ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
تناسب مدل های مختلف کوتاهی و شینیون با حالت مو و مدل لباسنودهشتیا
فید آر اس اس
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
 1. Top | #1

  کاربر حرفه ای


  تاریخ عضویت
  خرداد 1389
  نوشته ها
  1,121
  میانگین پست در روز
  0.56
  محل سکونت
  نیو کمپ
  تشکر از کاربر
  935
  تشکر شده 3,210 در 942 پست
  اندازه فونت

  Wink تناسب مدل های مختلف کوتاهی و شینیون با حالت مو و مدل لباس  این مدل موی برای افرادی مناسب است که دارای صورتی لاغر هستند.
  بلندی موها در اطراف نگه داشته شده است تا صورت شما را از حالت لاغر بودن خارج کند.
  مدلی کوتاه و کاملا باعث جذاب شدن شما میشود.

  این مدل مو برای افرادی مناسب است که دارای صورتی کشیده هستند.  این مدل از محبوبترین مدلهای این فصل است و با استقبال بینظیری روبرو شده است به خاطر فرم و حالت چهار گوشی که دارد.

  این مدل مو به افرادی توصیه میشود که دارای موهای فر هستند. زیرا هنگامی که موهای فر را کوتاه میکنیم جلوهی خوبی به افراد نمی دهد. توصیه میشود موهای خود را به این سبک کوتاه کنید.  این مدل مو مناسب افرادی است که میخواهند موهای خیلی کوتاهی داشته باشند. و دارای صورتی گرد هستند اما تمایل دارند که صورتشان کشیده به نظر آید همانند شکل که خانمی با صورتی گرد هستند اما اصلا گردی صورتشان به نظر نمیآید.
  افرادی که دارای صورت مستطیلی هستند نیز میتوانند موهای خود را به صورت جدیدترین و محبوبترین مدل سال یعنی مدل چهار گوش کوتاه کنند بدون ترس از اینکه آیا این مدل به آنها میآید. این مدل باعث میشود دیگر از اینکه موهای فری دارید ناراحت نباشید.
  این مدل مو برای افرادی مناسب است که پیشانی بلندی دارند و میخواهند به نوعی بلندی پیشانی خود را بپوشانند و مشخص نشود.  این مدل مو قابل استفاده برای افرادی است که در ناحیه جلوی موی خود دارای موی کمی هستند و میخواهند با این کار موهای خود را پرتر نشان دهند.
  این مدل مو برای افرادی است که دوست دارند در عین اینکه موهایشان کوتاه است اما حالتی از موهای بلند را نیز داشته باشد.
  این مدل موی برای افرادی است که کلا دارای موهای کمی هستند.


  این مدل هم کوتاهی دیگری به صورت چهار گوش است.  وقتی که دلم از زندگی پره
  مثله اون درختیه که تشنه میبره
  از این دنیا که مثله زندونه
  اینو بدون همیشه اینجوری نمیمونه

 2. 11 کاربر از پست ~*ko$aR*~ تشکر کرده اند .


 3. Top | #2

  کاربر حرفه ای


  تاریخ عضویت
  خرداد 1389
  نوشته ها
  1,121
  میانگین پست در روز
  0.56
  محل سکونت
  نیو کمپ
  تشکر از کاربر
  935
  تشکر شده 3,210 در 942 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض


  مدلهای موی مناسب با کت ودامن یا شلوار!
  هنگامی که تصمیم می گیریم کت ودامن یا کت وشلوار بپوشیم برای هماهنگی بیشتر وشیکتردیده شدن بهتر است به این نکته توجه داشت که نوع مدل موی ما با پوشیدن کت کاملا با مدل مویی که هنگام پوشیدن لباس شب ومجلسی داشته ایم تفاوت خواهد داشت وبا در نظر گرفتن چند نکته نتیجه ی مطلوب ودلخواه خود را خواهیم گرفت:

  الف) کت و دامن یا شلوار/ موهای بلند

  1-در صورت داشتن قد بلند واندامی لاغر با پوشیدن کت ودامن یا شلوار بهتر است موها را از رو طوری سشوار بکشید که تنها نوک موها کمی از رو برگردد ودراطرافتان بریزید واز پیچیدن مو با بیگودی وبابلیس خودداری نمایید زیرا با پیچیدن موها از شیکی و سادگی کار با کت ودامن یا شلوار کم خواهید کرد.  2-در صورت لاغر بودن وداشتن قدی کوتاه با پوشیدن کت ودامن یا شلوار بهتر است تمام موها را در مرکز سر جمع کرده و حتما جلوی موها را بر پیشانی یا گوشه ی صورت کمی مایل کنید تا در کنار بلند و کشیده تر نشان دادن اندام شما صورتتان را بیش از حد لاغر نشان ندهد . اگر به نوعی دلخواه موها یک طرفه هم بسته شوند، به خصوص در مورد دختر خانمها ،با پوشش کت بسیار ساده وشیک دیده می شود.


  3-افراد توپر وچاق اما درشت وقد بلند بهتر است موهای بلند خود را در پشت سر وپایین کاملا جمع کرده وتنها چند تار مو در اطراف صورتشان بریزند تا از درشت بودن وگردی صورتشان به تعادل برسد.
  4-افراد چاق با قدهای کوتاه نیز اولا بهتر است از کت ودامنهای بلند که آنها را کشیده تر نشان خواهد داد استفاده کنند واز پوشیدن کت ودامنهای بسیار کوتاه بپرهیزند ،دوما حتما موها را به سمت بالا جمع کرده ودور صورت را کاملا خالی نمایند.

  ب)کت ودامن یا شلوار/موهای کوتاه
  1-وقتی موها کوتاه است وکوتاهی آن می تواند تا گردن یا روی شانه ها برسد با پوشیدن کت ودامن یا شلوار با اندامی متناسب ،بهترین حالت این است که موها را از رو سشوار کشیده وبا موس آنها را شلوغ ودرهم حالت داد که بسیار شیک وایده ال به نظر می رسید .  2-درست کردن موها ی کوتاه با انواع مدلهای فر بوسیله ی بیگودی اصلا با پوشش کت ودامن یا شلوار مطابقت نداشته وبهتر است موها یا از رو به شکل پر ویا همه را ل - خ - ت اتو کشیده شوند.
  3-برای کت ودامن یا شلوار با موهای نسبتا کوتاه خورد شده استفاده از مدلی که جلوی موها تا زیر دو گوش از زیر سشوار کشیده شوند وکاملا صاف باشند وبقیه ی موها تا گردن وشانه در پشت سر از رو یا سشوار کشیده شود ویا به حالت درشت ویو شود بسیار شیک ومناسب می باشد که البته افراد دارای صورتهای بسیار ظریف ولاغر بهتر است کمتر موها را به سمت صورت هدایت کنند و آنها را با فاصله از صورت دور نگه دارند تا صورتشان ریز وکوچکتر دیده نشود


  4-در صورتی که موهای فر یا ویو با مدلی مصری تا زیر گوش دارید و قدتان چندان بلند نیست با پوشیدن کت ودامن یا شلوار آنها را از زیر سشوار کشیده وصاف کنید و در صورت قد بلند بودن حتما با پوشش کت وشلوار آنها را به همان حالت ویو درست نمایید.

  5-لختی موها ی کوتاه با پوشش کت وشلوار یا دامن با هر شکل واندامی بر شیکی وخوش لباسی خانمها می افزاید.

 4. 5 کاربر از پست ~*ko$aR*~ تشکر کرده اند .


 5. Top | #3

  کاربر حرفه ای


  تاریخ عضویت
  خرداد 1389
  نوشته ها
  1,121
  میانگین پست در روز
  0.56
  محل سکونت
  نیو کمپ
  تشکر از کاربر
  935
  تشکر شده 3,210 در 942 پست
  اندازه فونت

  پیش فرض

  انتخاب مناسب رنگ و طرح لباس نسبت به اندام، رنگ پوست و مدل مو  اکثر اوقات هنگام انتخاب لباس به دو فاکتور مدل ورنگ آن توجه می کنیم ونیز هنگام پوشیدن آن تنها به نوع آرایش وهماهنگ بودن رنگ آن با لباسمان می پردازیم ودر بسیاری از مواقع از مدل مویی که با این مدل لباس متناسب باشد بی توجهیم،تنها در مواقعی به جمع یا باز بودن مو در مورد موهای بلند ویا نوع سشوار در مورد موهای کوتاهتر با هر نوع لباس اکتفا می کنیم در صورتی که علاوه بر تمام مواردی که ذکر شد یعنی هماهنگی آرایش صورت با لباس وهمینطور مدل لباس با اندام شخص تاثیر چگونه درست کردن مو در هنگام پوشیدن هر نوع لباس اعم ازلباسهای شب به نسبت باز یا بسته بودن یقه ویا کت ودامن ها وکت وشلوارها در بهتر وزیباتر جلوه دادن شخص بسیار قابل توجه بوده واهمیت دارد.


  با این مقدمه می توان تا حدودی نوع لباسها را چه لباس شب وچه کت ودامن یا کت وشلوار و پیراهن را بدون در نظر گرفتن رنگشان با مدل موی متناسب با آنها تطابق داد که البته رنگ لباس باید حتما با آرایش صورت هماهنگی داشته تا با مدل موی مخصوص آن تکمیل شود.

  الف)لباسهای شب با یقه ی باز / موهای بلند

  1-در صورتی که لباستان از نوع پیراهنهای شب با یقه ای باز ویا حتی بسته است وشما از افراد قد بلند با گردنهای بلند وباریک هستید ،بهتر است در صورت داشتن موهای بلند آنها را از رو سشوار کشیده یا با بیگودی و بابلیس بپیچید و روی شانه ها واطرافتان بریزید زیرا با باز گذاشتن آنها از فاصله انداختن زیاد بین سر وتنه جلوگیری کرده و به دلیل باز بودن یقه که بلندی گردن بیشتر دیده خواهد شد بهترین مدل مو باز بودن آن می باشد.
  2 -در صورتی که لباستان از نوع پیراهنهای شب بلند با یقه ای بازاست وشما اندامی توپر ونسبتا چاق با گردنی کوتاه دارید، بهتر است موها را کاملا جمع کرده تا بر کشیدگی اندامتان بیفزایید.  ا


  3-افراد لاغر وکوتاه قد وبسیارظریف بهتر است با این مدل لباس از مدل موهای نیمه جمع استفاده نمایند به طوری که نیمی از موها در بالای سر وکاملا بالا جمع شده ومقداری هم بر روی شانه ها بریزد تا هم بر کشیدگی قد آنها بیفزاید وهم آنها را پرتر ودرشت تر نشان دهد.  ب)لباسهای شب با یقه ی باز / موهای کوتاه

  1-اگر موهایتانکوتاه است واز این مدل لباس می پوشید ،در صورت داشتن گردن بلند وباریک از گردن بندهای پهنی که دور گردن را می پوشانند ویا دستمالهای حریر یا ابریشمی رنگی زیبا هماهنگ با لباس استفاده کرده تا علاوه بر متعادل ساختن فاصله ی بین سر وتنه حالت زیباتری به مدل موهای کوتاه خود بدهید.
  2-موهای تا زیر گوش ونیمه ی گردن را نیز با پیراهن بهتر است در صورت درشت بودن اندام وداشتن صورتی بیضی شکل یا گرد از زیر سشوار بکشید ویا ل - خ - ت اتو کنید تا صورت واندام شما را بیش از حد بزرگتر نشان ندهد.


  3-موهای تا روی شانه برای افراد لاغر با گردنهای بلند و لباسهای یقه باز بهتر است یا به شکل مدل پر از رو سشوار کشیده شود ویا با بیگودی همه را از رو پیچیده ودور صورت بریزید.

 6. 7 کاربر از پست ~*ko$aR*~ تشکر کرده اند .


موضوعات مشابه

 1. حالت های مختلف خوااااااب !!!!!!!!!!!!
  توسط secret-m در انجمن مطالب جالب و خواندنی
  پاسخ ها: 0
  آخرین نوشته: 1391,05,16, ساعت : 13:19
 2. حالت هاي مختلف تنش وارده بر سنگ
  توسط shahrzad1369 در انجمن علوم فنی و مهندسی
  پاسخ ها: 1
  آخرین نوشته: 1391,05,02, ساعت : 01:36

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •