بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ قبل از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

fereshteh27 آواتار ها

پست بسیار مفید  +52 امتیاز     
Wink معرفی و نقد رمان آبی به رنگ احساس من (جلد دوم "عشق و احساس من ") | fereshteh27 کاربر انجمن

سلام دوستان خوبم..این هم تاپیک نقد..منتظر نظرات خوب وسازنده تون هستم..قربون همتون..

به پست های اسپم جواب داده نمیشه دوستان..

*عاشقانه..کل کل..هیجانی..پلیسی*

خلاصه رمان " آبی به رنگ احساس من " : ( جلد اول ) همه چیز رو درمورد بهار خونید و با مشکلات و احساسش اشنا شدید..خب اینجا هم ادامه ش رو میذارم..منتها هیجانی تر..در ( جلد دوم ) می خونید که :
بهار همون شبی که می خواد صندوق رو باز کنه و بفهمه منظور مادرش از بیان اون حرف ها چی بوده..ناگهان برق ها قطع میشه..رعد برق شدیدی می زنه..شدت باران زیاد بوده..بهار می ترسه..برای اولین بار از وقتی تنها شده می ترسه..میره بیرون که از همسایه شون کمک بگیره..از صدای رعد وبرق وحشت داشته..ولی همین که قدم به داخل کوچه میذاره و جلوی خونه ی همسایه می ایسته..ناگهان دستی جلوی دهانش رو می گیره و..
در ادامه می خونید که بهار توسط کیارش به دبی فرستاده میشه..قراره به یکی از شیخ های پولدار عرب فروخته بشه..به خاطر زیبایی که داشته همه خواهانش بودن..اونجا با مردی به اسم" پارسا شاهد "اشنا میشه..البته اشنایی که نه..پارسا شاهد می خواد بهار رو بخره..مرد جوانی خوش پوش و جذاب و بسیـــار زیاد پولدار که دو رگه..از پدر ایرانی واز مادر عرب..جذابه و مغرور..همیشه دنبال بهترین هاست..کسی که خیلی سخت میشه جلوش بایستی..و معلوم نیست چی پیش میاد..ایا بهار قسمت این مرد جوان میشه یا اینکه..
توی این رمان قراره اتفاقات زیادی بیافته..اتفاقاتی که سرنوشت بهار رو تغییر میده..یکی از همون اتفاقات فرستاده شدن بهار به دبی هست..و اتفاق دیگری که می تونه برای بهار سرنوشت ساز باشه اسراریه که در اون صندوقچه نهفته..ولی ایا دستش به اون صندوقچه می رسه؟..یا اینکه ناخواسته مسیر زندگیش تغییر می کنه و اون هم طبق همون چیزی که در اون صندوق هست؟..اریا کمکش می کنه؟..بر می گرده؟..سرنوشت این دو چی میشه؟..
اریا تماما توی رمان ایفای نقش می کنه..پررنگ تر میشه ولی به موقعش میاد که با اومدنش خیلی چیزها رو تغییر میده..با وارد شدن اریا در جلد دوم خیلی اتفاقات میافته..ورودش گرمه و تاثیر گذار..مثل همیشه..
فکر می کنم جلد دوم متفاوت و جذاب باشه..امیدوارم همینطور باشه وشما دوستان از خوندنش لذت ببرید..

آبی به رنگ احساس من (جلد دوم "عشق و احساس من " )| fereshteh27 کاربر انجمن

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ
برای خواندن رمان های ببار بارون و ویرانگر و گناهکار روی نوار زیر کلیک کنید!

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

گروه طرفداران بـبــار بـــارون
گروه طرفداران ویــرانـــگــــر
گروه طرفداران گــنـــاهکـــار
سبحان الله یا فارِجَ الهَمّ و یا کاشفَ الغَم فرِّجْ هَمّی و یَسِّرْ امری وارحَمْ ضعفی و قِلةَ حیلتی و ارزُقنی من حیث لا اَحتَسِبُ یاربّ العالمین
منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان..

توكل بر خدا، يعني سپردن امور به خدا و اعتماد به او و باور اين حقيقت كه هرچه او بخواهد خير است..
گر نگهدار من آن است كه من مي دانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد..

**اللهم عجل لوليك الفرج**
دوست داشتن تو اگر گناه باشد!
به اندازه ی قطره های باران دوستت دارم!

ویرایش توسط fereshteh27 : ۲۲ تير ۱۳۹۱ در ساعت ۰۸:۵۲ بعد از ظهر
fereshteh27 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
!!BaHaRaN!!, (زلال), * ترنم بهار *, *dorsa*, *Esteqlal*, *mahsa*, *naghme*, - heDeh -, a.n.jel, abby7, AFM.ANGEL, Angelical, Aramesh_Darya, ashk eshgh, azarsana, bahar2012, darya..., darya12, E.Narjes, elahe 66, foroogh 54, gara bala, ghazalghazal, haniko1376, Hodaa37, hot sun, jallyyyy, khiyal99, KHJ.N, lalehjoon, mahisadun, mahsamoon, mahsa_r, MeDiA Es, mina_k, mojgan 19, mzm1368, n00Ra, na3!m, Nahid72, nour, paeezi, paria.v, parshang, parvane., raz gol, Rezvan98, Rosalie, Rozi-Par, rozita maryam, S@yan, SahariX, saramin, setare97, sevin jooni, Shifteh, simaN, ~sky angel~, solijoon, soode, soofiya91, sushiyant11, TaMaNa6, taraneh24, valan, yada, zahra.gol, Zjooojooo, [SARA], اتشیان, باران بانو, باران6, بهار سرد, بیسان تیته, تابتا, رهــا, زهره75, فاطي91, فافانی, لیلا931, مهتاب جونی, ندای بهار, نفس72, نوشین66, چیکا, کلاه قرمزی, کیمیا1388, ღ Faranakღ

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ قبل از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

paeezi آواتار ها

پست بسیار مفید  +6 امتیاز     

سلام عزیزم شروع رمانتو تبریک میگم
مثل همیشه عالی بود
چقدر این کیارش پسته
منتظریم اریا وارد بشه
ممنونم عزیزم
paeezi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ قبل از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

Rozi-Par آواتار ها

پست مفید  +4 امتیاز     

سلام سلام سلام!
من از اون جا می آم این جا از این جا می رم اون جا!
کارت حرف نداره!
مثل همیشه تند تند بذار زودی به آریا برسیم!
دلم واسش تنگیده!
موفق باشی!
Rozi-Par آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ قبل از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

fereshteh27 آواتار ها

پست معمولی  +1 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط paeezi نمایش پست ها
سلام عزیزم شروع رمانتو تبریک میگم
مثل همیشه عالی بود
چقدر این کیارش پسته
منتظریم اریا وارد بشه
ممنونم عزیزم
سلام گلم..مرسی..اره خیلی هم پسته..
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ قبل از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

fereshteh27 آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rozi-Par نمایش پست ها
سلام سلام سلام!
من از اون جا می آم این جا از این جا می رم اون جا!
کارت حرف نداره!
مثل همیشه تند تند بذار زودی به آریا برسیم!
دلم واسش تنگیده!
موفق باشی!
سلام گلم..پس همه ش تو راهی..باشه عزیزم تندتند میذارم..
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ قبل از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

سپید بخت آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

ممنون
عالی عالی
اریا نمرده دیگه؟
نکشش گناه داره
سپید بخت آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ قبل از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

fereshteh27 آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سپید بخت نمایش پست ها
ممنون
عالی عالی
اریا نمرده دیگه؟
نکشش گناه داره
مرسی عزیزم..تو خلاصه گفتم..
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ قبل از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
کاربر خودمونی

$ saba $ آواتار ها

پست مفید  +4 امتیاز     

ادامه رمانتو تبریک میگم اون که خیلی زیبا تموم شد این یکی هم مطمئنم نثه همیشه گل میکاری
یه حس مرموزی به این جوان دورگه دارم نمیدونم چرا
چه جوریه که از شیخ به پارسا میرسه اینم برام سواله که حوب منتطرم تا جوابشو بزاری
طبق همون حس مرموزی که دارم فکر می کنم پارسا فقط یه خریدار نیست یعنی فکر میکنم این وسط خود بهارم درگیر این پارسا بشه حال نه اینکه آریا فراموش بشه چون خودمم آریا رو دوست میدارم البته بازم بستگی به شخصیت و رفتار پاارسا داره کیارشم که بیخیال فقط دردسر داره
مرسی که جلد دوم و زود شروع کردی و فاصله ننداختی بینشون
یکی بیاد منو جمع کنه کی برا 4 تا پست این همه حرف میزنه که من زدم

تو ای غریب آشنا که تازیانه های درد میزنی به روح من
ببین که پر شکسته ام از درد های روزگار
مرهم نمیخواهم ولی کمی آرام تر بزن

$ saba $ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ قبل از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

fereshteh27 آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط $ saba $ نمایش پست ها
ادامه رمانتو تبریک میگم اون که خیلی زیبا تموم شد این یکی هم مطمئنم نثه همیشه گل میکاری
یه حس مرموزی به این جوان دورگه دارم نمیدونم چرا
چه جوریه که از شیخ به پارسا میرسه اینم برام سواله که حوب منتطرم تا جوابشو بزاری
طبق همون حس مرموزی که دارم فکر می کنم پارسا فقط یه خریدار نیست یعنی فکر میکنم این وسط خود بهارم درگیر این پارسا بشه حال نه اینکه آریا فراموش بشه چون خودمم آریا رو دوست میدارم البته بازم بستگی به شخصیت و رفتار پاارسا داره کیارشم که بیخیال فقط دردسر داره
مرسی که جلد دوم و زود شروع کردی و فاصله ننداختی بینشون
یکی بیاد منو جمع کنه کی برا 4 تا پست این همه حرف میزنه که من زدم
ممنونم عزیزم..قربونت چه نقد باحالی کردی..حس مرموز؟..لابد دلیل داره دیگه..(پارسا شاهد) فوق العاده زرنگه و بین عرب ها هم زیاد نفوذ داره..حالا بعد می فهمید که چطور با بهار اشنا میشه و چی میشه..قصدم همین بود که زود جلد دوم رو شروع کنم تا روند رمان حفظ بشه و موضوعش فراموش نشه..مرسی گلم..
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ قبل از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

janjan-72 آواتار ها

پست مفید  +4 امتیاز     

سلام فرشته جون من همه رماناتو خوندمو دوست دارم فقط یه چیزی بگم که امیدوارم ناراحت نشی چون فقط یه انتقاده کوچولوه یه رمان تو تایپیک هست به اسم حکم دل دقیقا بلاهایی که سر دختره تو اون رمان افتاده عینش قراره تو این داستان سر بهار بیوفته اینکه به دست یه شیخ بیوفته و یه مرد ایرانی بگیرتش یه جوریه فقط امیدوارم مثل اون نشه...وصحنه هایی که قراره اتفاق بیوفته تکراری نباشه ببخشید اگه جسارت کردم و این چیزارو گفتم امیدوارم ناراحت نشی.....

تو لحن خندهات احساس غم نبود....
من عاشقت شدم دست خودم نبود...
این خونه روشنه اما چراغی نیست....
دنیام عوض شده این اتفاقی نیست....

ویرایش توسط janjan-72 : ۱۷ تير ۱۳۹۱ در ساعت ۰۲:۳۵ قبل از ظهر
janjan-72 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش