ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان رنج عشق | مینلی21 کاربر انجمن
http://fidibo.com/

جشنامه

نودهشتیا

نظرسنجی: نظرتون راجع به داستانم چیه

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را شماهده کنند

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 109
  1. Top | #1

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    239
    تشکر شده 38,223 در 497 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان رنج عشق | مینلی21 کاربر انجمن

سلام دوستان..رمانی که میخوام براتون بذارم یه داستان با شخصیت های کاملا واقعیه........
    کار اولمه کم کاستیهاشو ببخشید....امید وارم منو همراهیم کنید با همراهیتون واقعا احتیاج دارم ....
    همتونو دوست دارم برام مهمه که از رمانم خوشتون بیاد..امیدوارم لذت ببرید..
    اسم کتابم رنج عشق هستش
    نقد یادتون نره
    خلاصه:درباره دختری هستش که خدمتکار یک خونه میشه که یه پسر تنها که البته لالم هست توش زندگی میکنه..مینلی شخصیت اصلی رمان کهیه ادم ماورایی نیست..یکیه مثل خودمون..با پر از اشتباهات گوناگون....یه دختری با افکار لطیف که به خاطر بی پناهیش دنبال یه قهرمان میگرده یه ادم قدرتمند مثل فیلمل تا مرهمی باشه بر همه تنهاییاش
    اول شخص هستش از زبون مینلی....
    خوشحال میشم نظرتونو راجع به رمانم بگید
    ویرایش توسط مینلی21 : 1391,05,27 در ساعت ساعت : 01:04

2. 160 کاربر از پست مینلی21 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , * nina * , * حدیث * , *NaZ@NiN.B* , *sara-m* , *~aida bala~* , *سورن* , ..... , ==== , Abandokht , afrooz87 , Altin ay , amane & mamati , ANNE , Anolin , arisa15 , asal-661 , ashkannia , aygeen , azarsana , behnazhmz , blub2000 , CIVIL , D0nya , dander1000atash , darya... , della.nik , ebrahimi.fari , elahe 66 , EliSo , erik , farisa , Farnaz , FaTam , fatima64 , fatima_59 , ghazal rad , gheisareh , golgoli jaan , hala , harimeshgh , hediyeh_b , Hella , hoaya , id001370 , joly , kfdh , khiyal99 , kimia joon , leila.kh , leilaadel , Lioda , liuana , m0nire , m0zhdeh , mahsa tanha , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahtab10 , Maman fariba , marale , maryammoayedi , melika jooon , meno , mina_75 , mini_mini , miss maryam , Miss.Mania , mobina , modern girl , mona-95 , moonila , moon_light , M~SAMI , n.d.sari , nafas44 , najva76 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nlp16001 , oragh , PAEEZ70 , paezzi , paria_pari , parmida90 , rahha , rangin , reza9000 , Rha.sh , S*H*A*K*I*B*A , s-matin , saadat2000 , sadaf.a , sahe , saktin , sanaz_ , SANIA-23 , saqi , sepideh1991 , SETARE SOHEYL , sharghi , SharzaD , soheila1984 , soheilam , somy_kh , sura , sαвα , takshakh2838 , unichorn , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , viciOus bOy , Zahra_niki , zeinab75 , آتری , آذردخت , آستاره , آليس , اب و اتش , النار , الهام1995 , باسیلیسک , بلور , بهارجون , بهبهو , تنها... , جودی ابوت شیطون , حنیفا58 , خانوم جان , دریا دلنواز , روژان6815 , سرتق , سپیدوسیاه , شرقي , ققنوس98 , م.م.ر , م.نوری , مرضیه00 , مرواریدجووون , مهرآذین , مهسا 1993 , می شی , نسيا , نیاز و ن , نیلوفر:-) , والا , پانته آ65 , پانیذ1379 , پرواس , کیمیا1388 , یـاس , یه دختر1995 , ღღ Parisa ღღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ

3. Top | #2

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    15.62
    تشکر از کاربر
    186,828
    تشکر شده 482,728 در 42,314 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت

برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

آرشیو آواتور نود و هشتیا

مـاندگار های نود و هشتـیا

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

قوانین مهم بخش والپیپر

4. Top | #3

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    239
    اندازه فونت

مامان-مینلی خواهش میکنم چرا میخوای کار کنی مگه منو عباس چی برات کم گذاشتیم که میخوای بری خونه مردم کلفتی دختر تو چرا اینقدر کله شقی.اخلاقت درست مثل پدر خدا بیامورزته
    -مامانم چرا گیر بیخود میدی من میخوام کار کنم نمیخوام به خاطر هر چیزی شوهرت منتم کنه که برام خرج کرده
    مامان- خدا مرگم بده اون فقط میخواست بگه که تورو مثل دخترش دوست داره که برات خرج میکنه. تازه میخوای بری خونه یه مرد مجرد..مردم بچه دارن منم بچه دارم چرا اینکارو میکنی کم برات عباس زحمت کشید اینه جوای زحمتاش؟
    -وای خسته شدم این چه ربطی به زحمتای شوهرت داره من تصمیممو گرفتم میخوام برم همین
    مامانم با عصبانیت در به کوبیدو رفت.داشتم لج میکردم .فقط 4 سالم بود که پدرم مردو مامانم بعد از شش ماه با دوشت پدر که مجرد بود ازدواج کرد.همون سال هم خواهرم مانیا به دنیا اومد.از اون موقع دیگه رسما من فراموش شدم .مامانم دو رگه روس بود خیلی خوشگل بود منم بر خلاف مانیا شبیه مامانم بودم. خدایا باز این مانیا بدون اینکه در بزنه اومد تو اتاق
    همیشه باید اصالتشو نشون بده. همه خواهر دارن منم خواهر دارم
    -چته دوباره سرتو مثل چی انداختی پایین اومدی تو
    مانیا-خر خودتی
    -خلاصش کن
    مانیا- چرا مامانو حرص میدی چرا میخوای بر خونه پسر مردم بد بخت انقدر دوست داری جلب توجه کنی بگن کزت فداکار. مامان همیشه باید حرص بخوره.احمق
    -تموم شد سخنرانیت برو بیرون
    با حرص در و بست.موقع شام هر چی صدام کردم نرفتم بیرون.صدای عباس و مامانم میومد
    مامان-میخواد ابرومونو ببره الان همه میگن سارا برا اینکه بچه اشو از سر راش باز کنه داره میفرستش کلفتی
    عباس-ولش کن یه نونخور کمتر...وقتی حرف گوش نمیده بذار هر غلطی میخواد بکنه.دیگه نمیخوام چیزی از این موضوع بشنوم.از مامانت اینا چه خبر کسی زنگ نزد
    به همین راحتی موضوع خاتمه یافت.بیخیال حالا با این پسره چکار کنم.من چطوری بفهمم اون چی میخواد... ایکاش لال نبود اونطور که عموش میگفت عصبانیم هست خدایا...5 صلوات نذر میکنم فردا به خیر بگذره..
    ویرایش توسط مینلی21 : 1391,04,29 در ساعت ساعت : 21:43 دلیل: غلط املایی

5. 215 کاربر از پست مینلی21 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , * حدیث * , *sara-m* , *سورن* , ..... , 10090 , ==== , Abandokht , afrooz87 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , amirhosseinac , ANNE , Anolin , archangel , arisa15 , asal-661 , ashkannia , atoosa joon , Auntie Negar , aygeen , azad_awesome , azarsana , behnaz.ashena , behnazhmz , betoche** , blub2000 , chon_da , crimson love , dander1000atash , darya... , elahe 66 , EliSo , elmira.t , elmiraa_20 , enm1387 , erik , faezeh88 , fahime_kiticati , farah2 , fariba44 , farisa , fatima64 , fatima983 , ghazal rad , gheisareh , ghorbani , ghorob89 , golgoli jaan , googoosh z , hala , hana_m , harimeshgh , hediyeh_b , Hella , hiva-20 , homa* , id001370 , joana , joly , Just Say No , katy , kfdh , khademre , khiyal99 , kimi khoshgele , kimia joon , leila.kh , leona , m0nire , m0zhdeh , mahboobeh 98 , Mahdis @69 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahtab10 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , maral_70 , marjansh , marva , maryammoayedi , matin_a , meno , mfr60 , mina_75 , mini_mini , Misha73 , Miss A , miss maryam , mobina , modern girl , mona-95 , moonila , M~SAMI , n.d.sari , nafas44 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nedaj , Nili2013 , nlp16001 , noodi , oragh , PAEEZ70 , paria_pari , parmida90 , R.LAKE , rahha , Randy Or , reza9000 , Rha.sh , s-matin , saadat2000 , sabouraneh , sahel_m , samira1362 , sanaz_ , SANIA-23 , saqi , sara2876 , Satiya , sedena , sepideh1991 , Sergeant , SETARE SOHEYL , SHADI 73 , shafagh 69 , sharmin.r , sheida_953 , shivapatter , sirius , Snow Dream , soheila1984 , soheilam , somy_kh , Soogool , sura , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tara_5877 , tatitati , unichorn , UnKnOwN_Sh , valan , vianna , viciOus bOy , violet_mahtab , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , Zahra_niki , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , آتری , آذردخت , آستاره , اب و اتش , اتوسا , اقاقی , النار , بلور , بهارجون , بهبهو , تنها... , تهمتن , جودی ابوت شیطون , حنیفا58 , خانوم جان , خرس قهوه ای , راز نياز , رضاره , روژان6815 , زوها , سرتق , سعاد , سوداا , سپیدوسیاه , شاپرک13 , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , لیلین , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرضیه00 , مرواریدجووون , مهرآذین , مهسا 1993 , نامی , نسيا , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکــی , والا , پرواس , کاساندا , کایسا , گلبو , یه دختر1995 , ღღ Parisa ღღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ

6. Top | #4

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    239
    اندازه فونت

وقتی وارد خونشون شدم دهنم وا موند این که خونه نیست قصره..وایییی استخر دارن ایکاش مایو اورده بودم. با ذوق شوق رفتم تو.یه سالن داشتن به قاعده زمین فوتبال یه طرفش یه ست مبل راحتی بود با اباژور به رنگ لیمویی که با پرده اون قسمت ست بود طرف دیگش هم مبل استیل خیلی خیلی قشنگ .در حال دید زدم بودم که یکی جلوم ظاهر شد.وای خدا قلبم...
    -سلام من مینلیم
    -............
    -شما فراز هستید؟
    -...................
    -منو عموتون فرستاده قراره از امروز اینجا کار کنم وسایلمو فردا میارم
    -.....
    نگاهش یه جوری بود مثل بچه ها قد بلند بود و چارشونه .چهرش زیبا بود اما اونقدر معصومو پاک بود که اصلا ادم به اخمش توجه نمیکرد.رفتم اشپز خونه.اول باید جای همه چیزو پیدا میکردم تو یخچال و فریزر چیزی برا خوردن نبود من موندم این تا حالا چی میخورده.ارز اشپز خونه رفتم بیرون دیدم رو مبل نشسته به رو به روش خیره شده یه سرفه مصلحتی برا خالی نبودن عریضه کردم بهم نگاه کرد
    -هیچی تو یخچال نیست فردا میام بریم خرید.الانم نمیدونم چی درست کنم
    -..........
    -تصویب شد فردا کلی کار داریم
    طرفای ساعت 8 بود که رسیدم خونه.دیدم مامانم بغل عباسه و داره گریه میکنه تا منو دید شروع کرد به جیغ جیغ کردن
    مامان-تو تاحالا کجابودی. گم شو همون جایی که بودی .دختره هر جایی .
    -مگه دیشب باهام حرف نزدیم
    مانیا- پسره به مامانش ت...کرده باباشو سکته داده انداخته گوشه قبرستون همه فامیلاش
    -تو از کجا میدونی
    مانیا-بابا تحقیق کرده احمق
    -من میرم اون حتی به من نگاهم نمیکنه
    مامان-اون داره براتدام پهن میکنه احمق جون در ضمن تو نامزد حسینی چطور
    -من.. نام ..زد ..ح ..سین.. نی ...ستم
    عباس-پس برو همون جایی که بودی دختره احمق عادت کردی به مفت خوردنو حرف گوش نکردن برو گم شو بیرون
    -مامان
    مانیا-میخوای مامانو سکته بدی
    -دنبال بهونه بودید منو بیرون کنید.خوب بهونه ای دستتون اومد کدوم پدر و مادریو دیدین که بع این راحتی از بچه اش بگذره
    اشکام میومد داشتم وسایلمو جمع میکرد که عباس بهم حمله کرد
    عباس-هیچی با خودت نمیبری فهمیدی برو گمشو بیرون دختره بی شرف
    منواز خونه انداختن بیرون به همین راحتی.یه لحظه ترس برم داشت نکنه راجع به فراز راست گفته باشن.نکنه اصلا نذاره براش کار کنم.. خدایا ..همونجا جلو در خونمون نشستم ..یه ساعت بعد مانم اومد بیرونو اجازه داد فقط همون شبو اونجا بمونم
    ساعت 9 خونه فراز بودم وقتی رسیدم خواب بود چایی سازو به برق زدم تا براش صبحانه درست کنم. خواستم برم بیدارش کنم که خودش اومد
    -سلام صبح بخیر
    -...
    -وسیله ندارم یعنی راستش...
    ویرایش توسط مینلی21 : 1391,11,17 در ساعت ساعت : 12:18

7. 208 کاربر از پست مینلی21 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , * nina * , * حدیث * , *sara-m* , *سورن* , ..... , 10090 , 870664182 , ==== , Abandokht , afrooz87 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , amirhosseinac , ANNE , Anolin , archangel , arisa15 , armita1819 , asal-661 , ashkannia , atoosa joon , ayandeh1 , aygeen , barane khazan , behnazhmz , betoche** , blub2000 , crimson love , dander1000atash , darya... , ebrahimi.fari , elmira.t , elmiraa_20 , enm1387 , erik , faezeh88 , fahime_kiticati , farah2 , fariba44 , farisa , FaTam , fatima64 , fatima983 , ghazal rad , ghorbani , ghorob89 , golgoli jaan , googoosh z , hala , hana_m , harimeshgh , hediyeh_b , hiva-20 , id001370 , joana , joly , Just Say No , katy , kfdh , khademre , khiyal99 , kimi khoshgele , kimia joon , leila.kh , leona , m0nire , mahdiar , Mahdis @69 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahtab10 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , maral_70 , marjansh , marva , masin , matin_a , meno , mfr60 , mina_75 , mini_mini , Misha73 , Miss A , miss maryam , mobina , modern girl , mona-95 , moonila , M~SAMI , n.d.sari , nafas44 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nedaj , neg neg , Nili2013 , nlp16001 , PAEEZ70 , paria_pari , parmida90 , rahha , Randy Or , reza9000 , Rha.sh , rina_rita14 , s-matin , saadat2000 , sabouraneh , sadaf.a , sahel_m , samira1362 , sanazM , sanaz_ , SANIA-23 , sara2876 , Satiya , sedena , sepideh1991 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , SHADI 73 , shafagh 69 , SharzaD , sheida_953 , shivapatter , sirius , Snow Dream , soheilam , somy_kh , Soogool , sura , sαвα , takshakh2838 , tara_5877 , tatitati , unichorn , UnKnOwN_Sh , valan , vianna , viciOus bOy , violet_mahtab , yas6662 , yasaman20 , Zahra_niki , zeeneh , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , zina , آتری , آستاره , اب و اتش , اتوسا , اقاقی , النار , بلور , بهارجون , بهبهو , تنها... , تهمتن , جودی ابوت شیطون , حنیفا58 , خانوم جان , خرس قهوه ای , راز نياز , رضاره , روژان6815 , زوها , سانازارمان , سحر92 , سرتق , سعاد , سوداا , سپیدوسیاه , شاپرک13 , شرقي , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , مرضیه00 , مرواریدجووون , مهرآذین , نامی , نسيا , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکــی , والا , پرواس , کاساندا , کایسا , گلبو , یه دختر1995 , ღღ Parisa ღღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ

8. Top | #5

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    239
    اندازه فونت

-راستش من خونواده ندارم
    -.....
    اشکام دوباره سرازیر شد دوست نداشتم دلش برام بشوزه اما دست خودم نبود بی پناه بودم مثل گنجشک زیر بارون مونده. قلبم میتپید سرم که بالا اوردم دیدم نیست ..خسته نباشی واقعا.. میمردی دلداریم میدادی یکم. ای خدا من از صاحب کارم شانس نیاوردم .خداااااااااااا..داشتم با خودم غر غر میکردم که مثل فرشته سیندرلا جلوم ظاهر شد لباس پوشیده و شیک..
    -بریم خرید؟
    -..
    گوشه عمارت یه خونه نقلی بود که بعدا فهمیدم خونه یوسف راننده و باغبونشه که با زنش خاتون زندگی میکنن . اونروز هر چی دم دستم دیدم خریدم حتی زنجبیل که اصلا نمیدونستم باید تو چی بریزمش.میخواستم ادای پولدارا رو در بیارم البته به مانتو ماماندوزم اصلا نگاه نمیکردم با غرور کناز فراز اخمو راه میومد
    -فراز میشه بهم یه ذره پول قرض بدی ؟حقوق که گرفتم باهات حساب میکنم
    -..
    -هیچی ندارم برا پوشیدن
    دو دست لباس تو خونه خریدم یه مانتو و یه شلوار پولش قد سه ماه کار کردنم شد
    براش ماکارونی درست کردم داشتم میکشیدمش که دیدم یه خانم اومد ه تو اشپزخونه و داره منو با تعجب نگاه میکنه
    -سلام من مینلیم کارای خونه و اشپزی با منه
    خاتون-منم خاتونم خانم جان خوش امدی
    -ممنون خاتون بیا باهم سفره رو بچینیم که ماکارونی درست کردم انگشتاتو به جاش بخوری
    خاتون بدون حرفی ظرفارو ازم گرفت
    -وا این چرا اینطور کرد سفره رو چیدمو هر کاری کردم خاتون و یوسف برا شام نموندن سر خوشانه فرازو صدا کردم تا بیا شام بخوره
    -وایی چه غذایی درست کردما دستم درد نکنه
    نگام بهش افتاد دیدم به غذاش دست نزده
    -ماکارونی دوست نداری؟منکه عاشق ماکارونیم
    بدون توجه بهش شروع کردم با اشتها غذا خوردن که دیدم اونم مشغول شد اونشب واقعا خسته شدم یه عالمه کار کرده بودم هنوز نصفشم تموم نشده بود
    با شب بخیر رفتم به اتاقی که فراز بهم داده بود دکورش سبز و ابی بود خیلی خوکشل بود دوستش دارم هنوز چشمام گرم نشده بود که دیدم صدای شکسته شده چیزی از پایین میاد سریع رفتم پایین که دیدم..

9. 204 کاربر از پست مینلی21 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , * nina * , * حدیث * , *sara-m* , *سورن* , ..... , 10090 , 870664182 , ==== , Abandokht , afrooz87 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , amirhosseinac , ANNE , Anolin , archangel , arisa15 , armita1819 , asal-661 , ashkannia , atoosa joon , atyek , ayandeh1 , aygeen , barane khazan , behnazhmz , betoche** , blub2000 , crimson love , dander1000atash , darya... , ebrahimi.fari , elmira.t , elmiraa_20 , erik , faezeh88 , fahime_kiticati , farah2 , fariba44 , farisa , farzan0 , FaTam , fatima64 , fatima983 , ghazal rad , ghorbani , ghorob89 , golgoli jaan , googoosh z , hala , hana_m , harimeshgh , hediyeh_b , Hella , hiva-20 , homa* , id001370 , joana , joly , Just Say No , kfdh , khademre , khiyal99 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , leila.kh , leona , m0nire , mahdiar , Mahdis @69 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahtab10 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , marjansh , marva , masin , masoumeh , matin_a , meno , mfr60 , mina_75 , mini_mini , Misha73 , miss maryam , mobina , modern girl , mona-95 , moonila , M~SAMI , n.d.sari , nafas44 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nedaj , neg neg , Nili2013 , nlp16001 , oragh , PAEEZ70 , paria_pari , parmida90 , rahha , reza9000 , Rha.sh , s-matin , saadat2000 , sabouraneh , sahel_m , samira1362 , sanaz_ , SANIA-23 , sara2876 , Satiya , sedena , sepideh1991 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , SHADI 73 , shafagh 69 , sheida_953 , shivapatter , sirius , Snow Dream , soheila1984 , soheilam , somy_kh , Soogool , sura , sαвα , takshakh2838 , tara_5877 , tatitati , unichorn , UnKnOwN_Sh , vianna , viciOus bOy , yas6662 , yasaman20 , Zahra_niki , zeeneh , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , zina , آتری , آذردخت , آستاره , اب و اتش , اتوسا , النار , بلور , بهارجون , بهبهو , تنها... , تهمتن , جودی ابوت شیطون , حنیفا58 , خانوم جان , خرس قهوه ای , راز نياز , رضاره , روژان6815 , زوها , سانازارمان , سحر92 , سرتق , سعاد , سوداا , شاپرک13 , شرقي , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , مرضیه00 , مرواریدجووون , مهرآذین , نامی , نسيا , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , والا , پرواس , کاساندا , کایسا , گلبو , یه دختر1995 , ღღ Parisa ღღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ

10. Top | #6

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    239
    اندازه فونت

فراز عین دیونه ها شده بود یه چماق دستش بود و داشت وسایل خونه رو میشکست وتا اومده برم طرفش خاتون دستمو کشید
    خاتون- نرو کار دست خوت میدی
    -چرا داره اینطوری میکنه
    خاتون-سر دردای وحشتناک داره که نمیتونه تحمل کنه اگه کسیو دور و برش ببینه با چماغش میفته به جونش باید بیحال بشه تا یوسف بره کمکش
    -اینطوری که نمی..
    هنوز حرفم تموم نشده بود که دیدم داره سرشو میکوبه به دیوار تا اومدم برم طرفش خاتون دوباره دستمو کشید بزور خودمو از خاتون جدا کردمو رفتم پیشش.
    -فراز تورو خدا نکن فرازم خواهش میکنم فراز فراز جون مامانت
    تا اینو گفتم برگشت سمتم از چشماش خون میبارید دستشو برد بالا اما نزد همونجا نشست داشتم دیونه میشدم دستاشو از صورتش جدا کردم .داشت میلرزید. از پیشونیشم خون میومد.اشک از چشمای درشتو خوشگلش میریخت منم باهاش گریه کردم . انگاری بیحال شده بود چون میخواست دراز بکشه رو زمین که خودم سرشو گذاشتم رو پام.اروم اروم موهاشو ناز کردم.یوسف که اومد جلو فراز خوابیده بود.با بغض به یوسف نگاه کردم
    -سرش داره خون میاد باید ببریمش دکتر
    یوسف-نه خونش خشک شده
    -لااقل کمکم کنین ببریمش تو اتاق نمیشه که رو سرامیکا بخوابه
    خاتون-بیدارش کنین دوباره سر درداش شروع میشه بیا این شربتو بخور رنگ به روت نمونده
    تقریبا نیم ساعت بعد خاتون و یوسف رفتن.منم همونجا خوابم برد مثلا یه امشبو میخواستم زود بخوابما.صبح که بیدار شدم دیدم رو تخت خودمم. یعنی همه ی او اکشن بازیا تو خواب بود.نگاه به ساعت کردم 11 بود سریع رفتم پایین دیدم خاتون صبحانه رو اماده کرده بود.اخ جون.گشنمه
    -سلام صبح بخیر چرا تو زحمت کشیدی؟بیدارم میکردی خب
    خاتون-صبح بخیر.دیشب خیلی اذیت شدی نخواستم بیدارت کنم
    -چرا سر درداش اینطوریه واسه چی وقتی اسم مامانشو اوردم اونطوری کرد
    خاتون-داستان داره خانم جان اما الان وقتش نیست خودم برات تعریف میکنمش
    -اقا بیدار نشد
    -نه خانم
    داشتم صبحانه میخورم که اومد.نگاش بازم غمگین بود .بهش سلام کردم اونم فقط نگاه کرد.
    -میای باهم بریم سیب بچینیم.تورو خدا میای دوستم
    اگه ادامه میدادم مطمئنا چشماش از حدقه میزد بیرون حتما با خودش میگه دختره چقدر پروست.اما....
    معرفی و نقد رنج عشق

11. 206 کاربر از پست مینلی21 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , * nina * , * حدیث * , *sara-m* , *سورن* , ..... , 10090 , 870664182 , ==== , Abandokht , afrooz87 , Altin ay , amane & mamati , amirhosseinac , angur , ANNE , Anolin , archangel , arisa15 , armita1819 , asal-661 , ashkannia , atoosa joon , atyek , ayandeh1 , aygeen , barane khazan , behnazhmz , betoche** , blub2000 , crimson love , dander1000atash , Dark Star27 , darya... , ebrahimi.fari , elmira.t , elmiraa_20 , enm1387 , erik , faezeh88 , fahime_kiticati , farah2 , fariba44 , farisa , farzan0 , FaTam , fatima983 , ghazal rad , ghorbani , ghorob89 , golgoli jaan , googoosh z , hala , hana_m , harimeshgh , hediyeh_b , hiva-20 , homa* , id001370 , joana , joly , Just Say No , katy , kfdh , khademre , khiyal99 , kimi khoshgele , kimia joon , leila.kh , leona , m0nire , mahdiar , Mahdis @69 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahtab10 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , marjansh , marva , masin , matin_a , meno , mfr60 , mina_75 , Misha73 , miss maryam , mobina , modern girl , mona-95 , moonila , moon_light , M~SAMI , n.d.sari , nafas44 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nedaj , neg neg , Nili2013 , nlp16001 , oragh , PAEEZ70 , paria_pari , parmida90 , rahha , Randy Or , reza9000 , Rha.sh , rina_rita14 , s-matin , saadat2000 , sabouraneh , sadaf.a , sahel_m , samira1362 , sanaz_ , SANIA-23 , sara2876 , Satiya , sedena , sepideh1991 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , SHADI 73 , shafagh 69 , SharzaD , shivapatter , sirius , soheila1984 , soheilam , somy_kh , Soogool , sura , sαвα , takshakh2838 , tara_5877 , tatitati , UnKnOwN_Sh , valan , vianna , viciOus bOy , violet_mahtab , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , Zahra_niki , zeeneh , zeinab75 , ziba111 , zina , ^MY HEAVEN^ , آتری , آستاره , اب و اتش , اتوسا , النار , بلور , بهارجون , بهبهو , تنها... , تهمتن , جودی ابوت شیطون , حنیفا58 , خانوم جان , خرس قهوه ای , راز نياز , رضاره , روژان6815 , زوها , سانازارمان , سرتق , سعاد , سوداا , سپیدوسیاه , شاپرک13 , شرقي , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , مدار2 , مرضیه00 , مرواریدجووون , مهرآذین , نامی , نسيا , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکــی , والا , پرواس , کاساندا , گلبو , یه دختر1995 , ღღ Parisa ღღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ

12. Top | #7

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    239
    اندازه فونت

سلام به دوستای خوبم...بچه ها لینک مستقیم نقد گذاشتم میخوام از خودتون مرام نشون بدینو کارمو نقد کنین تشکر و امتیازم یادتون نره خیلی دوستتون دارم حتی اگه رمانمو دوست نداشته باشین
    اما با تکون دادن سرش گفت نه.ای خدا ضایع شدم در حد المپیک.به خاتون نگاه کردم دیدم داره لبخند ژکوند تحویلم میده.اه چرا این نمیره خونشون.طبق معمول داشتم با خودم غر غر میکردمو به فرازو خاتون فحش میدادم با شنیدن صدای یوسف که خاتونو صداش میکرد به خودم اومدم.خاتون میز جمع نکرده بود .رفتم که جمعش کنم
    -خانم بدبخت شدیم پریسا و کامران اومدن.وای الان دوباره سردرد اقا شروع میشه
    -چرا همه چیو بزرگش میکن اونا چه ربطی به سردردای اقا دارن
    - تو که نمیدونی اینا کین
    تو نگاه اول پریسا به نظرم خیلی زشت اومد اخه زیادی لاغر بود و سیاه.اما کامران یه جیگر تمام عیار بود تا حالا پسر به این خوشگلی ندیده بودم چشمایی به قاعده چشمای گاو.لبای برجسته واییییی خدا دلم براش داره ضعف میره.خدایا یعنی میشه از من خوشش بیاد منم خیلی خوشگلم اما نه پول درست حسابی دارم نه خونواده.ههههههههین
    -سلام.
    کامران-سلام خانم جوان
    همیچین میگه جانم جوان انگار..انگارچی.خدایا چرا من اینطوری حرف میزنم اون دختره پریسا هم که اصلا جواب سلاممو نداد.داشتم از این شکست عشقی که از کامران! خورده بودم خرامان خرامان به سمت اشپز خونه میرفتم که شاخکام ...
    پریسا-تو هنوزم زنده ای چه سگ جونی هستی تو .بیچاره خاله ام که باید صبر کنه بمیری بیاد به این خونه برسه
    کامران- اشغال چرا برا خاله ماهیانه اشو نفرستادی هان.نکنه دلت میخواد دوباره بفرستمت پیش سگا .خودت تنت میخواره
    پریسا-تا فردا بهت فرصت میدم اگه نریخته باشی به حساب ..میری پیش سگا چطوره
    -پری پاشو بریم
    وای خدا اینا چی میگفتن.این همه تحقیر برا چیه.چرا فراز انقدر کوتاه میاد در برابرشون.
    -خانم بدو اقا داره خود زنی میکنه دوباره
    با مشت افتاده بود به جون صورتش تا داومدم دستشو بگیرم یکی از اون مشتاشو نوش جان کردم.
    -وای چی شدی داره از گوشه لبت خون میاد فکر کنم پاره ششده.
    بی توجه به خاتون دوباره رفتم پیش فراز .مشتشتاشو گرفتمو به زور بغلش کردم. نفساش تند بود .اروم با دستام پشتشو نوازش میکردم .یه ذره ارومتر شده بود. اروم با چشمای عسلی اشک الودم سرمو بردم بالا .وای خدا جونم اونم گریه کرده بود چشمای نازش پر اشک بود پر از گلایه.اروم دستشو گذاشت گوشه لبم از درد اشک تو چشام جمع شده بود اما چیزی نگفتم .اروم اروم انگشتشو رو لبم میکشید منم انگار اصلا تو این دنیا نبودم.وقتی دستشو برداشت تازه من به دنیا اومدم.اعتراف میکنم خجالت نکشیدم.اما طوری وانمود کردم که فکر نکنه پرروام.از اینکه یکی بهم توجه نشون داده غرق لذت بودم.جای دستاش رو لبم میسوخت.از بغلش اومدم بیرون.بردمش تو اتاقش.اروم بودو معصوم.رفتم تو اشپزخونه خاتون داشت غذا درست میکرد
    -اونجا بتادین هست برو زخمتو بشور.ازش به دل نگیر.اون موقع اصلا مغزش درست فرمون نمیده
    -نمیخوای برام تعریف کنی اینجا چه خبره
    -صبر داشته باش خانم جان
    ادامه دارد..

13. 197 کاربر از پست مینلی21 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , * nina * , * حدیث * , *sara-m* , *سورن* , ..... , 10090 , 870664182 , ==== , Abandokht , afrooz87 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , angur , ANNE , Anolin , archangel , arisa15 , armita1819 , asal-661 , ashkannia , atoosa joon , atyek , ayandeh1 , aygeen , barane khazan , behnazhmz , betoche** , blub2000 , crimson love , dander1000atash , ebrahimi.fari , elmira.t , elmiraa_20 , enm1387 , erik , faezeh88 , farah2 , fariba44 , farisa , farzan0 , FaTam , fatima983 , fereshteh00 , ghazal rad , ghorbani , ghorob89 , golgoli jaan , goli62 , googoosh z , hala , hana_m , harimeshgh , hediyeh_b , hiva-20 , homa* , id001370 , joana , joly , Just Say No , katy , kfdh , khademre , khiyal99 , kimi khoshgele , kimia joon , leila.kh , leona , m0zhdeh , Mahdis @69 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahtab10 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , marjansh , marva , masoumeh , matin_a , meno , mfr60 , mina_75 , mini_mini , Misha73 , Miss A , miss maryam , mobina , modern girl , mona-95 , moonila , moon_light , M~SAMI , n.d.sari , nafas44 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nedaj , neg neg , nlp16001 , PAEEZ70 , paria_pari , rahha , reza9000 , Rha.sh , s-matin , saadat2000 , sabouraneh , sadaf.a , sahel_m , samira1362 , SANIA-23 , sara2876 , Satiya , sedena , sepideh1991 , sepidgoli , Sergeant , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , SHADI 73 , shafagh 69 , SharzaD , shivapatter , sirius , Snow Dream , soheila1984 , somy_kh , Soogool , sura , sαвα , takshakh2838 , tara_5877 , tatitati , UnKnOwN_Sh , valan , vianna , viciOus bOy , violet_mahtab , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , Zahra_niki , zeeneh , zeinab75 , ziba111 , zina , ^MY HEAVEN^ , آتری , آذردخت , آستاره , اب و اتش , اتوسا , النار , بلور , بهارجون , بهبهو , تنها... , تهمتن , حنیفا58 , خانوم جان , خرس قهوه ای , راز نياز , رضاره , روژان6815 , زوها , سانازارمان , سرتق , سعاد , سوداا , شاپرک13 , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , مدار2 , مرضیه00 , مرواریدجووون , مهرآذین , نامی , نسيا , نیلوفر:-) , نیکــی , والا , پرواس , کاساندا , گلبو , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

14. Top | #8

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    239
    اندازه فونت

عزیزان من بیاین نقد کنین دیگهدوست دارم نظرتونو بدونم.امتازو تشکر هم یادتون نره خیلی دوستتون دارم.
    تقریبا 6 هفته از اومدن من به این خونه میگذره دلم برا مامانم مانیا و حتی برای عباس هم تنگ شده اما اونا منو به طور کلی از یاد بردند.دلم گرفته.خدایا چه طوری میشه یه مادر بچه اشو فراموش کنه. رفتم زیر دوش اب سرد تا حالم جا بیاد .از تو کمدم یه بلوز دامن صورتی برداشتم پوشیدم.خیلی بهم میومد.رفتم اتاق فراز مثل همیشه رو تختش دراز کشیده بودو ذل زده بود به اسمون.
    -فراز پاشو بریم پایین میخوام غذا درست کنم تنهایی حوصله ام سر میره
    با اون چشمای نازش فقط نگام کرد دستشو کشیدمو با خودم اوردمش پایین.خیلی معصوم بود.اما هنوز دلیل تنفر فامیلاشو ازش نمیدونستم..
    - این سیب زمینیا پوست کن زود باش خیلی گشنمه
    چند دقیقه بعد که خواستم سیب زمینیا رو ازش بگیرم دیدم دستشو بریده
    -وای فراز بده ببینم چی شدی فراز پاشو بریم بیمارستان فرررراز
    با یه لبخند ذل زده بود بهم ..تا اومده چیزی بگم افسون نگاش شدم صورتشو نزذیک صورتم کرده بود ...چشماش منگ بودن و خمار حس خوبی داشتم یه حسی شبیه به طعم گس خیار..یهو پاشد رفت.تا عصر هم از اتاقش بیرون نیومد از دستش عصبانی بودم .اخه پسر خوب اونیکه باید ناراحت میشد من بودم نه تو .ولش کن بابا رسما مشکل داره بچه.با صدای اسمونی کامران به خودم اومدم.
    -به به مینلی خانم چطوری؟اینو برا تو اوردم برا جبران دیدار اولمون.
    -ممنون.شما چطور اومدید تو؟
    -من کلید دارم البته اگه نداشتمم از دیوار میومدم برا دیددن تو.
    -اگه کلید یه موقعی یادتون رفت زنگ بزنید من درو باز میکنم از دیوار نیایید بالا خدایی نکرده زخمی میشید
    -مینلی تو خیلی بامزه ای
    چشمم به فراز افتاد نگاش پر از غصه بود .
    -تو اینجا چیکار میکنی برو گمشو بیرون مگه نمیبینی دارم با مینلی حرف میزنم
    دست فرازو گرفتمو باهاش رفتم تو اتاقش.با اینکه از دستش عصبانی بودم اما دلم نمیخواست کسی ازش سو استفاده کنه عین بچه ها اشکاش دونه دونه میچکید پایین سرشو گذاشتم رو سینه ام.اروم شدم خودم بیشتر از اون به این ارامش نیاز داشتم دلم تکیه گاه میخواست.دلم مرهم میخواست میدونستم اون غریبه اس اما..کنارش معذب نبودم نگاهش پر از معصومیت بود پر از حس خوب
    -فرازم قشنگم پا نمیشی بریم شام بخوریم.ناهارم نخوردی لااقل بذار من برم شامتو گرم کنم
    سفت چسبیده بود بهم انگار نه انگار 27 سالشه .بعد از شام نشستم جلو تی وی مثل همیشه هیچی نداشت.ای خدا یه ماهواره نداشتن اینا. یاد برخورد امروزم با کامران افتادم اومده بود به عروسی دختر دایی فراز دعوتمون کنه ازم میخواست پا رقصش بشم.اما من دلم میخواست با فراز برم .باید راضیش کنم از راه مطمئن مکر دخترانه.........قبل اینکه برم برا خواب طبق معمول رفتم تو اتاقش بهش سر بزنم. اروم در اتاقشو باز کردم خواب بود. کنارش رو تخت لم دادمو دستمو کردم تو موهاش بعدشم اروم چشماشو ناز کردم به خودم که اومدم دیدن نیم ساعته زل زدم بهش بلند شدم برم تو اتاقم که دستم کشیده شد و افتادم تو بغلش نگاهش اروم بود بدون لبخند موزیانه.نمیدونم چرا اما معتقدم قصد ادما از چشماشون معلومه.دستش قبل از عکس العمل من دورم حلقه شد منو به خودش فشار میداد سرمو بالا گرفتم که بهش بگم ولم کنه که لبای داغشو گذاشت رو پیشونیم.داغ شدم انگار گرماشو بهم منتقل کرد تموم دلتنگیامو سوزوند...چشمامو بسته بودم دلم نمیخواست لباشو برداره .اما برداشت نگاهم ناخود اگاه به سمت چشاش کشیده شد دوباره نگاش بارونی بود و غمگین.غمش اتیشم میزد .اروم گونه اشو بوسیدمو تقریبا از اتاقش فرار کردم .از فراز مطمئن بودم اما از احساس خودم نه.خدایا کمکم کن بهش حس مهم بودن بدم باید یه کاری کنم همه بهش احترام بذارن با همین حس به خواب رفتم
    ادامه دارد
    ویرایش توسط مینلی21 : 1391,11,17 در ساعت ساعت : 12:23

15. 194 کاربر از پست مینلی21 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , * nina * , * حدیث * , *sara-m* , *سورن* , 10090 , 870664182 , ==== , Abandokht , afrooz87 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , amirhosseinac , angur , ANNE , Anolin , arisa15 , armita1819 , asal-661 , asalkhanoom , ashkannia , atoosa joon , atyek , aygeen , barane khazan , behnazhmz , betoche** , blub2000 , crimson love , dander1000atash , Dark Star27 , diablo , ebrahimi.fari , elmira.t , elmiraa_20 , enm1387 , erik , faezeh88 , farah2 , fariba44 , farisa , farzan0 , FaTam , fatima983 , ghazal rad , gheisareh , ghorbani , ghorob89 , golgoli jaan , googoosh z , hala , hana_m , harimeshgh , hediyeh_b , hiva-20 , homa* , id001370 , jery jon , joana , joly , Just Say No , katy , kfdh , khademre , khiyal99 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia joon , leila.kh , leona , m0zhdeh , Mahdis @69 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahtab10 , mahya1995 , mansoure , marale , maral_70 , martatt , marva , matin_a , mfr60 , mina_75 , mini_mini , Misha73 , Miss A , miss maryam , mobina , modern girl , mona-95 , moonila , moon_light , M~SAMI , n.d.sari , nafas44 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nedaj , neg neg , nlp16001 , oragh , PAEEZ70 , paria_pari , rahha , raynak , reza9000 , s-matin , saadat2000 , sabouraneh , sadaf.a , sahel_m , SANIA-23 , sara2876 , Satiya , sedena , Sergeant , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , SHADI 73 , shafagh 69 , shivapatter , sirius , Snow Dream , soheila1984 , somy_kh , Soogool , sura , sαвα , takshakh2838 , tara_5877 , tatitati , UnKnOwN_Sh , valan , vianna , viciOus bOy , violet_mahtab , yas6662 , yasaman20 , yasesabs , zeinab75 , ziba111 , ^MY HEAVEN^ , آتری , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اتوسا , النار , بلور , بهارجون , بهبهو , تنها... , تهمتن , حنیفا58 , خانوم جان , خرس قهوه ای , راز نياز , رضاره , روژان6815 , سرتق , سعاد , سوداا , سپیدوسیاه , شاپرک13 , شرقي , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , مدار2 , مرضیه00 , مرواریدجووون , معصومه آبی , مهرآذین , نامی , نسيا , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکــی , والا , پرواس , کاساندا , گلبو , یه دختر1995 , ღ♥Mary★Joon♥ღ

16. Top | #9

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    239
    اندازه فونت

سلام دوستای قشنگم...بچه ها چرا نقد نمیکنین......دلم میخواست تنهام نذارین که سرخورده شم اخه کار اولمه.قسمت هیجانی رمانم هنوز شروع نشده.ذوق زده میشم اگه یکی بیادو نقد کنه..............تشکر و امتیاز یادتون نره...خیلی دوستتون دارم.نقد کنین باشههههههههههههههه
    فراز پاشو فرررررررررررررررراز پاشو دیگه
    -.............
    -فراز پاشو بریم من لباس بخرم واسه عروسی .من لباس ندارم
    چشماش باز شد نگام کرد از اون نگاها یه تیشرت سفید تنم بود با یک شلوار لوله بنفش.
    clt;font size="3">- فراز جونم پاشو صبحانه بخور پاشو بریم دیگه
    فقط نگام میکرد معنی نگاشو نمیفهمیدم التماس تو چشماش بود.از نگاه خیره اش دارم کلافه میشم این چرا اینطوری نگام میکنه
    -فراز پاشو دیگه
    سرشو تکون داد یعنی نه
    -عروسی نمیای
    دوباره سرشو تکون داد.
    - میخوای بگن اخی فراز نیومد از این به بعد باهاش خوب رفتار میکنیم.اره؟به جای عزلت گزینی خوتو ثابت کن.میفهمی چی میگم؟نذار برات دل بسوزونن.که تحقیرت کنن
    سریع از تختش پاشد یه تخته وایت برد اورد تا جواب منو بده
    -تو اگه خواستی برو من نمیام
    -اه از این حالت تسلیم بودنت اصلا خوشم نمیاد اصلا تو چرا همش تسلیمی هان
    -...................
    دیدم داره با خشم نگام میکنه منم عین این بچه پروها ذل زده بودم بهش..نه مثل اینکه رو تصمیمش مصره
    -من دوست داشتم برم حالا که نمیای ولش کن.بیا بریم صبحانه بخوریم
    از اتاقش اومدم بیرون.بهش حق میدادم به خاطر همین ناراحت نشدم.اماااااااا باید باهاش سرسنگین میبودم تا فکر کنه ناراحتم.حسم بهش از رو بی پناهی بود .من تازه 19 سالمه.خدایا تو پناهم باش
    سر میز تو سکوت ذل زده بود به من من با یه اخم ملایم داشتم چای میخوردم.بعدشم گذاشت رفت.میدونستم ناراحت که باشه لب به غذا نمیزنه..میزو جمع کردمو مرغو از تو فریزر در اوردم تا زرشک پلو با مرغ درست کنم.تا اب شدن یخ مرغ رفتم تو اتاقمو بیرونم نیومدم. نگرانش بودم.خودمم کلافه شدم.ای خاتون کجایی اخه الان ده رفتنت چی بود.الان اگه بودی کلی سرزنشم میکردی. وای اخرش نگفت چرا اینا اینطورین منم عذاب ودارم.با شنیدن اولین صدا پر گرفتم به اتاق فراز اینه شکسته بود به دستاش نگاه کردم خدارو شکر خونی نبود نمیدونم چرا فکر کردم همه اونایی که عصبانین با دست شیشه و اینه میشکنن.رفتم طرفش بی حرف بغلش کردم نفسای داغش به گردنم میخورد. نفس نفس میزد. انگار کلی راهو دوییده بود .
    -فراز چرا خودتو اذیت میکنی فرازم به من نگاه کن
    نگاهش رنجییده بود با سر انگشتم اشکشو پاک کردمو به خودم چسبودندمش..گرمیه لباشو رو گردنم حس کردم داشت اروم اروم گردنمو میبوسید .بینیشو رو گردنم گذاشتو یه نفس عمیق کشید یه حس خوب بهم دست داد یه حس گس درست مثل خیار.داغ شدم سوختم از گرمای وجوش. من محرمش نبودم میدونستم اشتباهه.اما قدرت مخالف نداشتم.من دلم توجه میخواست عزیز بودن میخواست با اینکه میدونستم فراز نمیتونه تکیه گاه من باشه اما بازم...
    .اروم اروم رو تخت درازم داد و لباشو رو گذاشت رو چشمام.اروم نوک بینیمو بوسیدو منو تو اغوشش کشید محکم منو به خوذش فشار میداد منم تموم دلتنگیامو با اغوش گرمش طاق میزدم..... یه لحظه مغزم از حالت منگی بیرون اومد........
    ادامه دارد...
    اینم لینک مستقیم نقد
    نقد و معرفی رمان رنج عشق|مینلی21

ویرایش توسط مینلی21 : 1391,11,17 در ساعت ساعت : 12:26

17. 177 کاربر از پست مینلی21 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , * nina * , *sara-m* , *سورن* , 10090 , 870664182 , ==== , Abandokht , afrooz87 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , amirhosseinac , angur , ANNE , Anolin , arisa15 , armita1819 , asal-661 , ashkannia , atoosa joon , atyek , aygeen , behnazhmz , betoche** , blub2000 , crimson love , dander1000atash , ebrahimi.fari , elmira.t , elmiraa_20 , enm1387 , erik , faezeh88 , farah2 , fariba44 , farisa , farzan0 , fatima983 , ghazal rad , ghorbani , ghorob89 , golgoli jaan , googoosh z , hala , hana_m , harimeshgh , hediyeh_b , Hella , hiva-20 , id001370 , joana , joly , Just Say No , katy , kfdh , khademre , khiyal99 , kimi khoshgele , kimi-vorojak , kimia joon , leila.kh , leona , m0zhdeh , Mahdis @69 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahtab10 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , maral_70 , martatt , marva , masoumeh , matin_a , mfr60 , mina_75 , mini_mini , Misha73 , Miss A , miss maryam , mobina , modern girl , moonila , M~SAMI , n.d.sari , nafas44 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nedaj , neg neg , nlp16001 , oragh , paria_pari , R.LAKE , rahha , reza9000 , s-matin , saadat2000 , sahel_m , SANIA-23 , sara2876 , Satiya , sedena , sepideh1991 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , SHADI 73 , shafagh 69 , shivapatter , sirius , Snow Dream , soheila1984 , Soogool , sura , sαвα , takshakh2838 , tara_5877 , tatitati , UnKnOwN_Sh , valan , vianna , viciOus bOy , yas6662 , yasesabs , YASS66 , zeinab75 , ziba111 , آتری , آذردخت , اب و اتش , اتوسا , النار , بلور , بهارجون , بهبهو , تنها... , تهمتن , حنیفا58 , خانوم جان , خرس قهوه ای , رضاره , روژان6815 , سحر92 , سرتق , سعاد , سوداا , سپیدک , شاپرک13 , شرقي , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , مدار2 , مرضیه00 , مرواریدجووون , مهرآذین , نامی , نسيا , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکــی , والا , پرواس , کاساندا , گلبو , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

18. Top | #10

کاربر فعال

میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از کاربر
    239
    اندازه فونت

دارم چکار میکنم دارم راهیو میرم که مامانم 20 سال پیش رفت.فراز خوبه وپاک .اما ضعیفه مثل بابام که همیشه پشت مامانم قایم میشد.مامانم میگفت هیچ وقت حس نکرده شوهر داره .روبهرو شدن با طلبکارا مغازه دارا که از سادگی پدرم سواستفاده میکردن.حتی وقتی که شریک پدرم سرشو کلاه گذاشت بازم این مامانم بود که دنبال کارای بابام بود...شاید به خاطر همین بود که هنوز شش ماه از مرگ پدرم نگذشته بود زن عباس شد.
    فراز م ضعیفه میدونم برا قضاوت زوده اما هر کاریم که کرده باشه بازم نباید اجازه بده کسی بهش توهین کنه.
    خودمو از بغلش کشیدم بیرون و از اتاقش خارج شدم.گریه ام گرفته بود نه از کار فراز .از این همه کمبودی که داشتم از این همه تنهایی.به خودم که اومدم دیدم فراز روبهروم نشسته و داره اشکامو پاک میکنه.بهش لبخند زدمو بیمقدمه گفتم برا شام پیتزا بخوریم؟ دوست نداشتم قهر باشم.تو خونمون که بودم هر وقت با مانیا دعوام میشد حتی اگه حق با من هم بود خودم باید عذر خواهی میکردم. قهر نباشم بهتره تا اینکه خودم کم بیارمو منت کشی کنم .اون برام حکم یه لنگه کفش داشت تو بیابون . هیین.....
    - حیف شد خیلی خیلی دلم میخواست فامیلاتونو ببینم
    - چشماشو اروم باز و بسته کرد
    - ایول. پس فردا صبح بریم من لباس بخرم؟واییییییییی
    به همین راحت قبول کرد
    وای واقعا خسته شدم تموم پاساژ گشتم تا یه لباس بالاخره چشممو گرفت یه لباس ابی تیره که در عین سادگی فوق العاده خوشگل بود مخصوصا که رنگ جشمامم تغییر کرده بود ساعت 12:5 بود که به خونه رسیدیم منم رفتم تو اتاقم برا زیبا سازی.مثلا باید غذا درست میکردم انقدر پررو بودم منکه نگو.. موهام حالت داشت به خاطر همینم وقتی از حموم اومدم خشکشون نکردم تا همونطور فر بمونه .یه ارایش ملایم زیر پوستی هم کردم. وای چه جیگری شده بودم من ....
    وقتی اومدم پایین فراز هنوز اماده نشده بود .
    -هههههوف خوب شد این دختر نشد وگرنه باید از دو روز قبل اماده میشد.خدایا میبینی بعد میگن دخترا دیر اماده میشن .اخه حق خوری تا چه حد
    سرمو که اوردم بالا اولین سکته ناقصو زدم.چقدر خوشگل شده بود نگاهش تو نگاهم موند چشاش نگران بود .میدونستم دوست نداره به این عروسی بیاد. حسم خیلی خوب بود حس اینکه یکی فقط یکی تواین دنیا یه بار به خاطر من بر خلاف میلش رفتار کرده بود.لذت اینکه برا یکی مهم باشی اونقد زیاده اگه یه دنیا ادمم ازت متنفر باشن اهمیتی نداره.شاید به خاطر اینه که میگن مردا میتونن سخترین زنها رو هم عاشق کنن.زنها فقط به توجه نیار دارن به مهم بودن. مهم این بود که من برا فراز مهم بودم .
    -فراز سرتو بیار بالا. نذار فکر کنن ازشون خجالت میکشی یا میترسی تحقیرت کنن
    نا مطمئن نگام کرد یه لبخند دندون نما بهش زدمو دستمو دور بازوش حلقه کردم .اونم بهم لبخند زد. اونقدر از لبخندش ذوق زده شدم که همونجا جلو همه اونایی که مثل گرگ منتظر حمله بودن رو پا بلند شدمو گونه اشو بوسیدم.خوب که فکر کردم دیدم ناخواسته قدم اولو برداشتم . به عنوان اولین نفری که فراز براش مهمه به بقیه لبخند زدم
    -مینلی چه خوب شد اومدی. بیا بریم سر اون میز بشینیم
    -نه ممنونم کامران خان من همینجا راحتم
    -نکنه از اول تا اخر مجلس میخوای این جا بشینیو با خودت حرف بزنی
    و بعدشم با لحن مسخره ای ادامه داد
    -این زبون بسته که حرف نمیزنه. بیا بریم میخوام یه کاری کنم بهت خوش بگذره
    خیلی دلم میخواست باهاش برم کامران بد تیکه ای بود. از اونا که نمیشد ازش گذشت .اما نمیتونستم فرازو تنها بذارم..بی پناه بود مثل من .انگار تردیدمو حس کرده بود که از زیر میز دستمو گرفت.
    -من کنار فراز بیشتر بهم خوش میگذره
    -خلایق هر چه لایق
    -پس زودتر برین سر میزتون منتظرن
    خدایا دیگه تموم شد با این حرفایی که من زدم دیگه امکان نداره از من خوشش بیاد...حالم حسابی گرفته شده بود بدون اینکه متوجه بشم اخم کرده بودم.فراز با نگرانی خیره نگام میکرد .بهش لبخند زدم.
    -فراز بریم پیش عروس داماد بهشون تبرک بگیم هنوز منتظر عکس العمل فراز بودم که ........
    ادامه دارد

19. 178 کاربر از پست مینلی21 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , * nina * , *sara-m* , *سورن* , 10090 , 870664182 , ==== , Abandokht , afrooz87 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , angur , ANNE , Anolin , arisa15 , armita1819 , arosha73 , asal-661 , ashkannia , atoosa joon , atyek , aygeen , barane khazan , behnazhmz , betoche** , blub2000 , dander1000atash , ebrahimi.fari , elmira.t , elmiraa_20 , erik , eshton , faezeh88 , farah2 , fariba44 , farisa , farzan0 , ghazal rad , ghorbani , ghorob89 , golgoli jaan , googoosh z , hala , hana_m , harimeshgh , hediyeh_b , hiva-20 , id001370 , joana , joly , Just Say No , katy , kfdh , khademre , khiyal99 , kimi khoshgele , kimia joon , leila.kh , leona , m0nire , m0zhdeh , Mahdis @69 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsamoon , mahtab10 , mahya1995 , Maman fariba , mansoure , marale , maral_70 , marva , masoumeh , matin_a , mfr60 , mina_75 , mini_mini , Misha73 , miss maryam , mobina , modern girl , mona-95 , moonila , M~SAMI , n.d.sari , nafas44 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nedaj , neg neg , nlp16001 , PAEEZ70 , paria_pari , raha19 , rahha , Randy Or , reza9000 , rina_rita14 , s-matin , saadat2000 , sada , sahel_m , sanaz_ , SANIA-23 , sara2876 , Satiya , sedena , sepideh1991 , Sergeant , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , SHADI 73 , shafagh 69 , sheydajoooon , shivapatter , sirius , Snow Dream , soheila1984 , sura , sαвα , tara_5877 , tatitati , UnKnOwN_Sh , valan , viciOus bOy , violet_mahtab , yas6662 , YAS95 , YASS66 , zeinab75 , zeinabjoon , ^MY HEAVEN^ , آتری , آذردخت , آستاره , اب و اتش , اتوسا , النار , بهارجون , بهبهو , تنها... , تهمتن , حنیفا58 , خانوم جان , راز نياز , رضاره , روژان6815 , سحر92 , سرتق , سوداا , سپیدوسیاه , سپیدک , شاپرک13 , شرقي , غزال66 , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , مدار2 , مرضیه00 , مرواریدجووون , مهرآذین , نامی , نسيا , نیاز.ش , نیلوفر:-) , والا , پرواس , کاساندا , گلبو , یه دختر1995 , ღ♥Mary★Joon♥ღ

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین