بازگشت   نودهشتیا > کتاب > متفرقه کتاب > معرفی و نقد کتاب > نوشته کاربران سایت

تبلیغات 
عصر پادشاهان
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون درباره این رمان به عنوان اولین کارم چیه ؟
بد نیست 6 2.35%
افتضاح 1 0.39%
خوب 34 13.33%
عالی 214 83.92%
رأی دهندگان: 255. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ارسال موضوع جدید  پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی ۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر   #1 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

_SarA_ آواتار ها

پست بسیار مفید  +58 امتیاز     
پیش فرض معرفی و نقد رمان در امتداد باران | _SarA_ کاربر انجمن

سلام . اولین داستانم رو دارم تو انجمن تایپ میکنم خوشحال میشم همزمان با نوشتنش نظرات شما رو هم بدونم . نظراتتون برام خیلی مهم و با ارزشه

رمان در امتداد باران | _SarA_ کاربر انجمن

خلاصه داستان : وکیل جوان و موفقی با پیشنهاد عجیبی برای حل مشکل دختری از طریق خواند دفتر خاطراتش مواجه میشود و در همان ابتدای داستان با خواند صفحه اول شوکه میشود ... این رمان برداشتی آزاد است از یک اتفاق واقعی
منتظر نظرات سازنده اتون هستم

در امتداد باران
نویسنده _SarA_ " سارا" کاربر نود و هشتیا

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

ویرایش توسط _SarA_ : ۲۱ مرداد ۱۳۹۱ در ساعت ۱۱:۰۸ قبل از ظهر
_SarA_ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
*~SETAREH~*, *آلتینای*, -ShaDi-, .Mar.Yam., alonegirl, anahita MA4, anital, atena_a, ati123, azam 24, banoojun, binaha, cemira, CIVIL, dream.star, E.Narjes, elahem, Eli!i!i!i, fArzane.Far, feloor, godness, Gole Yassaman, IcEHeArT, Inoosh, kurda smahlt:<, little princess, melikappp, Melisa, mig.mig, minoo1920, Miss.Aima, Mitra73, n!loof@r, nairika, nastaran_m, NAVA22, negin-joon, nigar_403, notrika, pastime, patrin, rahil775, REAL LOVE, s-engineer, Sahar.M, SahariX, Sam!ra, sama33, sara_n, shadi.A, siah, ~sky angel~, Specialstar, SunDaughter☼, s_donia323, v.f.d, Venus1378, viyolet, wenela, white-sky, zahra.gol, zdragon, zizijooon, Zjooojooo, ~ MisS Fati ~, ~*SaHaR*~, ~farzaneh jan~, ~mehrnaz~, ~Samaneh~, ~Setareh Bano~, آرتمیس 98, اتوسا!, اشتیاق, الهه1374, باران شکوفه, بــــانــــو, بهار بارانی, خانوم جان, دختراسمان, زکیه67, سرتق, سما جون, شهرزاد ن, فردین202, نسرین..., نفس رادمنش, واران, ياابالفضل, پروانه!, ♥Arezoo, ✿KhanomGol

تبلیغات

دانلود

قدیمی ۱۰ تير ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ بعد از ظهر   #2 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

maryta آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

سلام.خوبید؟من امروز رمانتونو خوندم.به نظر من که خیلی پخته و زیبا بود.خوشم اومد.باورم نمی شد که کار اولتونه.امیدتو از دست نده.مطمئنا یکم که بگذره بچه ها بیشتر با رمانت آشنا میشن.
maryta آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۰ تير ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ بعد از ظهر   #3 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

_SarA_ آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط maryta نمایش پست ها
سلام.خوبید؟من امروز رمانتونو خوندم.به نظر من که خیلی پخته و زیبا بود.خوشم اومد.باورم نمی شد که کار اولتونه.امیدتو از دست نده.مطمئنا یکم که بگذره بچه ها بیشتر با رمانت آشنا میشن.
مرسی واقعا خوشحال شدم هم از اینکه بلاخره اولین نظر رو دیدم هم از محبتی که به من داشتی
قدیمی ۱۰ تير ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر   #4 (لینک مستقیم)
کاربر فعال

Mitra73 آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

عزیزم رمانت خیلی قشنگه
دوسش دارم
ادامه بده
مطمئنم موفق میشی

پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان | Mitra72 کاربر انجمن

Mitra73 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۱ تير ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ قبل از ظهر   #5 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

_SarA_ آواتار ها

پست مفید  +3 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mitra73 نمایش پست ها
عزیزم رمانت خیلی قشنگه
دوسش دارم
ادامه بده
مطمئنم موفق میشی

مرسی عزیزم . بازم به رمانم سربزن مهلبون
تشکر شده توسط :
قدیمی ۱۲ تير ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ بعد از ظهر   #6 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

نفس رادمنش آواتار ها

پست بسیار مفید  +6 امتیاز     

سلام دوست عزيز
من الان تازه رمانتو خوندم به نظرم به عنوان اولين كارت خوب كه نه عاليه .چون علاوه بر موضوع خود داستان كه خيلي قابل لمسه يعني همون عشق باران به صدراموضوع فرعي كه مطرح كردي خيلي قشنگ بود و واقعي از يه چيزي تو رمانت خيالي خوشم اومد و اون اينه كه فقط دنبال نوشتن نيستي به نظرم ميخواي در قالب داستان يسري موضوعاتو هم برسوني مثل همون قضيه ي ضحي واقعا خوب و اندازه تو داستانت مطرح شد....نميدونم برداشتم از داستانت چقدر درسته اما اين حسي بود كه از خوندنش داشتم
جمله هايي كه باران توي دفترش مينويسه خيلي قشنگن...اگه برا خودت باشه كه عاليه مخصوصا اون جمله ات درباره ي كودكان بوسه اي ايرادي كه ميتونم بگيرم اينه كه وقتي باران درباره ي دنياي مجازيش تعريف ميكنه من هيچي از حرفاش نمي فهمم چون كلا اشنايي با چت واينجور چيزا ندارم اگه واضح تر بنويسي خيليييييييييييييييييييييي يي خوبه
درباره ي لحن داستانتم با اين كه هم داناي كله و هم اول شخص اما ادمو گيج نمي كنه لحن محاوره ايت لوس نيست چيزي كه تو نوشتن الان متاسفانه خيلي زياد شده
ودر اخر اينكه شخصيت اول داستانت زيبايي افسانه اي و پول كلون و ...نداره يكي از نقاط قوت داستانه كه باور پذيريشو بيشتر ميكنه
براي نوشتن عجله نكن چون ممكنه كيفيت كارت بياد پايين
موفق باشي

اين جا زمين است
محل كودكان بوسه اي
چه بسيارند كودكاني مه به دنيا مي ايند
كه در ابتدا قرار بود فقط يك بوسه باشند...

ویرایش توسط نفس رادمنش : ۱۲ تير ۱۳۹۱ در ساعت ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
نفس رادمنش آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۳ تير ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر   #7 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

_SarA_ آواتار ها

پست معمولی  +2 امتیاز     
Question

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نفس رادمنش نمایش پست ها
سلام دوست عزيز
من الان تازه رمانتو خوندم به نظرم به عنوان اولين كارت خوب كه نه عاليه .چون علاوه بر موضوع خود داستان كه خيلي قابل لمسه يعني همون عشق باران به صدراموضوع فرعي كه مطرح كردي خيلي قشنگ بود و واقعي از يه چيزي تو رمانت خيالي خوشم اومد و اون اينه كه فقط دنبال نوشتن نيستي به نظرم ميخواي در قالب داستان يسري موضوعاتو هم برسوني مثل همون قضيه ي ضحي واقعا خوب و اندازه تو داستانت مطرح شد....نميدونم برداشتم از داستانت چقدر درسته اما اين حسي بود كه از خوندنش داشتم
جمله هايي كه باران توي دفترش مينويسه خيلي قشنگن...اگه برا خودت باشه كه عاليه مخصوصا اون جمله ات درباره ي كودكان بوسه اي ايرادي كه ميتونم بگيرم اينه كه وقتي باران درباره ي دنياي مجازيش تعريف ميكنه من هيچي از حرفاش نمي فهمم چون كلا اشنايي با چت واينجور چيزا ندارم اگه واضح تر بنويسي خيليييييييييييييييييييييي يي خوبه
درباره ي لحن داستانتم با اين كه هم داناي كله و هم اول شخص اما ادمو گيج نمي كنه لحن محاوره ايت لوس نيست چيزي كه تو نوشتن الان متاسفانه خيلي زياد شده
ودر اخر اينكه شخصيت اول داستانت زيبايي افسانه اي و پول كلون و ...نداره يكي از نقاط قوت داستانه كه باور پذيريشو بيشتر ميكنه
براي نوشتن عجله نكن چون ممكنه كيفيت كارت بياد پايين
موفق باشي
امروز بعد از دور وز موفق شدم بیام کافی نت و باورت نمیشه وقتی نقدت رو دیدم انقدر خوشحال شدم که دو سه سانتی از روی صندلی ام پریدم بالا . از خونه چون با موبایل داستانم رو به روز می کنم زیاد امکان بررسی هم تاپیک ها رو ندارم
ممنو ن از نکاتی ظریفی که بهش اشاره کردی و تعریفات . خیلی تعجب کردم وقتی دیدم که انقدر قشنگ منظورم رو از نوشتن این رمان متوجه شدی همیشه می ترسیدم انقدر بد و گنگ نوشته باشم که نشه متوجه شد .
درباره قسمت مربوط به دنیای مجازی هم حق با توست حتما روش کار می کنم فقط چون دفتر خاطرات بارانه خواستم یه خورده عجب نباشه که درباره قسمتهای مختلف توضیح بدم اما حتما یه قسمت در نظر میگیرم که حالا به هر بهانه ایی که هست نکاتی رو که گنگه تو ضیح بدم
بازم ممنون خانمی خیلی خوشحالم کردی
قدیمی ۱۴ تير ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ بعد از ظهر   #8 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

fArzane.Far آواتار ها

fArzane.Far به Yahoo ارسال پیام
پست معمولی  +2 امتیاز     

سلام سارا جونم خسته نباشی خانومی اول از همه عیدت مبارک دوم دست به قلم شدنت مبارک
هنوز شروع نکردم داستان رو بخونم اما در اسرع وقت میخونم گلم و نظرم رو میگم موفق باشی خانومی
fArzane.Far هم اکنون آنلاین است.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۴ تير ۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ بعد از ظهر   #9 (لینک مستقیم)
کاربر عادی

نفس رادمنش آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

سلام سارا جان
خسته نباشي اين پست اخرو خيلي دوس داشتم ...احساسات باباي بارانو خيلي خوب نوشتي...
واي من خيلي فرهادو دوست دارم
فقط يه چيزي داستانت خيلي تند داره پيش ميره يه زره مكالماتتو بيشتر كن ميدونم كه خاطراته و اگه كش بياد بد ميشه اما اگه يه زره روالش اروم تر بشه بهتر ميشه
ببخشيد اگه فوضولي كردم ولي داستانت قشنگه حيفه كه با عجله كيفيتش از بين بره
موفق باشيمنتظر بقيه ي داستان هستم...
نفس رادمنش آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی ۱۷ تير ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ بعد از ظهر   #10 (لینک مستقیم)
رمان نویس انجمن

_SarA_ آواتار ها

بدون امتیاز  0 امتیاز     

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farzaneh_gig نمایش پست ها
سلام سارا جونم خسته نباشی خانومی اول از همه عیدت مبارک دوم دست به قلم شدنت مبارک
هنوز شروع نکردم داستان رو بخونم اما در اسرع وقت میخونم گلم و نظرم رو میگم موفق باشی خانومی
مرسی عزیزم عید تو هم مبارک گلم
تشکر شده توسط :
پاسخ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

UP/Down مجوز های ارسال و ویرایش