ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان هميشه عاشق | saba erfan کاربر انجمن
تور

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
173. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

6 3.47%
  • 15 تا 20

49 28.32%
  • 20 تا 25

46 26.59%
  • 25 تا 30

34 19.65%
  • بالای 30

38 21.97%
صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 249
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    3.25
    تشکر از کاربر
    15,000
    تشکر شده 61,839 در 4,841 پست
    حالت من
    Badhal
    اندازه فونت

پیش فرض رمان هميشه عاشق | saba erfan کاربر انجمن

سلام خدمت تمام بروبچه هاي خوب نودو هشتيا. طاعات و عباداتتون قبول
    من كاربر جديد سايتم. خيلي وقته دودلم عضو بشم يا نه. و بالاخره با خودم كنار اومدم. سخت بود.
    آخه ميخوام نوشته هامو براتون بذارم. دوست دارم نقد بشم و ايرادات كارم بهم گفته بشه. توي اولين قدم هم مي خواهم يكي از رمانهامو بذارم. يه خرده مي ترسم.
    توكل به خدا. ولي به راهنمايي تون احتياج دارم
    ویرایش توسط saba erfan : 1391,07,18 در ساعت ساعت : 16:22

2. 331 کاربر از پست saba erfan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !rara! , !shamim! , "Coral" , "hossein" , ((fatemeh ashkoo)) , (mina) , (morvarid) , * حدیث * , **sara jooni** , **Silver Star** , *Aida Banoo* , *Leila* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *niloo* , *RANIA* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sorme* , *yalda* , *پریسا* , +Neda+ , -ShaDi- , ...نگین... , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .nahid , .yasmin , /لاله/ , 021girl , 27-Farzan , @razie@ , Abandokht , abby7 , airena , alien1376 , amin shayeste , amirhessam , angelina , angry girl , Anolin , ARA...GOL , Arezoo Khanoom , arman_iran , Arshinaz*~ , artii , asal naz , asal-661 , aseman_82 , ashoka , atieye80 , aygeen , bahareh-69 , BaharәH , behnazhmz , blub2000 , blue heart , bugh , CIVIL , D0nya , dark fairy , degeer , denis** , desert girl , dezy , Doni.M , EasTern_Girl , Elen , eli ab , erica 65 , erwin , F . Kh , f.998 , f.barani , faezeh* , farima021 , farnam88180 , Farnaz , Fasele_M , fatima64 , fereshteh_fe , f_ gisoo tala , ghazal p , GI-I@Z@L , golabeton , Golnush Sadeghi , gorgin khan , hala , hanajigh , haniyeh120 , hasti 84 , hasty 70 , hediyeh_b , hsdhsd , hyunah , inooshzs , Iris7 , jnashenakhte , joana , joly , khatereh14 , khoshi , kimia joon , king _ panther , kiumars , korda , lalehjoon , lamita , leilaadel , lemol , leyla71 , liuana , m-khani , maayaa , mahboobeh 98 , mahdiye21 , mahnazmom , mahsa tanha , MAHSA-O , mahsadina , mahtab10 , mahtab26 , mahtab888871 , makhmal_66 , maloss , mani1384 , mania-h , marale , MARDE_TANHA , marge_setare , mari.sh , maryam.nemati , maryam56 , MARYAMGOL , maryamm1990 , maryammoayedi , mati jojo , mb_maryam , mehrazar , mellina2000 , me_ned , mina87 , miracle72 , mishapasha , miss maryam , moonila , motlagh , ms_f90 , n.a. , n.f.k , Nahid72 , nana22 , narcissus 93 , nasim j , nasrin44 , nastaran_702 , negar*pb , Negarin_11 , negin17 , New Age , Nika61 , nikitaaa24 , nikoo 123 , nlp16001 , nutty , paria_pari , parmis86 , patrishiya , pitishka , punio , R.A.H.A , raha288 , rahaiii , rangin , ratanaz , reza9000 , rojina1369 , ronika_1994 , roya1365 , S*H*A*K*I*B*A , saba ston , saba28 , saba_lovly , sadafnaz , sadegh86 , saghi.m , saghigol , samandf , samira67 , sana1994 , sanaz_ , SANIA-23 , SECoND*PLANeT , Sepideh2 , sepidrokh , setaresetar , setayesh1363 , Shabah eshg , SHADI 73 , shafagh 69 , shahgol , shimaaaa , shiny star1 , shirin.a , shiva 501 , SHKH1371 , siiiiiima , soheila1984 , soheilam , somy_kh , soomayeh , soomi , south girl , star78 , sydney , sαвα , T T--THR , Tifani Jon , tina bigdeli , Universe95 , V.i.d.a , winter emerald , yamahdiyamahdi , yasamin_34 , yashkin , yjdj , yutabahoora , Z.BITA , zahra.94 , zahra.gol , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , zari60 , zholi joon , zina , zoooom , ~*نيلوفر آبي*~ , ~farzaneh jan~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~sara khatoon~ , ~SariR~ , ~yekta~ , ·•● samir ●•· , آسمان ابری , آواشیوا , اب و اتش , الاجون , الهه50 , الیمان , ایماز , ایکسا خانوم , باران شب , باران شکوفه , بازیگوش , بهارجون , بی بی گل , بی ریا 63 , حریم , حنیفا58 , خانوم عسلی , خانومی , خیال پاییز , دارابي , دختر رویایی , دریا دل , راژانه , رز صورتی ... , رزا جون , رهان , روها , رویای من او , رژلب , ساحلی , سافانا , سامیه.ر , سانجانا , ساکتین , سرای بانو , سرتق , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سیب سرخ حوا , شادئ , شادی* , شایان20 , صحرا71 , غزال66 , فاطیما-ش , فرشته ی تنها , فهیمه62 , قطره کوچولو , ققنوس98 , م.م.ر , مائده74 , ماه گل یاس , ماهی کوچولوی من , ماهین56 , مرزنگام , مستانه فراهانی , مهسا زهیری , نامی , ندای بهار , نسرین... , نفس_20 , نوشین66 , نیان , نیلا... , نیکــی , هفت مقدس... , هیونگ , والا , وندا مهران , ياابالفضل , پانته آ65 , پتی-یا , چشم قشنگ , کیانا شیطون , کیمیا1388 , یاسمن.ش , یاسمین.م , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

3. Top | #2

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    13.69
    تشکر از کاربر
    182,804
    تشکر شده 419,921 در 36,879 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت

برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

مـاندگار های نود و هشتـیا

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

ترول چیست؟ به نظرم خوبه كه همه اينو بدونيم

قوانین مهم بخش والپیپر

4. 151 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

"Coral" , (morvarid) , **Silver Star** , *Aida Banoo* , *Nahayat* , *niki , *RANIA* , *~*ElInA*~* , *~aida bala~* , *پریسا* , +Neda+ , ...نگین... , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .nahid , 0033 , @razie@ , abby7 , amin shayeste , amirhessam , angry girl , ARA...GOL , Arezoo Khanoom , Arshinaz*~ , asal naz , blub2000 , Elahe111 , Elen , erwin , f.barani , Fasele_M , fatima64 , f_ gisoo tala , ghazal p , ghorob89 , golabeton , gorgin khan , hanajigh , hediyeh_b , inooshzs , joly , kimia joon , kiumars , leilaadel , leyla71 , liuana , m-khani , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahdiye21 , mahsadina , mahtab10 , makhmal_66 , maloss , mani1384 , mania-h , MARDE_TANHA , marge_setare , maryamm1990 , maryammoayedi , mb_maryam , mehrazar , mina87 , ms_f90 , n.a. , Nahid72 , nana22 , nasrin44 , nastaran_702 , negar*pb , New Age , Nika61 , nikoo 123 , niloofarane , nlp16001 , nutty , p@ry , parmis86 , punio , reza9000 , saba erfan , saba28 , saba_lovly , saghigol , samaneh1368 , samira67 , SANIA-23 , sepidrokh , setaresetar , setayesh1363 , shafagh 69 , shimaaaa , shirin.a , shiva 501 , SHKH1371 , soheilam , soomi , star78 , sαвα , tina bigdeli , V.i.d.a , yasamin_34 , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , zeinab75 , zoooom , ~*نيلوفر آبي*~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~sara khatoon~ , ~SariR~ , ·•● samir ●•· , آسمان ابری , اب و اتش , البالو ترش , الهه50 , ایماز , بهارجون , بی بی گل , بی ریا 63 , حریم , خیال پاییز , دختر رویایی , دریا دل , رز صورتی ... , رویای من او , رژلب , ساحلی , سانجانا , سپيده خوب , سکوت من , شادئ , صحرا71 , غزال66 , فرشته ی تنها , ققنوس98 , مستانه فراهانی , ملیساا , مهلا.پ , نسرین... , نوشین66 , نیلا... , نیکــی , هیونگ , ياابالفضل , پانته آ65 , کیمیا1388 , یاسمین.م , یـاس

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    3.25
    تشکر از کاربر
    15,000
    حالت من
    Badhal
    اندازه فونت

پیش فرض هميشه عاشق

سلام
    بالاخره شروعش كردم. اين داستان رو چند نفري از دوستام خوندن و راضي بودن. ولي نظر و نقد شما هم برام ارزش داره و مهمه. راستي از دلگرمي south girl عزيز هم ممنونم. و از زحمتا و راهنمايي هاي فرنازجون....
    اينم از جلد رمانم...
    كه طراحي و زحمتش رو خواهر نازنينم jasmine-R (رهاي مهربونم) كشيده و من هزار بار ممنون محبت و لطفش هستم:

و اما مقدمه اش:

« گريختم تا رها شوم... خلاص از گناه ... از منجلاب... و گرفتار شدم... اسير تو و چشمانت... صداقت نگاهت... و به تو پيوستم به سادگي نفس كشيدن... يافتمت ميان سرخوردگي و تنهايي ام... خواستمت با تمام وجود... ولي با شك... با ترديد... دودل بودم براي داشتنت... حضورت آفتابي بود و من، يخ زده... روز بودي و من، شب... نه... تو هم شب مي شدي... خودم ديدم... مانده بودم كه بمانم... رفتم كه نباشم... ولي تو ... هميشه عاشق بودي...»

به نام يكتا عشق، حقيقي ترين عشق

جاده عريض و طويل، با درختها و ماشينها و همه چيزش، با سرعت از مقابل نگاهم رد مي شدند. جاده مملو بود از اتومبيلهاي جورواجور و رنگارنگي كه اغلب روي باربندهايشان، چندين ساك و چمدان به چشم مي خورد و به احتمال زياد، ماه آخر تعطيلات تابستاني را يا به سفر مي رفتند و يا از سفر باز مي گشتند.
    پلكهايم را روي هم خواباندم و با خود گفتم: - من كجا مي رم؟
    و در همان حال،تصاوير اين مدت گذشته هم، درست به همان سرعت از برابر نگاهم عبور كردند... مرگ پدر و سختي هاي بعد از رفتن او، دست تنهايي و بي كسي مادر براي بزرگ كردن و از آب و گل درآوردن پنج بچه ي قد و نيم قد... و بالاجبار، ازدواجش با مردي بدبخت تر از خودمان... اعتياد ناپدري و آزارهاي وقت و بي وقت او... و از همه بدتر، بي اخلاقي و بي پرده بودن پسرش كه سرجهازي با خود آورده بود... و بالاخره، آن خواستگارهاي مزخرف و بي سر و پا و مُفنگي كه ناپدري، نمي دانم از كدام گوري پيدايشان مي كرد... و مادر هم بخاطر پنج نان خوري كه داشت و بايد يك جوري خرج شان را مي داد، دستش به جايي بند نبود و فقط تحمل مي كرد... و من ....
    قطره اي اشك از روي گونه ام ليز خورد پايين... چشمانم را وا كردم...
    -كجا مي رم؟... كجا؟...
    كه زن مسافر كنار دستي ام گفت:
    -ميوه مي خوري؟... توي اين هوا مي چسبه ها...
    اشكهايم را تند پاك كردم و دستپاچه، تكه ي هلو را كه سمتم كشيده بود، گرفتم و تشكري كردم. كه گفت:
    -تنهايي؟... تهران، كس و كاري داري؟...
    جوابي ندادم. توي دلم، احمقانه به خودم مي خنديدم...
    -كس و كار؟... من توي شهر خودم هم كس و كار نداشتم، حالا توي شهر غريب... هه... پي چي ام؟...
    دوباره بيرون را تماشا كردم كه باز پرسيد:
    -پس تنهايي؟!... مي ري اونجا چيكار؟...
    و خودش با دهان پر ادامه داد:
    -سن و سالت هم كمه... 20، 21 سال، بيشتر نمي زني... قد دختر كوچيكه ي من سن مي كني...
    پوزخندي به خودم زدم:
    -ببين چقدر زجر و سختي كشيدي كه به جاي يه دختر 17،18 ساله، شدي 20، 21ساله!... حالا كجا دارم مي رم؟... اونجا ميشم هموني كه بايد باشم؟... همه چي عوض ميشه؟...
    و به او گوش سپردم:
    -مي رم پيشش، تهران... يه دختر دو ساله داره و الان هم، پا به ماهه... بايد اين آخري ها مراقبش باشم ديگه... دختره، 16سال بيشتر نداشت كه دادمش دست شوهر و پسره هم واسه كار اومد تهران... بعد هم همين جا موندگار شدند... پسره، آدم خوبيه و مرد زندگيه... توي اين دوره زمونه، مرد اينجوري كم پيدا مي شه... راستي مي گم تو چي كار مي كني؟... درس مي خوني، كار مي كني؟... پيداست شوهر هم نكردي... نگفتي، مي ري تهران چي كار؟
    زل زدم به زن حرّاف... آن طورها هم كه تعريف مي كرد، سن و سال دار نشان نمي داد... ولي چين و چروك هاي پاي چشمها و اطراف دهانش، خيلي توي ذوق مي زد... يا حتي آن موهاي مشكي پر كلاغي به زور رنگ مو، كه چند تارشان بيرون زده بود... حتماً كلي هم بچه داشت و اين دو دختري كه تعريفشان را داد، دو نمونه اش بودند... اين زن هم يكي بود عين مادرم...
    زن هنوز خيره نگاهم مي كرد...
    -چته مادرجون؟... حواست كجاست؟... چرا جواب رو نمي دي؟... واسه چي اومدي تهران؟... ديگه هم داريم مي رسيم...
    سري تكان دادم و كلافه گفتم:
    -پي دواي دردم... پي بدبختي خودم...
    زن، دست پشت دست كوبيد و با ناراحتي گفت:
    -خدا مرگم بده... پس مريضي؟... ولي تنهايي؟... الهي خدا همه مريضا رو شفا بده... كاش پا پي ات نمي شدم...
    و بالاخره سكوت كرد و سر پايين انداخت... و من دوباره چشم دوختم به بيرون...
    -بود و نبود من توي اون خونه هيچ اثري نداره... آره... همه از رفتن يه نون خور اضافي، خوشحال ميشن... امروز ظهر، سهم ناهار بچه ها بيشتر از قبل بوده... امروز ديگه مامان، آب نبسته به جون غذا... خوشن بچه ها امروز... ولي... مامان چي؟... يعني اونم خوشحاله كه نيستم؟... كه رفتم؟... نه... نه... مامان حتماً درك مي كنه كه اگه مي موندم، نجابت و پاكي ام لكه دار مي شد... كه به گند كشيده مي شدم، سر جووني!... پس خوب شد كه رفتم... كه اومدم... و حالا هم اينجام... توي اين شهر بي در و پيكر و درن دشت...
    رسيده بوديم. پشت سر مسافران ديگر، از اتوبوس پياده شدم و با نگاهم، اطرافم را مي كاويدم. ساختمان بزرگ ترمينال غرب برابرم بود... همه چيز برايم عجيب و غريب و تازه بود... حتي درختها!... چه ساختمانهاي بلند و خوش فرمي... مردم را ببين!... براي لحظه اي ترسيدم...
    -توي اين يه وجب جا، گرفتار شلوغي و غريبي شدم... واي اگه برم توي شهر!...
    كه كسي مرا از افكارم بيرون آورد:
    -دخترجون... آدرس جايي رو كه مي خواي بري،داري؟... اگه مي خواي تا يه جايي با هم برويم، بعد برو دنبال كارت... اينجا دو قدم برداري، گم مي شي... بيا... بيا ماشين بگيريم و بريم... رنگ و روت هم پريده ها...
    همان زن بود.دستي به سر و صورت عرق كرده ام كشيدم... من كه نه جايي را بلد بودم و نه كسي را مي شناختم، دستپاچه گفتم:
    -نه... خودم... خودم مي رم...
    متعجب گفت:
    -وا... خودت؟... مگه اومدي شهر خودت؟... اينجا كه همه، همديگه رو نمي شناسن... شهر غريبِ... آدماش هم غريبه ن... نكنه كسي مياد پي ات؟...
    با من من گفتم:
    -آره... آره... مي يان دنبالم...
    چادرش را روي سرش جابه جا كرد:
    -خوب الحمداله... پس واستا همين جا... اون هم، تلفن... خواستي يه تماس باهاشون بگير كه دلواپست نشن و بدونند رسيدي... مواظب خودت هم باش و به مرداي غريبه اعتماد نكن، مادرجون... منم دارم مي رم...
    و بلندتر گفت:
    -بيا جوون... بيا اين چمدونها رو بذار اون عقب و من و ببر به اين آدرس...
    اين جمله ها را به راننده يكي از آن تاكسي هاي زرد مي زد.. بعد هم سوار شد و با تكان دادن دست توي هوا، رفت... نفس راحتي كشيدم... ولي يه جورهايي بودنش بهتر از نبودنش بود... دوباره چشم انداختم اطرافم... چه بايد مي كردم؟... كجا بايد مي رفتم؟... آمده بودم اينجا، چه كار؟... دوباره و چندباره ترسيدم... ولي بايد مي رفتم... با چه هدف و مقصدي؟... نمي دانستم... پول زيادي همراهم نبود... اما آنقدر بود كه تا مركز شهر يا حتي كمي آنطرفتر ببردم... مردم، اكثر مي دويدند سمت سالن هاي مترو... و من، حتي نمي دانستم مترو چيست... بالاخره همراه با چند نفر ديگر، توي تاكسي چپيدم و از ترمينال بيرون زديم...
    ویرایش توسط saba erfan : 1392,01,15 در ساعت ساعت : 11:18
    چه بسا بيگانه اي كه خويشاوندتر از خويشاوند است
    و چه بسا خويشاوندي كه از بيگانه، بيگانه تر است.

(حضرت علی علیه سلام)

6. 354 کاربر از پست saba erfan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , (mahi) , (mina) , * حدیث * , **Silver Star** , *ARAM* , *Leila* , *mitra* , *Nahayat* , *niki , *Peggy* , *SaNaY* , *yalda* , *ریحانه# , *پریسا* , +Neda+ , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .MAHBUBEH. , .nahid , .ZeinaB. , 0033 , 021girl , 8389 , 88 shiva , @m@hl , @razie@ , Abandokht , aflak , afroodit , airena , Altin ay , amin shayeste , amirhessam , amisha , Anahita.s , angelina , angry girl , Anolin , ARA...GOL , archangel , arezoO75 , arman_iran , armita1819 , Arshinaz*~ , artii , asal naz , asal-1412 , aseman_82 , ashoka , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , ayda_ayda , aygeen , azar1 , azisadeghi , ba-maram , bahareh-69 , barni , beauty princess , behnazhmz , benitto , Blast Off , blub2000 , D0nya , degeer , desert girl , Dina* , EasTern_Girl , Elen , elianoos , elielo , elmira.t , erwin , eshton , f.barani , faezeh88 , faghatdream , farah2 , farisa , farnam88180 , Fasele_M , fatima64 , fereshth , feryal_bahmani , f_ gisoo tala , galadril3 , Ghazal99 , ghorbani , ghorob89 , GI-I@Z@L , golabeton , googoosh z , gorgin khan , hala , hanajigh , hana_m , haveking , hediyeh_b , hoda_f1 , homa41 , hosna_khanom , hsdhsd , hyunah , inas71 , inooshzs , Irani , Iris7 , jnashenakhte , joana , joly , Just Say No , k.hial , khademre , kimia joon , kiumars , korda , lalehjoon , leila93 , leilaadel , lemol , leona , love is.. , Lovely_girl , m-khani , m0ona , m0zhdeh , maayaa , mahana1 , mahbaran , mahnazmom , mahsa65 , mahsadina , mahtab10 , mahtab26 , makhmal_66 , mani1384 , MARDE_TANHA , marge_setare , maryam.nemati , maryam56 , maryamm1990 , maryammoayedi , maryam_mariusz , matchless , mati jojo , mb_maryam , mehrnoush_re , Melisa , mellina2000 , me_ned , mfr60 , mirage , mishapasha , monir1343 , motlagh , ms_f90 , m_mousavi , n.a. , n.f.k , Nahid72 , nam.nam , nana22 , nastaran_702 , nedaj , neg neg , negar*pb , Negarin_11 , negin17 , New Age , nikoo 123 , Nili2013 , niloofarane , niyayeeeeeesh , nlp16001 , noirsa , olala , ordibehesht91 , pariedarya , parmis91 , Parvas80 , pati'a , peymaneh , punio , pure13 , R.A.H.A , raz gol , reza9000 , rojina1369 , ronika_1994 , rozam , saba28 , saba_lovly , sadafnaz , sadegh86 , Saeideh_82 , saghigol , samandf , samir , samira67 , sana1994 , sanaz_ , sara51 , saraice , SECoND*PLANeT , sefid65 , sepidrokh , setaresetar , setia22 , shafagh 69 , shahrzad64 , sharafi , shida.m , shimaaaa , shimaaaaa , shiny star1 , shirin.a , shiva 501 , SHKH1371 , sibsorkhhava , sogand.m , soheila1984 , soheilam , soomayeh , soomi , south girl , star78 , s_mehr , sαвα , T T--THR , tama1011 , teacher70 , tina. , tina_mz , titinaz , unichorn , vampire123 , vianna , violet_mahtab , yaman , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yjdj , yutabahoora , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , zholi joon , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zoooom , Z_M267 , ~"gohar"~ , ~*MONA*~ , ~*نيلوفر آبي*~ , ~farzaneh jan~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ·•● samir ●•· , آستاره , آسوده , اب و اتش , اقا ناز , اقاقی , البالو ترش , الهه50 , الیمان , ایلکای2 , ایماز , ایکسا خانوم , باران شکوفه , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , توهم سبز** , حریم , خانوم عسلی , خاوردخت , خیال غزل , خیال پاییز , دختر رویایی , راز نياز , رز صورتی ... , رهان , روها , رویای من او , زوها , ساحلی , سافانا , ساقه طلایی , سانازارمان , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شادئ , شادزی , شروع , شپول , شیرینusa , شیوا , صحرا71 , عسل مامی , عمه حمی , غزال66 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , ماهین56 , مرزنگام , مرضی2 , منيژه , مهستی , میچکا , نامی , ندای بهار , نسرین... , نفس_20 , ننه هانی و حوری , نوشین66 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیکــی , همزاد , هیونگ , والا , ياابالفضل , پانته آ65 , پتی-یا , پروانه عاشق , پریسا71 , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , کمند , کیانا شیطون , یاسمین.م , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , 。 sIrVαT 。

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    3.25
    تشکر از کاربر
    15,000
    حالت من
    Badhal
    اندازه فونت

پیش فرض هميشه عاشق

2
    مثل نديد بديدها، محو تماشاي شهر و آدمهايش شده بودم... چه شهري!... چه مردمي!... اگر پول داشتم، با همين تاكسي تمام شهر را گز مي كردم و همه جايش رو خوب مي گشتم... ولي... ايستگاه آخر، پياده كه شدم، دوباره خودم بودم و تنهايي ام... چه بايد مي كردم؟... كجا بايد مي رفتم؟... دوباره همان سوالات تكراري... دوباره ترس و ترس و ترس... سعي كردم خودم را جمع و جور كنم... من كه تا اينجايش را آمده بودم... پس بايد مي رفتم... آمده بودم كه شروع كنم...و از همان جا شروع كردم... رفتم پشت ويترين براق مغازه ها و بوتيكها، و زل زدم به اجناس شيك و باحالي كه حتي در خواب هم نمي توانستم صاحبشان باشم... سرك كشيدم توي رستورانها و كافه ها... همه چيز اينجا جور ديگري بود... همه چيزش با دنياي كوچك شهر ما فرق مي كرد... حتي آدمهايي كه مي رفتند و مي آمدند... قيافه ها و پوشش شان برايم تازگي داشت... هر از گاهي كه تيپ عجيبي مي ديدم، به خودم نگاهي مي كردم:
    -ما چي مي پوشيم، اينا چي مي پوشن؟... اون پسره، معلوم نيست چند ساعت پاي آيينه وقت تلف كرده تا موهاش رو اونجوري عين سيخ داده توي هوا... شايدم دست كرده تو پيريز برق... اه اه... اون دختره رو... چرا اين رنگيه؟... لباش چرا عين دهن ماهيه؟... سگ اين يكي رو... چندشش نمي شه؟... ايش... چه هواش رو هم داره... واي خدا... اين ديگه چه ماشينيه؟... سقفش كو؟... اِ... اين واسه چي اينو كرده تنش؟... لباسش كه همه اش پاره است... ابروهاي اين پسره كو؟... شايد...
    تا حوالي غروب، فقط راه رفتم و از نمايشگاه رنگارنگ و عجيب برابرم ديدن كردم. ولي تاريكتر كه شد، تازه به ياد آوردم كه شب در راه است و من تنها، نه جايي براي خواب دارم و نه چيزي براب خوردن... آن قدر محو تماشاي عجايب اطرافم بودم كه حتي صداي قار و قور شكم بيچاره ام را هم نشنيده بودم... دوباره چشم انداختم ته جيبم... ته جيبم، ته كشيده بود... حتماً يك ساندويچ نصيبم مي شد... و بالاخره با چندرغاز آخر، ساندويچي خريدم... ساندويچي كه در شهر خودمان، نصف همين قيمت هم جرات خريدنش را نداشتيم...
    روي نيمكت پاركي كه از آن تلويزيونهاي بزرگ داشت، پلاس شدم و با حرص و ولع، ساندويچم را گاز زدم... تا به حال مثلش را فقط سر چهارراه بزرگ شهرمان ديده بودم... جالب اينكه، از شانس زيادي خوب من، تلويزيون به آن بزرگي فقط تبليغ بازرگاني پخش مي كرد... نگاهم را از تلويزيون مسخره گرفتم:
    -امشب رو توي همين پارك، لاي درختها و بوته ها تا صبح سر مي كنم... فردا بايد يه كاري جور كنم... ديگه هيچي ندارم...بي پول هم كه يعني هيچ...
    شام ساده ام كه تمام شد، هنوز گرسنه بودم... اگر توي خانه خودمان هم بودم، اوضاع خيلي فرق نمي كرد... بي پولي و نداري، كوچه و خيابان و شهر و روستا و زن و مرد نمي شناسد... هميشه و همه جا هست... بساطم را جمع كردم و راه افتادم پي جاي دنجي وسط بوته ها... خسته خسته بودم... خيلي راه رفته بودم... ساعت چند بود هم نمي دانستم... فقط آدمهاي توي پارك هم كه براي تفريح، گوشه و كنار بساط داشتند، كم كم فكر خوابيدن به سرشان مي زد... و خوش بحالشان كه مي رفتند خانه هايشان... وسط اين اوضاع بهم ريخته، چند تايي هم تيكه و كنايه از جوانها شنيدم ولي بي تفاوت، مسيرم را مي رفتم... چه دل خوشي داشتند، آنها!...
    پارك كه خلوت شد، تازه سر و كله نيروهاي گشت پيدا شد... و خوب مي دانستم به دخترهاي تنها گير مي دهند و كلي سوال و جواب شان مي كنند... با ديدن ماشينشان، پشت درخت بزرگي مخفي شدم... چقدر از اين قائم باشك بازي ها درآوردم، خدا مي داند... ولي بالاخره گير افتادم... اصلا به ذهنم خطور نكرده بود كه شايد اين نيروها با لباس شخصي و تك نفره هم گشت بزنند ولي يكي شان به پستم خورد... كلي بازجويي ام كرد و حتي خواست كوله پشتي ام را بگردد كه گفتم پدر و مادرم كمي آنطرفتر نشسته اند و دارم مي روم پيش شان و... اين دروغ از كجا آمده بود روي زبانم، نمي دانم ولي هرچه بود خلاصم كرد و مامور را، تا حدودي راضي!... اما تا رفتنم، نگاه مرد به كوله پشتي قلمبه ام بود و حتماً همين، گير انداخته بودم... اين طور كه پيدا بود، همه جاي اين پارك پر بود از مامور... حتي ديدم چندتايي را هم با حال و روز ناخوش از وسط هاي همان بوتها كشيدند بيرون... همان جاها كه قرار بود تا صبح بين شان بخوابم... پس از پارك بيرون زدم... كجا بايد مي رفتم؟... هنوز چند قدمي نرفته بودم كه اتومبيلي كنار پايم توقف كرد... نگاهش كردم... از آن ماشينهايي بود كه بهشان مي گفتيم «مدل بالا»... با ترس و تعجب، يك قدم عقب رفتم... شهر خيلي خلوت بود و اين ماشين و صدالبته سرنشينش، مي ترساندنم... كه كسي گفت:
    -هي دختر... بيا اينجا، بينم...
    صدا، صداي يك زن بود. خيالم كمي راحت شد. آرام جلو رفتم و خيلي ساده گفتم:
    -واسه چي؟
    و از شيشه پايين آمده ماشين، نگاهي به داخلش انداختم... سرك كشيدم براي ديدن راننده... چيز زيادي از زن پيدا نبود كه گفت:
    -چي كاره اي؟... نديده بودمت اين دور و برا!... از سرظهري تا حالا، داري ول مي گردي!... آمارت رو دارم... تازه اومدي؟...
    سرم را عقب كشيدم:
    -مگه جرمه؟... تو مُفَتشي؟...
    كه از ماشين پياده شد و به سمتم آمد... تازه داشتم مي ديدمش... چشمان درشتش كه با آرايش، درشتر شده بودند، كمي مرا از او ترساندند... با موهاي وز وزي قهوه اي تيره و دماغي پهن، لبهاي قرمز تند و قلوه اي و اندام درشت و سرو وضع عجيب و غريبش... در حالي كه تحقيروار سرتاپايم را برانداز مي كرد، گفت:
    -زبون درازم كه هستي؟!...
    و با تمسخر ادامه داد:
    -اَه... اين چيه كه پوشيدي؟... از كدوم ده كوره اي اومدي اينجا؟
    ولي بعد يهو اخم كرد و گفت:
    -صبر كن بينم... نكنه بچه ماموري با لباس مبدل؟ ولي ... نه... زاغ سياهت رو چوب زدم... ديدم بهت گير دادن... غريبي!... فرار كردي؟
    فرار؟... شايد... ولي خيلي عادي و بااعتماد به نفس گفتم:
    -مگه تو فضولي؟
    -اوهوي دختر!... اينجا محدوده منه... خيلي شاكي، برو يه جاي ديگه رو گز كن.. ولي خيال نكنم با اين كوله پشتي تابلو و ريخت ضايع، خيلي دووم بياري... ول گردي هم حد داره... آخرش مي گيرنت... يا مامورا ... يا بچه خلافا...
    شانه اي با بي تفاوتي بالا انداختم:
    -به تو دخلي نداره...
    و دوباره به راه افتادم كه دستم را محكم گرفت:
    -خيلي سِرتقي!
    -ولم كن... مي خوام برم...
    -كجا مي ري؟
    - آخه به تو چه؟...
    و دستم را از دستش بيرون كشيدم. لبخند زشتي زد و با دستش زير چانه ام را بالا داد و گفت:
    -خوشم مياد ازت... سمج و قلدري... ميشه باهات كار كرد...
    كلمه «كار» را كه شنيدم، كمي نرم شدم ولي باز دستش را كناري زدم:
    -مثلا چه كاري؟
    -هر كاري!... فقط يه دستي بايد به سرو وضعت بكشيم... باقي اش حله...
    پوزخندي زدم:
    -جدي؟... بعد، اونجوري كار گيرم مياد؟...
    -آره خنگه... يه كار نون و آب دار... وضعت از اين رو به اون رو مي شه... اينجا واسه اينكه بتوني كار كني، شكل و تيپت خيلي مهمه... مي فهمي كه؟...
    كه با يادآوري اوضاع و احوال مادر و خواهر و برادرهايم، كمي رام تر گفتم:
    -جا... جا واسه خواب چي؟... غذا چي؟...
    خنده اي بلند كرد و گفت:
    -اينا كه تو شاخشه!... به چيزاي بهتر فكر كن... البته، چيزايي كه شايد فكرت بهش قد نده...
    كنجكاوانه گفتم:
    -يك كار آبرومند، ديگه؟...
    يك جور عجيبي نگاهم كرد و گفت:
    -معلومه... من و كار خلاف؟... هه...
    از نگاهش ترسيدم ولي نمي دانم چرا فكر اينكه مي توانستم سرپناهي داشته باشم و يك خرجي، اميدوارم كرد... دوباره با ترديد گفتم:
    -چرا بايد بهت اعتماد كنم و باهات بيام؟... اين كار خوب و آبرومند در ازاي چيه؟...
    شانه اي بالا انداخت:
    -به خودت مربوطه... ولي بهتر از اين نيست كه يا گير مامورا بيافتي و تحويلت بدهند يا برو بچ خلاف ملاف، تورت كنن؟... تو با من، يه جورايي توي امنيتي!... اولي و آخري شون هم نيستي كه مي ياي پيشم!... حالا چي كار ميكني؟... بجنب تا پيداشون نشده و گير ندادن بهمون...
    اطرافم را نگاهي كردم و با همان دودلي، آرام گفتم: - باشه...
    كوله پشتي ام را از دستم قاپيد و سمت ماشينش برگشت و آن را ولو كرد روي صندلي عقب و گفت:
    -بپر بالا دختر...

سلام. حال مي كنيد تورو خدا؟
    دارم تند و تند پستاي تپل مپل مي ذارم
    بايد به يه جايي برسونمش تا يه چيزي دستتون رو بگيره
    منتظر روزي ام كه نقدم كنيد
    ویرایش توسط saba erfan : 1391,07,21 در ساعت ساعت : 20:01

8. 300 کاربر از پست saba erfan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , (mahi) , (mina) , * حدیث * , **Silver Star** , *ARAM* , *Leila* , *Nahayat* , *niki , *Peggy* , *SaNaY* , *yalda* , *پریسا* , +Neda+ , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .MAHBUBEH. , .nahid , .ZeinaB. , 0033 , 8389 , Abandokht , afroodit , airena , Altin ay , amin shayeste , amiparsa , amirhessam , amisha , Anahita.s , angelina , angry girl , Anolin , arezoO75 , arman_iran , armita1819 , Arshinaz*~ , artii , asal naz , ashoka , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , ayda_ayda , aygeen , azar1 , azisadeghi , bahareh-69 , barane khazan , barni , beauty princess , behnazhmz , Blast Off , blub2000 , degeer , desert girl , edin , Elen , elmira.t , erwin , f.barani , faezeh88 , faghatdream , farah2 , farisa , farnam88180 , Fasele_M , fatima64 , feryal_bahmani , foggy , f_ gisoo tala , galadril3 , ghorbani , ghorob89 , GI-I@Z@L , golabeton , googoosh z , gorgin khan , hala , hanajigh , hana_m , hasti59 , haveking , hediyeh_b , hiva73 , hoda_f1 , homa41 , hosna_khanom , hsdhsd , hyunah , ilaf , inas71 , Irani , Iris7 , jnashenakhte , joana , joly , Just Say No , k.hial , khademre , kimia joon , kiumars , leilaadel , lemol , leona , love is.. , Lovely_girl , lover vampire , m0ona , m0zhdeh , mahana1 , mahbaran , mahnazmom , mahsa65 , mahsadina , mahtab10 , mahtab26 , manam4141 , mani1384 , MARDE_TANHA , marge_setare , maryam56 , maryamm1990 , maryammoayedi , maryam_mariusz , matchless , mati jojo , mb_maryam , mehrnoush_re , Melisa , mellina2000 , mery1356 , me_ned , mfr60 , mirage , mishapasha , mona71 , monir1343 , motlagh , ms_f90 , m_mousavi , n.a. , n.f.k , Nahid72 , nam.nam , nana22 , nedaj , neg neg , negar*pb , Negarin_11 , negin17 , New Age , Nili2013 , niloofarane , niyayeeeeeesh , nlp16001 , noirsa , ordibehesht91 , pariedarya , parmis91 , Parvas80 , pati'a , peymaneh , pure13 , R.A.H.A , raz gol , reza9000 , saba28 , saba_lovly , sadafnaz , sadegh86 , Saeideh_82 , saghigol , samandf , samir , samira67 , sana1994 , sara51 , SECoND*PLANeT , sefid65 , sepidrokh , setaresetar , setia22 , shafagh 69 , sharafi , shida.m , shimaaaa , shimaaaaa , shiny star1 , shirin.a , shiva 501 , sibsorkhhava , sogand.m , soheila1984 , soomayeh , south girl , star78 , s_mehr , sαвα , T T--THR , tama1011 , teacher70 , tina_mz , unichorn , vianna , violet_mahtab , yaman , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yutabahoora , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , Zarizar , zholi joon , zibahp , ziglernata , Z_M267 , ~"gohar"~ , ~*MONA*~ , ~*نيلوفر آبي*~ , ~farzaneh jan~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ·•● samir ●•· , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اقا ناز , اقاقی , البالو ترش , الهه50 , الیمان , ایلکای2 , باران شکوفه , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , توهم سبز** , جوجو خوشگله , حریم , حنیفا58 , خانوم عسلی , خیال غزل , دارابي , دختر رویایی , رز صورتی ... , روها , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , سافانا , ساقه طلایی , سانازارمان , سانجانا , سرتق , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شادزی , شیوا , عمه حمی , غزال66 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , ماهین56 , مرزنگام , مرضی2 , منيژه , میچکا , ندای بهار , نسرین... , نفس_20 , ننه هانی و حوری , نوشین66 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , نیکــی , همزاد , هیونگ , والا , ياابالفضل , پانته آ65 , پونام , چشم قشنگ , کمند , کهربا61 , یاسمین.م , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , 。 sIrVαT 。

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    3.25
    تشکر از کاربر
    15,000
    حالت من
    Badhal
    اندازه فونت

پیش فرض هميشه عاشق

3
    با كمي مكث ادامه داد:
    -راستي... نگفتي كس و كارت كجان؟ ...
    در حالي كه نزديكش مي شدم گفتم: -شهرستانن!...
    -بايد مي فهميدم... سوال بي خودي پرسيدم... يه جورايي تابلويي ها...
    هنوز به كاري كه گفته بود فكر مي كردم و يك جوري، توي دلم غوغا شده بود كه گفتم:
    -يعني با اون كار مي تونم يك كمك خرجي بفرستم واسه خونواده ام؟
    سوار ماشين شد و در را برايم باز كرد و گفت:
    -بيا سوار شو... خيلي داري لفتش ميدي...
    و سوار شدم... مقصد را نمي دانستم ولي به كسي كه كنار دستم بود، اعتماد كرده بودم... و همزمان در خيالم، برج آرزوهايم را طبقه طبقه، بالا مي بردم... درست مثل همان برجهاي بلند بالا و درخشان دور و برم... كه گفت:
    -چي بايد صدات كنم؟
    سر چرخاندم سمتش... چه جالب!... بيني اش از نيم رخ، آنقدرها هم پهن نبود و حتي قشنگتر هم به نظر مي رسيد. كه گفتم:
    -«محبوبه»...
    سوتي كشيد و با گوشه چشم نگاهم كرد و گفت:
    -محبوبه؟... واو... كي بره اين همه راه رو؟...
    نيم خندي زدم:
    -تو چي؟... اسمت چيه؟...
    -همه صدام مي زنن: «نازي وله»!...
    نمي دانم اسمش بود يا هواي خنك توي ماشين حالم را جا آورده بود كه پوزخندي زدم:
    -حالا چرا ول؟... يعني چي؟...
    بازهم بي قيد شانه اي بالا داد و گفت:
    -واسه اينكه ولم... آزادم... راحتم... همين!...
    -آها... خوبه...
    و بيرون را نگاه كردم ولي با حس راحتي توي ماشين و مدلش، پرسيدم:
    -اين ماشين مال خودته؟
    يك جور مسخره اي گفت:
    -پ نه پ... مال عمه كوچيكمه، دلش رو زده بود... داد يه دوري باهاش بزنم...
    من با سادگي تمام گفتم:
    -آره؟... پس وضعش حسابي توپه!...
    اين بار هم خنده تمسخرآميزي تحويلم داد و گفت:
    -تو يا خيلي خيلي خلي يا خودت رو زدي به خل و چلي!... مال عمه ام نيست... مال خودمه... تمام و كمال!...
    -خوش به حالت... پس بچه پولداري!.. ولي من هم شنيده بودم و هم ديدم كه پولدارا، كاري به كار فقير بيچاره هايي مثل ما ندارند... پس چرا تو فرق داري؟...
    سري تكان داد و بي خنده گفت:
    -دختر... تو خيلي... هه... خوب شد پيدات كردم و الا كجا مي شد مثل تو رو گير آورد؟... با اين اوضاع و احوالت، باب كار او پسره اي... شانس آوردي دست نوچه هاش بهت نرسيد...
    حرفهايش را نمي فهميدم:
    -ول كن اين حرفها رو... برو سر اصل مطلب... گفتي كار... يك كم از كارمون بگو...
    -كارمون؟... چه يهويي؟!... خوب... بذار برسيم خونه، اونوقت واسه ات ميگم...
    -خوب... كي بايد شروع كنم؟
    -تو مگه مي دوني كارت چيه؟... نچ... از هر وقت!...
    -يعني چي؟
    -خوب ديگه!...
    -چرا از همين امشب شروع نكنيم؟... مي خواهم هرچه زودتر تكليفم معلوم شه...
    با صداي بلند خنديد... طوري كه دندانهاي زردش ميان لبهاي سرخ براق و قلوه اي اش، ترسناكش كرد... براي يك لحظه، دوباره دچار ترديد شدم... تيپ و قيافه اش به آدمهاي درست ني خورد... نكند مرا ببرد براي كار خلاف؟... ترسيده بودم كه گفت:
    -واسه چي اين همه عجله داري؟...
    -عجله؟... خوب... عجله ام واسه خوشبختيه!...
    اين جمله را هم با ترس گفتم... خنده روي لبهاي سرخش پژمرد و گفت:
    -ما همه مون پي خوشبختي ايم... من... تو... همه!...
    و نفس عميقي كشيد. ولي من بالاخره دلم را به دريا زدم و گفتم:
    -كار تو... كار خلاف كه نيست؟!...
    متعجب نگاهم كرد و گفت:
    -چي شد يهو؟... اگه كمك به تو، كار خلافه، آره خلافكارم... اونم حرفه ايش... حالا هم اگه نگراني كه به نظرم بيشتر ترسيدي تا نگران، مي توني پياده شي... ولي... ولي اومدن با من خلافكار، بهتر از نيومدنه ها... اگه خلاف ملافي ديدي، بذار برو...
    و رو برگرداند و خيلي جدي گفت:
    -ديگه هم سوال و جوابم نكن كه كفري ميشم ...
    ویرایش توسط saba erfan : 1391,06,25 در ساعت ساعت : 16:50

10. 274 کاربر از پست saba erfan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , * حدیث * , **Silver Star** , *ARAM* , *Leila* , *Nahayat* , *niki , *SaNaY* , *yalda* , *~*ElInA*~* , *پریسا* , +Neda+ , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .MAHBUBEH. , .nahid , .ZeinaB. , 0033 , 8389 , @razie@ , Abandokht , afroodit , airena , Altin ay , amin shayeste , amiparsa , amirhessam , Anahita.s , angelina , angry girl , Anolin , arezoO75 , arman_iran , armita1819 , Arshinaz*~ , artii , asal naz , asal-1412 , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , ayda_ayda , aygeen , azar1 , azisadeghi , bahareh-69 , barni , beauty princess , Blast Off , blub2000 , degeer , desert girl , edin , elmira.t , erwin , f.barani , faezeh88 , faghatdream , farisa , farnam88180 , Fasele_M , fatemeh466 , fatima64 , feryal_bahmani , foggy , f_ gisoo tala , galadril3 , ghorbani , ghorob89 , golabeton , googoosh z , gorgin khan , hala , hanajigh , hana_m , hasti59 , haveking , hediyeh_b , hiva73 , hoda_f1 , homa41 , hosna_khanom , hsdhsd , hyunah , Irani , Iris7 , joana , joly , Just Say No , k.hial , khademre , kimia joon , kiumars , leilaadel , lemol , leona , love is.. , Lovely_girl , lover vampire , m0zhdeh , mahana1 , mahnazmom , mahsa65 , mahsadina , mahtab10 , mahtab26 , mahya1995 , manam4141 , mani1384 , MARDE_TANHA , marge_setare , maryamm1990 , maryammoayedi , maryam_mariusz , matchless , mati jojo , mb_maryam , mehrnoush_re , Melisa , mellina2000 , mery1356 , me_ned , mfr60 , mishapasha , mona71 , monir1343 , motlagh , ms_f90 , m_mousavi , n.a. , n.f.k , Nahid72 , nam.nam , nana22 , nedaj , neg neg , negar*pb , Negarin_11 , negin17 , New Age , Nili2013 , niloofarane , niyayeeeeeesh , nlp16001 , noirsa , ordibehesht91 , pariedarya , parmis91 , Parvas80 , pati'a , peymaneh , pure13 , raz gol , reza9000 , saba28 , saba_lovly , sadafnaz , sadegh86 , Saeideh_82 , saghigol , samir , samira67 , sana1994 , sara51 , sefid65 , sepidrokh , setaresetar , setia22 , shafagh 69 , sharafi , shida.m , shimaaaa , shimaaaaa , shiny star1 , shirin.a , shiva 501 , shiva sh , sibsorkhhava , sogand.m , soheila1984 , soomayeh , south girl , star78 , sun-banoo , s_mehr , sαвα , T T--THR , tama1011 , teacher70 , tina_mz , violet_mahtab , yaman , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yutabahoora , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , zholi joon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zoooom , ~"gohar"~ , ~*MONA*~ , ~*نيلوفر آبي*~ , ~farzaneh jan~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ·•● samir ●•· , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اقاقی , الهه50 , الیمان , ایلکای2 , باران شکوفه , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , توهم سبز** , حریم , حنیفا58 , خانوم عسلی , خیال غزل , دختر رویایی , رز صورتی ... , رویای من او , ساحلی , سافانا , ساقه طلایی , سانجانا , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شادزی , شیوا , عمه حمی , غزال66 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , ماهین56 , مرزنگام , مرضی2 , منيژه , نسرین... , نفس_20 , ننه هانی و حوری , نوشین66 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , هیونگ , والا , ياابالفضل , پریسا71 , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , کمند , کهربا61 , یاسمین.م , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , 。 sIrVαT 。

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    3.25
    تشکر از کاربر
    15,000
    حالت من
    Badhal
    اندازه فونت

پیش فرض هميشه عاشق

4
    نمي دانم چرا، ولي يه جور صداقت در كلامش بود. شايد هم من از زور بي كسي و تنهايي و خستگي، زيادي ساده شده بودم. كه دوباره گفت:
    -امشب رو استراحت كن... بچه هاي ديگه رو بهت معرفي مي كنم... اوضاع رو ببين و بسنج... اگه خواستي بمون... نخواستي هم برو... تازه اگه موندگارم شدي، بايد به ريخت و قيافه ات، حسابي برسيم... يكي از بچه ها، حرفه ايه اين كاره... همچين عوضت كنه كه خودت هم نفهمي كي هستي!...
    دوباره نگران شدم:
    -ريخت و قيافه من چه دخلي داره به كار؟...
    -اِي بابا... يه دفعه كه واست گفتم... اينجا بايد عين مردمش باشي تا قبولت كنند...
    كه كنار جدول خيابان توقف كرد. گفتم:
    -رسيديم؟
    بي حوصله گفت:
    -خسته ام كردي دختر... چقدر وراجي!... چرا اينقده حرف مي زني و سوال مي پرسي؟...
    و كج شد و داشبورد را باز كرد و جعبه كوچك كادو پيچ شده اي را برداشت و از ماشين بيرون زد. بعد نمي دانم از كجاي خيابان، توي سياهي شب، پسر و دختر جواني، خود را به نازي نشان دادند و چيزي بين شان رد و بدل شد. نازي خيلي سريع برگشت توي ماشين... و پسر و دختر جوان هم به سرعت، حتي سريعتر از نازي، لاي بوته ها و درختچه ها غيبشان زد. هاج و واج مانده بودم كه نازي بي هيچ حرفي، سويچ را چرخاند و راه افتاد. حس كنجكاوي ام كه دوباره تحريك شده بود، مجبورم كرد بپرسم:
    -كادو كوچيكه مال اون دوتا بود؟... اين وقت شب و كادو؟... مي شناختيشون؟... يهو، غيبشون زد... ميگم...
    كه دست به فرمان، ناگهان مشتي اسكناس را كه در دست آزادش بود، روي پايم ريخت و گفت:
    -هيس... بشمار...
    حيرت زده گفتم:
    -چي؟... بشمارم؟...
    كلافه گفت:
    -نكنه سواد نداري!؟... بلد نيستي نادون؟...
    -بلدم... ولي از كجا اومدن؟... اون هم ، اين همه...
    -كور كه نبودي... از اون جِغِله گرفتم ...
    بالاجبار پولها را شمردم و گفتم:
    -بيست تاست... ولي چرا همون موقع نشمردي؟
    -اينا رو عين خودم مي شناسم... يه اشاره كنم، توي مشت منن... آمار همه شون رو دارم... پسره مارمولك، 5 تا كم داده...
    ديگر داشتم مطمئن مي شدم كه با اين طرز كلام و حرف زدن و مخصوصاً، ديدن آن دو تا به قول خودش جغله، كارش كار بوداري است... پولها را مشت كردم و ريختم كنار دستش، روي پايش و عصبي گفتم:
    -راستش رو بگو... تو چيكاره اي؟... از هيچ كاري، اينجوري پول در نمياد... اون هم توي تاريكي شب؟... خيال كردي يه بچه شهرستاني ساده ام كه مي توني گولم بزني و بكني ام عين خودت يه خلافكار؟؟
    نگاهي به من مي كرد و نگاهي به روبرويش... عصبي تر از من گفت:
    -هي هي... يواش يواش... واستا با هم بريم... خلافكار، خودتي و كس و كارت...
    كه پشت چراغ قرمز ترمز كرد و انگار كه اتفاقي چيزي ديده باشد، با دست به بيرون اشاره كرد و با خشم گفت:
    -اون دختره رو مي بيني، تكيه داده به ديوار؟... اون ور بلوار رو ميگم...
    با دنبال كردن انگشت اشاره اش،نگاهم رسيد به دختر يا زني، آن سوي بلوار با ظاهري درهم و برهم كه گاهي به ديوار تكيه مي داد و كمي بعد، بالا و پايين خيابان را ديد مي زد... نازي دوباره گفت:
    -كارش همينه... اينقدر وامي ايسته اونجا تا يكي ...
    كه اتومبيلي مدل بالا و قرمزرنگ، پيش پايش ايستاد و در جلو باز شد ... دختر لبخندي زد و عشوه اي كرد و كمي بعد، نه اثري از دختر بود و نه آن ماشين... و ما هم راه افتاده بوديم... با تعجب گفتم:
    -من چي ميگم، تو چي نشونم ميدي؟... اينا يعني چي؟... اينجا چه خبره؟...
    -گفتي خلافكار... خواستم يكي شو بهت نشون بدهم... اين شهر، پره از اين بدبختها... بموني تو خيابون، ميشي يكي بدتر از اين...
    -من نمي فهمم... كار تو چيه؟... اون كه دادي دست پسره چي بود؟... اون زن، كجا رفت؟... با كي؟... من... من دارم كجا ميام؟... بايد چي كار كنم؟...
    كه ماشين با تكاني شديد متوقف شد. نازي خيلي سريع پايين رفت و خشمگينانه در كنارم را باز كرد. بعد چنگ زد و دستم را گرفت و با اين كارش خواست مرا پياده كند... كه با غيض گفت:
    -واسه چي بايد به تو حساب پس بدهم؟... پياده شو... اينجا منم كه دستور ميدم... خيلي شاكي اي؟... هري، بزن به چاك...
    ترسيده گفتم:
    -من... من فقط سوال هام رو پرسيدم... تو هم جواب بده ديگه... اين كه دلخوري نداره...
    -گوش كن احمق جون... اينجا يا بايد كار كني يا وراجي... حالا هم گمشو پايين...
    از جايم جم نخوردم:
    -خوب... يكي از سوالاي منم همينه ديگه... مي خوام بدونم كارم چيه؟...
    كه ناگهان دستش بالا رفت و من خيال كردم الان است كه پايين بيايد روي من... ولي محكم روي سقف ماشين كوبيد و عصباني گفت:
    -عجب غلطي كردم ها... اين چه چاهي بود كه واسه خودم كندم؟...
    و دوباره نگاهم كرد و گفت:
    -كار مي خواي؟... خوب بايد پيدا شه يا نه؟... ولي اگه خيلي عجله داري، بفرما... اينم كار... عين اون دختره كه ديديش... پولش هم بدك نيست و فوري مي رسه دستت...
    -ولي... ولي به چه قيمتي؟...
    -خودت مي دوني... اگه شعورت قد بده...
    حرفهايش منطقي به نظر مي رسيد... خيال كردم، خير و صلاحم را مي خواهد... پس با شرمندگي گفتم:
    -ولي من دنبال... دنبال يه كار آبرومندم... كار اون زن كه ... نه...
    كه صداي بوق اتومبيلي كه از كنارمان گذشت و بعد صداي راننده كه نازي را به نام صدا زد، جو ميانمان را آرامتر كرد... ولي نازي دوباره گفت:
    -حقت همينا بود... بايد نگهش ميداشتم و ميفرستادمت باهاشون... اونوقت معني خلاف رو مي فهميدي... نرسيده به چهارراه بعدي، دخل شرف و آبروت رو مي آوردند... گمشو بيرون... پياده شو... دختري كه اين جوري واسه چندغاز پول بي خودي لَه لَه مي زنه، كار آبرودار و بي آبرو توفيري به حالش نداره... گمشو...
    و در همان حالي كه دستم را گرفته بود و مي كشيد تا پياده ام كند، ادامه داد:
    -خدا بهت رحم كنه، بدبخت... هري...
    ویرایش توسط saba erfan : 1391,06,25 در ساعت ساعت : 16:51

12. 267 کاربر از پست saba erfan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , * حدیث * , **Silver Star** , *Leila* , *Nahayat* , *niki , *SaNaY* , *yalda* , *پریسا* , +Neda+ , .:: Mαн†αß ::. , .:BahaR:. , .nahid , .ZeinaB. , 0033 , 8389 , @razie@ , Abandokht , afroodit , airena , Altin ay , amin shayeste , amiparsa , amirhessam , Anahita.s , angry girl , Anolin , arezoO75 , arman_iran , armita1819 , Arshinaz*~ , artii , asal naz , atefeh_49 , ayandeh1 , ayda_ayda , aygeen , azar1 , azisadeghi , ba-maram , bahareh-69 , barni , beauty princess , Blast Off , blub2000 , degeer , desert girl , edin , elmira.t , erwin , f.barani , faezeh88 , faghatdream , farnam88180 , Fasele_M , fatemeh466 , fatima64 , feryal_bahmani , f_ gisoo tala , galadril3 , ghorbani , ghorob89 , golabeton , googoosh z , hala , hanajigh , hana_m , hasti59 , haveking , hediyeh_b , hoda_f1 , homa41 , hosna_khanom , hsdhsd , hyunah , inas71 , Irani , Iris7 , joana , joly , Just Say No , k.hial , khademre , kimia joon , kiumars , leila93 , leilaadel , lemol , leona , Lovely_girl , lover vampire , m0zhdeh , maayaa , mahana1 , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsa65 , mahsadina , mahtab10 , mahtab26 , mahya1995 , manam4141 , mani1384 , marale , MARDE_TANHA , marge_setare , maryam56 , maryamm1990 , maryammoayedi , maryam_mariusz , matchless , mati jojo , mb_maryam , mehrnoush_re , Melisa , mellina2000 , mery1356 , me_ned , mishapasha , mona71 , monir1343 , motlagh , ms_f90 , m_mousavi , n.a. , n.f.k , Nahid72 , nam.nam , nana22 , nedaj , neg neg , negar*pb , Negarin_11 , negin17 , New Age , niloofarane , niyayeeeeeesh , nlp16001 , noirsa , ordibehesht91 , pariedarya , parmis91 , Parvas80 , pati'a , peymaneh , raz gol , reza9000 , saba ston , saba28 , saba_lovly , sadafnaz , Saeideh_82 , saghigol , samir , samira67 , sana1994 , sefid65 , sepidrokh , setaresetar , setia22 , shafagh 69 , sharafi , shida.m , shimaaaa , shimaaaaa , shiny star1 , shirin.a , shiva 501 , shiva sh , sibsorkhhava , sogand.m , soheila1984 , soomayeh , south girl , star78 , s_mehr , sαвα , T T--THR , tama1011 , teacher70 , tina_mz , violet_mahtab , yaman , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , zholi joon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zoooom , ~*MONA*~ , ~*نيلوفر آبي*~ , ~farzaneh jan~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ·•● samir ●•· , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اقا ناز , اقاقی , الهه50 , الیمان , ایلکای2 , باران شکوفه , بازیگوش , برادپیت , بهارجون , توهم سبز** , حریم , حنیفا58 , خانوم عسلی , خیال غزل , دختر رویایی , دل سرد , رز صورتی ... , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , سافانا , سانجانا , سوداا , سپيده خوب , شپول , عمه حمی , غزال66 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , ماهین56 , مدار2 , مرزنگام , مرضی2 , منيژه , نسرین... , نفس_20 , ننه هانی و حوری , نوشین66 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , همزاد , هیونگ , والا , ياابالفضل , پریسا71 , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , کمند , کهربا61 , یاسمین.م , یلدا2222 , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , 。 sIrVαT 。

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    3.25
    تشکر از کاربر
    15,000
    حالت من
    Badhal
    اندازه فونت

پیش فرض هميشه عاشق

سلام مهربونا.طاعاتتون قبول... شبهاي قدره و منو هم دعا كنيد
    ممنون از عزيزايي كه تا اينجا همراهي ام كردن...برا نقدم هم بياييد پروفايلم... نظراتون برام مهمه...
    5
    ترسيده و بغض كرده گفتم:
    -نازي... من... من چي كار كنم اين وقت شبي؟... جايي براي رفتن ندارم... هيچ كس رو هم نمي شناسم... غلط كردم... ولم نكن...
    ديگر جرات نگاه كردن توي چشمهاي وحشي ترسناكش را نداشتم. پس سرم را پايين انداختم... كه دستم را به شدت رها كرد و دستوروار گفت:
    -هر كاري گفتم انجام بده و خفه خون بگير... ديگه هيچي نميگي و روي اعصابم رژه نمي ري... لال موني مي گيري... حاليته؟...
    -ولي نازي...
    كه فرياد زد: -خفه... خفه... خفه...
    و در را محكم به رويم بست و دوباره به اتومبيل برگشت و با همان خشم، استارت زد... بعد از آن، ديگر با هم كلامي نگفتيم و حتي نگاهم نكرد... فقط بدجور و با سرعتي بالا مي راند... از ترس، خودم را فرو كرده بودم توي صندلي... و تمام مدت، به خودم و بدبختي هايم فكر مي كردم... چند دقيقه اي كه گذشت، بعد از عبور از چهارراه ها و خيابان هاي تاريك و روشن، دراز و بلند، مقابل درب بزرگي ترمز كرد...
    توي آن تاريكي رنگ درب را نمي توانستم تشخيص بدهم... كرم بود يا زرد نمي دانم، فقط خيال مي كردم بايد داخل خانه هم به نسبت دربش بزرگ باشد اما با ورودمان به داخل حياط فهميدم كه آنقدرها هم بزرگ نيست... بزرگي اش به قد پارك يك ماشين بود و چند گلدان و باغچه اي كوچك، انتهاي سمت چپ حياط.... همان باغچه كوچك هم پر بود از بوته هاي رز و شايد شمعداني... يك راه باريكه سنگ فرش شده از درب خانه شروع مي شد تا ورودي ساختمان، كه با چراغهاي رنگارنگ قدي، روشن شده و نماي جالبي به محوطه مي داد... مدل ساخت خانه، شبيه خانه هاي سنتي بود...
    كه در ماشين را باز كرد و گفت:
    -جاخوش كردي!... چيه ماتت برده؟... پياده شو ديگه... اينجا خونه ماست...
    پاك يادم رفته بود هنوز توي ماشين هستم ولي با اين وجود، كلي كنجكاوي و دقت به خرج داده بودم. كه سمت عقب رفت و با باز كردن صندوق عقب گفت:
    -داري مي ياي، كوله ات يادت نره...
    تا پياده شوم، ديدم كه از صندوق عقب، چند دست لباس مجلسي خوش رنگ و كيفي را بيرون آورد و با خودش ببرد. كوله ام را از صندلي عقب برداشتم و در حالي كه در عقب را مي بستم، نگاهم به ساختمان دو طبقه با آن پنجره هاي روشنش بود... بايد داخل مي رفتم و نمي دانم چرا اينقدر ساده و آسان، پاهايم همراهي ام مي كردند... اين بار حتي لحظه اي ترديد به خودم راه ندادم و دست به دستگيره رساندم و با چرخاندن آن، داخل شدم...
    هنوز قدم از قدم برنداشته بودم كه زيبايي ها و تجملات داخل ساختمان هم، مثل بيرونش اسير و مبهوتم كرد... هاج و واج، نگاهم را توي راهرو و سالن مقابلم گردش دادم... يك دست مبلمان شيك سفيد، گوشه سالن به شكل دايره اي اطراف تلويزيون خيلي بزرگ مشكي رنگ را فراگرفته بود... تلويزيون، چيزي از آن تلويزيونهاي توي پارك و سر چهارراه كم نداشت... چه چيزي را مي خواستند با اين همه عظمت ببينند، نمي دانستم... كمي آن طرفتر، يك دست كاناپه به صورت ال مانند، نزديك اپن قرار داشتند و باقي فضاي سالن با گلدانهاي گل و درختچه تكميل شده بود... آنقدر گيج شده بودم كه خيال مي كردم پا گذارده ام توي يكي از آن كاخهاي قصه هاي شاه و پري مادر و خان جون خدابيامرز... كه كسي گفت:
    -سلام... تو بايد محبوبه باشي...
    به خود آمدم و سربرگرداندم سمتش... دختري برابرم بود زيبا، با موهاي خرمايي رنگ بلند و رها روي شانه هايش و با پوششي ساده و به نظر من، نامناسب براي اندام ظريف و برازنده اش... فقط يك نيم تنه نخي صورتي!... دستپاچه، دستش را كه سمتم كشيده بود، در دست گرفتم... به رويم لبخندي زد و گفت:
    -ليدا صدام كن...
    سري تكان دادم كه نازي گفت:
    -لباست رو عوض كن... خواستي برو يه دوش بگير... راحت باش... اينجا غريبه و مرد جماعت، نداريم... خودمونيم...
    نازي هم تاپ دو بندي زرشكي به تن كرده بود... و بدون شال با آن موهاي وزوزي، دلنشين تر به نظر مي آمد... با خودم نجواكنان گفتم:
    -يعني... بايد اينجوري لباس بپوشم؟... درسته كه تابستونه و هوا گرمه ولي...
    كه نازي خطاب به ليدا كه حالا آمده بود نزديكم و با لباسهاي مجلسي روي كاناپه ور مي رفت، گفت:
    -سولماز و نگين كو؟...
    -بيرونن ديگه... پي يه لقمه نون...
    و به رويم لبخندي زد و گفت:
    -بچه هاي خوبين... فردا مي بينيشون...
    و من تازه داشتم متوجه مي شدم كه يكي از چشمهاي قهوه اي روشنش، پيچ دارد... از آن پيچ هاي قشنگ كه به دل مي نشيند كه نازي گفت:
    -ديدي لباسها رو؟... واسه مهموني ان... چند شبه ديگه...
    -اي ول!... كجا به سلامتي؟
    -خونه ي اون بچه پررو... صبحي زنگ زد روي گوشي ام و قرار گذاشت... انگار كسي اينجا بهش جواب نداده... خيلي هم سفارش كرد همه مون باشيم... خيال مي كنه خيلي خوشم مي ياد ازش... چندش!...
    ليدا در حالي كه يكي از لباسهاي كوتاه را بالا آورده و جلوي خود نگه داشته بود گفت:
    -اولا كه مجبور نيستيم بريم... در ثاني، صبحي نه من بودم نه بچه ها... طبق معمول، همه گير بوديم... منم كه الان اينجام، عصري دم غروب كارم تموم شد... نگفتي كدوم بچه پرروه؟
    -پژمان ديگه...
    ویرایش توسط saba erfan : 1391,05,18 در ساعت ساعت : 09:43 دلیل: تغيير فونت متن

14. 245 کاربر از پست saba erfan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , * حدیث * , **Silver Star** , *Leila* , *Nahayat* , *niki , *SaNaY* , *yalda* , *پریسا* , +Neda+ , .:: Mαн†αß ::. , .nahid , .ZeinaB. , 0033 , 8389 , @razie@ , Abandokht , afroodit , Altin ay , amin shayeste , amirhessam , Anahita.s , angry girl , Anolin , arezoO75 , arman_iran , armita1819 , Arshinaz*~ , artii , asal naz , atefeh_49 , ayandeh1 , ayda_ayda , aygeen , azisadeghi , bahareh-69 , beauty princess , behnazhmz , Blast Off , blub2000 , degeer , desert girl , edin , elielo , elmira.t , f.barani , faezeh88 , faghatdream , farnam88180 , Fasele_M , fatima64 , feryal_bahmani , f_ gisoo tala , galadril3 , ghorbani , ghorob89 , golabeton , googoosh z , hala , hanajigh , hana_m , haveking , hediyeh_b , homa41 , hosna_khanom , hsdhsd , hyunah , Irani , joana , joly , Just Say No , k.hial , khademre , kimia joon , kiumars , leila93 , leilaadel , lemol , leona , Lovely_girl , lover vampire , m0zhdeh , maayaa , mahana1 , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsa65 , mahsadina , mahtab10 , mahtab26 , mahya1995 , manam4141 , mani1384 , marale , MARDE_TANHA , marge_setare , maryamm1990 , maryam_mariusz , matchless , mati jojo , mb_maryam , Melisa , mellina2000 , mery1356 , me_ned , mfr60 , mishapasha , misha_kavir , mona71 , monir1343 , motlagh , ms_f90 , m_mousavi , n.a. , n.f.k , Nahid72 , nam.nam , nana22 , nedaj , neg neg , negar*pb , Negarin_11 , negin17 , New Age , niloofarane , niyayeeeeeesh , nlp16001 , noirsa , ordibehesht91 , Parvas80 , pati'a , peymaneh , pure13 , reza9000 , saba28 , saba_lovly , sadafnaz , Saeideh_82 , saghigol , samir , samira67 , sana1994 , sefid65 , sepidrokh , setaresetar , shafagh 69 , sharafi , shida.m , shimaaaa , shimaaaaa , shiny star1 , shirin.a , shiva 501 , sibsorkhhava , sogand.m , soomayeh , south girl , star78 , sun-banoo , s_mehr , sαвα , T T--THR , tama1011 , teacher70 , tina_mz , vampire123 , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yutabahoora , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , zholi joon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , ~*MONA*~ , ~*نيلوفر آبي*~ , ~farzaneh jan~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ·•● samir ●•· , آسمان ابری , اب و اتش , اقا ناز , اقاقی , الهه50 , الیمان , ایلکای2 , باران شکوفه , بازیگوش , بهارجون , تندیس66 , توهم سبز** , حریم , حنیفا58 , دختر رویایی , رز صورتی ... , رهان , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , سافانا , سانجانا , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , عمه حمی , غزال66 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , ماهین56 , مرزنگام , مرضی2 , منيژه , نسرین... , نفس_20 , ننه هانی و حوری , نوشین66 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , هادیانا , همزاد , هیونگ , والا , پریسا71 , پونام , چشم قشنگ , چلیپا , کمند , کهربا61 , یاسمین.م , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    3.25
    تشکر از کاربر
    15,000
    حالت من
    Badhal
    اندازه فونت

پیش فرض هميشه عاشق

دوباره سلام
    شايد فكر كنيد، دارم تندتند پست ميذارم ولي رمان طولانيه و من به دليل شغلم،فقط تا اول شهريور رو تعطيلم و بعد از اون با شروع دوباره كارم، مسلماً سرعت عملم مياد پايين...
    پس همراهم باشيد... اگه خوشتون مياد، تشكر يادتون نره...
    6
    ليدا خنده اي كرد و لباس را برگرداند روي كاناپه و گفت:
    -عجب مهموني هم بشه اون مهموني...
    و با يادآوري چيزي خنده اش را جمع كرد و آرام، سمت نازي رفت و چيزي در گوشش پچ پچ كرد... نمي دانم چه گفت، فقط نازي با عصبانيت قوطي نوشيدني توي دستش را روي اپن آشپزخانه كوبيد و گفت:
    -غلط كرده !... چرا حالا داري ميگي؟... بايد با نگين حرف بزنم ببينم چه دردي به جونشه؟... اگه مي خواد بره اونور، خوب به خودم مي گفت... واسه چي با اون پسره قرار و مدار گذاشته؟... اگر اومده بود كه بره، خوب از همون اول باهاش مي رفت... ديگه واسه چي خراب شد اينجا، ور دل من؟... شماره نگين رو بگير...
    -اما نازي... آخه الان...
    -بهت ميگم، بگير شماره اش رو... ليدا!... تو مي فهمي نگين داره با خودش چي كار مي كنه؟...
    -اون بدبخت كه الان سركاره... توي توليدي ...
    -خفه شو دروغگو... چند دقيقه پيش كه يه چيز ديگه به من مي گفتي... من اگه از سولماز مطمئن باشم، ولي از اون نگين بيشعور، نه!... بايد حاليش شه كه كي زير پر و بالش رو گرفت و از تو خيابون جمعش كرد... اون بايد همين جا بمونه... پژمان پاي حرفش وانمي ايسته!...
    و شروع به قدم زدن كرد و با عصبانيت ادامه داد:
    -اون فقط به فكر خودشه... كيفش رو كه برد، حساب نگين رو مي رسه... اگه نگين بره سراغش، از دست ميره... پژمان بدبختش مي كنه... هيچ خبري هم از اون ور آب نيست... آدم توي كشور خودش بدبخت بشه، مي ارزه به اينكه توي غربت، بي آبرو بميره!...
    ليدا با اكراه و اجباراً گوشي را برداشت و شماره اي را گرفت... كه چشم نازي به من خورد. سري تكان داد و اخم كرده گفت:
    -اي بابا... تو كه هنوز وايستادي دم در... برو طبقه بالا و لباس عوض كن... بعد هم بيا واسه شام... ليدا اتاقت رو بهت نشون ميده..
    و سمت ليدا رفت. ليدا خيلي سريع گوشي را به نازي داد و ناگهاني گفت:
    -كجا؟... كدوم... كدوم اتاق؟...
    -چته تو؟... اتاق دست چپي كه كليدش روشه...
    و با اشاره به تلفن گفت:
    -اينو چرا دادي دستم؟... خيال كردم شماره نگين رو گرفتي...
    حس مي كردم رنگ ليدا پريده و حسابي دستپاچه و نگران است. با همان حالش گفت:
    -ولي ... آخه... ولي نازي ...
    -چته ولي ولي مي كني؟... برو ديگه... اين دختر مرد از خستگي... اه... اعصابم ريخته به هم از دست شماها... شماره كوفتي نگين چند بود؟...
    ليدا عين وهم زده ها، تكان نمي خورد و حرف نمي زند. براي لحظه اي نازي، مشكوك و متعجب به او خيره شد و با نگاهي به سرتاپاي ليدا گفت:
    -چته تو؟... هنگ كردي!...
    و همانطور كه زل زده بود به او، آرام گوشي را روي ميز عسلي گذارد و بي نگاه به من گفت:
    -برو بالا محبوبه... خودم اتاقت رو بهت نشون ميدم...
    و خيلي ناگهاني، به سرعت و فرز، سمت راه پله ها رفت. ليدا چند قدم جلو آمد و دست و پا شكسته گفت:
    -نه... من...خودم... باهاش ميرم... تو ... تو بمون...
    نازي وسط راه پله ها سمتش برگشت و تهديدوار با حركت دستش خطاب به او گفت:
    -لازم نكرده... بتمرگ سر جات... بيا ديگه محبوبه...
    نازي بقيه پله ها را بالا رفت و ليدا روي كاناپه نشست. نشستني شبيه افتادن... و تا به نازي برسم، ديدم كه دستش را گذارد روي سرش.
    ویرایش توسط saba erfan : 1391,05,18 در ساعت ساعت : 14:55

16. 241 کاربر از پست saba erfan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , * حدیث * , **Silver Star** , *Leila* , *Nahayat* , *niki , *SaNaY* , *yalda* , *پریسا* , +Neda+ , .:: Mαн†αß ::. , .nahid , .ZeinaB. , 0033 , 8389 , @razie@ , Abandokht , afroodit , Altin ay , amin shayeste , amirhessam , angry girl , Anolin , arman_iran , armita1819 , Arshinaz*~ , artii , asal naz , atefeh_49 , ayandeh1 , ayda_ayda , aygeen , azisadeghi , barni , beauty princess , Blast Off , blub2000 , degeer , desert girl , edin , elmira.t , f.barani , faezeh88 , faghatdream , fariba48 , farnam88180 , Fasele_M , fatemeh466 , fatima64 , feryal_bahmani , foggy , f_ gisoo tala , galadril3 , ghorbani , ghorob89 , golabeton , googoosh z , gorgin khan , hala , hanajigh , hana_m , haveking , hediyeh_b , homa41 , hosna_khanom , hsdhsd , hyunah , Irani , Iris7 , j.ghanavizi , joana , joly , Just Say No , k.hial , khademre , kimia joon , kiumars , leila93 , leilaadel , lemol , leona , Lovely_girl , lover vampire , m0zhdeh , maayaa , mahana1 , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsa65 , mahsadina , mahtab10 , mahtab26 , mahya1995 , manam4141 , mani1384 , marale , MARDE_TANHA , marge_setare , maryam56 , maryamm1990 , maryam_mariusz , matchless , mati jojo , mb_maryam , Melisa , mellina2000 , mery1356 , me_ned , mfr60 , mishapasha , misha_kavir , mona71 , monir1343 , motlagh , ms_f90 , m_mousavi , n.a. , n.f.k , nam.nam , nana22 , nedaj , neg neg , negar*pb , Negarin_11 , negin17 , New Age , niloofarane , niyayeeeeeesh , nlp16001 , noirsa , ordibehesht91 , Parvas80 , pati'a , peymaneh , raz gol , reza9000 , saba28 , saba_lovly , sadafnaz , Saeideh_82 , saghigol , samir , samira67 , sana1994 , sefid65 , sepidrokh , setaresetar , shafagh 69 , sharafi , shida.m , shimaaaa , shimaaaaa , shiny star1 , shirin.a , shiva 501 , shiva sh , sibsorkhhava , sogand.m , soomayeh , south girl , star78 , sun-banoo , s_mehr , sαвα , T T--THR , tama1011 , teacher70 , tina_mz , violet_mahtab , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , yutabahoora , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , zholi joon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , ~ kamelia ~ , ~farzaneh jan~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , آسمان ابری , اب و اتش , اقاقی , الهه50 , الیمان , ایلکای2 , باران شکوفه , بازیگوش , بهارجون , تندیس66 , توهم سبز** , حریم , حنیفا58 , دختر رویایی , رز صورتی ... , رهان , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , سانجانا , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , غزال66 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , ماهین56 , مرزنگام , مرضی2 , منيژه , نسرین... , نفس_20 , ننه هانی و حوری , نوشین66 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , هادیانا , همزاد , هیونگ , والا , پریسا71 , پونام , چلیپا , کمند , یاسمین.م , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , 。 sIrVαT 。

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    3.25
    تشکر از کاربر
    15,000
    حالت من
    Badhal
    اندازه فونت

پیش فرض هميشه عاشق

7
    به نازي كه رسيدم، چند قدمي توي راهروي باريك رفتيم. بعد جلوي دربي ايستاد و دستگيره را چرخاند. قيافه اش خيلي درهم شده بود كه در را باز كرد. در همان لحظه اول بويي خاص از توي اتاق به مشام رسيد. پس سريع گفتم:
    -ميگم ها... يه بويي نمي ياد؟
    و بو كشيدم و ادامه دادم:
    -يه چيزي شبيه بوي دود و يه عطر... يه عطر تند...
    و براي شنيدن جواب، به نازي نگاه كردم. رنگش به سرخي مي زد و با آن قيافه ترسناك،خيلي ساده مي شد فهميد كه چقدر عصباني است... با اين وجود قدم گذارد توي اتاق تاريك و نگاهي به اطراف كرد... چراغي روشن نكرد ولي تنها منشا روشنايي اندك اتاق، نور ساطع شده از چراغهاي محوطه بيروني بود... يك كمد دو در گوشه اتاق بود و با كمي فاصله از آن، يك ميز آرايش كوچك مدل فرفوژه و تختي هم با همان مدل گوشه ديگر اتاق... نازي راه كج كرد سمت تخت و پاي تخت ايستاد و زل زد به آن... و بعد دستي كشيد روي روتختي اش... لعنتي گفتنش را كه به وضوح شنيدم، مشتي كوبيد روي تخت و به همان سرعت كه آمده بوديم، از اتاق بيرون زد... ترسيده بودم... پس دنبالش دويدم... انگار جني، روحي، چيزي ديده باشد كه آنطور مي دويد... به پايين پله ها نرسيده،نام ليدا را فرياد زد:
    -ليدا... خدا لعنتت كنه ليدا...
    ليدا، لرزان از جايش بلند شد و نازي به او رسيد... دست نازي بالا رفت و به سنگيني روي صورت ليدا نشست... صداي كشيده آنقدر بلند بود كه توي گوشم پيچيد و شدت ضربه آنقدر زياد بود كه ليدا را دوباره روي كاناپه پرت كرد... ولي نازي رهايش نكرد و اين بار موهايش را چنگ زد و از جا كندش و با فرياد گفت:
    -حرف نگين رو واسه من مي ياري، اونوقت خودت كثافت كاري ميكني؟... توي خونه زندگي من؟... چرا آورديش اينجا، تن لش؟...
    و با پشت دست كوبيد توي دهان ليدا... ليدا با حالي بد، بغض كرده و بريده بريده گفت:
    -چي داري ميگي؟... ولم... ولم كن... چرا مي زني؟... كي؟... كي رو آوردم اينجا؟...
    نازي، سيلي ديگري نثارش كرد ... ليدا يك دستش را حصار صورتش كرد و با دست ديگر مي خواست موهايش را از دست نازي آزاد كند، ولي مگر مي شد... من كه با ديدن اين صحنه، ياد كتكهايي افتاده بودم كه ناپدري به مادر و برادرهايم مي زد، تاب نياوردم و محتاطانه جلو رفتم و دست نازي را گرفتم و گفتم:
    -بسه تورو خدا... ولش كن نازي...
    دستم را پس زد و با زدن لگدي به ليدا، غريد:
    -سر كي كلاه مي ذاري بدبخت؟... محبوبه با تموم بچگي و سادگي اش، بوي سيگار و ادكلن اون عوضي رو تشخيص داد، اونوقت داري وجودش رو از من مخفي مي كني؟... از من؟... اين بو حتي توي راهرو هم پيچيده... من احمق هم فكر مي كردم يا بوي سيگار خودته يا دارم اشتباه مي كنم... ولي اون اينجا بوده... توي خونه من!... اين هم بوي گنديه كه بالا آورديد... آخه چطور جرات كرديد توي زندگي من، كثافت كاري كنيد؟...
    و لگد ديگري مهمانش كرد. ليدا فرياد زد:
    -ديوونه شدي... ولم كن... من كاري نكردم... از كي حرف مي زني؟... از چي؟... كثافت كاري چيه؟...
    نازي سر جلوتر برد و انگار كه دلش نخواهد من چيزي بفهمم ، با حرص ولي آرامتر گفت:
    -خفه شو هرزه!... اون رختخواب هنوز گرمه...
    و باز دستش بالا رفت اما اين بار پايين نيامد... دست نازي، از پشت سر قفل شده بود توي دستان قوي مردي كه نمي دانستيم از كجا پيدايش شده بود... جيغي كشيدم و وحشتزده تر از نازي، چند قدم عقب رفتم... خدايا!... اين مرد از كجا پيدايش شده بود؟... اينجا چه كار مي كرد؟... مگر نازي نگفت توي خانه مرد نداريم؟... نكند از بيرون آمده؟... ولي كي و چطور كه ما متوجه ورودش نشديم؟... شايد تا ما بالا بوديم ليدا در را برايش باز كرده باشد؟... ولي ... نگاهي به مرد انداختم كه چشم دوخته بود به نازي و پوزخند مي زد... جوان بود و خوش چهره با موهاي مشكي نسبتاً بلند و براق و قاپ دار... و قدي بلندتر از هر سه نفر ما!... صورتش را رساند به صورت نازي و نزديكش شد و بيخ گوشش آرام گفت:
    -حرص كه مي خوري، خوشگل تر مي شي!
    كه نازي با يك حركت دستش را از دست مرد بيرون كشيد و عصبي خنديد:
    -شاهد هم از غيب رسيد و خودش رو نشون داد...
    و خنده اش را فرو داد و با نفرت گفت:
    -به چه حقي پا گذاشتي توي خونه من و گند زدي به زندگيم؟...

18. 256 کاربر از پست saba erfan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , * حدیث * , **Silver Star** , *Leila* , *Nahayat* , *niki , *SaNaY* , *yalda* , *پریسا* , +Neda+ , .:: Mαн†αß ::. , .MAHBUBEH. , .nahid , .ZeinaB. , 0033 , 8389 , 91ia , @razie@ , Abandokht , afroodit , Altin ay , amin shayeste , amirhessam , angelina , angry girl , Anolin , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arshinaz*~ , artii , asal naz , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , ayda_ayda , aygeen , azisadeghi , ba-maram , bahareh-69 , barni , beauty princess , Blast Off , blub2000 , degeer , desert girl , edin , elmira.t , faezeh88 , faghatdream , fariba48 , farnam88180 , Fasele_M , fatemeh466 , fatima64 , feryal_bahmani , f_ gisoo tala , galadril3 , ghorbani , ghorob89 , golabeton , googoosh z , hala , hanajigh , hana_m , haveking , hediyeh_b , homa41 , hosna_khanom , hsdhsd , hyunah , inas71 , Irani , Iris7 , j.ghanavizi , joana , joly , Just Say No , k.hial , khademre , kimia joon , kiumars , leila93 , leilaadel , lemol , leona , Lovely_girl , lover vampire , m0zhdeh , maayaa , mahana1 , Mahdis @69 , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsa65 , mahsadina , mahtab10 , mahtab26 , mahya1995 , manam4141 , mani1384 , marale , MARDE_TANHA , marge_setare , maryam56 , maryamm1990 , maryam_mariusz , matchless , mati jojo , mb_maryam , mehrniaa , mehrnoush_re , Melisa , mellina2000 , mery1356 , me_ned , mfr60 , mishapasha , mojgan am , mona71 , monir1343 , motlagh , ms_f90 , m_mousavi , n.a. , n.f.k , nam.nam , nana22 , narciss , nedaj , neg neg , negar*pb , Negarin_11 , negin17 , New Age , niloofarane , niyayeeeeeesh , nlp16001 , noirsa , ordibehesht91 , Parvas80 , pati'a , peymaneh , pure13 , raz gol , reza9000 , saba28 , saba_lovly , sadafnaz , Saeideh_82 , saghigol , sakera , samir , samira67 , sana1994 , sefid65 , sepidrokh , setaresetar , shafagh 69 , sharafi , shida.m , shimaaaa , shimaaaaa , shiny star1 , shiva 501 , shiva sh , sibsorkhhava , sogand.m , soomayeh , south girl , star78 , sun-banoo , s_mehr , sαвα , T T--THR , tama1011 , teacher70 , tina_mz , vampire123 , violet_mahtab , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yutabahoora , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , zholi joon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , ~farzaneh jan~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , آسمان ابری , اب و اتش , اقا ناز , اقاقی , الهه50 , الیمان , ایلکای2 , باران شکوفه , بازیگوش , بهارجون , تندیس66 , توهم سبز** , حریم , حنیفا58 , دختر رویایی , رز صورتی ... , رهان , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , سافانا , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شیرینusa , غزال66 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , ماهین56 , مرزنگام , مرضی2 , منيژه , نسرین... , نفس_20 , ننه هانی و حوری , نوشین66 , نیاز.ش , نیان , نیلا... , هادیانا , همزاد , هیونگ , والا , پریسا71 , پونام , چلیپا , کمند , کهربا61 , یاسمین.م , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , 。 sIrVαT 。

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    3.25
    تشکر از کاربر
    15,000
    حالت من
    Badhal
    اندازه فونت

پیش فرض هميشه عاشق

8
    مرد غريبه، بي تفاوت نسبت به نازي، درحالي كه سمت ليدا رفت، دستش را گرفت و براي بلند شدن كمكش كرد:
    - زندگي تو، همين جوريش گند هست!...
    نازي، عصبي تر دوباره سمتش رفت و محكم كوبيد طاق سينه اش و از ليدا دورش كرد:
    -بهش دست نزن...
    ولي اين ليدا بود كه نازي را پس زد و سمت مرد دويد و به او چسبيد... مرد با بالا انداختن يك تاي ابرويش، به نازي خنده اي كرد و آشكارا ليدا را توي آغوشش پناه داد... من كه از ديدن اين صحنه، آن هم براي اولين بار، شوكه و دستپاچه شده بودم، به جاي آن دو، خجالت كشيدم و رنگ به رنگ شدم... ولي نازي با خشم به مرد نزديك شد و دست ليدا را محكم گرفت و سمت خود كشيد... اما دوباره ليدا بود كه مرد را رها نمي كرد... و در حالي كه اشك مي ريخت، گفت:
    -ولم كن نازي... مي خوام با اون باشم... ما مي خوايم با هم ازدواج كنيم... «سهراب» مال منه... حق دارم با اون باشم...
    نازي با نگاهي حيرتزده به ليدا، دستش را رها كرد و روي نزديكترين مبل وا رفت... پوزخند تلخي زد و با صدايي آرامتر از قبل گفت:
    -ازدواج؟... اونم سهراب؟...
    مرد كه تازه فهميده بودم اسمش سهراب است، بادي به غب غب انداخت و گفت:
    -مگه چمه؟...
    نازي بلند خنده اي عصبي كرد و گفت:
    -هيچي!... فقط ببينم بهش گفتي تا حالا به چند نفر ديگه قول ازدواج دادي؟... به كدوم قولت عمل كردي هان؟ ...
    و رو به ليدا، بدون خنده و جدي گفت:
    -مي خواي يكي از اون دخترايي رو كه به زمزمه هاي عاشقونه اين آقا گوش دادن و خامش شدن، بهت معرفي كنم؟...
    نازي باري ديگر برخاست و به سمتشان رفت و با صدايي از ميان دندانهاي قفل شده اش گفت:
    -خوب به من نيگا كن... من... آره... من، يكي از قرباني هاي سهراب توام... با يه قول ساده ازدواج خامم كرد... بعد، درست وقتي كه وابسته اش شده بودم، توي يه فرصت مناسب، هر بلايي خواست سرم آورد و راحت ولم كرد... و رفت... اون بود كه منو بدبخت كرد و آوردم توي اين راه!... چند سال پيش، وقتي كه يه دختر پاك و ساده و سر به راه مدرسه اي بودم و خودم رو واسه كنكور آماده ميكردم، سر راهم سبز شد و با زبون چرب و نرمش،... هه... عاشقم كرد!..
    و بافريادي ادامه داد:
    -چيه؟... خيال مي كردي سن و سالم خيلي زياده؟... نه... اين لعنتي، كاري باهام كرد كه شدم يه بي حيثيت!... كسي كه حتي روي برگشتن به خونه و پيش خونواده اش رو هم نداشت... اون باعث شد از خونه فرار كنم... مسبب همه بدبختي هاي من، اونه!... بفهم ليدا!... اون، نه با تو ازدواج مي كنه و نه با هيچ دختر ديگه اي... ماها، همه براش سرگرميم... يه بازيچه كه يه شب باهامون بازي كنه و خيلي زود دلش رو بزنيم... بعد بره پي يه همبازي تازه...
    و سري تكان داد:
    -خيلي وقته كه از بودن باهاش، نهي ات كردم... ولي تو بچگي مي كني و نمي خواي بفهمي كه داره باهات چيكار مي كنه... امشب هم كه از نبود من و بچه ها سوءاستفاده كرديد و... فقط نمي دونم دفعه اول تون بوده يا ...
    و دست كرد لاي موهايش...
    سهراب، خيلي بي تفاوت و لاقيد نسبت به حرف هاي نازي، ليدا را با خود سمت درب خروجي سالن برد و گفت:
    -اينا، همه حرفه!... تو داري به ليدا حسادت مي كني ... واسه اينكه تا حالا هيچكي بهت پيشنهاد ازدواج نداده...
    نازي متعجب گفت:
    -ليدا؟!... تو داري باهاش مي ري؟...
    ليدا چيزي نگفت ولي سهراب، يكي از شال هاي آويزان به چوب رختي را برداشت و روي سر او كشيد و مانتويي هم برداشت و تنش كرد و گفت:
    -بريم ليدا... تو ديگه نبايد اينجا بموني!...
    ليدا هنوز هم گريه مي كرد... سهراب اشكهايش را پاك كرد و باري ديگر او را توي آغوشش فشرد و گفت:
    -مي ريم خونه من... فردا هم عقدت مي كنم... باور كن ليدا...
    و با زدن بوسه اي روي موهاي ليداگفت:
    -من با اين كار، دروغگويي اين زنيكه رو بهت ثابت مي كنم، عزيزم!...
    ليدا با صدايي لرزان و مردد گفت:
    -يعني نازي... اون داره دروغ مي گه؟...
    سهراب، قيافه اي حق به جانب به خود گرفت:
    -يعني تو؟... تو باور كردي؟... مگه نديدي چطوري داشت تو رو مي زد؟... اينا يعني حسادت... اون به عشق من و تو حسادت مي كنه...
    و بدون اينكه منتظر جواب ليدا بماند، او را سمت بيرون هدايت كرد. هنوز كاملا از در رد نشده بودند كه ليدا براي آخرين بار، به من و نازي نگاهي كرد و بعد سربرگرداند و راهش را رفت... نازي ولي تاب نياورد و با بغض خطاب به او گفت:
    -روزي كه پشيمون برگشتي، خونه من، جاي تو نيست... مي فهمي ليدا؟...
    و فرياد زد: - نرو ... نرو ليدا... نرو
    و از پي آنها دويد ولي صداي بسته شدن درب اصلي خانه، سر جا متوقفش كرد...

20. 269 کاربر از پست saba erfan تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!mah!!! , * حدیث * , **Silver Star** , *amitis* , *Leila* , *Nahayat* , *niki , *SaNaY* , *yalda* , *پریسا* , +Neda+ , .:: Mαн†αß ::. , .MAHBUBEH. , .nahid , .ZeinaB. , 0033 , 8389 , Abandokht , afroodit , Altin ay , amin shayeste , amirhessam , angelina , angry girl , Anolin , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arshinaz*~ , artii , asal naz , asal-1412 , atefeh_49 , ava.n , ayandeh1 , ayda_ayda , aygeen , azisadeghi , ba-maram , bahareh-69 , barni , beauty princess , Blast Off , blub2000 , dark fairy , degeer , desert girl , edin , eelham , elmira.t , eshton , faezeh88 , faghatdream , fariba48 , farnam88180 , Fasele_M , fatemeh466 , fatima64 , feryal_bahmani , foggy , f_ gisoo tala , galadril3 , ghorbani , ghorob89 , golabeton , googoosh z , hala , hanajigh , hana_m , hany111 , haveking , hediyeh_b , homa41 , hosna_khanom , hsdhsd , hyunah , ice-flower , Irani , Iris7 , j.ghanavizi , joana , joly , k.hial , khademre , kimia joon , kiumars , leila93 , leilaadel , lemol , leona , Lovely_girl , lover vampire , m0zhdeh , maayaa , mahana1 , Mahdis @69 , mahnazmom , mahsa.nadi , mahsa65 , mahsadina , mahtab10 , mahtab26 , mahya1995 , manam4141 , mani1384 , mani49 , marale , MARDE_TANHA , marge_setare , maryam56 , maryamm1990 , maryam_mariusz , matchless , mati jojo , mb_maryam , Melisa , mellina2000 , mery1356 , me_ned , mfr60 , mishapasha , mk70 , mojgan am , mona71 , monir1343 , motlagh , ms_f90 , m_mousavi , n.a. , n.f.k , N@h!D-B@R@N , Nahid72 , najoon , nam.nam , nana22 , narciss , nedaj , neg neg , negar*pb , Negarin_11 , negin17 , New Age , niloofarane , nlp16001 , noirsa , ordibehesht91 , Parvas80 , pati'a , peymaneh , R.A.H.A , raz gol , reza9000 , saba28 , saba_lovly , sadafnaz , Saeideh_82 , saghigol , samir , samira67 , sana1994 , sara51 , sefid65 , sepidrokh , SETARE SOHEYL , setaresetar , shafagh 69 , sharafi , shida.m , shimaaaa , shimaaaaa , shiny star1 , shiva 501 , shiva sh , sibsorkhhava , sogand.m , soomayeh , south girl , ssoudeh , star78 , sun-banoo , s_mehr , sαвα , T T--THR , tama1011 , teacher70 , tina_mz , tono , vida77 , violet_mahtab , yas6662 , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yashkin , zahra@m , zahra_jk , Zahra_niki , zenaid , zholi joon , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , آسمان ابری , اب و اتش , اقا ناز , اقاقی , الهه50 , الیمان , امید دیدار , ایلکای2 , باران شکوفه , بازیگوش , بهارجون , ترنم , تندیس66 , تهمتن , توهم سبز** , حریم , حنیفا58 , خیال غزل , دختر رویایی , رز صورتی ... , رهان , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , سافانا , سانجانا , سرای بانو , سرتق , سوداا , سپيده خوب , سکوت من , شیرینusa , عاطفه دلنواز , عرفان 82 , غزال66 , فلفلی , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , ماهین56 , مرزنگام , مرضی2 , منيژه , نسرین... , ننه هانی و حوری , نوشین66 , نیان , نیلا... , هادیانا , همزاد , هیونگ , والا , پریسا71 , پونام , چلیپا , کمند , یاسمین.م , یـاس , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , 。 sIrVαT 。

صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرینآخرین