ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان قبل از شروع | Mahsa Zahiri کاربر انجمن
bamilo

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.85
    تشکر از کاربر
    10,928
    تشکر شده 306,158 در 663 پست
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

پیش فرض رمان قبل از شروع | Mahsa Zahiri کاربر انجمن

نام رمان: قبل از شروع

نویسنده: مهسا زهیری

ژانر: اجتماعی ، عاشقانه

ویرایش هم شده، فقط کار تایپش کامل نیست. بنابراین هر روز پست دارم.

بابت هر دونه ی تشکر و مثبت و پیغام _ هر جور فیدبکی که بهم میدید _ از همین حالا بسیار ممنون.

-------

فصل اول

1

کوله ی بزرگم رو روی کتفم مرتب کردم و با خستگی کلید رو توی در انداختم. با بسته شدن در ، صدای پارس سگ بلند شد و سر «خیری» از قاب پنجره ی خونه ش بیرون اومد. سگ با شناختن من دست از سر و صدا برداشت و من برای خیری به نشانه ی سلام، دست تکون دادم و به سمت خونه رفتم. کنار BMW ِ نیکا یه پورشه و تویوتا پارک شده بود. با عصباتیت نفسم رو بیرون دادم و دوباره کوله رو مرتب کردم. ساعت حدود 8 شب بود و فکر نمی کردم ملاقات بعدی خانواده ها قراره امشب باشه. ماشین دیگه ای پارک نشده بود. پس جای شکرش باقی بود که «سلطان قلب ها» ی فامیل ! امشب نیومده.

870کیلومتر توی راه بودم، بلیط هواپیما گیرم نیومده بود، خسته و بی حوصله بودم. تصمیم گرفتم اصلاً خودم رو نشون ندم. آهسته به طرف تراس اتاقم که طبقه ی بالای عمارت بود، رفتم. کوله رو یه جایی توی تاریکی ایوان رها کردم و مثل هر وقت دیگه ای که ینهانی به خونه میومدم، پام رو روی لبه ی پنجره گذاشتم و با گرفتن سنگ های نمای ساختمون و میله های انتهایی دزدگیر پنجره خودم رو به طرف تراس کشیدم. میله های تراس رو گرفتم و خودم رو آروم روی سنگ مرمرش رها کردم.

بدون اینکه لباس عوض کنم با بی حالی روی تخت افتادم و به سقف زل زدم. فکر های مختلف توی سرم رژه می رفت. همه چیز تموم شده بود. کی فکرش رو می کرد اینطوری تموم بشه؟! همه چیز مسخره به نظر می رسید. چشم هام رو بستم و سعی کردم بخوابم. هنوز 5 دقیقه نگذشته بود که تقه ای به در خورد و فاطمه پرسید: اومدی نارینه جان!؟ مگه قرار نبود فردا بیای؟

فکر کردم «اینا از کجا فهمیدند !» و گفتم: بیا تو

در رو باز کرد و خواست لامپ رو روشن کنه که گفتم: نه!

- چی شده؟ چه خبر؟

- بعداً میگم. الان خسته ام.

- عمه ت میگه بیا پایین.

فقط با ناراحتی نگاهش کردم. حالا که فهمیده بودند، نمی شد که نرم. آیه ی قران غلط می شد!!

فاطمه شونه بالا انداخت و رفت.

یک ربع بعد دوش گرفته بودم و به سمت سالن از پله ها پایین می رفتم. مثل اینکه این سری خاله ی داماد هم اومده بود. از جلسه اول و دوم به خاطر می آوردمش. کنار مادر داماد و عمه و خانوم و فاطمه نشسته بود. با فاصله ی چند صندلی از نیکا و فرشید که تقریباً نیم رخ بود. دو مرد پشت به پله ها در حال گفتگو بودند.

با نزدیک شدن به جمع سلام بلندی کردم و به طرف صندلی کنار فاطمه رفتم. بوی سیگار و ادکلن تلخ زیر دماغم زد که فقط مال یه نفر می تونست باشه! پس با ماشین فرشید اومده بود!

حوصله جمع رو نداشتم. به خصوص با هفته ی بدی که گذرونده بودم. سرم به شدت درد می کرد. حواسم به ناخن های کوتاه شده ام بود که نگاهم به چشم های سرد خانوم و نگاه جستجو گر عمه و نگاه های تحقیرآمیز دو زن رو به روم نیفته. همون لحظه سینی با یه لیوان شربت و قرص مسکن جلوم ظاهر شد. سرم رو بلند کردم و با دیدن لبخند «عزیز» لبخندی کمرنگی زدم و گفتم: زحمت کشیدی.

- رسیدن به خیر! چی شد؟

قرص و لیوان رو برداشتم و آروم گفتم: فردا میگم.

عزیز به آشپزخونه برگشت و من قرص رو خوردم و دوباره به ساعت نگاه کردم، 8:30

گیج بودم و صدای اطرافیانم رو در حد زمزمه های گنگ می شنیدم. چشمم به نیکا افتاد که لبخندی زد و با علامت سوال نگاهم کرد. لبخند بی جونی زدم و دوباره به دست هام نگاه کردم.

- چه آروم شدید یهو؟!

و سر و صدا ها خوابید. سرم رو بلند کردم و همون طور که حدس می زدم طرف صحبتش من بودم. با ابهام بهش نگاه کردم که ادامه داد: چند دقیقه پیش مثل اسپایدرمن به تراس آویزون بودید!

خونسردی و لبخند کجش که بی شباهت به پوزخند نبود اعصاب نداشته ی منو تحریک می کرد. اما کوچکترین حرکت من پای حسادتم به خواهر نا تنیم گذاشته می شد. پس سکوت کردم.

- رفته بودم هوا عوض کنم که دیدمتون.

- هوا عوض کنید یا سیگار بکشید؟

عمه چاقو رو تقریباً با صدا روی بشقاب گذاشت که یعنی «نرسیده شروع کردی؟!»

خاله ی فرشید صحبت رو عوض کرد و من نگاهم رو از صورتس که هنوز خونسرد و بی تفاوت به نظر می رسید گرفتم و به ساعت دوختم. 8:35 اون شب نمی دونستم که این آدم از خود راضی چه تاثیری توی آینده ام داره.

-----
    ادامه داره...

ویرایش توسط مهسا زهیری : 1391,06,31 در ساعت ساعت : 20:34

رمان های من: قبل از شروع | تنها نیستیم | فصل بادبادک ها| ستاره ی پنهان|هیچوقت دیر نیست | کوچ

پی دی اف: قبل از شروع | تنها نیستیم |
    فصل بادبادک ها| ستاره ی پنهان| هیچوقت دیر نیست

وبلاگ من: اینجا | رمان های خودم | لیست رمان های پیشنهادی

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

2. 631 کاربر از پست مهسا زهیری تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !mina , #فیروزه# , $ ساجده$ , (فروردین) , * nina * , * حدیث * , **Silver Star** , *alien* , *Laya* , *Leila* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *Poolstar* , *SaNaY* , *دختر توپولو* , *دختر خوب * , +Lily , --Nila-- , -2nya- , -ShaDi- , ...gisha , .:BahaR:. , .Dreamy-girl. , .Fatemeh. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , .nahid , .ZeinaB. , /لاله/ , 0017949815 , 3p67 , 79shima , 85@HADIS , 870664182 , 890200721 , ==== , @nilu , @Shytvnk@ , Abandokht , abien , AFM.ANGEL , afroodit , aidai , aida_siasookhte , aili , alizee , alone nurse , Altin ay , amini2004 , amorist , ana23 , ana43 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , anna43 , ANNE , Anolin , aramesh_t , Archi , arezoO75 , arezoue , arghavan58 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asal-mzm , asalcheshm , Asaljojo , asalkhanoom , asandaha , aseman_82 , ashoka , asma-m , atashgah62 , atefeh_49 , atena.amiri , AtI2020 , ATISH68 , atra77 , Atrisa banu , atyek , autumn_dream_86 , ava.n , Ay San , ayda3 , aygeen , azad_awesome , azam 24 , bahar.d65 , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran.amad , barane khazan , barni , Beautiful Jasmine , beheshte20 , behnaz98 , behnazhmz , behzadi , best g!rl...SH , beste , bikari , blue berry , breathe , carrie , cemira , com86 , d.pouya , D0nya , dada1 , dark fairy , darya19 , degeer , dokhtar_naz2020 , dozhd , dr.moonshine , ebrahimi.fari , elahegood , Elen , elhamtt , eli2 , elianoos , Elikanik , elin89 , elmira.t , elmirareza , Emily Krooz , estifen , eti98 , euruse , fadai , faezeh88 , fafa_f , faghatdream , fahime_kiticati , farahnazzzz , farahnoush , farg0o0o0o0ol , fariba44 , farisa , farnaz-gh , farnaz63 , farnooshfarokhi , FATEMEH HOSEINI , fatemeh2001 , fathemeh , fatima64 , fatima92 , fatima_59 , fereshth , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , Frost , f_venus_74 , gandomsa , geniuse , ghazal p , ghazal rad , ghazalghazal , ghorob89 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goominam , gord Afarid , gracious , hadis_s , hala , hana_m , Haniday , hanie 64 , hanie-ab , hanila , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , Hella , hezareh , hoaya , homa41 , Hoopoe , hosnaa , hyunah , Ida.M , Iran noor , Irani , joana , katy , katy f , khademre , khale rize , Khale.Ghezi , khiyal99 , kimberly , kiumars , kolaghermezi , korda , krystall , Laali , lalehjoon , leila.kh , leyla71 , libra272 , little princess , M mehrane , m0nire , m0zhdeh , M@R@L , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdis23 , mahdiye21 , mahi tak , mahnazmom , mahnaz_21 , mahooran , mahr0kh , mahsa.h.i , mahsa.s.t.n.y. , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , MAHTAB63 , mahtab67 , mahtabi22 , MAJJI , makhmal_66 , malenie , Maman fariba , mamanekasra , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , marale , martany , martatt , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryami.aramesh , maryammoayedi , maryta , marzi marzi , marzie asemani , masi62 , masoumeh , math20 , mehraban.7 , mehrnoush_re , melodina , meysan , mfr60 , michka_61 , milana , mina.bala , mina12MINA , mina91 , mina_k , mini_mini , mint , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , miss sepid , Miss.Aima , miss.aspirin , mobina , modern girl , moliyan93 , moloud.m , monir1343 , moon shine , mr8967 , m_ezraeil_m , N*A*Z*L*I , N*O*S*H*I*N , n.shina , naara , nafas.65 , Nahid72 , nairika , narciss , narges.r , narsis nana , nasrin44 , nastaran86 , Nature , NAVA22 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , nenoy , New Age , nikoo87 , niloofarane , ninio , niyayeeeeeesh , noooor , noshafarin , nrezaii , nutty , oldooz bala , omidk , pantea1 , Pardis-F , pare , pari1990 , paria_pari , parisa mah , parisa00 , parisaparisa , parmida90 , parmis86 , parrr , parvazeh98 , patrin , pegah.a , Pinkvadie , pooyan65 , pure13 , Qeen , R ! R a , R*A*Z , R.A.H.A , raaaad , raha72. , rahaa_m , ramanava , ramesh20 , ramlin , rashno , ratanaz , redrose_love68 , reem1368 , Rehi 76 , reyhane rf , Rez1_ds , rezno , riitaa , Romina-77 , roosana , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozhina , rozita maryam , saba28 , sabooha , sabouraneh , sada , sadaf.a , saeide735 , Saeideh_82 , SahariX , sahel_m , saktin , sam85 , sama717 , samir , samira1362 , sana1994 , sanaz26 , sanaz_ , sang_e_saboor , sara angel , sara.77 , sara428 , sarah.sh , sarax , sara_n , sasbh2 , sedena , sefid65 , selina63 , sepeedeh , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh63 , sepidrokh , serentipiti , setare-samavat , setareh30 , setayesh_p995 , sete , Shabah eshg , shadab1987 , shadi256 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahpasand , shanti , sharmin.r , SharzaD , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirshoor , shokaa , sila 120 , silverstar , sima_a_111 , sipa , sogand.m , sogolhe , soha.ninisha , soheiila , soheilam , Sokout , sola , somaye73 , some61 , somi somi , somy_kh , Soogool , souraj , souri-s , Patient.Stone , star78 , star89 , Star_69 , star_crossed , strich , sura , susan1 , sαвα , T.A.C 7 , t0ranj , tabasom02 , tama1011 , tandis2 , tarama , tarane20 , Taraneh.n , Taranom 25 , taranomeabshar , The Wind , tinairn , titinaz , tondar1365 , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vala_hg , vampire123 , vianna , vida62 , violet_mahtab , wenela , white-sky , XtavanaX , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yasnaa , zahira , zahra.h , zahra@m , zahraaa60 , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , zeinab_75 , ziglernata , zina , zizi66 , zoooom , _NoNasH_ , _SarA_ , ~*SaHaR*~ , ~Azita~ , ~farzaneh jan~ , ~moonlight~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , ~SariR~ , ~sky angel~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ×Mahdis× , βαhαr , آتری , آرزو درستکار , آناکارنینا7 , آنیتا , آواشیوا , اترون , اتوسا , ارغوان 67 , اقا ناز , اقاقی , ال بانو , الیمان , ام كلثوم , انگیلینا , باربارا , بازیگوش , بدر مریم , بلفى , بلور , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , بیقرارم , تابتا , ترنج خاتون , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , توهم سبز** , تکراری , ثمره 82 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرس قهوه ای , خوتلون , خیال غزل , دختر گرما , دختراسمان , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دکور , روژان6815 , رویای من او , رژلب , زهره عشقی , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , ساقه طلایی , سالاوی , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سمانه92 , سودی جون , سپیده , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شورم , صحرا73 , غزال- ارشیا , فاطمه م.ا , فتانه.پ , فرحناز65 , فرگل1 , فسانه , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لیلیپوت , م.نوری , مامان نی نی , ماه منیر , محبوبه* , محبوبه_م , مدار2 , مرجان55 , مریمی__ , ملودی , منا معیری , مهر سام , مهستی , مهلا.پ , مونا** , میتی65 , میم. , نازک نارنجی , نامی , نسرین... , نسيا , نغمه* , نفس اخر , نهـــا , نوشه , نگار راد , نگاه روشن , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکولا 71 , هانیه نیکو , همیسا , واران , ویشار , پازوکی , پاپلی , پرنا , پرهامه , پرواس , پروانه! , پریا مقدم , پریسا110 , پونام , پونه* , چلیپا , چیستا8 , کایرا.70 , کریستال , کفش دوزک , گنجیشک , یاسمین.م , یلدا2222 , یواش , یگانه , •Aphrodite• , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , 之ДĦЯд

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    7.98
    تشکر از کاربر
    51,505
    تشکر شده 232,847 در 15,741 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
    آمارکتابهای در جریان سایت
    برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
    طراحی جلد رمان کاربران سایت
    در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    نویسنده های سایت حتما بخوانید!
    در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. 213 کاربر از پست pegah.a تشکر کرده اند .

#فیروزه# , (فروردین) , * حدیث * , **Silver Star** , *Laya* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *دختر خوب * , +Lily , .:BahaR:. , .Dreamy-girl. , .nahid , .ZeinaB. , 0017949815 , 85@HADIS , 890200721 , @nilu , AFM.ANGEL , aida_siasookhte , aili , alone nurse , amini2004 , Anahita.s , ana_b , angry girl , arezoO75 , arezoue , Arrosha , asalkhanoom , ashoka , atefeh_49 , ATISH68 , atra77 , atyek , autumn_dream_86 , azam 24 , bahar.d65 , bahare RE , BaharәH , behnazhmz , best g!rl...SH , breathe , cemira , chobiiin , chon_da , Elen , elianoos , farg0o0o0o0ol , FATEMEH HOSEINI , fatemeh2001 , fatima64 , fatima_59 , feryal_bahmani , Frost , ghazal p , ghazal rad , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , goli21 , goominam , gracious , Haniday , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , Hella , hezareh , Hoopoe , khiyal99 , kiumars , leila.kh , libra272 , M mehrane , m0zhdeh , M@R@L , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiye21 , mahnaz_21 , mahsadina , mahtabi22 , Maman fariba , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , martany , maryam.khakbaz , maryam1363 , marzi marzi , math20 , mehraban.7 , meysan , michka_61 , mina12MINA , moon shine , mr8967 , N*A*Z*L*I , naara , Nahid72 , narges.r , nasrin44 , NAVA22 , nenoy , New Age , nrezaii , nutty , Pardis-F , pare , pari1990 , parisa mah , parmis86 , patrin , Qeen , raaaad , ramlin , rashno , Rehi 76 , Rez1_ds , riitaa , Romina-77 , ROZ GOL , saba28 , sabooha , saeide735 , SahariX , sam85 , sampadi , sanaz26 , sara angel , sara_n , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , setare-samavat , shafagh 69 , shanti , sima_a_111 , sogolhe , soheiila , soheilam , some61 , somy_kh , Soogool , star78 , star89 , Star_69 , sαвα , T.A.C 7 , tabasom02 , taraneh joon , Taraneh.n , UnKnOwN_Sh , white-sky , XtavanaX , yasamin_34 , yegane70 , zahra@m , zahraaa60 , Zahra_niki , zina , zoooom , ~*SaHaR*~ , ~pArnYa~ , ~shiva~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , ×Mahdis× , آواشیوا , اترون , بلفى , بلور , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , خانوم عسلی , دزدمونا , رویای من او , رژلب , سرای بانو , سودی جون , سپیدوسیاه , شاپررک , شبنم , فــــــــــروغ , ققنوس98 , م.نوری , منا معیری , مهر سام , مهسا زهیری , مهستی , میم. , نسرین... , نسيا , نغمه* , نفس اخر , نوشه , نیکا83 , نیکولا 71 , پروانه! , کایرا.70 , کفش دوزک , یاسمین.م , یواش , یگانه , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.85
    تشکر از کاربر
    10,928
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

2
    وقتی سرم رو روی بالش میذاشتم فکر نمی کردم زنده بیدار بشم. ولی ساعت 11 صبح چشم هام رو باز کردم. اگر فرصتی بهشون می دادم باید به خیلی ها درباره ی سفرم توضیح می دادم در حالیکه اصلاً شرایط مناسبی نداشتم. بدون صبحونه بیرون رفتم و سر کوچه یه شیر و کیک گرفتم. هفته ی قبل فکر نمی کردم حالم اینقدر بد بشه ولی حالا بی حوصله و غمگین بودم. روی نیمکت پارک نشستم و کمتر از نصف کیک رو خوردم. گوسیم زنگ خورد. با دیدن شماره ی نیکا بی خیال ِ جواب دادن شدم و سایلنت کردم. باید می رفتم به آژانس مسکن تا تکلیف ملکی رو که بهم رسیده بود، روشن کنم. ممکن بود خیلی عجله ای اقدام کرده باشم ولی بهتر از تو خونه موندن و فکر و خیال بود. هنوز حتی ملک رو ندیده بودم. وارد آژانس بزرگی که احتمالاً نزدیک ترین بنگاه به زمین بود، شدم و به طرف اولین میز رفتم که مرد مسنی با موهای کم پشت پشتش نشسته بود. حدس می زدم که خود کبیری باشه. با دیدن من چند ثانیه به صورتم خیره شد و گفت: «صادقی» گفته بود میای. بشین.
    روی صندلی مقابلش نشستم و گفتم: از کجا شناختید؟
    بدون توجه به سوالم گفت: فقط می خوای باغ رو ببینی؟
    - فعلا فقط می بینم. البته اگر زحمتی...
    وسط حرفم رو به پسری که چند میز عقب تر نشسته بود کرد و گفت: حامد بیا اینجا.
    پسر بعد از مکث کوتاهی به طرفمون اومد و بعد از چند جله ی کوتاه و پچ پچ مانند با کبیری، رو به من گفت: بفرمایید. ماشین همراهتونه؟
    - نه! آژانس می گیرم.
    - لازم نیست. من ماشین دارم.
    - نه مزاحم نم...
    دوباره صدای کبیری بلند شد: زود برگرد حامد!
    روی صندلی 206 مشکی نشستم و گفتم: شرمنده مزاحم شدم.
    ماشین رو روشن کرد و راه افتاد: خواهش می کنم! پدرم با پدرتون آشنا بود.
    - همین آقای کبیری رو میگید؟
    - بله.
    خب. دلیل رفتار ناجورش رو الان می فهمیدم. فقط مونده بودم این پسره هم درباره ی من چیزی می دونه ؟
    - زیاد دور نیست. جای دنج و بزرگیه. کامل به شما رسیده؟!!!
    این چه می دونست که 3 درصد ثروت پدری ما هم نیست. پوزخند زدم و گفتم: تنها چیزی که رسیده.
    نگاه معنی داری به من کرد و گفت: دنیای مزخرفیه!
    ظاهراً ایشون هم درباره ی من می دونست ولی دلیلی نداشت که همه ی عالم و آدم بدونن من چه زندگی گهی دارم. پس گفتم: اون قدرها هم مزخرف نیست.
    - زیاده خواهی آدم ها رو میگم!
    این چی می گفت! من زیاده خواهم؟! من اصلاً کمش رو هم داشتم! با عصبانیت گفتم: مطمئن باشید حاضرم جامو با هر کس دیگه ای عوض کنم.
    چیزی نگفت و من هم شالم رو کمی مرتب کردم و از پنجره به بیرون زل زدم. دست خودم نبود. خیلی زود عصبی می شدم. تو شرایط بدی زندگی کرده بودم و می کردم. 25 سالم بود و هیچ آینده ای برای خودم نمی دیدم. توی خانواده و فامیل که فقط تحقیر نصیبم می شد. توی حساس ترین سال های عمرم بدترین اتفاق ها برام افتاده بود و اخلاق داغونم باعث شده بود دوست صمیمی هم نداشته باشم. برعکس نیکا حتی چهره ی زیبایی هم نداشتم که یه امیدواری بهم بده. همه ی رویاهای نوجوونیم توی هفته ی گذشته از دست رفته بود و من حتی نمی تونستم گریه کنم. بد تر از همه اینکه از وقتی خودم رو شناختم این فکر ها توی سرم جولون میداد.
    نیم ساعت نگذشته بود که ماشین رو پارک کرد و گفت: رسیدیم.
    خیلی آروم بود. انگار همین چند دقیقه پیش سرش داد نزده بودم. به طرف در رفتم و کلید رو از کیفم درآوردم. می تونستم خودم بیام ولی می خواستم یه کارشناس درباره ی قیمت خونه کمکم کنه. در رو باز کردم و گفتم: شما نمیایید؟
    از لحن مظلومانه م کمی جا خورد و با من راه افتاد.
    منظره ی رو به رو، باغ کوچکی بود که یک سوم عمارتی که داخلش زندگی می کردیم بود. درخت ها تقریباً از بین رفته و خشک شده بودند. مسیر سنگ پوش از در تا ویلای داخل باغ کشیده شده بود و با اینکه ویلا کوچک به نظر می رسید و نمای ظاهرش رو از دست داده بود، اما از همون لحظه ای که چشمم بهش افتاد غم توی دلم نشست. انگار روی صورتم پیدا بود. چون پسر با احتیاط پرسید: انتظار چیز دیگه ای رو داشتید؟
    - نه! فقط ناراحتم که مجبورم تنها چیزی که دارم رو بفروشم. راستش یه حس عجیبی دارم. انگار... نمی دونم.
    - حس تعلق؟!
    - بله. یه جورایی
    - چرا مجبورید بفروشید؟
    حالم از دیشب بد بود. از شام دو شب قبل تا حالا فقط یه شربت و یه نصف کیک خورده بودم. حالا هم این حس بدترش کرده بود. حوصله جواب دادن هم نداشتم.
    - به نظرتون چقدر می ارزه؟
    انگار چیزی به این آدم بر نمی خورد. خیلی عادی شروع به بررسی سند و محیط کرد و گفت: با توجه به نرخ منطقه و کلنگی بودن ساختمون قیمت رو حدود یک ملیارد و هشتصد تخمین می زنم. البته دقیق نیست.
    خیلی بیشتر از چیزی بود که فکر می کردم. دلم نمی خواست بفروشم اما مجبور بودم یه جوری به زندگیم سر و سامون بدم. پول توی حسابم که با بدبختی جمع شده بود اونقدری نبود که کاری باهاش راه بندازم. خصوصاً کاری که مربوط به رشته م بشه.
    - حیف نیست بفروشینش؟!
    - من حتی پول ندارم قبض های اینجا رو بدم.
    - تا حالا چیکار می کردید؟
    - تا حالا نمی دونستم. یعنی تا همین 3 ماه پیش. هزینه های اینجا با خانواده م بود.
    - حالتون خوبه؟!
    سرگیجه داشتم ولی چیزی نگفتم:بله!
    - مطمئنید؟ بشینید روی این سکو.
    - نه می خوام داخل رو ببینم.
    و با چشم به ویلا اشاره کردم. شونه بالا انداخت و با هم وارد شدیم. خونه واقعا قدیمی به نظر می رسید. حتی معماری و طرح شیشه ها و دیوار ها و پله ها هم قدیمی بود. شیر آب آشپزخونه رو باز کردم و متوجه شدم که آب نمیاد. حالت تهوع داشتم و فقط همین کم بود. روی کاشی های کف آشپزخونه نشستم و به دیوار تکیه دادم. بدون توجه به پسری که رو به روم ایستاده بود زانو هام رو بغل کردم و سعی کردم فکرم رو منحرف کنم.
    - چی شد خانوم؟!
    - ...
    - می خوایید ببرمتون دکتر؟
    - خوبم! فقط یه کم حالت تهوع دارم.
    - رنگتون پریده. من پزشک نیستم ولی حتماً باید برید درمونگاه.
    وقتی سکوتم رو دید به طرفم اومد و کیفم رو برداشت و کمکم کرد که حرکت کنم. با بدبختی خودمو تا یه درمونگاه نزدیک سر پا نگه داشتم. نیم ساعت طول کشید تا سرم تموم بشه و حالم یه کم بهتر بشه. دیگه نمی دونستم چطور باید تو روی این بیچاره نگاه کنم. وقتی وارد اتاق شد با ناراحتی نگاهش کردم و گفتم: به خدا من شرمنده ام. حالم از دیشب بد بود. شما رو تو درد سر انداختم. قرار بود زود برگردید.
    - عیبی نداره. من خودم خواستم بیارمتون. بهترید؟
    - بله. شما دیگه برید. تا همین جا هم خیلی زحمت کشیدید.
    - می رسونمتون.
    - نه! نه! آژانس می گیرم.
    - مطمئنید مشکلتون مال دیشبه؟ حس می کنم که مشکل ریشه ای دارید.
    حیلی در حقم لطف کرده بود و نمی خواستم عصبی بشم. سعی کردم آروم باشم و فحش ندم: ببخشید! ولی لازم نیست برای من روانپزشک بازی در بیارید!
    با تعجب گفت: شما از کجا رشته ی منو می دونید؟!
    این چی می گفت! حالا من چکار کنم. بزنم تو سرش؟ ترجیح دادم سکوت کنم. حتما توی نگاهم چیزی دید که جلو اومد و گفت: فکر کنم الان بهتره برم. این شماره ی منه. اگر درباره ی خونه سوالی داشتید تماس بگیرید. فعلا خدافظ
    - خدافظ... آقا!
    به در نرسیده برگشت و نگاهم کرد.
    - ممنون

6. 525 کاربر از پست مهسا زهیری تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !mina , #فیروزه# , (فروردین) , * حدیث * , **Silver Star** , *alien* , *Laya* , *Leila* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , .19921371. , .:BahaR:. , .Dreamy-girl. , .Fatemeh. , .HOMA. , .Mania. , .nahid , .ZeinaB. , /لاله/ , 0017949815 , 3p67 , 79shima , 85@HADIS , 890200721 , ==== , Abandokht , AFM.ANGEL , afroodit , aida_siasookhte , alone nurse , Altin ay , amini2004 , amorist , ana43 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , ANNE , Anolin , aramesh_t , arezoO75 , arezoue , arghavan58 , Arrosha , asal-661 , asal-mzm , Asaljojo , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma-m , atefeh_49 , atena.amiri , AtI2020 , Atrisa banu , atyek , autumn_dream_86 , ava s , ava.n , Ay San , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azam 24 , bahar.d65 , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran.amad , barni , Beautiful Jasmine , behnazhmz , behzadi , best g!rl...SH , beste , carrie , cemira , chobiiin , d.pouya , D0nya , darya19 , degeer , divandary , dokhtar_naz2020 , dozhd , dr.moonshine , ebrahimi.fari , Elen , eli2 , elianoos , Elikanik , elin89 , elmira.t , elmirareza , eti98 , euruse , fadai , faezeh88 , fafa_f , faghatdream , fahime_kiticati , fani black 212 , farahnazzzz , farahnoush , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farisa , farnaz21 , farnooshfarokhi , FATEMEH HOSEINI , fatemeh2001 , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , fereshth , fk-osh-d , flavia , fouji , Frost , gandomsa , geniuse , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goominam , gord Afarid , gracious , hala , hana_m , Haniday , hanie 64 , hanie-ab , hanila , hany111 , harimeshgh , havijjo0nam , hediyeh_b , hezareh , hoaya , homa41 , Hoopoe , hosnaa , htamspam , hyunah , Ida.M , Irani , joana , k1368 , katoore , katy , katy f , khademre , khale rize , khiyal99 , kimberly , kiumars , krystall , Laali , Lady Sky , leila.kh , leila93 , leyla71 , libra272 , little princess , M mehrane , m0zhdeh , M@R@L , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahi tak , mahnazmom , mahooran , mahr0kh , mahsa.raad , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahtab67 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , martany , martatt , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryami.aramesh , maryta , marzi marzi , marzie asemani , masi62 , masoumeh , math20 , mehraban.7 , mehrnoush_re , melodina , mfr60 , michka_61 , milana , mina12MINA , mina91 , mini_mini , mint , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , mobina , moloud.m , monir1343 , moon shine , moshkot , mr8967 , N*A*Z*L*I , N*O*S*H*I*N , n.shina , naara , nafas.65 , Nahid72 , nairika , narciss , narges.r , Nargis-narcisse , nasimevasl19 , nasrin44 , nastaran86 , NAVA22 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , nenoy , New Age , nikoo87 , ninio , niyayeeeeeesh , noooor , noshafarin , nrezaii , nutty , oldooz bala , omidk , pantea1 , Pardis-F , pare , paria_pari , parisa mah , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parrr , parvazeh98 , patrin , pegah.a , pooyan65 , pure13 , Qeen , R ! R a , raaaad , raha72. , rahaa_m , ramanava , ramesh20 , ramlin , rashno , ratanaz , redrose_love68 , reem1368 , Rehi 76 , reyhane rf , Rez1_ds , rezno , riitaa , rogzana , Romina-77 , roshan* , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozhina , rozita maryam , saba28 , sabooha , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , sahar.74 , SahariX , sahel_m , sam85 , sama717 , samir , sampadi , sana1994 , sanaz26 , sanaz_ , sang_e_saboor , sara angel , sara.77 , sasbh2 , sedena , sefid65 , selina63 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh63 , sepidrokh , serentipiti , setare-samavat , setareh30 , setayesh_p995 , sete , shadab1987 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shanti , sharafi , sharmin.r , SheiTa , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin.a , shirshoor , shokaa , sila 120 , silverstar , sima_a_111 , sipa , sogand.m , sogol 71 , soheiila , soheilam , Sokout , sola , somaye73 , some61 , somi somi , somy_kh , Soogool , souraj , souri-s , star78 , star89 , Star_69 , star_crossed , strich , sura , sαвα , T.A.C 7 , tabasom02 , tama1011 , tandis2 , tarama , taraneh joon , Taraneh.n , taranomeabshar , The Wind , tinairn , titinaz , tondar1365 , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , vianna , vida62 , violet_mahtab , viyana* , wenela , XtavanaX , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , zahira , zahra.h , zahra@m , zahraaa60 , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , ziglernata , zina , zizi66 , _NoNasH_ , ~*SaHaR*~ , ~Azita~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , βαhαr , آتری , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , اترون , ارغوان 67 , اقا ناز , اقاقی , الیمان , اهورای , باربارا , بازیگوش , بدر مریم , بلفى , بلور , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , توهم سبز** , ثمره 82 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرس قهوه ای , خوتلون , خیال غزل , دختر گرما , دختراسمان , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دکور , رویای من او , رژلب , زهرا گل , زوها , زکیه67 , ساقه طلایی , سالاوی , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سمانه92 , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شورم , صحرا73 , غزال- ارشیا , فاطمه م.ا , فتانه.پ , فرحناز65 , فسانه , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , لیلیپوت , م.نوری , مامان نی نی , ماه منیر , مدار2 , ملودی , منا معیری , مهر سام , مهستی , میم. , نازک نارنجی , نامی , نسرین... , نسيا , نغمه* , نفس اخر , نهـــا , نوشه , نگاه روشن , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکولا 71 , هانیه نیکو , همیسا , ویشار , پازوکی , پاپلی , پرنا , پرهامه , پرواس , پروانه! , پونه* , چلیپا , کایرا.70 , کایسا , کریستال , کفش دوزک , گنجیشک , یاسمین.م , یگانه , •Aphrodite• , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.85
    تشکر از کاربر
    10,928
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

صبح به خیر
    این هم بخش بعدی

3
    تمام طول راه تمرین می کردم که یه دروغی سر هم کنم ولی همین که از پله های عمارت بالا رفتم، انگار همه چیز از ذهنم پرید. تا به حال خودم رو آدم قوی ای می دونستم اما توی این یه مورد واقعاً داشتم گند می زدم.
    همین که وارد شدم چهره ی غمزده ی نیکا جلوی چشمم ظاهر شد. روی صندلی کنارشومینه ی سالن شرقی نشسته بود و به میز خیره شده بود. خیلی بیشتر از یه خواهر ناتنی دوستش داشتم. کیفم رو روی یکی از صندلی ها انداختم و روی میز جلوی صندلیش نشستم. با دیدنم جا خورد که از حالت صورتش خنده م گرفت. بی خیال پرسیدم: چی شده باز؟
    ناراحت نگاهم کرد و بعد از چند ثانیه سکوت گفت: خسته شدم.
    - از چی؟
    - همین مسخره بازی های مامان و عمه.
    نمی دونستم چی باید بگم فقط به چشم های قهوه ای روشنش که وقتی ناراحت بود مردمکش زیادی بزرگ می شد و قیافه ش رو شبیه گربه ها می کرد نگاه کردم.
    - ما همه ی حرف هامونو زدیم. خیلی وقته همدیگه رو میشناسیم، اون وقت مامانینا 7 تا جلسه ی آشنایی گذاشتن!
    از لحنش خنده م گرفته بود ولی جلوی خودم رو گرفتم. کلاً بانمک ترین دختری بود که دیده بودم.
    - تازه یه برنامه ی سفر هم چیدند... وای ناری ما اسم بچه هامونم انتخاب کردیم، اینا تازه میخوان ما رو با هم آشنا کنن!!!
    - نگران نباش خانواده ی اون هم مثل شمان! لازم نیست جلوش خجالت بکشی. این تشریفات رو درک می کنه.
    مشکوک نگاهم کرد و مثل اینکه چیزی یادش افتاده باشه با چشم های درشت شده گفت: تو از دیشب تا حالا داری از دستمون فرار می کنی. نمی خوای بگی چی شد؟
    می دونستم الان وقت در رفتنه. بلند شدم و سمت آشپزخونه رفتم. هر چی نزدیک تر می شدم بوی قیمه هم بیشتر می شد و منو یاد گرسنگیم مینداخت. عزیز پشت میز نشسته بود و قاشق ها رو دسته می کرد. سلام کردم و یه بشقاب و قاشق برداشتم و به طرف گاز رفتم. احتمالاً غذا هنوز گرم بود چون توی اوایل اردیبهشت بودیم و ساعت 4 بعد از ظهر بود.
    غذا رو کشیدم. پشت میز نشستم و شالم رو از سرم درآوردم و دکمه های بالای مانتویسورمه ایم رو باز کردم. همون لحظه یادم افتاد که یکی از آرزو هام این بود که طراح لباس بشم و خدایی هم استعداد بالایی تو این زمینه داشتم. قاشق سوم رو که توی دهنم گذاشتم، سرم رو بلند کردم و همون طور که مطمئن بودم دو جفت چشم در حال بررسی کردنم بود. هر دو هم مثلا می خواستند منو مجبور نکنند. تا هر وقت خودم آمادگی داشتم بگم. قاشق چهارم رو هم خوردم و قاشق پنجم رو تو هوا برگردوندم و رو به هر دو گفتم: پیداش کردم.
    عزیز قاشق ها رو روی میز گذاشت و به صندلیم نزدیک تر شد. نیکا روی اولین صندلی نشست و بی اختیار دستش رو روی لب هاش گذاشت. چی باید می گفتم. اینا منو میشناختند و منم دروغ گوی خوبی نبودم: ازدواج کرده بود، دو تا پسر داشت. من هم نمی خواستم زندگیش رو از هم بپاشم.
    انگار هر دو یه جورایی ناامید شدند. حتماً انتظار یه صحنه از فیلم هندی رو داشتند. نیکا با احتیاط پرسید: خودت رو معرفی نکردی؟
    - نه!
    - باهاش حرف زدی؟
    سرم رو به طرفین تکون دادم و گفتم: نه!
    عزیز با گوشه ی روسری اشکش رو پاک کرد و گفت: آفرین! کار درستی کردی.
    - خب. ناهار رو که کوفتم کردید. حداقل میرم یه چرتی بزنم.
    موقع رفتن روی شونه ی نیکا زدم و گفتم: حالا اسم بچه هاتونو چی گذاشتید؟
    توی بازوم زد و با خنده گفت: بی شعور!
    هنوز در اتاق رو باز نکرده بودم که فاطمه به طرفم اومد و گفت: عمه خانوم منتظرته!
    همین رو کم داشتم. به طرف اتاق عمه رفتم که توی ضلع غربی بود و باید برای رسیدن بهش راه پله ها رو عوض می کردم. فاطمه با من قدم برداشت و گفت: راستی نمی خوای بگی...
    نذاشتم حرفش رو تموم کنه و گفتم: برو از عزیز بپرس.
    دوست نداشتم این طوری باشم اما همیشه یه جوری رفتار می کردم که انگار من صاحب این عمارت و ثروت هستم و همه زیر دست منند. برگشتم و جای سرمم رو به فاطمه که پرستاری خونده بود نشون دادم و گفتم: ببخشید! حالم خوب نیست.
    فاطمه با تعجب نگاهم کرد. با خودم فکر کردم الان پیش خودش میگه «این دفعه سرم زدی، دفعه های قبل چی؟»
    در زدم و منتظر اجازه شدم. بعد از صدور اجازه!!! وارد شدم و روی یکی از صندلی های سوئیت دلباز عمه نشستم. روش رو از پنجره به طرف من برگردوند و گفت: پس بالاخره دیدیش؟!
    یه لحظه فکر کردم شاید عمه توی اتاق ها و آشپزخونه میکروفون کار گذاشته. بعد توی دلم خندیدم و منتظر شدم تا طبق عادت همیشگی که جمله ها رو با طمانینه و کوتاه کوتاه می گفت، بقیه ی حرفش رو بزنه. شاید فکر می کرد اینطوری تاثیر کلامش بیشتره: کبیری صبح زنگ زد.
    Ok ok گرفتم چی شد. وقتی سکوتش طولانی می شد یعنی اینکه من باید حرف می زدم: بله. دیدم.
    - اون خونه ی گذشته هاست... ما حتی عکس هاش رو هم جمع کردیم... و درباره ی سفرت؟؟؟!
    امیدوار بودم مستقیم از من نپرسه. کاش از نیکا می پرسید. به هر حال باید جواب می دادم: اون طور نبود که فکر می کردم. خوب پیش نرفت.
    خوشبختانه وارد جزئیات نشد.
    - قرار شده تعطیلات رو ... با خانواده ی فاخته باشیم... باید روی رفتارت دقت کنی... البته... اگر بخوای با ما باشی!
    خب. این آخرین چیزی بود که ممکن بود بخوام.
    - ممنون! فکر نمی کنم لزومی داشته باشه. خصوصاً با اتفاق دیشب.
    - به همین دلیل بهتره باشی... و... رفتارت رو با دکتر جبران کنی.
    خوب شد نمردیم و به داروساز ها هم گفتند «دکتر»
    - من خسته ام. باید برم.
    بلند شدم و بدن اجازه بیرون رفتم. این تنها حربه ای بودکه آخر این همه تشریفات و مزخرفات همیشه اعصابم رو آروم می کرد. برای عمه احترام زیادی قائل بودم. در واقع برام نمونه ای از یک زن دیکتاتور بود که خیلی از مردها رو روی انگشتش می چرخوند ولی جلوی این حس سرکشی خودمو در برابرش نمی تونستم بگیرم.

--

ادامه داره...

8. 518 کاربر از پست مهسا زهیری تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !mina , #فیروزه# , * حدیث * , **Silver Star** , *Laya* , *Leila* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *دختر توپولو* , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , .:BahaR:. , .Dreamy-girl. , .Fatemeh. , .HOMA. , .Mania. , .nahid , .ZeinaB. , /لاله/ , 0017949815 , 3p67 , 79shima , 85@HADIS , 870664182 , 890200721 , ==== , Abandokht , AFM.ANGEL , afroodit , aida_siasookhte , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amorist , ana43 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , ANNE , Anolin , aramesh_t , arezoO75 , arezoue , arghavan58 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asal-mzm , Asaljojo , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma-m , atefeh_49 , atena.amiri , AtI2020 , atra77 , Atrisa banu , atyek , autumn_dream_86 , ava s , ava.n , Ay San , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azam 24 , azita_esy , bahar.d65 , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran.amad , barni , Beautiful Jasmine , behnazhmz , best g!rl...SH , beste , blue berry , brain storm , carrie , cemira , d.pouya , D0nya , degeer , dokhtar_naz2020 , dozhd , dr.moonshine , dreams_queen , ebrahimi.fari , Elen , eli2 , elianoos , Elikanik , elin89 , elmira.t , elmirareza , estifen , eti98 , euruse , fadai , faezeh88 , fafa_f , faghatdream , fahime_kiticati , fani black 212 , farahnazzzz , farahnoush , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farisa , farnaz21 , FATEMEH HOSEINI , fatemeh2001 , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , fereshth , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , Frost , gandomsa , geniuse , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goominam , gord Afarid , gracious , hala , hana_m , Haniday , hanie 64 , hanie-ab , hanila , hany111 , harimeshgh , havijjo0nam , hediyeh_b , hezareh , hoaya , homa41 , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , hyunah , Ida.M , Irani , joana , k1368 , katoore , katy , katy f , khademre , khale rize , khiyal99 , kiana61 , kimberly , kiumars , krystall , Laali , leila.kh , leila93 , leyla71 , little princess , M mehrane , m0nire , m0zhdeh , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahi tak , mahnazmom , mahnaz_21 , mahooran , mahr0kh , mahsa.raad , mahsamoon , mahtab67 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , martany , martatt , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryami.aramesh , maryta , marzi marzi , marzie asemani , masi62 , masoumeh , math20 , mehraban.7 , mehrnoush_re , melodina , mfr60 , michka_61 , mina12MINA , mina91 , mini_mini , mint , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , Miss.Mania , mobina , moloud.m , monir1343 , moon shine , moshkot , mr8967 , N*A*Z*L*I , N*O*S*H*I*N , n.shina , naara , nafas.65 , Nahid72 , nairika , narciss , narges.r , Nargis-narcisse , nasimevasl19 , nasrin44 , nastaran86 , Nature , NAVA22 , nbanoo , nbm.1376 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , nenoy , New Age , nikoo87 , ninio , niyayeeeeeesh , noooor , noshafarin , nrezaii , nutty , oldooz bala , pantea1 , Pardis-F , pare , paria_pari , parisa mah , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parrr , parvazeh98 , patrin , pegah.a , pooyan65 , pure13 , Qeen , raha72. , rahaa_m , ramanava , ramesh20 , ramlin , rashno , ratanaz , redrose_love68 , reem1368 , Rehi 76 , reyhane rf , Rez1_ds , rezno , riitaa , Romina-77 , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozhina , rozita maryam , sabooha , sabouraneh , sada , saeide735 , Saeideh_82 , sahar.74 , SahariX , sahel_m , sam85 , sama717 , samir , samira1362 , sampadi , sana1994 , sanaz26 , sanaz_ , sang_e_saboor , sara angel , sara.77 , saratab , sarax , sedena , sefid65 , selina63 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh63 , sepidrokh , serentipiti , setare-samavat , setareh30 , setayesh_p995 , shadab1987 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shanti , sharmin.r , SheiTa , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin.a , shirshoor , shokaa , sila 120 , sima_a_111 , sipa , snow white97 , sogand.m , sogol 71 , soheiila , soheilam , Sokout , sola , somaye73 , some61 , somi somi , somy_kh , sonia1357 , Soogool , souraj , souri-s , star78 , star89 , Star_69 , star_crossed , strich , sura , sαвα , T.A.C 7 , t0ranj , tabasom02 , tama1011 , tandis2 , tarama , tarane20 , taraneh joon , Taraneh.n , taranomeabshar , The Wind , tinairn , titinaz , tondar1365 , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , vianna , vida62 , violet_mahtab , viyana* , wenela , XtavanaX , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , zahira , zahra.h , zahra@m , zahraaa60 , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziglernata , zina , zizi66 , zoooom , _NoNasH_ , ~*SaHaR*~ , ~Azita~ , ~moonlight~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , βαhαr , آتری , آناکارنینا7 , آنیتا , آواشیوا , اترون , ارغوان 67 , اقا ناز , الاجون , الناز گوگولی , الیمان , بازیگوش , بلور , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثمره 82 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانوم معلم , خوتلون , خیال غزل , دختر گرما , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دکور , روناک , رویای من او , رژلب , زوها , زکیه67 , ساقه طلایی , سالاوی , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شورم , صحرا73 , غزال- ارشیا , فاطمه م.ا , فتانه.پ , فرحناز65 , فسانه , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لیلیپوت , م.نوری , مادرم , مامان نی نی , ماه منیر , مدار2 , ملودی , مهر سام , مهستی , میم. , نازلی15 , نازک نارنجی , نامی , نسرین... , نسيا , نسیب , نغمه* , نفس اخر , نوشه , نگاه روشن , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , همیسا , ویشار , پازوکی , پاپلی , پرنا , پرهامه , پرواس , پروانه! , پونه* , چلیپا , کایرا.70 , کریستال , کفش دوزک , گلبو , گنجیشک , یاسمین.م , یواش , یگانه , •Aphrodite• , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.85
    تشکر از کاربر
    10,928
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

سلام
    بخش بعدی. لطفاً اگر دوستش دارید تشکر رو بزنید... ممنون (:

4
    روی صندلی جلوی مرسدس نشسته بودم و به این فکر می کردم که مثلاً قرار نبود برم. البته اگر نمی دونستم که اون مردک نمیاد و پیام و نیکا هم اصرار نمی کردند نمی رفتم. به خصوص که این چند روز در حال تصمیم گیری های مهم بودم. داخل رامسر بودیم و کمتر از 10 دقیقه ی دیگه به ویلا می رسیدیم. پیام و نیکا زودتر از ما حرکت کرده بودند که ویلا رو با کمک زن و مرد سرایدار مرتب کنند. چون حدود دو ماهی بود که کسی بهش سر نزده بود. من هم اگر حوصله ی صبح زود بیدار شدن رو داشتم باهاشون می رفتم و مجبور نبودم دو تا زن مسن که با خودشون هم حرف نمی زدند رو روی صندلی های عقب تحمل کنم.
    وقتی خیری ریموت در رو زد اولین چیزی که به چشمم خورد گالاردوی مشکی رنگی بود که کنار BMW پارک بود. کوله ی مسافرتیم رو از صندوق عقب برداشتم به طرف ساختمون رفتم. پیام با تیشرت و شلوارک روی پله های ورودی نشسته بود. با دیدن من تلفونش رو قطع کرد و توی جیبش گذاشت و گفت: چقد دیر کردید؟!
    - مگه نیکا نگفت این یارو نیست. ( و به گالاردو اشاره کردم) این که از صابخونه زودتر اومده!
    - شادوماد عزیز طاقت نداشت، با هم اومدند. ناهار هم اینجا بودند... مگه نیکا گفته بود نمیاد؟؟ (و با شیطنت به من نگاه کرد)
    - تو چرا دوست دخترت رو نیاوردی؟
    - نیست خیلی خونواده ی ریلکسی داریم.
    همون لحظه عمه از کنارمون رد شد و رو به پیام گفت: این چه لباسیه!!؟... دلم خوشه پسر دارم... خدا رحم کنه.
    و با تاسف وارد ویلا شد. جمله ی آخر تکه کلامش بود. من هم سر تکون دادم و گفتم: راست میگه دیگه! خجالت بکش.
    - برو تو ضعیفه. بلند می شما!
    با زانو به شونه اش زدم و بقیه ی پله ها رو بالا رفتم. همیشه با پسر ها راحت بودم تا جایی که ظرفیتشون اجازه می داد. ولی هیچ وقت رابطه ی جدی با کسی نداشتم. حتی از فکرش هم حالم بد میشد. ناخودآگاه از اینکه آینده م تکرار گذشته م بشه می ترسیدم. البته قیافه ی معمولی من هم کمک می کرد که کسی به فکر رابطه ی بیشتری با من نباشه.
    توی سالن دو تا شاخ شمشاد با کت و شلوار و کراوات نشسته بودند. به عمه حق دادم که به لباس پیام گیر بده. داشت براشون توضیح می داد که ما ناهار رو توی راه خوردیم و راحت باشند.
    من هم جلو رفتم و اول از همه به نیکا که مضطرب نگاهم می کرد، چشم غره رفتم و بعد با فرشید دست دادم و خوشامد گفتم. برای عموی مزخرفش هم سر تکون دادم که فقط بر و بر نگاهم کرد. همه چیز این آدم مسخره بود. عمویی که فقط 6 سال با برادرزاده ش اختلاف سنی داشت. پسر همسر دوم پدربزرگ فرشید بود و این صمیمیتشون ، اضافی به نظر می رسید.
    تنها کار مفیدی که کرده بودم این بود که تا عصر خواب بودم و توی جمع خونوادگی شون تنش ایجاد نکرده بودم. ساعت 6 عصر بود که با شلوار جین مشکی و بلیز آستین سه ربع سفید در حالی که طبق عادت همیشگی موهای بلند و سیاهم رو دم اسبی بسته بودم، از اتاق بیرون اومدم. یه آرایش سطحی داشتم که کنار نیکا زشت به نظر نرسم. همه از جمله مادر و خاله ی فرشید توی سالن نشسته بودند و خانواده ها دقیقاً رو به روی هم بودند. سلام و عصر به خیر گفتم و به طرف کاناپه ی نیکا و پیام رفتم که وقتی من نبودم همیشه مثل ماست یه جا می نشستند و به حرف های پیرزن ها گوش می دادند.
    اتوماتیک وار بین خودشون رو خالی کردند و من هم هیکل لاغر و کوچیکم رو جا دادم. پیام با خنده گفت: همیشه بین ما فاصله میندازی!
    طوری که فقط خودمون بشنویم گفتم: خفه! میخوام رو به روی آدلان بیگ بشینم.
    نیکا به پهلوم زد و گفت: به فامیلای حاج آقای من توهین نکن!
    من: توهین نکردم. تازه لقب دادم.
    پیام: یه چیزی تو مایه های «لورد»
    من: لیاقت نداری که...
    پیام: دیگه پنهون کاری بسه! همه مون فهمیدیم عاشقش شدی.
    نیکا ریز ریز خندید و من گفتم: خدایی تنها دختری که توی فامیل بهش ناخونک نزده منم. حالا بیرون فامیل ببین چیکار می کنه!!!
    پیام با لحن «خیابانی» : چه می کنه این آدلان بیگ.
    نیکا: من اینجا نشستم. محض اطلاع!
    پیام: تو که به حساب نمیای...
    هر سه می خندیدیم و تقریباً همه داشتند به ما نگاه می کردند و منظورشون این بود که «خفه شید!!»
    از اون جایی که قبلش این دو تا مثل بره نشسته بودند، عمه داشت برای من خط و نشون می کشید. خانوم هم که سعی می کرد طبق معمول منو آدم حساب نکنه، مشغول پوست گرفتن میوه بود.
    آفتاب کم کم داشت غروب می کرد و هنوز مدتی تا نارنجی شدن آسمون و دریا مونده بود. بلند شدم و به طرف تراس بزرگ رو به دریا و ساحل اطراف، رفتم که فضای داخل رو به هم نریزم. روی لبه دیواره ی آجری که چند قسمت گلدون داخلش داشت نشستم و به یکی از ستون ها تکیه دادم. دریا آروم بود. گه گاه یه موج کوچیک به ساحل میزد. چشم هام رو بستم و یاد بچگی هامون افتادم که 4 بار نزدیک بود توی همین دریای آروم غرق بشم. بابا با کتک و دعوا بیرونم کشیده بود و تا شب باهام حرف نزده بود. یه جورایی فکر می کرد من از قصد خودم رو توی آب میندازم. شاید هم حق داشت...
    چشم هامو که باز کردم پیام روی یکی از صندلی ها نشسته بود و به من نگاه می کرد. سکوت رو شکست و گفت: ناراحت شدی؟ بخوای باب میل اینا زندگی کنی از دست رفتی...
    - خود تو چرا رفتی فوری شلوارکتو درآوردی؟؟
    متوجه منظور من شد ولی با شوخی مسیر حرف رو منحرف کرد: اِ... مثل اینکه خوشت اومده بود. یادم باشه به این آدلان بیگ بگم برات شلوارک بپوشه.
    - من از سیاه سوخته ها خوشم نمیاد.
    - خاک بر سرت! الان برونز مده. اون بدبخت کلی پول خرج خودش میکنه. همون لحظه نیکا و فرسید و اون دوست عزیز! تشریف آوردند و من فقط گفتم: چه حلال زاده هم هست.
    نیکا گفت: داشتید پشت من حرف می زدید بی شعورا؟
    من و پیام فقط خندیدیم. رو به نیکا گفتم: بیا یه عکس فیسبوک پسند ازم بنداز.
    - گوشیم همراهم نیست.
    - پیام بده گوشیتو
    - تو جیب اون شلوارکه ست.
    هر هر خندیدیم و کسی نمی دونست واسه چی.
    رو به فرشید گفتم: گالیور اون گوشی رو رد کن بیاد!
    خندید و گفت: الان میرم میارم.
    - بگیر نیکا جان
    این جمله از همون دوست عزیز بود که گوشیش رو به طرف نیکا گرفته بود. نیکا گوشی رو گرفت و گربه ای نگاهم کرد. با خودم گفتم «با یه عکس که مدیون کسی نمیشم» بذار بگیره. و به نیکا گفتم: بگیر ! حق کمیسیون جناب دکتر رو هم بعداً پرداخت می کنیم.
    نیکا لبخند زد و با کلی تغییر زاویه و مسخره بازی عکس رو گرفت تا بعداً بلوتوث کنه.
    برای چند لحظه همه جا ساکت بود و فقط صدای حرف زدن آهسته ی مردها از گوشه ی تراس میامد. آرامش خاصی داشتم که بی ارتباط با هوای ابری و آسمون خاکستری با رگه های نارنجی نبود. ناگهان صدای پارس توی گوشم پیچید. به طرف پایین نگاه کردم و یه سگ کوچولوی سفید با خال های مشکی دیدم که دور باغچه های کوچیک وسط شن های درشت حیاط بالا و پایین می پرید. نیکا هم به نرده ها تکیه داده بود و با تعجب نگاهش می کرد. گفتم: این دیگه چیه؟
    - فکر کنم مال همسایه هاست.
    سگ انقدر کوچیک بود که می تونست از زیر سیم های اطراف ساحل رد بشه. توجه همه بهش جلب شده بود. که لحظه ذوق کردم که برم بغلش کنم. از لبه ی دیوار پایین پریدم و رفتم اون ور نرده ها که بپرم داخل حیاط. فاصله زیاد نبود و قبلاً بارها این کار رو کرده بودم. اما با دیدن دو جفت چشم و دو تا دهن باز بی خیال شدم و رفتم که از داخل خونه برم پایین. توی راه نیکا داد زد: بیارش منم بغل کنم.
    من دنبال سگ کرده بودم و ملت بالای تراس می خندیدند. سگ به طرف ساحل پشت ساختمون رفت و من با خودم گفتم «نکنه بیفته تو آب» و ایستادم تا جلوتر نره. صدای مردی از پشت سیم اومد که گفت: باز اومد اونور. بیا اینجا پسر خوب!
    مرد جوونی بود که کمی هم تپل بود و قیافه ی بانمکی داشت. گفتم: مال شماست؟ میشه بگید بیاد بغل من؟
    خندید و گفت: باشه. «گودو *» بیا اینجا. زود!
    سگ یه کم خیره نگاهش کرد و دم تکون داد. بعد رفت نزدیک سیم.
    - چه اسمی داره!! لابد زیاد انتظارشو کشیدید
    دوباره خندید و گفت: این تیکه رو خوب اومدی!
    بعد یه کم سگ رو از پشت سیم ناز کرد و گفت: بیا بگیرش.
    وقتی نزدیکش شدم نگهش داشت و خودش داد دستم. یه کم نازش کردم و گفتم: می برم خواهرم ببینه. منتظرت نمیذارم!!
    تاکید کرد که چیزی بهش ندیم بخوره و اجازه داد که برم. وقتی وارد تراس شدم پیام زیر گوشم گفت: با عالم و آدم تیک می زنی!
    - گمشو بابا... حالا خوبه منو میشناسی
    - چون میشناسمت میگم.
    و شروع کرد به خندیدن. من هم با اینکه گیج شده بودم به روی خودم نیاوردم.
    نیکا با احتیاط سرش رو ناز می کرد و «آخی» و «الهی» می گفت. بعد رو به فرشید گفت: یه دونه از اینا میگیری برام؟
    - الان نگاه نکن نازش می کنی! کلی درد سر داره!
    گودو رو عقب کشیدم و به پیام گفتم: این اردک نیست پیام! سگ ها خیار نمی خورند!
    - به تو چه؟ اصلاً بیا بغل عمو ببینم!
    آدلان که تا حالا ساکت بود با پوزخند گفت: چشماش به خودت رفته.
    سرم رو بلند کردم که دیدم با ابروی بالا رفته و شیطون نگاهم می کنه. احتمالا توهین کرده بود ولی من حوصله جنگ اعصاب نداشتم و جواب ندادم. وقتی گودو رو بر می گردوندم به چشم هاش خیره شدم. راست می گفت خیلی شبیه چشم های من بود. سیاه ، اون قدر سیاه که مردمک چشم قابل تفکیک نبود و ناخودآگاه احساس ترس و ناامنی ایجاد می کرد.

* در انتظار گودو، نام نمایشنامه ی معروفی از ساموئل بکت است.

------
    ادامه داره...

10. 504 کاربر از پست مهسا زهیری تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !mina , #فیروزه# , * حدیث * , **Silver Star** , *Laya* , *Leila* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *sogol* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , .:BahaR:. , .Dreamy-girl. , .Fatemeh. , .HOMA. , .Mania. , .nahid , .ZeinaB. , /لاله/ , 0017949815 , 79shima , 85@HADIS , 870664182 , 890200721 , ==== , Abandokht , abien , AFM.ANGEL , afroodit , aida_siasookhte , Aisa_lluvia , alone nurse , Altin ay , amini2004 , amirhosseinac , amorist , ana43 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , arezoue , arghavan58 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asal-mzm , Asaljojo , aseman_82 , ashoka , asma-m , atefeh_49 , atena.amiri , AtI2020 , atra77 , Atrisa banu , atyek , autumn_dream_86 , ava s , ava.n , Ay San , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azam 24 , bahar.d65 , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran.amad , barni , Beautiful Jasmine , behnazhmz , best g!rl...SH , beste , blue berry , brain storm , carrie , cemira , d.pouya , D0nya , darya19 , degeer , divandary , dokhtar_naz2020 , dozhd , dr.moonshine , ebrahimi.fari , Elen , eli2 , elianoos , Elikanik , elmira.t , elmirareza , eti98 , euruse , fadai , faezeh88 , fafa_f , faghatdream , fahime_kiticati , fani black 212 , farahnazzzz , farahnoush , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farisa , farnaz21 , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , Frost , gandomsa , geniuse , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goominam , gord Afarid , gracious , hala , hana_m , Haniday , hanie 64 , hanie-ab , hanila , hany111 , harimeshgh , havijjo0nam , hediyeh_b , hezareh , hoaya , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , hyunah , Ida.M , Irani , joana , katoore , katy , katy f , khademre , khiyal99 , kolaghermezi , krystall , Laali , leila.kh , leila93 , leyla71 , little princess , M mehrane , m0nire , m0zhdeh , M@R@L , mah banoo , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahi tak , mahnazmom , mahnaz_21 , mahooran , mahr0kh , mahsa.raad , mahsadina , mahsamoon , mahtab67 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , Maman fariba , mamanekasra , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , martany , martatt , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryami.aramesh , maryta , marzi marzi , marzie asemani , masi62 , masoumeh , math20 , mehraban.7 , mehrnoush_re , melodina , mfr60 , michka_61 , mina12MINA , mina91 , mini_mini , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , Miss.Mania , mobina , mojgan am , moloud.m , monir1343 , moon shine , moshkot , mr8967 , N*A*Z*L*I , N*O*S*H*I*N , n.a. , n.shina , naara , nafas.65 , Nahid72 , nairika , narciss , narges.r , Nargis-narcisse , nasibe1388 , nasimevasl19 , nasrin44 , nastaran86 , Nature , NAVA22 , nbanoo , nedaj , negar.n1000 , negin17 , nenoy , New Age , nikoo87 , ninio , niyayeeeeeesh , noooor , noshafarin , nrezaii , nutty , oldooz bala , pantea1 , Pardis-F , pare , paria_pari , parikhoshgel90 , parisa mah , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parrr , parvazeh98 , patrin , pegah.a , pooyan65 , pure13 , R ! R a , raha72. , rahaa_m , ramanava , ramesh20 , ramlin , rashno , redrose_love68 , reyhane rf , Rez1_ds , reza9000 , rezno , riitaa , Romina-77 , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozak_95 , rozhina , rozita maryam , sabooha , sabouraneh , sada , saeide735 , Saeideh_82 , sahel_m , sam85 , sama717 , samir , samira1362 , sampadi , sana 88 , sana1994 , sanaz26 , sanaz_ , sang_e_saboor , sara angel , sara.77 , saratab , sarax , sasbh2 , sedena , sefid65 , selina63 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh63 , sepidrokh , serentipiti , setare-samavat , setareh30 , setayesh_p995 , sete , shadab1987 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shanti , sharmin.r , SheiTa , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirin.a , shirshoor , shokaa , sh_karan , sila 120 , sima_a_111 , sipa , sogand.m , sogol 71 , soheiila , soheilam , Sokout , some61 , somi somi , somy_kh , souraj , souri-s , star78 , star89 , Star_69 , star_crossed , strich , sura , sαвα , T.A.C 7 , t0ranj , tabasom02 , tama1011 , tandis2 , tarama , taraneh joon , Taraneh.n , taranomeabshar , The Wind , tinairn , titinaz , tondar1365 , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , vianna , vida62 , violet_mahtab , virgo61 , viyana* , wenela , XtavanaX , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , zahra.h , zahra@m , zahraaa60 , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziglernata , zina , zizi66 , zoooom , _SarA_ , ~*SaHaR*~ , ~Azita~ , ~moonlight~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , βαhαr , آتری , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , اترون , اتوسا , ارغوان 67 , اقا ناز , الاجون , الیمان , ام كلثوم , بازیگوش , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثمره 82 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرس قهوه ای , خوتلون , خیال غزل , دختر گرما , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دکور , رویای من او , رژلب , زوها , زکیه67 , ساقه طلایی , سالاوی , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شورم , صحرا73 , غزال- ارشیا , فاطمه م.ا , فتانه.پ , فرحناز65 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , م.نوری , مامان نی نی , ماه منیر , مدار2 , ملودی , منا معیری , مهر سام , مهستی , میم. , نازک نارنجی , نامی , نسرین... , نسيا , نفس اخر , نوشه , نگاه روشن , نگاه7732 , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , همیسا , ویشار , پازوکی , پاپلی , پرنا , پرهامه , پرواس , پروانه! , پونه* , چلیپا , کایرا.70 , کریستال , کفش دوزک , گلبو , یاسمین.م , یواش , یگانه , •Aphrodite• , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.85
    تشکر از کاربر
    10,928
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

ادامه ی 4
    پست بعدی فردا...

هوا کاملاً تاریک شده بود و من بعد از یه دوش کوتاه با شلوار جین آبی و سویی شرت صورتی که کلاهش رو روی سرم کشیده بودم تا سرما نخورم، پشت میز شام بودم و سعی می کردم به چرت و پرت های خاله ی فرشید و مامان نیکا گوش نکنم. طبق یه عادت تشریفاتی میز شام توی مهمونی ها بیشتر جای میتینگ بود تا شام خوردن. که البته سر من هم بی کلاه نموند چون خاله ی فرشید رو به من پرسید: دخترم شما چند سالته؟
    لحن کلامش جوری بود که انگار بپرسی «کلاس چندمی؟» به عمه نگاه کردم که بعد از یه نگاه به سر تا پای من انگار که به کل از من ناامید شده باشه مشغول خوردن شد. حس تعلق عجیبی به عمه داشتم و دلم نمی خواست که همیشه اعصابش رو خورد کنم. به لباس های رسمی نیکا و بقیه نگاه کردم و گفتم: سن و سال ربطی به لباس پوشیدن نداره. مجبور نیستیم خودمونو پیر تر نشون بدیم!
    صدای عمه بلند شد: نارینه! غذات سرد شد.
    چیزی نگفتم و مشغول خوردن شدم. که آدلان بحث رو ادامه داد: «نارینه» چه معنایی داره؟
    می دونستم از سوالش منظوری داره. نگاهش رو به من منتظر بود و چند صندلی اون طرف تر نشسته بود.
    - نمی دونم. یه اسم محلیه.
    - کجا؟
    حالا مگه ول کن بود. با تاکید گفتم: نمی دونم!
    - شرط می بندم حتی نمی دونی فامیلیت از کجا اومده.
    خب. دقیقاً به هدف زده بود. اعصاب من به اینجا که می رسید واقعاً کم میاورد. حتی نتونستم چیزی بگم. چی می گفتم. «پدرم نمیخواست فامیلی ش روی من باشه» ؟ روی هوس های جوونی ش!!
    پیام به جای من گفت: آقای فاخته میز شام جای بحث های کلیشه ای نیست! نیکا سالاد رو لطف می کنی؟
    نیکا سریع ظرف رو داد و گفت: خودم درست کردم! سسش هم دست سازه.
    و خندید تا جو رو عوض کنه. ولی مردک دوباره ادامه داد: وقتی مدام به بزرگ تر از خودت توهین می کنی. بد نیست یه نگاهی هم به گذشته خودت بندازی!
    اون لحظه هر چیزی ممکن بود از دهنم خارج بشه. از قصد زبونم رو آزاد گذاشتم: گذشته منو آدم هایی مثل شما ساختند! شما بهتره به فکر حال خودت باشی تا گذشته ی من.
    برای یه لحظه همه ساکت شدند و حتی صدای قاشق و چنگال خانوم که برای نشون دادن بی تفاوتی ش بود، هم نمیومد.
    - زندگی من به خودم مربوطه!
    - پس بذارید زندگی مردم هم به خودشون مربوط باشه.
    و بدون منتظر شدن برای جواب به سمت اتاق رفتم و آخرین چیزی که دیدم یه جفت چشم خاکستری عصبانی بود.
    ساعت از 10 صبح گذشته بود و من روی تخت نشسته بودم و نمی دونستم باید چکار کنم تا وقت بگذره و عصر برگردیم تهران. اگر پرایدم تعمیرگاه نبود و آورده بودمش همون دیشب بر می گشتم. با تنهایی و بی کاری مشکلی نداشتم. حتی راحت تر هم بودم ولی به خاطر اینکه کسی فکر نکنه من تقصیرها رو گردن خودم انداختم، با یه جین مشکی و پیراهن مشکی و یه کلاه کابویی مشکی توی دستم، رفتم که دور و بر ویلا قدم بزنم. البته قبلش یه سری به آشپزخونه زدم و به جز چای چیزی پیدا نکردم. احتمالاً تنبیه کار دیشبم بود که کسی سراغم نیومده بود. حتی اهمیتی هم برام نداشت. سر و صدا ها از پشت ویلا میومد که هم صندلی هاش زیر سایه بون بود و هم تخت هایی برای آفتاب گرفتن داشت و در فاصله کمی از دریا بود. در واقع ساحل اختصاصی ویلا.
    به همون طرف حرکت کردم. یادم میومد که بابا همیشه همون جا آفتاب می گرفت و من و پیام و نیکا یواشکی توی جیب لباس هاش شن می ریختیم. آرمان هم به عنوان پسر ارشد بابا همه رو لو میداد. برای چندمین بار از حرف های دیشبم پشیمون شدم. چون در واقع به پدر و مادر خودم توهین کرده بودم. یکی از ماشین ها نبود. یعنی خاله ی فرشید رفته بود. ولی گالاردو سر جاش بود. مطمئن بودم که هست. چون با رفتنش خودش رو زیر سوال می برد.
    خیلی راحت و جدی روی یکی از صندلی ها نشستم و به عمه و خانوم و مادر فرشید صبح به خیر گفتم. نیکا و فرشید و عموش کمی دورتر قدم می زدند و پیام هم دراز کشیده بود و اصلا منو ندید.
    عمه پرسید چیزی خوردم یا نه. که کوتاه جواب دادم «بله»
    چند دقیقه ی بعد نیکا سراغم اومد و با هم کنار پیام ایستادیم.
    - چیه؟ چرا مثل نکیر و منکر بالا سر من وایسادید؟!
    چیزی نگفتم و یه گوشه نشستم و زانو هامو بغل کردم. نیکا نگاهی به پیام کرد و چیزی نگفت.
    پیام نیم خیز شد و گفت: گمشو! تو که پوست کلفت تر از این حرف ها بودی!
    - یه چیزی ذهنم رو مشغول کرده.
    نیکا : مربوط به دیشب؟
    - آره! یکی از جمله های دیشب بد جوری روی اعصابمه.
    هر دو منتظر نگاهم می کردند رو به نیکا گفتم: تو از کی تا حالا سالاد درست می کنی؟
    یه دفعه هر سه تا بلند زدیم زیر خنده و نیکا گفت: بی شعور!
    - می بینم که مشغول آفتاب گرفتن هستند! البته با لباس!!!
    و ریز ریز خندیدیم. بلند شدم و کلاه رو روی سرم گذاشتم و به طرف دریا رفتم. هنوز دور نشده بودم که پیام داد زد: هی! کابوی! نمی دونستم انقد به رشته ی تحصیلی ت علاقه داری.
    شروع کرد به خندیدن. حتی نیکا هم که کنار فرشید نشسته بود می خندید.
    - درک چنین رشته هایی لیاقت می خواد که تو نداری.
    و با دست به سر تا پاش که حالا نشسته بود اشاره کردم.
    - آره خب. دنیا که فقط اقتصاددان لازم نداره (به خودش اشاره کرد) دام پرور هم می خواد.
    حالا تقریباً همه داشتند می خندیدند. اون آقایی هم که تا الان اخم کرده بود و با گوشیش ور می رفت، نیشش باز شده بود. تی شرت سفید روی پوست تیره ش خیلی توی چشم بود و هر کاری می کردی باز هم توجه ات رو جلب می کرد.
    فرشید با لبخند گفت: البته الان پول خوبی از این رشته ها در میاد.
    خندیدم و گفتم: اتفاقا قصدشم دارم.
    فرشید: جداً؟
    پیام: آره! قراره استخر ماهی بزنه. قول داده منو هم به عنوان کارگر! استخدام کنه.
    من: چه اعتماد به نفس کاذبی! عزیزم قراره به عنوان ماهی استخدامت کنم...!
    بعد از این جمله دویدم که دستش بهم نرسه. ولی رسید و طبق عادتش گلوم رو از پشت گرفت و فشار داد و با ببخشید ببخشید ِ من ول کرد.
    کلاهم رو برداشتم و روی یکی از صندلی ها نشستم. ساعت 11 بود و تا یه ساعت دیگه نهار آماده بود. بی خیال به دریا نگاه می کردم که فرشید گفت: نیکا میگه تصمیمت جدیه! آره؟
    - بله. ولی باید قبلش خیلی مطالعه و تحقیق کنم. من فقط چند واحد در این رابطه پاس کردم که این در واقع یعنی هیچی.
    - دقیقاً من هم می خواستم همینو گوشزد کنم. به خصوص که ما با این جور مراکز مشارکت داریم. می دونم که سال ها تلاش کردند و ضرر دادند تا به سود رسیدند.
    - به هر حال من اگر بخوام کاری مرتبط با رشته م داشته باشم باید همین کار رو کنم. چاره ای ندارم. چون پرورش دام و طیور اگر به ضرر بیفته خیلی هنگفته و مشتری خرد هم نمیشه براش جور کرد و دستت توی بازار بسته مسشه.
    - شاید بتونم به یکی از عمده فروش هامون که در واقع دوست ما هم هست، معرفی ت کنم. آقای...
    و به طرف عموش که با چشم های درشت شده و اخم نگاهش می کرد برگشت و حرفش رو ادامه نداد. این هم از فواید کار کردن با عمویی که 6 سال ازت بزرگتره و احساس سرپرستی می کنه!!! که یعنی میشه 35 ساله و اون رگه های خاکستری روی شقیقه هاش صرفاً جهت خوشگلیه تا سن و سال و... چشم هام رو از صورتش که حالا با غرور نگاهم می کرد جدا کردم و سعی کردم به روی خودم نیارم که داشتم دید می زدمش!
    باید به نیکا بگم مخ فرشید رو بزنه که آدرس اون یارو رو بگیره، بقیه ش با خودمه. با صداش که انگار مخاطبش منم به طرفش برگشتم. در حالیکه باورم نمیشد بعد از دعوای دیشب باز هم با من حرف بزنه. گفت: بلوتوثت رو روشن کن! نمیخوام عکست تو گوشیم بمونه.
    نه. مثل اینکه هنوز آدم نشده: پاکش کنید. نمی خوامش!
    و به طرف خونه رفتم.

------
    ادامه داره...

12. 484 کاربر از پست مهسا زهیری تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !mina , #فیروزه# , * حدیث * , **Silver Star** , *Leila* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .nahid , .ZeinaB. , 0017949815 , 79shima , 85@HADIS , 870664182 , 890200721 , ==== , aazziinn , abien , AFM.ANGEL , afroodit , aida_siasookhte , Aisa_lluvia , akram 63 , Altin ay , amini2004 , amorist , ana43 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , arezoO75 , arezoue , arghavan58 , Arrosha , asal-1412 , asal-mzm , Asaljojo , aseman_82 , ashoka , asma-m , atefeh_49 , atena.amiri , AtI2020 , atra77 , Atrisa banu , atyek , autumn_dream_86 , ava s , ava.n , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azam 24 , azita_esy , bahar.d65 , bahare RE , BaharәH , BAHREMAND , banoojun , baran.amad , barni , Beautiful Jasmine , behnazhmz , best g!rl...SH , beste , blue berry , carrie , cemira , chobiiin , d.pouya , D0nya , darya19 , degeer , divandary , dokhtar_naz2020 , dozhd , dr.moonshine , ebrahimi.fari , Elen , eli2 , elianoos , Elikanik , elmira.t , elmirareza , eti98 , euruse , fadai , faezeh88 , fafa_f , faghatdream , fahime_kiticati , fani black 212 , farahnoush , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farisa , farnaz21 , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , Frost , gandomsa , geniuse , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goominam , gord Afarid , gracious , hala , Hanak , hana_m , Haniday , hanie-ab , hanila , hany111 , harimeshgh , havijjo0nam , hediyeh_b , hezareh , hoaya , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , hyunah , Ida.M , Irani , joana , k1368 , katoore , katy , katy f , khademre , khiyal99 , kolaghermezi , krystall , Laali , leila.kh , leila93 , leyla71 , little princess , M mehrane , m0nire , m0zhdeh , M@R@L , mah banoo , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahi tak , mahnazmom , mahnaz_21 , mahooran , mahr0kh , mahsa.raad , mahsamoon , mahtabi22 , MAJJI , malenie , mamanekasra , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , martany , martatt , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryami.aramesh , maryta , marzi marzi , marzie asemani , masi62 , masoumeh , math20 , mehraban.7 , mehrnoush_re , melodina , mfr60 , michka_61 , mina91 , mini_mini , mishapasha , misha_joon , misha_kavir , miss maryam , mobina , moloud.m , monir1343 , moon shine , moshkot , mr8967 , N*A*Z*L*I , N*O*S*H*I*N , n.shina , naara , nafas.65 , Nahid72 , nairika , narciss , narges.r , narsis nana , nasimevasl19 , nasrin44 , nastaran86 , NAVA22 , nbanoo , nedaida55 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , nenoy , New Age , nikoo87 , ninio , niyayeeeeeesh , noooor , noshafarin , nrezaii , nutty , oldooz bala , pantea1 , Pardis-F , pare , paria_pari , parisa mah , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parrr , parvazeh98 , patrin , pure13 , Qeen , rahaa_m , ramanava , ramesh20 , ramlin , rashno , redrose_love68 , rezno , riitaa , Romina-77 , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozak_95 , rozita maryam , sabooha , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , SahariX , sahel_m , sam85 , sama717 , samir , samira1362 , sampadi , sana 88 , sana1994 , sanaz26 , sanaz_ , sang_e_saboor , sara angel , sara.77 , saratab , sarax , sasbh2 , sedena , sefid65 , selina63 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh63 , sepidrokh , serentipiti , setare-samavat , setareh30 , setayesh_p995 , sete , shadab1987 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shanti , sharmin.r , SheiTa , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirshoor , shokaa , sh_karan , sila 120 , sima_a_111 , sipa , sogand.m , sogol 71 , soheiila , Sokout , somaye73 , some61 , somy_kh , souri-s , star78 , star89 , Star_69 , star_crossed , strich , sura , sαвα , T.A.C 7 , tabasom02 , tama1011 , tandis2 , tarama , taraneh joon , Taraneh.n , taranomeabshar , The Wind , tinairn , titinaz , tondar1365 , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , vianna , vida62 , violet_mahtab , viyana* , wenela , XtavanaX , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , zahra.h , zahra@m , zahraaa60 , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziglernata , zina , zizi66 , zoooom , _NoNasH_ , _SarA_ , ~*SaHaR*~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~moonlight~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتری , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , اترون , اتوسا , ارغوان 67 , الاجون , الیمان , ام كلثوم , اهورای , بازیگوش , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثمره 82 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرس قهوه ای , خوتلون , خیال غزل , دختر گرما , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دکور , رویای من او , رژلب , زهرا گل , زوها , زکیه67 , ساقه طلایی , سالاوی , سانازارمان , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , شاپررک , شاپرک13 , شبنم , شورم , غزال- ارشیا , فاطمه م.ا , فتانه.پ , فرحناز65 , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , م.نوری , مادرم , مامان نی نی , ماه منیر , محبوبه_م , مدار2 , ملودی , منا معیری , مهر سام , مهستی , میم. , نازک نارنجی , نامی , نسرین... , نسيا , نسیب , نــاز نوش , نفس اخر , نوشه , نگاه روشن , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , همیسا , ویشار , پازوکی , پاپلی , پرنا , پرهامه , پرواس , پروانه! , پریسا110 , چلیپا , کاساندا , کایرا.70 , کریستال , کفش دوزک , یاسمین.م , یواش , یگانه , •Aphrodite• , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.85
    تشکر از کاربر
    10,928
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

سلام
    پست صبح رو میذارم. بعدی رو بعد از ظهر...

5
    قبلا که هنوز صاحب ملک نشده بودم برام راحت بود که توی خونه بشینم و منتظر اتفاق باشم. اما حالا می خواستم همه چیز سریع تر بگذره و بتونم روی پای خودم بایستم. حتی دوست داشتم از امارت برم. تنها چیزی که منو اینجا نگه می داشت این بود که بعد از ازدواج نیکا، این خونه به خصوص عمه نیاز به کسی داشت که کار ها رو سر و سامون بده. مطمئن بودم که پیام وقتی از سربازی برمی گشت، می رفت یه گوشه ی دنیا و پول هاش رو خرج می کرد. شاید الان دم از تجارت می زد و می خواست شرکت صادرات پدرش رو مدیریت کنه ولی بعد از یه مدت بی خیالش می شد. همونطور که برادرش پوریا نمی خواست بره ولی الان سوئد بود. یا آرمان نمی خواست ما رو تنها بذاره ولی الان دبی بود. حتی شاید نیکا هم از ایران می رفت.
    توی همین فکرها بودم که متوجه شدم، رسیدم. پراید رو جلوی در پارک کردم. بار اول حال خوشی نداشتم. اینبار اومده بودم که کامل ببینمش. دوباره با دیدن ویلا همون حس مالکیت به وجودم چنگ انداخت. تصمیم گرفتم به خاطر اینکه پشیمون نشم و بتونم آینده م رو بسازم، دیگه برای دیدن اینجا نیام. همون جا با نیکا تماس گرفتم که نتیجه ی حرف زدن با فرشید رو بهم بگه. که گفت: فرشید دوست نداره دور از چشم عموش کاری کنه.
    البته خودم حدس می زدم و ادامه داد: رفته از خود عموش بخواد که هم آدرس بده هم با دوستش تماس بگیره.
    - لعنت. نیکا اینطوری که آبروی من میره.
    - بی ادب! تو که اون روز باهاش حرف می زدی.
    - یه جمله در حد خدافظی بود. باید خیلی احمق باشه که قبول کنه.
    - حالا نمی کشتت که.
    - بی خیال. لطف کردی. از فرشید هم تشکر کن.
    - خواهش! خبرشو بهت میدم.
    - نمیخواد. خودم جوابشو می دونم.
    دو ساعت بعد من با دهن باز روی تخت اتاقم نشسته بودم و به نیکا نگاه می کردم که با لبخند می گفت: قبول کرد تو رو به دوستش معرفی کنه و سفارش کنه که درباره ی پرورش ماهی هرچی لازم داری بهت یاد بده. فقط...
    ابروم رو بالا انداختم و گفتم: فقط چی؟
    - فرشید میگه باید یه جورایی از دلش دربیاری.
    مشکوک نگاهش کردم: فرشید میگه؟؟؟!
    - عموش گفته «من چه جوری برای کسی که اون همه بهم توهین کرده و حتی حاضر نشده عذرخواهی کنه کاری انجام بدم؟» خب راستم میگه دیگه!
    - خب... خودت هم می دونی که این کار رو می کنم.
    - آره. فردا میریم شرکت اصلیشون. منم با فرشید قرار دارم.
    - هنوز نمی خوایید چیزی رو رسمی کنید؟
    روی صندلی کامپیوتر نشست و گفت: چرا! همین امروز با مامان حرف می زنم که زنگ بزنه بهشون. فردا هم قراره با فرشید بیفتیم دنبال کارهای آزمایش خون.
    - جدی! خوبه! می خوای من مامانتو راضی کنم؟ آخه خانوم علاقه ی شدیدی به من داره...
    هر دو خندیدیم و گفت: چرا صبح غیبت زد؟ پیام ناراحت شد.
    - نمیخوام هر سری که از مرخصی برمی گرده مراسم گریه کنون راه بندازیم.
    - دیوونه!

فصل دوم
    1
    نیکا از من خدافظی کرد و رفت که توی ماشین منتظر فرشید بمونه. من دنبال فرشید راه افتادم که منو به اتاق عموش که انتهای یه راهروی بلند با کفپوش و دیوارهای خاکستری بود، راهنمایی کنه. فرشید بدون در زدن و حتی اجازه از منشی که توی سالن پشت میزش بود، در رو باز کرد و توی قاب در قرار گرفت و گفت: دکتر! خانوم جلالی برای دیدنتون اومدن.
    صدای محوی از داخل اومد: کدوم جلالی؟
    - خواهر خانم فرخ نژاد
    خودمم از حرفش خنده م گرفت. فرشید در رو تا نیمه بست و گفت: عصبانی ش نکنی. می خوای بمونم.
    خندیدم و گفتم: نگران عموتون نباشید. من زورم بهش نمی رسه.
    یه لبخند قشنگ تحویلم داد که حدس زدم نیکا عاشق همین یه موردش شده: نگران تو ام!!
    10 دقیقه بود که روی کاناپه ی چرم جلوی میزش نشسته بودم و اون فقط چشم هاش رو روی کاغذهای جلوش می خرخوند و گاهی یه جمله به مرد پشت میز کناریش می گفت.
    اصلاً فکر نمی کردم آدمی باشه که اتاق ریاستش رو با دو نفر دیگه که ظاهراً رابطه ی خیلی دوستانه ای هم باهاشون داشت، شریک بشه. به خصوص وقتی کل این تشکیلات و کارخونه ها و تولیدی هایی که تحت پوشش این شرکت قرار داشت، مال خودش بود. میزش آخرین میز و کنار پنجره بود. دست چپم رو زیر چونه زده بودم و به دسته ی کاناپه تکیه داده بودم و مشغول نگاه کردن به آدم های اتاق بودم. حالا شده بود 15 دقیقه و کاملاً واضح بود که این کارش فقط برای تحقیر منه. شاید انتظار داشت برم جلوش زانو بزنم و طلب بخشش کنم!!!
    به طرف میزش رفتم و دست هامو لبه ی میز گذاشتم و بهش تکیه دادم و منتظر شدم که سرش رو بلند کنه. وقتی انتظارم طولانی شد گفتم: عذر می خوام! اگر وقت مناسبی نیست. من می تونم یه روز ...
    سرش رو بلند کرد و با وجود قد تقریباً کوتاه من، با زاویه ی کمی بهم زل زده بود. این نزدیک ترین فاصله ای بود که تا به حال داشتیم و رگه های آبی توی خاکستری چشم هاش پیدا بود که یه لحظه حس بدی بهم منتقل کرد. پدرم مرد خوش قیافه ای بود که البته چیزی از زیبایی ش به من نرسیده بود ولی باعث شده بود که از مرد های خوش قیافه بدم بیاد.
    همه ی این فکر ها بیشتر از دو ثانیه طول نکشید و من جمله م رو کامل کردم: دیگه مزاحم بشم.
    - خوبه خودت هم می دونی مزاحمی!
    صدای خنده ی آرومی از میز های دیگه بلند شد. خودم رو جمع و جور کردم و با کنایه و طنز زیرپوستی گفتم: از اونجایی که دوست شما تنها پرورش دهنده ی ماهی جهانه. من یه متن عفونامه تنظیم کردم که اگر اجازه صادر کنید، قرائت می کنم.
    صدای خنده واضح تر شده بود و دو مرد با تعجب به ما نگاه می کردند که از جاش بلند شد و اول به اون ها چشم غره رفت که ساکت شدند. بعد با عصبانیتی که تا حالا ازش ندیده بودم و کمی هم منو می ترسوند گفت: جایگاهم بهم اجازه نمیده جوابتو بدم. بفرمایید بیرون.
    کیفم رو از روی کاناپه برداشتم و گفتم: خودمم قصد موندن نداشتم.
    - گمشو بیرون!
    اعصابم داغون شده بود. من تقصیری نداشتم ولی اون هر بار همه ی کاسه کوزه ها رو سر من میشکوند. تا نیمه های اتاق رسیده بودم که نتونستم جلوی خودمو بگیرم و گفتم: عقده ای!
    و واقعاً هم نظرم درباره ش همین بود. چند قدم بیشتر نرفته بودم که حس کردم بازوی چپم داره کنده میشه. با عصبانیت منو به طرف در کشوند و در حالی که با ناباوری و بهت به حرکاتش نگاه می کردم در رو باز کرد و منو بیرون انداخت که محکم به دیوار راهروی خاکستری خوردم و در با صدای بلند بسته شد. حس کردم که از این رنگ متنفرم. تا حالا فکر می کردم که خودم دیوونه ام ولی حالا فهمیده بودم که دیوونه تر از من هم هست. حتی فکر کردن به اتفاق چند لحظه ی پیش هم غیر واقعی به نظر می رسید.

---------
    ممنون.
    ادامه داره...

ویرایش توسط مهسا زهیری : 1391,07,30 در ساعت ساعت : 23:20

14. 465 کاربر از پست مهسا زهیری تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !mina , #فیروزه# , * حدیث * , **Silver Star** , *Leila* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Lily , -ShaDi- , .Dreamy-girl. , .HOMA. , .Mania. , .nahid , .ZeinaB. , 0017949815 , 79shima , 85@HADIS , 870664182 , 890200721 , ==== , aazziinn , abien , AFM.ANGEL , afroodit , aida_siasookhte , Aisa_lluvia , alone nurse , Altin ay , amini2004 , amorist , ana43 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , arezoue , arghavan58 , Arrosha , Asaljojo , aseman_82 , ashoka , asma-m , atefeh_49 , atena.amiri , AtI2020 , atra77 , Atrisa banu , atyek , autumn_dream_86 , ava s , ava.n , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azam 24 , bahar.d65 , bahare RE , BaharәH , BAHREMAND , banoojun , baran.amad , barni , Beautiful Jasmine , behnazhmz , behzadi , beste , bikari , blue berry , carrie , cemira , chobiiin , d.pouya , dada1 , darya19 , degeer , divandary , dokhtar_naz2020 , dozhd , dr.moonshine , Elen , eli2 , elianoos , Elikanik , elmira.t , elmirareza , eti98 , euruse , fadai , faezeh88 , fafa_f , faghatdream , fahime_kiticati , fani black 212 , farahnazzzz , farahnoush , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farisa , farnaz21 , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , fk-osh-d , flavia , fouji , Frost , gandomsa , geniuse , ghazal rad , ghorob89 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goominam , gord Afarid , gracious , hala , Hananesh , hana_m , Haniday , hanie-ab , hanila , harimeshgh , hediyeh_b , hezareh , hoaya , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , hyunah , Ida.M , Irani , joana , k1368 , katoore , katy f , khademre , khiyal99 , kiana61 , kolaghermezi , krystall , Laali , leila.kh , leila93 , leyla71 , little princess , M mehrane , m0nire , m0zhdeh , M@R@L , mah banoo , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahi tak , mahnazmom , mahnaz_21 , mahooran , mahr0kh , mahsa.raad , mahsamoon , mahtab67 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , mamanekasra , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , martany , martatt , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryami.aramesh , maryta , marzi marzi , marzie asemani , masi62 , masoumeh , math20 , mehraban.7 , mehrnoush_re , melodina , mfr60 , michka_61 , mina12MINA , mina91 , mini_mini , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , mobina , moloud.m , monir1343 , moon shine , moshkot , mr8967 , N*A*Z*L*I , N*O*S*H*I*N , n.shina , naara , nafas.65 , Nahid72 , nairika , narciss , narges.r , nasimevasl19 , nasrin44 , nastaran86 , Nature , NAVA22 , nbanoo , nedaj , negin17 , nenoy , New Age , nikoo87 , niyayeeeeeesh , noooor , noshafarin , nrezaii , nutty , oldooz bala , pantea1 , Pardis-F , pare , paria_pari , parisa mah , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parrr , parvazeh98 , patrin , pure13 , Qeen , rahaa_m , ramanava , ramesh20 , ramlin , rashno , redrose_love68 , reyhane rf , Rez1_ds , reza9000 , rezno , riitaa , Romina-77 , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozita maryam , sabooha , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , SahariX , sahel_m , sam85 , sama717 , samir , samira1362 , sampadi , sana 88 , sana1994 , sanaz26 , sanaz_ , sang_e_saboor , sara angel , sara.77 , sarax , sedena , sefid65 , selina63 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh63 , sepidrokh , serentipiti , setare-samavat , setareh30 , setayesh_p995 , sete , seti , shadab1987 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shanti , sharmin.r , SheiTa , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirshoor , shokaa , sh_karan , sila 120 , sima_a_111 , sipa , sogand.m , soheiila , Sokout , somaye73 , some61 , somy_kh , souri-s , star78 , star89 , Star_69 , star_crossed , strich , sura , sαвα , T.A.C 7 , tabasom02 , tama1011 , tandis2 , tarama , taraneh joon , taranomeabshar , The Wind , tiger1978 , tinairn , titinaz , tondar1365 , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , vianna , vida62 , violet_mahtab , viyana* , wenela , XtavanaX , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , zahira , zahra.h , zahraaa60 , Zahra_niki , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , zina , zizi66 , zoooom , _NoNasH_ , _SarA_ , ~*SaHaR*~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~moonlight~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتری , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , اترون , اتوسا , ارغوان 67 , اقا ناز , الاجون , الناز گوگولی , الیمان , بارانها , بازیگوش , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثمره 82 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرس قهوه ای , خوتلون , خیال غزل , دختر گرما , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دکور , رویای من او , زوها , زکیه67 , ساقه طلایی , سالاوی , سانازارمان , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , شاپررک , شبنم , شورم , غزال- ارشیا , فاطمه م.ا , فتانه.پ , فرحناز65 , فسانه , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , م.نوری , مامان نی نی , ماه منیر , محبوبه_م , مدار2 , ملودی , منا معیری , مهر سام , مهستی , میم. , نازک نارنجی , نامی , نسرین... , نسيا , نسیب , نفس اخر , نوشه , نگاه روشن , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , ویشار , پازوکی , پاپلی , پرنا , پرهامه , پرواس , پروانه! , چلیپا , کایرا.70 , کریستال , کفش دوزک , یاسمین.م , یگانه , •Aphrodite• , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.85
    تشکر از کاربر
    10,928
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

سلام ((:
    یه دونه دیگه امشب هست.

2
    بعد از قدم زدن توی پارک مورد علاقه م حالا از پله های عمارت بالا می رفتم. اما نه چیزی از اون اتفاق رو فراموش کرده بودم، نه درد دستم خوب شده بود. مدام فکر می کردم که شاید همه چیز تقصیر من بود که انتظار زیادی ازش داشتم. ولی بعد یادم میومد که خودش اجازه داده بود برم به دیدنش. حتماً فکر می کرد قراره با خواهش و تمنا ازش کمک بخوام. ولی اون که می دونست من اینجور آدمی نیستم... دیگه مخم هنگ کرده بود که صدای عمه منو به خودم آورد: نارینه!... بیا کسی منتظرته.
    با خودم گفتم «یعنی به این زودی همه فهمیدن؟ کی اومده؟» وقتی وارد سالن شرقی شدم پسر کبیری رو دیدم که رو به روی عمه نشسته بود. سلام کردم که به احترامم بلند شد. اصلاً نمی دونستم با من چیکار می تونه داشته باشه که خودش گفت: اون روز سند رو روی داشبورد جا گذاشتید.
    با تعجب گفتم: جدی؟ ولی کلید همراهم بود. اصلا حواسم به سند نشد.
    عمه ناراضی نگاهم کرد و چیزی نگفت. سند رو روی میز گذاشت و گفت: منتظر بودم خودتون تماس بگیرید که دیدم خبری نشد. آدرس اینجا رو از پدر گرفتم.
    -چرا زحمت کشیدید؟ خودم میومدم، می گرفتم.
    -خواهش می کنم. اون روز توی درمونگاه، خود من هم حواسم پرت شده بود چه برسه به شما.
    عمه با تعجب و مشکوک نگاهم کرد که سریع به حامد گفتم: آره حال دوستم اصلا خوب نبود.
    متوجه منظورم شد و گفت: الان بهتره؟
    -بله.
    عمه پرسید: کدوم دوستت درمونگاه بود؟
    -از بچه های دانشگاه بود. آقای دکتر لطف کردند منو رسوندند.
    عمه هنوز قانع نشده بود که حامد گفت: من دیگه رفع زحمت می کنم.
    بلند شدم و برای بدرقه تا حیاط رفتم. بیرون ساختمون گفت: چرا به ایشون نگفتید؟!
    بعد از چند لحظه مکث گفتم: نمی خواستم فکر کنند به خاطر یه سفر چند روزه کارم به درمونگاه کشیده.
    -سفر؟
    با پوزخند گفتم: بله. یه سفر اکتشافی!!!
    معلوم بود که گیج شده ولی چیزی نپرسید و فقط گفت: امروز خیلی خوب به نظر می رسید. اون بار که دیدمتون واقعا شبیه مریض ها بودید.
    هر دو خندیدیم و گفتم: اگر بدونید از کجا میام نمیگید خوبم!
    خنده ش محو شد و گفت: چیزی شده؟
    نگاهش کردم. از اون پسرهایی بود که به جای جذابیت چهره، طرز برخورد و حرکات آرومشون به چشم میومد. قیافه ی معمولی داشت. چشم های قهوه ای ، موهای مشکی. از اون پسرهایی که از حرف زدن باهاشون معذب نمی شدم. گفتم: همین چند ساعت پیش یه نفر منو از دفترش پرت کرد بیرون. حتی نمی دونم تقصی من بود یا اون.
    معلوم بود تعجب کرده ولی هنوز آروم بود: توی این جور اتفاق ها هیچ وقت نمیشه یه نفر رو مقصر دونست!
    -می دونم.
    -چرا فکر می کنی تقصیر توئه؟ کار اشتباهی کردی؟
    -من نصف کارهام اشتباهه
    -می خوای درباره ش حرف بزنی؟
    -الان نه! شاید یه وقت بهتر.
    -شماره ی منو که داری. من از دوست هام حق ویزیت نمی گیرم.
    و یه چشمک و لبخند بانمک زد.
    وقتی وارد خونه شدم عمه همچنان نشسته بود. رو به من گفت: کبیری مرد ثروتمندیه... ولی این پسر یکی از پسرهاشه... و قیمت اون ملک رو هم خوب میدونه!!
    -من عاشق کسی نمیشم. اگر منظورتون اینه!
    وقتی به اتاقم رفتم مطمئن بودم که از اتفاق توی شرکت چیزی به نیکا نمیگم.
    3
    ساعت 9 شب بود من توی تراس اتاقم دراز کشیده بودم. جای آرومی که همیشه وقتی دعوای بابا و خانوم بالا می گرفت و خیلی اوقات به خاطر من بود، میومدم اینجا که هیچی از صدای داخل خونه شنیده نمیشد. در عوض صدای پرنده ها یا جیرجیرک ها فضا رو پر می کرد. بعضی وقت ها هم با پیام اینجا می ایستادیم و به آرمان که توی استخر بود سنگ پرت می کردیم. بابا هم میومد همه مون رو دعوا می کرد.
    -یادته یه بار تو اینجا قهر کرده بودی، غذا نمی خوردی؟
    صدای نیکا منو به طرف در برگردوند: آره!
    -یادته چقدر آرمان منت کشی کرد؟
    خندیدم و گفتم: بابا هم یه عالمه پول داد و اجازه داد اردوی مشهد رو برم.
    -منم دلم می خواست باهات بیام.
    -جدی؟
    به حفاظ تراس که از جنس فلز و سنگ مرمر بود تکیه داد و گفت: یادته اون اوایل که از تراس رفت و آمد می کردی، چقدر بابا رو سکته دادی؟
    -همه ش فکر می کرد من از قصد میخوام خودمو پرت کنم.
    -من از الان دلم برای این خونه تنگ شده. برای شماها... بابا...
    -واسه من آبغوره نگیریا. خوشم نمیاد. حالا مگه کجا داری میری؟
    -تا وقتی ازدواج نکنی نمی فهمی.
    -پس یعنی هیچ وقت
    و بلند بلند خندیدم.
    - منم از این حرف ها زیاد می زدم. راستی...
    از جام بلند شدم که ادامه داد: دکتر به فرشید گفت فردا بری شرکت. مثل اینکه قراره بره پیش همون دوستش. تو هم باهاش میری.
    دو روز از اون جریان گذشته بود. این آدم یا روانی بود یا باز می خواست با اعصاب من بازی کنه. البته یه احتمال دیگه هم وجود داشت. اینکه فرشید از طرف خودش این برنامه ریزی ها رو می کرد.

-------
    ادامه داره...
    ویرایش توسط مهسا زهیری : 1391,07,02 در ساعت ساعت : 21:18

16. 464 کاربر از پست مهسا زهیری تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #فیروزه# , * حدیث * , **Silver Star** , *Leila* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , .Dreamy-girl. , .HOMA. , .Mania. , .nahid , .ZeinaB. , 0017949815 , 79shima , 85@HADIS , 870664182 , 890200721 , ==== , abien , AFM.ANGEL , afroodit , aida_siasookhte , Aisa_lluvia , Altin ay , amini2004 , ana43 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , arezoue , arghavan58 , Arrosha , Asaljojo , asalkhanoom , aseman_82 , ashoka , asma-m , atefeh_49 , atena.amiri , AtI2020 , atra77 , Atrisa banu , atyek , autumn_dream_86 , ava s , ava.n , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azam 24 , bahar.d65 , bahare RE , BaharәH , BAHREMAND , banoojun , baran.amad , barni , Beautiful Jasmine , behnazhmz , behzadi , beste , blue berry , carrie , cemira , chobiiin , d.pouya , darya19 , degeer , dokhtar_naz2020 , dozhd , dr.moonshine , Elen , eli2 , elianoos , Elikanik , elmira.t , elmirareza , eti98 , euruse , fadai , faezeh88 , fafa_f , faghatdream , fahime_kiticati , fani black 212 , farahnazzzz , farahnoush , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farisa , farnaz21 , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , fk-osh-d , flavia , fouji , Frost , gandomsa , geniuse , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goominam , gord Afarid , gracious , hala , hana_m , Haniday , hanie-ab , hanila , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , hezareh , hoaya , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , hyunah , Ida.M , Irani , joana , katoore , katy f , khademre , khiyal99 , kiana61 , kolaghermezi , krystall , Laali , leila.kh , leila93 , leyla71 , little princess , M mehrane , m0nire , m0zhdeh , M@R@L , mah banoo , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahi tak , mahnazmom , mahnaz_21 , mahooran , mahr0kh , mahsa.raad , mahsadina , mahsamoon , mahtab67 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , mamanekasra , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , martany , martatt , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryami.aramesh , maryta , marzi marzi , marzie asemani , masi62 , masoumeh , math20 , mehraban.7 , mehrnoush_re , melodina , mfr60 , michka_61 , mina12MINA , mina91 , mini_mini , misha_kavir , miss maryam , mobina , moloud.m , monir1343 , moon shine , moshkot , mr8967 , N*A*Z*L*I , N*O*S*H*I*N , n.shina , naara , nafas.65 , Nahid72 , nairika , narciss , narges.r , nasibe1388 , nasimevasl19 , nasrin44 , nastaran86 , Nature , NAVA22 , nbanoo , nedaida55 , nedaj , negin17 , nenoy , New Age , nikoo87 , niyayeeeeeesh , noooor , noshafarin , nrezaii , nutty , oldooz bala , pantea1 , Pardis-F , pare , paria_pari , parisa mah , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parrr , parvazeh98 , patrin , peris , pure13 , Qeen , raha moozy , rahaa_m , ramanava , ramlin , rashno , redrose_love68 , reyhane rf , Rez1_ds , reza9000 , rezno , riitaa , Romina-77 , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozita maryam , sabooha , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , SahariX , sahel_m , sam85 , sama717 , samir , samira1362 , sana 88 , sana1994 , sanaz26 , sanaz_ , sang_e_saboor , sara 18 , sara angel , sara.77 , sarax , sedena , sefid65 , selina63 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh63 , sepidrokh , serentipiti , setare-samavat , setareh30 , setayesh_p995 , sete , seti , shadab1987 , shafagh 69 , shaghayegh69 , shanti , sharmin.r , SheiTa , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirshoor , sh_karan , sila 120 , sima_a_111 , sipa , sogand.m , sogol 71 , soheiila , Sokout , some61 , somy_kh , sonia1357 , souri-s , star78 , star89 , Star_69 , star_crossed , strich , sura , sαвα , T.A.C 7 , tabasom02 , tama1011 , tandis2 , tarama , taraneh joon , taranomeabshar , The Wind , tiger1978 , tinairn , titinaz , tondar1365 , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vampire123 , vianna , vida62 , violet_mahtab , viyana* , wenela , XtavanaX , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , zahra.h , zahra@m , zahraaa60 , Zahra_niki , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziglernata , zina , zizi66 , zoooom , _SarA_ , ~*SaHaR*~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~moonlight~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتری , آذردخت , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , اترون , ارغوان 67 , اقا ناز , الیمان , اهورای , بارانها , بازیگوش , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثمره 82 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرس قهوه ای , خوتلون , خیال غزل , دختر گرما , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دکور , رویای من او , زوها , زکیه67 , ساقه طلایی , سالاوی , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , شاپررک , شبنم , شورم , غزال- ارشیا , فاطمه م.ا , فتانه.پ , فرحناز65 , فسانه , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , م.نوری , مامان نی نی , ماه منیر , محبوبه_م , مدار2 , ملودی , منا معیری , مهر سام , مهستی , میم. , نازک نارنجی , نامی , نسرین... , نسيا , نسیب , نفس اخر , نوشه , نگاه روشن , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , ویشار , پازوکی , پاپلی , پرنا , پرهامه , پرواس , پروانه! , پریسا110 , پونه* , چلیپا , کاساندا , کایرا.70 , کریستال , کفش دوزک , یاسمین.م , یگانه , •Aphrodite• , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.85
    تشکر از کاربر
    10,928
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

این هم آخرین پست امشب. بقیه ش فردا...

-مطمئنی فرشید از طرف خودش نمیگه؟!
    -منظورت چیه؟
    -چه می دونم. مثلا پیش خودش بگه حالا که عموش داره میره خب من رو هم می بره دیگه.؟
    -نه بابا! جلوی خودم زنگ زد. همین عصر.
    -از طرف من هم از فرشید تشکر کن، هم از عموش. بگو من فعلا منصرف شدم.
    -چرا؟ حیفه ها... حتی می تونی مثل کارآموز ها توی همه ی مراحل اونجا باشی.
    -گفتم که فعلا منصرف شدم.
    با ناراحتی نگاهم کرد و چیز دیگه ای نگفت.
    صبح با صدای فاطمه که بالای سرم ایستاده بود و احتمالا به خاطر اخلاق سگ من جرأت نمی کرد بهم دست بزنه از خواب بیدار شدم. بعد از چند لحظه که با گنگی نگاهش کردم، نشستم و گفتم: چی شده؟!!
    -هیچی! خواب موندی.
    من از کی تا حالا باید زود بیدار می شدم و خودم خبر نداشتم. به ساعت نگاه کردم 8:30 بود. با غرغر گفتم: چت کردی نصفه شبی؟!
    -دکتر پایین منتظره
    با شنیدن «دکتر» گوش هامو تیز کردم و گفتم: کدوم دکتر؟
    با تعجب گفت: فاخته دیگه... زود باش.
    و بیرون رفت. با فحش و بد و بیراه سمت دستشویی رفتم. لباس عوض کردم و وقتی از مرتب بودن خودم مطمئن شدم، به طرف سالن رفتم. آرزو می کردم که کسی دور و بر پیداش نشه که از خجالتش در بیام. ولی وقتی وارد سالن شدم هم عمه نشسته بود و هم نیکا که با دیدن من لبخند زد.
    توی این خونه فقط خانوم بود که مثل من صبح ها دیر بیدار میشد. البته از وقتی سکته کرده بود و بیشتر از معمول استراحت می کرد. فاطمه هم برای رسیدگی به کارهای خونه و خانوم استخدام شده بود.
    سلام کردم و نشستم. حتی «صبح به خیر» هم نگفتم. که نیکا گفت: تو که هنوز حاضر نیستی!!
    تا اومدم جواب بدم، دوست عزیزمون پیش قدم شد و گفت: دیشب برای 10:30 قرار گذاشته بودیم. البته مشکلی نیست میتونم منتظر بمونم.
    تا اون لحظه نگاهش هم نکرده بودم. با گیجی سرم رو بلند کردم که دیدم رسماً همه منتظرند که من برم لباس بپوشم.
    با لحن به نسبت تندی گفتم: کدوم قرار؟؟؟!
    نگاهی به عمه و نیکا کرد و گفت: نمی خواستی کسی بدونه؟
    با تعجب بهش خیره شدم. این چی گفت؟ مطمئن بودم اگر لازم بدونه حرف های چرت دیگه ای هم از دهنش خارج میشه و به هر حال مشکل ما مربوط به جمع نبود. نمی خواستم باز عمه رو مأیوس کنم. گفتم: شما دیشب گفتید «یکشنبه»
    -حتما درست نشنیدید.
    عمه سکوت کرده بود و مشکوک نگاهم می کرد که نیکا گفت: برو حاضر شو دیگه.
    به طرف اتاقم رفتم و سعی کردم زود حاضر بشم. هم عصبانی بودم، هم خوشحال. این طوری هم با اون آقا آشنا می شدم و هم شاید یه فرصتی پیدا میشد که این عوضی رو بچزونم. تازه این کارش یه جور غذرخواهی بود. به نیم ساعت نکشید که با یه لباس خوشگل به طرف ماشینش رفتم.
    از خیابون اول که رد شدیم گفتم: خب! نمی خوایید توضیح بدید؟
    -چی رو؟
    -این که من نمی خوام کسی بدونه که با شما قرار میذارم!!!
    و به طرفش که با بی تفاوتی به رو به رو نگاه می کرد، برگشتم.
    - مگه نمی خوایید کسی بدونه؟
    خودش رو زده بود به اون راه و من حرص می خوردم. یهو نقشه رو عوض کردم و گفتم: همین بغل ها نگه دارید. پیاده میشم.
    -...
    -نگه دارید. پیاده میشم.
    -...
    -کر هم که هستی!
    -تو هم اگه لال بودی بهتر بود!
    -میگم نگه دار. مگه شوخی دارم.
    سریع فرمون رو کج کرد و گرفت کنار و با عصبانیت گفت: ببین بچه! من اگه الان اینجام فقط به خاطر برادرزاده م و زنشه! وگرنه لیاقت تو همون رفتار توی شرکتم بود.
    قفل رو زده بود و نمی تونستم پیاده شم.
    -شما خوبی رو در حق فامیلات تموم کردی. من هم نمیرم چوقولی!! کنم. باز کن میخوام پیاده شم.
    بدون توجه به حرفم ماشین رو راه انداخت و چیزی نگفت. توی دلم گفتم «چند ساعت تحمل کردنش خیلی بهتر از عصبانی کردنشه» بدتر از من یهو وحشی میشد.
    3 ساعت بعد تو جاده ی مرزن آباد بودیم در حالیکه یه کلمه هم حرف نزده بودیم و من از سرما چرتم پاره شده بود. حتی نمی خواستم بگمکولر رو خاموش کنه. چند دقیقه بعد که دیدمساعد هام مور مور شده با بداخلاقی گفتم: کولر رو خاموش کن.
    دستش رو روی یکی از دکمه ها گذاشت و گفت: «لطفاً» یادت رفت.
    5 دقیقه ی بعد من رسماً داشتم از سرما می لرزیدم. ولی آدمی نبودم که کوتاه بیام. از سیستم ماشینش سر درنمی آوردم اما اگر بلد بودم هم خودم خاموش نمی کردم. چند دقیقه ی بعد خودش خاموشش کرد. گفتم: چی شد؟ به یخ زدن خودت نمی ارزید؟
    -خیلی خنده داره که تو فکر می کنی برای من مهمی!
    با غرور نگاهی بهم کرد و دوباره به طرف جاده برگشت.
    با پوزخند گفتم: تو هم فکر می کنی برای همه مهمی. که البته اصلاً خنده دار نیست.
    -گستاخ!
    -...
    -حیف نیکا که فامیلی مثل تو داره.
    -نگران نباش کسی منو به فامیلی قبول نداره.
    -خبر خوبی بود.
    -مژده گونی من فراموش نشه!
    -من با زبون درازی و پر رویی جذب کسی نمیشم بچه جون! بهتره وقتت رو تلف نکنی.
    با بهت نگاهش کردم. من از صبح دارم رو اعصابش پیاده روی می کنم، اون وقت این میگه من جذب تو نمیشم! با خنده ای که بیشتر شبیه ادا درآوردن بود گفتم: شما هم بهتره حواستون به جاده باشه... این همه توهّم ممکنه رو رانندگی هم تاثیر بذاره.
    مثل من خندید و گفت: متاسفم برات.

----
    ادامه داره...
    ویرایش توسط مهسا زهیری : 1391,07,02 در ساعت ساعت : 21:47

18. 467 کاربر از پست مهسا زهیری تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #فیروزه# , * حدیث * , **Silver Star** , *Leila* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , .Dreamy-girl. , .HOMA. , .Mania. , .nahid , .ZeinaB. , 0017949815 , 79shima , 85@HADIS , 870664182 , 890200721 , ==== , abien , AFM.ANGEL , afroodit , aida_siasookhte , Altin ay , amini2004 , ana43 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , arezoue , arghavan58 , armin.kz , Arrosha , Asaljojo , asalkhanoom , aseman_82 , asma-m , atefeh_49 , atena.amiri , AtI2020 , atra77 , Atrisa banu , atyek , autumn_dream_86 , ava s , ava.n , ayda3 , aygeen , azam 24 , bahar.d65 , bahare RE , BAHREMAND , banoojun , baran.amad , barni , Beautiful Jasmine , behnazhmz , behzadi , beste , bikari , blue berry , carrie , cemira , d.pouya , darya19 , degeer , dokhtar_naz2020 , dozhd , dr.moonshine , Elen , eli2 , elianoos , Elikanik , elmira.t , elmirareza , eti98 , euruse , fadai , faezeh88 , fafa_f , faghatdream , fahime_kiticati , fani black 212 , farahnazzzz , farahnoush , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farisa , farnaz21 , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , fk-osh-d , flavia , fouji , Frost , gandomsa , geniuse , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goominam , gord Afarid , gracious , hala , hana_m , Haniday , hanie-ab , hanila , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , hezareh , hoaya , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , hyunah , Ida.M , Irani , joana , katoore , katy f , khademre , khiyal99 , kiana61 , kolaghermezi , krystall , Laali , leila.kh , leila93 , leyla71 , little princess , M mehrane , m0zhdeh , M@R@L , mah banoo , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahi tak , mahnazmom , mahnaz_21 , mahooran , mahr0kh , mahsa.raad , mahsadina , mahsamoon , mahtab67 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , Maman fariba , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , martany , martatt , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryami.aramesh , maryta , marzi marzi , marzie asemani , masi62 , masoumeh , math20 , mehraban.7 , mehrnoush_re , melodina , mfr60 , michka_61 , mina12MINA , mina91 , mini_mini , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , mobina , moloud.m , monir1343 , moon shine , moshkot , mr8967 , N*A*Z*L*I , N*O*S*H*I*N , n.shina , naara , nadjafi , nafas.65 , Nahid72 , nairika , narciss , narges.r , narsis nana , nasibe1388 , nasimevasl19 , nasrin44 , nastaran86 , Nature , NAVA22 , nbanoo , nedaj , negar.n1000 , negin17 , nenoy , New Age , nikoo87 , niyayeeeeeesh , noooor , noshafarin , nrezaii , nutty , oldooz bala , pantea1 , Pardis-F , pare , paria_pari , parisa mah , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parrr , parvazeh98 , patrin , pure13 , Qeen , R ! R a , raha moozy , rahaa_m , ramanava , ramesh20 , ramlin , rashno , redrose_love68 , reem1368 , Rez1_ds , reza9000 , rezno , riitaa , Romina-77 , roshan* , roya1365 , ROZ GOL , rozita maryam , sabooha , sabouraneh , saeide735 , Saeideh_82 , SahariX , sahel_m , sam85 , sama717 , samir , samira1362 , sampadi , sana 88 , sana1994 , sanaz26 , sanaz_ , sang_e_saboor , sara 18 , sara angel , sara.77 , sarax , sedena , sefid65 , selina63 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh63 , sepidrokh , setare-samavat , setareh30 , setayesh_p995 , sete , seti , shadab1987 , shaghayegh69 , shanti , sharmin.r , SheiTa , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirshoor , sh_karan , sila 120 , sima_a_111 , sipa , sogand.m , sogol 71 , sogolsanei , soheiila , Sokout , somaye73 , some61 , somy_kh , sonia1357 , souri-s , star78 , star89 , Star_69 , star_crossed , strich , sura , sαвα , T.A.C 7 , t0ranj , tabasom02 , tama1011 , tandis2 , tarama , taraneh joon , taranomeabshar , The Wind , tiger1978 , tiinoosh , tinairn , titinaz , tondar1365 , unichorn , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , vianna , vida62 , violet_mahtab , viyana* , wenela , XtavanaX , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , zahra.h , zahra@m , zahraaa60 , Zahra_niki , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziglernata , zina , zizi66 , zoooom , _SarA_ , ~*SaHaR*~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~moonlight~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~shiva~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتری , آسمانم مال تو , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , اترون , اتوسا , ارغوان 67 , اقا ناز , الناز گوگولی , الیمان , اهورای , بارانها , بازیگوش , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثمره 82 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانوم معلم , خوتلون , دختر گرما , دل آرا دشت بهشت , روناک , رویای من او , زوها , زکیه67 , ساتیا_س , ساقه طلایی , سالاوی , سانازارمان , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , شاپررک , شبنم , شورم , غزال- ارشیا , فاطمه م.ا , فتانه.پ , فرحناز65 , فسانه , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , م.نوری , مامان نی نی , ماه منیر , محبوبه_م , مدار2 , ملودی , منا معیری , مهر سام , مهستی , میم. , نازک نارنجی , نامی , نسرین... , نسيا , نسیب , نفس اخر , نوشه , نگاه روشن , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , ویشار , پازوکی , پاپلی , پرنا , پرهامه , پرواس , پروانه! , پونه* , چلیپا , کاساندا , کایرا.70 , کریستال , کفش دوزک , یاسمین.م , یگانه , •Aphrodite• , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    0.85
    تشکر از کاربر
    10,928
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

چرا هیچ کس نمی خونه... ):
    پست بعدی رو عصر میذارم

یه جایی بین مرزن آباد و چالوس از جاده منحرف شدیم و بعد از چند دقیقه دروازه ی بزرگ محوطه پیدا شد. جایی که با سیم جدا شده بود و بیشتر از 2000 متر بود. 3 ساختمون و یه سری اتاقک و انبار و تاسیسات پراکنده. سمت راست ساختمون ها استخر های پلکانی قرار داشت. با دیدن این همه تشکیلات توی دلم خالی شد. اگر می تونستم همون موقع می زدم به چاک. ولی آدمی که پشت سرم راه میومد، مثل اینکه دستم رو خونده باشه، گفت: حتی فکر پشیمون شدن رو نکن! من آبرو دارم. کار و زندگیم رو ول کردم به خاطر یه دختربچه تا اینجا اومدم. سالی یه بار هم این جور جاها نمیام اون وقت...
    برگشتم و چشم غره رفتم که ساکت شد و گفتم: به خاطر من نه! به خاطر برادرزاده ت و زنش...
    وارد ساختمون اداری شدیم که از بقیه کوچکتر بود. منشی با دیدن مردی که حالا جلوی من راه می رفت و من مثل جوجه ها تعقیبش می کردم، با تعجب از جاش بلند شد و بعد از کلی تعارف و خوشامد گویی ورودمون رو اطلاع داد. چند ثانیه بعد مردی با کت و شلوار مشکی از اولین اتاق بیرون اومد و با خوشرویی احوالپرسی کرد.
    داخل اتاق مرد نشسته بودیم، هر دو شروع به حرف زدن درباره ی مسائل و اتفاقات مختلف و گاهی بی ربط کردند و من به کل محو شدم. نیم ساعت بعد اون مرد که حالا فهمیده بودم اسمش «علی» هست رو به من گفت: آدلان، خانوم رو معرفی نمی کنی؟
    -من جل...
    -این نارینه ست. همون که گفته بودم!
    -خوشوقتم! «علی همایون»! زمان خوبی رو انتخاب کردید چون تازه 4 روز شده که لارو ها رو منتقل کردیم.
    -بله
    -شما می تونید توی همه ی مراحل اینجا باشیدو از نزدیک ببینید. اگر خودم بودم که بیشتر راهنمایی تون می کنم اگر هم نبودم بچه ها هستند. سفارش می کنم.
    -مرسی خیلی لطف می کنید.
    -باید از آدلان تشکر کنید.
    با نیشخند گفتم: بله ایشون که جای خود دارند.
    با ابروی بالا رفته و نگاه مسخره به گفتگوی ما گوش می داد: نگران نباش علی جان! همیشه از خجالت من یکی در میاد.
    همایون بلند بلند خندید. جوری که نزدیک بود قرمز بشه و رو به دکتر، انگشت اشاره ش رو به نشانه ی تهدید تکون داد و گفت: تو واسه هر کس اینقدر تیپ بزنی از خجالتت در میاد...
    دکتر هم هرهر شروع کرد به خندیدن و من ترجیح دادم برای کش پیدا نکردن قضیه سکوت کنم.
    ساعت از 2 گذشته بود که غذاها رسید. دکتر مچش رو بالا آورد و گفت: ببین ساعت چنده؟ نیم ساعت از وقت ناهار من گذشته! این چه وضعیه؟
    همایون خندید و گفت: حالا بیا پیشبندت رو برات ببندم... تا بعد
    -حالا بخند! اومدی شرکت می دونم چکار کنم!
    اینا چرت و پرت می گفتن و منم می ترسیدم که از این خنده های بلندشون قاطی کنم. چیز زیادی نخوردم و به بهانه دیدن اطراف خارج شدم. یه ساعت توی محیط قدم زدم و تمام امکانات رو بررسی کردم. موقع برگشت همین که روی صندلی ماشین نشستم چشم هام رو بستم. هم خسته بودم و هم حوصله ی حالت های توهمی این دوست عزیز رو نداشتم. قرار بود خود همایون برای شروع هر مرحله با من تماس بگیره. همه چیز سخت تر از چیزی بود که تصور می کردم. مدتی گذشته بود. خودم رو به خواب زده بودم که صداش به گوشم خورد: خوابی؟
    -...
    -بیدار شو خانوم!
    -...
    -ای بابا
    -...
    بازوی چپم رو گرفت و تکون داد.
    -چی می خوایید؟
    -من که راننده ی شخصی شما نیستم.
    چشم هام رو باز کردم و گفتم: چیکار کنم حالا! من رانندگی کنم؟
    -حداقل مثل مسافر های آژانس رفتار نکن.
    سر جام صاف نشستم و به این فکر کردم که این آدم چقدرغر میزنه ، خونواده ش چطور تحملش می کنند!
    نیم ساعت بعد، من کم کم داشتم به مجسمه تبدیل می شدم که گفت: خوبه؟
    با تعجب گفتم: چی؟
    -سواری با لامبورگینی؟!
    این آدم چقدر عشق ماشین بود. گفتم: حدس می زنم شما توی نوجوونی تون مدام عکس ماشین های اسپورت رو جمع می کردید!
    -من از وقتی یادم میاد، سوارشون میشدم. عکس جمع نمی کردم.
    -این ماشین ها توی ایران فقط معنی خودنمایی داره وگرنه با جاده های ما نمیشه از سرعتشون استفاده کرد. حتی خیلی جاها نمیشه بردشون.
    -من اون وقت ها ترکیه بودم. ولی این ماشین ها توی همه ی کشور ها معنی خودنمایی داره!
    توی دلم به حرفش خندیدم. از این واضح تر نمی تونست بگه من آدم خودنمایی هستم. البته از سر تا پاش و از همه ی رفتارش قابل تشخیص بود.
    چیزی که از شخصیتش درک کرده بودم رو گفتم: تا به حال آدمی مثل شما ندیده بودم... (یه نگاه کوتاه بهم انداخت) ... که اینقدر قابل پیشبینی باشه!
    خندید و گفت: تو به من میگی قابل پیشبینی!! من حتی جمله های تو رو هم می تونم پیشبینی کنم.
    سر تکون دادم و گفتم: آدمایی که 25 سال با من زندگی کردند هنوز منو نمیشناسند. (پوزخند زدم) شما حرف از پیشبینی من می زنی؟؟!
    -کسی که هر چی جلوی زبونش میاد میگه اصلا آدم پیچیده ای نیست.
    -من حرف های معمولی رو هم به زور می زنم. البته در شرایط عادی.
    با چشم های درشت شده نگاهم کرد و پوزخند زد. که سوال توی ذهنش رو فهمیدم و جواب دادم: گفتم که، منو نمیشناسید.
    -علاقه ای هم ندارم که بشناسم!
    -...
    -در واقع تو تیپی که بهش فکر کنم، نیستی!
    -...
    -از رفتارت هم که بگذرم، با ظاهرت کاری نمیشه کرد!
    و با نگاه تحقیرآمیزی سر تا پام رو از نظر گذروند و دوباره به جلو خیره شد.
    خندیدم و با آرامش گفتم: منتظر بودی جمله هایی رو که پیشبینی کرده بودی، بشنوی؟
    لبخند محوی زد و چیزی نگفت.

----
    ادامه داره...

20. 465 کاربر از پست مهسا زهیری تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #فیروزه# , * حدیث * , **Silver Star** , *Leila* , *NaZ@NiN.B* , *SaNaY* , *دختر توپولو* , *ریحانه# , +Lily , --Nila-- , -ShaDi- , .Dreamy-girl. , .HOMA. , .Mania. , .nahid , .ZeinaB. , 0017949815 , 79shima , 85@HADIS , 870664182 , 890200721 , ==== , AFM.ANGEL , afroodit , aida_siasookhte , Aisa_lluvia , alone nurse , Altin ay , amini2004 , ana43 , Anahita.s , ana_b , angel04 , angry girl , Anolin , aramesh_t , arezoue , arghavan58 , Arrosha , Asaljojo , aseman_82 , ashoka , asma-m , atefeh_49 , atena.amiri , AtI2020 , atra77 , Atrisa banu , atyek , autumn_dream_86 , ava s , ava.n , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azam 24 , bahar.d65 , bahare RE , BAHREMAND , banoojun , baran.amad , barni , Beautiful Jasmine , behnazhmz , behzadi , beste , beti , bikari , blue berry , carrie , cemira , d.pouya , dada1 , darya19 , degeer , dokhtar_naz2020 , dozhd , dr.moonshine , dreams_queen , Elen , eli2 , elianoos , Elikanik , elmira.t , elmirareza , eti98 , euruse , fadai , faezeh88 , fafa_f , faghatdream , fahime_kiticati , fani black 212 , farahnazzzz , farahnoush , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farisa , farnaz21 , fathemeh , fatima92 , fatima_59 , fk-osh-d , fouji , Frost , gandomsa , geniuse , ghazal p , ghazal rad , ghorob89 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , golerose , goli21 , goominam , gord Afarid , gracious , hala , hana_m , Haniday , hanie-ab , hanila , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , hezareh , hoaya , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , hyunah , Ida.M , Irani , katoore , katy f , khademre , khiyal99 , kiana61 , kolaghermezi , krystall , leila.kh , leila93 , leyla71 , little princess , M mehrane , m0nire , m0zhdeh , mah banoo , mahbaran , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahdiye21 , mahnazmom , mahnaz_21 , mahooran , mahr0kh , mahsa.raad , mahsadina , mahsamoon , mahtab67 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , Maman fariba , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , Mantral , martany , martatt , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryami.aramesh , maryta , marzi marzi , masi62 , masoumeh , math20 , mehraban.7 , mehrnoush_re , melodina , mfr60 , michka_61 , mina12MINA , mini_mini , mishapasha , misha_kavir , miss maryam , mobina , mojgan am , moloud.m , monir1343 , mr8967 , N*A*Z*L*I , N*O*S*H*I*N , n.shina , nadjafi , nafas.65 , Nahid72 , nairika , narciss , narges.r , nasimevasl19 , nasrin44 , nastaran86 , Nature , NAVA22 , nbanoo , nedaida55 , nedaj , negar.n1000 , negin17 , nenoy , New Age , nikoo87 , niyayeeeeeesh , noooor , noshafarin , nrezaii , nutty , oldooz bala , pantea1 , Pardis-F , pare , paria_pari , parisa mah , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parrr , parvazeh98 , patrin , pure13 , Q.K81 , Qeen , R ! R a , rahaa_m , ramanava , ramesh20 , ramlin , rashno , redrose_love68 , reem1368 , reyhane rf , Rez1_ds , rezno , riitaa , Romina-77 , roshan* , Roshanak65 , roya1365 , ROZ GOL , rozak_95 , rozita maryam , sabooha , sabouraneh , sada , saeide735 , Saeideh_82 , SahariX , saharmn , sahel_m , saktin , sam85 , sama717 , samir , sampadi , sana 88 , sana1994 , sanaz26 , sanaz_ , sang_e_saboor , sara 18 , sara angel , sara.77 , sarax , sedena , sefid65 , selina63 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh63 , sepidrokh , serentipiti , setare-samavat , setareh30 , setayesh_p995 , sete , shadab1987 , shaghayegh69 , shanti , sharmin.r , SheiTa , shidi1369 , shimaaaaa , shiny star1 , shirshoor , shokaa , sh_karan , sila 120 , sima_a_111 , sipa , sogand.m , sogol 71 , soheiila , Sokout , somaye73 , some61 , somy_kh , sonia1357 , souri-s , star78 , star89 , Star_69 , star_crossed , strich , sura , sαвα , T.A.C 7 , t0ranj , tabasom02 , tama1011 , tandis2 , tarama , taraneh joon , taranomeabshar , The Wind , tiger1978 , tinairn , titinaz , tondar1365 , unichorn , Universe95 , V.i.d.a , vianna , vida62 , violet_mahtab , viyana* , wenela , XtavanaX , yas6662 , YAS95 , yasamin_34 , yasesabs , yasnaa , zahra.h , zahra@m , zahraaa60 , Zahra_niki , zeinab75 , zeinabjoon , ziglernata , zina , zizi66 , zoooom , _NoNasH_ , _SarA_ , ~*SaHaR*~ , ~Azita~ , ~ELAHE~ , ~moonlight~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~shiva~ , §parnian§ , ·•● samir ●•· , آتری , آذردخت , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , اتوسا , اقا ناز , الناز گوگولی , الیمان , اهورای , بازیگوش , بلور , بهارجون , بی بی گل , ترنم , تـرنج فاطمــي , تنها... , تهمتن , توهم سبز** , ثمره 82 , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرس قهوه ای , خوتلون , خیال غزل , دختر گرما , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , رویای من او , زوها , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , ساتیا_س , ساقه طلایی , سالاوی , سانازارمان , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سودی جون , سپیدوسیاه , سکوت من , شاپررک , شبنم , شورم , غزال- ارشیا , فاطمه م.ا , فتانه.پ , فرحناز65 , فــــــــــروغ , قاصدک* , ققنوس98 , م.نوری , مادرم , مامان نی نی , ماه منیر , محبوبه_م , مدار2 , ملودی , مهر سام , مهستی , میم. , نازک نارنجی , نامی , نسرین... , نسيا , نسیب , نفس اخر , نوشه , نگاه روشن , نیاز.ش , نیکا83 , هانیه نیکو , ویشار , پازوکی , پاپلی , پرنا , پرهامه , پرواس , پروانه! , پونه* , چشم خمار , چلیپا , کایرا.70 , کریستال , کفش دوزک , یاسمین.م , یلدا2222 , یگانه , •Aphrodite• , ★A N A H I T A★ , ♣حنانه♣ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین