آپلود سنتر
ابزار
دانلود رمان
تبلیغات
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 5 از 95 نخستنخست 123456789153055 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 944
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از دیگران
    786
    تشکر شده 166 در 21 پست

شیوه ی به تصویر کشیدن رابطه ات برام خیلی ارزش داره...
    خیلی لذت بردم که بهونه های مسخره جور نکردی واسه هم خونه شدن این دو تا و این که پای عشق و عاشقی وسط نیست...
    این جا پای جذابیت ها و یه جور بازی وسطه...که نمیدونم قراره به کجا بکشه.
    خوشم میاد که نوشین واقفه به احساساتش و این که اگه بازی ای هم می کنه(بر خلاف اگه دروغ نگم نصف بیشتر رمان هائی که توی این سایت خوندم)نمیذاره به پای نجابتش و نمیدونم از این دست شعارهای تکراری و به قول خودت از اون شخصیت ها نیس که بر خلاف همه ی آدم های دورش خیلی متفاوت باشه،تو دسترس نبودن نوشین شعار نیس،بازیشه و من اینو دوس دارم...
    کلا قصه ات تا این جا خیلی شعاری نبوده و من اینو خیلی بی نهایت دوس دارم...هرچند که شخصیت مهرنوش برای من هنوز خیلی ناشناخته اس و منتظرم گره های شخصیتش باز بشه تا بفهمم چی به چی ِ.
    و این که این پرفکت نبودن ِ شخصیت مهرنوش(نه نوشین) رو هم جای نقاط خیلی مثبت شخصیتش میدونم،این که جذابیت های احسان رو نمیتونه نادیده بگیره و این که شخصیت خودش گاهی وسط شخصیت نوشین سرک می کشه...مثل جواب های بی اختیارش از سر حرص یا محبت یا ...یعنی به کل اون جمله هائی که از دهنش می پره مال مهرنوشه و نه نوشین
    در مورد احسان هم میتونم بگم از رک بودنش خوشم میاد،به خصوص اون بخش هائی که می گه چرا خودت رو گول میزنی و هدف اگه نه همه،ولی خیلی پسرها همینه و این جور بحث ها،(هر چند که بحث یکم به قضاوت نشسته بود،چون من این موضوع رو سوءاستفاده نمیدونم،این یه نیازه توی رابطه،مثل نیاز به صداقت،به تعهد به خیلی چیزهای دیگه و اگه طرفین بهش راضی باشن سوءاستفاده نیست،کاری ندارم که حالا این جا کی پای دین رو وسط می کشه اگه به دینه از همون اولش همه چی غلطه،اگه نیستم من این حق رو میذم به یه پسر که همچین طلبی رو داشته باشه البته نه که دور بزنه،این که رک بگه،درست مثل احسان،) من در کل از پسرهای خیلی رک،آدم های خیلی رک خوشم میاد،آدم هائی که مستقیم میرن سر اصل موضوعی که هدفشونه و آدم رو وارد حاشیه ها نمی کنن تا بعد به اصل موضوع بپردازن،تکلیفم با این جور آدم ها مشخص تره،واسه همینم ترجیح میدم داستانی که می خونم آدم هاش سر خودشون کلاه نذارن،نمیدونم از این دست داستان ها که پسره تا دلت بخواد شیطونه و بعد یه دختر آفتاب مهتاب ندیده که با هیچ کس نبوده و از قضا تحت شرایطی باهاش کل کل می کنه و دوست دخترش میشه در حالی که توی هر خط داستان هی خودش و مارو سر کار میذاره که نمیدونم پاکه و اهل این حرف ها نیست،و بعد هم برای خاطر عشق وا میده،خوشحالم که داستانت از این دست نیست،نمیگم مهرنوش و حتی نوشین ساخته شده توسط اون بی بند و باره،فقط میدونم که صادقه،خیلی صادق اگه نه با احسان،با من خواننده صادقه و من اینو خیلی خیلی دوست دارم.
    شخصیت احسان تا این جا خیلی خوب بوده،یه نمونه ی موفق از پسرهائی که من بی اندازه کنارم دیدمشون...کسی که تنوع طلب ِ ولی در عین حال این تنوع طلبی نیاز به یه همراهو واسش بر طرف نکرده و بازی با نوشین براش میشه یه نقطه،و من عاشق نقطه هام چون قبل و بعد دارن،چون نقطه میشه یه جائی تو تجربه هات که فراموش نمیشه و اثر پررنگی میذاره رو اونی که بعدش میشیم هرچند دست احسان هم خیلی باز نیست هنوز و من نمیدونم چه جور آدمی ِ در کل و منتظرم بخش های دیگه شخصیتش رو ببینم تا بتونم تصویر و احساس روشن تری ازش داشته باشم...
    نمیدونم قصدت برای ادامه ی داستانت چی ِ،اما خیلی دوس دارم در کنار هدف نهائی داستانت ارتباط این دو تا آدم چیز تازه ای برای گفته شدن داشته باشه
    مشتاقانه منتظر ادامه ی داستانت هستم
    + از تیکه کلام ها و دیالوگ ها ومسیرشون خیلی لذت میبرم،ازشون به جا استفاده می کنی و احساسات درونی اون شخصی که داره می گه رو خوب نمایش میدی...
    بهشت اون جائی نیست که توش همه چیز خوبه،همه چیز عالیه
    بهشت اون جائیه که ما توش خوبیم.

2. 9 کاربر از پست کفش دوزک تشکر کرده اند .

3. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از دیگران
    786
    تشکر شده 166 در 21 پست

دنیا که می گه ارزش،من میگم ارزش آدم ها وقتی ِ که توش فرصت شناخت همو پیدا کنن،وقتی که بعد از شناخت نقات قوت طرف مقابل رو بشناسن و ازش لذت ببرن و این شناخت در نهایت منجر میشه به ارزش و احترام.
    احسان شناخت چندانی از نوشین نداره،جذابیت های و بازی اونو دیده،و نوشین هم چون پای دلش سسته و البته بیشتر از اون کارش پیش احسان گیره مقاومت هاش بیشتر یه جور ناز کردن به نظر میاد تا مخالفت واقعی...
    نتیجه اش هم اونی میشه که تو مطب شد،وگرنه با شناختی که از مردها دارم با اطمینان میتونم بگم یه مخالفت واقعی رو خیلی خوب تشخیص میدن و خودشون رو جمع می کنن حداقل تو اون برهه ی زمانی،اگه دیدن جا داره و اگه از این دست پسرهائی باشن که شخصیت اجتماعیشون کاکل شکل نگرفته جد می کنن مخ دختره رو بزنن،با نزدیکی های عاطفی،حمایتی که وابستگی و دلبستگی بیاره،اما اگه شخصیت اجتماعیش کامل باشه،نه قطعی رو میگیره و بی خیال میشه،این جا نوشین نه قطعی نداده،و گرنه دیدیم که تو یه قسمت وقتی احسان حس میکنه مخالفت واقعی کاملا پا پس می کشه و بی خیال وسوسه اش میشه.
    در کل ارزش گذاری به یه نفر به خیلی چیزها نیازمنده،زمان،شیوه ی رفتار خود ما،شرایط و هیستوری خودمون و اون آدم،علت ارتباط ما با اون آدم و خیلی چیزهای دیگه...نمیشه گفت اگه یه پسری یه جائی بی ارزش رفتار می کنه،یعنی کلا آره...باید دید چه اتفاقی افتاده
    هرچند من هنوز احسان رو کامل نمیشناسم و نمیتونم بگم چه آدمی ِ...اما این برام مسلمه که ارزش ها توی یه رابطه کاملا دو طرفه است،و اگه ما ارزشی رو از کسی طلب می کنیم کاملا بستگی داره به این که چه جوری رفتار می کنیم...

4. 9 کاربر از پست کفش دوزک تشکر کرده اند .

5. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از دیگران
    8,127
    تشکر شده 284 در 51 پست

عزیزم داستانت خیلی متفاوت و زیباست هر چند تا الآن پر از رمز و راز و ابهام هست که فکر می کنم کم کم وقتشه ابهامات رو در مورد زندگی و ماموریت مهرنوش روشن کنی
    به نظر من اگه خواننده کمی از تآثیر احسان بر زندگی مهرنوش رو بدونه بهتر با احساسات مهرنوش کنار می یاد.
    خسته نباشی خانوم!!!

6. 6 کاربر از پست drm.gholami تشکر کرده اند .

7. Top | #44

عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    0.98
    تشکر از دیگران
    9,561
    تشکر شده 8,709 در 1,246 پست

اخ اخ من عاشق این احسان شدمابا اینکه هنوز قسمت پلیسی ماجرا مشخص نشده اما حس میکنم احسان باهوش تر از این حرفاس.انگار اونم واسه نوشین نقشه داره.یجورایی دوتاشون انگار دارن نقش بازی میکنن.وگرنه احسان از اونا نیس که با کسی همخونه بشهدر ضمن مهتاب جون پارتنر سیاه چندشهمن انقد عاشق این جذابیت داستان شدم که واسه اولین بار لینک یه رمان رو تو امضام گذاشتماز بیان واقعیت های جامعه و بی پروایی نوشتنت لذت میبرم عجیییب

8. 9 کاربر از پست مرجان بانو24*12 تشکر کرده اند .

9. Top | #45

عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    0.98
    تشکر از دیگران
    9,561
    تشکر شده 8,709 در 1,246 پست

فقط همینجوری تند بذار که کشش و جذابیت داستانو بیشتر میکنه

10. 3 کاربر از پست مرجان بانو24*12 تشکر کرده اند .

11. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر خودمونی
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از دیگران
    7,149
    تشکر شده 2,063 در 193 پست

من یه چند تا چیز کوچیک بگم که شاید خیلی هم نقد نباشه اما ...
    اولا از نظر من احسان اصلا هوس باز نیست یه دقیقه همه باورهای سنتی ذهنیتون رو بذارید کنار و منطقی به ماجرا نگاه کنید میبینید که نیست احسان یه ادمه مثل همه ادما (گفتم ادما نه مردا چون از نظر علمی هم بخوایم نگاه کنیم زن از هوس پرتر از مرده) از یه طرف دلش کاروانسرا نیست که هر روز عاشق یکی بشه وممکنه مدتها طول بکشه و مورد مناسبش رو پیدا کنه و از یه طرف ممکنه به ادمایی از جنس مخالفش کشش بدنی پیدا کنه نه احساسی که طرف هم مایل باشه چرا نبایدباهاش باشه حالا این بودن و خوابیدن ممکنه یه شب باشه ممکنه ادامه دار بشه و اونو درگیر احساساتش کنه یا اصلا نکنه....
    من ازت مهتابجون ممنونم که حداقل به من خواننده نشون دادی من یه ادم عجیب و غریب نبودم دخترای نسل ما یکسایی مثل نوشینن با درجه غلظت متفاوت نه دخترای افتاب مهتاب ندیده تو رمانا.....
    در ضمن من که امتحان نکردم اما میگن اگه یه بار با سیاها بری دیگه بر نمیگردی ...
    انسانیت ، مهربانیست ، نماز و دعا و روزه ندارد. انسانیت گاهی یک لبخند است که به کودک غمگینی هدیه می کنید.

" احمد شاملو "

12. 6 کاربر از پست مارمارا تشکر کرده اند .

13. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از دیگران
    368
    تشکر شده 176 در 42 پست

به نظرم نوشین باید یکم زرنگ تر باشه......و برای اینکه اعتماد احسان و جلب کنه تا بتونه راحت تر باشه باید شیوه رفتارشو عوض کنه.....

14. 3 کاربر از پست ayri تشکر کرده اند .

15. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر متوسط
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از دیگران
    18,898
    تشکر شده 1,428 در 329 پست
    حالت من
    Asabani

سلام دوست خوبم واقعا خوشحالم که واسه همخونه شدن این دوتا دوباره بهانه های تکراری داستانهای قبل را نیاوردی و خوشحالترم که فوری واسه راحت شدن از برخوردهای احتمالی همون اول عقد وصیغه و این چیزها را علم نکردی و واقعا ممنونم که نشون دادی گاهی در عین نیاز و خواستن وترس و زن بودن میشه خودت را نگه داشت و به شیوه یک زن مردانه رفتار کرد خیلی واسه فهمیدن داستانت هیجان دارم کاش زود زود بذاری مثل دیشب اخه من تا 15 و16 شهریور بیشتر نمیتونم بیام شاید یکم اونورتر ولی دلم میخواهد حداقل رمانت تا یکجاهایی پیش رفته باشه تا منم راحتتر بتونم ازش دل بکنم ممنون واسه ارزشی که واسه خواننده ها ت در نظر میگیری دوست دارم و طبق معمول زود بذار
    دل الزا یمر نمیگیرد ادمها بفهمید

16. 3 کاربر از پست شروع تشکر کرده اند .

17. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از دیگران
    158
    تشکر شده 10 در 3 پست

سلام تبریک برای رمان قشنگت
    نقدا رو نخوندم برای همین ممکنه نقدم تکراری باشه شما ببخش
    طرز نوشتنت رو خیلی دوس دارم توصیفات خیلی کاملن به نظرم علتش قوه تخیل بالایی که داری چون تا نتونی این صحنه ها رو کامل تو ذهنت تصور کنی نمیتونی انقدر با جزییات بنویسیشون ، جمله هات قشنگن و جدید ، تقلیدی از هیچ رمانی نیست ، تو جمله بندی خودت رو داری ، خاص مینویسی انقدر که با وجود این همه رمان تو ذهن میمونی
    ولی من موضوع رمانت رو دوس ندارم هر چند صداقتت و جسارتت رو تحسین میکنم و موافق این نیستم که نویسنده ها تو رمانشون منکر روابط جنسی بشن و کلا نادیدش بگیرن ولی موافق هم نیستم که بیان یه رمان در موردش بنویسن یا این که این قضیه رو بیش از حد بازش کنن
    بعضی وقتا حین خوندن رمانت با خودم میگم کاش همچین قلمی یه موضوع پخته تر رو به تصویر میکشید ، یه معضل بزرگتر رو...
    البته بقیه رماناتو نخوندم شاید یکی دیگشون اونی باشه که من دوس دارم
    به هر حال انقدر قلمت رو دوس دارم که رمانت رو یکی از بهترینا میشناسم
    فقط یه چیزی در مورد داستان ، فکر نمیکنم دو نفری که با هم همخونه شدن همه درگیری هاشون محدود به درگیری های جسمیشون باشه مطمئنن عقایدشون و فرهنگشون و باوراشون هم با هم فرق میکنه منظورم چیزی فراتر از تفاوت عادتاشونه
    به نظرم داستان کمی خسته کننده و تکراری میشه اگه همش بخوای از روابط جنسیشون بنویسی
    و به نظرم کمی تو جریان داستان عجله کردی اون دو ماهی که گذشت و چیزی ازش ننوشتی شده یه سوال...
    و کمی قضیه رو غیر قابل باور کرده البته من ویرایش هاتو نخوندم شاید جدیدا بهش اضافه کردی و من نخوندم ، اصولا تو بازخونی پستای ادیت شده تنبلم

ببخش اگه نقدم رو رک گفتم ، خسته نباشی و ممنون واسه همه پست هات
    اوتارات هم خیلی قشنگن

18. 4 کاربر از پست Havin! تشکر کرده اند .

19. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    1.87
    تشکر از دیگران
    5,902
    تشکر شده 109,702 در 1,455 پست
    حالت من
    Akhmoo

من یه سوال د ارم
    براچی زیره 18 نخونن؟
    دختر دایی من15 سالشه می خونه
    خودشم به من این رمان و پیشنهاد داد که بخونم
    ولی من هنوز نفهمیدم چرا زیر 18 توصیه نمیشه
    من برگشتم
    ولی این بار فرق داره
    اومدم با یه دید دیگه با یه فکر دیگه با یه سلیقه ی دیگه
    اگه دنبال واقعیتی اگه دنبال چندتا آدم مثل خودتی اگه دنبال آدم های خاکستری هستی با زندگی های واقعی
    ابران دخت من رو همراهی کنید
    همراهیم کنید با
    من همسر دوم بودم...
    http://www.forum.98ia.com/t1218959.html

20. 2 کاربر از پست shadab70 تشکر کرده اند .

صفحه 5 از 95 نخستنخست 123456789153055 ... آخرینآخرین