ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان می گل | samira-mis کاربر انجمن
http://fidibo.com/

جشنامه

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد این رمان چیه؟

رأی دهندگان
908. نظرسنجی بسته شده است.
  • عالی

552 60.79%
  • خوب

289 31.83%
  • متوسط

57 6.28%
  • بد

4 0.44%
  • افتضاح

6 0.66%
صفحه 1 از 36 123451126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 355
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.52
    تشکر از کاربر
    3,105
    تشکر شده 336,249 در 1,485 پست
    حالت من
    ShadOsarhal
    اندازه فونت

پیش فرض رمان می گل | samira-mis کاربر انجمن

سلام
    من باز برگشتم با یه کتاب دیگه...امیدوارم از این هم خوشتون بیاد!
    یه توضیح کوتاه در مورد این کتاب بدم:
    اول اینکه موضوع این کتاب شاید تو واقعیت احتمال اتفاقش خیییلیی کم یا حتی نا ممکن باشه....اما من عقیده دارم یه کم دور شدن از دنیای واقعی لذت بخشه...اگر همیشه بخوایم اتفاقاتی رو بنویسیم که تو روزمرگیهامون اتفاق میافته کمی خسته کننده میشه!
    این رو گفتم فقط بدونید خودمم میدونم این اتفاقات کمی دور از واقعیت....اما برای من به شخصه نوشتنش لذت بخش بود....
    البته من تا جایی که تونستم در مورد اتفاقات و قانون و خیلی چیزهای دیگه اش با تحقیق و پرس و جو نوشتم..همه چیز رو هوا نیست....
    حالا فکر نکنید داستان تخیلیه...نه داستان عشق و عاشقیه و البته یه وجه اشتراک تکراری با خیلی از رمانهای اخیر داره...اون هم همخونه شدن 2 نفره...ولی فکر میکنم علت و روندش کمی متفاوت باشه!
    چون موضوع طوری هست که ممکنه باعث سوء تفاهم بشه از همینجا اعلام میکنم..هرگونه تشابه اسمی و اخلاقی و شخصیتی کاملا تصادفی هستش...تا جایی که بتونم سعی میکنم این سوء تفاهم پیش نیاد اما پیشاپیش عذر خواهی میکنم!

در مورد اسم داستان باید بگم هر چی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید...از اونجایی که خودم از کتابهایی که اسم شخصیت داستان روش هست خیلی خوشم میاد(با اینکه بارها گول این موضوع رو خوردم و کتابهای بدی رو خوندم)اسم شخصیت داستان و روش گذاشتم....امیدوارم شما از خوندن داستان من پشیمون نشید
    سعی میکنم تند تند بزارم....و تند تند بنویسم

تشکر و امتیاز و نقدهاتون باعث دلگرمیه....پس خواهشا این 3 گزینه رو از من دریغ نکنید....

خب...خیلی حرف زدم....امروز و فردا نمیتونم زیاد پست بزارم...ولی داستان و شروع کردم تا دوستانی که متظر بودن جمع بشن و با هم شروع کنیم

ویرایش توسط samira-mis : 1391,06,25 در ساعت ساعت : 00:14

2. 632 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #laleh# , #SamaneH# , $~SARA88~$ , * حدیث * , **mitra** , **Silver Star** , **سولماز** , *anse*hana , *kArAne* , *miss minoo* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *SaNaY* , *sara-m* , *shima* , *spectacular* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *×Matina×* , *ریحانه# , *پریسا* , +Neda+ , --Nila-- , -belle- , -نازلی- , ...teresa... , ...نگین... , .:.TaniA.:. , .:BahaR:. , .:MaedeH:. , .:matin:. , .Dreamy-girl. , .HOMA. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .parniya. , .ZeinaB. , .هازال. , 115-مروارید , :.☆پریس.☆PardiS , @parisa@ , a.n.jel , abby7 , Adrina67 , afi jonz , afsoon321 , ailin jo0n , airena , AKIN , Altin ay , amane & mamati , Aminfar1 , amirhessam , Anahita.s , anahita13 , angelic , angelina , angle92 , animmmm , anooosh1 , aram27 , architect_shima , arezoue , ariana*dreams , Arrosha , asal naz , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , ashoka , asma-m , atashgah62 , ATISH68 , Autumn's Maryam , autumn_dream_86 , AVESTA , aygeen , azam 24 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , bad_girl_795 , Baha2r-95 , bahar.nt , bahare RE , BaharәH , baran . M , baran pr , baran321 , beauty.girl , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , bikari , binaha , birdana2 , blacke moan , blacksun , blub2000 , Boshra.M , D0nya , darya... , darya12 , Defne , Delaramad , denis** , DEZI , dezy , diena , Digital Girl , Dina* , dokhtare khial , dorsa_jooon , down13 , Dr.nastaran , Dr.zh92 , E.Narjes , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , ehsany , elahe 66 , Elahe111 , elahe18 , Elen , elham56 , elin89 , EliSo , elmir4 , elmiraa_20 , elnaz89 , ermia2 , eti98 , F.M.1990 , fa62 , fadamada , faezeh88 , fahime_kiticati , Fall Again , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fari ♥ al , fariba44 , farizad , farzad1989 , fatemehirooni , fathemeh , fatima_59 , fereshteh98i , fereshth , flavia , foroogh 54 , frokni , f_ gisoo tala , f_javid , G!rl , galadril3 , ghazal p , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , gogoli , Golbahar75 , goldoone22 , gole narges , golghargharo , golgoli jaan , goli21 , goli62 , golnuosh , gord , hadis00 , hala , hanayi , Hanisa , haniyeh120 , hannah , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , HERMINEH.B , HiLdA BeAuTy , hoaya , hobi , homa41 , homa_2555 , homa_25555 , h_hasti , Idin98i , Irani , iranian_girl , Iris7 , iryane , joana , kaktoos , katy , khademre , Khate Siah , khiyal99 , kiana jon , kimia.76 , Kimia9675 , kimia_95 , L!l!an , lalehjoon , lambada , layahashemi , leila.kh , leilyk , Lida.Sh , lili_2sara , Lioda , liuana , love-19 , Lovely_girl , m0zhdeh , mah76 , mahana1 , mahdiar , mahdiehhjz , mahisadun , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa/// , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahtab26 , mahya.a , malihe ranjbar , man! , maneou , mani1384 , Mansoure 391 , mansuri , many22 , marale , mary626 , maryam.khakbaz , maryam203 , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryammoayedi , matin_a , mb_maryam , mehboba , mellina2000 , Melodik , melodina , mersad20 , me_ned , mfr60 , milana , Mina , mina khanom , mina-ava , mindrella , mishapasha , misha_kavir , mitra.ym , mn.a.p , mobina , modern girl , mohamad722 , mona.65 , mona.a , moon shine , m_mah , n.shina , nadia1 , nafas-77 , Nahid72 , Nahid_m , naiad.only , nana22 , nanazkhanoom , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nastaran_m , nazaninfatemeh , nazi_gf2010 , negar sdg , negar1390 , negikomando , negin.b , niayesh00 , NiceNoice , night star , Nika-radi , nili_93 , Niluxe , NiNa.S , ninio , nisra , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , nojan , noooor , nooriya , nrezaii , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , pain , paiz , pare , paria.v , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , pariya.sh , parmis86 , parvane. , phoenix59 , popi , pr.delafrouz , princess74 , proxima , R ! R a , raaaad , raana76 , RafOneh , raha.66 , rahaghi , rahaiii , RaheBipayan* , rangin , rashno , raz gol , reyhane.s , Rez1_ds , Reza , reza635 , rezno , riitaa , roahan , rogzana , romina jun , roya1365 , rozam , rozi-91 , saadat2000 , saba_h , sabooha , sachlian , sadaf.sh , saghi.m , saghigol , sahar bala , Sahar.M , sahele ziba , samandf , samaneh1368 , samanta_n185 , samiagirle , samihastam , samim , samir , SAMIRA BANOO , samira.t , Sam!ra , sanashsh , sanaz ha , sanaz_ , sang_e_saboor , sania555 , sara parvizi , sara.97 , sarah.sh , saramin , SaRgArDuN_A , sefid65 , Sepideh2 , sepideh62 , SETARE SOHEYL , setareh29 , setareh_bikaran , sh77 , SHADI-R , shadi1356 , shadman , shadow_das , shagha27 , sharghi , sharona , sheida_953 , Shifteh , shima2011 , shima72 , shivashiva , shoko pars , Siahosefid , Silber , silverstar , Since Gone Away , sipa , sladans , Sogand.I , solia , some61 , somy_kh , soode , soofiya91 , sorme* , sotazi , Star-crossed , star78 , Star_69 , star_crossed , STOCKHOLM , stubborn.teen , sun gir*l* , SunDaughter☼ , sweet sepideh , symorgh , S_64 , s_donia323 , Sαrα , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , tanha tarin , TanNazZz , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , Tifani Jon , tina 1989 , tinik , ti_na60 , tondar1365 , tono , toofanz , toop , tt.raha , unichorn , unique1366 , unique1992 , UnKnOwN_Sh , valan , vala_hg , vampire123 , vanas , vghv , vianna , wenela , winter emerald , yaqush , yas6662 , YAS95 , yasam , yasamans72 , yasamin_34 , yasna:s:.: , Yasnaaaa , yegane34 , yjdj , z.@.25 , z.ss501 , Z0HRE , zahira , zahra.gol , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , zoooom , zorobahar , ^MY HEAVEN^ , | Zahra.M | , ~ boy killer ~ , ~B@H@R~ , ~foroozan~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Mahdiye~ , ~mehrnaz~ , ~nas!m~ , ~NegaR , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °SetareH° , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , آذردخت , آرام25 , آرین , آستاره , آسمان ابری , آواشیوا , اتل و متل , ارتمیس * , ارماکیم , ارمغان شادی , اسمون , اقا ناز , امتیس , انگشتر , باران6 , بازیگوش , برتر , بلور , بهار سرد , بهبهو , بهـار , بی بی گل , تابتا , ترنم , توهم سبز** , حديث. , حدیثــــــه , حریم , حنیفا58 , خانوم جان , خورشیدک , دختر رویایی , دریا دل , دزدمونا , دیبا کیان , راحله۷۱ , راژانه , رها_hd , روژان6815 , ساراجیکر , ساقه طلایی , سامانتا , ساکتین , ستاره76 , سرای بانو , سرتق , سمیرا366 , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادئ , شادزی , شانی , شاهزاده شب , شاپررک , شایسته بانو , شبنم , شه تاو , شهر غم , شهرزاد ن , طلوع عشق , عسلی من , عمه خانم , غزال آریا , غزل91 , غنچه خاموش , فانتین , فرح77 , فروغ 74 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لادیان , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلی A , لیلی لیلوون , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مامان شهرزادی , مامیچکا , محبوبه_م , مسافر كوچولو , منا64 , مهسان9093 , مهستی , مهلا.پ , ميمو , میترادات , میم. , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نم نم باران , نوتاش , نیان , نیکا83 , نیکــی , هانیه خانومی , هشمت , وارش67 , ویدا.ف , ياابالفضل , پرنا , پروانه! , پریش , پونام , پگاه خانمی , چیکا , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ♣ Elvira ♣ , ♥ nazi nazi♥ , ♥GELAREH♥ , ♩♑4√ , ✗ sнÁ вη αм ✗

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    2.65
    تشکر از کاربر
    65,491
    تشکر شده 90,688 در 9,737 پست
    حالت من
    Deltang
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت
    برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
    رفتنت را باور ندارم هنوز
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

قابل توجه نویسندگان و خوانندگان عزیز
    !!قانون جدید بخش کتاب در مورد پاداش نقدی!!

مسائل مربوط به قرار گرفتن کتاب برای دانلود در صفحه اصلی سایت
    مهمترین نکات ویرایشی | مخصوص نویسندگان و ویراستاران انجمن

قوانین بخش نقـد کتابهای نویسندگان انجمن!

نحـوه ی قـرار دادن کتـاب در سایت!

اطلاعیه و قوانین بخش کتاب !

4. 274 کاربر از پست patrin تشکر کرده اند .

#SamaneH# , $~SARA88~$ , * حدیث * , **maryam goli** , **Silver Star** , **سولماز** , *kArAne* , *Nahayat* , *shima* , *spectacular* , *~Faezeh~* , +Neda+ , -نازلی- , ...teresa... , ...نگین... , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .ZeinaB. , @parisa@ , a.n.jel , abby7 , ahoo21 , amirhessam , Anahita.s , angelina , angle92 , anooosh1 , arezoue , ariana*dreams , Arrosha , asal-1412 , asma-m , ATISH68 , Autumn's Maryam , AVESTA , azam 24 , azarsana , azda , Baha2r-95 , bahare RE , BaharәH , baran pr , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , birdana2 , darya... , darya12 , denis** , diena , dorsa_jooon , down13 , Dr.zh92 , E.Narjes , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , Elen , elham56 , elmir4 , elmiraa_20 , elnaz89 , farg0o0o0o0ol , fatemehirooni , fatima_59 , fereshteh98i , flavia , foroogh 54 , frokni , f_javid , G!rl , ghazal p , ghazale96 , goldoone22 , gole narges , hannah , harimeshgh , hediyeh_b , HERMINEH.B , hobi , hyunah , h_hasti , iranian_girl , Khate Siah , khiyal99 , kimia.76 , Kimia9675 , lambada , leila.kh , leilyk , lili_2sara , liuana , love_a , m0zhdeh , mahana1 , mahisadun , mahtab26 , malihe ranjbar , man! , many22 , maryam.khakbaz , maryama1992a , maryammoayedi , mb_maryam , mersad20 , mina khanom , mina-ava , mishapasha , mitra.ym , mn.a.p , modern girl , mohamad722 , mona.a , m_mah , NAFAS76 , Nahid72 , nanazkhanoom , Nashenase tanha , Nasim 77 , nasimrahi , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , negar1390 , neginra , Nika-radi , NO ONE , nooriya , nrezaii , oldooz bala , orange1366 , pain , pare , pariya.sh , parmis86 , phoenix59 , proxima , raaaad , raha.66 , rahaghi , RaheBipayan* , rain love , rashno , reyhane.s , Reza , reza635 , riitaa , roahan , saadat2000 , sabooha , saghi.m , saghigol , samaneh1368 , samira-mis , sanaz ha , sania555 , sara parvizi , sarah.sh , Sepideh2 , SETARE SOHEYL , setareh_bikaran , sh77 , shadi1356 , shagha27 , sharghi , SharzaD , Shifteh , shima72 , shivashiva , Silber , Sogand.I , solia , some61 , somy_kh , sorme* , sotazi , Star-crossed , star78 , Star_69 , sun gir*l* , SunDaughter☼ , sαвα , T.A.C 7 , taranom farahi , taranomeabshar , tatar , Tifani Jon , tinik , UnKnOwN_Sh , valan , vala_hg , vghv , yas6662 , yasam , yasna:s:.: , yegane34 , Zahra_niki , zeinab75 , zoooom , | Zahra.M | , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , °SetareH° , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , ·•● samir ●•· , اتل و متل , امتیس , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , ترنم , حديث. , حریم , خورشیدک , دریا دل , دزدمونا , دیبا کیان , ساراجیکر , ساکتین , سرای بانو , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سیمیندخت , شادی* , شانی , شاپررک , شبنم , شه تاو , شهرزاد ن , شيرين ماميتو , طلوع عشق , عمه خانم , غزال آریا , غنچه خاموش , فاطیما-ش , فانتین , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لیلاحمیده , لیلی A , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مامیچکا , محبوبه_م , مسافر كوچولو , منا64 , مهسان9093 , مهستی , مهلا.پ , ميمو , میم. , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نوتاش , نیان , نیکا83 , هشمت , ياابالفضل , چیکا , کیمیا1388 , یغما , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ♥ nazi nazi♥ , ♩♑4√

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.52
    تشکر از کاربر
    3,105
    حالت من
    ShadOsarhal
    اندازه فونت

سلام....
    من اومدم با اولین پست رمان جدید...منتظر نقدهای سازنده اتون هستم..مثل رمان قبلی...امیدوارم لذت ببرید

فصل1

وقتی در تاکسی و باز کرد و ازش پیاده شد صدای جیغ جیغ 2 تا دختر که ظاهرا پشت شمشادها داشتن دعوا میکرد توجهش رو جلب کرد...نگاهی به نگهبانی انداخت و از اینکه مش قاسم با این سر و صدا بیرون نیومده تعجب کرد سریع به سمت چمدونش که راننده اون و بیرون گذاشته بود رفت.پول ماشین و حساب کرد و به راننده که تلاش میکرد بفهمه چه خبر گفت که میتونه بره!
    چمدون و برداشت و به سمت نگهبانی رفت...وقتی رسید تو پیاده رو دیگه میتونست اون 2 تا رو ببینه که یکیشون به زور قصد داشت اون یکی و با خودش ببره....به در نگهبانی زد...اما کسی نبود..در هم قفل بود..چمدون رو گذاشت کنار در و به سمت اون 2 تا رفت!
    دختری رو که تلاش میکرد اون یکی و با خودش ببره پرت کرد اونور...هر دو شوک زده بهش نگاه کردن!
    اما دختر کوچکتر که حسابی ترسیده بود پرید تو بغلش و گفت:آقا تورو خدا..توروخدا...نذارید من و ببره!اقا تورو خدا!
    شهروز در حالی که نا خواسته دختر و تو بازوهاش گرفته بود رو به دختر بزرگتر گفت:چیکارش داری؟برای چی جلو در خونه من اومدی؟
    ترگل که از دیدن شهروز جا خورده بود شالش و رو سرش کشید و گفت:برگشتی؟
    با اخم همیشگیش و صدای سرد و بی روحش گفت:ازت پرسیدم چیکار داریش؟چرا جلو در خونه من جیغ و داد راه انداختید؟
    در حالی که دست دختری که تو بغلش بود و گرفت رو به ترگل گفت:پاشید بریم تو خونه!اینجا درست نیست!
    دختر کوچکتر کمی ترسید...اما یه حس درونی بهش میگفت پیش این مرد غریبه امنیتت بشتر هست تا پیش خواهرت!
    وقتی به نگهبانی رسیدن مش قاسم اومده بود..اومد بیرون و با شهروز سلام و احوالپرسی کرد!
    -مش قاسم چمون من و بیار!
    -چشم آقا
    شهروز دست دختر و رها کرده بود اما اون هم قدم باهاش راه میرفت..انگار میترسید ازش عقب بیافته و خواهرش ببرتش.
    با اسانسور شیشه ای بالا رفتن تا آخرین طبقه....مش قاسم چمدون و گذاشت پشت در و گفت:امری نیست آقا؟
    -نه مش قاسم دستت درد نکنه!
    کارت و گذاشت تو در و در با صدای بوق و سبز شدن چراغ روی دستگیره باز شد!
    ایستاد کنار در رو به اون دو تا گفت:برید تو!
    ترگل که انگار 100 ساله داره اونجا زندگی میکنه رفت تو شالش و پرت کرد رو یکی از مبلها و در حالی که دکمه مانتوش و باز میکرد گفت:فکر نمیکردم دیگه تو این قصر پا بزارم!
    شهروز دست اون یکی دختر و گرفت و کشید تو خونه و در و بست.
    رفت سمت یخچال و در حالی که مخاطبش ترگل بود گفت:بار آخرته, خیالت راحت!این خواهرته؟
    ترگل نشست رو یکی از صندلیهای بار کنار اپن و گفت:خوب یادته!!آره میگل!
    شهروز 2 تا لیوان گذاشت رو اپن و به میگل که هنوز دم در ایستاده بود و با وحشت نگاهشون میکرد رو کرد و گفت:بشین!
    و به کاناپه بزرگ صدری رنگ مخملی نزدیک به می گل اشاره کرد!
    ویرایش توسط samira-mis : 1391,03,26 در ساعت ساعت : 20:29

6. 844 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #laleh# , #saba.b# , #SamaneH# , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , **maryam goli** , **mitra** , **Silver Star** , **سولماز** , *anse*hana , *ARAM* , *banoo* , *kArAne* , *Laya* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *Rima* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sara , *sara-m* , *shima* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *می گل* , *پریسا* , +Neda+ , --Nila-- , ...teresa... , ...نگین... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .parniya. , .هازال. , /قاصدک/ , 0033 , 677389 , 870664182 , @parisa@ , @Shytvnk@ , a.n.jel , Abandokht , abby7 , afi jonz , afsaneh52 , afsoon321 , ahmadi_1362_2 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , Aminfar1 , amir hosyn , amirhessam , amorist , Anahita.s , anahita13 , anderes141 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anitis , Anolin , anooosh1 , aramesh_t , arashi , architect_shima , arefe90 , arezoue , arghavan58 , ariana*dreams , arman_iran , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asal-mzm , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , asha.to20 , asma-m , asma66 , atashgah62 , atefeh_49 , atish69 , Autumn's Maryam , autumn_dream_86 , Avaa , AVESTA , ayandeh1 , aygeen , aynod , Ayta , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , bahar.d65 , bahar.nt , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran pr , baran.amad , baran321 , barin_s , baroon12 , beauty.girl , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , birdana2 , blub2000 , Borono , darya12 , Defne , degeer , Delaramad , DEZI , diena , dish1600 , dokhtare khial , dokhte.banderi , dorsa_68 , dorsa_jooon , Dr.zh92 , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , ehsany , Elen , elham*d , ELI.12 , eli@aseman , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , eshton , eti98 , fa62 , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , famdavari , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farizad , farzaneh15 , fatemeh1990 , fathemeh , fatima14 , fatima92 , fatima_59 , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , foroogh 54 , forough92 , fouji , f_ gisoo tala , f_javid , G!rl , gandomsa , ghazal p , ghazal75n , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , gogoli , Golbahar75 , goldoone22 , gole narges , Gole Yassaman , golghargharo , golgoli jaan , goli21 , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , H..GH , hala , Hamid_mo , hana... , Hananesh , hanayi , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , hediyeh_b , helik , helix74 , HERMINEH.B , hezareh , hidenam , HiLdA BeAuTy , hoaya , hobi , homa* , homa41 , homa_2555 , hooramohebtash , HRad , h_hasti , icicle , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , Iris7 , iryane , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , Just Say No , kathyn , Katra , katy , katy f , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , kiana jon , kimia.76 , Kimia9675 , kiumars , krishna , L!l!an , l.m13 , l0vin , Lady Sky , ladyscreamerr , lambada , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilyk , leona , Lida.Sh , lili_2sara , Lioda , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m0zhdeh , mah76 , mahana1 , mahboub215 , mahdiar , mahdiehhjz , mahnam... , mahnazmom , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsa.raad , mahsa.s.t.n.y. , mahsa/// , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , mahtabeeshgh , MAJJI , malus , mamorin , man! , maneou , mansoure , Mansoure 391 , mansuri , many22 , marale , marjansh , marmara25 , martire , marva , mary626 , maryam56 , maryam-70 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_4008 , masin , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mellina2000 , Melodik , melodina , mersad20 , me_ned , mfr60 , Mina , mina khanom , mina-ava , mindrella , minmin1780 , mirage , mishapasha , misha_kavir , Miss A , miss atiz , mitra.ym , mn.a.p , mobina , modern girl , mohamad722 , mona.65 , mona.a , monir1343 , monos , moon shine , mozhmozh , mustang5200 , m_h_n , m_mah , n.shina , nadia1 , nafas-77 , nafas-t , nafas44 , NAFAS76 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid72 , Nahid_m , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , Nargis-narcisse , naryam21 , Nashenase tanha , Nasim 77 , nasrin javan , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nastaran_m , nazaninfatemeh , nazi shirazi , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , nefertiti , neg neg , negar sdg , negar1390 , negin-joon , negin.b , negin17 , niayesh00 , NiceNoice , night star , night_star , Nika-Aria , Nika-radi , nikitaaa24 , Niloufar00 , NiNa.S , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , nrezaii , n_arghavan , oldooz bala , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , pari1990 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , pariya.sh , parmis86 , parvane. , patrin , perijooon , petrisiama , phare , phoenix59 , pooy , popi , princess74 , proxima , R ! R a , R@TA , raaaad , raana76 , RafOneh , raha.66 , rahaghi , RaheBipayan* , rain love , ramanava , ramlin , ramou2030 , Randy Or , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , RealIty , reyhane.s , Rez1_ds , Reza , reza635 , reza9000 , rezno , Rha.sh , riitaa , Ritzy , roahan , rogzana , romina jun , roshan* , roya1365 , rozak_95 , rozam , rozan98 , roze68 , S- Masoum , s@na , saba 68 , saba_h , sabooha , sabouraneh , sadaf.sh , safa joon , saghi.m , saghigol , sahar bala , sahar.7117 , Sahar.M , sahe , sahelii , sahel_m , samandf , samaneh1368 , samanta_n185 , samiagirle , samihastam , samim , samir , samira.t , samira1362 , Sam!ra , Samira_Sabbaghi , sanamhapoo , sanashsh , sanaz22 , sanaz_ , sang_e_saboor , sansi , sara parvizi , sara*vooroojak , sara.6887 , sara71 , sarah.sh , saraice , saratab , saraw**** , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , sepide25 , sepideh khanum , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh62 , SETARE SOHEYL , setareh29 , setayesh1363 , setia22 , sevda76 , sh77 , shabnamsobhabi , SHADI-R , shadi1356 , shadman , shagha27 , shamsa 51 , sharghi , sharona , SharzaD , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheydajoooon , Shifteh , shili , shima2011 , shima72 , shivashiva , shoko pars , shooma , siah , Siahosefid , sibsorkhhava , Silber , silver joojoo , silverstar , sipa , Sogand.I , sogand.m , soha ra , solia , somaye73 , some61 , somy_kh , soode , soofiya91 , sooosk , sorme* , sotazi , ssmaryam , Star-crossed , Star-Crossed-Lover , star78 , Star_69 , star_crossed , STOCKHOLM , stubborn.teen , SunDaughter☼ , sura , sweet sepideh , syhbyt , symorgh , S_64 , s_masroury , s_mehr , Sαrα , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , Taataa , takshakh2838 , talkhoon , tama1011 , tanha tarin , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taraneh24 , taranom farahi , taranomeabshar , taravat.r , tara_ z , Tifani Jon , tinairn , tinik , tondar1365 , toop , TOP@K JOOON , tt.raha , unichorn , unique1366 , uomna , valan , vala_hg , vampire123 , vanas , vianna , violet_mahtab , winter emerald , yaqush , yas6662 , yasam , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yegane34 , z.ss501 , Z0HRE , zahira , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , zina , zm.matin , zoooom , zorobahar , ^MY HEAVEN^ , | Zahra.M | , ~ boy killer ~ , ~anahita~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~NegaR , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °SetareH° , °•ღ بـــامـــزی ღ•° , آذردخت , آرشا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارمغان شادی , اقا ناز , اقاقی , الهه نیا , امتیس , انگشتر , اهورای , باران6 , بازیگوش , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , تابتا , ترنم , تهمتن , توهم سبز** , حديث. , حدیثــــــه , حریم , حنیفا58 , خاله ریزه ریزه , خرس قهوه ای , خورشیدک , دختر پرسپولیسی , دریا دل , دزدمونا , دیان , دیبا کیان , رز آبی , رها_hd , روشانا , روژان6815 , روژین21 , رژلب , زرین دخت , زوها , ساراجیکر , سانازارمان , ساکتین , ستاره.ث , ستاره76 , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سعاد , سمیرا366 , سوداا , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شارمیتا , شانی , شاه توت , شاهزاده شب , شاپررک , شاپرک13 , شایسته بانو , شبنم , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شيرين ماميتو , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , عسل_82 , عسلی من , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فاطیما-ش , فرحناز65 , فرزانه ي بلا!! , فروغ 74 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلایی , لیلی A , لیلی لیلوون , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مامانی جون , مامیچکا , ماه منیر , محبوبه_م , مرجان55 , مرزنگام , مرضی2 , مریم , مریمی__ , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , معهصومه , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرورز , مهسا98 , مهسان9093 , مهستی , مهلا.پ , ميمو , میترادات , میم. , نازنین 87 , ناشناس58 , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نورالعيون , نگاه7732 , نیاز.ش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هادیانا , هانی سالی , هشمت , هلن سادات , همون برنج , همیسا , هورتاش , وارش67 , ویدا.ف , ویشار , ياابالفضل , پرستو... , پرنا , پرنده کوچولو , پرهامه , پرواز70 , پرواس , پریسا 17 , چلیپا , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , یغما , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ MaHSaღ , ♣ Elvira ♣ , ♩♑4√ , 乃凡卝凡 伬 , 。 sIrVαT 。

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.52
    تشکر از کاربر
    3,105
    حالت من
    ShadOsarhal
    اندازه فونت

سه تا پست بزارم تاپیک نقد و آزاد کنم.....شوخی کردم..تند تند میزارم..البته اگر تند تند بنویسم..چون فکر کن داستان طولانی باشه
    -------------------

چنان تحکمی تو صداش بود که می گل بدون هیچ اعتراضی نشست و خیره شد به اونها!

شهروز کنترل سینما خانواده رو برداشت و پلی کرد..آهنگ ملایم فرانسوی شروع کرد به خوندن!
    مقداری اب البالو ریخت تو لیوانها!
    ترگل:تو هنوزم تو خوردن اون دسترنج زکریای رازی خسیسی؟
    -چیکارش داری این و؟(با چشم به می گل اشاره کرد)مگه اونبار بهت نگفتم تا خودش نخواسته حق نداری دنبال خودت راش بندازی؟
    کلا همیشه اینجوری بود.....همیشه سوال میپرسید! چیزی و جواب نمیداد..مخصوصا با دخترهایی که پیشش میومدن.اینطوری رفتار میکرد...در واقع با اون همه دختری که دور و برش بود اگر میخواست به سوالهاشون جواب بده زندگیش و باید لو میداد....اینقدر کلاس و شخصیت و پول هم داشت که با همین اخلاق گندش باز همه خواهانش باشن.!
    ترگل کلافه دست هاش و تکون داد و با تحکم گفت:من نمیتونم خرجش و بدم...خودش باید بره در بیاره...به من چه؟؟؟من خودم ذلیل این پسر اون پسر کنم که خــــــــــــــانوم. خانومی کنه درس بخونه دکتر و مهندس و کوفت و زهرمار بشه؟؟به من چه؟
    -این همه پول در میاری مگه این چقدر خرج داره؟
    -کودوم همه پول؟همش خرج میشه!
    -کمتر عیاشی کن...خرج نمیشه...بعدم...این همه جا باید در خونه من دعوا کنید؟
    -خودمم نفهمیدم کجاییم .در رفت دویدم دنبالش. تورو دیدم تازه فهمیدم اینجاییم!
    -ترگل...این دختر دلش نمیخواد این کارو بکنه...بزار درس بخونه....
    یهو بلند شد و داد زد:من ندارم پول مدرسه و کتاب و دفتر و کوفت و زهرمار بدم!نصف اجاره خونه ای که توشه رو باید جور کنه بده...من حالیم نیست...نمیتونه..هری!
    جمله اش که تموم شد صورتش سوخت...شهروز چنان کوبید تو صورتش که تا چند ثانیه نفهمید چه اتفاقی افتاده...بعد با صدای داد شهروز به خودش اومد!
    -دفعه دیگه تو خونه من صدات و بندازی سرت من میدونم و تو...عوضی آشغال!خودت که شرافت نداری....نمیتونی یه کم غیرت و جمع و جور کنی بزاری خواهرت با شرافت زندگی کنه؟
    ترگل به سمت مانتوش که کنار می گل افتاده بود رفت...برش داشت و روی تاپ دکلته ای که تنش بود تنش کرد...دست می گل و گرفت و گفت:بریم!
    -کودوم قبرستون میخوای ببریش؟
    -واسه این خوب پول میدن!
    بغض می گل سر باز کرد..احساس کرد شکست!
    -منم پول میدم..چقدر میفروشیش؟
    برق از چشمهای ترگل رد شد!
    -میدونستم خوش سلیقه ای!
    -گفتم چند میفروشیش؟
    ترگل در حالی که دکمه هاش و باز میکرد اومد و دوباره روی صندلی بار شست و گفت:تو رامش کن هر چقدر باهاش حال کردی همونقدر بده!
    ویرایش توسط samira-mis : 1391,03,26 در ساعت ساعت : 20:41

8. 843 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , **maryam goli** , **mitra** , **Silver Star** , **سولماز** , *anse*hana , *ARAM* , *banoo* , *Laya* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *Rima* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sara , *sara-m* , *shima* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *پریسا* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , -belle- , ...teresa... , ...نگین... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .parniya. , .هازال. , /قاصدک/ , 0033 , 677389 , 870664182 , :.☆پریس.☆PardiS , @parisa@ , a.n.jel , Abandokht , abby7 , afi jonz , aflak , afsaneh52 , afsoon321 , ahmadi_1362_2 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , Aminfar1 , amir hosyn , amirhessam , amirhosseinac , amorist , ana43 , Anahita.s , anahita13 , anderes141 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anitis , Anolin , aram27 , aramesh_t , arashi , architect_shima , arefe90 , Arezoo 66 , arezoue , arghavan58 , ariana*dreams , arman_iran , armin.kz , armita1819 , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , asma-m , asma66 , assertive , atashgah62 , atefeh_49 , atish69 , Autumn's Maryam , autumn_dream_86 , Avaa , AVESTA , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , Ayta , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , bahar.d65 , bahar.nt , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran pr , baran.amad , baran321 , barin_s , baroon12 , beauty.girl , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blub2000 , Borono , darya12 , Defne , degeer , Delaramad , DEZI , diena , dish1600 , dokhtare khial , dokhte.banderi , dorsa_68 , dorsa_jooon , Dr.zh92 , duste man , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , ehsany , elahe 66 , Elen , elenah , elham*d , elham56 , ELI.12 , eli@aseman , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , eshton , eti98 , fa62 , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farizad , faryba , farzane.rsh , farzaneh15 , fatemeh1990 , fathemeh , fatima14 , fatima92 , fatima_59 , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , foggy , foroogh 54 , forough92 , fouji , f_ gisoo tala , f_javid , G!rl , galadril3 , ghazal p , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , glarion , gogoli , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , gole narges , golghargharo , golgoli jaan , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , hala , Hamid_mo , hana... , Hananesh , hanayi , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , hediyeh_b , helik , HERMINEH.B , hezareh , hidenam , hoaya , hobi , hodass , homa* , homa41 , homa_2555 , hooramohebtash , HRad , h_hasti , icicle , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , Iris7 , iryane , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , Just Say No , kakaoo66 , kathyn , Katra , katy , katy f , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , kiana jon , kimia.76 , Kimia9675 , kiumars , krishna , L!l!an , l.m13 , l0vin , Lady Sky , ladyscreamerr , lambada , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilyk , leona , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , lili_2sara , Lioda , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m0zhdeh , mah76 , mahana1 , mahboub215 , mahdiar , mahdiehhjz , mahnam... , mahnazmom , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsadina , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , mahtabeeshgh , mahya1995 , MAJJI , malihe ranjbar , Mikrobe-Sorati , malus , mamorin , man! , maneou , mansoure , Mansoure 391 , mansuri , many22 , marale , marjansh , marmara25 , martire , marva , mary626 , maryam56 , maryam-70 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_4008 , masin , matin_a , mb_maryam , mehrnaz-behrad , mellina2000 , Melodik , melodina , mersad20 , me_ned , mfr60 , Mina , mina khanom , mina-ava , mindrella , mini_mini , minmin1780 , mirage , mishapasha , misha_kavir , Miss A , mitra.ym , mn.a.p , mobina , modern girl , mohamad722 , mona.65 , mona.a , monir1343 , monos , moon shine , moonila , mozhmozh , mustang5200 , m_h_n , m_mah , n.shina , nadia1 , nafas-77 , nafas-t , nafas44 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid72 , Nahid_m , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , narcisus , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , Nasim 77 , nasrin javan , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nazaninfatemeh , nazi shirazi , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , nefertiti , neg neg , negar sdg , negar1390 , negin-joon , negin.b , negin17 , niayesh00 , NiceNoice , Night , night star , night_star , Nika-Aria , Nika-radi , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilina98 , Niluxe , NiNa.S , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , noooor , nrezaii , oldooz bala , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , pari1990 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , pariya.sh , parmis86 , parvane. , patrin , payizan , phare , phoenix59 , popi , princess74 , proxima , R ! R a , R@TA , raaaad , raana76 , RafOneh , raha.66 , Raha.74 , raha1375 , rahaghi , RaheBipayan* , rain love , ramanava , ramlin , ramou2030 , Randy Or , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , red_rose , reyhane.s , Reza , reza635 , reza9000 , rezno , Rha.sh , riitaa , Ritzy , roahan , rogzana , romina jun , roshan* , roya1365 , rozak_95 , rozam , roze68 , S- Masoum , s129 , s@na , saba 68 , saba_h , sabooha , sabouraneh , sadaf.sh , safa joon , saghi.m , saghigol , sahar bala , sahar.7117 , Sahar.M , sahe , sahelii , sahel_m , sakera , samandf , samaneh1368 , samantahere , samanta_n185 , samiagirle , samihastam , samim , samir , samira.t , samira1362 , Sam!ra , Samira_Sabbaghi , sanamhapoo , sanashsh , sanaz22 , sanaz_ , sang_e_saboor , sansi , sara parvizi , sara*vooroojak , sara.6887 , sara71 , sarah.sh , saraice , saratab , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , sepide25 , sepideh khanum , Sepideh2 , sepideh62 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setia22 , sevda76 , sh77 , shadi 936 , SHADI-R , shadi1356 , shadman , shagha27 , shamsa 51 , sharghi , sharona , SharzaD , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , shili , shima2011 , shima72 , shimaaaaa , shivashiva , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , sibsorkhhava , Silber , silver joojoo , silverstar , sipa , Sogand.I , sogand.m , soha ra , sohna , solia , some61 , somy_kh , soode , sorme* , sotazi , ssmaryam , Star-Crossed-Lover , star78 , Star_69 , star_crossed , STOCKHOLM , stubborn.teen , SunDaughter☼ , sura , sweet sepideh , syhbyt , symorgh , S_64 , s_masroury , s_mehr , Sαrα , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , Taataa , takshakh2838 , talkhoon , tama1011 , tanha tarin , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taraneh24 , taraneh86 , taranom farahi , taranomeabshar , taravat.r , tara_ z , tara_5877 , tatar , Tifani Jon , titinaz , tondar1365 , toofanz , toop , TOP@K JOOON , tt.raha , unichorn , unique1366 , uomna , valan , vala_hg , vampire123 , vanas , vianna , violet_mahtab , winter emerald , YA29+1 , yaldasp , yaqush , yas6662 , yasam , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , Yasnaaaa , yegane34 , yeganeh98 , Z0HRE , zahira , zanbagh , zari60 , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , ziiiziii13 , zina , zm.matin , zoooom , zorobahar , ^MY HEAVEN^ , | Zahra.M | , ~ boy killer ~ , ~anahita~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~NegaR , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °SetareH° , آذردخت , آرزو نازنین , آرشا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارمغان شادی , اقاقی , الهه نیا , امتیس , انگشتر , اهورای , ایماز , باران6 , بازیگوش , برتر , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , تابتا , ترنم , تهمتن , توهم سبز** , حديث. , حدیثــــــه , حریم , حنیفا58 , خاله ریزه ریزه , خرس قهوه ای , خورشیدک , دریا دل , دزدمونا , دیان , دیبا کیان , رز آبی , رها_hd , روشانا , روژان6815 , رژلب , زرین دخت , زوها , سارا سامن , سامانتا , سانازارمان , ساکتین , سبحی , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سعاد , سمیرا366 , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شانی , شاه توت , شاهزاده شب , شاپررک , شایسته بانو , شبنم , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , عسل_82 , عسلی من , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال- ارشیا , غزل91 , غنچه خاموش , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فرزانه ي بلا!! , فروغ 74 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلی A , لیلی لیلوون , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مامانی جون , مامیچکا , ماه منیر , محبوبه_م , مرجان55 , مریم , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , معهصومه , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرورز , مهسا98 , مهسان9093 , مهستی , مهشاد فتحی پور , مهلا.پ , مهنازناناز , ميمو , میترادات , میزا , میم. , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هشمت , هلن سادات , همون برنج , همیسا , وارش67 , ویدا.ف , ویشار , پرستو... , پرنا , پرنده کوچولو , پرهامه , پرواز70 , پرواس , چلیپا , چیستا8 , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , یغما , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♣ Elvira ♣ , ♩♑4√ , 乃凡卝凡 伬 , 。 sIrVαT 。

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.52
    تشکر از کاربر
    3,105
    حالت من
    ShadOsarhal
    اندازه فونت

تاپیک نقد به لطف همکار خوب انجمن باز شد...منتظرتونمممم.....
    ----------------------------

-نه!!!من اینطوری نمیخوامش...من همیشگی میخوامش!

خنده ی مستانه ای کرد و گفت:اگر پا نداد چی؟
    -هنوز یاد نگرفتی از من سوال نپرسی؟
    ترگل لبهاش و رو هم فشرد و صاف نشست..احساس کرد جلو خواهرش خیلی ضایع شد.
    اب دهنش و قورت داد و گفت:بعد که ازش خسته شدی؟
    اینبار نگاه غضبناک شهروز باعث شد سریع بگه:خب...خب...یه 206!
    -اینطوری اجاره خونت در میاد؟
    -حالااا!!!
    -باشه!اما شرط داره!
    از اونجایی که دلش نمیخواست سوالی رو جواب بده سریع ادامه داد:شناسنامه,کارت ملی,هر چی مدارک داره,به علاوه یه وکالت نامه محضری بهم میدی...هیچ وقتم دیگه سراغی ازش نمیگیری!
    تر گل که جا خورده بود گفت:برای چی؟
    -همین که گفتم....یا میری و پشت سرتم نگاه نمیکنی.....یا میدمت دست پلیس!خبر دارم تازه گیها چیکار میکنی!
    -پس یه 206 اتومات سفارشی ماتیکی!
    -هر چی دوست داری انتخاب کن من چکش و میدم...
    -معلومه چشت و خیلی گرفته!
    نگاه خیره و بی روح شهروز وادارش کرد از جاش بلند بشه...در حالی که دکمه هاش و میبست گفت باشه!قبوله!
    -فردا مدارکش و بیار بده مش قاسم!
    پس فردا هم وقت محضر میگیرم.....ادرسش و میدم مش قاسم بهت بده!اگر نیومدی همه چیز تمومه!
    -یعنی معامله فسخه!
    این و با ناز گفت و در حالی که تو کیفش دنبال چیزی میگشت گفت:خب شماره ات و بده باهات هماهنگ باشم!
    -شمارم همونه!
    -کسی جواب نمیده!
    -چون تو لیست سیاهی...
    باز نگاهش پر استرس و دلخور شد....پیش خودش گفت:چقدر خودخواه و سردی...بی احساس....!!
    شهروز در و باز کرد و در حالی که یه دستش و تکیه داده بود به در با دست دیگه به بیرون از خونه اشاره کرد و گفت:یادت باشه...میری پشت سرتم نگاه نمیکنی,نه تو کوچه حق دارید هم و ببینید نه تو خونه..نه هیچ جای دیگه...بفهمم من میدونم و جفتتون!
    هنوز ترگل پای دیگه اش و از در بیرون نذاشته بود که می گل بلند شد و اومد سمتش...با اینکه به شهروز پناه اورده بود اما احساس کرد تو خطره...
    ویرایش توسط samira-mis : 1391,03,26 در ساعت ساعت : 20:42

10. 825 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , #SamaneH# , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , **maryam goli** , **mitra** , **Silver Star** , **سولماز** , *anse*hana , *ARAM* , *banoo* , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *Rima* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sara , *sara-m* , *shima* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *پریسا* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , ...teresa... , ...نگین... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .parniya. , /قاصدک/ , 0033 , 3561 , 677389 , 870664182 , :.☆پریس.☆PardiS , @parisa@ , a.n.jel , Abandokht , abby7 , afi jonz , afsaneh52 , afsoon321 , ahmadi_1362_2 , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , Aminfar1 , amir hosyn , amirhessam , amirhosseinac , amorist , ana43 , Anahita.s , anahita13 , anderes141 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anitis , Anolin , aramesh_t , arashi , architect_shima , arefe90 , arezoo184 , arezoue , arghavan58 , ariana*dreams , arman_iran , armin.kz , armita1819 , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , asma-m , asma66 , assertive , atashgah62 , atefeh_49 , atish69 , atyek , Autumn's Maryam , autumn_dream_86 , Avaa , ayandeh1 , aygeen , Ayta , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , bahar.d65 , bahar.nt , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran pr , baran.amad , baran321 , barin_s , baroon12 , beauty.girl , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blub2000 , Borono , darya12 , Defne , degeer , Delaramad , DEZI , diena , dish1600 , dokhtare khial , dokhte.banderi , dorsa_jooon , Dr.zh92 , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , ehsany , elahe 66 , Elen , elham*d , ELI.12 , eli@aseman , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , eshton , eti98 , F.M.1990 , fa62 , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , famdavari , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , faryba , farzane.rsh , farzaneh15 , fatemeh 18 , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima14 , fatima92 , fatima_59 , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , foggy , foroogh 54 , forough92 , fouji , f_ gisoo tala , f_javid , G!rl , ghazal 2012 , ghazal p , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , glarion , gogoli , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , gole narges , golghargharo , golgoli jaan , goli21 , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , hala , Hamid_mo , hana... , Hananesh , hanayi , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , hediyeh_b , helik , HERMINEH.B , hezareh , hidenam , hoaya , hobi , hodass , homa* , homa41 , homa_2555 , hooramohebtash , hosseini66 , HRad , h_hasti , icicle , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , Iris7 , iryane , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , Just Say No , kathyn , Katra , katy , katy f , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , kiana jon , kimia.76 , kiumars , krishna , L!l!an , l.m13 , l0vin , Lady Sky , ladyscreamerr , lambada , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilyk , leona , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , lili_2sara , lindalili , Lioda , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m0zhdeh , maayaa , mah76 , mahana1 , mahboub215 , mahdiehhjz , mahnam... , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.raad , mahsa.s.t.n.y. , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , mahtabeeshgh , MAJJI , malihe ranjbar , malus , mamorin , man! , maneou , mansoure , Mansoure 391 , mansuri , many22 , marale , marjansh , marmara25 , martire , marva , mary626 , maryam56 , maryam-70 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_4008 , masin , matin_a , mb_maryam , mehrnaz-behrad , mehrnaz.v , mellina2000 , melodina , mersad20 , me_ned , mfr60 , Mina , mina khanom , mindrella , mini_mini , minmin1780 , mirage , mishapasha , misha_kavir , Miss A , mitra.ym , mobina , modern girl , mohamad722 , mona.65 , mona.a , monir1343 , monos , moon shine , moonila , mozhmozh , mustang5200 , m_h_n , m_mah , n.shina , nadia1 , nafas-77 , nafas-t , nafas44 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid72 , Nahid_m , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , narcisus , Nargis-narcisse , Nasim 77 , nasrin javan , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nazaninfatemeh , nazi shirazi , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , nefertiti , neg neg , negar sdg , negar1390 , negin-joon , negin17 , neshan , niayesh00 , NiceNoice , Night , night star , night_star , Nika-Aria , Nika-radi , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilina98 , NiNa.S , nini84 , ninio , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , nojan , noooor , nrezaii , oldooz bala , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , p.gh , padideh_hs , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , Pari* , pari1990 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , pariya.sh , parmis86 , parvane. , patrin , payizan , perijooon , petrisiama , phoenix59 , popi , princess74 , proxima , quixotic , R@TA , raaaad , raana76 , RafOneh , raha.66 , raha1375 , rahaa_m , rahaghi , RaheBipayan* , rain love , ramanava , ramlin , Randy Or , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , RealIty , reyhane.s , Rez1_ds , Reza , reza635 , rezno , Rha.sh , riitaa , Ritzy , roahan , rogzana , romina jun , Rooz khosh , roshan* , roya1365 , rozak_95 , rozam , roze68 , S- Masoum , s129 , s@na , saba_h , sabooha , sabouraneh , sadaf.sh , safa joon , saghi.m , saghigol , sahar bala , sahar.7117 , sahe , sahelii , sahel_m , sakera , samandf , samaneh1368 , samantahere , samanta_n185 , samihastam , samim , samir , samira.t , samira1362 , Sam!ra , sanamhapoo , sanashsh , sanaz22 , sanaz_ , sang_e_saboor , sansi , sara parvizi , sara*vooroojak , sara.6887 , sara71 , saraice , saratab , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , sepideh khanum , Sepideh2 , sepideh62 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setia22 , sevda76 , SH.CH , sh77 , shadi 936 , SHADI-R , shadi1356 , shadman , shagha27 , shamsa 51 , sharghi , sharona , SharzaD , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , Shifteh , shili , shima2011 , shima72 , shimaaaaa , shivashiva , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , sibsorkhhava , Silber , silver joojoo , silverstar , sipa , Sogand.I , sogand.m , soha ra , sohna , solia , somaye73 , some61 , somy_kh , soode , sorme* , sotazi , ssmaryam , Star-Crossed-Lover , star78 , Star_69 , star_crossed , STOCKHOLM , stubborn.teen , SunDaughter☼ , sura , syhbyt , symorgh , S_64 , s_masroury , s_mehr , Sαrα , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , Taataa , takshakh2838 , talkhoon , tama1011 , tanha tarin , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taraneh24 , taranom farahi , taranomeabshar , taravat.r , tara_ z , tara_5877 , Tifani Jon , titinaz , tondar1365 , toofanz , TOP@K JOOON , tt.raha , unichorn , unique1366 , uomna , usui , valan , vala_hg , vampire123 , vanas , vianna , violet_mahtab , winter emerald , YA29+1 , yaldasp , yas6662 , yasam , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yegane34 , yeganeh98 , z.ss501 , Z0HRE , zahira , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , ziiiziii13 , zina , zm.matin , zoooom , zorobahar , ^MY HEAVEN^ , | Zahra.M | , ~ boy killer ~ , ~anahita~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~NegaR , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °SetareH° , آذردخت , آرزو نازنین , آرشا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارمغان شادی , اقا ناز , اقاقی , الهه نیا , امتیس , انگشتر , اهورای , ایماز , بازیگوش , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , تابتا , ترنم , تهمتن , توهم سبز** , حديث. , حدیثــــــه , حریم , حنیفا58 , خاله ریزه ریزه , خرس قهوه ای , خورشیدک , دزدمونا , دیان , دیبا کیان , رز آبی , رها_hd , روشانا , روژان6815 , رژلب , زرین دخت , زوها , ساراجیکر , سانازارمان , ساکتین , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سعاد , سمیرا366 , سوداا , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شانی , شاهزاده شب , شاپررک , شایسته بانو , شبنم , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شيرين ماميتو , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , عسل_82 , عسلی من , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فرزانه ي بلا!! , فروغ 74 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلی A , لیلی لیلوون , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مامانی جون , مامیچکا , محبوبه_م , مرجان55 , مریم , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , معهصومه , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرورز , مهسا98 , مهسان9093 , مهستی , مهلا.پ , ميمو , میترادات , میزا , میم. , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هشمت , هلن سادات , همون برنج , هميشه بهار , همیسا , وارش67 , ویدا.ف , ویشار , پرنا , پرنده کوچولو , پرهامه , پرواز70 , پرواس , پریسا 17 , چلیپا , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ♣ Elvira ♣ , ♩♑4√ , 乃凡卝凡 伬 , 。 sIrVαT 。

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.52
    تشکر از کاربر
    3,105
    حالت من
    ShadOsarhal
    اندازه فونت

این هم پست آخر امشب...خوش باشید...تا فردا
    ----------------------------

-ترگل!!!!
    ترگل به سمتش برگشت.پوزخندی زد و گفت:سپردمت دست آقا گربه هه!خوش باشی!
    اومد دنبالش بدوهه که شهروز در و بست!
    -پیش من جات امن تره خوشگله!
    -مثل موشی که اسیر دست گربه شده باشه با مظلومیت تمام تو چشمهاش نگاه کرد...بغض داشت...همین الان خواهرش به یه 206 فروخته بودتش...دلش میخواست گریه کنه...اما گریه نکرد..محکم ایستاد..نباید سر خم میکرد...نمیخواست پیش مالکش ضعیف جلوه کنه...میخواست به این راه کشیده نشه اما افتاده بود وسط معرکه!با یه پسر..پسر نه! مرد...یه مرد 30 ساله!اب دهنش و قورت داد...دندونهاش و رو هم فشار داد!
    شهروز نگاهش و ازش گرفت و رفت سمت آشپزخونه!
    -شیشه اب و از تو یخچال در اورد و سر کشید...میخواست آروم بشه....از این معامله هم راضی بود هم ناراحت!هیچ وقت فکر نمیکرد یه روزی ادم بخره...اما اینبار ضرر نکرده بود...یعنی هیچ باری ضرر نکرده بود..از خریدش راضی بود..از این کلمه بدش اومد....مگه من کیم که ادم خرید و فروش کنم؟
    رفت سمت میگل.دستش و دراز کرد تا دستش و بگیره...اما اون دستش و کشید...با اینکه رفتارش و با ترگل دیده بود و میدونست ممکنه اون هم کتک بخوره..اما پای همه چیش وایستاده بود.فکر کرد:باید پاک بمونم!
    شهروز به سمت راهرویی راه افتاد و همونطور که میرفت گفت:اینجا اتاق تو هستش!
    بعد برگشت پشتش و نگاه کرد..وقتی دید میگل حرکت نکرده گفت:من کاریت ندارم!اگر میخواستم کاری بکنم این معامله رو نمیکردم که الان خودم با خودم درگیر بشم.من از منجلاب نجاتت دادم..وگرنه اون عوضی بالاخره میکشوندتت تو بازی!با دست به جایی که میگل نمیدید اشاره کرد:اینجا اتاقته!تو پیش من زندگی میکنی.....اما به کار من کار نداری!منم سعی میکنم به کار تو کار نداشته باشم....ترگل یه زمانی به من گفته بود دختر درس خون و باهوشی هستی...و گفته بود میخواد بیارتت پیش من تا.....!!!
    دستش و گذاشت جلو دهنش و چند بار بالا پایین کرد...این کار رو هر وقت عصبی میشد انجام میداد...جمله اش و تموم نکرد ولی ادامه داد:دلم میخواد درس بخونی!چون میدونم هم دوست داری هم استعداد داری!قول میدم اینجا در امنیت کامل باشی!بعد دستش و برد بالا و کف دستش و به سمت میگل گرفت و گفت:قول!
    حرفهاش میگل و آروم کرد!یه صداقتی لا به لای کلماتش موج میزد.
    میگل به سمتش رفت...با احتیاط دولا شد و دری رو که باز شهروز دستش و به سمتش دراز کرده بود و در واقع داشت نشون میگل میداد نگاه کرد.
    -بیا!!!
    در اتاق و باز کرد!
    -اینجا مال تو!همه چی توش هست...اما اگر وسایلت و از خونتون میخوای بگو فردا که برای ترگل یادداشت میزارم بنویسم وسایلت رو هم بیاره محضر!
    میگل اب دهنش و قورت داد و با ترسی که هنوز تو وجودش بود گفت:کتابهام و میخوام...با لباسهام!
    -خیلی خب!
    کارتی و از کنار در برداشت و گرفت سمت میگل
    -این کلید اتاقته....میدونم دوست داری قفلش کنی!ولی در هر صورت مطمئن باش کسی بی اجازه وارد نمیشه!
    بدون هیچ حرف دیگه ای رفت سمت هال...هنوز لباسهاش تنش بود....قهوه جوش و اماده کرد و روشن کرد...تا قهوه اماده بشه رفت تو اتاقش و شلوار راحتی پوشید و بدون بلوز اومد بیرون..حتی اگر میگل هم میومد بیرون براش مهم نبود!

12. 820 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #SamaneH# , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , **maryam goli** , **mitra** , **Silver Star** , **سولماز** , *anse*hana , *ARAM* , *banoo* , *Laya* , *MAHSA 73* , *maryam* , *miss minoo* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *Rima* , *SaNaY* , *sara , *sara-m* , *shima* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *پریسا* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , -belle- , ...teresa... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .parniya. , /قاصدک/ , 0033 , 3561 , 677389 , 870664182 , :.☆پریس.☆PardiS , a.n.jel , Abandokht , abby7 , afi jonz , afsaneh52 , ahmadi_1362_2 , AKIN , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , Aminfar1 , amir hosyn , amirhessam , amirhosseinac , amorist , ana43 , Anahita.s , anahita13 , anderes141 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anitis , Anolin , aramesh_t , arashi , architect_shima , arefe90 , arezoo184 , arezoue , arghavan58 , ariana*dreams , arman_iran , armin.kz , armita1819 , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , asha.to20 , asma-m , asma66 , assertive , atashgah62 , atefeh_49 , atish69 , atyek , Autumn's Maryam , autumn_dream_86 , Avaa , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , aynod , Ayta , azad_awesome , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , bahar.d65 , bahar.nt , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran pr , baran.amad , baran321 , barin_s , baroon12 , beauty.girl , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , betoche** , bikari , blub2000 , blueray , Borono , darya12 , Defne , degeer , Delaramad , DEZI , diena , dish1600 , dokhtare khial , dokhte.banderi , dorsa_68 , dorsa_jooon , Dr.zh92 , duste man , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , ehsany , elahe 66 , Elen , elham*d , ELI.12 , eli@aseman , EliSo , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , eti98 , fa62 , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farizad , farzane.rsh , farzaneh15 , fatemeh1990 , fathemeh , fatima14 , fatima92 , fatima_59 , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , foggy , foroogh 54 , forough92 , fouji , f_ gisoo tala , f_javid , G!rl , ghazal p , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , glarion , gogoli , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , gole narges , golgoli jaan , goli21 , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , granaz , hala , Hamid_mo , hana... , Hananesh , hanayi , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hed2010 , hediyeh_b , HERMINEH.B , hezareh , hidenam , hoaya , hobi , hodass , homa* , homa41 , homa_2555 , hooramohebtash , HRad , h_hasti , icicle , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , Iris7 , iryane , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , kathyn , Katra , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , kiana jon , kimia.76 , Kimia9675 , kiumars , krishna , L!l!an , l.m13 , l0vin , Lady Sky , ladyscreamerr , lambada , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilyk , leona , libra272 , Lida.Sh , lili_2sara , Lioda , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m0zhdeh , maayaa , mah76 , mahana1 , mahboub215 , mahdiehhjz , mahnam... , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsamoon , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , mahtabeeshgh , MAJJI , malus , mamorin , man! , maneou , mansoure , Mansoure 391 , mansuri , many22 , maral.artimis , marale , marjansh , marmara25 , martire , marva , mary626 , maryam56 , maryam-70 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_4008 , maryantovan , masin , matin_a , mb_maryam , mehrnaz-behrad , mellina2000 , melodina , mersad20 , me_ned , mfr60 , Mina , mina khanom , mina-ava , mindrella , mini_mini , minmin1780 , mirage , mishapasha , misha_kavir , Miss A , mitra.ym , mn.a.p , mobina , modern girl , mohamad722 , mona.65 , mona.a , monir1343 , monos , moon shine , morento , mozhmozh , mushtata , mustang5200 , m_h_n , m_mah , n.shina , N@N@Z KH@NOM , nadia1 , nafas-t , nafas44 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid72 , Nahid_m , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , Nasim 77 , nasrin javan , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nasym , nazi shirazi , NAZI_425 , nazi_gf2010 , nazlar , nbm.1376 , nedaj , nefertiti , neg neg , negar sdg , negar1390 , negin-joon , negin17 , neshan , niayesh00 , NiceNoice , Night , night star , night_star , Nika-radi , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilina98 , NiNa.S , nini84 , ninio , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , nojan , noooor , nrezaii , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , padideh_hs , pain , paiz , pare , Pari* , pari1990 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , pariya.sh , parmis86 , parvane. , patrin , payizan , perijooon , phare , phoenix59 , popi , princess74 , proxima , R@TA , raaaad , raana76 , raha.66 , Raha.74 , raha1375 , rahaghi , RaheBipayan* , rain love , ramanava , ramlin , Randy Or , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , reyhane.s , Rez1_ds , Reza , reza635 , rezno , Rha.sh , riitaa , Ritzy , roahan , rogzana , romina jun , Rooz khosh , roshan* , roya1365 , rozak_95 , rozam , roze68 , S- Masoum , s129 , s@na , saba_h , sabooha , sabouraneh , sadaf.sh , saghi.m , saghigol , sahar.7117 , Sahar.M , sahe , sahelii , sahel_m , sakera , samandf , samaneh1368 , samantahere , samanta_n185 , samiagirle , samihastam , samir , samira.t , samira1362 , Sam!ra , sanamhapoo , sanashsh , sanaz22 , sanazM , sanaz_ , sang_e_saboor , sansi , sara parvizi , sara.6887 , sara71 , saraice , saratab , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , sepideh khanum , Sepideh2 , sepideh62 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setia22 , sevda76 , SH.CH , sh77 , SHADI-R , shadi1356 , shadi68 , shadman , shagha27 , shamsa 51 , sharghi , sharona , SharzaD , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , Shifteh , shili , shima2011 , shima72 , shimaaaaa , shivashiva , shokaa , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , sibsorkhhava , Silber , silver joojoo , silverstar , sipa , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , soha ra , sohna , solia , somaye73 , some61 , somy_kh , soode , sorme* , sotazi , ssmaryam , Star-Crossed-Lover , star78 , Star_69 , star_crossed , STOCKHOLM , stubborn.teen , SunDaughter☼ , sura , syhbyt , symorgh , S_64 , s_masroury , s_mehr , Sαrα , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , Taataa , takshakh2838 , talkhoon , tama1011 , tanha tarin , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taraneh24 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , taravat.r , tara_5877 , Tifani Jon , titinaz , tondar1365 , toofanz , TOP@K JOOON , traker , tt.raha , T.KHD , unichorn , unique1366 , uomna , usui , valan , vala_hg , vampire123 , vanas , vianna , winter emerald , YA29+1 , yaldasp , yas6662 , yasam , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yegane34 , yeganeh98 , z.ss501 , Z0HRE , zahira , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , ziiiziii13 , zina , zm.matin , zoooom , ^MY HEAVEN^ , | Zahra.M | , ~ boy killer ~ , ~anahita~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~NegaR , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °SetareH° , آذردخت , آرزو نازنین , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارمغان شادی , اقا ناز , اقاقی , امتیس , انگشتر , اهورای , با نمک , بازیگوش , برتر , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , تابتا , ترنم , تهمتن , توهم سبز** , حديث. , حدیثــــــه , حریم , حنیفا58 , خاله ریزه ریزه , خرس قهوه ای , خورشیدک , دزدمونا , دیان , دیبا کیان , رز آبی , رها_hd , روشانا , روژان6815 , رژلب , زرین دخت , زوها , ساراجیکر , سانازارمان , ساکتین , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سعاد , سمیرا366 , سوداا , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شانی , شاهزاده شب , شاپررک , شایسته بانو , شبنم , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شيرين ماميتو , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فاطیما-ش , فانتین , فرحناز65 , فرزانه ي بلا!! , فروغ 74 , فهیم1 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلی A , لیلی لیلوون , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مامانی جون , مامیچکا , محبوبه_م , مرجان55 , مریم , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , معهصومه , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرورز , مهسا98 , مهسان9093 , مهستی , مهلا.پ , ميمو , میترادات , میزا , میم. , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هشمت , هلن سادات , همون برنج , همیسا , وارش67 , ویدا.ف , ویشار , پرستو... , پرنا , پرنده کوچولو , پرهامه , پرواز70 , پریسا 17 , چلیپا , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •Tαгα• , ♣ Elvira ♣ , ♥GELAREH♥ , ♩♑4√ , 乃凡卝凡 伬 , 。 sIrVαT 。

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.52
    تشکر از کاربر
    3,105
    حالت من
    ShadOsarhal
    اندازه فونت

سلام...اومدم پست بزارم سایت قط زد...کلی پشت در موندم تا بیام و بتونم یه پست بزارم..به هر حا الان اومدم....
    ----------

در حالی که قهوه میریخت شماره وکیلش و گرفت.جریان و براش توضیح داد و گفت میخواد بره محضر و اون وکالت نامه بلا عزل رو بگیره
    -تو چیکار میخوای بکنی شهروز؟
    چنان تعجب کرده بود که انگار ازش خواسته بودن یه کوه و جابجا کنه!هر چند که کمتر از اون هم نبود.
    -یه بار گفتم.اینقدر تعجب داشت؟
    -مگه شهر هرته؟؟مگه الکیه؟؟؟فکر میکنی محضر این کار و میکنه؟
    -خب به تو زنگ زدم که اینکار و بکنی دیگه!
    -من وکیلم...جادو گر که نیستم!ببینم خواهره برگه حضانت داره؟
    -چمیدونم من!
    -ببین شهروز بزار برات توضیح بدم.این کار مراحل دادگاهی و قانونی داره..اول باید خواهر بزرگه برگه حضانت داشته باشه...تو بری درخواست حضانت بکنی و ادعا کنی خواهره عدم صلاحیت داره!بعد عدم صلاحیت اون تایید بشه..
    -میشه...میدونم!
    -خب!!!گیرم که شد...بعد باید صلاحیت تو تایید بشه!میشه؟به نظرت یه پسر مجرد صلاحیت نگهداری یه دختر 15-16 ساله رو داره؟قانون اسلامی این و قبول میکنه؟؟؟با اون مهمونیها و رفت و امد های خونه تو؟؟؟
    -خب اگر عدم صلاحیت اون تایید بشه منم رد صلاحیت بشم تکلیف می گل چی میشه؟
    -میره بهزیستی....اگر خانواده ای پیدا بشه حضانتش و قبول کنه که شده..پیدا نشه هم همونجا میمونه!
    -یعنی راهی نداره؟
    -قانونی نه!مگر اینکه همینجوری بمونه تو خونه ات..اون هم اگر خواهره بره به جرم ادم دزدی و ادم ربایی و خرید و فروش ادم ازت شکایت کنه کارت زاره!
    -نمیکنه...جراتش و نداره!اما باید یه راهی باشه!
    این و گفت و رفت تو فکر!
    -من میتونم یه کاری برات بکنم....هر چند موقعیت خودم و به خطر میندازم...اما اگر فکر میکنی خواهره شکایت مکایت نمیکنه...میتونم بکشونمش دفتر یه چند تا ماده قانون سر هم کنم..یه وکالت سوری و الکی ازش بگیرم....فقط برای اینکه فکر کنه وکالت داده!
    -آفرین خوبه!
    -اگر رفت و شکایت کرد؟؟؟شهروز من به درک تو جرمت سنگین میشه هااا!!!
    -هیچی نمیشه...کاری نداری؟؟ فردا ساعت 2 خوبه بیاد دفتر؟راستی یه چیزی....برای ازدواجش چی؟باید خواهره رو پیدا کنیم؟
    -اگر بعد 18 سال ازدواج کنه میتونه بره دادگاه اعلام کنه کسی و نداره خود دادگاه اجازه میده بهش!
    زیر 18 سال باز باید قیمش مشخص بشه!
    -ok پس فردا ساعت 2 خوبه ؟
    -تو دیوونه ای!
    -bye!
    گوشی و پرت کرد رو زمین و فنجون قهوه اش و که تموم شده بود گذاشت رو نعلبکی روی میز و دستش و گذاشت رو سرش و دراز کشید رو کاناپه!
    ویرایش توسط samira-mis : 1391,03,27 در ساعت ساعت : 15:26

14. 794 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , #SamaneH# , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , **maryam goli** , **mitra** , **Silver Star** , **سولماز** , *alien* , *anse*hana , *banoo* , *Hamraz* , *Laya* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *Rima* , *SaNaY* , *sara , *sara-m* , *shima* , *spectacular* , *~aida bala~* , *پریسا* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , ...teresa... , ...نگین... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .parniya. , /قاصدک/ , 0033 , 3561 , 677389 , 870664182 , :.☆پریس.☆PardiS , @parisa@ , a.n.jel , Abandokht , abby7 , afi jonz , aflak , afsaneh52 , ahmadi_1362_2 , AKIN , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , Aminfar1 , amir hosyn , amirhessam , amirhosseinac , amorist , ana43 , Anahita.s , anahita13 , anderes141 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anitis , Anolin , aramesh_t , arashi , architect_shima , arefe90 , arezoo184 , arezoue , arghavan58 , ariana*dreams , arman_iran , armin.kz , armita1819 , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , asma-m , asma66 , assertive , atashgah62 , atefeh_49 , atish69 , atyek , Autumn's Maryam , autumn_dream_86 , Avaa , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , bahar.d65 , bahar.nt , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran pr , baran.amad , baran321 , barin_s , baroon12 , beauty.girl , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , betoche** , bi hamta , bikari , blub2000 , blueray , Borono , Dark Star27 , darya12 , Defne , degeer , Delaramad , DEZI , diena , dish1600 , dokhtare khial , dokhte.banderi , dorsa_68 , dorsa_jooon , Dr.zh92 , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , Elen , elham*d , ELI.12 , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , eshton , esparo , eti98 , fa62 , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farizad , farzane.rsh , fatemeh 18 , fatemeh1990 , fathemeh , fatima14 , fatima92 , fatima_59 , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , fk-osh-d , flavia , foroogh 54 , forough92 , f_ gisoo tala , f_javid , G!rl , ghazal p , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , glarion , gogoli , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , gole narges , golgoli jaan , goli21 , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , granaz , hala , hana... , Hananesh , hanayi , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helik , HERMINEH.B , hezareh , hidenam , hoaya , hobi , hodass , homa* , homa41 , homa_2555 , hooramohebtash , HRad , hura , hyunah , h_hasti , icicle , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , Iris7 , iryane , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , Just Say No , kathyn , Katra , katy f , ketne , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , kiana jon , kimia.76 , Kimia9675 , kiumars , krishna , L!l!an , l.m13 , l0vin , Lady Sky , ladyscreamerr , lambada , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilyk , leona , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , lili_2sara , Lioda , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m0zhdeh , maayaa , mah76 , mahana1 , mahboub215 , mahdiehhjz , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAJJI , malihe ranjbar , malus , mamorin , man! , maneou , mansoure , Mansoure 391 , mansuri , many22 , marale , marjansh , marmara25 , martire , marva , mary626 , maryam56 , maryam-70 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_4008 , maryantovan , masin , matin_a , mb_maryam , mehrnaz-behrad , mellina2000 , melodina , mersad20 , me_ned , mfr60 , Mina , mina khanom , mina-ava , mindrella , minmin1780 , mirage , mishapasha , misha_kavir , Miss A , mitra.ym , mn.a.p , mobina , modern girl , mona.65 , mona.a , monir1343 , moon shine , mozhmozh , mushtata , mustang5200 , m_h_n , m_mah , n.shina , nadia1 , nafas-77 , nafas-t , nafas44 , nahayat007 , nahid lucky , Nahid72 , Nahid_m , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , Nasim 77 , nasrin javan , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nazaninfatemeh , nazi shirazi , NAZI_425 , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , nefertiti , neg neg , negar sdg , negar1390 , negin-joon , negin17 , niayesh00 , NiceNoice , night star , night_star , Nika-radi , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilina98 , Niloufar00 , NiNa.S , nini84 , ninio , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , nojan , noooor , nrezaii , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , padideh_hs , pain , paiz , pare , Pari* , pari1990 , paria_pari , pariedarya , parisaparisa , pariya.sh , parmis86 , parvane. , patrin , perijooon , phare , phoenix59 , popi , princess74 , proxima , quixotic , R@TA , raaaad , raana76 , raha.66 , raha1375 , rahaghi , RaheBipayan* , rain love , ramanava , ramlin , Randy Or , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , RealIty , reyhane.s , Rez1_ds , Reza , reza635 , rezno , Rha.sh , riitaa , Ritzy , rogzana , romina jun , roshan* , roya1365 , rozam , roze68 , S- Masoum , s129 , s@na , saba_h , sabooha , sabouraneh , sadaf.sh , saghi.m , saghigol , sahar.7117 , Sahar.M , sahe , sahelii , sahel_m , sakera , samandf , samaneh1368 , samantahere , samanta_n185 , samiagirle , samihastam , samir , samira.t , samira1362 , Sam!ra , Samira_Sabbaghi , sanamhapoo , sanashsh , sanaz22 , sanaz_ , sansi , sara parvizi , sara*vooroojak , sara.6887 , sara71 , saratab , sarax , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , sepideh khanum , Sepideh2 , sepideh62 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setia22 , sevda76 , SH.CH , sh77 , SHADI-R , shadi1356 , shadman , shagha27 , shamsa 51 , sharghi , SharzaD , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , sheydajoooon , Shifteh , shili , shima2011 , shima72 , shimaaaaa , shivashiva , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , sibsorkhhava , silver joojoo , silverstar , sipa , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , soha ra , solia , some61 , somy_kh , soode , sorme* , ssmaryam , Star-Crossed-Lover , star78 , Star_69 , star_crossed , STOCKHOLM , stubborn.teen , SunDaughter☼ , sura , syhbyt , symorgh , S_64 , s_masroury , s_mehr , Sαrα , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , takshakh2838 , talkhoon , tama1011 , tanha tarin , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taraneh24 , taraneh86 , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , taravat.r , tara_ z , tara_5877 , Tifani Jon , titinaz , tondar1365 , TOP@K JOOON , traker , tt.raha , unichorn , unique1366 , uomna , valan , vala_hg , vampire123 , vanas , vianna , violet_mahtab , winter emerald , YA29+1 , yaldasp , yasam , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yegane34 , yeganeh98 , z.ss501 , Z0HRE , zahira , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , ziiiziii13 , zina , zm.matin , zoooom , ^MY HEAVEN^ , | Zahra.M | , ~ boy killer ~ , ~anahita~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~nas!m~ , ~NegaR , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °SetareH° , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارمغان شادی , اقا ناز , اقاقی , امتیس , انگشتر , بازیگوش , برتر , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , تابتا , ترنم , تهمتن , توهم سبز** , حديث. , حدیثــــــه , حریم , حنیفا58 , خاله ریزه ریزه , خرس قهوه ای , خورشیدک , دزدمونا , دیان , دیبا کیان , رز آبی , رها_hd , روشانا , روژان6815 , رژلب , زرین دخت , زوها , ساراجیکر , ساقه طلایی , سانازارمان , ساکتین , ستاره.ث , ستاره76 , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سعاد , سوداا , سپيده خوب , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شانی , شاهزاده شب , شاپررک , شایسته بانو , شبنم , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شيرين ماميتو , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فرحناز65 , فرزانه ي بلا!! , فروغ 74 , فهیم1 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلی A , لیلی لیلوون , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مامانی جون , مامیچکا , ماه منیر , محبوبه_م , مرجان55 , مریم , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , معهصومه , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرورز , مهسا98 , مهسان9093 , مهستی , مهلا.پ , ميمو , میترادات , میزا , میم. , ناشناس58 , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هشمت , هلن سادات , همون برنج , هميشه بهار , همیسا , وارش67 , ویدا.ف , ویشار , پرستو... , پرنا , پرنده کوچولو , پرهامه , پرواز70 , پرواس , پریسا 17 , پریمان , چلیپا , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ♣ Elvira ♣ , ♥GELAREH♥ , ♩♑4√ , 。 sIrVαT 。

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.52
    تشکر از کاربر
    3,105
    حالت من
    ShadOsarhal
    اندازه فونت

ببخشید نتونستم بزارم..کار فوری برام پیش اومد...شبتون خوش
    ---------------

میدونست داره کار خطرناکی میکنه...وقتی آرمان میگفت خطرناکه یعنی خطر ناکه...اما از طرفی خیالش راحت بود که ترگل جرات شکایت نداره...خودش پاش گیره اساسی!

فصل2
    نشست روی تخت نرمی که تو اتاق بود....کمی به طراف نگاه کرد...بغضش و رها کرد..فکر نمیکرد هیچ وقت مثل یه برده خرید و فروش بشه....اون هم به این قیمت کم!اما گذشته از این موضوع احساس میکرد این پسر و یه جا دیده...قیافه اش براش اشنا بود!میدونست یه روزی دوست پسر خواهرش بوده...اما اون با دوست پسرهای ترگل معمولا جایی نمیرفت چون همشون یه جورایی....!!!
    بی خیال...باید فکر میکرد تا بفهمه این و کجا دیده و کی؟؟؟چشمهاش و بست و فکر کرد....یهو یادش اومد با یاد آوریش از جاش پرید...آره...خودش بود...همون پسری که یه بار ترگل با ترفند اینکه میریم یه مهمونی دخترونه برده بودش یه مهمونی...پر از پسر و دخترهای....!!!از در که رفته بودن تو ...یه راست رفته بودن سمت شهروز که اصلا متوجه اونها نبود و در حالی که سیگار برگی تو دستش بود داشت با یه پسر دیگه صحبت میکرد!
    -سلام عزیزم...
    سرش و بلند کرد و به ترگل نگاه کرد..بدون اینکه جواب سلام بده برگشت و به می گل که با وحشت به اطرافش نگاه میکرد و از ترس اویزون ترگل شده بود نگاهی انداخت....
    -می گله؟
    ترگل در حالی که مانتوش و در اورد گفت آره....داشته باشش برم لباس در بیارم و می گل و به سمت شهروز هل داد!
    اما می گل قبل از اینکه تعادلش و از دست بده دوباره صاف ایستاد و گفت:باهات میام! و دنبال تر گل که داشت به سمتی میرفت راه افتاد!
    توی اتاقی که چند تا دختر داشتن ارایش تن زننده اشون و تند تر میکردن به سمتشون برگشتن...
    -سلام ترگل....اومدی؟
    بعد به می گل که وحشت از صورتش میبارید نگاه کردن و گفتن:بابا خیلی جیگره به خدا!اند دافه!
    می گل خودش و بیشتر چسبود به ترگل!
    یکی از دخترها-زیادی صفر کیلومتره هاااا!!!
    ترگل با حرص می گل و هول داد اون طرف و مانتو روسریش و در اورد...یه تاپ سفید یقه شل که از پشت و جلو باز باز بود تنش بود....یه جین چسب هم پاش بود..قد متوسطش و با پوشیدن یه کفش پاشنه بلند سفید بلند کرده بود...دستی تو موهای لختش که دیگه رنگ طبیعیش با اون همه رنگی که روش گذاشته بود معلوم نبود کشید...در حالی که ارایشش و مثل بقیه پر رنگ تر میکرد از تو ایینه نگاهی به می گل که از نظر اون مثل یولا ایستاده بود کرد و گفت"بکن دیگه اونهارو...نکنه با اونها میخوای بشینی؟
    ویرایش توسط samira-mis : 1391,05,15 در ساعت ساعت : 15:39

16. 767 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , #SamaneH# , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , **maryam goli** , **mitra** , **Silver Star** , **سولماز** , *anse*hana , *ARAM* , *banoo* , *Hamraz* , *Laya* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *ReiHaNe* , *Rima* , *SaNaY* , *sara , *sara-m* , *shima* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *پریسا* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , ...teresa... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .parniya. , .هازال. , /قاصدک/ , 0033 , 3561 , 677389 , 870664182 , @parisa@ , a.n.jel , Abandokht , abby7 , afi jonz , afsaneh52 , ahmadi_1362_2 , AKIN , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , Aminfar1 , amir hosyn , amirhessam , amirhosseinac , amorist , ana43 , Anahita.s , anderes141 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anitis , Anolin , aramesh_t , arashi , architect_shima , arefe90 , arezoo184 , arezoue , arghavan58 , ariana*dreams , arman_iran , armin.kz , armita1819 , asal-1412 , asal-661 , asal-mzm , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , asma-m , asma66 , assertive , atashgah62 , atefeh_49 , atish69 , atyek , Autumn's Maryam , autumn_dream_86 , Avaa , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , azad_awesome , azam 24 , azar1 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , bahar.d65 , bahar.nt , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran pr , baran.amad , baran321 , barin_s , beauty.girl , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , betoche** , bikari , blub2000 , blueray , Borono , darya12 , Defne , degeer , Delaramad , DEZI , diena , dish1600 , dokhtare khial , dokhte.banderi , dorsa_68 , dorsa_jooon , Dr.zh92 , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , ehsany , elahe 66 , Elen , elham*d , ELI.12 , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , eshton , esparo , eti98 , fa62 , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farizad , farzane.rsh , Fateme.R , fatemeh1990 , fathemeh , fatima14 , fatima92 , fatima_59 , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , flavia , foroogh 54 , forough92 , f_ gisoo tala , f_javid , G!rl , galadril3 , ghazal p , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , glarion , gogoli , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , gole narges , golgoli jaan , goli21 , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , hala , hana... , Hananesh , hanayi , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , HERMINEH.B , hezareh , hidenam , hoaya , hobi , hodass , homa* , homa41 , homa_2555 , hooramohebtash , HRad , icicle , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , Iris7 , iryane , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , Just Say No , kathyn , Katra , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , kiana jon , kimia.76 , Kimia9675 , kiumars , krishna , L!l!an , l0vin , Lady Sky , ladyscreamerr , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilyk , leona , libra272 , Lida.Sh , lili_2sara , Lioda , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m0zhdeh , mahana1 , mahboub215 , mahnam... , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAJJI , malihe ranjbar , malus , mamorin , man! , maneou , Mansoure 391 , mansuri , many22 , marale , marjansh , marmara25 , martire , marva , mary626 , maryam56 , maryam-70 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_4008 , masin , matin_a , mb_maryam , mehrnaz-behrad , mellina2000 , melodina , mersad20 , me_ned , mfr60 , Mina , mina khanom , mina-ava , mindrella , minmin1780 , mirage , mishapasha , misha_kavir , Miss A , mitra.ym , mn.a.p , mobina , modern girl , mona.65 , monir1343 , monos , moon shine , moonila , mozhmozh , mushtata , mustang5200 , m_h_n , m_mah , n.shina , nadia1 , nafas-77 , nafas-t , nafas44 , nahayat007 , Nahid72 , Nahid_m , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , Nasim 77 , nasrin javan , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nazaninfatemeh , nazi shirazi , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg neg , negar sdg , negar1390 , negin-joon , negin17 , niayesh00 , NiceNoice , night_star , Nika-radi , nikitaaa24 , nikoo 123 , NiNa.S , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , nojan , noooor , nrezaii , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , padideh_hs , pain , paiz , pare , Pari* , pari1990 , paria_pari , pariedarya , parisa jooon , parisaparisa , pariya.sh , parmis86 , parvane. , patrin , perijooon , phare , phoenix59 , popi , princess74 , proxima , R@TA , raaaad , raana76 , RafOneh , raha.66 , raha1375 , rahaghi , RaheBipayan* , rain love , ramanava , ramlin , Randy Or , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , RealIty , reihan777 , reyhane.s , Rez1_ds , Reza , reza635 , rezno , Rha.sh , riitaa , Ritzy , rogzana , romina jun , roshan* , roya1365 , rozak_95 , rozam , roze68 , S- Masoum , s@na , saba_h , sabouraneh , sadaf.sh , saghi.m , saghigol , sahar.7117 , Sahar.M , sahe , sahelii , sahel_m , sakera , samandf , samaneh1368 , samantahere , samanta_n185 , samiagirle , samihastam , samim , samir , samira.t , samira1362 , Sam!ra , sanamhapoo , sanashsh , sanaz22 , sanaz_ , sansi , sara parvizi , sara*vooroojak , sara.6887 , sara71 , saraice , saratab , sarax , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , sepideh khanum , sepideh62 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setia22 , sevda76 , SH.CH , sh77 , SHADI-R , shadi1356 , shadman , shagha27 , shamsa 51 , sharghi , sharona , SharzaD , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheydajoooon , Shifteh , shili , shima2011 , shima72 , shimaaaaa , shivashiva , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , sibsorkhhava , silver joojoo , silverstar , sipa , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , soha ra , solia , somaye73 , some61 , somy_kh , soode , sorme* , sotazi , ssmaryam , Star-Crossed-Lover , star78 , Star_69 , star_crossed , STOCKHOLM , stubborn.teen , SunDaughter☼ , sura , syhbyt , symorgh , S_64 , s_masroury , s_mehr , Sαrα , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , takshakh2838 , talkhoon , tama1011 , tanha tarin , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , taravat.r , tara_5877 , Tifani Jon , titinaz , tondar1365 , TOP@K JOOON , traker , unichorn , unique1366 , uomna , valan , vala_hg , vampire123 , vanas , vianna , winter emerald , YA29+1 , yaldasp , yasam , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yegane34 , Z0HRE , zahira , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , ziiiziii13 , zina , zm.matin , ^MY HEAVEN^ , _NoNasH_ , | Zahra.M | , ~ boy killer ~ , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~NegaR , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °SetareH° , آذردخت , آرزو نازنین , آرشا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارمغان شادی , اقا ناز , اقاقی , امتیس , انگشتر , اهورای , بازیگوش , برتر , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , تابتا , ترنم , تهمتن , توهم سبز** , حديث. , حدیثــــــه , حریم , حنیفا58 , خاله ریزه ریزه , خرس قهوه ای , خورشیدک , دزدمونا , دیان , دیبا کیان , رز آبی , رها_hd , روشانا , روژان6815 , رژلب , زرین دخت , زوها , ساراجیکر , ساقه طلایی , سانازارمان , ساکتین , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سعاد , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شانی , شاهزاده شب , شاپررک , شایسته بانو , شبنم , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شيرين ماميتو , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فرحناز65 , فرزانه ي بلا!! , فروغ 74 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلی A , لیلی لیلوون , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مامانی جون , مامیچکا , ماه منیر , محبوبه_م , مرجان55 , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , معهصومه , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرورز , مهسا98 , مهستی , مهلا.پ , ميمو , میترادات , میزا , میم. , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیاز و ن , نیاز.ش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هشمت , هلن سادات , همون برنج , همیسا , وارش67 , ویدا.ف , ویشار , پرستو... , پرنا , پرهامه , پرواز70 , پرواس , چلیپا , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , •Tαгα• , ♣ Elvira ♣ , ♥GELAREH♥ , ♩♑4√ , 乃凡卝凡 伬 , 。 sIrVαT 。

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.52
    تشکر از کاربر
    3,105
    حالت من
    ShadOsarhal
    اندازه فونت

صبحتون بخیر...خوبید؟؟؟خوشید؟؟؟نقد یادتون نره....

-تو به من گفتی دخترونس!
    با غیض برگشت سمتش:همه دخترن..شهروز و یکی دو تا دیگه هستن....بعد بهش نزدیک شد و گفت:ابرو من و نبر...لباسهات و در ار..وگرنه من میدونم و تو!
    میدونست این من میدونم و تو یعنی کتک!یعنی بیگاری کشیدن به قصد اینکه به غلط کردن بندازتش
    میدونست یعنی ازار دادن برای اینکه نتونه در س بخونه!همه اینهارو میدونست...اما کوتاه نیومد!
    -نمیخوام...من میرم...این و گفت و دوید بیرون...اما قبل از اینکه ترگل بهش برسه پسری محکم گرفتتش:کجا؟
    -به تو چه؟
    -به من چه؟
    پوزخندی زد و از جا بلندش کرد!قبل از اینکه بتونه داد بزنه دسش و گذاشت رو دهنش!
    ترگل و دخترها اومدن بیرون..ترگل دوید سمتشون!
    -نکن سجاد...با منه!
    -از خونه در رفتن نداریم!
    ترگل با نگرانی دست می گل و گرفت و از تو بغل سجاد کشیدش بیرون و رو به سجاد گفت:در نمیرفت....
    و می گل و به سمت اتاق کشوند...دخترها دیگه بر نگشن...ترگل بهش گفت:یکی دو ساعت آروم بشین...میریم...آبرو ریزی نکن..نمیتونی در بری بیرون...چهار چشمی مراقبن مهمونیشون لو نره!
    انگار راست میگفت...اصلا گیرم میرفت بیرون...بعدش کجا میرفت تو این شب تاریک...ساعت 10 شب...باز هم از یه جا مثل همینجا سر در میاورد!
    با حرص با همون لباسها رفت نشست رو یه کاناپه که کسی ننشسته بود..از مهمونها و مهمونی بدش میومد...همه زننده و جلف....انگار اتاق خوابشون همین وسطه!کثیفها...کثافتها!!!
    گرمی نگاه کسی توجهش و جلب کرد!شهروز بود...ترگل نشسته بود کنارش رو دسته مبل و تند تند بهش چیزی میگفت و اون هم با اخم و عصانیت نگاه میکرد و حرف میزد...خیره نگاهشون کرد..میدونست بحث سر اونه..وگرنه اورده بودش چیکار..چند وقتی بد زمزمه میکرد بیا مهمونی...خوش میگذره...باحاله و وقتی دیده بود راضی نمیشه از در ندارم و خودت باید کار کنی به من چه خرجت و بدم در اومده بود!و بعدم تهدید و دعوا و حالا هم که دروغ و کلک!!!
    وقتی به خودش اومد شهروز جلوش ایستاده بود و با اخم خیره نگاهش میکرد..وقتی فهمید از فکر بیرون اومده گفت:سلام...خوبی؟
    حتی دستش رو هم دراز نکرد...مغرور تر از این بود که کسی باهاش دست نده و میدونست این دختر تو این موقعیت این کار و میکنه....
    می گل بدون اینکه جواب بده خیره نگاهش کرد!

18. 773 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #saba.b# , #SamaneH# , $~SARA88~$ , * حدیث * , ***forogh*** , **maryam goli** , **mitra** , **Silver Star** , **سولماز** , *anse*hana , *ARAM* , *banoo* , *Hamraz* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *ReiHaNe* , *Rima* , *SaNaY* , *sara , *sara-m* , *shima* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *پریسا* , +Neda+ , --Nila-- , -belle- , ...teresa... , .:BahaR:. , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .parniya. , /قاصدک/ , 0033 , 30ma , 3561 , 677389 , 870664182 , a.n.jel , Abandokht , abby7 , afi jonz , afsaneh52 , ahmadi_1362_2 , AKIN , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , Aminfar1 , amir hosyn , amirhessam , amirhosseinac , amorist , ana43 , Anahita.s , anahita13 , anderes141 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , angur , anitis , Anolin , aramesh_t , architect_shima , arefe90 , Arezoo 66 , arezoue , arghavan58 , ariana*dreams , arman_iran , armin.kz , armita1819 , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , asma-m , asma66 , assertive , atashgah62 , atefeh_49 , atyek , Autumn's Maryam , autumn_dream_86 , Avaa , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , aynod , azad_awesome , azam 24 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , bahar.d65 , bahar.nt , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran pr , baran.amad , baran321 , barin_s , baroon12 , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , betoche** , bikari , blub2000 , blueray , Borono , Dark Star27 , darya12 , Defne , degeer , Delaramad , DEZI , diena , dish1600 , dokhtare khial , dokhte.banderi , dorsa_68 , dorsa_jooon , Dr.zh92 , EasTern_Girl , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , Elen , elham*d , ELI.12 , eli.M , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , eshton , esparo , eti98 , fa62 , fadai , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , famdavari , Fanoos90 , fantasy girl , farah2 , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farizad , farzane.rsh , Fateme.R , fatemeh1990 , fathemeh , fatima14 , fatima92 , fatima_59 , fereshteh98i , fereshth , ferijoonm , feryal_bahmani , flavia , foroogh 54 , forough92 , f_ gisoo tala , f_javid , G!rl , galadril3 , ghazal p , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , glarion , gogoli , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , gole narges , golgoli jaan , goli21 , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , hala , Hamid_mo , hana... , Hananesh , hanayi , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helik , HERMINEH.B , hezareh , hidenam , hoaya , hobi , hodass , homa* , homa41 , homa_2555 , hooramohebtash , HRad , hura , h_hasti , icicle , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , Iris7 , iryane , j.ghanavizi , JonasRahimi , Just Say No , kathyn , Katra , katy f , ketne , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , kiana jon , kimia.76 , Kimia9675 , kiumars , krishna , L!l!an , l0vin , Lady Sky , ladyscreamerr , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leona , libra272 , Lida.Sh , lili_2sara , lina.m , Lioda , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m0zhdeh , maayaa , mah76 , mahana1 , mahboub215 , mahdiehhjz , mahnam... , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsadina , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , mahtabeeshgh , MAJJI , malus , mamorin , man! , maneou , Mansoure 391 , mansuri , many22 , marale , marjansh , marmara25 , martire , marva , mary626 , maryam56 , maryam-70 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_4008 , masin , matin_a , mb_maryam , mehrnaz-behrad , mellina2000 , melodina , mersad20 , me_ned , mfr60 , Mina , mina khanom , mina-ava , mindrella , mini_mini , minmin1780 , mirage , mishapasha , misha_kavir , Miss A , mitra.ym , mn.a.p , mobina , modern girl , mojgan am , mona.65 , mona.a , monir1343 , monos , moon shine , moonila , mushtata , mustang5200 , m_mah , n.shina , nadia1 , nafas-77 , nafas-t , nafas44 , nahayat007 , Nahid72 , Nahid_m , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , narcisus , Nargis-narcisse , naryam21 , Nashenase tanha , Nasim 77 , nasrin javan , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nazaninfatemeh , nazi shirazi , nazi_gf2010 , nbm.1376 , nedaj , neg neg , negar sdg , negar1390 , negin-joon , negin17 , niayesh00 , NiceNoice , night star , night_star , Nika-Aria , Nika-radi , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilina98 , NiNa.S , nini84 , ninio , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , nojan , noooor , nooriya , nrezaii , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , padideh_hs , pain , pare , Pari* , pari1990 , paria_pari , pariedarya , parisa jooon , parisaparisa , pariya.sh , parmis86 , parvane. , patrin , payizan , phare , phoenix59 , popi , princess74 , proxima , R@TA , raaaad , raana76 , RafOneh , raha.66 , raha1375 , raha55 , rahaghi , RaheBipayan* , rain love , ramanava , ramlin , Randy Or , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , RealIty , reihan777 , reyhane.s , Rez1_ds , Reza , reza635 , rezno , Rha.sh , riitaa , Ritzy , rogzana , romina jun , roshan* , roya1365 , rozak_95 , rozam , roze68 , S- Masoum , s129 , s@na , saba 68 , saba_h , sabooha , sabouraneh , sadaf.sh , saghi.m , saghigol , sahar.7117 , Sahar.M , sahe , sahelii , sahel_m , sakera , saman84 , samandf , samaneh1368 , samantahere , samanta_n185 , samiagirle , samihastam , samim , samir , samira.t , samira1362 , Sam!ra , Samira_Sabbaghi , sanamhapoo , sanashsh , sanaz22 , sanaz_ , sansi , sara parvizi , sara*vooroojak , sara.6887 , saraice , saratab , sarax , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , sepideh khanum , sepideh62 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setia22 , sevda76 , SH.CH , sh77 , SHADI-R , shadi1356 , shadman , shagha27 , shamsa 51 , sharghi , sharona , SharzaD , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , Shifteh , shili , shima2011 , shima72 , shimaaaaa , shivashiva , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , sibsorkhhava , silver joojoo , silverstar , sipa , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , soha ra , solia , somaye73 , some61 , somy_kh , soode , sorme* , sotazi , Star-Crossed-Lover , star78 , Star_69 , star_crossed , STOCKHOLM , stubborn.teen , SunDaughter☼ , sura , syhbyt , symorgh , S_64 , s_masroury , s_mehr , Sαrα , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , takshakh2838 , talkhoon , tama1011 , tanha tarin , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , taravat.r , tara_5877 , Tifani Jon , titinaz , tondar1365 , TOP@K JOOON , traker , unichorn , unique1366 , uomna , valan , vala_hg , vampire123 , vanas , vianna , winter emerald , YA29+1 , yaldasp , yasam , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yegane34 , yeganeh98 , Z0HRE , zahira , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , ziba_ir25 , ziiiziii13 , zina , zm.matin , zoooom , ^MY HEAVEN^ , | Zahra.M | , ~ boy killer ~ , ~anahita~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~NegaR , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °SetareH° , آذردخت , آرزو نازنین , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارمغان شادی , اقاقی , امتیس , انگشتر , اهورای , بازیگوش , برتر , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , تابتا , ترنم , تهمتن , حديث. , حدیثــــــه , حریم , حنیفا58 , خاله ریزه ریزه , خرس قهوه ای , خورشیدک , دزدمونا , دیان , دیبا کیان , رز آبی , رزا جون , رها_hd , روشانا , روژان6815 , رژلب , زرین دخت , زوها , ساراجیکر , سانازارمان , ساکتین , ستاره.ث , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سعاد , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شانی , شاهزاده شب , شاپررک , شایسته بانو , شبنم , شمسا , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شیوا , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فرحناز65 , فرزانه ي بلا!! , فروغ 74 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلی A , لیلی لیلوون , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مادرم , مامانی جون , مامیچکا , ماه منیر , محبوبه_م , مرجان55 , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , معهصومه , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرورز , مهسا98 , مهسان9093 , مهستی , مهلا.پ , ميمو , میترادات , میزا , میم. , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیاز.ش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هشمت , هلن سادات , همون برنج , همیسا , وارش67 , وستا.صداقت , ویدا.ف , ویشار , پرنا , پرنده کوچولو , پرهامه , پرواز70 , پرواس , چلیپا , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ♣ Elvira ♣ , ♥GELAREH♥ , ♩♑4√ , 乃凡卝凡 伬 , 。 sIrVαT 。

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.52
    تشکر از کاربر
    3,105
    حالت من
    ShadOsarhal
    اندازه فونت

کنار می گل نشست...قبل از اینکه می گل بلند بشه دستش و محکم گرفت و در گوشش گفت:خیلی خوشگلی...اما بیشتر از اون خانومی...تو مال این حرفها نیستی..خام خواهرت نشو!اولین و آخرین بارت باشه از این مهمونیا میری....الانم مثل بچه ادم بلند شو...میفرستمت بری....
    این و گفت و از جاش بلند شد و رفت سمت مردی که دم در ایستاده بود بهش چیزی گفت...می گل بعد از حرفهای اون پاشده بود ایستاده بود...به سمت مرد رفت.......شهروز هنوز کنار مرد ایستاده بود وقتی می گل بهشون رسید...رو به میگل گفت..ادرس و بده میرسونتت!و رو به مرد گفت:تا نرفته تو خونه حرکت نکن....با رفتن شهروز به سمت بقیه ....اون مرد حرکت کرد و می گل نگاهش و از نگاه پر از نفرت و کینه خواهرش گرفت و با عجله از اونجا خارج شد...بماند که شب خواهر مستش با داد وهوار اومد خونه و کلی بد و بیراه بهش گفت .اما الان چیزی که براش مهم بود رفتار خواهرش نبود این بود که این یه نقشه بود..اون با نقشه اونجا کشونده شده بود...با این فکر از جا پرید و به سمت در دوید...در اتاق و باز کرد و مستقیم به سمت در خروج دوان شد....شهروز که تازه دراز کشیده بود با صدای گرمپ کرمپ پای می گل روی پارکتها پاشد نشست...کجا؟؟؟
    اما می گل در و باز کرده بود و رفته بود بیرون..نگاهی به اطرافش کرد نتونست پله ها رو پیدا کنه رفت سمت اسانسور اما طبقه 3 کجا و پنت هاوس کجا؟دستهای قوی شهروز که دور بازوش حلقه شد مجال فکر کردن به راه فرار بهش نداد!
    -کجا میری؟
    صدای محکم و عصبانیش...اخمهای در همش...فشار دست قویش...و نفسهای از روی عصبانیتش باعث نشد می گل بترسه...مستقیم تو چشمهاش نگاه کرد و خیلی حق به جانب گفت:همش نقشه بود.اره؟از همون مهمونی نقشه کشیدی من و بخری؟ولی کور خوندی!من حاضرم بمیرم اما تن فروشی نکنم!
    دستش و به آرومی گرفت و به سمت خونه کشید اما اون با شدت دستش و کشید.
    شهروز عصبانی شد..اما داد نزد...فقط چون تو راهرو بودن..نمیخواست 1%کسی صداش و بشنوه!
    دندونهاش و به هم فشر د اینبار دستش و محکم تر گرفت و به سمت خونه کشوند!مسلم بود که می گل به هیچ عنوان نمیتونست از بین دستهای قوی و ورزشکار شهروز فرار کنه!
    وقتی رفتن تو خونه در و با پا کوبید به هم و می گل و پرت کرد رو مبل..بعد در حالی که انگشت اشاره اش و به نشونه تهدید رو بهش تکون میداد تقریبا داد زد!
    -حیف که هدفم از اوردنت تو این خونه فقط پاک موندنته وگرنه کسی که با قهر از خونه من رفت بیرون دیگه اینجا جایی نداره!
    بعد از کمی مکث قبل از اینکه می گل بتونه حرفی بزنه گفت:ببین خانوم خوشگله..من اگر تورو میخواستم اولا 1 سال و نیم صبر نمیکردم..همون شب کار و تموم میکردم...در ضمن این همه هم دردسر نمیکشیدم که به اون خواهر......سری تکون داد و لبش و گزید و ادامه داد...باج نمیدادم....من فقط و فقط تورو اینجا اوردم برای اینکه اون ترگل بی همه چیز تو منجلاب نکشونتت که میدونم بالاخره این کار و میکنه...مگر همینجا باشی...من شاید خیلی کارها بکنم..اما مردونگی و شرفم هنوز برای خودش حرف اول میزنه...تا این لحظه که جلوت وایستام....با 1000 تا دختر بودم اما با یکیشون به زور نبودم...اینقدر مرد هستم شخصیت طرفم برام مهم باشه ....اونی که میاد تو بغل من خودش خودش و بی شخصیت کرده....اما من به شعور و شخصیت کسی توهین نمیکنم....تو هم اگر اینجایی برای اینکه به شخصیتت توهین نشه...یه بار دستم و اوردم بالا قسم خوردم در امانی....لطف کن تو هم به شخصیت من احترام بزار ...ولی باز هم میل خودته....دوست داری اخرم بیافتی تو کثافت کاریای خواهرت راه بازه!....دوست نداری هم...میتونی بمونی....گفتم که تو اینجا زندگی میکنی....خیلی عادی...منم همینطور...به کار هم کار نداریم ....
    می گل که مثل شهروز کمی اروم شده بود اومد بگه اگر خیلی میخواستی کمک کنی برام خونه میگرفتی چرا من و اوردی پیش خودت؟اما احساس کرد زیادی پررو میشه...در همین حد هم لطف کرده بود!
    با چشم تعقیبش کرد که رفت و باز خودش و انداخت رو مبل...حالا دیگه نه روش میشد بمونه نه دلش میخواست بره....با خودش فکر کرد اینطوری حداقل با یکی میخوابم..اونجوری مجبورم با 10 نفر....با این فکر به خودش لرزید...چه فکر چندش اوری!بهتر دید خجالت و کنار بزاره و بره تو اتاقش...حالا که تو این جریان قرار گرفته بود!باید باهاش کنار میومد...باید بازی میکرد و برنده میشد...

20. 801 کاربر از پست samira-mis تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , #SamaneH# , $~SARA88~$ , * حدیث * , ** مهربون ** , ***forogh*** , **maryam goli** , **mitra** , **Silver Star** , **سولماز** , *alien* , *anse*hana , *banoo* , *Hamraz* , *Laya* , *MAHSA 73* , *miss minoo* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *Rima* , *SaNaY* , *sara , *sara-m* , *shima* , *spectacular* , *yalda* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *پریسا* , +Neda+ , - MONA - , --Nila-- , ...teresa... , .HOMA. , .Mania. , .MOHABBAT. , .parniya. , /قاصدک/ , 0033 , 30ma , 3561 , 677389 , 870664182 , a.n.jel , Abandokht , abby7 , afi jonz , afsaneh52 , AKIN , alikhademi , Altin ay , amane & mamati , Aminfar1 , amir hosyn , amirhessam , amirhosseinac , amorist , ana43 , Anahita.s , anahita13 , anderes141 , angel04 , angelic , angelina , angle92 , anitis , Anolin , aramesh_t , architect_shima , arefe90 , Arezoo 66 , arezoue , arghavan58 , ariana*dreams , arman_iran , armin.kz , armita1819 , asal naz , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asal_aram , asemane nili , asemanii , aseman_82 , asma-m , asma66 , assertive , atashgah62 , atefeh_49 , atyek , Autumn's Maryam , autumn_dream_86 , Avaa , ayandeh1 , ayda3 , aygeen , aynod , Ayta , azad_awesome , azam 24 , azarmidokht , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , bahar.d65 , bahar.nt , bahare RE , BaharәH , banoojun , baran pr , baran.amad , baran321 , barin_s , baroon12 , behi_aquarius , Behnaz joon , behnazhmz , betoche** , bikari , blub2000 , blueray , Borono , Dark Star27 , darya12 , Defne , degeer , Delaramad , DEZI , diena , Dina* , dish1600 , dokhtare khial , dokhte.banderi , dorsa_68 , dorsa_jooon , Dr.zh92 , duste man , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , Elen , elham*d , ELI.12 , eli.M , elmir4 , elmira.t , elmiraa_20 , elnaz89 , esparo , eti98 , fa62 , fadai , fadamada , faezeh88 , faghatdream , fahime 528 , fahime_kiticati , famdavari , Fanoos90 , fanoos_68 , fantasy girl , farg0o0o0o0ol , fariba44 , faribash , farizad , farzane.rsh , farzaneh15 , Fateme.R , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima14 , fatima92 , fatima_59 , fereshteh98i , ferijoonm , feryal_bahmani , foroogh 54 , forough92 , f_ gisoo tala , f_javid , G!rl , galadril3 , ghazal p , ghazale96 , ghazghaz , gheisareh , gherti , ghorbani , glarion , Golbahar75 , golchaghe , goldoone22 , gole narges , golghargharo , golgoli jaan , goli21 , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , granaz , hala , Hamid_mo , hana... , Hananesh , hanayi , hana_m , hannah , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hastijojo , haveking , hediyeh_b , helik , HERMINEH.B , hezareh , hidenam , hoaya , hobi , hodass , homa* , homa41 , homa_2555 , hooramohebtash , HRad , hura , icicle , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , Iris7 , iryane , j.ghanavizi , JonasRahimi , Just Say No , kathyn , Katra , katy f , ketne , kfdh , khademre , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , kiana jon , Kimia9675 , kiumars , krishna , L!l!an , l0vin , Lady Sky , ladyscreamerr , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leona , libra272 , Lida.Sh , lili 76 , lili_2sara , Lioda , little princess , liuana , love is.. , Lovely_girl , love_a , m0zhdeh , maayaa , mah76 , mahana1 , mahboub215 , mahdiehhjz , mahnam... , mahnazmom , MAHSA-O , mahsa.raad , mahsa/// , mahsa1490 , mahsadina , mahsafall , mahsaok , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab26 , MAJJI , mamorin , man! , maneou , Mansoure 391 , mansuri , many22 , maral.artimis , marale , marmara25 , martire , marva , mary626 , maryam56 , maryam-70 , maryam.khakbaz , maryam.mani , maryam1388 , maryama1992a , maryammmmmm6 , maryammoayedi , maryam_4008 , maryantovan , masin , matin_a , mb_maryam , mehrnaz-behrad , mehrnoush_re , mellina2000 , melodina , mersad20 , me_ned , mfr60 , Mina , mina khanom , mina-ava , minaaram , mindrella , mini_mini , minmin1780 , mirage , misha_kavir , Miss A , Miss.Mania , mitra.ym , mn.a.p , mobina , modern girl , mohamad722 , mojgan am , mona.65 , mona.a , monir1343 , monos , moon shine , moonila , mozhmozh , mushtata , mustang5200 , m_mah , n.shina , nadia1 , nafas-77 , nafas-t , nafas44 , nahayat007 , Nahid72 , Nahid_m , NAJVA66 , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasibe1388 , Nasim 77 , nasrin javan , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nasym , nazaninfatemeh , nazi shirazi , nazi_gf2010 , nazlar , nbm.1376 , nedaj , neg neg , negar sdg , negar1390 , negin17 , niayesh00 , NiceNoice , night star , night_star , Nika-Aria , Nika-radi , nikaan , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilina98 , NiNa.S , nini84 , ninio , niyayeeeeeesh , nlp16001 , NO ONE , NO ONE 2 , nojan , noodi , noooor , nooriya , nrezaii , oldooz bala , omidk , orange1366 , ordibehesht91 , P@rya , padideh_hs , pain , pare , Pari* , pari1990 , paria_pari , pariedarya , parisa jooon , parisaparisa , pariya.sh , parmis86 , parvane. , patrin , payizan , perijooon , petrisiama , phare , phoenix59 , popi , princess74 , proxima , R@TA , raaaad , raana76 , RafOneh , raha.66 , raha1375 , rahaghi , RaheBipayan* , rain love , ramanava , rangin , rashno , ratanaz , raz gol , reihan777 , reyhane.s , Rez1_ds , Reza , reza635 , rezno , Rha.sh , riitaa , Ritzy , rogzana , romina jun , roshan* , roya1365 , rozak_95 , rozam , roze68 , S- Masoum , s129 , s@na , saba 68 , sabooha , sabouraneh , sadaf.sh , saghi.m , saghigol , sahar.7117 , Sahar.M , sahe , sahelii , sahel_m , sakera , salia , samandf , samaneh1368 , samantahere , samanta_n185 , samiagirle , samihastam , samim , samir , samira.t , samira1362 , Sam!ra , Samira_Sabbaghi , sanamhapoo , sanashsh , sanaz22 , sanaz_ , sansi , sara*vooroojak , sara.6887 , saraice , saratab , sarax , Satiya , sedena , sefid65 , sepideh khanum , sepideh62 , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , setia22 , sevda76 , SH.CH , sh77 , SHADI-R , shadi1356 , shadman , shagha27 , shamsa 51 , SharzaD , shatot , shayesteh 96 , sheida jooni , sheida_953 , shekoofeh.m , sheldon , Shermine! , Shifteh , shili , shima2011 , shima72 , shimaaaaa , shivashiva , shoko pars , shooma , sh_karan , siah , Siahosefid , sibsorkhhava , silver joojoo , silverstar , sipa , Sogand.I , sogand.m , sogol21 , soha ra , solia , somaye73 , some61 , somy_kh , soode , sorme* , sotazi , ssmaryam , Star-Crossed-Lover , star78 , Star_69 , star_crossed , STOCKHOLM , stubborn.teen , SunDaughter☼ , sura , syhbyt , symorgh , S_64 , s_masroury , s_mehr , Sαrα , sαвα , T T--THR , T.A.C 7 , takshakh2838 , talkhoon , tama1011 , tanha tarin , tania_7 , TanNazZz , Tara302 , taraneh joon , taranom farahi , taranomeabshar , taravat.r , tara_5877 , Tifani Jon , tiger1978 , titinaz , tondar1365 , TOP@K JOOON , T.KHD , unichorn , unique1366 , uomna , valan , vala_hg , vampire123 , vanas , vianna , winter emerald , YA29+1 , yaldasp , yaqush , yasam , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , yasna:s:.: , yasnaa , Yasnaaaa , yegane34 , yeganeh98 , Z0HRE , zahira , Zahra_niki , zanbagh , zari60 , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , ziba_ir25 , ziiiziii13 , zm.matin , zoooom , ^MY HEAVEN^ , | Zahra.M | , ~ boy killer ~ , ~anahita~ , ~Gisoyeshab~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~NegaR , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~Tulip~ , «zahra» , °SetareH° , آذردخت , آرزو نازنین , آرشا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , آمستريدا , آنیتا , آواشیوا , اب و اتش , اتل و متل , ارتمیس * , ارمغان شادی , اسمون , اقا ناز , اقاقی , الهه نیا , امتیس , انگشتر , اهورای , با نمک , بازیگوش , برتر , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بهبهو , بی بی گل , تابتا , ترنم , تهمتن , حديث. , حدیثــــــه , حریم , حنیفا58 , خاله ریزه ریزه , خرس قهوه ای , دختر آسمان , دزدمونا , دیان , دیبا کیان , رز آبی , رها_hd , روشانا , رولا , روژان6815 , رژلب , زرین دخت , زوها , ساجده17 , ساراجیکر , سافانا , ساقه طلایی , سامانتا , سانازارمان , ساکتین , سبحی , ستاره.ث , سحر76 , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سعاد , سهيلا نصير , سوداا , سپیدوسیاه , سکوت من , سیمیندخت , شادزی , شانی , شاهزاده شب , شاپررک , شایسته بانو , شه تاو , شهرزاد ن , شورم , شيرين ماميتو , شیوا , طلوع عشق , عرفان 82 , عسل مامی , عسلی من , عمه خانم , غزال آریا , غزال- ارشیا , غنچه خاموش , فرحناز65 , فرزانه ي بلا!! , فرنوش72 , فروغ 74 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلی A , لیلی لیلوون , م.م.ر , م.نوری , مادام بی موسیو , مامانی جون , مامیچکا , مانامحب , ماه منیر , محبوبه_م , مسافر كوچولو , معمار کوشمولو , معهصومه , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرورز , مهسا98 , مهسان9093 , مهستی , ميمو , میترادات , میزا , میم. , نازنین 87 , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نصرا... , نم نم باران , ننه هانی و حوری , نوتاش , نیاز.ش , نیان , نیلوفر:-) , نیکا83 , هادیانا , هانی سالی , هشمت , هفت مقدس... , هلن سادات , همون برنج , همیسا , وارش67 , وستا.صداقت , ویدا.ف , ویشار , پرستو... , پرنا , پرنده کوچولو , پرهامه , پرواز70 , پرواس , پریمان , چلیپا , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یاسی وثوقی , یواش , یگانه , ღ ghazali ღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♣ Elvira ♣ , ♥GELAREH♥ , ♩♑4√ , 乃凡卝凡 伬 , 。 sIrVαT 。

صفحه 1 از 36 123451126 ... آخرینآخرین