شش اجرا و یک تمرین در باغ هنر

چهار نمایش صحنه ای، یک نمایش آبی و یک برنامه نمایشنامه خوانی با عنوان "روایت های ساده از زندگی روزمره" در مجموعه فرهنگی هنری باغ هنر اجرا می شود.
به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی و اموربین الملل مجموعه تماشاخانه ایرانشهر؛ این مجموعه اجراهای خود را تا اواخر مرداد ماه، با دو نمایش "شب روی سنگ فرش خیس" به کارگردانی هادی مرزبان در سالن شماره یک و "33درصد نیل سایمون" به کارگردانی افسانه ماهیان در تالار استاد سمندریان ادامه می دهد.
نمایش 140 دقیقه ای "شب روی سنگ فرش خیس" با بازی هنرمندانی چون: بهزاد فراهانی، فردوس کاویانی،فرزانه کابلی، ایوب آقا خانی، بهرام ابراهیمی، شیوا مکی نیان، نیکی مظفری، مهدی عبادتی و علی رامز در حالی اجراهای خود را از ساعت 19 در سالن شماره یک مجموعه تماشاخانه ایرانشهر ادامه می دهد که در روز شنبه مورخ 14مردادماه نیز با یک اجرای ویژه پذیرای علاقمندان به هنرهای نمایشی است.
این خبر می افزاید: نمایش"33درصد نیل سایمون" نیز بامدت زمان 90 دقیقه و بازی علی سرابی، آیداکیخائی، مسعود میر طاهری و الیکا عبدالرزاق هر روز به استثناء روزهای شنبه از ساعت 20 و 45 دقیقه در تالار استاد سمندریان روی صحنه می رود.
همچنین تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران نیز این روزها با دو نمایش 45 دقیقه ای "لبخند بزن آقای آرابال" به کارگردانی پوریا اسدی از ساعت 17 و "حساب پرداخت نمی شه" به کارگردانی هادی عامل هاشمی در دو نوبت 18:30 و 20 و 45 دقیقه میزبان علاقمندان می باشد.
گفتنی است، در نمایش کمدی"حساب پرداخت میشه" هدایت هاشمی، نگار عابدی، علی صالحی، علی عامل هاشمی وغزل نعیمی و در نمایش "لبخند بزن آقای آرابال" بهنام هدایتی، میلاد عبدالهی، بهنام رزاقی، حامد بی آزار، محمدرضا میرانصاری، پوریا اسدی و رامین ابوالفتحی به ایفای نقش می پردازند.
در ادامه یادآور می شود؛ نمایش آبی "ماروپله" به طراحی و کارگردانی ندا شاهرخی در استخر شمالی خانه هنرمندان ایران و برنامه نمایشنامه خوانی "روایت های ساده از زندگی روزمره" به نویسندگی و کارگردانیشهرام کرمی نیز از دیگر برنامه های نمایشی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر و خانه هنرمندان ایران است که در محوطه باغ هنر اجرا می شوند.
این خبر در پایان می افزاید: نمایش"واریاسیون های مرگ تروتسکی" به کارگردانی مائده طهماسبی از دیگر فعالیت های نمایشی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر است که هر روز از ساعت 11 تا 17 در سالن استاد سمندریان مجموعه تماشاخانه ایرانشهر تمرین می شود.