ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
6000 تومان
8000 تومان
9000 تومان
10000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان گروگانگیر | * فاطمه* کاربر انجمن
bamilo

asiatech

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام شخصیت جذاب تر است؟؟؟

رأی دهندگان
202. نظرسنجی بسته شده است.
  • _ناژین_

118 58.42%
  • _شهاب_

68 33.66%
  • _نوژن_

21 10.40%
  • _امیر_

71 35.15%
  • _سارا_

16 7.92%
  • _شروین_

28 13.86%
  • _شایان_

17 8.42%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 73
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.42
    تشکر از کاربر
    2,117
    تشکر شده 32,231 در 1,206 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان گروگانگیر | * فاطمه* کاربر انجمن

به نام خدا
    من اومدم که دومین رمانم رو تو سایت وزین 98ia به نمایش بذارم و چقدر خوشحال میشم مثل رمان قبلیم فراموشی باز هم همراهیم کنید، امیدوارم که از این رمان خوشتون بیاد...

توضیحات:
    این رمان موضوع پلیسی-عاشقانه و مقدار کوچکی طنز داره...
    زبان داستان هم اول شخص هم دوم شخص و هم سوم شخص از همه مورد به کار بردم تو و اینکه به زبان عامیانه نوشته شده
    رمان زیاد طولانی نیست اما خب کوتاهم نیست...
    چیزی که فکر میکنم مهم باشه و دوست دارید بدونید اینه که اخرش خوب تموم میشه یا غمگین... راستش هنوز رمان رو به انتها نرسوندم اما اطمینان میدم که خوب تموم میشه
    و در اخر میخوام که با تشکر و امتیاز و از همه مهمتر نقد همراهیم کنید

نام کتاب: گِروگانگیر

خلاصه:
    داستان راجعبه دختریه که هجده سال از عمرش رو در فرانسه همراه مادر و برادرش گذرونده...
    تا اینکه سر و کله ی پدرش پیدا میشه و طی اتفاقاتی برای زندگی کوتاه با پدرش به ایران میره...
    پدرش پلیس و توی عملیات و مبارزه با یه باند قاچاق بوده و ناخاسته دخترش وارد بازی میشه و طعمه ی مافیا قرار میگیره...

جلد:

گِروگانگیر|* فاطمه* | معرفی و نقد کتاب
    ویرایش توسط * فاطمه* : 1391,06,03 در ساعت ساعت : 20:46
    رمان های خودم:

فراموشی | sertegh کاربر انجمن

گِروگانگیر|* فاطمه* کاربر انجمن

دختر خیابونی|*فاطمه *کاربر انجمن

چـــی صـــدا کنـــم تـــورو
    گـــوره خـــر یا کانگـــورو
    کاش که خـــر بودی عزیـــزم
    میشدم سواره تـــو

2. 301 کاربر از پست * فاطمه* تشکر کرده اند .

#PARDIS# , $ ساجده$ , * حدیث * , *bi gharar* , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *shima* , *Silver Sun* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~MoonGirl~* , *~SETAREH~* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , .MOHABBAT. , .Monire. , 021girl , 5011311 , ==== , Abandokht , abby7 , Altin ay , amane & mamati , amorist , aqua , arefe90 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asal_cheshmak , asoodeh , ATISH68 , aurora15 , ayda3 , aygeen , baran pr , baran321 , baran501 , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , betiya , bikari , blood_girl , coral , D0nya , darya... , darya_75 , Defne , Deldel , denis** , Despondent , dokhtare esfand , eglantine-m96 , elahe70 , Elaheh.K , elnaz89 , erwin , eshton , faezeh88 , faezeh97 , faezeh_kht , fariba_hed , Farnaz , fatemeh 18 , fatemehirooni , fati70 , fatima_59 , frokni , funny , ghazal p , ghazalghazal , gherti , Golbahar75 , gole mikhak , gole narges , golgoli jaan , hala , hanayi , haniie , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , Hella , iranian_girl , joodi abot , khiyal99 , lalehjoon , Le!lY , lilipoot33_68 , lili_2sara , liuana , love_star72 , m-sly , m0zhdeh , ma-az , mahdiar , mahdie joon , mahr0kh , mahsa/// , mahsa2014 , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahtab888871 , mahtabeeshgh , mAhTa_sAsI , mani1384 , marale , marva , maryam joOon , maryam1388 , maryammmmmm6 , maryammoayedi , matin_a , mellina2000 , melody90 , Mina , mingil mingil , mishapasha , Miss A , miss maryam , mitra.ym , mobina , mogho0oli , mohamad722 , moon shine , mushtata , n!loof@r , nafas44 , nahal_ma97 , narcissus 93 , Nashenase tanha , nasimrahi , nasrin22 , nastaran_702 , nazi1 , negarh91 , negikomando , niayesh_s.s , nikoo 123 , niloofarane , ninio , nita.viok , noshafarin , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , pari1990 , paria mahan , parinaz.m , pariya.sh , pink_daughter , pr.delafrouz , princess 2012 , raz gol , red_rose , REMIX , reza9000 , rezno , Roghaye57 , Romina__68 , roya1365 , roya62 , saadat2000 , saghi.m , sahar_love , sahe , samandf , samantahere , samir , sampadi , sanaz_ , sania555 , sara parvizi , sarah♥♥♥ , sara_roz , SECoND*PLANeT , Sergeant , Shabah eshg , shahzad , shamim8648 , sharghi , SharzaD , shili , sokot shab , solia , somaye73 , somy_kh , soode , sorme* , sotazi , Patient.Stone , sura , sαвα , takshakh2838 , Titania1273 , unique1366 , UnKnOwN_Sh , valan , vampire123 , viciOus bOy , vj_90 , wenela , yas6662 , YAS95 , yasamin_34 , Yasnaaaa , zahra.h , zahra123 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ZeYnAb KhAnOoM , zina , zohrealavi , zohrehm64 , zoooom , | Zahra.M | , ~ kamelia ~ , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~SAREH~ , ×sepidar× , آذردخت , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارمغان شادی , الهام1995 , باران.ج , بازیگوش , برتر , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , ترنم , تنها... , ثـمیـن , حاجی بلا , حنیفا58 , خورشیدک , خیال غزل , دزدمونا , رز آبی , روژین21 , رژین.م , ساحلی , سانازارمان , ساکتین , ستاره بارون , ستـاره , سکوت من , شادی وروجک , شاپرک13 , شیرین بانو , شیما عطری , طلوع عشق , عسلی من , عمه خانم , فانتین , فرح77 , فرزانه 62 , فروغ 74 , ققنوس98 , م.نوری , مادام , مدار2 , مریمدو , معمار کوشمولو , مهلا.پ , نامی , نسرین... , نسيا , نفس91 , نم نم باران , نوشین66 , نیکا83 , هشمت , هورتاش , وارش67 , پرواس , پیازچه , چلیپا , گابریلا , گنجشک , ๑ Areefee ๑ , დ●•·hanymo·•●დ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.43
    تشکر از کاربر
    88,601
    تشکر شده 420,015 در 26,739 پست
    حالت من
    Sepasgozar
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت

برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!

هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    نکته یِ مهمِ بخشِ تایپ:
    رمان هایِ فاقدِ خلاصه یِ مناسب، تایید نمی شود!

4. 142 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * فاطمه* , *NaZ@NiN.B* , *shima* , *Silver Sun* , *~MoonGirl~* , +Neda+ , - heDeh - , .MOHABBAT. , amorist , aqua , Arrosha , asal-1412 , ATISH68 , aurora15 , baran pr , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , coral , darya... , darya_75 , dokhtare esfand , eglantine-m96 , elnaz89 , erwin , fariba_hed , Farnaz , fati70 , fatima.h , fatima_59 , frokni , funny , haniie , hanye , harimeshgh , hediyeh_b , Hella , jooje rangi , khiyal99 , lilipoot33_68 , lili_2sara , liuana , love_a , love_star72 , m0zhdeh , mahdie joon , mahshad05 , mahtab10 , mahya1995 , mani1384 , marva , maryam joOon , maryammmmmm6 , mellina2000 , mina87 , mohamad722 , mohebat , mushtata , Nashenase tanha , nastaran_702 , nikoo 123 , niloofarane , nita.viok , pain , pare , pari1990 , pariya.sh , Parya.G , pink_daughter , raz gol , REMIX , reza9000 , Roghaye57 , saadat2000 , saghi.m , samandf , sara parvizi , Sarah* , solia , somaye73 , somy_kh , sorme* , sotazi , ssssoha , sue1 , sαвα , taraneh24 , UnKnOwN_Sh , valan , viciOus bOy , wenela , Yasnaaaa , zahra123 , zahra_jk , Zahra_niki , zeinab75 , zina , zohrealavi , zoooom , | Zahra.M | , ~nas!m~ , ×sepidar× , اتل و متل , ارشیا123 , الهام1995 , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , ترنم , تنها... , ثـمیـن , دزدمونا , راژانه , روژین21 , رژین.م , ساحلی , ستاره بارون , شادی* , شب های انتظار , شیرین بانو , شیما عطری , طلوع عشق , عمه خانم , فرح77 , فروغ 74 , ققنوس98 , م.نوری , مادام , مهسان9093 , مهلا.پ , نسرین... , نسيا , نفس91 , نم نم باران , نوشین66 , نیکا83 , هوای بارونی دلم , وارش67 , گنجشک , ღ♥Mary★Joon♥ღ

5. Top | #3

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.42
    تشکر از کاربر
    2,117
    اندازه فونت

Talking

فرانسه-پاریس

از کلاس کنگفو خارج شدم به سمت فراری قرمز رنگ داداشیم رفتم...
    بدون اینکه درش رو باز کنم از روی در پریدم و پشت فرمون نشستم...
    اهنگ مورد علاقم رو گذاشتم و صدا رو تا اخرین حدّ بالا بردم با گاز وحشتناکی از محل پارک در اومدم، حوصله ی خونه نداشتم تصمیم گرفتم برم شانزلیزه و یکم خرید کنم...
    برای همین بدون رعایت قوانین که هیچوقت تو مخ من جا نمیگرفت فرمون رو سمت راست چرخوندم...
    صدای بوق ماشین از پشت سرم اومد واسش رو هوا بوس فرستادم خوش باشه ، هرچند نفهمید و چند تا فحش از زبان بوق بهم داد...
    صدای زنگ موبایلم باعث شد ضبط رو کم کنم...نگاهی به صفحه موبایل انداختم و با دیدن عکس نوژن شکلکی داغون برای عکسش در اوردم و جواب دادم: جونم؟
    نوژن- زهرمار جونم، باز تو دیدی من خوابم ماشین منو بردی
    بلند خندیدم تا حرصش بیشتر در بیاد و گفت:حالا که اتفاقی نیوفتاده ماشینت سالمه
    نوژن-با اون دست فرمونه دیوونه ی تو بعیده سالم باشه...بیا خونه
    - یکم برم خرید بعد میام
    نوژن- بیا خونه بهت میگم...مامان ناراحته به منکه چیزی نمیگه، بیا شاید به تو گفت
    ابروهام از تعجب بالا رفت:ناراحته!!! مگه جلسه های دوستانه و باشگاه و کاشته گونه و پروتز لب و تتو ابرو و زیبایی اندام و خرید های هرروزه و دوستای خفن میذارن مامان نارحت بشه؟
    نوژن در حالی که معلوم بود خندش گرفته گفت:مامان اینارو بشنوه میکشتت...پاشو بیا خونه ببین چه مشکلی داره
    بازدمم رو با حرص دادم بیرون و در حالی که مسیرم رو تغییر میدادم گفتم:باشه اومدم
    بدون خداحافظی تلفن رو قطع کردم ...
    واسم عجیب بود که چیزی مامانم رو ناراحت کنه...
    مامان اصلیتش روسی بود اما تو ایران زندگی میکرده که به طور اتفاقی با پدرم اشنا میشن و ازدواج میکنن...
    نمیدونم بینشون چی پیش میاد یعنی مامان نگفت که بدونم...وقتی من سه سالم بود و نوژن هفت سالش سر یه چیزی که اونم نمیدونم از بابام جدا میشه و بساطش رو جمع میکنه ( که البته من و نوژن هم جزء بساطش بودیم) میاد فرانسه پیشه برادرش و با ارث پدری میترکونن...
    همیشه برام عجیبه و جای سوال داره که چرا با وجود اینکه هجده سال از اون روز میگذره حتی یکبار هم بابام رو ندیدم البته نوژن میگه متوجه شده چندباری مامان تلفنی با بابا صحبت میکنه و میگه:"تو قول دادی دیگه سمت بچه ها نیای قسم خوردی" اما منکه این چیزا تو مُخم نمیره و باید خودم ته و توی همه چیز رو در بیارم افتادم دنبال حل این مسئله...
    اما کنجکاوی من همانا و گیج شدنم همانا...
    دریغ از یک عکس که طی جاسوسی مفیدم از بابام پیدا کنم...
    خودم رو به همون اسمش تو شناسنامم دلخوش کردم " بهروز ماجد "
    باز خوش به حاله نوژن که یه چیزایی از بابا یادشه...
    طی تحقیقاتی که از نوژن به عمل اوردم فهمیدم که اون زمان مامان و بابا مدام باهم دعوا میکردن و مامان از بابا مبخواسته بین اونو شغلش یکی رو انتخاب کنه، این دعوای هر روزه ی اونا بوده و اخر هم به طلاقشون ختم میشه...
    گاهی فکر میکنم اصلا پدری تو زندگیه ما وجود نداشته اما با علم اینکه ما نمیتونیم از زیر بُته در بیایم و پدری در به وجود اومدن ما نقش داشته اروم میشم...
    اخه هیچ نشونی ازش نیست حتی چهره ی من و نوژن هم شبیه مامانه ،من صورت گردی دارم با چشمای ابی که البته گاهی به سرمه ای میخوره پوستم سفیده و بینی و لبم هم خوش فرمه موهای بورمم به مامان رفته قد بلند و باریک که به قول نوژن شکننده ام...
    از ماشین پیاده شدم و رفتم تو خونه...
    نوژن داشت فیلم میدید با صدای در سمتم برگشت و با نیمچه اخم گفت:بالاخره اومدی؟
    یه لبخند خیلی گشاد زدم و گفتم:نه هنوز نیومدم
    بعد سوئیچ ماشین رو پرت کردم طرفش که اونم رو هوا گرفت و به طرفم اومد لپم رو کشید و برگشت به در اتاق مامان اشاره کرد و گفت:دو ساعته از اتاقش در نیومده
    یه تای ابروم رو بالا انداختم و گفتم:میرم ببینم موضوع چیه
    هنوز اولین قدم رو برنداشته بودم که در اتاقش باز شد و با چشمای سرخ شده از اشک اومد بیرون...
    من و نوژن یه نگاه مشکوک بهم انداختیم و همزمان رو به مامان گفتیم:چی شده؟
    مامان نگاهش رو به ما دوخت و بعد از چند ثانیه نفسش رو با اه بیرون داد و گفت:من امشب یه مهمونی دارم که نمیخوام موقع اومدنش شما خونه باشید
    نوژن-کیه مهمونتون؟
    مامان اخم کرد و گفت:فقط کاری که گفتم رو کنید
    نوژن با بی قیدی شونه هاش رو بالا انداخت و گفت:به هر حال من دارم شام میرم بیرون شب هم نمیام
    مامان سرش رو تایید کنان تکان داد و گفت:خوبه
    بعد به من نگاه کرد و گفت:تو هم برو یه جایی
    با اعتراض گفتم:مامان من تازه از کلاس کنگفو اومدم، خسته ام
    با تحکم گفت:ناژین انقدر رو حرفه من حرف نزن
    با حرص نگاش کردم و گفتم: اجازه ی تعویض لباس که میدین
    سرش تکان داد و با گفتن خیلی زود به اتاقش رفت...
    رو پاشنه ی پا سمت نوژن چرخیدم وکاراگاهانه نگاش کردم:یعنی کیه مهمونش؟
    مثل همیشه بیخیال شونه بالا انداخت و گفت: از کجا بدونم، من رفتم دیرم شد
    ای خدا چی میشد نوژن هم مثل من فضول بود...خداییش تیم خوبی میشدیم دوتایی...
    رفتم سمت اتاقم که توی راهرو قرار داشت...یه راهروی کوتاه که اتاق من و نوژن روبروی هم اونجا بود، راهروییکه به سالن دید نداشت و اونروز چقدر به کار من اومد...
    دیدم هنوز که مهمون مامان نیومده پس یه دوش بگیرم...
    یکساعت بعد یه جین تیره و تاپ ابی پوشیدم موهامم که خشک کرده بودم بالایی بستم و رفتم از اتاق بیرون...
    اما انگار زیادی دیر شده بود و مهمون مامان اومده بود، صداها واضح بود پس ترجیح دادم توی راهرو بمونم و برای هزارمین بار از فالگوشی لذت ببرم...

بفرمایید نقد

6. 356 کاربر از پست * فاطمه* تشکر کرده اند .

#PARDIS# , $ ساجده$ , * حدیث * , *ARAM* , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , 0033 , 021girl , 199295 , 5011311 , ==== , Altin ay , amane & mamati , amorist , ana43 , angel67 , Anolin , aqua , Aray , arefe90 , arghavan58 , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asemanii , asoodeh , atefeh_49 , atoosa joon , aurora15 , ayda3 , aygeen , banafsheh_sh83 , baran pr , baran321 , baran501 , barane khazan , bavar 1389 , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blood_girl , coral , crimson love , darya... , darya_75 , Defne , Deldel , deragun , dibide , dokhtare esfand , dokhtare khial , dokhte.banderi , eglantine-m96 , elnaz89 , erwin , eshton , esike , faezeh88 , fani black 212 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , fatemeh 18 , fathemeh , fati70 , fatima.h , fatima_59 , fouji , frokni , funny , ghazal p , gherti , ghorbani , Golbahar75 , gole mikhak , golgoli jaan , hala , hanayi , hana_m , hanie-ab , haniehjooon , haniie , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , homa41 , hooriya_y , joodi abot , jooje rangi , Just Say No , kathi , katy f , kfdh , khademre , khiyal99 , KIYARAM , lartmis , leila93 , lilipoot33_68 , little princess , liuana , ^Yegane Mahtab^ , Lovely_girl , love_a , love_star72 , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahdie joon , mahsa 21 , mahsa/// , mahsa65 , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahya1995 , mani1384 , mansoure , many22 , marale , marry1375 , martire , marva , maryam joOon , maryam56 , maryam1388 , maryammmmmm6 , marzie1994 , masin , masoumeh , matin_a , mehboba , Mehrnoush , mellina2000 , melody90 , memol_007 , mfr60 , mi86 , michka_61 , Mina , mina880 , mishapasha , Miss A , mobina , mogho0oli , mohamad722 , m_reisie , n.shina , nafas44 , narcissus 93 , narges-1991 , Nashenase tanha , nasrin22 , nastaran_702 , nazi1 , nedaj , neg neg , negarh91 , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , ninio , nita.viok , niyayeeeeeesh , noshafarin , pain , pare , pari1990 , paria mahan , pariya.sh , parshang , parvane. , Parya.G , pink_daughter , princess 2012 , R@TA , rashno , raz gol , REMIX , reza9000 , Rnpdr , Roghaye57 , roya1365 , roya62 , saadat2000 , sabaya , sadaf.a , saghar.. , saghi.m , sahel_m , samandf , samir , sampadi , sanaz_ , sara parvizi , sara*ramezani , sara.6887 , Sarah* , sarah♥♥♥ , sara_roz , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , setayesh1363 , shaghayegh69 , shamim8648 , shamsa 51 , sharafi , sharona , shili , sogand.m , sokot shab , Sokout , solia , somaye73 , somy_kh , sorme* , sotazi , souraj , ssssoha , Street love , sura , suzmani , S_64 , s_mehr , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tanaz.68 , taraneh24 , tiger1978 , Titania1273 , to0oranj , unique1366 , UnKnOwN_Sh , uomna , vahid. , valan , vampire123 , viciOus bOy , wenela , yas6662 , YAS95 , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , zahra.h , zahra123 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziglernata , zohrealavi , zohrehm64 , zoooom , | Zahra.M | , ~anahita~ , ~nas!m~ , ~SAREH~ , ×sepidar× , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارشیا123 , اسمون ابری , اقاقی , الهام1995 , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , تنها... , ثـمیـن , حنیفا58 , دکور , رائیکا , رز آبی , روژان6815 , روژین21 , ریحون , زوها , ساحلی , سانازارمان , ساکتین , ستاره بارون , ستـاره , سرای بانو , سعاد , سکوت من , شاپرک13 , شورم , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , عطروخاطره , غزال66 , فرح77 , فرزانه 62 , ققنوس98 , م.نوری , مادام , ماهک72 , محبوبه_م , مدار2 , مرزنگام , مریمی__ , معمار کوشمولو , مهلا.پ , نامی , نسرین... , نسيا , نوشین66 , نگاه7732 , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , هشمت , هوای بارونی دلم , هورتاش , وارش67 , ویشار , پرواس , پیازچه , چلیپا , کمند , ღღ Parisa ღღ , ☆ Ghasedak ☆

7. Top | #4

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.42
    تشکر از کاربر
    2,117
    اندازه فونت

Talking

چیزی که واسم عجیب بود مامان با مهمونش که یه مرد بود با زبون ایرانی صحبت میکرد...
    ایرانی رو تقریبا بلد بودم البته یکم توش لنگ میزدم اما خوب و واضح میفهمیدم...
    صدای نیمه بلند مامان منو از افکارم شوت کرد بیرون:بس کن بهروز تو قول دادی
    مرد-میشا یکم انصاف داشته باش
    صدای پوزخند مامان:انصاف!!! من انصاف داشته باشم ، ببین کی داره از انصاف حرف میزنه...مردی که زن و بچش رو به کشورش به مردم کشورش فروخت
    یه لحظه هنگ کردم...حرفه مامان رو تو ذهنم هلاجی کردم " زن و بچه " یعنی اون مرد بابامه...بیشتر به مَخم فشار اوردم...مامان بهروز صداش کرد، تو شناسنامه منم...
    صدای مرد مانع از ادامه ی افکارم شد:من مسئول بودم...اگه دیدی انقدر راحت راضی شدم بچه ها باهات بیان و حتی قول دادم سراغشون نیام بخاطر نجات جون خودشون بود...من اونموقع تو عملیات خطرناکی بودم شما که خانواده ی من بودید رو هم خطر تهدید میکرد، مجبور شدم حضانت بچه ها رو بهت بدم...مجبور شدم که قول بدم سراغشون نیام ، من بخاطر اون قول لعنتی هجده سال با عکس کودکی بچه هام سر کردم...هردفعه زنگ زدم خواهش کردم التماس کردم بذاری بچه هام رو ببینم با تهدید و گریه زاری اونا رو ازم دور کردی...دیگه طاقت ندارم...نوژن و ناژین بچه های منم هستن حق نداری انقدر سنگ دل باشی
    مامان فریاد زد:من به سختی بزرگشون کردم نمیذارم ازم بگیریشون نمیذارم
    مرد-اونا بچه های هردومون هستن...فقط ماله تو نیستن که بخوام ازت بگیرمشون
    مامان-چرا...چرا حالا به فکرشون افتادی؟
    دوست داشتم بابام رو ببینم...انقدر واس اینکار عجله داشتم که دیگه به هیچی فکر نکردم و از مخفیگاهم خارج شدم...بابا داشت میگفت:میشا من بچه هامو...
    که با دیدن من حرفش قطع شد و با چشمای گرد شده زوم شد روی من...
    مثل ادمای مسخ شده نگام میکرد...
    من هم...
    حالا که میدیدمش میفهمیدم که چقدر به نوژن شباهت داره...
    مامان با قطع شدن حرف بهروز رد نگاهش رو دنبال کرد تا به من رسید و با دیدن من وحشتزده برخاست و دستاش رو جلو دهانش گذاشت و با صدایی که میلرزید گفت:ناژین تو...تو خونه ای!؟
    اصلا جاش نبود که بگم نه من الان بیرونم مجسمه ی مسخ شدم جلوت واستاده...
    یه لبخند رو لبای بهروز نشست...یه لبخندی که من حس کردم قشنگه و دوست داشتنی واسه همین منم لبخند زدم...
    بهروز بلند شد و همانطور که اهسته سمتم میومد گفت:این...این ناژین کوچولوئه منه؟
    مامان سمتم دوید و بازوم رو کشید و منو پشتش قائم کرد و گفت:نه...این ناژین دختره منه...فقط من
    بهروز بیتوجه به حرف مامان اومد سمتم به یه قدمیم که رسید ایستاد و گفت:چه بزرگ و خوشگل شده
    صدام در نمیومد یه حسی داشتم...یه حس غریب، شایدم یه حس عجیب...حسی که وادارم میکرد بپرم بغلش و عقده های پدر نداشتن رو خالی کنم...اما مامان مانع بود، یه مانعی که من درک میکردم خیلی بزرگه...
    مانع با قطره اشکی که از چشمای بهروز سرازیر شد شکست...
    دستای مامان از دور بازوهام افتاد...
    این یعنی اجازه میده برم بغلش... هنوز تو شک و دو دلی بودم که دیدم تو بغل بهروزم...طوری منو به خودش میفشرد که به حرف نوژن رسیدم استخونام داشت میشکست، هیچی نگفتم چون به اغوشش نیاز داشتم...اون لحظه برام مهم نبود چرا دیر اومده...
    کجا بوده...
    چرا ترکمون کرده...
    اون لحظه فقط اغوش پر محبتش مهم بود...اغوشی که گرم بود خیلی گرم...
    خیلی طول کشید که منو از خودش جدا کرد، چشمم به مامان افتاد داشت گریه میکرد...
    اونشب بهروز زود رفت...بدون اونکه چیزی رو توضیح بده رفت اما گفت برمیگرده گفت زود برمیکرده تا نوژن رو هم ببینه اما من میترسیدم دوباره برگرده ایران نمیخواستم بره...
    احمقانه بود که ازش کینه ای نداشتم...
    نوژن داشت من نداشتم...
    اما با این حال باید توضیح میداد باید میفهمیدم چی باعث شده ترکمون کنه...
    اونشب بعد از رفتن بهروز مامان رفت تو اتاقش و بیرون نیومد ، من موندم و یه دنیا سوال بی جواب.

8. 368 کاربر از پست * فاطمه* تشکر کرده اند .

#PARDIS# , $ ساجده$ , * حدیث * , ***X*** , *ARAM* , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , 0033 , 021girl , 199295 , 5011311 , ==== , @Shytvnk@ , Altin ay , amane & mamati , amorist , ana43 , angel67 , angur , Anolin , aqua , Aray , arefe90 , arghavan58 , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asemanii , asoodeh , atefeh_49 , atish69 , atoosa joon , ayda3 , aygeen , baran pr , baran321 , baran501 , barane khazan , bavar 1389 , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blood_girl , coral , crimson love , darya... , darya_75 , Defne , Deldel , deragun , dibide , dokhtare esfand , dokhtare khial , dokhte.banderi , eglantine-m96 , elhamtt , elnaz89 , erwin , eshton , esike , faezeh88 , fani black 212 , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , fatemeh 18 , fathemeh , fati70 , fatima.h , fatima_59 , fouji , frokni , funny , ghazal p , gherti , ghorbani , go501 , Golbahar75 , gole mikhak , golgoli jaan , hala , hanayi , hana_m , haniehjooon , haniie , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , homa41 , hooriya_y , htamspam , joodi abot , jooje rangi , Just Say No , kalagh sefid , kathi , katy f , kfdh , khademre , khiyal99 , KIYARAM , lartmis , leila93 , lilipoot33_68 , little princess , liuana , ^Yegane Mahtab^ , Lovely_girl , love_a , love_star72 , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahdie joon , mahdieh.k , mahr0kh , mahsa 21 , mahsa.s.t.n.y. , mahsa/// , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahya1995 , mani1384 , mansoure , many22 , marale , marry1375 , martire , marva , maryam joOon , maryam56 , maryam-70 , maryam1388 , maryammmmmm6 , marzie1994 , masin , masoumeh , matinmiw , matin_a , mehboba , Mehrnoush , mellina2000 , melody90 , memol_007 , mfr60 , michka_61 , Mina , mina880 , mishapasha , Miss A , mobina , mogho0oli , mohamad722 , m_reisie , n.shina , nafas44 , narcissus 93 , narges-1991 , Nashenase tanha , nasrin22 , nastaran_702 , nazi1 , nedaj , neg neg , negarh91 , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , ninio , nita.viok , niyayeeeeeesh , noshafarin , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , pari1990 , paria mahan , pariya.sh , parshang , parvane. , Parya.G , pink_daughter , princess 2012 , R@TA , raha moozy , rashno , raz gol , reza9000 , rezno , rina_rita14 , Rnpdr , Roghaye57 , roya1365 , roya62 , saadat2000 , sadaf.a , saghar.. , saghi.m , sahel_m , samir , sanaz_ , saqi , sara parvizi , sara*ramezani , sara.6887 , Sarah* , sarah♥♥♥ , sara_roz , Satiya , sazin513 , sedena , selda-A , setayesh1363 , shaghayegh69 , shamim8648 , shamsa 51 , sharafi , sharona , SharzaD , sheydajoooon , shili , shimena , sibsorkhhava , snia , sogand.m , sokot shab , solia , somy_kh , sorme* , sotazi , souraj , ssssoha , sura , suzmani , S_64 , s_mehr , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tanaz.68 , taraneh24 , Titania1273 , to0oranj , unique1366 , UnKnOwN_Sh , uomna , vahid. , valan , vampire123 , viciOus bOy , wenela , yalda7965 , yas6662 , YAS95 , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , zahra.h , zahra123 , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziglernata , zizi66 , zohrealavi , zohrehm64 , zoooom , | Zahra.M | , ~anahita~ , ~nas!m~ , ~SAREH~ , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارشیا123 , اسمون ابری , اقاقی , الهام1995 , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , ترنم , تنها... , ثـمیـن , حنیفا58 , دکور , رائیکا , رز آبی , روژین21 , ریحون , زوها , سانازارمان , ساکتین , ستاره بارون , ستـاره , سرای بانو , سعاد , سکوت من , شاپرک13 , شورم , طبیعت , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , عطروخاطره , غزال66 , فرح77 , فرزانه 62 , ققنوس98 , م.نوری , مادام , ماهک72 , محبوبه_م , مدار2 , مریمی__ , معمار کوشمولو , مهلا.پ , نامی , نسرین... , نسيا , نوشین66 , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , هشمت , هوای بارونی دلم , هورتاش , وارش67 , پرواس , پیازچه , چلیپا , کمند , گنجشک , یاس طاهری , ღღ Parisa ღღ , ☆ Ghasedak ☆

9. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.42
    تشکر از کاربر
    2,117
    اندازه فونت

Talking

توی هواپیمای فرانسه-ایران نشسته بودم و به اتفاقات اخیر فکر میکردم به اینکه همه چیز چه زود اتفاق افتاد، به دیدار کوتاهه بهروز و نوژن که حتی نوژن اجازه نداد بهروز توضیح بده...به بیرون رفتنای هر روزم با بهروز...به نگرانی های مامان بابت این وابستگیه من به بهروز...
    اما من تازه بابامو پیدا کرده بودم و حاضر نبودم تحت هیچ شرایطی اونو از دست بدم...
    وقتی که بهروز همه ی گذشته رو برام توضیح داد حس کردم دیگه هیچ کینه ای ازش ندارم...
    بهروز-من قبل از ازدواج با میشا وارد دانشکده ی افسری شدم وقتیبا میشا ازدواج کردم مصادف بود با زمانی که به ارزوی کاریم رسیده بودم...هنگامیکه تو دو ساله شدی من وسط یه عملیات بزرگ بودم...یه عملیات خطرناک و بزرگ که خطرش من و خانوادم رو هم تهدید میکرد، میشا اون زمان گیر داده بود که من طلاق میخوام من دوستش داشتم و تموم اون مدت تو و نوژن رو بهونه ی نگه داشتنش کردم...اما وقتی دیدم کار من شمارو وارد خطر میکنه تصمیم گرفتم هرطور شده شما رو از خودم دور کنم اول پیشنهاد یه مسافرت به فرانسه رو دادم اما اون ساز مخالف زد که طلاق میخواد...در اخر تسلیم شدم و از اونجایی که موقعیت منو خوب میدونست حضانت شما رو خواست منم که میدونستم نگه داشتنتون پیشه خودم خطره قبول کردم اون زمان من تو موقعیت بدی بودم میشا خوب میدونست من سر قولم میمونم واسه همین ازم قول گرفت که سراغتون نرم وگرنه بچه ها رو با خودش نمیبره...منم چاره ای نداشتم قبول کردم، هردفعه خواستم بیام ببینمتون پشت تلفن با گریه و زاری قول و قسممو گوشزد کرد...اما ایندفعه دیگه نتونستم، اینکه دوتا همخونم دارن پا به پای من نفس میکشن و من ازشون دورم عذابم میداد...من نوژن رو درک میکنم که اونطور باهام برخورد کنه...راستش فکرش رو هم نمیکردم تو انقدر خوب باهام کنار بیای.
    اما من کنار اومدم...با پدرم واژه ای که سالها واسم حسرت شده بود...من دوستش داشتم ...میخواستم که همیشه کنارم باشه برای همین وقتی پیشنهاد داد یه مدتی رو برم ایران پیشش با کله قبول کردم، با دعواهای مامان و اخم و قهر نوژن هم کوتاه نیومدم...بهروز با قول اینکه چند ماه دیگه من رو برمیگردونه مامان رو کمی راضی کرد...
    بهروز رفت تا منم بعد از درست شدن کارام برم پیشش...
    و حالا من بعد از گذشتن از اشک و ناله ی مامان و نگاهای دلخور نوژن تو هواپیما نشستم و میرم سمت کشوری که ازش فقط یه اسم میشناسم اونم تو شناسنامم... "تهران"
    ایران-تهران

ضربه ای به در خورد و بعد از ان سرگرد امینی وارد شد...چشمانش میدرخشید و لبخند پهنش نشان میداد که چقدر خوشحاله...
    سرهنگ ماجد سر بلند کرد و با دیدن چهره ی شادش گفت: چی شده امینی؟
    امینی جلو رفت دستانش را روی میز حائل کرد و گفت:رادش رو توی مرز سیستان بلوچستان درست وقته جابجایی محموله گرفتنش
    سرهنگ ماجد نیمخیز شد:خودش رو؟
    امینی-بله،محراب رادش
    سرهنگ لبخند پهنی زد و سرش را تکان داد:دیدی امینی همونطور که حدس میزدم...طبق اطلاعاتی که به ما دادن او محموله هفته ی اینده وارد میشد میدونستم اطلاعات درستی به ما نمیرسه برای همین گفتم از دوهفته قبلش اونجا رو زیر نظر بگیرن
    امینی-بله، یکی از بزرگترین مافیا دستگیر شد
    سرهنگ ماجد پشت صندلی اش ایستاد و گفت:درسته، محراب رادش یکی از بزرگترین مافیا بود...اما چیزی که برام عجیبه اینه که چرا خودش برای تحویل محموله رفت
    امینی-محموله ایندفعه با دفعه های قبل فرق داشته...علاوه بر اینکه به مقدار سه برابر دفعه ی قبل هروئین داشته بلکه به همون اندازه شیشه هم همراهشون بوده
    سرهنگ ماجد کمی چانه اش را خاراند و گفت: بازم عجیبه
    کمی صدایش را بالا برد و گفت:عسگری؟
    در باز شد و سربازی وارد شد احترام نظامی گذاشت: بله قربان
    سرهنگ ماجد-پرونده ی محراب رادش رو بیار
    عسگری دوباره احترام نظامی گذاشت:چشم قربان
    و از اتاق خارج شد...
    امینی روی یکی از صندلی ها نشست و گفت:امروز دخترتون میاد؟
    بهروز با دو انگشت گوشه ی چشمش را فشرد و گفت:اره ساعت 7 میرسه باید برم دنبالش
    امینی-نمیخواین برین خونه؟
    بهروز-نه خواهرم رفته خونم تا تدارک یه مهمونی رو واسه امشب ببینه
    امینی-اگه بخواین من میتونم کارارو دنبال کنم
    بهروز-نیازی نیست فعلا کاری ندارم
    ضربه ای به در خورد و عسگری با پوشه ای زیر بغل وارد شد و بعد از احترام نظامی ان را دست امینی داد و از اتاق خارج شد...
    امینی لای پرونده را باز کرد...نگاهی به متون ان انداخت و بعد چند عکس از روی ان برداشت و به برد زد و شروع به مطرح کردن اطلاعاتش کرد:این پنج نفر فرزندای محراب رادش هستن که چهارتاشون دسته راسته رادشن و در تمومی کارها و جابجایی محموله ها همراهیش میکنن...
    به یکی از عکس ها که پسری سبزه و چشم و ابرو قهوه ای بود اشاره کرد:شروین رادش سی و چهار ساله لیسانس الکترونیک...همه کاره بعد از پدرش
    به دختری تپل با پوستی سفید اشاره کرد:شینا رادش سی ساله فوق لبسانس ادبیات یکی دیگه از همراهای رادشه
    به دختری دیگر که شبیه شینا با هیکلی لاغر تر بود اشاره کرد:شهره رادش بیست و هشت ساله لیسانس معماری یکی دیگه از همدست ها
    به پسری چهار شانه و هیگلی اشاره کرد:شایان رادش بیست وهفت ساله دیپلم تجربی نفر چهارم
    و به پسر اخری اشاره کرد:شهاب رادش بیست و پنج ساله فوق لیسانس روانشناسی...این پسرش تو کاراش نقشی نداشته توی انگلیس زندگی میکنه اما بازم نباید نادیده گرفته بشه...مادرشون بیست ساله پیش توسط یکی از قاچاقچیان رغیبشون کشته شده...این تموم اطلاعات حاضر ماست
    بهروز همانطور که به عکس ها نگاه میکرد گفت:پس این چهار نفر به اندازه ی پدرشون خطرناک هستن...محراب رادش کی به تهران منتقل میشه؟
    امینی-طی چند روز اینده
    بهروز طبق عادت چانه اش را خاراند و گفت:مطمئنن هیچ اطلاعاتی راجعبه بچه هاش نمیده اما باید مراقب بچه هاش باشیم...بگو خونش رو زیر نظر بگیرن
    امینی-چشم
    بهروز-تموم رفت و امدها و تماس های تلفنیشون کنترل بشه
    امینی-چشم
    بهروز سری تکان داد و گفت:میتونی بری
    امینی خارج شد و بهروز همچنان دست به سینه به عکس ها خیره شده بود.

10. 342 کاربر از پست * فاطمه* تشکر کرده اند .

