ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان من عاشق عشق می مونم | B & M کاربران انجمن
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 64
  1. Top | #1

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    2,895
    تشکر شده 44,609 در 505 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان من عاشق عشق می مونم | B & M کاربران انجمن

سلام
    ایام به کام ، روزگار خوش
    ما هم به جمعتون پیوستیم، به مبارکی و خجستگی!!!
    این یه سیاه مشقی از جنس دلِ!
    با حلما همرا باشید.
    دختری که قصد شرکت توی کلاس رانندگی داره و این اغاز قصه ست...
    قصه ی این دختر جوان از پیچ و خم و زیادی پیروی نمی کنه...فقط جریان یه همدلی صبورانه ست...
    همراه ما باشید...
    ملیحه و باران

ویرایش توسط B . A : 1391,05,23 در ساعت ساعت : 00:15

2. 151 کاربر از پست B . A تشکر کرده اند .

!!!!!!!!!! , $ ساجده$ , * حدیث * , *~aida bala~* , - heDeh - , -ShaDi- , ..samira.. , .MOHABBAT. , Abandokht , abby7 , alonegirl , Anolin , Aray , arezo* , asal-661 , ATISH68 , avazkhamoosh , aygeen , azam 24 , Banooye Koochak , baran72 , baran_zade , baroonii25 , behnazhmz , D0nya , dander1000atash , dara77 , darya... , elahe70 , EliSo , fahime_f , fakhte717 , farvar1376 , fatima_59 , gandomsa , ghazal p , ghorob89 , goominam , Hamraz 97 , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , Iran noor , Irani , jarmefkhis , katy , lalehjoon , leila-20 , leila.kh , lila90 , liuana , mahdiar , mahisadun , mahsadina , mahtab888871 , Malihe 3286 , marry1375 , maryam.khakbaz , maryam1363 , maryammoayedi , mellina2000 , meysan , mina87 , minimona , mona-95 , MY SWEET WISH , N*A*Z*L*I , n.shina , Nahid72 , negin-joon , nlp16001 , noirsa , parinaz.m , pegah.a , rahaiii , raz gol , red_rose , Reza , reza.0421 , Rozali-2 , saghigol , samaneh1368 , sania555 , SaRgArDuN_A , sC0rP!0N--GirL , sharghi , SharzaD , sindy , some61 , sydney , sαвα , tanaz.68 , tarane , tondar1365 , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , valan , viciOus bOy , white-sky , YAS95 , Yase kabood , yasesabs , yjdj , Zahra_niki , ZeYnAb KhAnOoM , zoooom , ~B@H@R~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آزالیا , آناهیتا73 , اتوسا , باروونی , بازیگوش , بهارجون , ترنم , تنها... , خانم فسقلی , دختر استقلالی* , دخترویروسی , رز آبی , سارا98 , سحرنقره فام , سیبیلو , شقایق وحشی , شه تاو , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , فانتین , فرح77 , ققنوس98 , م.م.ر , ماه رو , مریمs , نرگس جونی , نسيا , نـشـاط , ننه بزرگ , نوشیس , نیلا... , ياابالفضل , پرنا , پرواس , چلیپا , چپ دست , کیمیا1388 , ★Night Sky Soul , ✿viℴℓℯt

3. Top | #2

همکار بازنشسته

میانگین پست در روز
    8.35
    تشکر از کاربر
    51,551
    تشکر شده 231,397 در 15,751 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت
    برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
    من آدم نرفتن ام، آدم دوست موندن، یا اصلا آدم دیر رفتن ام
    خیلی دیر...
    اما وقتی برم، دیگه آدم برگشتن نیستم. آدم مثل قبل شدن نیستم. باور کن!!

anna gavalda

4. Top | #3

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    2,895
    اندازه فونت

پیش فرض من عاشق عشق می مونم 1

_مدارکو اوردین؟
    -نه ! بر گه ی سبز رنگیو از کشوی میزش دراورد جلوی من گرفت:
    اینا رو تهیه کنید
    نگاه سرسری به برگه انداختم: اصل شناسنامه و یک برگ کپی 6قطعه عکس....
    _برای معاینه هم میتونید برید...
    بابا:روبروی بیمارستان شیراز؟
    _اوهوم
    بابا دستی به شونم زد و گفت:خب فردا میریم برای معاینه
    _چرا فردا همین امروز کارهارو تموم میکنیم دیگه
    منشی: فکر نمیکنم بیشتر از چند دیقه وقتتون رو بگیره
    دست بابارو توی دستام میگیرمو خودمو براش لوس میکنم:راست میگه بابایی، بابا جونی ، بابای خوبم
    نفسشو محکم از بینی خارج میکنه: انگار دختر بچه های 4ساله رفتار میکنی
    _باباااااااا
    با لبخند دستمو فشار میده:قربون دختر بچه ی خودم برم
    از اموزشگاه بیرن میایم
    _خدا نکنه ،ایشا... همیشه سایه ات بالا سرم باشه
    بر میگرده و میگه:واسه خودت خاله پیرزنی هستیا
    در ماشینو محکم بهم میکوبم بسته نمیشه دوباره باز میکنمواینبار محکم تر میبندمش اخر صدای بابا در میاد:
    دری برای این بیچاره نذاشتی!
    شیشه رو تا اخر میکشم پایین: چقدر هوا گرمه پختم از گرما
    دستشو از روی سویچ ماشین بر میداره یه نگاه به سمت چپش میندازه دوباره سرشو برمیگردونه و به جلو حرکت میکنه:
    حرف اصلیتو بگو
    _خب عوضش کن دیگه الحمدا.. دستت میرسه یه بهترشو بگیری
    با دستش چند ضربه به فرمان میزنه:من با این خاطره ها دارم
    نگاهی به صورت بابا میندازم مثل همیشه برقی توی چشماشه و لبخندی روی لبش پوفی میکشمو به بیرون خیره میشم
    ویرایش توسط B . A : 1391,04,26 در ساعت ساعت : 21:00

5. 171 کاربر از پست B . A تشکر کرده اند .

!!!!!!!!!! , #PARDIS# , $ ساجده$ , *~aida bala~* , *دختر خوب * , *ریحانه# , .MOHABBAT. , 2ba62 , aflak , afsaneh52 , alonegirl , Altin ay , Anolin , Aray , arezo* , arghavan58 , armaghan88 , asal-661 , atefeh_49 , avazkhamoosh , aygeen , azad_awesome , azam 24 , azar1 , baran72 , baran_zade , baroonii25 , behnazhmz , betiya , betoche** , chobiiin , D0nya , dander1000atash , elahe70 , EliSo , enm1387 , eshton , faezeh88 , faghatdream , fakhte717 , farah2 , fariba44 , farnaz21 , farvar1376 , fatemeh 18 , fatima92 , G!rl , gandomsa , ghazal p , ghorob89 , goominam , Hamraz 97 , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hestia2 , jarmefkhis , khademre , lalehjoon , leila-20 , leila.kh , lila90 , mahdiar , mahsadina , mahya1995 , Malihe 3286 , marale , marry1375 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryta , masoomah , mellina2000 , mfr60 , mina87 , monir1343 , n.shina , Nahid72 , nedaj , nefertiti , neg neg , negar.n1000 , negin-joon , nlp16001 , pegah.a , Randy Or , raz gol , red_rose , Reza , reza.0421 , riitaa , Rozali-2 , sahel_m , samaneh1368 , sanyy123 , saraice , SaRgArDuN_A , Satiya , sC0rP!0N--GirL , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepidrokh , SharzaD , siavash1366 , sindy , Sogol.saadzadeh , some61 , somy_kh , suzmani , sydney , sαвα , tanaz.68 , UnKnOwN_Sh , viciOus bOy , violet_mahtab , Yase kabood , yasesabs , yjdj , Zahra_niki , ziglernata , zoooom , ~pArnYa~ , °Hal¡¥aS° , آتری , آزالیا , آسمان ابری , اب و اتش , اتوسا , اقا ناز , بازیگوش , بهارجون , خانم فسقلی , خرس قهوه ای , ریحانهz , زوها , سبحی , ستاره کویر , سحرنقره فام , سوداا , سیبیلو , شاپرک13 , شقایق وحشی , شه تاو , صعوه , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , غزال66 , فانتین , ققنوس98 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , مریمی__ , منا64 , مهستی , نسيا , ننه بزرگ , نوشین00 , نیلا... , ياابالفضل , پاپلی , پرنا , پرواس , پونام , چلیپا , چپ دست , کیمیا1388 , •●شقایق●• , ★Night Sky Soul

6. Top | #4

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    2,895
    اندازه فونت

پیش فرض من عاشق عشق می مونم

بابا:این بود چند دیقه ای دیگه؟! الان یه ربعه اینجا نشستیم معلومم نیست کی نوبتمون بشه
    به صندلی های پر شده از دخترو پسر نگاهی میندازم از جاش بلند میشه:من میرم بیرون هر وقت کارت تموم شد زنگ بزن
    سرمو به معنی باشه تکون میدم
    45دیقه ی بعد می ام بیرون بالاخره تموم شد. نگاهی به برگه ی توی دستم میندازم ب مثبت، اخر فهمیدم گروه خونیم چیه مثل مامان...به یادش چشمامومیبندم تا بهتر بتونم قیافشو توی ذهنم تجسم کنم لبخندی روی لبم میشینه. پله ها رو دو تا یکی میام پایین.
    خب به نظرت الان بابا کجاست؟ گوشیمو از جیب شلوارم بیرون میارم، نگاهمو به اطراف میچرخونم هنوز دکمه ی سبزو برای گرفتن شماره فشار نداده بودم که میبینمش! حواسش به من نبود و تند تند داشت سمبوسه گاز میزد. خندم گرفت! رفتم پیشش:ای بابای شکمو تنها تنها؟!!!!
    سریع به طرفم برگشت :ترسوندیم ...رو به فروشنده می کنه:اقا لطفا یکی دیگه هم بدید و باز رو به من میگه:
    عجبی!! کارت تموم شد! ساعت 12ظهره از صبح تا حالا منو دنبال خودت اینورو اونور کشوندی صبحانه ی درست حسابیم که نخوردم
    سمبوسه رو از دستش میگیرم :تو ماشین میخورم. بریم دیر شد ... بانکارو میبندن
    بابا:همین امروزم میخوای بری بانک دیگه؟!
    هنوز نرفتم که صدام میزنه برمی گردم طرفش:بله؟
    کارت عابر بانکشو به طرفم میگیره:اصل کاری یادت رفت.
    همین که وارد بانک میشم درها رو میبندن! ای وای حالا ملت چطوری میرن بیرون! وا عجبا:
    اقا پنج تا فیش واریز می خوام
    بدون اینکه نگام کنه میگه:خصوصی یا دولتی؟
    اووم ! بدبخت تو عمرت بانکم نیومدی ! اینم از عوارض دلسوزی های پدرونه:نمیدونم!
    _چند تا 217 داری ؟
    نشنیدم چی گفت با گیجی گفتم:چی 200تومن بدم؟
    _خانم میگم چند تا 217 داری؟
    پسر کناریم اروم میخنده! چپ چپی نگاش میکنم:2تا
    بعد از گرفتن فیش ها تند تند شروع به پر کردنشون میکنم.
    بانک خلوت شده بود و جز من ویه پیرمرد کسی نبود بعد از انجام دادن کارام پرسیدم:ببخشید من از کجا برم بیرون؟
    با انگششتش سمت راستشو نشون میده: از در پشتی برین

7. 149 کاربر از پست B . A تشکر کرده اند .

!!!!!!!!!! , #PARDIS# , $ ساجده$ , *~aida bala~* , *ریحانه# , .MOHABBAT. , ?!!?kimiya , aflak , afsaneh52 , alonegirl , Altin ay , Aray , arezo* , arghavan58 , asal-661 , atefeh_49 , avazkhamoosh , aygeen , azad_awesome , azam 24 , azar1 , baran72 , baran_zade , baroonii25 , behnazhmz , betoche** , chobiiin , D0nya , dander1000atash , elahe70 , EliSo , enm1387 , eshton , faezeh88 , faghatdream , fakhte717 , farah2 , fariba44 , farnaz21 , fatemeh 18 , G!rl , ghazal p , ghorob89 , goominam , Haniday , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , jarmefkhis , katy , khademre , lalehjoon , leila.kh , lila90 , mahsadina , mahya1995 , Malihe 3286 , marale , marry1375 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryta , mellina2000 , mfr60 , mina87 , monir1343 , moonila , n.shina , nedaj , nefertiti , neg neg , negar.n1000 , negin-joon , nlp16001 , Randy Or , raz gol , red_rose , Reza , riitaa , Rozali-2 , sahel_m , samaneh1368 , sanyy123 , saraice , SaRgArDuN_A , sC0rP!0N--GirL , sedena , sefid65 , sepideh1993 , siavash1366 , sindy , Sogol.saadzadeh , some61 , somy_kh , suzmani , sydney , sαвα , tanaz.68 , UnKnOwN_Sh , viciOus bOy , Yase kabood , yasesabs , yjdj , Zahra_niki , ziglernata , zoooom , ~pArnYa~ , °Hal¡¥aS° , آزالیا , آسمان ابری , اب و اتش , اتوسا , باران.ع , باروونی , بازیگوش , بهارجون , خانم فسقلی , خرس قهوه ای , زوها , س_م_م_ , ستاره کویر , سیبیلو , شاپرک13 , شقایق وحشی , شه تاو , صعوه , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , غزال66 , فانتین , ققنوس98 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , مریمی__ , مهستی , نسيا , ننه بزرگ , نوشین00 , نیلا... , ياابالفضل , پرنا , پونام , چلیپا , چپ دست , کیمیا1388 , ★Night Sky Soul , ✿viℴℓℯt

8. Top | #5

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    2,895
    اندازه فونت

از چشمی در نگاه کردم امید بود. در و تا نیمه باز میکنم و سرمو بیرون میبرم:
    _سلام امیدییییییییییی
    _سلام چرا اینجوری میکنی درو باز کن
    _الان فوتبال شروع میشه بپر برو چند تا بسته پاپ کورن بخر بیا باشه؟
    _نه، باز کن حوصله ندارم
    مظلومانه گفتم:امیدی...خواهش
    پوفی کشید و دستگیره ی درو گرفت و بست. دوباره درو باز کردم:داری میری؟
    _اره برو تو الان میام
    نوک انگشتامو بوسیدمو براش فوت کردم اونم چشمکی زدو از پله ها پایین رفت
    بعد از یه کل کل حسابی با امید و ریخت وپاش خوراکی ها با پدا شدن سر و کله ی خیابانی مجری برنامه نگاه از تی وی گرفتم وبا صدای خروسکی ام گفتم:
    شانس باهات یار بود که بازی مساوی شد و گرنه...
    میون حرفام پرید و گفت: ازکجا معلوم که شانس با تو یار نبود که مساوی شدو پول یه شام الکی توی جیبت جا خوش کرد؟
    خودمو اماده کردم یه جواب درست حسابی بهش بدم که ویبره ی گوشیم نگاهمو به سمت خودش کشوند:
    اه ... یه ادم چقدر میتونه خودشو خار و ذلیل کنه؟!
    امید سری تکون دادو با صدای بم و گرفتش گفت:
    باهاش اینکارو نکن ...این راهش نیست!!!
    _من هنوز خیلی جوونم !نمی خوام به این زودی پایبند بشم...
    _بحث کردن با تو فایده ای نداره و نخواهد داشت.
    _نه بزار حرفمو بزنم! من هیچوقت به یه رابطه ی جدی فکر نکردم و نمی کنم!من دنبال یه دوستی ساده هستم اینو اول راه گوشزد میکنم ولی ظاهرا هیچ تاثیری نداره!
    با قطع شدن ویبره ی گوشی لبخندی زدو گفت:حالا حرف حسابش چیه؟
    از خندش قوت قلبی گرفتم و با انرژی ادامه دادم:
    دیشب مامانشو فرستاده بود جلو!!!منم به بابا گفتم قصد ازدواج ندارم نمی دونی بابا چه چشم غره ای بهم رفت!!
    ریز خندیدم و فکر کردم بابا امروز از چشم درد نتونسته به ماشینای مردم دست بزنه...
    امید: خب بعدش چی شد؟
    _هیچی! بابا فهمید که من با سعید یه کوچولو رابطه داشتم ! حسابی دادو هوار راه انداخت، که دختر! تو که قصدت ازدواج نیست چرا پسر مردم رو الکی دنبال خودت راه انداختی و قد قد کردی!! میبینی؟! مفت و مجانی شدم خانم مرغه کیلویی 5200 تومن!!
    زبون به دهن گرفتم و نگاش کردم ... هیچی نگفت نگاهش رو ازم گرفت ... دستم و تو هوا تکون دادم و با لحن طلبکارانه ا ی گفتم:
    اصلا شما پسرا چرا اینقد بی جنبه این ! جنبه ی یه دوستی ساده رو ازتون گرفتن! هنوز به یک ماه نکشیده کل تیر و طایفشونو می فرستن خواستگاری! چقد هم از خودشون مطمئنن!!
    امید لبخند کجی زد و در جوابم گفت:همیشه اینقد خوش شانس نیستی که از نوع بی جنبش به تورت بیفته!! تورو خدا اینطور مسائل رو اینقد ساده نگیر. جامعه ی ما هنوز اینجور که تو فکر میکنی پذیرش این نوع روابطو نداره یکم عاقل باش عاقلانه فکر کن تو دیگه20 سالته
    گردن کشیدمو خروسکی گفتم:21 سالمه و اینقد حالیم هست که تا حالا تونستم از پس خودم بر بیام پس خواهش میکنم...
    به طرفم خیز برداشت و تکه ای از موهای مشکیم رو توی دست گرفت و گفت: خیلی خب بابا اینقد رجز نخون... من دیگه باید برم
    _کجا ! الان بابا بر میگرده شام رو پیش ما بمون
    _منظورت از شام تخم مرغ نیمروه؟
    نه استثنا امشب املت داریم..!!
    در و باز کرد و گفت:تو دیگه کی هستی دختر؟
    بعد رفتنش درو بستم و بهش تکیه دادم لبخندمو جمع و جور کردم و نفس عمیقی کشیدم و اروم زمزمه کردم: من! حلما مهربان هستم

9. 139 کاربر از پست B . A تشکر کرده اند .

!!!!!!!!!! , #PARDIS# , $ ساجده$ , *~aida bala~* , *دختر خوب * , *ریحانه# , .MOHABBAT. , 2ba62 , ?!!?kimiya , aflak , afsaneh52 , alonegirl , Aray , arezo* , arghavan58 , asal-661 , atefeh_49 , avazkhamoosh , aygeen , azad_awesome , azam 24 , baran72 , baran_zade , baroonii25 , behnazhmz , betoche** , chobiiin , D0nya , dander1000atash , elahe70 , EliSo , elmira.t , enm1387 , eshton , faezeh88 , faghatdream , farah2 , fariba44 , farnaz21 , farvar1376 , fatemeh 18 , ghazal p , ghorob89 , goominam , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , jarmefkhis , katy , khademre , lalehjoon , leila.kh , lila90 , mahdiar , mahsadina , mahya1995 , Malihe 3286 , marale , marry1375 , maryam56 , maryam.khakbaz , maryta , mellina2000 , mina87 , monir1343 , n.shina , nedaj , nefertiti , neg neg , negin-joon , nlp16001 , Randy Or , raz gol , Reza , Rozali-2 , sahel_m , samaneh1368 , sanyy123 , SaRgArDuN_A , sC0rP!0N--GirL , sedena , sepideh1993 , sepidrokh , siavash1366 , sindy , Sogol.saadzadeh , some61 , somy_kh , suzmani , sydney , sαвα , tanaz.68 , viciOus bOy , violet_mahtab , Yase kabood , yasesabs , yjdj , Zahra_niki , ziglernata , ~B@H@R~ , ~pArnYa~ , °Hal¡¥aS° , آزالیا , اب و اتش , اتوسا , باران.ع , باروونی , بازیگوش , بهارجون , خانم فسقلی , خرس قهوه ای , زوها , سیبیلو , شاپرک13 , شقایق وحشی , شه تاو , صعوه , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , فاطمه.س , فانتین , ققنوس98 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , مریمی__ , مهستی , نسيا , ننه بزرگ , نوشین00 , نیلا... , ياابالفضل , پرنا , پونام , چلیپا , چپ دست , کیمیا1388 , ★Night Sky Soul

10. Top | #6

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    2,895
    اندازه فونت

نزدیکای ظهر کولر و روشن کردم حسابی گرم شده بود خوب شد که ترم تابستون نگرفتم! وگرنه کی حوصله داشت گرمای 42درجه رو سر کلاس استاد خدا پناه اونم یه درس اختیاری تجربه کنه! وای پناه بر خدا! نه !
    با قاشق پیاز و سیب زمینی های رنده شده رو هم زدم و دماغم و کشیدم بالا و زیر لب گفتم: یه ناهاری بپزم که حض کنی بابا جون!!
    وبعد چشمم رو چپ کردم و ادامه دادم: چند ساله که این جمله ی تعارفی روهی فرت و فرت تحویل در و دیوار اشپزخونه میدم؟!
    اووم!!امتحانای پایان ترم سال اول دبیرستان بود؟ اره!! تقریبا 6 سال پیش!!
    مامان خوشکلم واسه همیشه قلبش دیگه نطپید و...تنهامون گذاشت.واسش زود نبود؟
    چرا بود! خیلی زود بود. واسه من چی؟
    واسه من زود نبود 15 سالگی بی مادر بشم؟! واسم زود نبود از 15 سالگی بشم خانوم خونه ی بابام؟!
    بابام...! بابام چی؟ واسه بابام سخت نبود؟ بود؟! چرا...؟! بگم؟! ..اره می گم!
    چرا بابا دیگه ازدواج نکرد؟ به خاطر من؟! شایدم بخاطر مامان!!! اوهوم بخاطر مامان ... مامان خیلی خوشکل بود. خانوم بود...کی می تونه جای مامان واسه بابام خانومی کنه؟ نه نمی تونه !!
    لبخند تلخی به لبم نشست و زیر لب گفتم:ای حسوووود!!!
    نگاهی به ساعت دیواری انداختم،تا اومدن بابا 1ساعتی وقت بود.دستی به کمرم کشیدم و مشغول در اومدن از خجالت گرد و غبار نشسته روی وسایل خونه شدم.
    خونه ی جمع و جور 2 اتاق خوابمون درست طبقه دوم یه آپارتمان 3طبقه واقع در مرکز شهر بود.دوستش داشتم!همینکه مال خودمون بود و مهمتر از همه بابا و مامان با کار کردن سخت و قناعت کردن به داشته هاشون اینجا رو دست و پا کرده بودن واسم یه دنیا ارزش داشت...اما صد حیف که مامان عمرش کفاف نداد ببینه درخواست وامشن از آموزش پرورش جور شد و...!
    صدای پیس پیس شیشه پاک کن و بعداز اون قطرات ریزی که روی آینه نشست منو از عالم خاطرات جدا کرد .آیینه که از تمیزی برق زد دست از کار کشیدم.نگاهی به خودم انداختم.از فرق سر تا نوک پا...موهای لخت و مشکی ام به زور تا شونه هام می رسید.
    ابروهای پهن و بلندی داشتم که به مدد منقاش از بلندیشون کم شد و خاله جون یه پس گردنی مهمونم کرد! بقول امید :
    نوش جونم!!!اصلا چه معنی داره دختر...!!!
    چشمای بادومی و قهوه ای رنگم حسابی به دل می نشست!تعریف از خود نباشه هاا!!اینو هستی دختر خاله ام می گفت و امید اضافه می کرد:سفیدی یکدست چشمات جلای بیشتری به رنگ قهوه ای چشمات و اون هاله ی عسلی-کهربایی دورش میده...
    اونوقت من میخندیدم و بهش می گفتم: ای خود شیرین!!!
    و در ادامه صدای جیغ مانند هستی که به دفاع از برادرش می گفت:اااااا حلما!!!!مشک آن است که خود ببوید نه آنکه داداش امید بگوید!!!!
    لبهای گوشتیمو جمع کردم و خندیدم. دلم واسشون تنگ شده بود. آخی!!!هستی چند روز دیگه کنکور داشت و روزهای آخر یادش اومده بود و داشت می خوند...یادم باشه بهشون یه سر بزنم...
    صدای چرخیدن کلید خبر از اومدن بابا می داد.همونجا وایسادم و منتظرش موندم.وارد خونه که شد چشمش افتاد به من ...خنده صداداری کرد و گفت:
    بگو ببینم به کدوم مرحله از تعریف اجزای صورتت رسیده بودی که مزاحمت شدم؟!!
    لبمو به دندون گرفتم و اعتراض کنان گفتم :باباااا! خوب نیست آدم اینقد دخترشو خوب بشناسه هاا!!
    -چیکار میشه کرد!جزاستعداد های شکوفا شدمه!!!
    بطرفم اومد و دستشو انداخت دور شونه ام و با خنده اضافه کرد:
    دختر من با تمام زیباییها و محاسنش یه عیب بزرگ داره!!
    چشمامو ریز کردم و منتظر ادامه حرفش شدم...
    -و اونم اینه که...
    کمی به عقب متمایل شد :آخه 161 سانت هم شد قد؟؟!!!
    تمام سلول های بدنم از عصبانیت ذوق ذوق کردن...رفتنش رو به سمت اتاق نگاه کردم و توی دلم گفتم:حسابتو می رسم امید...همه ی این حرفا از گور تو بلند میشه!!!
    رفتار بابا نسبت به روزهای قبل و بعد از ماجرای سعید ،با توضیحات مفصلی که بهش دادم،تقریبا بهتر شده بود...ناگفته نماند که کلی نصیحت به جون خریدم !!
    شیطنت به ما نیومده بود! در آخر من در کمال پررویی بهش این مژده رو دادم که از حد مکالمه با تلفن فراتر نرفته و بنده جز یکبار قیافه ی ماخوذ به حیا و نجاست ایشون رو مشاهده نفرموده ام!!
    روتو برم دختر!جنابعالی الان میباست به دلیل خودکشی ناشی ازخجالت مفرط سینه ی قبرستون جا خوش کرده بودی!!
    به هرحال گذشت حلما خانوم !و شما رسما خط ثابتت رو از دست دادی و شدی صاحب یه ایرانسل ناقابل با انواع آهنگ های پیشواز رایگان!! بابا دست خوش!!
    بعد از انجام کارهای تکراری و البته مقدس آشپزی و تدارک شام و صرف با ولع اون، قبل از اینکه بابا باز مخ منو بکار بگیره پریدم تو اتاق و...
    عجب غلطی کردماااا..اووووف!!
    روی تخت دراز کشیدم و صفحه ی گوشیمو باز کردم...هندزفریمو بهش وصل کردم و مشغول شنیدن اهنگهای جدیدی شدم که امید زحمتشو کشیده بود...اوف...همش غمگین بود! خودم دل ندارم....
    به برنامه ی فردام فکر می کنم...نونت نبود..آبت نبود...کلاس ثبت نام کردنت چی بود؟! حالا11 صبح توی این گرما هلک هلک پاشو برو آموزشگاه حاضری بزن شاید قسمت شد یه شوماخری ازت ساختن!!
    خندیدم و مشغول کارای مورد علاقه ام شدم...
    آلارم گوشیمو خاموش کردم و روی تخت غلطی زدم.چقدر سرده کاش یکی میرفت کولر رو خاموش میکرد...کی مثلا؟!
    بالش رو محکم به بغل میگیرمو نیم نگاهی به ساعت دیواری میندازم...هنوز زوده یکم دیگه بخوابم...چند دیقه دیگه باز به ساعت نگاه میکنم.9شده...خمیازه میکشم.هرکاری میکنم چشمام کامل باز نمیشه.دیشب تا دیروقت داشتم رمان میخوندم.اااا دیدی چطور نویسنده طرف رو کشت!بیچاره!! با کف دو دستم چشمامو فشار می دم.در همون حال باز خمیازه می کشم...
    دست و صورتم رو میشورم.از توی یخچال پاکت شیر رو بیرون میارم .کیک دوقولوی تاینی رو هم از کمد کابینت برمیدارم و شروع به خوردن می کنم.
    تمام کاغذای روی میز رو دسته می کنم و توی کیف قهوه ای رنگم میذارم.برای آخرین بار یه نگاه به آیینه میندازم.سر تا پا قهوه ای...
    وای دیرم شد.در خونه رو میبندو و تند تند از پله ها می یام پایین.آخر خیابونو دید می زنم.هنوز آژانس نیومده .بعد از چند دیقه انتظار پراید مشکی رنگی جلوی پام ترمز می کنه.اوووف...باز اینا پیرترین رانندشون رو واسم فرستادن!!سوار ماشین میشم و یه خسته نباشید میگم.اونم تشکر می کنه و مثل لاک پشت راه می یفته...فکر کنم شب برسم!!!
    تابوی من یک تابوت است...
    در خودم تاب می خورد!!!

از آدمـــای شهـــر بیزارم...چون با یکیشـــون خاطره دارم!!!

11. 118 کاربر از پست B . A تشکر کرده اند .

12. Top | #7

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    2,895
    اندازه فونت

مدارکو روی میز منشی که یه زن 30 سالست می زارم و خودم روی صندلی روبروش می شینم.یه پامو روی پای دیگم میندازم وبه حرفای منشی که با تلفن صحبت می کرد گوش میدم.
    قیافه ی قشنگی داشت.همونطور که چنتا کاغذ و بهم منگنه می زد داشت مخاطبشو که صد در صد مادرش بود و دلداری می داد:تو نمیخواد خودتو ناراحت کنی ...نه..خوب عزیزم مشکل من و تو نیست که بخوایم غصه بخوریم ...هرکاری دلشون می خواد بذار بکنن...اوهوم..اوهوم...مامان چند لحظه گوشی دستت باشه...
    تلفن دیگه ای که روی میز داشت خودشومی کشت و جواب میده و می ذاره سر جاش.دوباره شروع می کنه:آره دیگه...نه!.نری ها...!!!
    و من فکر کردم کی می خواد واسه من که مثلا ارباب رجوع هستم وقت بذاره!!!
    لکه کوچکی که به مانتوی سفیدم چسبیده بود رو با ناخونم پاک می کنم.لعنت به رنگ سفید،همین که یکبار پوشیدیش بار دوم نمیشه پوشید!
    از ایفون تصویری ماشین آژانس رو میبینم ،پله ها رو دو تا یکی می رم پایین و سوار میشم.بعد از حساب کردن پیاده شده و دستمو جلو صورتم نقاب می کنم تا افتاب صورتم رو نسوزونه.وارد اموزشگاه که می شم باد خنکی به صورتم می خوره و باعث می شه لبخندی بزنم، از مددی که پشت میز نشسته سراغ کلاسمو میگیرم اونم راهنماییم می کنه.همینکه وارد کلاس میشم ناخوداگاه خیلی بلند سلام میکنم:سلام به همگی...
    یه لحظه کلاس که از 2ردیف کامل خانم ها و یک ردیف اقایون تشکیل شده بود ساکت میشه و به من زل می زنن.بعضیهاشون زیرلب جواب می دن.خیلی ها هم همونطور فقط به نگاهشون ادامه می دن...
    استاد وارد کلاس شد بعد از حضور و غیاب کردن و معرفی خودش شروع میکنه به حرف زدن.
    بعد از نیم ساعت حرف زدن در مورد نحوه ی روشن کردن ماشین و هدایت و کنترل اون واقعا خسته شدم مخصوصا اینکه صندلی من رو به رو ی کولر بود و بادش خوابالودم کرده بود وبا این حرف استاد که گفت تمام این توضیحاتم به صورت عملی مربیتون به شما اموزش میده کاملا رو صندلی ولو شدم و خمیازه ی بلند بالایی کشیدم!
    دیگه نفهمیدم اقای محمدی چی گفت و چی نگفت که با حس کردن دستی به روی دستام چشمامو باز کردم... دختری که کنارم بود لبخندی زد و گفت:
    خب خانم مهربان اولین جلسه حسابی چشم غره ی اقای محمدی رو مفت خریدی!!
    خمیازه ای کشیدم و گفتم:
    منو حلما صدا کن راحتترم! جلسه ی بعد اینجا نمیشینم! اخه میدونی من عادت به خواب بعد از ظهر دارم...
    همانطور که از در کلاس بیرون می یومدیم خندید و گفت:
    دقیقا! نمی دونی که امروز به جای ناهار 4فنجون قهوه خوردم تا تونستم خوابیدن تورو ببینم و دووم بیارم..
    بعد از کمی گپ دوستانه وپی بردن به این مسئله که مسیرمون اصلا یکی نیست راهمون رو از هم جدا کردیم...هنوز چند قدمی راه نرفته بودم که صدام زد:حلما
    بر گشتم.. با سر اشار ه کردم که(چی شده)؟
    خندیدو گفت:منو هدی صدا کن..
    رفت و منم به قد بلند واندام متناسبش نگاهی کردم و بعد از زمزمه کردن اسمش به طرف خونه راه افتادم.
    وای چه امروز کسل کننده بود! اوووف!!! خدا فردارو بخیر بگذرونه !!!
    واااای واسه شام چی بپزم؟ خد رحمتت کنه مامان!!
    مسیرمو به خونه ی خاله اینا تغییر دادم
    خونشون یه خونه ی تقریبا کوچولو تو یه منطقه ی خوبی از شهر بود...عمو جمشید یعنی شوهر خاله ی محترم 2 بوتیک معروف تو اون بالا بالاها داشت و خدا رو شکر زندگیشون رو تامین میکرد.
    می رسیم به شرح حال اوضاع و احوال افراد خونه ...اووم ببینم کیو اول می بینم.. اول خاله...
    خاله یه کوله بار سبزی خورش جلوش بود و هی تند تند پاک می کرد در حالیکه یه چشمش به تی وی بود و چشم دیگش به دستاش! هستی هم در حال کپک زدن تو کنج اتاقش بود... خدا کنه قبول شه..طفلی خیلی میخونه!!
    امید خونه نبود از وقتی مسئولیت کافی نت دانشگاهمون رو به عهده گرفته بود کمتر میدیدمش..
    با ورود من به خونه خاله و هستی دست از کار کردن و درس خوندن کشیدن و خلاصه 3 نفری مشغول گپ زدن شدیم..
    با تاریک شدن هوا عزم رفتن کردم ولی خاله شروع کرد به قسم خوردن به جان تک تک اجداد مشترکمون که باید بمونم...هستی هم غرغر می کرد:
    مامان تورو خدا بزار بره خونشون! یه چند روزی دندون رو جیگر بزارین این کنکور لعنتی رو پشت سر بزارم اونوقت خواهرزادتون هر وقت دلت خواست بیاد
    به دندونای قفل شده از حرصشش نگاه کردم و اونو به طرف اتاقش هل دادم و گفتم:
    درس نخوندن بهونه لازم نداره..
    درو بستم و با صدای بلندی گفتم: نبینم بیای بیرونا!!!
    خاله خندیدو به طرف اشپز خونه رفت! و من داشتم به این فکر میکردم هستی چقد میتونه جلود فضولیشو بگیره و توی اتاقش بمونه...
    به سمت خاله چرخیدم و گفتم: اگه با من کاری داشتید من توی اتاق امیدم... البته با اجازه
    _برو دخترم ! اجازه ی اتاقم دست خودشه
    بی توجه به حرفای خاله که در مورد حساسیت امید نسبت به اتاقش بود وارد مامن امن امید شدم
    امید...امید سرافراز...25 ساله..دانشجوی سال اخر آی تی... عاشق کامپیوتر و امور مربوط به اون..قدی متوسط با اندامی تو پر ولی نه انچنان هیکلی...صورت معصومی داشت..با یه ته ریش مرتبی که صورتشو جذاب میکرد... نگاهی به اتاقش انداختم طبق معمول هر چیزی سر جای خودش بود!
    رو تخت نشستم و به قاب کنارش که عکس 3 نفره ای ازما(یعنی من و امید و هستی) رو به خودش گرفته بود چشم دوختم...اخی! چقد اون روز خندیدیم تا بالاخره این عکس همونی شد که می خواستیم...
    نفسی تازه کردم و به امید فکر کردم...اوهوم ...اره...بهش فکر کردم ... به خودش... رفتاراش...اخلاقش...چقد دوست داشتنی بود...خیلی خوب بود...خوب به معنی واقعی...
    یه تکیه گاه محکم واسه تمام لحظاتی که می بایست کسی باشه و بود...
    بعد از فوت مامان پر رنگ و پر رنگ تر شد... یه حضور رنگی...
    من بزرگ شدم و اون بزرگتر من وابستش شدم واون دلبسته ی من...
    واقعیتی که قلبم مدام در حاله انکارشه...انکار نم اشکی که تو چشماش می شینه زمانیکه من از شیطنتهام و سر به سر گذاشتن جنس مخالفم میگم ..انکار صدای تپش های تند و پر صدای قلبش زمانیکه خودمو بی هوا می ندازم تو بغلش...انکار حمایتهای بی دریغش انکار تمام شخصیت امید زمانیکه واسه من امید می شه...
    وای امید... خدا کنه تمام بدجنسی های من جواب بده و دلسردت کنه...من اون کسی نیستم که تو باید در کنارش خوشبخت بشی ...من..من نمی تونم..یعنی نمی شه... کاش می شد که...
    در اتاق باز شدو قامت امید منو دستپاچه کرد...
    _راستشو بگو! چیکار می کردی که اینجوری رنگت پرید؟هان!!؟
    من؟!....من...من..هیچی به خدا.. همینجا نشسته بودم..
    _فقط نشسته بودی؟! مطمئن باشم که قضیه بودار نیست؟!
    یعنی چی؟!
    _یا شایدم بوش بعدا در بیاد...!هوم؟!
    چشمامو ریز کردم و نگاش کردم... یکی از ابروهاشو بالا انداخته بود و موزیانه لبخند به لب داشت
    تازه داشتم معنی حرفشو میفهمیدم.سیخ وایستادم رو به روش...انگشت اشاره امو به حالت تهدید به سمتش گرفتم. صدام میلرزید گفتم:
    اگه یه کلمه..فقط یه کلمه دیگه به این جملات مزخرف و دور از ادبت اضافه کردی من می دونم و تو...نکبت بی نزاکت..
    و نفسمو با حرص بیرون دادم و به سمت در قدم برداشتم..نرسیده به چارچوب در بازومو گرفت و منو کشید به سمت خودش..نگاه خندونشو انداخت تو نگام.. در حالیکه لباش رو گاز می گرفت تا بتونه خندش و جمع و جور کنه منو تو بغلش فشرد..
    در همین حین هستی خودشو پرت کرد تو اتاق و خنده کنان گفت:
    چیه؟! قضیه ی بو تورو هم لو داد؟!
    خودمو از بغلش کشیدم بیرون و گیج بهشون نگاه کردم امید خندید و گفت: نه!! اون تویی!! متاسفانه این شگرد نتونست مچ حلما رو بگیره.. فقط عصبیش کرد..
    و باز با خنده نگام کرد...
    هستی گفت: بابا اومده ..بیاید شام حاضره
    در حال پیوستن به بقیه امید اروم گفت: ببخشید نمی خواستم ناراحتت کنم قصدی نداشتم
    ومن در حالیکه به تکون دادن سرم اکتفا کردم به شوخی مسخرشون و احتمال اینکه خودمو لو می دادم خندیدم!!

13. 119 کاربر از پست B . A تشکر کرده اند .

14. Top | #8

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    2,895
    اندازه فونت

نگاهی به ساعت مچی انداختم یه ربع تا خیر داشتم تقه ای به درزدم وارد شدم :سلام
    استادسری تکان دادوبا دست اشاره کردبشینم.نگاهی به کل کلاس انداختم.حالا کجا بشینم ؟تمام صندلی ها پربود.استاد توجهی به من نداشت انگارنمی خواست حتی یک دقیقه ازوقت کلاس وازدست بده یه بند داشت فک می زد:
    ببخشید من باید کجا بشینم؟
    -یکی ازپیامدهای دیر کردن همینه که جای مناسبی براتون پیدا نشه...فعلا بهتره روی اون صندلی خالی بشینین.
    نگاهی به صندلی خالی که استاد گفت انداختم ،توی ردیف اقایون ودقیقا وسطشون ...یعنی من برم اون جا بشینم ؟!مردشور این کلاسو ببرن!پوفی کشیدم.جهنم و ضرر...همونجا نشستم...خیلی معذب بودم.طرف راستم مرد تقریبا 40 ساله ای نشسته بود و طرف چپم پسری تو مایه های 20...شایدم کمتر!ارنجمو گذاشتم روی صندلی و چونمو کف دستم قرار دادم.با چشم به دنبال هدی گشتم.نکبت...ردیف اول جا خوش کرده بود!نمی تونست یه جایی هم واسه من بگیره!!!؟ هی دنیاااا...نفس عمیقی کشیدم که بوی تند عرق به مشامم خورد...نیم نگاهی به مرد 40 ساله کردم!!قحطی آب بود خونشون؟!!خوب تابستونه دیگه...کمی به سمت چپ مایل شدم...این شازده هم که از این عطرهای دم شاهچراغی رو خودش خالی کرده !!
    راست نشستم و حواسمو به حرفای استاد دادم.
    هدی دستمو گرفت و از کلاس بیرون رفتیم
    _نباید یه جا واسه من میگرفتی دیگه؟
    به جون تو کیفمو گذاشتم صندلی کناریم ولی زنه پرو پرو اومد کیفمو برداشت گذاشت رو پام و خودشم نشست ..جای مامانم بود روم نشد بهش چیزی بگم
    _اولا به جون خودت دوما هم نداره
    _خب بابا
    نگام به کفشای پاشنه 10 سانتی هدی افتاد :وای خدا تو چطوری تو اینا راه میری؟
    _چی؟ کفشامو می گی؟ من اصلا عادت به کفشای تخت ندارم وقتی هم بپوشم پا درد می گیرم
    _جلل خالق
    به ساناتایی که کنار خیابون پارک شده بود نگاهی می اندازم
    هدی:اِه.. مهدی هم اومد
    _کو؟... کجاست؟... نامزدته؟
    _چی ؟!!! مهدی نامزدم باشه ؟ خدا نکنه !داداشمه اوناهاش تو ماشینه میای برسونیمت؟
    دوباره به ساناتای کنار خیابونی که هدی گفت نگاه می کنم:
    برو حالشو ببر ،برات کولرم زده!
    و هردو خندیدیم
    گونمو می بوسه و بدون تعارف دیگه ای سوار میشه و می رن!
    دستمو توی جیب مانتوم میکنم به باغچه جلوم خیره می شم ...ویبره ی گوشیمو احساس می کنم اونو از جیب شلوار جین ابی رنگم بیرون می ارم ،یه اس ام اس از ایرانسل بود پوفی می کشم و دوباره می زارمش جیبم
    در گیر کلاسا و ازمون تئوری اموزشگاه بودم و نفهمیدم کی خرداد تموم شدو ملت کی کنکورشونو دادن و من کی رو به روی منشی اموزشگاه وایسادم تا مربی اموزش عملی رو انتخاب کنم!
    شنبه بدون صبحونه راه افتادم طرف اموزشگاه ...چقد خسته کننده !! کاش زودتر تموم بشه ...به پارکینک اموزشگاه که رسیدم پراید سفید رنگ مدل 85ی رو دیدم که خانمی کنارش وایساده بود وداشت چای می خورد لبخندی زدم وبه طرفش قدم بر داشتم .. سلامی کردم و دستمو به طرفش دراز کردم خیلی جدی بهم دست داد و صبح بخیر گفت و اضافه کرد : بهتره تا هوا خنکه اموزش و شروع کنیم...و بعد فلاسکشو توی جعبه عقب گذاشت و من با دلهره جای راننده نشستم
    درو بستم و دستم و گذاشتم روی پام و چشم دوختم به خانم جم...در کمال ارامش دستکشهای سفیدشو به دست کرد وفرت و فرت شروع کرد به حرف زدن ... از طرز نشستن پشت رل گفت تااااا پیاده شدن از ماشین .. بعد روشو کرد طرفمو گفت :متوجه شدی؟
    روم نشد بهش بگم کدوم قسمتشو!!به خاطر همین سرمو تکون دادم.. حالا به چه معنی، خدا می دونه!
    _خیلی خب شروع کن ...صندلیتو تنظیم کن..ایینه رو چک کن...دنده..
    به حرفاش مو به مو عمل کردم و راه افتادم ... با به حرکت در اومدن ماشین ناخوداگاه خندم گرفت و گفتم: ای وای...
    _معلومه دفعه اولته نشستی پشت رل خدا بخیر کنه!
    وقتی ساعت 9:45 دیقه شد ماشین رو توی پارکینگ اموزشگاه پارک کردم و پیاده شدم پاهام از فرط گرفتن ترمز_کلاج به طور مداوم می لرزید.. از خانم جم تشکر کردمو گیج گیج خودمو رسوندم به سوپری و 2تا شیر توت رسوندم به بدن ...وای خدا ...شکرت...داشتم می مردم..
    9 جلسه ی عملی مثل برق و باد گذشت و من به قول خانم جم یه پا راننده شدم و نیازی به جلسه ی جبرانی نداشتم .. تو این 9 جلسه کلی خوش گذشت.خانم جم در عین جدیت بسیار و خوش مشرب بود و زمانیکه وسط خیابون ماشین خاموش می شد و سیل بوق های فحش دار به طرفمون روونه می شد حسا بی می خندیدو دلداریم می داد... ظاهرا من اولین کیس فحش و بدو بیراه شنیده، نبودم واسش...
    جلسه ی اخر مصادف شد با 31 تیر و تمرین بعد از ظهر بر گزار شد خانم جم اخرین گوشزد ها رو می کرد و من فقط سر تکون می دادم... در اخر تویه کوچه ی خلوت پیاده شد و ازم خواست به تنهایی ماشین رو پارک دوبل کنم...یه نگاهی به خانم جم که داشت با مبایلش صحبت می کرد انداختم و یه نگاه به کوچه ... نفس عمیقی کشیدمو بسم الله..
    جایزه ی پارک صحیحم روشن کردن ضبط و کاست خود ماشین بود و پشت سر اون شنیدن چهچه ی گوش نواز حمیرا!!!
    لبخند کجی به چهره ی سر خوش خانم جم زدم و زیر لب گفتم:
    نمیری حالا...!

15. Top | #9

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    2,895
    اندازه فونت

متحان عملی که از طرف اموزشگاه گرفته می شد 8 مرداد بود.چقدردیر!بعد از اون یه ایین نامه و ازمون عملی دیگه هم داشتم !چه خبره! به قول بابا: زمان ما که از این خبرها نبود! کاش توفیری هم داشت!
    با نزدیک شدن به تاریخ امتحان نذرونیازهای منم زیاد می شد.واخریش این بود که اگه قبول شدم امسال مثل بچه ادم یه پیشواز درست حسابی از ماه رمضون برم! اگه امید میشنید حتما سربه سرم میذاشت! من واین همه فعالیت خود جوش !!!
    صبح روز 8مرداد!ساعت 6...طبق معمول بدون صبحونه!بعد از یه خواب کوتاه 5 ساعتی...مشغول لباس پوشیدن شدم.یه تیپ اسپرت ابی حواله ی خودم کردمو مقنعه ی سورمه ایم رو به سر کشیدم.به ارایش محو و ملایم صورتم نگاه کردم و پس از تایید نهایی از اتاق خارج شدم..بابا نگاه پر از امیدش رو بهم قرض داد ،درست مثل روز کنکور دادنم!نفس عمیقی کشیدم و راهی شدم...
    یه بار دیگه ادرس برگذاری امتحان رو چک کردم.بلد بودم کجاست.وقتی به خیابون مورد نظر رسیدم از دیدن اونچه که روبروم بود حسابی شوکه شدم!
    باورم نمیشد کنار خیابونی که امتحان برگذار میشد یه عالمه دختر و پسر ،گروه گروه ایستاده بودن...هیهات!!!
    به جمعشون پیوستم و دنبال هدی سر چرخوندم.به مدد کفشهای پاشنه بلندش میشد به راحتی پیداش کرد!
    به طرفش رفتم...تا منو دید پرید تو بغلم (منم کوچولووو!!) و گفت:
    وای حلما دارم از استرس میمیرم!می گن طرفی که امتحان میگیره خیلی پاچه گیره!اونجا رو ببین!خانم یوسفی مربی منه،پرونده ها دستشه...کلی خواهش و التماسش کردم که منو تورو با هم بندازه تو اون خراب شده!!!
    -مگه تک نفره برگذار نمیشه!؟
    -دلت خوشه هاا!4نفره ست...به زور می چپونن اون تو و د برو که رفتیم!کل شهرک رو میگردیم و هرکی امتحانش داد چه قبول ،چه رد،پرت می شه پایین...حالا مردی خودتو برسون به ابادی...!
    خنده ام گرفت و نگاهمو به سمت اون همه آدم چرخوندم...چقد تشنم بود!!!
    بی توجه به هدی عقب گرد کردمو زیر سایه ی درختی روی سنگی نشستم ...از دور می دیدم که به ترتیب چهار تا دختر وبعد چهار تا پسر سوار پراید نقره ای رنگی می شدند و می رفتند... و بعد از 20 دیقه ماشین مورد نظر هلک هلک از دور پیداش می شد. چه بلایی سر ازمون دهنده هاش می یو مد خدا می دونه!
    نگاهی به ساعت انداختم 10:10 دیقه بود... هرچی خودمو می زدم به بیخیالی نمی شد که نمی شد..اووف..طپش قلبم داشت بالا می رفت !حلما ریلکس کن ..تا 10بشمار...نفس عمیق...اووووم ...افرین..
    در همین حین صدای هدی واسه یه ثانیه استرس و از یادم برد. ابروهامو گره کردم و سرمو تکون دادم.... از دور دستشو تکون می داد...
    وقتی دید من عین مجسمه از جام تکون نمی خورم صداش رو انداخت رو سرش و هوار زد:
    پاشو بیا ..نوبت ما شد..!
    مثل الف پا شدم بدو بدو رفتم سمت خیابون ...قیافه ی بقیه ی دختر پسرا دیدنی بود! انگار ما رو می بردن سلاخی!
    خندم گرفت..تا به خودم جنبیدم دیدم هدی و یه دختر دیگه خودشونو پرت کردن صندلی عقب...جلوی در ماشین وایساده بودم و نگاهمو به دختر پشت سریم دوختم ...با یه تیپ فوق العاده معمولی و ساده داشت با نگرانی نگام می کرد... نگاهش داد و فریاد راه انداخته بود:
    تورو خدا ... من اول نمی رم!!!
    در حال تفسیر نگاش بودم که دستی منو به داخل کشید و پشت سرم در بسته شد...به هدی نگاه کردم و زیر لب گفتم: گناه داشت...!!!
    _هیس!!! وبه جلو اشاره کرد ..
    قبل ازینکه اشارشو جواب بدم صدایی مو به تنم راست کرد:
    مادموازل!! نکنه در تخیلات به سر می برید و انتظار دارید بنده براتون در باز کنم!! سوار شید خانم!!
    به طرف صاحب صدا برگشتم یعنی همون نقطه ی مورد اشاره ی هدی! از نیم رخ اون چیزی رو که می دیدم فراتر از باورم بود.....یه پسر جوون...چرا پسر؟! یه مرد جوون... با پوستی گندم گون...موهایی سیاه و لخت که در قسمت شقیقه هاش از فرط گرما و عرق به هم چسبیده بود!! بینی و لبهای مردانه و متناسبی داشت... و چشماش در سیاهی قاب عینک دودیش پنهان شده بود..
    اون چیزی که منو متعجب کرد و وادارم می کرد با دهانی باز بهش خیره بشم تصور من از ازمون گیرنده ی پیر و تخس و عصبی بود که همه ازش بد می گفتند و حالا...!!
    ریز ریز خندیدن هدی و بعد از اون صدای باز شدن در منو از عالم خودم بیرون اورد... نگاه از مرد جوان که با چهره ی عصبی به دختره ی بیچاره نگاه می کرد گرفتم و به دخترک نگاه کردم ...حسابی دستپاچه بود
    باز هم اون صدای گیرا و البته عصبی :منتظر چی هستین؟ سوار شید دیگه؟!
    دخترک اب دهانشو قورت داد و کمرشو خم کرد و با سر وارد ماشین شد همینطور که نصف تنه اش داخل ماشین بود دو دستاشو گذاشت روی صندلی و بالا تنه اش رو کشید تو ... قبل از اینکه این حرکت و تجزیه تحلیل کنیم صدای عصبی و پر از تعجب مرد جوان که دست راستش رو به سمت سر خم شده ی دخترک بیچاره گرفته بود فضای کوچک ماشین رو پر کرد :
    اُهوووووو!! کجا؟!
    دخترک با ترس نگاش کرد . ادامه داد: برو بیرون...بیرون!!!
    _چِ....چِ...را؟
    همینجور که سرش تو پرونده ای بود و داشت چیزی رو می نوشت جواب داد:
    هر وقت یاد گرفتی چه جوری وارد ماشین بشی بیا امتحان بده..بفرمایید خانم!!
    و بعد از اون صدای کشیده ی پخ خ خ وهر هر بلند خنده ی من بود که اونجا شنیده شد...!

16. Top | #10

کاربر نیمه فعال

میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر از کاربر
    2,895
    اندازه فونت

و بعد از اون صدای کشیده ی پخ خ خ وهر هر بلند خنده ی من بود که اونجا شنیده شد...! واقعا قیافه ی دخترک خنده دار بود و من اصلا نتونستم خودمو نگه دارم!! با سقلمه ای که به پهلوم خورد متوجه ی صورت بر گشته ی مرد جوان شدم. نمی دونم نوع نگاهش از پس اون عینک دودی چه جنسی بود؟! فقط می دونم لبخند کجی که به لبانش نشسته بود باعث شد من لب لوچه ام رو جمع کنم و نگاهمو به طرف پنجره بچرخونم...دخترک بیچاره برگه ی رد شدنش رو با ناراحتی گرفت و از ماشین دور شد. طفلی !!!
    نفر بعد دختری بود که کنار هدی نشسته بود و بار سومی بود که امتحان می داد: بار سوم؟! خلاصه راه افتادیم و مرد جوان با تحکم گفت : کنار اولین ماشینی که رسیدی وایسا و دوبل بزن
    انگار داشت با بدهکارش حرف می زد !! دختر به راحتی دوبل کرد و منتظر دستور بعدی شد.. مرد جوان که سرش پایین بودبرگه ای رو مهر کرد و به طرفش گرفت : بفر مائید .. خانم نظری؟ بشینید پشت رل...
    دخترک خندید و گفت: قبول شدم؟
    _برید اموزشگاه تا اسمتون رو واسه ائین نامه بنویسند...خانم نظری بفرمائید..
    هدی با شنیدن دوباره ی اسم خودش بدو بدو پیاده شد و جاشو با دخترک عوض کرد .. بانشستن هدی متوجه چرخیدن گردن مرد جوان و خم شدن سرش به طرف پا های هدی شدم. لبم و به دندون گرفتم ودستامو مشت کردم..مرد جوان سرفه ای کرد و گفت: حرکت کن..
    هدی بعد از چک کردن دوباره ی ماشین به راه افتاد...
    _برو دنده 2...
    _برو 3....
    سرعت ماشین زیاد تر شد سه، چهار متر مونده به ورودی کوچه مرد جوان در کمال ارامش گفت:
    بپیچ تو کوچه!!
    تا هدی خواست سرعتشو کم کنه و دندرو عوض کنه از کوچه ی مورد نظر رد شدیم با رد شدن از کوچه، هدی مستاصل به مرد جوان نگاه کرد و گفت :حالا چیکار کنم؟!
    من که هنوز حواسم به کوچه بود با نزدیک شدن به جوی کنار خیابون جیغ کوتاهی زدم و گفتم: هدی حواست به جلو باشه
    تا هدی خواست حواسشو به جلوش بده ماشین با ترمزی از حرکت ایستاد ..مرد جوان با خونسردی در حالیکه سرش در برگه های روی پایش بود چیزی یادداشت می کرد :
    هدی لبهایش را جمع کرد و گفت: نمی دونم چرا اینجوری شد...
    مرد جوان برگه ای به دستش داد و گفت:دفعه ی بعد کفشتون رو عوض کنید تا کسی رو به کشتن ندادید! روز خوش
    هدی نگاهی به من انداخت و برگه را گرفت و پیاده شد... و من به رفتنش خیره شدم.
    صدای سرفش منو متوجه موقعیتم کرد پیاده شدم و نشستم پشت رل بدون توجه به او صندلیمو تنظیم کردم اینه رو چک کردم , اینه بغل , دنده, کمر بندمو بستم و ...
    وبدون اینکه منتظر دستورش باشم راه افتادم..
    _دور بزن..
    سرعتمو کم و اینه رو چک کردم...قبل از دور زدن ارام گفتم: استثناء..
    چیزی نگفت...دور زدم و مستقیم راه افتادم با شنیدن صدای موتور رفتم دنده 2
    -سر کوچه پل بزن ..
    ایستادم و با راهنما پل زدم..
    برو تو خیابون..
    وارد خیابون شدم..از دور جمعیت منتظر و نگران و دیدم..!
    لبخندی زدم و سرعتمو زیاد تر کردم.. با نزدیک شدن به انها راهنما زده و توقف کردم .. ماشین رو خاموش کردم وبعد از باز کردن کمر بند بدون نگاه کردن به مرد جوان منتظر نشستم...
    عینک دودیش رو در اورد و گذاشت جلو شیشه.. برگه ای را مهر کرد و به طرفم گرفت.. به سمتش چرخیدم..نگام خورد به نگاهش ...سیاهی چشماش منو میخکوب کرد .. زل زدم به چشماش...متقابلا با جدیت نگاهم کرد...فقط به سیاهی چشماش فکر کردم و بس..
    احساس سوزش کردم و قطره ای عرق راه تیره ی کمرمو در پیش گرفت !!! وسط این هیرویری فکر کردم : چقد هوا گرمه ...!!!
    همینطور که زل زده بودم بهش دست راستمو برای پیدا کردن دستگیره ی در به در می کشیدم.. اب دهانمو قورت دادم و چشمامو بستم.. بسختی چرخیدم تا در و باز کنم ...با باز شدن در نگاهم به برگه ی مهر شده افتاد...خشکم زد...
    با تعجب نگاش کردم.. لبخند محوی روی لباش بود.. زیر لب گفتم :چرا؟!
    پلکی زد و ارام و با جدیت گفت :
    ناتوانی و ضعف دیگران هر چقدر که زیبا ترین لبخند رو به لبا نت بنشونه سوژه ی مناسبی برای خندیدن نیست
    چشمامو بستم و گوشه ی لبم و به دندون گرفتم و بدون هیچ حرفی پیاده شدم...
    برگه کوچک توی دستم رو مچاله کردم و بی توجه به کنجکاوی دیگران نسبت به قبول یا رد شدنم راه خیلبون اصلی رو در پیش گرفتم ... با رسیدن به خیابون اصلی دستمو واسه تاکسی تکون دادم و سوار شدم
    هنذفریمو چپوندم تو گوشم اهنگ بی کلام ... طنین انداز شد.. دست مشت شدمو باز کردم و به برگه ی مچاله شده و نم کشیده نگاه کردم...
    گذاشتمش رو کیفمو صافش کردم.. کلمه ی بزرگ و سیاه رنگ ...رد... بدجوری تو چشم می خورد.. نگام سر خورد روی امضای پایین اون و مهر سیاه رنگی که به زیبایی حک کرده بود:
    سرگرد رهام راد !!!

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین