ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
داستان من و نودهشتيا
جشنامه

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33
  1. Top | #1

مدیر ارشد

میانگین پست در روز
    7.37
    تشکر از کاربر
    123,830
    تشکر شده 296,058 در 41,128 پست
    اندازه فونت

پیش فرض داستان من و نودهشتيا

همه چيز از اون روز پاييزي شروع شد. روزي که بعد از مدتها سر زدن به سايت و خوندن کتابهاش تصميم گرفتم وارد فروم بشم و کمي بيشتر با محيط اينجا آشنا شم. روزي که گذرم افتاد به خانواده نوهشتيا و هستيم از آواتورم تعريف کرد که ياد اردک خدا بيامرزش افتاده و نادي تلاش کرد به اصطلاح يخ من رو باز کنه .

از اون روز خيلي گذشته ، چيزي بيشتر از 270 روز. توي تمام اين روزها من اينجا زندگي کردم. نه من که همه ي ما . روزهاي زيادي اينجا همه ي ما دور هم جمع شديم و براي يه هدف مشترک دعا خونديم. شبهاي زيادي تا اذان صبح بيدار نشستيم و به خنده هاي هم خنديديم و با گريه هاي هم گريه کرديم. اگر کسي کوچکترين مشکلي داشت همه مون بسيج شديم تا راه حل جلوي پاش بذاريم. تولد گرفتيم . عروسي کرديم و... خلاصه شب و روزمون به عشق هم و به ياد هم سپري شد .

اينجا براي من فقط يه فضاي مجازي نيست . مي دونم براي خيلي هاي ديگه هم نيست . من اينجا زندگي مي کنم، مدتهاست با آدمهاي اينجا انس گرفتم . بهترين دوستانم بچه هاي اينجان . بهترين درسهاي زندگي رو توي اين محيط و از آدمهايي ياد گرفتم که شايد هيچ وقت نبينمشون . من به نودهشتيا مديونم . اين همه بالندگي رو مديون فضاي اينجام

اين روزها دلم عجيب گرفته . هواي دوستاني رو کردم که نيستن . هواي مطالب بچه ها رو کردم. حتي دلم براي اسپم دان بچه ها و تذکر دادن خودم تنگ شده کاش همين روزها مشکل انجمن برطرف شه

تو اين مدت خيلي فکر کردم. شايد از ديد خيلي ها که ايجا رو نمي شناسن و با فضاش آشنايي ندارن رفتار ما خيلي مسخره و بچه گانه باشه . ولي خودمون به خودمون حق ميديم که انقدر اين روزها کلافه و بي حوصله باشيم. انگار يه چيز خيلي مهم رو توي زندگي مون گم کرديم. يه چيزي که نبودش خيلي از برنامه هامون رو به هم ريخته . جالبه که هميشه از اين مي ناليديم که نودهشتيا ما رو از کار و زندگي انداخته و حالا که نودهشتيايي عملا در کار نيست همه مون از ذوق و حوصله افتاديم

کاش زودتر مشکل برطرف شه . من اون محيط زنده و پويايي رو مي خوام که مدتها داشتم به عشقش زندگي مي کردم . من دلم نودهشتياي قديم رو مي خواد
    رمان هایی که جلدشون آماده نیست فعلا با جلد متحد الشکل و موقت برای دانلود در صفحه اصلی قرار میگیرن ،
    درصورتیکه جلدشون آماده بشه ، جلد جدید جایگزین قبلی میشه !

2. Top | #2

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.44
    تشکر از کاربر
    31,153
    تشکر شده 27,514 در 3,549 پست
    اندازه فونت

پیش فرض پاسخ : داستان من و نودهشتيا

بعد از سالها تنهایی و حوصله نداشتن و قر زدن به در و دیوار که من تنهام یه جایی پیدا کردم که بتونم با بچه هاش درد و دل کنم احساسمو درک کنن و منو دل داری بدن...با هاشون بخندم شاد باشم گریه کنم در مورد علایقم حرف بزنم و مهمتر از همه یه خونواده پیدا کردم ولی هی......به قول شبنم منم یه چیزی گم کردم وقتی میام می بینم سایتی که هر لحظه ش یه مطلب جدید داش ولی حالا به زور دو یا سه روز میشه یا اینکه سایتی که همیشه 800 900 نفر توش ان بودن الان به زور 10 نفر میشه واقعا دلم میگیره و منم واقعا یه چیزی گم کردم من خونواده مو گم کردم..به امید روزی که خونواده دوباره پیدا بشه
    زندگی باور میخواهد ان هم از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد یک امید قلبی به تو گوید که خدا هنوز هست.....

رمانای پیشنهادی من:
    رسوب
    خالکوبی..
    ضربان
    اسطوره
    بادلم عجین شده ای
    بانوقصه
    رایحه ممنوع
    فرستاده

3. Top | #3

کاربر ویژه

میانگین پست در روز
    6.95
    تشکر از کاربر
    112,553
    تشکر شده 242,841 در 19,071 پست
    حالت من
    Gig
    اندازه فونت

روزای اول که اومده بود سایت حرف زدن و شوخی کردن توی سایت برام بازی بود.سربه سر بقیه می ذاشتم شیطونی می کردم و گاهی بحث می کردم اما واقعا با تمام وجودم حرف نمی زدم با تمام وجودم شیطنت نمی کردم همش برام یه بازی بود اما کم کم این سایت شد زندگیم که حتی طاقت یه روز اینجا نبودن رو ندارم.....
    توی این چند روز که سایت مشکل پیدا کرده و بچه ها نمیان به اندازه ی همه ی روزایی که باهاشون حرف زدم و خندیدم گاهی خواهرانه نصیحتشون کردم و غلمبه سلمبه حرف زدم و گاهی غصه خوردم و دیگران دلداریم دادن دلم تنگو لیده براشون....
    کاش که زودتر همه چیز درست بشه همه چیز.....
    من آرامشم رو به این سایت مدیونم حتی شیطنتها و خنده هام رو.این فضا از من که یک دختر پر حرف و در عین حال منزوی بودم یه دختر شیطون و پر شرو شور و اجتماعی ساخت.دختری که حرف زدنش کتابی بود و رده بندی دوستاش روی سنشون بود حالا بهترین دوستاش هیچ کدوم هم سنش نیستن و دیگه رو اصول حرف نمی زنه و می تونه از حرف زدنش لذت ببره نمی دونم چه جوری و از کی باید سپاس گذار باشم اما می تونم بگم صمیمانه همه ی کسایی که نودهشتیا رو دوست دارن دوست دارم.....
    عاچق همتونم و صمیمانه می دوستمتون.
    مدیر ادی عزیز مرسی از سایت خوبت و مرسی از روزایی که خوبی که باعث شدی توی سایتت داشته باشم که اگر نبودی و سایتت نبود مطمئنا ما هم اینجا نبودیممرسی که دور هم جمعمون کردی
    مرسی شبنمی جونم که با تاپیکت باعث شدی اینارو بگم
    بازم می گم عاچق همتونم چه بخواید چه نخواید

4. Top | #4

مدیر بازنشسته

میانگین پست در روز
    13.47
    تشکر از کاربر
    55,358
    تشکر شده 199,459 در 28,027 پست
    اندازه فونت

اينروزا منم خيلي دلم گرفته مخصوصا توي غربت و تنهايي
    98ia براي من از روزي شروع شد كه اولين مشاعره ها رو با شبنم شروع كردم بعد يك هماهنگي كتاب بود اونروزا شبنم به من ميگفت بيا توي خانواده راستش اصلا حوصله نداشتم ولي رفتم اولش هيشكي رو نميشناختم ولي بچه ها خيلي زود منو بين خودشون قبول كردند بهم محبت كردند اونقدر صميمي و بي ريا كه من متعجب موندم خيلياشون همسن بچه هاي من بودند و هستند
    ولي جو اونقدر صميمي بود كه آدم احساس غربت نميكرد
    98ia شد زندگيم بچه هاي سايت شدند بچه هام باهاشون دردودل ميكردم باهام دردو دل ميكردند
    الان چند روزه بچه هام نيستند دلم براي همه شون تنگ شده دلم براي اون روزا تنگ شده مخصوصا كه من اينجا تنهايي هامو بابچه ها توي سايت پر ميكنم
    اميدوارم كه همه چي درست بشه
    هرچي زودتر

خواهری به نامِ بهار، دیریست گمشده ست
    با چشمهای روشنِ برّاق
    با گیسویی بلند، به بالای آرزو.
    هر کس ازو نشانی دارد،
    ما را کند خبر.....

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

5. Top | #5

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از کاربر
    5,537
    تشکر شده 6,158 در 920 پست
    اندازه فونت

ديدي بعضي موقع ها بين يه جمع بزرگم تنهايي...ديدي يه موقع هايي بين دوستاتم جايي نداري.....ديدي يه موقع هايي دوست داري نباشي وبري يه جاي دوردورا...... روزها به سختي مي گذشت به سختي سنگترين سخت زمين....در ميان صفحه هاي بي کسي وب سرگردان به راه فتادم ....نمي دانم به کجا نميدانم براي چي دنبال چي شايد رفتن به اون دور دورا.....از ميان سخره ها از گذر خاطره ها ميون آسمون اون دور دورا باورت نميشه......
    آخرش رسيدم ... به نظرم همون جايي بود که ميخواستم...همون جايي که روزها به دنبالش بودم و صداش ميکردم....يه کلبه يه برکه يه......
    انگاري همه عاشق انگاري همه خالص....غصه و غم که اصلا نبود .... شکوه و گلايه که اصلا حرفش و نزن ... نميدونم بهشت که اين همه ازش ميگن همينجاست ... خب آخه نميشد گفت بهشت چون منو به راحتي راه دادن....واي نميدونيد نميدونيد اونجا چه جور جايي بود باورت ميشه همش عشق وعشق....يعني ميشد آدماي زمينيم با هم اينجوري باشند..اي کاش...
    بهشت من کجاست کجا بگردم ز کوچه هاي بي کسي.....کجا بگردم سراغش، ميان دوستاي زمينيم؟........تازه به دياري به سرايي پاک رسيدم.....
    به گلخا نه ي گلها به ميکد ه ي دلها..... پس کوشن....انگاري هيچکي نيست .... انگاري همه خوابن...نه به خواب بردنشون...يعني کار کيه؟
    بهشتم کو همون کاشانه ام .... من همشونو با هم ميخوام...با فرشته هاش.....بهشتم کو.......
    ویرایش توسط Amir Mahan : 1389,05,06 در ساعت ساعت : 11:51

6. Top | #6

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.36
    تشکر از کاربر
    81
    تشکر شده 7,978 در 806 پست
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

بچها این فقط ۱ دردو دل نه چیز دیگه، منظورم هم فرد خواستی نیست
    منم مثل خیلی دیگه از دوستان با دانلود کتاب با این سایت آشنا شدم، منم اینجا غریبم تقریبا همه ساعتهای روزمو اینجا میگذروندم و میگذرونم
    من زیاد با بچها صمیمی نیستم فقط با تعدادی محدود، البته من فکر میکنم با همین تعداد محدود خیلیی دوست دارم
    این چند وقته که سایت خراب شده اینجا خیلی سوتو کوره، دلم میگیره. دلم گرفته
    سعی میکنم خودمو سرگرم کنم، اما این روزها هم میبینم از طرف خیلی از همون تعداد اندک دوستام فراموش شدم (نه از طرف همه) این خیلی اذیتم میکنه و باعث میشه تحمل جّو موجود خیلی سخت و خفه کننده باشه
    شاید بگید خوب تو این شرایط دوستات نمیتونند بیایند توی سایت واسه همینه که من فکر میکنم فراموش شدم، نه
    من اونها رو خوب درد میکنم، منظورم یک تعدای از دوستامه که میبینم هستن، بعضیاشون ۵-۶ ساعت اینجا هستند
    من ازشون گلهیی ندارم، دوست ندارند با من حتما صحبت کنند اینم اجباری نیست
    اما دیگه بوریدم
    خسته شدم، اینجا تنهام
    سایتو میخوام با همون شرایط قبلی

7. 23 کاربر از پست mtbhrsh تشکر کرده اند .

8. Top | #7

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از کاربر
    28,770
    تشکر شده 20,132 در 4,039 پست
    اندازه فونت

گذشته شب ز نيمه
    چراغ خانه خاموش
    همه خوابيده در گوش و کناري
    و من بيدار بيدار
    دو چشمانم ...

رهگذر کوچه پس کوچه بودم.تا اينکه گذرم به کوچه پشتي افتاد.گفتم برم نرم برم نرم ،10.20.30.40......بــــــــــــــ م!
    رفتم.(نخندحسه شاعري گرفتم)گفتم تفاوت احساس کنيد
    روزايي اولي که ميرفتم کوچه پشتي کتاب دان ميکردم و ميخوندم+شکلات داغ.
    تا اينکه زد به سرم رفتم نخه کوچه پشتي رو يافتم!
    رفتم خانوده.جايي که باهاش به زندگي برگشتم.جايي که باهاش تنهايمو پر کردم.بهترين دوستامو پيدا کردم.گريه کردن گريه کردم .خنديدن خنديدم .همه با هم يک رنگ و متحد
    اون اول چون خيلي شلوغ بود منم اسپمر بودم الان ديگه نيستم البت شايد رفتم يه اعلاميه سردرد سايت زدم .

فوري فورييک عدد مادر -يک عدد پدر-ايلي خواهر و برادر

بعدشم که تشکيل خانوده داديم و قاطيه برو بچ شديم!
    نادي گل باقالي.
    با برو بچ کوچه پشتي شديم يه خانوده

الانم واقعا ادم دلش ميگره از اين همه سکوت!ولي هنوزم دير نيست.
    و باز هم سکوت میکنم...........

سکوت میکنم
    سکوتی آگاهانه
    سالهاست با سکوتِ تمام در حالِ صحبتم
    باز هم سکوت میکنم

9. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.80
    تشکر از کاربر
    29,029
    تشکر شده 41,130 در 5,208 پست
    اندازه فونت

اشکمو دراوردی ننه شبنمی...............باورتون میشه اینقدر این روزا بخاطر 98 اعصابم خرد که نگو..........منم دلم هوای دوستان رو کرده...........همه فهمیدن که 98 تیا خراب شده و من حالم خرابه...............وقتی با شکن میامو 98 تیا رو اینجوری میبینم.دلم میگره.......من هیچ دوسی ندارم جز بچه های 98 تیا...........من خیلی چیزا ازش یاد گرفتم.....اینجا بود که صبوری رو یاد گرفتم...اینجا معنی صمیمیت رو یاد گرفتم....من که عمه نمیشم...اینجا عمه شدم.....دوستای 98 بودن که برام تولد گرفتن ...تشویقم میکردن برا کنکور بخونم من که نا امید بودم امیدوارم میکردن...........کلی داداش گل دارم......واقعا اینجا بود که داشتن داداش خوب رو احساس کردم...وخیلی چیزای دیگه..........................دلم برا ت تنگ شده98 خیلی...............وقتی میام و نمیتونم کاری کنم حالم گرفته میشه..........

بعضی وقتا مجبوری...تو فضای بغضت بخندی..
    دلت بگیره ولی دلگیری نکنی..شاکی بشی ولی شکایت نکنی ...
    گریه کنی اما نذاری اشکات پیدا شن...
    خیلی چیزارو ببینی ولی ندیدش بگیری...
    خیلی ها دلتو بشکن و تو فقط سکوت کنی...

خدایـــآا !من اینجا دلــمـ سخت معـــجزه میخواهــد...!

10. 22 کاربر از پست حاجی بلا تشکر کرده اند .

11. Top | #9

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از کاربر
    17,163
    تشکر شده 3,472 در 552 پست
    حالت من
    Khoonsard
    اندازه فونت

سلام در ویامد منم درسته زمان زیادی نیست که عضوم ولی از اون روز اول
    تا حالا خیلی وابسته این سایت و بچه های گل 98 شدم یعنی اگه 1 ساعت دیر بیام تو
    سایت به هر دلیلی روانی میشم الان هم شبنم جون راست میگه اوایل شادتر بودیم.
    به هر حال این نیز بگذرد. فردا رو عشق است.

12. 20 کاربر از پست shili تشکر کرده اند .

13. Top | #10

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.47
    تشکر از کاربر
    7,979
    تشکر شده 15,445 در 4,029 پست
    اندازه فونت

روزی که اومدم 98 خیلی حال کردم!
    این که تو یه دنیای دیگه سیر میکردن دنیای شادی و غم براشون معنی نداشت!اما هی گذشت و گذشت ......تا به اینجا رسیدیم!
    خیلی چیزا مانع خوشحالیمون شد!رفتن بعضی از دوستامون!و الان هم وضیعتی که سایت داره!
    میخوام بدونید که خیلی دوستون دارم و واقعا شب و روزم با شوما ها زندگی میکنم و از این بابت خوشحالم! سایت هم درست میشه
    ینی تا زمانی که ما هستیم و پا برجاییم و پشت 98 تیم پس جای نگرانی نیست!
    ما میتونیم دوباره شاد باشیم مثل روزای اول
    چاکر همتون حاجی!
    یک خرس قهوه ای مخملی خریده ام
    برای دختری که
    ندارم
    ...
    و یک عینک
    برای پدر
    که چشم هایش دیگر نمی بیند

و حالا می روم
    برای او که نیست
    گل نسرین بچینم

شاد یا غمگین
    زندگی، زندگی ست

و اگر فردا
    برای شکار پلنگ
    به دریا رفتم
    تعجب نکنید

14. 21 کاربر از پست rana-021 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین