آپلود سنتر
ابزار
تور

نودهشتیا
صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 101
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    2.49
    سپاس شده 26,782 در 3,447 پست

Wink معرفی و نقد فیلم رسوایی | مسعود ده نمکی

مریم کاویانی و عباس محبوب جلوی دوربین جدیدترین فیلم «مسعود ده نمکی» رفتند.

امروز در حالی که فیلمبرداری «رسوایی» در میدان ونک ادامه داشت که مریم کاویانی و عباس محبوب جلوی دوربین رفتتند. در روزهای پیشین «امیر دژاکام» بازیگر و کارگردان تئاتر و «مجید مشیری» ایفای نقش کردند.

تهیه کننده و کارگردان: مسعود ده نمکی

طراح صحنه و لباس: مجید میر فخرایی

طراح گریم: امیر اسکندری

مدیر فیلمبرداری: فرشاد گلسفیدی

صدا بردار: محمود خرسند

مدیر تولید: مجتبی امینی

دستیار اول کارگردان: نور الدین گودرزی

مدیر برنامه ریزی: فروزان جلالی

مدیر تدارکات: علیرضا همت

عکاس : بابک برزویه

منشی صحنه: شیدا یوسفی

مدیر روابط عمومی: الهه گودرزی

بازیگران:

اکبر عبدی الناز شاکردوست محمد رضا شریفی نیا کامران تفتی مریم کاویانی امیر دژاکام امیر نوری اسماعیل خلج مجید مشیری آرزو افشار تینا آخوند تبار مهسا کامیابی ارسلان قاسمی عباس محبوب محبوبه بیات ابولفضل همراه فرامرز روشنایی اسدالله یکتا مختار سائقی مجید شهریاری یوسف قربانی داوود ناقور احمد جلیل نژاد محبوبه تقویت علی خیامی مجتبی امینی کمال سید محسن ملیکا شعبان...

منبع: فارس
    دلم میخواد وقتی این روزها تموم شد، بزنم پشت خدا، آروم در گوشش بگم:
    خدایا حال کردی جنبه رو؟!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

2. 9 کاربر از پست *dorsa* تشکر کرده اند .

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    6.12
    سپاس شده 28,224 در 7,430 پست

Wink معرفی و نقد فیلم رسوایی | مسعود ده نمکی

کارگردان
    مسعود ده نمکی

بازیگراناکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمدرضا شریفینیا، کامران تفتی، مریم کاویانی، امیر دژاکام، امیر نوری، اسماعیل خلج، مجید مشیری، آرزو افشار، تینا آخوندتبار، مهسا کامیابی، ارسلان قاسمی، عباس محبوب، محبوبه بیات، ابولفضل همراه، فرامرز روشنایی، اسدالله یکتا، مختار سائقی، مجید شهریاری، یوسف قربانی، داوود ناقور، احمد جلیلنژاد، محبوبه تقویت، علی خیامی، مجتبی امینی، کمال سید محسن، ملیکا شعبان و...

خلاصه داستان:
    مضمون فيلم دغدغه هاي آرمان گرايانه و عدالت طلبانه است و در لايه هاي زيرين، عرفان هاي كاذب را نفي مي كند....

دیگر عوامل فیلم :

تهیه کننده : مسعود ده نمکی
    دستیار اول کارگردان : نورالدین گودرزی
    برنامه ریز : فروزان جلیلی
    منشی صحنه : شیدا یوسفی
    مدیر تولید : مجتبی امینی
    مدیر فیلمبرداری : فرشاد گل سفیدی
    عکس : بابک برزویه
    طراح صحنه و لباس : مجید میرفخرایی
    صدابردار : محمود خرسند
    تدوین : سید میثم هاشم زاده
    صداگذاری : علیرضا علویان

"رسوایی" جدیدترین ساخته مسعود ده نمکی پس از 3گانه "اخراجی ها" است.

برای من که عشق و تو چشم تو شناختم

واسه من که خودم رو به دنیای تو باختم

تو رو دیدن میتونه بشه روز تولد

میشه چشات و دید و دوباره عاشقت شد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 8 کاربر از پست alizee تشکر کرده اند .

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    6.12

پیش فرض روایت اکبر عبدی از نقش روحانی در «رسوایی» دهنمکی حتی یک پسرعموی بایرام ندارد!

اکبر عبدی در گفت وگویی با نسل امروز در باره بازیش در نقش روحانی «رسوایی» با اشاره به این نکته که محمد صادقی، حسام نواب صفوی و شریفینیا برای این نقش کاندید شده بودند گفته است:خیلیها میگویند این روحانی از نظر ظاهری، کمی شبیه شهید مطهری یا شهید مفتح است، اما الگوی رفتاری از روحانیون معاصر نداشتیم. صحبتهای عبدی را به نقل از برترینها در ادامه میخوانید:
    چه شد که جدیترین نقش کارنامه کاریتان در لباس یک روحانی رقم خورد؟
    من داشتم زندگی عادیام را میکردم و مشغول کار در یک فیلم سینمایی معمولی بودم که خبر رسید، مسعود دهنمکی میخواهد فیلمی به نام «رسوایی» بسازد و به دنبال بازیگری است که با گریم و... بتواند به تیپ و شخصیتی که میخواهد، برسد. آن زمان هنوز کار کلید نخورده بود و مسعود دهنمکی به دنبال بازیگری بود که بتواند این نقش را بازی کند. بعدا از طریق یکی از دوستان، خدمت آقای دهنمکی رسیدیم، فهمیدم چند نفر از دوستان بازیگر قبلا تست گریم دادهاند؛ کسانی که من به همگیشان ارادت خاص دارم. دوستانی همچون محمد صادقی عزیز، آقای نواب صفوی و حتی آقای شریفینیا. روزی که من برای تست گریم در دفتر آقای دهنمکی حاضر شدم، ایشان به من گفتند عمواکبر اگر تست گریم شدی و به کاراکتر نخورد و نشد، اشکالی ندارد، همکاری نکنیم؟ من هم گفتم نه؛ چنین اتفاقاتی در سینما طبیعی است. سر کار «خوابم میآد» هم همین روند طی شد؛ آقای رضا عطاران در خانهام با من صحبت کرد. من گفتم بعد از گریم پیرزن، من در اجتماع حاضر میشوم اگر کسی متوجه نشد که این یک گریم است، یعنی ما موفق شدهایم که تیپ را به کاراکتر تبدیل کنیم. اگر هم نه، همکاری نمیکنیم. در اصل چیزی را گفتم که احتمالا خود رضا رویش نمیشد که بگوید. به رضا گفتم اگر مردم باور نکنند که این کاراکتر، واقعا مادر است، حتی همین سه چهار ساعت گریم، زحمت بیهوده است. در مورد «رسوایی» هم همین اتفاق افتاد. در نهایت به آقای دهنمکی لبیک گفتیم. البته در این میان دوستانی که من خیلیخیلی به آنها ارادت دارم، به من گفتند تو نمیتوانی و برای اینکه در این نقش ظاهر شوی، باید به 20سال قبل برگردی و... من هم گفتم اگر نتوانم در همان دو سه روز اول کار خودش را نشان میدهد و آن وقت من گردنم از مو نازکتر خواهد بود. وقتی گریم شدیم، لهجههای مختلف را هم امتحان کردیم، لهجه کاشی، اصفهانی، آذری، تهرانی (یعنی بدون لهجه) و حتی مشهدی؛ در نهایت آقای دهنمکی، لهجه آذری را بیشتر پسندید و گفت در این لهجه، مظلومیت بیشتری وجود دارد. البته شبهای اول در سکانسهایی که حاضر میشدم، هنوز خودم دوبهشک و بلاتکلیف بودم. از طرف دیگر رضایت را در چهره حاج مسعود هم نمیدیدم و همین شکم را نسبت به این نقش بیشتر میکرد، اما شب چهارم یا پنجم بود که دیدم آقای دهنمکی گفت «خودش است» و همین باعث شد که خیالم راحت شود و فضای کار دستم بیاید. ابتدای کار، برای اینکه مردم با نقشهای کمدی من این نقش را اشتباه نگیرند، کمی اخم داشتم. مسئله گریم نبود. گریم خیلی زیبا بود؛ مسئله حسی بود که من از درون به این نقش اضافه کردم. به همین دلیل در سکانسهای اولیه، شیرینی این روحانی کمی کم است، اما کمی که گذشت، فهمیدم این روحانی، خیلی رئوف و شیرین است. برای همین کمی آزادتر شدم. تجربهام میگوید اگر بازیگر براساس تیپ و شخصیت، چیزی از درون به کاراکتر اضافه نکند، بهترین گریم هم روی صورت و بدن، حالت ماسک را پیدا میکند و بیفایده است. به نظرم بازیگر باید از درون، خودش را تغییر بدهد و به نقش نزدیک شود وگرنه گریم، حکم ماسکی بیمورد را پیدا میکند. وقتی الان به گذشته نگاه میکنم، حدود ده روز تا آغاز کار، فضا بالا و پایین شد. این نقش مثل یک کشتی بود که در طوفان بالاخره در لحظه کلید خوردن کار، خودش را به اسکله رساند. از تست گریم بازیگران مختلف گرفته تا شور و هیجانی که برای شروع یک کار خوب، عوامل داشتند. روزهای اول بعد از فیلمبرداری، از آقای دهنمکی میپرسیدم حاجی راضی بودی؟ او هم لبخندی میزد که هم به معنای «بله» بود و هم به معنای «نه»؛ اما بعد از آن به جایی رسیدیم که بعد از هر پلان، داد میزد: «عمواکبر خیلی خوب بود». خیلی زود استرسها رفع شد.
    فیلمنامه «رسوایی» را دوست داشتید؟
    ما در «اخراجیها 1، 2 و 3» با نوشتهای روبهرو بودیم که من میتوانستم بداهه به آن اضافه یا کم کنم، چون من 10-12 تا پسرعمو در اردبیل دارم که همگی بایرامند! در نتیجه طبیعتا من بهتر بایرام را میشناختم تا حاج مسعود و همین باعث میشد که دست من از طرف کارگردان و نویسنده کار بازتر باشد، اما در مورد این روحانی، آقای دهنمکی خیلی بهتر از من روحانیها را میشناخت، به همین دلیل سکان بهطور کامل در دست ایشان بود. یک نکته جالب بگویم؛ من خودم هم نمیدانستم اما آقای دهنمکی تقریبا 9سال، درس طلبگی خوانده است، برای همین بسیار با این کاراکتر بیشتر از من آشنایی داشت. سناریو، چفت و بست درستی دارد. دیالوگها کاملا به اندازهاند؛ نه زیادند و نه کم. آنقدر کلمات به زیبایی و دقیق در دیالوگها انتخاب شده که گاهی با یک کلمه پس و پیش گفتن، معنا تغییر میکند یا از بین میرود؛ از این لحاظ، من را یاد کارهای مرحوم علی حاتمی میاندازد.
    این نقش برای شما، جزو اولینهایتان محسوب میشود. درست است؟
    من اولین بار است که در نقش یک روحانی بازی میکنم؛ اصلا به نوعی برای اولین بار بود که نقشی جدی بازی میکردم. البته فیلمهایی مثل «هنرپیشه»، «مادر»، «ریحانه» و «در آرزوی ازدواج» هم بودهاند، ولی هیچکدام به اندازه این نقش، جدی و تخصصی نبوده است. کلا جنس این کاراکتر به گونهای است که اصلا شوخی کردن با این گریم، با این تیپ و با این لباس، هیچ کمکی به کار نمیکند. هرقدر جدیتر، عارفانهتر و دقیقتر باشد، قابل باورتر خواهد بود. خوشبختانه همه عوامل به همین نکته دقت داشتند و کمک کردند. جا دارد از تکتک دوستان یادی کنم؛ از استاد میرفخرایی، استاد گلسفیدی و اسکندری تشکر کنم که در باورپذیر شدن این روحانی خیلی کمک کردند. من قصد آموزش ندارم و نمیخواهم مثل معلمها حرف بزنم؛ براساس تجربه این سالیانی که کار کردهام، حرف میزنم. بازیگر باید در اختیار کامل باشد. یک نقاش یا یک مجسمهساز، با مواد اولیه، اثر هنری خلق میکند؛ بازیگر هم همان متریال است. مواد خامی است که باید در اختیار سازنده قرار بگیرد و فرم و شکل بگیرد. برای همین تنها راه رسیدن به شخصیت مورد نظر این است که خودت را در اختیار آدمهایی قرار بدهی که میتوانند کمکت کنند. من در «رسوایی» خودم را دست بسته و کت بسته در اختیار همه عوامل از بالا که آقای دهنمکی باشد تا پایین قرار دادم تا بتوانم به این کاراکتر برسم.
    از این به بعد به شما «مرد هزار و یک چهره» میگویند. تقریبا همه نقشها را بازی کرده بودید جز نقش یک روحانی که این را هم بازی کردید.
    نقش در زندگی یک بازیگر، به اندازه تعداد جمعیت روی کرهزمین است. اگر الان هفت میلیارد جمعیت روی کرهزمین زندگی میکنند، یعنی بینهایت نقش برای بازیگر وجود دارد که میتواند بازی کند. هنر برای یک نقاش، برای یک مجسمهساز و اساسا برای یک هنرمند، تمامی ندارد. در مورد بازیگر هم همینطور است؛ نمیتوانی بگویی که مثلا 1125تا نقش وجود داشت و ما بازی کردیم و تمام شد. به اندازه همه این هفت میلیارد، نقش وجود دارد؛ حتی اگر روزی سهتا فیلم هم بازی کنی، کلی نقش برای بازی کردن باقی میماند.
    ولی بهترین نقشها را بازی کردهاید.
    بله؛ اینکه میفرمایید بله؛ به نسبت دیگر بازیگران خدا را شکر، نقشهای خیلی خوبی بازی کردهام، دلیلش هم اول خداست، بعد لطف دوستان و در نهایت دعای مادرم. با اینکه سپردن این نقش به من ریسک داشت.
    البته این ریسک بیشتر از زاویه نوع انتخابهای قبلی شما بود. شما همیشه نقشهای کمدی بازی کرده بودید و طبیعتا این نقش جدی ممکن بود، سخت باشد.
    دوستانی که الان با هم کار میکنیم، از آقای گلسفیدی، آقای اسکندری و آقای میرفخرایی و... همگی بعد از مدتی گفتند «آره». بههرحال این دوستان کسانی هستند که زودتر از همه میبینند و دقتشان بیش از بقیه است.
    موقع پذیرفتن نقش حاجیوسف در «رسوایی» دودل نشدید؟ بههرحال بازی در لباس روحانی، سخت است.
    این طبیعی است. هر بازیگری وقتی کاری را نکرده است، دچار تردید میشود. کاری را که انجام ندادهای، در قبال پیشنهادش دودل میشوی. قبل از انجام هم نمیتوانی راجع به خوب یا بد شدن، پیش داوری کنی؛ تنها میتوانی با خودت بگویی در قبال این کار جدید، من همه تلاشم را میکنم تا به نحو احسن آن را انجام دهم.
    در میان نقشهای روحانی که در سینما و تلویزیون بازیگران بازی کردهاند، کدامشان یادتان مانده و دوستش دارید؟
    روحانیهایی که آقای صدیقشریف بازی کردند. نقش روحانی که رضا کیانیان بازی کرده بود، به نظرم خوب بود. پرویز پرستویی در «مارمولک» یادم مانده، هرچند او دزدی بود که خودش را در لباس روحانی جا زده بود و در اصل روحانینما بود؛ به نظرم پرویز پرستویی در این بازی در بازی، شاهکار بوده است.
    کاراکتر روحانیای که شما بازی میکنید، چه خصوصیاتی دارد؟
    حاج یوسف، بسیار عارف است. سیمش به بالا وصل است. در بازار باربری میکند، از تدریس به طلاب، درآمدی ندارد. روحانیای واقعی و زاهد است؛ هم نگاه خوبی به خدا و هم نگاه خوبی به اجتماع دارد. یک روحانی خطی نیست که فقط به فکر آن دنیا باشد، به فکر این دنیا هم هست. یک روحانی از جنس مردم و پدر شهید است. یک روحانی جهان اسلامی کامل است؛ الگوی رفتاری این روحانی، امامعلی(ع) است. جاهایی از زندگی این روحانی، کپیبرداری از شخصیت اجتماعی حضرتعلی(ع) است؛ البته طبیعتا اصلا قابل قیاس نیستند.
    از روحانیون معاصر، کسی را در رفتار، نوع حرف زدن و... الگوی این کاراکتر قرار دادید؟
    نه؛ با اینکه خیلیها میگویند این روحانی از نظر ظاهری، کمی شبیه شهید مطهری یا شهید مفتح است، اما الگوی رفتاری از روحانیون معاصر نداشتیم.
    بازخورد عکسهایی که از گریم شما در مقام روحانی، منتشر شد، چه بود؟
    من خودم که متاسفانه بلد نیستم با اینترنت کار کنم، ولی از طریق دوستانم متوجه شدم که بعد از انتشار این عکسها و خبر بازی کردن من در نقش یک روحانی، تقریبا اکثریت قریب به اتفاق سایتهای سینمایی و... معترض شدند و نوشتند که اگر استفاده از اکبر عبدی در نقش یک روحانی به معنای این است که این کار کمدی است و در آن با روحانیت شوخی شده، محکومش میکنیم؛ در صورتی که این کاراکتر و این فیلم، کاملا جدی است. متاسفانه قضاوتهای عجولانه برای ما ایرانیها عادت شده است؛ هنوز این فیلم را ندیدهایم، اما قضاوتها انجام شده و بریده و دوختهاند.
    در میان سهگانه «اخراجیها» کدامش را بیشتر از بقیه دوست دارید؟
    «اخراجیهای 1»؛ چون بقیه «اخراجیها» وامدار همان اولی هستند. همه ما «اخراجیهای 1» را بیشتر از بقیه دوست داریم، حتی خود مسعود دهنمکی. اصلا «اخراجیهای 1» خوب بوده که دو و سه را ساختیم.
    شما بیشترین همکاری را در میان کارگردانان با مسعود دهنمکی داشتهاید. بعد از ایشان با کدام کارگردان زیاد کار کردهاید؟
    داوود میرباقری (سهتا فیلم)، علی حاتمی (دوتا فیلم)، محسن مخملباف (دوتا)، خدابیامرزد علی حاتمی را؛ در بستر بیماری بود و هر روز از من میپرسید که اکبر برای بازی در «تختی» که قصد داشت تمامش کند، قرارداد بستی؟ بالاخره یک روز به او گفتم بستم علی آقا، خیالت راحت و خیالش راحت شد.
    بعد از اینکه برای چهارمین همکاری به مسعود دهنمکی پیوستید، خیلیها تعجب کردند. مردم و رسانهها فکر میکردند شما دو نفر با هم مشکل دارید و هرگز با هم کار نخواهید کرد، جریان چه بود؟
    ببینید مردم براساس ذهنیات خودشان فکر میکنند. من در برنامه هفت، رک و صادقانه حرف زدم؛ گفتم من در نقش بایرام در «اخراجیها» خیلی وقتها بداهه حرف میزدم و بازی میکردم، آنقدر که آقای دهنمکی به منشی صحنه میگفت آن چیزی که نوشتهام خط بزن و این را که اکبر گفت بنویس. گفتن این جملهها باعث شد تا مردم فکر کنند بین ما کدورت به وجود میآید. احتمالا خودشان را جای حاج مسعود گذاشتند و دیدند اگر خودشان باشند، دلخور میشوند، در صورتی که اینطور نبود. از من در برنامه زنده سئوالی پرسیده شد و من هم دروغ نگفتم. همانطور که الان هم راست میگویم، حتی یک کلمه از دیالوگهای حاج یوسف در «رسوایی» را عوض نکردیم، اینقدر که درست و بهجا بودند. در مورد بایرام من تغییر میدادم چون من بایرامها را میشناسم. همه پسرعموهای من بایرام هستند، اما دهنمکی حتی یک پسرعموی بایرام ندارد! اما در مورد یک روحانی من اظهارنظر نمیکنم چون آقای دهنمکی سالها درس طلبگی خوانده است و قطعا بیشتر از من این فضا و این کاراکتر را میشناسد.
    پایان مطلب/

6. 4 کاربر از پست alizee تشکر کرده اند .

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    6.12

پیش فرض «رسوایی» دهنمکی نوروز 92 بر پرده سینماها

خبرگزاری فارس: مخاطبان نظرسنجی که اخیرا مسعود دهنمکی برای اکران فیلم جدیدش انجام داده، اعلام کردند: بهتر است «رسوایی» در جشنواره فجر امسال حضور یابد و فیلم نوروز 92 روانه پرده سینماها شود.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «رسوایی» جدیدترین ساخته «مسعود دهنمکی» پس از سهگانه پرفروش «اخراجیها» توسط سیدعلیرضا علویان در حال صداگذاری است.

اکبر عبدی در نمایی از «رسوایی»

پس از انتخاب سازنده موسیقی متن که طی این هفته انجام میشود و با تدوین نهایی فیلم، «رسوایی» تا اوایل آبانماه آماده نمایش میشود.
    همچنین در این فیلم همانند سهگانه اخراجیها در تیتراژ پایانی شاهد ترانهای از یک خواننده هستیم.

مسعود دهنمکی و اکبر عبدی در پشت صحنه فیلم «رسوایی»
    بر اساس گزارش فارس، «مسعود دهنمکی» اخیرا در فضای مجازی درخصوص اکران این فیلم قبل یا بعد از برگزاری جشنواره فیلم فجر نظرسنجی انجام داده است که بر اساس آن اکثر مخاطبان اعلام کردند فیلم در جشنواره فجر امسال حضور یابد و سپس در ایام نوروز 92 روی پرده سینماها برود.
    پیش از این شنیده میشد دهنمکی قصد دارد فیلم را قبل از سی و یکمین جشنواره بینالمللی فیلم فجر روانه پرده سینماها کند. حال باید دید در صورت صدور پروانه ساخت فیلم قبل از جشنواره فجر، دهنمکی چه تصمیمی برای اکران این فیلم میگیرد؛ البته با توجه به اینکه همه ساله مسئولان سینمایی برای داغتر کردن فضای جشنواره فجر، اجازه اکران فیلمها قبل از برگزاری جشنواره را نمیدهند، اکران «رسوایی» هم قبل از فجر سی و یکم بعید به نظر میرسد.

آرزو افشار و الناز شاکردوست در نمایی از فیلم «رسوایی»

به گزارش فارس، «رسوایی» به خلاف سهگانه اخراجیها مضمونی طنز و عرفانی دارد.
    در این فیلم بازیگرانی چون اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمدرضا شریفینیا و امیر نوری ایفای نقش میکنند.
    سهگانه اخراجیها به کارگردانی مسعود دهنمکی جزو پرفروشترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران محسوب میشوند.
    دهنمکی کارگردانی سریال «دارا و ندار» و مستندهای «فقر و فحشا» و «کدام استقلال، کدام پیروزی» را هم در کارنامه هنری خود دارد.

8. 3 کاربر از پست alizee تشکر کرده اند .

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    6.12

پیش فرض امیر نوری : «رسوایی» به جشنواره فجر میآید/ دهنمکی خواسته هیجان ایجاد کند

خبرگزاری فارس: امیر نوری که در «رسوایی» نقش یک سرباز را ایفا کرده است، درباره اینکه گفته میشود این فیلم قبل از جشنواره فجر اکران میشود، گفت: اولین نمایش فیلم در جشنواره خواهد بود و دهنمکی با این کار خواسته هیجان ایجاد کند.

«امیر نوری» بازیگر سینما و تلویزیون در حاشیه دیدار تیمهای منتخب فوتسال و هنرمندان، در گفتوگو با خبرنگار سینمایی فارس در مورد فعالیتهای جدید خود با اشاره به بازی در فیلم دهنمکی اظهار داشت: در فیلم سینمایی «رسوایی» به کارگردانی مسعود دهنمکی نقش یک سرباز را ایفا کردم.

وی در ادامه گفت: من هم در این فیلم 8 روز بازی داشتم و امیدوارم کار خوبی شده باشد و مردم از دیدن آن لذت ببرند.
    نوری در مورد زمان اکران فیلم سینمایی «رسوایی» که گفته میشود قبل از جشنواره است، خاطرنشان کرد: فیلم در جشنواره فیلم فجر حضور دارد. کدام فیلمسازی را سراغ دارید که فیلم خود را حرام کند. «رسوایی» به کسی کار نداشته، دهنمکی هم با این کار خواسته هیجان بدهد.

به گزارش فارس، «امیر نوری» متولد 6 شهریور ماه سال 1363 در تهران است. «بچههای جسور»، «طلاق به سبک ایرانی»، «خواب فروش»، «دلقکها»، «میش»، «پسر تهرونی»، «دایره زنگی»، «بوی پول»، «عاشق»، «بابای اجباری»، «آخرین مجرد»، «به من نگو دزد»، «اخراجیها 3» و «رسوایی» در کارنامه بازیگری «امیر نوری» به ثبت رسیده است.

10. 2 کاربر از پست alizee تشکر کرده اند .

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    6.12

پیش فرض موسیقی فیلم جدید ˈده نمکیˈ در ارمنستان ساخته می شود

تدوین و صداگذاری فیلم سینمایی ˈرسواییˈ به کارگردانی و تهیه کنندگی ˈمسعود ده نمکیˈ به تازگی به پایان رسیده و موسیقی این اثر در ارمنستان ساخته می شود.

به گزارش سينما خبر از سوره سینما، تدوین فیلم سینمایی رسوایی را سید میثم هاشم زاده و صداگذاری آن را علیرضا علویان انجام داده است.

این فیلم اکنون در مرحله آهنگسازی قرار دارد و ضبط موسیقی آن قرار است در ارمنستان انجام شود.

فیلم رسوایی مرحله اتانولاژ و تصحیح رنگ و نور را پشت سر گذاشته و با ساخته شدن موسیقی آماده نمایش خواهد شد.

فیلم رسوایی برای نمایش در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

اکبرعبدی، الناز شاکردوست، محمد رضا شریفی نیا، کامران تفتی، مریم کاویانی، امیر دژاکام ، امیر نوری، اسماعیل خلج، مجید مشیری، فرامرز روشنایی، آرزو افشار، تینا آخوند تبار، مهسا کامیابی، ارسلان قاسمی، عباس محبوب، محبوبه بیات و اسدالله یکتا در فیلم جدید ده نمکی ایفای نقش کردند.

** ˈآقای هنرپیشهˈ مراحل پایانی تدوین را طی می کند

تهیه کننده فیلم سینمایی ˈآقای هنرپیشهˈ به کارگردانی سعید اسدی از آماده نمایش شدن این فیلم در اواسط دی ماه خبر داد.

مجید عباسی تهیه کننده فیلم آقای هنرپیشه درباره وضعیت کنونی این فیلم گفت: مدتی پیش فیلمبرداری این اثر تمام شد و اکنون مراحل فنی خود را طی می کند.

وی افزود: این فیلم توسط کامران جاهدی در حال تدوین بوده و هفته آینده وارد مرحله صداگذاری و آهنگسازی می شود. طبق برنامه ریزی انجام شده اواسط دی ماه آماده نمایش خواهد شد. این فیلم محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی بوده و در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می شود.

در این فیلم دانیال حکیمی، سمیرا سهرابی و محمدرضا غیاث آبادی ایفای نقش کردند. سعید اسدی پیشتر فیلم های نظیر ˈخیابان بیست و چهارمˈ ،ˈآواز قوˈ، ˈتلافیˈ و ˈمهمانˈ را کارگردانی کرده است.

سی و یکمین جشنواره فیلم فجر 12 تا 22 بهمن ماه امسال برگزار می شود.

12. 2 کاربر از پست alizee تشکر کرده اند .

13. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    2.49

پیش فرض ده نمکی: قصه «رسوایی» نه شیخ صنعان و نه برصیصای عابد است

خبرگزاری فارس: کارگردان «رسوایی» درباره قصه فیلم گفت: قصه مضمون اخلاقی دارد و دیالوگهای فیلم منبعث از متون عرفانی و روایات ما است.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، «مسعود دهنمکی» در ساخته جدید خود به سراغ دور شدن از فضای طنز ، به سراغ قصهای اجتماعی رفته است. سه گانه «اخراجیها» توانست نظر مخاطبین را به خود جلب کند و فیلم با فروشی بی سابقه مواجه شد . ده نمکی در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر با فیلم «رسوایی» در بخش سودای سیمرغ حاضر شده است.

«مسعود ده نمکی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلمنامه اثر که با سه گانه قبلی «اخراجیها» متفاوت است گفت : درباره فیلمنامه این اثر باید بگویم برخلاف حدسهایی که زده میشود و تحلیلهایی که مینویسند، قصه فیلم «رسوایی» قصهای ارجینال است نه برصیصای عابد است و نه قصه شیخ صنعان و نه حتی رابطه عشق و عاشقی و نه «میوه ممنوعه»، قصهای کاملا مستقل است . اما حدس و گمانهایی درباره فیلم زده می شود و با این حدسها درباره فیلم قضاوت میشود که کاملا اشتباه است.
    دیالوگهای «رسوایی» منبعث از متون روایی است
    وی درباره کار بر روی داستان فیلم گفت: قصه مضمون اخلاقی دارد و دیالوگهای فیلم منعبت از متون عرفانی و روایات ما است به همین دلیل غیر از بخش درام قصه، دیالوگ نویسی آن زمان زیادی را از من گرفت. مطمئنا افرادی میتوانند به عمق دیالوگهای اثر پیببرند که آشنا با متون حدیث و روایی باشند. دیالوگ های فیلم ذوقی نیست .
    وی در خاتمه افزود: فیلم در حال حاضر مراحل پایانی کارهای اتانولاژ را میگذراند

14. کاربر زیر از پست *dorsa* تشکر کرده است .

15. Top | #8

عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    1.96
    سپاس شده 1,679 در 670 پست

چه شود.........ده نمکی،،اکبر عبدی.........منتظرم ببینم چیه!!

16. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    2.49

پیش فرض اظهارنظرهای متفاوت درباره آخرین ساخته «دهنمکی»/استقبال چشمگیر در اولین اکران

خبرگزاری فارس: اکران فیلم سینمایی «رسوایی» در سالن وزارت ارشاد و با حضور مسئولان واکنشهای متفاوتی را در بر داشت.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، آخرین فیلم مسعود ده نمکی با نام «رسوایی» دیشب در سالن وزارت ارشاد با حضور جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه به نمایش درآمد.
    «رسوایی» با استقبال پر تعداد مسئولان و شخصیتهای فرهنگی و هنری روبرو شد و حدود 400 نفر آخرین ساخته ده نمکی را تماشا کردند.
    در این مراسم افرادی نظیر محسن رضایی، علی مطهری، حجت الاسلام سیدرضا تقوی، حجت الاسلام رسایی، ابراهیم حاتمیکیا، سعید قاسمی، وحید جلیلی، حمید داود آبادی، شجونی، سردار کاظمینی، واعظی، سردار کوثری، سردار رادان، منتظرالمهدی، میرتاج الدینی، ابوالقاسم طالبی، سیدضیاالدین دری، فرزند مرحوم دولابی، حداد عادل رامین نمایندگان برخی رسانهها و برخی روحانیون حضور داشتند.
    پس از پایان فیلم، حضار اظهار نظرهای متفاوتی از فیلم داشتند و برخی نیز«رسوایی» را فیلم خوب و قابل تاملی عنوان کردند.
    همچنین در این مراسم دهنمکی در سخنانی گفت: امروز ما باید در حوزههای جدید ورود پیدا کنیم و همچنین بتوانیم با جرات درباره اقشار مختلف به ویژه روحانیون فیلم بسازیم.
    وی ادامه داد: من به عنوان کارگردان نباید فیلم خود را برای مخاطب توصیف و تعریف کنم. در حقیقت اگر اثری به مرحلهای برسد که فیلمساز باید آن را توضیح بدهد قطعا نشان از ضعف اثر و کارگردان دارد.

17. 2 کاربر از پست *dorsa* تشکر کرده اند .

18. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر حرفه ای
    میانگین پست در روز
    6.12

Exclamation نتیجه نظرسنجی «رسوایی» ده نمکی مشخص شد

مدیر روابط عمومی فیلم سینمایی «رسوایی» گفت: 85 درصد از مسوولین حاضر در اکران خصوصی فیلم سینمایی «رسوایی» آن را پسندیدند و برآیند کلی فیلم را ارزشمند و آموزنده دانستند.

امیر رستمی در گفتوگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سخنانش را چنین ادامه داد: 10 درصد دیگر مخاطبان فیلم را خوب اما نقدهایی را
    بر آن وارد دانستند وپنج درصد دیگر فیلم را نپسندیدند.

او دربارهی افراد حاضر در جلسهی اکران خصوصی فیلم گفت: اکران خصوصی «رسوایی» جهت ارزیابی فیلم با حضور 400 تن از چهرههای حوزوی، مداحان، مدیران و چهرههای فرهنگی از مجلس، دولت، نهادهای مختلف و برخی چهرههای سیاسی از گرایشهای مختلف و چهرههای نظامی و انتظامی مثل علی مطهری عبدالرضا شیخ الاسلامی ،ابوالقاسم طالبی، ابراهیم حاتمیکیا، غلامعلی حداد عادل ، الیاس نادران، محسن رضایی،محمد کوثری ، رضا پورحسین ،محمد علی رامین ،سردار احمد کاظمی، سردار احمدرضا رادان، سردار ربانی ، سردار منتظرالمهدی ، فرزند مرحوم حاج اسماعیل دولابی و وحید جلیلی برگزار شد.

او ادامه داد: در این مراسم بیش از پنجاه تن از روحانیون صاحبنام مانند حجتالاسلام تقوی، حجتالاسلام مصباحیمقدم، حجتالاسلام حمید رسایی ، حجتالاسلام غفوری و حجتالاسلام شجونی حضور داشتند.

به گزارش ایسنا، اکران خصوصی فیلم «رسوایی» تازهترین فیلم مسعود دهنمکی دو بهمنماه برگزار شد و میان آنها فرم نظرسنجی توزیع شد تا نظر خود را دربارهی فیلم اعلام کنند که سرانجام امروز نتایج نظرسنجی اعلام شد.

19. 2 کاربر از پست alizee تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین