ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
آموزش برنز کردن پوست با آفتاب ( تجربیات شخصی )
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
  1. Top | #1

کاربر فعال معرفی و نقد کتاب

میانگین پست در روز
    1.94
    تشکر از کاربر
    64,432
    تشکر شده 69,453 در 6,015 پست
    اندازه فونت

پیش فرض آموزش برنز کردن پوست با آفتاب ( تجربیات شخصی )

سلام
    از خط ست کردن لباس و کیف و کفش اومدیم بیرون ، میریم سراغ برنز کردن بدن اونم با آفتاب طبیعی .. نه سولار و اتو برنز

هنوز تابستون و افتاب خوبش تموم نشده و وقت برای این کار هست ..
    تو اکثر شهرهای بزرگ ، استخرهای روباز مخصوص خانومها هست که جایی برای آفتاب گرفتن هم دارن .. اگر هم نیست .. میتونید از حیاط خونه یا تراس استفاده کنید .. به شرطی که از ساختمونهای اطراف دید نداشته باشه

وسایل مورد نیاز : یه زیر انداز .. روغن مخصوص ... اسپری یا لوسیون بعد از آفتاب ... یه کلاه لبه دار یا عینک افتابی .. اسپری اب پاش ... و آب و یخ و نوشابه برای این که حوصله تون سر نره و موسقی

خب یکی یکی همه رو توضیح میدم .. مارک های مختلفی الان تو بازار هست برای برنز کردن بدن ، با تم رنگ های متفاوت .. باید ببینید چه رنگی رو میپسندید و دقت کنید که بهتون بیاد .. قراره خوشگل بشیم نه زشت
    من از مارکی که خودم استفاده کردم مینویسم .. مارک garni که ایتالیایی هست و قیمتش هم 18 هزار تومنه ..
    برای کسایی که میخوان به تدریج و کم کم برنز کنن و خیلی هم دوست ندارن تیره بشن .. بهتره از اسپری برنز آلوئه ورا استفاده کنن .. هم برای پوست مناسبه و هم نمیذاره خیلی تغییر رنگ بده پوست ..

رنگ بعدی ، برنز مسی هست .. میزان اثر بخشی سریعی داره .. یعنی با 4 جلسه آفتاب گرفتن و استفاده از این اسپری کاملا پوست تغییر رنگ میده و تیره میشه .. رنگ مسی

من به شخصه این رنگ رو دوست ندارم .. به هرکسی هم نمیاد .. ولی خب سریع عمل میکنه ..

رنگ بعدی که من هم استفاده کردم و صد در صد راضی هستم ..برنز طلایی هست .. رنگدونه های طلایی داخلش داره .. پوست رو خوشرنگ میکنه و اثر بخشیش هم مناسبه .. میتونید مطمئن باشید رنگ قشنگی ایجاد میکنه

توضیحات کلی رو بعد عکسها میدم حتما

یه رنگ دیگه هم هست ، مخصوص کسایی که میخوان یه کم عجیب غریب بشه رنگشون .. برنز هویجی ..
    تم نارنجی به پوست میده .. خیلی هم سریع اثر میکنه

عصاره هویج داره .. کلا بعضی ها هویج رو اب میگیرن .. با خودشون میارن و از اب هویج به جای روغن استفاده میکنن .. کثیف کاری زیاد داره .. ولی خب رنگ دهیش بالاست .. من خوشم نمیاد نارنجی بشم

رنگ اخری که طفردار هم زیاد داره ولی عکسش رو پیدا نکردم برنز شکلاتی هست ..
    دقیق رنگ شکلات سوخته میشید به هیچوجه به همه نمیاد .. خیلی تیره س و البته یه جورایی ذهنیت بدی رو ایجاد میکنه این رنگ ولی به سرعت به پوست رنگ میده ..

گارنی یه اسپری دیگه هم داره برای کسایی که میخوان در اسرع وقت تیره بشن .. این دوبل کار میکنه

به نوبت از هر دو اسپری استفاده میکنید و میتونید مطمئن باشید تو کمترین زمان رنگتون تیره میشه

خب حالا بریم سراغ نکات اساسی .. با دقت بخونید ..
    اگه دفعه ی اوله میخوایید برنز کنید حواستون باشه .. تو هر جلسه بیشتر از دو ساعت زیر آفتاب نباشید .. خطرناکه و پوست رو هم خراب میکنه .. این دو ساعت هم کار داره .. اول ببنید درجه آفتاب شهر شما چطوره .. مثلا شیراز .. اگه یک ساعت هم تو آفتاب بخوابی بدون روغن حتی رنگ میگیری .. چون آفتاب به شدت داغ و سوزاننده س ..ولی یه شهری مثل مشهد اینطور نیست .. افتاب شدیده ولی داغیش به شیراز نمیرسه .. دیگه خودتون به احتساب شهر حواستون رو باید جمع کنید ...

نکته ی بعدی : پوست روی قفسه ی سینه و سر شونه ها اولین جاییه که سرخ میشه و میسوزه .. جلسه ی اول بعد چرب کردن این قسمت ها ، یه پارچه ی نخی نازک بندازید روش تا کمتر آفتاب بهش برسه ..
    اگر نمیخوایید صورتتون تغییر رنگ بده ، ضد افتاب بزنید .. یه کلاه رو سرتون بذارید که وقتی دراز میکشید روی صورت رو بپوشونه و عینک هم بزنید که چشمتون اذیت نشه ..
    پوست نباید خشک بشه .. هر چند دقیقه ، با اسپری بدن رو مرطوب کنید .. بعد که خشک شد ، دوباره با روغن چرب کنید ..
    مثلا اول به پشت میخوابید .. تمام سطح رویی بدن رو چرب کنید .. به طور کامل دراز بکشید تا چین روی پوس نیفته ..
    نیم ساعت بعد ، برگردید به شکم بخوابید .. و قسمت های پشتی بدن رو کامل چرب کنید .. اگر کسی اطرافتون هست ازش کمک بخوایید تا قسمت هایی که دستتون نمیرسه رو چرب کنه براتون ..
    بعد نیم ساعت باز یه وری بخوابید و پای زیر رو دراز کنید و پای بالا رو جمع کنید طرف شکم .. تا افتاب به قسمت های داخلی پا هم برسه ..
    این حرکات رو هر یه ربع بیست دقیقه انجام بدید تا همه جای بدن یک نواخت آفتاب بخوره ..
    بین این زمانها یه کم بلند بشید ..راه برید ..یه چیزی بخورید و بعد دوباره دراز بکشید ..
    بیشتر از دو ساعت نشه هر جلسه .. بعد که برای آخرین بار بدن رطوبتش رفت .. از لوسیون و اسپری های بعد آفتاب استفاده میکنیم تا پوست خنک بشه و التهابی ایجاد نشه ..

بعد از چند دقیقه هم دوش بگیرید و کامل روغن رو از سطح پوست بشورید

یه نکته مهم دیگه .. هیچ افتاب گرفتنی بدون سوزش پوست و سوختگی های سطحی نیست ..
    برید داروخونه و پماد کالاندولا رو تهیه کنید .. قسمت های ملتهب رو چرب کنید .. به سرعت سوزش و سوختگی رو از بین میبره ...
    این روند رو تا جایی ادامه بدید که به رنگ دلخواهتون برسید .. البته بازم حواستون به نوع آفتاب و رنگ اسپری باشه

خوشرنگ باشید نظر یادتون نره

یه چیزی یادم رفت .. خیلی ها هم قهوه رو با مقدار کمی اب رقیق میکنن و به پوست میزنن .. کار همون اسپری برنز شکلاتی رو میکنه
    و مایه دارها هم میتونن از شامپاین استفاده کنن ... سریع خوشرنگ میشن
    ویرایش توسط fatima_59 : 1391,05,28 در ساعت ساعت : 19:44
    به روز شد ...

2. Top | #2

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.39
    تشکر از کاربر
    33,567
    تشکر شده 2,284 در 778 پست
    اندازه فونت

از روغن رنز سی گل هم میتونن استفاده کنن این جدیداش که حالت طلایی اکلیلی داره . خیلی زود رنگ میگیره و خیلی خوش رنگ میشه من با دو جلسه با همین سی گل و روغن بدن فیروز که توش قهوه ریخته بودم خیلی خوش رنگ شدم.

راستی یه چیز دیگه دلستر گندم هم خیلی خوشرنگ میکنه و روغن بدن جانسون که یکی از اشناهای من استفاده کرده بود و میگف تا بهمن ماه رنگم برنزه بود. البته روغن بدن جانسون و بدون قهوه و اینا استفاده کرده بود
    کـــــــــــم بــاش
    از کم بودنت نتــــــــرس
    اونی که اگـه کم باشی ولــــــــت میکنه،
    همونه که اگه زیـــاد باشی حیفو میلت میکنه. . .

3. 11 کاربر از پست elmiraa_20 تشکر کرده اند .

4. Top | #3

کاربر فعال معرفی و نقد کتاب

میانگین پست در روز
    1.94
    تشکر از کاربر
    64,432
    تشکر شده 69,453 در 6,015 پست
    اندازه فونت

آره روغن فیروز هم خوبه .. اگر کسی نخواد هزینه ی زیادی برای روغن بده قوطی نارنجی هاش خوبه .. مخصوص ماساژ و برنز هست

5. 10 کاربر از پست fatima_59 تشکر کرده اند .

6. Top | #4

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از کاربر
    235
    تشکر شده 367 در 102 پست
    اندازه فونت

ممنون...
    گارنی بعد این گرونیا شده 25 هزار تومن
    من تم هویجش رو استفاده کردم نارنجی به اون معنا نمیشه ادم ...من که از رنگش راضی بودم
    ولی سولار رو واقعا به افتاب گرفتن ترجیح میدم
    تیر هوایی بی خطر؟!

تو آسمان را کشتی...

7. 5 کاربر از پست لی.لی تشکر کرده اند .

8. Top | #5

همراه نودهشتیا

میانگین پست در روز
    2.17
    تشکر از کاربر
    83,538
    تشکر شده 142,913 در 5,099 پست
    حالت من
    Sepasgozar
    اندازه فونت

مرسی فاطیما جان ...
    استفاده کردیم ...

افترسان مرطوب کننده و شاداب کننده استادرم ...

تسکین بخش فوری پوست های آفتاب سوخته با عملکردی دوگانه در سطح و عمق پوسته ... به طوری که در سطح التهابات رو از بین می بره و در عمق مستقیماً روی عوامل التهاب اثر می ذاره ...
    ترمیم کننده قوی پوست و محرک تولید فیبرهای الاستین و کلاژنه ...
    مرطوب کننده عمیق پوست هست ...
    نرم و لطیف کننده ی پوست به همراه ایجاد یک لایه ی براق و طلایی رنگ روی سطح بدن می شه ...
    و باعث تثبیت دوام برنزگی و شفافیت پوست می شه ...

از این افترسان بلافاصله بعد از حمام آفتاب روی پوست صورت و بدن باید استفاده بشه و پس از آن به طور روزانه مصرف بشه ...

امیدوارم این مورد به دردتون بخوره ...
    البته این افترسان، از برند معتبر استادرم هست ... و بنابراین قیمت بالا و تاثیرگذاری بالاتری داره ...
    ولی توی پست های بعدی افترسان هایی با قیمت هایی پایین تر بهتون معرفی می کنم ...

9. 8 کاربر از پست بی بی گل تشکر کرده اند .

10. Top | #6

همراه نودهشتیا

میانگین پست در روز
    2.17
    تشکر از کاربر
    83,538
    حالت من
    Sepasgozar
    اندازه فونت

بالم افترسان اوریاژ (ترمیم کننده بعد از حمام آفتاب)

• مرطوب كننده و مغذي
    • ترميم كننده و التيام بخش پوست آفتاب سوخته
    • حاوي ويتامين(E و C)، آنتی اکسیدان
    • افزايش ماندگاري برنزگي
    • با بوي مطبوع

این افترسان حاوی آب معدنی اوریاژ می باشد.

روش مصرف این محصول: بعد از حمام آفتاب، به دفعات مورد نیاز روی پوست استفاده شود.

11. 7 کاربر از پست بی بی گل تشکر کرده اند .

12. Top | #7

همراه نودهشتیا

میانگین پست در روز
    2.17
    تشکر از کاربر
    83,538
    حالت من
    Sepasgozar
    اندازه فونت

شیر برنزه کننده "لیراک"

برنزه کننده در زمان آفتاب گرفتن با spf 6 (جهت محافظت پوست در برابر اشعه خورشید)
    مرطوب کننه و ضدچروک
    پیشگیری از آفتاب سوختگی

روش مصرف: در زمان حمام آفتاب برای محافظت بیشتر روی پوست صورت و بدن استفاده شود.
    و هر 2 ساعت یکبار آن را تجدید کنید.

13. 6 کاربر از پست بی بی گل تشکر کرده اند .

14. Top | #8

همراه نودهشتیا

میانگین پست در روز
    2.17
    تشکر از کاربر
    83,538
    حالت من
    Sepasgozar
    اندازه فونت

کرم هیداتانت اینتنس "لیراک"

برنزه کننده در زمان آفتاب گرفتن و یا سولاریوم (بدون spf)
    مرطوب کننده و محافظ آب پوست
    پیشگیری از آفتاب سوختگی و بازسازی پوست

روش مصرف: در زمان آفتاب گرفتن روی پوست صورت و بدن استفاده شود.

15. 6 کاربر از پست بی بی گل تشکر کرده اند .

16. Top | #9

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از کاربر
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست
    اندازه فونت

خیلی خوب بود.نظرت راجب سی گل چیه؟؟

17. Top | #10

کاربر عادی

میانگین پست در روز