ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
معرفی و نقد سریال ایمان | faith - صفحه 2
تور

نودهشتیا
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
  1. Top | #11

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از کاربر
    2,700
    تشکر شده 642 در 213 پست
    اندازه فونت

در این درام کیم هه سون نقش یک دکتر جراح پلاستیک در زمان حال بازی میکند کی طی اتفاقی به

زمان قدیم و گوریو میرود...

کیم هه سون که 6 سال است کار تلویزیونی نداشته است در این رابطه گفته که با اینکه علاقه زیادی به جراحی نداشتم

اما به خاطر اینکه بتونم بعد از 6 سال دوباره حضوری خوب در تلویزیون داشته باشم این آموزش را قبول کردم و میتونم بگم

که کاملا در این کار موفق هم بودم...

در ادامه هم گفت که : جراحی پلاستیک فوق العاده به تکنیک بالایی نیاز دارد و باید در این کار سریع هم باشید...

در این بین دکتری که به اون اموزش میداد به شوخی گفت یه جوری هه سون صحبت میکنه انگار همین فردا میخواهد عمل انجام بدهد...

گفتنی که در این دوره آموزشی کیم هه سون آموزش بخیه زدن و چندتا ریزه کاری این جراحی را یاد گرفته است....

منبع:کره ای دریم
    هیون بین

2. 2 کاربر از پست parisa.ss تشکر کرده اند .

3. Top | #12

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از کاربر
    2,700
    تشکر شده 642 در 213 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط NILOUFAR نمایش پست ها
    قسمت اول سریال رو داغ داغ من بگم
    از اون چیزی که انتظارش رو داشتم تخیلی تر بود .توی کره که 10 درصد ببینده داشت و خوب بود ولی من زیاد ازش راضی نبودم
    شاید چون ملکه این هیون و روفتاپ پرنس رو دیدم سفر زمان دکتر جین هم توی همین مایه ها بودش هرچند ندیدمش . موضوعش تکراری بود برام .
    گریم ها و لباس ها هم فرق دارن .مثل انیمه ها بودش همینطور جز لی مین هو هیچکدوم از بازیگرها رو دوست ندارم هرچند 10 مین اخر سریال رو دوست داشتم و البته تیکه های قسمت بعد رو هم داد انگار داستان جالب میشه .
    از روی قسمت اول که نمیشه قضاوت کرد چون خیلی از سریال ها رو از قسمت 5 به بعد دوسشون داشتم مثل باغ مخفی ، ملکه این هیون کلا اینجور سریال ها که داستانشون متفاوتن باید چند قسمت بگذره تا معلوم بشه قشنگه یا نه
    فقط آدم دلش میخواد تا میتونه فحش بده به کارگردان واسه انتخاب بازیگر زن
    ولی من ازبازیگرزن خیلی خوشم اومد....تونست عالی بازی کنه

4. 2 کاربر از پست parisa.ss تشکر کرده اند .

5. Top | #13

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    0.39
    تشکر از کاربر
    19,122
    تشکر شده 6,086 در 1,460 پست
    اندازه فونت

من فقط رابطه بین دختر پسره رو دوست داشتم دختره فوق العاده نازو خوب بود خیلی دوستش داشتم
    لی مین هو هم بد نبود کلا سریالش خیلی خیلی به دل چنگ نمیزد ندیدمش کامل زدم جلو
    ولی رابطه دختر پسرش با اینکه تابلو بود دختره چقد بزرگتره از بقیه سریالا لی مین هو بیشتر دوست داشتم
    سارا 18 ساله اصفهان

رمانای توصیه شده

6. 2 کاربر از پست mahbano تشکر کرده اند .

7. Top | #14

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از کاربر
    36
    تشکر شده 31 در 27 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط تنهـــــــا نمایش پست ها
    من دیدمش ....
    عاشقشم ... خیلی قشنگه ....
    ولی اخرش خیلی ناراحت کننده است
    اخرش کجا ناراحت کننده است بالاخره بهم ميرسن ديگه!!!

8. 2 کاربر از پست nm98 تشکر کرده اند .

9. Top | #15

کاربر نیمه حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.63
    تشکر از کاربر
    2,147
    تشکر شده 2,828 در 556 پست
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

زیادی تخیلی بودو چنگی به دل نمیزد.قبل از عید خریدمش تا مثلا تعطیلات عیدمو پر کنم همشو زدم جلو اخرشم ندیدم
    لوح یادبود نامگذاری:جاویدان باد دوستی بی شائبه مردم دوشهر تهران و سئول که بپاس آن در شهر سئول خیابانی بنام تهران و در شهر تهران خیابانی بنام سئول نامگذاری گردید. (더블에스오공일)

SS501 4ever

10. کاربر زیر از پست Arta.m تشکر کرده است .

11. Top | #16

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.86
    تشکر از کاربر
    637
    تشکر شده 298 در 94 پست
    اندازه فونت

من تازه شروعش کردم تخیلیه دیگه ولی از اون سریالاس که از همون قسمت اول آدم دوست داره دنبال کنه، به جز سم سون و پادشاه روی بام سریالی ندیده بودم که از قسمت اولش جلبم کنه (جدای از اینکه قشنگه یا نه)

12. کاربر زیر از پست thank you تشکر کرده است .

13. Top | #17

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    1.72
    تشکر از کاربر
    439
    تشکر شده 711 در 203 پست
    حالت من
    Gerye
    اندازه فونت

منم دارمش فکنم همون موقع که رفت رو انتن توجه خیلی ها رو جلب کرد برای من اولش خیلی باحال بود اما ازبس دیدمش حالت تهوع میگیرم

14. 2 کاربر از پست زهرا صبا تشکر کرده اند .

15. Top | #18

کاربر خودمونی

میانگین پست در روز
    0.86
    تشکر از کاربر
    637
    تشکر شده 298 در 94 پست
    اندازه فونت

خب تمومش کردم و می تونم بگم واقعا یکی از قشنگترین سریالهایی بود که تو این اواخر دیدم. بازی ها همه بی نقص و فیلمنامه هم به نظرم حداقل بچه بازی نبود. این اولین فیلمی بود که از لی مین هو میدیدم ، واقعا نقش چویی یونگ، سردار عهد گوریو رو تحسین برانگیز بازی کرده بود و فکر کنم حالا دیگه یکی از طرفداراش شدم ، شخصیت خیلی شیرینی به نمایش گذاشته بود الحق. درسته که کیم هی سون در واقعیت خیلی از لی مین هو بزرگتره و حتی تو فیلم هم 4 سالی بزرگتره اما قبول کنین در مقابل بازی بی نقص لی مین هو فقط به نظرم کی هی سون می تونست با این قدرت بازی کنه ، تو این همه سریال که دیدم، با این همه بازیگرهای عالی، این اولین بار بود که حس کردم یک بازیگر زن در لحظه لحظه بازیش انگار داره میگه "من کارم رو عالی بلدم" ، فوق العاده بود، یه جورایی بازیش منو یاد جانگ هیوک در "متشکرم" انداخت و تفاوت محسوسش با دیگر بازیگرها در آن سریال، فقط به تفاوت نگاه و حالت چهره اش در اول و آخر سریال نگاه کنین، بازیش در کل فیلم استادانه بود انصافاً. ریو دئوک هوان در نقش پادشاه عالی ظاهر شده بود به نظرم پارک سئون هم ملکه کاملی به نمایش گذاشت. کلا بازیها همه عالی بود و اگه نقصی هم در فیلمنامه بود کاملا توسط قدرت بازیگرها جبران شده بود. لی فیلیپس نقش کمرنگتری از باغ مخفی داشت و اینجا قابل قبول تر بود با اینکه به نظر من باید خیلی روی مهارتهای بازیش کار کنه ...

موضوع داستان در نوع خودش بسیار جالب بود، سفر در زمان (بر خلاف شاهزاده پشت بام اینبار از آینده به گذشته)، برخورد با سلحشورانی که هنوز معنای زندگی برای اونها فداکاری، وفاداری، وفای به عهد حتی به قیمت مرگ و خدمت به میهنه به همراه یک رمانس بسیار لطیف و زیبا. پایانش هم با اینکه یک تن لرزه داشت اما خوب تموم شد. فکر کنم با کمی ارفاق برای تمامی گروه های سنی مناسب باشه. یک سریال دو زمانه سنگین و زیبا که از جمله سریالهایی است که می تونه شروع مناسبی باشه برای تازه واردان به عرصه سریالهای کره ای.

موسیقی فیلم هم خیلی عالی بود و صحنه های اکشن بسیار طبیعی و قشتگ کار شده بود. یکی از بهترینها در سریالهای کره بود به نظرم .

16. 3 کاربر از پست thank you تشکر کرده اند .

17. Top | #19

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    1.54
    تشکر از کاربر
    3,868
    تشکر شده 13,679 در 395 پست
    حالت من
    Relax
    اندازه فونت

خوش به حالتون می تونید سریال ببینید...من اصلا حوصله دنبال کردن سریالو ندارم.
    میشینم فیلم های سینمایی کره ای میبینم....
    این سریالو که گفتین میشه از جایی دانلود کرد؟؟؟؟
    دلم گرفته از این روزها دلم تنگ است
    میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است

بی دلیل و با دلیل کسی رو نشکنین...

رمان یک وجب بالاتر از آسمان

18. Top | #20

کاربر عادی

میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از کاربر
    183
    تشکر شده 78 در 46 پست
    اندازه فونت

سلام دوستان گل که سریال کره ای میبینید منم عاشق فیلم کره ای هستم وتا حالا کلی از فیلماشو دیدیم و تقریبا میتونم بگم این سریال یه چیز دیگست شاید چون موضوع و مکانش با بقیه سریالا فرق میکرد به همتون پیشنهاد میکنم که حتما ببیندششششششششش

19. کاربر زیر از پست nafass78 تشکر کرده است .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)