ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان عشق و ديوانگى | kolaleh.gh کاربر انجمن
bamilo

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از كدوم شخصيت رمان عشق و ديوانگى بيشتر خوشتون مياد و فكر ميكنيد روناک عاشق كدومشون بشه؟!

رأی دهندگان
260. نظرسنجی بسته شده است.
  • برسام...

158 60.77%
  • آيهان...

43 16.54%
  • سانيار...

31 11.92%
  • روناک عاشق نميشه...

28 10.77%
صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 148
  1. Top | #1

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.96
    تشکر از کاربر
    9,611
    تشکر شده 123,301 در 1,733 پست
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پیش فرض رمان عشق و ديوانگى | kolaleh.gh کاربر انجمن

بسم الله الرحمن الرحيم...

سلام دوستاى گلم... عزيزاى نودهشتى ... من با يه رمان ديگه به اسم: عشق و ديوانگى برگشتم! من همون كلاله ى سابقما...
    اميدوارم بازم همراهى م كنيد و تنهام نزاريد... ولى بازم مثل هميشه قبل از شروع رمان يكم حرف دارم:
    به نظر شما هميشه دختراى توى رمان بايد خوشگل باشن؟! هميشه خوشگل افسانه اى؟! مهربون؟! اصلا هميشه مامان بابا ها بايد مهربون باشن؟! مثل فرشته ها؟! هميشه اين دختران كه بايد سريع غش كنن و كارشون به بيمارستان بكشه؟! مثل بچه هاى نازنازى؟! خودشما تاحالا چند بار غش كردى و بردنت بيمارستان؟! ( من كه اصلا تا حالا غش نكردم ) هميشه بايد پسرا گيتار بزنن و بخونن؟! مگه دخترا نمى تونن تار بزنن؟! هميشه دخترا بايد لوس باشن و پسرا جدى و با ابهت و البته منطقى؟! چرا هميشه تو رمانا دخترا لوسن؟! سريع بغض مى كنن؟! چرا هميشه يه دختر ديگه كه مثلا پسر قصه مونو دوست داره بايد بدجنس باشه؟! مثلا (...) باشه؟! لباساى ناجور بپوشه؟! ( مثل آناهيتا تو منم بازى) چرا اون نبايد گذشت داشته باشه؟! چرا توى بيشتر رمانا همه ويلاى شمال دارن؟! من خودم حدود صدوپنجاه تا رمان خوندم... به جرات ميتونم بگم توى 90% ش همه ويلاى شمال داشتن يا اينكه يكى از آشناها و يا فاميلاشون ويلاى شمال دارن! بلآخره يه جورى رفتن شمال و خوش گذروندن! ( بخدا شمالى كه ما توشيم اينقدرا هم ويلا نداره! انقدر كوچيكه كه واسه خودمونم جا نيست! )

ااااااااااااااااا! چقدر حرف زدم! راستى داشت يادم ميرفت... چون شما خيلى به من لطف دارين و هى نقدميكنين منم مى خوام خوش حال تون كنم و بازم تايپيک نقد ميزارم! ( الان خيلى خوشحال شدين نه؟!)

نكته: بچه ها من نمى خوام به هيچ نويسنده ى عزيزى توهين كنم...خودم رماناى قبليم پر از بغض و گريه است... همه ى چيزايى كه ازشون انتقاد كردم تو رمانام هستن! پس خواهشا حرفامو به حساب توهين نزارين! در ضمن همه ى رمانا اونجورى نيستن!

خلاصه نيست و بيشتر شبيه يه توضيحه:

مثلا خلاصه: بازم بايد بگم دخترى از جنس همه ى دخترا؟! شايد... دختر قصه ى ما شايد از جنس بقيه ى دخترا باشه... اما مثل بقيه نيست... فقط جنسش از ماست! مثل ما ضعيف نيست! مثل ما نميشكنه! خيلى مشكل تو زندگى ش داره اما به روى خودش نمياره! توى اين رمان خبرى از اينكه دختره سريع بغض كنه و گريه كنه نيست... مامان بابا ها اونقدرا هم كه نشون ميدن مهربون نيستن... خبرى از ويلاى شمال نيست! عشق ها همه واقعى نيست! قرار نيست همه تا آخر با هم باشن... شايد اونى كه بد به نظر ميرسه اونقدرا هم بد نباشه! شايد پسر قصه مون خيلى سنگ دل باشه... شايد عاشق دختر قصه مون نشه! شايد دختر قصه مون قلب مهربونى داشته باشه اما بدجنس به نظر بياد! شايد اونم دلش محبت واقعى رو بخواد... و خيلى شايد هاى ديگه... اينجا همه ديوونه ان! ديوونه ى زنجيرى!!!!!! چون واسه عاشق شدن بايد ديوونه باشى! و واسه ديوونگى بايد غرورتو بشكنى!
    اصلا بی خیال تو ... وقتی نه بدست می آیی و نه دست می شویی از من... بی خیال... من نه گریز دارم از تو ، نه هوای ماندن... اصلا بی خیال عشق... بیا مثل همه ديوانگى مان را بکنیم!

خب ديگه بيشتر از اين حرف نميزنم! سرتونو به درد آوردم!
    اينم جلد كتاب... از دوست عزيزم sahrox7 (شاهرخ) كه واسه طراحى جلد زحمت كشيدن واقعا ممنونم!
    بچه ها بعضى از تصاوير روى جلد قسمتهايى از داستانن!

بووووووووس...
    + و تشكر بالا...
    دوستون دارم...
    ویرایش توسط *kolaleh* : 1391,04,17 در ساعت ساعت : 16:14
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

_تــــَــلـــخــــــ _اَωـــتـــــ ...! _ حـــَــلـــפּآےِ _عــَـزآےِ_ڪـــَــωـــے _ڪـِـــﮧ_ בפּωـــتــَــشـــــــ _ בآرے...! _
    برای اموات که صلوات میدین، خاله ی منم فراموش نکنید!
    اَلـلّهــُـــمَ صــَـلِّ عـــَـلــی مـُـحــَـمَّــدِِ وَ آلِ مـُـحـَـمَّــد

2. 293 کاربر از پست *kolaleh* تشکر کرده اند .

#mahnaz# , $*~fire~*$ , "Giti" , "غریبه آشنا" , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , ***X*** , *Gift* , *mojan* , *SAHAR.R* , *sara-m* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یاقوت* , - heDeh - , -ShaDi- , ..sky.. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , 41267m , Abandokht , abby7 , _aŦrIn_ , afrooz87 , alexiiiiiii , Altin ay , aminlily40 , Angelical , anita77 , ANNE , Ara19 , arefe90 , Arezoo250 , arman_iran , Arrosha , AR♥SH , asal*shimist , asal-661 , Asaljojo , asenatt , asheghe divoone , atena73 , ATISH68 , avabehrouzian , azade jooon , ba-maram , BaharәH , behi_aquarius , best g!rl...SH , birdana2 , busy , celiji , cole , darya 7 , darya9813 , Deldel , denis** , deragun , E.Narjes , eglantine-m96 , EHSAS76 , elahe 66 , Elen , elena71987 , elia65 , ema29 , f.barani , Farnaz , farvar1376 , Fateme-a , fatima92 , fereshteh-92 , FowL , frokni , geladiator_bozdel , ghazalghazal , Golbahar75 , golchaghe , gole mikhak , gopel , gracious , hadis_s , hala , hanayi , Haniday , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , Hedyeh. , honey_x , hsdhsd , imaginary , Irani , kimia.ace , L!nA , Lair_Nilo , lalehjoon , lambada , leilyk , lili 76 , lilipoot33_68 , liuana , lo-iii Jlc , m0zhdeh , ma-az , maayaa , maedeh angel , mahboobeh 98 , Mahoo , mahsadina , mahsamoon , mahsany , mahsaok , mahtab soltani , mahtab888871 , manel! sepehri , maneou , Mantral , marjansh , marry1375 , masi20002 , masoumeh , mehboba , Melodik , meno , mina khanom , minimona , mini_md , miss maryam , mobinaa , mohamad722 , monir1343 , MoonRise , N e G a R , nafas44 , nafas5236 , nafas_sheytoon , najmeh15 , nasimrahi , NAZILAAAAAAAA , negikomando , negin-joon , nika kyhan , niloofar78 , ninio , norsa , ONCE ALONE , panmady , panteha , pari1990 , patrin , pink star , pr.delafrouz , R*A*Z , R.V_shahi75 , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , red_rose , reyhane.s , Rez1_ds , rezno , Rha.sh , Rnpdr , rogzana , saadat2000 , saba_h , Sahar.M , sahrox7 , samin-1374 , sanaz_ , sara parvizi , sara-42 , SaY My NaMe , Sea Daughter~ , Sepideh2 , serentipiti , Shabah eshg , shafagh 69 , sharghi , siima , snappy , solijoon , somy_kh , sotazi , spring93 , sunaz , sαвα , tama1011 , tarane , tarlan-12 , tatitati , Tifani Jon , tina.k , ti_na60 , tono , Unbreakble , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , vitric , wenela , whitewhit93 , yasamin_34 , yasin67_2007 , Zarizar , zeinab75 , ZeYnAb KhAnOoM , zibahp , zina , zizijooon , zohrealavi , zy_jahromi , | Zahra.M | , ~Ani Joon~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ×parisa77× , εїзFaTeMeHεїз , آذردخت , آسمان ابری , آمستريدا , آیدا*** , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , از چی بگم؟ , برادپیت , بهار سرد , بهار17 , بهارجون , بهبهو , بي بي فري , ترنم , حنیفا58 , خانوم جان , دختربازیگوش , دل آرا دشت بهشت , دلارام20 , راژانه , رها_hd , رژلب , رژین.م , ساحل 2010 , سارا98 , سرای بانو , سرایدار جهنم , سرتق , شادئ , شادی* , شارمیتا , شاه ماهی , شاپرک13 , شهربانور , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , فاطي91 , فرح77 , فرنوش عاشق , فروغ 74 , فهیرا , فهیمه62 , ققنوس98 , لاله77 , لیلاحمیده , م.نوری , مامانی جون , محسن , مدیر بخش عشق , من نه تو , منا64 , مونا** , ميمو , مُحی , نازی22 , نسيا , نیان , نیکا83 , هواي عاشقي , وفادار , پارمیداا , پرطلا , پونام , یـاس , یه دختر1995 , ๑ Areefee ๑ , ღPegah.Kღ , ♛Ironside♛ , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

3. Top | #2

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    14.67
    تشکر از کاربر
    184,442
    تشکر شده 451,422 در 39,580 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت

برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

آرشیو آواتور نود و هشتیا

مـاندگار های نود و هشتـیا

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

قوانین مهم بخش والپیپر

4. 130 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

$*~fire~*$ , "Giti" , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , *kolaleh* , *~aida bala~* , *یاقوت* , - heDeh - , .MOHABBAT. , 41267m , afrooz87 , alexiiiiiii , Arrosha , AR♥SH , asal asaly , asal*shimist , ATISH68 , BaharәH , behi_aquarius , birdana2 , celiji , cole , eglantine-m96 , elahe 66 , Elen , elia65 , Faezeh-94 , farvar1376 , frokni , geladiator_bozdel , ghazal-abd , golchaghe , gracious , Haniday , hany111 , hediyeh_b , honey_x , hyunah , h_hasti , leilyk , lilipoot33_68 , liuana , lo-iii Jlc , m0zhdeh , mahsany , manel! sepehri , Mantral , Mehrnoosh74 , Melodik , mina khanom , mobinaa , nafas5236 , nafas_sheytoon , najmeh15 , negikomando , negin-joon , Nima.n , ONCE ALONE , panteha , R*A*Z , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , reyhane.s , saadat2000 , Sahar.M , samin-1374 , sara parvizi , sara-42 , SaY My NaMe , Sea Daughter~ , serentipiti , shafagh 69 , sharghi , solijoon , sotazi , sαвα , tarlan-12 , tatitati , Tifani Jon , UnKnOwN_Sh , zeinab75 , zibahp , zizijooon , zohrealavi , | Zahra.M | , ~HaPPym00N~ , ~pArnYa~ , ×parisa77× , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , از چی بگم؟ , بهار سرد , بهار17 , بهارجون , بهبهو , بي بي فري , ترنم , راژانه , رژلب , ساحل 2010 , سرای بانو , شادزی , شارمیتا , شاه ماهی , شاپرک13 , شهربانور , شیوا , طلوع عشق , فاطي91 , فرح77 , فروغ 74 , فهیرا , ققنوس98 , م.م.ر , م.نوری , مدیر بخش عشق , من نه تو , منا64 , ميمو , مُحی , نسيا , نیان , نیکا83 , هواي عاشقي , پارمیداا , پونام , یـاس , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

5. Top | #3

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.96
    تشکر از کاربر
    9,611
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پیش فرض عشق و ديوانگى...

مقدمه:

در زمان هاى قديم... وقتى هنوز پاى بشر به اين دنيا نرسيده بود... فضيلت ها و تباهى ها دور هم جمع شدند ... خسته تر و كسل تر از هميشه...
    ناگهان ذكاوت ايستاد و گفت: بياييد يک بازى بكنيم... مثلا قايم باشک...
    همه از اين پيشنهاد شاد شدند و ديوانگى فورا فرياد زد: من چشم مى گذارم...
    و از آنجايى كه هيچكس نمى خواست دنبال ديوانگى بگردد همه قبول كردند كه ديوانگى چشم بگذارد و دنبال آنها بگردد...

ديوانگى جلوى درختى رفت و چشم هايش را بست و شروع كرد به شمردن: يک... دو ... سه...چهار... همه رفتند تا جايى پنهان شوند...

طمع در كيسـه اى كه خودش دوخـته بود مخـفى شد...

دروغ گفت به زير سنگ ميروم ولى به ته دريا رفت...

خيانت ميان انبوهى از زباله ها پنهان شد...

لطافت خود را به شاخ ماه آويزان كرد...

اصالت در ميان ابرها پنهان شد...

هوس به مركز زمين رفت...

و ديوانگى مشغول شمردن بود...
    هفتاد و نه... هشتاد... هشتاد و يک...
    و همه پنهان شده بودند بجز عشق كه همواره مردد بود و نمى دانست كجا پنهان شود و جاى تعجب هم نيست چون همه مى دانيم پنهان كردن عشق كارى مشكل است...
    در همين حال ديوانگى به پايان شمارش رسيد...

نود و پنج... نود و شش... نود و هفت...

هنگامى كه ديوانگى به صد رسيد عشق پريد و در بين يک بوته گل رز پنهان شد... ديوانگى فرياد زد: دارم ميام... دارم ميام...
    اولين كسى را كه پيدا كرد تنبلى بود... زيرا تنبلىتنبلى اش مى آمد كه پنهان شود...

لطافت را يافت كه به شاخ ماه آويزان بود...

هوس را در مـركز زمين پـيدا كرد...

دروغ را تـه درياچه پيـدا كرد...

يكى يكى همه را پيدا كرد..

همه را پيدا كرد...

بجز عشق...

او از يافتن عشق نا اميد شده بود... حسادت در گوش هايش زمزمه كرد:
    عشق پشت بوته ى گل رز است...
    ديوانگى شاخه ى چنگک مانندى را از درخت كند و آن را با شدت و هيجان در بوته ى گل رز فرو كرد... دوباره و دوباره تا صداى ناله اى او را متوقف كرد...
    عشق از پشت بوته بيرون آمد... با دست هاى خود صورتش را پوشانيده بود و خون از ميان انگشت هايش بيرون مى زد...
    شاخه ها به چشمان عشق فرو رفته بود... او نمى توانست جايى را ببيند... او كور شده بود...
    ديوانگى گفت: من چه كردم؟! چگونه مى توانم تو را درمان كنم؟!
    عشق پاسخ داد: تو نمى توانى مرا درمان كنى... اما اگر مى خواهى به من كمک كنى راهنماى من بشو...

ديوانگى قبول كرد و از آن روز به بعد...

عشق كور و شد و ديوانگى همواره همراه اوست...

و حالا... عشق و ديوانگى ... جدا نشدنى اند...

دوست جونيا از پست بعد رمان شروع ميشه!
    + و تشكر...
    ویرایش توسط *kolaleh* : 1391,05,09 در ساعت ساعت : 13:01

6. 284 کاربر از پست *kolaleh* تشکر کرده اند .

$*~fire~*$ , "Giti" , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , ***X*** , *mojan* , *SAHAR.R* , *sara-m* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *آرتیستون* , *سورن* , - heDeh - , ..sky.. , .MOHABBAT. , /قاصدک/ , 199295 , 41267m , abby7 , afroodit , afrooz87 , afsaneh52 , Altin ay , amane & mamati , angry girl , anita619 , ANNE , Anolin , aramesh80 , arefe90 , Arezoo250 , arman_iran , Arrosha , AR♥SH , asal*shimist , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , atashgah62 , atish69 , ayda3 , azaliya , Azin Khosravi , ba-maram , BaharәH , bamdad.94 , behi_aquarius , best g!rl...SH , birdana2 , busy , celiji , cole , darya 7 , delbar.72 , deragun , eglantine-m96 , elahe 66 , Elen , elia65 , elmirareza , ema29 , erwin , face of moon , Faezeh-94 , farvar1376 , fatemeh.ss , fathemeh , fatima92 , fereshteh-92 , FowL , frokni , funny1984 , galadril3 , geladiator_bozdel , ghazal-abd , gitash , Golbahar75 , golchaghe , gole mikhak , gracious , hala , Haniday , haniehjooon , hany111 , harimeshgh , hediyeh_b , honey_x , honorable me , hsdhsd , hyunah , h_hasti , imaginary , Irani , kfdh , khademre , kiana61 , kowsar1378 , Lair_Nilo , leilyk , libra272 , lili 76 , lilipoot33_68 , Lioda , liuana , lo-iii Jlc , m0zhdeh , maedeh angel , mahda , mahnazmom , mahsaok , mahshid_3d , manel! sepehri , maneou , mansoure , Mantral , marjansh , marmar7452 , mehboba , mehrsaa , Melodik , michka_61 , mina khanom , mindrella , minimona , mini_md , mini_mini , Misha73 , mobinaa , mohamad722 , monir1343 , MoonRise , n.shina , nafas44 , nafas5236 , nafas_sheytoon , nanazkhanoom , nar67ges , narcisus , nasimrahi , NAZILAAAAAAAA , nazliii , neg nego , negikomando , negin-joon , nika kyhan , niloofar78 , ninio , niyayeeeeeesh , norsa , ONCE ALONE , panteha , pari1990 , pariedarya , ParParShode , pink star , queen elizabeth , R*A*Z , raha moozy , raha6956 , raha_73*(~_~)* , RaheBipayan* , red_rose , reyhane.s , Rez1_ds , rezno , Rha.sh , rogzana , ROZI FREE , saadat2000 , saba_h , sahe , samin-1374 , sanaz_ , sara parvizi , sara-42 , sara2876 , sasa75 , SaY My NaMe , Sea Daughter~ , serentipiti , Shabnam t , shafagh 69 , shamsa 51 , siima , sissys , snappy , sogolhe , solijoon , somy_kh , sotazi , sαвα , tarlan-12 , tatitati , Tifani Jon , ti_na60 , Unbreakble , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vitric , wenela , yasamans72 , yasamin_34 , z and m , zahra.94 , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zibahp , zizijooon , zohrealavi , zoooom , zy_jahromi , | Zahra.M | , ~Ani Joon~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ×parisa77× , آذردخت , paramour , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , از چی بگم؟ , باسیلیسک , برادپیت , بهار سرد , بهار17 , بهارجون , بهبهو , بي بي فري , تینا97 , حنیفا58 , دلارام20 , رامان , رژلب , رژین.م , ساحل 2010 , سارا98 , سرای بانو , سپیدک , شادئ , شادزی , شارمیتا , شاه ماهی , شاپرک13 , شهربانور , شیوا , شیوا.ر , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , فاطي91 , فرح77 , فرنوش عاشق , فروغ 74 , فهیرا , ققنوس98 , م.نوری , مدیر بخش عشق , من نه تو , مهناومبینا , ميمو , مُحی , نازی22 , ناناسی جوووووون , نسيا , نگاه7732 , نیان , نیکا83 , هواي عاشقي , وفادار , ویدا درستی , پارمیداا , پرطلا , پونام , یـاس , ღPegah.Kღ , ♛Ironside♛ , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗

7. Top | #4

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.96
    تشکر از کاربر
    9,611
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

Smile عشق و دیوانگی...

پست سوم...
    + و تشكر...

غصه نخور دل ساده ى من
    نمى زارم ديگه بازيچه شى

تويى كه هميشه با دلمى
    تنهاش گذاشتى به قيمت چى؟

مى دونى از تو نمى شه گذشت
    تو لحظه لحظه ى بى كسى هام

جز تو كى پناه قلب منه؟
    تنهام نزار با دلواپسى هام

دوريت اين خونه رو ويرونه تر كرد
    تنهام نزار منو ديوونه برگرد

چطور دلت مياد يادم نباشى؟
    بى من كى قدرتو مى دونه برگرد

تنهام نزار منو ديوونه برگرد

چطور دلت مياد يادم نباشى
    بى من كى قدرتو مى دونه برگرد

باورم كن كه به ياد تو ام
    هركجا باشى تو قلب منى

از منو تموم خاطره هام
    چه جورى تونستى دل بكنى؟

بى تو برام اين دنيا قفسه
    پيشم كه باشى همينم بسه

زنده ام با عطر نفسات
    جز تو كى رفيق و هم نفسه؟

تنهام نزار من و ديوونه...

ته كلاس نشسته بودم و هندزفرى تو گوشم بود و اهميتى به چرت و پرتاى فخرى نميدادم و آهنگه جديدى كه تازه از فرزاد فرزين خواننده ى مورد علاقه م بهم رسيده بود و گوش می کردم! بد با اين آهنگه فاز گرفته بودم و تو حس بودم كه يهو نارون هندزفرى رو از تو گوشم كشيد! با عصبانيت گفتم:
    - چى كار ميكنى احمق؟!
    ولى با ديدن چهره ى خندون بچه ها يه دفعه نگام رفت سمت فخرى معلم فلسفه و منطق كه به صندلى چسبيده بود! آروم خنديدم. فخرى به زور پا شد و يه نگاه به مانتوش انداخت و داد زد: در تمام عمرم دختراى بى ادبى مثل شماها نديدم!
    آخى چه با كلاس فحش ميده! نتونستم نخندم و پقى زدم زير خنده! نگاه پر نفرتشو به من دوخت و درحالى كه زير لب به جد و آبادم فحش ميداد با عصبانيت از كلاس خارج شد و يه دفعه شليک خنده ى بچه ها رفت هوا.
    نارون: دستت مرسى دختر! حال كردم! ايولا!
    بعد دستشو گرفت طرفم كه يعنى بزن قدش! منم نامردى نكردم و چنان محكم زدم كه داد زد:
    - هووو! مثل آدم بزن لا اقل!
    سپيده: تا دو جلسه ى ديگه قيافه ى اين فخرى رو نمى بينيم!
    شراره: بچه ها اينو بيخى! فكر فردا شب باشين!
    يه هو همه پكر شديم. بدون شراره مهمونى اصلا مزه نداشت! با ناراحتى گفتم:
    - بابا شرى حالمونو گرفتى كه!
    شراره غم زده گفت:
    - ترو خدا يه فكرى واسه من بكنيد. من دوست دارم بيام!
    بعد مثل بچه هايى كه مى خوان لج بازى كنن پاشو كوبيد رو زمين:
    - من بايد بيام!
    همون لحظه يكى از بچه هاى سال اولى اومد تو كلاس و در حالى كه گچ روى مانتوش رو با دستش پاک مى كرد گفت:
    - بخشايش كيه؟! خانم برزگر(مدير) كارت داره!
    مى دونستم كار فخرى يه! بى خيال از كلاس اومدم بيرون. اهل استرس و اضطراب و غم و غصه نبودم. كلا تو گروه خونى م نبود! تزريق هم كه نمى شد بهم كرد چون سريع دفعش مى كردم!
    جلوى دفتر مقنعه مو يكم مرتب كردم و موهامو دادم تو. خانم برزگر با ديدنم سرى تكون داد و گفت:
    - ببين بخشايش تاحالا خيلى مراعاتت رو كردم. اما ديگه جاى بخشيدن نيست! يعنى چى كه به صندلى معلم چسب زدى؟!
    بعد در حالى كه سعى مى كرد جلوى خنده شو بگيره گفت:
    - مانتو شو تازه خريده بود! خانم فخرى رو كه مى شناسى!
    خنديدم و گفتم:
    - بى خى خانم! خب يكى ديگه بخره! تازه مى تونه پز بده كه هر روز يه مانتو مى خره!
    ديگه مديرمون هم به چرت و پرت هام عادت داشت و به طرز حرف زدنم ايراد نمى گرفت! با تاسف سرى تكون داد و گفت:
    - فردا با بابات مياى!
    يكم نگاش كردم! آخه با هوش تو كه مى دونى بابام اينجا نيست!
    - خانم مى شه پيجش كنيد بياد الآن؟!
    خودش فهميد چى گفته واسه همين گفت:
    - خيله خب! اين دليل نمى شه كه مادرت نياد! فردا با مادرت بيا!
    - فردا جمعه ست خانم!
    معلوم بود داره حرص مى خوره! بايد خيلى بيشتر از اينا احمق مى بودم كه چند لحظه ى ديگه اونجا وا ميستادم چون معلوم بود كه بدش نمياد يه گوش مالى حسابى بهم بده!
    در حالى كه به طرف كلاس مى رفتم گفتم:
    - بعد عيد ميارمش!
    با حرص گفت:
    - چرا بعد عيد؟! شنبه كه تعطيل نيست!
    - آخه شنبه حس مدرسه اومدن نيست! فردا شب با بچه ها قرار تا صبح بتركونيم! شنبه هم كه بايد استراحت كنيم و دو روز بعدشم كه ديگه عيده و يكشنبه و دوشنبه هم نميايم!
    خانم مدير سرخ شد و من با خنده رفتم تو كلاس! بچه ها كنجكاو نگام مى كردن:
    - بگو ايول! واسه شنبه هم مرخصى گرفتم!
    همه خنديدن بجز شيما! واى خدا وقتى مى ديدمش كفرى مى شدم! تنها كسى بود كه هميشه باهام سر لج داشت! هميشه به خانم مدير اعتراض مى كرد كه چرا واسه من سختگيرى نمى كنه! آخه خانم برزگر دختر خاله ى مامانم بود كه هيچ! از يه طرف بخاطر كمک هايى كه بابا به مدرسه مى كرد نمى تونست واسم زياد سختگيرى كنه! با اين همه مورد انضباطى كه داشتم ولى هميشه نمره ى انضباطم بيست بود! بچه ى تنبلى نبودم ولى خب شيطون خيلى بودم!
    شيما ايشى گفت و از كنارم رد شد! سگ محلش كردم و رفتم سمت بچه ها! پرستو با دوست پسرش شهروز زر مي زد! شراره هنوز ماتم گرفته بود! تو فكر بودم كه چه جورى پدر شراره رو راضى كنم. آخه فردا شب تولد سپيده بود و همه دعوت بوديم. قرار بود تا صبح بزنيم و برقصيم. مهمونى دخترونه بود و از هيچ پسرى اثرى نبود! مى خواستيم بتركونيم! هميشه واسه تولد بچه ها كارمون همين بود! هميشه هم پدر شراره رو با بدختى مى پيچونديم!
    آخه پدرش واسه هر كارى ايراد مى گرفت! همين جورى داشتم فكر مى كردم كه يه لامپ بالاى سرم هى روشن خاموش شد! خوبيش اين بود كه پدر شراره به من خيلى اعتماد داشت! چاپلوس بودم ديگه! جلوى بزرگتر ها خودمو موش مى كردم! البته نه تا اون حد كه موش مرده بشم! همون موش بودنم كافى بود!
    با دست زدم پس كله ى شراره:
    - فردا شب واسه من خواستگار مياد و تو هم قراره بياى پيشم كه من هيجانزده نشم!
    چپ چپ نگام كرد:
    - واسه همين اين همه برق مصرف كردى؟! ولتاژ بالا لامپ هاتو مى سوزونه ها!
    بازم كوبيدم پس كله ش!
    - تو از كجا فهميدى من لامپ مى سوزونم؟!
    درحالى كه پشت سرش رو مى ماليد گفت:
    - خب خودت گفته بودى هر وقت فكر مى كنى لامپا بالاى سرت روشن مى شن!
    - آها.... راستى چرا همايى نمياد!
    - خره تازه يادت افتاده؟! مثه اينكه بچه ش مريض شده رفته بيمارستان!
    - ايول!
    لبمو گزيدم! از چيزى كه گفتم پشيمون شدم! مى دونستم پسر معلممون مشكل قلبى داره! از ته دل آرزو كردم كه زودتر خوب بشه! با نارون پا شديم رفتيم بيرون. امروز حال و هواى جيم زدن نبود! هميشه وقتى بيكار مى شديم از مدرسه جيم مى زديم! ولى امروز حالش نبود.
    چون بيرون هوا خيلى گرم بود برگشتيم تو كلاس! اينا هم خوشن واسه خودشونا! از الآن داشتن مى رقصيدن! دست منم كشيدن و بردنم وسط. همينجورى قر مى اومديم كه يهو سپيده گفت:
    - بچه ها سبحانى (ناظم) اومد...
    سريع دويديم نشستيم كه ديديم داره مى خنده و ما هم ريختيم سرش ولى زياد نزديمش آخه فردا شب تولدش بود حيوونى! ما هم كه دل رحم....

اينم نقد...
    عشق و ديوانگى... kolaleh.gh
    ویرایش توسط *kolaleh* : 1391,05,10 در ساعت ساعت : 14:53

8. 335 کاربر از پست *kolaleh* تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $ saba $ , $*~fire~*$ , "Giti" , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , *fatemeh* , *mojan* , *NaZ@NiN.B* , *SAHAR.R* , *sara-m* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *×Matina×* , *سورن* , *شیما* , ..sky.. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , /قاصدک/ , 123659 , 199295 , 41267m , 870664182 , aflak , afrooz87 , afsaneh52 , alaleh90 , alexiiiiiii , Altin ay , amirhosseinac , angry girl , anita619 , ankka , ANNE , Anolin , arezoo184 , Arezoo250 , arman_iran , Arrosha , AR♥SH , asal*shimist , asal-661 , Asaljojo , atashgah62 , atefeh_49 , atesh parh , atish69 , avabehrouzian , azade jooon , azad_awesome , BaharәH , banooshab , baran78 , behi_aquarius , Belanka 95 , benq , best g!rl...SH , birdana2 , busy , casio02 , cole , eglantine-m96 , elahe 66 , Elen , elia65 , elmiraa_20 , elmirareza , ema29 , f.oliaee91 , fariba44 , faribash , farvar1376 , farzan0 , fatemeh.ss , fathemeh , fatima92 , fatima983 , fereshteh-92 , FowL , frokni , funny1984 , G!rl , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal-abd , ghorob89 , gitash , Golbahar75 , golchaghe , gole mikhak , gracious , hala , halima , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hiva11 , homa41 , honey_x , honorable me , hooramohebtash , hooriya_y , hsdhsd , hyunah , imaginary , j.ghanavizi , janjan-72 , Just Say No , kfdh , khademre , khaki88 , leili_zzz , leilyk , leona , lilipoot33_68 , Lioda , m0zhdeh , maedeh angel , mahbobeh29 , mahboub215 , mahi tak , mahnazmom , MAHSA-O , mahsadina , mahshid_3d , manel! sepehri , mansoure , mansuri , Mantral , many22 , marjansh , marmar7452 , maryam56 , marzi marzi , masi20002 , mehboba , Mehrnoosh74 , Melodik , meno , mfr60 , mina khanom , mindrella , mini_md , mini_mini , Misha73 , miss maryam , mobina , mobinaa , mohamad722 , monir1343 , monos , moonila , nafas44 , nafas5236 , nafas_sheytoon , najmeh15 , nanazgirl , nar67ges , narcisus , nasrin22 , nedaj , neg neg , negikomando , negin-joon , neliel , nika kyhan , niyayeeeeeesh , norsa , nour , ONCE ALONE , panteha , pardy , paria_pari , pariedarya , ParParShode , pink star , queen elizabeth , raha moozy , raha_73*(~_~)* , rahha , reyhane.s , Rez1_ds , reza9000 , rezno , Rha.sh , rogzana , Roya_2010 , ROZI FREE , saadat2000 , saba_h , Saeideh_82 , sahar-joooon , sahe , sahel_m , samin-1374 , sanaz_ , saqi , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara.jooooooon , sara2876 , sasa75 , sava20 , SaY My NaMe , sedena , serentipiti , sevda76 , sharghi , shimaaaaa , siima , snappy , solijoon , somy_kh , sonia1357 , sotazi , suzmani , sαвα , tala bala , talkhoon , tarane , tarlan-12 , Tarllan , tatitati , Tifani Jon , ti_na60 , to0oranj , touska , Unbreakble , UnKnOwN_Sh , vala_hg , vampire123 , vianna , vitric , yasamans72 , yasamin_34 , yjdj , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , zibahp , zina , zohrealavi , zy_jahromi , | Zahra.M | , ~Ani Joon~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ×parisa77× , آذردخت , آستاره , آمستريدا , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , ارال , از چی بگم؟ , اقاقی , باسیلیسک , برادپیت , بهار سرد , بهار17 , بهبهو , بي بي فري , تهمتن , تینا97 , حنیفا58 , دلارام20 , دوست داشتني , راژانه , رژلب , رژین.م , زوها , س_م_م_ , ساحل 2010 , سامولک , سرای بانو , سرایدار جهنم , سرتق , سکوت من , شادئ , شادزی , شارمیتا , شاه ماهی , شاپرک13 , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عسلی من , غزل91 , فاطي91 , فاطیمار , فرح77 , فرنوش عاشق , فروغ 74 , فهیرا , ققنوس98 , لاله92 , م.م.ر , م.نوری , مریمدو , من نه تو , منا64 , منيژه , ميمو , مُحی , نازی22 , نسيا , نگان , نگاه7732 , نیان , نیکا83 , هواي عاشقي , هورتاش , وفادار , ویدا درستی , پارمیداا , پرطلا , پریسا 17 , پیازچه , چلیپا , کمند , یـاس , ღPegah.Kღ , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗

9. Top | #5

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.96
    تشکر از کاربر
    9,611
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پست پنجم...
    شبم ميزارم...
    نقد + تشكر...

زنگ كه خورد با نارون و شراره از مدرسه زديم بيرون. اى خدا يه داداش بزرگ تر هم نداريم كه بياد دنبالمون. فرض كن راميار با اون قد كوتاهش بشينه پشت رل و بياد دنبالمون! تازه كلى هم واسه خودش ژست بگيره! خنده م گرفت! راميار داداشم بود! پنجم ابتدايى بود و فوق العاده شيطون! و البته حال بهم زن!
    هميشه باهم دعوا داشتيم. يادم نمياد حتى يه بار از روى محبت بوسيده باشمش! جالب اينجا بود كه وقتى باهم دعوا مى كرديم دو دقيقه بعد آشتى مى كرديم! هنوز اون دو دقيقه تموم نشده دوباره دعوا شروع مى شد!
    يه برادر ديگه هم داشتم كه اسمش آرشام بود! برادر ناتنى م بود! يعنى مال اون يكى زنه بابام بود!
    شراره ازمون جدا شد و رفت!
    داشتم مى گفتم! آره! آرشام پنج - شيش سالش بود و برعكس راميار خيلى ساكت و آروم بود! چند بارى ديده بودمش! ازش بدم نمى اومد! از مادرش هم همين طور! اسم مادرش فريده بود!
    پدرم حق زندگى داشت! از مادرم جدا نشده بود كه تنها زندگى كنه! مامان و بابام دختر خاله و پسر خاله بودن! پدرم معتاد نبود! دله و هيز و هوس باز و خسيس نبود! بى پول و فقير هم نبود! ظاهرش هم هيچ مشكلى نداشت! ولى اخلاقش يه مشكل بزرگ داشت! شكاک بود! خيلى! هميشه به مامان شک داشت! از وقتى يادمه تو خونه مون دعوا بود و بحث!
    هشت سال پيش از هم جدا شدن! درست زمانى كه من احتياج به محبت داشتم! تازه وارد سن بلوغ شده بودم و احساساتم داشت شكل مى گرفت! به قول معروف به روحيه ى حساسم لطمه وارد كردن اينا! راميارم يكى دو سال بيشتر نداشت.اه! البته الآن بابا اخلاقش خيلى خوب شده! مامان مى گه فقط واسه ما بازى در مى آورد! مى خواست يه زن ديگه بگيره! ولى خودشم مى دونست كه بابا چقدر دوستش داشت!
    ولى مامانم بعد از بابا ازدواج نكرده بود! اينقدر مى دونستم كه به عشق بابا پاى بند نيست! اصلا عاشقش نبود! هميشه مى گه بزور شوهرم دادن! اينو هم مى دونستم كه مثل مادراى فداكار كه بخاطر بچه هاشون تن به ازدواج نمى دن نبود!هميشه يه سرى قرص و دارو مارو تو كيفش بود كه دم به دقيقه چندتا مى انداخت بالا!
    ساعت كاريش تو بيرون خوش گذرونى توى دوره ها با دوستاش بود! طفلكى زياد كار مى كرد! واسه همين اوقات فراغتش هم توى آرايشگاه و استخر و چه مى دونم هزار جاى ديگه مى گذروند كه يه حالى به دل غمزده ش بده!
    خب اونم خسته مى شد از بس كار مى كرد! ( هركى ندونه من كه مى دونم مامان چقدر خوش گذرونه!) گاهى اوقات فكر مى كنم شک هاى بابا الكى نبود. از مامانم خوشم نمى اومد! از بابام هم خاطره ى خوبى تو ذهنم ندارم! شراره با اين اخلاق گير باباش بازم دوسش داره اما چرا من دوستشون ندارم؟!..
    سرمو تكون دادم كه افكار مزاحم ازم دور شن! توى زندگيم مشكل خاصى نداشتم! تنها مشكلم يه اسم بود! اسم بچه طلاق كه روم بود! از اين اسم بى زار بودم! مگه بچه طلاقا چشونه؟! اصلا اين اسم چه معنى اى ميده؟! اينكه پدرو مادرم از هم جدا شدن؟! چرا بايد رو من اسم بمونه؟! نمى دونم! اينم يه رسمه! يه رسم مزخرف مثل خيلى از رسوم ديگه!
    دختر سركشى بودم و بخاطر اين اخلاق گندم تا حدودى پدرو مادرمو مقصر مى دونستم! چون ازشون فقط دعوا رو ياد گرفته بودم!
    از نارون هم خداحافظى كردم و داخل كوچه شدم! از جلوى يه خونه رد شدم... صداى آهنگش چقدر زياد بود! يه لحظه واستادم به آهنگى كه صداش مى اومد گوش دادم... يه آهنگ عاشقونه بود كه طرف هى توش ميگفت دوست دارم و اينا!
    چه آدم خوشبختى كه يارو اينجورى دوسش داره! سرمو تكون دادم و راه افتادم! گاهى از اين كوچه حالم بهم مى خوره! چقدر بى روحه! هيچ كدوم از همسايه هامونو نمى شناسم! كليد انداختم تو در! هيچ كدومه هيچ كدوم كه نه! درو بازش كردم! بعضى هاشونو مى شناسم!
    از حياطمون گذشتم! حياطمون خيلى بزرگ نبود اما از دروازه تا ساختمون يه جاده ى نه چندان باريک سنگ فرش شده داشت! چند تا درخت بزرگ هم سمت راست حياط و يه آلاچيق كوچيكم سمت چپ حياط بود! پشت آلاچيقم يه تاب خانواده ى بزرگ بود كه از بس كسى نرفته بود سمتش زنگ زده بود! مگه اينكه يه بادى ميزد و تكونش ميداد!
    خونه مون دوبلكس بود و يه بهار خوابم داشت كه تابستونا ميشد اتاق من! البته بعضى اوقات كه حوصله ى اسباب كشى نداشتم بيخيالش ميشدم!
    از پله ها رفتم بالا و جلوى در مشغول باز كردن بند كفشام شدم! گوشامو تيز كردم كه سرو صداى راميار رو بشنوم ولى مثل اينكه خبرى نيست! مامان جونمون هم كه حتما رفته سر كار!
    خدا رو شكر امروز انگار تنهام! از تنهايى توى خونه خوشم مى اومد! داشتم بند كتونى مو باز مى كردم كه يه چيزى با سرعت نور از كنار سرم رد شد. خدايى بود كه به چشمم نخورد! وگرنه كور مى شدم!
    سرمو چرخوندم و راميارو ديدم كه با خنده نگام مى كرد. تفنگ اسباب بازى شو تو دستش گرفت و سر لوله ى تفنگش يه فوت كرد و تفنگشو چرخوند! خندم گرفت! مى خواست اداى خلافكارا رو دربياره مثلا!
    تيرى رو كه پرت كرده بود سمتم برداشتم و با اينكه مى دونستم نشونه گيريم اصلا خوب نيست و تيرم به هدف كه كله ى بى مغز رامياره نمى خوره ولى باز دست از سعى برنداشتم و پرتش كردم:
    - پدر سگ!
    راميار با خنده گفت:
    - به بابا مى گم! به بابا مى گم چى گفتى!
    شونه بالا انداختم:
    - اگه تونستى گيرش بيارى بش بگو!
    بعد در حالى كه به سمت اتاقم مى رفتم توى يه حركت ناگهانى كيفمو پرت كردم سمت راميار كه خدا رو شكر اينبار به هدف خورد!
    كيفم محكم خورد به كله ش كه باعث شد دادش بره هوا! سريع دويدم بالا! آى دلم خنک شد! در اتاق راميار نيمه باز بود! يه لباس پاره پوره توجهمو به خودش جلب كرد!
    لباس نقره اى رو كه واسه فردا شب انتخاب كرده بودم مشكى شده بود! خداااااااااا! مى كشمت راميار!

ویرایش توسط *kolaleh* : 1391,04,18 در ساعت ساعت : 20:59

10. 304 کاربر از پست *kolaleh* تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $*~fire~*$ , "Giti" , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , *fatemeh* , *NaZ@NiN.B* , *sara-m* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *×Matina×* , *سورن* , ..sky.. , .MOHABBAT. , /قاصدک/ , 199295 , 2KHTARE ABI , 6789 , 870664182 , afrooz87 , afsaneh52 , alexiiiiiii , Altin ay , amirhosseinac , angry girl , anita619 , Anolin , arefe90 , Arezoo250 , arman_iran , Arrosha , AR♥SH , asal*shimist , asal-661 , atashgah62 , atefeh_49 , atesh parh , atish69 , azad_awesome , BaharәH , baran78 , behi_aquarius , Belanka 95 , best g!rl...SH , birdana2 , busy , casio02 , celiji , cole , deragun , eglantine-m96 , elahe 66 , Elen , elia65 , elmiraa_20 , elmirareza , ema29 , f.oliaee91 , faribash , farnas , farvar1376 , faryba , farzan0 , fatima92 , fatima983 , fereshteh-92 , FowL , G!rl , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal-abd , ghorob89 , gitash , Golbahar75 , golchaghe , gole mikhak , gracious , hala , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , Hella , hiva11 , homa41 , honey_x , honorable me , hooriya_y , hyunah , Ingenio , j.ghanavizi , janjan-72 , Just Say No , kfdh , khademre , leili_zzz , leilyk , leona , lilipoot33_68 , lo-iii Jlc , Lovely_girl , m0zhdeh , maayaa , maedeh angel , mahbobeh29 , mahboub215 , mahi tak , mahnazmom , MAHSA-O , mahsadina , mahshid_3d , maneou , mansoure , many22 , marjansh , marmar7452 , maryam56 , marzi marzi , masi20002 , mehboba , Mehrnoosh74 , Melodik , meno , mfr60 , mina khanom , mindrella , mini_md , mini_mini , Misha73 , miss maryam , mobina , mobinaa , mohamad722 , monir1343 , monos , moonila , nafas44 , nafas5236 , nafas_sheytoon , najmeh15 , nanazgirl , nar67ges , narcisus , nasrin22 , nedaj , negikomando , neliel , nika kyhan , ninio , niyayeeeeeesh , norsa , nour , ONCE ALONE , panteha , pardy , pariedarya , ParParShode , queen elizabeth , rahaa_m , raha_73*(~_~)* , rahha , reyhane.s , Rez1_ds , rezno , rogzana , Roya_2010 , saadat2000 , saba_h , Saeideh_82 , sahar-joooon , sahe , sahel_m , SamanehBanooo , samin-1374 , sanaz_ , saqi , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara.jooooooon , sara2876 , sasa75 , SaY My NaMe , sedena , serentipiti , sevda76 , shafagh 69 , sharghi , shimaaaaa , siima , snappy , solijoon , somy_kh , sonia1357 , sotazi , suzmani , sαвα , tala bala , talkhoon , tara_ z , tarlan-12 , tatitati , Tifani Jon , ti_na60 , to0oranj , touska , Unbreakble , UnKnOwN_Sh , vampire123 , vianna , Violet.e , vitric , yasamans72 , yasamin_34 , yjdj , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , zibahp , zohrealavi , zy_jahromi , | Zahra.M | , ~Ani Joon~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ×parisa77× , آذردخت , آستاره , آمستريدا , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , ارال , از چی بگم؟ , امتیس , باسیلیسک , برادپیت , بهار سرد , بهار17 , بهبهو , بي بي فري , تهمتن , تینا97 , حنیفا58 , دلارام20 , دوست داشتني , راژانه , رژلب , رژین.م , زوها , س_م_م_ , ساحل 2010 , سامولک , سرای بانو , سرایدار جهنم , سرتق , سکوت من , شادئ , شارمیتا , شاه ماهی , شاپرک13 , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , غزل91 , فاطمه م.ا , فاطي91 , فاطیمار , فرح77 , فرنوش عاشق , فروغ 74 , فهیرا , ققنوس98 , لاله92 , م.م.ر , م.نوری , ملکه خون , من نه تو , منا64 , منيژه , ميمو , مُحی , نازی22 , ناناسی جوووووون , نسيا , نگان , نیان , نیکا83 , هواي عاشقي , وفادار , ویدا درستی , پارمیداا , پریا18 , کمند , یـاس , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗

11. Top | #6

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.96
    تشکر از کاربر
    9,611
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

اينم پست جديد!
    بچه ها من همون كلاله ى سابقم! فقط كاربرى م عوض شده!
    نقدم فعلا به دلايلى بسته شده ولى ايشالا به زودى باز ميشه!
    چند تا پست كه بگذره نظر سنجى هم ميزارم خيلى واسم مهمه كه نظرتونو درمورد شخصيت ها بدونم!
    و در آخر هم + و تشكر فراموش نشه!

راميار بى شعور روى لباسم جوهر پاشيده بود و پاره پوره ش كرده بود... مى خواستم از حرص بميرم. دويدم و لباسمو برداشتم. داشت گريم مى گرفت!
    ولى زود به خودم مسلط شدم. اصلا لوس نبودم. درواقع از دختراى لوس و مامانى بدم مى اومد... نگامو دور اتاق چرخوندم... كامپيوترش. سريع روشنش كردم. به قول على صادقى پس و پيشش دست خودم بود... هرچى بازى توش بود رو با سيو هاش ديليت كردم. بعدش هم سى دى هاشو برداشتم و همه رو شكوندم. مى دونستم بازى هاش به اين راحتى ها پيدا نمى شه! بابا همه رو از خارج واسش آورده بود و راميار عقده اى هم حتى بازى هاشو به دوستاش هم نداده بود. آى دلم خنک شد... گور باباى لباس... يكى ديگه مى پوشم...
    تو باشى راميار خان كه با من لج نكنى. با سرخوشى رفتم تو اتاقم... اتاقم از اتاق راميار خيلى بزرگ تر بود... ديواراى مشكى با خط خطى هاى سفيد... يه ميز تحرير مشكى نزديک پنجره بود. يه تخت دو نفره ى مشكى هم با رو تختى سفيد مشكى كه روش كشيده شده بود يه طرف ديگه قرار داشت... نگامو به سقف دوختم... با طناب كنفى يه طناب دار درست كرده بودم و از سقف آويزونش كرده بودم. بيشتر از هر چيزى توى اتاقم دوسش داشتم. اونقدرم محكم بود كه بشه واقعا باهاش خودكشى كرد! منم كه ديوونه... صد بار تا حالا خواستم خودكشى كنم ولى ميترسم! فقط دوست دارم يه دفعه امتحانش كنم ببينم خودكشى چه حسى داره! فكر كنم خيلى جالب باشه!
    ولى از يه طرفم دوست ندارم بميرم! ميخوام خودكشى كنم ولى زود نجاتم بدن! كنار پنجره يه عنكبوت خشک شده ى بزرگ چسبونده بودم... چون عاشق مسابقات رالى و كارتينگ بودم يه پوستر كارتينگ هم سمت راسته عنكبوتم چسبونده بودم... يه ماشين قرمز خوشگل... با نوشته هاى سفيد...
    گوشه ى ديوار كنار كمد ديوارى م يه گيتار دودى رنگ بود! خيلى دوسش داشتم! ولى آدمى نبودم كه مثلا وقتى دلم بگيره برم سراغش! هروقت بيكار بودم ميرفتم سراغش! دوره ى آموزشيم تموم شده بود و گاهى به مربيم خانوم نباتى سر ميزدم و چندتا چيز جديد ازش ياد ميگرفتم! با ياد خانوم نباتى به خنده افتادم... خودشم مثل اسمش شيرين بود!
    نگامو از گيتارم گرفتم و به سمت قفسه ى چوبى م كه روش با طناب كنفى پوشونده شده بود انداختم... سه طبقه ى كوچيک داشت كه توش پر بود از شيشه هاى مخصوصى كه توشون انواع حشرات پيدا ميشد... از پشه و مگس گرفته تا روتل و عقرب! زياد سمتشون نمى رفتم... ولى دوست داشتم تو اتاقم باشن و هميشه سعى ميكردم كلكسيونم رو كامل كنم... يادمه همسترايى كه خريده بودمو راميار لاى در لهشون كرد... هيچوقت يادم نميره روده هاشون چجورى از دهنشون زد بيرون! دوتا همستر خوشگل بودن... آخى... خدا بيامرزدشون!
    يه دفعه م از بابا خواستم واسم مار خونگى بگيره كه با داد و بيداد مامان قضيه منتفى شد! ولى با خودم عهد بستم كه تو اولين فرصت واسه خودم يه مار دست و پا كنم! عاشق بدن لزجش بودم! به نظرم نه تنها ترسناک نيست بلكه خيلى م دوست داشتنيه كه يه چيز نرم و تو دستات بگيرى!
    مى خواستم برم سمت جونورام كه حس كردم يه چيزى زير پام له شد! نگامو به كف اتاقم دوختم... قاليچه ى مدل ماكارونى كف اتاقم رو انبوهى از آتو آشغال كه شامل... كتاب... لباس... جزوه... پوست پفک... خرده هاى چيپس و بيسكوئيت و... بود پوشونده بود...
    خندم گرفت! شتر با بارش اينجا گم ميشد! حوصله ى تميز كردنشو نداشتم! رفتم سمت كمد مشكى م... درشو وا كردم و يه تاپ و شلوارک سبز لجنى كشيدم بيرون و پوشيدم و رفتم سمت سوسک هاى خوشگلم... سر شيشه شو نو وا كردم و واسه هركدوم يكم غذا ريختم!
    بعدشم چون امروز زياد ورجه وورجه كرده بودم و خسته بودم پريدم رو تخت و سريع خوابم برد...
    بيدار كه شدم اتاق تاريک بود. طبق معمول برعكس بودم! نحوه ى خوابيدنم دو جور بود! يكى اينكه صد و هشتاد درجه ميچرخيدم و يكى ديگه اينكه مثل مرده ها مى خوابيدم و حتى يه غلت كوچيكم تو خواب نميزدم!
    يادمه يه دفعه كه خاله شايسته اومده بود بيدارم كنه ترسيده بود و فكر كرده بود مُردم! آخه حتى يه تكونم نمى خورم و از همه شون بدتر اينه كه پتو رو ميكشم رو سرم... ولى الان سرم پايين تخت بود و پاهام بالاش!
    صداى داد و بيداد راميار مى اومد. حتما داشت شكايت منو به مامان مى كرد. ساعت چنده؟! همونجور دراز كشيده صد و هشتاد درجه ى ديگه چرخيدم و دست بردم كه گوشى مو بردارم كه احساس كردم يه چيزى تو دستم له شد. اه! گندت بزنم. سريع آباژورو روشن كردم كه ديدم يه تخم مرغ تو دستم له شده! هرچى فحش بلد بودم نثار راميار كثافت كردم! مثل اينكه اين بچه نمى خواد دست از لجبازى برداره!
    نفسمو با حرص دادم بيرون و رفتم سمت دستشويى تا دستامو بشورم! بيرون كه اومدم خوب اطرافو نگاه كردم تا ببينم ديگه تخم مرغ نيست يا نه! يادم باشه از اين به بعد در اتاقمو قفل كنم كه ديگه اين راميار نتونه لباسمو پاره كنه و توى اتاقم مين جاسازى كنه!
    رفتم بيرون و از همونجا سه تا پله رو پريدم پايين. يه دو تاى ديگه رفتم. پنج تا ديگه مونده بود. اگه اين پنج تا رو با هم بپرم چى مى شه؟! يه بار امتحانش مى ارزه! چشامو بستم و هر پنج تا پله رو پريدم. فكر كنم سر پله ى آخر بود كه پام پيچ خورد و با كله رفتم تو شكم راميار كه با دهن باز نگام مى كرد. بيچاره نگران بود من كله خراب چيزيم نشه! ولى من تو فكر تلافى بودم.
    سريع دنبالش كردم. حالا ندو كى بدو... مامان هم از اونور هى غر مى زد به جونمون كه مواظب باش گلدون نشكنه!
    مامان: راميار روى ميز نپر... روناک تو باز بچه شدى؟! راميار... راميار...
    منو راميار به گلدون تزيينى مورد علاقه ى مامان كه هى تكون تكون مى خورد كه بيافته خيره شديم. خدا رو شكر نيفتاد و هرسه تامون چشمامونو بستيم و يه نفس راحت كشيديم.
    يه دفعه با صداى شكسته شدن چيزى چشامونو باز كرديم. گلدون مامان هزار تيكه شده بود... آخى! دلم آتيش گرفت...
    بى خيال مامان كه هى غر مى زد محكم كوبيدم پس كله ى راميار:
    - هى تو! چرا لباسمو خراب كردى؟!
    - خودت چرا بازى هاموديليت كردى؟! سى دى هامو هم كه شكوندى... به بابا مى گم...
    - برو بابا بچه ننه! بابا كه فعلا با آرشام جونش شاده واسه خودش...
    - پس حقت بود... ببينم تخم مرغ خوش مزه بود؟! عسلى گذاشته بودم واست!
    با حرص گفتم:
    - مى دونم بات چى كار كنم!
    براى اينكه بيشتر حرصم بده شصتشو گرفت طرفم. دهنم باز موند. بازم زدم پس كله ش! به قول سانيار دستم هرز شده بود! هى واسه خودش مى رفت پشت كله ى اينو اون! راميار با ناراحتى دستشو گذاشت پشت سرش:
    - چى كار مى كنى؟! نميگى قطع نخاع مى شم؟! ماماااااااااااان؟!
    مامان بخاطر گلدونش عزا گرفته بود و مثل هميشه قهر كرده بود و رفته بود تو اتاقش! عادتش بود! قهر مى كرد كه منتش رو بكشيم. ما هم محلش نمى داديم تا خودش آشتى مى كرد! حالا مامان هيچى! اين راميار چرا اينقدر بى حيا شده؟!
    - بچه پررو اين حركت زشتو از كى ياد گرفتى؟!
    با ناراحتى گفت:
    - ببخشيد به مامان نگو... رونااااک! خواهش مى كنم...
    بدون اينكه دلم واسش بسوزه گفتم:
    - اينو از كى ياد گرفتى؟!
    - از امير حسين!
    - امير حسين ديگه كدوم خريه؟!
    با بغض گفت:
    - تو كه خودت از من بى ادب ترى!
    خندم گرفت:
    - امير حسين ديگه كيه؟!
    - هم كلاسى م!
    - ديگه چيا بت ياد داده؟!
    با شرمندگى دستشو گذاشت رو شلوارش... دود از كلم بلند شد! با صداى بلند گفتم:
    - رامياااااااااار!
    درحالى كه مى دويد سمت راه پله گفت:
    - غلط كردم. غلط كردم. ديگه با امير حسين حرف نمى زنم...
    داشت از پله ها مى رفت بالا كه صداى زنگ اف اف بلند شد. تعجب كردم هيچ وقت اين موقع كسى سر زده نمى اومد خونه مون! يه دفعه يه چيزى تو ذهنم جرقه زد... نكنه... نكنه خاله اينا باشن! واى خدا! قرار بود به مامان بگم خاله زنگ زده و قراره امشب بيان خونه مون! بيچاره شدم... يا خدااااااا! خودمو به خودت سپردم.

ویرایش توسط *kolaleh* : 1391,04,18 در ساعت ساعت : 21:01

12. 287 کاربر از پست *kolaleh* تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $*~fire~*$ , "Giti" , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , *NaZ@NiN.B* , *sara-m* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *سورن* , ..sky.. , .MOHABBAT. , /قاصدک/ , 199295 , 41267m , 870664182 , afrooz87 , afsaneh52 , alexiiiiiii , Altin ay , amirhosseinac , angry girl , anita619 , ankka , Anolin , Arezoo250 , arman_iran , Arrosha , asal*shimist , asal-661 , atashgah62 , atefeh_49 , atika , atish69 , avabehrouzian , azad_awesome , BaharәH , baran78 , behi_aquarius , Belanka 95 , best g!rl...SH , birdana2 , busy , casio02 , celiji , cole , deragun , eglantine-m96 , elahe 66 , Elen , elia65 , elmiraa_20 , elmirareza , ema29 , f.oliaee91 , farvar1376 , farzan0 , fatima92 , fatima983 , fereshteh-92 , FowL , G!rl , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal-abd , ghorob89 , Golbahar75 , golchaghe , gole mikhak , gracious , hala , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , homa41 , honey_x , honorable me , hooriya_y , hyunah , j.ghanavizi , janjan-72 , Just Say No , kfdh , khademre , kiana61 , leila93 , leili_zzz , leona , lilipoot33_68 , lo-iii Jlc , Lovely_girl , m0zhdeh , maayaa , maedeh angel , mahbobeh29 , mahboub215 , mahi tak , mahnazmom , MAHSA-O , mahsadina , mahshid_3d , maneou , many22 , marjansh , marmar7452 , marzi marzi , masi20002 , mehboba , Mehrnoosh74 , meno , mfr60 , mina khanom , mindrella , mini_md , mini_mini , Misha73 , miss maryam , mobina , mobinaa , mohamad722 , monir1343 , monos , moonila , nafas44 , nafas5236 , nafas_sheytoon , najmeh15 , nanazgirl , nar67ges , narcisus , nasrin22 , nedaj , neg neg , negikomando , neliel , nika kyhan , ninio , niyayeeeeeesh , norsa , nour , panteha , pariedarya , ParParShode , queen elizabeth , rahaa_m , raha_73*(~_~)* , rahha , reyhane.s , Rez1_ds , reza9000 , rezno , Rnpdr , rogzana , Roya_2010 , Ryhan , saadat2000 , saba_h , sahar-joooon , sahe , sahel_m , SamanehBanooo , samin-1374 , sanaz_ , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara.jooooooon , sara2876 , sasa75 , SaY My NaMe , sedena , serentipiti , sevda76 , shafagh 69 , sharghi , shimaaaaa , siima , sissys , snappy , solijoon , somy_kh , sonia1357 , sotazi , suzmani , sαвα , tala bala , tarlan-12 , tatitati , Tifani Jon , ti_na60 , touska , vala_hg , vampire123 , vianna , Violet.e , vitric , whitewhit93 , yasamans72 , yasamin_34 , yjdj , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zeinabjoon , zibahp , zohrealavi , zy_jahromi , | Zahra.M | , ~Ani Joon~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ×parisa77× , آذردخت , آستاره , آمستريدا , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , ارال , از چی بگم؟ , اقاقی , امتیس , باسیلیسک , بهار سرد , بهار17 , بهبهو , بي بي فري , تهمتن , تینا97 , حنیفا58 , دلارام20 , دوست داشتني , راژانه , رژلب , رژین.م , زوها , زينب(زينب14) , ساحل 2010 , سرتق , سکوت من , شادئ , شارمیتا , شاه ماهی , شبتاب 53 , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , عسلی من , غزل91 , فاطي91 , فاطیمار , فرح77 , فرنوش عاشق , فروغ 74 , فهیرا , ققنوس98 , لاله92 , م.م.ر , م.نوری , من نه تو , منا64 , منيژه , مهناومبینا , ميمو , مُحی , نازی22 , ناناسی جوووووون , نسيا , نگان , نیان , نیکا83 , هواي عاشقي , وفادار , ویدا درستی , پارمیداا , پیازچه , کمند , یـاس , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗

13. Top | #7

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.96
    تشکر از کاربر
    9,611
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

پیش فرض عشق و ديوانگى...

اول + و تشكر...
    اينم پست دوم...

راميار رفت و درو باز كرد. با جيغ و داد برگشت:
    - آخ جون سينا اينا اومدن... مامان... مامان... خاله شايسته ست! بيا بيرون!
    همين جورى مى دويد طرف من كه با ديدن قيافه ى من واستاد!
    - روناک غلط كردم. ديگه از اين كارا نمى كنم. ترو خدا به مامان نگو...
    اينو باش. تو چه فكريه! من تو فكر اينم كه جواب مامانو چى بدم! البته لازم به ذكر است كه هنوز از دست راميار عصبى بودم. لباس نازنينم... هِــــــــى!
    مامان از اتاق اومد بيرون و سراسيمه رفت واسه پيشواز خاله اينا. من توى دلم هرچى فحش بلد بودم به خودم دادم.
    با ديدن قيافه ى مامان پى به عمق فاجعه بردم. خاله جان چلپ چلپ صورتمو بوسيد. سينا و راميار كه همديگرو ديده بودن سريع دويدن تو اتاق راميار. سانيار هم كه مثل هميشه موهاى منو بهم ريخت و رفت لم داد رو مبل. با عمو نادر دست دادم و رفتم كنار سانيار نشستم. به چشاى مامان نگاه كردم. معلوم بود داره واسم خط و نشون مى كشه!
    خودمو زدم به بيخيال و روبه سانيار گفتم:
    - خوبى دكى؟!
    سانيار دانشجوى رشته ى پزشكى بود!
    - حالا مونده تا دكى بشم. ايشالله اولين مريضم تويى!
    كوبيدم پس كله ش!!!
    - نخواستيم بابا...
    - تو چقدر بد عادت شدى! فكر كردم اين عادت مزخرفتو ترک كردى!
    - ترک عادت موجب مرض است!
    - به هر حال كار زشتى يه!
    - اُه اُه! چه پاستوريزه!
    يه دفعه زد پس كله م كه دادم رفت هوا... با حالت بامزه اى ادامو درآورد:
    - اُه اُه! چه هموژنيزه!
    با حرص نگاش كردم. شيطونه مى گه بزنى... از فكر خودم خندم گرفت. صداى زنگ اف اف اومد. درو باز كردم. غذاهايى رو كه مامان سفارش داده بود رو آورده بودن! رفتم غذا ها رو تحويل بگيرم. واى خدا باز اين بوزينه ست كه... هميشه وقتى مى خوام ازش غذا بگيرم بايد دو تا پنبه بزارم تو گوشم. فيكس دو ساعت ور مى زنه! بابا آخه به من چه كه يكى از دوستات توى كلوريداى آميركاست! عقب مونده به فلوريدا مى گه كلوريدا!
    خب مثلا به من چه دخلى داره كه تو رشته ات فيزيک اتميه! آخه تو اگه رشته ت اينه چرا پيک شدى؟! بنده ى خدا تو يه قيافه ى درست حسابى هم كه ندارى. مو كه نگو سيم ظرف شويى. عينک ته استكانى. فرمش هم كه قرمز ناز! عذرمى خوام! گوجه اى! هيكلم كه آرنولدى ماشالله واسه خودت! تا يكم راه بره دست و پاش بهم ميپيچه و مى شكنه!
    بدبخت از منم لاغر تره!با اخم گفتم:
    - حسابمون چقدر مى شه؟!
    با حالت چندشى عينكشو زد بالا. يعنى دماغشو يه حركت داد كه عينكش پريد بالا... خندم گرفت... با نيش باز گفت:
    - قابل نداره!
    - تو برو تو من حساب مى كنم.
    به سانيار كه پشت سرم واستاده بود نگاه كردم.
    - اى بابا اين چه حرفيه آقا؟! قابل خانم بخشايش رو نداره اينا!
    با حرص رفتم سمت حياط . بزغاله! سانيار حساب كرد و غذا ها رو گرفت و پشت سرم از پله ها اومد بالا! با اخم گفت:
    - تو چرا هى به روى اين يارو مى خندى؟!
    - آخه قيافه ش خيلى با نمكه! توى كتابمون عكس انيشتين رو ديده بودم شبيه شه!
    سانيار نتونست جلوي خنده شو بگيره:
    - بدو شيطون! غذاها سرد مى شه!
    رفتم تو كه يه هو سينا پيچيد جلومون. من چون سرمو برگردونده بودم عقب و داشتم با سانيار حرف مى زدم متوجه ى سينا نشدم و افتادم روش و اونم افتاد زمين. سرم محكم خورد به سراميک كف هال! دادم رفت هوا. دستمو گذاشتم رو سرم. دستم داغ شد! وااااى! خون! گريم گرفته بود! قسم مى خورم براى اولين بار توى زندگى م جلوى بقيه اشک ريختم. البته فقط يه قطره كه اميدوار بودم كسى نديده باشدش!
    بيشتر از اينكه به فكر سرم باشم تو فكر مهمونى فردا بودم. مى دونستم با اين وضع نمى تونم برم مهمونى! بيچاره شراره كه چشم اميدش به منه! خداااااااااا! بد شانسى بدتر از اين؟!
    سينا كه ديد من خيلى درد دارم دست پيشو گرفت:
    - چرا نرفتى كنار خب؟!
    با حرص گفتم:
    - جنابعالى بوق نزدى من دنده عقب بگيرم!
    اينام حالا وقت گير آوردن واسه خنديدن! سانيار زودتر از بقيه به خودش اومد و اومد سمتم:
    - ببينم سرتو... آخ! آخ! بوف شده! بايد بريم بيمارستان!
    فهميدم كارم ساخته س! با بيچارگى ناليدم:
    - بيمارستان نه! تو كه دكترى يه كارى بكن ديگه!
    خنديد:
    - من چى كار كنم؟!
    چپ چپ نگاش كردم كه يعنى در بيار هوا كن! ديدم داره مى خنده كه داد زدم:
    - مامان بندرى بزار سانيار برقصه!
    مامان داشت گريه ش مى گرفت! همچين هم بد نشد ها! اين ديگه عصبانيت يادش رفت! راميارم هى بهم مى خنديد! خاله و عمو نادر سينا رو سرزنش مى كردن. دلم واسش نسوخت! حالا كارت دارم آقا سينا! آدم عقده اى نبودم اما به راحتى هم كسى رو نمى بخشيدم!
    حالا همه اصرار داشتن بريم بيمارستان! مى دونستم برم ديگه مهمونى بى مهمونى! دكتره حتما مى گفت دو روز استراحت كن! و اين چيزى نبود كه من مى خواستم! حد اقل اگه اينجا مى موندم يه گِلى به سرم مى گرفتم!
    بلآخره راضى شدن كه نريم بيمارستان! خرجش جيغ و داد بنده بود كه ماشالله حنجره ى منم كار درست بود!
    مامان جعبه ى كمک هاى اوليه رو آورد و سانيار زخممو با بتادين شست. خدا رو شكر احتياج به بخيه نداشت. بقيه وقتى ديدن خطر جدى نيست رفتن كه شام بخورن! سانيار سرمو پانسمان كرد. تمام مدت با اينكه درد داشتم از ترس آخ هم نگفتم!
    اى خدا بگم چى كارت كنه سانيار كه هرچى حرص داشتى رو سر شكسته ى من خالى كردى! داشت آخرين چسب رو مى زد كه از پاش يه نيشگون گرفتم.
    - روانى چته؟!
    - مرض! هرچى حرص داشتى خالى كردى يا هنوز مونده!
    خنديد:
    - از كجا فهميدى؟!
    - از اونجايى كه هى رو زخمم فشار مى دادى!
    - مارمولک!
    چپ چپ نگاش كردم:
    - عمه ته!
    - با عمه ى من چى كار دارى؟!
    - هيچى! صلوات فرستادم واسه امواتش!
    - حالا اگه من گذاشتم فردا برى مهمونى...
    با درموندگى گفتم:
    - غلط كردم سانى...
    چپ چپ نگام كرد:
    - صد بار بت گفتم اينجورى صدام نكن!
    خنديدم:
    - خب اينم اسمه رو تو گذاشتن؟! سانيار! عزيز دل مامان و بابا!
    دادش رفت هوا:
    - كى به تو گفته معنى اسم من اينه؟!
    اخم كردم:
    - تو كتاب خوندم خب! چرا داد مى زنى؟!
    - صد بار بت گفتم توى اين كتاباى الكى كه هركى واسه خودش يه چيزى مى نويسه دنبال اسم نگرد. براى بار هزارم.... سانيار يعنى حامى و يارو پشتيبان!
    - خب بابا! چت هست حالا؟!
    - بگو...
    با تعجب گفتم:
    - چيو؟! اصلا تو چرا اينقدر بى ادب شدى؟! بگو چيه بى اتيكت؟! با يه خانم محترم اينجورى حرف مى زنن؟!
    - روناکخانم امرتونو بفرمايين!
    سرمو به نشانه ى تاسف تكون دادم:
    - واقعا كه... با اين سنت هنوز نمى دونى بايد بگى سركار خانم روناک بخشايش! قُزميت!
    عصبانى شد: مى گى يا نه روناک؟!
    يكم فكر كردم. نه يادم نمياد:
    - اينقدرحرف زدى يادم رفت چى مى خواستم بگم.
    پا شد كه بره. سراسيمه گفتم:
    - كجا؟! كجا مى رى؟!
    با تعجب گفت:
    - برم شام بخورم ديگه! گشنمه بابا...
    زير لب گفتم:
    - كارد به شكمت بخوره...
    خنديد: چى مى خواستى بگى؟!
    داد زدم: اينقدر مى پرى وسط حرفم كه رشته ى كلام از دستم خارج مى شه!
    سانيار با دهن باز فقط نگام مى كرد. حيوونى هر وقت مى اومد اينجا با فحش مى شستمش مى فرستادمش بره...

اميدوارم خوشتون اومده باشه...
    ویرایش توسط *kolaleh* : 1391,04,18 در ساعت ساعت : 22:51

14. 272 کاربر از پست *kolaleh* تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $*~fire~*$ , "Giti" , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , *NaZ@NiN.B* , *sara-m* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *سورن* , ..sky.. , .MOHABBAT. , /قاصدک/ , 199295 , 41267m , 870664182 , afrooz87 , afsaneh52 , alexiiiiiii , Altin ay , amirhosseinac , ankka , ANNE , Anolin , Arezoo250 , arman_iran , Arrosha , asal*shimist , asal-661 , atefeh_49 , atesh parh , atish69 , avabehrouzian , azad_awesome , BaharәH , behi_aquarius , Belanka 95 , best g!rl...SH , busy , casio02 , celiji , cole , dibide , eglantine-m96 , elahe 66 , elia65 , elmiraa_20 , ema29 , f.oliaee91 , falagh , farnas , farvar1376 , farzan0 , fatima92 , FowL , G!rl , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal-abd , ghorob89 , Golbahar75 , golchaghe , gole mikhak , gracious , hala , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , homa41 , honey_x , honorable me , hooriya_y , hyunah , j.ghanavizi , janjan-72 , Just Say No , kfdh , khademre , kiana61 , leila93 , leili_zzz , leona , lilipoot33_68 , lo-iii Jlc , Lovely_girl , m.nafas , m0zhdeh , maedeh angel , mahbobeh29 , mahboub215 , mahi tak , mahnazmom , MAHSA-O , mahsadina , mahshid_3d , maneou , marjansh , marmar7452 , maryam56 , marzi marzi , masi20002 , mehboba , Mehrnoosh74 , Melodik , meno , mfr60 , mina khanom , mindrella , mini_md , mini_mini , miss maryam , Miss.Mania , mobina , mobinaa , mohamad722 , monir1343 , moonila , nafas44 , nafas5236 , nafas_sheytoon , najmeh15 , nanazgirl , nar67ges , narcisus , nasrin22 , nedaj , neg neg , negikomando , neliel , nika kyhan , ninio , niyayeeeeeesh , norsa , nour , ONCE ALONE , panteha , pardy , pariedarya , ParParShode , queen elizabeth , rahaa_m , raha_73*(~_~)* , rahha , reyhane.s , Rez1_ds , rezno , rogzana , Roya_2010 , saadat2000 , saba_h , sahar-joooon , sahel_m , SamanehBanooo , samin-1374 , sanaz_ , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara.jooooooon , sara2876 , sasa75 , SaY My NaMe , sedena , serentipiti , sevda76 , shafagh 69 , sharghi , shimaaaaa , siima , sissys , snappy , solijoon , somy_kh , sonia1357 , sotazi , suzmani , sαвα , tarlan-12 , tatitati , Tifani Jon , tina.k , ti_na60 , to0oranj , vala_hg , vampire123 , vianna , Violet.e , vitric , whitewhit93 , yasamans72 , yasamin_34 , yjdj , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zohrealavi , zy_jahromi , | Zahra.M | , ~Ani Joon~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ×parisa77× , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , ارال , از چی بگم؟ , اقاقی , امتیس , انلی سارا , بهار سرد , بهار17 , بهبهو , بي بي فري , تینا97 , حنیفا58 , دلارام20 , دوست داشتني , راژانه , رژلب , رژین.م , ساحل 2010 , سامولک , سرتق , شادئ , شارمیتا , شاه ماهی , شبتاب 53 , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , فاطي91 , فاطیمار , فرح77 , فرنوش عاشق , فروغ 74 , فهیرا , ققنوس98 , لاله92 , م.م.ر , م.نوری , ملکه خون , من نه تو , منا64 , منيژه , مهناومبینا , ميمو , مُحی , ناناسی جوووووون , نسيا , نگاه7732 , نیان , نیکا83 , هواي عاشقي , وفادار , ویدا درستی , پارمیداا , پیازچه , کمند , یـاس , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗

15. Top | #8

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.96
    تشکر از کاربر
    9,611
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

فكر نمى كردم پست قبليه اينقدر طولانى بشه...
    اينم بعديش...

- سنگ كوب كردى؟! چرا زل زدى به من؟!
    - ااااااا! مگه نگفتى وسط حرفت نپرم؟! خب بفرما سركار خانم...
    - آها! يادم اومد! ببين با احترام حرف مى زنى يادم مياد! به مامان اينا مى گى من هيچيم نيست ها!
    - تهديد بود يا خواهش؟!
    مى دونستم از خودم خل تره! حرف زور حاليش نمى شه! پس بايد مثل هميشه موش مى شدم! به موقع ش حسابشو مى رسيدم. خيلى ازم طلب داشت! منم كه حق هيچكى رو نمى خوردم. كلا آدم حق خورى نيستم. با ناز گفتم:
    - سانى....
    ديدم داره داغ مى كنه! سريع گفتم:
    - سانيار! خواهش بود!
    نفسشو با حرص داد بيرون:
    - باشه فقط...
    - فقط چى؟!
    - فردا شب مهمونى تون مختلطه؟!
    با تشر گفتم:
    - آخه ديوونه اگه مختلط بود كه من تنها نمى رفتم! توئه بى كس و كارم با خودم مى بردم ديگه!
    - آها... خيالم راحت شد.
    پا شدم و گفتم:
    - ايول. بيا بريم كه روده هام همديگرو خوردن!
    خنديد و زد پشتم! چپ چپ نگاش كردم:
    - دست من هرزه؟!
    خنديد. منم خنديدم. رفتيم پيش بقيه! اصلا لازم نبود نگران من باشين ها! منو باش كه سه ساعت منت سانيارو كشيدم كه اينا رو از نگرانى در بياره كه من بتونم برم مهمونى! اينا كه از هفت آسمون آزادن واسه خودشون!
    گوش سينا رو كشيدم كه دادش در اومد...
    - دفعه ى آخرت باشه سر چهار راه بدون اينكه علامت بدى رد شى!
    گوششو نوازش داد:
    - باشه بابا! چرا مى زنى؟!
    زدم پس كله ش:
    - من كى زدم؟! تهمت نزن!
    - اااااااا! همين الآن زدى!
    - الان آره ولى تا به حال نه!
    خلاصه نشستم و غذامو سير دل خوردم. بعد از شام راميار پيشنهاد شاه دزد بازى رو داد! منم كه مخلص شاه دزد... ولى دلم عجيب هوس كارت بازى رو كرده بود. بچه ها داشتن بازى مى كردن كه من رفتم و از توى اتاقم كارت هامو برداشتم و رفتم پايين!
    سانيار با ديدن كارت هام سوت زد:
    - قمار؟!
    اخم كردم: نخير! بازى حرام!
    خنديد: چه فرقى داره؟! حسن داداش عليه! على داداشه حسنه!
    - نخير! حسن كچله! كچل حسنه!
    راميار كارت ها رو از دستم كشيد:
    - كجا قايمشون كرده بودى روناک؟!
    با اخم از دستش كشيدم:
    - اين بازى مال بچه ها نيست!
    سانيار: اونوقت تو جز بزرگايى ديگه نه؟!
    - هى سانى...
    ابروشو داد بالا: كارت گير منه ها!
    مى خواستم بگم اى تو روحت!
    - اى تو...
    چشم هاش گرد شد!
    - اى تو... اى تو... اى تو حامى و ياور و پشتيبان مهربان!
    چى گفتم؟! شاعر بودم واسه خودماااا! مگه اين شعر بود؟! حالا هر چى! بلآخره كارت ها رو بر زديم و بازى شروع شد. شرطمون سر يه شام بود! بچه مثبت بوديم و سر چيزاى بزرگ شرط نمى كرديم. حالا اين سينا و راميار كه نخودى بودن ولى خب اگه باختن بايد يه سورى بدن ديگه!
    داشتم مى باختم كه كارت ها رو انداختم:
    - بچه ها من سرم درد مى كنه بهتره برم استراحت كنم!
    سانيار: هى هى جر نزن! باختى شام افتاد گردنت!
    - خب بابا خفه نكن خودتو!
    آش خودم بود! مى خوردم پام بود! نمى خوردم پام بود! سينا پيشنهاد يه دور ديگه داد كه از ترس دوباره باختن قبول نكردم! اين خاله اينا نمى خوان برن؟! آخيش! انگار عمو نادر فكرمو خوند كه به خاله اشاره كرد كه برن.
    خيلى كم پيش مى اومد كه عمو نادر بياد خونمون. از وقتى مامان اينا جدا شده بودن چون بابا نبود فقط گاهى با خاله اينا مى اومد خونه مون! عوضش سينا و سانيار هميشه خونه ى ما پلاس بودن!
    خاله شايسته با كلى غر غر كه نادر يكم ديگه بمونيم پا شد. تا پا شد من صلوات دادم. خاله شايسته رو خيلى دوست داشتم اما واقعا احتياج به خواب داشتم. حالا خوبه تا چند ساعت پيش خواب بودماااااااا! ولى خب بازم خوابم مى اومد و تا خاله اينا نمى رفتن من نمى تونستم كپه مرگمو بزارم. آخه بعدش مامان كلى غر مى زدم به جونم!
    حالا اين صلوات ها رو كى بدم؟! واسه اينكه خاله اينا برن صد تا صلوات نذر كردم. بايد امشب همه شو بدم چون اگه بزارم واسه بعد يادم مى ره!
    از همون لحظه كه خاله اينا رفتن شروع كردم. خاله اينا رو بدرقه كرديم و برگشتيم. داشتم واسه خودم صلوات مى داد كه مامان جيغ فرا بنفش كشيد:
    - فكر كردى سرت شكست يادم رفت چى كار كردى؟! چرا بهم نگفتى خالت اينا مى خوان بيان؟!
    راميار با خنده ى مرموزش نگام مى كرد. جيغ زدم:
    - فكر كردى سرم شكست يادم رفت با لباسم چى كار كردى؟! چرا تخم مرغ گذاشتى تو اتاقم؟!
    مامان كه ديد خودمو زدم به اون راه و دعوا با من فايده نداره قرص هاشو خورد و در حالى كه غر مى زد رفت طرف اتاقش:
    - من آخر از دست شما سكته مى كنم. اول گلدون نازنينم حالا هم كه...
    ديگه صداشو نمى شنيدم. چشم هامو ريز كردم و به راميار نگاه كردم. داشتم فكر تلافى تخم مرغ ها رو مى كردم. راميار كه طرز نگامو ديد فرار رو برقرار ترجيح داد و رفت تو اتاقش!
    منم مى خواستم برم تو اتاقم كه اين لامپه باز روشن شد!
    - مامان؟! مامان؟!

ویرایش توسط *kolaleh* : 1391,04,18 در ساعت ساعت : 22:55

16. 259 کاربر از پست *kolaleh* تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $*~fire~*$ , "Giti" , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , *NaZ@NiN.B* , *sara-m* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *سورن* , .MOHABBAT. , /قاصدک/ , 199295 , 41267m , 870664182 , _aŦrIn_ , afrooz87 , afsaneh52 , alexiiiiiii , Altin ay , amirhosseinac , ankka , ANNE , Anolin , Arezoo250 , arman_iran , Arrosha , asal*shimist , asal-661 , atefeh_49 , atesh parh , atish69 , avabehrouzian , azad_awesome , BaharәH , behi_aquarius , Belanka 95 , best g!rl...SH , busy , celiji , cole , eglantine-m96 , elahe 66 , elia65 , elmiraa_20 , ema29 , farnas , farvar1376 , farzan0 , fatima92 , fereshteh-92 , FowL , gandomsa , ghazal-abd , ghorob89 , Golbahar75 , golchaghe , gole mikhak , gracious , hala , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hiva11 , homa41 , honey_x , honorable me , hooriya_y , hyunah , j.ghanavizi , janjan-72 , Just Say No , kfdh , khademre , leila93 , leili_zzz , leona , lilipoot33_68 , lo-iii Jlc , m0zhdeh , maayaa , maedeh angel , mahbobeh29 , mahboub215 , mahi tak , mahnazmom , MAHSA-O , mahsadina , mahshid_3d , maneou , Mantral , marjansh , marmar7452 , maryam56 , marzi marzi , masi20002 , mehboba , Mehrnoosh74 , meno , mfr60 , mina khanom , mindrella , mini_md , mini_mini , Misha73 , miss maryam , mobina , mobinaa , mohamad722 , monir1343 , moonila , nafas44 , nafas5236 , nafas_sheytoon , najmeh15 , nanazgirl , nar67ges , narcisus , nasrin22 , nedaj , neg neg , negikomando , negin-joon , neliel , nika kyhan , ninio , niyayeeeeeesh , norsa , nour , ONCE ALONE , panteha , pardy , pariedarya , ParParShode , queen elizabeth , raha_73*(~_~)* , rahha , reyhane.s , Rez1_ds , reza9000 , rezno , Rha.sh , Rnpdr , rogzana , Roya_2010 , Ryhan , saadat2000 , saba_h , sahar-joooon , sahe , sahel_m , SamanehBanooo , samin-1374 , sanaz_ , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara.jooooooon , sara2876 , sasa75 , SaY My NaMe , sedena , serentipiti , sevda76 , shafagh 69 , sharghi , shimaaaaa , siima , sissys , snappy , solijoon , somy_kh , sonia1357 , sotazi , sαвα , tarlan-12 , tatitati , tenten , Tifani Jon , tina.k , ti_na60 , to0oranj , vampire123 , vianna , Violet.e , vitric , yasamans72 , yasamin_34 , yjdj , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zohrealavi , zy_jahromi , | Zahra.M | , ~Ani Joon~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ×parisa77× , آستاره , آمستريدا , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , ارال , از چی بگم؟ , اقاقی , امتیس , بهار سرد , بهار17 , بهبهو , بي بي فري , تینا97 , حنیفا58 , دلارام20 , دوست داشتني , راژانه , رژلب , رژین.م , ساحل 2010 , سرتق , شادئ , شارمیتا , شاه ماهی , شاپرک13 , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسلی من , غزل91 , فرح77 , فروغ 74 , فهیرا , ققنوس98 , م.م.ر , م.نوری , من نه تو , منا64 , مهناومبینا , ميمو , مُحی , ناناسی جوووووون , نسيا , نیان , نیکا83 , هواي عاشقي , وفادار , ویدا درستی , پارمیداا , پیازچه , کمند , یـاس , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗

17. Top | #9

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.96
    تشکر از کاربر
    9,611
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

فكر كنم ديگه بس باشه...
    شايد شبم گذاشتم...
    دوستون دارم...

مامان با عجله از اتاقش اومد بيرون:
    - چته رونى؟!
    خنديدم: يه "ز" آخرش بزار بكنش رونيز ديگه! شاسى م هم كه خدا رو شكر بلنده!
    بعد در حالى كه واسه خودم فكر مى كردم رفتم سمت آينه! به باسنم نگاه كردم. نه اونقدر بزرگ بود كه تو ذوق بزنه و نه اونقدر كوچيک كه نشه بهم گفت رونيز!
    - مامان؟! چرا اسم منو نزاشتى رونيز؟! روناک چيه آخه؟! ما كه كرد نيستيم واسم اسم كردى گذاشتى!
    چپ چپ نگام كرد. منم مثل خودش نگاش كردم. خنديد و به ساعت نگاه كرد. منم نگاه كردم. ساعت دو ونيم بود!
    - نصفه شبى صدام كردى بگى چرا اسم كردى روت گذاشتم؟! برو يقه ى باباتو بگير! اون اين اسم عتيقه رو انتخاب كرده!
    - اااااااا! مامان چرا مى گى عتيقه؟! من از اسمم خوشم مياد!
    جيغ زد: پس چرا منو صدا زدى اين درى ورى ها رو مى گى؟!
    - من واسه يه چيز ديگه صدات زدم! واسه چى؟! نوک زبونم بوداااااا! آها! من فردا واسه صبحونه بربرى مى خوام!
    مامان با دهن باز نگام كرد. من از نون بربرى متنفر بودم! عوضش عاشق لواش بودم. از اين نون سوسولى ها هم خوشم نمى اومد! نون تست! اَه!
    با لج بازى گفتم:
    - مامان! حالا يه بار هوس يه چيزى كردمااااااااا! خواهش مى كنم! اگه بربرى نخورم سر شكسته م درد مى گيره ها!
    بى حوصله گفت:
    - خيله خب ولى خودت بايد بيدارش كنى ها!
    - باشه ولى اگه تو جيغ نزنى كه بيدار نمى شه!
    - امان از دست شما!
    با سر خوشى رفتم تو اتاقم! يه ماژيک مشكى برداشتم و آروم در اتاق راميارو باز كردم. اى جان! طاق باز خوابيده بود و پتوشو انداخته بود كنار! خله سردت مى شه خب! آروم پتو رو كشيدم روش و سر ماژيكو كندم و با حوصله واسش ريش و سيبيل كشيدم. آخى چه با نمک شده! خندم گرفت!
    يه لحظه نزديک بود بيدارش شه ولى خدا رو شكر بيدار نشد و يكم تكون خورد و گفت:
    - دوستت دارم!
    جان؟! راميار هم حرف دوست داشتنو مى زنه؟! اى ناكس حالا ببين داره خواب كيو مى بينه! حتما فرشته دختر عمه مهتابه! آى آى! سگ خور تو خواب داره واسه خودش حال مى كنه ها!
    خيالم راحت بود كه راميار صبح ها صورتشو نمى شوره! البته مامان هر روز صبح مجبورش مى كرد كه صورتشو بشوره اما اگه مامان هم صبح بيدار نشه كارم خوب پيش مى ره! اصلا الكى منتش كردم صبح راميارو بيدار كنه ها! همين جورى كه هنوز صلوات مى دادم خوابم برد...
    صبح زودتر از هميشه بيدار شدم. بايد قبل از اينكه مامان بيدار شه راميار و بيدار مى كردم. پريدم تو اتاق راميار و از همون دم در صداش زدم:
    - رامى پاشو! پاشو برو نونوايى! من بربرى مى خوام!
    غلتى زد و خواب آلود گفت: بيرووووووون!
    - راميار تا سه مى شمرم پاشو! وگرنه مى رم و به مامان مى گم ديشب چى كار كردى و امير حسين چيا بهت ياد داده!
    عين فنر از جاش پريد! بيچاره نزاشت به يک برسم! با بيچارگى گفت:
    - روناک ترو خدا! خوابم مياد! بابا تو كى اصلا بربرى خوردى؟! بخدا خيلى خوابم مياد!
    با بدجنسى گفتم:
    - پس زودتر برو و برگرد تا بتونى باز بخوابى!
    با ناله و زارى از تختش اومد پايين! داشت مى رفت سمت دستشويى! دعا دعا مى كردم خودشو تو آينه نبينه! وقتى اومد بيرون نزديک بود خندم بگيره! با اون سيبيلى كه واسش گذاشته بودم حالا حالاها بايد انتظار تلافى كردنشو داشته باشم! خدا رو شكر كه متوجه نشده هنوز!
    با سر خوشى از اتاق اومدم بيرون و پريدم تو تختم كه بازم بخوابم! واسه من تخم مرغ مى زارى آقا راميار؟! حقته!
    نمى دونم چقدر خوابيده بودم كه با صداى جيغ راميار از خواب پريدم!
    - مى كشمت روناااااااک!
    صداش داشت نزديک تر مى شد! از تخت اومدم پايين و از اتاق رفتم بيرون! قيافه ش ديدنى شده بود! بدجور داغ كرده بود! قيافه ى راميار رو با اون ريش و سيبيل وقتى كه بقيه ى بهش مى خنديدن تصور كردم. آينه اى كه خودشو توش ديده بود رو پرت كرد رو مبل و اومد سمتم! من بالاى پله ها واستاده بودم و بهش مى خنديدم! عين ديوونه ها پريد سمتم! انتظار داشتم منو بزنه ولى در كمال تعجب ديدم كه زد زير گريه! آخى! دلم سوخت! خب تو كه اينقدر دل نازكى غلط مى كنى پا رو دم روناک مى زارى!
    داشتم نازش مى كردم كه احساس كردم برق گرفتتم! سرخ شدم! شوک الكتريكى از كجا آورده بود؟! حتما كار بابا بود! عين برق گرفته ها كه نه واقعا برق گرفته بودتم، پا شدم و دنبال راميار كه مى دويد و مى خنديد كردم.
    - مگه دستم بهت نرسه راميار! بلايى به سرت بيارم كه مرغ هاى آسمون به دادت گريه كنن! باباتو درميارم!
    همونطور كه مى دويد برگشت و واسم زبون درآورد كه پاش به ميز گرفت و افتاد! آخيش! دلم خنک شد!
    يه دفعه ياد مامان افتادم! چرا با اينهمه سرو صدا از اتاقش بيرون نمياد كه غر بزنه؟! رفتم سمت اتاقش! طبق معمول يادداشت پشت در! ماشالا طومار نوشته:
    " من با سما رفتم بيرون! قرص هايى كه سانيار گفته بود توى كابينته! از هركدوم يكى بخور! خودش هم طرفاى ساعت ده مياد پيشت! شب دير ميام. به سانيار گفتم راميار رو با خودش ببره پيش سينا تو تو راحت برى مهمونى. بوس بوس. راستى شب سعى كن زودتر بياى. بچه هاى خوبى باشين. هرچند بعيده. سوئيچ ماشين هم روى ميز آشپزخونه ست. بازم بوس. باى!"
    - پيف! چقدر اين مامان حرف مى زنه ها!
    راميار داشت صبحونه مى خورد. نگاش كردم. سيبيلش رو باد برده بود. آخى! با چشم دنبال سوئيچ گشتم! نبود! مى دونستم كار خودشه!
    به روى خودم نياوردم و نشستم و مشغول شدم. يه لقمه واسه خودم گرفتم و رفتم بالا! در اتاق راميار رو باز كردم و موس كامپيوترش رو برداشتم و گذاشتم تو كمدم و درشو قفل كردم. مى دونستم نقطه ضعفش كامپيوترشه! مى ميره اگه يه روز بازى نكنه!
    داشتم مى رفتم قرص هامو بخورم كه صداى زنگ اف اف اومد. رامو كج كردم و رفتم كه درو باز كنم. سانى بود.

ادامه دارد...
    ویرایش توسط *kolaleh* : 1391,04,18 در ساعت ساعت : 23:00

18. 260 کاربر از پست *kolaleh* تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $*~fire~*$ , "Giti" , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , *NaZ@NiN.B* , *sara-m* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *سورن* , ..sky.. , .MOHABBAT. , /قاصدک/ , 199295 , 41267m , 6789 , 870664182 , abrifam , _aŦrIn_ , afrooz87 , afsaneh52 , alexiiiiiii , Altin ay , amirhosseinac , ANNE , Anolin , Arezoo250 , arman_iran , Arrosha , asal*shimist , asal-661 , atefeh_49 , atesh parh , atish69 , avabehrouzian , azad_awesome , behi_aquarius , Belanka 95 , best g!rl...SH , betoche** , busy , casio02 , celiji , cole , eglantine-m96 , elahe 66 , elia65 , elmiraa_20 , ema29 , f.oliaee91 , farnas , farvar1376 , farzan0 , fatima92 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal-abd , ghorob89 , Golbahar75 , golchaghe , gole mikhak , gracious , hala , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hiva11 , homa41 , honorable me , hooriya_y , hura , hyunah , j.ghanavizi , janjan-72 , Just Say No , kfdh , khademre , kiana61 , leila93 , leili_zzz , leona , lilipoot33_68 , lo-iii Jlc , Lovely_girl , m0zhdeh , maayaa , maedeh angel , mahbobeh29 , mahboub215 , mahi tak , MAHSA-O , mahshid_3d , maneou , Mantral , marjansh , marmar7452 , maryam56 , marzi marzi , masi20002 , mehboba , Mehrnoosh74 , meno , mfr60 , mina khanom , mini_md , mini_mini , Misha73 , miss maryam , miss_taba , mobina , mobinaa , mohamad722 , monir1343 , moonila , mozhi18 , nafas44 , nafas5236 , nafas_sheytoon , najmeh15 , nanazgirl , nar67ges , nedaj , neg neg , negikomando , negin-joon , neliel , nika kyhan , ninio , niyayeeeeeesh , norsa , nour , ONCE ALONE , panteha , pariedarya , ParParShode , petrisiama , queen elizabeth , raha_73*(~_~)* , rahha , reyhane.s , Rez1_ds , reza9000 , rezno , Rha.sh , rogzana , Roya_2010 , saadat2000 , saba_h , sahar-joooon , sahe , sahel_m , samin-1374 , sanaz_ , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara.jooooooon , sara2876 , sasa75 , SaY My NaMe , sedena , serentipiti , sevda76 , shafagh 69 , sharghi , shimaaaaa , siima , sissys , snappy , solijoon , somy_kh , sonia1357 , sotazi , suzmani , sαвα , tara_ z , tarlan-12 , tatitati , tenten , Tifani Jon , tina.k , ti_na60 , to0oranj , touska , vampire123 , vianna , Violet.e , vitric , yasamans72 , yjdj , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zohrealavi , zy_jahromi , | Zahra.M | , ~Ani Joon~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ×parisa77× , آستاتیرا , آستاره , آمستريدا , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , ارال , از چی بگم؟ , امتیس , بهار سرد , بهار17 , بهبهو , بي بي فري , تهمتن , تینا97 , حنیفا58 , دلارام20 , دوست داشتني , رژلب , رژین.م , ساحل 2010 , سرتق , شادئ , شارمیتا , شاه ماهی , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , فاطیمار , فرح77 , فروغ 74 , فهیرا , ققنوس98 , لاله92 , م.م.ر , م.نوری , من نه تو , منا64 , مهناومبینا , ميمو , مُحی , نازی22 , نسيا , نیان , نیکا83 , هواي عاشقي , وفادار , ویدا درستی , پارمیداا , پیازچه , کمند , یـاس , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗

19. Top | #10

رمان نویس انجمن

میانگین پست در روز
    1.96
    تشکر از کاربر
    9,611
    حالت من
    Badjens
    اندازه فونت

سلام...
    آقا من اعتراض دارم...
    يعنى چى؟! من رو اين رمان بيشتر از منم بازى و باد ما را باخود خواهد برد كار كردم... اونوقت واسه اونا هى مي اومدين و شرمنده م ميكردين و + و تشكر... حالا واسه اين رمان يه نفرم نمياد اينجا؟!
    خب من اعتراض دارم ديگه... وقتى ميگين منتظر رمان بعديم هستين خب اين رمان بعديمه ديگه! پس چرا هيچكى اينورا نيست؟!
    ولى من پست ميزارم بازم... از رو نميرم كه...
    بفرمائيد...

درو باز كردم و زدم بيرون. ماشينش يه كمرى مشكى بود. پريدم رو كاپوتش كه داد سانى در اومد:
    - روانى چته؟! داغون كردى ماشينو!
    خنديدم و دراز كشيدم. پياده شد و اومد بلندم كرد.
    - فكر جيب بنده م باش!
    - خسيس!
    - خب كه چى؟! مگه خسيس بودن گناهه؟! مال باباى تو رو كه نمى خورم!
    مى دونستم همه ى حرفاش زر مفته! يا همون مودبانه ش شوخيه! پريدم پايين و گفتم:
    - نه فدات! خسيس بودن گناه نيست فقط يكم كم شعوريه!
    موهامو بهم ريخت:
    - چته؟! كبكت خروس مى خونه!
    - تازگيا آواز خوندنت خوب شده!
    درو كه باز كردم راميار تفنگشو گرفت سمتم:
    - سريع بگو موس كامپيوترم كجاست؟!
    - اول تو بگو سوئيچ ماشين كجاست؟!
    - من چه مى دونم سوئيچ كجاست!
    اداشو در آوردم:
    - من چه مى دونم موس كجاست!
    سانيار با خنده گفت:
    - قرص هاتو خوردى؟!
    - نچ!
    اخم كرد: واسه چى؟! مگه نگفتم بخور؟!
    - هنوز دكتر نشدى دارو تجويز مى كنى؟!
    - پس آماده شو بريم بيمارستان!
    سريع گفتم: غلط كردم!
    بعد تند و تند قرص هامو خوردم كه ديدم سانيار داره مى خنده! با حرص گفتم:
    - مرض! به چى مى خندى؟!
    - به تو! براى رام كردنت فقط بايد ازت آتو داشته باشى!
    - الان مثلا تو چه آتويى ازم دارى؟! در ضمن مگه من اسبم كه مى خواى رامم كنى؟!
    راميار: روناک موس م كجاست؟!
    - راميار سوئيچم كجاست؟!
    - مگه ماشين مال توئه كه سوئيچ مال تو باشه؟!
    - حالا هر چى! فعلا كه مامان سوئيچ رو واسه من گذاشته! بخدا راميار اگه بخواى مسخره بازى دربيارى به مامان مى گم ديشب چيكار كردى! در ضمن! بابا بهم قول داده دانشگاه قبول شدم واسم ماشين بخره!
    سانيار: حتما مثل اين دختر لوس ها 206 مى خواى! ها!؟
    - به كورى چشم جنابعالى مزدا3!
    - اوهو! چه غلطا!
    - هوووووى! جنتلمن باش!
    پقى زد زير خنده!
    - جنتلمن!؟ واسه تو؟! جک نگو!
    - مگه من چمه؟!
    - تو اصلا ظريف نيستى!
    - چه ربطى داره؟!
    - خب تو خيلى خشنى با دختر هاى خشن هم بايد مثل خودشون برخورد كرد! و منم عاشق دختر هاى خشنم!
    - اووووووو! چه خبرته هى خشن خشن راه انداختى؟! الآن اينجا دعوا مى شه!
    خنديد: راميار بدو سوئيچ رو بيار بده بهش بريم.
    راميار دويد و رفت سوئيچ رو واسم آورد. منم موس رو بهش دادم. خنديد و گفت:
    - حالا كه مى خوام برم به چه دردم مى خوره؟!
    - مى خواى برش گردونم؟!
    - نه نه! شوخى كردم!
    با سانيار رفتن بيرون. سانيار در حالى كه كتونى سفيدش رو مى پوشيد گفت:
    - امشب شيطونى نكنى ها!
    - جانم؟!
    لپمو كشيد: شيطونى نكن! زود هم برگرد! اگه ديدى ديره زنگ بزن بيام دنبالت!
    - باهوش! دارم ماشين مامانو مى برم!
    - راست مى گى يادم نبود! يواش رانندگى كن!
    - بابا چه خبرته؟! مامانم اينقدر سفارشمو نكرده بود!
    با صداى زنگ تلفن سريع از سانيار خداحافظى كردم و رفتم كه جواب بدم! راميارم كه آدم نبود باهاش خداحافظى كنم. اِه! بابا! چه عجب يادش اومد دوتا بچه هم داره!
    - الو...
    - سلام روناک جان! خوبى بابايى؟!
    - مرسى خوبم!
    - اوضاع چطوره؟! راميار خوبه؟!
    - اونم هست! مزاحم هميشگى!
    - در مورد برادرت اينجورى حرف نزن!
    نفس عميقى كشيدم. حالا اينم مى خواد ما رو نصيحت كنه!
    - چشم!
    - آفرين بابا! حسابتو چک كن!
    پوزخندى روى لبم نشست! از پدر بودن فقط همينو مى دونست!
    - آرشام خوبه؟!
    مى دونست بهش كنايه نمى رنم.
    - خوبه! همين چند دقيقه ى پيش باهاش تلفنى صحبت كردم!
    هه! قبل از ما از اون خبر گرفته بود! حسودى م نمى شد اما ناراحت مى شدم!
    - مگه كجايى؟!
    - دبى! فردا بر مى گردم... چيزى نمى خواى واست بيارم؟!
    فرصت رو غنيمت شمردم و هر چى مى خواستم گفتم كه واسم بياره! خدا رو شكر راميار نبود كه سفارش بازى هاشو بده! حالا حالا ها بايد دنبالشون سگ دو بزنه!
    از بابا كه خداحافظى كردم زنگ زدم خونه ى شراره اينا. باباش گوشى رو برداشت. با بدبختى راضى ش كردم بزاره شراره بياد پيشم. هزار جور بهونه آوردم كه مامانم نيست و تنهامو اينا! خدا رو شكر حرف خواستگارى رو نزدم!

+ و تشكر بالا...
    ویرایش توسط *kolaleh* : 1391,04,18 در ساعت ساعت : 23:03

20. 266 کاربر از پست *kolaleh* تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , $*~fire~*$ , (زلال) , * Rojin* , ***ASSASSIN*** , **طناز** , *NaZ@NiN.B* , *sara-m* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *سورن* , ..sky.. , .MOHABBAT. , /قاصدک/ , 199295 , 41267m , 870664182 , abrifam , _aŦrIn_ , afrooz87 , afsaneh52 , aghaghi , alaleh90 , alexiiiiiii , Altin ay , amirhosseinac , Angelical , ankka , ANNE , Anolin , Arezoo250 , arman_iran , Arrosha , asal*shimist , asal-661 , atefeh_49 , atesh parh , atish69 , avabehrouzian , azad_awesome , BaharәH , behi_aquarius , Belanka 95 , best g!rl...SH , betoche** , busy , casio02 , celiji , cole , eglantine-m96 , elahe 66 , elia65 , elmira.t , elmiraa_20 , ema29 , eshton , f.oliaee91 , Faezeh-94 , farnas , farvar1376 , farzan0 , fatima92 , fereshteh-92 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal-abd , ghorob89 , Golbahar75 , golchaghe , gole mikhak , gracious , hala , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , hiva11 , homa41 , honorable me , hooriya_y , hura , hyunah , j.ghanavizi , janjan-72 , Just Say No , kfdh , khademre , leila93 , leili_zzz , lilipoot33_68 , lo-iii Jlc , m0zhdeh , maedeh angel , mahbobeh29 , mahboub215 , mahi tak , mahnazmom , MAHSA-O , mahsadina , mahshid_3d , maneou , Mantral , marjansh , marmar7452 , marzi marzi , masi20002 , mehboba , Mehrnoosh74 , meno , mfr60 , mina khanom , mini_md , mini_mini , Misha73 , miss maryam , miss_taba , mobina , mobinaa , mohamad722 , mojgan am , monir1343 , moonila , nafas44 , nafas5236 , nafas_sheytoon , nanazgirl , narcisus , nedaj , neg neg , neliel , nika kyhan , niloofar78 , ninio , niyayeeeeeesh , norsa , nour , panteha , pardy , pariedarya , ParParShode , queen elizabeth , rahaa_m , raha_73*(~_~)* , rahha , reyhane.s , Rez1_ds , reza9000 , rezno , Rha.sh , rogzana , Roya_2010 , saadat2000 , saba_h , sahar-joooon , sahel_m , samin-1374 , sanaz_ , saqi , sara parvizi , sara-42 , sara.6887 , sara.jooooooon , sara2876 , sasa75 , SaY My NaMe , sedena , serentipiti , sevda76 , shafagh 69 , sharghi , shimaaaaa , siima , sissys , snappy , solijoon , somy_kh , sonia1357 , sotazi , suzmani , sαвα , tarlan-12 , tatitati , Tifani Jon , tina.k , ti_na60 , to0oranj , touska , vampire123 , vianna , vitric , YAS95 , yasamans72 , yjdj , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zohrealavi , zy_jahromi , | Zahra.M | , ~Ani Joon~ , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ×parisa77× , آستاره , آمستريدا , آیشا , اب و اتش , اتل و متل , اتنا جووووونی , ارال , از چی بگم؟ , اقاقی , امتیس , انلی سارا , بهار سرد , بهبهو , بي بي فري , تهمتن , تینا97 , حنیفا58 , دلارام20 , دوست داشتني , رژلب , رژین.م , زوها , س_م_م_ , ساحل 2010 , سرتق , شادئ , شارمیتا , شاه ماهی , شبتاب 53 , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , فاطیمار , فرح77 , فرنوش عاشق , فروغ 74 , فهیرا , ققنوس98 , لاله92 , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , من نه تو , منا64 , مهناومبینا , ميمو , ناناسی جوووووون , نسيا , نیان , نیکا83 , هادیانا , هواي عاشقي , ورتاگل , وفادار , پارمیداا , پیازچه , کمند , یـاس , ✔شــــاد ی20 ๏̯͡๏ , ✖م♥ر✖ی♥م✖ , ✗ sнÁ вη αм ✗

صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرینآخرین