بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
عصر پادشاهان
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: دوست دارین یاس و برسام با هم وارد عشقولی شن یا برگردن به همون همسران سابق ؟
با هم وارد عشقولی شن 702 92.98%
برگردن به همون همسران سابق 53 7.02%
رأی دهندگان: 755. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ارسال موضوع جدید  موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱۹ شهريور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

باران 69 آواتار ها

پست بسیار مفید  +89 امتیاز     
Cool هدف برتر | هما پور اصفهانی و FooLaD کاربران انجمن | معرفی و نقد کتاب

سلام سلام سلام ...
بالاخره صفحه نقد رو هم زدیم ... دوستان بی صبرانه منتظر نقد های سازنده شما هستیم ...

تذکر:
بچه ها از دادن پست های اسپم خودداری کنین خواهشا ... خوب بود ... عالی بود ... کی می ذاری ... زود بذار ... امشبم می ذاری؟ ... همین جور ادامه بده .. از این خوشم می یاد ... چه می دونم! از این پستا ندین اینجا فقط نقد کنین با دلیل ... منم با روی باز نوکر همه تون هستم و جواب می دم ... خواهشا رعایت کنین! در صورت رعایت نکردن تایپک قفل می شه ...

خلاصه :
تا حالا به این فکر کردین که وقتی شما دارین با شریک زندگیتون دعوا می کنین ممکنه همون لحظه یه نفر دیگه هم یه گوشه دیگه این کره خاکی سر همون مسئله مشغول نزاع باشه؟
هیچ وقت فکر نمی کردن که سرنوشت بخواد یه همچین بازی باهاشون بکنه ... هدفی سر راه هدف شون قرار بگیره که همه چیز رو به سمت و سوی خودش بکشه ... که هدف اول از یاد بره ... همه چیز بشه هدف دوم ... هدفی که هم با ارزشه ... هم دوست داشتنی و در برابرش همه هدف ها پوچ و بی ارزش به نظر می رسن ... هدف برتر!

تاپیک رمان:
http://www.forum.98ia.com/t632928.html

• آنگاه که ضربه های تیشه زندگی را بر ریشه آرزوهایت حس می کنی؛ به خاطر بیاور که ... زیبایی شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است!!!
ســـــــــــــیگار شکــــــــــــلاتی | نقـــــــد

بالاخره چاپ شد!!

استایل ... باران 69 & Doni.M- تلخ کام ... باران 69 & SunDaughter
باران 69 آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!aynaz!, #mahnaz#, "DaYa", "sama", (زلال), ~Niayesh~, **shirin**, *::*MinoOoshi *::*, *mahsa*, *marin*, *~SETAREH~*, *تینا*, *مائده*, *یاقوت*, - heDeh -, -ShaDi-, ...ARAD..., .:SOHA:., .MOHABBAT., .MojGan., a2saw.p, abnos, ALSTar, Ami Tis, amiri.k, Aramesh.s, Arezoo.M, Ariana79, arqavanii, aseman e abi, aynaz69, aynaz76, bahar-70*, BaharәH, baran eshgh, behnaz98, bof4, chimeh, CIVIL, D...E...L...L, d.sara, D@rya, dark fairy, darya_yb, delaram19988, delasa3, denis**, Digital Girl, donya.76, elahe 66, Elahe111, Elahe41, elaheh_e, elly76, elnaz 90, epideh$, falahi, fati..a, fazijooon, FooLaD, f_venus_74, ghambar, Ghazal99, gracious, hanajigh, hania4, Haniday, hanie 64, helen., hese_gharib, hooriehgholami, hotsummer001, icegirl_90, Inoosh, jo-jo, kanyar, Khate Siah, Lale7, lambada, lee baran, little princess, maedeh love, mahdieh021, mahdis_m, Mahi jo0o0n, mahila1368, Mahsa.Sohrabi, MARDE_TANHA, maryam ss, maryam-pj, maryam1363, maryam1376, maryamm1990, masi20002, md.ki, MEHREDAD98ia, melanie stryder, melikamelik, min00o, mina naz, mina_75, mishapasha, Miss.Aima, mitra.ym, Mobina.k, mobinaa, N e G a R, n.a., n.g.t.16, N.Y 1376, n00Ra, nafas1992, nafas21, nafas5236, nastaran.r, negar1373, ni yaz, niayesh_s.s, nila23, nour, paliz-sm, peg peg, razin 75, real girl, Roshana77, roz77, S*H*A*K*I*B*A, sahar77, SahariX, sajedeh s, sanaiii, sara.jooooooon, sara96, setare97, sevin jooni, sharabe eshgh, sibsorkhhava, sinatra1995, skarlet 62, SPR!NG G!Rl, star75, sushiyant11, sydney, tono, Vaaleh, vida*71, wintergirl, xu6eh, XXNightAngelXX, yasna:s:.:, z.o.a, z.ss501, zeos, zizijooon, zoogi, _soli_, ~2ne2~, ~foroozan~, ~sara khatoon~, ~Setareh Bano~, ˙·▪●Nilsa●▪·˙, آرام وحشی, آیسان راد, الینا.الین, امیرپارسیان, بهاران91, حسنا 15, PARIS A, حنیفا58, خانوم جان, دخترک برفی, دریا ی مرموز, دل آرا دشت بهشت, دکتر نانا, رابین *, رها 69, رهگذر13, روجا آریا, سارااااا, سحرخاتون, سحرنقره فام, شاهزاده شب, شقایق98, شهرزاد ن, عقیقی, غزال*zelzeleee, فاطي91, لیلاحمیده, لیلیوم75, مائده74, مارال ميني, مهرساRD, مهشیدی, نگار راد, نگین فرجام, نیاز و ن, نیلوفرآبی, هانــــــــــیه, ویولت بودلر, پروانه!, کاماجی, کیمیا دهقان, گلناز76, گیسیادخت, ღLove&Hubrisღ, ♥ nazi nazi♥

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۹ شهريور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

zizijooon آواتار ها

zizijooon به Yahoo ارسال پیام
پست بسیار مفید  +6 امتیاز     

ممنون از رمان خوبتون
موضوعش جالبه
فقط نمی تونم درک کنم کسی این بازیگرا براش از نامزد و زندگیش مهم تر باشه و بخاطرش به نامزدش دروغ بگه یا یه بازیگرو انتخاب کنه.
اما خوب واکنشون سریع نبود؟ شاید درست می شدنداااا
zizijooon آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۰ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

khakbaz آواتار ها

پست بسیار مفید  +7 امتیاز     

مرسی از زحمات هر دو نویسنده اما چرا سوژه رمان انقدر بچه گانه است؟(مگه گلزار چه شخصیت خاصی داره که بشه از شخصیتش در یک داستان استفاده کرد؟)با توجه به سابقه هما جون انتظار این داستان رو نداشتم..البته باز هم به خوندن رمانتون ادامه میدم تا زود پیش داوری نکرده باشم.امیدوارم روز به روز موفق تر باشید.
khakbaz آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۰ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

*Havozhin* آواتار ها

پست بسیار مفید  +5 امتیاز     

سلام
اینکه اومدید دو تا زوج تو داستان قرار دادید که سر یه چیز مشترک دعوا دارن. خیلی جالب و جدیده.
اما واقعا فکر میکنید کسی بخاطر جناب گلزار اینجوری رابطه اش و خراب میکنه؟ یه جورایی غیر قابل باور و ملموس نیست.
البته این اولین رمان از کتابای سایته که نویسنده اش یه پسره و من خوندم.
یه جورایی تو رابطه با دوستم خیلی کمکم میکنه. باعث میشه بهتر درکش کنم.
خودمم داره کم کم باورم میشه که زیادی تو کتابا غرق شدم و فکر میکنم شوهرم باید مثل اونا باشه اما آقا فولاد داره بهم میفهمونه که پسرای اینجوری طبیعی و عادی هستن. که خب باحالن.
ولی اصلا نمیتونم با قضیه گلزار کنار بیام

بدتر از رفتن
گندیست که انسان ها به باور یکدیگر میزنند!
.
.
.
بعضی ها را در جوب باید شست
تا لجن ها هم بدانند که کثیف تر از آنها هم کسی هست.
بکوب تو سرش
مرجع ضمیر (ش)
*Havozhin* آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۰ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

zizijooon آواتار ها

zizijooon به Yahoo ارسال پیام
پست بسیار مفید  +5 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط khakbaz نمایش پست ها
مرسی از زحمات هر دو نویسنده اما چرا سوژه رمان انقدر بچه گانه است؟(مگه گلزار چه شخصیت خاصی داره که بشه از شخصیتش در یک داستان استفاده کرد؟)با توجه به سابقه هما جون انتظار این داستان رو نداشتم..البته باز هم به خوندن رمانتون ادامه میدم تا زود پیش داوری نکرده باشم.امیدوارم روز به روز موفق تر باشید.
سلام
قصد اهانت به آقا مهدی و هماجون را ندارم مطمئنم خودشون جواب درستی می دن ولی خوب باید بگم از نظر من رمان خوبیه. چون واقعیت جامعه رو نشون میده. مطمئناً هستند خونواده هایی که از این مشکلات دارند. من زن و شوهری رو می شناسم که با یه بچه کارشون به طلاق کشید. می دونین برا چی؟ چون یکیشون طرفدار استقلال بود یکی پیروزی. آقا تن بچه لباس آبی می پوشون، خانم قرمز می کرد. تا پای طلاق رفتن. پس نباید از واقعیت فرار کرد چون ممکنه یه درصد کسایی باشند که با خوندن این رمان به خودشون بیاند .
zizijooon آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۰ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ قبل از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه حرفه ای

nastaran.r آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

سلام
رمانتون موضوع متفاوتي داره و تا حالا كه خوب بوده
منم مث چند تا ديگه از دوستام يه كمي با قضيه گلزار مشكل دارم به نظرم برسام يكم زيادي حساسيت نشون داد!
به هر حال مرسي از رمان زيباتون
اميدوارم ادامه اش هم همينطور جالب و جذاب باشه
nastaran.r آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۰ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ قبل از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

*Night Star* آواتار ها

پست مفید  +4 امتیاز     

سلام
به نظر من رمان جذاب و خوبی هست اما کاش به جای اینکه مشکل رو از گلزار شروع کنید از یه چیز دیگه شروع می کردید

اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید .
اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید .
اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید
و اگر نتوانیید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است ؟
*Night Star* آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۰ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

sinatra1995 آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

سلام به اقا مهدی و هما خانوم گل تبریک بابت رمان جدیدتون.تا اینجا کارتون محشر بوده.ققط این گلزار زیاد خوش به حالش نمیشه شده موضوع اصلی رمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
sinatra1995 آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۰ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ قبل از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

باران 69 آواتار ها

پست بسیار مفید  +7 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط *Night Star* نمایش پست ها
سلام
به نظر من رمان جذاب و خوبی هست اما کاش به جای اینکه مشکل رو از گلزار شروع کنید از یه چیز دیگه شروع می کردید
نقل قول:
نوشته اصلی توسط nastaran.r نمایش پست ها
سلام
رمانتون موضوع متفاوتي داره و تا حالا كه خوب بوده
منم مث چند تا ديگه از دوستام يه كمي با قضيه گلزار مشكل دارم به نظرم برسام يكم زيادي حساسيت نشون داد!
به هر حال مرسي از رمان زيباتون
اميدوارم ادامه اش هم همينطور جالب و جذاب باشه
نقل قول:
نوشته اصلی توسط *Havozhin* نمایش پست ها
سلام
اینکه اومدید دو تا زوج تو داستان قرار دادید که سر یه چیز مشترک دعوا دارن. خیلی جالب و جدیده.
اما واقعا فکر میکنید کسی بخاطر جناب گلزار اینجوری رابطه اش و خراب میکنه؟ یه جورایی غیر قابل باور و ملموس نیست.
البته این اولین رمان از کتابای سایته که نویسنده اش یه پسره و من خوندم.
یه جورایی تو رابطه با دوستم خیلی کمکم میکنه. باعث میشه بهتر درکش کنم.
خودمم داره کم کم باورم میشه که زیادی تو کتابا غرق شدم و فکر میکنم شوهرم باید مثل اونا باشه اما آقا فولاد داره بهم میفهمونه که پسرای اینجوری طبیعی و عادی هستن. که خب باحالن.
ولی اصلا نمیتونم با قضیه گلزار کنار بیام
نقل قول:
نوشته اصلی توسط khakbaz نمایش پست ها
نقل قول:
نوشته اصلی توسط zizijooon نمایش پست ها
ممنون از رمان خوبتون
موضوعش جالبه
فقط نمی تونم درک کنم کسی این بازیگرا براش از نامزد و زندگیش مهم تر باشه و بخاطرش به نامزدش دروغ بگه یا یه بازیگرو انتخاب کنه.
اما خوب واکنشون سریع نبود؟ شاید درست می شدنداااا

اوه چه دل همه پره ... دوستان مقدمه رو نخوندین؟ ممکنه پیش پا افتاده ترین مسائل یه زندگی رو ویران کنه ... یادتونه سر جریان عشق سوسانو دو نف رخودکشی کردن تو ایران؟ اینا واقعا طبیعیه!
من می شناسم دوستی رو که هر بار با هم می رن سینما دعواشون می شه ... چون اقاهه همه خانومای بازیگر رو دوست داره و مدام با خانومش مقایسه می کنه ...
بعضی وقتا هم جریان برعکس می شه ...
خیلی ها نمی تونن با این جریانات سازگار باشن و کم می یارن ... چون همسرشون رو فقط ربای خودشون می خوان ... اگه شما هم عاشق بشین یا کسی رو دوست داشته باشین مسلما حسادت می کنین ... ما می تونستیم جریان رو بذاریم پای یه مشکل دیگه اما اون وقت کلیشه ای می شد ... خواستیم هم نو باشه هم یه مشکل کوچیک ... دوستان همین مشکلای کوچیک حیلی وقتا بزرگ می شن ... چشم ها را باید شست
باران 69 آنلاین نیست.  
قدیمی ۲۰ شهريور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

Honey.R آواتار ها

پست مفید  +4 امتیاز     

عاشق ایده ی رمانتونم، یه موضوع شاید پیش پا افتاده ولی واقعی....
اینکه هر پست گوینده عوض میشه.... نحوه ی نگارش
کلا عاشقتونم دیگه...

جدیدترین کار گروه مترجمین پردیس ایرانیان

Honey.R آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش