آپلود سنتر
ابزار
دانلود رمان
تبلیغات
تور

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
1288. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

18 1.40%
  • 15 تا 20

373 28.96%
  • 20 تا 25

475 36.88%
  • 25 تا 30

227 17.62%
  • بالای 30

195 15.14%
صفحه 10 از 26 نخستنخست ... 6789101112131420 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 255
  1. Top | #91

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از دیگران
    7,793
    تشکر شده 282,513 در 952 پست

سلام... سعی می کنم امروز بازم بذارم.. البته اگه تونستم تکمیلش کنم...
    از بهار (maahak) عزیزم... بابت راهنمایی های خوب و پزشکیش ممنونم.
    بی نهایت از دوستانی که توی صفحه ی نقد همراهیم می کنم سپاسگزارم... واقعا حرفهاتون توی نوشتن کمکم می کنه...

فصل2 ( قسمت16)

شوکه شده بودم و توان تکان دادن هیچ یک از اعضای بدنم رو نداشتم. با دهان باز و چشمهایی که به هیچ وجه پلک نمی زد خیره ی روبروم مونده بودم. هنوز نمی تونستم باور کنم دختری که با این حد آراستگی با فاصله ی کمی کنار احسان ایستاده می تونه کس دیگه ای غیر از من باشه ! نبض درد توی سرم شدت گرفت و سرم از دیدن حقیقت پیش روم ، به دوارن افتاد و حسی شبیه به بی وزنی سلول به سلول بدنم رو درگیر کرد.

حتی توان فرو دادن آب دهانم رو هم نداشتم. چشمهام بی اندازه گشاد شده بود و دهانم قدرت بسته شدن نداشت. صدای خنده های پر از ناز و کشدار همخواب احسان توی اولین شب ملاقاتم، وقتی که پشت در بسته خونه اش باقی مونده بودم، توی سرم می پیچید و اوج می گرفت. معده ام از یادآوری جنین داخل رحمم به هم پیچید.

تصویر احسان که جلو می اومد و نگاهش که تنها کمی به نگرانی نشسته بود، پیچ چشمم بالا و پایین می شد. پاهام قدرتی برای نگه داشتن وزن سبک شده ام رو نداشت. برای ایستادن دستم رو به دیوار گرفتم و سرم رو به روش تکیه زدم. نگاهم از عسل که همونطور مات و بی هیچ حرفی در آستانه ی در ایستاده بود و وضعیت حقارت بار من رو دید می زد خیره مونده بود.

صورت احسان مقابل چشمهام قرار گرفت و راه نگاهم رو به سمت عسل سد کرد. لبهاش باز و بسته می شد وانگار برای گفتن چیزی تکون می خورد اما تنها صدایی که گوشم می شنید و توی سرم اوج می گرفت، صدای خنده های همراه احسانم بود ! ساعت از 1 نیمه شب گذشته بود و حضور یک زن با سابقه ی نه چندان روشن اون هم توی خونه ی همخواب سابقش هیچ توجیهی نمی تونست داشته باشه جز اینکه، به همین زودی دل اقای دکتر رو زده و تاریخ مصرفم به انتها رسیده بود. بار دیگه فکر جنین و اون همه اصرار برای داشتنش حالم رو دگرگون کرد. صورتم از تصور کودکم جمع شد و درد سرم شدت گرفت.

چیزی توی گلوم گیر کرده بود و دستی راه نفسم رو می بست. دلم می خواست فریاد بزنم اما صدام توی حنجره ام خفه می شد. صدای خنده های عسل توی سرم لحظه به لحظه اوج می گرفت و نگاه پر از تحقیرش مثل پُتک به احساس و غرورم فرود می اومد . برای خلاص شدن از این نوای مایه عذاب دستهام رو به روی گوشهام کشیدم اما این خنده های عذاب آور راحتم نمی گذاشت. چشمهام رو از احسان که توی زلزله ی برپا شده ی دیدگانم زیر و رو می شد بستم و دستم رو برای ازاد کردن راه نفسم، به گلو کشیدم. اونقدر به بی وزنی و بی حسی رسیده بودم که جز سیاهی و آغوش سرد دیوار، هیچ چیز دیگه ای رو حس نکردم.

با احساس ضعف و گرسنگی چشمهام آروم آروم باز شدند و نور منتظر پشت پلکهای بسته ام به استقبالم اومد. کمی طول کشید تا به روشنای اتاق عادت کنم و بتونم بدون مزاحمت پلکهای محتاط، به مرد روبروم خیره بشم.
    کنارم روی تخت نشسته بود و یک دستش رو روی یکی از زانوهای تا شده اش گذاشته و سرش رو به همون دست تکیه زده بود. چند لحظه توی سکوت نگاهش کردم.« این مرد کی بود!؟!» چشم از مرد گرفتم و برای دیدن جیمز، سرم رو به سمت دیگه ای چرخوندم. اثری از جیمز و اتاق آشنای خوابم نبود!

دوباره به سمت مرد برگشتم و خیره نگاهش کردم.« اینجا چی کار می کردم؟»
    سرش رو که از روی دستش بلند کرد و نگاه خسته اش رو از لای چشمهای نیمه بازش به حوالیه چشمهام فرستاد، از به هوش بودنم غافلگیر شد. خودش رو روی هر دو دستش به سمتم جلو کشید و سرش رو روی صورتم خم کرد: - بهتری نوشین؟

چند لحظه گیج نگاهش کردم. متوجه منظورش نمی شدم. این نوشینی که ازش حرف می زد برام آشنا بود اما نمی تونستم به خاطر بیارمش. با چشمهای رنگ گرفته از سوال و بی اعتمادی خیره اش شدم. سکوت و بی خبریم رو که دید، دستم رو که کنار بدنم روی تخت آروم گرفته بود، بین دستهاش گرفت و شروع به نوازش کرد: - نگرانت شدم... چی شدی یهو!؟!

از مرد چشم گرفتم و نگاه حیرانم رو توی اتاق چرخوندم. همه چیز خیلی آشنا و زیادی ملموس و نزدیک به نظر می رسید. انگشت مرد که به نوازش روی گونه ام نشست، فورا دست از تماشای اتاق گرفتم و بی هیچ پیش زمینه صورتم رو از زیر دستش بیرون کشیدم و خیره نگاهش کردم. « من این مرد رو می شناختم اما اصلا نمی تونستم به یاد بیارمش.»

از من فاصله گرفت و صاف سرجاش نشست و همراه با یک تا ابروی بالا فرستادش سوال کرد: - منو یادت نمیاد نوشین؟ احسانم؟
    ابروهام رو در هم کشیدم و باز هم به مرد خیره شدم.
    - یعنی می خوای بگی یادت نمیاد 2 ماهه داریم با هم زندگی می کنیم؟!
    گره ی ابروهام تنگ تر شد. چطور چنین چیزی امکان داشت وقتی که من چند سالی بود که با جیمز زندگی می کردم؟!
    - نوشین .... من پدر بچه تم...
    تمام صورتم جمع و همزمان یک کلمه از دهانم خارج شد: - بچه؟!

اولین کلمه با لحن سوالیم باعث شد، امیدوارانه هر دو دستش رو دو طرف پهلوم روی تخت بگذاره و روم خم بشه: - اره بچه . یادت نیست... تو بارداری..
    بلافاصله نیم خیز و به شکمی که هیچ اثری از برآمدگی نداشت خیره شدم و نگران پرسیدم: - کدوم بچه؟!
    با دست به بالشت زیر سرم برگشتم زد و با حوصله جواب داد: - بچه ی خودت... تو زیر 2 ماهته... واسه همینه شکمت بالا نیومده...
    سرم رو روی تخت به سمتش برگردونم و پرسیدم: - ما ازدواج کردیم؟!
    کلافه دستش رو به پیشونیش کشید و زیرلب نالید: - نگو که همه چی رو فراموش کردی!

آب دهانم رو فرو دادم و مستاصل به مرد خیره شدم.حرفهایی که می زد رو درک نمی کردم. چطور امکان داشت من ازدواج کرده باشم و صاحب بچه باشم. اون هم در شرایطی که تنها مرد زندگیم جیمز بود و به هیچ وجه برنامه ای برای ازدواج نداشتیم!

هنوز توی سرم احساس منگی می کردم و معده ام به شدت ضعف می رفت. از وضعیت پیش اومده و حضور مرد غریبه حس خوبی نداشتم و توی دلم احساس ترس می کردم. خودم رو روی تخت جا به جا و فاصله ی کوتاهم رو با مرد بیشتر کردم. دلم به این همه نزدیکی رضایت نمی داد. دوست داشتم هرچه زودتر جیمز رو ببینم و در مورد حرفهای مرد و شرایط پیش اومده ازش توضیح بخوام.

نگاهم هنوز حول مرد که دستهاش رو روی صورتش کشیده و سرش رو کمی به سمت بالا متمایل کرده بود، چرخ می خورد. خیلی نگذشت که صدای ملایم زنونه ای از آستانه ی در توجهم رو به سمت خودش کشید: - بهتره؟!
    به زن جوان و موها و چشمهای به رنگ عسلش خیره شدم و همزمان اسم عسل توی ذهنم جرقه زد و زیر لب تکرار کردم: - عسل!
    مرد فورا سرش رو به سمتم چرخوند و با احتیاط پرسید: - می شناسیش؟

دهانم رو برای جواب باز کردم اما تقریبا چیزی به جز یک خاطره ی دور که به هیچ وجه خیال نزدیک شدن نداشت به ذهنم نمی رسید.ناامید لبهام رو بستم و سرم رو به سمت بالا تکون دادم.
    - هیچی یادش نمیاد!

زن قاچی از هلال هندوانه رو به لبهاش رسوند و خونسرد گاز کوچکی زد: - خوب حالا نمی خواد انقدر نگران بشی...
    بوی هندوانه توی مشامم پیچید و حسابی مسخم کرد. چشمهام رو بستم و با لذت نفس عمیقی کشیدم. از رایحه ی خوشش، لبخند روی لبم نشست و دلم برای خواستنش حسابی مالش رفت.
    - چیزی شده؟ حالت بده؟ چرا این طوری نفس می کشی؟

چشم باز کردم و به مرد و نگاه نگرانش خیره شدم: - بوی خوبی می ده....
    گیج نگاهم کرد: - چی؟!
    ترشحات دهان به آب افتاده ام رو فرو دادم و برای هندوانه ی گاز زده ی بین دستهای زن نقشه کشیدم. مرد رد نگاهم رو گرفت و به میوه ی بین دستهای زن رسید و فورا پرسید: - هندوونه؟! دلت هندوونه می خواد...
    بدون اینکه نگاه از مقابلم بگیرم، بی هیچ خجالتی سرم رو تکون دادم: - اوهوم..
    فورا از روی تخت بلند شد و به سمت زن رفت: - چیزی تو یخچال مونده؟!

زن شونه هاش رو بی خیال بالا انداخت و جواب داد: - نه... فکر نمی کنم! انگار قبلا ترتیبشو داده...
    لبهام از نداشتن خوراکی لذیذم آویزوون شد. به شدت احساس عطش می کردم و به خوردن این میوه ی آب دار نیازمند بودم.
    - خیله خوب همینو بده به من..!
    زن هلا ل سرخ و سبز توی دستش رو با تعجب جلو گرفت: - اینو...
    مردی که خودش رو پدر بچه ام معرفی کرده بود، معطل نکرد و هندوانه رو از دستش قاپید و از اتاق خارج شد و چند دقیقه ی بعد با بشقابی که برشهای نازکی از میوه ی ارزو شده ام در دستش بود، بازگشت.

بشقاب رو که به سمتم گرفت، فورا روی تخت نمی خیر شدم و بی چنگال به برش کوچکی چنگ زدم و داخل دهانم گذاشتم. طعم خوش و خنکای مطلوبش، ضعف و دمای بالا رفته ی بدنم رو مرهم در خوری بود.
    مرد خودش رو از تخت بالا کشید و با اشتیاق مقابلم قرار گرفت و خوردن پرازلذتم رو به تماشا نشست.
    آخرین برش کوچک هندوانه رو به دهانم بردم و چشمهام رو بستم و سعی کردم با لذت تمام، طعم شیرین و دوست داشتنیش رو با همه ی وجودم حس کنم. از خوردن فارغ شدم، دوباره سرم رو روی بالشت گذاشتم و به مرد که هنوز هم مشتاق نگاهم می کرد خیره شدم: - اینجا کجاست؟! جیمز رو نمی بینم!
    ابروهاش رو در هم کشید و دست به سینه مقابلم نشست: - جیمز دیگه کیه؟!

ویرایش توسط mahtab26 : 1391,09,15 در ساعت ساعت : 12:23 بعد از ظهر
    به طرز عجیب و احمقانه ای دلم برایت تنگ است...

2. 984 کاربر از پست mahtab26 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!roya , # MiTrA.Sa # , # بلوط # , $ ساجده$ , $etareh, , $HUNTER , (morvarid) , * hasti * , * kiana * , *$~رازگل سرخ~$* , **LONELY** , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *Aida Banoo* , *ARAM* , *banoo* , *kochol* , *Leila* , *miss minoo* , *nafas.love* , *Nafise.a9* , *naghme* , *Nazan!n* , *Peggy* , *Rima* , *SaNaY* , *shima* , *yasaman* , *yasi , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *شهرزاد , *ماه پیشونی* , +Neda+ , --Nila-- , --»ROZ!i«-- , -ayda- , -ShaDi- , .19921371. , .: She :. , .:aida:. , .:BahaR:. , .Anahit. , .Ghasedak. , .HOMA. , .KING. , .MAHBUBEH. , .Mar.Yam. , .nahid , .nox. , .parniya. , .ZeinaB. , /maryam/ , /tabassom/ , /لاله/ , 0033 , 199295 , 3pde193 , 41267m , 6789 , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.sahar , Abandokht , abifiruzei , afi jonz , afra. , afroodit , afsoon321 , ailin jo0n , airena , alis91 , ali_shey , amini2004 , aminlily40 , amirhosseinac , amisha , amore , amorist , ana? , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angry girl , ania , anna43 , ANNE , Anolin , anzhela , archangel , architect_shima , arezoo1991a , Arezoo91 , arezoue , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , aryana.n , asal jooni , asal Queen , Asaljojo , asal_bumpy , aseman_82 , asha , ashoka , asma-m , asma66 , atashgah62 , ati.ea , AtI2020 , atish69 , autumn_dream_86 , Avaa , avabehrouzian , aygeen , aynaz69 , ayri , azad_awesome , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , bahar.d65 , bahar.nt , bahar58 , bahare RE , bahare930 , baharezendegani , BaharәH , bamdad.94 , banafsheh_sh83 , baran501 , baran_1990 , barin_s , barni , baroon12 , Beautiful Jasmine , behan , behi_aquarius , behnaaz , Behnaz joon , behnazhmz , behzadi , BENEFIT , benitto , bikari , Blast Off , blub2000 , blue berry , blue_crystal , bneta , Borono , buhd000 , casandan , celiji , cemira , chica89 , d.pouya , D0nya , dadam , daneshmand , dark fairy , darya19 , DDjooon , Defne , Delaramad , Delasa , Denis omidi , desert girl , dey-asa , diaar , Diana-88 , dina_min , dish1600 , divandary , dokhtare babash , dokhtare khial , dokhtar_naz2020 , dokhte.banderi , doorin , dorsa_68 , down13 , dozhd , Dr.zh92 , dreamer , drm.gholami , dusetdaram5 , duste man , eevee , elahe 66 , Elen , elena1998 , elham*d , elianoos , Elikanik , Elin-sky , elin89 , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , em-902 , erwin , eshghe javdan , eshton , estifen , eti98 , f-fp0o74 , fadai , fadiya770 , faezeh88 , faezeh_kht , fafa_f , faghatdream , falagh , famdavari , fanoos_68 , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride40 , farnas , fary , farzane.rsh , fatemeh_r , fati70 , Fatima S , fatima.h , fatima64 , fatima_59 , fedra , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , FowL , free born001 , funny , f_ gisoo tala , galadril3 , galanrood , gandomsa , ghasedak_love , ghazal p , ghazal.b , Ghazal99 , gilavaa , girl1995 , glarion , gogoli , golabeton , golbaran , golchaghe , goldoone22 , gole narges , gole.bahari0 , goli62 , gord , H@n!eh , hala , hana... , Hananesh , hanayi , hana_m , hani-70 , Haniday , hanie-ab , Haniii9396 , haniyeh2 , hany111 , hanye , hasti59 , hasty 70 , haveking , havooo , hed!e , helia m , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , hivaskh , hoda_f1 , homa41 , Honey.R , honey_x , hooramohebtash , hosnaa , Houra75 , HRad , htamspam , h_t_h_1984 , ili mah , Immortal Girl , Irani , iraniam , irsaa , jujuee , Katra , katy f , ketne , khademre , khakbaz , khale rize , Khate Siah , kimi-vorojak , kimia joon , kiumars , kodaki , KOKI , kolaghermezi , krishna , kristeen , L!l!an , l0vin , Laali , Lady Sky , LAKPOSHTE , lartmis , Laya.Li , layahashemi , leila banoo , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , LicH_MaSteR , lili.sz75 , liuana , LOVE LIKE THIS , M mehrane , M.matineh , m.nafas , m0nire , M@R@L , maahak , maayaa , mahana1 , mahbaran , mahbobeh joonam , mahboobeh 98 , mahda , mahdiar , mahdiye21 , mahdiyeee , mahe ashegh , mahila1368 , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa65 , mahsa_128 , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtabi22 , mahya1995 , MAJJI , makki , malenie , mamanekasra , mamorin , manam4141 , manemah , maneou , mani1384 , mansuri , Mantral , many22 , Mar*Mar banoO , marale , maral_70 , Maria Ashna , marjan350 , marjansh , marmar7452 , marmara25 , marmaram , mary payizi , maryam gol , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam56 , maryam65 , maryam_4008 , maryiana , maryta , marzi marzi , marzie.g , marzie1994 , masi62 , matchless , matin_a , MeDiA Es , mediya , mehrdokht , Mehrnoosh74 , mehrnoush_re , melanie stryder , melikappp , melika_ta , melikbelik , Melisa , melodina , mfr60 , michka_61 , Mikrobe-Sorati , milana , Mina khanum , mina naz , mina* , mina.bala , mina_75 , minimona , mini_md , minmin1780 , minoo1920 , miracle72 , mishapasha , Miss sunshine , modern girl , mojgan am , moonila , MotiAmiri , mozhi.a , mozhmozh , my dream , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N!l00f , N*A*Z*L*I , n.shina , naazi , nafas_akhar , nahid lucky , Nahid72 , NAJVA66 , nakhin khanum , nana22 , nane sarma , narciss , narges65 , nasr!n , nasrin javan , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi1 , nazila94 , nazi_bec , nazi_gf2010 , Ne9in , ned67 , nedaj , neg nego , negar*pb , negar.n1000 , negarh91 , negin kh5 , negin17 , nenoy , nigar_403 , night_star , niho , nikaan , nikoo 123 , niloofarane , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini-kimi , nlp16001 , noirsa , nona65 , noodi , noting , nrezaii , olala , omidk , Omitris , ordibehesht91 , osoldoroo , p@ry , P@rya , padideh_hs , paezzi , paiz , panah , paradise , Paria_N , parisa00 , parisat , pariya.sh , parmida90 , parmis86 , parmis91 , parrr , parshang , Patient.Stone , patrin , peg@h , pegah.a , phare , pishimaloos98 , Positive , proxima , punio , pure13 , R ! R a , r!ma , r.a.a , raana76 , RafOneh , raha moozy , rahaa_m , rain daughter , rain love , rainy_10 , Ramaan , ramanava , ramesh20 , ramou2030 , rashno , ratanaz , REAL LOVE , redrose_love68 , reem1368 , reza635 , robik , romina ab , Romina-77 , rooya455 , rooyaa , rose69 , roxaneh , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozita maryam , s.invisible , s129 , s?h?r , S@EEDEH 93 , s@na , saba erfan , saba28 , sabamanager , saba_h , sabooha , Saeideh_82 , safa9433 , saghigol , sahar.74 , Sahar.M , sahar468 , sahari , SahariX , saharnaz1390 , sahar_98 , sahar_love , sahe , sahelii , sahely , sahel_m , saieh92 , sakera , samandf , samane66 , samaneh1368 , samaneh60 , samine , samir , samira1362 , samira67 , samiramis777 , samira_70 , sana1994 , sana4 , sanazM , sanaz_ , sani66 , sansi , sara-42 , sara1995 , sara1997 , sarab morady , Sarah* , sarah.sh , saraice , saratab , sarax , sarvenazee , sarvin jojo , sasa75 , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedena , sefid65 , selina63 , sepeedeh , sepide25 , sepideeh , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , set@yesh , setare yakhi , setareh29 , setarehesoheil , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , sh.m... , shaady , Shabnam t , shadi 936 , SHADI.71 , shadi.A , shadi1356 , shadivet , shafagh 69 , shafagh falagh , shaghayegh69 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim khanom , sharafi , sharmin.r , shavreh , shayan20090 , shecary , sheida_953 , shekoofeh.m , sheydajoooon , shf_aboops , shima lion , shimaaaaa , shiny star1 , shiva 501 , shiva-68 , shiva217 , shivajan:D , shivashiva , SHKH1371 , shokaa , shoko pars , shooma , sh_karan , sh_rezaei , sh•m•s , siah , sibsorkhhava , sima.d , SIMA2012 , simaN , simindokht , sinatra1995 , sinsor , sipa , sisi7070 , sogand.m , sogolhe , soheilam , sohi , somaye73 , somayeh1385 , somaye_t , some61 , somi somi , somy_kh , soode , soodeh90 , sotazi , spgsara , sponge bob , sr85 , ssoudeh , Star inferNal , star78 , star89 , starry eyed , star_crossed , SUN5613 , suri masuri , sushiyant11 , sydney , symorgh , s_aftab , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , tabaloga_ra , tadaii , tahmin67 , talkhoon , tama1011 , tandis2 , TanNazZz , tannaz_85 , tarane2 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tazianeh , tgmg2010 , Tifani Jon , tina.hj , tinairn , tondar1365 , tono , tornado.n , traker , tt.raha , tv35 , unichorn , unique_fh , UnKnOwN_Sh , Vaaleh , vafa1980 , valan , vampire123 , vanas , vanooshe , vayi , vianna , viyana* , white-sky , with winter , YASAM!N , yasaman. , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yegane666 , you &i , zahra.gol , zahra@m , Zahra_niki , zari60 , zari7036 , zdragon , zebeli , zeinab.73 , zeinab75 , zibahp , zina , zizi26 , zm.matin , zozo_z1988 , zyazya , zy_jahromi , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |YaSsiii| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~fatemeh69~ , ~ghasedak~ , ~m@ry@m~ , ~Niayesh~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~Snowy G!rl~ , ~TATY~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , °Hal¡¥aS° , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , ЯЭ乙νДИ , آبجی خانمی , آبجی نیلوفر , آتری , آذردخت , آرشا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آنا98 , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , ارتمیس * , ارزو. , اسمون , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهه نیا , الي جون , اميدوار , انگشتر , اهورای , ELI , ایلهام , با نمک , باران شکوفه , بازیگوش , برف دونه , بلفى , بهار من , بهارجون , بهاره5 , بهبهو , بی بیده , بی پروا , بیقرارم , ترنم , ترنم ازاد , تهران بانو , تک ستاره شب , تینا بانو , حنیفا58 , خاله خانم , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرگوش خوکی78 , خوشه طلایی , خیال غزل , درناز , دل سرد , دکور , دیبا کیان , ذانا , راتمینار , رادمینا , *RANIA* , رز آبی , رنگین کمون خانم , رها مین , رومی , رویای من او , رژلب , زهرارا , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سارا 26 , سارا ف , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , ستاره.ث , ستـاره , سحرخاتون , سحرنقره فام , سرتق , سسسی , سكوت ابريشم , سمن جون , سها19 , سوبی71 , سوداا , سپید88 , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادزی , شادی* , شاناز , شانی , شاپرک13 , شایان20 , شایسته بانو , شب بی ستاره , شروع , شهرزاد ن , شورم , شیوا-68 , صدف. , صنم شیرازی , صنم_23 , طلایه 63 , عاشق رمان خواند , عاطی جان , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل مامی , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فرحناز65 , فرزان92 , فرزانه 62 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلی لیلوون , لیلیپوت , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مارمارا , مامان شهرزادی , ماه گل یاس , ماهین56 , متولد مهر , محبوبه* , مدار2 , مرجون , مریم , مسافرمرگ , ملودی , منا64 , منيژه , مهر.آئین , مهروند , مهسا ا , مهشاد فتحی پور , مونا** , مژگان بانو , می توو , میترا.د , میتی65 , میزا , میم. , ندا آجورلو , نداي عشق , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نفسم , نم باران , نورا5 , نگان , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , همزاد , هیلا , وارش67 , ویشار , پاپلی , پدیدار , پرنا , پرنیان** , پرهامه , پریمان , کابوک , کابوی , کایسا , کلی کلی , کمند , یاس بی نشان , یاس سپید , یاسمین.م , یغما , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدی , یواش , یگانه , یگانه بانو , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ☆زهراسیما☆ , ♥Arezoo , 乃凡卝凡 伬

3. Top | #92

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از دیگران
    7,793

اول دو تا نکته... می شه هر دو تا نکته رو با دقت بخونید... این درخواست منه...

اولیش...

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

مسئله ی بعد...
    خواستم اینجا کتابی رو بهتون معرفی کنم که نویسنده اش قلم خلاق ... روون و جذابی داره...
    موضوع داستان رو من پسندیدم و با جلو رفتنش بیشتر جذبش شدم...
    به نظرم حیفه که از دستش بدید...
    اگه سلیقه ی داستانی من رو قبول دارید بفرمایید به: تاوان | pegah rostami

فصل 2 ( قسمت 17)

لبهام رو روی هم قفل کردم و با دلخوری به چهره ی طلبکارانه ی مرد ، یک وری و بی رغبت نگاه انداختم.
    زن که شاید نامش عسل بود و نگاهش بی اندازه تلخ، جلو کشید و لبه ی تخت نشست و با صدایی که حسابی نازک و اغواگر به نظر می رسید، لب باز کرد: - احسان جان تا کی قراره اینجا بشینی... می بینی که خانوم فعلا هوای از ما بهترون رو کردن...

مردی که عسل، احسان نامیدش ، بلافاصله و بی حوصله از روی تخت بلند شد و بی توجه به من و دلخوری نشسته به تک تک اعضای صورتم به سمت در اتاق قدم برداشت: - بیا اینجا عسل...
    دختر چند لحظه دقیق و با چشمهای تنگ شده نگاهم کرد و وقتی از خروج احسان مطمئن شد، سرش رو جلو کشید و آروم و زیر لب زمزمه کرد: - خوب خودتو بهش انداختی... فکر همه جاشو کرده بودی که یه بچه گذاشتی بیخ ریشش...

ابرو در هم کشیدم و گیج از معنای لغاتی که درک نمی کردم همچنان به دختر خیره شدم. صدای بی صبر احسان از خارج اتاق بلند شد و عسل رو برای رفتن، مجبور کرد: - کجا موندی... بیا دیگه...
    فورا به سمتم نیم خیز شد و همزمانیکه پشت چشم نازک می کرد، با همون لحن مهربون و پرجاذبه اش جواب داد: - الان میام...

قبل از خروجش مقابلم ایستاد، سرش رو کنار گوشم ثابت کرد و به دور از همه ی لوندهای دقایق پیش و پر از کینه ی ملموس توی کلامش ادامه داد: - امروز فردائه که از خونش پرتت می کنه بیرون... احسان آدمی نیست که بچه بتونه پابندش کنه...اینجای کار و اشتباه کردی خانوم خوشگله!

برای جواب و اظهار بی اطلاعی از هرآنچه زن با حرص می گفت و من حتی کلامی از بین لغات ردیف شده اش رو متوجه نبودم، لب باز کردم اما لبخند یه وری زن باعث شد، زبانم رو توی دهانم بی حرکت نگه دارم و به خروجش از اتاق نگاه کنم.
    با تنها شدنم، جرائت پیدا کردم و خودم رو از تخت پایین کشیدم و برای سردرآوردن از موقعیتم توی اتاق چرخ زدم. سرم به شدت گیج می رفت و معده ام درد گرفته بود. دست و پام بی اندازه کرخت بود و درد توی سرم نبض می زد. به محض دیدن آینه مقابلش ایستادم و کنجکاو به شکمم خیره شدم. دستم رو بالا آوردم با وسواس روی شکمم کشیدم. تخت بودنش از باردار نبودنم، مطمئنم کرد با این حال هنوز نمی تونستم دلیل این حال و روز خراب و این همه سستی و بی جونی رو بدونم.

از آینه دل کندم و نگاهم رو حول اتاق چرخوندم. اتاق و اسباب و وسایلش با وجود همه ی خاطرات محو و پیش زمینه ی ذهنم زیادی با من غریبگی می کرد. دست از تماشای اتاق گرفتم و سلانه سلانه، به سمت ورودی قدم برداشتم و برای پیدا کردن همخونه ی عزیزم، آهسته زمزمه کردم: - جیمز...؟!
    مسافت کوتاه از مقابل اینه تا ورودی اتاق، زیادی طولانی به نظرم می رسید و نفسهای عمیق تر شده و سرگیجه ی شدیدم به این حجم از مسافت اضافه می کرد.

به محض رسیدنم به ورودی، به چارچوب چنگ و خودم رو به قاب در تکیه زدم. جسم ضعیف و حال خرابم ذهنم رو به هم ریخته بود و تمام تلاشم برای پیدا کردن دلیل این همه بی رمقی حقیقتا بیهوده بود.
    همزمانی که به قاب در تکیه زدم، با چشمهای تارم به آشپزخونه ی مقابل و نیمه تاریک نگاه انداختم و برای دید زدن باقی خونه جلو کشیدم که صدای آروم و زمزمه وار احسان بی هیچ دلیل قانع کننده ای برای شنیدن متوقفم کرد:
    - ساکت باش بذار حرف بزنم... نوشین زن منه... اینکه ازت خواستم امشب بیای اینجا، اصلا دلیل نمی شه به خودت جرائت بدی و توی مسائل خصوصی بینمون دخالت کنی...

- احسان جان این چه حرفیه... من فقط می گم این نوشین خانوم زیادی سر و گوشش می جنبه...! همین... تو که منو می شناسی...اصلا اهل خاله خان باجی بازی نیستم ... فقط می گم حواستو جمع کن... بده به فکرتم... بده نگرانتم؟ ... بابا یکم کلاهتو بذار بالاتر...اصلا این جیمزی که ازش حرف می زنه کیه؟!

با شنیدن اسم جیمز از زبون زن غریبه حساس شدم. سرم رو جلو کشیدم و چشمهام رو از چارچوب در جلوتر گرفتم و با همون دیده های تار به مردی که دست به پهلو ایستاده بود و از زن مقابلش به جز دو پای جین پوش هیچ اثری به جا نذاشته بود، خیره موندم:
    - مثل اینکه یادت رفته خودت واسه چی اینجایی...

تعللی که در صدای دختر حس می شد رو همزمان با جابه جا شدن پاهاش حس کردم: - من و تو فرق می کنیم احسان جان... تو مردی ... بعدشم...

صدای پر تحکم احسان، توضیحات زن رو قطع کرد و احتمالا باعث رنجشش شد: - بسه دیگه...دیگه نمی خوام چیزی بشنوم. هرچی اینجا دیدی، هرچی شنیدی، از ذهنت پاک می کنی... حتی یک کلمه از اتفاقات امشب رو نمی خوام از زبون کس دیگه ای بشنوم... عسل می دونی که اونقدر نفوذ و قدرت دارم که اگه دست از پا خطا کنی، تو دردسر بندازمت... حالا می تونی بری...

- برم؟! الان؟! ساعتو نگاه کردی؟ 5 صبحه...!
    - فکر نمی کنم دفعه ی اولت باشه که بخوای این موقع از خونه ام بزنی بیرون...
    - اما آخه... قرار ما این نبود... اگه می خواستی اینجوری از خونت بیرونم کنی... چرا تو مهمونی دستمو گرفتی آوردیم اینجا ! تو که دیدی دکتر سعادتی چقدر دور و ورم می پلکید!
    - بس کن دیگه عسل...! عادت کردی هر شب هر شب خودتو توی بغل این و اون بندازی... یه شب بهت بد بگذره، هیچ اتفاقی نمی افته... خدا رو چه دیدی... شاید از این به بعد تنهایی خوابیدن رو به سرکردن تو یغل این و اون ترجیح دادی...
    - همین...!
    - حرف دیگه ای مونده...!
    - واقعا که... خیلی بی لیاقتی...!
    - به سلامت...!

پلک زدم و با گیجی به صحنه ی مقابلم خیره شدم و دقیق جر و بحث پیش اومده بین زن و مرد رو از نظر گذروندم . زن که با قدمهای محکمش به سمت در می رفت، میانه ی راه ایستاد و به سمت احسان برگشت و انگشت اشاره اش رو به طرفش گرفت: - پشیمون می شی...!

و قبل از اینکه از احسان رو بگیره، نگاهش به نیم تنه ی جلو کشیده ی من ثابت شد. پوزخندی به گیجی و گنگی حالم زد و نگاه پرنفرتش رو از من گرفت و به سرعت چرخید و از خونه بیرون زد. هنوز هم نمی تونستم دلیل این همه خصومت زن رو با خودم احساس کنم!
    با رفتن زن، مرد به سمتم برگشت و با همون نگاه ناملایم به تماشام ایستاد. از چهره ی بی حوصله و نگاه غضبناکش، دلم فرو ریخت. یک قدم به عقب برداشتم و دستهام رو از چارچوب در جدا کردم و انگشتهای لرزانم رو پشت و حوالیه کمرم به هم گره زدم.

سنگینی نگاه سرزنشگرش، سرم رو به زیر خم و گلوی به خشکی نشسته ام رو خشک تر کرد.کلافه دستم رو به صورتم رسوندم و دمای بالا رفته ی سرم رو با لمس گونه ام حس کردم.
    صدای قدمهاش رو که شنیدم، متوجه کم شدن فاصلمون شدم. بی رغبت سرم رو بالا گرفتم و به مرد خیره شدم. از اینکه نسخه ی پیچیده ی زن رو برای من هم بپیچه ته دلم فرو ریخت. ترس اینکه من رو هم با این حال خراب از خونه بیرون کنه تمام وجودم رو به لرزه درآورد. سرگیجه ام شدت گرفت و حسی شبیه به خالی شدن زیر پام وجودم رو پرکرد. بی اراده وهمراه با رمقی که از پاهام می رفت، روی زمین نشستم و دستهام رو جلوتر از زانوانم به کف خنک و سنگی زمین کشیدم. برای واضح شدن دیدم چندباری پلک زدم و نگاه نگرانم رو از پایین به مرد که بالای سرم ایستاده بود، دوختم.

مقابلم روی پاهاش نشست و چونه ام رو میان دستش گرفت. آب دهانم رو خیلی سخت فرو دادم و با صدایی که می لرزید و تمام بی پناهیم رو به رخ می کشید، زمزمه کردم: - بیرونم نکن!
    چند ثانیه مات، بی هیچ حرف و واکنشی به دهانم خیره شد. نگاهش از چشمهای ترسیده ام، روی لبهای پر از لرزشم سر خورد و دوباره مسیر اومده رو برگشت زد.
    در امتداد خواهش نیمه تمامم، لبهام رو آهسته تکان و ادامه دادم: - خواهش می کنم!

نگاه در نوسان بین چشمهام رو گرفت و سرش رو به زیر انداخت و نفس کلافه اش رو پر فشار بیرون داد.
    حتی تصور بیرون رفتن از خونه توی این هوای تاریک هم برام ترسناک و وهم انگیز بود. این همه بی خبری ، اوضاع نامناسب جسمی و اضطراب نشسته به بند بند وجودم، بیش از حد ناتوانم کرده بود و فکر نبودن جیمز و حضور این مرد ناشناس که خودش رو پدر بچه ی داخل شکمم معرفی کرده بود که البته هنوز هم در صحت وجودش شک داشتم، خارج از قد و اندازه ی تحملم بود.

هنوز نمی دونستم کجام و چرا از جیمز هیچ خبری نیست. با این حال به هیچ وجه دلم نمی خواست از زیر سقف این خونه، آواره ی کوچه و خیابونی باشم که بی پناهی رو بیشتر از هرچیز دیگه ای به رخم می کشید.

سکوت مرد آزارم می داد و فکر آواره شدن در این هوای تاریک، شجاعتم رو برای اصرار به موندن در این خونه تقویت می کرد. دستم رو جلو کشیدم و به مچ دست نشسته به زانوی مرد چنگ زدم و دوباره خواهشم رو تکرار کنم: - بذار بمونم... خواهش می کنم...

به محض تماس دستم سرش رو بالا آورد و با نگاهی که رنگش رو نمی خوندم به من و التماس چشمهام خیره موند و چند لحظه بعد در عین غافلگیری به آغوشم کشید و گره ی دستهاش رو حسابی تنگ کرد. توی آغوشی که زیادی بوی قرابت می داد، مشامم رو از عطر تنی که زیادی آرامبخش بود، پر کردم و برای لحظه ای حس امنیت توی وجودم ریشه دواند. دستهاش رو زیر زانو و نیم تنه ام کشید و بی حرف من رو از زمین جدا کرد و راه طولانی شده ی تخت تا در اتاق رو در کوتاهترین زمان ممکن طی کرد. جسم بی حالم رو روی تشک گذاشت و از تخت بالا کشید. دقایقی رو در سکوت کنارم دراز کشید و به نوازش موهام مشغول شد. چشمهام که بی تاب خواب رو به بسته شدن رفت، از من فاصله گرفته و با عجله اتاق رو ترک کرد.
    چشمهام رفته رفته بسته می شد اما ذهنم هنوز حول رسیدن به جواب این سوال می چرخید: من این مرد رو کجا دیده بودم!

بچه ها من این پست رو نوشتم اما ممکنه بعدا یه مقدار تغییرش بدم...
    از دوستانی که ایرادات تایپی و غلط های املایی رو تذکر می دن ممنونم.

ویرایش توسط mahtab26 : 1391,09,15 در ساعت ساعت : 01:19 بعد از ظهر

4. 1,012 کاربر از پست mahtab26 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!roya , !!nahal!! , # MiTrA.Sa # , # بلوط # , $ ساجده$ , $etareh, , $HUNTER , (morvarid) , * hasti * , * kiana * , *$~رازگل سرخ~$* , **LONELY** , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *Aida Banoo* , *Arefeh* , *banoo* , *kochol* , *Leila* , *miss minoo* , *nafas.love* , *Nafise.a9* , *naghme* , *Nazan!n* , *Peggy* , *RANIA* , *Rima* , *SaNaY* , *saranaz* , *shima* , *yasaman* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , *شهرزاد , *ماه پیشونی* , +Neda+ , --Nila-- , --»ROZ!i«-- , -ShaDi- , .19921371. , .: She :. , .:aida:. , .:BahaR:. , .Anahit. , .Ghasedak. , .HOMA. , .MAHBUBEH. , .Mar.Yam. , .nahid , .nox. , .parniya. , .ZeinaB. , /maryam/ , /tabassom/ , /لاله/ , 0033 , 199295 , 3pde193 , 41267m , 6789 , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.sahar , Abandokht , abifiruzei , afi jonz , afra. , afroodit , afsoon321 , aftab , ailin jo0n , airena , alis91 , ali_shey , amini2004 , aminlily40 , amirhosseinac , amisha , amore , amorist , ana? , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angry girl , ania , ANNE , Anolin , anzhela , aral , archangel , architect_shima , arezoo1991a , Arezoo91 , arezoue , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , aryana.n , asal jooni , Asaljojo , asal_bumpy , asemaniha , asemanii , aseman_82 , asha , ashoka , asma-m , atashgah62 , ati.ea , AtI2020 , autumn_dream_86 , avabehrouzian , aygeen , aynaz69 , ayri , azad_awesome , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , bahar narang , bahar.d65 , bahar.nt , bahar58 , bahare RE , baharezendegani , bamdad.94 , banafsheh_sh83 , baran501 , baran97 , baran_1990 , barin_s , barni , baroon12 , Beautiful Jasmine , behan , behi_aquarius , behnaaz , Behnaz joon , behnazhmz , BENEFIT , benitto , bikari , bilio , Blast Off , blub2000 , blue berry , blue_crystal , bneta , Borono , buhd000 , casandan , celiji , cemira , chica89 , d.pouya , D0nya , dadam , daneshmand , dark fairy , DDjooon , Defne , Delaramad , Delasa , Denis omidi , desert girl , diaar , Diana-88 , dina_min , dish1600 , divandary , dokhtare babash , dokhtare khial , dokhtar_naz2020 , doorin , dorsa_68 , down13 , dozhd , Dr.zh92 , dreamer , drm.gholami , dusetdaram5 , duste man , eevee , elahe 66 , Elen , elena1998 , elham*d , elianoos , Elikanik , Elin-sky , elin89 , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , em-902 , eniy , erwin , eshghe javdan , eshton , estifen , eti98 , f-fp0o74 , faaaarrrribaaaa , fadai , fadamada , fadiya770 , faegheh69 , faezeh88 , faezeh_kht , fafa_f , faghatdream , falagh , famdavari , fanoos_68 , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride40 , farnas , fary , farzane.rsh , fatemeh_r , fati70 , Fatima S , fatima.h , fatima64 , fatima_59 , fedra , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , FowL , free born001 , funny , f_ gisoo tala , galadril3 , galanrood , gandomsa , ghasedak_love , ghazal p , ghazal.b , ghazal26859 , Ghazal99 , gilavaa , girl1995 , glarion , gogoli , golabeton , golbaran , golchaghe , goldoone22 , gole narges , gole.bahari0 , goli62 , gord , H@n!eh , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , hani-70 , Haniday , hanie-ab , Haniii9396 , haniyeh2 , hany111 , hanye , hasti59 , hasty 70 , haveking , havooo , hed!e , hediyeh_b , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , hivaskh , hoda barani , hoda_f1 , homa41 , Honey.R , honey_x , hooramohebtash , hooriya_y , hosnaa , Houra75 , HRad , htamspam , h_t_h_1984 , ili mah , Immortal Girl , iraniam , irsaa , jujuee , kaktoos , kanyar , Katra , katy f , ketne , khademre , khakbaz , khale rize , Khate Siah , kimi-vorojak , kimia joon , kiumars , kodaki , KOKI , kolaghermezi , krishna , kristeen , L!l!an , l0vin , Laali , Lady Sky , lartmis , latifa , Laya.Li , layahashemi , leila banoo , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , LicH_MaSteR , lili.sz75 , lilil , liuana , M mehrane , M.matineh , m.nafas , m0nire , M@R@L , maahak , MAARY , mahana1 , mahbaran , mahbobeh joonam , mahboobeh 98 , mahda , mahdiar , mahdiye21 , mahdiyeee , mahe ashegh , mahila1368 , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa65 , mahsafall , mahsa_128 , mahshad05 , Mahshid Jon , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtabi22 , mahya1995 , MAJJI , makki , malenie , malus , mamanekasra , mamorin , manam4141 , manemah , maneou , mani1384 , mansuri , Mantral , many22 , Mar*Mar banoO , marale , maral_70 , Maria Ashna , marjan350 , marjansh , marmar7452 , marmara25 , marmaram , mary payizi , maryam gol , maryam joOon , maryam sh , maryam.khakbaz , maryam56 , maryam65 , maryam_4008 , maryiana , maryta , marzi marzi , marzie.g , marzie1994 , mashyane , masi62 , matchless , matin_a , mediya , mehrdokht , Mehrnoosh74 , mehrnoush_re , melanie stryder , melikbelik , Melisa , melodina , mfr60 , michka_61 , Mikrobe-Sorati , milana , Mina khanum , mina naz , mina* , mina.bala , mina_75 , minimona , mini_md , minmin1780 , minoo1920 , miracle72 , mishapasha , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , mivanc , modern girl , mojgan am , moonila , MotiAmiri , mozhi.a , mozhmozh , msho , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N!l00f , N*A*Z*L*I , n.shina , naazi , nafas_akhar , nahid lucky , Nahid72 , NAJVA66 , nakhin khanum , nana22 , nane sarma , narciss , narges65 , nasrin javan , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi1 , nazila94 , nazi_bec , nazi_gf2010 , Ne9in , nedaj , neg nego , negar*pb , negar.n1000 , negarh91 , negikomando , negin.nixnix , negin17 , neginra , nenoy , nigar_403 , night_star , niho , nikaan , nikoo 123 , niloofarane , NiNa.S , nina18 , nina86 , nlp16001 , noirsa , nona65 , noodi , noperson , noting , nrezaii , omidk , Omitris , ordibehesht91 , osoldoroo , P*E*G*A*H , p@ry , P@rya , padideh_hs , paezzi , paiz , panah , paradise , Paria_N , parisa00 , parisat , pariya.sh , parmida90 , parmis86 , parmis91 , parrr , parshang , Patient.Stone , patrin , peg@h , pegah.a , petrisiama , phare , pishimaloos98 , Positive , proxima , punio , pure13 , R ! R a , r!ma , r.a.a , raana76 , RADPA , RafOneh , rahaa_m , raha_70s , rain daughter , rainy_10 , rain_signal , Ramaan , ramanava , ramesh20 , ramou2030 , rashno , ratanaz , REAL LOVE , redrose_love68 , reem1368 , reihanju , reza635 , rilla , robik , romina ab , Romina-77 , rooya455 , rooyaa , rose69 , roxaneh , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozhina , s.invisible , s129 , s?h?r , S@EEDEH 93 , s@na , saba28 , saba_h , sabooha , sachly , Saeideh_82 , safa9433 , saghigol , sahar.74 , Sahar.M , sahar468 , sahari , SahariX , saharnaz1390 , sahar_98 , sahar_love , sahelii , sahely , sahel_m , saieh92 , sakera , samandf , samane66 , samaneh1368 , samaneh60 , samine , samir , samira1362 , samira67 , samiramis777 , samira_70 , sana1994 , sana4 , sanazM , sanaZzZ , sanaz_ , sani66 , sansi , sara-42 , sara1995 , sara1997 , sarab morady , Sarah* , sarah.sh , saraice , sarak , saratab , sarax , sarvenazee , sarvin jojo , sasa75 , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedena , sefid65 , selina63 , sepeedeh , Sepid , sepide25 , sepideeh , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , set@yesh , SETARE SOHEYL , setare yakhi , setareh29 , setarehesoheil , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , sh.m... , shaady , shabnam banoo , Shabnam t , SHADI 73 , shadi 936 , SHADI.71 , shadi.A , shadi1356 , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayegh69 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim khanom , sharafi , sharmin.r , shecary , sheida_953 , shekoofeh.m , sheydajoooon , shf_aboops , Shideh.sh , shima lion , shimaaaaa , Shining Star , shiny star1 , shiva 501 , shiva-68 , shiva217 , shivajan:D , shivashiva , SHKH1371 , shokaa , shoko pars , shooma , sh_karan , sh_rezaei , siah , sibsorkhhava , sima.d , SIMA2012 , simaN , simindokht , sinatra1995 , sinsor , sipa , sisi7070 , sogand.m , sogolhe , soheilam , sohi , somaye73 , somayeh1385 , somaye_t , sombole , some61 , somi somi , somy_kh , sonia1357 , soode , soodeh90 , sotazi , spgsara , sponge bob , sr85 , ssmaryam , ssoudeh , Star inferNal , star78 , star89 , starry eyed , star_crossed , SUN5613 , suri masuri , sushiyant11 , sydney , syhbyt , symorgh , s_aftab , S_HOOT , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , tabaloga_ra , tadaii , talkhoon , tama1011 , tandis2 , TanNazZz , tannaz_85 , tarane2 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tazianeh , tgmg2010 , Tifani Jon , tina.hj , tinairn , tinas , tondar1365 , tono , tornado.n , traker , tt.raha , tv35 , unichorn , unique_fh , UnKnOwN_Sh , Vaaleh , vafa1980 , valan , vampire123 , vanas , vanooshe , vayi , vianna , viyana* , white-sky , with winter , yam yam , yas6662 , YASAM!N , yasaman. , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yegane666 , you &i , z.shiny , zahra.gol , zahra@m , zari60 , zari7036 , zdragon , zebeli , zeinab.73 , zeinab75 , zibahp , ziiiziii13 , zina , zizi26 , zm.matin , zozo_z1988 , zyazya , zy_jahromi , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |YaSsiii| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~fatemeh69~ , ~ghasedak~ , ~m@ry@m~ , ~Niayesh~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~TATY~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , °Hal¡¥aS° , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , ЯЭ乙νДИ , آبجی خانمی , آبجی نیلوفر , آتری , آذردخت , آرشا , آستاره , آسوده , آنا98 , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , ارتمیس * , ارزو. , اسمون , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهه نیا , الي جون , اهورای , ELI , ایلهام , با نمک , باران شکوفه , بازیگوش , برف دونه , بلفى , بلور , بهار من , بهارجون , بهاره5 , بهبهو , بی بیده , بی پروا , بیقرارم , ترنم , ترنم ازاد , تهران بانو , تک ستاره شب , تگرگ , تینا بانو , حنیفا58 , خاله خانم , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرگوش خوکی78 , خوشه طلایی , خیال غزل , درناز , دل سرد , دکور , دیبا کیان , راتمینار , رادمینا , رافا , رز آبی , رنگین کمون خانم , رها مین , روناک1 , رویای من او , رژلب , زهرارا , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سارا 26 , سارا ف , سالومهو , سانجانا , سبحی , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , ستاره.ث , ستـاره , سحرخاتون , سحرنقره فام , سرتق , سكوت ابريشم , سلسله مو دوست , سمن جون , سها19 , سوبی71 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادزی , شانی , شاپرک13 , شایان20 , شایسته بانو , شب بی ستاره , شروع , شهرزاد ن , شورم , شیوا-68 , صدف. , صنم شیرازی , طلایه 63 , عاشق رمان خواند , عاطی جان , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل مامی , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فرحناز65 , فرزان92 , فرزانه 62 , فرناز مهربون , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مارمارا , مامان شهرزادی , ماه گل یاس , ماهین56 , محبوبه* , مدار2 , مرجون , مریم , مسافرمرگ , ملودی , منا64 , منيژه , مهر.آئین , مهروند , مهسا ا , مهشاد فتحی پور , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , نجومی یاس , ندا آجورلو , نداي عشق , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نسیم69 , نصرا... , نفس_20 , نفسم , نم باران , نورا5 , نوشین66 , نگان , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانی سالی , همزاد , هیلا , وارش67 , والیما , ویشار , پاپلی , پدیدار , پرنا , پرنیان** , پرهامه , پریمان , پهره , کابوک , کابوی , کایرا.70 , کایسا , کلی کلی , کمند , کهربا61 , گردافريد , یاس بی نشان , یاس سپید , یاسمین.م , یغما , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدی , یواش , یگانه , یگانه بانو , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ☆زهراسیما☆ , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , 乃凡卝凡 伬

5. Top | #93

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از دیگران
    7,793

سلام بچه ها... تاخیرم رو ببخشید... تا چند دقیقه پیش هی می نوشتم و پاک می کردم... نمی دونم چرا ذهنم بعضی موقع ها انقدر ارور می زنه...!

باز هم از دوستانی که تشریف آوردند نقد ممنونم...
    این روزها سرم شلوغه و سرعت پست گذاشتنم مثل قبل نیست... امیدوارم درک کنید...

فصل 2 ( قسمت 13)

نور خورشید داخل اتاق دویده بود و به اتمام رسیدن تاریکی رو به من و چشمهای دلزده ام از خواب ، نوید می داد. پلکهای خواب آلودم رو باز کردم ودست از دنیای بی خبری کشیدم. چشمهای تارم رو با پشت دست مالیدم و به وضوح دیدم کمک کردم. بدنم کرخت بود و حس می کردم زمان زیادی رو خوابیده ام. برای متوجه شدن زمان نگاهم رو به سمت ساعت دیواری چرخوندم اما کم کم متوجه اتاق ناآشنا و تخت غریبه اش شدم. با تعجب سرم رو روی بالشت حرکت دادم و به گوشه گوشه ی اتاق نگاه انداختم. هیچ نشانه ی آشنایی از اتاق خوابم و عکسهای یادگاریمون روی دیوار به چشم نمی خورد و این غریبگی آزارم می داد. ابروهام رو در هم کشیدم و سعی کردم موقعیتم رو به یاد بیارم.

خیلی زود خاطره ی نیمه شب و مرد و عدم حضور جیمز در کنارم، توی ذهنم زنده شد. خودم رو روی تشک بالا کشیدم و به تاج تخت تکیه زدم. پتوی نرم و نه چندان کلفت کنار رفته از پاهام رو تا روی شکمم بالا کشیدم و بی هیچ حرکت و پیش زمینه ای به انتظار نشستم. دقیقا نمی دونستم که انتظار چه چیزی رو می کشم اما خوب می دونستم جرات مانور دادن توی محیطی که صاحبخونه اش بیرحمانه زن جوون مهمونش رو نیمه های شب از خونه، بیرون کرده بود رو ندارم.

باید صبر می کردم تا مرد به دیدنم می اومد. در اون صورت شاید خبری از جیمز و توضیحی برای حال نزارم داشت. دستهام رو روی شکم به هم قفل کردم و در سکوت به در اتاق خیره شدم. نمی دونستم کجام و توی خونه ی مرد غریبه چی کار می کنم اما به شدت از نبود بی توضیح جیمز اون هم توی این اوضاع به هم ریخته، ناراضی بودم.

کم کم سر وصدای به هم خوردن ظرف و ظروف رو از خارج اتاق شنیدم و متوجه صاحبخونه و فعالیتش داخل آشپزخونه شدم. دقایقی بعد سروکله ی مرد با سینی استیلی در دست و صورت نه چندان باز و گشاده در قاب در ظاهر شد: - بیداری شدی.. صبحت بخیر...

سلام زیر لبی گفتم و به استیل بین دستهاش خیره شدم. گرسنه ام بود و میل عجیبی برای خوردن داشتم . دلم می خواست هرچه زودتر تمام محتویات داخل سینی رو به معده ام سرریز می کردم اما به محض قرار گرفتنش روی پاهام، صورتم از بوی تخم مرغ و کره ذوب شده ی همراهش، جمع و معده خالیم زیر و رو شد. فورا دستم رو مقابل بینیم گرفتم و با اکراه سینی رو عقب زدم: - چه بوی بدی می ده...

مرد نگاه ناراضیش رو به من و چهره ی درهم و نگاه پر از انزجارم به سینی صبحانه دوخت و با صدای نه چندان آرومی نارضایتیش رو به رخم کشید: - یعنی چی چه بوی بدی میده... تخم مرغ دیگه... تا همین چند وقت پیش صبح و ظهر و شب به جای غذا به خوردمون میدادی... حالا تازه یادت افتاده بو می ده...

ابروهام از شنیدن گفته های مرد بالا پرید. متوجه منظورش نمی شدم. تمام مدتی که با جیمز زندگی می کردم، آشپزی خارج از حیطه ی وظایفم بود و حتی مهمتر اینکه این مرد غریبه تر از اونی به نظر می رسید که من تونسته باشم روی حساب صمیمیت، شبانه روز به جای شام و نهار و صبحانه، تخم مرغ به خوردش بدم. از صورت متعجبم شاکی شد و با حرص سینی صبحانه رو از روی پاهام برداشت: - چیه! چرا اینجوری نگاه میکنی؟!

شونه هام رو بالا انداختم و بی رغبت جواب دادم: - هیچی!
    با بی حوصلگی از روی تخت بلند شد و سینی به دست قصد خروج از اتاق رو کرد. هول زده قبل از خارج شدنش لب باز کردم: - جیمز! هنوز نیومده!؟!
    برگشت و با چشمهای تنگ شده و نگاه غصبناک خیره ام شد: - جیمز کدوم احمقیه!؟!
    از توهینش بی اندازه دلم گرفت. این مرد هر که بود و حتی اگه از دیشب به من پناه داده بود، حق توهین به جیمز دوست داشتنی من رو نداشت. دلخور از مرد رو گرفتم و به سمت دیگه ی خیره شدم. از اتاق خار شد و قدمهای پرخاشگرش رو، به کف زمین کوبید و عصبانیتش رو به رخم کشید.

از روی تخت نشستن خسته شدم. انتظار بی فایده بود. باید خودم برای پیدا کردن جیمز و خبر گرفتن از اوضاع دست به کار می شدم. پتو رو از روی پاهام کنار زدم و پاهام رو روی زمین سر دادم. با کمک دستهایی که به سطح تشک ستون کردم، نیم خیز شدم و سرپا ایستادم. به محض ایستادن سرم به شت گیج رفت و حالت تهوع خفیفم؛ شدت گرفت . به چند لحظه مکث نیاز داشتم تا سرگیجه ی شدیدم رو آروم کنم. با بهتر شدن اوضاعم با قدمهای کوتاه که گهگاه روی زمین کشیده می شد از اتاق خارج شدم و بدون توجه به مرد که روی صندلی کنار کانتر نشسته و سرش رو بین دستهاش گرفته بود، وارد هال شدم. با دیدن هال و رنگ و روی سبز گرفته اش، حس آشنایی توی ذهنم جرقه زد اما خیلی زود با یادآوری خاطره ی دیشب و مشاجره ی زن و مرد، همه ی حس های آشنا از وجودم پر کشید. طبق خاطره ی مرور شده ی دیشب و مسیر طی شده ی زن برای اخراج از خونه، به راه خروج آشنا بودم.

سرم رو به زیر انداختم و در امتداد همون قدمهای کوتاه و آروم، بدون هیچ برنامه ای و به هدف پیدا کردن سیاه دوست داشتنیم، به راه خروج از خونه قدم برداشتم. به هیچ وجه نمی تونستم ذهنم رو به مقصد متمرکز کنم و تنها به رفتن فکر می کردم. حتی نمی تونستم فکرم رو برای به یاد آوردن شماره ی تلفن همراه جیمز نظم بدم و مهمتر از همه ی اینها نمی تونستم موقعیتم و نسبتی که با این مرد غریبه و خونه اش داشتم رو به یاد بیارم. کلافه از همه ی این گیجی و گنگی که هیچ راه فراری برام نگذاشته بود، نفسم رو قوی و پرحجم آزاد کردم و به راه خروج ادامه دادم.
    درست میانه های راه ، صدای خشک و جدی مرد به ایستادن مجبورم کرد: - کجا؟!

به سمتش برگشتم. خشن و با جذبه نگاهم می کرد. این نگاه و این لحن فقط لحظه ای برام آشنا به نظر رسید اما به سرعت همون لحظه ی تموم شده جاش رو به غریبگی دامن گیرم داد. از مرد و چهره ی درهمش چشم گرفتم و به قصد پیدا کردن جیمز، به راهم ادامه دادم.
    روبروی در ورودی، فقط برای چند ثانیه چشمهام به تصویر داخل آینه جاکفشی ثابت شد. چقدر لاغر و رنگ پریده شده بودم، اونقدر که به سختی خودم رو میشناختم. ظاهر اشفته ام به همراه پلیور مردونه ی بلندی که به تنم بود، به من و همه ی مراقبتم برای شیک پوش بودن دهن کجی می کرد. این پلیور رو نمی شناختم وحتی نمی تونستم به یاد بیارم که کی پوشیده بودمش. با اکراه از تصویر نچسب و بیش از حد رقت انگیز خودم داخل آینه چشم گرفتم و دستم رو به تن فلزی دستگیره کشیدم اما نیروی وارد شده به شانه ام به عقب گرد مجبورم کرد.

به خودم که اومدم، چهره ی غضبناک مرد و چشمهایی که از فرط عصبانیت تنگ شده بود، خیره ام شده بود و باز خواستم می کرد: - پرسیدم کجا؟!
    بی حرف به مرد نگاه کردم. مردمکهای ترسیده ام، بین چشمهای غضب کرده اش رفت و برگشت می کرد. زبانم قفل شده بود و ذهنم برای جواب دادن یاری نمی کرد.
    تکانم داد و بار دیگه تکرار کرد: - عادت کردی یه حرف رو چند بار برات تکرار کنم!؟! می گم کجا؟!
    سرم رو به زیر انداختم و جواب رو به تاخیر.

صورتش رو به سر به زیر خم شده ام نزدیک کرد و با لحن ملایمتری ادامه داد: - چرا حرف نمی زنی... آخه با این وضعیت و این سر و وضع کجا می خوای بری عزیز من!؟!
    خودم هم نمی دونستم کجا می خوام برم یا اصلا کجا باید بروم! اما دلم می خواست هرچه زودتر اشنایی پیدا می کردم و علت این همه بی خبری و این وضعیت عجیب و این حال غریب رو می پرسیدم.
    -حرف نمی زنی؟! از دست من دلخوری؟!

سرم رو بالا گرفتم و به چشمهای غریبه اش خیره شدم. من با این چشمهای غریبه و این نگاه گستاخ، چه حس قرابتی می کردم!؟!
    -ببین نوشین... تو الان وضعیتت به هم ریخته است. یکم باید تحمل کنی تا بهتر بشی. خیله خوب؟! هر وقت یکم شرایطتت بهتر شد، خودم هرجا خواستی می برمت... باشه؟!
    دلم می خواست نسبتم رو با این مرد جویا بشم اما از نتیجه ی تکرار سوالی که شاید برای چندمین بار مطرحش می کردم می ترسیدم. دستش رو به دور کمرم حلقه و به رفتن مجبورم کرد. برای قدم برداشتن با همه ی زور نداشته ام مخالفت کردم. متوجه تلاشم برای ایستادن، شد. دست از من کشید و بار دیگه بی حرف مقابلم ایستاد و دستهاش رو به پهلوهاش گرفت. سرش رو به سمت سقف متمایل و بعد از چند ثانیه نفسش رو با شدت به بیرون فوت کرد و نگاه ناراضیش رو به من دوخت: - با تو چی کار کنم نوشین؟!

نوشین رو نمی شناختم و از اصرار مرد برای صدا زدنم به این اسم بی خبر بودم اما این ها اولویتهای من برای دانستن نبودند. من نیاز به جیمز و همه ی حمایت مردانه اش داشتم. می خواستم خودم رو توی آغوش پر محبتش غرق کنم و از این حس بی پناهی دامن گیر خلاص بشم. ولی درست زمانی که به جیمز و همه ی حضورش برای بودن نیاز داشتم، غیبش زده بود و این غیبت من رو بیشتر از هرچیزی آزار می داد. دلم برای غیبتش شور می زد و این شوریدگی دل بیش از حد نگران کننده بود. تمام استیصالم رو توی چشمهام ریختم و به مرد و نگاه بیقرارش خیره شدم. عزمم رو جزم کردم و برای خلاص شدن از این سردرگمی، به جرائت کمرنگ شده ام چنگ زدم و زیر لب و آهسته یک کلمه زمزمه کردم: - جیمز!

سر زدید.. اگه نزدید بهتون قول می دم پشیمون می شید!
    .

ویرایش توسط mahtab26 : 1391,09,17 در ساعت ساعت : 01:21 قبل از ظهر

6. 964 کاربر از پست mahtab26 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!roya , !!nahal!! , # بلوط # , $ ساجده$ , $etareh, , (morvarid) , * hasti * , * kiana * , *$~رازگل سرخ~$* , **LONELY** , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *Aida Banoo* , *Arefeh* , *banoo* , *farzaneh , *kochol* , *Leila* , *miss minoo* , *nafas.love* , *Nafise.a9* , *naghme* , *Nazan!n* , *Peggy* , *RANIA* , *Rima* , *SaNaY* , *shima* , *yasaman* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , *شهرزاد , *ماه پیشونی* , +Neda+ , --Nila-- , --»ROZ!i«-- , -ayda- , -ShaDi- , .:aida:. , .:BahaR:. , .Anahit. , .Ghasedak. , .HOMA. , .KING. , .MAHBUBEH. , .nahid , .nox. , .parniya. , /maryam/ , /tabassom/ , 0033 , 199295 , 3pde193 , 41267m , 6789 , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.sahar , Abandokht , abifiruzei , afi jonz , afra. , afroodit , afsoon321 , aidaa , ailin jo0n , airena , alis91 , ali_shey , amini2004 , aminlily40 , amirhosseinac , amisha , amore , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angry girl , ania , ANNE , Anolin , anzhela , archangel , architect_shima , arezoo1991a , Arezoo91 , arezoue , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , aryana.n , asal jooni , Asaljojo , asal_bumpy , asemaniha , aseman_82 , asha , ashoka , asma-m , atashgah62 , ati.ea , AtI2020 , atish69 , autumn_dream_86 , avabehrouzian , aygeen , ayri , azad_awesome , azarsana , azda , babsaneh , bahar.d65 , bahar.nt , bahar58 , bahare RE , baharezendegani , BaharәH , banafsheh_sh83 , baran501 , baran97 , baran_1990 , barin_s , barni , baroon12 , Beautiful Jasmine , behan , behi_aquarius , behnaaz , Behnaz joon , behnazhmz , BENEFIT , benitto , bikari , bilio , Blast Off , blub2000 , blue berry , blue_crystal , bneta , Borono , buhd000 , casandan , celiji , cemira , d.pouya , D0nya , dadam , daneshmand , dark fairy , DDjooon , Defne , Delaramad , Delasa , Denis omidi , desert girl , dey-asa , dezy , diaar , Diana-88 , dish1600 , divandary , dokhtare babash , dokhtare khial , dokhtar_naz2020 , dokhte.banderi , domino , doorin , dorsa_68 , down13 , dozhd , Dr.zh92 , dreamer , drm.gholami , dusetdaram5 , duste man , eevee , elahe 66 , Elen , elena1998 , elham*d , elianoos , Elikanik , Elin-sky , elin89 , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , em-902 , eniy , erwin , eshghe javdan , eshton , estifen , eti98 , f-fp0o74 , fadai , fadiya770 , faegheh69 , faezeh88 , faezeh_kht , fafa_f , faghatdream , famdavari , fanoos_68 , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride40 , farnas , farzane.rsh , fatemeh_r , fati70 , Fatima S , fatima.h , fatima64 , fatima_59 , fedra , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , FowL , free born001 , funny , f_ gisoo tala , galadril3 , galanrood , gandomsa , ghasedak_love , ghazal p , ghazal.b , ghazal26859 , Ghazal99 , gilavaa , glarion , gogoli , golabeton , golbaran , golchaghe , goldoone22 , gole narges , gole.bahari0 , goli62 , gord , H@n!eh , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , hani-70 , Haniday , hanie-ab , Haniii9396 , haniyeh2 , hany111 , hanye , hasti59 , hasty 70 , haveking , havooo , hed!e , hediyeh_b , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , Histia , hivaskh , hoda barani , hoda_f1 , homa41 , Honey.R , honey_x , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , HRad , htamspam , h_t_h_1984 , ili mah , Immortal Girl , Irani , jahangirkhani_zahra , jujuee , kanyar , Katra , katy f , ketne , khademre , khakbaz , khale rize , Khate Siah , kimi-vorojak , kimia joon , kiumars , kodaki , KOKI , kolaghermezi , krishna , kristeen , L!l!an , l0vin , Laali , Lady Sky , lartmis , latifa , Laya.Li , layahashemi , leila banoo , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , LicH_MaSteR , lili.sz75 , lilil , liuana , M mehrane , M.matineh , m0nire , M@R@L , maahak , mahana1 , mahbaran , mahbobeh joonam , mahboobeh 98 , mahda , mahdiar , mahdiye21 , mahe ashegh , mahila1368 , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa65 , mahsa_128 , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtabi22 , mahya1995 , MAJJI , malenie , malus , mamanekasra , mamorin , manam4141 , manemah , maneou , mani1384 , mansuri , Mantral , many22 , Mar*Mar banoO , marale , maral_70 , Maria Ashna , marjan350 , marjansh , marmar7452 , marmara25 , marmaram , mary payizi , maryam gol , maryam joOon , maryam sh , maryam.khakbaz , maryam56 , maryam65 , maryam82 , maryam_4008 , maryiana , maryta , marzi marzi , marzie.g , marzie1994 , masi62 , matchless , matin_a , mediya , mehrdokht , Mehrnoosh74 , mehrnoush_re , melanie stryder , melikbelik , Melisa , melodina , mfr60 , michka_61 , Mikrobe-Sorati , milana , Mina khanum , mina naz , mina* , mina.bala , mina_75 , mini_md , minmin1780 , minoo1920 , miracle72 , mishapasha , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , modern girl , moonila , MotiAmiri , mozhi.a , mozhmozh , msho , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N!l00f , N*A*Z*L*I , n.shina , naazi , nafas_akhar , nahid lucky , Nahid72 , NAJVA66 , nakhin khanum , nana22 , nane sarma , narciss , narges65 , nasimpajhoohi , nasrin javan , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi1 , nazila94 , nazi_bec , nazi_gf2010 , Ne9in , nedaj , neg nego , negar*pb , negar.n1000 , negarh91 , negin kh5 , negin17 , neginra , nenoy , nigar_403 , niho , nikaan , nikoo 123 , niloofarane , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini-kimi , nlp16001 , noirsa , nona65 , noodi , noperson , noshafarin , noting , nrezaii , olala , omidk , Omitris , ordibehesht91 , osoldoroo , P*E*G*A*H , P@rya , padideh_hs , paezzi , paiz , panah , paradise , Paria_N , parisa00 , parisat , pariya.sh , parmida90 , parmis86 , parrr , parshang , Patient.Stone , patrin , peg@h , pegah.a , phare , pishimaloos98 , Positive , proxima , punio , pure13 , r!ma , r.a.a , raana76 , RADPA , RafOneh , rahaa_m , rain daughter , rain love , rainy_10 , rain_signal , Ramaan , ramanava , ramesh20 , rashno , ratanaz , REAL LOVE , redrose_love68 , reem1368 , reihanju , reza635 , rilla , robik , romina ab , Romina-77 , rooya455 , rooyaa , rose69 , roxaneh , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozhina , rozita maryam , s.invisible , s?h?r , S@EEDEH 93 , s@na , saba28 , saba_h , sabooha , Saeideh_82 , safa9433 , saghigol , sahar.74 , Sahar.M , sahar468 , sahari , saharnaz1390 , sahar_98 , sahar_love , sahelii , sahely , sahel_m , saieh92 , samandf , samane66 , samaneh1368 , samaneh60 , samine , samir , samira67 , samiramis777 , samira_70 , sana1994 , sana4 , sanazM , sanaz_ , sani66 , sansi , sara-42 , sara1995 , sara1997 , sarab morady , Sarah* , sarah.sh , saraice , sarak , saratab , sarax , sarvenazee , sarvin jojo , sasa75 , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedena , sefid65 , selina63 , sepeedeh , sepide25 , sepideeh , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , set@yesh , setare yakhi , setarehesoheil , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , shaady , shabnam banoo , Shabnam t , SHADI 73 , shadi 936 , SHADI.71 , shadi.A , shadi1356 , shafagh 69 , shafagh falagh , shaghayegh69 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim khanom , sharafi , sharmin.r , shecary , sheida77 , sheida_953 , shekoofeh.m , sheydajoooon , shf_aboops , Shideh.sh , shima lion , shimaaaaa , Shining Star , shiny star1 , shiva-68 , shiva217 , shivajan:D , shivashiva , SHKH1371 , shokaa , shoko pars , shooma , sh_karan , sh_rezaei , siah , sibsorkhhava , sima.d , SIMA2012 , simaN , simindokht , sinatra1995 , sinsor , sipa , sogand.m , sogolhe , soheilam , sohi , somaye73 , somayeh1385 , some61 , somi somi , somy_kh , soode , sotazi , sponge bob , sr85 , ssoudeh , Star inferNal , star78 , Star8 , star89 , starry eyed , star_crossed , suri masuri , sydney , syhbyt , symorgh , s_aftab , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , tabaloga_ra , tadaii , tahmin67 , talkhoon , tama1011 , tandis2 , TanNazZz , tannaz_85 , tarane2 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tazianeh , tgmg2010 , Tifani Jon , tinairn , tinas , tondar1365 , tono , tornado.n , traker , tt.raha , tv35 , unichorn , unique_fh , UnKnOwN_Sh , Vaaleh , vafa1980 , valan , vampire123 , vanas , vayi , vianna , viyana* , white-sky , with winter , yam yam , yas6662 , YASAM!N , yasaman. , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yegane666 , you &i , zahra.gol , zahra@m , Zahra_niki , zari60 , zebeli , zeinab.73 , zeinab75 , zenaid , zibahp , ziiiziii13 , zina , zizi26 , zm.matin , zozo_z1988 , zyazya , zy_jahromi , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |YaSsiii| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~fatemeh69~ , ~ghasedak~ , ~m@ry@m~ , ~Niayesh~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~TATY~ , ~The14th MooN~ , °Hal¡¥aS° , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , ЯЭ乙νДИ , آبجی خانمی , آبجی نیلوفر , آتری , آذردخت , آرشا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آنا98 , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , آوان , ارتمیس * , ارزو. , اسمون , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهه نیا , الي جون , انگشتر , اهورای , ELI , ایلهام , باران شکوفه , بازیگوش , بلفى , بلور , بهار من , بهاره5 , بهبهو , بی بیده , بیقرارم , ترنم , ترنم ازاد , تهران بانو , تک ستاره شب , تینا بانو , حنیفا58 , خاله خانم , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرگوش خوکی78 , خوشه طلایی , خیال غزل , درناز , دل سرد , دکور , دیبا کیان , ذانا , راتمینار , رادمینا , رز آبی , رنگین کمون خانم , رها مین , رومی , روناک1 , رویای من او , رژلب , زرین دخت , زهرارا , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سارا 26 , سارا ف , سالومهو , سانجانا , سبحی , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , ستاره.ث , ستـاره , سحرخاتون , سحرنقره فام , سرتق , سكوت ابريشم , سلسله مو دوست , سمن جون , سها19 , سوبی71 , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شادزی , شاناز , شانی , شاپرک13 , شایان20 , شایسته بانو , شب بی ستاره , شروع , شقايق م , شهرزاد ن , شورم , شیوا-68 , صدف. , طلایه 63 , عاشق رمان خواند , عاطی جان , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل مامی , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فرحناز65 , فرزان92 , فرزانه 62 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مارمارا , مامان شهرزادی , ماه گل یاس , ماهین56 , متولد مهر , محبوبه* , مدار2 , مرجون , مریم:-) , ملودی , منا64 , منيژه , مهر.آئین , مهروند , مهسا ا , مهشاد فتحی پور , مونا** , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , نجومی یاس , ندا آجورلو , نداي عشق , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نسیم69 , نصرا... , نفس_20 , نفسم , نم باران , نورا5 , نوشین66 , نگان , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , همزاد , هیلا , والیما , ویشار , پاپلی , پدیدار , پرنا , پرهامه , پریمان , پهره , کابوک , کابوی , کایرا.70 , کایسا , کلی کلی , کمند , کهربا61 , گردافريد , گلبو , یاس بی نشان , یاس سپید , یاسمن زهرا , یاسمین.م , یغما , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدی , یواش , یگانه , یگانه بانو , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ☆زهراسیما☆ , ♥Arezoo , 乃凡卝凡 伬

7. Top | #94

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از دیگران
    7,793

تقدیم به دوست عزیزی که این پست رو می خونه و جاش خیلی خالیه....

ببینید بچه ها انگار لازمه یه چیز رو توضیح بدم... من برای درک راحت تر به زبون خودم و فارغ از اصلاحات روانپزشکی می گمتون... خیله خوب؟

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

فصل 2 ( قسمت 14)

چند ثانیه بی هیچ حرفی به من و چشمهای نگرانم خیره شد. دستم رو به یقه ی پلیور گشاد و آزادم گرفتم و بی حواس ادامه دادم: - چرا نمیاد؟!
    نگاهش که رو به طغیان می رفت رو خیلی زود مغلوب آرامش نشسته به کلامش کرد: - باید حرف بزنیم نوشین... باشه؟!
    بی هیچ حرکتی، گیج و گنگ نگاهش کردم. من با این مرد غریبه چه حرفی می تونستم داشته باشم !!؟ برای مخالفت لب باز کردم اما در مقابل لطفِ میزبانی که یک شب پناهم داده بود، چاره ای جز تمکین نداشتم. شاید این حرف زدن می تونست خبرهای جدیدی از شریک زندگیم در اختیارم بگذاره.

سرم رو برای چشمهای منتظرش به نشانه ی موافقت، آروم تکان دادم و همراه دستهای راهنماش، به سمت راحتی های داخل هال، قدم برداشتم. هنوز هم سرم گیج می رفت و هنوز هم تهوع و خستگی، جسمم رو درگیر کرده بود اما اضطراب و تشویش نشسته به حالم، بیشتر از این تسلیم شدن در مقابل حال نامناسب جسمیم رو اجازه نمی داد.

روی مبل دو نفره نشستم و به غریبه که در فاصله ی کمی از من می نشست نگاه انداختم. چشمهام به دنبال دستی که به لبه ی مبل و پشت سرم ثابت شد، حرکت کرد و دوباره به سمت صاحبش برگشت خورد. یک پای دیگراش رو تا روی تشک مبل بالا کشید و دست آزادش رو روی ران پای آویزانش عقب و جلو کرد.

با دقت تک تک حالات مرد رو از نظر می گذروندم. نگران بودم و دلیل این همه نگرانی رو نمی دونستم. از این مرد و حرفهایی که انتظار شنیدنش رو می کشیدم، حس خوبی نداشتم. انگشتهای قفل کرده روی پاهام رو روی هم لغزاندم و به عرق نشسته به کف دستهام بی توجه موندم. لبهام رو تر کردم و نگاه منتظرم رو به مرد دوختم.
    چشم از حرکت انگشتهای گاه سرخ و گاهی سفید دستهام کشید و به چشمهای مضطربم دقیق شد: - نگرانی؟!

آب دهانم رو فرو دادم و بی هیچ جوابی به مرد خیره شدم. دستش رو برای گرفتن دستهای به هم قفل شده ام جلو کشید اما هر دو دستم رو بلافاصله عقب کشیدم. کلافه یا شاید متعجب از این همه پرهیز کردن، دو طرف پیشانیش رو با دو انگشت شست و میانیش فشرد و همزمان لب باز کرد: - ببین نوشین جان؟! من و تو...
    بی وقفه کلامش رو قطع کردم: - نوشین کیه؟!
    دقیق نگاهم کرد و با لحن آمیخته به سوالش پرسید: - می خوای بگی نمی دونی اسمت نوشینه؟
    با چشمهای گشاد شده نگاهش کردم. اینجا چه خبر بود؟! : - م...مــــــن؟!

ابروهاش رو در هم کشید و بی حوصله ادامه داد: - میذاری حرف بزنم یا نه؟! در ضمن این چیزیه که خودت گفتی. کارت شناسایی و مدارک دیگه ات هم همین رو ثابت می کنه!
    به سختی دهان باز شده ام رو بستم و صدای گم شده ام رو پیدا کردم: - اما من...
    دستش رو به نشونه ی سکوت بالا گرفت و اجازه ی حرف زدن رو به من داد: - بذار حرفم رو کامل کنم بعد هر چی خواستی بپرس...
    من و جنابعالی حدود دو ماهی هست که با هم زندگی می کنیم. یعنی که اینجا خونه ی منه و شما هم حدود 2 ماهه که برای زندگی به خونه ی من اومدی...

با چشمهایی که هر لحظه تنگ تر می شد و ابروهایی که هر لحظه به هم نزدیکتر به دهان مرد خیره شده بودم: - ما زندگی خوبی با هم داشتیم. همه چی عالی بود تا اینکه تو باردار شدی و سعی کردی بچه رو از بین ببری...
    با وحشت، دستم رو روی شکمم کشیدم. هول و نگران از روی مبل بلند شدم و بی اجازه شروع به انکار کردم: - امکان نداره... داری دروغ می گی... من حتی تورو نمی شناسم. چطور ممکنه این همه مدت با تو زندگی کرده باشم وقتی تمام مدتی که اومدم نروژ رو با جیمز همخونه بودم!

کلافه هر دو دست بند شده به زانوهای تا شده اش رو روی صورتش کشید و دقایقی رو در همین حالات موند. در حالیکه تمام بدنم از شوک حرفهای مرد می لرزید و بغض گلوم رو به شدت می فشرد، دستهای مشت شده ام هر دو طرف بدنم آویزان شده بود و نگاه سرزنشگرم خیره ی مرد و دروغهای باور نکردنیش مانده بود.
    دست از صورت کشید و همزمان از روی مبل برخاست و با دستهایش شانه هایم رو گرفت: - قرار شد حرف بزنیم نوشین ... باشه!؟!

خودم رو عقب کشیدم و پرخاش کردم: - من نوشین نیستم. اصلا این نوشینی که می گی رو نمی شناسم. بهتره این مسخره بازی رو تموم کنی و بهم بگی جیمز کجاست وگرنه...
    به میان حرفم پرید و با لحن کاملا عصبی پرسید: - وگرنه چی؟!
    سرم رو مستاصل به چپ و راست چرخوندم و به محض دیدن گوشی تلفن فریاد زدم: - به پلیس زنگ می زنم و می گم که تو منو دزدی...

برای گرفتن بازوهایم جلو کشید که دوباره خودم رو عقب کشیدم و بار دیگه فریاد زدم: - به من نزدیک نشو!
    دستهاش رو بالا گرفت و سرش رو با تاکید تکان داد: - خیله خوب... باشه... فقط داد نزن
    این پا و آن پا کردم و فورا به سمت تلفن خیز برداشتم. باید به پلیس خبر می دادم. نباید اجازه می دادم این مرد دیوانه من رو در توهمات خودش شریک کنه. حتما جیمز نگرانم بود و من باید از این نگرانی خلاصش می کردم.

گوشی تلفن رو برداشتم و برای گرفتن شماره انگشتم رو حرکت دادم اما، تمام تلاشم برای به یاد آوردن شماره ی پلیس یا حتی شماره ی تلفن جیمز بی نتیجه بود. چند لحظه به گوشیه میان دستهایم بی هیچ حرفی خیره شدم. چه به روز من اومده بود!؟ چرا هیچ چیز رو به خاطر نمی آوردم!؟ چرا نمی تونستم تمرکز کنم!؟ چرا همه چیز از ذهنم پر کشیده بود!؟ اصلا این جیمز لعنتی کجا رفته بود که هیچ اثری ازش نبود!؟
    وقتی که گوشی از بین دستهام کشیده شد سرم رو بالا گرفتم و به چشمهای ناملایم مرد خیره شدم.
    - قرار نبود شلوغش کنی؟! می خواستیم حرف بزنیم نه؟!

تمام خشم و عصبانیتم بالاخره تبدیل به یک بغض سرکش شد و تصویر مرد پیش چشمهام لرزید: - یادم نمیاد... هیچی یادم نمیاد...
    مرد بازوم رو با یک دست گرفت و من رو به آغوشش کشید. بی هیچ مخالفتی به سینه ای که به اعتراف صاحبش در مالکیت تمام و کمالم بود، سر گذاشتم و با اشکهایی که دیوانه وار روی گونه ام می دویدند، هیچ مخالفتی نکردم. حس می کردم گم شده ام و تمام باورهای زندگیم مثل یک حباب توخالی در حال نابود شدنه. رد اشکهای روی صورتم، تی شرت خاکستری مرد رو تر می کردند و حال خرابم رو به رخ هر دویمان می کشیدند. دستهاش رو به نوازش روی موهای به هم گره خورده و ژولیده ام حرکت داد و صدای نوازشگرش به التیام زخمهای کاریم نشست: - گریه کن عزیزم... گریه کن تا آروم بشی... تو خودت نریز.... بذار این فشاری که روته کم بشه...

به پشتوانه ی دستهای مهربون مرد، به هق هق افتادم و با صدای به شدت لرزیده ام لب باز کردم: - من کیم...!؟ اینجا چی کار می کنم...؟! چرا اصلا نمی تونم به یاد بیارمت...؟!
    به خواسته ی دستهای آشنای مرد غریبه ام، روی مبل دراز کشیدم و سرم رو به دسته اش تکیه زدم. کنارم روی مبل نشست و دستم رو بین انگشتهای هر دو دستش گرفت: - نوشین جان.... تو یه مدت تحت فشار بودی... به خاطر بچه ... این فشار باعث شده تو این طور به هم بریزی و خیلی چیزها رو فراموش کنی... اما...بهت قول می دم که زود خوب می شی... باشه؟

صورتم رو از به یادآوردن جیمز جمع کردم و اشکهای فراری از چشمهایم سرعت گرفتند: - یعنی جیمز...
    دستش رو جلو آورد و روی گونه ام کشید: - جیمزی در کار نیست...
    حسی شبیه به ویران شدن خانه ی آبادم، توی دلم پیچید. نمی تونستم باور کنم همخونه ی سیاه و تمام خاطرات پررنگ عاشقانه ام چیزی جز توهمات غلیظ شده ی فشار روحیم نبوده. چشمهام رو بستم و سعی کردم هر چه بیشتر جیمز و نشانه هایش رو توی ذهنم زنده کنم. جیمز پررنگ بود اونقدر که به هیچ وجه نمی تونستم وجودش رو منکر بشم.

فال حافظ زدنت از پی دلتنگی کیست؟..... من که هر لحظه به یاد تو و دلتنگ توام
    هر ستاره یه نشان از غم و دلتنگی من....آسمان را بفرستم که بدانی همه جا یاد توام؟

ویرایش توسط mahtab26 : 1391,09,26 در ساعت ساعت : 06:01 بعد از ظهر

8. 998 کاربر از پست mahtab26 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!roya , !!terme , # MiTrA.Sa # , # بلوط # , $ ساجده$ , $etareh, , (morvarid) , * hasti * , * kiana * , *$~رازگل سرخ~$* , **LONELY** , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *Aida Banoo* , *banoo* , *fatima_17* , *kochol* , *miss minoo* , *nafas.love* , *Nafise.a9* , *naghme* , *Nazan!n* , *Peggy* , *Rima* , *SaNaY* , *shima* , *yasaman* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , *شهرزاد , *ماه پیشونی* , +Neda+ , --Nila-- , --»ROZ!i«-- , -ShaDi- , .19921371. , .:aida:. , .:BahaR:. , .Anahit. , .Ghasedak. , .HOMA. , .MAHBUBEH. , .nahid , .nox. , .parniya. , .ZeinaB. , /maryam/ , /tabassom/ , /لاله/ , 0033 , 199295 , 3pde193 , 41267m , 6789 , 8389 , ==== , @ DINA @ , @nilu , A.sahar , Abandokht , abifiruzei , afi jonz , afra. , afroodit , afsoon321 , ailin jo0n , airena , alis91 , ali_shey , amini2004 , aminlily40 , amirhosseinac , amisha , amore , amorist , ana? , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angry girl , ania , anna43 , ANNE , Anolin , anzhela , archangel , architact2010 , architect_shima , arezoo1991a , Arezoo91 , arezoue , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , aryana.n , Asaljojo , asal_bumpy , asemaniha , aseman_82 , asemoone shab , ash.1 , ashoka , asma-m , atashgah62 , ati.ea , AtI2020 , atish69 , autumn_dream_86 , avabehrouzian , aygeen , ayri , azad_awesome , azarsana , azda , babsaneh , bahar narang , bahar.d65 , bahar.nt , bahar58 , bahare RE , baharezendegani , BaharәH , bamdad.94 , banafsheh_sh83 , baran501 , baran97 , baran_1990 , barni , baroon12 , Beautiful Jasmine , behan , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , BENEFIT , benitto , bikari , bilio , Blast Off , blub2000 , blue berry , blue_crystal , bneta , Borono , buhd000 , casandan , celiji , cemira , chica89 , d.pouya , D0nya , dadam , daneshmand , dark chocolate , dark fairy , DDjooon , Defne , Delaramad , Delasa , Denis omidi , desert girl , dey-asa , diaar , Diana-88 , dina_min , dish1600 , divandary , dokhtare babash , dokhtare khial , dokhtare paeezi , dokhtar_naz2020 , dokhte.banderi , domino , doorin , dorsa_68 , down13 , dozhd , Dr.zh92 , dreamer , dusetdaram5 , duste man , eevee , elahe 66 , Elen , elena1998 , elham*d , elianoos , Elikanik , Elin-sky , elin89 , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , em-902 , eniy , erwin , eshghe javdan , eshton , estifen , eti98 , f-fp0o74 , faaaarrrribaaaa , fadai , fadiya770 , faegheh69 , faezeh88 , faezeh_kht , fafa_f , faghatdream , famdavari , fanoos_68 , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride40 , farizad , farnas , fary , farzane.rsh , fatemeh_r , fati70 , Fatima S , fatima.h , fatima64 , fatima_59 , fedra , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , FowL , free born001 , funny , f_ gisoo tala , galadril3 , galanrood , gandomsa , ghasedak_love , ghazal p , ghazal.b , ghazal26859 , Ghazal99 , gilavaa , glarion , gogoli , golabeton , golbaran , goldoone22 , gole narges , gole.bahari0 , goli62 , gord , gorgin khan , hala , Hananesh , hanayi , hana_m , Haniday , hanie-ab , Haniii9396 , haniyeh2 , hany111 , hanye , hasti59 , hasty 70 , haveking , havooo , hed!e , hediyeh_b , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , hiva goli , hivaskh , hoda barani , hoda_f1 , homa41 , honardar , Honey.R , honey_x , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , Houra75 , HRad , htamspam , iasp70 , ili mah , Immortal Girl , Irani , iraniam , jahangirkhani_zahra , jujuee , Katra , katy f , ketne , khademre , khakbaz , khale rize , Khate Siah , kimi-vorojak , kimia joon , kiumars , kodaki , KOKI , kolaghermezi , krishna , kristeen , L!l!an , l0vin , Laali , Lady Sky , LAKPOSHTE , lartmis , latifa , Laya.Li , layahashemi , leila banoo , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , LicH_MaSteR , lili.sz75 , lilil , liuana , LOVE LIKE THIS , M mehrane , M.matineh , m.nafas , m.tanha , m0nire , maahak , MAARY , mah legha , mahana1 , mahbaran , mahbobeh joonam , mahboobeh 98 , mahda , mahdiar , mahdis23 , mahdiye21 , mahe ashegh , mahila1368 , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa65 , mahsaaaaaa , mahsa_128 , mahshad05 , Mahshid Jon , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtabi22 , mahya1995 , MAJJI , malenie , mamanekasra , mamorin , manam4141 , manemah , maneou , mani1384 , mansuri , Mantral , many22 , Mar*Mar banoO , marale , maral_70 , Maria Ashna , marjan350 , marjansh , marmar7452 , marmara25 , marmaram , mary payizi , maryam gol , maryam joOon , maryam.khakbaz , maryam56 , maryam65 , maryam82 , maryam_4008 , maryiana , maryta , marzi marzi , marzie.g , marzie1994 , masi62 , masin , matchless , matin_a , mediya , mehrdokht , Mehrnoosh74 , mehrnoush_re , melanie stryder , melikappp , melikbelik , Melisa , melodina , mfr60 , michka_61 , Mikrobe-Sorati , milana , Mina khanum , mina naz , mina* , mina.bala , mina_75 , mini_md , minmin1780 , minoo1920 , miracle72 , mishapasha , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , mivanc , modern girl , mojgan am , moonila , MotiAmiri , mozhi.a , mozhmozh , msetaiesh , msho , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N!l00f , N*A*Z*L*I , n.shina , naazi , nafas_akhar , nahid lucky , Nahid72 , NAJVA66 , nakhin khanum , nana22 , nane sarma , narciss , narges65 , nasr!n , nasrin javan , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi1 , nazila94 , nazi_bec , nazi_gf2010 , Ne9in , ned67 , nedaj , neg nego , negar*pb , negar.n1000 , negarh91 , negikomando , negin kh5 , negin.nixnix , negin17 , neginra , nenoy , nigar_403 , niho , nikaan , nikoo 123 , niloo1377 , niloofarane , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini-kimi , noirsa , nona65 , noodi , noperson , noshafarin , noting , nrezaii , olala , omidk , Omitris , ordibehesht91 , P*E*G*A*H , P@rya , padideh_hs , paiz , pana-m , panah , paradise , Paria_N , parisat , pariya.sh , parmida90 , parmis86 , Patient.Stone , patrin , peg@h , phare , pishimaloos98 , Positive , proxima , punio , pure13 , R ! R a , r.a.a , raana76 , RADPA , RafOneh , raha moozy , rahaa_m , rain daughter , rain love , rainy_10 , rain_signal , Ramaan , ramanava , ramesh20 , ramou2030 , rashno , ratanaz , REAL LOVE , redrose_love68 , reem1368 , reihanju , reza635 , robik , romina ab , rooya455 , rooyaa , rose69 , roxaneh , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozita maryam , S!M!N , s.invisible , s129 , s?h?r , S@EEDEH 93 , s@na , saba28 , saba_h , sabooha , sabouraneh , sachly , Saeideh_82 , saghigol , sahar.74 , Sahar.M , sahar468 , sahari , saharnaz1390 , sahar_98 , sahar_love , sahelii , sahely , sahel_m , saieh92 , sakera , samandf , samane66 , samaneh1368 , samine , samir , samira1362 , samiramis777 , samira_70 , sana1994 , sana4 , sanazM , sanaz_ , sani66 , sansi , sara&me , sara-42 , sara1995 , sara1997 , sarab morady , Sarah* , sarah.sh , saraice , sarak , saratab , sarax , sarvenazee , sarvin jojo , sasa75 , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedena , sefid65 , selina63 , sepeedeh , sepide25 , sepideeh , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , set@yesh , setare yakhi , setareh29 , setarehesoheil , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , sfv91 , shaady , shabnam banoo , Shabnam t , shadi 936 , SHADI.71 , shadi.A , shadi1356 , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayegh69 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim khanom , sharafi , sharmin.r , shayan20090 , shecary , sheerycold , sheida_953 , shekoofeh.m , sheydajoooon , shf_aboops , shima lion , shimaaaaa , Shining Star , shiny star1 , shiva 501 , shiva-68 , shiva217 , shivajan:D , shivashiva , SHKH1371 , shokaa , shoko pars , shooma , sh_karan , sh_rezaei , siah , sibsorkhhava , sima.d , SIMA2012 , simaN , sinatra1995 , sinsor , sipa , sisi7070 , sogand.m , sogolhe , soha1990 , soheilam , sohi , somaye73 , somayeh1385 , somaye_li , somaye_t , some61 , somi somi , somy_kh , sonia1357 , soode , sotazi , spgsara , sponge bob , sr85 , ssoudeh , Star inferNal , star78 , star89 , starry eyed , star_crossed , suri masuri , sydney , syhbyt , symorgh , s_aftab , S_HOOT , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , tabaloga_ra , tadaii , tahmin67 , talkhoon , tama1011 , TanNazZz , tannaz_85 , tarane2 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tazianeh , tbhd , tgmg2010 , Tifani Jon , tina.hj , tinairn , tinas , tina_96 , tondar1365 , tono , tornado.n , traker , tt.raha , tv35 , unichorn , UnKnOwN_Sh , Ushya7 , Vaaleh , vafa1980 , valan , vampire123 , vanas , vanooshe , vayi , vianna , viyana* , white-sky , with winter , yam yam , yas6662 , YASAM!N , yasaman. , yasaman20 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , yegane666 , you &i , zahra.gol , zahra@m , Zahra_niki , zari60 , zari7036 , zebeli , zeinab.73 , zeinab75 , zibahp , zina , zizi26 , zm.matin , zozo_z1988 , zyazya , zy_jahromi , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |YaSsiii| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~fatemeh69~ , ~ghasedak~ , ~Niayesh~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~Snowy G!rl~ , ~TATY~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , °Hal¡¥aS° , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , ЯЭ乙νДИ , آبجی خانمی , آبجی نیلوفر , آتری , آذردخت , آرشا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آنا98 , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , آوان , ارتمیس * , ارزو. , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الملی , النار , الهه نیا , الي جون , انگشتر , اهورای , ELI , ایلهام , با نمک , باران شکوفه , بازیگوش , بلفى , بلور , بهاره5 , بهبهو , بی بیده , بی پروا , بیقرارم , ترنم , ترنم ازاد , تک ستاره شب , تینا بانو , حنیفا58 , خاله خانم , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرگوش خوکی78 , خوشه طلایی , خیال غزل , درسام , درناز , دل سرد , دکور , دیبا کیان , راتمینار , رادمینا , رها مین , رومی , روناک1 , رویای من او , رژلب , زهرارا , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سارا 26 , سارا ف , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستاره بارون , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , ستاره.ث , ستـاره , سحرخاتون , سحرنقره فام , سرتق , سسسی , سكوت ابريشم , سلسله مو دوست , سمن جون , سها19 , سوبی71 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادزی , شانی , شاپرک13 , شایان20 , شایسته بانو , شب بی ستاره , شروع , شقايق م , شهرزاد ن , شورم , شیوا-68 , صدف. , صنم شیرازی , طلایه 63 , عاشق رمان خواند , عاطی جان , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل مامي , عسل مامی , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فانتین , فرحناز65 , فرزان92 , فرزانه 62 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلایی , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , مادام بی موسیو , مارمارا , مامان شهرزادی , ماه گل یاس , ماهین56 , متولد مهر , محبوبه* , مدار2 , مرجون , مسافرمرگ , ململ خانم , ملودی , منا64 , منيژه , مهر.آئین , مهروند , مهسا ا , مهشاد فتحی پور , مونا** , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , نجومی یاس , ندا آجورلو , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نفس_20 , نفسم , نم باران , نورا5 , نوشین66 , نگان , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هایا , همزاد , هیلا , والیما , ویشار , پاپلی , پدیدار , پرنا , پرنیان** , پرهامه , پریمان , کابوک , کابوی , کاریز49 , کایرا.70 , کایسا , کلی کلی , کمند , گردافريد , گلبو , یاس بی نشان , یاس سپید , یاسمین.م , یغما , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یهدی , یواش , یگانه , یگانه بانو , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ☆زهراسیما☆ , ♥Arezoo , 乃凡卝凡 伬

9. Top | #95

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از دیگران
    7,793

سلام بچه ها... روزتون بخیر... عذرخواهی بابت تاخیر در دیر آپ شدن سقوط...
    مرسی از صبوری که به خرج دادین و پیامهای پرمحبتی که برام فرستادین...
    نقدها رو خوندم و به زودی به جند مورد که نیاز به پاسخ داره جواب میدم...
    روزهای شلوغی رو می گذرونم... ایشالا فرصت بشه تندتر آپ کنم.

تقدیم به همه ی اونایی که جای خالیشون به شدت حس می شه...

فصل2( فسمت 15)

کمی که گذشت، زیر نوازش های دست مرد غریبه ام زمزمه های گریه آلودم، خاموش شد و از حال به اشک نشسته ام تنها هق هق خفه ای سینه ام رو بالا و پایین می کرد. به خاطر هجوم اشک های ممتدی که انگار به تلنگری برای آزاد شدن نیاز داشتند، به شدت احساس ضعف می کردم. ضربان درد توی سرم اوج گرفته بود و چشمهام رو به تاری می رفت و از مرد و فضای محیط شده ام، تصویر محوی رو نشانم می داد.

دستم رو از بین دستهای مرد بیرون کشیدم و دو طرف بینی و نزدیک به چشمهام رو با دو انگشت شست و اشاره فشردم. حال خرابی داشتم. احساس سنگینی یا شاید، بی وزنی بیش از حدی که از شدت ضعف رو به لختی می رفت.دهانم به شدت خشک شده بود و با وجود دراز کشیدن اما همچنان سرم گیج می رفت. سلول به سلول وجودم احساس رخوت می کرد و دمای بدنم به شدت بالا رفته بود.

صدای آروم و نگران مرد که توی گوشم پیچید، پلکهای بسته ام رو باز کردم و از پشت هاله ی غلیظی از غبار نشسته به چشمهام به چهره ی نامعلومش خیره شدم. لبهاش تکان می خورد و لغات پراکنده ای از « دکتر... حال خراب... و بیمارستان...» به گوشم می رسید. گیج و گنگ از حضور کلامات نامعلومی که به گوشم می رسید، در سایه ی هق هقی که هنوز هم سینه ام رو بالا و پایین می کرد و نبض دردی که گاهی پلکهام رو روی هم می گذاشت، به مرد و تلاشش برای هوشیار نگه داشتنم خیره شده بودم.

لبهای خشک شده ام رو به هم فشردم و سخت و ناملموس یک کلمه زیر لب زمزمه کردم: - آب...
    متوجه ام نشد. سرش رو به صورتم نزدیک کرد. باقیمونده ی رمق به انتها رسیده ام رو در زبانم جمع کردم و ناواضح تر زمزمه کردم: -آب!
    از من فاصله گرفت. خیره نگاهم کرد. چشمهاش رو برای دقایقی بست و بالاخره از من جدا شد. به هاله ی در حال دور شدن مرد، خیره شدم! با وجود همه ی غریبگی، به نزدیک بودن و حضورش به شدت نیاز داشتم. چشم به راه غریبه ام به مسیر رفته اش خیره ماندم. خیلی نگذشت که با توده ی سیاه رنگی از اتاق خارج شد. با دستهایی که به بازوهام گرفت، وادار به نشستنم کرد. بی رغبت یک وری و بی رمق به پشتی مبل تکیه زدم و زیر لب نالیدم: - دارم می میرم!

حجم سیاه رنگ رو روی شانه ام انداخت و دستهام رو یکی یکی به داخلش فرو برد. دکمه های روپوش تیره ام رو با عجله بست و شال تیره ای رو روی سرم انداخت. با بی رغبتی، سرم رو برای مخالفت با شال تکان دادم اما مخالفت ناچیز من در مقابل دستهای مردونه اش، به هیچ رسید. خودش رو تا نزدیک پاهای عریانم عقب کشید و به پوشاندن شلوارم مشغول شد.

بعد از پوشاندن لباسهام، از روی مبل برخاست و به سمت کانتر آشپزخونه رفت. چیزهایی رو که دقیقا ماهیتشون رو درک نمی کردم از روی سنگ برداشت و به سمتم اومد. بدون هیچ حرفی من رو از روی مبل بلند و برای مقصدی نامعلوم به همراهی مجبورم کرد.

سرم رو به شیشه ی خنک ماشین تکیه زده و حرارت بالا گرفته ی بدنم رو سخاوتمندانه شریک شده بودم. نگاه پشت پرده ام به خیابونهای آشنا و پرشباهت به وطن و پوشش عجیب زنان و دور از واقعیت غربت، به بی خبری حالم برای هزارمین بار دهن کجی می کرد. رمقی برای تکان دادن لبها و پرسیدن از این همه دگرگونی نداشتم. تنها راه برای همین حالا، باقی موندن توی همون عالم بی خبری بود. چشمهام رو بستم و تازمانی که روی تخت اورژانس قرار گرفتم، به نگاه کردن و تشدید حس غربتم باز نکردم.

اخمهای درهم و لحن پر از سرزنش زن سفید پوش ایستاده کنار تختم و سر به زیر خم شده ی مرد غریبه ام، به حجم همه ی ندانسته هایم اضافه می کرد. حالم از خودم و از این بی خبری رو به رشد و دامن گیر به هم می خورد. صورتم رو چین دادم و برای فرار از این تشنگی که امانم رو بریده بود، باز هم آب طلب کردم.

دست نوازشگر زن روی صورتم کشیده شد و صدای نامعلوم و لحن محبت آمیزش گوشم رو پر کرد اما از آب و هر نوشیدنی که می تونست لبهای خشکیده ام رو تر کنه، خبری نبود. زمان زیادی نگذشت که خنکای الکل و سوزش سوزن رو روی پوستم حس کردم.. پاسخم برای رفع عطش از راه رسیده بود!

با وجوداینکه ورود و خروج پیاپی سوزن آنژوکد به ساعد دستم خبر محو شدن رگهام رو گوشزد می کرد اما حضور قطرهای در جریان سرم قندی آمیخته به ب 6 جونی دوباره به من و علائم حیاتی کمرنگم می داد. در تمام مدتی که قطره قطره ی سرم یک لیتری آروم آروم و با طمانینه به جریان خون در گردش بدنم اضافه می شد، مرد غریبه ام درست کنار تخت و روی صندلی نشسته و بی صدا به چهره ی رنگ و رو رفته ام خیره شده بود.

علیرغم همه ی بی حالیم اما از این دوپینگ دلپذیر، آرامش قلیلی به بدنم نشست. چشمهای از تک و تا افتاده ام رو روی هم گذاشتم و سعی کردم برای خرج کردن انرژی این دوپینگ از راه رسیده ، خساست به خرج دهم!

بعد از تزریق سرم و ب6 که جونی دوباره هدیه ام کرده بود، زن سفید پوش از راه رسید و توصیه های پزشکی و در خور یک زن باردار رو با لهجه ی غلیظ فارسی به من و پدر بچه ام گوشزد کرد اما من تمام مدت به پوشش سرمه گون روی سر زن و فارسی سلیس ادا شده از بین لبهاش، با دهان باز و یک دنیا سوال خیره ماندم.
    به محض خروج زن، سرم رو به سمت مرد چرخوندم و بی خیال جیره بندی انرژی به دست اومده از سرم ، با لحن کشیده و رنگ گرفته از ضعفم پرسیدم: - ایرانی بود!؟!

چشمهای متعجبش بین چشمهام چرخید و تک خنده ی کوتاه و ناباورش، جواب سوالم شد. سرش رو به طرفین تکان داد و پرده رو کنار زد و ترکم کرد. از جواب بی منطق و تنها گذاشتنم دلخور شدم. ابرو در هم کشیدم و به سقف خیره موندم.
    پرده ی اتاقک پارتیشن بندی شده که کشیده شد، همخونه با صندلی چرخدار از راه رسید.
    با تعجب به صندلی خیره شدم اما وقتی که روی پاهام ایستادم و ناتوانیم رو برای حفظ تعادل متوجه شدم تازه به لزوم استفاده از صندلی چرخدار پی بردم.

خارج از اتاقک بستری ام، همه چیز خارج از دایره درک من خودنمایی می کرد. از این همه تعارض بین دیده ها و واقعیت ها و باورهای تجربه شده ام کلافه شده بودم. غربت بی اندازه شبیه شده به وطن رو درک نمی کردم.
    ریتم درد هنوز توی سرم تکنوازی می کرد و حالت تهوع با وجود ضدتهوع تزریق شده هنور هم معده ام رو به هم می پیچید. توی ماشین که نشستم بالاخره به اعتراض لب باز کردم: - اینجا کجاست!؟!
    سرش رو به سمتم چرخوند و با نگاه متعجبش خیره ام شد: - نمی دونی؟!
    آب دهانم رو فرو دادم و مردد زمزمه کردم: - ایران؟؟
    ابروهاش رو روی پیشانی بالا انداخت: - انتظار دیگه ای داشتی؟!

سکوت رو بر حرف زدن ترجیح دادم. وقتی که جیمز با اون حجم از ملموس بودن تنها یک توهم بود، سالها زندگی کردن من توی نروژ هم چیزی جدا از وهم به حساب نمی اومد. حالم از این همه گنگی و بی خبری به هم می خورد. از منی که از زندگیش چیزی جز یک مشت خرافات که همه ی واقعیتهای موجود رو خورده بود و وجودش رو به افتضاح ترین وضع ممکن دیوانه نشون می داد بیزار بودم. من از زندگی ام بیزار شده بودم!

و باز هم :

فال حافظ زدنت از پی دلتنگی کیست؟..... من که هر لحظه به یاد تو و دلتنگ توام
    هر ستاره یه نشان از غم و دلتنگی من....آسمان را بفرستم که بدانی همه جا یاد توام؟

ویرایش توسط mahtab26 : 1391,09,28 در ساعت ساعت : 01:10 قبل از ظهر

10. 924 کاربر از پست mahtab26 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!roya , !!nahal!! , # بلوط # , $ ساجده$ , (morvarid) , (فروردین) , * hasti * , * kiana * , *$~رازگل سرخ~$* , **LONELY** , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *Aida Banoo* , *banoo* , *kochol* , *miss minoo* , *nafas.love* , *Nafise.a9* , *Nazan!n* , *Peggy* , *Rima* , *SaNaY* , *shima* , *T.a.N.i.N* , *yasaman* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , *ماه پیشونی* , +Neda+ , --Nila-- , --»ROZ!i«-- , -ShaDi- , .:aida:. , .:BahaR:. , .Anahit. , .Ghasedak. , .HOMA. , .MAHBUBEH. , .Mania. , .nahid , .nox. , .parniya. , .ZeinaB. , /maryam/ , /tabassom/ , 0033 , 199295 , 3pde193 , 41267m , 8389 , ==== , @ DINA @ , A.sahar , Abandokht , abifiruzei , afi jonz , afra. , afroodit , afsoon321 , ailin jo0n , airena , alis91 , amini2004 , aminlily40 , amirhosseinac , amisha , amore , amorist , ana? , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angry girl , ania , anna43 , ANNE , Anolin , anzhela , archangel , architect_shima , arezoo1991a , Arezoo91 , arezoue , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , aryana.n , asal jooni , Asaljojo , asal_bumpy , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma-m , atashgah62 , ati t2 , ati.ea , AtI2020 , atish69 , autumn_dream_86 , avabehrouzian , Ay San , aygeen , aynaz69 , azad_awesome , azarsana , azda , babsaneh , bahar narang , bahar.d65 , bahar.nt , bahar58 , bahare RE , bahare930 , baharezendegani , BaharәH , bamdad.94 , banafsheh_sh83 , baran97 , baran_1990 , barni , Beautiful Jasmine , behan , behi_aquarius , behnaaz , Behnaz joon , behnazhmz , BENEFIT , benitto , bikari , bilio , black-roze , Blast Off , blub2000 , blue berry , blue_crystal , bneta , Borono , buhd000 , casandan , celiji , cemira , chica89 , d.pouya , D0nya , dadam , dark chocolate , dark fairy , dark lady , Defne , Delaramad , Delasa , Denis omidi , desert girl , diaar , Diana-88 , dish1600 , divandary , dokhtare babash , dokhtare khial , dokhtar_naz2020 , dokhte.banderi , doorin , dorsa_68 , down13 , dozhd , Dr.zh92 , dreamer , drm.gholami , dusetdaram5 , duste man , eevee , elahe 66 , Elen , elena1998 , elham*d , elianoos , Elikanik , elin89 , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , em-902 , eniy , erwin , eshghe javdan , eshton , estifen , eti98 , f-fp0o74 , fadai , fadiya770 , faegheh69 , faezeh88 , faezeh_kht , fafa_f , faghatdream , famdavari , fanoos_68 , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride40 , farizad , farnas , fary , farzane.rsh , fatemeh_r , fati70 , Fatima S , fatima.h , fatima64 , fatima_59 , fedra , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , FowL , free born001 , funny , f_ gisoo tala , galadril3 , galanrood , gandomsa , ghasedak_love , ghazal p , ghazal.b , Ghazal99 , gheisareh , gilavaa , glarion , gogoli , golabeton , golbaran , goldoone22 , gole narges , gole.bahari0 , gord , H@n!eh , hala , hanayi , hana_m , hani-70 , Haniday , hanie-ab , Haniii9396 , haniyeh2 , hany111 , hanye , hasti59 , haveking , hed!e , hediyeh_b , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , hiva goli , hivaskh , hoda.4470 , hoda_f1 , homa41 , honardar , Honey.R , honey_x , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , HRad , htamspam , iasp70 , ili mah , Immortal Girl , Irani , iraniam , jujuee , kaktoos , Katra , katy f , ketne , khademre , khakbaz , Khate Siah , kimi-vorojak , kimia joon , kiumars , kodaki , KOKI , kolaghermezi , komiteh , krishna , kristeen , l0vin , Laali , LAKPOSHTE , latifa , Laya.Li , layahashemi , leila banoo , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , LicH_MaSteR , lili.sz75 , liuana , LOVE LIKE THIS , M mehrane , M.matineh , m.nafas , m0nire , maahak , mahana1 , mahbaran , mahbobeh joonam , mahboobeh 98 , mahda , mahdiar , mahdis23 , mahila1368 , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa65 , mahsa_128 , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , malus , mamanekasra , mamorin , manam4141 , manemah , maneou , mani1384 , mansuri , Mantral , many22 , Mar*Mar banoO , marale , maral_70 , Maria Ashna , marjan350 , marjansh , marmar7452 , marmara25 , mary payizi , maryam gol , maryam joOon , maryam sh , maryam.khakbaz , maryam56 , maryam65 , maryam_4008 , maryiana , maryta , marzi marzi , marzie1994 , masi62 , masin , matchless , matin_a , mediya , Mehrnoosh74 , mehrnoush_re , melanie stryder , melikappp , melikbelik , Melisa , melodina , mfr60 , michka_61 , Mikrobe-Sorati , milana , mina naz , mina* , mina.bala , mina_75 , mini_md , minmin1780 , minoo1920 , miracle72 , mishapasha , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , modern girl , mojgan am , moonila , MotiAmiri , mozhi.a , mozhmozh , msho , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N!l00f , N*A*Z*L*I , n.shina , naazi , nafas_akhar , nahid lucky , nakhin khanum , nana22 , nane sarma , narciss , nasrin javan , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi1 , nazila94 , nazi_gf2010 , Ne9in , nedaj , neg nego , negar*pb , negar.n1000 , negarh91 , negin kh5 , negin.nixnix , negin17 , Negin96 , neginra , nenoy , nigar_403 , niho , nikoo 123 , niloofarane , nina18 , nina86 , nini-kimi , nlp16001 , noirsa , noperson , noshafarin , noting , nrezaii , olala , omidk , Omitris , ordibehesht91 , P@rya , padideh_hs , pana-m , panah , paradise , Paria_N , pariya.sh , parmida90 , parmis86 , parrr , Patient.Stone , patrin , peg@h , phare , pishimaloos98 , Positive , proxima , punio , pure13 , R ! R a , r.a.a , raana76 , RafOneh , rahaa_m , rain daughter , rainy_10 , rain_signal , Ramaan , ramanava , ramesh20 , ramou2030 , ratanaz , REAL LOVE , redrose_love68 , reem1368 , reza635 , rilla , robik , romina ab , rooya455 , rooyaa , rose69 , roxaneh , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozhina , S!M!N , s.invisible , s?h?r , S@EEDEH 93 , s@na , saba28 , sabamanager , saba_h , sabooha , Saeideh_82 , saghigol , sahar.74 , Sahar.M , sahar468 , sahari , SahariX , saharnaz1390 , sahar_98 , sahar_love , sahelii , sahely , sahel_m , sakera , samandf , samane66 , samaneh60 , samine , samir , samira1362 , samira67 , samiramis777 , samira_70 , samxavi , sana 88 , sana1994 , sana4 , sanazM , sanaz_ , sansi , sara-42 , sara1995 , sara1997 , sarab morady , Sarah* , sarah.sh , saraice , saratab , sarax , sarvenazee , sarvin jojo , sasa75 , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedena , sefid65 , selina63 , sepide25 , sepideeh , sepideh1991 , sepideh1993 , sepidrokh , serentipiti , setare yakhi , setareh29 , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , sfv91 , shaady , SHADI 73 , shadi 936 , SHADI.71 , shadi.A , shadi1356 , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayegh69 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim khanom , shantia , sharafi , sharmin.r , shecary , sheerycold , sheida77 , sheida_953 , shekoofeh.m , sheydajoooon , shima lion , shimaaaaa , Shining Star , shiny star1 , shiva 501 , shiva-68 , shiva217 , shivajan:D , shivashiva , SHKH1371 , shokaa , shoko pars , shooma , sh_karan , sh_rezaei , siah , sibsorkhhava , sima.d , SIMA2012 , simaN , simindokht , sinatra1995 , sinsor , sipa , sisi7070 , sogand.m , sogolhe , soha1990 , soheilam , sohi , somaye73 , somayeh1385 , somaye_li , somaye_t , sombole , some61 , somi somi , somy_kh , soode , sooosk , sotazi , sponge bob , sr85 , ssoudeh , Star inferNal , star78 , star89 , starry eyed , star_crossed , suri masuri , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , s_aftab , S_HOOT , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , tabaloga_ra , tadaii , tahmin67 , talkhoon , tama1011 , tandis2 , TanNazZz , tannaz_85 , tarane2 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tazianeh , tgmg2010 , Tifani Jon , tinairn , tina_96 , tondar1365 , tono , tornado.n , traker , tt.raha , tv35 , unichorn , UnKnOwN_Sh , Vaaleh , vafa1980 , valan , vampire123 , vanas , vianna , viyana* , white-sky , with winter , yam yam , yas6662 , YASAM!N , yasaman. , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , you &i , zahra.gol , zahra@m , Zahra_niki , zari60 , zari7036 , zdragon , zebeli , zeinab.73 , zeinab75 , zibahp , zina , zizi26 , zm.matin , zozo_z1988 , zyazya , zy_jahromi , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |YaSsiii| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~fatemeh69~ , ~ghasedak~ , ~m@ry@m~ , ~Niayesh~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~Snowy G!rl~ , ~TATY~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , °Hal¡¥aS° , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , ЯЭ乙νДИ , آبجی خانمی , آبجی نیلوفر , آتری , آرشا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آنا98 , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , آوان , اتوسا جون , ارتمیس * , ارزو. , اسمون , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهه نیا , انگشتر , اهورای , ELI , ایلهام , باران شکوفه , بازیگوش , بلفى , بلور , بهاره5 , بهبهو , بی بیده , بیقرارم , ترنم , ترنم ازاد , تک ستاره شب , حنیفا58 , خاله خانم , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرگوش خوکی78 , خوشه طلایی , خیال غزل , دخترماه* , درناز , دکور , دیبا کیان , راتمینار , رادمینا , رامان , رها مین , روناک1 , رویای من او , رژلب , زهرارا , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سارا 26 , سارا ف , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستاره چشمک زن , ستاره.ث , ستـاره , سحرخاتون , سحرنقره فام , سرتق , سسسی , سكوت ابريشم , سها19 , سوبی71 , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شادزی , شادی* , شانی , شاپرک13 , شایان20 , شایسته بانو , شب بی ستاره , شروع , شقايق م , شهرزاد ن , شورم , صدف. , صنم_23 , طلایه 63 , عاشق رمان خواند , عاطی جان , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل مامي , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فانتین , فرحناز65 , فرزان92 , فرزانه 62 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلایی , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , مادام بی موسیو , مامان شهرزادی , ماه گل یاس , ماهین56 , متولد مهر , محبوبه* , مدار2 , مرجون , مسافرمرگ , ململ خانم , ملودی , منا64 , منيژه , مهر.آئین , مهروند , مهسا ا , مهشاد فتحی پور , مونا** , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , نجومی یاس , ندا آجورلو , نداي عشق , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نسیم69 , نصرا... , نفسم , نم باران , نورا5 , نوشین66 , نگان , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هایا , هیلا , والیما , ویشار , پاپلی , پدیدار , پرنا , پرنیان** , پرهامه , پریمان , پهره , کابوی , کاریز49 , کایرا.70 , کایسا , کمند , گردافريد , گشتاسب13 , یاس بی نشان , یاس سپید , یاسمین.م , یغما , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یگانه , یگانه بانو , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ☆زهراسیما☆ , ♥Arezoo , 乃凡卝凡 伬

11. Top | #96

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از دیگران
    7,793

سلام.
    قبل از پست امروز:
    یادتون باشه هیچ وقت از من نویسنده، نوشتن بدون مطالعه و تحقیق رو نپذیرید.نوشتن روی هوا و خارج از منطق و واقعیات، صرفا برای اوقات فراغت و پرکردن زمان، بزرگترین ظلم در حق مخاطبه. یه نویسنده در حق تک تک مخاطبینی که وقت میذارن و همراهیش می کنند وظیفه داره. پس نخواین و نذارین نه من و نه هیچ کس دیگه با نوشته هاش، القای دروغ و خوراک مسموم به ذهنتون هدیه کنه.
    مرسی برای همراهی بی منت تون.

برای بهار. هاش. میم. الف، صاد. زی. ریزه. 26.حدیث. باران.سودی.مامان زری . شیوا جون. ممو . آنی و بنی عزیز.

فصل2 ( قسمت 16)

پشت پنجره ایستاده بودم و شاخ و برگ سبز رنگ درختهای پیچیده توی آبی آسمان رو دید می زدم. حالا که دنیای من تنها به یک تخیل و یک وهم توخالی می ماند ، حتما مادر و مهرداد و همه ی تعلقاتم هم وجود خارجی نداشت.

قدرت چندانی برای سرپا ایستادن نداشتم. نفسم رو آه زده بیرون دادم و از پنجره رو گرفتم. احسان روی یکی از مبلهای داخل پذیرایی، با فاصله ی نه چندانی زیادی از من نشسته بود و چانه اش رو در میان انگشتهای دست تا شده از آرنج و تکیه زده به دسته ی مبل گرفته بود. چشمهاش رو تنگ و باریک کرده بود و عمیق و بی وقفه نگاهم می کرد.

حوصله ی این مرد و توجهش رو نداشتم. از نگاه جستجوگرش چشم گرفتم و برای استراحت به سمت اتاق خوابم قدم برداشتم. میانه ی راه نرسیده به هال صدای آمیحته به کنجکاویش به ایستادن متوقفم کرد: - دلت نمی خواد خانوادت رو ببینی؟
    ایستادم! فورا سرم رو به سمتش چرخوندم و از روی شانه ام نگاهش کردم: - خانوادم!؟!
    به سمتم چرخید و بی خیال ادامه داد: - آره...! پدرت...! مادرت...! خواهر یا برادرت...؟!

حرفهای احسان کنجکاوم می کرد. با وجود ضعف دامن گیر و سرگیجه ناشی از خالی بودن معده و سر درد دائمی به سمتش قدم تند کردم و کنارش روی مبل نشستم. یک دستم رو به پشتی تکیه زدم و دست دیگرم رو روی تشک مبل گذاشتم و به سمتش جلو کشیدم: - خانواده ام؟! مادر و پدرم؟ من خواهر دارم یا برادر؟!

با نگاهش به دقت بالا و پایینم کرد. برای گفتن چیزی که تا پشت لبهای بسته اش بالا اومده بود تردید می کرد. یک تای ابروش رو بالا انداخت و در نهایت جواب داد: - خودت برام تعریف کردی؟! یادت نیست؟! هیچی؟!
    صورتم رو در هم کشیدم. یادآوری مجدد این فراموشی لعنتی بیش از حد عذاب آور بود. ناامید از احسان رو گرفتم و به پشتی مبل تکیه زدم: - میشه هرچی بهت گفتم رو برام تعریف کنی؟!
    دستش رو جلو کشید و روی انگشتهای به هم قفل شده ام گذاشت: - چرا نشه...!

با اشتیاق به سمتش برگشتم و به چهره ای که حالا در نظرم به شدت جذاب و دوست داشتنی بود، لبخند زدم: - منتظرم!
    از روی مبل بلند شد و از من فاصله گرفت. دستهاش رو داخل جیب شلوارک سورمه ایش فرو برد و به سمت پنجره قدم برداشت: - اونطور که گفتی پدر و مادرت از هم جدا شدن...! تو با عمه ات زندگی می کردی؟!

وا رفتم! چهره ی مامان توی ذهنم زنده شد. امکان نداشت! مامان عاشق من بود. یعنی اگر مستانه رفیع مادر من بود و مهران چهره سا پدر مرحومم، امکان نداشت که زیر دست عمه ی نداشته ام بزرگ بشم!
    بی انگیزه اما تنها برای مطمئن شدن از شنیده های غیرقابل باورم لب باز کردم: - یعنی انقدر دوستم نداشتند که هیچ کدوم نخواستند منو داشته باشن.
    پرده ی جمع شده توی دست مشت شده اش رو رها کرد: - این طور که گفتی، عمه ات عاشقت بود...! گویا عمه ات به اصرار تورو از بابات گرفته بود!
    سعی کردم چهره ی عمه رو توی ذهنم زنده کنم. لعنتی چرا یادم نمی اومد!

دست از تلاش بیهوده کشیدم: - خواهر و برادر چی؟!
    به سمتم چرخید. به دیوار تکیه زد و عمیق نگاهم کرد: - اینو تو باید بهم بگی نوشین!
    چهره ی مهرداد بلافاصله میان ذهنم دوید اما صحبت از یک برادر خیالی هیچ دردی رو از من دوا نمی کرد جز اینکه به نشون دادن وخامت اوضاع و احوالم دامن بزنه. شانه هام رو بالا انداختم و به جای جواب پرسیدم: - عمه ام می دونه حال من خوب نیست؟!

همونطور ایستاده، پای چپش رو روی پای راستش انداخت. برای لحظات کوتاهی سر به زیر ماند و با یک حرکت ناگهانی از دیوار جدا شد و به سمت هال رفت: - نه! عمه ات ایران نیست...!
    روی مبل هال جا ماندم و باز هم به مهرداد و مامان مستانه ی خیالی و گاهی عمه ی حقیقی که به هیچ وجه قابل تصورم نبود فکر کردم.

روی تخت دراز کشیده بودم و دستم رو روی شکم می کشیدم. تازه از تزریق سرم و ضدتهوع فارغ شده و به خونه برگشته بودم. دلم به شدت ضعف می رفت اما جرائت خوردن هیچ چیز رو نداشتم. ورود کوچکترین ماده غذایی به داخل دستگاه گوارشی ام، بلافاصله با واکنش شدید معده ام روبرو می شد. اونقدر از این عق زدنهای پیاپی تمام ناحیه ی شکم درد گرفته بود که جرائت ریسک کردن رو حتی برای نوشیدن یک قطره آب توی خودم نمی دیدم.

ضعیف شده بودم و روز به روز لاغرتر و رنگ پریده تر می شدم. نگاه کوتاهم به آینه و دیدار سرزده با چهره ی بیرونی ام، من رو متوجه عمق فاجعه کرده بود! هیچ اثری از زیبایی خیره کننده توی تصویر زن مات شده ی داخل اینه به من نبود. حس می کردم جنین دو ماهه ام از درون ذره ذره وجودم رو آب می کنه! هنوز با این بچه و پدرش و مهمتر از همه با خودم بلاتکلیف بودم.
    این روزها کارم در حد خوابیدن و استراحت کردن تنزل پیدا کرده بود و تمام فعالیتم به رفت و برگشت به درمانگاه نزدیک خانه محدود می شد. به شدت از احسان دوری می کردم اما نبودش هم خارج از تحمل و اراده ام می دیدم.

از صدای به هم خوردن در ورودی، متوجه ورود احسان به داخل خونه شدم. چند دقیقه پیش من رو تا دم در خونه همراهی و برای خرید ترکم کرده بود. به پهلو روی تخت خوابیدم اما دستم رو همچنان روی شکمم ثابت نگه داشتم.صدای قدمهاش به همراه خش خش پلاستیک های خریدش که گهگاه به هم کشیده می شد رو می شنیدم اما حال و توانی برای برخاستن از روی تخت و بیرون رفتن از اتاق نداشتم. همچنان سنگرم رو حفظ کردم و به جای خالی کنارم، که چند شب گذشته هم خالی مانده بود، خیره شدم! به این محبت از راه دور و حمایت های دائمی مردم عادت کرده بودم.

عمیق نفس کشیدم و نگاهم رو روی کمد دیواری مقابلم ثابت کردم. از حال و روزم خسته شده بودم. دلم می خواست هرچه زودتر از شر این روزهای کسل آور خلاص بشم. پرت شدن کت روی تشک تخت و درست در مرکز دایره ی دیدم، حواسم رو از خودم و اوضاع و احوال به هم ریخته ام دور کرد و به سمت احسان کشاند.

به قامت بلند و بی نقصش نگاه کردم. دکمه های پیراهنش رو باز می کرد. زیر چشمهاش کمی به تیرگی رفته بود و بی حوصلگی از تک تک اعضای صورتش داد می زد. سنگینی نگاه ممتدم رو حس کرد و سرش رو بالا گرفت و متوجه چشمهای بازم شد: - بیداری؟!
    پلکهام رو به معنای مثبت باز و بسته کردم. پیراهنش رو در آورد و روی تخت انداخت. تی شرت سفیدش رو از داخل کمد بیرون کشید و بعد از پوشیدنش مشغول عوض کردن شلوارش شد: - برات میوه خریدم... می خوری؟!
    فورا روی تخت نشستم و جواب دادم: - هندوونه؟!

سرش رو برای جواب مثبت تکان داد. ظاهر هندوانه ی قرمز رو پشت چشمهای بسته ام تصور کردم. به شدت برای خوردنش حریص بودم. به سمتم برگشت و از دیدنم که حاضر و آماده روی تخت نشسته بودم و انتظار رسیدن هندوانه رو می کشیدم، لبخند روی لبهاش نشست. دیدن لبخندش که در این چند روز به شدت نایاب شده بود، ته دلم رو به حس ناشناخته ای شاید از جنس عزیز بودن، قرص می کرد.

به سمت در رفت و دستهاش رو بالا گرفت: - دستهام رو بشورم میارم برات...
    باشه ی زیر لبی گفتم و چشمهای مشتاق و منتظرم رو به در دوختم. چند دقیقه بعد با بشقابی پر ازقاچهای قرمزرنگ هندوانه برگشت و کنارم روی تخت نشست. تشکر کوتاهی کردم و بشقاب رو نزدیک بینی ام گرفتم و بوی خوش و خنک هندوانه رو با تمام وجود بلعیدم. معده ام از دیدن برشهای سرخ رنگش ضعف می رفت و یاد تهوع و درد ناحیه شکمی ام، رنگ و جلای خودش رو از دست می داد.

فورا مشغول شدم و بی تابی و عطش چند روز اخیر معده ام رو با خنکای هندوانه، رفع کردم. هنوز تند و بی تعارف، مشغول خوردن بودم که احسان از کنارم برخاست و تخت رو دور زد و طرف دیگه اش ایستاد. ساعتش رو از روی مچش باز کرد و روی پاتختی پرت کرد و خودش رو روی تشک انداخت. با چشمهای باز و نگران به قامت کشیده و مردونه اش خیره شدم و دست از خوردن کشیدم: - چی کار می کنی...
    ساعد دستش رو روی پیشانی و دست دیگرش رو روی قفسه ی سینه اش گذاشت: - معلوم نیست ؟ می خوام بخوابم!
    - ایــــــــنجا؟؟؟؟

صدای بلندم، باعث شد دست از پیشانیش بکشه و با ناراضایتی به من و چهره ی معترضم خیره بشه: - پس کجا؟!
    با سر به بیرون اتاق اشاره زدم: - جای همیشگی؟
    بی حوصله چشمهاش رو بست و به پوزیشن قبلی برگشت زد: - اتاق خواب اینجاست...
    گوشه ی آستین تی شرت سفیدش رو کشیدم و جواب دادم: - من اینجا می خوابم...
    - واااااای.... نوشین چقدر حرف می زنی، خوب بخواب. مگه گفتم نخوابی...!
    لب ورچیدم و بی میل ادامه دادم: - آخه اینطوری...

چند لحظه سکوت کرد. بالاخره به سمتم چرخید و سرش رو با دستی که ستون قرار داده بود، بالا گرفت: - عزیز من، درسته که تو یادت رفته اما بهتره بدونی تا قبل از این فراموشی هم، من و تو هر شب پیش هم می خوابیدیم. بچه ی تو ی شکمت هم دلیل این مدعاست. پس دلیلی نداره انقدر از بودن من کنارت اعتراض کنی... حالا اجازه می دی که بخوابم؟!

احسان راست می گفت اما من تمایلی برای این همه نزدیکی نداشتم. بشقاب رو توی دستم جابه جا کردم و دوباره به چهره ی آروم و خسته اش خیره شدم: - من تورو دوست داشتم؟!
    به چشمهای مرددم دقیق شد: - دوست داشتی!
    لب زیرینم رو گاز گرفتم و این بار پرسیدم: - تو هم منو...دوست داشتی؟!

دست چپش رو به سمتم آورد و روی شکمم گذاشت. از تماس دستش تکان نامحسوسی خوردم. به انگشتهاش که روی شکمم آروم و نوازش گون حرکت می کرد خیره شدم و بلافصله مرکز ثقل نگاهم رو به چشمهای رنگ و رو گرفته از محبتش تغییر دادم.
    - این بچه و اصرارم برای نگه داشتنش، اگه نشون دهنده ی علاقه ی من به تو نباشه، پس چه دلیل دیگه ای می تونه داشته باشه!؟
    از این ابراز محبت غیرمستقیم خون به صورتم دوید و مثل دختر بچه های خجالتی، گونه هام روگل انداخت. سرم که به زیر خم شد ، دستش رو به سمت پهلوم حرکت داد و من رو به سمت خودش کشید. متوجه دعوتش شدم، آغوش پر از جاذبه اش انتظار جسم ناتوانم رو می کشید. بشقاب هندوانه رو روی پاتختی گذاشتم و با وسواس، نرم و آهسته خودم روبه دستهای دعوت کننده ی همخونه ام سپردم. هر دو دستش رو به دورم حلقه کرد و من رو در پناه بازوانش گرفت.

چشمان باز و نگاه کنجکاوم رو روی چشمهای مخمور و پر از گرمای مرد چرخاندم. با این آغوش نه حس قرابت داشتم نه احساس غریبگی. از این آغوش و از این تماس لبهای روی پیشانی ام، حس گنگی از یادآوری یک خاطره ی به شدت دور توی ذهنم می دوید. چشمهام رو روی هم گذاشتم و سعی کردم پای خاطره ی مردد و در راه مانده ام رو به آشیانه ی ذهنم باز کنم اما تمام تلاشم با حرکت نوازش گون انگشتش روی پهلوم، به حس آرامش و سنگینی پلکهام منتهی شد. قبل از اینکه متوجه باشم، خواب به میان چشمهام دوید و من را برای همراهی مجبور کرد.

بی هیچ بهانه ای تورا به خاطر می آورم. شاید دوست داشتن همین باشد...

ویرایش توسط mahtab26 : 1391,09,29 در ساعت ساعت : 01:21 قبل از ظهر

12. 921 کاربر از پست mahtab26 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!roya , # بلوط # , $ ساجده$ , (morvarid) , (فروردین) , * hasti * , *$~رازگل سرخ~$* , **LONELY** , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *Aida Banoo* , *banoo* , *kochol* , *miss minoo* , *nafas.love* , *Nafise.a9* , *Nazan!n* , *Peggy* , *Rima* , *SaNaY* , *shima* , *yasaman* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , *شهرزاد , *ماه پیشونی* , +Neda+ , --Nila-- , --»ROZ!i«-- , -ShaDi- , .:aida:. , .:BahaR:. , .Anahit. , .Ghasedak. , .HOMA. , .MAHBUBEH. , .Mania. , .nahid , .nox. , .parniya. , .ZeinaB. , /maryam/ , /tabassom/ , /لاله/ , 0033 , 199295 , 3pde193 , 41267m , 8389 , :yalda: , ==== , @ DINA @ , @nilu , Abandokht , afi jonz , afra. , afroodit , afsoon321 , ailin jo0n , airena , alis91 , ali_shey , amini2004 , aminlily40 , amirhosseinac , amisha , amore , amorist , ana? , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angry girl , ania , anna43 , ANNE , Anolin , anzhela , archangel , architact2010 , arezoo1991a , arezoue , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , aryana.n , asal jooni , asal_bumpy , asemanii , aseman_82 , ashoka , asma-m , asma66 , atashgah62 , ati t2 , ati.ea , AtI2020 , atish69 , autumn_dream_86 , avabehrouzian , Ay San , aygeen , aynaz69 , azad_awesome , azarsana , azda , azita_esy , baba.akb , babsaneh , bahar.d65 , bahar.nt , bahar58 , bahare RE , bahare930 , baharezendegani , BaharәH , bamdad.94 , banafsheh_sh83 , baran_1990 , barni , Beautiful Jasmine , behan , behi_aquarius , behnaaz , Behnaz joon , behnazhmz , BENEFIT , benitto , bikari , bilio , black-roze , Blast Off , blub2000 , blue berry , bneta , Borono , buhd000 , casandan , celiji , cemira , d.pouya , D0nya , dadam , dark fairy , dark lady , DDjooon , Defne , Delaramad , Delasa , Denis omidi , desert girl , diaar , Diana-88 , dina_min , dish1600 , divandary , dokhtare babash , dokhtare khial , dokhtar_naz2020 , dokhte.banderi , doorin , down13 , dozhd , Dr.zh92 , dreamer , drm.gholami , dusetdaram5 , duste man , eevee , elahe 66 , Elen , elena1998 , elham*d , elianoos , Elikanik , elin89 , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , em-902 , eniy , erwin , eshghe javdan , eshton , estifen , eti98 , f-fp0o74 , faaaarrrribaaaa , fadai , fadiya770 , faegheh69 , faezeh88 , faezeh_kht , fafa_f , faghatdream , famdavari , fanoos_68 , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride40 , farizad , farnas , farzane.rsh , fatemeh_r , Fatima S , fatima.h , fatima64 , fatima_59 , fedra , feryal_bahmani , flavia , fouji , FowL , free born001 , funny , f_ gisoo tala , galadril3 , galanrood , gandomsa , ghasedak_love , ghazal p , ghazal.b , Ghazal99 , gilavaa , glarion , gogoli , golabeton , golbaran , goldoone22 , gole narges , gole.bahari0 , gord , H@n!eh , hala , hanayi , hana_m , hani-70 , Haniday , hanie-ab , Haniii9396 , haniyeh2 , hany111 , hanye , hasti59 , haveking , hed!e , hediyeh_b , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , hiva goli , hivaskh , hoda_f1 , homa41 , honardar , Honey.R , honey_x , Hoopoe , hooramohebtash , hooriya_y , hosnaa , HRad , htamspam , h_t_h_1984 , ili mah , Immortal Girl , Irani , jigmal_nanaz , jujuee , Katra , katy f , kayena , ketne , khademre , khakbaz , Khate Siah , kimi-vorojak , kimia joon , kiumars , kodaki , KOKI , kolaghermezi , komiteh , krishna , kristeen , L!l!an , l0vin , Laali , Lady Sky , LAKPOSHTE , lartmis , latifa , Laya.Li , layahashemi , leila banoo , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , LicH_MaSteR , lili.sz75 , lilil , liuana , LOVE LIKE THIS , M mehrane , M.matineh , m.nafas , m0nire , maahak , mahana1 , mahbaran , mahbobeh joonam , mahboobeh 98 , mahda , mahdiar , mahdis23 , mahila1368 , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa65 , mahsaaaaaa , mahsa_128 , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , malus , mamanekasra , mamorin , manemah , maneou , mani1384 , mansuri , Mantral , many22 , Mar*Mar banoO , maral_70 , Maria Ashna , marjan350 , marjansh , marmar7452 , marmara25 , mary payizi , maryam gol , maryam joOon , maryam sh , maryam.khakbaz , maryam56 , maryam65 , maryam_4008 , maryiana , maryta , marzi marzi , marzie1994 , masi62 , masin , matin_a , mediya , Mehrnoosh74 , mehrnoush_re , melanie stryder , melikappp , melikbelik , Melisa , melodina , mfr60 , michka_61 , Mikrobe-Sorati , Mina khanum , mina naz , mina* , mina.bala , mina_75 , mini_md , minmin1780 , minoo1920 , miracle72 , mishapasha , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , modern girl , mojgan am , moonila , MotiAmiri , mozhi.a , mozhmozh , msho , my dream , mzbanoo1379 , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N!l00f , n.shina , naazi , nafas_akhar , nahid lucky , nana22 , nane sarma , narciss , nasrin javan , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi1 , nazila94 , nazi_bec , nazi_gf2010 , Ne9in , ned67 , nedaj , neg nego , negar*pb , negar.n1000 , negarh91 , negin kh5 , negin.nixnix , negin17 , Negin96 , neginra , nenoy , niho , niloofarane , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini-kimi , nlp16001 , noirsa , nona65 , noodi , noperson , noshafarin , noting , nrezaii , olala , oldooz bala , omidk , Omitris , ordibehesht91 , padideh_hs , pana-m , panah , paradise , Paria_N , pariya.sh , parmida90 , parmis86 , parrr , Patient.Stone , patrin , peg@h , petrisiama , phare , Positive , proxima , punio , R ! R a , r.a.a , raana76 , RafOneh , rahaa_m , rain daughter , rainy_10 , rain_signal , Ramaan , ramanava , ramesh20 , ramou2030 , REAL LOVE , redrose_love68 , reem1368 , reihanju , reza635 , rilla , robik , romina ab , rooya455 , rooyaa , rose69 , roxaneh , roya1365 , ROZ GOL , rozam , rozhina , S!M!N , s.invisible , s129 , s?h?r , S@EEDEH 93 , s@na , saba28 , sabamanager , saba_h , sabooha , Saeideh_82 , saghigol , sahar.74 , Sahar.M , sahar468 , sahari , SahariX , saharnaz1390 , sahar_98 , sahar_love , sahelii , sahely , sahel_m , saieh92 , sakera , samandf , samane66 , samaneh60 , samir , samira1362 , samira67 , samiramis777 , samira_70 , sana 88 , sana1994 , sana4 , sanazM , sanaZzZ , sanaz_ , sani66 , sansi , sara-42 , sara1995 , sara1997 , sarab morady , Sarah* , sarah.sh , saraice , sarak , saratab , sarax , sarvenazee , sarvin jojo , sasa75 , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedena , sefid65 , selenaG , selina63 , sepide25 , sepideeh , sepideh1991 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepidrokh , serentipiti , setare yakhi , setareh29 , setarehesoheil , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , sfv91 , SHADI 73 , shadi 936 , SHADI.71 , shadi.A , shadi1356 , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim khanom , shantia , sharafi , sharmin.r , shecary , sheerycold , sheida_953 , shekoofeh.m , sheydajoooon , shima lion , shimaaaaa , Shining Star , shiny star1 , shiva-68 , shiva217 , shivajan:D , shivashiva , SHKH1371 , shokaa , shoko pars , shooma , sh_karan , sh_rezaei , siah , sibsorkhhava , sima.d , SIMA2012 , simaN , simindokht , sinatra1995 , sinsor , sipa , sisi7070 , sogand.m , sogolhe , soha1990 , soheilam , sohi , somaye73 , somayeh1385 , somaye_t , some61 , somi somi , somy_kh , sonia1357 , soode , sotazi , sponge bob , sr85 , ssoudeh , star78 , star89 , starry eyed , star_crossed , suri masuri , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , s_aftab , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , tabaloga_ra , tadaii , tahmin67 , talkhoon , tama1011 , tandis2 , TanNazZz , tannaz_85 , tarane2 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tazianeh , tgmg2010 , Tifani Jon , tinairn , tinas , tondar1365 , tono , tornado.n , traker , tt.raha , tv35 , unichorn , UnKnOwN_Sh , Vaaleh , vafa1980 , valan , vampire123 , vanas , vanooshe , vayi , vianna , viyana* , white-sky , with winter , yam yam , yas6662 , YASAM!N , yasaman. , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasi_69 , yasna:s:.: , you &i , zahra.gol , zahra@m , Zahra_niki , zari60 , zari7036 , zdragon , zebeli , zeinab.73 , zeinab75 , zibahp , ziiiziii13 , zina , zizi26 , zm.matin , zozo_z1988 , zyazya , zy_jahromi , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |YaSsiii| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~Azita~ , ~B@H@R~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~ghasedak~ , ~m@ry@m~ , ~Niayesh~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~Snowy G!rl~ , ~TATY~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , ЯЭ乙νДИ , آبجی خانمی , آبجی نیلوفر , آتری , آذردخت , آرشا , آستاره , آسوده , آمستريدا , آنا98 , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , آوان , اتوسا جون , ارتمیس * , ارزو. , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , الملی , النار , الهه نیا , انگشتر , اهورای , ELI , ایلهام , باران شکوفه , بازیگوش , بلفى , بلور , بهاره5 , بهبهو , بی بیده , بی پروا , بیقرارم , ترنم , ترنم ازاد , تک ستاره شب , حنیفا58 , خاله خانم , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرگوش خوکی78 , خوشه طلایی , خیال غزل , درناز , دکور , دیبا کیان , راتمینار , رادمینا , رها مین , روناک1 , رویای من او , رژلب , زهرارا , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سارا 26 , سارا ف , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , ستاره.ث , ستـاره , سحرخاتون , سحرنقره فام , سرتق , سكوت ابريشم , سها19 , سوبی71 , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شادزی , شانی , شاپرک13 , شایان20 , شایسته بانو , شب بی ستاره , شروع , شقايق م , شهرزاد ن , شورم , صدف. , صنم شیرازی , طلایه 63 , عاشق رمان خواند , عاطی جان , عرفان 82 , عسل جون1 , عسل مامي , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فانتین , فرحناز65 , فرزان92 , فرزانه 62 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلایی , لیلی لیلوون , لیلی89 , لیلیپوت , م.نوری , مادام بی موسیو , مارمارا , مامان شهرزادی , ماه گل یاس , ماهین56 , متولد مهر , محبوبه* , مدار2 , مرجون , مسافرمرگ , ململ خانم , ملودی , منا64 , منيژه , مهر.آئین , مهروند , مهسا ا , مهشاد فتحی پور , مونا** , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , نازان , نجومی یاس , ندا آجورلو , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نسیم69 , نصرا... , نفس_20 , نفسم , نم باران , نورا5 , نگان , نیاز.ش , نیکا83 , هانی سالی , هیلا , ویشار , پاپلی , پدیدار , پرنا , پرنیان** , پرهامه , پریمان , کابوک , کابوی , کایرا.70 , کایسا , کمند , کیانا شیطون , گردافريد , گشتاسب13 , یاس بی نشان , یاس سپید , یاسمین.م , یغما , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یگانه , یگانه بانو , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ☆ Ghasedak ☆ , ☆زهراسیما☆ , ♥Arezoo , 乃凡卝凡 伬

13. Top | #97

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از دیگران
    7,793

تقدیم به یاران تمشکی ام!

فصل2 ( قسمت 17)

بی حوصله روی کاناپه و مقابل تلویزیون دراز کشیده بودم و برای برگشت احسان از سرکار انتظار می کشیدم. حالت تهوع از صبح امانم رو بریده بود و معده ی خالیم که تنها به تکه های چنجه شده ی گوشت آن هم تنها با کمک ضد تهوع پاسخ مثبت می داد، از شدت وخامت اوضاعش دست رد به بشقاب غذای آماده ی داخل یخچال می زد و برای تزریق سهمیه ی سرم قندی و ب 6 بیقراری می کرد.

بعد از گذشت یک هفته، احسان بالاخره طبابت رو از سرگرفته بود و به خاطر نگرانی برای حال نامساعدم، خیلی زودتر از تاریک شدن هوا به خانه برمی گشت. این روزها به احسان ذره ذره عادت کرده بودم اما هیچ وقت نمی تونستم با جیمز خیالی اما به شدت واقعی گوشه ی ذهنم مقایسه اش کنم!

هنوز با وجود کودکی که قرار بود مادرش باشم، کنار نیومده و به هیچ وجه قادر به تفکیک واقعیات زندگی از وهمیاتم نبودم. اونقدر به خاطر تناقضات موجود بین باورها و دنیای واقعی ترسیده بودم و اونقدر به خاطر عوارض بارداری ضعیف و رنجور شده بودم که نه جرائتی برای خروج از خانه و خبرگرفتن از دنیای بیرون داشتم نه توانی برای عملی کردن تصمیمم! بارها وسوسه می شدم برای سراغ گرفتن از توهماتی که به شدت پررنگ و واقعی بودن، با مادر و برادر خیالیم تماس بگیرم اما ذهن به شدت درهم ریخته و نامنظمم هیچ شماره ی تلفنی رو به خاطر نمی آورد.

ضمن اینکه احسان هم به شدت من رو از ترک خونه منع می کرد و من تمام این سخت گیری ها رو تنها به خاطر نگرانیش برای بچه و حتی خودم می دونستم و گاهی دلم به این همه نگرانی خوش می شد اما تحمل این وضع و این تنهایی های طولانی مدت هم خارج از ظرفیتم بود. گاهی که برای بیرون زدن از خونه به شدت بی تاب و اوقات بیشماری که برای برقراری یک رابطه ی حداقلی با همسایه های بالایی و با پایینی ام بیقرار می شدم، با مرور سردردهای بی امانی که برای آرام کردنش اجازه ی خوردن مسکن رو هم نداشتم، از هر آشنایی و تعامل اجتماعی صرف نظر می کردم.

نتیجه ی همه ی ترسها و عوارض بارداری و گوشزد کردن های پیاپی احسان باعث شده بود که حتی فکر خروج از در خانه هم به ذهنم خطور نکنه! زمان هایی می رسید که از این همه سکوت پیچیده توی این آپارتمان دلزده و برای خبرگرفتن از اوضاع و احوال همسایه هایی که هیچ وقت در مسیر رفت و آمد به درمانگاه ندیده بودمشان، کنجکاو می شدم و برای رفع کنجکاوی یا پیدا کردن سرگرمی و تفریحی جدید، خودم رو تا به در ورودی می رسوندم. سرم رو به تن چوبی اش تکیه می زدم و سعی می کردم کوچکترین صدا رو از داخل راهرو و از پشت در با گوشهای تیزم ببلعم اما دریغ از حداقل ترین صدایی که توی تن سکوت گرفته ی راهرو بپیچه!

کم کم به این نتیجه می رسیدم که تنها ساکنین این آپارتمان نوساز ، من و احسان هستیم و این فکر که توی یک آپارتمان 5 طبقه روزهام رو به تنهایی می گذرونم به شدت من رو می ترسوند. هیچ وقت تا این اندازه ترسو نشده بودم و حدس می زدم این تغییر خصوصیات اخلاقی عجیبم ناشی از بارداری و یا شاید فراموشی و اختلال در مرز باورهام و حقایق موجود در زندگیم بود.

از دیدن ادامه ی فیلم کارتونی که یک ساعتی از زمان پخشش می گذشت و من از روی بیکاری به تماشاش نشسته بودم، خسته شدم. تلویزیون رو خاموش کردم و صاف روی مبل نشستم. از شدت گرسنگی سردردم شدت گرفته بود. از دیشب حول و حوش 8 شب که 3 تکه از همه ی گوشت چنجه شده ای که احسان برایم آورده بود و خورده بودم و یک قاچ هندوانه ی شیرین و دوست داشتنی ام که نیمه های شب خرج عطشم کرده بودم، تا همین حالا که درست 4 بعد از ظهر بود، معده ام خالی مونده بود و تاخیر در برگشت احسان بیش از حد کلافه ام کرده بود.

نه سرمم رو گرفته بودم نه ب6 مناسب برای تهوعم رو. از اینکه احسان این طور در رابطه با من و بچه اش کوتاهی کرده بود به شدت عصبانی بودم و این گرسنگی و سر درد وتهوعِ توامان به شدتِ عصبانیتم اضافه می کرد.
    دستم رو روی معده ام کشیدم و پاهام رو روی زمین سر دادم. آروم و بااحتیاط از روی مبل برخاستم و با قدمهای کوتاه و آهسته مسیر آشپزخونه رو طی کردم. با وجود سرگیجه ای که به همه ی حال ناخوشم اضافه شده بود اما با کمک گرفتن از دیوار و کانتر و کابینتها خودم رو به یخچال رسوندم و به دستگیره اش آویزان شدم.

پیشانیم رو روی دستی که به دستگیره گرفتم بودم تکیه زدم و چند دقیقه آروم و بی حرکت ایستادم. کمی که نبض درد توی سرم آرومتر شد، در یخچال رو باز کردم و نگاهم رو برای پیدا کردن بشقاب غذایم توی یخچال چرخوندم. پاهام تمام انرژی باقیمانده ام رو خرج کرده بود و بیشتر از این تحمل مقاومت در برابر نیروی وزنم رو نداشت. بالاجبار روبروی در باز یخچال روی زمین و سنگهای خنک کف آشپزخونه نشستم و اجازه دادم خنکای هوای بیرون زده از داخل یخچال، بدن گر گرفته ام رو نوازش کنه.
    نگاهم همچنان مشغول گشت زدن توی پیچ و خم بسته ها و ظرف و ظروف مواد غذایی داخل یخچال بود که بالاخره بشقاب غذا که با روکش سلفونی اش پشت پاکت ابمیوه های صنعتی پنهان شده بود، رو پیدا کرد.

دستم رو جلو کشیدم و با رخوت آبمیوه ها رو کنار زدم و با غرولند زیر لب از حضور غیر ضروری این همه آبمیوه ای که هیچ توجیهی نداشت، بشقاب غذا رو بیرون آوردم. سلفون رو از روی غذا کنار کشیدم و با اشتیاق به غذای محبوبم خیره شدم. ترشحات دهانم از یادآوری طعم خوش کباب زیاد شده بود اما معده ی بی رمق و تهوع شدت گرفته ام به این گرسنگی بی امان هشدار می داد. چشمهام رو بستم و هشدارهای مزاحم رو نادیده گرفتم و یک تکه ی کوچک چنجه رو بدون گرم کردن به داخل دهانم گذاشتم. با لذت تمام چنجه رو مکیدم و عصاره اش رو فرو دادم اما هنوز لحظه ای از ورود عصاره به داخل معده ام نگذشته بود که هجوم بی امان اسید رو از سمت مری به داخل دهانم حس کردم. فورا دستم رو مقابل دهانم گرفتم و بشقاب و محتویات لذیذ داخلش رو روی زمین انداختم و با کمک دستی که به در بازمانده ی یخچال تکیه زدم، از روی زمین برخاستم و به سرویس پناه بردم.

تمام شکمم از از شدت عق زدنهای بی نتیجه، درد گرفته بود. تلخی اسید گلوم رو می سوزاند و اشک بی اجازه از چشمها روی گونه هام می ریخت. معده ام که آروم گرفت و همه ی نداشته هایش رو به رخم کشید، دهانم رو زیر شیر آب گرفتم و بی رمق و خم شده از سرویس بیرون زدم.

در تکاپوی بیرون کشیدن پاهای بی جون و تن لرزانم به داخل راهرو بودم که زنگ تلفن خانه بلند شد. مطمئنا احسان بود. حال خرابم و درد معده ام به شدت کوتاهی احسان رو به من گوشزد می کرد و عصبانیتم رو به اوج می رسوند. تمایلی برای همکلامی نداشتم. روی زمین نشستم و اجازه دادم فقط کمی از حال خرابم با نگرانی برای جواب ندادن گوشی سهم احسان بشه!

با قطع نشدن تماس، تلفن روی پیغامگیر رفت اما در کمال تعجبم هیچ پیامی گذاشته نشد. پوزخند روی لبم نشست و عصبانیتم دو چندان شد! صدای بوق و اعتراض در بازمانده ی یخچال توی خونه می پیچید و محرکی برای ضربان درد سرم بود. ابروهام رو در هم کشیدم و به مسافت طولانی راهرو تا یخچال لعنتی زیر لبی گفتم.

نمی تونستم بی خیال بوقهایی که مستقیم درد سرم رو نشونه گرفته بود بشم، حرص زده و با بی حالی تمام دست به دیوار گرفتم و از روی زمین بلند شدم و توی دلم به احسان بی مسئولیت به جهت تاخیرش برای برگشت به خونه بد و بیراه گفتم. با قدمهای آهسته و قد خم شده ی ناشی از درد معده ام به سمت آشپزخونه می رفتم که صدای زنگ تلفن بار دیگه بلند شد. بی اختیار تمام نیروی نداشته ام رو جمع کردم و برای نشان دادن عصبانیتم گوشی معطل مانده روی سنگ کانتر آشپزخونه رو چنگ زدم. باید مراتب اعتراض و شدت عصبانیتم رو هرچه زودتر به گوش احسان حالی می رسوندم!

گوشی رو روشن کردم و کنار گوشم گرفتم و همزمانی که خودم رو به دیوار راهرو تکیه می زدم، عصبی و پرخاشگر جواب دادم: - هیچ معلوم هست تو کجایی؟! من دارم می میرم اینجا... خوبه به خاطر بچه ی توئه که به این روز افتادم!
    از سکوت غیرقابل پیش بینی احسان، جا خوردم. زبان به دهان گرفتم و اجازه دادم برای عصبانیتم پشیمونی خرج کنه اما صدای آشنا و مردونه ای غیر از احسان توی گوشی پیچید و همه ی عصبانیتم رو از یادم برد:
    -با خودت چی کار کردی مهرنوش!

بی هیچ حرفی در سکوت و ناباور به دیوار سفید و دو در همرنگ حمام و دستشویی انتهای راهرو خیره شدم. صدای دوباره ی مرد توی گوشم پیچید: - با توام مهرنوش...! می گم اون عوضی چه بلایی سرت آورده!
    نفس کشیدن فراموشم شده بود. با وسواس و بی اختیار زیر لب زمزمه کردم: - م...م...مهر...ن...نوش..
    صدای نگران مرد غریبه توی گوشی پیچید: - چی شده مهرنوش... چرا چند وقته گوشیت خاموشه؟! چرا به ایمیل ها جواب نمی دی؟ چرا تمام راههای ارتباطیت رو قطع کردی؟ هیچ معلوم هست اونجا چه خبره!
    پلک نمی زدم و چشمهام از شدت این پلک نزدن می سوخت. این مرد من رو با نامی صدا کرده بود که مرا به باورهای غیرواقعی زندگیم پیوند می زد.

لبهام به شدت می لرزیدند و احساس خفگی می کردم. چه به روز من اومده بود!
    به سختی و با لکنت تنها برای خلاص شدن از این برزخ دامن گیر لب به سوال باز کردم: - ش... شما...!
    نفس عصبی اش توی گوشم فوت شد و جوابش تیر خلاص به حالم بود: - منو نشناختی دختر عمو! مسعودم‼‼
    سرم به دوران افتاد. مسعود واقعی بود! پسرعمویی که یکی از باورهای خیالیم بود، حالا از پشت گوشی تلفن با من صحبت می کرد و من رو به خاطر بی خبر گذاشتنش از اوضاعم، بازخواست می کرد.

نمی تونستم چی باید بگم. صدام رو گم کرده بودم. نفسم به شماره افتاده بود. تمام تصویر مقابلم، پیش چشمم تاب می خورد. بی هیچ تکیه گاهی تنهای تنها توی برزخ گیر افتاده بودم!
    صدای مرد بی هیچ مراعاتی توی گوشم پیچید و من رو تا مرز نابودی و لبه ی پرتگاه هدایت کرد: - خوب گوشاتو باز کن ببین چی دارم بهت می گم مهرنوش... همین حالا...همین الان از اون خونه ی لعنتی می زنی بیرون... می فهمی چی بهت می گم...!

نه نمی فهمیدم! حقیقتا گنگ گنگ بودم. با نیرویی که تنها و تنها به خاطر رها شدن از این برزخ به مددم اومده بود، به میان حرفش پریدم: - چی... دار... داری... می..گ...ی!
    صدای هشدار دهنده ی مسعود از راه دور، از راه خیلی خیلی دور، دوباره به سوق دادنم برای سقوط، اصرار می کرد: - احسان زخم خورده است... مهرنوش... بیشتر از این نباید پیشش بمونی... به خاطر خدا از اون خونه بیا بیرون!

آب دهانم رو فرو دادم و یک بار پلک زدم. برای ایستادن نیاز به نیروی کمکی داشتم. فکر جنین توی شکمم و به هم خوردن چندباره ی تمام باورهای چند روزه ام، حرف از احسان و خطری که متوجهم بود و اخطار پسرعموم من رو به مرز جنون رسونده بود.
    کلافه از برزخی که انتهایی نداشت، به یک کلمه و تنها 3 حرف پناهنده شدم: - چ...چرا!؟

بی حوصله و معترض فریاد زد: - الان وقت این سوالا نیست... کاریو که بهت می گم انجام بده مهرنوش... فقط بیا بیرون...
    نگاهم روی شکمم سر خورد و فکر جنین و ضعف و همه ی ترسهای بیرون از خونه به تردیدم اضافه شد: - ن...می... تو..تو..نم!
    فریادش این بار اونقدر بلند و واضح از پشت گوشی فاصله گرفته از نیم رخ صورتم، به گوش رسید که جرائت مخالفت رو از من گرفت: - بفهم نوشین... احسان برادر طراوته...! دختری که چند ماه پیش تو جریان پرونده کشته شد...! ارواح خاک مهرداد از اون خونه بزن بیـــــــــــرون...!

به دیوار تکیه زدم. اسم طروات و قسم به خاک برادر از دست رفته ام، به یکباره همه ی فراموش شده ها و دورافتاده هایم رو به مغزم سرریز کرد. تمام بدنم لرز گرفته بود. خاطره ی چندماهه ی ماموریتم و حضور توی خونه ی احسان توی ذهنم لحظه به لحظه زنده می شد.تلخی روزهای فراموش شده و جنین ناخواسته و زنی که تنها بهانه ی حضور احسان کنارم بود، زلزله ی هشت ریشتری به جانم انداخته بود. نگاه ناباورم در دایره ی محدود چشمهام می چرخید و ضربان قلبم رو به هزار رو به انفجار و از کار افتادن اوج می گرفت
    .
    زیرلب و با لکنتی که شدت گرفته بود و صدایی که رو به خاموشی می رفت زمزمه کردم: - ب... بیا.. دن... دنبالم.
    اما این بار صدای مردی که هرگز نشناختمش از جایی حوالیه پشت سرم جوابم رو داد و گوشی رو از بین دستهای لرزانم به زمین انداخت: - متاسفام خانوم مهرنوش چهره سا... شما هیچ جا نمی ری...!

این روزها...
    حسی دارم...
    آمیخته با دلتنگی...
    کم می آورم...
    بازوانی می خواهم که تنگ در برم بگیرند...
    اما نه هر بازوانی...
    فقط حصـــار آغوش تـــــــو ...!!

از خدا می خوام یه عمری بهم بده، بتونم به نقدها جواب بدم....!!!!
    خودم از هیجان این پست واقعا کم آوردم!

14. 891 کاربر از پست mahtab26 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!roya , # بلوط # , $ ساجده$ , $etareh, , $HUNTER , (morvarid) , (فروردین) , * hasti * , * kiana * , *$~رازگل سرخ~$* , **LONELY** , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *Arefeh* , *banoo* , *kochol* , *miss minoo* , *nafas.love* , *Nafise.a9* , *Nazan!n* , *Peggy* , *Rima* , *SaNaY* , *shima* , *yasaman* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , *شهرزاد , +Neda+ , --Nila-- , -ShaDi- , .:aida:. , .:BahaR:. , .Anahit. , .Ghasedak. , .HOMA. , .MAHBUBEH. , .nahid , .nox. , .parniya. , .ZeinaB. , /maryam/ , 0033 , 3pde193 , 41267m , 6789 , 8389 , :yalda: , ==== , @ DINA @ , Abandokht , afi jonz , afra. , afroodit , afsoon321 , ailin jo0n , airena , alis91 , ali_shey , amini2004 , aminlily40 , amirhosseinac , amisha , amore , amorist , ana? , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angry girl , ania , anna43 , ANNE , Anolin , anzhela , aral , archangel , arezoo1991a , Arezoo91 , arezoue , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , aryana.n , asal_bumpy , aseman_82 , ashoka , asma-m , asma66 , atashgah62 , ati t2 , AtI2020 , autumn_dream_86 , avabehrouzian , Ay San , aygeen , aynaz69 , azarsana , azda , babsaneh , bahar.d65 , bahar.nt , bahar58 , bahare RE , bahare930 , baharezendegani , BaharәH , banafsheh_sh83 , baran97 , baran_1990 , barin_s , barni , Beautiful Jasmine , behan , behi_aquarius , behnaaz , Behnaz joon , BENEFIT , benitto , bikari , bilio , Blast Off , blub2000 , blue berry , blue_crystal , bneta , Borono , buhd000 , celiji , cemira , d.pouya , D0nya , dadam , dark chocolate , dark fairy , dark lady , DDjooon , Defne , Delaramad , Delasa , delish , Denis omidi , desert girl , diaar , Diana-88 , dish1600 , divandary , dokhtare babash , dokhtare khial , dokhtar_naz2020 , dokhte.banderi , doorin , down13 , dozhd , Dr.zh92 , drm.gholami , dusetdaram5 , duste man , eevee , Elen , elena1998 , elenah , elianoos , Elikanik , elin89 , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , em-902 , eniy , erwin , eshghe javdan , eshton , estifen , eti98 , f-fp0o74 , fadai , fadiya770 , faezeh88 , faezeh_kht , fafa_f , faghatdream , famdavari , fanoos_68 , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride40 , farizad , farnas , farnooshfarokhi , fary , farzane.rsh , fatemeh_r , Fatima S , fatima.h , fatima64 , fatima_59 , fedra , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , FowL , free born001 , funny , f_ gisoo tala , galadril3 , galanrood , gandomsa , ghasedak_love , ghazal p , ghazal.b , ghazal26859 , Ghazal99 , gilavaa , glarion , gogoli , golabeton , golbaran , goldoone22 , gole narges , gole.bahari0 , goli62 , gord , H@n!eh , hala , hanayi , hana_m , hani-70 , Haniday , hanie-ab , Haniii9396 , haniyeh2 , hany111 , hanye , hasti59 , haveking , havooo , hed!e , hediyeh_b , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , hiva goli , hivaskh , hoda.4470 , hoda_f1 , homa41 , honardar , Honey.R , honey_x , Hoopoe , hooramohebtash , hooriya_y , hosnaa , HRad , htamspam , ili mah , Immortal Girl , Irani , iraniam , jujuee , Katra , katy f , kayena , khademre , khakbaz , Khate Siah , kimi-vorojak , kimia joon , kiumars , kodaki , KOKI , kolaghermezi , komiteh , krishna , kristeen , L!l!an , l0vin , Laali , LAKPOSHTE , lartmis , latifa , Laya.Li , layahashemi , leila banoo , leilaaa98 , leilaadel , LicH_MaSteR , lili.sz75 , lilil , liuana , M mehrane , M.matineh , m.nafas , m0nire , maahak , mahana1 , mahbaran , mahbobeh joonam , mahboobeh 98 , mahda , mahdis23 , mahdiyeee , mahila1368 , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa/// , mahsa65 , mahsa_128 , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtabi22 , mahya1995 , MAJJI , malenie , malus , mamanekasra , mamorin , manemah , maneou , mani1384 , mansuri , Mantral , many22 , Mar*Mar banoO , maral_70 , Maria Ashna , marjan350 , marjansh , marmar7452 , marmara25 , mary payizi , maryam gol , maryam joOon , maryam sh , maryam56 , maryam65 , maryam_4008 , maryiana , maryta , marzi marzi , marzie1994 , masi62 , masin , matchless , matin_a , MeDiA Es , mediya , Mehrnoosh74 , mehrnoush_re , melanie stryder , melikappp , melikbelik , Melisa , melodina , mfr60 , michka_61 , Mikrobe-Sorati , mina naz , mina.bala , mina880 , mina_75 , mini_md , minmin1780 , minoo1920 , miracle72 , miranda07 , mishapasha , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , mivanc , modern girl , moonila , MotiAmiri , mozhi.a , mozhmozh , my dream , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N!l00f , N*A*Z*L*I , n.shina , naazi , nafas_akhar , nahid lucky , nana22 , nane sarma , narciss , nasrin javan , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi1 , nazila94 , nazi_bec , nazi_gf2010 , ned67 , nedaj , neg nego , negar*pb , negar.n1000 , negarh91 , negin kh5 , negin17 , neginra , nenoy , night_star , niho , nikaan , niloofarane , NiNa.S , nina18 , nina86 , nini-kimi , nlp16001 , noirsa , noodi , noperson , noshafarin , noting , olala , oldooz bala , omidk , ordibehesht91 , P@rya , pana-m , panah , paradise , pariya.sh , parmida90 , parmis86 , parrr , Patient.Stone , patrin , peg@h , petrisiama , phare , Positive , proxima , punio , R ! R a , r.a.a , raana76 , RafOneh , rahaa_m , rain daughter , rainy_10 , rain_signal , Ramaan , ramanava , ramesh20 , ramou2030 , ratanaz , REAL LOVE , redrose_love68 , reem1368 , reza635 , rilla , robik , romina ab , Romina-77 , rooya455 , rooyaa , rose69 , roxaneh , roya1365 , rozam , S!M!N , s.invisible , s129 , s?h?r , S@EEDEH 93 , s@na , saba28 , sabamanager , saba_h , sabooha , Saeideh_82 , saghigol , sahar.74 , Sahar.M , sahar468 , sahari , SahariX , saharnaz1390 , sahar_98 , sahar_love , sahel bala , sahelii , sahely , sahel_m , sajede-78 , sakera , samandf , samane66 , samaneh60 , samir , samira1362 , samiramis777 , samira_70 , samxavi , sana 88 , sana1994 , sana4 , sanazM , sansi , saqi , sara-42 , sara1995 , sara1997 , sarab morady , Sarah* , sarah.sh , saraice , sarak , saratab , sarax , sarvenazee , sarvin jojo , sasa75 , sazin513 , SEA SHELL-600 , sedena , sefid65 , selina63 , sepide25 , sepideeh , sepideh1991 , sepideh1993 , Sepideh2 , sepidrokh , serentipiti , setare yakhi , setarehesoheil , setayesh1363 , setayesh_p995 , sete , sfv91 , shaady , shadi 936 , SHADI.71 , shadi.A , shadi1356 , shafagh 69 , shafagh falagh , shagha27 , shaghayegh69 , shahrzad64 , shakiba_2510 , shamim khanom , shantia , sharafi , shecary , sheida_953 , shekoofeh.m , sheydajoooon , shf_aboops , shima lion , shimaaaaa , Shining Star , shiny star1 , shiva-68 , shiva217 , shivajan:D , shivashiva , SHKH1371 , shokaa , shoko pars , shooma , sh_karan , sh_rezaei , siah , sibsorkhhava , sima.d , SIMA2012 , simaN , simindokht , sinatra1995 , sinsor , sipa , sogand.m , sogolhe , soha1990 , soheilam , sohi , somaye73 , somayeh1385 , somaye_t , some61 , somi somi , somy_kh , sonia1357 , soode , sooosk , sotazi , sponge bob , sr85 , ssoudeh , star78 , star89 , starry eyed , star_crossed , suri masuri , sydney , syhbyt , symorgh , szszsz , s_aftab , s_masroury , sαвα , T T--THR , T.KHD , tabaloga_ra , tadaii , tahmin67 , talkhoon , tama1011 , tandis2 , TanNazZz , tannaz_85 , tarane2 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , tazianeh , tgmg2010 , Tifani Jon , tinairn , tinas , tondar1365 , tono , tornado.n , traker , tt.raha , tv35 , unichorn , UnKnOwN_Sh , Vaaleh , vafa1980 , valan , vampire123 , vanas , vianna , viyana* , white-sky , with winter , yam yam , yas6662 , YASAM!N , yasaman. , yasaman20 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yegane666 , you &i , zahra.gol , zahra@m , Zahra_niki , zari60 , zari7036 , zdragon , zebeli , zeinab.73 , zeinab75 , zibahp , zina , zizi26 , zizi66 , zozo_z1988 , zyazya , _Azadeh_ , _NoNasH_ , |YaSsiii| , ~ Abji ZAhra ~ , ~AmestriS~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~farzaneh jan~ , ~fatemeh69~ , ~ghasedak~ , ~m@ry@m~ , ~Niayesh~ , ~Ordibeheshti~ , ~Samaneh~ , ~sara khatoon~ , ~TATY~ , ~The14th MooN~ , §parnian§ , °Hal¡¥aS° , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , ЯЭ乙νДИ , آبجی خانمی , آبجی نیلوفر , آتری , آذردخت , آستاره , آسوده , آمستريدا , آنا98 , آناکارنینا7 , آنیتا , آهو خانم , آواشیوا , آوان , ارتمیس * , ارزو. , افسانه1362 , اقاقی , الاجون , النار , الهه نیا , انگشتر , اهورای , ELI , ایلهام , باران شکوفه , بازیگوش , بلفى , بلور , بهاره5 , بهبهو , بی بیده , بی پروا , بیقرارم , ترنم , ترنم ازاد , تک ستاره شب , تگرگ , حنیفا58 , خاله خانم , خانوم عسلی , خانوم معلم , خرگوش خوکی78 , خوشه طلایی , خیال غزل , درناز , دریا 91 , دکور , دیبا کیان , ذانا , راتمینار , رادمینا , رها مین , رویای من او , رژلب , زهرارا , زهره ابراهیمی , زهره عشقی , زکیه67 , س.و.ن.ی.ا , س_م_م_ , سارا 26 , سارا ف , سافانا , سالومهو , سانجانا , ساکتین , سبحی , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , ستاره.ث , ستـاره , سحرخاتون , سحرنقره فام , سرتق , سمن جون , سها19 , سوبی71 , سوداا , سپیدوسیاه , شادئ , شادزی , شانی , شاپرک13 , شایان20 , شایسته بانو , شب بی ستاره , شروع , شقايق م , شهرزاد ن , شورم , صدف. , صنم شیرازی , طلایه 63 , عاشق رمان خواند , عاطی جان , عسل جون1 , عسل مامي , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فانتین , فرحناز65 , فرزان92 , فرزانه 62 , فرنوش72 , فــــــــــروغ , ققنوس98 , لمیس20 , لیلایی , لیلی لیلوون , لیلیپوت , م.نوری , مادام بی موسیو , مارمارا , مامان شهرزادی , ماه رخسار , ماهین56 , محبوبه* , مدار2 , مروه جون , مریم:-) , مسافرمرگ , ململ خانم , ملودی , منا64 , منيژه , مهر.آئین , مهروند , مهسا ا , مهشاد فتحی پور , مونا** , مژگان بانو , میترا.د , میتی65 , میم. , نجومی یاس , ندا آجورلو , نداي عشق , نرگس‏ ‏.م , نسترن خانم , نسرین... , نسيا , نصرا... , نفس_20 , نفسم , نم باران , نورا5 , نگان , نیاز.ش , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هیلا , ویشار , پاپلی , پدیدار , پرنا , پرنیان** , پرهامه , پریمان , کابوک , کابوی , کایرا.70 , کمند , گشتاسب13 , گلبو , یاس بی نشان , یاس سپید , یاسمین.م , یغما , یلدا تقی زاده , یلدا2222 , یگانه , یگانه بانو , •Aphrodite• , •●شقایق●• , ☆ Ghasedak ☆ , ☆زهراسیما☆ , ♥Arezoo , ♥GELAREH♥ , 乃凡卝凡 伬

15. Top | #98

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    0.84
    تشکر از دیگران
    7,793

حالم خوب نبود... مهمون هم داشتیم... اما نمی شد خواهش دوستان رو زمین گذاشت... برای امشب کافیه...باشه...؟

فصل 2 (قسمت 18)

گوشی رها شده از دستم با صدای بلند روی زمین افتاد و از صدای اوج گرفته اش روی زمین، تمام وجودم به یکباره تکان خورد. نگاهم از چهره ی ناآروم احسان و ابروهای درهمش کنده شد و روی گوشی تلفن که روی زمین چرخ می خورد و باطری بیرون افتاده اش ثابت ماند.

صدای قدمهای کفش پوش احسان چشمهام رو به سمت خودش کشید و نفسم رو رفته رفته به شمارش انداخت. حرفهای مسعود توی سرم تکرار می شد و سردرگمی من رو دامن می زد. از به یادآوردن تمام خاطرات از دست رفته ام از احسانی که مهرنوش چهره سا رو می شناخت و از کشف ماهیت طراوتی که کشته شده بود و مرگش از احسان شیر زخم خورده ساخته بود، لال شده بودم.

چشمهام هنوز روی قدمهای شمرده اش که لحظه به لحظه فاصله ی بینمون رو کوتاه تر می کرد، مات مانده بود و صدای نفسهای به شماره افتاده ام سوت راند آخر بازی رو توی گوشم می نواخت!
    جرائت تکان خوردن و فاصله گرفتن و دور شدن از مردی که هوای نفسش نفرت رو فریاد می کرد، نداشتم. چشمهای گشاد شده ام فاصله ی در حال کوتاه شدن رو رج می زد و دهان بازمانده ام به اکسیژن ناکافی اتاق التماس می کرد.

کفشهاش که مقابل دیدگانم جفت شد، نگاهم به اصرار دست بند شده ی احسان به چانه ام روی چشمهای تنگ شده اش ثابت شد.
    - منو یادت اومد عزیزم..؟! هـــوم!؟!
    قدرت تکلمم رو از دست داده بودم. پوزخند روی لبش نشست و صورتش رو پر از حقارت کرد: - پس بالاخره سر و کله ی برادر عوضی و اون پسر عموی عوضی ترت پیدا شد..!

دلم می خواست خودم رو به پنجره برسونم و هوای تازه رو به ریه های دور مانده از اکسیژنم بکشونم . باورم نمی شد که دست من و مسعود از خیلی وقت پیش برای احسان رو شده باشه.
    چانه ام رو فشرد و صداش رو آروم و آهسته کنار گوشم زمزمه کرد: - لال مونی گرفتی بانـــو! نمی خوای بگی اون برادر آشغالت کدوم سوراخ گم و گور شده و خواهرش رو فرستاده تو دهن گرگ!

احسان از چی حرف می زد! نمی تونستم درک کنم!
    سکوتم رو که دید دستهاش رو به یقه ی پیراهنم گرفت و من رو به سمت خودش کشید: - الان وفت خوبی برای خفه خون گرفتن نیست...! بگو اون مهرداد عوضی کجاست مهرنوش...! بگو تا بلایی سرت نیاوردم...!

لبهای لرزگرفته ام به سختی تکان خوردند و اسم مهرداد رو زمزمه کردند: - م...مهر..داد..!
    یقه ام رو رها کرد و به عقب هولم داد و فریاد زد: - آره... آره... مهرداد...! اون کثافت که خواهرمو به لجن کشید و به کشتنش داد... بگو اون دادش بی غیرتت کجاست... اگه بخوای کتمان کنی و بازم بازی در بیاری، بلایی به سرت میارم مهرنوش که مرغای اسمون به حالت گریه کنن...

تعادل به هم ریخته ام رو با کمک دیوار حفظ کردم و گیجی ام رو از حرفهای نامفهموم احسان به زبون آوردم: - چی... داری... می گی...!
    با عجله به سمتم اومد و انگشت اشاره ی تهدیدگرش رو مقابلم تکان داد: - همین الان به اون کثافت زنگ می زنی و می گی که بیاد این جا... همین الان...
    آب دهانم رو فرو دادم و به سختی زمزمه کردم: - نمی...شه..

بی هیچ اخطاری محکم به صورتم کوبید و یک طرف یقه ی پیراهنم رو توی مشتش گرفت: - بهت گفتم با من بازی نکن نوشین... مثل بچه ی آدم... زنگ بزن به برادرت و بگو بیاد... اگه انقدر مرد نبود که اون بلا رو سر خواهرم بیاره... لااقل اونقدر مرد باشه و بیاد ببینه که چه به روزه خواهرش آوردم....!

حرفهای نامفهموم احسان رو متوجه نمی شدم. چه رابطه ای بین برادر از دست رفته ی من با خواهر فوت شده ی احسان بود که به هیچ وجه نمی تونستم درکش کنم. این همه نفرتی که از چشمهای احسان مستقیم و بی هیچ مانعی به قلب من سرریز می شد رو نمی فهمیدم. سرم رو آروم به طرفین تکان دادم و لرز نشسته به چانه ام رو نادیده گرفتم: - مهرداد... مرده!

برای لحظه ای وارفت. من این وارفتگی رو از خاموش شدن برق چشمهای پرخاشگر و شل شدن فشار دست چنگ زده اش به لبه ی پیراهنم حس کردم اما خیلی زود همون احسان زخم خورده ی دقایق پیش شد:
    - داری دروغ می گی... داری مثل سگ دروغ می گی...! تو هم خواهر همون برادری... خون همون برادری تو رگهاته.... بیچاره خواهر من که نفهمید با چه حیوونی دم خور شده... انقدر ترسیده که خودش رو توی هفت تا سوراخ قایم کرده و نمی خواد به خاطر خواهرش خودش رو آفتابی کنه...! خیله خوب...! حرفی نیست...! من هم همون بلایی رو سرت میارم که اون حیوون سرخواهرم آورد...! کاری می کنم که تا عمر داره کابوس من و الناز هیچ وقت ولش نکنه...!

چشمهام رو که از زور ناباوری به احسان خیره مونده بود و دست از این نگاه ممتد نمی کشید، بستم و سرم رو به دیوار پشت سرم تکیه زدم. مهرداد با خواهر احسان چه کرده بود!
    دستهای خشمگین احسان یقه ی لباسم رو رها کرد و به سمت آشپزخونه رفت. روی دیواری که دیگر برایم تکیه گاه نبود سر خوردم و روی زمین پخش شدم. با سری که روی گردن سنگینی می کرد و با چشمهایی که رو به تاری می رفت به سنگهای روشن کف مات مونده بودم.
    اتفاقات رو هضم نمی کردم. مهرداد با زندگی من چه کرده بود!

لیوان پر شده از حجم قرص های سفید نگاهم رو به سنگهای سفید شکافت و چشمهام رو به نگاه گریزان احسان از چهره ام کشید. لیوان رو مقابلم تکان داد و خشمش رو با صدای آهسته و زیر لبی نثارم کرد: - بخورش...!
    به لیوان و آبی که حالا ذرات نامحلول و رسوب کرده ی قرص رو یدک می کشید خیره شدم .
    - بخورش....
    نگاه ناباورم به احسان و چهره ی ناآشناش کشیده شد.
    - بخورش لعنتی.... بخورش..
    زندگی برای من تمام شده بود!

لبخند ناباورانه روی لبهام دوید. صدای نوازش گون محبتهای احسان توی گوشم زنگ می زد. من زندگی ام رو به هیچ باخته بودم!
    فریادش من مات برده رو لرزاند و لیوان رو از دایره ی دیدم خارج کرد. از روی زمین و مقابلم برخاست و لیوان رو پر حرص روی زمین کوبید و دستهاش رو روی صورتش کشید: - خـــــــــــــدا.... خدا....! دارم دیوونه می شم...
    چند قدم دور شده از من رو با دو قدم تمام کرد و مقابلم خم شد و خشم فروخورده اش رو توی صورتم پاشید: - بهش زنگ بزن... می فهمی... بهش زنگ بزن بگو بیاد اینجا...!

پلک زدم و همراه این پلک زدن اشک از راه رسیده ای روی گونه ام چکید. از من فاصله گرفت و به دیوار هال تکیه زد و صورتش رو بار دیگر با دستهاش پوشاند و بی رمق زمزمه کرد: - بهش بگو کاری باهاش ندارم فقط بیاد... فقط می خوام حرف بزنم... می خوام بگم چه دردت بود که خواهرمو سپردی دست یه مشت حیوون تر از خودش... می خوام حرف بزنم مهرنوش بگو بیاد... بگو بیاد تا کار دست خودم ندادم مهرنوش....!

کم کم یاد خواهی گرفت تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را
    اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر
    و یاد میگیری که بوسه ها قرار داد نیستند و هدیه ها معنی عهد و پیمان نمی دهند،
    کم کم یاد می گیری که حتی نور و خورشید هم می سوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری
    باید باغ خودت را پرورش دهی به جای اینکه منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد،
    یاد می گیری که می توانی تحمل کنی که محکم باشی،
    پای هر خداحافظی یاد می گیری که خیلی می ارزی.

چندتا از نقدها که نیاز به جواب داشت جواب دادم.
    ویرایش توسط mahtab26 : 1391,09,29 در ساعت ساعت : 11:12 بعد از ظهر

16. 892 کاربر از پست mahtab26 تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!!roya , # بلوط # , $ ساجده$ , (morvarid) , (فروردین) , * hasti * , * kiana * , *$~رازگل سرخ~$* , **LONELY** , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *banoo* , *kochol* , *miss minoo* , *nafas.love* , *Nafise.a9* , *Nazan!n* , *Rima* , *SaNaY* , *shima* , *yasaman* , *zahraee* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , *شهرزاد , *ماه پیشونی* , +Neda+ , --Nila-- , -ShaDi- , .:aida:. , .:BahaR:. , .Anahit. , .Ghasedak. , .HOMA. , .MAHBUBEH. , .nahid , .nox. , .parniya. , .ZeinaB. , /maryam/ , 0033 , 199295 , 3pde193 , 41267m , 8389 , ==== , @ DINA @ , Abandokht , afi jonz , afra. , afroodit , afsoon321 , ailin jo0n , airena , alis91 , amini2004 , aminlily40 , amirhosseinac , amisha , amorist , ana? , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angel04 , angry girl , ania , anna43 , ANNE , Anolin , anzhela , archangel , architect_shima , arezoo1991a , Arezoo91 , arezoue , arghavan58 , armaghan88 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , aryana.n , asal_bumpy , aseman_82 , asha , ashoka , asma-m , atashgah62 , ati t2 , ati.ea , AtI2020 , autumn_dream_86 , avabehrouzian , Ay San , aygeen , aynaz69 , azad_awesome , azarsana , azda , azita_esy , babsaneh , bahar narang , bahar.d65 , bahar.nt , bahar58 , bahare RE , bahare930 , baharezendegani , BaharәH , banafsheh_sh83 , baran97 , baran_1990 , barin_s , barni , Beautiful Jasmine , behan , behi_aquarius , behnaaz , Behnaz joon , behnazhmz , BENEFIT , benitto , bestbest , bikari , bilio , Blast Off , blub2000 , blue berry , blue_crystal , bneta , Borono , buhd000 , casandan , celiji , cemira , d.pouya , D0nya , dadam , dark chocolate , dark fairy , Defne , Delaramad , Delasa , delish , Denis omidi , desert girl , diaar , Diana-88 , dina_min , dish1600 , divandary , dokhtare babash , dokhtare khial , dokhtar_naz2020 , dokhte.banderi , doorin , down13 , dozhd , Dr.zh92 , dusetdaram5 , duste man , eevee , elahe 66 , Elen , elena1998 , elianoos , Elikanik , elin89 , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , em-902 , eniy , erwin , eshghe javdan , eshton , estifen , eti98 , f-fp0o74 , fadai , faegheh69 , faezeh88 , faezeh_kht , fafa_f , faghatdream , famdavari , fanoos_68 , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , fariba45 , fariba48 , faride40 , farizad , farnas , farnooshfarokhi , fary , farzane.rsh , fatemeh_r , Fatima S , fatima.h , fatima64 , fatima_59 , fedra , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , fouji , FowL , funny , f_ gisoo tala , galadril3 , galanrood , gandomsa , ghasedak_love , ghazal p , ghazal.b , gilavaa , glarion , gogoli , golabeton , golbaran , goldoone22 , gole , gole narges , gole.bahari0 , goli62 , gord , H@n!eh , hala , hanayi , hana_m , hani-70 , Haniday , hanie-ab , Haniii9396 , haniyeh2 , hany111 , hanye , hasti59 , haveking , havooo , hed!e , hediyeh_b , helia m , helik , hermiun_0 , hesaneh , hezareh , hidenam , hiva goli , hivaskh , hoda.4470 , hoda_f1 , homa41 , honardar , Honey.R , honey_x , Hoopoe , hooramohebtash , hosnaa , HRad , htamspam , ili mah , Immortal Girl , Irani , iraniam , jujuee , kakaoo66 , Katra , katy f , kayena , ketne , khademre , Khate Siah , kimi-vorojak , kimia joon , kiumars , kodaki , KOKI , kolaghermezi , krishna , kristeen , L!l!an , l0vin , Laali , LAKPOSHTE , lartmis , latifa , Laya.Li , layahashemi , leila banoo , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , LicH_MaSteR , lili.sz75 , lilil , liuana , loorri , LOVE LIKE THIS , M mehrane , M.matineh , m.nafas , m0nire , maahak , mah legha , mahana1 , mahbaran , mahbobeh joonam , mahboobeh 98 , mahda , mahdiar , mahnazmom , mahsa.h.i , mahsa65 , mahsa_128 , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , MAHTAB63 , mahtabi22 , MAJJI , malenie , malus , mamanekasra , mamorin , manemah , maneou , mani1384 , mansuri , Mantral , many22 , Mar*Mar banoO , maral_70 , Maria Ashna , marjan350 , marjansh , marmar7452 , marmara25 , mary payizi , maryam gol , maryam joOon , maryam sh , maryam56 , maryam65 , maryam_4008 , maryiana , maryta , marzi marzi , marzie1994 , masi62 , matchless , matin_a , MeDiA Es , mediya , Mehrnoosh74 , mehrnoush_re , melanie stryder , melikappp , melikbelik , Melisa , melodina , mfr60 , michka_61 , Mikrobe-Sorati , milana , mina naz , mina.bala , mina_75 , mina_bala74 , mini_md , mini_mini , minmin1780 , minoo1920 , miracle72 , mishapasha , misha_kavir , Miss sunshine , miss ♥ ghazal , modern girl , mojgan am , moonila , mozhi.a , mozhmozh , msho , my dream , mzm1368 , m_ezraeil_m , m_mah , m_reisie , N!l00f , N*A*Z*L*I , n.shina , naazi , nafas_akhar , nahid lucky , Nahid72 , NAJVA66 , nana22 , nane sarma , narciss , nasrin javan , nasrin22 , nastaran86 , nazanin_nm , nazi1 , nazila94 , nazi_bec , nazi_gf2010 , ned67 , nedaj , neg nego , negar*pb , negar.n1000 , negarh91 , negin kh5 , negin17 , Negin96 , neginra , nenoy , niho , nikoo 123 , niloofarane , NiNa.S , nina18 , nini-kimi , nlp16001 , noirsa , nona65 , noodi , noperson , noshafarin , noting , olala , omidk , Omitris , ordibehesht91 , pain , pana-m , panah , paradise , Paria_N , parisa00 , parmida90 , parmis86 , parrr , Patient.Stone , patrin , Patrisia , peg@h , petrisiama , phare , Positive , proxima , pure13 , R ! R a , r.a.a , raana76 , RADPA , RafOneh , rahaa_m , rain daughter , rainy_10 , rain_signal , Ramaan , ramanava , ramesh20 , ramou2030 , ratanaz , REAL LOVE , redrose_love68 , reem1368 , reza635 , rilla , robik , romina ab , rooya455 , rooyaa , rose69 , roxaneh , roya1365 , roya_amiri , ROZ GOL , rozam , rozita maryam , S!M!N , s.invisible , s129 , s?h?r , S@EEDEH 93 , s@na , saba28 , sabamanager , saba_h , sabooha , Saeideh_82 , saghigol , Sahar.M , sahar468 , sahari ,