ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان بیزار | mehrnaz.19 کاربر انجمن

alis

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از بین رمانای من کدوم موضوعشو دوست داشتین و کدوم بهتر بودم تو نوشتنش؟

رأی دهندگان
57. نظرسنجی بسته شده است.
  • نهال زندگی

8 14.04%
  • حسرت ابدی

11 19.30%
  • زیر سقف زندگی

12 21.05%
  • بیزار

39 68.42%
  • مرلین

11 19.30%
  • خیابانی به نام ترس

3 5.26%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. Top | #1

Banned

میانگین پست در روز
    2.37
    تشکر از کاربر
    11,441
    تشکر شده 76,683 در 4,886 پست
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

پیش فرض رمان بیزار | mehrnaz.19 کاربر انجمن

رمان به درخواست نویسنده حذف شد !

سلام سلام
    ما آمدیم.
    هر کدوم از رمانام یه رنگی داره اینو زدیم تو آبی سومین رمانم تو سایتِ در اصل چهارمی که یکیشو ادامه نمیدم
    البته فعلا
    اولیش که نهالِ زندگی بود که تمومید دومیشم که حسرتِ ابدیِ داره میتایپه سومیشم اینه میخواد شروع شه البته نه فعلا
    میزاریم یه چند روز دیگه.
    خیلی دوست دارم که تو این یکی کنارم باشین
    نقد خیلی دوست دارم مخصوصا هر چی بیشتر ایرادامو بگین بیشتر دوز دالم.
    بیخیالِ این حرفا میریم سرِ معرفی.
    خلاصه:داستان دختری به نامِ الیکاس که تو بچگی سرِ راه گذاشته شده از دستِ روزِگار این و یه خانواده بسی خلاف کار برمیدارن. که باعث میشه الیکا توی نوزده سالگی یه پا جیب بر خفن باشه اینا رو داشتین؟ اینا میره تا وقتی که با کسی به اسمِ فرهود آشنا میشه غافل از اینکه....
    قرارِ همشو بگم؟ نه دیگه باهام باشین همشو بخونین مطمئن باشین پشیمون نمیشین (اعتماد به نفسِ)
    خب شخصیتا که معرفی شد نشد؟
    بگم؟ بگم؟
    باشه میگم چرا میزنی؟
    شخصیتها: الیکا 19 ساله از تهران
    فرهود 28 سالِ از هر جا که دلت بخودا (طهران)
    نویسندش: منه منه کله گنده
    ژانر: پلیسی طنز و البته صد البته عاشقونه.
    من کلا غیر عاشقونه نمینویسم دنبالش نگرد کمی هم اجتماعات توش قاطی شدهبیاین مثبت تشکر بدین که من از شنبه شروعش کنم
    من انقده بشه خوبیم........ مطمئن باشین تا آخرین لحظه کتاب به حرفتون گوش میدم فقط منتظر نقد باشین.
    با تشکر از سارای عزیز (ساحلی) که توی ویرایش این کتاب کمکم میکنه.
    اینم جلد که طراحای سایت زحتشو کشیده. من جلدم یهو غیب شد کوچیکشو داشتم به اندازه ی اصلی برگردوندم شد این

خب من رفتم.
    تا درودی دیگر بدرود

کپی برداری تنها با کسبِ اجازه از نویسنده ممکن است.
    و البته ذکر منبع

ویرایش توسط ~mehrnaz~ : 1391,08,02 در ساعت ساعت : 13:36

2. 258 کاربر از پست مهرناز احمدی تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $*~fire~*$ , "غریبه آشنا" , * حدیث * , **parya** , *Fatemeh.K* , *kolaleh* , *NaZ@NiN.B* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , - heDeh - , -Niloufar- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...Marjan , .Mar.Yam. , .MOHABBAT. , .Night star. , /قاصدک/ , 021girl , ==== , adamak.68a , Altin ay , amane & mamati , Anahita.s , ANNE , Anolin , aram-anid , ariana*dreams , Arrosha , asal-1412 , ashoka , asoodeh , atena_a , ATISH68 , azam 24 , azarsana , بــــانــــو , behnazhmz , bikari , blub2000 , bof4 , breathe , D0nya , darya 7 , Deldel , deragun , Doni.M , down13 , ELAHE_E , elanaz44 , elena_1989 , elham56 , elianoos , enm1387 , erwin , faezeh88 , faryad(sf) , feedback , Feloor , H*@*D*I*S , hadis00 , hala , hanayi , Haniday , haveking , hediyeh_b , Honey.R , icegirl_90 , ili mah , joana , khiyal99 , kiana61 , korda , L!nA , lale joon , lalehjoon , leila_f , libra272 , lili_2sara , Lioda , m0zhdeh , Mahdie_hs , mahdiye21 , mahtab888871 , mAhTa_sAsI , makhmal_66 , mansoure , maryammoayedi , mehrsaa , melani* , mina naz , mina68 , mina87 , mishapasha , miss pink , Miss.Mania , mobina , monik , moon shine , moonila , n@sim , n@st@r@n-gh , Nahid72 , Nashenase tanha , Nasim.At , nasimrahi , nbanoo , niayesh_s.s , night_girl , ninio , nlp16001 , nojan , nour , only GOD , PAEEZ70 , pain , pari1990 , parisaparisa , parmis86 , Parya.G , pegah.a , perijooon , Persia Miss , raha- , ramesh20 , ratanaz , Rez1_ds , reza9000 , rezno , roya1365 , saadat2000 , saharmn , sahar_268 , sahar_love , saktin , samangul , sana1994 , sanaz_ , sara parvizi , sara.HB , sara51 , sasa75 , SECoND*PLANeT , Shabah eshg , shadi.A , shadow_das , shafagh 69 , shaghayegh69 , shahtut , sharareh28 , ~sky angel~ , somy_kh , SoN!A , sorme* , sotazi , Souci , Star_69 , sydney , tatar1 , Tifani Jon , Titania1273 , tondar1365 , touska , unichorn , UnKnOwN_Sh , valan , valehe , vampire_undead , yalda jo0n , yas6662 , yasamin_34 , zeinab75 , zina , |SarA_S| , ~ kamelia ~ , ~*~havva~*~ , ~Gisoyeshab~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~parinaz~ , ~SariR~ , ~Sepideh_farhadi~ , ~shahrivar~ , ~شب خیس~ , آونــــد , °SetareH° , ×sepidar× , нαηιγε , آیتای , اتل و متل , ارزو. , باران بانو , بازیگوش , بلفى , بلور , بهارجون , بهبهو , بي بي فري , بیسان تیته , ترنج خاتون , تنها... , تیزفهم , حديث. , حنیفا58 , خوشگلم من , خیر ندیده , دیبا کیان , رخساره2012 , رز آبی , رضاره , روح سرگردون , ساحلی , سافانا , ساکتین , سرای بانو , سرتق , سپیدوسیاه , سپیدک , شرقي , شهرزاد ن , عاشق رمان خواند , فاطمه.س , فانتین , فرنوش عاشق , كيم كيميا , لیلاحمیده , لیلین , م.نوری , محسن , مدار2 , مرجان55 , مهرآذین , مهساخوشگله , مهستی , مژگان بانو , نامی , نسيا , نيوشا.د , نگاه روشن , نیکا83 , هستی من , هفت مقدس... , والا , وندا مهران , پارمیداا , پرواس , پونام , چپ دست , چیستا8 , کیانا شیطون , یاسمین.م , یـاس , یواش , Ⓕⓐⓣⓘⓜⓐ , ×mahla.r:.: