بازگشت   نودهشتیا > کتاب > رمان های کامل شده > رمان های کامل شده نوشته کاربران

تبلیغات 
عصر پادشاهان
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:
زیر 15 11 8.53%
15 تا 20 38 29.46%
20 تا 25 40 31.01%
25 تا 30 21 16.28%
بالای 30 19 14.73%
رأی دهندگان: 129. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

Museela آواتار ها

پست بسیار مفید  +275 امتیاز     
Post رمان روشنم کن | Museela کاربر انجمن

سلام دوستای خوبم
اول بگم این رمان اولین پستش رو میزاریم کی؟اهان هشتم شهریور خوبه؟؟؟
ماجراش به طور کلی شاید کمی تکراری باشه اما میدونین...بیشترش رو به خاطر دختر توی رمانمینویسم....
اینم جلد...با تشکر از کیانا شیطون عزیزم...

"دختری که هیچ کس هیچ وقت درکش نکرد...نفهمیدش...همین باعث شده همه چیزش بشه خودش و حالا که به همه جارسیده بر خلاف انتظارش باید میون اعتقادش و و کارش یکی رو انتخاب کنه...برخلاف انتظار کارش گیر کرده به یه پسر...بد ترین رقیبش...و عاشق بشه...وشکست بخوره...درنهایت بلند شه که باز پسر رو بکوبه زمین...این وسط...یه شیرین داریم....یه پسر شیرین شکلاتی به اسم پارسا که هشت سالشه..."
خواستم شما هم وجودش رو درک کنین...واسه اینکه از داستان یه پیش زمینه داشته باشین اینو به حساب مقدمه بزارین...

منتظر حمایتتون هستم...حتما بخونین...
تمام سعیم رو براش کردم...

چند جمله از جالب ترین قسمتای داستان:
"ماشین رو دم رستوران همیشگی نگه میدارم...میدونم امروزم مثل هر روز همه ی نگاها روم زومه...همه میگن دختر چادری رو چه به فراری اره چه به فراری؟این یکی از همون علت هاییه که خانوادم نسبت بهم سرد شدن...پوزخندی که همیشه مهمونه روی لب هامه بازم روی لبم میاد...سوئیچ رو برای نگهبان پرت میکنم و میرم داخل..."

اینم یه مقدمه:::
زمانی که گرفتار مردابی شوی، هرچه دست وپا بزنی، بیشتر غرقش می شوی!
حکایت دنیا، بی شباهت به مرداب نیست...!
هرچه دنبالش بدوم، دورتر و دورتر می شود
آنقدر بازی های بی انتها را درخود جای داده است که بتوانی حتی بیشتر از عمرت درگیر و مشغولش باشی!!
اما این، از هدف زیستنم به دور است..
خیلی دور
هدف من تویی...
تنها تو که گمشده ای،میان جاده های مبهم زندگانی ام
لایق عشق ورزیدن به تونیستم اما
نمیخواهم گرفتار خزان دنیا شوم...
نمیخواهم کم آورم...
نمیخواهم طعم فریب را بچشم...!
نمیخواهم غفلت، دلم را به سیاهی ها بکشاند...
مرا از سرخط، باور کن...
نگذار بیشتر از این، اسیر دوراهی های عذاب آور شوم!!
پیراهن عشقت را به من بپوشان
ودر چنگال تاریکی ها، رهایم نکن...
پناهم بده
خدایا...
نمیخواهم سهمم از تو، سکوت باشد
مرا ببین...
مرا ببین و دریاب
الهـــــــــــــــی! روشـــــــــــــنم کــــــــــــــــن...
معرفی و نقد روشنم کن
با تشکر از باران69 به خاطر بخش اصفهان...

ویرایش توسط Museela : ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۰۱:۰۶ قبل از ظهر
Museela آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
#mahnaz#, #PARDIS#, $raha$, "غریبه آشنا", (morvarid), (زلال), (فروردین), * Bita *, * حدیث *, * سعیده *, *alien*, *Fatemeh.K*, *Helia*, *Leila*, *N!LooFaR*, *SaNaY*, *shima*, *Silver Sun*, *yalda*, *yasi, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *مائده*, +Mahsa, - heDeh -, -ghazal-, ...نگین..., ..sHaMim.., .:BahaR:., .MOHABBAT., .Monire., .هازال., /قاصدک/, /لاله/, 0033, 021girl, 2rrin, 3561, 677389, 69_vafa, 72STAR, @Shytvnk@, A.M.C.R.7, aban girl, Abandokht, abby7, adamak.68a, afroodit, ahoo21, aida.r, airena, Altin ay, amorist, Anahita.s, ana_b, angelina, Anolin, anzhela, aqua, arefehjoon, arezo*, Arezoo1993, arezoo20, arman_iran, Arrosha, artii, asal naz, asal-661, asal-mzm, asalabdi, aseman_82, ashk eshgh, atieh72, atika, ATISH68, Atrisa banu, aygeen, azad_awesome, azda, bade-zemestun, bahare RE, BAHARE-R, behnaz.ashena, bella94, best in world, betiya, bikari, blub2000, bof4, breathe, Broken Angel 72, busy, Cancer, D0nya, dander1000atash, darya..., Deldel, dey-asa, dream2, ebrahimi.fari, elaheh_e, Elen, eli honey, elianoos, elnazess, eshton, euruse, fa62, fadiya, faezeh97, Farah123, fArzane.Far, fatemehjojo, fatima64, fatima_59, fatima_t24, fleur, forlorn, G!rl, gandomsa, Genesis, gezal goli, ghazal-abd, ghazalghazal, ghorob89, godness, goldoone22, goli21, golnaz78, googoosh z, gord, hadis00, hala, hamsafar tanha, hannaneh_ya66, hanye, harimeshgh, hasti 84, hediyeh_b, hermiun_0, hisss..., hoda_f1, Holooooooo, homa*, homa41, honey_x, hotsummer001, hyunah, iryane, j.ghanavizi, katy f, Khale.Ghezi, khatereh14, khatooonn, khiyal99, Kimia9675, kimiya98, kodaki, kooh sangi, L!da, ladan93, ladybarun, lalehjoon, leila.kh, leilaadel, libra272, Lida2014, lili_2sara, lover vampire, m.diamond.s, m.nafas, m0zhdeh, m@ryam_72, Mah BanU ☾, mahdi3h, mahdiar, mahdiehhjz, mahdiye21, mahpary, mahr0kh, mahtab10, mahtab888871, mAhTa_sAsI, Maman fariba, man!, Mantral, marale, MARDE_TANHA, marmar7452, maryama1992a, maryammoayedi, marzie asemani, marzie1994, maya 74, mehnoosh, melikappp, meloda, melodina, mersad20, Miley.m, min00o, MINA JOOJOO, mina*, mina68, mina87, mindrella, mishapasha, miss maryam, mohade3.74, MOHI goli, mokmor, moon shine, moonila, moon_light, MoOoOn, morteza va ati, mrkh792, my dream, m_ezraeil_m, N e G a R, n.a., N@r!na, nacm7114, nadia_gh74, naghi palang, Nahid72, najmeh15, nanazkhanoom, nane sarma, narges71, Nashenase tanha, nasimrahi, nasimsg27, nazy.r, neda joon, negar*pb, negikomando, neginra, New Age, niayesh00, niayesh_s.s, niazruby, niho, Nika61, nikoo 123, nilgon_nili, nilid312, nlp16001, NO ONE 2, no0obo0ody, noooor, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, paezzi, pakdel, pardisa 1, pari1990, paria_pari, parmis86, Parvas80, Parya.G, perijooon, pingo pingo, Raha.74, raha_210, rashno, ratanaz, RealIty, redrose_love68, reza9000, rezi_7m, roshan*, roya1365, roya62, s7453s, s?h?r, saadat2000, saba love, saba28, Saeideh_82, Sahar.ta, SahariX, sahar_love, saktin, samandf, samaneh60, samir, sana1994, sanamjooje, sania555, sara parvizi, sara-2, sara.R, sarah.sh, sarina_jo0o0on, saye joon, sayeh66, sefid65, selina63, sepeedeh, SETARE SOHEYL, sete, Shabah eshg, SHADI 73, shadi.A, shafagh 69, shahin47, sharghi, sharmin.r, SHKH1371, sibsorkhhava, silverstar, Sokout, somy_kh, sowgand, spandra, Star inferNal, Star_69, stone love, suzy, syhbyt, s_mehr, sαвα, tadaii96, tapesh, taraneh24, tata joon, themind657, tono, tornado.n, unichorn, Universe95, UnKnOwN_Sh, V!olet, valan, vanas, volcano67, ya3aman, yada, yalda7965, yaqush, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasna-f, yegane34, yjdj, zahira, Zahra_niki, zahra_sfk, Zarizar, zebelkhan, zeinab75, ziba22, ziiiziii13, zizijooon, zoooom, zy_jahromi, Z_M267, ~ nikoO ~, ~anahita~, ~B@H@R~, ~Magic Life~, ~mahdis~, ~pArnYa~, ~SAREH~, ~Y a S n A~, «zahra», ®€¥#@n€#, ×mahla.r:.:, ρąяміŚ, آتری, آرام وحشی, آرزو..., آرشیدان, آسمان ابری, آلیشیا, اب و اتش, ارتمیس *, ارزو :), ارغوان 67, ارغوان1367, ارمغان شادی, از چی بگم؟, المیرا.ک, الناز جوجو, انگشتر, ایلکای2, ایکسا خانوم, باران 69, باران بانو, باران6, بازیگوش, باسیلیسک, برادپیت, بهارسميع, بهــار, بچه زرنگ مشهد, بی بی گل, تانی, تبسم+, ترنم.ت, ترنم22, تـرنج فاطمــي, تنها..., ثـمیـن, جودی ابوت شیطون, حاجی بلا, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانوم جان, خورشیدک, خیال غزل, داناد, درناز, دریا دلنواز, دریا77, دیان, ذانا, رائیکا, رنگین کمون خانم, رنی 3000, رها_hd, رودنا, رژلب, ریحون, ز=زینت پدر, زوها, سافانا, سانازارمان, ستاره بارون, ستـاره, سرای بانو, سرتق, سودی جون, شاه ماهی, *~* Atefeh *~*, شهره وروجك, عاشق رمان خواند, علی آرا, غزال*zelzeleee, فانوس دریایی, فرانک7, فرمسک, ققنوس98, لمیس20, لیلاحمیده, م.م.ر, م.نوری, ماجده, مامان شهرزادی, مانا2010, مدار2, مسافر كوچولو, مسافرمرگ, مطهره78, معمار کوشمولو, مهتا راد, مهرآذین, مهرناز69, مهستی, مونا**, میترادات, نازبو, نازگل..., نازی22, نامی, نسرین..., نسيا, نیکا83, هفت مقدس..., هلیا رها, همیسا, هوفریا, وارش67, والا, وندا مهران, ياابالفضل, پارمیداا, پری دخترم, پریبانو, پونام, چشم قشنگ, چلیپا, چپ دست, ژیگر, کیانا شیطون, گرگ بلا, گلبو, یه آدم, یه دختر1995, یه کاربر, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ♥Arezoo

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ قبل از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
مدیر بازنشسته

honey_x آواتار ها

پست بسیار مفید  +75 امتیاز     

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
آمارکتابهای در جریان سایت
برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.
کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
ممنون
honey_x آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
(morvarid), (زلال), * Bita *, * حدیث *, *Helia*, *shima*, *yalda*, *~SETAREH~*, ...نگین..., .:BahaR:., .MOHABBAT., .هازال., 3561, aban girl, Abandokht, adamak.68a, aida.r, Altin ay, Anahita.s, ana_b, aqua, arezo*, Arrosha, asal naz, aseman_82, atieh72, ATISH68, azade jooon, azda, baroonii25, behnaz.ashena, bella94, betiya, blub2000, breathe, darya..., dey-asa, Elen, eshton, fatima64, G!rl, ghazal-abd, ghazalghazal, godness, goldoone22, golnaz78, hadis00, hamsafar tanha, harimeshgh, hediyeh_b, hoda_f1, Holooooooo, homa41, hyunah, j.ghanavizi, katy f, Khale.Ghezi, khatooonn, khiyal99, ladybarun, leila.kh, leilaadel, libra272, Lida2014, lili_2sara, m0zhdeh, mahdiye21, mahpary, mahr0kh, mahsadina, mahtab10, mahtab888871, Maman fariba, man!, Mantral, MARDE_TANHA, maryammoayedi, mb_maryam, mehnoosh, meloda, mersad20, mina*, mina68, mina87, mokmor, moon shine, moonila, moon_light, Museela, N e G a R, n.a., nadia_gh74, Nahid72, najmeh15, nanazkhanoom, Nashenase tanha, nasimrahi, neda joon, negar*pb, negikomando, New Age, niayesh_s.s, nikoo 123, nilgon_nili, noooor, only GOD, par7iz, parmis86, Parya.G, raha_210, ratanaz, RealIty, reza9000, roshan*, saadat2000, saba28, Sahar.ta, SahariX, samandf, sara parvizi, sara-2, sara.R, sarah.sh, saye joon, SETARE SOHEYL, sete, sh•m•s, sibsorkhhava, Star_69, sushiyant11, suzy, sαвα, tadaii96, taraneh24, themind657, Universe95, UnKnOwN_Sh, volcano67, ya3aman, yas6662, yasaman20, yasna-f, yegane34, Zahra_niki, zebelkhan, zizijooon, ~pArnYa~, ˙·▪●Nilsa●▪·˙, ρąяміŚ, آسمان ابری, آلیشیا, اب و اتش, از چی بگم؟, ایلکای2, ایکسا خانوم, باران 69, باران بانو, باسیلیسک, برادپیت, بــــاران☂, بهــار, تانی, ترنم22, تـرنج فاطمــي, تنها..., جودی ابوت شیطون, حنانه 14 ساله, خانوم جان, خورشیدک, داناد, دریا دلنواز, ذانا, رائیکا, رنی 3000, رودنا, ز=زینت پدر, زوها, ستاره بارون, سودی جون, شادی*, شاه ماهی, شهره وروجك, علی آرا, ققنوس98, م.نوری, ماجده, مانا2010, مسافر كوچولو, مسافرمرگ, مطهره78, مهتا راد, مهستی, نازی22, نسرین..., نسيا, نیکا83, والا, پارمیداا, پری دخترم, پریبانو, پونام, گرگ بلا, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•
قدیمی ۳ شهريور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ قبل از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

Museela آواتار ها

پست بسیار مفید  +275 امتیاز     
Wink

سلام
بهله بهله امدم...قرار بود هشتم بیام اما امدم...امیدوارم همراهیم کنین که اگر بکنین بقیه پارت ها هم زود میزارم...
اینو دست گرمی نوشتم ببینین دوست دارین یا نه...وگرنه پارت های کوتاه تو کارم نیست همیشه طولانی میزارم...

اگر دوست دارین بهم بگین...با تشکر...

مشغول ماساژ دادت شقیقه هام بودم...به فکر فرو رفته بودم...دقیقاهفت سال پیش همین موقع ها بود که توی سن شانزده سالگی تصمیم گرفتم مدیریت بخونم...همون زمانی که از مهر پدر دل کندم...اغوش مادر رو به فراموشی سپردم...رابطم با خواهر کوچکم شد در حد اینکه رمان هایی رو که میخونه رو با ذوق برام تعریف کنه و من انقدری که توی فکرباشم که فقط سر تکون بدم اخرش بگه اصلا گوش دادی؟بعد با چند تا سوال پی ببره حواسم پرت بوده و تا سه ساعت باهام قهر کنه...رابطم فقط با آریانا همون که بود موند... برادری که شش سال اختلاف سن دارم باهاش... برادری که همیشه برام همه کس بوده...

حالا باید چیکار کنم؟کدوم دختری توی بیست و سه سالگی میشه نورچشمی جیمز...مدیر بزرگ شرکت آمریکایی و وارد کار میشه؟من میتونم از رابطا باشم بین فروشگاهه اسیایی و امریکا...میتونم با اینکار ثروتمند بشم میتونم ارزو هام رو براورده کنم میتونم پارسا رو بیارم بزرگش کنم...

فقط یه شرط داره...به قول جیمز رئیس هیئت مدیره این اسکارف مزخرف رو در ارم...همین...اره گفتن یعنی همین...گفتن موقع عبادت سرم کنم...حقوقم ماهانه چند هزار دلاره...با جون کندن رسیدم اینجا...شب هایی که تاصبح درس میخوندم طرح میدادم کار میکردم واسه الان تا برسم به اینجا اما حالا چی؟من تو ایران چادری بودم و الانم اینچا حجاب کامل دارم...گفتنش واسه اونا راحته ولی واسه من مثل کنار گذاشتن دنیایی اعتقاده...درسته بیرون میرم کمی آرایش میکنم درسته تو ایران هم گاهی چادرم رو در میارم تو مواقع خاص درسته با پسرا راحتم اما نه اونطور که دیگران فکر میکنن...دینم انتخابیه اما هرزگی نمیکنم..من....اعتقادات خودمو دارم...
نفسم رو باشدت بیرون میدم باید بازم به دفتر رئیس برم بلکه بتونم راضی اش کنم...

یه نکته بسیار مهم...اون فراری ماشینه نه دختر فراری...
یه نکته دیگه...اگر تشکرا بالا باشه روزی حداقل یه پست میزارم و حد اکثر هفت هشت تا...چون داستان تا حدودی تایپ شده...مرسی

ویرایش توسط Museela : ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۰۳:۵۹ بعد از ظهر
Museela آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, #PARDIS#, "غریبه آشنا", (زلال), * Bita *, * حدیث *, *alien*, *banoo*, *Helia*, *Leila*, *N!LooFaR*, *shima*, *Silver Sun*, *sogol*, *yalda*, *yasi, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *سمیه م*, +Mahsa, ...pariya..., ...نگین..., ..samira.., .:BahaR:., .MOHABBAT., .Monire., .parniya., .هازال., 0033, 021girl, 2rrin, 677389, 69_vafa, 72STAR, 7toranj, 8389, @Shytvnk@, aban girl, Abandokht, adamak.68a, afroodit, ahoo21, aida.r, airena, Ala88, alikhademi, Altin ay, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, ana_b, angel04, angelina, anna43, Anolin, anzhela, Aphrodite, aphroodit, aqua, arezo*, Arezoo1993, arezoo214, arman_iran, armita1819, Arrosha, artii, asal naz, asal-mzm, asalabdi, aseman ariayi, asemanii, aseman_82, asma-m, atefeh_49, atieh72, atika, ATISH68, Atrisa banu, ayandeh1, ayda90, ayda_ayda, aygeen, aysel482, az yad rafte, azade jooon, azad_awesome, azda, ba-maram, bahar711, BAHARE-R, balatanha, baroonii25, behnaz.ashena, bella94, benitto, benq, best in world, betiya, bikari, blub2000, bof4, booling, dander1000atash, degeer, dokhtar sharghi, dream2, eizz, elaheh_e, Elen, elianoos, elmira.t, elmiraa_20, elnazess, eshton, euruse, fa62, fadiya, faezeh21, faezeh97, faezeh_kht, fahime_kiticati, famdavari, fantasy girl, Farah123, farzan0, fArzane.Far, farzane.rsh, farzaneh-a, fateme laleh, fateme., fatemeh111, fatemeh2001, fatemehjojo, fatima h, fatima64, fatima_59, fatima_t24, fleur, forlorn, G!rl, gandomsa, Genesis, gezal goli, ghazal-abd, ghazalghazal, ghorbani, ghorob89, godness, goldoone22, goli21, goli62, golnaz78, googoosh z, hadis00, hala, hana_m, hany111, hanye, harimeshgh, helik, hermiun_0, hidenam, hoda_f1, Holooooooo, homa*, homa41, Hoopoe, hosna_khanom, hyunah, iryane, j.ghanavizi, jnashenakhte, joana, katy f, khademre, Khale.Ghezi, khatooonn, kiana61, Kimia9675, kiumars, kodaki, ladan93, ladybarun, leila.kh, leila93, leilaadel, libra272, Lida2014, lili_2sara, limin M H, loolin, love is.., lover vampire, love_a, lxgirl, m.diamond.s, m.nafas, m0zhdeh, Mah BanU ☾, mahboob21, mahdi3h, mahdiar, mahdiehhjz, mahpary, mahr0kh, mahsa73, mahsadina, mahtab10, mahtab888871, mAhTa_sAsI, MAJJI, Maman fariba, mamorin, man!, mansoure, Mantral, many22, marale, MARDE_TANHA, marmar7452, Mary.Maryam, maryam-70, maryam94, maryammoayedi, maryiana, marzie asemani, marzie1994, masin, maya 74, mb_maryam, MeDiA Es, mehrniaa, mehrnoush_re, meloda, melodina, mersad20, mery1356, mfr60, milana, MINA JOOJOO, mina*, mina68, mina87, mindrella, mishapasha, miss maryam, mohade3.74, MOHI goli, mokmor, mona61, monos, moon shine, moonila, moon_light, morteza va ati, my dream, m_ezraeil_m, m_reisie, N e G a R, n.a., nadia_gh74, nafas-t, nahid71, Nahid72, najmeh15, nanazkhanoom, nane sarma, narbod, narciss, narges71, Nashenase tanha, nazi-79, nazy.r, neda joon, nedaj, negar*pb, negikomando, neginra, niayesh00, niayesh_s.s, niazruby, Nika61, nikoo 123, nilgon_nili, nilid312, nlp16001, noooor, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, paliz-sm, pari mn, pari1990, paria_pari, pariedarya, parisa6731, pari_631, parmis86, Parvas80, Parya.G, perijooon, peymaneh, pingo pingo, pink220, R@TA, Raha.74, raha6956, raha72., raha_210, ramanava, rashno, ratanaz, RealIty, redrose_love68, reza9000, rezi_7m, Rha.sh, romina ab, roshan*, roya1365, roya62, ROZ GOL, rt.oo, s129, s?h?r, s@na, saadat2000, saba love, saba28, sadegh86, sadsadsad, Saeideh_82, sahel_m, saktin, samandf, samaneh60, samir, sana1577, sana1994, sana98, sanamjooje, sanaz_, SANIA-23, sanni, sara parvizi, sara*ramezani, sara-2, sara.R, sara2876, sarah.sh, sare.70, saye joon, sayeh66, sedena, sedna71, sefid65, sepide23, sepideh1993, SETARE SOHEYL, setaresetar, setayesh1363, sete, shadi.A, shafagh 69, sharmin.r, shatot, sheida_953, sheydajoooon, shimaaaaa, shiny star1, sh•m•s, sibsorkhhava, silver joojoo, silverstar, sima3ni, smbaran95, sogand.m, Sokout, soodeh90, sowgand, spandra, spgsara, star $ sisi, Star_69, sushiyant11, suzy, syhbyt, s_aftab, s_mehr, sαвα, tadaii96, tama1011, tania_7, tannazf, taraneh24, tara_5877, tgilani2012, themind657, tono, top student, tornado.n, unichorn, Universe95, UnKnOwN_Sh, V!olet, valan, vampire123, vanas, violet_mahtab, ya3aman, yalda7965, yaqush, yas6662, yasaman20, yasesabs, yashkin, yasna-f, yegane☻, yjdj, z.ss501, zahira, Zahra_niki, zahra_sfk, zainab1997, Zarizar, zebeli, zebelkhan, zeinab-ag, ziba22, zibahp, ziglernata, ziiiziii13, zina, zizijooon, zoooom, zozo_z1988, zy_jahromi, ^MY HEAVEN^, ~ Abji ZAhra ~, ~B@H@R~, ~mahdis~, ~pArnYa~, ~SAREH~, ~WinteR GiRL~, «zahra», ®€¥#@n€#, ρąяміŚ, آتری, آذردخت, آرام وحشی, آسمان ابری, آویشا, آیدا ماهه, اب و اتش, اخلاقی, ارتمیس *, ارکیده4, از چی بگم؟, اقاقی, البالو ترش, المیرا.ک, انگشتر, ایلکای2, ایماز, ایکسا خانوم, بابا-لنگ-دراز, بازیگوش, باسیلیسک, برادپیت, بغض غزل, بهــار, بی بی گل, تبسم+, تداعی"74", ترنم, ترنم.ت, ترنم22, تنها..., تهمتن, جودی ابوت شیطون, حاجی بلا, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانوم جان, خرس قهوه ای, خورشیدک, خیال غزل, داناد, دریا 91, دوست داشتني, دکور, رائیکا, راحله۷۱, رنی 3000, ریحون, زنبق وحشی, زوها, سافانا, سانازارمان, ساناهه, ستاره بارون, ستـاره, سرای بانو, سرتق, سسسی, سهيلا نصير, سودی جون, سکوت من, شادزی, شاه ماهی, شروع, شهره وروجك, شورم, طبیعت, عاشق رمان خواند, علی آرا, فاطمه م.ا, ققنوس98, لمیس20, لیلاحمیده, م.م.ر, م.نوری, مامان شهرزادی, مانا2010, ماه گل یاس, مدار2, مرضی2, مریمی__, مسافرمرگ, مطهره78, معمار کوشمولو, مهتا راد, مهرآذین, مهستی, مونا**, موچولو, میترادات, نازبو, نازنین نرگسس, نازی22, نامی, نداي عشق, نسرین..., نسيا, نيلوفر89, نیاز.ش, نیکا83, هلیا رها, هميشه بهار, وارش67, والا, ياابالفضل, پارمیداا, پانته آ65, پری دخترم, پریسا 17, پریمان, پونام, پونه*, چشم قشنگ, چلیپا, ژوبی, کامن, کمند, کیانا شیطون, گرگ بلا, گلبو, یه آدم, یه دختر1995, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ✖ SOODEH ✖
قدیمی ۳ شهريور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

Museela آواتار ها

پست بسیار مفید  +283 امتیاز     
Cool روشنم کن...

دفتر رئیس...

با عصبانیت داد زدم:این انصاف نیست که طرحای من بره زیر دست یکی دیگه این فروشگاه ها ایده اش با من بوده...
-میدونم اما راهش رو گذاشتم جلوی پات...
-به جز اینکه پابزارم رو اعتقاداتم هیچ راهی نیست؟
-چرا...
با چشمای امیدوار میپرسم:چه راهی؟
مدیر با کنترل ویدئو پروژکتور رو روشن میکنه و میگه:این عکس که می بینی متعلق به آترین آریا است...مدیر تواناییه که ما برای رابط ایران در نظرش گرفتیم...
با اخم به اون عکس پرسنلی بی کیفیت نگاه میکنم و میگم:راه حل چیه؟
مدیر:ببین مدیرا میدونن تو اینو(اشاره به مقنعه ام)بر نمیداری...میخوان بفرستنت بری...اگر موقعیت رو میخوای باید بری معاون آترین بشی...آترین به هیچ صراتی مستقیم نیست که جاشو به کسی بده اما میدونم که میتونی راضیش کنی به عنوان معاونش باشی...چون آترین از بزرگی طرح خبرنداره و اگر تو بری ایران هیچ وقت هم خبر دار نمیشه...
-چی؟من میخوام رابط باشم این طرح منه که داره اعمال میشه طرح منه که ازش استقبال شده....اسمم چی میشه؟برم فقط بشم معاون؟
-امیتیس قاطی کردیا...خب معلومه اسمت پای طرح توی همه شعبه ها هست اما...اگر بری معاون اون ایرانیه بشی دیگه باید اسکارف داشته باشی چون میری ایران میمونی...میتونی دیدن پارسا بری و بیاریش پیش خودت چون علاوه بر حقوق شغلت میتونی از نفوذ آترین استفاده کنی که بدون در نظر گرفتن مجرد بودنت مسئولیتش رو بدن بهت...
-اترین چرا باید اینکارو واسه من بکنه؟
-ببین تو مقام بعد از اترینی تو هر کشوری از اسیا که شعبه داریم دو نفر اینطوری هستن و شما دو نفر مکمل هستید...اشتباه های هم رو گزارش میکنین و به هم کمک میکنین اوکی؟باید برای هم مثل دوست باشین و وقتی هم که دوست باشین برات انجامش میده دیگه...
هه خیال خام...اگر برم ایران بدبختش میکنم همین...چرا اون باید به جای من انتخاب شه؟چون پسره؟؟؟تو این امریکا اصلا تبعیض جنسیتی نیست نه؟...اما پارسا...
بالاخره میگم:
-من...باید فکر کنم...
جیمز برمیگرده و میگه:وقت نداری باید اگر میخوای زود دست به کار شی سه هفته دیگه افتتاح فروشگاه هاست...تازه...خودت میدونی هر دو ونیم سال یکبار درباره انتخاب مدیرا ممکنه تجدید نظر بشه و...
با کلافگی سرم رو تکون میدم و میرم بیرون...پارسا...پول...ایران...م ستقل بودنم...بعد از دو و نیم سال هم باز مدیریت مال من میشه...
می ارزه؟خب معلومه که می ارزه همه طرفش سوده...فقط باید زود برم وگرنه گابریل جونمو میگیره...گابریل پسر جیمزه که به قول خودش عاشقم شده...به قول من هوس کرده معشوقه ی چشم و ابرو مشکی با چهره ی شرقی داشته باشه!بلی دیگه همینه به خودم رو میدم رئیس رو جیمز صدا میکنم...البته اونم بدش نمیاد شوتم کنه برم ایران چون من و اونا به هم نمیخوریم به عنوان دوست خوبیم...
اصلا به درک فعلا اصل ایرانه

نفهمیدم چی شد چشم روی هم گذاشتم دیدم ایرانم...همه چیز مثل قبل بود به جز زیبا سازی که...اونم عادی بود...سریع ساک هام رو برداشتم و رفتم از سالن بیرون...
آریانا واسه استقبالم اومد...به دیگران نگفته بودم میام اما حساب آریانا از بقیه جدا بود...پریدم توی بغل برادرم که همه چیزم بود...چند تا نفس عمیق کشیدم که گفت:دختر گل اینجا جای زنمه نه تو...
من:درد...
با هم بیرون رفتیم...توی خونه اریانا میموندم اینطوری بهتر بود اول باید خونه و ماشین میخریدم بعد میرفتم پی آترین نه اول میرفتم پی آترین ببینم این غولی که میگن چطوریاس اصلا باهم کار خواهیم کرد یانه...اگر موندگار نشم خونه میمونه رو دستم...
آریانا:چطورایی زهرای گل؟
تقریبا با حرص گفتم:خوبم مرسی...
-چقدر میمونی؟به مامان بابا بگم؟
-شاید برای همیشه...نه فعلا نگو...راستی آندیا چطوره؟
-خوبه دانشگاه میره دیگه...مثل شما باهوش نیست همرو یه دفعه ای تموم کنه...
-چی میخونه؟
-ژنتیک...
-اهان...
-میگم زهرا؟
بازم با حرص گفتم:هوم؟
-به مامان اینا بگم دیگه...
من:نه...میدونم نمیخوان ببینن منو...
-چرا چرت و پرت میگی یه دفعه ای رابطه ات رو قطع کردی میزاری به حساب اونا کم محلی رو؟
من:نه اما...ولش کن...در ضمن من رو امیتیس صدا کن...اوکی؟
-باشه امیتیس خانوم...
من نمیدونم وسط اریانا و اندیا من چی بودم...زهرا....میگن قرار بود بمیرم و به فاطمه ی زهرا متوسل شدن نذر کردن اگر بمونم اسمم....اما از وقتی که رابطم با بابا شکراب شد یه بار بابا سرم داد زد که لیاقت اسمم رو ندارم منم بهم برخورد و یه جورایی الان همه منو به امیتیس میشناسن...اسمم زیر طرح امیتیسه....
آریانا رو نگاه میکنم....چشمای میشی...بینی قلمی...قدبلند و موهای مشکی که میشه توش روغن فروشی باز کرد...اما همه ی اینا به کنار داداشم جذبه داره...هرکس می بینتش اگر باهاش شوخی نکنه طرف جرئت شوخی پیدا نمیکنه...برادرم جدا خوشکله...من پسر خوشکل تاحالا خیلی ندیدم به همشون میگم خوش تیپ اما آریانا...
بهم اب پرتغال تعارف میکنه...
-چی شد هوای ایران به سرت زد؟
-هیچی شاید بیام کارام رو اینجا ادامه بدم...
-جدی؟
-چیه ناراحتی؟نگران نباش خونه میخرم...
-این چه حرفیه ایکبیری من؟
-مرسی از تعارفت...
-قابلی نداشت...
جدی شدم و گفتم:اینا به کنار داداش من...من ماشین میخوام...در ضمن یه مدت به مامان بابا چیزی نگو...
-اینو بیست بار گفتی باشه نمیگم...برای ماشینم میبرمت نمایشگاه شهاب...
-خوبه...بریم...
-چی؟الان؟حالا چه عجله ایه؟
-وقت ندارم اگر بخوام ایران بمونم کلی کار دارم...
-باشه برو دوش بگیر تیپ بزن بعد...
من:چادر داری؟
-به نظرت من چادر سرم میکنم؟
-کوفت...درد...مرض
-مرسی میل ندارم...
-شوخی ندارم جوابمو بده...
-معلومه که نه باید بری بخری...
-باشه...
میرم به سمت حمام...خونه ی اریانا دو خوابه است..200متری توی طبقه آخر یه برج ده طبقه ی شیک...اریانا شرکت ساختمونی داره همونی که همیشه میخواست...البته تقریبا با بابا ایناست...
دوش میگیرم و اماده میشم...به خودم میرسم...مثل همیشه کرم و برق لب با سایه ی کمرنگ سفید مثل مانتوم...
جین سرمه ای و مقنعه ی سرمه ای و البته کفش سرمه ای میپوشم و میرم بیرون...
اریانا:اول بریم چادر بخریم...
میخندم...داداشم غیرتیه مانتوی منم که تنگ!
اول از همه حرف خودشم عملی میکنه...میرم سه چهار تایی چادر میخرم چون پولام رو چنج نکردم همرو اریانا حساب میکنه...یه مجلسی که برقش میزنه تو چشم...یه عربی یه دانشجویی یه عربی دیگه..بعد میریم دنبال صرافی درست حسابی...دست اخرم سراغ ماشین...نمایشگاه ماشینشون تو خیابون ولیعصر بود....با یه نگاه میشناسمش...جلو میریم...
آریانا:سلام شهاب...
شهاب برمیگرده....اوف از اخرین باری که دیدمش شش سالی میگذره...میدونم منو یادش نمیاد....همبازیه بچگی که موقع رفتن ازم خواستگاری کرد...منم که هفده ساله...راحت بهش گفتم نه با این که خیلی بهش مدیون بودم...بعد از اون هم...توی اون هفت سال که نبودم سالی یه بار باهاش حرف زده بودم...اونم پنج دقیقه....تویه نگاه انالیز شد...خیلی نسبت به قبل خوشمل تر شده بوداما تهه تهش قیافش عادی و مهربون بود...قدبلند...هیکل مشخصا درست شده و این نبوده...بله...بدنسازی...چشمای مشکی موهای مشکی...بینی معمولی....لب ها هم معمولی اما با تیپی که زده میره تو دسته ی پسرای خوش تیپ...
جواب سلام اریانا رو میده و برمیگرده طرفم و میگه:اریانا...داداش نباید به ما میگفتی خبریه؟
اریانا نگاهی بهم میکنه ودر حالی که متوجه اشتباه شهاب شده خیلی جدی میگه:بله دیگه حالا اشنا شین ایشون فرشته ی منه...
شهاب دستش رو دراز میکنه و میگه:به....سلام فرشته خانوم...
نگاهی بهش میکنم که دستش رو میندازه پایین نگاهم میلغزه رو صورتش...میدونم بد نگاه میکنم همه میترسن...خنگ احمق از نگاهمم منو نشناخته...بله دیگه از بس با دخترای جورو واجور بوده....بالاخره میگم:داشتیم؟کی بود میگفت تا برنگردی نگاه به هیچ دختری نمیکنم...اونوقت با یه غریبه دست میدی؟میدونستم عشق نیست و سر جوونی قاط زدی وگرنه دم رفتنی عاشقتم عاشقتم هات چی بود؟همون بهتر از اول بهت جواب منفی دادم...پسره ی...
شهاب میپره وسط حرفم و میگه:زهرا تویی؟
من:نه نامزد اریانا ام...معلومه خودمم خائن....در ضمن اسمم آمیتیسه...
شهاب درحالی که کم مونده دهانش از لبخندش جر بخوره میگه:ای جان دلم تنگ شده بود...
من:بیجا کردی...اریانا ببین پسره بی حیا به خواهرت نظر داره....اومدم ماشین بخرم....اون فراری سفیده رو میخوام...
قبل از دخالت اریانا شهاب سریع میگه:اون سفارشیه...
من:بیخود...من همین امروز همون رو میخوام...مشتریت رو معطل کن...تا شبم میبری پلاک میزنی...
شهاب:سر گنج نشستی؟بد برات آب میخوره...
من:میدونم همرو میدم زودباش شهاب...
شهاب نگاهی بهم میکنه...با چشم و ابرو بهش میگم کار خصوصی باهاش دارم...همون علامتی که وقتی آمار اریانا رو میخواستم تو بچگی بهش میدادم...بالاخره قیافه ای میگیره انگار که کوتاه اومده و میگه:باشه باشه...اریانا جان شما برو به اقای رحیمی بگو ماشین رو اماده کنه تا من فاکتور بنویسم...
اریانا:ما هم که عرعر خوب راحت بگو میخوای با زهرا تنها حرف بزنی دیگه...
بعد با خنده میره به سمت پله ها و فرصت نمیده بهش فحش بدم و بگم من آمیتیسم...

--------------------------
بله...بله شما خیلی خیلی خوشحالم کردین منم که جوگیر اومدم پارت اول رو بزارم....
مرسی از همتون...این قسمت رو سریع پروندم که از امریکا بریم بیرون اما اسم اشخاص یادتون باشه بعدا تشریف میارن...حمایتما کنید...مارا نبرید ز یاد اومدینم ببرین صفحه رو کنین جزء اشتراک هاتون که یادم بیفتین...
مرسی و بای...
پ.ن:تایپیک نقد رو از همون هشتم باز میکنم...
تشکر فراموش نشه هاااااااااااااااااااااااا اا

ویرایش توسط Museela : ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
Museela آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!سارا!!, #PARDIS#, "غریبه آشنا", (زلال), * Bita *, * حدیث *, *banoo*, *Leila*, *maryam*, *shima*, *Silver Sun*, *yalda*, *yasi, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *سمیه م*, +Mahsa, ...pariya..., ..samira.., .:BahaR:., .MOHABBAT., .هازال., 0033, 021girl, 677389, 69_vafa, 72STAR, 7toranj, 8389, @Shytvnk@, Abandokht, adamak.68a, afroodit, aida.r, Ala88, alikhademi, Altin ay, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, angel04, angelina, anna43, Anolin, anzhela, Aphrodite, aphroodit, aqua, arezoo184, Arezoo1993, arezoo214, arezoo68, arman_iran, armita1819, Arrosha, artii, asal-mzm, asalabdi, aseman ariayi, asemanii, aseman_82, asma-m, atefeh_49, atieh72, atika, ATISH68, Atrisa banu, ayandeh1, ayda90, aygeen, azade jooon, azda, BAHARE-R, baharezendegani, behnaz.ashena, bella94, benitto, benq, best in world, betiya, blub2000, bof4, dander1000atash, degeer, dey-asa, dokhtar sharghi, dream2, ebrahimi.fari, elaheh_e, elianoos, elmira.t, elmiraa_20, elnazess, enchanter, eshton, esike, euruse, f.oliaee91, fadiya, faezeh97, faezeh_kht, fahime_kiticati, famdavari, fantasy girl, farnaz76, farzaneh-a, fateme laleh, fatemeh2001, fatemehjojo, fatima h, fatima64, fatima983, fatima_59, fleur, forlorn, G!rl, gandomsa, gezal goli, ghazal-abd, ghorob89, goldoone22, goli21, golnaz78, googoosh z, hadis00, hala, hana_m, hanye, harimeshgh, helik, hermiun_0, hidenam, hoda_f1, Holooooooo, homa41, Hoopoe, hosna_khanom, hyunah, iryane, j.ghanavizi, jaroon, jnashenakhte, joana, khademre, Khale.Ghezi, khatooonn, Kimia9675, kiumars, kooh sangi, ladan93, ladybarun, leila.kh, leila93, libra272, Lida2014, lili_2sara, loolin, love is.., lover vampire, love_a, lxgirl, m.diamond.s, m0zhdeh, Mah BanU ☾, mahboob21, mahdiar, mahdiehhjz, mahpary, mahr0kh, mahsa 21, mahsa73, mahsadina, mahtab10, mahtab888871, MAJJI, Maman fariba, mamorin, man!, mansoure, Mantral, maral_70, MARDE_TANHA, marmar7452, Mary.Maryam, maryam-70, maryammoayedi, maryiana, marzie asemani, marzie1994, masin, maya 74, mb_maryam, MeDiA Es, mehrniaa, mehrnoush_re, meloda, melodina, mersad20, mery1356, MINA JOOJOO, mina*, mina68, mina87, mindrella, mishapasha, mohade3.74, mokmor, moon shine, moonila, moon_light, my dream, m_ezraeil_m, m_reisie, N e G a R, n.a., nadia_gh74, nafas-t, Nahid72, najmeh15, nanazkhanoom, nane sarma, narbod, narciss, Nashenase tanha, nazi_gf2010, nedaj, neela, negar*pb, negikomando, neginra, New Age, niayesh_s.s, niazruby, niho, nikoo 123, nilgon_nili, nilid312, nioosh, nlp16001, noooor, olala, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, pardisa 1, parisa6731, parmis86, Parvas80, Parya.G, peymaneh, pingo pingo, pink220, R@TA, Raha.74, raha6956, raha72., ramanava, rashno, ratanaz, redrose_love68, Reihaneh77, reza9000, Rha.sh, roshan*, roya1365, roya62, ROZ GOL, rozak_95, s?h?r, saadat2000, saba love, saba28, sadegh86, sadsadsad, Saeideh_82, SahariX, saktin, saman84, samaneh60, samir, sana1577, sana1994, sana98, SANIA-23, sara parvizi, sara*ramezani, sara2876, sarah.sh, sarah1, sarma1010, saye joon, sayeh66, sedena, sefid65, sepide23, sepideh1993, SETARE SOHEYL, setaresetar, setayesh1363, sete, shadi.A, shafagh 69, shatot, sheida_953, shida.m, shimaaaaa, sh•m•s, silver joojoo, silverstar, sima3ni, sogand.m, Sokout, soodeh90, sowgand, spandra, spgsara, Star_69, suzy, syhbyt, s_aftab, s_mehr, sαвα, tadaii96, tama1011, tania_7, taraneh24, tara_5877, tgilani2012, themind657, tina76, tono, tornado.n, unichorn, Universe95, UnKnOwN_Sh, vafa1980, valan, vanas, violet_mahtab, ya3aman, yalda7965, yaqush, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yashkin, yasi 72, yegane☻, yekta71, yjdj, zahira, Zahra_niki, zahra_sfk, zainab1997, zebelkhan, zeinab75, zibahp, ziiiziii13, zina, zizi66, zizijooon, zoooom, zozo_z1988, zy_jahromi, ^MY HEAVEN^, ~B@H@R~, ~mahdis~, ~SAREH~, ~WinteR GiRL~, «zahra», ®€¥#@n€#, ρąяміŚ, آتری, آسمان ابری, آیدا ماهه, اب و اتش, اخلاقی, ارتمیس *, ارغوان 67, از چی بگم؟, افسانه1362, المیرا.ک, انگشتر, ایلکای2, ایماز, ایکسا خانوم, بابا-لنگ-دراز, باران بانو, بازیگوش, باسیلیسک, برادپیت, بغض غزل, بهــار, بی بی گل, تبسم+, تداعی"74", ترنم, ترنم22, تنها..., تهمتن, جوجه جيغي, حاجی بلا, حنیفا58, خانوم جان, خرس قهوه ای, خورشیدک, خیال غزل, دریا 91, دوست داشتني, رائیکا, راحله۷۱, رنی 3000, رهان, ریحون, زنبق وحشی, زوها, س_م_م_, سافانا, ساناز20, ساناهه, ستاره بارون, ستـاره, سرای بانو, سودی جون, سکوت من, شادزی, شاه ماهی, شروع, طبیعت, عاشق رمان خواند, عسل مامی, علی آرا, ققنوس98, لمیس20, لیلاحمیده, م.نوری, مانا2010, ماه گل یاس, مدار2, مرضی2, مریمی__, مسافرمرگ, مهتا راد, مهرآذین, مونا**, موچولو, میترادات, نازبو, نازنین نرگسس, نامی, نسرین..., نسيا, نیاز.ش, نیکا83, هلیا رها, وارش67, والا, ياابالفضل, پری دخترم, پریبانو, پونام, پونه*, چشم قشنگ, چلیپا, ژوبی, کمند, کیانا شیطون, گشتاسب13, گلبو, ღ ghazali ღ, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ✖ SOODEH ✖
قدیمی ۵ شهريور ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

Museela آواتار ها

پست بسیار مفید  +223 امتیاز     
Red face روشنم کن...

سلام به همگی...مرسی ازتون...ولی یکم بیشتر مارو تحویل بگیرین...دیروز نیومدم چون دیدم کم تحویل میگیرین...تورو خدا بیاین ها...منم زود میام...قول میدم دوست جونا....لاو یوووووووو
بریم پست امروز...
فردا هم نودوپنج درصد میام....

به شهاب نگاه میکنم که نیشش بازه بعد میگم...
من:مرض اریانا...نخواستیم...بی غیرت...اصلا تو بمون من میرم...
شهاب:نه نه بمون...
اریانا میگه:فقط 5 مینتس....
وقتی رفت شهاب میگه:خب؟
سریع میرم جلوی شهاب و میگم:میخوام یکی رو پیدا کنی همین امروز...اسمش....
میپره وسط حرفم و میگه:اولا بگو وقتی تو کارم داری چرا ناز میای؟
من:چون نیشت بد باز بود...اینا به کنار ببین خائن محترم من وقت ندارم...
میپره وسز حرفم-دلم واست تنگ شده بود...
نرم تر میگم:منم همین طور...
-هنوز نمیخوای ازدواج کنیم؟
-نه اما احتمالا انتخابم تویی هر وقت خواستم خبرت میکنم...
-من قول میدم پارسا رو بزارم رو سرم...
-فعلا بیا و تلاش کن ایران بمونم ...
-هر امری که باشه الساعه اطاعت میشه طرف کی هست؟
-اسمش اترین اریا است...رئیس...
بازم میپره وسط حرفم:خب اونو منم میشناسم دیگه دنبال چی اش میگردی؟
من:ببین به خاطر وجود اون مرتیکه من از چیزی که باید میبودم محروم شدم پس به جای این چرت و پرتا برو یه برنامه ی کامل از کاراش برام گیر بیار تا بتونم برم دیدنش...
شهاب:عمرا توبیجا کردی بری دیدن یه پسر...
-اااااا؟؟؟تو همین دو دقیقه پیش دستت رو جلوی غریبه دراز کرده بودیا بعد من نباید برم دیدن یکی؟...من باید ببینمش شهاب..خیلی مهمه...
-خب برو شرکتش...
-عقل کل اونجوری یک ماه دیگه وقت میدن...فکر میکنن از استخدامی هام اسمم رو هم بگم میگه اگه تو امیتیسی منم ملکه الیزابتم....
-باشه حالا یه کاریش میکنم...
-خیلی گلی...پاداشت محفوظه...
-چی هست؟
کمی مکث میکنم...چهره اش خیلی شاد و ذوق زده است نمیخوام بزنم تو ذوقش پس میگم...
-بوسه ی بعد ازدواج...
نگاهی بهش که نیشش باز بود کردم و گفتم:نیشت رو ببند...
-پس دوستم داری نه؟دوسم داری میخوای باهام ازدواج کنی؟
خیلی بی تفاوت گفتم:نوچ...تو فقط مناسبی همین...
-برای چی؟
-چون عاشقمی میزاری هرکاری بکنم پارسا هم یه دوست لازم داره...
-مرسی دست شما درد نکنه...
-حالا شاید ازت خوشمم بیاد...
-ناز کردناتو عشقه...
صدای اریانا اومد:مرض...خواهر منه ها...
شهاب دستپاچه گفت:ببخشید....
اریانا خندید و گفت:ایول خوبه چه حسابی هم از برادر زنش میبره!!!
من:شهاب فردا میام واسه ماشین...
شهاب:تا فردا تمام سفارشاتت اماده است...
چک نوشتم و دادم بهش...بعد رفتیم بیرون...
اریانا:بریم خونه دیگه؟
-نه اریانا جان برو پایین خیابون ولیعصر...
-واسه چی؟
قبل از اینکه جواب بدم دوباره گفت:هنوز دست از اون نکشیدی؟
با پرخاش گفتم:اون اسم داره...همه چیزمنه...
-اخه خواهر من تو میتونی با شهاب یا هر مرد دیگه ازدواج کنی و خودت بچه داشته باشی چرا گیر دادی به یه بچه که فقط پونزده سال ازت کوچیکتره؟
-اولا نه ماه تحمل منو از کارام میندازه دوما من عاشقشم دوستش دارم اون تنها پسریه که تو عمرم عاشقش شدم...البته بعد از تو....
-طوری میگی عاشقش هرکی ندونه فکر میکنه سی سالشه...
-اصلا میدونی چیه؟پیادم کن خودم برم...همین الان...
-حالا چرا عصبانی میشی....من که ازش بدم نمیاد اما احساس میکنم منطقی بهش فکر نکردی...
-چرا خیلی فکر کردم...اون واقعا...
پرید وسط حرفم:مامان و بابا نمیزارن...
-برام مهم نیست....هفده سال جلوشون همش گفتم چشم آخرش گفتن تو دخترمون نیستی الانم واسه خودمم...نظرشون به درک...
نفسش رو باحرص بیرون داد و دیگه چیزی نگفت...میدونست حرفش برام مثل اینه که تو گوش خر یاسین بخونه...البته من که خر نیستم...اصلا به درک...
وقتی رسیدیم بدون یک ثانیه تاخیر پریدم بیرون...دویدم داخل پرورشگاه...با چشمام دنبالش گشتم...درست مثل سه سال پیش که اومدم ایران زیر همون درخت همیشگی بود...
تا رسیدم پشت سرش گفت:نیا جلو زهرا...
با ذوق گفتم:چشم داری پشت سرت؟؟؟
با دلخوری گفت:سه سال پیشم همین طوری دویدی طرفم خیلی دیر کردی...دیگه دوستت ندارم...
با چشمای اشکی نشستم کنارش و گفتم:پارسا....نکن اینکارو...پارسای من...
پارسا خودشو انداخت تو بغلم...یادم نمیره روزی که برای اولین بار توی موزه دیدمش...برده بودنشون اردو...چقدر عشق بود...
صورتش رو گرفتم تو دستم و با لبخند نگاهش کردم...تنها کسی که این روی مهربونم رو میدید پارسا بود....
موهای فندقی اش که چتری بود رو صورتش با چشمای فندقی رنگش....پوست سفیدش وااای...
بوسه بارونش کردم...دست کشید رو صورتش و اه اه کرد...خندیدم...
اریانا اومد و باهاش سلام کرد...پارسا هم با لبخند دست داد...
اریانا:خوبه ها...منم یکم اینطوری تحویل میگرفتی عاشقت میشدم...
همون لحظه خانوم عظیمی مدیر جدید اون مرکز اومد...سلامی کردیم و دست دادیم...
-میخوام باهاتون حرف بزنم...
اریانا:زهرا جون من و پارسا بریم بگردیم...
منتظرم به خانوم عظیمی چشم دوختم...
-سفر خوب بود؟
خوبه سه ساله اونجا ام اگر نبودم چی میگفتی...
-ممنون...
-بابت کمک های مالیتون ممنونم...اما...خیلی خوب شد اومدین باید باهاتون درباره ی پارسا حرف بزنم...
-بله سراپا گوشم...
-خب...حاشیه نمیرم...یه خانواده ی خوب میخوان قبولش کنن پارسا اونجا خوشبخت میشه به خاطر کمک هاتون تا حالا دوماهه معطلشون کردم به امید اینکه بیاین...ببینین خانوم امیدوار ما دیگه نمیتونیم بیش از این شانسای این پسر رو بگیریم...هم زیباست هم دوست داشتنی....یا مجوز بیارین یا اینکه دیگه حق دیدنشم ندارین...
دنیا دور سرم چرخید....
امیدوارم مورد پسندتون بوده باشه...دوستتوت دارممممممممممممم
فردا بیاین ها...میخونین تشکرم بزنین هااااااااااا
بازم لاو یو

ویرایش توسط Museela : ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
Museela آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!سارا!!, #PARDIS#, "غریبه آشنا", * Bita *, * حدیث *, *banoo*, *Helia*, *Leila*, *shima*, *yalda*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *سمیه م*, ...pariya..., ..samira.., .:BahaR:., .MOHABBAT., .هازال., 0033, 021girl, 677389, 72STAR, Abandokht, adamak.68a, afroodit, aida.r, alikhademi, Altin ay, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, angel04, anna43, anzhela, Aphrodite, aphroodit, aqua, arezoo184, Arezoo1993, arezoo214, arman_iran, armita1819, Arrosha, artii, asal-mzm, asalabdi, aseman ariayi, asemanii, aseman_82, asma-m, atefeh_49, atieh72, atika, ATISH68, Atrisa banu, atyek, ayandeh1, ayda90, azade jooon, azda, azisadeghi, b3666, BAHARE-R, behnaz.ashena, bella94, benq, best in world, betiya, blub2000, dander1000atash, degeer, dey-asa, dokhtar sharghi, dream2, elaheh_e, elianoos, elmira.t, elmiraa_20, elnazess, eshton, esike, euruse, f.oliaee91, faezeh97, faezeh_kht, fahime_kiticati, fantasy girl, farnaz76, farzane.rsh, farzaneh-a, fateme laleh, fatemeh2001, fatemehjojo, fatima64, fatima_59, fleur, forlorn, G!rl, gandomsa, gezal goli, ghazal-abd, ghorob89, goldoone22, goli21, golnaz78, googoosh z, hadis00, hala, hana_m, hany111, hanye, harimeshgh, helik, hermiun_0, hidenam, hoda_f1, Holooooooo, homa41, Hoopoe, hosna_khanom, hyunah, iryane, j.ghanavizi, jaroon, jnashenakhte, joana, katy f, khademre, Khale.Ghezi, kiumars, ladan93, ladybarun, leila.kh, leila93, libra272, Lida2014, lili_2sara, loolin, love is.., lover vampire, love_a, lxgirl, m0zhdeh, Mah BanU ☾, mahboob21, mahdiar, mahdieh.m, mahdiehhjz, mahpary, mahr0kh, mahsa 21, mahsa.nadi, mahsa73, mahsadina, mahtab10, mahtab888871, MAJJI, Maman fariba, mamorin, man!, mansoure, maral_70, MARDE_TANHA, marmar7452, Mary.Maryam, maryam-70, maryammoayedi, maryiana, marzie asemani, marzie1994, masin, maya 74, mb_maryam, MeDiA Es, mehrniaa, mehrnoush_re, meloda, melodina, mersad20, mery1356, milana, MINA JOOJOO, mina*, mina68, mina87, mindrella, mishapasha, mokmor, moon shine, moonila, moon_light, my dream, m_ezraeil_m, m_reisie, N e G a R, n.a., nadia_gh74, nafas-t, Nahid72, najmeh15, nanazkhanoom, nane sarma, narbod, narciss, Nashenase tanha, nazi_gf2010, nedaj, neela, negar*pb, negikomando, neginra, niayesh_s.s, niazruby, niho, nikoo 123, nilgon_nili, nilid312, nioosh, nlp16001, noooor, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, paria_pari, pariedarya, parisa6731, parmis86, Parvas80, Parya.G, pingo pingo, R@TA, Raha.74, raha6956, ramanava, rashno, ratanaz, redrose_love68, reza9000, Rha.sh, roshan*, roya1365, roya62, ROZ GOL, rozak_95, rt.oo, s129, s?h?r, saadat2000, saba love, saba28, sadegh86, sadsadsad, Saeideh_82, sahar97, sahel_m, saktin, samaneh60, samir, sana1994, sana98, sanamjooje, SANIA-23, sara parvizi, sara*ramezani, saye joon, sayeh66, sedena, sepideh1993, SETARE SOHEYL, setaresetar, setayesh1363, sete, shadi.A, shafagh 69, shatot, sheida_953, sheydajoooon, shida.m, shimaaaaa, sh•m•s, silver joojoo, silverstar, sima3ni, sogand.m, sogol 71, Sokout, soodeh90, sowgand, Star_69, suzy, syhbyt, s_aftab, s_mehr, sαвα, tadaii96, tama1011, tania_7, taraneh24, tara_5877, themind657, tono, tornado.n, unichorn, Universe95, UnKnOwN_Sh, vafa1980, valan, vanas, violet_mahtab, ya3aman, yalda7965, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yashkin, yasi 72, yegane☻, yjdj, zahira, Zahra_niki, zahra_sfk, zainab1997, Zarizar, zebelkhan, zeinab75, zibahp, ziiiziii13, zina, zizijooon, zoooom, zozo_z1988, zy_jahromi, ~ Abji ZAhra ~, ~SAREH~, ~WinteR GiRL~, «zahra», ρąяміŚ, آتری, آسمان ابری, آیدا ماهه, اب و اتش, ارتمیس *, ارغوان 67, از چی بگم؟, افسانه1362, المیرا.ک, انگشتر, اهورای, ایلکای2, ایکسا خانوم, بابا-لنگ-دراز, باران بانو, باران.غ, بازیگوش, باسیلیسک, برادپیت, بغض غزل, تبسم+, ترنم, ترنم22, تنها..., تهران بانو, جوجه جيغي, حاجی بلا, حنیفا58, خانوم جان, خرس قهوه ای, خورشیدک, خیال غزل, دریا 91, دوست داشتني, دکور, رائیکا, راحله۷۱, رز وحشی, رنی 3000, ریحون, زنبق وحشی, زوها, سافانا, سالومهو, ساناهه, ستاره بارون, ستـاره, سرای بانو, سرتق, سکوت من, شادزی, شاه ماهی, شروع, شورم, عاشق رمان خواند, عاطفه دلنواز, علی آرا, ققنوس98, لمیس20, لیلاحمیده, م.نوری, مامان شهرزادی, مانا2010, ماه گل یاس, مدار2, مریمی__, مسافرمرگ, مهتا راد, مهرآذین, مهستی, مونا**, موچولو, میترادات, نازبو, نازنین نرگسس, نامی, نسيا, نیاز.ش, نیکا83, هلیا رها, وارش67, والا, ياابالفضل, پری دخترم, پونام, چلیپا, ژوبی, کامن, کیانا شیطون, گلبو, یه دختر1995, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ✖ SOODEH ✖
قدیمی ۶ شهريور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

Museela آواتار ها

پست بسیار مفید  +205 امتیاز     
Red face

سلاام...
اوا....تشکرا رو دیدم قبض روحیدم...مسافرتین؟؟؟سکته زدم بابا...اما من اومدم...به خاطر روی گل اون دخملی که خوابه از ظهر به بعد اومدم بیدار باشه...هه...
خب بچه ها این پارت طولانیه اگر داستان رو گم میکنین خب برین بکنین جزء اشتراک هاتون...
هرپارت میگم پست بعدی رو کی میزارم...
پست بعدی فردا....
الانم که...هیچی بریم پست اول...یه دونه دیگه هم هست...

چی میشنیدم؟؟؟با عصبانیت گفتم:خیلی براتون اسون بود گفتنش اما من نمیتونم به این اسونی بگیرمش....خانوم عظیمی من مادر پارسام میفهمین؟من...
-احساستون رو درم میکنم اما...
-اما چی؟چقدر میدن بگین بیشتر بدم...
-مسئله این نیست یا تا چند روز دیگه میاین و میبرینش یا پارسا رو میدیم به اونها...
میخواستم خفه اش کنم...عوضی...میخواد پارسای منو بگیره...اشغال...
فقط با صدای خفه گفتم:خودش خبر داره؟
-بله...اما نمیدونه انقدر جدیه...
ازش دور شدم...یعنی چی اخه؟مگه میشه بدون خواست خود بچه؟اخه...
……............
با پریدن پارسا تو بغلم سعی کردم همه چیز رو فراموش کنم...درسته بچه بود اما تیز بود...وا میدادم کلاهم پس معرکه بود...انقدر گیر میداد که بهش بگم...
اما اریانا از همون اول فهمید...
اون روز به پارسا قول دادم پس فردا ببرمش گردش...
توی راه اریانا ازم پرسید چی شده اما جوابی نشنید...باید زود تر این اترین اریا رو میدیدم اونوقت شاید همه چیز درست میشد...صبح صبحانه رو با اریانا خوردم بعد اریانا رفت سرکار...خودمم زنگ زدم به رفیقی که چند ساله ازش بی خبرم...
-الو؟
-سلام...
-سلام شما؟
-شما شمیم خانومی؟
-بله...شما؟
-زهرا ام...امیدوار...
-چییییییی؟؟؟زهرا تویی؟
-پ ن پ تویی...خوبی؟
-از احوال پرسیدنای شما....
-غلط کردم....حالا خوبی؟
-مرسی....کجایی؟
-خونه داداشم...
-به به چه داداشیم....
-هی داداش منو تور کنی توتو میشی ها...
-مرض...مگه حالا چه تحفه ایه...
-ببین من رو اریانا حساسم میزنم ناقصت میکنما...
-اصلا خودم بهترشو دارم...نامزد کردم...
-زود ترمیگفتی عتیقه...مبارکه...
-چقدرم که میشد بگم ازبس شماره داشتم ایمیل داشتم ادرس داشتم...
-چیکارا میکنی...
- دفتر وکالت دارم حالشو ببر...
-جان من؟
-جان تو...!!
-ایول خیلی خوبه من دیگه کارم تا ابد بهت گیر میکنه...
-ای جان رسید اون روز که من خوب حالتو بگیرم...پرونده هاتو به گند میکشم...
-غلط کردی...خواهرت خوبه؟
-اون؟هیچی هنوز درگیر دانشگاهه...داره دکترا میگیره...دوتا نمایشگاه باز کرده تا حالا...عکس تو ام کشیده بود فروش رفت...
-ای جان میدونم خیلی خوشکلم...اما غلط کرده جدی که نمیگی؟اگر عکسم رو دیوار خونه ی...
-نه بابا جوش نیار...بیا ببینمت...
-الان بیکاری؟
-اره...امروز تعطیلم....
-ادرس بده....
ست سفید مشکی زدم و از خونه رفتم بیرون...خونه اش نزدیک بود...نیم ساعته رسیدم...
وقتی دیدمش یه ان نشناختم...ماه شده بود...مثل قبلنا مانتویی بود...
من:شمیم جاااااااااااان؟؟؟
شمیم:تویی؟چقدر عوض شدی...
بعد از بغل و ماچ ماچ بوس بوس بالاخره دل کند...
شمیم:زهرا...
-امیتیس...
-چی؟؟؟
-بهم بگو امیتیس...
-بلههههههههه خارجی شدی...
-خوبه در جریان اون دعوا بودی...
-این اسم جدیدته پس...ایول...
مشغول صحبت از خودمون شدیم....
کمی که گذشت تازه متوجه ساعت شدم...
من: بریم من جایی کار دارم...
شمیم:بیا اینجا ماشین هست...
-نه بدون ماشین بریم باشه؟
-وا چرا؟
-بیا دیگه...
حدود 11 بود که رسیدیم.شهاب در مغازه منتظرمون بود...
من:سلام...
-سلام خانوم امیدوار...
به دورو برم نگاه کردم...چی شده شهاب با ادب شده؟؟
دیدم نگاهش به دوستمه نگو بدبخت فکر کرده کی اند حالا...
من:شهاب خان این دوستمه نمیخواد بترسی راحت باش...
شهاب:اوکی ماشین اماده است...
-کو؟
-بیا...
با دیدن ماشین جیغ شمیم رفت هوا...
-ای بترکی ببین چه عروسکیه...کوفت بخوری تک خور...
من:زر موقوف بزار یه دور دوری بزنیم باهاش...
اون سوار شد ولی من موندم و دست به سینه به شهاب خیره شدم...
شهاب هم پر رو پرو گفت:چته؟؟
من:چمه؟بگو دیگه...
-چیو؟
-د...شهاااااااااااااااب
-خیلی خوب داد نزن...
-باشه بگو
-اترین اریا...رشته اش طراحی داخلی بوده فوق رو روانشناسی خونده کلا ادم عجیبیه...پدرش تصادف کرد و شش ماه در کما بود توی اون مدت اون مسئولیت شرکت هاش رو که شرکت ساختمونی بود به عهده گرفت و اونجا بود که خودش رو نشون داد و الانم اینه که هست...قراره رابط بشه...مدیره شرکته وبه جای پدرش عضو هیئت مدیره ی فروشگاهی بود که از اونجا تو شرکت خارجی شما شناخته شد و....
من:اینا مهم نیست کجا میتونم ببینمش؟
-اهان...اینجاش رو نمیگم صدبار گفتم دیدن پسر غریبه نرو...
-نخواستیم بابا من رفتم...
-حالا چرا قهر میکنی؟الان ساعت دوازدهه...به مدت سه هفته است که حدود ساعت یک هر روز میره به رستورانی توی این ادرس...با چهار تا پسر که اسمشون...
قبل از اینکه ادامه بده نگاهی به کاغذ انداختم و گفتم:مرسی...
اومدم برم که گفت:امروز نمیره چون شرکتشون جلسه است...
لبخندی زدم و گفتم:دست مریزاد...همه چیزشو در اوردی...
-ما اینیم دیگه...
-من دیگه میرم...تا بعد...
-به سلامت...
سوار ماشین که شدم دوباره به همون شخصیتم برگشتم...جوابای دوست محترمم رو کوتاه میدادم دادش در اومد اما من فقط گفتم اون لحظه هیجان داشتم اما همیشه همینم...
طولی نکشید که ایستادم جلو پاساژ بزرگی و رفتیم داخل...مانتوی جدید میخواستم...کلی خرید کردیم و حدود هفت شب بود که پیش اریانا خونه بودم...
اریانا:امیتیس...بیا این خط جدید...بنداز رو گوشیت...
-ممنون...
اریانا:نمیشه مثل قبلنا باید تشکر کنی...
دویدم طرفش و پریدم بغلش بعد جیغ زدم:ممنون...
-اهان حالا شد عزیزم..بگیر تربچه...
سر شام چند بار دیگه اصرار کرد به مامان و بابا بگه اما مخالفت کردم...نمیخواستم الان ببینمشون... میخواستم روز افتتاح ببینمشون ببینن که دخترشون اونطورکه قکر میکنن بی عرضه نیست الوات نیست خوش گذرون نیست...با عرضه است...اما نمیدونستم چرا دلم با انتقامم همکاری نمیکنه و هر روز تنگ تر میشه...
اریانا:من میرم بخوابم...
من:اریانا؟
-هوم؟
-میشه...میشه...
-بگو زهرا...
-اولا زهرا نه و امیتیس دوما میشه من امشب پیشت بخوابم؟
-چیییییییییی؟؟؟

پارت دوم رو بیست مین دیگه میزارم

ویرایش توسط Museela : ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
Museela آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!سارا!!, #PARDIS#, $@αʀiT$, "غریبه آشنا", * Bita *, * حدیث *, *banoo*, *shima*, *yalda*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *سمیه م*, ...pariya..., ..samira.., .:BahaR:., .MOHABBAT., .هازال., 0033, 021girl, 677389, 72STAR, Abandokht, adamak.68a, aida.r, Ala88, Aliceice, alikhademi, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, angel04, anna43, anzhela, Aphrodite, aphroodit, aqua, arezoo184, Arezoo1993, arman_iran, armita1819, Arrosha, artii, asal-mzm, asalabdi, asal_bumpy, aseman ariayi, asma-m, atefeh_49, atieh72, atika, ATISH68, Atrisa banu, ayandeh1, ayda90, aygeen, azade jooon, azda, azisadeghi, b3666, BAHARE-R, behnaz.ashena, bella94, benq, betiya, blub2000, dander1000atash, dokhtar sharghi, dream2, ebrahimi.fari, elaheh_e, elianoos, elmira.t, elmiraa_20, eshton, f.oliaee91, faezeh97, faezeh_kht, fahime_kiticati, fantasy girl, farnaz76, farzane.rsh, farzaneh-a, fateme laleh, fatemeh111, fatemeh2001, fatemehjojo, fatima64, fatima_59, fleur, galadril3, gandomsa, gezal goli, ghazal-abd, ghorob89, goldoone22, goli21, golnaz78, googoosh z, hadis00, hala, hana_m, hanye, harimeshgh, helik, hermiun_0, hoda_f1, Holooooooo, homa41, hosna_khanom, hyunah, iryane, j.ghanavizi, jnashenakhte, joana, khademre, Khale.Ghezi, kiumars, ladan93, ladybarun, leila.kh, leila93, libra272, Lida2014, lili_2sara, loolin, love is.., lover vampire, love_a, lxgirl, m.diamond.s, m0zhdeh, Mah BanU ☾, mahboob21, mahdiehhjz, mahpary, mahr0kh, mahsa 21, mahsadina, mahtab10, mahtab888871, MAJJI, Maman fariba, mamorin, man!, mansoure, MARDE_TANHA, marmar7452, Mary.Maryam, maryam-70, maryammoayedi, marzie asemani, marzie1994, masin, maya 74, mb_maryam, MeDiA Es, mehrniaa, mehrnoush_re, meloda, melodina, mersad20, mery1356, milana, MINA JOOJOO, mina*, mina68, mina87, mindrella, mishapasha, mokmor, moonila, moon_light, my dream, m_ezraeil_m, m_reisie, N e G a R, n.a., nadia_gh74, nafas-t, Nahid72, najmeh15, nanazkhanoom, nane sarma, narbod, narciss, Nashenase tanha, nazi_gf2010, nedaj, negar*pb, negikomando, neginra, niayesh_s.s, niho, nikoo 123, nilgon_nili, nilid312, nioosh, nlp16001, noooor, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, pariedarya, parisa6731, parmis86, Parvas80, Parya.G, pingo pingo, R@TA, Raha.74, ramanava, rashno, ratanaz, redrose_love68, reza9000, roshan*, roya1365, roya62, ROZ GOL, rozak_95, saadat2000, saba28, Saeideh_82, sahar97, sahel_m, saktin, samir, sana1994, sana98, sanamjooje, SANIA-23, sara parvizi, sara*ramezani, sarah.sh, saye joon, sayeh66, sedena, sepide23, SETARE SOHEYL, setaresetar, setayesh1363, sete, shadi.A, shafagh 69, shatot, sheida_953, shimaaaaa, sh•m•s, silver joojoo, silverstar, sima3ni, sogand.m, Sokout, soodeh90, sowgand, spandra, Star_69, suzy, syhbyt, s_aftab, s_mehr, sαвα, tadaii96, tama1011, tania_7, taraneh24, tara_5877, themind657, titinaz, tornado.n, Universe95, UnKnOwN_Sh, valan, violet_mahtab, ya3aman, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yjdj, zahira, Zahra_niki, zahra_sfk, zainab1997, zebelkhan, zeinab75, zibahp, ziiiziii13, zina, zizijooon, zoooom, zozo_z1988, ~ Abji ZAhra ~, ~2ne2~, ~B@H@R~, ~WinteR GiRL~, «zahra», آتری, آیدا ماهه, اب و اتش, ارتمیس *, ارغوان 67, از چی بگم؟, افسانه1362, المیرا.ک, انگشتر, ایلکای2, ایکسا خانوم, باران بانو, بازیگوش, باسیلیسک, برادپیت, تبسم+, ترنم, ترنم22, تنها..., تهران بانو, حاجی بلا, حنانه 14 ساله, حنیفا58, خانوم جان, خرس قهوه ای, خورشیدک, خیال غزل, دریا 91, دوست داشتني, دکور, رائیکا, راحله۷۱, رنی 3000, ریحون, زنبق وحشی, زوها, سافانا, سالومهو, ساناز20, ساناهه, ستاره بارون, ستـاره, سرای بانو, سکوت من, شادزی, شاه ماهی, شورم, عاشق رمان خواند, عاطفه دلنواز, عسل مامی, علی آرا, ققنوس98, لمیس20, لیلاحمیده, م.نوری, مانا2010, ماه گل یاس, مدار2, مریمی__, مهتا راد, مهرآذین, مهستی, مونا**, موچولو, میترادات, نازبو, نازنین نرگسس, نامی, نسرین..., نسيا, نیاز.ش, نیکا83, هلیا رها, وارش67, ياابالفضل, پری دخترم, پونام, چلیپا, کیانا شیطون, گلبو, یه دختر1995, ღ ghazali ღ, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ✖ SOODEH ✖
قدیمی ۶ شهريور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

Museela آواتار ها

پست بسیار مفید  +199 امتیاز     
Talking

سلاااااااام
اینم پست دوم...
من فردا میام اگر شما بیاین اگرم نیاین که دیگه هیچچچچچچچچ میرم پس فردا میام...
بریم با این پارت...
-میشه یا نه؟
دیدم با چشمای گرد نگاهم میکنه نگاهمو دادم به سقف و گفتم:همیشه اجازه میدادی خب...
لبخندی زد و گفت:تا وقتی اخلاقت اخلاق شش سال پیش بمونه میتونی سروری کنی خانومی...
دنبالش رفتم...رو به رو شدن با اریانا بعد از شش سال کشتن احساساتم...نمیتونستم بی تفاوت باشم...اصلا چرا باشم؟چرا جلوی خانوادم همون که بودم نباشم؟البته منظورم اریانا است از خانواده...
صبح روز بعد ساعت ده پاشدم اریانا خوشملم رفته بود...بله دیگه...بغل داداش خوابیدن یه کیفی داره که نگو...
رفتم یه لقمه نون پنیر خوردم و چپیدم تو حموم...
بعد رفتم سر وقت لباسام...یکی از مانتو هایی که دیروز خریده بودم رو پوشیدم رنگش سبز بود با رگه های نقره ای...استیناش چسبون بود و خیلی تنگ بود اما خب زیر چادر بود دیگه....
شال سبز و سفید سرم کردم و جین سرمه ای پوشیدم...ال استار سرمه ای هم پام کردم...تضاد تیپ و اخلاقم چیزی بود که همیشه اعصاب اریانا رو میریخت به هم...
شالم رو که به روش خاص خودم بسته بود رو مرتب کردم،عطر زدم و چادرم رو سرم کردم...رفتم ارایشگاه...یه صفایی به صورتم دادم و بعد ازشون خواستم که لوازم ارایش رو در اختیارم بزارن...
یه سایه سبز کمرنگ زدم و برق لب...همین کافی بود...بیشتر از این میزد رو اعتقادم...
سوار ماشین شدم و راه افتادم به سمت رستوران...ساعت مچی سفیدم برق میزد...بد بخت گابریل چقدر براش پول داده بود...میتونست کادوی تولد ارزون تر بگیره...اه...به من چه...خودش خریده دیگه...مجبورش که نکردم...
حدود دوازده اونجا بودم...به کاغذ ادرس نگاه کردم...نوشته بود سر میز شش مینشینه...
رستوران یه باغ مینیاتوری داشت که فضای شیشه ای رستوران وسطش بود...کلا رمانتیک و باحال بود....
از ماشین پیاده شدم....نجوا ها شروع شد...دختر چادری رو جه به فراری؟؟؟چشماشون کور شهخوردنم!سوئیچ رو برای نگهبان پرت میکنم تا پارکش کنه ومیرم داخل...یه نفر در رو باز میکنه...تشکر میکنم و میرم روی نزدیک ترین میز به میز شش مینشینم...
رستوران زیاد شلوغ نیست...خب زود اومدم دیگه...
یه نفر برام منوی نوشیدنی میاره...بعد میپرسه:ببخشید خانوم چند نفرین؟
گوشیم زنگ میخوره...شمیمه...پسره ی بدبخت رو بی جواب میزارم و به گوشی جواب میدم...
-الو؟
-سلام...
-چیکار داری؟
-با ادب...میخوام ببینمت...
-باشه...بیا به این ادرس...
و گوشی رو قطع میکنم...
می بینم این بد بخت هنوز سر میز منتظره...
میگم:سه نفر....
میدونم میگفتم دو نفر میگفت برم سر یه میز دیگه اما اینجا بهتره...میز هفت که کاملا به میز شش احاطه داره...
مرد سفارشم رو میگیره رو میره...مثل همیشه اسپرسو دوبل...
چند تا مشتریه دیگه که اونجا اند بهم نگاه میکنن...نمیدونم درباره چادری ها چی میکنن تو مخ ملت...
مرد برمیگرده...یه لیوان خیلی کوچیک...یه چیزی در حد المپیک کوچیک دستشه...
میزاره جلو و میپرسه:عذر میخوام کیک شکلات یا چیز شیرین همراهش نمیخورین؟
لبخندی میزنم و میگم:خیر...
اونم می ایسته انگار میخواد قیافه ی جمع شده ام رو در اثر تلخی قهوه ببینه...اروم فنجون رو بلند میکنم...این بیچاره ها خبر ندارم از زمانی که رفتم همیشه دهانم تلخ بوده انقدر تلخ که مزه ی خونی که به خاطر در گوشی بابا توی دهانم جمع شد یا طمع حرفایی که شنیدم توش گم شده...
به قول گابریل خدا بیامرز...بدبخت رو کشتم...قانون اسپرسوئه...یه ضرب سر کشیدن...قهوه رو میخورم....هنوز منتظرم...
میدونم توی اینطور رستوران ها چطوری باید بود اما اگر به خاطر دیدن اترین نبود متاسفانه یا خوشبختانه دوست ندارم به اینطور جاها برم...ساندویچ بندری که حین راه رفتن از روی جدول میخوری کیفش بیشتر از اینه که پیتزات رو توی طرف با چاقو تکه تکه کنی یا استیک رو نصفه نیمه رها کنی...میخندم...راه رفتن روی جدول...یادمه بابا سرش چقدر دعوام کرد...شخصیتت میاد پایین یا چادر سرت نکن یا نرو روی جدول...منم مثل همیشه بی توجه بهش با چادر پریدم بالای جدول...
خوبه بابا حداقل به این معتقده که اشتباه تربیتیش باعث اخلاق گند دخترشه وگرنه عاقم میکرد...
صدایی که از میز رو به رو میشنوم از فکر درم میاره و باعث میشه سرمو بلند کنم...
می بینم دو تا پسر و یه دختر اومدند نشستند سر میز و دارن با یه دختر حرف میزنن...دختره کمی استرسی به نظر میرسه...پسرا پشتشون به منه اما به نظر نمیرسه اترین باشن...البته اون عکس پرسنلی زیاد گویا نبود...
همچنان در بحر اونا هستم که دوتا پسر دیگه میان و میگن:عذر میخوام خانوم میشه اینجا بنشینیم؟
شونه بالا میندازم و میگم:فقط تا موقع ناهار چون منتظر کسی هستم...
یکی شون که خیلی خوش هیکله و چهره ای ظریف و دخترونه و چشمای مشکی داره میگه:بله ممنون...
اون یکی که تو کف پشت سری هاست و خوش هیکله اما قیافش بی نهایت عادی میگه:آرش بیا بشین...
اونی که اسمش آرشه میگه:ببخشید سعید یکم بی ادبه...
اصلا نگاهشم نمیکنم...اما کمی بعد از چند لحظه میگم:میشه برین کنار تو دیدم هستین...
هر دو با تعجب بهم نگاه میکنن....
اون که اسمش سعیده به آرش میگه:این دختره رو تو معرفی کردی؟
آرش:نه...
بعد هردو با سوء ظن بهم خیره میشن...
من:چتونه؟
ارش:هی...هیچی...می بخشین شما واسه چی میخواین اون میز رو نگاه کنین؟
به پسرا نگاه میکنم وبا خودم میگم:گند زدم احتمالا...
بعد میپرسم:شما برای چی به اونجا نگاه میکنین؟
ارش:راستش میخوایم ببینیم دوستامون به نتیجه ای میرسن یانه...
سعید-وشما برای چی نگاه میکنی؟؟
-هیچی با آترین آریا کار دارم...
-برای مصاحبه؟
با خودم میگم اره دیگه مصاحبه ی معاونتش...
درسکوت سری تکون میدم...کسی میاد و منوی نوشیدنی میاره...پسرا هردو دلستر سفارش میدن و باز به جلویی ها گوش میدن...
سعید زیر لب حرفی میزنه که نمیشنوم...
در همون آن شمیم رو بالای سرم میبینم...وااایییی..شمیم....با ایستادن شمیم بالای سرمون جواس اون دوتا پسرم به این طرف جمع میشه...
شمیم نگاه معنا داری بهم میندازه و با اخم میگه:این نامزدمه...افشین...
از اینکه حرفم به پیش خدمت درمورد اینکه سه نفریم دروغ نشده ذوق میکنم و به پسر سفیدی که کنارشه نگاه میکنم...با لبخند میگم:خوشبختم افشین....خیلی خوشکلی حیف که بد سلیقه ای....
افشین میزنه زیر خنده و میگه:منم....وقتی گفتی دوستت چادریه گفتم قراره بریم دیدن کی اما مثل اینکه ادم باحالیه...
دستش رو به سمتم دراز میکنه که میگم:افشین جان من اعتقادات خودمو دارم...درسته شمیم مانتوییه اما من...
دیگه ادامه نمیدم...دستش رو پایین میاره...قبل از هر سوالی میگم:شمیم بشین...افشین این اقایون یکم دیگه میرن...
ارش:ما دیگه میریم ممنون...
من:نوشیدنیتون به پای من حساب میشه تشریف داشته باشین بعد برین...
سعید زیر لب چیزی میگه که این بار میشنوم...بلند میگم:من خسیس نیستم پولمو واسه غریبه ها خرج نمیکنم...
آرش:صحیح...
من:خب پس بنشینین چون این سومین دختره و هنوز نرفته...
با دیدن چهره ی متعجب آرش و سعید میگم....
-خب چیه؟توی مدت نشستنتون تا حالا سه تا دختر اومدن و رفتن خب....
چیزی نمیگن...شمیم و افشین بد بخت که ایستاده هم حرفی نمیزنن همه ناخوداگاه حواسمون رو به میز جلو میدیم...
-چند میگیرین؟
-پولی که پیشنهاد شد...اگر بچه دار شدیم که بیشتر...
پسرا هوفی میکشن و میگن:ببخش خانوم اشتباه اومدی داریم میگیم مثل خواهر برادر...یا حداقل مثل دوران عقد...
زنه بلند میشه و میگه:این کاره نیستین...
و میره...
نمیدونم چه خبره...یعنی این سوالا برای چه مصاحبه ایه؟صدای ناهنجا انریکه که زنگ گوشیمه بلند میشه...بی توجه به نگاه دیگران ایفون ناناسم رو نگاه میکنم...شهابه...بر میدارم...
-هان؟
-سلام مودب...
-چه سلامی چه علیکی من الان اینجام هر خری بگی هست جز سوژه مورد نظر...
پسرا اینبار هر پهارتاشون بهم خیره میشن...
-جوش نیار خب. میاد...باید بیاد...زنگ زدم اخطار کنم بهت جق نداری بهش رو بدی ها...
-خیلی پر روئی...بای...
قبل از اینکه بهش فرصت بدم چیزی بگه گوشی رو قطع میکنم و آروم به شمیم میگم:ببین یادته اون روز رفته بودیم خرید؟اعصابم سر جاش نبود واسه اینکه...
تو چند جمله واسش خلاصه کردم توی این رستوران دنبال آترین اریا هستم و اونم واسه افشین...
دلستر هارو اوردن...من:سعید...ارش...
برگشتن...
من:خب چرا اینطوری نگاهم میکنین...خودتون حرف میزدین فهمیدم اسمتون چیه...بیاین دلستراتون اومد...
ارش برداشت و سعیدم حین اینکه روش اونطرف بود دستش رو دراز کرد...نتیجه اش شد ریختنش روی چادرم...
از اونجا که عکس العملم سریع بود همیشه قبل از ریختنش رو مانتوم چادرم رو در اورم...با اون مانتوی سبز تنگ ضایعم نشستم و بی تفاوت زل زدم به سعید...
سعید:ب...ببخشید...
لبخندی زدم و گفتم:حداقل باعث شد صداتون رو بشنویم...خواهش میکنم...
سعید:حالا چیکار میکنین؟
-مگس شکار میکنم...
همه خندیدن...
دوتا پسر دیگه اومدن بالای سرمون...
آرش:به...ارمین خان...به رامین خان...
پسری که اسمش رامین بود گفت:ببند...اه...ایناهمشون مشکل دارن و خودفروش بعضی هاشونم که خوبنو خودش نمیخواد...خودش سخت گیره...
ارش:نه...میگه اینا شبیه ازیتا اند...
ارمین:همچین بی راه هم نمیگه...خیلی هاشون هرزه اند...
همین طور که بالای سر ما بحث میکردن آرش همه مون رو باهم اشنا کرد...مونده بودم به ما چیکار دارن...
آرمین:سعید اگر آترین بیاد دیگه اینبار هممون رو خفه میکنه...دختری نمونده که باهاش حرف نزده باشیم...بهش قول دادیم امروز پیداش کنیم...
آرش نگاهی بهم کرد و به سعید اشاره کرد...
سعید:هنوز یکی مونده که با بقیه فرق داره...
رامین:کی؟
ارش به من اشاره کرد...
به اون چهار نفر که داشتن سر تاپام رو بر انداز میکردن نگاهی کردم و بعد به شمیم و افشین...
باسر گفتم:اینا چشونه؟
شمیم و افشین شونه بالا انداختن...
برگشتم سمتشون و گفتم:میشه بپرسم چتونه چشم چرونا؟؟
رامین با عصبانیت گفت:این خوب نیست...
بهم برخورد:عذر میخوام واسه ی چی؟؟
ارش بی توجه به سوالم گفت:چراخوب نیست؟این از همه بهتره...با همه فرق داره...چادری هم هست...
ارمین:مطمئنین چادریه؟بهش نمیاد...
سعید به چادرم که پشت صندلیم اویزون بود نگاه کرد...دوباره هر چهاتاشون بهم خیره شدند...
با عصبانیت گفتم:سرتون رو بندازین پایین...
بعد رومو کردم به سمت افشین گفتم:میشه سوئیشرتت رو بدی؟
افشین سریع درش اورد و گفت:بگیر...
سوئیشرت سفید استخوانیش رو پوشیدم...خیلی گشاد بود اما کافی بود تا حال اون چهار تا رو بگیرم...
من:خب حالا میشه بگین چه خبره؟
جوابی ندادن...هوفی کردم و رومو کردم اونطرف...همون ثانیه بود که دم در ورودی پسری توجهمو جلب کرد....
ای جااااااااااان به این میگن تیکه جواهر...نه برلیان نه...نمیدونستم چی بگم...چشمای فندقی موهای فندقی این چیه خدااا؟؟؟اما...داره میاد طرف ما...چرا؟؟؟چقدرم اشناست...بینی قلمی و لبای قلوه ای...چهره ی مردونه و صورت سه تیغ...اما اشناست ها...شبیه کیه شبیه کیه اخه؟؟؟از دوستای اریاناست؟؟؟همین طور مخ مبارک رو به کار گرفته بودم که صدای ارمین جوابم رو داد...آرمین رو به اون پسر گفت:به...اقا آترین....

ویرایش توسط Museela : ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
Museela آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!سارا!!, #PARDIS#, "غریبه آشنا", * Bita *, * حدیث *, *banoo*, *maryam*, *shima*, *yalda*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *سمیه م*, ...pariya..., ..samira.., .:BahaR:., .MOHABBAT., .Monire., .هازال., 0033, 021girl, 677389, 72STAR, @Shytvnk@, adamak.68a, afroodit, aida.r, Ala88, alikhademi, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, angel04, angelina, anna43, anzhela, Aphrodite, aphroodit, aqua, Arezoo1993, arezoo214, arman_iran, armita1819, Arrosha, artii, asal-mzm, asalabdi, aseman ariayi, asma-m, atefeh_49, atieh72, atika, ATISH68, Atrisa banu, atyek, ayandeh1, ayda90, aygeen, azade jooon, azda, azisadeghi, b3666, BAHARE-R, behnaz.ashena, bella94, benq, betiya, blub2000, dander1000atash, delaram 0173, dokhtar sharghi, dream2, eizz, elaheh_e, elianoos, elmira.t, elmiraa_20, esike, f.oliaee91, faezeh97, faezeh_kht, fahime_kiticati, fantasy girl, farnaz76, farzane.rsh, farzaneh-a, fateme laleh, fatemeh2001, fatemehjojo, fatima64, fatima_59, fleur, forlorn, galadril3, gandomsa, gezal goli, ghazal-abd, ghorob89, goldoone22, goli21, golnaz78, googoosh z, hadis00, hala, hana_m, hanye, harimeshgh, helik, hermiun_0, hoda_f1, Holooooooo, homa41, Hoopoe, hosna_khanom, hyunah, iryane, j.ghanavizi, jaroon, jnashenakhte, katy f, khademre, Khale.Ghezi, kiumars, ladan93, ladybarun, leila.kh, leila93, libra272, Lida2014, lili_2sara, love is.., lover vampire, lxgirl, m.diamond.s, m0zhdeh, Mah BanU ☾, mahboob21, mahdieh.m, mahdiehhjz, mahpary, mahr0kh, mahsa 21, mahsa73, mahsadina, mahtab10, mahtab888871, MAJJI, Maman fariba, man!, mansoure, maral_70, MARDE_TANHA, marmar7452, Mary.Maryam, maryam-70, maryammoayedi, marzie asemani, marzie1994, maya 74, mb_maryam, MeDiA Es, mehrniaa, mehrnoush_re, meloda, melodina, mersad20, mery1356, MINA JOOJOO, mina*, mina68, mina87, mindrella, mishapasha, mojgan am, mokmor, moonila, moon_light, my dream, m_reisie, N e G a R, n.a., nadia_gh74, nafas-t, Nahid72, najmeh15, nanazkhanoom, nane sarma, narbod, narciss, nazi_gf2010, nedaj, neela, negar*pb, negikomando, neginra, niayesh_s.s, niho, nikoo 123, nilgon_nili, nilid312, nioosh, nlp16001, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, pariedarya, parisa6731, parmis86, Parvas80, Parya.G, pingo pingo, R@TA, Raha.74, ramanava, rashno, ratanaz, redrose_love68, reza9000, roshan*, roya1365, roya62, ROZ GOL, rozak_95, rozan98, s129, saadat2000, saba 68, saba28, sadsadsad, sahar97, sahel_m, saktin, saman84, samaneh60, samir, sana1994, sana98, sanamjooje, SANIA-23, sara parvizi, sara*ramezani, sare.70, sasa75, saye joon, sayeh66, sedena, selina63, setaresetar, setayesh1363, sete, shadi.A, shafagh 69, shatot, sheida_953, shida.m, shimaaaaa, sh•m•s, silver joojoo, silverstar, sima3ni, sogand.m, Sokout, soodeh90, sowgand, spandra, star $ sisi, Star_69, suzy, syhbyt, s_aftab, s_mehr, sαвα, tadaii96, tama1011, tania_7, taraneh24, tara_5877, themind657, tin24, tornado.n, UnKnOwN_Sh, vafa1980, valan, violet_mahtab, ya3aman, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yjdj, zahira, Zahra_niki, zahra_sfk, zainab1997, Zarizar, zebelkhan, zeinab75, zibahp, ziiiziii13, zina, zizijooon, zoooom, zozo_z1988, ~B@H@R~, ~SAREH~, ~WinteR GiRL~, «zahra», آتری, آلیشیا, اب و اتش, اخلاقی, ارتمیس *, ارغوان 67, از چی بگم؟, افسانه1362, المیرا.ک, انگشتر, ایلکای2, ایکسا خانوم, باران بانو, باران.غ, بازیگوش, باسیلیسک, برادپیت, تبسم+, تداعی"74", ترنم, ترنم22, تنها..., تهران بانو, تهمتن, حاجی بلا, حنیفا58, خانوم جان, خرس قهوه ای, خورشیدک, خیال غزل, دریا 91, دریا77, دوست داشتني, دکور, رائیکا, راحله۷۱, رنی 3000, ریحون, زنبق وحشی, زوها, سارا ف, سافانا, سالومهو, ساناهه, ستاره بارون, ستـاره, سرای بانو, سوداا, سکوت من, شادزی, شاه ماهی, شقايق م, شورم, عاشق رمان خواند, عسل مامی, علی آرا, ققنوس98, لمیس20, لیلاحمیده, م.نوری, مانا2010, ماه گل یاس, مدار2, مریمی__, مسافرمرگ, مهتا راد, مهرآذین, مهستی, مونا**, موچولو, میترادات, نازبو, نازنین نرگسس, نامی, نسرین..., نسيا, نیاز.ش, نیکا83, هلیا رها, ياابالفضل, پری دخترم, پونام, چلیپا, کیانا شیطون, گشتاسب13, گلبو, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ×mahla.r:.:, ✖ SOODEH ✖
قدیمی ۷ شهريور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

Museela آواتار ها

پست بسیار مفید  +181 امتیاز     
Wink

سلام...
مرسی از حمایتتون...ذوقیدم پس امروز دوتا پست داریم...
اولی...

همین طور خیره نگاهش میکردم...اومد و با پرویی تمام نشست رو به روی من و جای قبلی آرش...
بی مقدمه پرسید:چی شد؟
آرمین:هیچی...قیمت بچه هم میدن...
اترین:شش روز دیگه میاد...چه غلطی کنم؟اخه اینا چه دخترایین؟
رامین:سخت میگیری خوبن که...
اترین:آره خیلی...
قبل از هر جوابی با منوی غذا اومدن پیشمون و گفتن:اگر میشه بنشینین...
بلند شدم منو هارو ازشون گرفتم...یکی اش رو خودم برداشتم دوتا رو دادم به شمیم و افشین بعد گفتم:ببخشید بقیه اینا لازم نیست...برای این آقایون رو میز شش سرویس بدین...
توجه پسرا بهم جلب شد....بقیه انگار که بهشون بر خورده باشه بلافاصله خواستن برن...اما آرش گفت:ببین...مگه شما برای مصاحبه نیومدی؟
من:خب چرا...
آترین زل زد بهم...همین طوری نگاهم میکرد...
بلند شدن که برن اما اترین هنوز خیره نگاهم میکرد...
بالاخره طاقت نیاوردم و گفتم:چیزی شده؟؟
آترین بی توجه به حرفم رو به پسرا گفت:چرا با این دختره حرف نمیزنین؟این خوبه ها...
آرمین:این ازوناش نیست...
آرش:این...
پریدم وسط حرفشون و گفتم:من وسیله نیستم که میگین این...بگین ایشون...
آترین توجهی نکرد:این دختره خوبه...شبیه آزیتا به نظر نمیاد...
سعید:از اون دخترا نیست غریبه است...
اترین:نه که اون یکی ها اشنا بودن...آرمین بهش بگو
ارمین:مسئول مصاحبه ات ام؟
من:عذر میخوام من خودم مشتاقم معاونشون بشم...
رامین زد زیر خنده و گفت:معاونو خوب اومدی...
من:میبخشید مگه این مصاحبه که از من پرسیدین واسه معاونت...
خودم حرف خودمو قطع کردم و گفتم:چه قدر احمقم...آخه مصاحبه رو میزارن تو رستوران؟
بعد ازاینکه واسه خودم نطق کردم به سمت آرش که آدم تر از همه به نظر میومد برگشتم و گفتم:خب...این مصاحبه واسه چیه؟
آرمین:پس خبر ندارین....فکر نمیکنم خوشتون بیاد...قول بدین عصبانی نشین
من:مقدمه چینی نمیخواد...میشنوم...
رامین:بیخیال...دختره حاضر نمیشه...
من:میخوام پیشنهادشون رو بشنوم...
آرمین:آترین طلاق گرفته...از یه ازدواج ناموفق... همه ی فامیل شدیدا از پدرش و عموش و اونام از پدر بزرگش حساب میبرن و اونام گفتن همه چیز رو ازشون میگیرن اگر دوباره ازدواج نکنن اخه طرف دختر عموشه اما آترین نمیخواد با اون که تو بغل هر مردی بوده بازم ازدواج کنه و در آخر اینکه پدربزرگش فقط در صورتی که دختر مناسبی رو بیاره و معرفی کنه یا در صورتی که آزیتا پشیمون شه حاضره از شرطش بگذره...همین...
من:همین و چی؟باید با آترین ازدواج کنم؟
آرمین که از خونسردیم کمی تعجب کرده بود گفت:نه...فقط جلوی آزیتا نقش بازی کنین چون اگر پدربزرگ آترین راضی بشه مجبورین تا ابد با هم زندگی کنین....پدربزرگش بد آدمیه...
لبخندی میزنم و میگم:شرایط دیگه ای بود حتما قبول میکردم اما الان...من به کسی قول دادم...اون شخص ناراحت میشه...درضمن اعتقاداتم میره زیر سوال...
آترین:اگر قولت مهم بود انقدر راحت راجع بهش حرف نمیزدی...در ضمن این اعتقاداتی که میگی رو نمیفهمم...
من:اگر آقا سعید لطف نمیکردن به چادرم میفهمیدی...
بعد رو به بقیه گفتم:به هر حال متاسفم
آرمین:خیلی ریلکسی حال کردم...
لبخندی زدم....
آترین با عصبانیت گفت:شش روز دیگه میاد...تو....اگر ازدواج کنیم چی؟دیگه اعتقاداتتم نمیره زیر سوال...
من:شما همیشه عادت دارین همین طوری بیاین از یه دختر غریبه خواستگاری کنین؟مگه ازدواج بچه بازیه؟من به نظرت حاضرم با مردی که یکبار ازدواج کرده و از نظر فرهنگی دو قطب مخالفیم ازدواج کنم؟
چیزی نگفت....رنجش و ناتوانی از چشماش بیرون میزد....درکش میکردم...اون زمانی که من در به در دنبال کسی بودم منو بفرسته اونور اینطوری بودم....اون لحظه ای که پدرم اجازه داد...بهم وکالت داد....طردم کرد...اه...اینا چیه که من یادشون میفتم اخه؟این پسر موجود عجیبی بود... بی شعور...منو یاد گذشته میندازه...بره بمیره...اما...دلم میسوزه...اصلا خیلی بدبخته...بزار یه کاری کنم خودش بیخیال شه...
آمیتیس از دست زهرا کفری بود...اما خب چیکار کنم؟شخصیت زهرا نمیزاره دل بشکنم...
پس با لحن نرم تری گفتم:مسئله فقط این نیست چیز دیگه ای هم هست...من...بچه دارم...
همه زل زدن بهم...شمیم ناخوداگاه گفت:چرا چرت میگی توکه ازدواج نکردی زهرا...بچه از کجا...
به نگاهای خیره ی دیگران نگاه میکنم...نمیدونم دارن راجع بهم جه فکر میکنن
ناخوداگاه میگم:نه...نه...من از اوناش نیستم...پارسا...هشت سالشه...پسر واقعی ام نیست...به هرحال نمیشه...
آرمین:باشه مرسی...ببخشید همچین پیشنهادی دادیم...
آترین:چیو؟کجا میرین؟من مشکلی ندارم....هر قدر بخوای بهت میدم....تو قبول کن...
من:متاسفم آقای آریا میشه این بحث رو بیخیال شین و میشه شما چند لحظه به حرفام گوش بدین؟من به منظور دیگه ای اومدم اینجا...
اترین مینشینه و میپرسه:خب؟
به افشین و شمیم نگاه میکنم که منتظر اند ببینن چی میشه...کاش این پسره هم یکم کنجکاو بود...پسرای دیگه هم منتظر اند...
با لبخند میگم:من آمیتیس امیدوار هستم....طراح روش جدیدی که کلان ترین سرمایه رو براش گذاشتین...
آترین اینبار نمیتونه از تعجبش جلوگیری کنه اما خیلی زود به خودش مسلط میشه و میگه:اسمت زهرا بود...
من:اسم اصلی ام بله...
آترین:خب خوشبختم...
من:اومدم ازتون درخواستی کنم...میخوام من معاون باشم...
آترین:مسخره است...میتونی هرجای دیگه بخوای رابط بشی اونوقت...
نمیدونم چی بگم...اگر قصد اصلی شرکت رو بگم...اگر از طرحی بگم که قراره تو ایران اجرا کنیم همه چیز به باد میره...از اولشم مسئله اونی که همه فکر میکردن نبود...این باید به مرور زمان مشخص میشد پس بهونه ی همیشگی رو میارم....
میپرم وسط حرفش:میدونم اما اعتقادم نمیزاره...
نگاهش رو روی مانتوی تنگم میچرخونه و میگه:اعتقاد به چی؟؟
پسره الزایمر داره خوبه گفتم سعید گند زده....با لحن عصبی میگم:مهم نیست حالا هرچی...من میخواستم تو ایران رابط باشم اما شما یعنی رقیبم موفق شدین و حالا میخوام من معاونتون باشم و ایران بمونم...همین...
آترین با پوزخند گفت:خیلی های دیگه هم هستن که میتونن...
من:کسی وارد تر از من به پروژه نیست...
اترین:اما تعیین معاون با منه و من اصلا با کسی مثل شما موافق نیستم...
من:میشه دلیلتون رو بدونم؟
اترین:اره..تو چشمام زل زد و گفت:من ازت خوشم نمیاد...
من:اما من باید ایران بمونم و این تنها راهمه وگرنه برمیگردم شرکت...
اترین با لبخند میگه:دنیا بی رحمه خانوم...شما رو مجبور میکنه بری منو مجبور میکنه با دختر عموم دوباره ازدواج کنم و....
پوزخندی که همیشه زینت صورتمه میزنم و میگم:پس بگو...چون درخواستت رو رد کردم اینو میگی...
اترین:هرجور میخوای ازش برداشت کن...
خیلی جدی میگم:ببین این چیزا شوخی بردار نیست...من نمیتونم اینکارو بکنم واقعا نمیتونم چون به یکی قول ازدواج دادم همین...اگر بفهمه اونی که یه عمری دنبالم بوده رو معطل کردم بیام نقش دوست دخترتو بازی کنم ناراحت نمیشه؟
اترین:اگر قولت انقدر مهم بود خیلی راحت نمیگفتی اگر زود تر خبردار میشدی می پذرفتی...تازه من که گفتم اگر سختته ازدواج کنیم...بعدش هر جوری شده طلاقت میدم...
من:بچه چی؟
اترین:مهم نیست برام...
با صدای گوشیم میگم:ببخشید...
همون جا نشسته جواب میدم:الو؟
-سلام عظیمی هستم...
-سلام خانوم...
-زنگ زدم بپرسم گویا امروز به پارسا گفتین که میبرینش گردش...
-بله...ساعت پنج میام دنبالش...
-متاسفانه نمیتونین ...
دادی کشیدم-برای چی؟
-شما نسبتی با این بچه ندارین نکنه مدیر قبلی اجازه اش رومیداد؟
صدام همین طوری بالاتر میرفت-شما حق ندارین...پارسا مال منه پسر منه...
رادارای همه روشنه ودارن به تلفنم گوش میدن...
وقتی عظیمی قبول نمیکنه دادم در میاد...
من:دیگه از حمایت مالی خبر نخواهد بود...حق ندارین...شما...
-خانواده ی جدید پارسا یک هفته دیگه میان که میان و منم رضایتم رو اعلام خواهم کرد...
-شما حق ندارین...خود پارسا مگه مرده که براش تصمیم بگیرین؟؟
گوشی رو قطع میکنه...بی ادب....
کارد میزدن خونم در نمیومد...دیگه آمپر چسبونده بودم...با نفرت به آترین نگاه میکنم و میگم:اینام آدمای مثل تو اند دیگه...یه عوضی مثل تو داره بچه ام رو میگیره خود عوضیت داری آرزو هام رو به باد فنا میدی...یه آشغال دیگه داره مجبورم میکنه از اعتقاداتم بگذرم شماها همتون مثل همین...
خیره نگاهم میکنه...شمیم میگه:چرا داغ کردی؟چی شده؟؟؟
مینشینم و توی چند جمله ماجرای پارسا رو میگم...
شمیم:کاش زودتر میگفتی من و افشین میتونستیم برات درستش کنیم...
با همون عصبانیت گفتم:خواستم همین امروز بگم اما خانواده جدیدش هفته دیگه میان و...
آترین میپره وسط حرفم:پیشنهاد من بهتر نیست؟هم به بچه ات میرسی هم به شغلت...
با عصبانیت به این پسره ی منفعت طلب خیره میشم و میگم:میفهمی قول دادم یعنی چی؟
اترین:تو که عاشقش نیستی از رفتارت مشخصه...
من:اما اون چی؟
آترین با بدجنسی میگه:به پارسا فکر کن...
توی ذهنم فقط پارسا رو میبینم...چشمام رو میبندم و فکر میکنم...به ثانیه نمیکشه که میگم:قبوله...
اما این قبوله مال چند ساعته...بعد از ناهاری که کوفتم شده با افشین و شمیم میریم بیرون...ارش میاد جلوم:هی وایسا
-چیزی شده؟
-این شماره ی آترینه...
به کاغذ تو دستش نگاه میکنم و میگم:ارش جان بهت نمیاد پیام رسون باشی...بیشتر از ایناس لیاقتت...برو بگو خودش بیاد کارش دارم...
آرش:باشه...
من:خوبه همین الان گفتم بهت نمیاد...چرا داری میری...الان باید بگی خودت بگو بیاد...
ارش میخنده و میگه:خیلی بامزه ای...
من:من غذا نیستم...
با آرش سر میز شون میریم...
من:نظرم عوض شد راستش...
اترین با عصبانیت بلند میشه و میگه:چی؟
من:پیچ پیچی...در بد ترین حالت روانی دست میزاری رو نقطه ضعفم منم میگم قبوله اما به خودم که میام میبینم نه قبول نیست...
اترین:تو دیوونه ای نه؟
-نه فقط خیلی تیزم...
-یعنی نه دیگه...
-اوهوم...
-پارسا رو چیکار میکنی؟
-نمیدونم...
-شغلت چی؟
-نمیدونم...
-روش فکر کن...با این حساب که تا شش روز دیگه باید نامزد باشیم...
شماره اش رو گرفتم که روش فکرکنم مثلا...
شش روز دیگه که دختره میاد...هفت روز دیگه پارسا میره...شهاب دلش میشکنه...چه غلطی کنم اخه؟امیتیس میگه کار و زهرا میگه داری دل میشکنی...به شهاب قول دادی....

معرفی و نقد....

ویرایش توسط Museela : ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۰۴:۴۲ بعد از ظهر
Museela آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!سارا!!, #PARDIS#, "غریبه آشنا", * Bita *, *banoo*, *maryam*, *shima*, *yalda*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *سمیه م*, .:BahaR:., .MOHABBAT., .هازال., 0033, 021girl, 677389, 72STAR, @Shytvnk@, adamak.68a, afroodit, aida.r, Ala88, alikhademi, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, angel04, angelina, anna43, anzhela, Aphrodite, aphroodit, Arezoo1993, arman_iran, armita1819, Arrosha, artii, asal-mzm, asalabdi, aseman ariayi, asma-m, atefeh_49, atieh72, atika, ATISH68, atyek, ayandeh1, ayda90, aygeen, azade jooon, azad_awesome, azda, azisadeghi, b3666, BAHARE-R, behnaz.ashena, bella94, benq, betiya, blub2000, dander1000atash, delaram 0173, deli61, dokhtar sharghi, dream2, elianoos, elmira.t, elmiraa_20, esike, f.oliaee91, faezeh97, faezeh_kht, fahime_kiticati, fantasy girl, Farah123, farnaz76, farzaneh-a, fateme laleh, fatemeh2001, fatemehjojo, fatima64, fleur, gandomsa, gezal goli, ghazal-abd, ghorob89, goldoone22, goli21, golnaz78, googoosh z, hadis00, hala, hana_m, hany111, hanye, harimeshgh, helik, hermiun_0, hoda_f1, Holooooooo, homa41, hoolia, Hoopoe, hosna_khanom, hyunah, iryane, j.ghanavizi, jaroon, jnashenakhte, khademre, Khale.Ghezi, kiumars, ladan93, ladybarun, leila.kh, leila93, libra272, Lida2014, lili_2sara, love is.., lover vampire, love_a, lxgirl, m.diamond.s, m0zhdeh, Mah BanU ☾, mahboob21, mahdiehhjz, mahpary, mahr0kh, mahsa 21, mahsadina, mahtab10, MAJJI, man!, mansoure, maral_70, MARDE_TANHA, Mary.Maryam, maryam-70, marzie asemani, marzie1994, masin, maya 74, mb_maryam, MeDiA Es, mehrniaa, mehrnoush_re, melodina, mersad20, mery1356, milana, MINA JOOJOO, mina*, mina68, mina87, mindrella, mokmor, moonila, moon_light, my dream, m_ezraeil_m, m_reisie, n.a., Nahid72, najmeh15, nanazkhanoom, nane sarma, narbod, narciss, nazi_gf2010, nedaj, neela, negar*pb, negikomando, neginra, niayesh_s.s, niho, nikoo 123, nilgon_nili, nilid312, nioosh, nlp16001, noooor, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, pariedarya, parisa6731, parmis86, parnon, Parvas80, Parya.G, pingo pingo, pink220, R@TA, Raha.74, ramanava, rashno, ratanaz, redrose_love68, reza9000, roshan*, roya1365, roya62, ROZ GOL, rozan98, saadat2000, saba28, sadsadsad, sahak, sahel_m, saktin, samaneh60, samir, sana1994, sana98, sanamjooje, sara parvizi, sara*ramezani, sasa75, saye joon, sayeh66, sedena, selina63, setaresetar, setayesh1363, sete, shadi.A, shafagh 69, shatot, sheida_953, sheydajoooon, shida.m, shimaaaaa, sh•m•s, silver joojoo, silverstar, sima3ni, sogand.m, sogol 71, Sokout, soodeh90, sowgand, spandra, Star_69, suzy, syhbyt, s_aftab, s_mehr, sαвα, tadaii96, tama1011, taraneh24, tara_5877, themind657, UnKnOwN_Sh, vafa1980, valan, violet_mahtab, ya3aman, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yasi 72, yjdj, zahira, Zahra_niki, zahra_sfk, zainab1997, Zarizar, zeinab75, ziglernata, ziiiziii13, zina, zizi66, zizijooon, zoooom, zozo_z1988, ~ Abji ZAhra ~, ~2ne2~, ~SAREH~, «zahra», آتری, آرام وحشی, اب و اتش, اخلاقی, ارتمیس *, ارغوان 67, از چی بگم؟, افسانه1362, المیرا.ک, انگشتر, ایلکای2, ایکسا خانوم, باران بانو, باران.غ, بازیگوش, باسیلیسک, برادپیت, بغض غزل, تبسم+, ترنم, ترنم22, تنها..., تهران بانو, تهمتن, جوجه جيغي, حاجی بلا, حنیفا58, خانوم جان, خرس قهوه ای, خورشیدک, خیال غزل, دریا 91, دریا77, دوست داشتني, دکور, رائیکا, راحله۷۱, رنی 3000, ریحون, زنبق وحشی, زوها, سافانا, ساناهه, ستاره بارون, ستـاره, سکوت من, شادزی, شاه ماهی, شورم, عاشق رمان خواند, عاطفه دلنواز, علی آرا, ققنوس98, لمیس20, لیلاحمیده, م.نوری, مانا2010, مدار2, مریمی__, مسافرمرگ, مهتا راد, مهرآذین, مهستی, مونا**, موچولو, نازبو, نازنین نرگسس, نامی, نسرین..., نسيا, نفس_20, نیاز.ش, نیکا83, هلیا رها, وارش67, ياابالفضل, پری دخترم, پونام, چلیپا, کیانا شیطون, گلبو, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ✖ SOODEH ✖
قدیمی ۷ شهريور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

Museela آواتار ها

پست بسیار مفید  +176 امتیاز     
Talking روشنم کن....

سلامی دوباره...
میریم با پست دوم اما قبلش...میدونم این ازدواج کمی تکراریه اما خیالتون رو راحت کنم...حتی اگر یک ذره اش مثل دیگر ازدواج های قرار دادی بود دیگه ادامه ندید...کمی صبر کنین...
و...
لینک نقدم گذاشتم....
اسپم ندیداااااا...
لاو یو...
پست دوم...

تو خونه ی اریانا به همه چیز فکر میکردم به شعبه ی اصفهان به هتل ها به همه چیز...باید میپذیرفتم؟اگر ارزوم بر اورده میشد کل اصفهان و شیراز رو مجتمع هامون میگرفت...من سلاح شرکت بودم...می ارزید؟معلومه که می ارزید همه طرفش سود بود...چه طرحی میشد...اسمم تو تاریخ ثبت میشد اما در مقابل تمام اینا خاطرات بچگی ام بود و شهاب...اینکه مسئله ی ازدواج یعنی تاشش روز دیگه باید برگردم خونه و به مامان و بابا بگم اومدم حاج آقا امیدوار و خانومش...و اندیا...میتونستم باهاشون روبه رو شم؟....قهوه نوش جان میکردم که گوشیم زنگ خورد...
-الو جیمز؟؟؟
-سلام امیتیس...چیشد؟؟
-سلام...مرسی از اینکه نگران حالمی کشتی منو با احوال پرسیت رئیس محترم...
-خوبی؟
میزنم زیر خنده و میگم:صبح عالی بخیر مرسی خوبم...
-چی شد؟
-احتمالا حله نمیدونم...
-خواستم بگم اگر حل نمیشه باید زود بگی اونوقت میسپریمش به یکی دیگه...تو ام برمیگردی...
من:عمرا بزارم ....به سختی بهونه ی موندن پیدا کردم برگردم بقیه مدیرا بهم بخندن؟؟اگر همه چیز درست شه که یه سفر میام اونجا....
-باشه...بی خبرم نزار...بای...
-بای...
گوشیم رو کنارم رو مبل پرت کردم...همون لحظه در باز شد و اریانا با کیسه های خرید داخل اومد...
من:سلام جیگرم...
-سلام...خوبی؟؟؟
-مرسی چی خریدی این همه...چقدر میخوری...
-من نمیخورم زنم میخوره...
و بهم اشاره کرد...
خندیدم...
اریانا:واست یه خونه ی توپ یافتم...همون جایی که خواستی الهیه
من:عجله ای نیست...
اریانا:تا حالا که عجله داشتی...
خنده ی دلبرانه ای کردم و گفتم:خدارا چه دیدی شاید خونه لازم نداشتم صاف رفتم خونه شوهر...
اریانا خریدا رو با کیسه پرت کرد تو یخچال و دوثانیه نشد که بالای سرم بود...
-کیه؟
قبل از اینکه جواب بدم گفت:شهاب دیگه...چرا چرت میگم...
با این حرفش نگاهم رنگ غم گرفت...
اریانا:چیزی شده؟
من:نمیدونم چطور به شهاب بگم که...که...که اون نیست...
-کی هست حالا؟
-اسمش...
ادامه ندادم...من چمه...قبول کردم که دارم به اریانا معرفی اش میکنم؟؟؟خل شدم علنا...اما مگه چاره ی دیگه ای هم هست؟ما هر دو کار میکنیم مهم نیست...پشت اون شرکت های ایرانی و پشت من امریکایی...خوبه ها...مثل ازدواج شاهزاده ها میمونه که به خاطر اتحاد صورت میگیره...هه...
بالاخره میگم:بعدا راجع بهش حرف میزنیم...باشه؟؟
اریانا:نگو بالاخره که میفهمم...به خدا اگر یه خری مثل خودت باشه نمیخواما...
من:مرسی از الطافت...
-خواهش خواهرم...
با خودم فکر کردم...من که تا حالا اب خوردنم هم به حرف دلم بوده...اینم روش...همیشه همین طوری موفق شدم...شاید حکمت خدا در اینه...
زنگ زدم به شماره ای که داده بود...اون لحظه به خودم زحمت میس انداختنم نداده بودم میدونستم شماره ام رو نداره...
-الو؟؟؟
دختری جواب داده بود مونده بودم حرف بزنم یا نه...
-الو؟؟
با صدایی خشک گفتم:سلام...با اقای اریا کار داشتم...
-کدومشون؟
با صدایی عصبی گفتم:این گوشی کدومشونه؟همون...
صدایی شنیدم...آترین بود...
-اتوسا اون گوشی منو بده ببینم...چه غلطی میکنی؟
-میخوام بدونم دختره کیه...دوست دخترت؟؟؟
بالاخره صدای آترین روشنیدم...
-الو؟
-سلام...
-شما؟
-مزاحمم...ببخشید کاری ندارم خداحافظ...
-هی هی...زهرایی؟
-چه خوب یادته...اما من امیتیسم...
-واسه چی زنگ زدی؟
-واسه هرچی بود نظرم عوض شد...
-د...خب واسه چی؟
-چون من نمیتونم با پسری که حتی گوشیشم دختر جواب میده ازدواج کنم...
-دختر عموم بود...خواهر ازیتا...
-به من چه...کاری نداری؟
-اه...تو چقدر ناز داری...الان منظورت اینه که بازم نظرت عوض شد؟
-اره...
-درد و اره خداحافظ...
اینبار من کوتاه اومدم...
-ببین کی به کی میگه نازدار...دختر بودی میترشیدی که...فردا بیا همون رستوران اوکی؟
با خنده ی کنترل شده ای گفت:باشه...
با اخم بهم نگاه میکنه و میگه:نگفته بودی با کسی میای؟؟
-این کسی که میگی الان وکیل منه همسرش هم وکیل شما...
مینشینه سر میز و میگه:من وکیل دارم اما اگر بخوای به این وکالت بدم مشکلی نیست...
من:خب پس میخوام...
-این چیه سرت؟
-چادره...چا...در...بلدی؟؟؟
-منظورم اینه که اون روز نبود که...
-اون روز دوستت لطف کرد یه شیشه دلستر برگردوند روش...صدبار اشاره کردم...
-اهان...
-خب حالا نظرت عوض شد؟
-نهههه اینطوری بهتره به نظرم...
-اوکی...ببین یادت باشه فقط به خاطر پارسا....
حرفی نزد
نفهمیدم چی شد...در عرض دو ساعت تمام قرار ها گذاشته شد...ازدواج دو سه ساله تا تهه پروژه هایی که روح آترین ازش خبر نداشت...بعد ازطلاق من میشم رابط ایران و اون میکشه کنار....
پذیرفتن پارسا به فرزندی...دخالت نکردن بیجا...
اترین:شرط دیگه این نیست؟
من:چیزی به ذهنم نمیرسه...تو چی؟
-نه چیزی نیست...بریم؟
من:کجا؟؟؟
-خونه ی ما...باید بهشون بگم...باید تا آزیتا نیومده نامزد کنیم...
من:نه...نه...اول تو بیا به داداشم نشونت بدم...البته باید بشناستت...تو کار ساخت و سازه...
-باشه...کی بیام؟کجا؟
-ساعت هفت بیا به این آدرس...
اترین:من دیگه برم...
-اره برو...بای...
-بای...
از سر میز بلند شد و رفت...افشین:من الان میام...
دنبالش رفت بیرون...
به شمیم نگاه کردم و گفتم:یعنی اگر بهم خیانت کنه این شوهرت اگر این ازدواج اخرش به هیچ ختم شه و من رابط نشما...
شمیم:عمرا افشین خیانت کنه اما من و افشین در عجبیم از این همه ریلکس شما...نمیخوای بیشتر فکر کنی؟قبلا زندگیتو به حراج نمیزاشتی که اونم الان گذاشتی...زهرا خوب فکر کن...
من:مرض و زهرا تو که دیگه میدونی من امیتیسم...
-به نظر من زهرا بهتره...
-به نظر بابام لیافتشو ندارم پس حق نداری بگی...باشه؟
-باشه چرا جوش میاری...باشه...
-خب دیگه من میرم....
جلوی در ورودی هنوز افشین و اترین ایستاده بودن...منم که رادارم اپدیت شده...خیلی قوی مشغول فضولی بودم...
-مطمئنی پسر؟ببین این شوخی بردار نیستا زندگیته...
-اره مطمئنم توی این سه سال پروژه انقدر سود داره که بعدا ولش کنم مشکلی نباشه من همیشه دنبال چیزای جدیدم و یکنواختی ازارم میده بعد سه سال میرم دنبال کار دیگه...
-منظور من کار نیست ازدواجه...
-هه اره مگه چیه؟ازیتا رو عاشقش بودم زندگیم شد این...ازدواج با عشق دیگه معنایی نداره...
-نمیدونم...
دیگه خسته شدم...در واقع فضولی حسی بود که نمیتونستم توی خودم بکشمش...
من:پس بگو...میخوای از دختره در بری مبادا بعد از چند سال دوباره عاشقش بشی و بدون در نظر گرفتن گند کاریاش و کارایی که باهات کرده باهاش برگردی سر زندگی...
اترین و افشین برگشن...منتظر جواب نموندم و گفتم:مهم نیست...ساعت هفت می بینمت همسر گرامی آینده...
و پریدم تو ماشین ناناسم و رفتم...
توی راه خونه به هیچی فکر نکردم جز همونی که زندگیم بهش بسته است...باورم نمیشه...پارسا مال من میشه مال خود خود خودم...اخجووووون
تو خونه همه چیز برای پذیرایی از یه مهمون اماده بود...ساعت 4 بود...خسته بودم...کمی خوابیدم...بیدار که شدم ساعت 6 بود...مثل اینکه خیلی هم کم نخوابیده بودم...
رفتم جلوی اینه دستی به سرو روم کشیدم...ارایش ناچیزی در حد یه سایه کمرنگ و برق لب زدم و رفتم بیرون از اتاق...
اریانا همون لحظه از اشپزخونه اومد بیرون و گفت:چرا شال سرت کردی؟
-مهمون داریم...
-کی؟چرا بهم نگفتی؟
-خب حالا مگه چی شده؟خواب بودم نگفتم دیگه...
-اخه شهاب زنگ زد گفتم بیاد...
ناخوداگاه گفتم:خاک بر سرم...
-وا چت شد؟؟؟
-هیچی برو اماده شو...
-مهمونمون کی هست؟شمیم؟؟
-اونو باهاش در ارتباطم ولی دیگه خونه ی تو که دعوتش نمیکنم...
-پس کیه؟دوست جدید...
با پوزخند گفتم:چه دوستی....همسر اینده ام...
دادش بلند شد:چی؟؟؟وقت کردی مارو هم در جریان بزار...پرید تو حموم...
با خنده گفتم:حالا یه طوری رفتار میکنی انگار کی هست؟؟
از تو جموم گفت:با سرو وضع به هم ریخته که نمیشه دامادمون رو بترسونم...باید ابهت داشته باشم...
با خنده گفتم:آره هیچ کی هم نه و تو...اونم که ترسو...
با صدای زنگ گفت:وای کیه؟اومد؟
بازم خندیدم:مگه خواستگاریت اومدن هول کردی؟
به صفحه ی آیفون نگاه کردم و گفتم:شهابه...
-اهان بگو بیاد...
برداشتم و درو زدم...اریانا از حموم پرید بیرون و گفت:من میرم لباس بپوشم...
-باشه...ولی توکه میخواستی اینطوری گربه شور کنی نمیرفتی خب...
-مرض...
همون لحظه زنگ در رو زدن...در که باز شد نگاهی به چشمای خوشحال شهاب انداختم...
-سلام خانومم...
دلم لرزید...تازه فهمیدم دارم چه غلطی با این بشر میکنم...حالا چیکار کنم؟؟؟
با صدای اروم گفتم:سلام...
شهاب:آخجون قربون سلام کردنت...این بار دعوام نکردی گفتم خانومم...
در یک آن تصمیمم رو گرفتم باید همین جا تمومش میکردم...با صدایی که سعی میکردم مثل قبل باشه گفتم:مرض باز بهش رو دادم...میدونی چیه نظرم عوض شد...
چشماش ناراحت شد و جدی گفت:واقعا؟
نمیدونستم چی بگم...بالاخره بازم احساساتم رو کشتم و....بالاخره گفتم:آره...واقعا...
شهاب هوفی کشید و گفت:باشه...من بازم منتظر میمونم...
من:نه...نه...نمیخوام منتظرم بمونی...
شهاب:چرا؟چیزی شده؟
اعصابم ریخته بود به هم...آمیتیس و زهرا داشتن هم دیگه رو خفه میکردن...نفس عمیق کشیدن و خیال خودمو راحت کردم...:آره...آره...من...من نظرم عوض شده...دیگه نمیخوام باهات ازدواج کنم...

میدونم اشکال زیاد داره پس بهم گوشزد کنین...پست بعدی فردا همین موقع ها....

معرفی و نقد....

یه چیزی...هر اشکال نگارشی رو هم بهم گزارش کنین...درگیری ای دارم یه ذره حواسم رو پرت میکنه...ببخشید

ویرایش توسط Museela : ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۰۴:۴۸ بعد از ظهر
Museela آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!سارا!!, #PARDIS#, "غریبه آشنا", * Bita *, *banoo*, *maryam*, *shima*, *yalda*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *سمیه م*, .:BahaR:., .MOHABBAT., .هازال., 0033, 021girl, 677389, 72STAR, @Shytvnk@, adamak.68a, afroodit, aida.r, amirhosseinac, amorist, Anahita.s, angel04, anna43, anzhela, Aphrodite, aphroodit, Arezoo1993, arman_iran, armita1819, Arrosha, artii, asal-mzm, asalabdi, asma-m, atefeh_49, atieh72, ATISH68, atyek, ayda90, aygeen, azade jooon, azad_awesome, azda, b3666, BAHARE-R, behnaz.ashena, bella94, benq, best in world, betiya, blub2000, ebrahimi.fari, elianoos, elmira.t, elmiraa_20, f.oliaee91, faezeh21, faezeh_kht, fahime_kiticati, fantasy girl, Farah123, farzane.rsh, farzaneh-a, fateme laleh, fatemeh2001, fatima64, fleur, gandomsa, gezal goli, ghazal-abd, ghorob89, goldoone22, goli21, golnaz78, googoosh z, hadis00, hala, hana_m, hanye, harimeshgh, hermiun_0, hoda_f1, Holooooooo, homa41, hosna_khanom, hyunah, iryane, j.ghanavizi, jnashenakhte, khademre, Khale.Ghezi, kiumars, kooh sangi, ladan93, ladybarun, leila.kh, leila93, libra272, Lida2014, lili_2sara, lover vampire, love_a, m.diamond.s, m0zhdeh, Mah BanU ☾, mahboob21, mahdiehhjz, mahpary, mahr0kh, mahsa 21, mahsadina, mahtab10, MAJJI, man!, mansoure, maral_70, MARDE_TANHA, Mary.Maryam, maryam-70, marzie asemani, marzie1994, maya 74, mb_maryam, MeDiA Es, mehrniaa, mehrnoush_re, melodina, mersad20, MINA JOOJOO, mina*, mina68, mina87, mindrella, mokmor, moonila, moon_light, my dream, m_reisie, n.a., nafas-t, najmeh15, nanazkhanoom, nane sarma, narbod, narciss, nazi_azad, nazi_gf2010, nedaj, neela, negar*pb, negikomando, neginra, niayesh_s.s, niho, nikoo 123, nilgon_nili, nilid312, nioosh, nlp16001, noooor, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, pariedarya, parmis86, Parvas80, pingo pingo, pink220, R@TA, Raha.74, ramanava, ratanaz, redrose_love68, reza9000, roshan*, roya1365, roya62, ROZ GOL, rozan98, s129, saadat2000, saba28, sahak, saktin, saman84, samaneh60, samir, sana1994, sana98, sanamjooje, SANIA-23, sara parvizi, sara*ramezani, sare.70, saye joon, sayeh66, sedena, setaresetar, setayesh1363, sete, shadi.A, shatot, shida.m, sh•m•s, silver joojoo, silverstar, sima3ni, sogand.m, sogol 71, Sokout, soodeh90, sowgand, spandra, spgsara, Star_69, suzy, syhbyt, s_aftab, s_mehr, sαвα, tadaii96, tama1011, tania_7, taraneh24, tara_5877, themind657, titinaz, UnKnOwN_Sh, valan, violet_mahtab, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yjdj, zahra_sfk, zainab1997, Zarizar, zeinab75, ziiiziii13, zizijooon, zoooom, zozo_z1988, ~2ne2~, ~SAREH~, «zahra», آتری, آرام وحشی, آیدا ماهه, اب و اتش, اخلاقی, ارتمیس *, از چی بگم؟, افسانه1362, المیرا.ک, انگشتر, ایلکای2, ایکسا خانوم, باران بانو, بازیگوش, باسیلیسک, برادپیت, تبسم+, ترنم, ترنم22, تنها..., تهران بانو, حاجی بلا, حنیفا58, خانوم جان, خورشیدک, دریا 91, دوست داشتني, دکور, رائیکا, رنی 3000, ریحون, زوها, سارا ف, سافانا, ساناهه, ستاره بارون, ستـاره, سکوت من, شادزی, شاه ماهی, شورم, عاشق رمان خواند, علی آرا, ققنوس98, لمیس20, لیلاحمیده, م.نوری, مانا2010, ماه گل یاس, مدار2, مریمی__, مسافرمرگ, مهتا راد, مهرآذین, مهستی, مونا**, موچولو, نازبو, نازنین نرگسس, نامی, نسرین..., نسيا, نیاز.ش, نیکا83, هلیا رها, وارش67, ياابالفضل, پری دخترم, چلیپا, ژیگر, کیانا شیطون, گلبو, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ✖ SOODEH ✖
قدیمی ۷ شهريور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر نیمه فعال

Museela آواتار ها

پست بسیار مفید  +156 امتیاز     
Unhappy پارازیت

هویجوری گفتم یه پارازیت بیام این وسط...
اول لطفا تو نظر سنجی شرکت کنین...
دوم...
مرسی میخونین...می ذوقم میاین...
به حرفاتون گوش میدم و عملی اش میکنم...
اما یه خواهش...
با دقت بخونین...
اینو جای دیگه گذاشتم اما همین طوری با فکر به دختر داستانم نوشتم...
همون طور که گفتم این دختر واقعا هست...اون عاشق قهوه است منم اینو به خاطر همین نوشتم...

"از تمام دنیا یک چیز میخواهم...
ارامش....
ان زمان که از محبت مادر از اغوش گرم پدر از شوخی های برادر و خنده های خوهرم دل کندم و به اینجا امدم....
به امید ارزو هایم امدم...
الان...
دارم...دارم انچه را که میخواستم...
ثروتمند شدم...به خودم احترام میگذارند...میگن این فلانیه نمیگن این بچه ی فلانیه...
خودم رو میبینند...حسرت ثروتم رو میخورند و شهرتم را...
ده سال پیش این زمان قسم خوردم به اینجا برسم و رسیدم...چه از این بهتر...
از همان شانزده سالگی بود که عاشق قهوه شدم...هر روز یک لیوان...
چقدر تلخی قشنگی داشت...
هم اکنون که به ارزو هایم رسیده ام هم قهوه میخورم...
الانی که باید بخندم...باید شاد باشم...اما نیستم...
ای دنیا تمام ثروتم مال تو...من ارامش میخواهم...
چرا همه چیز دارم و هیچ چیز؟؟؟چرا به ارزو هایم رسیدم اما شاد نیستم؟
چرا حسرت پدری را میخورم که سرش فریاد زدم ازت متنفرم؟
چرا حسرت مادری را میخورم که به او گفتم نمیخواهمت؟؟؟
چرا حسرت خواهری را میخورم که به او گفتم:گمشو از زندگی ام؟
چرا حسرت برادری میخورم که اشکش را برای اولین بار خودم در اوردم؟؟؟اشک یک مرد...
چرا به چیز هایی که ارزو داشتم رسیده ام و حالا ان چیز هایی را میخوهم که دورشان انداختم؟؟؟
کمی تامل میکنم و باز جرعه ای از قهوه ام مینوشم...
لبخندی تلخ روی لبم مینشیند...
به جواب سوال هایم نرسیده ام اما جواب سوالی را پیدا کردم...
اینکه چرا از لحظه ی پاگذاشتن در این راه عاشق قهوه شدم...
چون...
قهوه زندگی اینده ام را زود تر از من فهمید...
ارامش ظاهری میبخشد اما...هر چقدر شکر با قهوه ی خالص مخلوط کنی...باز ته مزه ی تلخیش به جاست...
مانند زندگی الانم...
مانند زندگی ای که تمام مدت میساختم و نفهمیدم چیست...
ارامش ظاهری با ته مزه ای تلخ...."

اون دختر همیشه بهم میگه اگر تو زندگیش یه من شکر قاطی کنم بازم ته مزه ی تلخیش به جاست....

بچه ها این چه وضعشه؟؟؟؟شما کجایین؟؟؟

خیلی حس بدی داره که ببینی اسم بعضی ها مدت طولانی زیر صفحه است بعد تشکرشون رو نبینی..
.

امروز هشتم ساعت سه و شش دقیقه
با عذر خواهی اعلام میکنم بقیه داستان رو فردا میزارم...امروز خبری نیست...
ببخشید...

داستان امروز عصر میزارم ساعت 5 یا شش

ویرایش توسط Museela : ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ در ساعت ۰۴:۴۸ بعد از ظهر
Museela آنلاین نیست.  
تشکر شده توسط :
!!! NAFAS !!!, !!سارا!!, #PARDIS#, "غریبه آشنا", * Bita *, *banoo*, *maryam*, *shima*, *yalda*, *~aida bala~*, *~SETAREH~*, *سیما*, .:BahaR:., .MOHABBAT., .هازال., 0033, 30ما, 677389, 72STAR, @Shytvnk@, afroodit, aida.r, Aliceice, amorist, Anahita.s, angel04, anna43, anzhela, aphroodit, arefe90, Arezoo1993, arman_iran, armita1819, Arrosha, artii, asal-mzm, asalabdi, aseman ariayi, asma-m, atefeh_49, atieh72, ATISH68, ayda90, aygeen, azade jooon, azad_awesome, azda, b3666, BAHARE-R, baharezendegani, baroonii25, behnaz.ashena, bella94, benq, betiya, bineghab, blub2000, Broken Angel 72, dokhtar sharghi, duste man, ebrahimi.fari, elianoos, elmira.t, elmiraa_20, elnaz002, esike, f.oliaee91, faezeh21, fahime_kiticati, farzane.rsh, farzaneh-a, fateme laleh, fatemeh2001, fatima64, fleur, gandomsa, gezal goli, ghazal-abd, ghorob89, go501, goldoone22, goli21, golnaz78, googoosh z, hala, hany111, hanye, harimeshgh, hediyeh_b, hermiun_0, hisss..., hoda_f1, Holooooooo, homa41, Hoopoe, hyunah, iryane, j.ghanavizi, jaroon, jery jon, khademre, Khale.Ghezi, kimi khoshgele, kiumars, ladan93, ladybarun, leila.kh, leila93, libra272, lili_2sara, lxgirl, m.diamond.s, m0zhdeh, Mah BanU ☾, mahboob21, mahdiehhjz, mahpary, mahr0kh, mahsa 21, mahsadina, mahtab10, MAJJI, man!, mansoure, maral_70, MARDE_TANHA, Mary.Maryam, maryam-70, marzie asemani, marzie1994, maya 74, mb_maryam, MeDiA Es, mehrnoush_re, melodina, mersad20, mery1356, MINA JOOJOO, mina*, mina68, mina87, mindrella, mokmor, moonila, moon_light, my dream, m_ezraeil_m, n.a., nafas-t, nahid71, nanazkhanoom, nane sarma, narbod, nazi_azad, nazi_gf2010, nedaj, negar*pb, negikomando, neginra, niayesh_s.s, niho, nikoo 123, nilgon_nili, nilid312, nioosh, nlp16001, noooor, only GOD, ordibehesht91, PAEEZ70, pakdel, pariedarya, parmis86, Parvas80, perijooon, pingo pingo, R@TA, Raha.74, raha72., ramanava, ratanaz, redrose_love68, Rehi 76, reza9000, roya1365, roya62, ROZ GOL, rozan98, rural girl, saadat2000, saba28, sahak, saktin, samaneh60, samir, sana1994, sana98, sanamjooje, sara parvizi, sara*ramezani, sare.70, sasa75, saye joon, sayeh66, selina63, setaresetar, setayesh1363, sete, shadi.A, shatot, shimaaaaa, sh•m•s, silver joojoo, silverstar, sima3ni, sogand.m, sogol 71, Sokout, soodeh90, sowgand, spandra, spgsara, star $ sisi, Star_69, suzy, syhbyt, s_aftab, s_mehr, sαвα, tadaii96, tama1011, tania_7, taraneh24, tara_5877, telma_m, themind657, UnKnOwN_Sh, valan, violet_mahtab, yas6662, yasaman20, yasamin_34, yasesabs, yjdj, z.@.25, zahra_sfk, zainab1997, Zarizar, ziiiziii13, zizijooon, zoooom, zozo_z1988, ~B@H@R~, ~ELAHE~, «zahra», آتری, آرام وحشی, آیدا ماهه, اب و اتش, اخلاقی, ارتمیس *, از چی بگم؟, المیرا.ک, اناهیتا75, انگشتر, ایلکای2, ایکسا خانوم, باران بانو, بازیگوش, باسیلیسک, برادپیت, تبسم+, تداعی"74", ترنم, ترنم22, تنها..., تهران بانو, جوجه جيغي, حاجی بلا, حنیفا58, خاله سارا, خانوم جان, خورشیدک, درناز, دوست داشتني, دکور, رائیکا, رنی 3000, ریحون, زوها, سارا ف, سافانا, ساناهه, ستاره بارون, ستـاره, سکوت من, شادزی, شاه ماهی, شورم, طبیعت, عاشق رمان خواند, عاطفه دلنواز, علی آرا, ققنوس98, لمیس20, لیلاحمیده, م.نوری, ماجده, مانا2010, مدار2, مریمی__, مسافرمرگ, مهتا راد, مهرآذین, مهستی, مونا**, موچولو, نازبو, نازنین نرگسس, نامی, نسرین..., نسيا, نفس_20, نیاز.ش, نیکا83, هلیا رها, وارش67, پری دخترم, چلیپا, کیانا شیطون, گلبو, ღdokhtar royaiiღ, ღ♥Mary★Joon♥ღ, •●شقایق●•, ✖ SOODEH ✖

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش