بازگشت   نودهشتیا > کتاب > رمان های کامل شده > رمان های کامل شده نوشته کاربران

تبلیغات 
عصر پادشاهان
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:
زیر 15 39 14.23%
15 تا 20 134 48.91%
20 تا 25 58 21.17%
25 تا 30 26 9.49%
بالای 30 17 6.20%
رأی دهندگان: 274. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱ شهريور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

*~MoonGirl~* آواتار ها

*~MoonGirl~* به Yahoo ارسال پیام
پست بسیار مفید  +307 امتیاز     
Wink رمان شاه کلید | *~MoonGirl~* کاربر انجمن

به نام آفریننده عشق...

سلام به برو بچ نودهشتی!!!!!
خب به نام خدا مینا هستم!!!! اینم اولین رمان تکیم هستش و امیدوارم که همراهیم کنید...
و حالا اصل مطلب!
خلاصه:
رزیتا یه دختر 14 ساله کاملا معمولی با یه چهره ی معمولی (ولی دوست داشتنی و جذاب) عاشق پسرعموش سپهر میشه... سپهر هم برای ارضای هوس هاش عشق رزیتا رو قبول میکنه ولی رزیتا بهش پا نمیده... بعد یه مدت رزیتا سپهر رو تو پارک با یه دختر دیگه میبینه و دوسال افسرده میشه شدید! بعد از اینکه حالش خوب شد تصمیم میگیره انتقام بگیره و چون سپهر عاشق زیبایی بوده ، رزیتا تصمیم میگیره زیبا ترین دختر فامیل و مدرسشون بشه....تو این دوسال هم سپهر اینا میرن مالزی و بعد از چندسال رزیتا میره پیش دانشگاهی و درحالی که زیبا ترین دختر مدرسشون شده(بدون عمل و با تلاشای خودش ، توجه بفرمایید ایشون خودشون خوب بودن فقط از نظر هیکل و یه چیزایی تو صورت میگما!!!!! که خیلی تاثیر داره) اتفاقای جالب و عجیبی براش میوفته....
بچه ها خواهشاً زود قضاوت نکنید این تازه اول داستان بود!!!!
اسم کتاب: شاه کلید
نویسنده: خودم
تعداد فصل: نمیدونم
ژانر: عاشقانه، سعی میکنم یکمم طنز قاطیش کنم.....
پایانشم که جز واجباته: خوبِ خوب!!!!!
خب بچه ها لطفا همراهیم کنید اولین رمانمه میدونم خیلی ایراد داره خواهشا تو نقدا کمکم کنید تا یه رمان توپ تحویلتون بدم و اینکه با مثبتا و تشکرا بهم روحیه بدید.....
یه چی میگم بین خودمون باشه ها!!!! این رمان واقعیه! چطوری بگم این یه ایده اس اما من یکم از زندگی خودمو قاطیش کردم! همین!!! یعنی هیچ چیز دیگه ای نیست اوکی؟! پس فردا نیاین بگین مینا واقعا این اتفاق افتاده؟! نه تورو خدا اینکارو نکنین!!! این فقط یه ایده اس که زندگی خودمو هم مخلوطش کردم!
و اینک مقدمه که نیکی عزیزم زحمتش رو کشیده:
یک زمانی سادگی ات، شاه کلید، دوری می شود... تو را دور می کند از هر آنچه دوست داشتی...
یک زمانی زیبایی ات، شاه کلید، نزدیکی می شود. تو را می برد به نزدیک ترین نقطه ی هر آنچه دوست داشتی...

اما نمی دانی که شاه کلید زندگی ات، "دوست داشتن" است... نه هر آنچه دوست داشتی....
"دوستت دارم" که جاری شد، دنیایت تغییر می کند. می شود مرکز زندگی ات. همه ی کارهایت می چرخد دورش. زمین را به آسمان می بری برای پرواز دوباره ی " دوستت دارم".
"دوستت دارم" در هوایت پرواز می کند. می شود
شاه کلید زندگی ات. کلیدش را که می چرخانی، همه ی درها باز می شود... رو به روشنایی.... رو به رستن یک رزیتای دیگر....
به به !!!!! مرسی نیکی جوون!
خب بریم که داشته باشیم.... رمان شاه کلید!!!
اینم صفحه نقد شاه کلید:
نقد

کلیک! :)
 برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

هیچ نمی خواهم
جز
یه "تو"
یه "من"
یه جا
کنار هم برای هم

('..)/♥ ♥(..')
.\♥/. = .\█/.
_| |_ ♥ _| |_

بی اعــصـــاب و بی حــوصله!

دلم گرفته
دلم گرفته
دلم گرفته
دلم گرفته
دلم گرفته
دلم گرفته
دلم گرفته
دلم گرفته
:((((((((((((((((

من از خودم متنفرممممممممممم

ویرایش توسط *~MoonGirl~* : ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ در ساعت ۱۰:۲۷ قبل از ظهر
*~MoonGirl~* آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
#tanha#, $@αʀiT$, " گلادیاتور ", (morvarid), * :..leila..: *, * sogand 21 *, * حدیث *, * رونیکا *, ***Roksana***, **LOVE_STORE**, **_cute_**, **سولماز**, *Aida Banoo*, *bi gharar*, *ElikA*, *Fatemeh.K*, *h@d!s*, *Lilia*, *miss minoo*, *NaZ@NiN.B*, *niki, *SAHAR.R*, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *sorme*, *zahra, *~aida bala~*, *~Faezeh~*, *~SETAREH~*, *بارون پاییزی*, *دختر توپولو*, *مائده*, +Neda+, - heDeh -, -ShaDi-, ... DARYA 23 .., ...rozhin, .:!Par:., .:haniyeh:., .L0rd., .MOHABBAT., .MojGan., .yasmin, /قاصدک/, /لاله/, 10024, 77ZAHRA, :.: aTLaS :.:, :.☆پریس.☆PardiS, Abandokht, abby7, abnos, alireza999, Anabet, anastasia2, angelic, anita619, ANNE, Anolin, anoosh1988, aqua, aquamarin, aramis 2, Arezoo Khanoom, Arezoo91, ~*Armina*~, arqavanii, Arrosha, artii, asajadi84, asalie, Asaljojo, asemane nili, ashk eshgh, atena_a, ATISH68, atoosa joon, Auntie Negar, aurora15, ayda m, aygeen, aynaz69, azaliya, azidan, b3666, بــــانــــو, babasi, bahar.nt, bahare RE, BaharәH, Bahram_A021, baran 73, baran pr, baran501, barane khazan, barin_s, baroon14, BAZIGAR TANHA, behnazhmz, best day, best g!rl...SH, best in world, binaha, blacke moan, Blast Off, blue heart, bneta, bof4, Breaking dawnnn, breathe, caarol, chobiiin, CountesSgoddesS, Dadashe, dara77, darya 7, darya..., darya19, delaram.s, delaram19988, delasa3, Deldel, denis**, DEZI, dezy, Die Dancer, Digital Boy, Digital Girl, dokhibabash, Doni.M, donya.76, down13, ebrahimi.fari, eevee, ehsan3731, Elahe111, elahegood, ELAHE_E, Elahe~M~, elak, elena1998, elena71987, eliiie, elmira.Be, elnaz89, ely* 675, enriqoe, esike, f@temee, f@tim@1992, Fa TeMeH, faeze m2, faezeh88, faezeh97, fariba_hed, farisa, farnam88180, Farnaz, Farnaz.R, fatemehirooni, fatima64, fati웃❤유fati, femenist_bahar., fereshth, fleur, forlorn, free_girl, G!rl, ghazal p, ghazal-abd, ghorob89, goldoone22, gole mikhak, goli21, gooood girl, H*@*D*I*S, hadis00, hala, hana_m, Haniday, Haniii9396, hanye, harimeshgh, haveking, hediyeh_b, hermiun_0, hhuu, hilda_moonlight, hotsummer001, hyunah, ili mah, Immortal Girl, ir2012, Irana.Arian, iranian_girl, iryane, jasmin-jaz, JASMINE FLOWER, joana, juju15, khatereh14, kiana1999, kimiya14, kiumars, L!nA, lalehjoon, layahashemi, Le!lY, leilaadel, leila_f, lightblack, LILI 73, lili_2sara, lilu, liuana, m.diamond.s, m0zhdeh, mahdiar, mahdiye21, mahnazmom, mahnaz_21, mahr0kh, MAHSA-O, mahsa.h.i, mahsa///, mahsa1490, mahsa_128, mahtab10, mahtab888871, makhmal_66, Maman fariba, man!, manemah, mani1384, mania noonooiy, mania-h, Mantral, marale, MARDE_TANHA, maryam-pj, MaRyAm.PaRiZaD, maryam1363, maryama1992a, maryammoayedi, mehnoosh, Melina9390, meysan, MINA JOOJOO, mina khanom, mina naz, mina-ava, mina68, mina87, mirage, mishapasha, miss maryam, miss ♥ ghazal, Miss!, Miss.Aima, mobinaa, moonila, moonlight79, morento, morteza va ati, mystery, m_ezraeil_m, N e G a R, n.e.d.a, n00Ra, nafas44, nafas_14, nahal_ma97, Nahid72, nakisa-m, nanazgirl, nana_nini00157, narges.r, Nashenase tanha, nasim sheytone, nasimrahi, nasrin44, nasrinz, nastaran.r, negar*pb, niayesh00, niayesh_s.s, nikitaaa24, nikoo 123, niloofarafoolin, ninio, nisra, nlp16001, Noushiiin, nrezaii, nutty, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, paliz-sm, paniz_g66, panteha, parisa_B, Parmida., parmis86, parshan 77, Peart, raana76, rad gitter, raha-, raha-98, RaheBipayan*, rahgozar76, rainy_10, rashno, Raya Tala, redrose_love68, Rehi 76, Reza, reza635, reza9000, rezablooper, rezi_7m, Rha.sh, Ritzy, Roghaye57, ronika_1994, roya1365, roze_zard, --»ROZ!i«--, s.fzpr, s.invisible, s0ogand, s0r0r, sa&ne, sadaf khanom, sadaf.sh, saeideh sb, saghi.m, saktin, Sam!ra, sama 1990, samandf, samiramis., sam_2012, sanamhapoo, sanaz_, sania555, sara zni, sara*ramezani, sara.R, sarah.sh, sare_sa, sazin513, SEA SHELL-600, SECoND*PLANeT, sepeedeh, sepehr_70., Sepid, sepideh.j, Sepideh2, serentipiti, SETARE SOHEYL, setare-75, setareh29, setareh_bikaran, setaresetar, Sh!vA, sh1998, Shabah eshg, shabnam *sh, SHADI 73, shadi.A, shahtut, shamim goli, shayesteh 96, shiny star1, SHKH1371, shooma, shooookajojo, silverstar, simaN, sipa, skarlet 62, skiller, ~sky angel~, sober, sogand.75, sogolmehrabon, soheilam, somy_kh, sotazi, Souci, soudi94, ssssoha, Star-crossed, sungold, susan1, T.KHD, tanha75, Termeh1, unichorn, UnKnOwN_Sh, V!olet, V.i.d.a, valan, vam-girl, vampire123, vorooojak77, vroojak98, wildfire14, XtavanaX, XXNightAngelXX, y.m.s, Y@Li-Jj, yas yas, yas6662, YAS95, yasamin_34, yasi 72, yasna:s:.:, yekiyedune, yjdj, yutabahoora, zahra.gol, zahra74, ZAl-l2A, zanbagh, zareamirr, zari60, zeinab75, ZeYnAb KhAnOoM, zina, zizi.m, [SARA], _TarlaN_, |SarA_S|, ~*7en*~, ~Ani Joon~, ~ELAHE~, ~elin~, ~Magic Life~, ~Mahdiye~, ~mehrnaz~, ~NeW~, ~Ordibeheshti~, ~parinaz~, ~SariR~, ~Snowy G!rl~, ~star hani~, ~Y a S n A~, °•ღ بـــامـــزی ღ•°, ×sepidar×, нαηιγε, آبانه, آتری, آرام وحشی, آرزوي كوچك, آمستريدا, آناهید90, آواشیوا, اب و اتش, اتوسا جون, ارمغان شادی, اسماء کرمی پور, النار, اواجون, اولین ستاره, اژمان, ایکسا خانوم, با نمک, باران آتش, باران احساس, بازیگوش, بهارجون, بي بي فري, بی بی گل, تابتا, ترسا اميني, ترنج خاتون, ترنج فاطمي, ترنم, ترنم22, تنها..., تنهای با او, جودی ابوت شیطون, حاجی بلا, حریم, حسین زاده حسینی, حـسـام*فـیـضـی, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانم فسقلی, خوشگلم من, خیر ندیده, دریای وحشی, دلارام20, راژانه, رنگین کمون خانم, روح سرگردون, روياي ياس, زیزیا, سارا18, سامانگار, ساکتین, ستاره ارزو, سدریک ۱۳, سرتق, سمیه.ف.ح, سوبی71, سوتی, سپيده خوب, سپیدک, شادئ, شارمیتا, شاه ماهی, شاپررک, شاپرک13, شرقي, شهرزاد ن, شیرینusa, شیش تایی هااا, عاشق رمان خواند, عسل مامی, غزال آریا, غزل91, فاطمه76, فانتین, فایدیم, فرح77, فرحناز65, فرشا, فرگلf, فهیرا, ققنوس98, لمیس20, لی لی تنها, لیسار, لیلاحمیده, مادام, مرجان بانو24*12, مرجان55, مه دخت, مهتاب جونی, مهرآذین, نادی1371, نازنین جونم, نسرین..., نسيا, نصرا..., نيوشا.د, نگین فرجام, نیکا83, نیکــی, هوفریا, والا, وندا مهران, پارمیتا, پارمیداا, پانته آ65, پرستو..., پروانه!, پگاه خانمی, چلیپا, ژرویرا, ژیگر, کابوی, کاش بتوونم, کلاه قرمزی, گرگ بلا, گل ناز 44, یاسمین2412, یاسی وثوقی, یـاس, یه دختر1995, یواش, ღdokhtar royaiiღ, ღســـــوزانღ, Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ, ♥GELAREH♥, ♥LIP$TICK♥, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏, ✖AЯaற♀s✖, ❅●ائــــــــــل آی●❅

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱ شهريور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ قبل از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
مدیر بخش عکس

Farnaz آواتار ها

پست بسیار مفید  +109 امتیاز     

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
آمارکتابهای در جریان سایت

برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!
لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.
کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
ممنون

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

ترول چیست؟ به نظرم خوبه كه همه اينو بدونيم

قوانین مهم بخش والپیپر
Farnaz آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
(morvarid), * :..leila..: *, * sogand 21 *, * حدیث *, * رونیکا *, ***Roksana***, *Aida Banoo*, *Fatemeh.K*, *Lilia*, *NaZ@NiN.B*, *niki, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *zahra, *~aida bala~*, *~MoonGirl~*, *~SETAREH~*, *دختر توپولو*, *ریحانه#, +Neda+, ... DARYA 23 .., .:!Par:., .:!Tar:., .:haniyeh:., .MOHABBAT., :.☆پریس.☆PardiS, alireza999, Anabet, Arezoo Khanoom, Arezoo91, ARIA GIRL, ~*Armina*~, arqavanii, Arrosha, artii, asalie, aseman_82, ashk eshgh, ATISH68, Auntie Negar, aurora15, azade jooon, b3666, bahar.nt, BaharәH, Bahram_A021, baran 73, baran pr, baran501, barin_s, beauty princess, behnazhmz, best in world, binaha, blacke moan, Blast Off, bof4, breathe, Dadashe, dara77, darya..., delaram19988, dokhibabash, Doni.M, down13, ehsan3731, elahe 66, Elahe111, Elahe~M~, elena71987, Fa TeMeH, faeze m2, farnam88180, fatemehirooni, fatima64, fati웃❤유fati, femenist_bahar., fereshth, ghazal p, ghazal-abd, goldoone22, goli62, gorgin khan, Haniday, hanye, harimeshgh, haveking, hediyeh_b, ili mah, iranian_girl, juju15, khatereh14, kiana1999, kiumars, leilaadel, leila_f, lightblack, LILI 73, lilu, liuana, m.nafas, mahdiye21, mahtab10, mahtab888871, Maman fariba, man!, manemah, mani1384, mania-h, MARDE_TANHA, MaRyAm.PaRiZaD, maryama1992a, mehnoosh, meysan, mina khanom, mina68, mina87, Miss.Aima, mobinaa, nafas_14, Nashenase tanha, nasimrahi, nasrin44, nasrinz, nastaran.r, negar*pb, niayesh_s.s, nikoo 123, nisra, nutty, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, paniz_g66, panteha, raha-, rahgozar76, rainy_10, Rehi 76, Reza, reza9000, s.fzpr, s0ogand, saeideh sb, saghi.m, SahariX, samandf, sam_2012, sanamhapoo, sara.R, sarah.sh, sare_sa, sayeh779, sazin513, Sepideh2, serentipiti, SETARE SOHEYL, SHADI 73, shiva 501, SHKH1371, shooma, shooookajojo, skarlet 62, ~sky angel~, sogand_ataash, sotazi, Souci, ssssoha, Star-crossed, tanha75, UnKnOwN_Sh, V.i.d.a, vam-girl, XtavanaX, yas khis, yas6662, YAS95, yjdj, zeinab75, ZeYnAb KhAnOoM, ziba22, ~Magic Life~, ~mehrnaz~, ~Ordibeheshti~, ~parinaz~, ~SariR~, ~Snowy G!rl~, нαηιγε, آمستريدا, اب و اتش, اتوسا جون, اولین ستاره, اژمان, بانوی شهریور, بهارجون, بي بي فري, بی بی گل, ترسا اميني, ترنج خاتون, تنها..., حاجی بلا, حریم, حـسـام*فـیـضـی, حنانه 14 ساله, حنیفا58, دریای وحشی, زیزیا, سارا18, سوبی71, سوتی, سپيده خوب, سپیدوسیاه, شاپررک, شهرزاد ن, عاشق رمان خواند, غزال آریا, غزل91, فرشا, فهیرا, لیلاحمیده, مادام, مانیا_@, مدار2, مرجان بانو24*12, مرجان55, مسافرمرگ, نادی1371, نسرین..., نسيا, نيوشا.د, نگین فرجام, نیکا83, نیکــی, والا, پارمیتا, ژیگر, کابوی, گرگ بلا, یاسی وثوقی, یـاس, یه دختر1995, یواش, ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏
قدیمی ۱ شهريور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ قبل از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

*~MoonGirl~* آواتار ها

پست بسیار مفید  +357 امتیاز     
Lightbulb قسمت اول

وای خدایا پس چرا زنگ نمیخوره؟
همینطور که روی میز با استرس ضرب گرفته بودم به ساعت روبه روم نگاه میکردم....
فقط پنج دقیقه دیگه به زنگ مونده...
به پشت سرم نگاه کردم... وایی خدایا کمک کن به من نرسه من هیچی از تکالیفمو انجام ندادم!
دوباره به ساعت نگاه کردم... چهار دقیقه.... وایی بگذر دیگه.... یکم تکون بخور!
دوباره به پشت سرم نگاه کردم فقط دومیز مونده که به من برسه...
دو دقیقه... واییی بجنب!!! یه میز مونده!!!
زینگ زینگ!!!
با خوشحالی عرق نداشته ی روی پیشونیم رو پاک کردم و وسایلم رو جمع کردم و تا خواستم پام رو از کلاس بذارم بیرون روانی ( خانم اروانی!!!!!) گفت:
ـ حسینیان و خواجه وند! صبر کنید تکالیف شمارو هم ببینم ، بعد برید....
پنچر شدم! تمام شوق و ذوقم کور شد!!! خدایا خودت به خیر بگذرون!
آب دهنم رو قورت دادم و با ترس برگشتم طرفش.... مهرناز هم دفترش رو نشون اروانی داد و اروانی سری تکون داد و مهرناز از کلاس خارج شد.... منتظر من هم نموند چون میدونست که اخر عاقبتم چی میشه و حالا حالا ها باید بمونم!!! هیچ وقتم آدم نمیشدم و حرفای معلمام رو پشت گوش می انداختم و هر بار هم از کلاس پرتم میکردن بیرون!!!! ولی اینبار جدی بود... نوشتن تکالیف ریاضی برای خانوم اروانی خیلی مهم و ارزشمند بود و چون برای بار سوم حرفش رو پشت گوش انداختم اینبار به والدینم زنگ میزد که این مساوی بود با بدبختی من!!!!
خانوم اروانی یه قدم نزدیکم شد و گفت:
ـ خواجه وند دفترتو بده به من!
نفس عمیقی کشیدم و با دستای لرزون دفتر رو جلوش گرفتم.... چند صفحه اش رو ورق زد و گفت:
ـ کوشن؟
من ـ چی کوشن؟
اروانی نفس عمیقی کشید و با بی حوصلگی نگاهم کرد و گفت:
ـ تمرینات.....
صفحه اخر دفترم رو آوردم و گرفتم جلوش و خودم رو زدم به کوچه علی چپ و گفتم:
ـ ایناهاش دیگه صفحه اخره!
ولی جفتمون میدونستیم که صفحه اخر چیزی نداره!!!!
با عصبانیت دفتر رو پرت کرد رو میز و بازوم رو گرفت و گفت:
ـ تو منو خر فرض کردی؟
من ـ نه به خدا!!!! بلا نسبت خر!
اروانی با چشمایی که آتیش ازش میبارید داد زد:
ـ چی گفتی؟!
با ترس و لرز گفتم:
ـ گفتم نه به خدا خانم!
اروانی ـ چرا ننوشتی؟!
من ـ سرم درد میکرد خانم به خدا!
اروانی ـ چه حاضر جواب! دفعه ی قبلم سرت درد میکرد نه؟!
من ـ نه دفعه قبل دلم درد میکرد!
ارونی اینبار از شدت عصبانیت سرخ شده بود و بازوم رو محکم فشار داد و از کلاس پرتم کرد بیرون و به سمت دفتر مدیر هلم داد....
با ترس نگاهش کردم و سعی کردم مقاومت کنم اما اون خیلی قوی تر از من بود و من رو بیشتر هل میداد...
وقتی رسیدیم تو دفتر مدیر ،خانم اکبری یا به عبارتی پاندای کنکفوکار، از پشت میزش به زحمت بیرون اومد و گفت:
ـ باز چه دست گلی به آب دادی رزیتا؟
آب دهنم رو قورت دادم و گفتم:
ـ به خدا هیچی خانوم!!!
اروانی با داد گفت:
ـ من چند دفعه باید بهش بگم که بدون تکلیف نیاد سر کلاس من هان؟
خانوم اکبری ـ خودتون رو کنترل کنید خانوم اروانی...
اروانی ـ اینبار دیگه ببخشی در کار نیست سریع زنگ بزنید به والدینشون...
اره رزیتا حالا موقعشه!!!! بدو گریه کن! سعی کن رزیتا، سعی کن!
آره خودشه بیشتر.... و بالاخره قطره اشکی از چشمم به روی گونه هام سر خورد... با صدایی که سعی کردم بغض دار باشه گفتم:
ـ تورو خدا ببخشید این اخرین باره!!! هرکاری بخواید میکنم اما به خانواده ام زنگ نزنید!!!!!
اکبری دستی به چونه اش کشید و شروع کرد به راه رفتن.....
اکبری ـ رزیتا اگه میخوای به والدینت زنگ نزنیم نمره ترم اخرت باید بالای نوزده و نیم بشه!!
با چشمای از حدقه دراومده گفتم:
ـ نوزده و نیم؟ اونم من؟
من جز شاگردای تنبل کلاس بودم... راستش فکر سپهر نمیذاشت درست و حسابی درس بخونم... سپهر هم همیشه بهم میگفت یه دختر لازم نیست حتما درسش خوب باشه... من تورو همینطوری دوس دارم.... به خاطر همین زیاد به درسم اهمیت نمیدم.... مگر اینکه مجبور بشم!!! دیشبم برای اینکه پسرعموی عزیزم سپهر خونمون بود از انجام دادن تکلیفم غافل شدم... اینقدر محوش بودم که زمان از دستم در رفت!!!
با صدای خانم اکبری به خودم اومدم:
ـ باشه رزیتا؟
من ـ ببخشید متوجه نشدم!
اکبری ـ یا نمره ات همونی که من گفتم میشه یا به والدینت زنگ میزنیم!
با اخم گفتم:
ـ چشم سعیمو میکنم....
اروانی ـ سعیمو میکنم نشد حرف باید بالای نوزده و نیم بشی همینه که هست....
و با اجازه ای گفت و از دفتر خارج شد... اکبری هم با سر بهم اجازه خروج داد...
ای بپوکی روانی دیوونه! سرویسمم رفت! حالا باید پیاده تا خونه برم!
وسایلم رو جمع کردم و راه افتادم... تو راه فکرم به گذشته نه چندان دورم پر کشید...
10 سالم که بود همیشه یه حس خاصی به سپهر داشتم.... روش حساس بودم... همیشه تو خیالم شوهرم بود! بچه بودم دیگه!

بزرگتر که شدم فهمیدم عشق چیه و تازه داشتم تجربه اش میکردم... بقیه دخترای فامیل هم سعی داشتن توجه سپهر رو جلب کنن... من از این موضوع ناراحت میشدم چون سپهر هم با همشون گرم میگرفت کلا پسر ازادی بود و صد البته خوشگل که تمام دخترای فامیل رو مجذوب خودش کرده بود... از دختر عمه ام ، نسترن گرفته تا دختر داییم کیانا...
12 سالم بود که موبایل خریدم.... هیچی از سپهر نمیدونستم تا اینکه یه شماره ناشناس بهم اس ام اس داد.... بعد کلی جست و جو و حدس فهمیدم سپهره... خیلی خوشحال شدم.... این بهترین راه بود برای اینکه به سپهر نزدیک بشم.... بعد ها فهمیدم که شماره ام رو از شایان پسر عموم گرفته... سپهر 14 سالش بود من 12 سال... هرشب بهش اس میدادم و اس هایی که بهم میداد رو پاک نمیکردم مگر اینکه پر میشد ، تازه قشنگاش رو جدا میکردم و چرت و پرتاش رو پاک میکردم! کم کم باهم صمیمی شدیم...اون رازاش رو بهم میگفت... وقتی فهمیدم دوست دختر داره میخواستم بمیرم... هیچی ازش نمیدونستم فکر میکردم پسر خوب و ساده ایه... ولی هیچی نگفتم... به شایان گفته بودم عاشق سپهر شدم.... اولش کلی دستم انداخت ولی بعدش کمکم کرد... یه روز شایان بهم زنگ زد و گفت:
ـ سپهر با یه دختره دوست شده و گفته که خیلی شاخِ تازه به منم پیشنهاد داد که با دوستش دوست بشم...
وقتی اینو شنیدم حالم از هرچی پسر بود بهم خورد.... باور نمیکردم .... فکر میکردم شایان دروغ میگه.... اما سپهر اس داد و آب پاکی رو دستم ریخت....
تا یه هفته خیلی ناراحت بودم اما تصمیم گرفتم که اعتراف کنم..... اعتراف کنم که عاشق سپهرم..... امین داداشم هم یه چیزایی فهمیده بود اما به روم نمیاورد... به سپهر اس دادم که ببین سپهر من دوستت دارم..........
و بعد منتظر جواب شدم.. از شدت هیجان بدنم یخ کرده بود.... و بالاخره وقتی جواب رو خوندم از خوشحالی جیغ کشیدم! خدارو شکر کسی خونه نبود!
نوشته بود: منم دوستت دارم رزی خیلی وقت بود میخواستم بهت بگم....
ولی بعد با یاد اوری حرفاش و اینکه دوست دختر داره پنچر شدم و بهش اس دادم: پس با تمام دوست دخترات بهم بزن......
سپهر هم جواب داد: چشم هرچی شما بگی!!!!
باورم نمیشد به این راحتیا حرفمو گوش کنه... یعنی اینقدر عاشقمه!؟؟وقتی دیشب اومد خونمون موبایلش رو چک کردم اسم هیچ دختری به جز من توش نبود..... از خوشحالی میخواستم برم ببوسمش اما جلو خودمو گرفتم!!!!! از سقف برو بالا(استغفرالله!) رزیتا این چه کاریه؟!
بعد از اون ما باهم دوست شدیم.... اما... من نمیتونم رفتارِ سپهر و درک کنم حتی همین دیشب، این نزدیک شدنِ بی موردش به من نمیفهمم دیگه این چه جورشه... چرا میخواست منو ببوسه؟..... باهاش قهر کردم اما بعد دوساعت اس داد که غلط کردم ببخشید و...... و من هم کوتاه اومدم...... بالاخره عشقم بود! عاشقش بودم.....
با صدای بوق ماشینی به خودم اومدم و دست از فکر کردن به گذشته برداشتم و کلید رو از جیب مانتو مدرسه ام دراوردم و توی قفل در چرخوندم و رفتم تو ساختمون.....

ویرایش شد...
مثبت و تشکر یادتون نره!

ویرایش توسط *~MoonGirl~* : ۶ دي ۱۳۹۱ در ساعت ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, # eLaHe #, "sun flower", * :..leila..: *, * mary *, * sogand 21 *, * حدیث *, ******, ***forogh***, ***Roksana***, **LOVE_STORE**, **maryam goli**, **_cute_**, *ARAM*, *banoo*, *Fatemeh.K*, *h@d!s*, *Lilia*, *miss minoo*, *NaZ@NiN.B*, *niki, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *zahra, *_*aseman*_*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *دختر توپولو*, *ریحانه#, +Neda+, -ShaDi-, ... DARYA 23 .., ...Marjan, .:!Par:., .:!Tar:., .:haniyeh:., .L0rd., .MOHABBAT., .MojGan., /لاله/, 0033, 77ZAHRA, :.☆پریس.☆PardiS, A.p.b, Abandokht, abbas_p, abnos, ailin jo0n, airena, alireza999, almas sharghi, Altin ay, amiparsa, amorist, Anabet, anastasia2, angelic, ani jon, anita619, anitis, anna43, Anolin, aquamarin, aramis 2, Arezoo91, arghavan58, ARIA GIRL, ~*Armina*~, Arrosha, artii, asalie, Asaljojo, asal_bumpy, aseman91, asemane nili, asemanii, aseman_82, ashk eshgh, ashkannia, asrin_1994, atefeh_49, atoosa joon, Auntie Negar, aurora15, Ay San, ayda m, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, azaliya, azidan, b3666, بــــانــــو, bahar.nt, BaharәH, Bahram_A021, baran 73, baran pr, baran501, barane khazan, barin_s, baroon14, beauty princess, behnazhmz, benq, best day, best g!rl...SH, best in world, bikari, binaha, bittersweet, blacke moan, Blast Off, blub2000, bneta, bof4, Breaking dawnnn, breathe, Bright sun, caarol, chobiiin, crimson love, Dadashe, dara77, darya 7, darya..., darya19, delaram.s, Deldel, Digital Boy, Digital Girl, divandary, dokhibabash, dokhtare khial, dokhte.banderi, Doni.M, dordor, down13, ebrahimi.fari, eevee, ehsan3731, elahegood, ELAHE_E, Elahe~M~, elena1998, elena71987, elmira.Be, enriqoe, Fa TeMeH, faeze m2, faezeh khajeh, faezeh88, faezeh97, fariba44, fariba_hed, farisa, farnam88180, farshte, farvar1376, fary, fateme., fatemehirooni, fatima32, fatima64, Fereshte Farari, fleur, foozhan az, free_girl, ghazal p, ghazal-abd, ghorbani, ghorob89, golchaghe, gole mikhak, goli21, goli62, googoosh z, H*@*D*I*S, hadis hastie, hadis00, hala, hana_m, hanie.hamze, Haniii9396, hanye, harimeshgh, haveking, hediyeh_b, hermiun_0, hhuu, hilda_moonlight, hiva11, homa*, homa41, hooramohebtash, ili mah, Immortal Girl, Irana.Arian, iryane, j.ghanavizi, jasmin-jaz, JonasRahimi, joojetighi, juju15, kanyar, kfdh, khademre, khatereh14, ki@na, kiana1999, kimiya14, kiumars, ladan93, ladyscreamerr, lartmis, layahashemi, leila93, leilaadel, leila_f, leona, leyla71, lightblack, liuana, loard 78, love is.., love samaneh, Lovely_girl, m.diamond.s, m.nafas, M.S.A, m0zhdeh, madad, mahana1, Mahbib, mahboub215, mahdieh...., Mahdis @69, mahnazmom, mahnaz_21, mahsa qw, MAHSA-O, mahsa.h.i, mahsa1490, Mahsa313, mahsa_128, mahtab10, mahtab888871, mahya1995, malihe f, Maman fariba, man!, manemah, mani1384, mania noonooiy, mania-h, mansoure, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, maryam-pj, MaRyAm.PaRiZaD, maryama1992a, matin_a, meli77, Melina9390, mery1356, MINA JOOJOO, Mina khanum, mina naz, mina68, mina87, mina_75, minoo.k, mishapasha, miss ♥ ghazal, Miss!, mk70, mobinaa, monos, moonila, mystery, m_ezraeil_m, m_princess, m_reisie, n.e.d.a, n00Ra, nafas44, nafas_14, Nahid72, nam.nam, nanazgirl, nane sarma, nargeskooshoolo, Nashenase tanha, nasim j, nasimrahi, nasr!n, nasrinz, nastaran.r, Nayiri, Nazicool girl, nedaj, neg neg, negar*pb, negin kh5, niayesh00, niayesh_s.s, niazruby, Night, Nili2013, nini84, ninio, nlp16001, noirsa, nutty, Omitris, only GOD, ordibehesht91, padideh_hs, PAEEZ70, pakdel, paniza321, paniz_g66, panteha, parisa_B, parmis86, parvane., Peart, Persia Miss, raana76, rad gitter, raha-, raha-98, rahgozar76, rainy_10, ramou2030, Rehi 76, renia 11, Reza, reza635, reza9000, rezi_7m, Rha.sh, Ritzy, rokhsan, romina ab, romina jun, roya1365, rozan98, Rozela, --»ROZ!i«--, s.fzpr, s.invisible, s0ogand, s0r0r, s@n@m, sadaf khanom, sadaf.sh, saeideh sb, SahariX, sahar_268, samandf, saminnnnnnn:), samir, sam_2012, sanamhapoo, Sanaz1370, sanaz_, sara zni, sara*ramezani, sara.R, sara1995, sarah.sh, sare.70, satitalk, Satiya, sayeh779, sazin513, sefid65, selena ghomez, sepeedeh, sepehr_70., Sepid, sepideh1993, Sepideh2, serentipiti, SETARE SOHEYL, setare-75, setaresetar, setayesh_p995, SHADI 73, shamim goli, shamsa 51, shayesteh 96, sheida_953, shf_aboops, shida.m, shima4, shiny star1, shiva 501, SHKH1371, shooma, shooookajojo, simaN, sinsor, sipa, skarlet 62, skiller, ~sky angel~, sma40, sober, sogand n, sogand.75, sogand_ataash, sogolmehrabon, soheilam, somy_kh, SorYas, sotazi, Souci, ssoudeh, ssssoha, Star-crossed, sungold, syhbyt, s_mehr, T.KHD, tanha75, tania_7, Termeh1, tina., tireys_77, touska, unichorn, UnKnOwN_Sh, V!olet, V.i.d.a, vam-girl, Vampire-girl, vampire123, violet_mahtab, wildfire14, XtavanaX, XXNightAngelXX, Y@Li-Jj, yas khis, yas6662, YAS95, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yasi 72, yasii bano, yjdj, you &i, yutabahoora, zahra.1390, ZAl-l2A, zanbagh, zareamirr, zeinab75, ZeYnAb KhAnOoM, zibahp, zizi.m, zoooom, [SARA], |SarA_S|, |YaSsiii|, ~Ani Joon~, ~elin~, ~Magic Life~, ~mehrnaz~, ~Ordibeheshti~, ~parinaz~, ~sania~, ~SariR~, ~star hani~, нαηιγε, ЯЭ乙νДИ, آبانه, آبجی نیلوفر, آتری, آرام وحشی, آرزوي كوچك, آرنیکا, آستاره, آمستريدا, اب و اتش, اتوسا جون, ارزو :), ارمغان شادی, اسماء کرمی پور, افسانه1362, اقا ناز, النار, اوتانا, اولین ستاره, اژمان, باران احساس, بازیگوش, بانوی شهریور, برادپیت, بلور, بهارجون, بي بي فري, بی بی گل, ترنج خاتون, ترنم22, تنها..., تنهای با او, تهمتن, حاجی بلا, حریم, حسین زاده حسینی, حـسـام*فـیـضـی, حمیراتیس, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانم فسقلی, خوشگلم من, خیر ندیده, خیرمند, دریای وحشی, دلارام20, دلـــارام, دیمن سالواتوره, رهان, روح سرگردون, ریحانه 77, ریحون, زوها, زیزیا, سارا18, سارینا گلی, ساقه طلایی, سامانگار, ستاره ارزو, ستاره کویر, سرتق, سعیده SM, سوتی, سوداا, سپیدک, سکوت من, شارمیتا, شاه ماهی, شاپررک, شاپرک13, شرقي, شورم, شیرین بانو, شیش تایی هااا, شیما 12, عاشق رمان خواند, عمه خانم, غزال آریا, غزال- ارشیا, غزل91, فاطمه76, فاطي91, فرح77, فرحناز65, فرشا, فهیرا, ققنوس98, لمیس20, لی لی تنها, لیسار, لیلا ص, لیلاحمیده, مادام, مانیا_@, مدار2, مرجان بانو24*12, مرجان55, مریمی__, مسافرمرگ, ملـــــیکا جون, مهرآذین, نادی1371, نسرین..., نسيا, نسیب, نفس_20, نوشین00, نيوشا.د, نگین فرجام, نیکا83, نیکــی, هانی سالی, هفت مقدس..., هوفریا, والا, وندا مهران, پارمیتا, پارمیداا, پسند, پونام, پگاه خانمی, چلیپا, کاش بتوونم, کمند, گرگ بلا, گنجیشک, یاس طاهری, یاسمین2412, یاسی وثوقی, یـاس, یواش, ღdokhtar royaiiღ, ღღ Parisa ღღ, ♣ tiam ♣, ♥GELAREH♥, 。 sIrVαT 。
قدیمی ۲ شهريور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

*~MoonGirl~* آواتار ها

پست بسیار مفید  +332 امتیاز     
Lightbulb قسمت دوم

دکمه آسانسور رو زدم. ولی حوصله ی صبر کردن رو نداشتم . اووووووووووف تا آسانسور بیاد باید یه عالمه وایسم . خواستم با پله برم ولی وقتی یادم اومد طبقه پنجم زندگی میکنیم به طور کل از تصمیمم منصرف شدم.... اخه تازه چندماه بود که به اینجا اسباب کشی کرده بودیم و من هنوز عادت نکرده بودم...... مثل اینکه چاره ای نداشتم . باید صبر میکردم تا آسانسور بیاد . وقتی اومد سریع رفتم توش تا درش مثل دفعه قبل بسته نشده!!!
وایی بازم اهنگ آسانسور... رو مخه به خدا!!! با صدای ضبط شده ی خانومه که می گفت "طبقه پنجم" با خوشحالی از آسانسور خارج شدم و خواستم در ورودی رو باز کنم اما قبل از من یکی دیگه از پشت در رو باز کرد با باز شدن در آسانسور سپهر در چارچوب در نمایان شد.... یا قمر بنی هاشم قلبم!!! یکی بگیره منو!!!!!!!
از دیدنش اینقدر خوشحال شدم که حد نداره..... همینطوری وایساده بودم و نگاهش میکردم که سپهر با خنده گلوش رو صاف کرد و من به خودم اومدم و اون هم رفت کنار تا من بیام بیرون
با خوشحالی کفشمو دراوردم و سپهرمو برانداز کردم....
قد بلند....موهای مشکی و صاف...صورته سفید اما بیضی مانند... چشمای قهوه ای.... لبای قلوه ای.....
قیافش خوب بود... دوسش داشتم.... وقتی نگاه کردنم تموم شد تازه یادم اومد که باید یه چیزی بپرسم ازش!!!!!!!
من ـ سپهر اینجا چیکار میکنی؟
سپهر ـ ای بابا باز گشنت شد سلامتو خوردی؟
من ـ ببخشید سلام سپهر! اینقدر گیر نده جواب منو بده....
سپهر ـ مامانم اینا برای یه هفته میخوان برن مالزی امشب راه میوفتن بعد مامانم به زن عمو گفته که سپهر بیاد اینجا تنها نباشه.....
سری از روی فهمیدن تکون دادم و ناخداگاه گفتم:
ـ چه خوب!!!!!
وقتی فهمیدم چه گندی زدم سریع جلوی دهنم رو گرفتم و سپهر شیطون نگام کرد....
من ـ زهر مار چرا اینجوری نگاه میکنی خوب از دهنم پرید!!!!
سپهر خنده اش گرفت و من رفتم تو اتاقم و مانتو و شلوار مزخرف مدرسه رو از تنم دراوردم و لباس راحتیم رو پوشیدم......
موهامم طبق معمول بالای سرم بستم... این تنها مدلی بود که بهم میومد... رفتم دستشویی و یه مشت آب سرد به صورت داغم زدم که مور مورم شد... از شدت هیجان داغ کرده بودم کلا هروقت سپهر رو میدیدم سرخ میشدم و داغ میکردم... وقتی رفتم بیرون سپهر رو دیدم که رو صندلی نشسته و متفکرانه زل زده به صفحه مانیتور و یه اخم بامزه رو پیشونیشه.... با خنده بهش گفتم:
ـ به چی زل زدی؟
سپهر ـ پسورد امین چیه؟
با این حرفش غش غش خندیدم و گفتم:
ـ پسورد امینو میخوای چیکار؟ پسره ی فضول!!!
سپهر ابرویی بالا انداخت و گفت:
ـ میخوام ببینم امین چیزای بد بد نداشته باشه تو کامپیوترش!
با اخم بهش نگاه کردم و گفتم:
ـ مگه همه مثه تو منحرفن؟ بیا پایین پسوردشو نمیگم!
سپهر مثل همیشه که میخواست رو مخم کار کنه دستاشو دور کمرم حلقه کرد و منو به خودش نزدیک کرد و در گوشم گفت:
ـ جون سپهر؟!
و اینک دوباره داشتم خر می شدم!!! مثل همیشه سرخ شدم و بهش گفتم:
ـ ببین امین ناراحت میشه.....
سپهر ـ اشکال نداره من پسرعموشم..... بهش توضیح میدم...
سرم رو تکون دادم و گفتم:
ـ سپهر صدبار بهت گفتم اینکارارو نکن من خوشم نمیاد از اعتماد مامانم سو استفاده کنم...
سپهر سرش رو تکون داد و گفت:
ـ باشه عزیزم هرچی تو بخوای.....
دیگه اونجا واینستادم و من رفتم تو اتاقم و مشغول درس خوندن شدم.... ترجیح دادم فعلا جلوش ظاهر نشم.....
تا شب خودمو تو اتاق حبس کردم و این بهترین بهونه واسه درس خوندن بود چون من قول داده بودم.....
شب که مامان و امین از خونه عمه اینا برگشتن تازه از اتاق بیرون اومدم.... توعمرم اینقدر درس نخونده بودم!!!!!

ویرایش شد...
مثبت و تشکر یادتون نره ها!! بای تا فردا بوس بوس!

رمان دوست گلم!
بیزار(مهرناز احمدی)

ویرایش توسط *~MoonGirl~* : ۲۰ شهريور ۱۳۹۱ در ساعت ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * :..leila..: *, * mary *, * sogand 21 *, * حدیث *, ******, ***forogh***, ***Roksana***, **maryam goli**, **_cute_**, *ARAM*, *banoo*, *Fatemeh.K*, *Lilia*, *miss minoo*, *NaZ@NiN.B*, *niki, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *_*aseman*_*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *دختر توپولو*, *ریحانه#, +Neda+, -ShaDi-, ... DARYA 23 .., ...Marjan, .:!Par:., .:!Tar:., .:haniyeh:., .MOHABBAT., /لاله/, 0033, 8389, :.☆پریس.☆PardiS, A.p.b, Abandokht, abbas_p, ailin jo0n, airena, alireza999, almas sharghi, Altin ay, amiparsa, amorist, Anabet, anastasia2, angelic, ani jon, anita619, anitis, anna43, Anolin, aquamarin, Arezoo91, ARIA GIRL, ~*Armina*~, Arrosha, artii, asal Queen, asalie, Asaljojo, aseman91, asemane nili, asemanii, aseman_82, ashk eshgh, ashkannia, asrin_1994, atefeh_49, atoosa joon, Auntie Negar, aurora15, ayda m, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, azaliya, b3666, بــــانــــو, bahar.nt, BaharәH, Bahram_A021, baran 73, baran pr, baran501, barane khazan, barin_s, baroon14, beauty princess, behnazhmz, best g!rl...SH, best in world, bikari, binaha, bittersweet, blacke moan, Blast Off, blub2000, bneta, bof4, Breaking dawnnn, Bright sun, caarol, chobiiin, Dadashe, dara77, darya..., darya19, delaram.s, Deldel, Digital Boy, Digital Girl, divandary, dokhtare khial, dokhte.banderi, Doni.M, dordor, ebrahimi.fari, eevee, ehsan3731, elahegood, ELAHE_E, Elahe~M~, elena1998, elena71987, elmira.Be, Fa TeMeH, faeze m2, faezeh khajeh, faezeh88, faezeh97, fanoos_68, fariba44, fariba48, fariba_hed, farisa, farnam88180, farvar1376, fary, farzane.rsh, fateme., fatemehirooni, fatima32, fatima64, Fereshte Farari, fleur, foozhan az, free_girl, ghazal p, ghazal-abd, ghorbani, ghorob89, golchaghe, gole mikhak, goli21, googoosh z, H*@*D*I*S, hala, hana_m, Haniii9396, hanye, harimeshgh, haveking, hediyeh_b, hermiun_0, hesaneh, hilda_moonlight, hiva11, homa*, homa41, hooramohebtash, id001370, ili mah, Immortal Girl, j.ghanavizi, JonasRahimi, joojetighi, juju kuchulu, juju15, kanyar, katy f, kfdh, khademre, ki@na, kiana1999, kiana61, kiarash@98, kimiya14, kiumars, ladan93, ladyscreamerr, lartmis, layahashemi, leila93, leilaadel, leila_f, leona, leyla71, lightblack, LILI 73, liuana, love is.., Lovely_girl, m.diamond.s, m.nafas, M.S.A, m0zhdeh, mahana1, Mahbib, mahboub215, mahdieh...., Mahdis @69, mahnazmom, mahnaz_21, mahsa qw, MAHSA-O, mahsa.h.i, mahsa1490, Mahsa313, mahsa_128, mahtab10, mahtab888871, mahya1995, malihe f, Maman fariba, man!, manemah, mani1384, mania noonooiy, mania-h, mansoure, mansuri, Mantral, many22, marale, MARDE_TANHA, MaRyAm.PaRiZaD, maryama1992a, matin_a, meli77, Melina9390, mery1356, MINA JOOJOO, Mina khanum, mina naz, mina68, mina87, minoo.k, mishapasha, miss ♥ ghazal, Miss!, mobinaa, monos, mzbanoo1379, m_ezraeil_m, m_princess, m_reisie, n.e.d.a, nafas44, nafas_14, Nahid72, nanazgirl, nane sarma, nargeskooshoolo, Nashenase tanha, nasim j, nasimrahi, nasr!n, nasrinz, nastaran.r, Nayiri, Ne9in, nedaj, neg neg, negar*pb, negin kh5, NeginAki, niayesh00, niayesh_s.s, Night, nikoo 123, Nili2013, ninio, nlp16001, noirsa, Noushiiin, nrezaii, Omitris, only GOD, ordibehesht91, padideh_hs, PAEEZ70, pakdel, paniza321, paniz_g66, panteha, parisa_B, parmis86, parnar, parvane., Peart, raana76, rad gitter, raha-, raha-98, rahgozar76, rainy_10, ramou2030, rashno, Rehi 76, renia 11, Reza, reza635, reza9000, rezi_7m, Rha.sh, Ritzy, romina ab, romina jun, roya1365, rozan98, Rozela, --»ROZ!i«--, s.fzpr, s.invisible, s0ogand, s0r0r, sadaf.a, sadaf.sh, saeideh sb, SahariX, sama 1990, samandf, saminnnnnnn:), samir, sanamhapoo, Sanaz1370, sanaz_, sara zni, sara*ramezani, sara.R, sarah.sh, sarma1010, satitalk, sayeh779, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, sepeedeh, sepehr_70., Sepid, sepideh1993, Sepideh2, serentipiti, SETARE SOHEYL, setare-75, setaresetar, setayesh1363, SHADI 73, shamim goli, shamsa 51, shayesteh 96, sheida_953, sheldon, shf_aboops, shima4, shiny star1, shiva 501, SHKH1371, shooma, simaN, sinsor, sipa, skarlet 62, skiller, ~sky angel~, sma40, sober, sogand.75, sogand.m, sogolmehrabon, somy_kh, sotazi, Souci, ssssoha, sungold, syhbyt, T.KHD, T@r@neh*, tanha75, tania_7, Termeh1, toska, touska, unichorn, UnKnOwN_Sh, V!olet, V.i.d.a, vam-girl, Vampire-girl, vampire123, violet_mahtab, wildfire14, XtavanaX, XXNightAngelXX, Y@Li-Jj, yas khis, yas yas, yas6662, YAS95, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yasi 72, yasii bano, yjdj, you &i, yutabahoora, zahra.1390, ZAl-l2A, zanbagh, zeinab75, ZeYnAb KhAnOoM, zibahp, zizi.m, [SARA], |SarA_S|, |YaSsiii|, ~Ani Joon~, ~elin~, ~Magic Life~, ~mehrnaz~, ~Ordibeheshti~, ~parinaz~, ~sania~, ~SariR~, ~star hani~, нαηιγε, ЯЭ乙νДИ, آبانه, آبجی نیلوفر, آتری, آذردخت, آرام وحشی, آرزوي كوچك, آرنیکا, آستاره, آمستريدا, آوان, اب و اتش, اتوسا جون, ارزو :), ارمغان شادی, اسماء کرمی پور, افسانه1362, اقا ناز, النار, اوتانا, اولین ستاره, اژمان, باران آتش, باران احساس, بازیگوش, بخاری, بلور, بهارجون, بي بي فري, بی بی گل, ترنج خاتون, ترنم22, تنها..., حاجی بلا, حریم, حسین زاده حسینی, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانم فسقلی, خوشگلم من, خیر ندیده, دریای وحشی, دلارام20, دلـــارام, دیمن سالواتوره, رهان, روح سرگردون, رژلب, ریحون, زوها, سارا18, سارینا گلی, سامانگار, ستاره ارزو, ستاره شایگان, ستاره کویر, سرتق, سوتی, سوداا, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سپیدک, سکوت من, شارمیتا, شاه ماهی, شاپررک, شاپرک13, شرقي, شهرزاد ن, شورم, شیرین بانو, عاشق رمان خواند, عسل مامی, عمه خانم, غزال آریا, غزال- ارشیا, غزل91, فاطمه76, فاطي91, فرح77, فرحناز65, فرشا, فهیرا, ققنوس98, لمیس20, لی لی تنها, لیلا ص, لیلاحمیده, مادام, مانیا_@, مدار2, مرجان55, مریمی__, مسافرمرگ, ملـــــیکا جون, منا64, مهرآذین, مهرناز69, نسيا, نفس_20, نوشین00, نيوشا.د, نگین فرجام, نیکا83, نیکــی, هانی سالی, والا, وندا مهران, پارمیتا, پارمیداا, پسند, پونام, پگاه خانمی, چلیپا, کاش بتوونم, کمند, گرگ بلا, گنجیشک, یاس طاهری, یاسمین2412, یاسی وثوقی, یـاس, یه دختر1995, یواش, ღdokhtar royaiiღ, ღღ Parisa ღღ, ♣ tiam ♣, 。 sIrVαT 。
قدیمی ۵ شهريور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

*~MoonGirl~* آواتار ها

پست بسیار مفید  +294 امتیاز     
Lightbulb قسمت سوم

رفتم پیش مامان و امین که تازه اومده بودن....یه سلام کلی کردم و رفتم نشستم رو مبل... حالا خیالم راحت شده بود که مامانم اینا اومده بودن... کلا دیوونه ای بودم واسه خودم... نه به اینکه واسه دیدن دوباره سپهر لحظه شماری میکردم و نه به اینکه وقتی میومد خودمو تو اتاق حبس میکردم!!! خب ولی به نفعم شد باز یه چیزی خوندم که جلوی اون روانی دیوونه کم نیارم!!!! البته هنوز دوهفته به امتحانای ترمم مونده... ولی خب من باید از الان کار کنم وگرنه معدلم کم میشه و اروانی و اکبری میریزن سرم و بعدش جلو کل فامیل ضایع میشم!!! البته به لطف دختر عمه ی فضولم نسرین!!!! کلا آبمون باهم تو یه جوب نمیره! اینقدر ازش بدم میاد دختره ایکبیری! تازه هَویمان نیز هست! کلا من رقیب عشقی زیاد دارم... ولی سوز به دل همشون سپهر مال خودمه!!! با این فکر نفس عمیقی کشیدم و یه لبخند ملیح زدم و چشامو بستم...
با صدای نکره امین چشامو باز کردم:
ـ از صبح تا حالا تو اتاق بوده و داشته استراحت میکرده ولی بازم خوابش میاد... دختر به کولا گفتی زکی!
من ـ امین ببند فکو! داشتم درس میخوندم خیر سرم...
امین ـ تو گفتی و منم باور کردم...
من ـ حالا میبینی... شرط ببندیم؟!
امین ـ باشه اگه معدلت بالای نوزده و نیم شد ... 200 هزار تومن بهت میدم.

من ـ امین گفتیا.... دیگه شرط عوض نمیشه..... باشه قبول حالا میبینی... از الان 200 تومن خوشگلمو اماده کن امین خان...
مامان ـ وایی بازم شما شرط بستید؟ اخرشم هیچ کدومتون نمیبرید!
امین ـ مامان ولش کن این رزیتا رو باز جو گرفتش میخواد درس بخونه واسه من...
من ـ امین جان هیچی بهت نمیگم هرچی دلت میخواد بگو وقتی کارنامه امو دیدی از حرفات پشیمون میشی!
امین ـ باشه...
تو همین حین سپهر هم اومد بیرون درحالی که داشت چشماشو میمالید به همه سلام کرد...
امین ـ به! سلام اقا سپهر! ببخشید بیدارت کردیم!
سپهر ـ خفه امین صدات تا هفت کوچه اونور ترم میاد توقع داری بیدار نشم؟! یکم بیار پایین صداتو!
امین ـ اوا مامان میبینی تورو خدا چه حرفا واسه ادم درمیارن!
من ـ خب راست میگه دیگه تن صدات بالاس عیزززم!!!!
امین ـ رزیتا حالا از سپهر دفاع میکنی؟!
من ـ امین حرفش درست بود منم تایید کردم چرا جو الکی میدی؟!
امین شونه ای بالا انداخت و رفت سمت اتاقش...
چون مامان تو اشپزخونه بود مجبور بودم با صدای بلند حرف بزنم تا بشنوه :
ـ مامان بابا کی میاد؟!
مامان ـ یه ربع دیگه میاد....
سری تکون دادم و نگاهم رفت سمت سپهر...
بهم چشمکی زد و منم بهش لبخند زدم....
نگاهمو ازش گرفتم به تلفن نگاه کردم... باید یه زنگ به آرمینا میزدم... امروز نیومده بود مدرسه... شاید سرما خورده... تو همین فکرا بودم که حس کردم دستم داغ شد... به دستم که نگاه کردم دیدم دست سپهر روی دستمه... نفس عمیقی کشیدم و یه لبخند بهش زدم و با چشم و ابرو بهش اشاره کردم که یعنی مامان تو آشپزخونه اس اینجا نه...
و بلند شدم و تلفن رو برداشتم و رفتم تو اتاقم و شماره ارمینا رو گرفتم...
بعد چند بوق صدای سرحال خودش تو گوشی پیچید!
ارمینا ـ بله بفرمایید؟!
من ـ بله و درد آرمینا!!!! چرا امروز نیومدی؟
ارمینا ـ به! سلام بر دختر عمه ی گرامی! این سپهر هنوزم نتونست ادمت کنه اول سلام کنی؟!
من ـ آرمینا بحثو عوض نکن! تو که از منم سرحال تری!!!!!
آرمینا ـ خب بابا نزن منو! والا امروز صبح که پاشدم دیدم سرم داره قیری ویری میره ! بعد به خودم گفتم یا امامزاده غلام رسولی چرا من همچینک میشم؟! بعد گلاب به روتون ... بقیه شو نمیگم دیگه رفتیم دکتر... بعد دکی گفت که امروزو بشین ور دل مامان جونت فردا میتونی بری مدرسه!
از لحن حرف زدن آرمینا خیلی خنده ام گرفته بود و گفتم:
ـ ارمینا خدا نکشتت دختر!!!! حالا بهتری؟؟!
ارمینا ـ آره بابا از بس امروز مامانم دوا و دارو کرده تو حلقم بهترم!!!! خب دیگه چه خبر؟!
انگار که منتظر همین جمله اش بودم کل اتفاقای امروز رو براش تعریف کردم....
آرمینا ـ ای خدا، از دست سپهر هرشب خونه شما پلاسه.... نمیذاره تو تمرکز کنی که..... بپوکه ایشالا...
من ـ اوا ارمینا زبونتو گاز بگیر دلت میاد؟!
آرمینا ـ بعدا یه دلت میادی نشونت بدم رزیتا خانووم!
با خنده گفتم:
ـ فردا که دیگه میای انشالا؟!
آرمینا ـ به کوریه چشم خاکستریه تو میام!
من ـ به کوریه چشم خودت! پس منتظرتما....
ارمینا ـ باشه بابا میام.... بای!
من ـ این بای گفتنت تو گلوم..... خداحافظ...
و قطع کردم.... با صدای زنگ در سریع از اتاقم پریدم بیرون و رفتم پیش بابام...
بعد از سلام کردن و پاچه خواری مشتی به بهش گفتم:
ـ بابا! خریدی؟!؟
باباـ چیو؟!
با این حرفش مثل لاستیک همچین پنچر شدم:
ـ باابااااااااااا! شارژ دیگه!
بابا از قیافه وا رفته من خنده اش گرفت و گفت:
ـ بیا عزیزم!
وقتی شارژو داد یعنی آییی ذوق کردماااااا!
با خنده بوسیدمش و رفتم تو اتاقم و شارژو قایم کردم که بدم به سپهر!
فقط به خاطر سپهر... برای اولین بار به پدرم دروغ گفتم..... عذاب وجدان داشتم اما با فکر کردن به سپهر همه چی از یادم رفت.....
عاشق همتونم بوووووووووس!
بچه ها خواهشاً رمان دوستمم بخونید عالیه من که عاشقشم
بخونیدش پشیمون نمیشید:
بیزار(مهرناز احمدی)

ویرایش توسط *~MoonGirl~* : ۲۰ شهريور ۱۳۹۱ در ساعت ۰۸:۵۷ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * :..leila..: *, * mary *, * sogand 21 *, ******, ***forogh***, ***Roksana***, **maryam goli**, **_cute_**, *ARAM*, *banoo*, *Fatemeh.K*, *Lilia*, *miss minoo*, *NaZ@NiN.B*, *niki, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *_*aseman*_*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *دختر توپولو*, *ریحانه#, +Neda+, -ShaDi-, ... DARYA 23 .., ...Marjan, .:!Par:., .:!Tar:., .:haniyeh:., .MOHABBAT., /لاله/, 0033, :.☆پریس.☆PardiS, A.p.b, Abandokht, abbas_p, ailin jo0n, airena, alireza999, almas sharghi, Altin ay, amiparsa, amorist, Anabet, anastasia2, angelic, anita619, anitis, anna43, Anolin, aquamarin, arezoO75, Arezoo91, ARIA GIRL, ~*Armina*~, Arrosha, artii, asal Queen, asalie, Asaljojo, aseman91, asemane nili, asemanii, aseman_82, ashk eshgh, ashkannia, atefeh_49, atoosa joon, Auntie Negar, aurora15, ayda m, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, azaliya, b3666, بــــانــــو, bahar.nt, BaharәH, Bahram_A021, baran 73, baran pr, baran501, barane khazan, barin_s, baroon14, beauty princess, behnazhmz, benq, best g!rl...SH, bikari, bittersweet, blacke moan, blub2000, bneta, bof4, Breaking dawnnn, breathe, Bright sun, caarol, Dadashe, dara77, darya 7, darya..., darya19, delaram.s, Digital Boy, divandary, dokhtare khial, dokhte.banderi, Doni.M, dordor, ebrahimi.fari, eevee, ehsan3731, elaheh sharghi, ELAHE_E, Elahe~M~, elena1998, elena71987, elmira.Be, elnaz dadkhah, enriqoe, Fa TeMeH, faeze m2, faezeh khajeh, faezeh88, faezeh97, fanoos_68, fariba44, fariba48, fariba_hed, farisa, farnam88180, farvar1376, fary, farzane.rsh, fateme., fatemehirooni, fatima32, fatima64, Fereshte Farari, fleur, foozhan az, free_girl, ghazal p, ghazal-abd, ghorbani, ghorob89, golchaghe, goli21, googoosh z, H*@*D*I*S, hala, hana_m, Haniii9396, hanye, harimeshgh, haveking, hediyeh_b, hermiun_0, hesaneh, hilda_moonlight, hiva11, homa*, homa41, hooramohebtash, id001370, ili mah, Immortal Girl, Irana.Arian, iryane, j.ghanavizi, JonasRahimi, joojetighi, juju15, katy f, kfdh, khademre, ki@na, kiana1999, kiana61, kimiya14, kiumars, ladan93, ladyscreamerr, lartmis, layahashemi, Le!lY, leila93, leilaadel, leila_f, leona, leyla71, lightblack, LILI 73, liuana, love is.., Lovely_girl, m.diamond.s, m.nafas, M.S.A, m0zhdeh, mahana1, Mahbib, mahboub215, mahdieh...., Mahdis @69, mahnazmom, mahnaz_21, mahsa qw, MAHSA-O, mahsa.h.i, mahsa1490, mahsa_128, mahtab10, mahtab888871, mahya1995, malihe f, manemah, mani1384, mania noonooiy, mania-h, mansoure, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, MaRyAm.PaRiZaD, maryama1992a, maryiana, marzie1994, matin_a, meli77, Melina9390, mercury, mery1356, MINA JOOJOO, Mina khanum, mina68, mina87, mishapasha, Miss!, Miss.Aima, mobinaa, m_ezraeil_m, m_reisie, n.e.d.a, nafas44, nafas_14, nanazgirl, nargeskooshoolo, Nashenase tanha, nasim j, nasimrahi, nasr!n, Ne9in, nedaj, neg neg, negar*pb, negin kh5, NeginAki, niayesh00, niayesh_s.s, nikoo 123, Nili2013, ninio, nlp16001, noirsa, Noushiiin, nrezaii, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, paniza321, paniz_g66, panteha, parmis86, parnar, parvane., Peart, raana76, rad gitter, raha-, raha-98, rahgozar76, rainy_10, ramou2030, Rehi 76, renia 11, Reza, reza635, reza9000, rezi_7m, Rha.sh, Ritzy, romina ab, romina jun, roya1365, Rozela, --»ROZ!i«--, s.fzpr, s.invisible, s0ogand, s0r0r, sadaf khanom, sadaf.a, sadaf.sh, sahar_268, saktin, samandf, saminnnnnnn:), samir, sam_2012, sanamhapoo, sara zni, sara.f, sara.R, sarah.sh, sare.70, sare_sa, satitalk, sayeh779, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, sepideh1993, Sepideh2, serentipiti, SETARE SOHEYL, setare-75, setaresetar, setayesh1363, SHADI 73, shamim goli, shamsa 51, shayesteh 96, sheida_953, shf_aboops, shida.m, shima4, shiny star1, shiva 501, SHKH1371, shooma, simaN, sipa, skarlet 62, skiller, ~sky angel~, skyasal, sogand.75, sogand.m, sogolmehrabon, somy_kh, sotazi, Souci, ssssoha, sungold, syhbyt, T.KHD, tania_7, Termeh1, tina76, toska, touska, UnKnOwN_Sh, V!olet, V.i.d.a, vam-girl, Vampire-girl, vampire123, violet_mahtab, wildfire14, XtavanaX, XXNightAngelXX, Y@Li-Jj, yas khis, YAS95, yasaman., yasaman20, yasesabs, yasi 72, yasii bano, yegane666, yjdj, you &i, yutabahoora, zahra.1390, ZAl-l2A, zeinab75, ZeYnAb KhAnOoM, zibahp, zizi.m, |SarA_S|, |YaSsiii|, ~Ani Joon~, ~elin~, ~Magic Life~, ~mehrnaz~, ~Ordibeheshti~, ~parinaz~, ~sania~, ~SariR~, ~star hani~, нαηιγε, ЯЭ乙νДИ, آبجی نیلوفر, آتری, آذردخت, آرام وحشی, آرزوي كوچك, آرنیکا, آستاره, آمستريدا, آوان, اب و اتش, اتوسا جون, ارزو :), ارمغان شادی, اسماء کرمی پور, افسانه1362, النار, اوتانا, اولین ستاره, ELI, اژمان, بازیگوش, بخاری, بلور, بهارجون, بي بي فري, بی بی گل, ترنج خاتون, ترنم22, تنها..., حاجی بلا, حریم, حسین زاده حسینی, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانم فسقلی, خوشگلم من, خیر ندیده, دختربی حوصله, دلارام20, دلـــارام, دیمن سالواتوره, رهان, روح سرگردون, رژلب, ریحون, زوها, سارا18, سارینا گلی, سامانگار, ستاره ارزو, ستاره کویر, سرتق, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سپیدک, سکوت من, شارمیتا, شاه ماهی, شاپررک, شاپرک13, شرقي, شهرزاد ن, شورم, شیرین بانو, عاشق رمان خواند, عسل مامی, عمه خانم, غزال آریا, غزال- ارشیا, فاطمه76, فاطي91, فرح77, فرحناز65, فرشا, ققنوس98, لمیس20, لی لی تنها, لیلا ص, مادام, مدار2, مریمی__, مسافرمرگ, منا64, مهرآذین, مهرناز69, نادی1371, نسيا, نفس_20, نوشین00, نگین فرجام, نیکا83, هانی سالی, والا, وندا مهران, پارمیتا, پسند, پونام, پگاه خانمی, چلیپا, کاش بتوونم, کمند, گرگ بلا, گنجیشک, یاسمین2412, یاسی وثوقی, یـاس, یه دختر1995, ღdokhtar royaiiღ, ღღ Parisa ღღ, ♣ tiam ♣, 。 sIrVαT 。
قدیمی ۱۵ شهريور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

*~MoonGirl~* آواتار ها

پست بسیار مفید  +259 امتیاز     
Lightbulb قسمت چهارم

با صدای مامانم که رگباری صدام میزد از تو فکر بیرون اومدم و سریع خودم رو به آشپزخونه رسوندم و به مامانم که پشتش به من بود و داشت از کابینت لیوانارو بیرون میاورد چشم دوختم... اصلا حواسش به من نبود و داشت یه بند صدام میزد! من تو کف نفس مامانمم واقعا!
دستی به شونه مامانم زدم که بیچاره با ترس برگشت سمت من و یه چشم غره ای بهم رفت و گفت:
ـ تو اینجایی پنج ساعته صدات میزنم؟! پاشو برو میز رو بچین دیگه دختر!
با خنده چشمی گفتم و مشغول چیدن میز شدم. همزمان با کار کردنم زیر چشمی در اتاق امین اینارو دید میزدم که اگه سپهر بیرون اومد خوب براندازش کنم!(خاک تو سرت کنن رزیتا که اینقدر هیزی! خوب شد مرد نیستی وگرنه معلوم نبود....) اه وجدان یه دقیقه خفه بذار کارمو بکنم!سرم رو پایین اند بعد از اینکه کارم تموم شد مامان همه رو واسه شام صدا کرد و من دقیقا یه جایی نشستم که روبه روی سپهر باشم... موقع غذا خوردن اصلا طعمی از غذا نفهمیدم فقط حواسم به بقیه بود تا وقتی موقعیت جور شد سپهر رو دید بزنم اونم متقابلاً بهم نگاه میکرد که از این کارش احساس خوبی بهم دست میداد چون بهم ثابت میشد که من براش مهم تر از شکمشم!!!!!!! خب راس میگم دیگه بیشتر مردا شکمشون رو تو اولویت قرار میدن!!! همینطوری که با غذام بازی بازی میکردم یهو حس کردم کسی پاش رو زد به پام! با تعجب به روبه روم نگاه کردم که سپهر یه لبخند محو زد که کار دستم اومد خدارو شکر زهره ام پکید گفتم الان میان خر منو میگیرن میگن دختر دید زدنت تموم شد؟!؟!!!! از یه طرف هم خنده ام گرفته بود ولی خنده امو خوردم و دوباره مشغول شدم...
بعد از یکم شب نشینی رفتم تو اتاقم تا بخوابم... اصلا خوابم نمیبرد به اتفاقای امروز فکر میکردم... یعنی واقعا سپهر منو دوس داره؟! خب این چه سوالی اخه اخمخ! معلومه دوستت داره دیوونه وگرنه کدوم عاقلی تو اون شرایط هی بهت نگاه میکنه اونم با مامانی که تو داری!
یا این نزدیک شدناش از عشقه مطمئن باش رزی... تازه وقتی به خاطر تو خانوادشو میپیچونه اینم یه دلیلش! اینقدر خود درگیر نباش دوستت داره مطمئن باش! حالا هم بگیر کپه مرگتو بذار تا فردا زود بیدار شی خبرت درس بخونی!!!!!!!!!
صبح با صدای نحس امین که میگفت:
ـ رزی، رزی، رزی، رزی رزی!
چشمامو باز کردم و گفتم:
ـ ای درد و رزی، ای حناق بگیری، بمیری امین سکته کردم!
امین خنده ریزی کرد و گفت:
ـ ساعت 10 پاشو دیگه! شرطمون که یادت نرفته؟!
با خنده پتو رو کنار زدم و گفتم:
ـ خفه برو بیرون من بهت کارناممو نشون میدم پوزتو به خاک میمالم!
امین ادامو دراورد که با بالش زدم تو سرش و رفتم بیرون... بعد از اینکه صورتمو شستم یه راست رفتم حموم و دنبال سپهر گشتم که امین یه چشمکی بهم زد و گفت:
ـ رفته یه سر خونشون وسایلش رو بیاره!
من ـ خب مگه نیاورده؟!
سپهر ـ مونده بازم!
من ـ اهان خب من چیکار کنم؟!
امین ـ خودتی رزیتا جون!
شونه ای بالا انداختم و رفتم تو اتاقم تا شروع کنم به درس خوندن.....
کتاب علومم رو جلوم گذاشتم و اهی کشیدم که دلم کباب شد!!!! ای خدا اصلا چرا باید درس خوند؟!؟!؟!؟!
کتاب رو با بی حوصلگی باز کردم و شروع کردم... ولی چند دقیقه بعد دوباره ذهنم مشغول سپهر شد! ای تو روحت رزیتا اینم گند میزنی میره دیگه! تمرکز کن آفرین دختر! دوباره شروع کردم....
اینقدر مشغول درس خوندن شده بودم که نفهمیدم دو ساعت گذشته! ایول خوبه اگه اینطوری پیش برم خوب میشه...
دوساعت دیگه هم بشین رزیتا بعد که تموم شد ازاد میشی که بری پیش سپهر جونت!
دوباره حواسم رو به درس دادم و شروع کردم......
که با صدای در نیم متر از جام پریدم و با کلافگی گفتم:
ـ بفرمایید!
و بعد در باز شد و قامت سپهر توی چهارچوب در نمایان شد و امین هم با صدای بلندی خداحافظی کرد.....
با گیجی به سپهر نگاه کردم و گفتم:
ـ سلام سپهر! امین و مامان کجا رفتن؟!
سپهر ـ سلام عشق خوشگلم!
وای داره بهم میگه خوشگل؟! وای رزیتا! خفه سنگین باش دختر!
من ـ جواب منو بده دیگه!
سپهر ـ امین رفت خونه دوستش مامانتم رفت خونه همسایتون کرمی یا اکرمی چیه نمیدونم! رفت همونجا!
با خنده بهش گفتم:
ـ باشه حالا میای کمکم کنی تا درس بخونیم؟!
سپهر ـ برو بابا!
چشمامو نازک کردم و با حالت قهر گفتم:
ـ باشه پس برو...
سپهر ـ عزیزم شوخی کردم الان میام...
و وارد اتاق شد و در رو محکم بست و خواست قفل کنه که گفتم:
ـ قفل نکن...
سپهر ـ چشم!!! ( ودستاش رو به حالت تسلیم بالا برد!)
و اروم اروم اومد و کنارم نشست و طبق معمول دستام رو تو دستش گرفت...........

ادامه دارد.... بمونید تو خماری! شوخی کردم ولی فعلا بای تا بعد! راستی اینم تاپیک نقد یه سر بزنید!
نقد
ویرایش شد...
راستی اونایی که منفی میدن بگن چرا منفی میدن

تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * :..leila..: *, * mary *, * sogand 21 *, ******, ***forogh***, ***Roksana***, **maryam goli**, **_cute_**, *ARAM*, *banoo*, *Fatemeh.K*, *Lilia*, *miss minoo*, *NaZ@NiN.B*, *niki, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *دختر توپولو*, *ریحانه#, +Neda+, -ShaDi-, ...Marjan, .:!Tar:., .:haniyeh:., .MOHABBAT., /لاله/, 0033, :.☆پریس.☆PardiS, A.p.b, abbas_p, ailin jo0n, alireza999, almas sharghi, Altin ay, amiparsa, anastasia2, angelic, anitis, anna43, Anolin, arezoo68, arezoO75, Arezoo91, ~*Armina*~, Arrosha, artii, asalie, Asaljojo, aseman91, asemane nili, asemanii, aseman_82, ashk eshgh, ashkannia, atefeh_49, atoosa joon, Auntie Negar, aurora15, ayda m, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, azaliya, b3666, bahar.nt, BaharәH, baran 73, baran pr, baran501, barane khazan, barin_s, baroon14, beauty princess, behnazhmz, best g!rl...SH, bikari, bittersweet, blacke moan, blub2000, bneta, bof4, Breaking dawnnn, Bright sun, caarol, Dadashe, dara77, darya 7, darya..., darya19, delaram.s, deragun, Digital Boy, divandary, dokhte.banderi, dordor, ebrahimi.fari, ehsan3731, Elahe~M~, elena1998, elena71987, elmira.Be, enriqoe, Fa TeMeH, faeze m2, faezeh khajeh, faezeh88, faezeh97, fanoos_68, fariba44, fariba48, fariba_hed, farisa, farnam88180, farvar1376, fary, fateme., fatemehirooni, fatima64, fati웃❤유fati, Fereshte Farari, fleur, free_girl, GH eshghe man, ghazal p, ghazal-abd, ghorbani, ghorob89, golchaghe, goli21, googoosh z, hala, hana_m, Haniii9396, hanye, harimeshgh, haveking, hediyeh_b, hermiun_0, hesaneh, hhuu, hilda_moonlight, hiva11, homa*, homa41, hooramohebtash, id001370, ili mah, Immortal Girl, ir2012, Irana.Arian, iryane, j.ghanavizi, jasmin-jaz, joojetighi, juju15, kfdh, khademre, ki@na, kiana......., kiana1999, kiana61, kiarash@98, kiumars, ladan93, lartmis, layahashemi, leila93, leilaadel, leila_f, leona, leyla71, lightblack, liuana, love is.., m.diamond.s, m.nafas, m0zhdeh, mahana1, mahboub215, mahdieh...., Mahdis @69, mahnaz_21, MAHSA-O, mahsa.h.i, mahsa1490, Mahsa313, mahsa_128, mahtab10, mahtab888871, mahya1995, malihe f, Maman fariba, manemah, mani1384, mania noonooiy, mania-h, mansoure, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, MaRyAm.PaRiZaD, maryama1992a, maryiana, matin_a, meli77, Melina9390, mery1356, MINA JOOJOO, Mina khanum, mina68, mina87, mishapasha, Miss!, mk70, mobinaa, m_ezraeil_m, m_reisie, nafas44, nafas_14, Nahid72, nam.nam, nanazgirl, nasim j, nasr!n, nasym, Ne9in, nedaj, neg neg, negar*pb, negin kh5, NeginAki, niayesh00, niayesh_s.s, nikoo 123, Nili2013, ninio, nlp16001, noirsa, Noushiiin, nrezaii, only GOD, ordibehesht91, pakdel, paniza321, paniz_g66, panteha, parmis86, parnar, parvane., Peart, raana76, rad gitter, raha-, rahgozar76, rainy_10, ramanava, ramou2030, Rehi 76, renia 11, Reza, reza635, reza9000, Rha.sh, Ritzy, romina ab, roya1365, Rozela, --»ROZ!i«--, s.invisible, s0ogand, s0r0r, sadaf khanom, sadaf.sh, samandf, saminnnnnnn:), samir, sam_2012, sanamhapoo, Sanaz1370, sara zni, sara.R, sarah.sh, sare.70, satitalk, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, sepehr_70., sepide23, sepideh1993, Sepideh2, serentipiti, SETARE SOHEYL, setare-75, setaresetar, setayesh1363, SHADI 73, shamim goli, shamsa 51, shayesteh 96, sheida_953, shima4, shiny star1, shiva 501, SHKH1371, shooma, simaN, sipa, skyasal, sogand.75, sogand.m, sogolmehrabon, soha ra, somy_kh, sotazi, Souci, ssssoha, sungold, syhbyt, T.KHD, tania_7, Termeh1, toska, touska, UnKnOwN_Sh, V!olet, V.i.d.a, vam-girl, vampire123, wildfire14, XtavanaX, XXNightAngelXX, Y@Li-Jj, yas khis, yas6662, yasaman20, yasesabs, yasi 72, yasii bano, yjdj, you &i, yutabahoora, zahra.1390, ZAl-l2A, zeinab75, ZeYnAb KhAnOoM, zibahp, ziglernata, zizi.m, |SarA_S|, |YaSsiii|, ~Ani Joon~, ~elin~, ~Magic Life~, ~mehrnaz~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~parinaz~, ~SariR~, ~star hani~, нαηιγε, ЯЭ乙νДИ, آتری, آذردخت, آرام وحشی, آرزوي كوچك, آستاره, آمستريدا, آوان, آیه*, اب و اتش, ارزو :), ارمغان شادی, اسماء کرمی پور, افسانه1362, النار, اوتانا, اولین ستاره, بازیگوش, بلور, بهارجون, بی بی گل, ترنج خاتون, ترنم22, تنها..., حاجی بلا, حریم, حسین زاده حسینی, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانم فسقلی, خیر ندیده, دلارام20, دلـــارام, دیمن سالواتوره, رهان, روح سرگردون, رژلب, ریحون, زوها, سارا18, سارینا گلی, سامانگار, ستاره ارزو, ستاره کویر, سعیده SM, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شارمیتا, شاه ماهی, شاپررک, شاپرک13, شرقي, شه تاو, شهرزاد ن, شورم, عسل مامی, عمه خانم, غزال آریا, غزال- ارشیا, فاطمه76, فاطي91, فرح77, فرحناز65, فرشا, لمیس20, لی لی تنها, لیلا ص, مادام, مدار2, مریمی__, مسافرمرگ, ملـــــیکا جون, منا64, مهرآذین, مهرناز69, نادی1371, نسيا, نفس_20, نوشین00, نگین فرجام, نیکا83, هانی سالی, وندا مهران, پارمیتا, پونام, پگاه خانمی, چلیپا, کاش بتوونم, گرگ بلا, گنجیشک, یاسمین2412, یاسی وثوقی, یـاس, یه دختر1995, یواش, ღdokhtar royaiiღ, ღღ Parisa ღღ, ♣ tiam ♣, ♥LIP$TICK♥, ×mahla.r:.:, 。 sIrVαT 。
قدیمی ۱۸ شهريور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ قبل از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

*~MoonGirl~* آواتار ها

پست بسیار مفید  +247 امتیاز     
Lightbulb قسمت پنجم

مثل همیشه از تماس دست گرمش به دستم، داغ کردم و هوش و حواسم درجا پرید!
وای خدایا حالا چطوری بقیه شو بخونم!؟ یعنی الان که دستاش تو دستامه واقعا بشینم درس بخونم؟! عمرنااااش! کتاب رو بستم و به سپهر یه لبخند ژکوند تحویل دادم... سپهر هم یه لبخند مکش مرگ ما زد که نزدیک بود پس بیوفتم!!! یه نفس عمیق کشیدم تا به خودم مسلط باشم و سوتی ندم و وقتی که یکم حالم جا اومد با تته پته و گفتم:
ـ امم! سپهر اینجا چی کار میکنی؟! کاری داشتی عزیزم؟!
صدام یکم خش دار بود کلا وقتی بهم نزدیک میشد یه جوری میشدم...هم تو دلم عروسی می گرفتم و هم از اینکه از اعتماد مادرم سواستفاده کردم عذاب وجدان میگرفتم... کلا با خودم درگیرم... ولی خب من عاشق سپهرم... من اونو با تمام وجود دوست دارم و میخوامش...من که میدونم آخرش مال همیم پس نیازی نیست عذاب وجدان بگیرم... مگه نه؟ درسته؟! درسته!؟ با فشاری که به دستم وارد کرد از فکر بیرون اومدم و سرم رو به طرفش برگردوندم که یهو دیدم صورتش خیلی بهم نزدیکه... با ترس سرم رو بردم و عقب و گفتم:
ـ زهره ام رو پوکوندی دیوونه...
بازم هیچی نگفت و سکوت کرد.. فکر کنم کلافه شده بود چون نفس هاش نامنظم بود.
سرم رو پایین نگه داشتم و با جلد کتابم ور رفتم... هر لحظه حس میکردم نفس هاش داره داغ تر میشه و بهم نزدیک تر....
بازم سرم پایین بود جرات نداشتم سرم رو بالا بگیرم... حس کردم داره موهام رو نوازش میکنه.. اما نه با یه حرکت موهام رو انداخت پشت گوشم.... کم کم ضربان قلبم تند تر شد... و چند ثانیه بعد داغیه لبای نرم سپهر رو روی گونه ام حس کردم... از این کارش بی نهایت شوکه شدم برای اولین بار بود که منو میبوسید! انگار برق بهم وصل کرده باشن سیخ سر جام نشستم و دستم رو گذاشتم رو گونه ام و با تعجب به سپهر نگاه کردم. سرخ شده بودم از خجالت سپهر دستمو گرفت و گفت:
ـ تو منو نمیبوسی رزیتا؟!
با تعجب بیشتری نگاهش کردم اما از پیشنهادش بدم نیومد!!!!! یعنی من همیشه ارزوش رو داشتم و از طرفی هم داشتم وسوسه میشدم.... سرم رو جلو بردم و خیلی سریع یه بوسه رو گونه اش کاشتم.... با خجالت سرم رو پایین انداختم و با دستام بازی کردم... سپهر هم دستش رو گذاشت رو دستم و گفت:
ـ عاشقتم به خدا تکی تو!
لبخندی زدم و کتابمو باز کردم و سعی کردم جو رو عوض کنم:
ـ سپهر بسه دیگه نذاشتی درس بخونما!!!!! حالا دیگه ساکت بزار درس بخونم!
سپهر هم خنده ای کرد و از اتاق رفت بیرون.... با بسته شدن در کتاب رو بستم و دستم رو گذاشتم رو قلبم که داشت از شدت هیجان تند تند میزد و با دست دیگه ام هم گونه ام رو گرفتم... از گونه هام حرارت میزد بیرون خیلی داغ کرده بودم باورش برام سخت بود که سپهر همچین کاری کنه و منم جوابشو بدم! یکم عذاب وجدان داشتم ولی فقط یکم! یکم؟؟؟؟ آره یکم! راستش وقتی به اون صحنه فکر میکردم قلبم شروع به تند تند زدن میکرد! واقعا هیچ خوشی مثه اینکه عشقت ببوستت نیست... وای خدایا.... دیگه باورم شد سپهر دوسم داره خب معلومه دیگه... مگه میشه آدم عشقشو بی دلیل ببوسه؟ یعنی از رو هوسه؟! نه بابا رزیتا خل شدی؟ کارای دیشب رو یادت رفت؟ هان؟؟؟ پس دوستم داره!!!!!
اوه رزیتا خل شدی باز داری با خودت زر زر میکنی پاشو برو یه آب به صورتت بزن مستی اون بوسه از سرت بپره دختره بی جنبه!!!!!
پاشدم رفتم یه آبی به دست و صورتم بزنم...چند مشت آب سرد زدم به صورتم که خیلی حال داد تمام صورتم خنک شد... با حوله خشک کردم صورتمو و اومدم بیرون... دوباره به سمت اتاقم رفتم تا درس بخونم که یهو یه نفر از پشت بغلم کرد......
من ـ وای سپهر ولم کن به خدا درسم مونده!!!!
سپهر ـ اخه هی دلم برات تنگ میشه!
من ـ بیخود پاشو برو دنبال کارت بذار منم به کارم برسم!
سپهر ـ فقط یه بغلم کن قول میدم بذارم بری...
من ـ چرا امروز میخوای همه ی کارارو باهم تجربه کنی؟! من قبلا هم بهت گفتم الان زوده دوس ندارم زیاد بهم وابسته بشیم چون لطمه میخوریم....
سپهر ـ از نظر من اشکالی نداره چون ما تا اخرش باهمیم...
من ـ سپهر اما ....
سپهر ـ هیش!!! امروز بهترین موقعیته رزیتا....
من ـ ولی من نمیخوام سپهردوست ندارم...
سپهر ـ باشه دیگه رزیتا خانوم باشه.....
و یهو ولم کرد که تعادلم رو از دست دادم و نزدیک بود بیوفتم اما دستم رو گرفتم به میز تا لت و پار نشم..... اون هم رفت تو اتاق و در رو محکم بست که از صداش یکه خوردم....
ای به خشکی شانس ای بخشکی.... اه بمیری سپهر..... خیلی نامردی..... خب رزیتا یه بار به حرفش گوش میکردی همش که نباید اون گوش کنه..... اه بس کن رزیتا برو درستو بخون اصلا خوب کردی نباید اینقدر به این رو بدی پررو شده!!!!!
آفرین به خودم! حالا دیگه خفه و برو درس بخون!
ولی هنوز ته دلم ناراحت بودم از اینکه سپهرمو اذیت کردم....
من هم با ناراحتی و حالی گرفته شده رفتم تو اتاق و در رو محکم بستم......

ادامه دارد...
بچه ها مثبت و تشکر یادتون نره منفی هم میدید ذکر کنید که کجای کارم ایراد داره و اینکه به نقدم سر بزنید...
نقد

تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * :..leila..: *, * mary *, * sogand 21 *, ******, ***forogh***, ***Roksana***, **_cute_**, *banoo*, *Lilia*, *miss minoo*, *NaZ@NiN.B*, *niki, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *_*aseman*_*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *دختر توپولو*, *ریحانه#, +Neda+, -ShaDi-, ...Marjan, .:!Tar:., .:haniyeh:., .MOHABBAT., 0033, :.☆پریس.☆PardiS, A.p.b, abbas_p, abnos, ailin jo0n, alireza999, almas sharghi, Altin ay, amiparsa, Anabet, anastasia2, angelic, angry girl, anita619, anitis, anna43, Anolin, aramis 2, arezoO75, Arezoo91, ~*Armina*~, Arrosha, artii, asalie, Asaljojo, aseman91, asemane nili, aseman_82, ashk eshgh, ashkannia, atefeh_49, atoosa joon, Auntie Negar, aurora15, ayda m, aygeen, aynaz69, azad_awesome, azaliya, b3666, bahar.nt, BaharәH, baran 73, baran pr, baran501, barane khazan, barin_s, baroon14, behnazhmz, best g!rl...SH, bittersweet, blacke moan, blub2000, bneta, bof4, Breaking dawnnn, Bright sun, caarol, Dadashe, dara77, darya 7, darya..., darya19, delaram.s, deragun, Digital Boy, dokhibabash, dokhte.banderi, dordor, ebrahimi.fari, ehsan3731, Elahe~M~, elena1998, elena71987, elmira.Be, elnaz dadkhah, enriqoe, Fa TeMeH, faeze m2, faezeh khajeh, faezeh88, faezeh97, fariba44, fariba48, fariba_hed, farisa, farnam88180, fary, fateme., fatemehirooni, fatima64, fati웃❤유fati, Fereshte Farari, fleur, free_girl, galadril3, GH eshghe man, ghazal p, ghorbani, ghorob89, golchaghe, goli21, googoosh z, hala, hana_m, Haniii9396, hanye, harimeshgh, haveking, hediyeh_b, hesaneh, hhuu, hilda_moonlight, homa*, homa41, hooramohebtash, id001370, ili mah, Immortal Girl, ir2012, Irana.Arian, iryane, j.ghanavizi, joojetighi, khademre, kiana1999, kiana61, kiumars, ladan93, ladyscreamerr, layahashemi, leila93, leilaadel, leila_f, leona, leyla71, lightblack, liuana, love is.., m.diamond.s, m.nafas, m0zhdeh, mahana1, mahboub215, mahdieh...., Mahdis @69, mahnaz_21, MAHSA-O, mahsa.h.i, mahsa1490, Mahsa313, mahsa_128, mahtab10, mahya1995, malihe f, Maman fariba, manemah, mani1384, mania noonooiy, mania-h, mansoure, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, MaRyAm.PaRiZaD, maryama1992a, maryiana, matin_a, Melina9390, mery1356, MINA JOOJOO, Mina khanum, mina68, mina87, mishapasha, mobinaa, m_ezraeil_m, m_reisie, nafas44, nafas_14, Nahid72, nanazgirl, nargeskooshoolo, nasim j, nasr!n, nasym, nedaj, neg neg, negar*pb, negin kh5, NeginAki, niayesh00, niayesh_s.s, nikoo 123, nini84, ninio, nlp16001, noirsa, Noushiiin, nrezaii, only GOD, ordibehesht91, pakdel, paniza321, paniz_g66, panteha, parmis86, parvane., Peart, raana76, rad gitter, raha-, raha-98, rahgozar76, rainy_10, ramou2030, Rehi 76, renia 11, Reza, reza635, reza9000, Rha.sh, Ritzy, romina ab, roya1365, Rozela, --»ROZ!i«--, s.invisible, s0ogand, s0r0r, sadaf khanom, sadaf.sh, saktin, samandf, saminnnnnnn:), samir, sam_2012, sanamhapoo, Sanaz1370, sara zni, sara.R, sarah.sh, sare.70, satitalk, sazin513, sedena, sefid65, selena ghomez, sepideh1993, Sepideh2, serentipiti, SETARE SOHEYL, setare-75, SHADI 73, shamim goli, shamsa 51, shayesteh 96, sheida_953, shf_aboops, shima4, shiny star1, SHKH1371, shooma, simaN, sipa, sogand.75, sogand.m, sogolmehrabon, somy_kh, sotazi, ssssoha, sungold, syhbyt, T.KHD, tania_7, Termeh1, toska, touska, UnKnOwN_Sh, V!olet, V.i.d.a, vam-girl, vampire123, wildfire14, XtavanaX, Y@Li-Jj, yas khis, yas6662, yasaman20, yasesabs, yasii bano, yjdj, you &i, yutabahoora, ZAl-l2A, zeinab75, zibahp, ziglernata, zizi.m, |SarA_S|, |YaSsiii|, ~Ani Joon~, ~elin~, ~Magic Life~, ~mehrnaz~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~parinaz~, ~SariR~, ~star hani~, ×parisa77×, нαηιγε, ЯЭ乙νДИ, آتری, آذردخت, آرزوي كوچك, آرنیکا, آستاره, آمستريدا, آوان, اب و اتش, ارزو :), ارمغان شادی, اسماء کرمی پور, افسانه1362, النار, بازیگوش, بلور, بهارجون, بی بی گل, تابتا, ترنج خاتون, ترنم22, تنها..., حاجی بلا, حریم, حسین زاده حسینی, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانم فسقلی, خیر ندیده, دلارام20, دلـــارام, رهان, رژلب, ریحون, زوها, سارا18, سارینا گلی, سامانگار, ستاره ارزو, ستاره کویر, سعیده SM, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شارمیتا, شاه ماهی, شاپررک, شاپرک13, شرقي, شهرزاد ن, شورم, عمه خانم, غزال آریا, غزال- ارشیا, فاطمه76, فاطي91, فرح77, فرحناز65, فرشا, لمیس20, لی لی تنها, لیلا ص, مادام, مدار2, مسافرمرگ, ملـــــیکا جون, منا64, مهرآذین, مهرناز69, نادی1371, نسيا, نفس_20, نوشین00, نگین فرجام, نیکا83, هانی سالی, وندا مهران, پارمیتا, پریسا110, پونام, پگاه خانمی, چلیپا, کاش بتوونم, گرگ بلا, گنجیشک, یاس طاهری, یاسی وثوقی, یـاس, ღdokhtar royaiiღ, ღღ Parisa ღღ, ♣ tiam ♣, ♥LIP$TICK♥, ×mahla.r:.:
قدیمی ۱۹ شهريور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ قبل از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر حرفه ای

*~MoonGirl~* آواتار ها

پست بسیار مفید  +225 امتیاز     
Lightbulb قسمت ششم

به جون مادرم اینا امروز این علوم رو تموم میکنم دیگه!!!! تقصیر سپهره دیگه اه! وگرنه تموم شده بود! رزی خانوم شما هم بدت نیومد که! باز با یاد آوری اون صحنه سرخ شدم و سرم رو تکون دادم که فکر کنم وجدانم سر گیجه گرفت و لال شد!!! فقط یه فصل مونده که این علوم لعنتی تموم شه!!!! پس فردا هم اولین امتحانم علوم بود... خدا خودش به خیر کنه!!! با این وضع درس خوندنم! فکر کنم هیچی هم یادم نمونده باشه! اشکال نداره دوره میکنم!
تا شب تو اتاقم موندم و وقتی هم بیرون میومدم با سپهر حرف نمیزدم... باهام قهر کرده بود اما منم مغرورم نمیرم معذرت خواهی! اصلا تا دوهفته باهاش قهر میمونم! رزیتــــــــــا!!!! دوهفته؟!؟!؟!!؟!؟ راس میگی عمرا دووم بیارم! پس یه هفته!!!! رزی؟! باشه بابا سه روز... رزییییییی! خب دو روز دیگه رو شاخشه! اه دیوونه شدم اخه من طاقت دوریشو ندارم... ولی رزیتا باید قوی باشی دو روز قهر کن اگه نیومد سه روز قهر کن!!! واقعا مرسی وجدان از این راه کار مفیدت! نمیتونم اگه نیومد من میرم چون بدون اون نمیتونم! رزیتا لوس نشو یکم مغرور باش!!! ببخشیدا به چی خودم مغرور باشم؟!؟!؟!امم به چشای طوسیت!!! وجدان جان دیگه؟!؟!
امم! به... به... چشمای طوسیت!!!
ای درد بگیری وجدان همین دیگه من هیچی ندارم که بخوام مغرور باشم! رفتم سمت آینه و به قیافه ی مضحکم نگاه کردم!
خب بریم که برسی کنیم صورتمو!!! خبببب! یه صورت تقریبا گرد... سفید ولی با کلی کک و مک!!! خوشم نمیاددد! مژه هام بلند بود و چشام طوسی.... یعنی تیله ای به هر رنگی درمیومد از این ویژگیش خوشم میاد... موهام مشکیه... حالت خاصی نداره هیچ وقت بازش نمیذارم چون حوصله شونه کردنشو ندارم... از نظرم موهام زشته... هپلیه!!!! اه وللش باوو!!! خب صورتم بدک نیست یعنی میشه تحملش کرد! نه خدایی خوبه! ولی نه انچنان که بخوام بگم خوشگله!
حالا میرسیم به قسمت حساسش!!! قد 165! شرمنده اخلاق ورزشیتونم به مولا! وزن... بگم؟ 54 ... خاک عالم با این هیکل تپلم خاک عالم!!!!! وای رزیتا وللش!!!!! اخه خدایی قیافم مضحکه! بینی ام بد نیست خوشگله! لبامم قلوه ایه ولی خب این جوشا و کک مکا خراب کردن صورتمو... با این موها! و این هیکل! بعضی وقتا سپهر به خاطر همین موضوع منو مسخره میکنه.... ولی مهم نیست...رزیتا جونم ناراحت نباش فقط قوی باش و نرو معذرت خواهی! بذار اون بیاد...دختر باید سنگین باشه.... سنگین؟!!؟ نه ابله منظورم اینه که دختر خانم و باوقاری باشه! خاک تو مخت!
حالا میگی چیکار کنم؟ هیچی فقط دوروز عین ادم بشین درستو بخون تا سرت گرم شه و سپهر میاد منت کشی بهت قول میدم!!!!!
اما اشتباه میکردم!!!!!
دو روز کذایی به سختی گذشت و من همش با درس خودم رو سرگرم می کردم اما مثله اینکه سپهر قصد اومدن نداشت... دلم گرفته بود... لعنت بر زبونم که هی بی موقع باز میشه همیشه این زبون کار دستم میده باهاش کلی ادم رو ناراحت کردم ولی از قصد نبود نمیخواستم ناراحت بشن اما شدن.... باید اول بفهمی جنبه دارن یا نه اگه نداشتن بعد دهنتو باز کن... ولی حیف که من دیر فهمیدم حیف... حالا هم که سپهر اینطوری شد... اصلا من هیچ وقت ادم نمیشم!(مگه فرشته هاهم آدم میشن؟!؟!؟! هه هه! مگه اینکه خودت از خودت تعریف کنی خانوووم!) خب چیه مگه؟ راست میگم دیگه دختر به این ملوسی!!!! رزیتا واقعا ملوسی آیا!؟ نه ولی خب اگه بد بودم که سپهر عاشقم نمیشد میشد؟! نه نمیشد! رزیتا بیا یکم منطقی باشیم پس کو اون سپهرت؟! چرا نمیاد منت کشی؟!
با این فکرا دلم فرو ریخت و بغض راه گلوم رو سد کرد... واقعا سپهرم کجاست؟ چرا نیست... اون فقط یه اتاق با من فاصله داره ولی پس چرا اینقدر دوره؟ یعنی دوروز بدون سپهر گذشت؟! به همین زودی؟ خدایا نمیتونم باور کنم... پس اون عزیزمایی که میگفت چی بودن؟! رزیتا باز جو گیر شدی؟! هی بهت میگم فضا هندیه گوش نمیدی که بازم باید صبر کنی میاد! اه وجدان هی میگی صبر کن صبر کن پس کوش؟! سه روز خودمو زدم به نفهمی ودرس خوندم که نفهمم داره دیر میکنه اما دوروز زیاده سابقه نداشته بیشتر از یه روز قهر کنیم!!! وای رزیتا دیوونه ام کردی برو بیرون برو تا با جفت پا پرتت نکردم!!!! برم بیرون چیکار؟! برو یکم بهش بی محلی کن... تو اصلا اومدی طرفش؟! راستش ندیدمش!!!! خب پس برو بیرون... باشه وجدان جان! رفتم...
از در اتاق رفتم بیرون و مستقیم رفتم تو حال و سپهر رو دیدم که رو مبل نشسته و مامانمم تو آشپزخونه داشت ظرف میشست...
رفتم خیلی سنگین و رنگین!! بغل سپهر با فاصله نشستم... تلویزیون خاموش بود سپهر زل زده بود به دیوار! ای خاک توسر خب روشنش میکردی! دستم رو بردم که کنترل رو بردارم که یهو سپهر دستمو گرفت... خیلی شوکه شدم از این کار ناگهانیش و تو همین حین هم مادرم از آشپزخونه اومد و داشت میومد سمت ما اما سپهر دستمو ول نکرد... با ترس نگاهش کردم و از برقی که تو چشماش بود ترسیدم... زیر لب گفتم:
ـ ول کن لعنتی...
مامان هرلحظه نزدیک تر میشد اما سپهر ولم نمیکرد... نکنه بخواد لوم بده؟! تمام خواهش و التماسمو ریختم تو چشام که نزدیک بود اشکی بشه از ترس و مامانم فقط یه قدم نزدیک تر شد و وقتی دید سپهر دستمو گرفته ابرویی بالا انداخت و چشمای سپهر برق زد...

ادامه دارد...
نقد سر بزنید اینقدر منو حرصم ندید کچل میشم!
اهان راستی رمانایی هم که تو امضام هست رو بخونید عالیه محشره من که خودم میخونمشون!
بیزار، اشک عشق، فریب کار، هیچ کسان...
وای خیلی خوبن خیلی!
ویرایش شد....... یه کوشولو
نقد

ویرایش توسط *~MoonGirl~* : ۲۰ شهريور ۱۳۹۱ در ساعت ۰۸:۵۸ بعد از ظهر
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, * mary *, * sogand 21 *, ******, ***forogh***, ***Roksana***, **_cute_**, *banoo*, *Lilia*, *miss minoo*, *NaZ@NiN.B*, *niki, *SAHAR.R*, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *_*aseman*_*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, +Neda+, -ShaDi-, ...Marjan, .:!Tar:., .:haniyeh:., .MOHABBAT., 0033, :.☆پریس.☆PardiS, A.p.b, ailin jo0n, alireza999, almas sharghi, Altin ay, anastasia2, angelic, angry girl, anita619, anitis, anna43, Anolin, aramis 2, arezoO75, Arezoo91, ~*Armina*~, Arrosha, artii, asal Queen, asalie, Asaljojo, aseman91, ashk eshgh, ashkannia, atefeh_49, atlantis, atoosa joon, Auntie Negar, aurora15, ayda m, aygeen, aynaz69, azade jooon, azad_awesome, azaliya, b3666, bahar.nt, BaharәH, baran 73, baran pr, baran501, barane khazan, barin_s, baroon14, behnazhmz, best g!rl...SH, bikari, bittersweet, blacke moan, blub2000, bneta, bof4, Breaking dawnnn, Bright sun, caarol, Dadashe, dara77, darya 7, darya..., darya19, delaram.s, Digital Boy, dokhibabash, dokhte.banderi, dordor, ebrahimi.fari, ehsan3731, Elahe~M~, elena1998, elena71987, elmira.Be, elnaz dadkhah, enriqoe, Fa TeMeH, faeze m2, faezeh khajeh, faezeh88, fanoos_68, fariba44, fariba48, fariba_hed, farisa, farnam88180, fary, farzane.rsh, fateme., fatemehirooni, fatima64, Fereshte Farari, fleur, free_girl, galadril3, ghazal p, ghorbani, ghorob89, golchaghe, goli21, googoosh z, H@D@F, hala, hana_m, Haniii9396, hanye, harimeshgh, haveking, hediyeh_b, hesaneh, homa41, hooramohebtash, id001370, ili mah, Immortal Girl, ir2012, Irana.Arian, iryane, j.ghanavizi, khademre, kiana61, kimi-vorojak, kiumars, ladan93, layahashemi, leila93, leilaadel, leila_f, leona, leyla71, lightblack, liuana, love is.., m.diamond.s, m.nafas, m0zhdeh, mahana1, mahboub215, mahdieh...., Mahdis @69, mahnaz_21, mahsa qw, MAHSA-O, mahsa.h.i, mahsa///, mahsa1490, mahsa_128, mahtab10, mahya1995, malihe f, Maman fariba, manemah, mani1384, mania noonooiy, mania-h, mansoure, mansuri, Mantral, marale, MARDE_TANHA, MaRyAm.PaRiZaD, maryama1992a, maryiana, matin_a, mery1356, MINA JOOJOO, mina khanom, Mina khanum, mina68, mina87, mishapasha, m_ezraeil_m, m_reisie, nafas44, nafas_14, nanazgirl, nargeskooshoolo, nasim j, nasr!n, nedaj, neg neg, negar*pb, niayesh00, niayesh_s.s, nikoo 123, Nili2013, nini84, ninio, nlp16001, noirsa, Noushiiin, nrezaii, only GOD, ordibehesht91, padideh_hs, pakdel, paniza321, paniz_g66, panteha, parmis86, Peart, raana76, rad gitter, raha-, raha-98, rahgozar76, rainy_10, ramou2030, Rehi 76, renia 11, Reza, reza635, reza9000, Rha.sh, Ritzy, roshan*, roya1365, Rozela, --»ROZ!i«--, s.invisible, s0ogand, sadaf khanom, sadaf.sh, sahar_268, sahra4370, saktin, samandf, samir, sam_2012, sanamhapoo, Sanaz1370, sara zni, sara.R, sarah.sh, sare.70, satitalk, sazin513, sedena, sefid65, Sepideh2, serentipiti, SETARE SOHEYL, setare-75, setayesh1363, SHADI 73, shahrzad64, shamim goli, shamsa 51, shayesteh 96, shiny star1, SHKH1371, shooma, simaN, sipa, skyasal, sogand.75, sogand.m, sogand_ataash, sogolmehrabon, somy_kh, sotazi, ssssoha, sungold, syhbyt, T.KHD, tania_7, Termeh1, toska, UnKnOwN_Sh, V!olet, V.i.d.a, vam-girl, vampire123, wildfire14, XtavanaX, Y@Li-Jj, yas khis, yasaman20, yasesabs, yasii bano, yjdj, you &i, yutabahoora, zahra.1390, Zahra_niki, ZAl-l2A, zeinab75, zibahp, ziglernata, zizi.m, |SarA_S|, |YaSsiii|, ~Ani Joon~, ~elin~, ~nas!m~, ~Ordibeheshti~, ~parinaz~, ~SariR~, ~star hani~, ×parisa77×, нαηιγε, ЯЭ乙νДИ, آتری, آرزوي كوچك, آرنیکا, آستاره, آمستريدا, آوان, اب و اتش, ارزو :), ارمغان شادی, اسماء کرمی پور, افسانه1362, النار, اولین ستاره, بازیگوش, بهارجون, بی بی گل, تابتا, ترنج خاتون, ترنم22, تنها..., حاجی بلا, حریم, حسین زاده حسینی, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانم فسقلی, خیر ندیده, دلارام20, رهان, رژلب, ریحون, زوها, سارا18, سارینا گلی, سامانگار, ستاره کویر, سپيده خوب, سپیدوسیاه, سکوت من, شارمیتا, شاه ماهی, شاپررک, شاپرک13, شرقي, شهرزاد ن, شورم, شیما 12, عمه خانم, غزال آریا, غزال- ارشیا, فاطمه76, فرح77, فرحناز65, فرشا, لمیس20, لی لی تنها, لیلا ص, مدار2, مریمی__, مسافرمرگ, ملـــــیکا جون, منا64, مهرآذین, مهرناز69, نسيا, نصرا..., نوشین00, نگین فرجام, نیکا83, هانی سالی, وندا مهران, پارمیتا, پونام, چلیپا, کاش بتوونم, گرگ بلا, گنجیشک, یاس طاهری, یاسی وثوقی, یـاس, یواش, ღdokhtar royaiiღ, ღღ Parisa ღღ, ♣ tiam ♣, ♥LIP$TICK♥, ×mahla.r:.:, 。 sIrVαT 。
قدیمی ۱۹ شهريور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ قبل از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
مدیر بخش کتاب

asal_cheshmak آواتار ها

پست بسیار مفید  +49 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fatemeh75 نمایش پست ها
خسته نباشی عزیزم
اینجا نباید پست بدین!
asal_cheshmak آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
* sogand 21 *, ***Roksana***, *bi gharar*, *Lilia*, *niki, *shima*, *~aida bala~*, *~MoonGirl~*, *~SETAREH~*, +Neda+, .:!Tar:., .:haniyeh:., .MOHABBAT., :.☆پریس.☆PardiS, alireza999, anastasia2, aramis 2, asalie, ashk eshgh, aurora15, azaliya, BaharәH, baran 73, behnazhmz, bittersweet, blacke moan, Dadashe, dara77, darya..., Elahe~M~, elena71987, enriqoe, fariba_hed, farvar1376, fatemehirooni, fatima64, ghazal p, hediyeh_b, homa41, ili mah, Irana.Arian, leila_f, lightblack, liuana, m.nafas, m0zhdeh, mania-h, MARDE_TANHA, MaRyAm.PaRiZaD, Melina9390, mina khanom, mina68, mina87, nafas_14, negar*pb, only GOD, pakdel, paniz_g66, panteha, rad gitter, raha-, rainy_10, Rehi 76, Reza, samandf, sam_2012, sara zni, sheida_953, SHKH1371, ~sky angel~, sotazi, ssssoha, Termeh1, UnKnOwN_Sh, V.i.d.a, vam-girl, yas khis, yasaman20, ~Magic Life~, ~parinaz~, ~SariR~, ~star hani~, ×parisa77×, нαηιγε, آمستريدا, اب و اتش, ارزو :), بهارجون, بی بی گل, ترنج خاتون, تنها..., حاجی بلا, حنانه 14 ساله, سارا18, ستاره ارزو, سپيده خوب, سپیدوسیاه, شاپررک, شهرزاد ن, غزال آریا, فرشا, لی لی تنها, نسيا, نیکا83, پارمیتا, پونام, یـاس, یواش
قدیمی ۱۹ شهريور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ قبل از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
مدیر بخش کتاب

asal_cheshmak آواتار ها

پست بسیار مفید  +45 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fozol نمایش پست ها
خسته نباشی
یعنی چی ؟!؟!؟! پست بالایی رو نخوندین؟؟؟؟

اینجا نباید پست بدین!
asal_cheshmak آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
* mary *, * sogand 21 *, ***Roksana***, *bi gharar*, *Lilia*, *niki, *Poolstar*, *shima*, *~aida bala~*, *~MoonGirl~*, *~SETAREH~*, +Neda+, .:!Tar:., .:haniyeh:., .MOHABBAT., :.☆پریس.☆PardiS, abnos, alireza999, anastasia2, angry girl, aramis 2, asalie, aseman91, ashk eshgh, aurora15, azaliya, b3666, BaharәH, baran 73, baran501, baroon14, behnazhmz, blacke moan, bof4, Dadashe, dara77, darya..., Digital Boy, Elahe~M~, elena71987, enriqoe, farnam88180, fatemehirooni, fatima64, ghazal p, H*@*D*I*S, H@D@F, hadis hastie, hediyeh_b, ili mah, Irana.Arian, kfdh, khatereh14, leila_f, lightblack, liuana, m.nafas, m0zhdeh, Maman fariba, mania-h, Mantral, MARDE_TANHA, MaRyAm.PaRiZaD, meli77, Melina9390, mina khanom, mina68, mina87, nafas_14, nargeskooshoolo, negar*pb, only GOD, pakdel, paniz_g66, panteha, rad gitter, raha-, rainy_10, Rehi 76, Reza, sadaf khanom, samandf, sam_2012, satitalk, sefid65, serentipiti, setayesh1363, SHADI 73, SHKH1371, ~sky angel~, Sorpot, sotazi, ssssoha, Termeh1, UnKnOwN_Sh, V.i.d.a, vam-girl, vorooojak77, yas khis, zeinab75, ~Magic Life~, ~nas!m~, ~parinaz~, ~SariR~, ~star hani~, ×parisa77×, нαηιγε, اب و اتش, ارزو :), بهارجون, بی بی گل, ترنج خاتون, تنها..., حریم, حنانه 14 ساله, زهره عشقی, سارا18, سپيده خوب, سپیدوسیاه, شاپررک, شهرزاد ن, غزال آریا, فرشا, لی لی تنها, نسيا, نیکا83, پارمیتا, پونام, چلیپا, یاسی وثوقی, یـاس, یواش, ✖AЯaற♀s✖

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش