ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
هدف برتر | هما پور اصفهانی و FooLaD کاربران انجمن | معرفی و نقد کتاب
گل نقش طاووس

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: دوست دارین یاس و برسام با هم وارد عشقولی شن یا برگردن به همون همسران سابق ؟

رأی دهندگان
755. نظرسنجی بسته شده است.
  • با هم وارد عشقولی شن

702 92.98%
  • برگردن به همون همسران سابق

53 7.02%
صفحه 1 از 26 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 251
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    تشکر شده 1,373,836 در 3,866 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

Cool هدف برتر | هما پور اصفهانی و FooLaD کاربران انجمن | معرفی و نقد کتاب

سلام سلام سلام ...
    بالاخره صفحه نقد رو هم زدیم ... دوستان بی صبرانه منتظر نقد های سازنده شما هستیم ...

تذکر:
    بچه ها از دادن پست های اسپم خودداری کنین خواهشا ... خوب بود ... عالی بود ... کی می ذاری ... زود بذار ... امشبم می ذاری؟ ... همین جور ادامه بده .. از این خوشم می یاد ... چه می دونم! از این پستا ندین اینجا فقط نقد کنین با دلیل ... منم با روی باز نوکر همه تون هستم و جواب می دم ... خواهشا رعایت کنین! در صورت رعایت نکردن تایپک قفل می شه ...

خلاصه :
    تا حالا به این فکر کردین که وقتی شما دارین با شریک زندگیتون دعوا می کنین ممکنه همون لحظه یه نفر دیگه هم یه گوشه دیگه این کره خاکی سر همون مسئله مشغول نزاع باشه؟
    هیچ وقت فکر نمی کردن که سرنوشت بخواد یه همچین بازی باهاشون بکنه ... هدفی سر راه هدف شون قرار بگیره که همه چیز رو به سمت و سوی خودش بکشه ... که هدف اول از یاد بره ... همه چیز بشه هدف دوم ... هدفی که هم با ارزشه ... هم دوست داشتنی و در برابرش همه هدف ها پوچ و بی ارزش به نظر می رسن ... هدف برتر!

تاپیک رمان:
    http://www.forum.98ia.com/t632928.html

2. 226 کاربر از پست باران 69 تشکر کرده اند .

!aynaz! , !nafas! , #mahnaz# , "DaYa" , "sama" , (زلال) , ~Niayesh~ , **shirin** , *::*MinoOoshi *::* , *F-kachalツ* , *fatima17* , *mahsa* , *marin* , *~SETAREH~* , *تینا* , *مائده* , *یاقوت* , - heDeh - , -ShaDi- , ...ARAD... , .:SOHA:. , .MOHABBAT. , .MojGan. , a2saw.p , abnos , alajoon , ALSTar , Ami Tis , amiri.k , Ara19 , Aramesh.s , Arezoo.M , aria-69 , Ariana79 , arqavanii , aseman e abi , aynaz69 , aynaz76 , bahar-70* , BaharәH , banooshab , baran eshgh , behnaz98 , bof4 , chimeh , CIVIL , D...E...L...L , d.sara , D@rya , dark fairy , darya_yb , delaram19988 , delasa3 , denis** , Digital Girl , donya.76 , elahe 66 , Elahe111 , Elahe41 , elaheh_e , elly76 , ELMIRA79 , elnaz 90 , epideh$ , falahi , fati..a , fazijooon , FooLaD , f_venus_74 , ghambar , Ghazal99 , gracious , hadis joojooo , hanajigh , hania4 , Haniday , hanie 64 , helen. , hese_gharib , hooriehgholami , horaa , hotsummer001 , icegirl_90 , Inoosh , jo-jo , kanyar , Khate Siah , Lale7 , lambada , lee baran , little princess , maedeh love , mahdieh021 , mahdis_m , Mahi jo0o0n , mahila1368 , mahsa.g.75 , Mahsa.Sohrabi , MARDE_TANHA , maryam ss , maryam-pj , maryam1363 , maryam1376 , maryamm1990 , masi20002 , md.ki , MEHREDAD98ia , melanie stryder , melikamelik , min00o , mina naz , mina_75 , mishapasha , Miss.Aima , mitra.ym , Mobina.k , mobinaa , N e G a R , n.a. , n.g.t.16 , N.Y 1376 , n00Ra , nafas1992 , nafas21 , nafas5236 , nahal khojasteh , nastaran.r , negar1373 , ni yaz , niayesh_s.s , nila23 , nour , paliz-sm , peg peg , raha97 , razin 75 , real girl , Roshana77 , roz77 , S*H*A*K*I*B*A , sahar77 , SahariX , sajedeh s , samarium , sanaiii , sara.jooooooon , sara96 , sari045 , setare97 , sevin jooni , ShahrzadTF3 , sharabe eshgh , sibsorkhhava , sinatra1995 , skarlet 62 , SPR!NG G!Rl , star75 , sushiyant11 , sydney , TINA. J , tono , Vaaleh , vida*71 , wintergirl , xu6eh , XXNightAngelXX , yasna:s:.: , z.o.a , z.ss501 , zeos , zizijooon , zoogi , _soli_ , ~2ne2~ , ~foroozan~ , ~sara khatoon~ , ~Setareh Bano~ , ˙·▪●Nilsa●▪·˙ , آرام وحشی , آیسان راد , الینا.الین , امیرعلی627 , امیرپارسیان , بهاران91 , حسنا 15 , PARIS A , حنیفا58 , خانوم جان , خورشیدتابان , دخترک برفی , دریا ی مرموز , دل آرا دشت بهشت , دکتر نانا , رابین * , رها 69 , رهگذر13 , روجا آریا , سارااااا , سحرخاتون , سحرنقره فام , شاهزاده شب , شقایق98 , شهرزاد ن , عقیقی , غزال*zelzeleee , فاطي91 , لیلاحمیده , لیلیوم75 , مائده74 , مارال ميني , مهرساRD , مهشیدی , نگار راد , نگین فرجام , نیاز و ن , نیلوفرآبی , هانــــــــــیه , ویولت بودلر , پروانه! , کاماجی , کیمیا دهقان , گلناز76 , گیسیادخت , یه آشنا , ღLove&Hubrisღ , ♥ nazi nazi♥

3. Top | #2

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.53
    تشکر از کاربر
    8,856
    تشکر شده 5,092 در 481 پست
    اندازه فونت

ممنون از رمان خوبتون
    موضوعش جالبه
    فقط نمی تونم درک کنم کسی این بازیگرا براش از نامزد و زندگیش مهم تر باشه و بخاطرش به نامزدش دروغ بگه یا یه بازیگرو انتخاب کنه.
    اما خوب واکنشون سریع نبود؟ شاید درست می شدنداااا

4. Top | #3

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از کاربر
    8,713
    تشکر شده 222 در 46 پست
    اندازه فونت

مرسی از زحمات هر دو نویسنده اما چرا سوژه رمان انقدر بچه گانه است؟(مگه گلزار چه شخصیت خاصی داره که بشه از شخصیتش در یک داستان استفاده کرد؟)با توجه به سابقه هما جون انتظار این داستان رو نداشتم..البته باز هم به خوندن رمانتون ادامه میدم تا زود پیش داوری نکرده باشم.امیدوارم روز به روز موفق تر باشید.

5. Top | #4

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از کاربر
    667
    تشکر شده 542 در 78 پست
    اندازه فونت

سلام
    اینکه اومدید دو تا زوج تو داستان قرار دادید که سر یه چیز مشترک دعوا دارن. خیلی جالب و جدیده.
    اما واقعا فکر میکنید کسی بخاطر جناب گلزار اینجوری رابطه اش و خراب میکنه؟ یه جورایی غیر قابل باور و ملموس نیست.
    البته این اولین رمان از کتابای سایته که نویسنده اش یه پسره و من خوندم.
    یه جورایی تو رابطه با دوستم خیلی کمکم میکنه. باعث میشه بهتر درکش کنم.
    خودمم داره کم کم باورم میشه که زیادی تو کتابا غرق شدم و فکر میکنم شوهرم باید مثل اونا باشه اما آقا فولاد داره بهم میفهمونه که پسرای اینجوری طبیعی و عادی هستن. که خب باحالن.
    ولی اصلا نمیتونم با قضیه گلزار کنار بیام
    بدتر از رفتن
    گندیست که انسان ها به باور یکدیگر میزنند!
    .
    .
    .
    بعضی ها را در جوب باید شست
    تا لجن ها هم بدانند که کثیف تر از آنها هم کسی هست.
    بکوب تو سرش
    مرجع ضمیر (ش)

6. Top | #5

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.53
    تشکر از کاربر
    8,856
    تشکر شده 5,092 در 481 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط khakbaz نمایش پست ها
    مرسی از زحمات هر دو نویسنده اما چرا سوژه رمان انقدر بچه گانه است؟(مگه گلزار چه شخصیت خاصی داره که بشه از شخصیتش در یک داستان استفاده کرد؟)با توجه به سابقه هما جون انتظار این داستان رو نداشتم..البته باز هم به خوندن رمانتون ادامه میدم تا زود پیش داوری نکرده باشم.امیدوارم روز به روز موفق تر باشید.
    سلام
    قصد اهانت به آقا مهدی و هماجون را ندارم مطمئنم خودشون جواب درستی می دن ولی خوب باید بگم از نظر من رمان خوبیه. چون واقعیت جامعه رو نشون میده. مطمئناً هستند خونواده هایی که از این مشکلات دارند. من زن و شوهری رو می شناسم که با یه بچه کارشون به طلاق کشید. می دونین برا چی؟ چون یکیشون طرفدار استقلال بود یکی پیروزی. آقا تن بچه لباس آبی می پوشون، خانم قرمز می کرد. تا پای طلاق رفتن. پس نباید از واقعیت فرار کرد چون ممکنه یه درصد کسایی باشند که با خوندن این رمان به خودشون بیاند .

7. Top | #6

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از کاربر
    5,592
    تشکر شده 1,978 در 717 پست
    حالت من
    Kesel
    اندازه فونت

سلام
    رمانتون موضوع متفاوتي داره و تا حالا كه خوب بوده
    منم مث چند تا ديگه از دوستام يه كمي با قضيه گلزار مشكل دارم به نظرم برسام يكم زيادي حساسيت نشون داد!
    به هر حال مرسي از رمان زيباتون
    اميدوارم ادامه اش هم همينطور جالب و جذاب باشه

8. Top | #7

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.46
    تشکر از کاربر
    966
    تشکر شده 602 در 366 پست
    حالت من
    Delvapas
    اندازه فونت

سلام
    به نظر من رمان جذاب و خوبی هست اما کاش به جای اینکه مشکل رو از گلزار شروع کنید از یه چیز دیگه شروع می کردید
    اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید .
    اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید .
    اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید
    و اگر نتوانیید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است ؟

9. 16 کاربر از پست *Night Star* تشکر کرده اند .

10. Top | #8

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از کاربر
    1,813
    تشکر شده 345 در 69 پست
    اندازه فونت

سلام به اقا مهدی و هما خانوم گل تبریک بابت رمان جدیدتون.تا اینجا کارتون محشر بوده.ققط این گلزار زیاد خوش به حالش نمیشه شده موضوع اصلی رمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

11. 12 کاربر از پست sinatra1995 تشکر کرده اند .

12. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.77
    تشکر از کاربر
    17,988
    تشکر شده 1,373,836 در 3,866 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط *Night Star* نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من رمان جذاب و خوبی هست اما کاش به جای اینکه مشکل رو از گلزار شروع کنید از یه چیز دیگه شروع می کردید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran.r نمایش پست ها
    سلام
    رمانتون موضوع متفاوتي داره و تا حالا كه خوب بوده
    منم مث چند تا ديگه از دوستام يه كمي با قضيه گلزار مشكل دارم به نظرم برسام يكم زيادي حساسيت نشون داد!
    به هر حال مرسي از رمان زيباتون
    اميدوارم ادامه اش هم همينطور جالب و جذاب باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط *Havozhin* نمایش پست ها
    سلام
    اینکه اومدید دو تا زوج تو داستان قرار دادید که سر یه چیز مشترک دعوا دارن. خیلی جالب و جدیده.
    اما واقعا فکر میکنید کسی بخاطر جناب گلزار اینجوری رابطه اش و خراب میکنه؟ یه جورایی غیر قابل باور و ملموس نیست.
    البته این اولین رمان از کتابای سایته که نویسنده اش یه پسره و من خوندم.
    یه جورایی تو رابطه با دوستم خیلی کمکم میکنه. باعث میشه بهتر درکش کنم.
    خودمم داره کم کم باورم میشه که زیادی تو کتابا غرق شدم و فکر میکنم شوهرم باید مثل اونا باشه اما آقا فولاد داره بهم میفهمونه که پسرای اینجوری طبیعی و عادی هستن. که خب باحالن.
    ولی اصلا نمیتونم با قضیه گلزار کنار بیام
    نقل قول نوشته اصلی توسط khakbaz نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط zizijooon نمایش پست ها
    ممنون از رمان خوبتون
    موضوعش جالبه
    فقط نمی تونم درک کنم کسی این بازیگرا براش از نامزد و زندگیش مهم تر باشه و بخاطرش به نامزدش دروغ بگه یا یه بازیگرو انتخاب کنه.
    اما خوب واکنشون سریع نبود؟ شاید درست می شدنداااا

اوه چه دل همه پره ... دوستان مقدمه رو نخوندین؟ ممکنه پیش پا افتاده ترین مسائل یه زندگی رو ویران کنه ... یادتونه سر جریان عشق سوسانو دو نف رخودکشی کردن تو ایران؟ اینا واقعا طبیعیه!
    من می شناسم دوستی رو که هر بار با هم می رن سینما دعواشون می شه ... چون اقاهه همه خانومای بازیگر رو دوست داره و مدام با خانومش مقایسه می کنه ...
    بعضی وقتا هم جریان برعکس می شه ...
    خیلی ها نمی تونن با این جریانات سازگار باشن و کم می یارن ... چون همسرشون رو فقط ربای خودشون می خوان ... اگه شما هم عاشق بشین یا کسی رو دوست داشته باشین مسلما حسادت می کنین ... ما می تونستیم جریان رو بذاریم پای یه مشکل دیگه اما اون وقت کلیشه ای می شد ... خواستیم هم نو باشه هم یه مشکل کوچیک ... دوستان همین مشکلای کوچیک حیلی وقتا بزرگ می شن ... چشم ها را باید شست

13. Top | #10

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.77
    تشکر از کاربر
    7,359
    تشکر شده 5,574 در 532 پست
    اندازه فونت

عاشق ایده ی رمانتونم، یه موضوع شاید پیش پا افتاده ولی واقعی....
    اینکه هر پست گوینده عوض میشه.... نحوه ی نگارش
    کلا عاشقتونم دیگه...

جدیدترین کار گروه مترجمین پردیس ایرانیان

صفحه 1 از 26 1234511 ... آخرینآخرین