متعاقب این حرف در آسانسور در حال بسته شدن بود که شهروز پاش رو که صندل بادمجونی طلایی پوشونده بودتش لای در گذاشت و در حالی که اجازه نداد در بسته بشه گفت:بیا بیرون..همون تو که نمیخوای بمونی؟
    اینبار شهروز دست می گل که شوکه شده بود گرفت و کشید بیرون
    -چرا ماتت برده؟..چته؟ خوبی؟
    -خونه رو عوض کردی؟
    -نه!!!بیا تو
    می گل به دنبال شهروز وارد خونه 50-60 متری اما فوق العاده شیک شد!
    -اینجا چیه پس؟
    -تو به ین کارها کار نداشته باش..لباست و در میاری؟
    می گل قلبش داشت تو دهنش میزد...یعنی شهروز این آپارتمان رو از قبل داشته؟
    *به تو چه....از مال تو نخریده که!
    -می گل....خونه است دیگه چقدر نگاهش میکنی!
    -از قبل داشتی اینجا رو؟
    شهروز متوجه منظور می گل شد این حس حسادت بود...لبخند موزیانه ای زد و گفت:نه!!!تازه خریدم!!!

4. 653 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , !!nahal!! , $ saba $ , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **parya** , **سولماز** , *anse*hana , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *soodabeh* , *spectacular* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یاس سپید* , +Neda+ , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .nahid , .nox. , .لیندی. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 677389 , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , AFM.ANGEL , afroodit , ahmadi_1362_2 , ahoo21 , ailin jo0n , airena , amane & mamati , Aminfar1 , amordad65 , amorist , angel04 , angelina , angry girl , anitis , anna43 , Anolin , aramesh_t , arashi , arefe jooon , arezoue , ariana68 , arman_iran , armita1819 , aroosak , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , asemaniha , aseman_82 , asrin_1994 , atashgah62 , Atishak , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , ayandeh1 , aynaz69 , azarsana , b3666 , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , baran_1990 , barin_s , behan , Behnaz joon , behnazhmz , behsa , benq , betoche** , birain , bitabarfi , brain storm , Breaking dawnnn , caarol , D0nya , daneshmand , darya12 , DDjooon , Defne , Delaramad , Dina* , Dr.zh92 , dream.star , dusetdaram5 , duste man , ebrahimi.fari , ehsany , elahe 66 , elahegood , eli naz , elia65 , elin89 , elmir4 , elmiraa_20 , em-902 , eniy , eshton , estifen , f.998 , fa62 , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , Fasele_M , fatemeh 18 , fatima14 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , ferijoonm , foruzan-k , f_ gisoo tala , G!rl , ghazal-xr75 , ghazal26859 , ghazale49 , glarion , go501 , gogoli , gol baji_sna , gole bahari , gole narges , golerose , golgoli jaan , golsaz , googoosh z , gord , granaz , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , Hanisa , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helen888 , helia m , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hiva11 , homa41 , HOOM@N , hooramohebtash , hot sun , hoto , iboys , idin baharvand , ili mah , Inoosh , Irani , iryane , janjan-72 , javad68 , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kiana1999 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.76 , kiumars , kmuchulu , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , latifa , layahashemi , leila23 , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , leona , liba , libra272 , Lida.Sh , Lioda , little-fairy , liuana , lmnop , Loyal SeTaReH , m0ona , maayaa , mahana1 , mahbobeh29 , mahboob21 , mahboub215 , mahdiehhjz , maheasemun , mahi tak , mahnam... , mahnazmom , mahsa 21 , mahsa/// , mahsa1490 , mahsa15892 , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab_mahtab , MAJJI , makida , makki , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , manemah , Mansoure 391 , mansuri , Mantral , maral.eliya , marale , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , martire , marva , maryam gol , maryam sh , maryam1388 , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_4008 , maryam_m1112 , marzi marzi , masi20002 , masoomah , masoumeh , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrazar , mehrnoush_re , mfr60 , michka_61 , milana , MiN@58A , mina khanom , mina87 , mina_75 , minmin1780 , minoo_kl , miny , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , mn.a.p , modern girl , Momali , monshain , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , n.sh. , naaafas , nafas44 , nahayat007 , Nahid_m , nanazkhanoom , nane sarma , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , neihanaz , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nika21 , nikoo 123 , nil_h , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , nirvana1234 , NO ONE , noodi , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , P@rya , PAEEZ70 , paizan , paniza321 , pantoomeh , parastoo_joon , PARI% , parisaparisa , parisa_jf , parmis91 , parshang , Patient.Stone , phoenix-z-f , pitishka , proxima , QueenSanaz , raana76 , RafOneh , raha16 , rahaa_m , rahaghi , rahairani751 , ramanava , ramid94 , ramou2030 , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , redrose_love68 , renia 11 , Rez1_ds , reza635 , rina_rita14 , Rooz khosh , roya1365 , roya_rah , rozita maryam , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s129 , s@na , saba 68 , sabah70 , saba_lovly , sada , sadaf.sh , Saeideh_82 , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , saktin , samandf , samane66 , sama_kitty , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sanaZzZ , sang_e_saboor , SANIA-23 , sania555 , sanni , sara*vooroojak , sara71 , saraia , sarak , saratab , saratara , sarax , sarita , sarsara , sayeh-lonely , SAZAK73 , sazin513 , sedena , sefid65 , selda-A , sepide23 , sepideh khanum , sepideh62 , setare yakhi , setareh273 , setarehesoheil , setareh_bikaran , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , shadi1356 , shagha27 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shalizar2 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shf_aboops , shida.m , shima72 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , silver joojoo , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , sirius , soda 70 , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , solia , some61 , Soogool , sorme* , sotazi , spandra , ssssoha , Star inferNal , star1975 , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , syhbyt , symorgh , s_aftab , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tearendless , tinairn , tina_jon , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tono , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , uomna , V.i.d.a , vampire123 , vayi , YA29+1 , ya3aman , yaldasp , yaman , yasaman20 , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , you &i , z.@.25 , z.ss501 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zina , zomorrod72 , zooohreh , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~elin~ , ~m@ry@m~ , ~Mahdiye~ , ~Niloofar~ , ~Ordibeheshti~ , ~Parisa93~ , ×Mahdis× , нαηιγε , آتری , آستاره , آواشیوا , اب و اتش , ارال , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , باران غزل , بارانها , بازیگوش , بلفى , بلور , بهبهو , بی پروا , تابتا , تهران بانو , تهمتن , جودی ابوت شیطون , حدیثــــــه , حریم , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دریا دل , دزدمونا , دنیز57 , دکور , ذانا , رهان , رودنا , روشانا , ز=زینت پدر , زهرا گل , ساتیا_س , سارگل گل , ساقه طلایی , سامانتا , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرتق , سعاد , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , سپید و سیاه , شادئ , شروع , شهرزاد ن , صدف. , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فهیمه.ر , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مادرم , ماهرخ جون , ماهی گلی , مدار2 , معمار کوشمولو , مهسان9093 , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , نداي عشق , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هایا , هلن سادات , هوای بارونی دلم , هیونگ , ویدا.ف , ویشار , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , کیمیا1388 , گنجیشک , یواش , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♣ Elvira ♣

5. Top | #63

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    اندازه فونت

ببخشید...میدونم کمه...اما پر از هیجانه
    -----------------

-برای چی؟
    -باید جواب بدم؟
    می گل شونه بالا انداخت....
    -حالا چرا اینجا..مگه خونه خودمون چش بود!
    -چی؟چی؟چی؟خونه کی؟
    می گل نفسش رو با صدا بیرون فرستاد...اومده بودم شهریار رو بببینم!!!
    -تو قرار نیست ببینیش
    با این جواب می گل عصبانی از جاش بلند شد به سمت در رفت و گفت:میرم میبینمش تا بفهمی قرار مدار گذاشتن یعنی چی!
    -می گل رفتی تو خونه دیگه حق نداری پات و بیرون بزاری!
    -تو دیوونه ای...
    -آره من دیونه ام..صداتم بیار پایین دلم نمیخواد تو همسایه ها تابلو بشه این واحد!
    -چند وقت دیگه بگی نگی تابلو میشه..فکر کردی نمیدونم چرا اینجا رو خریدی؟
    -اونش به خودم ربط داره!
    -تو عوض بشو نیستی..تو همون هرزه ای که بودی موندی...همون بهتر از شرت راحت شدم..یعنی خودم و خلاص کردم...فقط دلم برای پسرم میسوزه که زیر دست تو بزرگ میشه.
    شهروز که تا اون موقع نور امیدی برای نگه داشتن می گل تو دلش تابیده شده بود ولو به ترفند بر انگیختن حسادتش با دیدن این خونه حالا عصبانی و دلخور از این قضاوتهای می گل دو سه قدم با عصبانیت به سمت می گل رفت و گفت:تو هرزگی من و ندیدی...آخرم ندیدی..اگر یه بار نشونت میدادم یاد میگرفتی چطوری حرف بزنی!
    -نشون ندادی؟؟؟؟ثمره اش اون بالاست!
    -می گل..نزار باهات بد حرف بزنم..شهریار ثمره ی عشق منه نه هرزگیم...این و بفهم!!!
    بعد از این حرف دست انداخت و مانتو می گل که جلوش باز بود رو از تنش در اورد!
    -چیکار میکنی؟
    -مهرت و میخوام بدم!
    -می گل دولا شد مانتوش رو از شهروز بگیره و در این حین گفت:مهرم به مانتوم چه ربطی داره؟؟؟بده برم!
    -تو بده بعد برو!
    می گل برق از سرش پرید..این شهروز بود؟؟؟این شهروز بود این لفظ رو در برابر می گل به کار برد!؟
    -درست حرف بزن شهروز....
    -مهرت یه سکه بود یه بوسه
    -برو بابا..روانی..از خودت مهر تعیین کردی!!
    -یا هر دوش یا اصلا نمیزارم بری!
    -اینقدر داد میزنم تا مجبور بشی بزاری برم!
    شهروز که چشمهاش خمار شده بود در حالی که نفس های عمیقی میکشید تا بتونه خودش رو کنترل کنه به سمت می گلی که عقب عقب میرفت رفت..دستش و دراز کرد و با یه حرکت میگل و کشید تو بغلش
    -ببین فسقلی...تو که سهلی...چموش تر از تورم رام میکنم
    -ولم کن دیوونه...من نیومدم هرزگی تورو جواب بدم!
    -منم نگفتم بیای باهات هرزگی کنم....اومدی مهرت و بگیری...همیشه که نمیشه یه طرفه حال کنی...مهر که فقط برای خانوما نیست....یه سکه میدم در ازاش میبوسمت...کار خلاف و حرومم نکردم...زنمی...حقمی...تا ساعت 12 امشب زنمی!
    می گل به لبهای خشک شده شهروز که تو چند سانتی صورتش بود نگاه کرد....بوی عطرش مشامش رو پر کرده بود...شاید اگر این بحثها بینشون پیش نمیومد همین الان به زبون میاورد:غلط کردم رفتم...میخوام برگردم!
    اما با این اوصاف فکر کرد غرورش مهم تره!!!
    لبهای خودش هم خشک شده بود زبونش رو بیرون اورد تا خیسشون کنه..احساس خفگش میکرد....اما به محض بیرون اوردن زبونش لبهاش توسط شهروز شکار شد....تلاش فایده ای نداشت...شهروز قدرتمند تر از اونی بود که می گل بتونه از بین بازوهاش فرار کنه!!!دستش رو روی پهلوهای شهروز گذاشت و هولش داد...اما فایده ای نداشت!شهروز بعد از مدتها به می گل رسیده بود جدا کردن اون از می گل کار هر کسی نبود!!و برای اینکه این و به می گل ثابت کنه از جا کندتش و با هم روی کاناپه افتادن....حالا لبهاشون از هم جدا شده بود اما صورتهاشون مماس با هم بود.
    می گل عصبانی غرید
    -قرارمون یه بوسه بود نه لاس زدن!
    -بعد از این همه مدت فقط 1 بوسه؟
    می گل شهروز رو با عصبانیت کنار زد و گفت:بقیه اش و برو با همن آشغالایی که اینجا رو براشون درست کردی ادامه بده!
    شهروز همونجوری روی کاناپه راز کشید و به می گل که تند تند لباسهاش رو تنش میکرد نگاه کرد.کاش نمیرفت..کاش یه کم حسودی میکرد و میموند..اون که میدونست شهروز با وجود می گل خیانت نمیکنه...!!!وقتی شهروز دید می گل داره از در بیرون میره از جاش بلند شد و گفت:می گل!!!
    می گل برگشت با غیض!!!!
    شهروز کارت سکه ای رو تو دستش تکون داد و گفت یادت رفت
    -ارزونی خودت
    -مهرته....حقته!
    می گل که حسابی از دست شهروز نه به خاطر بوسیدنش به خاطر درست کردن این خونه شاکی بود با حرص به سمتش اومد دست انداخت و سکه رو از تو دست شهروز قاپید و بعد از گفتن خداحافظی از روی حرص در رو کوبید به هم!
    شهروز بعد از چند ثانیه خیره شدن به در بسته دولا شد گلدون روی میز و برداشت و کوبید به در
    -روانی....اومدی تو این خونه هم خاطره گذاشتی....!!!ازت متنفرم...متنفر!!

