ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
هر كي نمي ترسه بياد تو (اينجا جن داره ها ) - صفحه 6
bamilo

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 6 از 20 نخستنخست ... 234567891016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 194
  1. Top | #51

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 3,262 در 258 پست
    اندازه فونت

پیش فرض Re: هر كي نمي ترسه بياد تو (اينجا جن داره ها )

در كتاب فوائد الرضوبه صفحه 333 نقل شده است مرحوم سيد علي بن طاووس كه از سيدان بزرگوار و عالم پرهيز كار و با تقوا در نجف اشرف در كشور عراق زندگي مي كرده كه در يكي از روز هاي زندگيش عده اي از زنان نجف اشرف به حضور اين سيد بزر گوار رسيدند و با تعجب با اين عالم بزرگوار عرض كردند كه ما در حمام بوديم و موقي كه مخاستيم براي شستشو و نظافت به داخل حمام برويم در كنار خود حصير هاي ديديم كه دائم باز مي شد ومجددا بسته مي شد با تو جه به ايننكه آن محل را خوب جستجو كرديم كسي يا شخصي را نيافتيم و از ترس از محل خارج شديم اين سيد بزر گوار مي فرمايد با صحبتهاي كه اين خانمها كردند و من به آنها اعتماد داشتم كه آنها دروغ نمي گويند متوجه شدم اين كار به دست جنيان انجام مي شود با راهنماي آن خانمها به محل رخت كن رفتم و محل نشستم وبا سلام كردن و بازبان خودم به آنها گفتم آنچه شما انجام داديد به من گفتند و به آنها گفتم ما اولاد و مهمان مولايمان امير مومنان حضرت علي (ع) هستيم شما همسايگي با آن حضرت را بر ما تيره و مكدر نكنيد و اگر از اين كار ها دست بر نداريد و با عث وحشت زنان مسلمان شويد شكايت شما را به مولايمان مي برم و ژس از خدا حافظي مسلمان با خيال راحت به حمام مي رفتند.
    بگذاريد و بگذريد ببينيد و دل مبنديد چشم بيندازيد و دل مبازيد كه دير يا زود بايد گذاشت و گذشت

2. 3 کاربر از پست giso تشکر کرده اند .

3. Top | #52

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    0
    اندازه فونت

(دلتون مي خواد اينكارو بكنين؟)
    تسخيرجن امكان داره ولي كار خوبي نيست از نظرشرعي حرامه وجزء گناهان كبيره ست .
    تو اين زمينه ممكنه سوالاتي براتون پيش بيادكه چطوري ممكنه؟
    دوراه داره يكي اينكه جن با اختيار خودش بياد.ويكي ديگه اينكه به واسطه دعا وورد احضار بشه كه هردو راه
    باعث صدمه ديدن فرد احضار كننده ميشه ونتيجه اي جزتباهي براش نداره. اگه شما بادعا وتعويذ جنهارو
    حاضر كنين تضميني دراحضارنوع جن نيست (يعني ممكنه جنهاي بد ظاهربشن)
    احضاروتسخير جن از طريق چله نشيني موثره.
    حالا چند راه براي دفع جن:براي دور كردن جن وشيطان بايد به خدا توسل جست.جن بمحض شنيدن ذكر و ورد
    فرارمي كندوقتي(بسم الله الرحمان الرحيم) گفته مي شود جن وشيطان از ادم دور ميشن بجزجن هاي مؤمن چون
    اونها باانسان دشمن نيستن.وهركس سوره هاي معوذتين (سوره هاي فلق وناس)روزياد بخونه هم ميتونه از
    شرجن وشيطان راحت باشه.بعضي ها هم هستن كه حتي ازخوندن دعا براي دور كردن جن مي ترسن اما بايد
    بگم جن ها هيچ گونه ترسي ندارن مگه اينكه ازطرف انسان بهانه اي بدستشون بياد كه دراينصورت براي ادم

خطرناك ميشن كه اينم به وسيله همراه داشتن دعا هاي دفع جن برطرف ميشه....مي دونيد كه انسان ازلحاظ
    افرينش ازجن برتراست زيرااواشرف مخلوقات است لذا نيازي به تسخيرجن ندارد.توصيه ميشه به جاي

تسخيرجن به امرتزكيه نفس وخود سازي بپردازه

4. 2 کاربر از پست giso تشکر کرده اند .

5. Top | #53

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    0
    اندازه فونت

آنجلا : ناگهان غیبش زد

انجلای 9 ساله در بعد از ظهری به یاد ماندنی در سال 1916 در منطقه ی کارلو وقتی گاو پدرش را به خانه میبرد با جنی 130 سانتی متری رو به رو شد که گویا اهمیتی نمیداد که با آمیزاد مواجه شده.

وقتی دخترک به مزرعه رسید و منتظر بود تا گاو وارد شود مردی کوچک را دید که جلو گاو در حال بازیگوشی بود و با ترکه ای که در دست داشت آهسته روی دماغ گاو میزد و گاو هم سرش را این طرف و آن طرف میکرد جن کوچک کت قرمز دکمه دار و شلوار چسبان قهوه ای به تن داشت و کلاهی سیاه و لبه دار به سر داشت .

وقتی جن از کنار دخترک رد میشد چیزی نمانده بود که به او برخورد کند در همین حال نگاهی به دخترک انداخت و از روی چاله ای پرید و ناگهان غیبش زد.

او طوری قدم بر میداشت که انگار هیچ مانعی روی زمین نبود که البته احتمالا برای او همینطور بوده است.

جان:زیر بوته پنهان شده بود

35سال بعد در همان منطقه کارلو مرد کوچولوی قرمز پوشی دیده شد.

در نوامبر 1951جان بیرنی با بولدوزرش بوته ای بزرگ را از جا در می آورد که دید مردی حدودا 120 سانتی متری از زیر بوته بیرون پرید سه مرد دیگر هم که آنجا حضور داشتند او را دیده بودند که از وسط مزرعه عبور و به آن طرف نرده ها رفت.

آنها در زیر بوته قلوه سنگی بزرگ پیدا کردند که به نظر میرسید روی سوراخی را پوشانده است خیلی سعی کردند تا قلوه سنگ را تکان دهند اما نتوانستند آنها حتی با استفاده از مواد منفجره هم موفق به جا به جا کردن آن سنگ نشدند و بلاخره هم جان بیرنی بولدوزرش را از آنجا دور کرد و از خیر کار کردن در آن قسمت مزرعه اش گذشت.

6. 2 کاربر از پست giso تشکر کرده اند .

7. Top | #54

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    0
    اندازه فونت

۳- روحی در ابردین اسکاتلند - این عکس در ساعت ۲ شب و در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۰۷ در اطاق زیر شیروانی ساختمانی قدیمی گرفته شده است - فرد عکاس که اسکات نام دارد میگوید پس از باز کردن در اطاق فورا عکسبرداری میکند - همچنین فلاش دوربین انها خاموش و هوای این اطاق بسیار سرد بوده است - به گفته وی عکس اصلی بسیار تاریک بوده است و چیزی در عکس دیده نمیشده که بعد از روشن کردن عکس متوجه شکلی میشود که در گوشه اطاق و در کنار صندلی ایستاده است :
    [img]http://eviil.persiangig.com/Picture/Ghost15.jpg[/img]

[img]http://eviil.persiangig.com/Picture/Ghost16.jpg[/img]

8. کاربر زیر از پست giso تشکر کرده است .

9. Top | #55

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    0
    اندازه فونت

*~*~داستانی در مورد مردی كه با جنها در ارتباط بود~*~*

بعضی ها می گویند ، جنها محل زندگی مخصوص به خود دارند و از اجتماع انسانها دوری می كنند.

در حدود یك قرن ویا بیشتر پیش ازاین در یكی از روستاهای دورافتاده این كشور بزرگ ، مردی ساده دل زندگی می كرد كه ادعا داشت با جنها رابطه دارد و محل زندگی آنها را می شناسد و حتی آنها او را در مراسم ها ، جشنها و عذاداری های خود دعوت می كنند . اما كسی حرفش را باور نمی كرد و مردم ده مسخره اش می كردند . او می گفت كه ادعای خود را ثابت خواهد كرد . روزی گاو یكی از اهالی روستا ( كه برای چرا كردن در طول روز گاوها را رها می كردند) گم شد و غروب صاحب گاو هر چه گشت نتوانست آنرا پیدا كند . اتفاقا همان شب اجنه مرد ساده دل را به یك مراسم عروسی جنها دعوت كردند . مطابق رسم جنها ، پس از پایكوبی و شادی ، آنها برای شام ، گاو و یا گوسفندی قربانی كرده و بریان می نمودند و می خوردند و بعد از خوردن آن ، استخوانها را دوباره روی هم جمع كرده و حیوان را به شكل اول باز می گرداندند . اتفاقا آن شب گاو گمشده آن روستایی را آورده بودند . مرد ساده دل از فرصت استفاده كرده و در حین خوردن شام قطعه ای از استخوان ران گاو را نزد خود پنهان كرد . پس از اتمام مراسم جنها استخوانها را جمع كردند ولی نتوانستند آن تكه استخوان ران را بیابند . جستجوی آنها ثمری نداشت . در نهایت تصمیم گرفتند به جای آن یك تكه چوب درخت گردو را مطابق آن استخوان بتراشند و به جای آن قرار دهند . همین كار را كردند و گاو را باز سازی نموده و به ده برگرداندند . فردای آن شب مرد ساده دل به میان مردم ده رفت و ادعا كرد كه دیشب در مراسم عروسی جنها بوده است . مردم طبق معمول مسخره اش كردند . او روستایی ای را كه گاوش گم شده بود را صدا كرد و گفت آیا گاوی كه دیشب گم كرده بودی امروز پیدا نشد؟ او گفت بله امروز صبح دیدم خودش به خانه آمده و جلوی طویله است . مرد ساده دل گفت ، نه ، او را اجنه برده بودند و آنها آوردند و تمام ماجرا را تعریف كرد و بعد گفت اگر باور نمی كنید آن گاو را ذبح كنید و استخوان رانش را ببینید كه از چوب گردو است . اگر من دروغ گفته بودم ، پولش را دوبرابر میدهم و اگر نه شما حرف مرا باور خواهید كرد . مردم كه هنوز باور نمی كردند ، برای تفریح و اینكه گوشت گاو مجانی خورده باشند گاو را كشتند و بعد از دیدن استخوان پای گاو در كمال ناباوری دیدند كه حق با آن مرد ساده دل است . بعد از آن داستان آن مرد دهان به دهان نقل شد و اكنون نیز در آن روستا اهالی پیر ده ، آن داستان را به عنوان یك داستان واقعی قبول دارند

10. 3 کاربر از پست giso تشکر کرده اند .

11. Top | #56

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    0
    اندازه فونت

بچه ها نترسينا
    داستاناش ترسناك نيست
    بخونين حالشو ببرين[img]http://www.98ia.com/modules/Forums/images/smiles/icon_wink.gif[/img]

12. Top | #57

Guest

اندازه فونت

چون الان ساعت 4 صبحه من تا آخرش نخوندم ترسيدم

13. Top | #58

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر از کاربر
    0
    اندازه فونت

جون من ترسيدي
    ترس نداره گلم

14. Top | #59

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.44
    تشکر از کاربر
    88,601
    تشکر شده 419,964 در 26,737 پست
    حالت من
    Sepasgozar
    اندازه فونت

ممنون عزیزان[img]http://www.98ia.com/modules/Forums/images/smiles/icon_cool.gif[/img]
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!

هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    نکته یِ مهمِ بخشِ تایپ:
    رمان هایِ فاقدِ خلاصه یِ مناسب، تایید نمی شود!

15. Top | #60

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 386 در 41 پست
    اندازه فونت

من هنوز نخوندم ...
    من از سوسک میترسم ! چه برسه به جن و بختک و روح و ...
    وااااااای ! از حال رفتم .
    عروسکي مي خواستي رو طاقچتون بکاريش

وقتي بازيت تموم شد کنج اطاق بذاريش

ديگه براي بازي اطاق تو شلوغه

عروسکا بدونيد که عاشقي دروغه

صفحه 6 از 20 نخستنخست ... 234567891016 ... آخرینآخرین