ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
شناي پارالمپيك لندن/ ايزديار در گروهش هفتم شد
http://fidibo.com/

lull.ir

نودهشتیا
فید آر اس اس
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
  1. Top | #1

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    13.89
    تشکر از کاربر
    15,837
    تشکر شده 33,132 در 11,999 پست
    اندازه فونت

پیش فرض شناي پارالمپيك لندن/ ايزديار در گروهش هفتم شد

شناگر پارالمپيكي ايران از صعود به مرحلهي بعدي 200 متر مختلط بازماند.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از لندن، شاهين ايزديار در نخستين رقابت خود در گروه S10 به آب زد، اما در گروه هشت نفره خود هفتم شد. يك شناگر نيز به دليل خطا حذف شد.

ايزديار در اين رقابت با زمان 2 دقيقه و 28 ثانيه 200 متر را شنا كرد و با بيش از 13 ثانيه اختلاف نسبت به نفر اول هفتم شد.

انتهاي پيام

2. 3 کاربر از پست ~MaAxX~ تشکر کرده اند .

3. Top | #2

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    13.89
    تشکر از کاربر
    15,837
    اندازه فونت

پیش فرض مربي شاهين ايزديار: 200 متر مختلط ماده تخصصي او نبود

مربي شاهين ايزديار پس از حذف اين شناگر در ماده 200 متر مختلط انفرادي گفت: اين ماده تخصص شاهين نبود هرچند او خوب شنا كرد.

حسين اقبالي مربي شاهين ايزديار پس از ناكامي اين شناگر در رسيدن به فينال ماده 200 متر مختلط انفرادي بازيهاي پارالمپيك به خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به لندن گفت: شاهين خوب شنا كرد من از شناي او در اين ماده رضايت دارم اما خب ماده تخصصياش نبود.

وي افزود: فضاي حاكم بر سالن و جو مسابقهها بسيار سنگين بود و اين بر شاهين هم تا حدي اثر ميگذاشت حتي شناگران ماهري چون شناگر آمريكايي هم حذف شد. شاهين در دسته خودش هفتم شد و متاسفانه نتوانست به فينال اين ماده راه پيدا كند.

انتهاي پيام

4. 3 کاربر از پست ~MaAxX~ تشکر کرده اند .

5. Top | #3

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    13.89
    تشکر از کاربر
    15,837
    اندازه فونت

پیش فرض شناي پارالمپيك لندن/ ايزديار در 50 متر آزاد پنجم گروه شد

شاهين ايزديار با ثبت زمان 25 ثانيه و 97 صدم ثانيه در مكان پنجم گروه خود در رقابتهاي شناي 50 متر آزاد پارالمپيك ايستاد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از لندن، ايزديار كه در رقابتهاي 200 متر مختلط انفرادي نتوانسته بود فيناليست شود، در مادهي 50 متر آزاد در كلاس S10 به آب زد و در گروه خود پنجم شد.

شناگر جوان ايران در حالي در اين رقابت در ردهي پنجم قرار گرفت كه با نفر سوم گروه، يعني شناگر چيني كه ركورد آسيا را بهبود بخشيد، تنها 72 صدم ثانيه فاصله داشت.

انتهاي پيام

6. 3 کاربر از پست ~MaAxX~ تشکر کرده اند .

7. Top | #4

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    13.89
    تشکر از کاربر
    15,837
    اندازه فونت

پیش فرض شاهين ايزديار: از عملكردم راضي هستم

شناگر پارالمپيكي ايران از ثبت زمان 25 ثانيه و 97 صدم ثانيه در ماده 50 متر آزاد پارالمپيك اظهار رضايت كرد و افزود كه تلاش ميكند در

مسابقه هاي بعدي بتواند جزو 10 نفر اول باشد.

شاهين ايزديار در گفتوگو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به لندن، پس از مسابقه خود در 50 متر آزاد پارالمپيك گفت: من تمام توان خود را در اين مسابقه گذاشتم و توانستم 20 صدم ثانيه ركوردم را ارتقا دهم تا از جايگاه نوزدهم جهان به رنكينگ سيزدهم برسم.

وي با بيان اينكه شنا كردن زير 26 ثانيه كار بسيار دشواري است، افزود: از اينكه توانستم كمتر از 26 ثانيه در اين ماده شنا كنم، از خود رضايت دارم و اميدوارم بتوانم در ماده 100 متر قورباغه هم عملكرد خوبي داشته باشم و به جمع 10 نفر نهايي راه يابم.

وي ادامه داد: در ماده 50 متر آزاد نفرات اول تا سوم ورزشكاراني بودند كه حتي توانسته بودند ورودي بازيهاي المپيك را هم كسب كرده و ميتوانستند در اين بازيها حضور داشته باشند و در مجموع سطح اين مسابقهها بسيار بالاست.

اين شناگر پارالمپيكي ايران تاكيد كرد: ميخواهم عملكرد خوبي را در اين بازيها به جا بگذارم و در آينده هم براي كسب خوشرنگترين مدال در مسابقههاي پاراآسيايي تلاش خواهم كرد.

انتهاي پيام

8. کاربر زیر از پست ~MaAxX~ تشکر کرده است .

9. Top | #5

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    13.89
    تشکر از کاربر
    15,837
    اندازه فونت

پیش فرض شاهين ايزديار: اميدم به شناي قورباغه است

شناگر ايران بازيهاي پارالمپيك لندن را سكوي پرتاب خود براي پارالمپيك آينده دانست.

شاهين ايزديار در گفتوگو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به لندن، گفت: با 19 سال سن، لندن اولين حضورم در پارالمپيك است و تلاش دارم در اين بازيها با ارتقاي ركوردها و آشناييام با رقبا و جو مسابقات خود را براي بازيهاي پارآسيايي 2014 و پارالمپيك 2016 آماده كنم تا بتوانم در بازيهاي پارآسيايي بيش از شش مدال بگيرم.

وي افزود: فردا در 100 متر آزاد كلاس S10 مسابقه مقدماتي دارم كه ركوردم 50 ثانيه است و نفر اول كه از برزيل است زمان بهتري دارد و زياد به اين رشته اميد ندارم. اميدم به مسابقه روز شنبه در شناي قورباغه است.

ايزديار ادامه داد: در رنكينگ الان نهم هستم، ولي تمام تلاشم را ميكنم در بين هشت نفر برتر قرار بگيرم و بتوانم ركورد آسيا و ايران كه در دست خودم است را، ارتقا ببخشم.

وي جو حاكم بر سالن بازيها را بسيار سنگين دانست و ابراز كرد: چون تنها هستم برايم كمي سخت است و جالب اين جا است كه در اينجا براي شنا تماشاگران بيشتري از فوتبال ميآيند.

ايزديار همچنين از مسئولان تشكر كرد و افزود: با اين كه شانس اول تا سوم نبودم، اما مسئولان اطمينان كردند و اجازه حضور در لندن دادند تا بتوانم تجربه خوبي براي مسابقات آينده كسب كنم. قبل از شروع مسابقات هم امكانات خوبي در اختيارم بود و استخر خصوصي براي تمرين داشتم و در مشهد هم چند اردوي غير متمركز با مربيام (مينايي) برگزار كردم.

انتهاي پيام

10. 2 کاربر از پست ~MaAxX~ تشکر کرده اند .

11. Top | #6

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    13.89
    تشکر از کاربر
    15,837
    اندازه فونت

پیش فرض شاهين ايزديار در شناي 100 متر پارالمپيك هفتم شد

شاهين ايزديار در مسابقات مقدماتي رقابتهاي شناي 100 متر بازيهاي پارالمپيك لندن هفتم شد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از لندن، ايزديار با ثبت زمان 57 ثانيه و 91 صدم ثانيه در هيت 1 رقابتهاي مقدماتي شناي 100 متر آزاد بازيهاي پارالمپيك لندن در مكان هفتم ايستاد.

در اين دسته شناگران كانادا، استراليا و روسيه اول تا سوم شدند.

انتهاي پيام

12. Top | #7

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    13.89
    تشکر از کاربر
    15,837
    اندازه فونت

پیش فرض شاهين ايزديار: تخصص من شناي قورباغه است/ خوشحالم ركورد آسيا را شكستم

شاهين ايزديار پس از هفتم شدن در ميان هفت شناگر مرحلهي مقدماتي شناي صدمتر آزاد بازيهاي پارالمپيك لندن گفت: عملكردم بد

نبود و خوشحالم ركورد خودم و آسيا را 2 ثانيه ارتقا دادم.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، شاهين ايزديار پس از آنكه در مرحلهي مقدماتي شناي صد متر آزاد در جمع هفت شناگر هفتم شد، اظهار كرد: عملكرد ضعيفي نداشتم. خوشحالم كه ركورد خودم و آسيا را 2 ثانيه اختصاص دادم. تخصص من در شناي قورباغه است كه براي موفقيت در آن شنبه به رقابت ميپردازم.

وي افزود: اميدوارم در ماده شناي قورباغه بتوانم به فينال راه پيدا كنم. كلاس معلوليت من نزديكترين كلاس به شناگران سالم است. من در بين شناگران سالم ايران هم در ردهي دوم يا سوم هستم. هدفگذاري من اين است كه حتي در ميان شناگران سالم ايران هم نفر اول باشم. من 19 سال سن دارم و فرصت رسيدن به چنين شرايطي را خواهم داشت.

ايزديار گفت: بيشك با بالا رفتن سنم از 19 سال قدرت بدنيام بالاتر ميرود و اميدوارم بتوانم ركورد المپيكيهاي ايران را بزنم و در بازيهاي بينالمللي هم موفق باشم.

انتهاي پيام

13. کاربر زیر از پست ~MaAxX~ تشکر کرده است .

14. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.79
    تشکر از کاربر
    2,129
    تشکر شده 14,599 در 3,078 پست
    اندازه فونت

گزارش خبرنگار اعزامي ايسنا از لندن

شناي پارالمپيك/ ايزديار به فينال 100 متر قورباغه رسيد

شاهين ايزديار با ثبت ركوردي شخصي براي خود به فينال مسابقات شناي قورباغه پارالمپيك لندن راه يافت.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از لندن، شاهين ايزديار مليپوش شناي ايران در بازيهاي پارالمپيك لندن در رشته 100 متر قورباغه و در كلاس SB9 موفق شد زمان يك دقيقه و 12 ثانيه و 23 صدم ثانيه از خود به جاي گذاشته و در گروه پنج نفره در مكان دوم قرار گيرد تا به فينال مسابقات راه پيدا كند. اين بهترين ركورد شخصي شناگر جوان ايران است.

فينال اين رقابت ساعت 21 امشب (شنبه) برگزار ميشود كه ركورد ايزديار در بين فيناليست ها، هفتمين ركورد به حساب مي آيد.
    یه روز خوب میاد....

15. کاربر زیر از پست khashayar1991 تشکر کرده است .

16. Top | #9

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    13.89
    تشکر از کاربر
    15,837
    اندازه فونت

پیش فرض فيناليست شدن مانند کسب مدال ارزشمنداست

شناگر پارالمپيکي ايران با بيان اينکه رسيدن به فينال رقابتهاي پارالمپيک مانند کسب مدال ارزشمند است، گفت: در

فينال به دنبال بهبود رکوردم هستم.

شاهين ايزديار پس از صعود به فينال شناي 100 متر قورباغه در گفتوگو با خبرنگار فارس عنوان کرد: بسيار خوشحالم که در رشته 100 متر قورباغه به فينال راه پيدا کردم. پيشبيني ميکردم به فينال برسم، اما به هيچ عنوان فکر نميکردم چنين رکورد خوبي را کسب کنم.

وي ادامه داد: حريفان بسيار خوبي در اين رقابتها داشتم و رسيدن به فينال پارالمپيک مانند کسب مدال ارزشمند است.

شناگر پارالمپيکي ايران با بيان اينکه در فينال نيز براي بهبود رکوردم به آب خواهم زد، خاطرنشان کرد: کسب مدال در مسابقات معتبري مانند پارالمپيک دشوار است، اما براي بهبود رکوردم رقابت خواهم کرد.

منبع : ورزش 3

17. Top | #10

کاربر فعال بخش ورزش

میانگین پست در روز
    13.89
    تشکر از کاربر
    15,837
    اندازه فونت

پیش فرض ایزد یار هشتم شد

در ادامه رقابت هاي پارالمپيك 2012 لندن تنها شناگر كشورمان در فينال با حريفان خود به رقابت پرداخت و به جایگاه هشتم دست یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران ، در دهمين روز از چهاردهمين دوره رقابت هاي پارالمپيك 2012 لندن شاهين ايزديار در شناي قورباغه 100 متر كلاس SB9 درمرحله فينال با زمان یک دقیقه و 12 ثانیه و 33 صدم ثانیه در جایگاه هشتم قرار گرفت./اف