6. 665 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , $ saba $ , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **parya** , **سولماز** , *anse*hana , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *soodabeh* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یاس سپید* , +Neda+ , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .nahid , .nox. , .لیندی. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 115-مروارید , 30ma , 3561 , 677389 , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , AFM.ANGEL , afroodit , ahoo21 , ailin jo0n , airena , amane & mamati , amordad65 , amorist , angel04 , angelina , angry girl , anitis , anna43 , Anolin , anooosh1 , aram.a , aramesh_t , arashi , arefe jooon , arezoo184 , arezoue , ariana68 , arman_iran , aroosak , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , aseman_82 , asrin_1994 , atashgah62 , Atishak , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , ayandeh1 , aynaz69 , azarsana , b3666 , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , baran_1990 , barin_s , behan , Behnaz joon , behnazhmz , behsa , benq , betoche** , birain , bitabarfi , brain storm , Breaking dawnnn , caarol , daneshmand , darya12 , DDjooon , Defne , Delaramad , dey-asa , Dr.zh92 , dream.star , dreamer , dusetdaram5 , duste man , ebrahimi.fari , ehamtaf , elahe 66 , elahegood , eli naz , elia65 , elin89 , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnazegham , em-902 , eng2day , eniy , eshton , estifen , f.998 , fa62 , faghatdream , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fariba44 , Fasele_M , fatemeh 18 , fatima14 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , ferijoonm , ferona , foruzan-k , f_ gisoo tala , G!rl , ghazal-xr75 , ghazale49 , glarion , go501 , gogoli , gole bahari , gole narges , golerose , golgoli jaan , goli62 , golsaz , googoosh z , gord , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , Hanisa , hany111 , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helen888 , helia m , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hitana , hiva11 , hod hod , homa41 , HOOM@N , hooramohebtash , hooremah , hot sun , hoto , iboys , idin baharvand , ili mah , Inoosh , Irani , iraniam , iryane , janjan-72 , juju kuchulu , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kiana1999 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.76 , kiumars , kmuchulu , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , latifa , layahashemi , leila23 , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , leilyk , leona , liah , liba , Lida.Sh , lilil , Lioda , little-fairy , liuana , Loyal SeTaReH , m0ona , maayaa , mahana1 , mahbobeh29 , mahboub215 , mahdiehhjz , maheasemun , mahi tak , mahnam... , mahnazmom , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsa15892 , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab_mahtab , mAhTa_sAsI , MAJJI , makida , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , manemah , Mansoure 391 , mansuri , Mantral , maral.eliya , marale , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , marva , maryam gol , maryam sh , maryam1388 , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryam_4008 , maryam_m1112 , marzi marzi , masi20002 , masin , masoomah , masoumeh , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mfr60 , michka_61 , milana , MiN@58A , mina khanom , mina pc , mina87 , mina_75 , minmin1780 , minoo_kl , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , Miss sunshine , mn.a.p , modern girl , Momali , monshain , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , naaafas , nafas44 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid_m , nanazkhanoom , nane sarma , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , neihanaz , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nikoo 123 , nil_h , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , nirvana1234 , NO ONE , noodi , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , P@rya , PAEEZ70 , paizan , paniza321 , pantoomeh , PARI% , parisa mah , parisaparisa , parisa_jf , parmis91 , parshang , Patient.Stone , phare , phoenix-z-f , pitishka , proxima , QueenSanaz , raana76 , RafOneh , raha16 , rahaa_m , rahaghi , rahairani751 , ramanava , ramid94 , ramou2030 , rangin , rashno , ratanaz , raynak , raz gol , redrose_love68 , reihanju , renia 11 , Rez1_ds , reza635 , Rooz khosh , roya1365 , roya_rah , rozita maryam , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s129 , s@na , saba 68 , sabah70 , sabass , saba_lovly , sada , sadaf.sh , Saeideh_82 , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , sahel_shine , saktin , samandf , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sanaZzZ , sang_e_saboor , SANIA-23 , sania555 , sanni , sara*vooroojak , sara71 , saraia , saratab , saratara , sarax , sarita , sayeh-lonely , SAZAK73 , sazin513 , sedena , sefid65 , selda-A , sepide23 , sepideh khanum , sepideh62 , setarehesoheil , setareh_bikaran , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , shadi1356 , shagha27 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shf_aboops , shida.m , shima72 , shiva 501 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , silver joojoo , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , sirius , soda 70 , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , solia , some61 , sonia1357 , Soogool , sorme* , sotazi , spandra , ssssoha , Star inferNal , star1975 , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , syhbyt , symorgh , s_aftab , S_HOOT , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , tinairn , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tono , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , uomna , V.i.d.a , vampire123 , vayi , YA29+1 , ya3aman , yaldasp , yaman , yasaman20 , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , you &i , z.ss501 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zina , zomorrod72 , zooohreh , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~elin~ , ~foroozan~ , ~m@ry@m~ , ~Mahdiye~ , ~Niloofar~ , ~Parisa93~ , ×Mahdis× , нαηιγε , آتری , آواشیوا , اب و اتش , ارال , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , باران غزل , بارانها , بازیگوش , بلفى , بهبهو , بهـار , تابتا , تهران بانو , جودی ابوت شیطون , حدیثــــــه , حریم , حسین زاده حسینی , حلا خانوم , حنیفا58 , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , درناز , دروغ شیرین , دریا دل , دزدمونا , دلبر یخی , دنیز57 , دکور , ذانا , روشانا , زهرا گل , ساتیا_س , سارگل گل , ساقه طلایی , ساویس , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرتق , سعاد , سلسله مو دوست , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , شادئ , شروع , شهرزاد ن , صدف. , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فاطیما-ش , فرحناز65 , فهیمه.ر , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , ماهرخ جون , ماهی گلی , مدار2 , معمار کوشمولو , مهسان9093 , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , ناژور , ندا آجورلو , نداي عشق , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هایا , هشمت , هلن سادات , هوای بارونی دلم , هیونگ , ویدا.ف , ویشار , پاپلی , پتی-یا , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , کاریز49 , کایسا , کیمم , کیمیا1388 , گنجیشک , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●• , ♣ Elvira ♣

7. Top | #64

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    اندازه فونت

فصل12
    اون روز تولد لیلی بود...تقریبا 4 روز از دیدار می گل و شهروز میگذشت...4 روزی که هر روزش دور از چشم لیلی برای می گل تو گریه گذشت..اصلا نمیخواست قبول کنه شهروز با کس دیگه ای باشه..حتی برای یه نیازی که برای شهروز حیاتی بود..خودش قسم خورده بود به شهروز وفادار بمونه...و توقع داشت شهروز هم اینکار رو بکنه!!
    اون روز از صبح سرش رو به درست کردن الویه و تزئین کالباس و کارهای خونه گرم کرد...
    -تو هنوزم نمیخوای بیای تو جشن؟
    -نه لیلی.ببینم تو چرا وسط امتحانا مهمونی گرفتی؟
    -چیکار کنم وسط امتحانها به دنیا اومدم؟
    -حالا نمیگرفتی!!
    -نمیخوای بیای تو جشن نیا تو سر مال نزن!
    -تو خلی...من جای تو بودم میشستم پای درسم
    اما لیلی فکر کرد..من خل نیستم..تو خلی که به خاطر درست پسر به اون باحالی رو ول کردی ...حیف که از بچه خوشم نمیاد..وگرنه شاید هیچ وقت حرف آراد رو گوش نمیکردم.
    -خب همون تو که عاقلی بسه....
    ساعت 4 بود کارها تقریبا تموم شده بود و لیلی مشغول درست کردم موهاش بود..در زدن می گل به سمت ایفون تصویری رفت...با دیدن فربد و آراد جا خورد..خیلی زود اومده بودن
    -کیه می گل؟
    -این دو تان
    -کودوم دوتا؟
    -فربد و آراد!
    -خب باز کن
    می گل در رو باز کرد....در ورودی رو هم باز کرد و به سمت اتاقش رفت و در همین حال گفت:من رفتم تو اتاقم..نگی من خونه اما..بگو نیست!
    -مگه خره؟میفهمه جایی رو نداری بری دیگه!!
    می گل جواب نداد باید زودتر میرفت تو اتاقش...نمیخواست به هیچ عنوان با آراد روبرو بشه!!!
    صدای آراد و فربد رو میشنید...که از دور با لیلی صحبت میکردن!
    فربد:لیلی این شیشه ها رو گذاشتم تو یخچال!
    لیلی:باشه..الان میام
    آراد:می گل کجاس لیلی؟
    *میگل:اایییششش...بمیری...همش دنبال من میگرده...تو شرکتم تا میرسه اول میاد ببینه من اومدم یا نه!
    می گل خودش رو روی تخت انداخت و بی تفاوت از شنیدن مکالمه ها سرش رو با درسهایی که احساس میکرد عقب افتاده بود سرگرم کرد.
    نمیدونست لیلی به اراد چی گفته بود که بی خیال پیدا کردن می گل شده بود...اما هر چی که بود مهمونها کم کم بیشتر شده بودن و صدای موزیک هم بالاتر رفته بود..باز یاد شهروز و اولین مهمونی که تو خونه اش بود افتاد.....با این فکر یاد خونه جدیدش افتاد و متعاقب اون یاد شهریار و اینکه آیا با وجود این کارهای شهروز درست تربیت میشه؟
    گوشی رو خیلی غیر ارادی برداشت..انگار میخواست هر بار یه بهونه پیدا کنه با شهروز حرف بزنه...مخصوصا با این مهمونی و تنها بودنش...حتما احتیاج به یه کسی داشت تا باهاش حرف بزنه..شماره رو گرفت....به ساعت نگاهی انداخت.ساعت 7 و نیم بود....امیدوار بود تو اون خونه کذایی نباشه...با وصل شدن تماس بند دلش باز پاره شد...خودشم نمیدونست چرا بعد از 2 سال زندگی کردن با شهروز هر بار که میخواست با تلفن باهاش صحبت کنه اینقدر اترس داشت.
    -بله؟
    سلام
    -علیک
    اب دهانش رو با صدا قورت داد
    -بله می گل!؟
    -شهروز!!!
    شهروز نور امیدی تو دلش تابید..شهروز گفتنش رنگ و بوی صلح میداد...اون می گل رو میخواست...هنوزم میخواست..دوستش داشت..دست خودش نبود!
    -جانم؟
    حالا می گل هم کمی راحت تر تونست خواسته اش رو مطرح کنه!
    -شهروز....میگم.....با اون خونه ای که تو درست کردی صلاحه شهریار پیش تو باشه؟
    -خونه من 12 طبقه از شهریار فاصله داره...چه ربطی داره؟هیچ کسی هم غیر از پرستارش تو ساختمون نمیدونه من یه همچین خونه ای دارم!
    می گل سکوت کرد...چی باید میگفت؟؟؟میدونست شهروز با وجود تمام کثافت کاریاش به یه چیزایی مقیده..همین که تا وقتی می گل رو تو خونه اش داشت دست از پا خطا نکرد این موضوع بهش ثابت شده بود.
    -آخه....
    -آخه چی عزیزم...؟؟میخوای بیای...
    هنوز حرفش تموم نشده بود که در اتاق می گل بی اجازه باز شد و آراد مثل عجل معلق تو درگاه ظاهر شد و با صدای بلند گفت:چرا نمیای بیرون عزیزم؟؟؟
    می گل وا رفت....مخصوصا بعد از عکس العمل شهروز
    -ببین....من تو خونه ام هیچ کار نمیکنم...خونه من پاک پاکه..محال بزارم شهریار زنی رو تو اون خونه ببینه....پس پیش من باشه بهتر از اینه که مادرش و با کس دیگه ببینه.
    این و گفت و گوشی رو گذاشت..

8. 636 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !rara! , $ saba $ , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **parya** , **سولماز** , *anse*hana , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *soodabeh* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یاس سپید* , +Neda+ , ...نگین... , .Baharak. , .Dreamy-girl. , .nahid , .nox. , .لیندی. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 115-مروارید , 3561 , 677389 , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , AFM.ANGEL , afroodit , ahmadi_1362_2 , ahoo21 , airena , amane & mamati , amordad65 , amorist , angel04 , angelina , angry girl , anitis , anna43 , Anolin , aram.a , aramesh_t , aras , arashi , arefe jooon , arezoo184 , arezoue , ariana68 , arman_iran , aroosak , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , asrin_1994 , atashgah62 , Atishak , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , ayandeh1 , aynaz69 , azarsana , b3666 , bahaaaar , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , barin_s , behan , Behnaz joon , behnazhmz , behsa , benq , betoche** , birain , bitabarfi , brain storm , Breaking dawnnn , bt72 , caarol , darya12 , DDjooon , Defne , Delaramad , Dr.zh92 , dream.star , dreamer , dusetdaram5 , duste man , elahe 66 , elahegood , eli naz , elia65 , elin89 , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnazegham , em-902 , eniy , eshton , estifen , f.998 , fa62 , fadai , faghatdream , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , Fasele_M , fatemeh 18 , fatima14 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , ferijoonm , ferona , foruzan-k , f_ gisoo tala , G!rl , ghazal-xr75 , ghazal26859 , ghazale49 , glarion , go501 , gogoli , gole bahari , gole narges , golerose , golgoli jaan , golsaz , googoosh z , gord , granaz , hala , Hananesh , hana_m , Hanisa , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helen888 , helia m , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hitana , hiva11 , homa41 , HOOM@N , hooramohebtash , hooremah , hot sun , hoto , iboys , idin baharvand , ili mah , Inoosh , Irani , iryane , janjan-72 , javad68 , jigmal_nanaz , Katra , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kiana1999 , kimi khoshgele , kimia.76 , kiumars , kmuchulu , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , latifa , layahashemi , leila23 , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , leona , Lida.Sh , Lioda , little-fairy , liuana , lmnop , lorenzo fabbri , Loyal SeTaReH , maayaa , mahana1 , mahboob21 , mahboub215 , maheasemun , mahi tak , mahnam... , mahnazmom , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsa15892 , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab_mahtab , MAJJI , makida , makki , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , manemah , mansuri , Mantral , maral.eliya , marale , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , marva , maryam gol , maryam naimi , maryam sh , maryam1388 , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_4008 , maryam_m1112 , marzi marzi , masi20002 , masoomah , masoumeh , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mfr60 , michka_61 , milana , MiN@58A , mina khanom , mina87 , mina_75 , minmin1780 , minoo_kl , mishapasha , miss maryam , Miss sunshine , mn.a.p , modern girl , mojgan am , monshain , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , n.sh. , naaafas , nafas44 , nahid lucky , Nahid_m , nane sarma , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nika21 , nil_h , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , nirvana1234 , NO ONE , noodi , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , PAEEZ70 , paniza321 , pantoomeh , PARI% , parisa mah , parisajan , parisaparisa , parisa_jf , parmis91 , parrr , parshang , Patient.Stone , phare , phoenix-z-f , pitishka , proxima , QueenSanaz , raana76 , RafOneh , raha16 , rahaa_m , rahaghi , rahairani751 , ramanava , ramid94 , ramou2030 , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , redrose_love68 , reihanju , renia 11 , Rez1_ds , rina_rita14 , Rooz khosh , roya1365 , rozita maryam , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s129 , s@na , saba 68 , sabah70 , sabass , saba_lovly , sada , sadaf.sh , Saeideh_82 , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , sahel_shine , samandf , samane66 , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sang_e_saboor , sania555 , sanni , sara*vooroojak , sara71 , saraia , sarak , saratab , saratara , sarax , sarita , sazin513 , sedena , sefid65 , selda-A , sepide23 , sepideh khanum , sepideh62 , setareh273 , setarehesoheil , setareh_bikaran , setayesh1363 , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , shadi1356 , shagha27 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shalizar2 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shida.m , shima72 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , silver joojoo , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , sirius , soda 70 , sodi209 , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , solia , some61 , somi somi , somy_kh , sonia1357 , Soogool , sorme* , sotazi , spandra , ssssoha , Star inferNal , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , syhbyt , symorgh , s_aftab , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tawny girl , tinairn , ti_na60 , to0oranj , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , uomna , V.i.d.a , vampire123 , vayi , YA29+1 , ya3aman , yaldasp , yaman , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , you &i , z.ss501 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zina , zooohreh , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~elin~ , ~m@ry@m~ , ~Mahdiye~ , ~Parisa93~ , ×Mahdis× , нαηιγε , آتری , آستاره , آواشیوا , اب و اتش , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , باران غزل , بارانها , بازیگوش , بلفى , بهبهو , بی پروا , تابتا , تهران بانو , جودی ابوت شیطون , حدیثــــــه , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , دروغ شیرین , دریا دل , دزدمونا , دل سرد , دنیز57 , دکور , ذانا , رودنا , روشانا , روژان6815 , زهرا گل , ساتیا_س , سارگل گل , ساقه طلایی , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرتق , سعاد , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , شادئ , شروع , شهرزاد ن , صدف. , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فانتین , فرحناز65 , فهیمه.ر , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مادرم , ماهرخ جون , مدار2 , معمار کوشمولو , مهسان9093 , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , ناژور , نداي عشق , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هایا , هشمت , هلن سادات , هیونگ , والیما , ویدا.ف , ویشار , پتی-یا , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , کیمم , گنجیشک , یواش , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♣ Elvira ♣

9. Top | #65

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    اندازه فونت

سلام..روز خوش..میدونم کمه..اما احتمالا شب هم یه پست دیگه میزارم....
    -----------------

می گل با عصبانیت به آراد خیره شد
    -من عزیز تو ام؟
    -با شهروز حرف میزدی؟
    -به تو ربطی داره؟
    آراد به آرمی اومد تو گفت:چته تو؟؟؟یا رومی روم..یا زنگی زنگ!!!تمومش کن اون رابطه رو دیگه!!!
    -اونم به خودم ربط داره..رابطه ی من و شهروز با شهریار به هم وصل شده!
    -اینطوری نیست عزیزم....شهروز تورو میخواست نمیزاشت از خونش بیای بیرون..چرا نمیخوای باور کنی؟
    -از روی تخت بلند شو!!!
    -باشه..پاش و بیا بیرون...من تنهام
    -من مگه امضا داده بودم تو امشب تنها نباشی؟
    -نه...امضا نداده بودی...اما من دلم میخواد در کنارم باشی...تو چرا از من اینقدر فراری هستی؟؟؟من که کاری با تو نداشتم و ندارم!
    -برای اینکه من تعهد دارم
    -تعهد به چی؟؟؟
    -به بچه ام..
    -هیچ تعهدی نداری..خودت و اذیت بچه نکن...اون پیش باباش خوشبخت میشه...این و قول میدم..تو هم زندگیت و بکن..تا کی میخوای اسیر این عقایدت بمونی؟؟؟شهروز تا الان دوباره همون کارهای قبلش رو شروع کرده من بهت ثابت میکنم....دیدی گفتم استفاده اش و میکنه....میندازتت بیرون!!
    -بس کن!
    -باشه..میدونم حقیقت تلخه....حالا منتظرتم..باشه؟؟خواهش میکنم!!!
    بعد از بیرون رفتن آراد می گل دوباره شماره شهروز رو گرفت..اگر اراد یه کم دیر تر اومده بود مطمئنا فردا می گل بر میگشت خونه شهروز
    -چیه؟
    -شهروز...
    -شهروز مرد..فهمیدی؟؟
    -شهروز بزار توضیح بدم
    -توضیح بده...تو همش عاشق توضیح دادنی..توضیح میدی استدلال میکنی و تمومش میکنی..الانم بگو...میشنوم!!
    -امشب تولد لیلیه
    -بمیره که هر چی میکشم از اونه
    -خیلی خب...حالا گوش کن!!!دوست آراد با لیلی دوسته آرادم دعوته!!
    -خب به من چه؟
    -بابا هیچی بین من و آراد نیست
    -به من چه چیزی هست یا چیزی نیست؟
    -شهروز
    -زهر مار و شهروز...بی حیا...!!!
    مکالمه قطع شد و تا مدتها این آخرین مکامه اشون بود!
    کلافه از پاپیچ شدنهای آراد از شرکت زد بیرون..مخصوصا زود اومد که آراد رو نبینه..اما آراد تازه گیها بی خیال نمیشد....عزمش رو جزم کرده بود تا مخ می گل رو بزنه...می گل گهگداری توسط خاطره یا آرمان از حال و روز شهریار با خبر میشد..اما به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن؟اینقدر دلش میخواست شهریار رو ببینه که شاید هیچ وقت خودش هم باور نمیکرد اینقدر دلتنگ بچه اش بشه....گهگداری کارش گریه بود..با وجود درسهای سنگینی که داشت...اما باز نمیتونست شهریار نامی رو تو زندگیش فراموش کنه...از شهروز بریده بود...وقتی فکر میکرد شهروز خونه ای برای خوش گذرونیش درست کرده بیشتر ازش زده میشد..خوبیهاش رو فراموش نمیکرد...اما نمیتونست قبول کنه با کس دیگه ای باشه..هر چند نه خاطره و نه آرمان هیچی در این مورد نمیگفتن..اما خودش میتونست خوب این رو درک کنه!!!میدونست شهروز بدون س.ک.س دووم نمیاره...هر چند منطقیش این بود که توقع هم نداشته باشه به پاش بمونه...اما شاید این خودش یعنی اینکه به شهروز علاقه داشت...گهگاه فکر میکرد ساعتهایی که میدونه شهروز نیست بره در خونه و شهریار رو بینه..اما باز پشیمون میشد....فکر کرد یه لحظه دیدمش اینقدر بیتابشم..الان که احتمالا به سنی رسیده که شیرینم هست حتما داغون میشم اگر دیگه نبینمش...برای خودش هم جالب بود..بیشتر از شهروز دلتنگ بچه اش بود.

10. 626 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , #saba.b# , $ saba $ , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **parya** , **سولماز** , *anse*hana , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *soodabeh* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یاس سپید* , +Neda+ , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .nahid , .nox. , .لیندی. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 115-مروارید , 30ma , 3561 , 677389 , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , AFM.ANGEL , afroodit , ahmadi_1362_2 , ahoo21 , airena , amane & mamati , amordad65 , amorist , angel04 , angelina , anitis , anna43 , Anolin , aram.a , aramesh_t , arashi , arefe jooon , arezoo184 , arezoue , ariana68 , arman_iran , aroosak , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , aseman_82 , asrin_1994 , atashgah62 , Atishak , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , aynaz69 , azarsana , b3666 , bahaaaar , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , barin_s , behan , Behnaz joon , behnazhmz , behsa , benq , betoche** , birain , bitabarfi , brain storm , Breaking dawnnn , caarol , daneshmand , darya12 , DDjooon , Defne , Delaramad , Dr.zh92 , dream.star , dreamer , dusetdaram5 , duste man , elahe 66 , elahegood , eli naz , elia65 , elin89 , elmir4 , elmiraa_20 , elnazegham , em-902 , eniy , eshton , estifen , f.998 , fa62 , fadai , faghatdream , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , Fasele_M , fatemeh 18 , fatima14 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , ferijoonm , ferona , foruzan-k , f_ gisoo tala , ghazal-xr75 , ghazal26859 , ghazale49 , gherti , glarion , go501 , gogoli , gole bahari , gole narges , golerose , golgoli jaan , golsaz , googoosh z , gord , granaz , hala , hana_m , Hanisa , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helen888 , helia m , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hitana , hiva11 , homa41 , HOOM@N , hooramohebtash , hot sun , iboys , idin baharvand , ili mah , Inoosh , Irani , iryane , janjan-72 , javad68 , juju15 , Katra , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kiana1999 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.76 , kimia_13662000 , kiumars , kmuchulu , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , latifa , layahashemi , leila23 , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , leona , Lida.Sh , Lioda , little-fairy , liuana , Loyal SeTaReH , maayaa , mahana1 , mahbobeh29 , mahboob21 , mahboub215 , maheasemun , mahi tak , mahnam... , mahnazmom , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsa15892 , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab_mahtab , MAJJI , makida , makki , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , manemah , mansuri , Mantral , maral.eliya , marale , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , marva , maryam gol , maryam naimi , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_4008 , maryam_m1112 , marzi marzi , masoomah , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mfr60 , michka_61 , milana , MiN@58A , mina khanom , mina87 , mina_75 , minmin1780 , minoo_kl , mishapasha , miss maryam , Miss sunshine , mn.a.p , modern girl , mojgan am , Momali , monshain , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , naaafas , nafas44 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid_m , nanazkhanoom , nane sarma , Nargis-narcisse , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nikoo 123 , nil_h , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , NO ONE , noodi , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , PAEEZ70 , paniza321 , pantoomeh , PARI% , parisa mah , parisaparisa , parisa_jf , parmis91 , parrr , Patient.Stone , phare , phoenix-z-f , pitishka , proxima , raana76 , RafOneh , raha16 , rahaa_m , rahaghi , rahairani751 , ramanava , ramid94 , ramou2030 , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , redrose_love68 , renia 11 , Rez1_ds , Rooz khosh , roya1365 , roya_rah , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s@na , saba 68 , sabass , sabaya , saba_lovly , sada , sadaf.sh , Saeideh_82 , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , sama.2056 , samandf , samane66 , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sanaZzZ , sang_e_saboor , sania555 , sara h , sara*vooroojak , sara71 , saraia , sarak , saratab , saratara , sarax , sarita , SAZAK73 , sazin513 , sedena , selda-A , sepide23 , sepideh khanum , sepideh62 , setareh273 , setareh29 , setarehesoheil , setareh_bikaran , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , shadi1356 , shagha27 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shalizar2 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shida.m , shima72 , shiva 501 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , silver joojoo , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , sirius , soda 70 , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , solia , some61 , Soogool , sorme* , sotazi , spandra , ssssoha , Star inferNal , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , syhbyt , s_aftab , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tawny girl , Tearendless , tinairn , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tono , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , uomna , V.i.d.a , ya3aman , yaldasp , yaman , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zina , zooohreh , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , _NoNasH_ , ~anahita~ , ~elin~ , ~HaPPym00N~ , ~m@ry@m~ , ~Mahdiye~ , ~Parisa93~ , ~SAREH~ , ×Mahdis× , нαηιγε , آتری , آستاره , آواشیوا , اب و اتش , ارال , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , باران غزل , بارانها , بازیگوش , بلفى , بهار گل , بهبهو , بی پروا , تابتا , تهران بانو , جودی ابوت شیطون , حدیثــــــه , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , دزدمونا , دل سرد , دنیز57 , دکور , ذانا , رودنا , روشانا , زهرا گل , ساتیا_س , سارگل گل , ساقه طلایی , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرتق , سعاد , سلطانی , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , سپید و سیاه , سکوت من , شادئ , شروع , شهرزاد ن , شیرینusa , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فانتین , فرحناز65 , فهیمه.ر , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , ماه رخسار , ماهرخ جون , مدار2 , معمار کوشمولو , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , ناژور , ندا آجورلو , نداي عشق , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نــاز نوش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هایا , هلن سادات , هیونگ , ویدا.ف , پاپلی , پتی-یا , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , کیمم , گنجیشک , یواش , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♣ Elvira ♣

11. Top | #66

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    اندازه فونت

این هم پست احتمالیمون...فکر میکنم یکی دو تا پست دیگه کاملا برگردیم به زمان حال و گذشته رو به صورت فلش بک بگیم
    ----------------------

می گل بجنب چقدر فس فس میکنی!!!
    -من اصلا حوصله ی این مهمونی رو ندارم...
    -ای بابا...بیچاره بقیه کارمندهای شرکت رو هم دعوت کرد تا تو هم بهانه نداشته باشی و بیای...حالا میگی حوصله ندارم.
    -لیلی هر چی شماره آرمان و خاطره رو میگیرم جواب نمیدن.
    -خب که چی؟؟چیکارشون داری؟؟
    -میخوام حال شهروز و شهریار رو بپرسم
    -ببینم این شهروز تا حالا یه بار حال تورو پرسیده که تو حالش رو میپرسی/؟
    -من اونهارو گذاشتم اومدم..حال چیم و بپرسه؟؟
    -برو بابا..دوستت داشته باشه میپرسه....تو هم اینقدر خودت رو اسیر اونها نکن!!!
    می گل در حالی که براش رژگونه اش رو با بی حوصلگی روی گونه اش میکشید گفت:تو عاطفه نداری..اگر داشتی تابستون میرفتی پیش خانواده ات!
    -تو وقتی از چیزی خبر نداری لطفا زر زر نکن!
    می گل متعجبانه نگاهش کرد گفت:چت شد؟؟چرا ناراحت شدی؟
    -برای اینکه تو از همه چیز خبر نداری که به من انگ بی عاطفگی میزنی!!!
    -خب بگو خبر دار بشم..
    -به خودم ربط داره...دلم نمیخواد برای کسی بگم!
    -خب نگو..این که داد و بیداد نداره!
    لیلی از اتاق بیرون رفت...می گل از توی اینه رفتنش رو نگاه کرد و فکر کرد:این یه چیزیش میشه...من باید از کار این سر در بیارم...تلفنهاشم گاهی مشکوکه....هیچ کسم بهش سر نمیزنه...یعنی هیچ کسی رو نداره؟؟چرا بابا داره...2-3 بار خودم جواب تلفن و دادم مامانش بود....
    -تو که هنوز نشستی..بجمب بابا..
    -مگه فربد اومده؟
    -نه..خودمون میریم
    -زنگ زدی آژانس؟؟
    -تو مگه حاضری که زنگ بزنم؟؟بعدم ماشین دارم
    و سوییچی رو جلوی صورتش تکون داد!
    -این از کجا؟
    -خریدم...!!
    -منم نگفتم دزدیدی..گفتم از کجا خریدی؟؟
    -از مغازه!
    لیلی نمیخواست جواب بده...می گل روش رو به سمت ایینه چرخوند و گفت:من نمیام لیلی!
    -من ماشین خریدم ناراحت شدی؟
    -نه بابا...به ماشین تو چیکار دارم؟؟دلم شور میزنه....
    لیلی به سمت می گل اومد دستش رو کشید و گفت:بلند شو بابا...مثل این مرتاضها شدی..همش درس میخونی.....یه نگاه به خودت کردی؟؟
    با این حرف می گل به سمت ایینه برگشت
    -حالا الان نه که به خودت رسیدی..وقتی یهو 1 هفته از خونه بیرون نرفتی رو میگم.
    -لیلی تو برو..بگو می گل حال نداشت نیومد
    -میخوای بیاد دم خونه دنبالت...میشناسیش که چه گیریه...بلند شو!!
    می گل بلند شد و با اکراه به سمت مانتوش رفت.
    -با این میای؟
    -مگه چشه؟؟
    -این همه پیرهنهای خوشگل داری تو...با جین داری میای؟؟
    -لیلی گیر نده..اون پیراهنها رو نمیپوشم..همشون بازن
    -باشن....پس برای چی خریدی؟؟؟
    می گل تو دلش گفت برای شهروز!!!
    -نمیپوشم...نمیخوای اصلا نمیام..
    -نیا..خودت و برای من لوس میکنی؟؟میدونی میاد دنبالت..بعدم کارمندهای شرکت و دعوت کرد به خاطر تو..به خاطر احترام گذاشتنم شده بیا....!
    می گل باز شروع کرد به پوشیدن مانتش
    -لباست..
    -بس کن..دلم میخواد اینطوری بیام اصلا!!!
    لیلی سری تکون داد....زیر لب در حالی که به سمت در میرفت زمزمه کرد...آبروی خودت میره دیوونه!!و وقتی به در رسید بلند گفت...بدو تو ماشین جلو در منتظرتم!!!
    هر دو در بین دود و سر و صدا وارد خونه شدن..خونه ی ویلایی بزرگ تقریبا جایی نزدیک خونه شهروز....هیچ کس به استقبالشون نیومد..شاید اصلا کسی متوجه حضورشون نشد.هر دو مستاصل وسط سالن ایستاده بودند تا دست فربد دور کمر لیلی حلقه شد.
    -چاکر خانوم خوشگله!
    -خبه...جلف نشو..چقدر خوردی؟؟
    -بابا بزار برسی...بعد ضد حال بزن..هیچی نخوردم بیا
    و بعد تو صورت لیلی ها کرد.
    -جون عمه ات؟؟؟!!!کجا لباس عوض کنیم
    فربد در حالی که به می گل خوش امد میگفت اونهارو به سمت اتاقی راهنمایی کرد!و تاکید کرد الان آراد هم میاد!
    و می گل زمزمه کرد..میخوام نیاد!
    لیلی شنید و عکس العمل نشون داد

12. 587 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , $ saba $ , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **سولماز** , *anse*hana , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یاس سپید* , +Neda+ , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .KING. , .nahid , .nox. , .لیندی. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 115-مروارید , 677389 , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , AFM.ANGEL , afroodit , ahmadi_1362_2 , ahoo21 , airena , amane & mamati , amordad65 , amorist , angel04 , angelina , anitis , anna43 , Anolin , aramesh_t , arashi , arefe jooon , arezoo184 , arezoue , ariana68 , arman_iran , aroosak , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , asha , asrin_1994 , atashgah62 , Atishak , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , aynaz69 , azarsana , b3666 , bahaaaar , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , baran_1990 , barin_s , behan , Behnaz joon , behnazhmz , behsa , benq , betoche** , birain , bitabarfi , brain storm , Breaking dawnnn , caarol , daneshmand , darya12 , Defne , Delaramad , Dr.zh92 , dreamer , dusetdaram5 , elahe 66 , elahegood , eli naz , elia65 , elin89 , elmiraa_20 , elnazegham , em-902 , eniy , eshton , estifen , f.998 , fa62 , faghatdream , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , fariba44 , Fasele_M , fatemeh 18 , fatima14 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , ferijoonm , f_ gisoo tala , ghazal-xr75 , ghazal26859 , ghazale49 , gherti , glarion , go501 , gogoli , gole bahari , gole narges , golerose , golgoli jaan , golsaz , googoosh z , gord , granaz , hala , hana_m , Hanisa , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helen888 , helia m , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hiva11 , homa41 , HOOM@N , hooramohebtash , hot sun , hoto , iboys , idin baharvand , ili mah , Inoosh , Irani , iryane , janjan-72 , javad68 , Katra , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.76 , kiumars , kmuchulu , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , latifa , layahashemi , leila23 , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , leona , Lida.Sh , Lioda , little-fairy , liuana , Loyal SeTaReH , m.diamond.s , maayaa , mahana1 , mahbobeh29 , mahboob21 , mahboub215 , maheasemun , mahi tak , mahnam... , mahsa/// , mahsa1490 , mahsa15892 , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , MAJJI , makida , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , manemah , mansuri , Mantral , maral.eliya , marale , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , marva , maryam gol , maryam naimi , maryam1388 , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_4008 , maryam_m1112 , marzi marzi , masoomah , masoumeh , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mfr60 , michka_61 , milana , MiN@58A , mina khanom , mina87 , mina_75 , minmin1780 , minoo_kl , mishapasha , miss maryam , Miss sunshine , mn.a.p , modern girl , Momali , monshain , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , naaafas , nahid lucky , Nahid_m , nanazkhanoom , nane sarma , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nikoo 123 , nil_h , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , NO ONE , noodi , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , P@rya , PAEEZ70 , paniza321 , pantoomeh , PARI% , parisa mah , parisa_jf , parmis91 , parrr , Patient.Stone , phare , phoenix-z-f , pitishka , proxima , raana76 , RafOneh , rahaa_m , rahaghi , rahairani751 , ramanava , ramid94 , ramou2030 , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , redrose_love68 , renia 11 , Rez1_ds , rina_rita14 , Rooz khosh , roya1365 , roya_rah , rozita maryam , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s129 , s@na , sabass , sadaf.sh , Saeideh_82 , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , saman84 , samandf , samane66 , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sang_e_saboor , sania555 , sara*vooroojak , sara71 , saraia , sarak , saratab , saratara , sarax , sarita , sayeh-lonely , SAZAK73 , sazin513 , sedena , selda-A , sepide23 , sepideh khanum , sepideh62 , setareh273 , setarehesoheil , setareh_bikaran , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , shadi1356 , shagha27 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shalizar2 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shida.m , shima72 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , silver joojoo , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , soda 70 , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , solia , some61 , Soogool , sorme* , sotazi , ssssoha , Star inferNal , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , s_aftab , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tawny girl , Tearendless , tinairn , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tono , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , unique1992 , uomna , V.i.d.a , vampire123 , YA29+1 , ya3aman , yaldasp , yaman , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zina , zooohreh , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~elin~ , ~HaPPym00N~ , ~m@ry@m~ , ~Parisa93~ , ×Mahdis× , нαηιγε , آتری , آستاره , آواشیوا , اب و اتش , ارال , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , با نمک , باران غزل , بارانها , بازیگوش , بلفى , بهار گل , بهبهو , تابتا , تهران بانو , جودی ابوت شیطون , حدیثــــــه , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , دروغ شیرین , دزدمونا , دنیز57 , ذانا , رودنا , روشانا , زهرا گل , ساتیا_س , سارگل گل , ساقه طلایی , ستاره.ث , سرتق , سعاد , سلطانی , سمن گل , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , سپید و سیاه , سکوت من , شادئ , شروع , شهرزاد ن , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فانتین , فرحناز65 , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , ماهرخ جون , مدار2 , معمار کوشمولو , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , ناژور , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نــاز نوش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هایا , هلن سادات , هیونگ , ویدا.ف , ویشار , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , کیمم , گنجیشک , یواش , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♣ Elvira ♣

13. Top | #67

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    اندازه فونت

روز خوش...
    ---------------------------
    -تو چرا از آراد اینقدر بدت میاد؟
    می گل خیره به لیلی نگاه کرد و گفت:لیلی 1 هفته است به آرمان و خاطره زنگ میزنم هیچ کودوم جواب نمیدن..یعنی خاموشن...روم نمیشه به شهروز زنگ بزنم..یعنی یکی دو بار زنگ زدم خونه پرستار شهریار جواب داده روم نشده حرف بزنم!!!
    -تو که دلت هنوز پیش اونه چرا بر نمیگردی؟؟؟
    -با اون سوتی که تو مهمونی تو دادم؟؟
    -اولا تو سوتی ندادی و آراد داد...دوما...شهروز اگر دوستت داشت میبخشید!!!
    در باز شد و آراد بدون مقدمه وارد شد..و گفت:سلام خانومی!!!
    می گل با نفرت نگاهش کرد و گفت:در میزنن میان تو معمولا!!!
    -اووو...ببخشید..میخواستی لباس عوض کنی؟؟
    می گل مانتوش رو انداخت رو رگال و گفت:نه..من اماده ام..
    از چشمهای آراد تعجب میبارید!!!یعنی می گل میخواست با یه جین و یه تیشرت بیاد تو مهمونی؟؟؟یعنی قرار بود با این تیپ حلقه دستش کنه!!!
    بعد پرسشگرانه به لیلی نگاه کرد...لیلی شونه بالا انداخت و بهش فهموند که کاری از دستش بر نیومده!!!
    آراد:خیلی خب...بیاد بریم..دولا شد دست می گل رو گرفت و به سمت بیرون کشید...می گل سعی کرد دستش رو از تو دست آراد در بیاره..اما نتونست!!!
    -می گل یه امشب و با من راه بیا!!
    می گل بی روح نگاهش کرد...چشمهای آراد پر از ..پر از...خواهش نبود..یعنی خواهش بود..اما رنگ دوستانه نداشت..یه جورایی بود...یه جورای غیر ملموس....یه جورایی ریاکارانه..هر چی که بود رنگ و بوی نگاههای عاشقانه شهروز رو نداشت...شایدم این ناشی از ذهنیت می گل بود..اینکه هنوز با خودش و احساسش به شهروز یا شایدم شهریار درگیر بود.
    با فشار دستی روی بازوش به خودش اومد.
    -می گل مامان با شماست!
    می گل به خانم سلطانی نگاه کرد.
    این زن رو میشناخت...نگاههاش رو میشناخت...حتی آهنگ صداش هنوز تو گوش بود..یکبار با همین صدا تحقیرش کرده بود و ازش خواسته بود از زندگی پسرش بره بیرون...یکبار با همین صدا ازش خواسته بود تا از پسرش بخواد برای تحصیل به المان بره و ادعا کرده بود کسی غیر از می گل نمیتونه راضیش کنه...ازش بدش میومد..از این زن با قد متوسط و هیکل تو پر و مغرور بدش میومد....ازش متنفر بود...اون تحقیرش کرده بود....و حالا با رویی باز در برابرش لبخند زنان ایستاده بود و خوش امد میگفت..پس چی شد اون اصالت خانوادگی که میگفت ما داریم و می گل نداره؟؟؟آیا با خوش امد گویی به می گل اون اصالت از بین نمیرفت؟؟؟هر چند تو لحن اون هم مثل پسرش رنگ عجیبی بود...رنگی از ریا و دو رویی...
    می گل به زور لبخندی زد و در حالی که هیچی از لب زدنهای زن میانسال نفهمیده بود گفت:سلام
    این سلام در برابر صحبتهای خانم سلطانی کاملا نشون داد می گل هیچی از حرفهای خانم سلطانی نفهمیده!!!
    -مامان...اجازه بده می گل کمی بشینه بعد میاد پیشتون.....!!
    بعد از این حرف می گل رو به سمت مبلها کشوند و زیر گوشش گفت:چته عزیزم؟؟چرا شوک زده شدی؟؟؟مهمونی نرفتی تا حالا؟؟؟
    -نگفته بودید خانوادگیه!!
    -به..کجاش رو دیدی..حالا بیشتر با خانواده ام آشنات میکنم!
    -لازم نکرده..من میرم
    آراد دستش می گل رو محکم گرفت...لوس نشو...شبمون و خراب نکن عزیزم..چته تو؟؟؟میخوای بگم مامانم بره؟
    -نه....میترسم به اصالت خانوادگیشون بربخوره!!!
    -آها...از مامان دلخوری...تو دلش هیچی نیست.....دوست داشت برم اونور درس بخونم...فکر میکرد ادواج کنم نمیشه..نه اینکه با تو مشکل داشته باشه!!!الانم حسابی پشیمونه...گفتم که من باهاشون صحبت کردم
    -منم گفتم بیخود این کار رو کردی!
    آراد در حالی که مینشست و می گل رو با خودش میشوند گفت:اتفاقا خوب کردم....می گل تو مال منی...چرا نمیخوای باور کنی؟
    -من بچه دارم
    آراد عجولانه اطراف رو نگاه کرد..
    -هیس..خیلی خب چرا داد میزنی؟
    -آها..پس نگفتی بهشون....
    -فقط بچه رو نگفتم..اما بقیه رو میدونن
    -چی و مثلا؟؟؟بقیه رو که قبلا هم میدونستن
    -اینکه با شهروز محرم بودید...
    می گل با صدا نفسش رو بیرون داد..
    -آراد من نمیخوام با کسی دوست بشم..
    -خب نشو..
    -پس راحتم بزار!!!
    -من نمیخوام باهام دوست بشی...
    -پس چی از جونم میخوای
    با صدای مردی که اراد رو مخاطب قرار داد هر دو سر بلند کردن!
    -آقا...بفرمایید
    آراد دست برد و 2 تا لیوان از تو سینی برداشت و تشکر کرد..یکیش رو به سمت می گل گرفت و گفت:بگیر
    می گل با حرص بلند شد..نگاه کش داری به اراد کرد و و به دنبال لیلی توی سالن راه افتاد!!!

14. 596 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , #saba.b# , $ saba $ , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **سولماز** , *anse*hana , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یاس سپید* , +Neda+ , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .nahid , .nox. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 115-مروارید , 3561 , 677389 , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , AFM.ANGEL , afroodit , ahoo21 , airena , amane & mamati , amorist , angel04 , angelina , anitis , anna43 , Anolin , aramesh_t , arashi , arefe jooon , arezoo184 , arezoue , arman_iran , aroosak , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , aseman_82 , asrin_1994 , atashgah62 , Atishak , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , aynaz69 , azarsana , b3666 , bahaaaar , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , baran_1990 , barin_s , behan , Behnaz joon , behnazhmz , behsa , benq , betoche** , birain , bitabarfi , brain storm , Breaking dawnnn , caarol , daneshmand , darya12 , DDjooon , Defne , Delaramad , Dr.zh92 , dream.star , dreamer , dusetdaram5 , elahe 66 , elahegood , eli naz , elia65 , elin89 , elmiraa_20 , elnazegham , em-902 , eniy , eshton , estifen , f.998 , fa62 , faghatdream , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fariba44 , Fasele_M , fatemeh 18 , fatima14 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , feri joonam , ferijoonm , ferona , foruzan-k , f_ gisoo tala , ghazal-xr75 , ghazal26859 , ghazale49 , glarion , go501 , gogoli , gole bahari , gole narges , golerose , golgoli jaan , golsaz , googoosh z , gord , granaz , hala , hana_m , Hanisa , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helen888 , helia m , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hiva11 , hod hod , homa41 , HOOM@N , hooramohebtash , hot sun , hoto , iboys , idin baharvand , ili mah , Inoosh , Irani , iryane , javad68 , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.76 , kiumars , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , layahashemi , leila23 , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , leona , liba , Lida.Sh , Lioda , little-fairy , liuana , Loyal SeTaReH , m-khani , m.diamond.s , maayaa , mahana1 , mahbobeh29 , mahboob21 , mahboub215 , maheasemun , mahi tak , mahnam... , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsa15892 , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab_mahtab , MAJJI , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , manemah , mansuri , Mantral , maral.eliya , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , marva , maryam gol , maryam naimi , maryam sh , maryam1388 , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_4008 , maryam_m1112 , marzi marzi , masin , masoomah , masoumeh , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mfr60 , michka_61 , milana , MiN@58A , mina khanom , mina87 , mina_75 , minmin1780 , minoo_kl , mishapasha , miss maryam , Miss sunshine , mn.a.p , modern girl , Momali , monos , monshain , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , naaafas , nafas-77 , nafas44 , nahayat007 , Nahid_m , nanazkhanoom , nane sarma , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nikoo 123 , nil_h , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , NO ONE , noodi , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , P@rya , PAEEZ70 , paniza321 , pantoomeh , PARI% , parisa mah , parisa_jf , parmis91 , Patient.Stone , phare , phoenix-z-f , pitishka , proxima , raana76 , RafOneh , rahaa_m , rahaghi , rahairani751 , ramanava , ramid94 , ramou2030 , rangin , ratanaz , raz gol , redrose_love68 , reihanju , renia 11 , Rez1_ds , rina_rita14 , Rooz khosh , roya1365 , roya_rah , rozita maryam , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s@na , sabass , sada , sadaf.sh , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , sahel_shine , sama.2056 , samandf , samane66 , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sanaZzZ , sang_e_saboor , sania555 , sara*vooroojak , sara71 , saraia , saratab , saratara , sarita , SAZAK73 , sazin513 , sedena , selda-A , sepide23 , sepideh khanum , sepideh62 , setareh273 , setarehesoheil , setareh_bikaran , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , shadi1356 , shagha27 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shalizar2 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shida.m , shima72 , shirin061 , shiva 501 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , silver joojoo , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , soda 70 , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , solia , some61 , Soogool , sorme* , sotazi , ssssoha , Star inferNal , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , syhbyt , symorgh , s_aftab , S_HOOT , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tearendless , tinairn , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tono , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , uomna , V.i.d.a , YA29+1 , ya3aman , yaldasp , yalda_baroni2 , yaman , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zina , zooohreh , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , ~elin~ , ~HaPPym00N~ , ~m@ry@m~ , ~Parisa93~ , ×Mahdis× , آتری , آستاره , آواشیوا , اب و اتش , ارال , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , باران غزل , بارانها , بازیگوش , بلفى , بهبهو , بی پروا , تابتا , تهران بانو , جودی ابوت شیطون , حدیثــــــه , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , دروغ شیرین , دزدمونا , دنیز57 , دکور , ذانا , رودنا , روشانا , زهرا گل , ساتیا_س , سارگل گل , ساقه طلایی , ساکتین , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرتق , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , سپید و سیاه , سکوت من , شادئ , شروع , شه تاو , شهرزاد ن , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فانتین , فرحناز65 , فهیمه.ر , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مادرم , ماهرخ جون , ماهی گلی , مدار2 , معمار کوشمولو , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , ناژور , ندا آجورلو , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نــاز نوش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هایا , هلن سادات , هیونگ , ویدا.ف , ویشار , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , کیمم , گنجیشک , یواش , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●• , ♣ Elvira ♣

15. Top | #68

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    اندازه فونت

سلام...این آخرین پست از کذشته است از پست بعدی فضا عوض میشه و باقی انفاقات فلش بک گفته میشه...
    ----------

لیلی اون وسط مشغول رقص بود....فضا براش سنگین بود..شاید اگر شهروز بود اینطوری حس نمیکرد..دلش نمیخواست اونجا باشه..با اینکه تعدادی از مهمونها کارمندهای شرکت بودن ..اما باز هم احساس غربت میکرد..تا ایکه صدای آشنایی از بلند گو پخش شد!!!
    -خانومها اقایون!!!
    همه ساکت شدن و به سمت صدا برگشتن..چراغها روشن شد....می گل به اراد که بالای پله ها ایستاده بود نگاه کرد...باز با نگاه دنبال لیلی گشت.....مادر و دو تا خواهراهای آراد جند پله پایین تراز آراد ایستاده بودند...لیلی رو پیدا کرد..به سمتش رفت..بین راه بود که لیلی هم دیدتش و با لبخند به سمتش اومد و دستش رو تو دستهاش گرفت
    -چرا اینقدر یخ کردی لیلی؟؟
    -فشارم پایینه!!
    در این بین آراد حرف میزد... و می گل هنوز متوجه نشد بود موضوع چیه....
    -من امشب...میخوام اتفاق بزرگی رو اعلام کنم که 2 سالی هست منتظرشم....اتفاقی که تو رویاهام دنبالش میگشتم و بالاخره به واقعیت پیوست....دلم میخواد امشب....نامزدی خودم رو با عشقم....
    در این حال از پله ها پایین اومد دست می گل رو گرفت و در حالی که تقریبا با خودش میکشید باز از پله ها بالا رفت و ادامه داد:می گل اعلام کنم!!!
    نگاه خصمانه و متعجب و شوکه ی می گل میون دست و سوت و البته گاها بهت بعضی از دخترها گم شد....می گل بهت زده به آراد که مشغول در اوردن حلقه ای از توی جعبه بود نگاه کرد و گفت:چیکار داری میکنی؟
    آراد بدون اینکه جواب بده حلقه رو تو دستهای یخ زده می گل کرد و اون رو بوسید....
    -میگم چیکار داری میکنی؟
    اینبار خانم سلطانی دستش رو دور گردن می گل حلقه کرد و باز با حالتی نه چندان صمیمانه گفت:خوشبخت بشید عزیزم..تبریک میگم...
    می گل خواست دوباره سوالش رو تکرار کنه که اینبار تبریکهای خواهرهای آراد امونش نداد!!!
    و کم کم ...تبریکات دوستان و همکاران....و بهت می گل..که همه گذاشتن به حساب سوپرایز و نمیدونستند می گل هر آن امکان داره منفجر بشه!!!
    بعد از اینکه جو آوم شد..و باز هر کسی مشغول کار خودش شد..می گل با عصبانیت گفت:این چه کاری بود؟؟؟
    آراد قبل از هر ابرو ریزی می گل رو که هنوز بالای پله ها ایستاده بود به سمت اتاقش کشید...داخل اتاق شد در رو بست و قفل کرد.
    -تو دیوانه ای..روانیی..این چه کاری بود..من از تو بدم میاد..میفهمی؟؟
    -تو مال منی می گل
    -با زور؟؟
    -با هر چی
    -نمیتونی..تو نمیتونی این کار رو بکنی..من راضی نباشم نمیتونی..
    -راضیت میکنم
    -خفه شو
    خواست از در بیرون بره که اراد دستش رو گرفت
    -می گل...توروخدا..حالا که همه راضی شدن...ببین مامانمم بهت تبریک گفت...
    -تو حق این کار رو نداشتی....همین الان میری اعلام میگنی اشتباه کردی
    -همین الان؟؟؟
    همین الان!!
    -باشه..من به همه میگم پشیمون شدم..اما الان نه..تو بزار یکی دو ماه با هم بریم و بیایم....شاید تو پشیمون شدی از این مخالفت کردن!!
    -نمیشم..من بچه دارم..من هنوز درگیر رابطه ی قبلمم
    -نیستی..اگر بودی الان خونه لیلی نبودی...
    -پشیمونم..میخوام برگردم..منتظر یه راهم!!
    -شهروز قبولت نمیکنه..نمیشناسیش....
    -من بچه ام و میخوام
    -بچه اتم بیار با ما زندگی کنه
    -شهروز نمیزاره!!
    -غلط میکنه..ازش میگرم بچه رو
    -به مامانت چی میگی؟؟
    -وقتی عروسی کنیم دیگه زندگیم به کسی ربط نداره..الانم نداره...بخوای میرم بهش میگم..اما نمیخوام ذهنیتشون خراب بشه!!
    -نه!!نه!!نه!!!
    -فقط یکی 2 ماه.....باشه...؟؟
    -دیوونه...فقط نمایشی..برای اینکه ضایع نشی...بعدم اعلام میکنی به هم خورده..
    -نه!!نمایشی نه..یه رابطه واقعی..اگر واقعا نخواستی به هم میزنیم!!
    می گل فکر کرد..باشه...آخرش میگم نخواستم!!!

16. 596 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , #saba.b# , $ saba $ , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **parya** , **سولماز** , *anse*hana , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Neda+ , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .nahid , .nox. , .لیندی. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 115-مروارید , 30ma , 3561 , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , AFM.ANGEL , afroodit , ahoo21 , airena , amane & mamati , amordad65 , amorist , anar1996 , angel04 , angelina , angry girl , anitis , anna43 , Anolin , aramesh_t , arashi , arefe jooon , arezoue , ariana68 , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , asrin_1994 , atashgah62 , Atishak , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , aynaz69 , azarsana , b3666 , bahaaaar , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , baran_1990 , behan , Behnaz joon , behnazhmz , behsa , benq , betoche** , birain , bitabarfi , brain storm , Breaking dawnnn , caarol , daneshmand , darya12 , DDjooon , Defne , Delaramad , dokhtare paeezi , doooni , Dr.zh92 , dreamer , dusetdaram5 , duste man , elahe 66 , eli naz , elia65 , elin89 , elmiraa_20 , elnazegham , em-902 , eniy , eshton , estifen , f.998 , fa62 , faghatdream , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , Fasele_M , fatemeh 18 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , feri joonam , ferona , foruzan-k , f_ gisoo tala , ghazal-xr75 , ghazal26859 , ghazale49 , glarion , go501 , gogoli , gole narges , golerose , golgoli jaan , golsaz , googoosh z , gord , granaz , hala , hamta!! , hana... , hana_m , Hanisa , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helen888 , helia m , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hiva11 , hod hod , homa41 , honey89 , HOOM@N , hooramohebtash , hooremah , hoto , iboys , idin baharvand , ili mah , Inoosh , Irani , iryane , javad68 , juju15 , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.76 , kiumars , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , lalaie , layahashemi , leila23 , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , leona , liah , liba , Lida.Sh , lilil , Lioda , little-fairy , liuana , Loyal SeTaReH , m-khani , m.diamond.s , maayaa , mahana1 , mahbobeh29 , mahboub215 , maheasemun , mahi tak , mahnam... , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsa15892 , mahsafall , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab_mahtab , MAJJI , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , manemah , mansuri , Mantral , maral.eliya , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , marva , maryam gol , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_4008 , maryam_m1112 , marzi marzi , masoomah , masoumeh , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mfr60 , michka_61 , milana , MiN@58A , mina khanom , mina87 , mina_75 , minmin1780 , minoo_kl , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , mn.a.p , modern girl , Momali , monshain , moonila , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , naaafas , nafas-77 , nafas44 , nahayat007 , Nahid_m , nanazkhanoom , nane sarma , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nikoo 123 , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , nmari , NO ONE , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , P@rya , paniza321 , pantoomeh , Pardis-F , PARI% , pari1990 , parisa mah , parisaparisa , parisa_jf , parmis91 , Patient.Stone , phare , phoenix-z-f , pitishka , proxima , QueenSanaz , raana76 , RafOneh , raha16 , rahaa_m , rahaghi , rahairani751 , ramanava , ramid94 , rangin , ratanaz , raz gol , redrose_love68 , renia 11 , Rez1_ds , Rooz khosh , roya1365 , roya_rah , rozita maryam , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s129 , s7453s , s@na , sabah70 , sada , sadaf.sh , Saeideh_82 , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , sajede jon , samandf , samane66 , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sanaZzZ , sang_e_saboor , sania555 , sara71 , saraia , saratab , saratara , sarax , sarita , SAZAK73 , sazin513 , sedena , selda-A , sepide23 , sepideh khanum , sepideh62 , setareh273 , setarehesoheil , setareh_bikaran , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , shadi1356 , shagha27 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shalizar2 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shida.m , shima72 , shirin061 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , silver joojoo , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , sirius , Sogand.I , sogand.m , solia , some61 , sorme* , sotazi , ssssoha , Star inferNal , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , syhbyt , symorgh , s_aftab , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tearendless , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tono , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , uomna , V.i.d.a , YA29+1 , ya3aman , yaldasp , yaman , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zina , zooohreh , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~elin~ , ~HaPPym00N~ , ~m@ry@m~ , ~Mahdiye~ , ~Parisa93~ , ×Mahdis× , нαηιγε , آتری , آستاره , آواشیوا , اب و اتش , ارال , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , با نمک , باران غزل , بارانها , بازیگوش , بلفى , بهبهو , بی پروا , تابتا , ترنم , تهران بانو , حدیثــــــه , حسین زاده حسینی , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , دروغ شیرین , دزدمونا , دل سرد , دکور , ذانا , رودنا , روشانا , رومی , زهرا گل , ساتیا_س , سارگل گل , ساقه طلایی , ساکتین , ستاره.ث , سرتق , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , سپید و سیاه , سکوت من , شادئ , شروع , شهرزاد ن , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فرحناز65 , فهیمه.ر , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مادرم , ماهرخ جون , ماهی گلی , مدار2 , معمار کوشمولو , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , ناژور , ندا آجورلو , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نــاز نوش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هلن سادات , هیونگ , ویدا.ف , ویشار , پتی-یا , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , کیمم , گنجیشک , یواش , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •●شقایق●• , ♣ Elvira ♣

17. Top | #69

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    اندازه فونت

سلام..شب خوش...این پست رو مزارم..پیشاپیش به جبران روزهای اتی که به احتمال تعطیلات ممکنه وقفه و اختلال تو روند پست گذاشتنم ایجاد بشه...همتون رو دوست دارم..التماس دعا
    ------------------

فصل13
    بیا خاله این دم کرده رو بخور!!
    -شهروز دیگه نمیاد؟
    خاله در حالی که دم کرده گل گاو زبون رو به خوردش میداد گفت:دیدی که ارمان گفت تا رای دادگاه بهتره دور و بر تو افتابی نشه!
    می گل لیوان رو از لبش جدا کرد و اشکش رو رها کرد
    -دیگه نمیاد...من و میخواد چیکار؟؟من بهش بد کردم خاله....گند زدم خاله...خاله من خیلی بی معرفتم خاله!!
    خاله می گل رو تو بغلش فشرد..
    -وقتی ادم از بزرگترش جدا بشه همین میشه..چقدر گفتم بیا پیش من؟؟؟لجبازی ببین چه کرد باهات!!غرور ببین به چه روزت انداخت....!!
    اما می گل چیزی جز گریه کردن برای جواب نداشت...!!با داروها و جوشونده خاله اروم شد و تونست بخوابه...مدتها بود خواب راحت نداشت...از درد..نه درد جسمی..درد روحی..درد بی پناهی..درد بی یاوری..درد بی عقلی...تو این 2 ماهی که تو خونه آراد بود هر روز به خودش لعنت میفرستاد..خودش رو لعنت میکرد که چرا خام حرفهای لیلی شد..چرا حرفهای اراد رو باور کرد....هر چند هیچ کودوم از تصمیماتش از ته دل نبود..هر چند 2 سال و اندی آراد رو سر دوئوند...از زیر ازدواج در رفت و اخر به خاطر باز هم لیلی مجبور شد برای داشتن یه سرپناه به اراد اطمینان کنه و آخرش بشه اینجایی که هست!!
    اون روز روز دادگاه بود..تا اون روز شهروز فقط با ارمان تماس گرفته بود و حال می گل رو پرسیده بود...آرمان معتقد بود آراد چون از اول بنارو گذاشته رو اینکه می گل و شهروز با هم رابطه نامشروع دارن..و سر همین موضوع هم می گل رو اذیت میکرده..پس بهتره دور و بر می گل نپلکه که مبادا از بین این رفت و ادمها آتویی دستش بیاد...
    -آقای قاضی این خانوم و اقا از شب اول عروسی با هم دعوا میکردن..یعنی با هم که نه..ما صدای این خانوم و نمیشنیدیم..شاید تو این 1-2 ماه 2-3 بار صداشون بلند شد اون هم برای آروم کردن این اقا بود..تازه اون اوایلم بود..فکر کنم این اواخر اینقدر کتک میخورد که نایی برای داد زدن هم نداشت!!!
    آرمان:میشه لطف کنید به صورت خلاصه و مفید بگید شاهد چه دیالوگهایی بودید؟؟؟
    -راستش شب اول عروسی ما کلی ذوق داشتیم یه عروس و داماد همسایه امون شدن....خودمون 1 سال بود ازدواج کرده بودیم و یه زوج جوان در کنار ما میتونست خیلی جالب باشه...اما از همون شب اول صدای داد و بیداد شنیدیم...این اقا
    و به آراد اشاره کرد
    -با تندی یه چیزهایی رو به خانومش میگفت...راستش ما گوش واینستاده بودیم..اما صدا اینقدر بلند بود تا از پنجره پاسیو صدا رو بشنویم..گذاشتیم به حساب خستگی و اختلافات خانوادگی بین دو تا خانواده...اما این بحثها ادامه داشت...و گاهی صدا اینقدر بلند بود که میشد تحقیر و توهینهارو شنید
    وکیل آراد بلند شد و گفت:اعتراض دارم...
    اما قاضی با یه کلمه وارد نیست از همسایه می گل خواست تا ادامه بده!
    قاضی:منظورتون از توهین چیه؟
    -این اقا هر بار تو مکالمه هاشون شنیده میشد به خانومشون تهمت میزنن که با کسی رابطه دارن...میگفت تو خائنی...و یه سری الفاظی که نمیشه بیان کرد!
    نگاه خیره قاضی یعنی ادامه بده
    -یکی دو هفته بعد کم کم بحثها به کتک کاری میرسید....تا اینکه من طاقت نیاوردم و یه روز رفتم در خونشون..هر چی در زدم باز نکردن..کسی هم جواب نداد..اما میدونستم خونه ان....یکی دو روز همینطور گذشت تا اینکه از پنجره می گل جون رو صدا زدم!!!باز هم جواب نداد..تا بالاخره بعد از یه هفته که کم کم داشتم نگران میشدم بالاخره یه بار که رفتم دم در می گل جواب داد....و گفت که هیچ راه ارتباطی به بیرون نداره...حتی ایفون هم قطعه...گفتم شماره بده به مامان بابات بگم که گفت کسی رو ندارم....گفتم حد اقل جواب من و بده..من نگرانتم....از لحن صحبتش قشنگ معلوم بود هیچ امیدی نداره...خودشم یه بار گفت فقط نفس میکشم همین!!!
    با مطرح کردن این خاطرات می گل تمام این 2 ماه از نظرش گذشت.
    کتک زدنها..تحقیرها..توهین ها..تهمت ها....اینکه آراد همون شب اول به جای اینکه یه شب رویایی رو رقم بزنه با تمسخر بعد از اینکه یکطرفه رابطه ی جنسی برقرار کرده بود گفته بود.فکر کردی کی هستی که نتونم عقدت کنم؟؟؟فکر کردی دوستت داشتم؟..اگر اینطوری فکر کردی اشتباه کردی....بعد از اینکه رفتم آلمان مامان راضیم کرد دختر خاله ام و بگیرم..منم که ازت نا امید شده بودم قبول کردم..دختر خالم و عقد کردم اما پاش که رسید به المان و اقامتش رو گرفت جدا شد...گفت فکر کردی با وجود علاقه ای که به می گل داری باهات میمونم؟؟؟گفت اون دختره ی بی کس و کار باهت نموند توقع داری من باهات بمونم...؟؟؟گفت یه دختر خیابونی هم قبولت نکرد توقع داری من قبولت کنم؟؟؟
    حالا عقدت کردم ببینه توی چموش و رام کردم...ببینه من هر کاری بخوام میکنم....تو فکر کردی کی هستی من وبازی میدی هان؟؟؟کاری میکنم اسم شهروز هم یادت بره...!!!تا تو باشی برای من ناز نکنی...یه روز بهت گفتم مال منی...اون روز دوستت داشتم....اما وقتی برگشتم گفتم مال منی برای اینکه ثابت کنم هر کاری بخوام میتونم بکنم...دیدی که اون شهروز که تازه گیها ادعا میکنه به عنوان برادر بزرگته عروسیتم نیومد....بد بخت تو رو هیچ کس ادم حساب نمیکنه...آرمانم اومده بود خیالش راحت بشه از شرت راحت شدن!!!
    و تمام این مدت می گل با چشمانی از حدقه در اومده به آراد نگاه میکرد....یعنی از این به بعد قرار بود با این تفکرات زندگی کنه؟؟؟
    یادش اومد همون موقع به سمت آراد رفت و گفت:این چیزا چیه میگی آراد؟؟؟چیزی خوردی؟؟؟من اگر الان اینجام با خودم کنار اومدم که اینجام...برای من گذشته ام مرده...
    -بایدم بمیره...نمیره چیکار کنی؟؟الان دیگه خونه داری..زندگی داری..سر پناه داری..پس چی میخواستی همچنان به, دربه در خونه این و اون بودن ادامه بدی....؟؟؟خوبه!!! گذشته ات و فراموش کن..مخصوصا اون شهروز بی مادر رو...اونها رو فراموش کنی دیگه اینده ای هم برات نمیزارم تا بخوای به چیزی فکر کنی..از امشب تلفن و مبایل تعطیل...از خونه هم بیرون نمیری..فهمیدی؟؟؟
    -چی داری میگی؟؟؟اولا به شهروز توین نکن..ثانیا...من هنوز 1 ترم از دانشگاهم مونده
    -مونده که مونده..درس و میخوای چیکار؟؟؟تو فقط به درد س.ک.س میخوری...همین...درس بخونی آخرش چی بشه؟؟لازم نکرده
    -چی میگی آراد؟؟این چیزا تو قول و قرارمون نبود
    آراد به سمتش برگشت روی شونه اش زد و به ظاهر آروم گفت:ببین..اگر بودم با کله قبول میکردی...لیلی که رفت کجا میخواستی بری؟؟؟شهروز جونتم که بی خیالت شد رفت اونور اب....تو کی و داشتی غیر از من؟؟؟
    -خاله ایران و..آرمان و!!!
    پوزختدی زد و گفت:عمرا....حالا که اینجایی..بشین مثل ادم زندگیت و بکن!
    ویرایش توسط samira-mis : 1391,08,30 در ساعت ساعت : 01:49

18. 603 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , #saba.b# , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **parya** , **سولماز** , *anse*hana , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *sogol* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Neda+ , ...نگین... , .Dreamy-girl. , .nahid , .nox. , .لیندی. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 115-مروارید , 30ma , 3561 , 677389 , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , AFM.ANGEL , afroodit , ahoo21 , airena , amane & mamati , amordad65 , amorist , angel04 , angelina , angry girl , anitis , anna43 , Anolin , aramesh_t , arashi , arefe jooon , arefe90 , arezoue , arman_iran , asal Queen , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , asrin_1994 , atashgah62 , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , aynaz69 , azarsana , b3666 , bahaaaar , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , baran_1990 , barin_s , behan , Behnaz joon , behnazhmz , behsa , betoche** , birain , bitabarfi , brain storm , Breaking dawnnn , caarol , darya12 , DDjooon , Defne , Delaramad , Dr.zh92 , dreamer , dusetdaram5 , duste man , e.azad3686 , elahe 66 , elahegood , eli naz , elin89 , elmira.t , elmiraa_20 , elnazegham , eniy , eshton , estifen , f.998 , fa62 , faghatdream , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , Fasele_M , fatemeh 18 , fatima14 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , ferijoonm , f_ gisoo tala , ghazal-xr75 , ghazal26859 , ghazale49 , glarion , go501 , gogoli , gole narges , golerose , golgoli jaan , goli62 , golsaz , googoosh z , gord , granaz , hala , hana_m , Hanisa , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hitana , hiva11 , hod hod , homa41 , honey89 , HOOM@N , hooramohebtash , hooremah , hoto , iboys , idin baharvand , ili mah , Inoosh , Irani , iryane , javad68 , juju15 , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kiana1999 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia.76 , kiumars , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , leila23 , leila93 , leilaadel , leona , Lida.Sh , lilil , Lioda , little-fairy , Loyal SeTaReH , m-khani , m.diamond.s , madrin , mahana1 , mahbobeh29 , mahboob21 , mahboub215 , mahi tak , mahnam... , mahnazmom , mahsa.raad , mahsa1490 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab_mahtab , MAJJI , makida , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , man! , mandana68 , manemah , mansuri , Mantral , maral.eliya , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , maryam gol , maryam sh , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryammoayedi , maryam_m1112 , marzi marzi , masoomah , masoumeh , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mfr60 , michka_61 , milana , MiN@58A , mina khanom , mina87 , mina_75 , mina_bala74 , minmin1780 , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , Miss sunshine , mn.a.p , modern girl , Momali , monshain , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , n.sh. , naaafas , nafas-77 , nafas44 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid_m , nanazkhanoom , nane sarma , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nasrin44 , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nika21 , nikoo 123 , nil_h , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , nmari , NO ONE , noodi , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , P@rya , paniza321 , pantoomeh , PARI% , parisa mah , parisaparisa , parisa_jf , parmis91 , parrr , Patient.Stone , phare , phoenix-z-f , pitishka , proxima , raana76 , RafOneh , raha16 , rahaa_m , rahaghi , rahairani751 , ramanava , ramid94 , ramou2030 , rangin , raz gol , redrose_love68 , reihanju , renia 11 , Rez1_ds , Rooz khosh , roya1365 , roya_rah , rozam , rozita maryam , rural girl , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s129 , s7453s , s@na , sabah70 , sabass , saba_lovly , sada , sadaf.sh , Saeideh_82 , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , sahel_shine , sama.2056 , saman84 , samandf , samane66 , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sang_e_saboor , sania555 , sara h , sara*vooroojak , sara71 , saraia , sarak , saratab , saratara , sarax , sarita , sayeh-lonely , SAZAK73 , sazin513 , sedena , selda-A , sepide23 , sepideh khanum , sepideh62 , sepidehri , setareh273 , setarehesoheil , setareh_bikaran , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , shadi1356 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shf_aboops , shida.m , shima72 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , sirius , soda 70 , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , solia , some61 , Soogool , sorme* , sotazi , ssssoha , Star inferNal , star1975 , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , syhbyt , symorgh , s_aftab , S_HOOT , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_5877 , Tearendless , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tono , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , V.i.d.a , ya3aman , yaldasp , yalda_baroni2 , yaman , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zeinabjoon , zina , zomorrod72 , zooohreh , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~elin~ , ~HaPPym00N~ , ~m@ry@m~ , ~Mahdiye~ , ~Parisa93~ , ×Mahdis× , нαηιγε , آتری , آستاره , آواشیوا , اب و اتش , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , با نمک , باران غزل , بارانها , بازیگوش , بلفى , بهار گل , بهبهو , ترنم , تهران بانو , حدیثــــــه , حسین زاده حسینی , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , داناک , دریا دل , دزدمونا , دکور , ذانا , رودنا , روشانا , رومی , روژان6815 , زهرا گل , زهره ابراهیمی , ساتیا_س , سارگل گل , ساقه طلایی , ساکتین , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرتق , سلطانی , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , سپید و سیاه , سکوت من , شادئ , شهرزاد ن , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فانتین , فرحناز65 , فهیمه.ر , قطره کوچولو , لادن1377 , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مادرم , ماهرخ جون , مدار2 , معمار کوشمولو , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , ناژور , ندا آجورلو , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نــاز نوش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هایا , هرتیک , هلن سادات , هیونگ , والیما , ویدا.ف , ویشار , پتی-یا , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , گنجیشک , یاس بی نشان , یواش , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♣ Elvira ♣

19. Top | #70

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.65
    تشکر از کاربر
    3,043
    اندازه فونت

سلام...شب خوش...بچه ها این روزها و شبها یه کم بی قانون پست میزارم...شاید یه روز هم نزارم..شایدم 2 تا بزارم..پس پیشاپیش بابت این بی نظمی عذر خواهی میکنم
    --------------

از همون شب می گل بر خلاف حرف اراد زندگی نکرد..هر روز و هر ثانیه آرزوی مرگ کرد!اصلا فکرش رو هم نمیکرد آراد یه همچین ادمی باشه..چقدر قشنگ نقش یه عاشق پیشه رو بازی کرده بود.یا شایدم واقعا اینطور نبود و می گل به خاطر بی پناهی گرگ تو لباس میش رو ندیده بود!!
    با صدای آشنایی برگشت تو محیط دادگاه...شهروز بود..
    *این کجا بود؟؟این که نیومده بود؟قرار بود نباشه..چرا رفته اونجا داره حرف میزنه؟؟
    می گل احساس کرد ضربان قلبش 10 برابر شده...احساس میکرد الان قلبش از تو دهنش بیرون میزنه...اون شهروز بود...داشت به سوالهای وکیل آراد جواب میداد.با صلابت همیشگیش...با همون غرور و مردونگیش...موهاش بلند تر شده بود و مثل همیشه آرایش شده بود...اشک تو چشمهای می گل جمع شده بود..این شهروز بود که به خاطر بچه گیهای اون پاش به دادگاه باز شده بود..شهروزی که سعی میکرد زندگیش کمترین تنش ممکن رو داشته باشه...با صدای قاضی که می گل رو فراخوند متوجه شد شهروز برگشته و رو صندلی نشسته....نگاهش رو ازش گرفت و به سمت جایگاه رفت...به سوالهای معمول قاضی و وکیل آراد البته زیر نگاههای عصبی آراد جواب داد و همه از همون اول میدونستن که این دادگاه برنده اش می گله....آراد ناراحتی روانی داشت و این به دادگاه با توجه به دلایل و شواهد و مدارک ثابت شده بود!
    از دادگاه که بیرون اومدن..این آخرین دادگاهشون بود میگل بین ارمان و شهروز اسکورت شد..حکم طلاق بعد از چند جلسه دادگاه صادر شد وبلافاصله محضر و ثبت دفتری صورت گرفت... دیگه هیچ نسبتی بین می گل و آراد نبود و رابطه ی اون هیچ ربطی به اراد نداشت..اما از پشت صدای اراد بلند شد.
    -دیدی گفتم با هم ریختید رو هم..
    اما آرمان قبل از بقیه جواب داد
    -حرف بزنی به جرم تهمت و افترا ازت شکایت میکنم!!!
    -تو خفه شو...اصلا با تو هم رابطه داره...وگرنه چطوری وکالت داد به تو؟؟چطوری از اون خونه اومد بیرون...
    آرمان خواست چیزی بگه که وکیل آراد دستش رو کشید و به سکوت دعوتش کرد..قدمهای می گل و شهروز بلند تر شده بود در حالی که شهروز بازوی می گل رو گرفته بود و مجبورش میکرد تند تر حرکت کنه آرمان هم خودش رو بهشون رسوند!
    شهروز در عقب ماشین شاسی بلند آرمان رو باز کرد.....می گل نگاه بی روحش که البته تمام سعیش این بود که احساسی توش باشه رو بهش دوخت...وقتی دید شهروز از این نگاه چیزی نمیفهمه سعی کرد لبخندی بزنه و بگه:ممنون....لطف کردی اومدی!!!
    شهروز هم لبخند زد...
    اما چیزی نگفت..می گل سوار شد و شهروز کنار آرمان نشست و هر سه به سمت خونه ی خاله ایران حرکت کردن!
    -نمیای تو شهروز؟
    شهروز دستی رو ی لبهاش کشید و همونطور که به جلو خیره شده بود گفت:نه یه آژانس بگیری من میرم.
    -پس بیا تو تا آژانس بیاد.
    آرمان پیاده شد در سمت می گل رو هم باز کرد
    -بیا پایین می گل
    میگل که تو فکر رفتن شهروز و اینکه نمیخواست پیشش بمونه بود مات آرمان رو نگاه کرد..خواست به شهروز بگه بمون اما روش نشد...اینبار غرور نبود..اینبار شرم بود..اینبار خجالت بود...دیگه روش نمیشد از شهروز بخواد بمونه..هر چند از 3-4 ماه قبل از عروسیش همون روزی که شهروز رو توی فیس بوک پیداش کرد و براش کلی پیغام درد و دل فرستاد...شهروز بهش گفت من و به عنوان برادر بزرگتر همیشه در کنارت داری...بهش گفت ازت حمایت میکنم..گفت رو من حساب کن...گفت همیشه پشتت هستم...فکر نکن بی کسی..درسته نگفت برگرد...درسته با این حرفها نا امیدش کرد...درسته می گل دوست داشت شهروز بگه برگرد...بگه تمومش کن...بگه حق نداری با آراد باشی...اما همینم که اینقدر بزرگ و بخشنده بود که گفت من در کنارتم و تو تنها نیستی براش یه دنیا ارزش داشت...به هر جال شهروز هم نمیتونست غرور زیر پا له شدش رو نا دیده بگیره... می گل با این کارش ضربه ی بزرگی بهش زده بود..درسته می گل هم بعد از اون اتفاقات دیگه روش نشده بود و البته از طرف شهروز هم در باغ سبز ندیده بود که باز برگرده....
    -می گل چرا پیاه نمیشی؟
    می گل به جای خالی شهروز نگاه کرد..
    *رفت....رفت!!!لعنت به تو می گل به جای فکر کردن نگاهش میکردی...ولو از پشت.
    با بغض سر برگردوند تا پیاده بشه و شهروز رو منتظر جلوی در خونه دید..نفس عمیقی از سر آسودگی کشید و با انرژی بیشتری پیاده شد!با اشاره دست شهروز داخل رفت و خدا خدا کرد شهروز هم بیاد تو..جرات نمیکرد..یا بهتره بگیم روش نمیشد پشت سرش رو نگاه کنه اما صدای شهروز که به خاله سلام کرد خیالش رو راحت کرد که شهروز هم اومده تو!
    خاله:سلام به روی ماهتون...خوش خبر باشید
    آرمان:همه چیز تموم شد...ما بردیم
    -معلوم بود میبرید...چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟؟
    و با دست می گل رو نشون داد.
    شهروز خسته خودش رو روی مبلی پرت کرد و گفت:آرمان یه ماشین بگیر.
    نگاه نگران می گل به چهره آرمان دوخته شد.
    ویرایش توسط samira-mis : 1391,09,03 در ساعت ساعت : 12:38

20. 715 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , #saba.b# , $ saba $ , $ ساجده$ , $~SARA88~$ , >>sanaz<< , "sama" , (mahi) , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , *** بهار نوری *** , ***forogh*** , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *anse*hana , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *NaZ@NiN.B* , *Rima* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *sogol* , *soodabeh* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یاس سپید* , +Neda+ , ...نگین... , ..M.S.. , .Dreamy-girl. , .Mania. , .nahid , .nox. , .هازال. , /mahsa/ , /maryam/ , 0033 , 115-مروارید , 30ma , 3561 , 677389 , 8389 , @ DINA @ , a.n.jel , Abandokht , adamak.68a , aflak , AFM.ANGEL , afroodit , ahang229 , ahmadi_1362_2 , ahoo21 , aida.r , airena , amane & mamati , amordad65 , amorist , anar1996 , angel04 , angelina , angry girl , anitis , anna43 , Anolin , aramesh_t , aras , arashi , arefe jooon , arefe90 , Arezoo 66 , arezoue , ariana68 , arman_iran , asal Queen , asal-1412 , Asaljojo , asal_aram , aseman e abi , asemane nili , aseman_82 , asrin_1994 , atashgah62 , atoosa joon , AVAmb3HbahanI , Ay San , aynaz69 , azadehh , azarmidokht , azarsana , b3666 , bahaaaar , balatanha , baran hr , baran321 , Baran70 , barane abi , baran_1990 , barin_s , behan , behnazhmz , benq , betoche** , bikari , birain , bitabarfi , blub2000 , brain storm , Breaking dawnnn , bt72 , caarol , daneshmand , darya12 , DDjooon , Defne , Delaramad , dokhtare paeezi , doooni , Dr.zh92 , dream.star , dreamer , dusetdaram5 , duste man , e.azad3686 , ehamtaf , ehsany , elahe 66 , elahegood , elaheh sharghi , eli naz , elia65 , elin89 , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnazegham , emel_20 , eniy , enria , eshton , esparo , estifen , f.998 , fa62 , fadai , faezeh khajeh , falahi , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , farzane.rsh , Fasele_M , fatemeh 18 , fathemeh , fatima14 , fereshte_20 , FereshteĦ , fereshth , feri joonam , ferijoonm , ferona , foruzan-k , f_ gisoo tala , galanrood , gandom19 , ghazal-xr75 , ghazal26859 , Ghazal99 , gheisareh , glarion , go501 , gogoli , gole narges , golerose , golgoli jaan , goli62 , golsaz , googoosh z , gord , hala , hamta!! , hana... , hana_m , Hanisa , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti 94 , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helen888 , helia m , helik , Heranosh , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hilda_moonlight , hitana , hiva11 , hod hod , hoda sanei , homa41 , honey89 , HOOM@N , hooramohebtash , hot sun , hoto , idin baharvand , ili mah , Inoosh , Irani , iryane , janjan-72 , juju15 , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khakbaz , Khate Siah , khatereh14 , kiana jon , kiana1999 , kimi khoshgele , kimia.76 , kiumars , kmuchulu , kodaki , l0vin , l23Za , ladan93 , lalaie , lambada , latifa , layahashemi , leila23 , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , leilyk , leona , liah , Lida.Sh , Lioda , little-fairy , liuana , lorenzo fabbri , Loyal SeTaReH , m-khani , m.diamond.s , m0ona , maayaa , mahana1 , mahbobeh29 , mahboob21 , mahboub215 , mahdiehhjz , maheasemun , mahi tak , mahnazmom , mahsa 21 , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsa15892 , mahsafall , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab_mahtab , MAJJI , makida , malus , Maman fariba , mamanekasra , mamorin , mandana68 , manemah , mani1384 , Mansoure 391 , mansuri , Mantral , many22 , maral.eliya , maral_70 , marjansh , marmara25 , martatt , marva , maryam gol , maryam naimi , maryam sh , maryam56 , maryama1992a , MARYAMGOL , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_4008 , maryam_m1112 , marzi marzi , mas57 , masi20002 , masoomah , masoumeh , matinmiw , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , memol_65 , mfr60 , michka_61 , MiN@58A , mina khanom , mina87 , mina_75 , minmin1780 , minoo_kl , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , Miss sunshine , mn.a.p , modern girl , mokmor , Momali , monshain , mozhi.a , mzd_pmd , m_mah , M~SAMI , n.sh. , naaafas , nafas44 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid_m , nanazkhanoom , nane sarma , narges_nf , narmineh , nasimevasl19 , nasrin22 , nasrin44 , nastaran.r , nastaran_702 , nazi shirazi , nazisaki , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg nego , negar sdg , negar1373 , negar1390 , niayesh00 , niayesh_s.s , NiceNoice , nika21 , nikoo 123 , nilay dorsa , nil_h , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , NO ONE , noodi , nrezaii , n_arghavan , omidk , ordibehesht91 , osoldoroo , p.gh , P@rya , PAEEZ70 , paniza321 , pantoomeh , parastoo_joon , PARI% , parisa mah , parisaparisa , parisa_jf , parmis91 , parrr , Patient.Stone , phare , phoenix-z-f , pitishka , proxima , QueenSanaz , raana76 , RafOneh , rahaghi , rahairani751 , raha_210 , ramanava , ramid94 , ramou2030 , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , redrose_love68 , renia 11 , Rez1_ds , rina_rita14 , Ritzy , Rooz khosh , roya1365 , rozam , rozan98 , rozita maryam , rural girl , s /\ h /\ r , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s7453s , s@na , sabah70 , saba_lovly , sada , sadaf.sh , Saeideh_82 , sahar.a , Sahar.M , sahar468 , SahariX , sahel_m , sahel_shine , sajede jon , sama.2056 , samandf , samane66 , samira.t , samira1362 , Sam!ra , samxavi , sana1994 , sanazM , sang_e_saboor , sania555 , sara*vooroojak , sara51 , saraia , sarak , saratab , saratara , sarax , sarita , sarnaa , sasbh2 , sayeh-lonely , SAZAK73 , sazin513 , sedena , sefid65 , selda-A , sepide23 , sepideh khanum , sepideh62 , sepidehri , setareh273 , setarehesoheil , SH.CH , sh@gh@yegh , shadi 936 , SHADI-R , shadi1356 , shaghayegh69 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shf_aboops , shida.m , shima72 , shiva 501 , shivapatter , shivashiva , SHKH1371 , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , silverstar , SIMA2012 , sinsor , sipa , sirius , Snow Dream , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , solia , somaye_t , some61 , Soogool , sorme* , sotazi , spandra , spgsara , ssoudeh , ssssoha , Star inferNal , star1975 , star_crossed , Street love , sura , susanzandieh , syhbyt , symorgh , s_aftab , S_HOOT , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , talkhoon , tama1011 , tangel , Tanhaei.2010 , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tara_ z , tara_5877 , Tearendless , tina_jon , ti_na60 , to0oranj , tondar1365 , tono , TOP@K JOOON , toska , traker , unique1366 , V.i.d.a , vafa1980 , vampire123 , Violet.e , ya3aman , yada , yaldasp , yalda_baroni2 , yaman , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane34 , z.ss501 , zahra1371 , zahraaaa.m , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zina , zooohreh , [SARA] , ^MY HEAVEN^ , _Azadeh_ , ~anahita~ , ~elin~ , ~HaPPym00N~ , ~m@ry@m~ , ~Mahdiye~ , ~Ordibeheshti~ , ~Parisa93~ , ~Tulip~ , ×Mahdis× , ×sepidar× , нαηιγε , آتری , آرام.د , آرزو نازنین , آستاره , آليس , آواشیوا , اب و اتش , ارال , ارمغان شادی , اسمون , النار , الهه نیا , الهه50 , ایلیبرا , باران غزل , باران6 , بارانها , بازیگوش , بلفى , بهار گل , بهبهو , بهـار , بی پروا , ت.م.نگار , تهران بانو , توهم سبز** , جودی ابوت شیطون , حدیثــــــه , حریم , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانوم عسلی , خوشه طلایی , خیال غزل , دختر رویایی , دختر صحرای , دریا دل , دزدمونا , دل سرد , دکور , ذانا , رادمینا , رهان , رودنا , روشانا , روژان6815 , ز=زینت پدر , زهرا گل , زورو , ساتیا_س , سارگل گل , ساقه طلایی , ساکتین , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرتق , سعاد , سلسله مو دوست , سلطانی , سوداا , سولماز جونی , سپيده خوب , سپید و سیاه , سکوت من , شادئ , شروع , شهرزاد ن , صنم_23 , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال66 , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فهیمه.ر , قطره کوچولو , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلی A , لیلی لیلوون , م.نوری , مادام , مادام بی موسیو , مادرم , ماهرخ جون , ماهی گلی , مدار2 , معمار کوشمولو , مونا** , ميشا , میم. , نازنین نرگسس , نازنین30 , ناژور , ندا آجورلو , نداي عشق , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نــاز نوش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هایا , هستي طاهري , هلن سادات , همیسا , هوای بارونی دلم , ویدا.ف , پاپلی , پتی-یا , پرستو... , پرهامه , پریمان , پونام , کاریز49 , کیمم , گنجیشک , یواش , ღs@h@rღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♣ Elvira ♣

صفحه 7 از 22 نخستنخست ... 3456789101117 ... آخرینآخرین