#PARDIS# , $ ساجده$ , * حدیث * , *alien* , *ARAM* , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , 0033 , 021girl , 199295 , 2KHTARE ABI , 5011311 , ==== , @Shytvnk@ , amane & mamati , amorist , ana43 , angel67 , angur , Anolin , Aray , arefe90 , arghavan58 , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asemanii , asoodeh , atefeh_49 , atoosa joon , ayda3 , aygeen , azad_awesome , بــــانــــو , baran pr , baran321 , baran501 , barane khazan , bavar 1389 , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blood_girl , coral , crimson love , darya... , darya_75 , Defne , Deldel , deragun , dibide , dokhtare khial , dokhte.banderi , eglantine-m96 , elnaz89 , erwin , eshton , esike , faezeh88 , fani black 212 , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , fatemeh 18 , fathemeh , fati70 , fatima.h , fatima_59 , fouji , ghazal p , gherti , go501 , Golbahar75 , gole mikhak , golgoli jaan , hala , hanayi , hana_m , haniie , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , homa41 , hooriya_y , htamspam , j.ghanavizi , joodi abot , jooje rangi , Just Say No , kathi , katy f , kfdh , khademre , khiyal99 , KIYARAM , lartmis , leila93 , lilipoot33_68 , little princess , liuana , love_a , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahr0kh , mahsa 21 , mahsa/// , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahtabeeshgh , mAhTa_sAsI , mahya1995 , mani1384 , mansoure , many22 , marale , marry1375 , martire , maryam joOon , maryam56 , maryammmmmm6 , marzie1994 , masin , masoumeh , matinmiw , matin_a , mehboba , Mehrnoush , mellina2000 , melody90 , memol_007 , mfr60 , michka_61 , Mina , mishapasha , Miss A , mk70 , mobina , mogho0oli , mohamad722 , m_reisie , n.shina , nafas44 , narcissus 93 , narges-1991 , Nashenase tanha , nasrin22 , nastaran_702 , nazi1 , nedaj , neg neg , negarh91 , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , nita.viok , niyayeeeeeesh , noshafarin , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , pari1990 , paria mahan , pariya.sh , parvane. , Parya.G , pink_daughter , princess 2012 , R@TA , rashno , raz gol , reza9000 , rezno , Rnpdr , Roghaye57 , roya1365 , roya62 , saadat2000 , sadaf.a , saghar.. , saghi.m , sahel_m , samir , sanaz_ , SANIA-23 , sara parvizi , sara.6887 , Sarah* , sarah♥♥♥ , sara_roz , Satiya , sazin513 , sedena , selda-A , setayesh1363 , shaghayegh69 , shamim8648 , shamsa 51 , sharafi , sharona , SharzaD , sheydajoooon , shili , sibsorkhhava , snia , sogand.m , sokot shab , solia , somaye73 , somy_kh , sorme* , sotazi , souraj , ssssoha , Street love , sura , suzmani , S_64 , s_mehr , takshakh2838 , tama1011 , tanaz.68 , taraneh24 , Tarllan , tenten , unique1366 , UnKnOwN_Sh , uomna , vahid. , valan , vampire123 , viciOus bOy , wenela , yas6662 , YAS95 , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , zahra.h , zahra_jk , Zahra_niki , zanbagh , zeinab75 , ziglernata , zizi66 , zohrealavi , zohrehm64 , zomorrod , zoooom , | Zahra.M | , ~anahita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , اترون , اتل و متل , ارشیا123 , اقاقی , الهام1995 , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , ترنم , تنها... , تهمتن , حنیفا58 , دکور , رائیکا , رز آبی , روژان6815 , روژین21 , ریحون , زوها , سانازارمان , ستاره بارون , ستـاره , سرای بانو , سعاد , سکوت من , شاپرک13 , شورم , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , عطروخاطره , غزال66 , فرح77 , فرزانه 62 , ققنوس98 , م.نوری , مادام , ماهک72 , محبوبه_م , مدار2 , مریمی__ , معمار کوشمولو , نامی , نسرین... , نسيا , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , هشمت , هوای بارونی دلم , وارش67 , پرواس , پیازچه , چلیپا , کمند , گنجشک , ღღ Parisa ღღ , ☆ Ghasedak ☆

11. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.42
    تشکر از کاربر
    2,117
    اندازه فونت

Talking

امینی وارد اتاق شد با دیدن سرهنگ که کتش را میپوشد گفت:دارین میرین؟
    بهروز-اره باید زودتر اونجا باشم...دخترم جایی رو بلد نیست
    امینی نفس عمیقی کشید و گفت:خونه ی رادش رو تحت نظر گرفتیم اما کسی اونجا نیست
    بهروز همانطور که یک دستش در استین کت و دست دیگرش اویزان بود ایستاد و گفت:منظورت چیه؟
    امینی-پرس و جویی که از مستخدم خونه کردیم گفت از ایران رفتن
    بهروز چنگی به موهایش زد و گفت:ممنوع و الخروج نبودن؟
    امینی-مدرکی نداشتیم، اما ما لیست پروازا رو چک کردیم اسمی ازشون نبود...احتمالا هوایی نرفتن
    بهروز پوزخندی زد و گفت:از کجا معلوم رفته باشن؟
    امینی ابروهایش را بالا داد:یعنی چی؟
    بهروز-یعنی یه جاسوس بین ما داشته باشن که قبل از ما خبر رو به اونا برسونه اونا هم صحنه رو طوری درست میکنن انگار که از ایران رفتن
    امینی کمی قدم زد و در همان حال هم فکر کرد...
    بهروز کتش را کامل پوشید و گفت: به هرحال ما فعلا مدرکی از اونا نداریم اما باید پیداشون کنیم و زیر نظر بگیریمشون...اونا میتونن اندازه ی پدرشون خطرناک باشن، مخصوصا وقتی پدرشون تو دسته ماست
    امینی-خونه همچنان زیر نظره برای اطمینان چندتا مامور هم بین مرز ها میذاریم
    بهروز همانطور که سمت در میرفت گفت:خوبه...مشکلی پیش اومد اطلاع بده، خداحافظ
    وای کمرم...چرا انقدر این چمدون من سنگین شده ، از اونطرف باربر واسم اورد، چشم چرخوندم ببینم از همون باربرای فرانسه اینجا هم هست یا نه اما چیزی ندیدم، شایدم بود و من نمیدونستم کدومان...دوباره خم شدم و تموم زور و بازوم رو جمع کردم چمدون یکم تکون خود اما فقط یکم...همونطور که داشتم به مخلفات توی چمدون بد و بیراه میگفتم یه صدایی از پشتم اومد...همون صدایی که ما بهش میگیم فرشته ی نجات:خانوم میتونم کمکتون کنم؟
    برگشتم طرف صدا...
    یه پسر قد بلند و چشم و ابرو مشکی موهای نیمه بلند که لَخت تو صورتش ریخته بود به رنگ مشکی با لب و بینی خوش حالت درکل خیلی خوشگل بود...
    یه ابروم و بالا انداختم و به هیکلش نگاه کردم...خوش هیکل بود اما لباسای مارکدارش نشون نمیداد که باربر باشه...
    شونه هام رو انداختم بالا و با خودم گفتم شاید اینجا اینطورین
    -اره لطفا کمکم کنید
    پسر با یه حرکت جوانمردانه چمدون رو برداشت و روی چرخ خودش گذاشت و حرکت داد...
    منم کنارش قدم برداشتم ، بدون اینکه بفهمم حرفم درسته یا نه گفتم:شما باربر هستید؟
    درجا ایستاد و با چشمای گرد شده سمتم برگشت منم ایستادم و با یه لبخند خوشگل نگاش کردم...
    تو صداش تعجب موج میزد:به من میخوره باربر باشم
    شونه ای بالا انداختم و گفتم:منکه نمیدونم باربرای اینجا چطورین
    بلند خندید و چرخ رو به حرکت در اورد...
    منم کنارش قدم برداشتم...
    گفت:نه من باربر نیستم ، متوجه شدم چمدون براتون سنگینه خواستم کمکتون کنم
    - ممنون
    پسر-خواهش میکنم، شما از کجا میاین؟
    -فرانسه
    ابروهاش رو بالا داد و گفت:برای تفریح اومدین؟
    -نه اومدم پیشه پدرم، من ایرانی هستم
    پسر-به چهرتون نمیاد...اما خوب ایرانی صحبت میکنید
    -شما چی؟
    پسر-من از لندن میام، اونجا با مادر بزرگم زندگی میکنم و سالی یکبار میام ایران دیدن خانوادم
    -چه جالب
    پسر-افتخار اشنایی با چه کسی رو دارم؟
    -ناژین ماجد هستم... و شما؟
    یه لبخند از اونایی که ادم غش میکنه زد و گفت:من هم شهاب...
    صدایی مردی صحبتش را قطع کرد:اقای رادش تشریف بیارید از اینطرف
    شهاب نگاهی به مرد کرد و رو به من گفت:راننده اومده دنبالم ، میتونیم برسونیمتون
    نگاهی به اطراف کردم و انگار که دارم با خودم حرف میزنم اروم گفتم:بهروز گفته بود میاد دنبالم
    جفت ابروهاش رفت بالا و گفت:بهروز !!؟
    بهش نگاه کردم:بله پدرم
    خندید...
    شهاب-اهان ، خب پس من میرم شما همین چرخ رو هدایت کنید...خوشحال شدم از اشناییتون
    - من هم همینطور
    باهاش خداحافظی کزدم و چرخ رو سمت دیگه ای هول دادم که از دور بهروز رو دیدم برام دست تکون داد...با سرعت بیشتری رفتم پیشش.
    خونه ی بهروز خیلی بزرگ بود همونطوری که تصورش رو میکردم ، یه حیاط پر از دار و درخت و خونه ی دوبلکس...
    روی ایوان چندنفری ایستاده بودند و با لبخند و بعضی ها هم با اشک نگام میکردن...
    نمیشناختمشون اما چهره هاشون یه جورایی اشنا بود...
    یه خانم اومد جلو و با اشک و بغض گفت:الهی قربونت بشم ناژین...چه بزرگ شدی
    با تعجب نگاش کردم...قبل از اینکه بتونم عکس العملی نشون بدم محکم بغلم کرد و زد زیر گریه...
    حرکتی نکردم تا اینکه بهروز اومد جلو و گفت:بهار جان بهتره بریم داخل اینجا سرده
    بهار ازم جدا شد و دستش رو پشت کمرم گذاشت:بریم داخل عزیزم
    و بدون اینکه اجازه بده بقیه رو ببینم من رو برد داخل خونه...
    داشتم به اطراف نگاه میکردم که بهروز گفت:بیا با بقیه اشنات کنم
    برگشتم بهش لبخند زدم و همراهش رفتم...
    اول یه اقای میانسال با موهای سفید اما ظاهری سرحال ...
    بهروز-ایشون داداشه بزرگم عمو بابکِ تو
    باهاش دست دادم که اون اومد جلو و پیشونیم رو بوسید منم گونشو بوسیدم...
    رفتیم سمته بهار ، بهروز خواست معرفی کنه که گفتم:ایشون رو خودم میشناسم ، بهار
    زن لبش رو گاز کرفت و سه تا دختری که کنارش بودند ریز خندیدن...
    بهروز تک خنده ای کرد و گفت:اره بهار خواهر من اما تو باید عمه بهار صداش کنی
    باهاش دست دادم و دوباره روبوسی کرد...
    نفر بعدی یه دختر چهارده پانزده ساله بود که بهروز گفت ساناز دختره، عمه بهاره
    رسیدیم به دوتا دختر دیگه...اونموقع یکم تیپشون برام عجیب بود...
    جفتشون چادر رنگی سر کرده بودن البته قبلا بهروز پوشش ایرانی ها رو برام روشن کرده بود...
    به دختر اولی که حدودا هفده ساله نشون میداد دست و روبوسی کردم که خودش گفت:من سحرم...دختر عمه ات
    دختری بعدی که حدودا همسن خودم به نظر میومد خودش رو سارا معرفی کرد...
    با سه تاییشون که فهمیدم دخترهای بهار هستن روبوسی کردم و رفتم سراغ یه خانم دیگه که هم سن های بهار بود و اونم چادر رنگی سر داشت...
    بهروز- ایشون هم گلرخ خانم زن عموت
    با اونم روبوسی کردم و رفتیم سمت اخرین نفر...
    یه پسر بود که بهروز گفت:و ایشون هم پسر عموت امیر خان
    دستم رو بردم جلو ، چشماش گرد شد...یه نگاه به دستم کرد یه نگاه به خودم...
    اونموقع نفهمیدم چرا سرخ شد و چرا انقدر دیر و با اکراه دستم رو گرفت...
    یه قدم رفتم جلو که باهاش روبوسی کنم که همزمان امیر یه قدم رفت عقب ، بهروز از پشت بازوم رو گرفت که جلو نَرم و بهار بلند گفت: خدا مرگم بده
    از حرکت امیر خیلی نارحت شدم...
    با یه اخم بهش نگاه کردم و دستش که هنوز تو دستم بود رو با حرص پس زدم و گفتم:چیه؟
    لبش رو گاز گرفت و سرش رو انداخت پایین...
    بهروز رو به امیر گفت:عمو جان فرهنگ اینجا هنوز یه مقدار برای ناژین گُنگه
    امیر لبخندی به بهروز زد و با نیم نگاهی به من گفت:معذرت میخوام
    جوابی بهش ندادم...
    ازش خوشم نیومده بود و به قول نوژن :بیچاره اون کسی که من ازش خوشم نیاد
    رفتم طرف یه مبل که بشینم...
    جلو اُپن اشپزخونه یه خانم میانسال دیدم که تا دید نگاش میکنم گفت:سلام خانوم
    از همون فاصله بهش سلام کردم...
    بهروز-ایشون هم مینا خانوم که کارای خونه رو انجام میدن
    دوباره واسه مینا سر تکون دادم و بهش گفتم بیاد جلو...
    اومد...
    مانتو و شالی که مامان تو فرودگاه پاریس بهم داده بود رو در اوردم و دادم دست مینا...
    دوباره صدای بهار بلند شد:ای وای خدا مرگم بده...عمه جان اینجا نامحرم هست
    و لبش رو گاز گرفت و به امیر نگاه کرد...
    همانطور که رو مبل مینشستم به امیر نگاه کردم که سرخ شده بوده و به پارکت نگاه میکرد...
    - یعنی چی بهار جون؟
    بهار چشماش گرد شد:بهار جون چیه؟
    سارا-مامان جان انقدر گیر نده به بنده خدا...بذار یواش یواش عادت کنه
    بهار چشم غره ای به سارا رفت و رو به من گفت:عمه جان امیر به تو نامحرمه
    یه نگاه گُنگ به بهروز کردم که سرش رو پایین انداخته بود...
    اما عمو بابک داشت میخندید...ازش خوشم اومد...
    رو به بهار گفتم:خب این یعنی چی؟
    بهار-یعنی امیر نباید تورو بدون حجاب ببینه
    شونه هام رو بالا انداختم و گفتم:خوب نبینه
    بهار پوفی کرد و خواست چیز دیگه ای بگه که عمو بابک گفت:خواهر بذار راحت باشه
    بهار پشت چشمی نازک کزد و چیزی نگفت...
    گلرخ یه لبخند مهربون بهم زد و گفت:خب ناژین جون ، میشا خانوم خوب بودن؟
    به وضوح دیدم که با اومدن اسم مامان اخمای بهار تو هم رفت...
    -خیلی خوب
    بابک-نوژن چکار میکنه حتما خیلی بزرگ و اقا شده...یادمه فقط سه سال از امیر کوچکتر بود
    -اره هرچی بزرگتر میشه من رو بیشتر اذیت میکنه
    عمو بابک و گلرخ جون خندیدن...
    بهار با طعنه گفت:نوژن قابل ندونست بیاد؟
    باز از اون حرفایی که من نمیفهمیدم زد...
    با حالت سوالی گفتم:قابل ندونست !!!؟؟
    سارا لبخندی زد و گفت:منظور مامان اینه که دوست نداشت بیاد؟؟
    -اهان، نه دوست نداشت
    بهار حرصش گرفت...نفهمیدم چرا...
    به بهروز نگاه کردم که ساکت نشسته بود و فقط به ما گوش میکرد...عمیق نگاش کردم و گفتم:بهروز چرا ساکتی؟
    بهروز بهم نگاه کرد و لبخند زد اما تا خواست حرف بزنه دوباره بهار گفت:خدا مرگم بده...بهروز چیه!؟
    با تعجب به بهار نگاه کردم:بهار جون شما چرا انقدر ارزوی مرگ خودتون رو میکنید
    نمیدونم کجای حرفم خنده داشت که اطرافیان ریز خندیدن...
    بهروز-بهار جان ناژین منو بهروز صدا میکنه...واسش سخته یکدفعه بعد از هجده سال بابا صدام کنه
    بهار پوزخندیزد و گفت:بله دیگه وقتی مامانش هیچی از باباش نگه همین میشه
    بابک-بس کن خواهر، زدن این حرف ها صلاح نیست
    بی توجه به بحثشون گفتم:بهروز من باید یه تماس با مامان بگیرم ، گفت رسیدم خبرش کنم
    بهروز به تلفن گوشه ی سالن اشاره کرد و گفت:راحت باش

12. 325 کاربر از پست * فاطمه* تشکر کرده اند .

$ ساجده$ , * حدیث * , *alien* , *ARAM* , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *SaNaY* , *Silver Sun* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *یک آسمون آبی* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , 0033 , 021girl , 199295 , 3561 , 5011311 , ==== , @Shytvnk@ , amane & mamati , amorist , ana43 , Anolin , arefe90 , arghavan58 , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asemanii , asoodeh , atefeh_49 , atoosa joon , aurora15 , ayda3 , aygeen , azad_awesome , بــــانــــو , baran pr , baran321 , baran501 , barane khazan , bavar 1389 , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blood_girl , coral , crimson love , darya... , darya_75 , Defne , Deldel , deragun , dibide , dokhtare khial , dokhte.banderi , eglantine-m96 , elnaz89 , erwin , esike , faezeh88 , fani black 212 , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , fatemeh 18 , fathemeh , fati70 , fatima.h , fatima_59 , fouji , funny , ghazal p , gherti , go501 , Golbahar75 , gole mikhak , golgoli jaan , hala , hanayi , hana_m , haniehjooon , haniie , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , homa41 , hooriya_y , htamspam , j.ghanavizi , joodi abot , jooje rangi , Just Say No , kathi , katy f , kfdh , khademre , khiyal99 , KIYARAM , lartmis , leila93 , lilipoot33_68 , little princess , liuana , ^Yegane Mahtab^ , love_a , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahsa 21 , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahya1995 , mani1384 , mansoure , many22 , marale , marry1375 , marva , maryam joOon , maryam56 , maryammmmmm6 , marzie1994 , masoumeh , matin_a , mehboba , Mehrnoush , mellina2000 , melody90 , memol_007 , mfr60 , michka_61 , Mina , mishapasha , Miss A , mobina , mogho0oli , MONA1367 , m_reisie , n.shina , nafas44 , narcissus 93 , narges-1991 , Nashenase tanha , nastaran_702 , nazi1 , nedaj , neg neg , negarh91 , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , nita.viok , niyayeeeeeesh , noshafarin , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , pari1990 , paria mahan , pariya.sh , parvane. , Parya.G , pink_daughter , princess 2012 , R@TA , rashno , raz gol , reza9000 , Rnpdr , Roghaye57 , roya1365 , saadat2000 , saghar.. , saghi.m , sahel_m , samir , sanaz_ , SANIA-23 , sara parvizi , sara.6887 , Sarah* , sarah♥♥♥ , sara_roz , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , selda-A , setayesh1363 , shaghayegh69 , shamim8648 , shamsa 51 , sharafi , SharzaD , shili , sibsorkhhava , sogand.m , sokot shab , solia , somaye73 , somy_kh , sorme* , sotazi , souraj , ssssoha , sura , suzmani , S_64 , s_mehr , takshakh2838 , tama1011 , tanaz.68 , taraneh24 , Tarllan , tenten , Titania1273 , unique1366 , UnKnOwN_Sh , uomna , vahid. , valan , viciOus bOy , wenela , yalda7965 , yas6662 , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , zahra.h , zahra123 , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziglernata , zohrealavi , zohrehm64 , zomorrod , zoooom , | Zahra.M | , ~anahita~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارشیا123 , الهام1995 , باران.ج , باسیلیسک , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , ترنم , تنها... , ثـمیـن , حنیفا58 , دزدمونا , دکور , رائیکا , رز آبی , روژین21 , ریحون , زوها , ستاره بارون , ستـاره , سرای بانو , سعاد , سکوت من , شاپرک13 , شورم , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , عطروخاطره , غزال66 , فائزه 75 , فرح77 , فرزانه 62 , فرنوش98 , ققنوس98 , م.نوری , مادام , محبوبه_م , مدار2 , مریمی__ , معمار کوشمولو , نامی , نسرین... , نسيا , نفيس , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , هشمت , هوای بارونی دلم , وارش67 , پرواس , پیازچه , چلیپا , کمند , گنجشک , ๑ Areefee ๑ , ღღ Parisa ღღ , ☆ Ghasedak ☆

13. Top | #7

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.42
    تشکر از کاربر
    2,117
    اندازه فونت

Talking

ایران-لواسان

جلوی یه باغ بزرگ نگه داشت و پیاده شد...در رو باز کرد و دوباره نشست...ماشین رو به داخل باغ هدایت کرد...
    داشتم به درختای اطرافم نگاه میکردم که ماشین توقف کرد...
    به روبرو نگاه کردم و یه لبخند نشست رو لبام...
    هرچهارتایی ایستاده بودن منتظر من اما بابا نبود...
    سریع پیاده شدم و رفتم سمتشون...
    اولین کسی که جلو اومد و دستاش رو برای به اغوش کشیدنم باز کرد شروین بود:سلام داداش کوچولو
    با اشتیاق تو بغلش جا گرفتم...
    تک تک شون رو بغل کردم و بوسیدم ، خیلی دوستشون داشتم...اماچه کنم که زندگیشون به من نمیخورد...
    بعد از اینکه از اغوش اخرین نفر یعنی شهره بیرون اومدم گفتم:پس بابا کجاست؟
    یه لحظه ساکت شدن و نگاهایی باهم رد و بدل کردن... مشکوک شدم...
    شینا-حالا بریم داخل میبینیش
    همونطور که باهاشون میرفتم داخل ویلا گفتم:چی شده اومدین لواسون؟
    شروین-اومدیم یه اب و هوایی عوض کنیم
    روی مبلی نشستم و گفتم:چه سرده هوا
    شینا با لحنی که بوی طعنه میداد گفت:مامان بزرگت اجازه داد بیای پیشه ما و چند روزی نونه حروم بخوری؟
    نگاش کردم و چیزی نگفتم...
    شایان با تحکم گفت:شیـــنا
    شینا پشت چشمی براش نازک کرد و به من نگاه کرد...
    تو نگاه تک تکشون بهم مهربونی موج میزد، میدونستم چقدر دوستم دارن اما از اینکه پیششون نمیموندم دلگیر بودن...
    دوست داشتم بمونم اما نمیتونستم...
    از یه طرف ادمه خلاف نبودم و از طرف دیگه مامان بزرگم (مادره مادریم) میگفت پوله بابام حرومه و نمیخواد من حروم خور باشم ،هرچند به بقیه خواهر برادرامم گفته بود که برن پیشش اما اینا کنار بابا موندن وداشتن اسم وزین و بزرگه "مافیای مواد مخدر " رو ترجیح دادن...
    اما من نه...
    همش پنج سالم بود که مامانم به دسته یکی از همین مافیا کشته شد...
    تا ده سالگی پیشه بابا موندم اما بعد مامان بزرگم اومد و من رو با خودش برد ، باباهم فهمیده بود که من مثل بقیه بچه هاش علاقه ای به کاراش ندارم و شاید هم بخاطر شباهتم به مامان که همیشه علنی میگفت بخاطرش منو بیشتر از بقیه دوست داره گذاشت برم...
    بعد از اون سالی- دوسالی یه بار میومدم و یکماهی میموندم و حالا شینا با طعنه ای که زد خواست گوشزد کنه که کم بهشون سر میزنم...
    موقعیت مالی خوبی داشتم ، از مامان بزرگ و دایی خیلی چیزا بهم رسیده بود...
    مامان بزرگم که دوست نداشت هیچ جوره پوله بابا به جیبم بره مدام به پام پول میریخت که کمبودی نداشته باشم...
    اما با همه ی این حرف ها من عاشقه بابام بودم...
    شروین-شهاب...هوی شهاب تو هپروتی؟
    بهش لبخند زدم...
    نگاهی اطراف خونه انداختم و گفتم:پس چرا بابا نمیاد؟
    دوباره ساکت شدن...
    شینا سکوت رو شکست:بالاخره که باید بفهمه
    با چشمای گرد شده ای که میدونستم نگرانی توش موج میزنه به شینا نگاه کردم و گفتم:چی رو بفهمم؟ واسه بابا اتفاقی افتاده
    چند ثانیه ای سکوت شد و این شروین بود که سکوت رو شکست:بابا رو گرفتن
    هنگ کردم...
    شوکه شدم...
    شکستم...
    کمترین حکمش اعدام بود...
    حالا گرفته بودنش این یعنی اعدام...
    به شروین نگاه کردم:کی؟
    شروین اهی کشید و گفت:دیروز
    پس هنوز زنده بود...
    -حکمش...حکمش اعدام...
    شهره-فکر اونجاها رو نکن...هرطور شده فراریش میدیم و بعد از ایران خارجش میکنیم
    -اره باید فراریش بدین، هرطور شده
    شینا-نگران نباش شهاب، فکر میکنی اگه بابا تو خطر بود ما انقدر راحت اینجا مینشستیم؟
    -میخواین چکار کنین؟
    شایان-ما اونجا یه جاسوس داریم...قراره امار دقیق راجعبه ساعت و مکانی که بابا رو به تهران انتقال میدن بگه...یه گروه مفرستیم بهشون حمله میکنن و هرطور شده بابا رو ازاد میکنیم و قاچاقی میفرستیمش ترکیه
    تموم حواسم پیشه بابا بود...
    صدای زنگ گوشی باعث شد به شروین نگاه کنم...
    شروین نگاهی به صفحه موبایلش کرد و گفت:جاسوسمونه
    و ارتباط را وصل کرد:الو...
    -...
    شروین-خب؟
    -...
    شروین-یعنی چی؟
    -...
    صدای شروین بالا رفت:یعنی چی نمیتونی؟
    -...
    شروین-یه راهی پیدا کن
    هر چهار نفرمون مظطرب به شروین نگاه میکردیم...معلوم بود مکالمه ی امیدوار کننده ای نداره...
    شروین کلافه دستی میان موهایش کشید و گفت:پس حالا چکار کنیم؟
    -...
    شروین-این پرونده دسته کیه؟
    -...
    شروین-نقطه ضعفی...
    -...
    شروین-لعنتی
    دوباره فریاد زد:لعنتی
    و موبایلش را پرت کرد...
    شایان سمتش رفت و با صدای مضطربی گفت:چی شده شروین؟
    شروین تند تند نفس میکشید:جاسوسمون سعیدی رو با یه تیم دیگه فرستادن تهران...بابا رو یه تیم دیگه میارن
    شینا-پس چکار کنیم؟
    شروین-باید با تهدید بابا رو ازاد کنیم...فرار دادنش در این حالت غیر ممکنه...چون نه تاریخی ازش میدونیم و نه راهی که میارنش...سعیدی گفت به احتمال زیاد هوایی میارنش...پس تنها راه فقط تهدید کردنه
    شهره-چطوری تهدید کنیم؟
    شروین-با گروگانگیری
    شایان-کی رو گروگان بگیریم؟
    شروین کلافه گفت:نمیدونم...سرهنگه پرونده هیچکس رو نداره که بخوایم گروگان بگیریم، میمونه سرگرد امینی که اونم مجرده و به گفته ی سعیدی یه مادر پیر داره که به کارمون نمیاد
    شایان-چرا نیاد...مادرشه بهترم هست
    شینا-پرونده دسته امینیه؟
    شروین-نه دسته سرهنگ ماجده...امینی دستیارشه
    شهره-خب از خانواده ی سرهنگ ماجد باشه که خیلی بهتره
    شروین-اون لعنتی هیچکس رو نداره
    همینطور داشتن راجعبه این موضوع حرف میزدن...
    من یاد فرودگاه و اون دختره افتادم، اونم فامیلش ماجد بود اسمش سخت بود فامیلش تو ذهنم موند...
    -من تو فرودگاه با یه دختری اشنا شدم که از فرانسه اومده بود ، فامیلش ماجد بود گفت اومده پیشه پدرش
    شروین- هر ماجدی که سرهنگ ماجد نیست
    شونه هام رو بالا انداختم و گفتم:اره خب
    دوباره اسم پدرش اومد تو ذهنم...اونجا به اسم صداش کرد و من از شیوه ی صدا کردنش خندم گرفته بود، روزبه بود یا بهروز شک داشتم برای همین گفتم:اسم این سرهنگ ماجد چیه؟
    شروین عصبی بود...کلافه گفت:با اسم اون عوضی چکار داری؟
    اخه دختره پدرش رو به اسم معرفی کرد...نمیدونم روزبه بود یا بهروز
    شهره با حرص گفت:شهاب میشه نظر ندی ،اخه مگه...
    هنوز حرفش تموم نشده بود که شروین با صدای کَر کننده ای گفت:بهروز ،سرهنگ بهروز ماجد

14. 319 کاربر از پست * فاطمه* تشکر کرده اند .

#PARDIS# , $ ساجده$ , * حدیث * , *alien* , *ARAM* , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , 0033 , 021girl , 199295 , 2KHTARE ABI , 5011311 , ==== , @Shytvnk@ , amane & mamati , amorist , ana43 , Anolin , arefe90 , arghavan58 , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asoodeh , atefeh_49 , atoosa joon , aurora15 , ayda3 , aygeen , azad_awesome , baran pr , baran321 , baran501 , barane khazan , baroon12 , bavar 1389 , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blood_girl , coral , darya... , darya_75 , Defne , Deldel , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , eglantine-m96 , elnaz89 , erwin , eshton , fadai , faezeh88 , fani black 212 , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , fatemeh 18 , fathemeh , fati70 , fatima.h , fatima_59 , fouji , funny , ghazal p , gherti , go501 , Golbahar75 , gole mikhak , golgoli jaan , hala , hanayi , hana_m , haniehjooon , haniie , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , homa41 , hooriya_y , htamspam , j.ghanavizi , joodi abot , jooje rangi , Just Say No , kalagh sefid , kathi , katy f , kfdh , khademre , khiyal99 , KIYARAM , lartmis , leila93 , lilipoot33_68 , little princess , liuana , love_a , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahdieh.k , mahsa 21 , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahya1995 , mani1384 , mansoure , marale , marry1375 , maryam joOon , maryam56 , maryammmmmm6 , maryta , marzie1994 , masoumeh , matin_a , mehboba , Mehrnoush , mellina2000 , melody90 , memol_007 , mfr60 , michka_61 , mishapasha , Miss A , mona-95 , monos , m_reisie , n.shina , nafas44 , narcissus 93 , Nashenase tanha , nasrin22 , nastaran_702 , nedaj , neg neg , negarh91 , neliel , New Age , niayesh_s.s , nita.viok , niyayeeeeeesh , noshafarin , noshfar , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , pari1990 , pariya.sh , parvane. , Parya.G , pink_daughter , princess 2012 , R@TA , rashno , raz gol , reza9000 , Rnpdr , Roghaye57 , roya1365 , saadat2000 , saghar.. , saghi.m , sahar03 , sahel_m , samir , sanaz_ , SANIA-23 , sara parvizi , sara.6887 , Sarah* , sarah♥♥♥ , sara_roz , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , selda-A , setayesh1363 , shaghayegh69 , shamim8648 , shamsa 51 , sharafi , SharzaD , shili , sibsorkhhava , sogand.m , sokot shab , solia , somaye73 , somy_kh , sorme* , sotazi , souraj , sura , suzmani , S_64 , s_mehr , takshakh2838 , tama1011 , tanaz.68 , taraneh24 , Tarllan , tenten , unique1366 , UnKnOwN_Sh , uomna , vahid. , valan , vampire123 , viciOus bOy , wenela , yas6662 , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , zahra.h , zahra123 , zahra_jk , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziglernata , zohrealavi , zohrehm64 , zomorrod , zoooom , | Zahra.M | , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~nas!m~ , ~pArnYa~ , ~SAREH~ , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اترون , اتل و متل , ارشیا123 , الهام1995 , باران.ج , باسیلیسک , بلور , بهار سرد , بهارجون , ترنم , تنها... , ثـمیـن , حنیفا58 , دزدمونا , دکور , رائیکا , رز آبی , روژین21 , ریحون , زوها , ستاره بارون , ستـاره , سرای بانو , سعاد , سکوت من , شاپرک13 , شورم , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , عطروخاطره , غزال66 , فرح77 , فرزانه 62 , فرشته تيموري , ققنوس98 , م.نوری , ماهني , محبوبه_م , مدار2 , مریمی__ , معمار کوشمولو , نامی , نسرین... , نسيا , نفيس , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , هشمت , هوای بارونی دلم , وارش67 , پرواس , پیازچه , چلیپا , کمند , گنجشک , ღღ Parisa ღღ , ☆ Ghasedak ☆

15. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.42
    تشکر از کاربر
    2,117
    اندازه فونت

Talking

نقد قفل شده بود حالا باز شد
    اگه نظری انتقادی راجعبه رمانم دارید خوشحال میشم بهم بگید
    خلاصه که رودوایسی نکنید

================================================== ===
    شب خونه ی عمو بابک دعوت بودیم...
    یه پلیور تنگ لیمویی با جین مشکی و کتونی لیمویی پوشیدم و از اتاق زدم بیرون...
    اولین پله رو نرفته بودم که یادم افتاد باید مانتو و شال بپوشم...
    برگشتم و وقتی کامل اماده شدم با بهروز سمت خونه عمو بابک حرکت کردیم.
    جلوی در ورودی سالن امیر به استقبال ایستاده بود ، نمیدونم چرا بیخود و بیجهت ازش بدم میومد...
    اتفاقا خوشگل و خوشتیپ بودا اما اخلاقش رو دوست نداشتم...
    با بهروز دست داد...بعد که بهروز رفت داخل من وارد شدم...
    با لحن سردی سلام کردم و دستم رو سمتش دراز کردم...دوباره مردد موند خیلی طول کشید تا دستش رو بیاره بالا...
    از حرکتش خوشم نیومد ، قبل از اینکه دستش به دستم بخوره دستم رو اوردم پایین...
    ابروهاش رو بالا داد و متعجب نگام کرد...
    اولین بار بود که میدیدم مستقیم و بیشتر از چند ثانیه نگام میکنه برای همین گفتم:پیداش کردی؟
    با همون لحن متعجب گفت:چی رو؟
    پوزخندی زدم و گفتم:همونی که از دیروزه رو زمین دنبالش میگردی
    باز سرخ شد...
    مانتو شالم رو در اوردم و گرفتم طرفش...
    یه نگاه به لباسا کرد و یه نگاه با اخم به من:چرا میدی به من؟
    -فکر کنم میزبان شمائی
    با حرص مانتو رو تقریبا از دستم کشید...
    یه لبخند حرص درار بهش زدم و خواستم برم تو خونه که گفت:ناژین خانوم
    برگشتم طرفش و منتظر بودم حرف بزنه...
    اشاره ای به کتونی هام کرد...منم کمی خم شدم و به کتونی هام نگاه کردم...
    منظورش رو نفهمیدم دوباره نگاش کردم که دیدم خیره شده به کتونی هام...
    یه لبخند دندون نما زدم و گفتم:خوشت اومده؟ اندازه پات نمیشه وگرنه میدادمش به تو
    اول با تعجب نگام کرد...
    بعد لباش رو جمع کرد طوری که معلوم بود داره خودشو کنترل میکنه تا نخنده...
    ایندفعه من با اخم نگاش کردم:چیه؟
    امیر-ای بابا، منظورم اینه که با کفش نرو داخل...ما تو این خونه نماز میخونیم
    ابروهام رو بالا دادم و گفتم: چی!؟
    یه چشم غره بهم رفت که باعث شد خم شم و بند کتونی هام رو باز کنم...
    همونطور که مشغول بودم اونم پشتم ایستاده بود که گلرخ جون اومد و گفت:چرا نمیاین داخل؟
    سربلند کردم و گفتم:اگه پسرتون اجازه بده حتما میایم
    گلرخ جون نگاهی به امیر کرد و گفت:چیزی شده؟
    امیر- من فقط گفتم با کفش نیاد داخل
    گلرخ جون لبش رو گاز گرفت و یه چشم غره به امیر رفت که دلم خنک شد...
    گلرخ-چیکارش داری امیر
    و رو به من گفت:هر طور که راحتی بیا عزیزم
    پام رو از کفش در اوردم و گفتم:دیگه در اوردمشون گلرخ جون
    بعد پشت چشمی برای امیر نازک کردم و رفتم داخل...
    با همه احوالپرسی کردم و کنار سارا نشستم...
    بهار یه نگاه به امیر میکرد و یه نگاه به مانتو و شال منکه دستش بود...
    امیر متوجه نگاهش شد و سریع گفت:ناژین...خانوم دادن گفتن اویزون کنم
    با سارا مشغول صحبت شدم و امار تک تک اعضای فامیل رو گرفتم...
    چیزی که برام جالب بود اینکه عمو بابک هم مثل بهروز سرهنگ بوده و حالا بازنشسته شده و امیر هم راه اونا رو میره و الان درجه ی سروان رو داره...
    از فکر اینکه امیر هم یه پلیسه نمیدونم چرا خندم گرفتو به سارا گفتم:نمیدونم چرا از این امیر خوشم نمیاد
    برای یه لحضه ی کوتاه اخم کرد اما سریع به حالت اول برگشت و گفت:چرا؟ پسر خوبیه که
    -بی ادبه
    سارا بلند خندید که باعث شد بهار بهش چشم غره بره...
    سارا-امیر خیلی سر به زیره و با اخلاق شیطون تو سازگار نیست
    -زیادی سرش پائینه
    سارا همونطور که زیر چشمی به امیر نگاه میکرد گفت:خیلی نجیبه
    لحنش طوری بود که ناخوداگاه ابروهام رفت بالا ، دیگه چیزی نگفتم...
    سر میز شام بودیم که یکدفعه یاد چیزی افتادم و گفتم:بهروز فردا باید منو ببری تهران رو ببینما
    بهروز بهم نگاه کرد پشت سرش رو خاروند و گفت:فردا؟؟
    -اوهوم
    بهروز-اما منکه فردا جلسه ی کاری دارم
    اخمام رفت توهم...
    یاد حرف مامان افتادم که گفته بود بهروز کارش رو به زن و بچش ترجیح میده...خیلی نارحت شدم...
    سارا-متاسفانه منم فردا تا عصر کلاس دارم اما اگه خیلی دوست داری میتونم کلاسم رو کنسل کنم
    -نه نیازی نیست
    سحر-مامان من ببرمش؟
    بهار با اخم نگاش کرد و گفت:تو خودت جایی رو بلدی که این طفل معصوم رو بگردونی
    بهار خیلی به دختراش گیر میداد و محدودشون میکرد... البته بهروز گفته بود چون شوهرش زود مرده و خودش به تنهایی اونا رو بزرگ کرده روشون حساسه...
    - بحث نکنید، خودم میرم
    بهروز- خودت؟ تو که جایی رو بلد نیستی
    شونه هام رو بالا انداختم و با حرص گفتم:یاد میگیرم
    بهروز فهمید ازش دلگیر شدم...
    عمو بابک لبخند زد و گفت:برنامه ی فردات چیه؟
    -ناهار رو بیرون میخورم بعد میرم گردش شب هم میرم خرید و بعد شام میخورم و میام خونه
    عمو بابک خندید و گفت:چه برنامه ی پر و پیمونی
    باز چی گفت!!!
    گُنگ نگاش گردم: چی؟
    عمو بابک-یعنی چه برنامه ی خوبی
    با ذوق گفتم:شما میخواین باهام بیاین؟
    عمو بابک-من بیام به ساعت نکشیده از همراهیم خسته میشی عمو جون...اما فکر کنم امیر بتونه همراهیت کنه
    امیر متعجب به عمو نگاه کرد و گفت:من!!؟
    بهار-خدا مرگم بده داداش...یکی ببینه چی میگه
    گلرخ- چه اشکالی داره...دختر عموشه دیگه
    عمو بابک-به نظر منم ایرادی نداره
    بهروز رو به امیر گفت:این زحمت رو میکشی عمو جون؟
    امیر- بله عمو جان زحمتی نیست
    - من با امیر نمیرم
    همه نگام کردن...
    دیدم که امیر اخم کوچکی کرد...
    عمو بابک- چرا ناژین جان؟
    در حالی که سعی میکردم نخندم گفتم:اخه این همش به زمین نگاه میکنه خب اینطوری تصادف میکنیم
    همه به جز بهار و سارا خندیدن...سارا اخماش تو هم بود...
    امیر بدون اینکه بهم نگاه کنه گفت:فردا قبل از ظهر میام دنبالتون
    دیگه یواش یواش دارم به این نتیجه میرسم این چشماش چپه که منو اون پایین میبینه.
    همگی داشتیم شام میخوردیم که گوشی شروین زنگ خورد...
    نگاهی به موبایلش انداخت و با گفتن سعیدیه از پشت میز بلند شد...
    همه مضطرب نگاش میکردیم، قرار بود سعیدی یه اطلاعاتی از خانواده و محل زندگی سرهنگ ماجد بده...
    شروین-خب سعیدی کامل و مو به مو بگو
    -...
    شروین-که اینطور
    -...
    شروین-از بابا خبر داری؟
    -...
    شروین-بهش برسون داریم چکار میکنیم تا در جریان کارا باشه
    بعد از قطع تماس با قیافه ی بشاش پشت میز نشست و دستاش رو روی میز به هم قلاب کرد و گفت:سرهنگ بهروز ماجد هجده سال پیش از زنش طلاق گرفته...زنش با دوتا بچه هاش میره خارج و حالا بعد هجده سال دخترش تنها برمیگرده...ناژین ماجد فردی که باید روش کار کنیم
    سپس ادرس خونه سرهنگ ماجد رو روی کاغذ نوشت و داد به شایان:اینجا خونشه وقت نداریم که بخواین امار رفت و امداشو بگیریم، تو اولین فرصتی که گیر میاریم باید دست به کار شیم
    شهره-فکر نمیکنی دختری که تازه از خارج اومده و جایی از تهران رو بلد نیست تنها از خونه در نمیاد؟
    شروین متفکر به شهره نگاه کرد...
    سمت من برگشت و گفت:کار خودته شهاب
    ابروهامو دادم بالا و با تعجب گفتم:من!!؟
    شروین-اره ،مگه تو نگفتی تو فرودگاه باهاش اشنا شدی...پس به طور اتفاقی جلوش قرار میگیری و بهش پیشنهاد میدی جایی همدیگه روببینید،بعد میاریش پیشه ما
    اخمام رفت تو هم...
    - یعنی ادم ربائی کنم
    شایان-بس کن شهاب، بخاطر بابا
    نفسم رو با حرص دادم بیرون...دوست نداشتم تو کاراشون شریک شم...
    سرم رو انداختم پایین اما یاد بابا اومد تو ذهنم...اینکه ممکنه اعدامش کنن...
    -من فقط باهاش قرار میذارم بقیه اش با خودتون
    شروین یه چشمک بهم زد و گفت:دمت گرم

16. 309 کاربر از پست * فاطمه* تشکر کرده اند .

#PARDIS# , $ ساجده$ , * حدیث * , *alien* , *ARAM* , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , 0033 , 021girl , 199295 , 5011311 , ==== , @Shytvnk@ , ali1205 , amane & mamati , amorist , Anolin , arefe90 , arghavan58 , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asemanii , asoodeh , atefeh_49 , aurora15 , ayda3 , aygeen , azad_awesome , baran pr , baran321 , baran501 , barane khazan , bavar 1389 , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blood_girl , coral , darya_75 , Defne , Deldel , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , eglantine-m96 , elnaz89 , erwin , eshton , esike , fadai , faezeh88 , fani black 212 , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , fatemeh 18 , fathemeh , fati70 , fatima_59 , fouji , ghazal p , gherti , go501 , Golbahar75 , gole mikhak , golgoli jaan , hala , hanayi , hana_m , haniehjooon , haniie , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , homa41 , hooriya_y , htamspam , j.ghanavizi , joodi abot , jooje rangi , Just Say No , kathi , katy f , kfdh , khademre , khiyal99 , KIYARAM , lartmis , leila93 , lilipoot33_68 , liuana , love_a , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahsa 21 , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahya1995 , mani1384 , mansoure , marale , marry1375 , marva , maryam joOon , maryam56 , maryammmmmm6 , maryta , marzie1994 , masoumeh , matin_a , mehboba , Mehrnoush , mellina2000 , melody90 , memol_007 , mfr60 , michka_61 , mishapasha , Miss A , miss maryam , mobina , mona-95 , monos , m_reisie , n.shina , nafas44 , narcissus 93 , narges-1991 , Nashenase tanha , nasrin22 , nastaran_702 , nazi1 , nedaj , neg neg , negarh91 , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , nita.viok , niyayeeeeeesh , noshafarin , noshfar , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , pari1990 , pariya.sh , parvane. , Parya.G , pink_daughter , princess 2012 , R@TA , rashno , raz gol , reza9000 , Rnpdr , Roghaye57 , roya1365 , roya62 , saadat2000 , saghar.. , saghi.m , sahel_m , samir , sanaz_ , SANIA-23 , sara parvizi , sara.6887 , Sarah* , sarah♥♥♥ , sara_roz , Satiya , sazin513 , sedena , selda-A , setayesh1363 , shaghayegh69 , shamim8648 , shamsa 51 , sharafi , sharona , SharzaD , shili , sogand.m , sokot shab , solia , somaye73 , somy_kh , sorme* , sotazi , souraj , suzmani , S_64 , s_mehr , takshakh2838 , tama1011 , tanaz.68 , taraneh24 , Tarllan , tenten , unique1366 , UnKnOwN_Sh , uomna , valan , vampire123 , viciOus bOy , wenela , yalda7965 , yas6662 , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , zahra.h , zahra123 , zahra_jk , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziglernata , zohrealavi , zohrehm64 , zomorrod , zoooom , | Zahra.M | , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~nas!m~ , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , اترون , اتل و متل , ارشیا123 , الهام1995 , باران.ج , باسیلیسک , بلور , بهار سرد , بهارجون , ترنم , تنها... , حنیفا58 , دزدمونا , دکور , رائیکا , رز آبی , روژین21 , ریحون , زوها , ستاره بارون , ستـاره , سرای بانو , سعاد , سکوت من , شاپرک13 , شورم , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , عطروخاطره , غزال66 , فائزه 75 , فرح77 , فرزانه 62 , فرشته تيموري , ققنوس98 , م.نوری , محبوبه_م , مریمی__ , معمار کوشمولو , نامی , نسرین... , نسيا , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , هشمت , هوای بارونی دلم , وارش67 , پرواس , پیازچه , چلیپا , کمند , گنجشک , ღღ Parisa ღღ , ☆ Ghasedak ☆

17. Top | #9

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.42
    تشکر از کاربر
    2,117
    اندازه فونت

Talking

اماده تو سالن نشسته بودم منتظر امیر که بیاد دنبالم...
    بهروز که از صبح رفته ، این روزا سرش شلوغه...
    دیروز یکم از کارش برام توضیح داد خوشم اومد ،من عاشقه هیجانم همیشه فیلمای پلیسی میدیدم و وقتی نوژن فیلمای رمانتیک میدید کلی مسخرش میکردم...
    صدای ایفون منو سمتش کشوند...تصویر امیر رو دیدم با این حال جواب دادم:بله؟
    امیر-تو ماشین منتظرم
    -سلامت چس شد؟
    دیدم یه لبخند زد و گفت:سلام
    -ایش جمع کن خندتو
    باز اخمو شد و گفت:بیا زودتر
    رفت سمت ماشین، منم سریع زدم بیرون...
    به در طرف راننده تکیه داده بود...یه پلیور ابی و جین مشکی پوشیده بود...با صدای بلندی گفتم: ســـلام
    بدون اینکه نگام کنه جوابم رو داد و نشست تو ماشین...
    منم در جلو رو باز کردم و نشستم...
    همونطور که به روبرو خیره شده بود گفت:کجا برم؟
    -از من میپرسی؟
    یه ابروش رو داد بالا و نگام کرد:پس از کی بپرسم؟
    -فکر کنم جایی از تهران رو بلد نیستم
    سرش رو تکون داد و گفت:بریم اول یه جایی ناهار بخوریم
    -باشه
    صدای ضبط رو زیاد کردم که دیدم رو رادیو یه اقایی داره حرف میزنه...
    - سی دی نداری؟
    امیر- نه اهله اهنگ نیستم
    یه جوری نگاش کردم که پوزخند زد...
    دست کردم تو کیفم و سی دی اهنگ انریکه رو در اوردم و گذاشتم، صداش رو بردم بالا که به ثانیه نکشید صدا رو کم کرد...
    با اخم گفتم:چکار میکنی؟
    امیر-با صدای اروم هم میتونی گوش بدی
    -اما اونطوری شادم نمیکنه
    امیر-کاری نکن کلا خاموشش کنم
    زیر لب گفتم "بداخلاق" و روم رو سمت پنجره کردم و تا رسیدن به رستوران حرفی نزدم اونم انگار نه انگار من تو ماشینم.
    به اطراف رستوران نگاه کردم جای دنجی بود رو به امیر گفتم:چه حای قشنگی
    امیر-اره همیشه با دوستام اینجا میام
    -با دوست دخترت؟
    یهو چشماش گردشد ، بعد اخم کرد:دوست دختر ندارم
    حالا من چشمام گرد شد، امیر خوشگل و خوشتیپ بود تو این سن مگه میشه حتی یه دوست دخترم نداشته باشه...
    قیافه ی متعجبم رو که دید لبخند زد:تو اولین دختری هستی که باهات اومدم بیرون
    دیگه داشتم شاخ در میاوردم...
    -یعنی تا حالا حتی با سارا یا سحرم بیرون نیومدی؟
    بلند خندید...
    امیر- معلومه که نه، من با سحر و سارا خیلی رسمی برخورد میکنم...یعنی با همه ی دخترا اینطوری ام اما خب با سحر و سارا و ساناز یه طور دیگه ام اخه عمه بهار خیلی حساسه
    -همه ی ایرانی ها اینطوری ان؟
    امیر-نه، الان دیگه مثل ما کم پیدا میشه...دیگه تو ایران فکرای اروپایی رایج شده اما ما تو نسل پدرامون موندگار شدیم
    -تو از این نسل راضی هستی؟
    امیر-البته که راضی ام ،پدر من بر خلافه عمه بهار اصلا من رو مجبور نمیکنه که عقایدش رو بپذیرم...به عهده ی خودم گذاشته منم راهم رو اینطوری انتخاب کردم
    -واسم عجیبه مامانه منکه ایرانی نبود چطور با عقاید بهروز کنار اومد؟
    غذاها رو میز چیده شد و همونطور که مشغول بودیم امیر گفت:از اون موقع ها یه چیزایی یادمه ...عمو بهروز تا یه حدی میشا خانوم رو ازاد گذاشته بود...عمه بهار اصلا راضی نبود ومدام ساز مخالف میزد...اما عمو میگفت من همینطوری دیدمش و عاشقش شدم همین که بخاطر من پوشش ایرانی شده کافیه دیگه لزومی نداره چادریش کنم
    -تو مامانم و نوژن رو یادته
    امبر-معلومه که یادمه،تو رو هم یادمه، زن عمو میشا خیلی مهربون بود دوستش داشتم...نوژن همبازیم بود، تو اون موقع دو سه سالت بود...همونموقع ها هم شیطون بودی
    ابروهامو دادم بالا و نگاش کردم: یعنی الانم شیطونم؟
    نفهمیدم باز چرا سرخ و دستپاچه شد و گفت:غذاتو بخور
    بعد غذا از رستوران اومدم بیرون و منتظر موندم امیر حساب کنه و بیاد ، یه پسر داشت از اونجا رد میشد به منکه رسید ایستاد و با یه لبخند گشاد گفت:سلام خانومی
    منم یه لبخند خوشگل زدم و گفتم:سلام
    اومد کنارم ایستاد و گفت:چقدر تو خوشگلی
    -مرسی از تعریفت
    دستش رو تو جیبش کرد و یه کاغذ طرفم گرفت:این شمارمه جیگر
    با تعجب نگاش کردم و گفتم: خب چرا به من میدیش
    ===============================
    امروز یکم سرم شلوغه اگه بتونم باز پست میذارم

18. 302 کاربر از پست * فاطمه* تشکر کرده اند .

#PARDIS# , $ ساجده$ , * حدیث * , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Neda+ , - heDeh - , 0033 , 021girl , 199295 , 5011311 , ==== , @Shytvnk@ , amane & mamati , amorist , Aray , arefe90 , arghavan58 , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asemanii , asoodeh , atefeh_49 , aurora15 , ayda3 , aygeen , azad_awesome , baran pr , baran321 , baran501 , barane khazan , bavar 1389 , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blood_girl , coral , darya_75 , Defne , Deldel , deragun , dokhtare khial , eglantine-m96 , Elaheh.K , elnaz89 , erik , erwin , eshton , fadai , faezeh88 , fani black 212 , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , faryba , fatemeh 18 , fathemeh , fati70 , fatima.h , fatima_59 , fouji , funny , ghazal p , gherti , go501 , Golbahar75 , gole mikhak , golgoli jaan , hala , hanayi , hana_m , haniehjooon , haniie , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , homa41 , hooriya_y , htamspam , j.ghanavizi , joodi abot , jooje rangi , Just Say No , kalagh sefid , katy f , kfdh , khademre , khiyal99 , ki@na , KIYARAM , lartmis , leila93 , lilipoot33_68 , liuana , love_a , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahsa 21 , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahya1995 , mansoure , marale , marry1375 , marva , maryam joOon , maryam56 , maryammmmmm6 , marzie1994 , masoumeh , matin_a , Mehrnoush , mellina2000 , melody90 , memol_007 , mfr60 , michka_61 , mishapasha , Miss A , miss maryam , mobina , monos , moonila , m_reisie , n.shina , nafas44 , narges-1991 , Nashenase tanha , nastaran_702 , nazi1 , nedaj , neg neg , negarh91 , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , nita.viok , niyayeeeeeesh , noshafarin , PAEEZ70 , pain , paiz , pare , pari1990 , pariya.sh , parvane. , Parya.G , pink_daughter , princess 2012 , R@TA , rashno , raz gol , Roghaye57 , roya1365 , roya62 , saadat2000 , Saghar_Khanoom , saghi.m , sahel_m , samir , sanaz_ , SANIA-23 , sara parvizi , sarah♥♥♥ , sara_roz , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , selda-A , setayesh1363 , shaghayegh69 , shamim8648 , shamsa 51 , sharafi , sharona , SharzaD , shili , sibsorkhhava , sogand.m , sokot shab , somaye73 , sorme* , sotazi , souraj , suzmani , S_64 , s_mehr , takshakh2838 , tama1011 , taraneh24 , Tarllan , tenten , unique1366 , UnKnOwN_Sh , uomna , vafa1980 , vahid. , valan , vampire123 , viciOus bOy , wenela , yas6662 , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , zahra.h , zahra123 , zahra_jk , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziglernata , zohrealavi , zomorrod , zoooom , | Zahra.M | , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~nas!m~ , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , اترون , اتل و متل , ارشیا123 , ارنیکا , الهام1995 , باران.ج , باسیلیسک , بلور , بهار سرد , بهارجون , ترنم , تنها... , تهمتن , حنیفا58 , دزدمونا , دکور , رائیکا , رز آبی , روژین21 , ریحون , زوها , ستاره بارون , ستـاره , سرای بانو , سعاد , سکوت من , شاپرک13 , شورم , عسل مامی , عسلی من , عطروخاطره , غزال66 , فائزه 75 , فرح77 , فرزانه 62 , فرشته تيموري , ققنوس98 , م.نوری , محبوبه_م , مدار2 , مریمی__ , معمار کوشمولو , مهسان9093 , نامی , نسرین... , نسيا , نیلوفر:-) , نیکا83 , هانیه نیکو , هشمت , هوای بارونی دلم , وارش67 , پرنده کوچولو , پرواس , پیازچه , چلیپا , کمند , گنجشک , ღღ Parisa ღღ

19. Top | #10

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.42
    تشکر از کاربر
    2,117
    اندازه فونت

Talking

قهقهه زد...
    منم ناخوداگاه لبخند زدم...همون لحضه امیر از رستوران اومد بیرون و با دیدن پسره کنار من اخم کرد و با حالت سوالی به من نگاه کرد:ایشون کی باشن؟
    شونه هام رو بالا انداختم و گفتم: نمیشناسمشون
    پسره با دیدن امیر خندش محو شد...
    امیر جلو امد و رو به پسر گفت:به سلامت
    پسر یه نگاه به من و یه نگاه به هیکل امیر کرد فرار رو بر قرار ترجیح داد ،دو قدم عقب رفت و بدون هیچ حرفی روش رو برگردوند و یا سرعت رفت...
    امیر- چکارت داشت
    -هیچی میگفت خیلی خوشگلم
    سری از روی تاسف تکان داد و همانطور که سمت ماشین میرفت گفت:با هر پسری نباید همکلام شی
    میدونستم دیدهامون باهم فرق داره پس چیزی نگفتم...
    رفتیم چند جای دیدنی موزه و پارک و فروشگاه و پاساژ انقدر گشتیم که وقتی برای شام تو رستوران نشستیم جفتمون پاهامون درد میکرد...
    سفارش غذا دادیم و عردو تو سکوت منتظر نشستیم...
    گوشی امیر زنگ خورد نگاهی به صفحه کرد و جواب داد: سلام بابا
    -...
    امیر-ممنون جای شما خالی
    -...
    امیر-برای چی؟
    -...
    امیر-باشه چشم
    -...
    امیر-چشم، قربون شما...خداحافظ
    بعد از قطع تماس گفتم: عمو بابک بود؟
    امیر-اره مثل اینکه عمو بهروز تماس گرفته که شب نمیتونه بیاد خونه گفت تو بیای خونه ی ما
    -چرا نمیتونه بیاد؟
    امیر-میخوان برن مرز سیستان
    چشمام گرد شد:چند روز طول میکشه؟
    امیر-هوایی میرن فردا برمیگردن
    -اونجا میرن چکار؟
    امیر-دنبال یکی از مجرما ظاهرا خیلی گنده اس میخوان هوایی بیارنش
    -چه باحاله این پلیس بازی ، کاش منم میتونستم پلیس شم
    امیر خندید و گفت:اوه اوه تصور کن تو پلیس شی
    -خنده داره؟
    خندش رو جمع و جور کرد و گفت:نه...نه اصلا
    سپس بلند شد و گفت:من برم دستام رو بشورم
    امیر که رفت غذاها رو روی میز چیدن ، منتظر بودم بیاد که صدای موبایلش بلند شد...
    برداشتم و رو صفحه اش رو نگاه کردم یه شماره افتاده بود...
    نگاهی به راهروی دستشویی کردم دیدم نیومده بیخیال جواب دادم:بله؟
    -...
    -الو
    صدای نفس های کشیده ای میومد و بعد ارتباط قطع شد...
    امیر اومد ، نشست...
    وقتی موبایل رو دست من دید گفت:به کی زنگ میزنی
    -به هیچکس...گوشیت زنگ خورد جواب دادم تا گفتم الو قطع کرد
    ابروهاش بالا رفت گوشی رو گرفت و نگاهی به شماره کرد:نمیشناسم شاید از همکارام بوده
    و شروع به شماره گیری کرد و گوشی رو کنار گوشش گذاشت بعد از چند لحضه گفت:الو...الو چرا صحبت نمیکنید
    یکم سکوت کرد و بعد دیدم چشماش اندازه ی گردو شد و بعد اخم رو پیشونیش نشست و اهسته گفت:سلام
    -...
    -بله پیشه منه چطور
    -...
    چیزی شده سارا خانوم چرا چیزی نمیگین؟
    -...
    امیر که چهرش نشون میداد کاملا متعجبه گفت:بله...بله چشم خداحافظ
    گوشی رو که قطع کرد اخماش تو هم بود...
    - چی شده؟
    امیر-هیچی
    -سارا بود؟
    امیر-اره
    با شیطنت گفتم: چکارت داشت
    پوزخندی زد و گفت: ظاهرا میخواست حاله تورو بپرسه
    -وا...پس چرا من اول گوشی رو برداشتم جواب نداد
    امیر شونه هاش رو بالا انداخت و گفت:بیخیال غذات رو بخور
    بعد از شام رفتیم خونه...
    عمو و گلرخ جون حسابی هوامو داشتن و من خیلی دوستشون داشتم...
    چهارتایی تو سالن نشسته بودیم...
    عمو بابک-خب ناژین جان بگو ببینم تحصیلاتت چقدره؟
    با بس قیدی گفتم:دیپلم
    امیر خندید و گفت:فکر کردم الان میگه دکترا
    حق به جانب نگاش کردم و گفتم:از یه دکتر هم بیشتر میفهمم
    هر سه تاشون خندیدن...(مرسی که مسخرم کردین)
    عمو بابک-خب تو که اونجا کاری نداشتی، درست رو میخوندی
    -وای نه عمو بیکار نیودم کلی کلاس میرفتم
    گلرخ جون ابروهاش رو بالا داد و گفت:کلاسه چی؟
    انگشتام رو اوردم بالا که کلاسامو بشمورم و بگم و وقتی که دیدم اندازه ی انگشتای یه دستمم نمیشه بیخیال شدم و دستم رو انداختم پایین...
    -کلاس رقص باله ، اسب دوانی...کنگفو
    ابروهای هر سه تاشون بالا رفت و باهم گفتن:کنگفو!؟
    -اره مگه چیه؟
    عمو خندید و گفت:بالاخره خون ماجد ها تو رگاشه دیگه
    امیر-دوره ی کاملش رو دیدی؟
    -تقریبا
    امیر-منم رفتم...البته من بخاطر کارم باید یاد میگرفتم
    با هیجان گفتم:راست میگی ، خب پاشو باهم تمرین کنیم
    چشماش گرد شد...
    گلرخ جون اهسته خندید...
    عمو با یه لبخند مهربون گفت:امیر یه مقدار ورزیده تر از توئه عزیزه عمو، فعلا دزوده واسه تو
    بهم برخورد و با اخم گفتم:یعنی من بلد نیستم
    عمو بابک-نه عمو جون منظورم این نبود...اصلا اگه خودت دوست داری باشه...پاشو امیر
    امیر باز متعجب به عمو نگا کرد:اما بابا...
    عمو لبخندی زد و گفت:پاشو
    بلند شدم و گفتم:گلرخ جون یه شلوار ندارین به من بدین؟ با شلوار جین که نمیشه
    گلرخ برخاست و گفت:بذار ببینم
    رفت و منم دنبالش رفتم...
    هیچی اندازه ی من نداشت اخر یه شلوارک اورد و گفت: این برای امیره کمرش کش داره ببین میتونی بپوشی
    گرفتم و سریع پوشیدم...کشش رو محکم بستم...
    تا زیر زانوهام بود...
    عمو با دیدنم قهقهه زد...
    اما امیر چشمای گشاد شدش رو اول به شلوارک دوخت و بعد رفت سمت ساق پام...
    چند ثانیه طول کشید تا طبق پیش بینی من سرخ بشه و سرش رو بندازه پایین...
    رفتم سمتش و گفتم:پاشو حریفت قدرتمنده
    یه نفس عمیق کشید و بلند شد...
    روبروی هم با فاصله ایستاده بودیم...
    گلرخ جون- امیر مراقب باش ضربه هات رو محکم نزنی
    شروع کردیم...
    همون اولش داشتم کم میاوردم با پررو بازی خودمو نگه داشتم...هیچ حرکتی نمیتونستم روش پیاده کنم فقط دفاع میکردم...
    داشتم با حالت دفاعی عقب میرفتم و اونم با ژستش جلو میومد ، پاش رو بلند کرد که ضربه بزنه که گلرخ جون گفت:وای نه امیر
    سرش رو برگردوند و به گلرخ نگاه کرد و باعث شد هول بشه...
    پاش رو سرامیک لیز خورد و افتاد رو من...
    اومدم بگیرمش که نتونستم وزنش رو تحمل کنم و جفتمون افتادیم...
    اونم چه افتادنی...
    من روی زمین و امیر افتاد روم...
    کمرم وحشتناک درد گرفته بود...
    به امیر نگاه کردم با همون چشای گشاد شدش زول زده بود تو چشمام...
    صدای عمو و گلرخ جون از بالا سرمون اومد:خوبین شما...چی شد؟
    امیر با یه حرکت از روم بلند شد و با سرعت جت رفت تو اتاقش...
    درد داشتم ، گلرخ جون برام یه پماد زد و تو اتاقی دراز کشیدم...
    یواش یواش دردم اروم شد و خوابم برد.

20. 307 کاربر از پست * فاطمه* تشکر کرده اند .

#PARDIS# , $ ساجده$ , *alien* , *Nafise.a9* , *NaZ@NiN.B* , *RaHa2* , *shima* , *Silver Sun* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , 0033 , 021girl , 199295 , 5011311 , ==== , @Shytvnk@ , amane & mamati , amorist , angur , Anolin , Aray , arefe90 , arghavan58 , armin.kz , armita1819 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , asoodeh , atefeh_49 , aurora15 , aygeen , azad_awesome , baran pr , baran321 , baran501 , barane khazan , baroon12 , bavar 1389 , behi_aquarius , behnazhmz , Behnoush , betoche** , bikari , blood_girl , coral , darya_75 , Defne , Deldel , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , eglantine-m96 , elnaz89 , erwin , eshton , esike , fadai , faezeh88 , fani black 212 , farah2 , fariba44 , fariba_hed , Farnaz , faryba , fatemeh 18 , fathemeh , fati70 , fatima.h , fatima983 , fatima_59 , fouji , funny , ghazal p , gherti , go501 , Golbahar75 , gole mikhak , hala , hanayi , hana_m , haniie , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti59 , hediyeh_b , hey girl , homa41 , hooriya_y , htamspam , j.ghanavizi , joodi abot , jooje rangi , Just Say No , kathi , katy f , kfdh , khademre , khiyal99 , KIYARAM , lartmis , leila93 , lilipoot33_68 , little princess , liuana , love_a , m0zhdeh , mahboobeh 98 , mahsa 21 , mahsamoon , mahshad05 , mahtab10 , mahya1995 , mani1384 , mansoure , many22 , marale , marry1375 , marva , maryam joOon , maryam56 , maryammmmmm6 , masoumeh , matinmiw , matin_a , Mehrnoush , mellina2000 , melody90 , memol_007 , mfr60 , michka_61 , mina880 , mishapasha , Miss A , mobina , moonila , m_reisie , n.shina , nafas44 , Nashenase tanha , nastaran_702 , nazi1 , nedaj , neg neg , negarh91 , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , niyayeeeeeesh , noshafarin , noshfar , pain , paiz , pardisa 1 , pare , pari1990 , parvane. , Parya.G , pink_daughter , princess 2012 , R@TA , rashno , raz gol , Rnpdr , Roghaye57 , roya1365 , roya62 , saadat2000 , saghar.. , saghi.m , sahar03 , sahel_m , samir , sanaz_ , sara parvizi , sara.6887 , Sarah* , sarah♥♥♥ , sara_roz , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , selda-A , sepeedeh , setayesh1363 , shaghayegh69 , shamim8648 , shamsa 51 , sharafi , sharona , SharzaD , shili , sibsorkhhava , sogand.m , sokot shab , solia , somaye73 , somy_kh , sorme* , sotazi , souraj , Patient.Stone , Street love , suzmani , S_64 , s_mehr , takshakh2838 , tama1011 , taraneh24 , Tarllan , tenten , uomna , vahid. , valan , vampire123 , viciOus bOy , vourojak , wenela , yas6662 , YAS95 , yasamans72 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yjdj , zahra123 , zanbagh , Zarizar , zeinab75 , ziglernata , zohrealavi , zomorrod , zoooom , | Zahra.M | , ~anahita~ , ~B@H@R~ , ~nas!m~ , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , اترون , اتل و متل , ارشیا123 , ارنیکا , اسمون ابری , الهام1995 , باسیلیسک , بلور , بهار سرد , بهارجون , ترنم , تنها... , تهمتن , حنیفا58 , دزدمونا , دکور , رائیکا , راژانه , رز آبی , روژین21 , رویا252 , رژین.م , ریحون , زوها , سالومهو , ستاره بارون , ستـاره , سرای بانو , سعاد , سکوت من , شاپرک13 , شورم , طلوع عشق , عسل مامی , عسلی من , عطروخاطره , غزال66 , فرح77 , فرزانه 62 , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , محبوبه_م , مدار2 , معمار کوشمولو , نامی , نسرین... , نسيا , نیلوفر:-) , هانیه نیکو , هشمت , هوای بارونی دلم , وارش67 , پرواس , پیازچه , چلیپا , گنجشک , ๑ Areefee ๑ , ღღ Parisa ღღ

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین