ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان ازدواج اشتباهی | doni.m کاربر انجمن
گل نقش طاووس

paradiseagency

?

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
442. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

12 2.71%
  • 15 تا 20

146 33.03%
  • 20 تا 25

137 31.00%
  • 25 تا 30

76 17.19%
  • بالای 30

71 16.06%
صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 197
  1. Top | #1

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    7.19
    تشکر از کاربر
    20,815
    تشکر شده 235,624 در 7,240 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان ازدواج اشتباهی | doni.m کاربر انجمن

با نام و یاد او که زیبا ساز لحظه هاست !

و شروع عشق ما ، لبخندی بیش نبود !

درود ... شروعی دوباره با داستانی دوباره .... با داستانی از جنس تنهایی ... از جنس غربت ... از جنس بی کسی های یک دختر !

ازدواج اشتباهی

و این بار ... تنهای تنها ... نه کسی برای کمک .. نه کسی برای انتقاد .. خودم و خودم ... خودم و نوشته های خودم .. بدون کمک .. بدون یاری ... تنها خدا ... تنها ذهن خودم ... تنها افکار و تنها تحقیقات خودم ....

این بار داستانی جدید ... شاید هم کلیشه ای ... نمی دانم... من این جوریشو نخوندم... شاید باشه ... حتی توی دوستان خودم شاید کسی نوشته باشه .. اما من نه خوندم و نه دیدم ... حتی تعریفش رو هم نشنیدم... پس می نویسم و نمی دونم که کلیشه داره یا نه ....

خلاصه ی داستان
    :

دختری که ناخواسته زندگیش به چالش کشیده می شه... عشقی خواسته و جداییِ ناخواسته.... قلبی که برای یک نفر می زنه و روحی که به روح یک نفر گره می خوره... اما ....

چکیده ای از داستان :

چرا از بین این همه آدم ... فقط من ؟
    چرا ؟ دلم شکست چیزی نگفتم ...
    گفتن برو ... گفتن اون کسی که می خوایش صاحب داره ...
    گفتن برو و زندگی خراب کن نشو!
    گفتن زندگیتو روی خرابه های زندگی یه نفر دیگه نساز!
    گفتن برو و زندگیتو کن
    نفهمیدن زندگیم بی تو معنا نداره ..
    عشقم رو دست کم گرفتن
    فکر کردن احساس زود گذره
    دلم شکست !
    شنیدی صداشو؟
    راستشو بگو...
    نشنیدی لامصب
    ترسیده بودی آره؟
    هم خدا رو می خواستی هم خرما رو...
    فکر کردی فقط خودت شکستی ...
    فکر کردی فقط تو عاشق بودی
    منم دوستت داشتم بی وفا!
    زدی شکستی هر چی بینمون بود!
    زدی خراب کردی کلبه ی عشقمون رو!
    چرا نایستادی جلوی حرف زور؟
    چرا جلوی تهمت ها رو نگرفتی؟
    بهم تهمت زدن ... شنیدی؟
    شنیدی گفتن اومده خراب کنه زندگیتونو و بره؟
    اشکامو دیدی مگه نه؟
    دیدیشون روون شده بودن روی گونه هام؟
    دیدی غصه توی دلم نشست؟
    دیدی غصه جاتو گرفت؟
    دیدی بی تو داغون شدم؟
    ندیدی به خدا!
    ندیدی...
    قسم می خورم ...
    برو ...
    باز هم می شکنم ..
    عیبی نداره ...
    هیچی نگو ...
    ساکت باش ...
    نشنیدن صدات باعث میشه راحت تر برم ....
    اصلا نمی خوام چیزی بگی...
    نه سعی کن متقاعدم کنی ...
    نه بخواه که بمونم ...
    دیگه قلبی نیست ...
    دیگه احساسی نمونده ...
    چشمام رو برای همیشه رو به همه چیز می بندم...
    نخواه که ببینم...
    برام سخته ...
    نخواه که سختی بکشم ....
    خیلی کشیدم تا حالا ....
    دیگه همه چی تمومه ....
    برای همیشه ...

مقدمه ی داستان :

برای تو ! برای تو که بهترینیــــ ! برای تو که نیستی و هستی ... برای تو که باید باشی و نیستی ... برای تو که فقط توی ذهنمی ... برای تو که فقط توی فکرمی ... برای تویی که کنارم نیستی ... می دونی چیه ؟ حتی نمی دونم چه شکلی هستی ... تو فقط هستی ... نمی دونم چه شکلی هستی ... حتی نمی دونم کی هستی ... نمی دونم تو هم می خوای باشی یا نه ... اما تو برای من هستی ... تو توی فکر من هستی ... تو هستی اما نیستی ... تو نیستی تا کنارم باشی ... نیستی تا مثل خودم به یادم باشی .. نیستی تا باشی ... اما هستی که نباشی ... می دونی ؟ تو باید باشی اما نیستی ... اما کاشـــ .... کاش بودیــــ ... کاش بودی و همیشه هم می موندی ... اما چه سود ... وقتی که نیستی ... وقتی که نباید باشی ... وقتی تمام در های با تو بودن بسته است ... و وقتی که تو نیستی اما همیشه با من هستی ... وقتی نیستی و حتی نمی خوای هم باشی .... اما این رو بدون .. تو همیشه توی یاد من هستی ... هستی که باشی ... هستی که بمونی ... هستی که نری .... هستی که همیشه یادت باشه باید بمونی .... برای تو که رفتی ... برای تو که نمی آیی ... برای تو ... تو که بهترین هستیِ منی ... برای تو که توی هستی و نیستی با منی ... برای تو !

ژانر : عشقی ، گاهی شاد ، گاهی غم انگیز ، عشقی ، بازم عشقی( ما عشقی دوس می داریم)

اینم باید گفته بشه که من می نویسم ... شاید کل داستان توی ده صفحه تموم بشه شاید هم طولانی بشه

معانی اسامی :

آوینا
    تلفظ: آوينا /āvinā/ (نام زن)
    توضيحات:
    1- (آو= آب + ين (پسوند نسبت))، به رنگ آب، مانند آب، زلال، پاك
    2- (در كردي) عشق.

پاکان
    تلفظ: پاكان /pākān/ (نام مرد)
    توضيحات:
    منسوب به پاك، طاهران.

ماکان
    تلفظ: ماكان /mākān/ (نام مرد)
    توضيحات:
    (عربي) 1- (در قديم) آنچه بوده است
    2- (اَعلام) نام پسر كاكي از سران ديالمه [قرن 3و 4 هجری] كه در آغاز نزد ابوالحسين ناصر در گرگان بسر ميبرد و از سران با نفوذ او بود و مدتي از جانب وي بر «تميشه» حكومت ميكرد.

همه هم می دونید که از چند روز دیگه مدارس باز میشه و من هم به غیر از این داستان یه داستان گروهی هم دارم ؛ پس تمام سعیم در اینه که روزی یک پست بلند داشته باشیم .... البته روز هایی که درس ها سبک تر و برنامه م راحت تره ؛ بیشتر هم می نویسم و شاید به روزی دو پست برسه
    [SIZE=3]

با تشکر از Mina عزیزم بابت طراحی این جلد زیبا

کپی کردن کتاب بدون اجازه رسمی از نویسنده و ذکر منبع مجاز نمی باشد و در صورت دیدن طبق جرایم رایانه ای با شخص خاطی برخورد میشود

خواهشا هر کسی خواست این داستان رو هر جایی کپی کنه قبلش به من خصوصی بزنه و بگه ؛ در غیر این صورت اگر من ببینم جایی کپی شده برخورد می کنم !

استارت داستان از امروز عصر زده می شه و بعد از گذاشتن چند پست اول تاپیک نقد هم زده میشه

استقبال ، مثبت ، تشکر ، نقد و همراهی را خیلی دوست دارم ؛ اما باز هم می نویسم و این طور نیستم که اگه بازدید کم باشه ادامه ندم ؛ نگران نباشید

ویرایش توسط Doni.M : 1391,07,21 در ساعت ساعت : 15:13
    بام ذهن آدمی حیاط خانه ی خداست ....

style
    Homa pour esfahani
    Doni.M

2. 437 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $HUNTER , %NEGAR% , "Dezire" , "Giti" , * hasti * , * حدیث * , **سولماز** , *anse*hana , *Fatemeh.K* , *kolaleh* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *parvaz* , *SaNaY* , *sogol* , *~aida bala~* , *برف* , *ریحانه# , *ریما* , *سورن* , *مائده* , +Neda+ , - heDeh - , ...eli... , ..samira.. , .: She :. , .:BahaR:. , .:matin:. , .Arezoo. , .MOHABBAT. , /قاصدک/ , /لاله/ , 021girl , A.sahar , Abandokht , abby7 , airena , alireza999 , alone nurse , Altin ay , amir & gisoo , angel04 , Aray , Arrosha , asal naz , asal-1412 , asal_bumpy , asemane nili , asma66 , atena_a , AtI2020 , atousa27 , ayda3 , aygeen , azda , بــــانــــو , BAHANEYE MAN , bahar.nt , bahar17 , BaharәH , bamdad.94 , baran pr , barni , baroon14 , Behnaz joon , bikari , bineghab , blub2000 , busy , CIVIL , D0nya , dark chocolate , darya... , darya.m , darya19 , Defne , degeer , delaram.s , deragun , dezy , dokhtare khial , donya.76 , dozhd , dream2 , elahe 66 , Elahe111 , elahe70 , elahegood , Elen , elia65 , elianoos , eliiie , elnaz89 , erwin , et@yesh$ , eti98 , fa62 , faezeh88 , faezeh97 , faezeh_kht , fantasy girl , fariba_hed , Farnaz , Farnaz.R , fateme v , fateme.... , Fatemeh.98 , fatemeh.ss , fatemeh466 , fatima64 , fereshteh-92 , galadril3 , ghazal p , ghazalghazal , gheisareh , gole mikhak , goli21 , GOLNAZ , gorgin khan , hadis00 , hala , hanayi , hanye , hanygh98 , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , hediyeh_b , hermiun_0 , hoaya , hotsummer001 , hsdhsd , icegirl_90 , ili mah , Irani , iranian_girl , iryane , Jasmine.Ch , joana , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , kiana61 , king _ panther , kissroll , L!nA , lalehjoon , lartmis , leilaadel , libra272 , lili 20 , lili_2sara , lisan , little princess , m0zhdeh , m@sti2011 , maedeh angel , mahana1 , mahboubeh69 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiye21 , mahdiyeee , maheasemun , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa11 , mahsa1490 , mahsamoon , mahsa_128 , mahtab10 , mahzoon , makhmal_66 , man! , marale , marjansh , MarMar_MJ , maryam joOon , maryama1992a , maryammoayedi , marzie1994 , matin_a , mellina2000 , melodina , me_ned , MidnightSun , milana , mina.bala , mina68 , mishaaaaaaaaaa , miss maryam , miss mona , Mobina.k , mocuishle , mohtadi , mojgan 19 , mona-95 , Moon Lover , moonila , motlagh , my dream , N A F A S , Nafas j , nana27 , narcissus 93 , nasimrahi , nastaran_702 , nda_j , negarh91 , negin-joon , Negindf , neginra , niayesh00 , niayesh_s.s , nikoo 123 , nilgon_nili , nini84 , ninio , nlp16001 , noooor , noshafarin , nrezaii , P@RIZAD , paiz , pardiis , Pardis-F , paria_pari , pariedarya , parisa_jf , parmis86 , ParMoun , parniY@n , parshan-dicom , Parya.G , peg@h , pishi mishi , proxima , R.A.H.A , rahha , Rana.S , raz gol , Rehi 76 , reza9000 , roya1365 , roya62 , ROZ GOL , roze_zard , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s.mokhtariyan , s0ogand , saadat2000 , saba28 , sachlian , sadaf.a , sadaf.sh , sahar_love , saktin , Sam!ra , sama33 , samandf , Samin20 , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1994 , sana756 , sanaz 69 , sar gol , SaRgArDuN_A , Sepid , sepidrokh , setareh67 , setaresetar , setayesh* , setayesh1363 , Shabah eshg , SHADI 73 , shadi.A , shaghayegh69 , shakiba_2510 , sharghi , shayan1414 , Shery84 , shimablue , SHKH1371 , shokofa , shooma , silverstar , simaN , sinsor , sipa , ~sky angel~ , sky-star , some61 , somy_kh , sorme* , spgsara , st.arta , Star inferNal , susanzandieh , sydney , Sαrα , T.KHD , TanNazZz , Tikooli , tornado.n , traker , unique1366 , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , vampire123 , vianna , Violet.e , white-sky , winter emerald , y.m.s , yasamin-73 , yasamin_34 , yjdj , zahra.gol , zahra0098 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , zeinab75 , |SarA_S| , ~*~havva~*~ , ~B@H@R~ , ~Gisoyeshab~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~Samaneh~ , ~SariR~ , ~Snowy G!rl~ , ~The14th MooN~ , آتری , آزالیا , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارمغان شادی , النار , انگشتر , ایپک یولی , ایکسا خانوم , با نمک , باران شب , بازیگوش , برتر از گل , بهاران91 , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , بیــ رنــگــ , تابتا , ترنج خاتون , تمنای دل , تنها... , حاجی بلا , حنیفا58 , خورشیدک , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , رابین * , راحله۷۱ , رفیق بی کلک خدا , رها_hd , رولا , زهره عشقی , ساتیا_س , سافانا , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره76 , سرتق , سعاد , سكوت ابريشم , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , شاه ماهی , شاپررک , شهر غم , شهرزاد ن , شیش تایی هااا , صحرا71 , عاشق رمان خواند , عمه خانم , فائزه محمودي , فاطمه.س , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فرگلf , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , ماهرخ جون , ماهین56 , مدار2 , مرزنگام , منا64 , مونا** , مینا , نامی , نسرین... , نسيا , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نگاه روشن , نیکا83 , هفت مقدس... , والا , وندا مهران , پانته آ65 , پرواس , پروانه! , پریوش .س , چلیپا , کفش دوزک , کیمیا1388 , ๑ Areefee ๑ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ✖Dark♥AngeL✖

3. Top | #2

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    14.06
    تشکر از کاربر
    183,474
    تشکر شده 430,381 در 37,855 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید:
    آمارکتابهای در جریان سایت
    برای تهیه ی جلد رمان به این گروه مراجعه بفرمایید:
    طراحی جلد رمان کاربران سایت

در نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید!
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    برای ایجاد تاپیک نقد، قوانین بخش و این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    نویسنده های سایت حتما بخوانید!

در ضمن توجه داشته باشید بین تک تک کلماتی که می نویسید حتما فاصله بندازید و یک حرف را تکرار نکنید (نادرست: بیااااااااااااااااا | درست: بیا یا بیـــــا)و به جای اون برای کشیده شدن حروف از دکمه های ترکیبی (shift+j) استفاده کنید تا متن، ناقص ارسال نشود!
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

آرشیو آواتور نود و هشتیا

مـاندگار های نود و هشتـیا

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

قوانین مهم بخش والپیپر

4. 172 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

**سولماز** , *Fatemeh.K* , *niki , *parvaz* , *SaNaY* , *sogol* , +Neda+ , ...eli... , .: She :. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , 021girl , airena , alireza999 , alone nurse , anita77 , Arrosha , asal-1412 , atena_a , atoosa joon , atousa27 , azda , BaharәH , baran pr , Behnaz joon , blub2000 , D0nya , dark chocolate , darya... , darya.m , Doni.M , donya.76 , dozhd , elahe 66 , Elen , eliiie , erwin , faeze m2 , faezeh97 , fariba_hed , fateme v , fateme.... , fatemeh466 , fatima64 , gole mikhak , hadis00 , hanye , harimeshgh , hediyeh_b , hotsummer001 , icegirl_90 , ili mah , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , kissroll , kiumars , L!nA , lartmis , libra272 , lili 20 , m0zhdeh , maedeh angel , mahana1 , mahdieh67 , mahdiye21 , maheasemun , mahsa.h.i , man! , marjansh , mina68 , Mobina.k , mona-95 , my dream , N A F A S , nasimrahi , nastaran_702 , negin-joon , nilgon_nili , noooor , nrezaii , P@RIZAD , paiz , Pardis-F , parisa.ss , parmis86 , Parya.G , peg@h , proxima , rahha , Rana.S , Rehi 76 , reza9000 , s.fzpr , s0ogand , saadat2000 , saba28 , samandf , Samin20 , SaMirA.Ha , SANIA-23 , sar gol , Sepid , setayesh1363 , shakiba_2510 , sharghi , SHKH1371 , shokofa , ~sky angel~ , sorme* , st.arta , susanzandieh , sydney , Tikooli , traker , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , white-sky , y.m.s , yasamin-73 , zahra_jk , Zahra_niki , zari60 , |SarA_S| , ~Gisoyeshab~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , آتری , اب و اتش , اتل و متل , ایپک یولی , ایکسا خانوم , باران شب , برتر از گل , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , بیــ رنــگــ , ترنج خاتون , تمنای دل , تنها... , خورشیدک , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیبا کیان , راحله۷۱ , رفیق بی کلک خدا , رژلب , زهره 65 , ستاره چشمک زن , سعاد , سپيده خوب , سپیدوسیاه , شاپررک , شهرزاد ن , عاشق رمان خواند , علیصدر , عمه خانم , فائزه محمودي , فرحناز65 , فرگلf , ققنوس98 , لیلاحمیده , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مهرآذین , نسرین... , نسيا , نیکا83 , کیمیا1388 , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ

5. Top | #3

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    7.19
    تشکر از کاربر
    20,815
    اندازه فونت

سلام به همه ی دوستای گلم ... پست اول رو داشته باشید .. امشب شاید دوباره هم بنویسم

===========

مقدمه ی داستان :

برای تو ! برای تو که بهترینیــــ ! برای تو که نیستی و هستی ... برای تو که باید باشی و نیستی ... برای تو که فقط توی ذهنمی ... برای تو که فقط توی فکرمی ... برای تویی که کنارم نیستی ... می دونی چیه ؟ حتی نمی دونم چه شکلی هستی ... تو فقط هستی ... نمی دونم چه شکلی هستی ... حتی نمی دونم کی هستی ... نمی دونم تو هم می خوای باشی یا نه ... اما تو برای من هستی ... تو توی فکر من هستی ... تو هستی اما نیستی ... تو نیستی تا کنارم باشی ... نیستی تا مثل خودم به یادم باشی .. نیستی تا باشی ... اما هستی که نباشی ... می دونی ؟ تو باید باشی اما نیستی ... اما کاشـــ .... کاش بودیــــ ... کاش بودی و همیشه هم می موندی ... اما چه سود ... وقتی که نیستی ... وقتی که نباید باشی ... وقتی تمام در های با تو بودن بسته است ... و وقتی که تو نیستی اما همیشه با من هستی ... وقتی نیستی و حتی نمی خوای هم باشی .... اما این رو بدون .. تو همیشه توی یاد من هستی ... هستی که باشی ... هستی که بمونی ... هستی که نری .... هستی که همیشه یادت باشه باید بمونی .... برای تو که رفتی ... برای تو که نمی آیی ... برای تو ... تو که بهترین هستیِ منی ... برای تو که توی هستی و نیستی با منی ... برای تو !

آوینا : عشق !

با صدای زنگ ساعت بالای سرم با خوشحالی از جا بلند شدم و روی تخت نشستم... قاب عکس خانوادگیمون که دیشب توی بغلم بود رو روی عسلی کنار عکس پاکان گذاشتم و به پاکان توی قاب خیره شدم.... بعد از شش سال... احتمالا خیلی تغییر کرده بود... شاید تا حالا نامزد کرده بود...
    سعی کردم اول صبحی افکار همیشگی رو کنار بزنم و به این فکر کنم که بعد از شش سال برای دیدار دوباره چه کار هایی می تونم بکنم... شاید دیدار با کسانی که یه روز باعث عذابم شدن خیلی سخت باشه.. البته اون روز ها من بچه تر بودم.... اما خب کاری که اونا کردن واقعا اشتباه بود...
    با شادابی همیشگیم بطری شیر کاکائوی توی یخچال رو سر کشیدم و در حالی که داشتم توی ذهنم برنامه های روزم رو می چیدم کفشای اسپرت سفید رنگی که از خریدشون سه ماه می گذشت رو پوشیدم.... نینا همیشه بهم می گفت این همه سرزندگی رو از کجا میاری در حالی که هر روز از صبح تا شب در حال دوندگی هستی.. اما خب به هر حال این جزیی از وجود من بود... هیچ وقت دوست نداشتم روز هامو به بیکاری بگذرونم.... آدم باید از زندگیش استفاده کنه... باید قدر لحظه لحظه ی اونو بدونه... اینا رو درست توی دوره ی نقاهت اون بیماری فهمیدم... همه ی اینا رو ادریک بهم یاد داده بود...
    بعد از نیم ساعت دویدن و ورزش کردن در حالی که عرق از سر و روم می بارید تا خونه قدم زدم... توی راه بطری آبم خالی شد و مجبور شدم از یکی از سوپر های توی راه یه بطری آب بخرم...
    وقتی کلید رو توی قفل انداختم صدای تلفن توی فضای خونه پیچید.. با عجله درو باز کردم که صدای آیدی کالر بلند شد:
    - نینا
    پس نینا بود.... گوشی رو برداشتم و به فارسی گفتم:
    - درود... جانم؟
    خندید و گفت:
    - تو باز ساعت هشت صبح رفتی بدوی؟
    منم با همون لحن شوخ خودش جوابشو دادم:
    - آره... تو دوباره فوضولی رو شروع کردی؟
    - هیچی دختر... یه خبر خوب برات دارم...
    - چی شده؟
    - اول مژدگونی می خوام...
    پامو روی زمین کوبیدم و گفت:
    - بگو نینا... کشتی منو!
    - هیچی عزیزم.. خواستم بهت بگم که سامی بلیط برات پیدا کرده... قرار اول ماه دیگه تهران باشی....
    داد زدم:
    - هورااااااا
    با خنده گفت:
    - گوشمو کر کردی دختر... چه ذوقیم داره...
    - آره خب.... دوست دارم برم.. خسته شدم این جا دیگه از بیکاری....
    کمی دیگه هم با هم حرف زدیم و بعد گوشی رو قطع کردم.. از همین حالا استرس ایران رفتن گرفته بودم.... ایران.... پاکان.. بابابزرگ ... فامیل ... باید با ادریک حرف بزنم... نباید دوباره مشکلات قدیمی زنده بشن... نباید دوباره مثل قدیم همه چیز بد تموم بشه.... باید برم و ثابت کنم که من نشکستم...
    باید برم و ثابت کنم که عشق منو از پا در نیاورد و من با آوینای گذشته فرق کردم...
    من دیگه اون بچه کوچولوی قدیمی که ساده شکستم نیستم!

==========
    تا قبل از گذاشتن تاپیک نقد نظراتتون رو برام توی پروفایلم بگید
    ویرایش توسط Doni.M : 1391,11,09 در ساعت ساعت : 23:34

6. 490 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , $HUNTER , $~roya~$ , (mahi) , * hasti * , **سولماز** , **شهرزاد** , *fatemeh* , *Fatemeh.K* , *honeymoon* , *Lilia* , *niki , *parvaz* , *Peggy* , *SaNaY* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *برف* , *ریحانه# , *ریما* , +Neda+ , ...نگین... , .:BahaR:. , .Arezoo. , .MOHABBAT. , /لاله/ , 021girl , A.sahar , Abandokht , afi90 , afroodit , afsaneh52 , afsoon321 , ailin jo0n , airena , alireza999 , alone nurse , Altin ay , amiparsa , amir & gisoo , amirhosseinac , amiri.k , amorist , angel04 , angry girl , anita77 , anitis , anna43 , Anolin , anoosh1988 , Aray , arghavan58 , armaghan88 , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal_bumpy , Aseman67 , asemane nili , atefeh_49 , atena_a , AtI2020 , atoosa joon , atousa27 , Ay San , ayda3 , aygeen , azadehh , azda , بــــانــــو , BaharәH , baran pr , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , behnazhmz , bikari , blub2000 , busy , D0nya , dark chocolate , darya... , darya.m , darya19 , Defne , delaram.s , deragun , divandary , dokhtare khial , ebrahimi.fari , elahe 66 , elahe70 , elahegood , Elen , elianoos , eliiie , elmiraa_20 , elmirareza , eti98 , f.oliaee91 , f@t3meh.k , fa62 , faeze m2 , faezeh88 , faezeh97 , faghatdream , fani black 212 , fantasy girl , fariba44 , fariba_hed , farima021 , farisa , fateme v , fateme.... , Fatemeh.98 , fatemeh.ss , FATI BALA , fatima64 , fatima983 , ferijoonm , feryal_bahmani , fouji , funny , galadril3 , ghazalghazal , gheisareh , gole mikhak , goli21 , googoosh z , hala , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , homa41 , hooramohebtash , hotsummer001 , HRad , hsdhsd , hyunah , ili mah , Irani , iryane , Is_Tak , j.ghanavizi , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , joodi abot , katy f , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , kiana61 , king _ panther , kissroll , kiumars , Laali , ladyscreamerr , Lale7 , lartmis , leila93 , leilaadel , libra272 , lili 20 , lisan , little princess , love is.. , m-khani , m-sh77 , m0zhdeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdiar , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahdiyeee , maheasemun , mahnam... , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa11 , mahsa1490 , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , mahzoon , Maman fariba , man! , mani1384 , mansuri , many22 , marale , marjansh , MarMar_MJ , maryam joOon , maryam56 , maryammogadas , maryam_mariusz , masin , matin_a , mellina2000 , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina.bala , mina68 , miss mona , mohtadi , mokmor , mona-95 , Monaica , monir1343 , moonila , motlagh , my dream , m_reisie , N A F A S , Nafas j , nafas.65 , nafas44 , narciss , Nashenase tanha , nasimrahi , nastaran_702 , nda_j , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh00 , nikaan , nikoo 123 , nilgon_nili , nina86 , nini84 , ninio , nlp16001 , norijon , noshafarin , nrezaii , P@RIZAD , PAEEZ70 , Pardis-F , paria mahan , paria_pari , parmis86 , parniY@n , parrr , parvaeh , peg@h , peymaneh , phare , proxima , rahaa_m , rahha , ramanava , ramou2030 , Rana.S , raz gol , Rehi 76 , reza635 , reza9000 , romina ab , roya1365 , ROZ GOL , roze_zard , Rozia* , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s0ogand , s@na , saadat2000 , saba 68 , saba_h , sadaf.a , sadaf.sh , sahar_love , sahel_m , sama33 , samandf , Samin20 , saminnnnnnn:) , SaMirA.Ha , samira1362 , sana1994 , Sanaz1370 , sanazM , sanaz_ , sar gol , sara1995 , sara2876 , sarax , sare.70 , sarma1010 , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , Sepid , sepidrokh , setareh67 , setaresetar , setayesh* , shabnamsobhabi , shadi.A , shafagh 69 , shaghayegh69 , Shahin Golden , sharafi , sharghi , sheida_953 , Shery84 , shida.m , shimaaaaa , shimablue , shining sun , SHKH1371 , shokofa , sholi_NazGol , shooma , sh_karan , silverstar , simaaaaa , sinsor , sipa , ~sky angel~ , sogand.m , sogol21 , some61 , somy_kh , sonia1357 , sorme* , ssoudeh , st.arta , susanzandieh , sydney , Sαrα , T.KHD , taraneh joon , Taraneh.n , taraneh24 , Tikooli , tina0312 , tornado.n , tpirouz , traker , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , vianna , violet_mahtab , white-sky , wildfire14 , y.m.s , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra0098 , zahra_jk , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zibahp , ziglernata , zina , zooohreh , zoooom , _TarlaN_ , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~Gisoyeshab~ , ~nas!m~ , ~parastesh~ , ~pArnYa~ , ~The14th MooN~ , «zahra» , آتری , آرام وحشی , آرزو نازنین , آزالیا , آستاتیرا , آسوده , آمستريدا , آهو خانم , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , اقاقی , النار , ایپک یولی , ایکسا خانوم , با نمک , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , بهبهو , ترنج خاتون , تمنای دل , تنها... , تهمتن , حنیفا58 , خاله خانم , خرس قهوه ای , دزدمونا , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , راز نياز , راژانه , رفیق بی کلک خدا , ریحون , زهره 65 , زهره عشقی , سارینا گلی , سافانا , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره.ث , ستاره76 , سرتق , سعاد , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , شادی وروجک , شاه ماهی , شاپررک , شاپرک13 , شرقي , شهرزاد ن , شورم , شیش تایی هااا , شیلاجون , شیوا , صحبا , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه خانم , فائزه محمودي , فانتین , فرحناز65 , فرگلf , ققنوس98 , لیلاحمیده , م.نوری , ماهین56 , مرجان55 , مرواریدجووون , منا64 , منيژه , مهرآذین , مودب , مونا** , نامی , نرگس.ر , نسترن123 , نسيا , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نوشین00 , نگان , نگاه روشن , نیاز.ش , نیکا83 , هميشه بهار , پرهامه , پرواس , چلیپا , کفش دوزک , کمند , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , ღســـــوزانღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥saya♥

7. Top | #4

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    7.19
    تشکر از کاربر
    20,815
    اندازه فونت

پست دوم بازم داریم منتظر باشید ...

=================

گوشی رو برداشتم و شماره ی مطب ادریک رو گرفتم ... بعد از چند بوق منشیش به ایتالیایی گفت:
    - سلام .. بفرمایید؟
    منم به ایتالیایی گفتم:
    - سلام شارون .. خوبی؟
    شارون که صدای منو به خوبی می شناخت گفت:
    - سلام آوینا .. مرسی عزیزم تو خوبی؟
    - مرسی عزیزم .. ادریک هستش؟
    - آره ... اتفاقا مریض هم نداره .. صبر کن ..
    بعد از چند ثانیه صدای آرامش بخش ادریک توی گوشم پیچید:
    - جانم عزیزم؟
    - سلام ریک خوبی؟ یه خبر خوب برات دارم .. اگه گفتی چیه؟
    با خنده گفت:
    - حتما تصویر صورت منو تموم کردی ...
    - نخیرم ... یه چیز دیگه!
    دوباره به شوخی گفت:
    - هیچ خبر دیگه ای به جز این که اون تصویر رو بعد از شش ماه تموم کنی برای من خوب نیست .. حالا بگو چی شده ...
    - دارم میرم ایران ... صبح سامی برام بلیت گرفته ...
    ناراحت و عصبانی گفت:
    - بری ایران که چی بشه؟ سامی هم غلط کرده بدون اجازه ی من بلیت گرفته ... بهش زنگ می زنم پسش بده تا دیر نشده ...
    با بغض خودم رو روی کاناپه پرت کردم و گفتم:
    - آخه چرا ؟ می دونی که خیلی وقته دوست دارم برم و خودم رو ثابت کنم!
    با عصبانیت جواب داد:
    - بس کن آوین ... نمی خوام چیزی بشنوم ... هیچی... می فهمی؟ قبلا هم برات توضیح دادم که نمیزارم بری ایران !
    توی حرفش پریدم و گفتم:
    - باشه باشه .. اصلا نمیرم .. این قدر توی این کشور لعنتی می مونم تا بمیرم .... باشه ... خداحافظ
    نزاشتم حرفی بزنه و گوشی رو قطع کردم .. حوصله ی غصه خوردن هم نداشتم .... می دونستم که نمی تونم بدون اجازه ی ریک جایی برم .... وجدانم هم بهم اجازه نمی داد که وقتی ریک ناراضیه برم ایران .... من به ریک احتیاج داشتم .... دوستش داشتم و نباید می زاشتم ازم ناراحت باشه .. ریک تنها کسی بود که داشتم ... البته به جز نینا !
    از جا بلند شدم و به اتاقم رفتم .. از توی کمد یه پیراهن خوشگل برداشتم و با صندل های ستش روی تخت گذاشتم و بعد به حمام رفتم ...
    وقتی که ناراحت بودم بهترین چیز این بود که به خودم برسم و درست فکر کنم ....
    بعد از حمام کردن موهای بلندم که تا زیر کمرم بود رو خشک نکرده بالای سرم دم اسبی بستم و لباسم رو تنم کردم ... تصمیم گرفتم امروز غذا رو از بیرون سفارش بدم ... اصلا حوصله ی غذا پختن نداشتم... مخصوصا که ذهنم مشغول مخالفت ریک بود ....
    بعد از اومدن غذا با اشتها مشغول خوردن شدم ... ظرفی هم نبود که بشورم برای همین هم با خیال راحت تلویزیون رو باز کردم تا برنامه ای که ساعت دو شروع می شد رو ببینم ... تقریبا داشت شروع می شد که صدای زنگ در بلند شد و بعد از اون صدای جرخوندن کلید توی در ... عادت ریک بود .. اول یه زنگ می زد و بعد کلید می انداخت توی در ... از در اومد داخل و بلند گفت:
    - آوینا...
    به سمتش رفتم و با لحن مغمومی گفتم:
    - سلام ...
    با مهربونی نگام کرد و گفت:
    - قربونت برم .... ناراحتی ازم؟
    چیزی نگفتم .. کتش رو روی جا لباسی گذاشت و به سمتم اومد .. دستم رو گرفت و بوسید:
    - نبینم این دختر کوچولوی ناز از دستم ناراحت باشه ...
    دستش رو دور گردنم حلقه کرد و با هم به سمت هال رفتیم ... هیچی نمی گفتم .. منتظر بودم تا مثل همیشه دلش به حالم بسوزه و راضی بشه ... هیچ وقت طاقت ناراحتی من رو نداشت...

ویرایش توسط Doni.M : 1391,06,22 در ساعت ساعت : 21:28

8. 475 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , $~roya~$ , (mahi) , * hasti * , **parya** , **سولماز** , *ARAM* , *Fatemeh.K* , *honeymoon* , *Laya* , *Lilia* , *niki , *parvaz* , *Peggy* , *SaNaY* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *برف* , *ریحانه# , +Neda+ , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .parniya. , 021girl , A.sahar , Abandokht , afi90 , afroodit , afsaneh52 , afsoon321 , airena , alfa_zigma , alireza999 , alone nurse , Altin ay , amiparsa , amir & gisoo , amirhosseinac , amiri.k , amorist , angel04 , angry girl , anita77 , anitis , anna43 , Anolin , anoosh1988 , Aray , arghavan58 , armaghan88 , armita1819 , asal-1412 , asal_bumpy , asemanii , asma66 , atefeh_49 , atena_a , AtI2020 , atoosa joon , atousa27 , Ay San , ayda3 , aygeen , azadehh , azda , بــــانــــو , BaharәH , baran pr , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , bikari , blub2000 , busy , d.pouya , dark chocolate , darya... , darya.m , darya19 , Defne , delaram.s , deragun , divandary , dokhtare khial , dozhd , ebrahimi.fari , elahe 66 , elahe70 , elahegood , Elen , Eli77 , elianoos , eliiie , elmiraa_20 , elmirareza , eti98 , f.oliaee91 , f@t3meh.k , fa62 , faeze m2 , faezeh88 , faezeh97 , faghatdream , fantasy girl , fariba44 , fariba_hed , farima021 , fary , fateme v , fateme.... , Fatemeh.98 , fatemeh.ss , fatima64 , feraghi , ferijoonm , feryal_bahmani , fouji , galadril3 , ghazalghazal , gheisareh , gole mikhak , goli21 , googoosh z , hala , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helga1980 , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , homa41 , hooramohebtash , hotsummer001 , HRad , hsdhsd , hyunah , ili mah , iryane , Is_Tak , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , joodi abot , katy f , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , kimi khoshgele , king _ panther , kissroll , kiumars , Laali , ladyscreamerr , lartmis , leila93 , leilaadel , libra272 , lili 20 , lisan , little princess , love is.. , m-khani , m-sh77 , m0zhdeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdiar , mahdieh67 , Mahdis @69 , maheasemun , mahnam... , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa11 , mahsa1490 , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , mahzoon , Maman fariba , man! , mani1384 , mansuri , many22 , marale , marjansh , MarMar_MJ , martire , maryam joOon , maryam56 , maryammogadas , maryam_mariusz , masin , matin_a , mehrnoush_re , mellina2000 , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina.bala , mina68 , mishaaaaaaaaaa , misha_kavir , miss mona , mohtadi , mokmor , mona-95 , Monaica , monir1343 , moonila , motlagh , my dream , m_reisie , Nafas j , nafas.65 , nafas44 , Nashenase tanha , nda_j , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh00 , nikaan , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilgon_nili , Nili2013 , nina86 , nini84 , ninio , nlp16001 , noshafarin , nrezaii , PAEEZ70 , paria mahan , paria_pari , parisajan , parmis86 , parrr , parvaeh , Parya.G , peg@h , phare , proxima , rahaa_m , rahha , ramanava , Rana.S , raz gol , reem1368 , Rehi 76 , reza635 , reza9000 , rina_rita14 , romina ab , roya1365 , ROZ GOL , roze_zard , Rozia* , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s0ogand , s@na , saadat2000 , saba 68 , saba_h , sada , sadaf.a , sadaf.sh , sahar.samira , sahar71 , sahar_love , sahel_m , sama33 , samandf , Samin20 , saminnnnnnn:) , samira1362 , sana1994 , Sanaz1370 , sanazM , sanaz_ , sar gol , sara1995 , sara2876 , sarax , sare.70 , sarma1010 , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , Sepid , sepidrokh , setareh67 , setayesh* , shabnamsobhabi , shadi.A , shafagh 69 , shaghayegh69 , sharafi , sharghi , sheida_953 , Shery84 , shimaaaaa , shimablue , shining sun , SHKH1371 , shokofa , sholi_NazGol , shooma , sh_karan , silverstar , simaaaaa , sinsor , sipa , ~sky angel~ , sogand.m , sogol21 , some61 , somy_kh , sonia1357 , ssoudeh , st.arta , susanzandieh , sydney , symorgh , Sαrα , T.KHD , taraneh joon , Taraneh.n , taraneh24 , taraneh86 , Tikooli , tina0312 , tooska16 , tornado.n , tpirouz , traker , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , venus7021 , violet_mahtab , wildfire14 , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra0098 , zahra_jk , Zahra_niki , Zari pari , zari60 , zeinab75 , zibahp , ziglernata , zina , zooohreh , zoooom , _TarlaN_ , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~Gisoyeshab~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~The14th MooN~ , آتری , آرام وحشی , آرزو نازنین , آزالیا , آستاتیرا , آسوده , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , اقاقی , النار , الهام77 , ایپک یولی , ایکسا خانوم , با نمک , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , بهبهو , ترنج خاتون , تمنای دل , تنها... , تهمتن , خاله خانم , خرس قهوه ای , دختر ارام , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , دیمن سالواتوره , راز نياز , رزا جون , رفیق بی کلک خدا , ریحون , زهره 65 , زهره عشقی , سارینا گلی , سافانا , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره.ث , ستاره76 , سرتق , سعاد , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , شادی وروجک , شاه ماهی , شاپررک , شاپرک13 , شهرزاد ن , شورم , شيرين ماميتو , شیوا , صحبا , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علی آرا , عمه خانم , فائزه محمودي , فانتین , فرحناز65 , فرگلf , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , م.نوری , ماه منیر , ماهین56 , مرجان55 , مرواریدجووون , منا64 , منيژه , مهرآذین , مودب , نامی , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نوشین00 , نیاز.ش , هميشه بهار , پرستو... , پرهامه , پرواس , پریسا 17 , چلیپا , کفش دوزک , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , ღ♥Mary★Joon♥ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥saya♥

9. Top | #5

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    7.19
    تشکر از کاربر
    20,815
    اندازه فونت

پست سوم بازم بنویسم؟؟؟؟؟؟؟

============

- حالا چرا غمبرک زدی؟
    به سمتش برگشتم و با طلبکاری گفتم:
    - یادته چند سال پیش رو ؟ حرفات هنوز یادمه ... گفتی باید ثابت کنی که می تونی ... گفتی باید خودت رو نشون بدی ... من این جا چطور خودم رو نشون بدم ؟ به کی نشون بدم که تونستم خودم رو بسازم؟ به کی نشون بدم که از زمین بلند شدم ؟ باید برم تا بتونم ثابت کنم؟
    خندید و گفت:
    - جوش نزن ... حرص هم نخور ... تو خودت رو به من ثابت کردی ... به نینا که تمام لحظات زجر کشیدنت رو دید و باهات زجر کشید و اشک ریخت .. به سامی ثابت کردی ... تو خودت رو به پدر و مادرت ...
    حرفشو قطع کردم و با بغض سرم رو برگردوندم:
    - اما من می خوام فقط خودم رو به اون ثابت کنم ... فقط می خوام پاکان بدونه .... فقط پاکان ...
    دستشو دوباره دور گردنم حلقه کرد و سرش رو روی شونه م تکیه داد:
    - هنوز دوستش داری آره؟
    جیغ زدم:
    - نه ... ندارم .... نمی خوام داشته باشم ... اون منو نابود کرد ... من دوستش ندارم ...
    جیغ می زدم و گریه می کردم ... دوباره غصه هام سرباز کرده بود ... طبق محاسبات ریک ماهی یه بار این طور می شدم ...
    ادریک دستامو گرفت و با لحنی که می دونست آرومم می کنه گفت:
    - آروم باش ... قرار نیست غصه بخوری ... نمی زارم کسی اذیتت کنی می فهمی؟ نمی زارم دوباره مثل قبل بشی .... این همه تلاش کردم آدمت کنم قرار نیست نتیجه ش این بشه که دوباره پاکان خرابش کنه ...
    جمله ی آخرش رو با خنده گفت ... با دست خواستم بزنم تو سرش که دستمو گرفت و ادامه داد:
    - بسه ... لوس بازی بسه ... همه ی این کارا واسه اینه که منو راضی کنی نه؟
    خنده م گرفت ... همه ی عادت های منو می دونست ... با دیدن خنده م خیالش راحت شد و گفت:
    - به یه شرط
    تند گفتم:
    - چی؟
    با مرموزی گفت:
    - حدس بزن!
    می دونست به این کلمه آلرژی دارم ..
    - اه بگو دیگه ... بلد نیستم حدس بزنم!
    - خودم هم باهات میام ...
    با خوشحالی خواستم چیزی بگم که ادامه داد:
    - اما اگه بلیط گیر نیومد تو هم نمیری... اوکی؟
    خندیدم و پریدم گونشو بوسیدم:
    - مرسی عزیزم .. به سامی می گم بسپره برات بلیط پیدا کنه!
    اخم بامزه ای کرد و گفت:
    - این سامی کشت مارو! نمی شه دخالت نکنه تو زندگی ما؟
    بدون توجه به حرفش چشمامو بستم و سرم رو روی شونه ش گذاشتم .... اصلا نمی شد به نبودن ریک فکر کنم ... از این که باهام می اومد ایران خیلی خوشحال شدم ... این هم یکی از نشونه های علاقه ش به من بود .... به من بیشتر از نینا اهمیت می داد ... می گفت نینا سامی رو داره و سامی حامیشه ... راست هم می گفت ... نینا بعد از ازدواج با سامی دیگه هیچ مشکلی نداشت .....

10. 466 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , (mahi) , **parya** , **سولماز** , *ARAM* , *Fatemeh.K* , *Lilia* , *niki , *parvaz* , *Peggy* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *برف* , *ریحانه# , ...نگین... , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .parniya. , /لاله/ , 021girl , 6789 , Abandokht , afi90 , afroodit , afsaneh52 , afsoon321 , airena , alfa_zigma , alireza999 , amiparsa , amir & gisoo , amirhosseinac , amiri.k , amorist , angel04 , angry girl , anita77 , anitis , anna43 , Anolin , anoosh1988 , Aray , arghavan58 , armaghan88 , armin.kz , Arrosha , asal-1412 , asal_bumpy , asemanii , asma66 , atefeh_49 , atena_a , AtI2020 , atoosa joon , atousa27 , Ay San , ayda3 , aygeen , azadehh , azda , بــــانــــو , BaharәH , baran pr , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , behnazhmz , bikari , blub2000 , busy , d.pouya , dark chocolate , darya... , darya.m , darya19 , Defne , delaram.s , deragun , divandary , dokhtare khial , dozhd , ebrahimi.fari , elahe 66 , elahe70 , elahegood , Eli77 , elianoos , elmiraa_20 , elmirareza , eti98 , f.oliaee91 , f@t3meh.k , fa62 , faeze m2 , faezeh88 , faezeh97 , faghatdream , fani black 212 , fantasy girl , fariba44 , fariba_hed , fateme v , fateme.... , Fatemeh.98 , fatemeh.ss , fatima64 , fatima983 , ferijoonm , feryal_bahmani , fouji , funny , galadril3 , ghazal26859 , ghazalghazal , gheisareh , glarion , gole mikhak , goli21 , googoosh z , hala , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helen. , helga1980 , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , homa41 , hooramohebtash , hotsummer001 , HRad , hsdhsd , hyunah , ili mah , iryane , Is_Tak , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , joodi abot , katy f , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , kimi khoshgele , king _ panther , kissroll , Laali , ladyscreamerr , Lale7 , lartmis , leila93 , leilaadel , leili_zzz , libra272 , lili 20 , lisan , little princess , love is.. , m-khani , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdiar , mahdieh67 , Mahdis @69 , maheasemun , mahnam... , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa11 , mahsa1490 , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , mahzoon , Maman fariba , man! , mani1384 , mansuri , many22 , marale , marjansh , MarMar_MJ , martire , maryam56 , maryammogadas , maryam_mariusz , masin , matin_a , mehrnoush_re , mellina2000 , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina.bala , mina68 , mishaaaaaaaaaa , misha_kavir , miss mona , mohtadi , mokmor , mona-95 , monir1343 , moonila , morento , motlagh , my dream , m_reisie , Nafas j , nafas.65 , nafas44 , Nashenase tanha , nastaran_702 , nda_j , nedaj , negar1373 , negarh91 , neginra , niayesh00 , nikaan , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilgon_nili , Nili2013 , nina86 , nini84 , ninio , nlp16001 , noshafarin , nrezaii , p@ry , PAEEZ70 , paria mahan , parmis86 , parmisa65 , parrr , parvaeh , Parya.G , peg@h , phare , pink_daughter , proxima , rahaa_m , rahha , ramanava , ramou2030 , Rana.S , raz gol , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , rina_rita14 , romina ab , roya1365 , ROZ GOL , roze_zard , Rozia* , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s0ogand , s@na , saadat2000 , saba 68 , saba_h , sadaf.a , sadaf.sh , sahar71 , sahar_love , sahel_m , sama33 , samandf , Samin20 , saminnnnnnn:) , samira1362 , sana1994 , Sanaz1370 , sanazM , sanaz_ , SANIA-23 , sar gol , sara1995 , sara2876 , saraice , sarax , sare.70 , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , sepide23 , sepidrokh , setareh67 , setayesh* , shabnamsobhabi , shadi.A , shafagh 69 , shaghayegh69 , Shahin Golden , sharafi , sharghi , sheida_953 , Shery84 , shimaaaaa , shimablue , shining sun , shiva-71 , SHKH1371 , shokofa , shooma , sh_karan , silverstar , simaaaaa , sinsor , sipa , ~sky angel~ , sogand.m , sogol21 , some61 , somy_kh , sonia1357 , ssoudeh , st.arta , susanzandieh , suzmani , sydney , Sαrα , T.KHD , taraneh joon , Taraneh.n , taraneh24 , Tikooli , tina0312 , tornado.n , tpirouz , traker , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , vayi , venus7021 , violet_mahtab , wildfire14 , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra0098 , zahra_jk , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zibahp , ziglernata , zina , zooohreh , zoooom , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~Gisoyeshab~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~The14th MooN~ , آتری , آرام وحشی , آرزو نازنین , آزالیا , آستاتیرا , آسوده , آليس , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , اقاقی , النار , ایپک یولی , ایکسا خانوم , با نمک , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , بهبهو , ترنج خاتون , تنها... , تهمتن , حنیفا58 , خاله خانم , خرس قهوه ای , دختر ارام , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , راز نياز , رزا جون , رفیق بی کلک خدا , ریحون , زهره 65 , زهره عشقی , ساتیا_س , سارینا گلی , سافانا , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره.ث , سرتق , سعاد , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , شادی وروجک , شاه ماهی , شاپررک , شاپرک13 , شهرزاد ن , شورم , شیوا , صحبا , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه خانم , فائزه محمودي , فرحناز65 , فرگلf , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , ماهین56 , مرجان55 , مرواریدجووون , منا64 , منيژه , مهرآذین , نامی , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نوشین00 , نیاز.ش , هميشه بهار , پرهامه , پرواس , پریسا 17 , پریسا110 , چلیپا , کفش دوزک , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , ღ♥Mary★Joon♥ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥saya♥

11. Top | #6

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    7.19
    تشکر از کاربر
    20,815
    اندازه فونت

پست چهارم برای روز اول ؛ تا فردا !

============

گوشی رو برداشتم و به سامی زنگ زدم:
    - به به ... چه عجب ... باز کارت گیر کرد؟
    خندیدم و گفتم:
    - سامی خیلی لوسی..
    - سلام عزیزم خوبی؟ چی شده ؟ بگو ؟ این دفعه چه کاری باید انجام بدم؟
    - هیچی... ریک هم بلیط می خواد برای ایران ... می خواد باهام بیاد ..
    - از اول هم می دونستم تنها نمیزاره بری ... باشه به دوستم می سپارم براش بلیط بگیره ... امر دیگه؟
    ریک که تازه از دستشویی بیرون اومده بود داد زد:
    - آوی سامیه؟
    به سامی گفتم:
    - یه لحظه گوشی..
    و بعد رو به ریک ادامه دادم:
    - آره چطور؟
    همون طور با صدای بلند گفت:
    - سامی خیلی خونه خراب کنی ... اگه ایران اتفاقی برای آوینا بیفته تو مقصری ... شنیدی؟
    سامی خندید و گفت:
    - بهش بگو عواقبش با من ..
    استرس داشتم ... هم از دیدن دوباره ی پاکان ... هم پدربزرگ ... می ترسیدم .. از این که بشنوم پاکان زن گرفته .. شاید گرفته بود ... شاید داشت بابا می شد ... اما ... نه ... این افکار سرم رو درد میاورد .. می ترسیدم که به این چیزا فکر کنم.. من تمام این مدت به پای پاکان مونده بودم .. این سهمم نبود ... هر چند امیدی به بودن باهاش نداشتم ... اما باز هم دوست داشتم ببینمش.... فقط ببینمش و بفهمم اونم این مدت ... این همه سال به فکرم بود ... فقط همین ... همین که بدونم به هیچ کسی تعلق نداره برام کافیه ....
    نینا گفت:
    - سوغاتی ها رو گذاشتی؟
    - آره ... نمی دونستم چقدر و چه چیزی باید بگیرم .. حدسی یه چیزایی خریدم ... امیدوارم شخص جدیدی به خانواده اضافه نشده باشه ..
    نینا حسرت حرفم رو حس کرد .. اونم فهمیده بود از این که پاکان زن گرفته باشه می ترسیدم ... کشیدم توی آغوشش و گفت:
    - نترس خواهر کوچولو ... به قول خودت داری میری که ثابت کنی می تونی ... داری می ری که نشون بدی خودت رو از نو ساختی ... پس ترس بی معنی میشه مگه نه؟
    نینا بعد از مرگ مامان و بابا هیچی برام کم نگذاشته بود ... مثل مامان بود .. حرفاش ... مهربونیاش ... صداش ... فقط چشمای مشکیش رو از بابا به ارث برده بود .... موهای قهوه ای روشنش هم مثل مامان بود ...
    رو بهش لبخندی زدم و خودم رو بیشتر توی آغوشش فشردم ... صدای ریک در اومد:
    - تو که تحمل دوری از نینا رو نداری .. می خوای اصلا نریم؟
    هنوز هم دنبال فرصت بود تا منو منصرف کنه .. توی این یه ماه هر روز داشت نصیحتم می کرد.. نصیحت که نه ... می خواست خرم کنه .. اما مرغ من مادر زاد یه پا داشت ...
    - نه ... تحمل دارم ... تحمل می کنم ...
    سامی به لج و لجبازی ما دو تا می خندید ... ادریک نگاه ترسناکی بهش انداخت و گفت:
    - رو آب ، اگه تو بلیط نمی گرفتی و تو گوشش نمی خوندی بره حالا حالا ها به این فکرا نمی افتاد ...
    سامی هم مثل همیشه در جواب ریک فقط خندید .... همین کارش هم باعث میشد که ریک عصبانی تر بشه ...
    طبیعتش همین طوری بود .... از همون اول با سامی آبش تو یه جوب نمی رفت ... خیلی دوستش داشت و بهش اعتماد داشت ... یادمه شش ماهی رو که برای کارش رفت لندن ... فقط به امید این که سامی پیش من و نینا هست رفت .. و سامی هم به اعتمادش پاسخ خوب می داد ...
    با اعلام شماره ی پروازمون از آغوش نینا اومدم بیرون که چشمم افتاد به خاله و جنیفر ...

12. 435 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , (mahi) , * hasti * , **parya** , **سولماز** , *ARAM* , *Lilia* , *niki , *parvaz* , *Peggy* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *برف* , *ریحانه# , ...نگین... , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .parniya. , /لاله/ , 021girl , A.sahar , Abandokht , afroodit , afsaneh52 , afsoon321 , airena , alfa_zigma , alireza999 , Altin ay , amiparsa , amir & gisoo , amirhosseinac , amiri.k , amorist , angel04 , angry girl , angur , anita77 , anitis , anna43 , Anolin , anoosh1988 , Aray , arghavan58 , armaghan88 , armin.kz , Arrosha , asal-1412 , asal_bumpy , asemane nili , asemanii , atefeh_49 , atena_a , AtI2020 , atoosa joon , atousa27 , Ay San , ayda3 , aygeen , azadehh , azda , بــــانــــو , BAHANEYE MAN , BaharәH , baran pr , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , behnazhmz , bikari , busy , d.pouya , darya... , darya.m , darya19 , Defne , delaram.s , deragun , divandary , dokhtare khial , dozhd , ebrahimi.fari , elahe 66 , elahe70 , elahegood , elianoos , elmiraa_20 , elmirareza , eti98 , f.oliaee91 , f@t3meh.k , fa62 , faeze m2 , faezeh88 , faezeh97 , faghatdream , fani black 212 , fariba44 , fariba_hed , farima021 , fateme v , fateme.... , Fatemeh.98 , fatemeh.ss , fatima64 , fatima983 , ferijoonm , fouji , funny , Genesis , ghazal26859 , gheisareh , gole mikhak , goli21 , googoosh z , hala , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helen. , helga1980 , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , hoaya , homa41 , hooramohebtash , hotsummer001 , HRad , hsdhsd , hyunah , ili mah , iryane , Is_Tak , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , joodi abot , katy f , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , kimi khoshgele , king _ panther , Laali , ladyscreamerr , Lale7 , lartmis , leila93 , leilaadel , leili_zzz , libra272 , lili 20 , little princess , love is.. , m-khani , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdiar , mahdieh67 , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa11 , mahsa1490 , mahtab10 , mahya1995 , mahzoon , Maman fariba , man! , mani1384 , mansuri , many22 , marale , marjansh , MarMar_MJ , martire , maryam56 , maryammogadas , maryam_mariusz , masin , matin_a , mehrnoush_re , mellina2000 , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina.bala , mina68 , misha_kavir , miss mona , mohtadi , mokmor , mona-95 , Monaica , monir1343 , moonila , motlagh , my dream , m_reisie , Nafas j , nafas.65 , nafas44 , Nashenase tanha , nda_j , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh00 , nikaan , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilgon_nili , Nili2013 , nina86 , nini84 , ninio , nlp16001 , noshafarin , nrezaii , p.gh , PAEEZ70 , paria mahan , parmis86 , parvaeh , Parya.G , peg@h , proxima , rahaa_m , rahha , ramanava , Rana.S , raz gol , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , rina_rita14 , romina ab , roya1365 , ROZ GOL , roze_zard , Rozia* , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s0ogand , s@na , saadat2000 , saba 68 , saba_h , sadaf.a , sadaf.sh , sahar_love , sahel_m , sama33 , samandf , Samin20 , saminnnnnnn:) , samira1362 , sana1994 , Sanaz1370 , sanazM , sanaz_ , sar gol , sara1995 , sara2876 , saraice , sarax , sare.70 , sarma1010 , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , sepidrokh , setareh67 , setayesh* , shabnamsobhabi , shadi.A , shafagh 69 , shaghayegh69 , Shahin Golden , sharafi , sharghi , sheida_953 , Shery84 , shimaaaaa , shimablue , shining sun , shiva-71 , SHKH1371 , shokofa , silverstar , simaaaaa , sinsor , sipa , ~sky angel~ , sogand.m , sogol21 , some61 , somy_kh , sonia1357 , ssoudeh , st.arta , susanzandieh , suzmani , sydney , Sαrα , T.KHD , Taraneh.n , taraneh24 , Tikooli , tina0312 , tornado.n , tpirouz , traker , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , venus7021 , violet_mahtab , wildfire14 , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra0098 , zahra_jk , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zibahp , ziglernata , zooohreh , zoooom , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~The14th MooN~ , آتری , آرزو نازنین , آزالیا , آستاتیرا , آسوده , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , اقاقی , النار , ایپک یولی , ایکسا خانوم , باران غزل , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , بهبهو , تارک , ترنج خاتون , تهمتن , حنیفا58 , خاله خانم , خرس قهوه ای , دختر ارام , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , رادمینا , راز نياز , رفیق بی کلک خدا , ریحون , زهره 65 , زهره عشقی , سارینا گلی , سافانا , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره.ث , سرتق , سعاد , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , شاه ماهی , شاپررک , شاپرک13 , شروع دوباره , شهرزاد ن , شورم , شیوا , صحبا , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه خانم , فائزه محمودي , فانتین , فرحناز65 , فرگلf , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , ماهین56 , مرجان55 , مرواریدجووون , منا64 , منيژه , مهرآذین , نامی , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نوشین00 , نیاز.ش , هميشه بهار , پرواس , پریسا 17 , چلیپا , کفش دوزک , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , ღ♥Mary★Joon♥ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥saya♥

13. Top | #7

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    7.19
    تشکر از کاربر
    20,815
    اندازه فونت

سلام به همگی .. پست اول امروز رو داشته باشید .. یکی دیگه هم تا نیم ساعت دیگه می زارم ... بعدش هم شاید داشته باشیم
    ========

با خوشحالی دویدم به سمتشون ... قرار بود برن مسافرت .. اصلا انتظار دیدنشون رو نداشتم .. جنیفر رو بغل کردم و گفتم:
    - شما کجا این جا کجا ؟
    خندید و گفت:
    - به خاطر تو زودتر اومدیم .. مامان دلش راضی نشد قبل از رفتنت نبینیمت!
    از آغوشش بیرون اومدم و به آغوض گرم خاله پناه بردم ... یه ماهی می شد که رفته بودن سفر و دلم حسابی براشون تنگ شده بود .. خاله با مهربونی گفت:
    - قربونت برم .. می بینم که تصمیمت رو گرفتی که برگردی ایران .. فقط ازت می خوام مراقب خودت باشی ... وقتی شنیدم ادریک باهاته خیالم راحت شد ...
    بوسیدمش و از بغلش اومدم بیرون .. این که از سفر به خاطرم برگشته بودم برام خیلی ارزشمند بود ... چند سالی بود که از شوهرش طلاق گرفته بود و تنها زندگی می کردن ...
    سامی به سمتمون اومد و بعد از سلام و احوال پرسی با جنیفر و خاله رو به من گفت:
    - برو دیگه دیرت شده ... ریک دوباره شروع کرده به غر زدن ...
    همه خندیدیم .. ریک به غر و لند معروف بود .. اصلا دوست نداشت من برم ایران .. فکر می کرد اذیت می شم .. هر چند خودم هم مطمئن نبودم که رفتنم به ایران به نفعمه یا نه ...
    با همه خداحافظی کردم و دوباره و دوباره تو آغوش نینا گریه کردم .. دلم نمی اومد ازش جدا بشم ... بعد از خداحافظی با همه به سمت ریک که توی صف ایستاده بود رفتم ...
    راستی راستی داشتم می رفتم ایران ... آرزوی چند ساله م داشت بر آورده می شد ...!
    روی صندلی نشستم و کمربندم رو محکم کردم .... ریک به محض نشستن روی صندلی سرش رو روی شونه م تکیه داد و گفت:
    - من می خوام بخوابم تکون نخور ...
    - باشه ...
    منم سرم رو به پشتی صندلی تکیه دادم و به فکر فرو رفتم ... برگشتن به ایران همون قدر که برام رویا بود از کابوس هم تلخ تر بود .... برگشتن به ایران یعنی مواجه شدن با حقایق قدیمی ... یعنی مواجه شدن با پدربزرگ .. با پاکان .. با پریا ... برام سخت بود ... اما نمی شد جا بزنم ...
    دوباره صحنه های قدیمی جلوی چشمم جون گرفتن .. صحنه های تلخ و وحشتناک قدیمی ... صحنه ی تصادفمون ....
    اون روز من این قدر به بابا اصرار کردم که راضی شد بزاره پشت رل بشینم .. قرار بود چند روز بعدش برای امتحان رانندگی برم ... بابا می گفت تا قبل از گرفتن گواهینامه نمیزارم ماشین برونی ... اما این قدر اصرار کردم که قبول کرد .. با ذوق و شوق بابا و مامان رو سوار ماشین کردم و با افتخار ماشین می روندم .. از بچگی عاشق ماشین سواری و سرعت بودم .... بچه که بودم همیشه روی پای بابا می نشستم و فرمون رو توی دستم می گرفتم ... هیچ وقت یادم نمیره ... صحنه ای که یه ماشین اومد جلوی رومون .. یه ماشین نقره ای ... راننده مست بود .. اونقدر مست که به هیچ عنوان نمی تونست ماشین رو کنترل کنه .. هول کردم .. به جای این که پامو روی ترمز بزارم گاز رو بیشتر فشار دادم ... ماشین چند بار کله ملق زد ... روی سقف ایستاد .... سرم گیج می رفت و گرمای خون روی صورتم حس می شد ... با چشمای نیمه باز بابا رو کنار دستم می دیدم .. از گوشش خون روون شده بود .... مامان سرش از پنجره بیرون زده بود . ...

==============
    مثبت و تشکر دوست میداریم
    ویرایش توسط Doni.M : 1391,11,02 در ساعت ساعت : 18:16

14. 422 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , %NEGAR% , (mahi) , * hasti * , **parya** , **سولماز** , *Lilia* , *niki , *parvaz* , *Peggy* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *برف* , *ریحانه# , ...نگین... , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .parniya. , 021girl , A.sahar , Abandokht , afroodit , afsaneh52 , afsoon321 , airena , alfa_zigma , alireza999 , Altin ay , amiparsa , amir & gisoo , amirhosseinac , amiri.k , amorist , angel04 , anita77 , anitis , anna43 , Anolin , anoosh1988 , Aray , arghavan58 , armaghan88 , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal_bumpy , asemane nili , asemanii , asma66 , atefeh_49 , atena_a , AtI2020 , atoosa joon , atousa27 , Ay San , ayda3 , aygeen , azadehh , azda , بــــانــــو , babsaneh , BaharәH , baran pr , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , behnazhmz , bikari , busy , d.pouya , darya... , darya.m , darya19 , Defne , delaram.s , deragun , divandary , dokhtare khial , dozhd , ebrahimi.fari , elahe70 , elahegood , elianoos , elmiraa_20 , f.oliaee91 , f@t3meh.k , fa62 , faezeh88 , faezeh97 , faghatdream , fani black 212 , fariba44 , fariba_hed , fateme v , fateme.... , Fatemeh.98 , fatemeh.ss , fatima64 , fatima983 , ferijoonm , feryal_bahmani , fouji , funny , gheisareh , gole mikhak , googoosh z , hala , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helen. , helga1980 , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , hoaya , homa41 , hooramohebtash , hotsummer001 , HRad , hsdhsd , hyunah , ili mah , iryane , Is_Tak , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , joodi abot , katy f , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , king _ panther , Laali , ladyscreamerr , Lale7 , lartmis , leila93 , leilaadel , leili_zzz , lili 20 , little princess , love is.. , m-khani , m0zhdeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdiar , mahdieh67 , Mahdis @69 , maheasemun , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa11 , mahsa1490 , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , mahzoon , Maman fariba , man! , mani1384 , mansuri , many22 , marale , marjansh , MarMar_MJ , maryam56 , maryammogadas , maryam_mariusz , masin , matin_a , mehrnoush_re , mellina2000 , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina68 , miss mona , mohtadi , mokmor , mona-95 , Monaica , monir1343 , moonila , motlagh , my dream , m_reisie , Nafas j , nafas.65 , nafas44 , Nashenase tanha , nastaran_702 , nda_j , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh00 , nikaan , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilgon_nili , Nili2013 , nina86 , nini84 , ninio , nlp16001 , noshafarin , nrezaii , Omitris , PAEEZ70 , paria mahan , parmis86 , parnon , parrr , parvaeh , Parya.G , peg@h , proxima , rahaa_m , rahha , ramanava , Rana.S , raz gol , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , rina_rita14 , romina ab , roya1365 , ROZ GOL , roze_zard , Rozia* , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s0ogand , s@na , saadat2000 , saba 68 , saba_h , sadaf.a , sadaf.sh , sahar71 , sahar_love , sahel_m , sama33 , samandf , Samin20 , saminnnnnnn:) , samira1362 , sana1994 , Sanaz1370 , sanazM , sanaz_ , sara1995 , sara2876 , saraice , sarax , sare.70 , sarma1010 , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , Sepid , sepidrokh , setareh67 , setayesh* , shadi.A , shaghayegh69 , Shahin Golden , sharafi , sharghi , sheida_953 , Shery84 , shimaaaaa , shimablue , shining sun , shiva-71 , SHKH1371 , shokofa , shooma , simaaaaa , sinsor , sipa , ~sky angel~ , sogol21 , some61 , somy_kh , sonia1357 , st.arta , susanzandieh , suzmani , sydney , Sαrα , T.KHD , Taraneh.n , taraneh24 , Tikooli , tina0312 , tornado.n , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , venus7021 , violet_mahtab , wildfire14 , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra0098 , zahra_jk , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zibahp , ziglernata , zina , zooohreh , zoooom , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~The14th MooN~ , آتری , آرزو نازنین , آزالیا , آسوده , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , اقاقی , النار , الهام77 , ایپک یولی , ایکسا خانوم , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , بهبهو , تارک , ترنج خاتون , تهران بانو , تهمتن , خاله خانم , خرس قهوه ای , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , رادمینا , راز نياز , رزا جون , رفیق بی کلک خدا , ریحون , زهره 65 , زهره عشقی , سارینا گلی , سافانا , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره.ث , سرتق , سعاد , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , شاه ماهی , شاپررک , شاپرک13 , شروع دوباره , شهرزاد ن , شورم , شیوا , صابری , صحبا , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه خانم , فائزه محمودي , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فرگلf , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , مرجان55 , مرواریدجووون , منا64 , منيژه , مهرآذین , نامی , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نیاز.ش , هميشه بهار , پرواس , چلیپا , چیکا , کفش دوزک , کمند , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , ღ Faranakღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ♥saya♥

15. Top | #8

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    7.19
    تشکر از کاربر
    20,815
    اندازه فونت

بعد از اون تا یه ماه توی خواب و بیداری دست و پا می زدم .. توی کابوس از دست دادن پدر و مادرم ... توی کابوس قاتل شدنم ... توی کابوس مرگ دست و پا می زدم ....
    ادریک کمکم کرد ... خودش از مرگ خواهر و شوهر خواهرش داغون بود .. اما کمکم کرد ... موندن توی ایتالیا برام خفقان آور شده بود ... ادریک لندن زندگی می کرد ... می خواست منو پیش خودش ببره که نینا پیشنهاد داد برم ایران .... گفت اون جا دورم شلوغ تره و راحت تر کنار میام .. هم این که خانواده ی پدریم رو برای بار اول می بینم .. بابا توی این بیست سالی که اومده بود میلان چند بار رفته بودن ایران اما همیشه جور نمی شد ما باهاش بریم ... بابا هم اونقدر عاشق مامان و من و نینا بود که ندیدن خانواده ش رو تحمل می کرد .. مامان و بابا توی دانشگاه با هم آشنا شده بودن .. مامان انگلیسی بود ... بابا توی ایتالیا استاد دانشگاه بود .. استاد مامان بود .. توی رشته ی گرافیک ...
    وقتی رفتم ایران اوایل همه چیز خوب بود ... همه چیز عالی بود .... به جز تهران رفتیم شمال ... اصفهان .. مشهد ... اهواز .... پاکان و ماکان و عمه شهرزاد همه جا بردنم ... پاکان و ماکان پسر های عمو شهاب بودن ... شهرزاد هم مجرد بود ... روحیم حدودا خوب شده بود .. تا این که اون حوادث اتفاق افتاد ... شکستن من ... غصه های پاکان ... دستور پدربزرگ ... برگشتن وضع بد روحی من .... عاشق شدن بد موقع ... برگشتنم ... همه و همه توی یه زمان اتفاق افتادن .. همه ی اینا باعث شدن که بشم یه مرده ی متحرک و با وضع بدتری برگردم میلان ... ادریک وقتی جریان رو فهمید مثل کوه آتشفشان فوران کرد .. از لندن بار کرد و اومد میلان .... همه ی کار و زندگیش رو جمع کرد و اومد پیش من ... می خواست بره ایران و به قول خودش حق همه رو کف دستشون بزاره .. اما نمی تونست منو تنها بزاره ... اوایل نمی تونستم باهاش حرف بزنم ... چون روانشناس بود و من فکر می کردم فقط دیوونه ها میرن پیشش تا درمان بشن .... اما کم کم اونقدر داغون شدم که بی اختیار حرف می زدم .. خودم رو پیشش خالی می کردم .... می ریختم بیرون همه ی چیزای توی دلم رو .... کم کم ادریک شد تمام دنیام ... تمام روزهای زندگیم خلاصه شده بود توی حرف زدن با ادریک و رفتن به دانشگاه ... رشته ی گرافیک .. مثل مامان و بابا ... دیگه هیچ وقت پشت ماشین ننشستم ... از سرعت زیاد به طرز عجیبی وحشت داشتم ... بعد از مدتی نینا با سامی شنا شد .. نینا هم بعد از مرگ مامان و بابا وضع بهتری از من نداشت .. اما چون بزرگتر بود راحت تر کنار اومد .. اون عذاب وجدان من رو نداشت ... من بیشتر مشکلم با عذاب وجدانم بود .. همیشه فکر می کنم من باعث مرگ اونا شدم ... برای همین هم اینقدر داغون شدم ....
    سامی به نینا پیانو درس می داد .. کم کم عاشق شدن .. ادریک که یه جوری قیم ما به حساب می اومد رفت تحقیق ... وقتی مطمئن شد یه جشن کوچولو براشون گرفتیم .. .. سامی که تنها بود و کسی رو نداشت ... فقط خاله و شوهرش و تک دخترش جنیفر و منو ادریک ... اون موقع خاله و شوهرش هنوز طلاق نگرفته بودن ...
    کم کم حرفای ادریک تاثیر گذاشت و من شدم اینی که الان هستم .. یه دختر با اراده ی قوی .. که دیگه در برابر مشکلات نمی شکنه ... بلکه بلند میشه و آروم آروم و از نو جلو می ره ... بدون این که به موانع نیم نگاهی بندازه ...
    صدای ادریک مثل سوهان روی مخم رفت:
    - پاشو دختر ... مگه خلبان بودی اینقدر می خوابی؟
    چشمامو باز کردم و با اخم گفتم:
    - ادریک ولم کن ..
    - پاشو دختر .. الان در هواپیما رو به رومون می بندنا ! پاشو تا جا نموندیم !
    چشمام باز شدن و اطرافم رو بهتر دیدم... هواپیما کم کم داشت خالی می شد ... با غر غر حسابی از جا بلند شدم و با ریک از هواپیما خارج شدیم ...
    وارد فرودگاه شدیم ... نینا به عمو شهاب خبر داده بود که دارم میرم ایران ... اما فکر نمی کردم که بیان استقبالم ... اما در کمال تعجبم عمو شهاب رو با خیلی های دیگه دیدم ....
    با تعجب رو به ریک گفتم:
    - ریک اون جا رو ! همه اومدن استقبالمون ...
    ریک که تا حالا هیچ کدوم از افراد خانواده ی پدریم رو ندیده بود به سمتی که اشاره کردم نگاهی کرد .. دستم رو توی دستش گرفت و گفت:
    - با اعتماد به نفس می ری جلو .. حواست باشه اگه بخوای بترسی من می دونم و تو !
    خندیدم و دستش رو فشار دادم .. اونم لبخندی دلگرم کننده بهم زد و گفت :
    - تا منو داری غصه نداشته باش خواهر زاده ی گلم !
    و بعد با قدم هایی محکم به سمت عمو و کسانی که برای استقبالمون اومده بودن رفتیم .....

============
    تاپیک نقد هم زده شد .. نظراتتون رو بگید:
    ازدواج اشتباهی | doni.m کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب
    ویرایش توسط Doni.M : 1391,11,02 در ساعت ساعت : 18:17

16. 422 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , (mahi) , * hasti * , **سولماز** , *ARAM* , *Lilia* , *niki , *parvaz* , *Peggy* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *برف* , *ریحانه# , ...نگین... , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .parniya. , /قاصدک/ , /لاله/ , 021girl , A.sahar , Abandokht , afroodit , afsaneh52 , afsoon321 , airena , alfa_zigma , alireza999 , Altin ay , amir & gisoo , amirhosseinac , amorist , angel04 , angry girl , anita77 , anitis , anna43 , Anolin , anoosh1988 , Aray , arghavan58 , armaghan88 , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal_bumpy , asemane nili , asemanii , asma66 , atefeh_49 , atena_a , AtI2020 , atoosa joon , atousa27 , Ay San , ayda3 , aygeen , azadehh , azda , بــــانــــو , babsaneh , BAHANEYE MAN , BaharәH , baran pr , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , behnazhmz , bikari , busy , d.pouya , dark chocolate , darya... , darya19 , Defne , delaram.s , deragun , divandary , dokhtare khial , dozhd , ebrahimi.fari , elahe70 , elahegood , elianoos , elmiraa_20 , f@t3meh.k , fa62 , faeze m2 , faezeh88 , faezeh97 , faghatdream , fariba44 , fariba_hed , farima021 , fary , fateme v , fateme.... , Fatemeh.98 , fatemeh.ss , fatima64 , fatima983 , ferijoonm , feryal_bahmani , fouji , funny , ghazal26859 , gheisareh , gole mikhak , googoosh z , hala , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helen. , helga1980 , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , hoaya , homa41 , hooramohebtash , HRad , hsdhsd , h_hasti , ili mah , iryane , Is_Tak , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , JonasRahimi , joodi abot , katy f , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , kimi khoshgele , king _ panther , Laali , Lale7 , lartmis , leila93 , leilaadel , leili_zzz , lili 20 , little princess , love is.. , m0zhdeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdiar , mahdieh67 , Mahdis @69 , maheasemun , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa11 , mahsa1490 , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , Maman fariba , man! , mani1384 , mansuri , many22 , marale , marjansh , MarMar_MJ , maryam56 , maryammogadas , maryam_mariusz , masin , matin_a , mehrnoush_re , mellina2000 , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina.bala , mina68 , miss mona , mohtadi , mokmor , mona-95 , Monaica , monir1343 , moonila , motlagh , my dream , m_reisie , Nafas j , nafas.65 , nafas44 , Nashenase tanha , nastaran_702 , nda_j , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh00 , nikaan , nikitaaa24 , nilgon_nili , Nili2013 , nina86 , nini84 , ninio , nlp16001 , noshafarin , nrezaii , PAEEZ70 , paria mahan , parmis86 , parvaeh , peg@h , proxima , rahaa_m , rahha , ramanava , Rana.S , raz gol , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , rina_rita14 , romina ab , roya1365 , ROZ GOL , Rozia* , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , saadat2000 , saba 68 , saba_h , sadaf.a , sadaf.sh , sahar71 , sahar_love , sahel_m , sama33 , samandf , Samin20 , saminnnnnnn:) , samir , samira1362 , Samira_Sabbaghi , sana1994 , Sanaz1370 , sanazM , sanaz_ , SANIA-23 , sar gol , sara1995 , sara2876 , saraice , sarax , sare.70 , sarma1010 , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , sepidrokh , setareh67 , setayesh* , shadi.A , shaghayegh69 , Shahin Golden , sharafi , sharghi , sheida_953 , Shery84 , shimaaaaa , shimablue , shining sun , shiva-71 , SHKH1371 , shokofa , shooma , silverstar , simaaaaa , sinsor , sipa , ~sky angel~ , sogol21 , some61 , somy_kh , sonia1357 , spgsara , ssoudeh , st.arta , susanzandieh , suzmani , sydney , Sαrα , T.KHD , Taraneh.n , taraneh24 , tara_ z , Tikooli , tina0312 , tornado.n , tpirouz , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , venus7021 , violet_mahtab , wildfire14 , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra0098 , zahra_jk , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zibahp , ziglernata , zina , zooohreh , zoooom , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~The14th MooN~ , آتری , آرزو نازنین , آزالیا , آسوده , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , اسمون , اقاقی , النار , الهام77 , ایپک یولی , ایکسا خانوم , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , بهبهو , تارک , ترنج خاتون , تهران بانو , تهمتن , خاله خانم , خرس قهوه ای , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , راز نياز , رفیق بی کلک خدا , ریحون , زهره 65 , زهره عشقی , سارینا گلی , سافانا , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره.ث , سرتق , سعاد , سپیدوسیاه , سکوت من , شاه ماهی , شاپررک , شاپرک13 , شروع دوباره , شهرزاد ن , شورم , شیوا , صحبا , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه خانم , فائزه محمودي , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فرگلf , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , ماه منیر , ماهین56 , مرجان55 , منا64 , منيژه , مهرآذین , نامی , نداچراغپور , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نوشین00 , نیاز.ش , هميشه بهار , پرواس , پریسا 17 , چلیپا , چیکا , کمند , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , ღ Faranakღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥saya♥

17. Top | #9

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    7.19
    تشکر از کاربر
    20,815
    اندازه فونت

عمو چهره ش تغییری نکرده بود .. زودتر از همه به سمتم اومد .. دستم رو از دست ریک خارج کردم و به آغوش عمو که روم باز شده بود رفتم .... مثل آغوش بابا .. گرم بود و امن ... نه نه .. آغوش بابا یه چیز دیگه بود ... عمو با مهربونی گفت:
    - دلمون برات تنگ شده بود دخترم ! خوب شد که اومدی!
    بعد از اون زن عمو پریسا با خنده جلو اومد و گفت:
    - سلام آوینای خوشگلم .. خوبی دخترم ؟
    - مرسی زن عمو ...
    گونمو بوسید و گفت:
    - ماشالا خیلی خانوم شدی !
    لبخندی زدم و با بقیه تک تک دست دادم ... توی اون افراد عمه شهرزاد و عمه شیدا هم می شناختم ... عمه شیدا هم بغلم کرد و اظهار دلتنگی کرد ... شهرزاد هم کلی تعریف که چه بزرگ و خانوم شدی ... عمه شیدا به دختری که حدس می زدم پریا باشه اشاره کرد و گفت:
    - پریا دخترم .. یادته که؟
    بهش نگاه کردم و لبخندی زدم .. دستش رو فشردم .. آروم گفتم:
    - خیلی بزرگ شدی ... !
    اون موقع که دیدمش .. یعنی شش سال پیش؛ پونزده سالش بود .. پس یعنی الان بیست و یک سالشه .... درسته .. سه سال از من کوچیک تر بود .. یادمه؛
    عمو اشاره ای به ریک کرد و گفت:
    - معرفی نمی کنی؟
    به ریک که گوشه ای ایستاده بود نگاهی کردم و گفتم:
    - داییم .. ادریک !
    عمو با ریک احوال پرسی کرد ... لابد فکر کردن شوهرمه ... بیچاره ها از کجا فکر می کردن این همون داییمه که تا حالا هیچ کس ندیدش؟ فقط بیست و هشت سال پیش برای عروسی بابا و مامان دیده بودنش که اون موقع چهار سالش بیشتر نبود ...
    ریک با همه خوش و بش کرد و تشکر کرد که اومدن استقبالمون ...
    داشتم اطراف رو نگاه می کردم که با دیدن یه نفر که از داشت بهمون نزدیک می شد آب دهنم رو قورت دادم ... این پاکان بود؟
    ریک هم انگار متوجه شد .. عکس پاکان رو دیده بود ...به سمتم اومد و دستم رو گرفت :
    - همینه مگه نه؟
    در حالی که سعی میکردم صدای نلرزه گفتم:
    - نمی دونم ...

=========

به محض اولین نقد پست بعدی رو می زارم

18. 422 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , (mahi) , * hasti * , **سولماز** , *ARAM* , *Lilia* , *niki , *parvaz* , *Peggy* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *برف* , *ریحانه# , ...نگین... , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .parniya. , /قاصدک/ , 021girl , 870664182 , A.sahar , Abandokht , afroodit , afsaneh52 , afsoon321 , airena , alfa_zigma , alireza999 , Altin ay , amir & gisoo , amirhosseinac , amorist , angel04 , angry girl , angur , anita77 , anitis , anna43 , Anolin , anoosh1988 , Aray , arghavan58 , armaghan88 , armita1819 , Arrosha , asal_bumpy , asemane nili , asemanii , asma66 , atefeh_49 , atena_a , AtI2020 , atoosa joon , atousa27 , Ay San , ayda3 , aygeen , azadehh , azad_awesome , azda , بــــانــــو , babsaneh , BAHANEYE MAN , BaharәH , baran pr , barane khazan , barni , baroon14 , Behnaz joon , behnazhmz , bikari , busy , d.pouya , dark chocolate , darya... , darya.m , darya19 , Defne , delaram.s , deragun , divandary , dokhtare khial , dozhd , ebrahimi.fari , elahe70 , elahegood , elianoos , elmiraa_20 , f.oliaee91 , f@t3meh.k , fa62 , faeze m2 , faezeh88 , faghatdream , fariba44 , fariba_hed , fary , fateme v , fateme.... , Fatemeh.98 , fatemeh.ss , fatima64 , ferijoonm , feryal_bahmani , fouji , funny , gheisareh , gole mikhak , googoosh z , hala , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helen. , helga1980 , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , hoaya , homa41 , hooramohebtash , HRad , hsdhsd , hyunah , ili mah , iryane , Is_Tak , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , joodi abot , katy f , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , kiana61 , kimi khoshgele , king _ panther , Laali , Lale7 , lartmis , leila93 , leilaadel , lili 20 , love is.. , m0zhdeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdiar , mahdieh67 , Mahdis @69 , mahdiyeee , maheasemun , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa11 , mahsa1490 , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , Maman fariba , man! , mani1384 , mansuri , many22 , marale , marjansh , MarMar_MJ , martire , maryam56 , maryammogadas , maryam_mariusz , masin , matin_a , mehrnoush_re , mellina2000 , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina.bala , mina68 , misha_kavir , miss mona , mohtadi , mojgan am , mokmor , mona-95 , monir1343 , moonila , motlagh , my dream , m_reisie , Nafas j , nafas.65 , nafas44 , Nashenase tanha , nastaran_702 , nedaj , negarh91 , neginra , niayesh00 , nikaan , nikitaaa24 , nilgon_nili , Nili2013 , nina86 , nini84 , ninio , nlp16001 , noshafarin , nrezaii , PAEEZ70 , paria mahan , parmis86 , parrr , parshan-dicom , parvaeh , peg@h , proxima , rahaa_m , rahha , ramanava , ramou2030 , Rana.S , raz gol , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , rina_rita14 , romina ab , roya1365 , ROZ GOL , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s@na , saadat2000 , saba 68 , saba_h , sadaf.a , sadaf.sh , sahar71 , sahar_love , sahel_m , sama33 , samandf , Samin20 , saminnnnnnn:) , samir , samira1362 , sana1994 , sanazM , sanaz_ , sar gol , sara1995 , sara2876 , sara51 , saraice , sarax , sare.70 , sarma1010 , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , Sepid , sepide23 , sepidrokh , setareh67 , setayesh* , shadi.A , shaghayegh69 , Shahin Golden , sharghi , sheida_953 , Shery84 , shimaaaaa , shimablue , shining sun , shiva 501 , shiva-71 , SHKH1371 , shooma , sh_karan , silverstar , simaaaaa , sinsor , sipa , sizert69 , ~sky angel~ , sogol21 , some61 , somy_kh , sonia1357 , ssoudeh , st.arta , susanzandieh , suzmani , sydney , Sαrα , T.KHD , Taraneh.n , taraneh24 , tara_ z , Tikooli , tina0312 , tornado.n , tpirouz , unique1366 , UnKnOwN_Sh , vampire123 , venus7021 , wildfire14 , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra0098 , zahra_jk , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zibahp , ziglernata , zina , zooohreh , zoooom , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~The14th MooN~ , آتری , آرزو نازنین , آزاده مهشید , آزالیا , آسوده , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , اسمون , اقاقی , النار , الهام77 , ایپک یولی , ایکسا خانوم , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , تارک , ترنج خاتون , تهران بانو , تهمتن , حنیفا58 , خاله خانم , خرس قهوه ای , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , رفیق بی کلک خدا , ریحون , زهره عشقی , سارینا گلی , سافانا , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره.ث , سرتق , سعاد , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , شاه ماهی , شاپررک , شاپرک13 , شروع دوباره , شهرزاد ن , شورم , شیوا , صحبا , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه خانم , فائزه محمودي , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فرگلf , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , ماهین56 , مرجان55 , منا64 , منيژه , مهرآذین , نامی , نداچراغپور , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نوشین00 , نیاز.ش , هميشه بهار , پرواس , پروانه! , پریسا110 , چلیپا , چیکا , کفش دوزک , کمند , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥saya♥

19. Top | #10

کاربر فعال فرهنگ و هنر

میانگین پست در روز
    7.19
    تشکر از کاربر
    20,815
    اندازه فونت

داشت جلو می اومد .. با هر قدمی که می اومد بیشتر نفسم رو توی سینه م حبس می کرد ... وقتی بهمون رسید خندید و اومد جلو:
    - سلام دختر عمو خوبی؟
    آهی کشیدم و با لبخند جوابش رو دادم:
    - سلام ماکان جون مرسی تو خوبی؟
    بعد هم دستش رو که جلو اومده بود فشردم ... با خنده گفت:
    - تو رو نمی شه گول زد ... خوب تشخیص دادی که ماکانم ...
    ماکان و پاکان دوقلو بودن .. تنها تفاوتی که داشتن خال سیاهی کف دستشون بود که یکیشون داشت و اون یکی نداشت ... کمتر کسی می تونست تشخیصشون بده ... یادمه شش سال پیش هم که ایران اومده بودم خیلی همه رو اذیت می کردن ... اما مگه می شد من پاکانم رو نشناسم ؟ خود ماکان هم خوب اینو می دونست که هیچ وقت نشد منو دست بندازن ...
    عمو گفت:
    - خب دیگه حتما شما هم خسته اید ... بهتره زود تر بریم خونه ...
    همه موافقت کردن که ریک اومد به سمتم و گفت:
    - ماکان بود ؟
    لبخند تلخی زدم و گفتم:
    - می دونستم نمیاد ...
    ماکان چهره ش شبیه علامت سوال بود .. اونم همون فکری رو می کرد که بقیه می کردن ... به رابطه ی من و ریک شک برده بود ... برای این که برطرفش کنم رو بهش گفتم:
    - ادریک داییم ...
    بعد هم رو به ریک ادامه دادم:
    - ماکان هم که می شناسی .. پسر عموم !
    با هم دست دادن و ماکان گفت:
    - خوشبختم !
    همه به سمت ماشین ها رفتیم تا به خونه ی پدربزرگ یا همون آقایی بریم ... من و ادریک توی سانتافه ی ماکان نشستیم .... من عقب نشسته بودم .. کمی که گذشت ماکان گفت:
    - چی شد که تصمیم بر برگشت گرفتی؟ اونم یه دفعه ای ؟
    ماکان اولین کسی بود که از رابطه ی من و پاکان خبر دار شده بود ... پاکان و اون خیلی با هم جور بودن .. مثل بقیه ی دو قلو ها ... برای همین هم همه ی جزئیات رو می دونست .... به جز اون و آقایی هیچ کس دیگه ای از این ماجرا خبر نداشت ...
    - یه دفعه ای نبود ... خیلی وقت بود می خواستم برگردم .. اما باید صبر می کردم تا درسم تموم بشه ...
    - چه رشته ای ؟
    - گرافیک ...
    لبخندی زد و گفت :
    - هم رشته ی بابات آره؟
    - اوهوم ....
    دیگه ادامه نداد و به جاش مشغول حرف زدن با ریک شد ... چشمامو بستم و سرم رو به پشتی صندلی تکیه دادم ...
    یعنی پاکان الان خونه ی آقایی بود؟
    این سوال توی ذهنم داشت دوچرخه سواری می کرد ...
    تمام وجودم چشم شده بود و به دنبال پاکان می گشت ....

==========
    چرا نقد نمی کنید ؟؟؟؟؟؟ بیاید نقد دیگه ... این طوری من ذوق پیدا می کنم تند تند می نویسما

ویرایش توسط Doni.M : 1391,12,20 در ساعت ساعت : 13:36

20. 424 کاربر از پست Doni.M تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , %NEGAR% , (mahi) , * hasti * , **سولماز** , *honeymoon* , *Lilia* , *niki , *parvaz* , *Peggy* , *sara , *sogol* , *~aida bala~* , *برف* , *ریحانه# , *ریما* , ...نگین... , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .parniya. , 021girl , Abandokht , afroodit , afsaneh52 , afsoon321 , alfa_zigma , alireza999 , Altin ay , amiparsa , amir & gisoo , amorist , angel04 , angry girl , anita77 , anitis , anna43 , Anolin , anoosh1988 , Aray , arghavan58 , armaghan88 , Arrosha , asal_bumpy , asemane nili , asma66 , atefeh_49 , atena_a , AtI2020 , atoosa joon , atousa27 , Ay San , ayda3 , aygeen , azadehh , azad_awesome , بــــانــــو , babsaneh , BAHANEYE MAN , bahar paiizei , BaharәH , baran pr , barane khazan , baroon14 , Behnaz joon , bikari , busy , d.pouya , dark chocolate , darya... , darya.m , darya19 , Defne , delaram.s , deragun , dokhtare khial , dozhd , ebrahimi.fari , elahe70 , elahegood , elianoos , elmiraa_20 , eshton , f.oliaee91 , f@t3meh.k , fa62 , faeze m2 , faezeh88 , faezeh97 , faghatdream , fariba44 , fariba_hed , fary , fateme v , fateme.... , Fatemeh.98 , fatemeh.ss , fatima64 , feraghi , ferijoonm , feryal_bahmani , fouji , funny , galadril3 , gheisareh , gole mikhak , googoosh z , hala , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , helen. , hesaneh , hiva11 , hoaya , homa41 , hooramohebtash , HRad , hsdhsd , ili mah , iryane , Is_Tak , Jasmine.Ch , jnashenakhte , joana , joodi abot , katy f , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khiyal99 , kiana61 , kimi khoshgele , king _ panther , Laali , lartmis , leila93 , leili_zzz , lili 20 , lisan , little princess , love is.. , m-khani , m0zhdeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdiar , Mahdis @69 , maheasemun , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa11 , mahsa1490 , mahshid_3d , mahtab10 , mahya1995 , mahzoon , Maman fariba , man! , mani1384 , mansuri , many22 , marale , marjansh , MarMar_MJ , martire , maryam56 , maryammogadas , maryam_mariusz , masin , matin_a , mehrnoush_re , mellina2000 , melodina , me_ned , mfr60 , milana , mina.bala , mina68 , miss mona , mohtadi , mokmor , mona-95 , monir1343 , moonila , motlagh , my dream , m_reisie , Nafas j , nafas.65 , nafas44 , Nashenase tanha , nastaran_702 , nedaj , negarh91 , negikomando , neginra , niayesh00 , nikaan , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilgon_nili , nina86 , nini84 , ninio , nlp16001 , noshafarin , nrezaii , PAEEZ70 , paria mahan , parmis86 , parrr , parvaeh , Parya.G , peg@h , proxima , rahha , ramanava , Rana.S , raz gol , reem1368 , Rehi 76 , reza9000 , rina_rita14 , romina ab , roya1365 , ROZ GOL , S*H*A*K*I*B*A , s.fzpr , s@na , saadat2000 , saba 68 , saba_h , sadaf.a , sadaf.sh , sahar03 , sahar_268 , sahar_love , sahel_m , sama33 , samandf , Samin20 , samir , samira1362 , sana1994 , Sanaz1370 , sanazM , sanaz_ , SANIA-23 , sar gol , sara1995 , sara2876 , sara51 , saraice , sarax , sare.70 , sarma1010 , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , Sepid , sepide23 , sepidrokh , setareh67 , setayesh* , shadi.A , Shahin Golden , sharafi , sharghi , sheida_953 , Shery84 , shimaaaaa , shimablue , shining sun , shiva-71 , SHKH1371 , shokofa , shooma , silverstar , simaaaaa , sinsor , sipa , ~sky angel~ , sogol21 , some61 , somy_kh , sonia1357 , ssoudeh , st.arta , Star inferNal , susanzandieh , suzmani , sydney , Sαrα , T.KHD , Taraneh.n , taraneh24 , Tikooli , tina0312 , tornado.n , tpirouz , UnKnOwN_Sh , vampire123 , venus7021 , violet_mahtab , vourojak , wildfire14 , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , zahra_jk , Zahra_niki , zari60 , zeinab75 , zibahp , ziglernata , zina , zooohreh , zoooom , ~*MONA*~ , ~elin~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~The14th MooN~ , آتری , آرام وحشی , آرزو نازنین , آزالیا , آسوده , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , اسمون , افسانه1362 , اقاقی , النار , الهام77 , ایپک یولی , ایکسا خانوم , با نمک , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , بهبهو , تارک , ترنج خاتون , تهران بانو , تهمتن , خاله خانم , خرس قهوه ای , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , راز نياز , رزا جون , رفیق بی کلک خدا , ریحون , زهره عشقی , سارینا گلی , سافانا , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره.ث , سعاد , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , شاه ماهی , شاپررک , شاپرک13 , شروع دوباره , شهرزاد ن , شورم , شیوا , صابری , صحبا , صحرایی , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عمه خانم , فائزه محمودي , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فرگلf , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , ماهین56 , مرجان55 , منا64 , منيژه , مهرآذین , نامی , نداچراغپور , نرگس.ر , نسيا , نصرا... , نفس71 , نفس_20 , نوشین00 , نیاز.ش , هشمت , هميشه بهار , هورتاش , وارث , پرواس , پروانه! , پریسا 17 , چلیپا , چیکا , کاریز49 , کفش دوزک , کمند , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , ღســـــوزانღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥saya♥

صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرینآخرین