آپلود سنتر
ابزار
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
422. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

19 4.50%
  • 15 تا 20

153 36.26%
  • 20 تا 25

139 32.94%
  • 25 تا 30

68 16.11%
  • بالای 30

43 10.19%
صفحه 1 از 32 123451126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 312
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    2.60
    سپاس شده 194,593 در 3,825 پست

پیش فرض رمان نفوذ ناپذیر | ~Sea daughteR~ کاربر انجمن

سلام سلام سلام
    من میخوام یک داستان بسیار هیجانی رو شروع کنم.....هی تو ذهنم وول میخورد....سر هم بندیش کردم...بعد شروع کردم نوشتنش
    داستان اولم تموم شد حالا نوبت اینه

چند تا نکته
    از دادن پست در تاپیک تایپ خودداری کنید
    اجازه بدید تا شخصیت ها رو کامل معرفی کنیم بعد دربارشون نظر بدید
    تمامی نام ها،مکان ها،وقت ها و بقیه چیزا من در آوردی اند و از تخیل بنده
    توی این سبک تازه کارم،اگه اطلاعی دارید و میتونید کمک کنید دریغ نکنید
    درباره ی زیبایی شخصیت ها باید بگم هم لازم بود و حتی اگه لازم نبود هم بازم زیبا میذاشتمشون چون خوشم نمیاد شخصیت های داستانم از زیبایی چیزی کم داشته باشن
    نقدم بسیار دوست دارم پس تاپیک نقد خاک نخوره لطفا
    + و تشکر هم که ارتباط اساسی با حال من برای نوشتن داره
    خوب دیگه زیاد فک زدم

این خلاصه:
    رائیکا کردانی(kardani)سروان دوم دایره ی جنایی پلیس دختری نفوذناپذیر و جدی اما با قلبی مهربان است،اما به خاطر شخصیت بیرونی وی بسیاری او را نشناخته اند.رائیکا ماموریت میگیرد برای متوقف ساختن یک گروه قاچاق انسان به این گروه وارد شود ودر این راه باید...
    خلاصه نویسیم کلا افتضاحه،ازم خرده نگیرید
    ژانر:پلیسی،جنایی و عضو جدا نشدنی عشقی...
    نویسنده:من بی سوات(dokhtar daria)...
    طراحی جلد:بنده ی حقیر....دختر دریا

نفوذ ناپذیر

مهـــــــــــــــــــــــ ـــــــــم:
    کپی کردن کتاب بدون اجازه رسمی از نویسنده و ذکر منبع مجاز نمی باشد و در صورت دیدن طبق جرایم رایانه ای با شخص خاطی برخورد میشود
    نفوذ ناپذیر رو تو سایتی ببینم که ازم اجازه نگرفته باشه و همچنین از مدیرا و نام منبع رو ذکر نکرده باشه پیگیری و شکایت میکنم
    برای اتفاق عاشقیم خیلی حرص خوردم دیگه بسمه
    بر طبق قوانین اجازه بگیرید و مطمئن باشید که اجازه خواهم داد
    ویرایش توسط Sea Daughter~ : 1391,08,05 در ساعت ساعت : 07:57 بعد از ظهر
    پست های بعدی در قیر شب بعد از لیالی قدر...
    التماس دعای ویژه

برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

نقش نگار: الن----- -------------------- -Poker Face: روژان

وبلاگ من ==»کلیک

2. 667 کاربر از پست Sea Daughter~ تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #NEGARIN# , #فیروزه# , $ ساجده$ , $hanane$ , $~roya~$ , "غریبه آشنا" , * Bita * , * sogand 21 * , * حدیث * , * م .عباس زاده* , ***forogh*** , **parya** , **سولماز** , *::*MinoOoshi *::* , *Aida Banoo* , *anse*hana , *Fatemeh.K* , *h@d!s* , *Mystery* , *Nahayat* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *RaHa2* , *rainbow* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *~SETAREH~* , *ریما* , *یاقوت* , +Neda+ , - heDeh - , -ShaDi- , ...eli... , ...نگین... , ..sara.. , ..sky.. , .:BahaR:. , .DARLING. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .yasmin , /لاله/ , 021girl , 41267m , ::HeLiA:: , Abandokht , abind , adamak.68a , adriana78 , airena , alis91 , alonegirl , Aminfar1 , aminlily40 , amisha , amorist , Anahita.s , ana_b , angel6672 , angel67 , angelic , angelina , angle92 , angur , anita619 , anitis , anna43 , ANNE , Antanius , architect_shima , arezoue , Arrosha , artii , asal naz , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , asal_cheshmak , asemane nili , ashk eshgh , ashoka , assertive , atena_a , atesh parh , ATISH68 , atoosa joon , avayebaran , ayda3 , aygeen , azade jooon , azam 24 , azarsana , azidan , ba-maram , bahar58 , bahare RE , BaharәH , banuye sabz , baran pr , barane abi , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnazhmz , betoche** , bihamtaa , bikari , binaha , bittersweet , black Puppet , blacksun , bneta , breathe , caarol , chobiiin , D0nya , D92_90 , dander1000atash , darya19 , Defne , degeer , deleabieman , denis** , dey-asa , DEZI , dmoadeli , dokhtare khial , donya.76 , doon doon , doxi bala , E.Narjes , EasTern_Girl , elahe 66 , Elahe-73 , Elahe111 , elahe70 , elahegood , Elahe~M~ , Elen , elena71987 , elham*d , elham96 , eli.M , elianoos , EliSo , ELYAN , erwin , estahrij , f.barani , faezeh88 , faezeh97 , faezehlove , farahnoush , fariba_hed , Farnaz , Farnaz.R , farnaz63 , faryad(sf) , fArzane.Far , fatemehirooni , fatemehjojo , fathemeh , fatima64 , fatima_59 , fereshte.h , FowL , free_girl , funny , geniuse , GH eshghe man , ghazale96 , gheisareh , Golbahar75 , goli21 , goli62 , golnaz77 , golnaz78 , golnuosh , H@D@F , hala , hanajigh , hanayi , Haniday , haniie , hanye , happy girl* , harimeshgh , hasti59 , haveking , hediyeh_b , Hella , hermiun_0 , hesaneh , hoda_f1 , HOMAYONN , Honey.R , honey_x , hosnaa , icegirl_90 , idin baharvand , inas71 , Irani , iraniam , iranian_girl , iryane , isis , joodi abot , kasra.sh , Katra , katy , khanoom noor , khanum gol , khiyal99 , khorshid☼dokht , khoshhal , kiana....... , kimi-vorojak , kimia.76 , kimia_hg , king _ panther , kodaki , L!nA , l0vin , ladani.d , Lady Sky , lalehjoon , leilaadel , leyla71 , libra272 , Lioda , little-fairy , liuana , lo-iii Jlc , M.A* , m0zhdeh , madad , maedeh angel , mahboobeh 98 , mahdi3h , mahdiar , mahdieh67 , Mahdis 77 , Mahi jo0o0n , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.h.i , Mahsa.R , mahsa11 , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa7500 , mahsadina , mahshad05 , mahshid_3d , mahta#good mood , mahtab10 , mahtab888871 , mahuniya , makhmal_66 , man! , manemah , maneou , mani1384 , mania-h , Mansoure 391 , Mantral , many22 , Mar*Mar banoO , marale , MaRia_17 , marmara25 , mary69 , maryammogadas , marzi1224 , masin , maskari , matin_a , mb_maryam , mehnoosh , mehr22 , mehrazar , meloda , Memolina , meno , mersad20 , me_ned , Mina , mina.bala , mina68 , mina_75 , mina_joon , mini_mini , mishapasha , miss mona , miss.no1.2004 , mitra.ym , modern girl , mohamad722 , mona61 , Moohadese , moon shine , moonila , morteza k k , motlagh , mushtata , my dream , N e G a R , n00Ra , N@h!D-B@R@N , nafas21 , nafas44 , naghme 73 , Nahid72 , najmeh7 , nam.nam , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nastaran86 , nazi1 , nazi_gf2010 , neg nego , negar1390 , negikomando , neginra , neliel , New Age , niayesh00 , niayesh_s.s , nikoo 123 , nilgon_nili , niloofarafoolin , nlp16001 , noooor , nrezaii , nutty , Omitris , orange1366 , osoldoroo , P@rya , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , paradise , pardisa 1 , pare , parinaz.m , parisaparisa , parmis86 , parvane. , phoenix-z-f , pingo pingo , pitishka , proxima , punio , R ! R a , R.A.H.A , R@N BOW , RafOneh , RaheBipayan* , rain love , raz gol , Red Diamond , redrose_love68 , red_rose , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , romina jun , ronika_1994 , roxaneh , roya cute , roya1365 , roya62 , R♥jiN! , s.fzpr , saba28 , saghi.m , SahariX , sahar_love , samandf , samin67 , saminnnnnnn:) , samir , SaMirA.Ha , Sam!ra , sana1994 , sana756 , sanamjooje , sanaz 69 , sanaz.p , sanjaghak_a , sara parvizi , sara.R , sarah.sh , sarina. , sarina_jo0o0on , sarvin jojo , sasa75 , SECoND*PLANeT , selda-A , selina63 , sepeedeh , Sepideh2 , sepideh_jun , sepidiii , serentipiti , serme , sete , Shabah eshg , SHADI 73 , SHADI-R , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shamimm , sharghi , shili , shima ap , shima4 , shiny star1 , shiva joon , shiva-72 , sibsorkhhava , silver joojoo , sima.sina66 , sipa , sisi7070 , ~sky angel~ , sn0wmen! , some61 , somy_kh , soode , sotazi , ssssoha , Star inferNal , Star_69 , stone love , stubborn.teen , sunaz , susan1 , sydney , sαвα , tannaz_85 , tapesh , Taraneh.n , taraneh24 , TARANOMEMEHR , tenten , Tifani Jon , tina. , ti_na60 , toka-88 , tondar1365 , tono , unichorn , unique1366 , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , valan , Vampire-girl , vampire123 , vitric , wenela , white-sky , wintergirl , wish... , y.m.s , yas6662 , YAS95 , yas@min , yasamin_34 , yasim , Yasnaaaa , yas_sepid63 , yjdj , zahra.94 , zahra.gol , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zebeli , zeinab75 , zeinab_75 , ziba22 , zina , zoooom , [SARA] , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~fatemeh69~ , ~fereshte~ , ~mahi.p~ , ~Niloofar~ , ~Ordibeheshti~ , ~sania~ , ~SariR~ , ~shokuh~ , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , ЯЭ乙νДИ , ؟؟سما؟؟ , آتای , آذردخت , آریــــا دخــت , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , ارمغان شادی , اسمان 365 , اسمر , النار , الهام جوكار , الهام1995 , الهه تنهایی , امتیس , انگشتر , ایاتای , ایدابانو , ایماز , ایکسا خانوم , بازیگوش , باسیلیسک , بهار سرد , بهارک 1375 , بهبهو , بی بی گل , بیسان تیته , تابتا , تارک , ترنج خاتون , تنها... , تکراری , ثـمیـن , حاج اقاا , حاجی بلا , حسین زاده حسینی , حـسـام*فـیـضـی , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خوشگلم من , داناد , دختر پرسپولیسی , دلارام20 , ديـــار , ذانا , رابین * , راز نیاز , *RANIA* , راژانه , رز صورتی ... , رزا جون , رزصورتی , رنگین کمون خانم , روژین21 , ساحلی , سارا2018 , سافانا , ساقی 91 , ساکتین , ستاره اقبال , ستـاره , سرای بانو , سرتق , سه تفنگدار , سپیدوسیاه , سپیدک , سیب سرخ حوا , شاخه نبات 90 , شادئ , شاپررک , شاپرک13 , شایلینگ , شه تاو , شیرین53 , صحرا71 , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , علیصدر , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فارقليطا , فاطمه76 , فانوس دریایی , فرح77 , فرنوش72 , فرگلf , فهیمه67 , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلاحمیده , لیلین , لیلیپوت , م.م.ر , مادرم , ماهرخ جون , مدار2 , مرضیه.ش , مریم.j , مهرآذین , مهرتا , مهلا.پ , مونا** , مینا , میچکا , نازنین 87 , نامی , نسترن 76 , نسرین... , نسيا , نفس اخر , نفس_20 , نم نم باران , نگاه روشن , نی نی123 , نیکا83 , نیکــی , هانیه جون , هشمت , واران , وارش67 , وندا مهران , ياابالفضل , پانته آ65 , پانیززهرا , پتی-یا , پرستو... , پرنسس-1245 , پروانه! , پریبانو , پونام , پیازچه , چاله , چشم خمار , چلیپا , چپ دست , کوثر69 , کپل ناز , گنجیشک , گندمک000 , یاسمین.م , یلدا.م , დ●•·hanymo·•●დ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , ♥ nazi nazi♥ , ♥Arezoo

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بخش کتاب
    میانگین پست در روز
    9.78
    سپاس شده 412,352 در 26,461 پست

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت

برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!
    هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    مدیران بخش کتاب:
    patrin* asal_cheshmak* sanaz.p* hediyeh_b*Sepid
    ***یه غرور یخی یه ستاره سرد***
    یه شب از همه چی به خدا گله کرد
    یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد
    دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد

نگران منی به تو قرصه دلم
    تو کنار منی نمیترسه دلم
    بغلم کن ازم همه چیمو بگیر
    ***بذار گریه کنم پیش تو دل سیر

4. 290 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

$~roya~$ , * Bita * , * حدیث * , * م .عباس زاده* , **سولماز** , *Aida Banoo* , *anse*hana , *fatemeh* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *shima* , *Silver Sun* , *~aida bala~* , *~Faezeh~* , *یاقوت* , +Neda+ , - heDeh - , ...eli... , ...نگین... , .:BahaR:. , .DARLING. , .MOHABBAT. , /لاله/ , 41267m , adamak.68a , adriana78 , alireza66 , alonegirl , Anahita.s , angel6672 , angel67 , angur , Antanius , Arrosha , asal Queen , ashk eshgh , atena_a , azam 24 , azidan , bahar58 , BaharәH , banuye sabz , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnazhmz , benitto , bihamtaa , breathe , chobiiin , D92_90 , donya.76 , doon doon , doxi bala , eglantine-m96 , elahe 66 , elahegood , Elahe~M~ , Elen , elena71987 , ELYAN , erwin , f.barani , f.oliaee91 , faezeh97 , fariba44 , fariba_hed , faride20 , Farnaz , fArzane.Far , fathemeh , fatima64 , fatima_59 , GH eshghe man , ghazale96 , golnaz78 , gorgin khan , hanajigh , hanye , haveking , hediyeh_b , homa41 , Honey.R , honey_x , idin baharvand , inas71 , iraniam , kanyar , khanum gol , khiyal99 , kimi-vorojak , kimia.76 , king _ panther , kodaki , L!nA , leilaadel , libra272 , little-fairy , liuana , lo-iii Jlc , M.A* , m0zhdeh , madad , mahboobeh 98 , mahdiar , Mahi jo0o0n , mahr0kh , mahsa.h.i , Mahsa.R , Mahsa313 , Mahsa7500 , mahsadina , mahshad05 , mahtab10 , mahtab888871 , man! , manemah , mani1384 , mania-h , many22 , MaRia_17 , maryammmmmm6 , mb_maryam , mehnoosh , mehr22 , meloda , Memolina , mersad20 , Mina , mina68 , mohamad722 , morteza k k , my dream , MΣRλ , N e G a R , N@h!D-B@R@N , nafas21 , naghme 73 , Nahid72 , Nashenase tanha , nasimrahi , negar1390 , New Age , niayesh_s.s , nilgon_nili , nlp16001 , noooor , nrezaii , nutty , orange1366 , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , pare , parinaz.m , parmis86 , parvane. , phoenix-z-f , poolak , proxima , punio , RaheBipayan* , rain love , raz gol , reza9000 , Roghaye57 , s.fzpr , saghi.m , SahariX , samandf , samin67 , SaMirA.Ha , sanaz.p , sara parvizi , sarah.sh , sasa75 , Sea Daughter~ , sepeedeh , sepidiii , sete , setia22 , shafagh 69 , sheida_953 , shima4 , sisi7070 , ~sky angel~ , some61 , sotazi , ssssoha , Star_69 , sunaz , sydney , sαвα , taraneh24 , TARANOMEMEHR , Tifani Jon , UnKnOwN_Sh , V.i.d.a , valan , Vampire-girl , wenela , y.m.s , yas6662 , Yasnaaaa , Zahra_niki , zarpari , zeinab75 , zeinab_75 , ziba22 , zoooom , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~ELAHE~ , ~Ordibeheshti~ , ~TuLiPa~ , ×sepidar× , ؟؟سما؟؟ , آذردخت , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , الهام1995 , الهه7 , امتیس , ایدابانو , ایماز , باسیلیسک , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , بیسان تیته , تارک , ترنج خاتون , تنها... , حديث. , حسین زاده حسینی , حـسـام*فـیـضـی , حنانه 14 ساله , خانوم عسلی , ذانا , راز نیاز , *RANIA* , رز صورتی ... , رزصورتی , روژین21 , رژلب , ساحلی , ساقی 91 , ستاره اقبال , ستـاره , سرای بانو , سه تفنگدار , سپیدوسیاه , شاخه نبات 90 , شاپررک , صحرا71 , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , علیصدر , غزال آریا , فائزه محمودي , فاطمه76 , فانتین , فرشا , فرنوش72 , فرگلf , ققنوس98 , لی لی تنها , م.م.ر , م.نوری , ماهرخ جون , مریم.j , مونا** , نسرین... , نسيا , نم نم باران , نیکا83 , نیکــی , هانیه جون , هشمت , واران , پانیززهرا , پریبانو , پونام , یاسمین.م , ♥ nazi nazi♥

5. Top | #3

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    2.60

پیش فرض 1

پست اول
    توضیحاتی از نویسنده درباره ی نفوذ ناپذیر:
    نفوذ ناپذیر یک رمانه مثل خیلی از رمان ها و متفاوت از خیلی رمان ها اما رمانه. قرار نیست همه چیزش واقعی باشه پس اگه دنبال سراسر واقعیتی، این داستان مناسب تو نیست. این داستان شخصیت های زیبا داره، چون لازم بود. در ضمن آدم زیبا کم نیست. حالا یکمم زیاده روی مشکلی نداره از نظر خود من. بازم می گم لازم هم بود چون اگه این زیبایی نبود هیچ کدوم از اتفاق های درون داستان اتفاق نمی افتاد.
    درباره ی رمان زود تصمیم نگیرید. نگید چرا این فقیره و این خر پول؟ همه چیز لازم بوده و همه چیز هم کم کم مشخص می شه.
    این داستان هیجان داره، شادی داره، غم داره، نفرت و خیانت و عشق هم داره اما با صبر. صبر داشته باشید.
    شخصیت نقش های اصلی با اونی که بازی می کنن فرق داره پس رائیکا، رائیکاست و نقشی که بازی می کنه همونه. پس می تونن دو تا رفتار کاملا متفاوت داشته باشن.
    مذهب، دین، خدا، بی خدایی، بی غیرتی و هر چیزی بوده لازم بوده. کسی که آدم راحتیه توی داستان، راحت گذاشتمش چون اگه نبود توهین می شد. گفتم که همه چی واقعی نیست. شاید همه ی پلیسای زن زحمت کش این خطه و مرز و بوم واقعا یک مسلمون واقعی باشن یا شایدم نه! یک آدم راحت. من نمی دونم اما این جا و توی داستان ما نمی شد خیلی مذهبی باشه که اگه بود اشکال داشت کارم و چیزیم که زیاد دیده می شد توهین بود.
    داستان رو با دقت بخونید. اسما رو قاطی نکنید. آخه تو رمان قبلیم همه دایی پسره رو رو با باباش اشتباه گرفته بودن. با اینکه ذکر شده بود ولی اومده بودن اعتراض که تو داستان خودت یادت نیست. نه! من یادم بود. یادم بود که پسر داستانم بابا نداره. اونا بودن که بی دقت خوندن. پس با دقت بخونید.
    یک نکته ی دیگه! برای این رمان زحمت کشیده شده. نه فقط من، بلکه خیلی های دیگه پا به پای نوشتنم باهام بودن و اشکالاتش رو تا حد بالایی رفع کردیم پس لطفا تو نقد کردنتون توجه به خرج بدید و مواظب باشید هم دیگه رو با حرف های تندمون ناراحت نکنیم چون این ناراحتی به وجود اومده نه تنها برای منه، بلکه برای تمام کساییه که این رمان رو دوست داشتن و پا به پاش جلو رفتن و برای بهتر بودنش نقدای عالی ای کردن.
    با رمان قبلیمم خیلی تفاوت داره. اون کار اولم بود و به نظر خودمم نسبت به این خیلی ضعیف بود. البته نسبت به این چون اونم بد نبود خدایی. با اینکه اغراق داشت اما به هر حال بد نبود. اما نفوذ ناپذیر روی تک تک جملاتش کار شده. همین!
    امیدوارم دوستش داشته باشید.
    « دختر دریا / محدثه.س»
    مقدمه:
    زندگی فرازیست با نشیبی تند و گذری است با بن بستی در آخر تمام آواره های اندیشه
    اما زندگی گذران عمریست سبک و آن هنگام درک فداکاری شکوهی است به وسعت یک سرنوشت.
    دنیای اطراف گاه دیدنی است و گاه به وسعت تمام اندیشه های یک نسل متزلزل کننده افکار.
    اما شجاعت لغتی است به گستردگی تمام همت یک زن بر گسترش امنیتی دور از ذهن
    و این شروعی است برای یک حس و یک احساس، احساس بودن و خواستن برای اثبات کردن زن بودن یک زن.
    زنی که مردانگیش را به رخ تمام مردنماهای عالم می کشاند و فریاد برمی آورد:
    « آری من یک زنم ... یک زن!»
    و در آخر از زن بودنش لذت خواهد برد.
    روژان گفت:
    - رائیکا تو رو خدا!
    همون جور که مقنعه ام رو درست می کردم، با لحن جدی و همیشگیم گفتم:
    - روژان الکی بحث نکن! من خوشم نمیاد برم این جور جاها. تولد شمسی و قمری و میلادیشون رو هی جشن می گیرن. من که نمی گم تو نرو. برو خوش باش اما من نمیام.
    با زاری گفت:
    - تو دلم مونده برای یک بار هم که شده تو رو به دوستام نشون بدم.
    - پس موضوع اینه؟ عزیز من مجبور نیستی جار بزنی خواهر من پلیسه.
    مطمئن بودم که نگفته. یک دروغ کاملا بچگانه بود. می دونست کار من رو نباید به کسی بگه.
    گفت:
    - حالا که گفتم. رائیکا یک رحمی کن. ها؟
    کش چادرم رو درست کردم و همون جور که به سمت در ورودی می رفتم، گفتم:
    - خوش بگذره،خداحافظ!
    داد زد:
    - چرا دلت نمی سوزه؟ دختره ی سنگدل!
    لبخند کوچولویی زدم و زود جمعش کردم. سوار پژو 206 مشکیم شدم و به سمت اداره راه افتادم.
    تو پارکینگ وقتی که می خواستم پیاده بشم، زمزمه کردم:
    - شروع شد.
    تا پیاده شدم، سربازها ادای احترام کردن. من اگه نخوام اینا رو زمین پا بزنن باید کی رو ببینم؟
    سر کوچیکی تکون دادم و آزادشون کردم و مصمم به سمت اداره قدم برداشتم.
    یک قدم به یک قدم صدای پاها بلند می شد. یک راست به سمت دفتر سرهنگ رفتم. اجازه ی ورود که صادر شد، این بار من بودم که ادای احترام کردم.
    سرهنگ سر تکون داد و گفت:
    - خوش آمدید سروان. بفرمایید!
    روی صندلی نشستم و گفتم:
    - خسته نباشید! موفق شدیم پاتوق نگار رو پیدا کنیم. نگار ملقب به نگار سه کله، واسطه ی ورود دخترها به باند بزرگشونه.
    سرهنگ سر تکون داد و گفت:
    - متشکرم. روی نقشه ای دارم فکر می کنم. ساعت پنج جلسه برقرار می شه.
    بلند شدم و گفتم:
    - وظیفمون بود. موفق باشید، با اجازه!
    لبخندی زد و گفت:
    - بفرمایید.
    این بار به سمت اتاقم راه افتادم. چادرم رو آویزون کردم و پشت میز نشستم. پرونده ی باند بزرگ قاچاق انسان که بیشتر دخترها رو به شهرهایی مثل دبی قاچاق می کرد و می فروخت. تنها سر نخامون نگار سه کله بود که انتخاب دخترها و واسطه ی ورودشون به باند بود و یکی از کافه های وسط شهر پاتوقش بود و فردین چشم عقاب که یکی از کله گنده هاشون بود و یکی از سرگردها که من تا حالا ندیدمش هم سعی داره بهش نزدیک بشه اما تا حالا موفقیت چندانی نداشته و فقط در حد دوست بودن. چند نفر دیگه ای هم بودن که فقط در حد شناسایی بودن و اطمینانی درباره ی وظیفشون نداشتیم.
    به خودم گفتم، الکی که بهش نمی گن فردین چشم عقاب. از بس تیزه.
    تو فکر این بودم که سرهنگ چه فکری می تونه داشته باشه. مطمئن بودم بدون این که جوانب امر رو در نظر نگیره، دستوری نمی ده و نقشه ای نمی کشه.
    تا ساعت پنج روی این پرونده و چیزهای خرده ریز دیگه کار کردم و راس ساعت پنج رفتیم به سالن جلسات.
    بعد از این که تمامی همکارها جمع شدن، سرهنگ شروع کرد:
    - همین طور که می دونید ما غیر از فردین چشم عقاب و نگار سه کله که می تونن دو عضو اصلی این گروه باشن، نشان دیگه ای از این باند نداریم و بقیه ی افراد شناسایی شده هم اطلاعات کاملی در موردشون پیدا نشده. با اینکه کارهاشون پیگیری می شه، فردین که نزدیک شدن بهش شکستن سده و ما هنوز در تلاشیم و اما نگار سه کله که سروان کردانی و گروهشون موفق شدن پاتوقشون رو پیدا کنن. من روی نقشه خیلی فکر کردم و دیدم فکری که دارم بهترین راه حله. لطفا خوب گوش کنید! همون طور که اطلاع دارید نگار سه کله واسطه ی انتخاب دختران جوان برای این بانده. نقشه ی من اینه که سروان کردانی به عنوان دختری که به خاطر حل مشکلات خانوادش حاضره هر کاری انجام بده، با نگار سه کله طرح دوستی بریزه. مطمئنا با چهره ای که سروان دارن خیلی طول نمی کشه که نگار به ایشون پیشنهاد می ده که به این گروه در ازای مزایای خوب وارد بشه. این قسمت اول نقشه است. در صورتی که به خوبی انجام شد، بقیه نقشه رو هم به اطلاعتون می رسونم.
    همه ساکت بودیم و تو فکر. سرهنگ قادری بازم مثل همیشه نقشه ی خوبی کشیده بود.
    امیدوارم تا اینجا خوشتون اومده باشه
    ویرایش توسط Sea Daughter~ : 1391,09,29 در ساعت ساعت : 03:47 بعد از ظهر

6. 754 کاربر از پست Sea Daughter~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !!سارا!! , #NEGARIN# , $hanane$ , $~roya~$ , "غریبه آشنا" , (mahi) , * Bita * , * sogand 21 * , * حدیث * , ***forogh*** , **parya** , *Aida Banoo* , *ARAM* , *Fatemeh.K* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *padma* , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریما* , *سورن* , +Neda+ , - heDeh - , --»ROZ!i«-- , -لیلی- , ...eli... , ...نگین... , ..nafise.. , ..sara.. , .:aida:. , .:BahaR:. , .DARLING. , .MOHABBAT. , /maryam/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 41267m , ::HeLiA:: , adamak.68a , adriana78 , afroodit , ahoo21 , ali1205 , alis91 , alonegirl , Altin ay , alustani , aminlily40 , amisha , amorist , anahid 33 , Anahita.s , anahita13 , angel6672 , angel67 , angelic , angle92 , angry girl , angur , anitis , anna43 , ANNE , Anolin , Antanius , apamea , archangel , architect_shima , arezoo214 , arezoo68 , arezoue , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , artii , asal Queen , asal-661 , asal_bumpy , asal_cheshmak , asaree , asemane nili , asemanii , ashk eshgh , asma66 , assertive , atefeh_49 , atena_a , atoosa joon , atyek , avayebaran , ayda3 , aygeen , azade jooon , azam 24 , azarsana , azidan , ba-maram , bahar58 , bahare. ◕ ‿ ◕❀ , BaharәH , banix , baran pr , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnaz.ashena , behnazhmz , Belanka 95 , betoche** , bikari , binaha , bineghab , bittersweet , blacksun , bneta , Borono , breathe , caarol , D92_90 , Defne , degeer , deleabieman , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , doon doon , duste man , eglantine-m96 , elahe 66 , Elahe-73 , elahegood , Elahe~M~ , Elen , elena1998 , elena71987 , elham*d , elham96 , eli.M , elianoos , EliSo , elmira.t , ELYAN , erwin , eshton , esike , estahrij , eti98 , f.oliaee91 , fa62 , faazii , faezeh88 , faezeh97 , fahime_kiticati , falagh , fanoos_68 , fariba44 , fariba_hed , faride20 , Farnaz.R , faryad(sf) , fArzane.Far , farzane.rsh , farzaneh15 , Fatemeh V.T , fatemehjojo , fathemeh , fati.star , fati70 , fatima64 , fatima_59 , foggy , fouji , funny , galadril3 , geniuse , GH eshghe man , ghazale96 , gheisareh , golchaghe , goli21 , golnaz77 , golnaz78 , golnuosh , googoosh z , gorgin khan , hala , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hanye , hassanbarbarz , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helik , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , homa41 , HOMAYONN , Honey.R , Honey_fa , honey_x , hooramohebtash , hooriya_y , hosnaa , HRad , htamspam , icegirl_90 , IcEHeArT , idin baharvand , Im a human , inas71 , iraniam , iranian_girl , iryane , isis , j.ghanavizi , joana , JonasRahimi , Just Say No , justina39 , kaktoos , kasra.sh , katy , katy f , kfdh , khanoom noor , khanum gol , khatooonn , khiyal99 , khorshid☼dokht , kiana61 , kimi-vorojak , kimia.76 , king _ panther , kodaki , L!nA , l0vin , ladani.d , Lady Sky , leila93 , leilaaa98 , leilaadel , libra272 , Lioda , little emo girl , little-fairy , liuana , lo-iii Jlc , m-khani , m.diamond.s , m0zhdeh , ma-az , madad , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboub215 , mahda , mahdi3h , mahdiar , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.h.i , Mahsa.R , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa7500 , mahsadina , mahsan_bluesky , mahshad05 , Mahshid Jon , mahshid_3d , mahta#good mood , mahtab10 , mahtab888871 , man! , manemah , maneou , mani1384 , mansoure , Mansoure 391 , maral.artimis , marale , MaRia_17 , marjan khanomi , marmara25 , maryam56 , maryammmmmm6 , maryammogadas , maryam_mariusz , maryantovan , maryta , marzi1224 , masi.eshghi , matin_a , mb_maryam , MeDiA Es , mehr22 , mehrazar , meloda , Memolina , mersad20 , me_ned , milana , Mina , mina naz , mina.bala , mina68 , mina_75 , mina_joon , mini_mini , mishapasha , Miss A , miss mona , miss.no1.2004 , mohamad722 , MOHI goli , monir1343 , moon shine , moonila , mushtata , N e G a R , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas21 , nafas44 , naghme 73 , Nahid72 , nane sarma , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasim j , nasimrahi , nastaran86 , NAZI_425 , nazi_gf2010 , neda roshan , nedaj , nefer , neg neg , neg nego , negar1373 , negar1390 , neginra , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , nilgon_nili , nini-kimi , nini84 , ninja fairy , nlp16001 , noooor , nrezaii , nutty , oldooz bala , Omitris , orange1366 , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , paradise , paradise_70 , pardy , pare , Pari* , pari1990 , pariedarya , parinaz.m , parisa.. , parisaparisa , parmis86 , parmis91 , parshan-dicom , parvaeh , parvane. , Parya.G , peymaneh , phare , phoenix-z-f , poolak , proxima , R@TA , RafOneh , RaheBipayan* , rain love , ramesh20 , Randy Or , raz gol , RealIty , Red Diamond , redrose_love68 , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , romina jun , roxaneh , roya1365 , roya62 , rt.oo , rural girl , s.fzpr , saba 68 , sada , Saeideh_82 , saghi.m , sahar_love , sahel_m , samaneh60 , samin67 , saminnnnnnn:) , samir , SaMirA.Ha , samiramis777 , sana1994 , sana756 , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz.p , sanjaghak_a , sanjahak* , sara parvizi , sara.R , sara66 , sarah.sh , sarax , sarina. , sarma1010 , sasa75 , Satiya , sazin513 , SECoND*PLANeT , sedena , selda-A , selina63 , sepeedeh , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh_jun , sepidiii , serentipiti , setayesh1363 , sete , setia22 , sevda76 , shadi 936 , SHADI-R , shadivet , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , sharona , sheida_953 , shf_aboops , shili , shima4 , shima72 , shiny star1 , shiva joon , shiva-72 , shooma , sibsorkhhava , silver joojoo , SIMA2012 , simaaaaa , simaN , sintia , sipa , sirius , sisi7070 , ~sky angel~ , sokot shab , Somaeh_at , some61 , somy_kh , sooooogand , sotazi , ssssoha , Star_69 , stubborn.teen , sun-banoo , sunaz , sydney , sαвα , t0ranj , Taataa , tahi619 , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , Taraneh.n , taraneh24 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , Tarllan , Tawny girl , tenten , tgilani2012 , Tifani Jon , tina. , Titania1273 , ti_na60 , toka-88 , tondar1365 , tono , traker , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , VAHIDEH / P , valan , Vampire-girl , vampire123 , vitric , wenela , wildfire14 , wintergirl , wish... , y.m.s , YaaaaC , yas6662 , yas@min , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yas_sepid63 , you &i , zahra.1390 , zahra.94 , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zebeli , zeinab_75 , ziba111 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zohreh eshghi , zoooom , zy_jahromi , [SARA] , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~*tiyam*~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~Ordibeheshti~ , ~Setareh Bano~ , ~SHADO~ , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , ЯЭ乙νДИ , ؟؟سما؟؟ , آتای , آذردخت , آریــــا دخــت , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , اب و اتش , اترون , اتل و متل , اسمر , افسانه1362 , اقا ناز , اقاقی , النار , الهام جوكار , الهام1995 , الهه نیا , الهه7 , امتیس , ایاتای , ایماز , ایکسا خانوم , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بانو عسل , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , بیسان تیته , تارک , ترنج خاتون , تنها... , تک ستاره شب , تکراری , تیزفهم , حاجی بلا , حديث. , حسین زاده حسینی , حـسـام*فـیـضـی , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خاوردخت , خرس قهوه ای , خوشگلم من , خیال غزل , داناد , دختربی حوصله , دلارام20 , دکور , رائیکا , رابین * , *RANIA* , رز صورتی ... , رزا جون , رزصورتی , رضاره , رنگین کمون خانم , رهان , رهــا , روح آسمان آبي , روژان6815 , روژین21 , رژلب , زهره 65 , زهره عشقی , زوها , سابنا , ساحلی , ساغر آدین , سافانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره اقبال , ستاره بارون , ستاره کویر , ستـاره , سحرنقره فام , سرای بانو , سرتق , سه تفنگدار , سپیدوسیاه , سکوت من , شاخه نبات 90 , شادئ , شادزی , شاپررک , شاپرک13 , شایلینگ , شرقي , شورم , شیرین53 , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فائزه* , فاطمه76 , فانتین , فرح77 , فرزانه ي بلا!! , فرشا , فرنوش72 , فرگلf , فهیرا , فهیمه67 , ققنوس98 , لاله 22 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا ص , لیلیپوت , م.م.ر , م.نوری , ماه رخسار , ماهرخ جون , مدار2 , مرزنگام , مرضی2 , مرضیه.ش , مریم.j , مریمی__ , ملیساا , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرتا , مونا** , مژگان حضرتی , میچکا , نازنین 87 , نامی , نداي عشق , نسترن 76 , نسرین... , نسيا , نفس_20 , نم نم باران , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هانی سالی , هانیه جون , هانیه نیکو , هایا , هشمت , همزاد , هميشه بهار , واران , وارش67 , وندا مهران , ویدا.ف , پانیززهرا , پرهامه , پریبانو , پونام , پیازچه , چلیپا , کریستال , کمند , کوثر69 , کپل ناز , گلبو , گنجیشک , یاسمین.م , یلدا تقی زاده , یلدا.م , ღღ Parisa ღღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , ♥ nazi nazi♥

7. Top | #4

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    2.60

پیش فرض 2

پست دوم

این وسط من بودم که کارم سخت بود و من عاشق همین سختی ها بودم. همین ریسک ها و همین که با پای خودت بری تو دهن شیر.
    سرهنگ گفت:
    - کسی حرفی نداره؟
    سروان محبی گفت:
    - نقشه ی خوبیه اما ریسک بالایی می خواد. دقت تو این نقشه خیلی مهمه و البته نظر سروان کردانی.
    همه ی نگاه ها به سمت من چرخید. گفتم:
    - من مشکلی تو این کار نمی بینم. کار من همینه. لطفا درباره ی جزئیات نقشه توضیحات بیشتری بدید سرهنگ.
    این بار نگاه ها به سمت سرهنگ چرخید. سرهنگ صداش رو صاف کرد و گفت:
    - جزئیات بیشتر رو به اطلاع خودتون می رسونم. خسته نباشید!
    همه بلند شدیم و ادای احترام کردیم. همکارها یکی یکی خارج شدن و من رفتم سمت سرهنگ.
    وقتی تنها شدیم، گفت:
    - اول یک اسم مستعار.
    اصلا مهم نبود اسم چی باشه. زود جواب دادم:
    - شهرزاد!
    سرهنگ سر تکون داد و ادامه داد:
    - شهرزاد! همون طور که بهتون گفتم دختریه از طبقه پایین جامعه که برای رفاه خانواده اش حاضره هر کاری بکنه.
    گفتم:
    - به نظرم اگه شهرزاد دختر یتیمی باشه که برای نجات مادرش از بیماری حاضر به هر کاری باشه واقعی تره. چون اصولا رابطه دختر و مادر و رابطه عاطفی بین اونا خیلی قوی تره و مادر انقدر عزیز هست که آدم خودش رو هم فداش بکنه.
    سرهنگ گفت:
    - فکر خوبیه. این جزئیات با شما. شما می تونید از فردا کار خودتون رو شروع کنید. فقط در نظر بگیرید که پله به پله یعنی ...
    حدود یک ساعت درباره ی جزئیات حرف می زدیم. جزئیاتی که حتی نبودِ یکیشون هم می تونست کل نقشه ی پیچیده ی ما رو مختل کنه.
    سرهنگ گفت:
    - سروان کردانی توجه داشته باشید، حرف هایی که می زنید ممکنه در آینده برای این گروه سوال پیش بیاره و شما از جواب عاجز بمونید یا حتی انقدر جواب های گوناگون و سردرگمی بهشون بدید که شک کنن. متوجه که هستید؟ اینا گروه با دقتی هستند که ما با تلاش گروه زیادی از همکارها غیر از فردین و نگار از اونا اطلاع دیگه ای نداریم.
    چادرم رو درست کردم و گفتم:
    - متوجه هستم سرهنگ. امیدوارم بتونم کمکتون کنم.
    سرهنگ لبخندی زد و پدرانه نگاهم کرد و گفت:
    - من به تو ایمان دارم دخترم. من خیلی روی این نقشه فکر کردم. می دونم سختی های زیادی داره اما تو رو عین دخترم می شناسم و با رَب و رُبت آشنام. می دونم سربلندمون می کنی.
    سرمو انداختم پایین و گفتم:
    - شما همیشه به من لطف داشتید سرهنگ. تمام نیرو و درایتم رو روی این کار می ذارم.
    سرهنگ گفت:
    - می تونی بری سروان.
    بلند شدم و ادای احترام کردم و گفتم:
    - متشکرم!
    سرهنگ سری تکون داد و من از اتاق خارج شدم. خیلی کار داشتم. خرید لباس های متناسب نقشم اولین کارم بود.
    توی دفترم که نشستم، شروع کردم به مرتب کردن کارام تا برم بازار. یک دفعه یاد روژان افتادم. اون بهترین گزینه برای خرید بود اما مطمئنا از لج منم که شده خیلی سخت قبول می کرد. هر چقدر من سفت و سخت بودم اون لجباز و سرتق بود. یاد کاراش لبخند رو مهمون لبام کرد. عاشقش بودم. با پنج سال فاصله ی سنی با من، یک دختر هجده ساله بسیار احساساتی بود مثل برادر مهربونم که بیست و نه ساله بود و یک مرد واقعی بود و شیما، زن مهربونش و شادی، دختر بانمکش و مامان گلم که دنیا رو به پاش می ریزم، کل خانواده ی ما بودن. جای خالی پدرم بازم توی چشم می زد. اشک تو چشمام حلقه زد که زود پاکش کردم. من نباید ضعیف باشم. من به خودم قول داده بودم انتقامش رو می گیرم. از هر چی خلاف کاره انتقام آدم های پاکی مثل بابا رو می گرفتم. دلیل اصلیمم برای انتخاب شغلم این بود. با صدای در به خودم اومدم.
    قالب همیشگیم ناخودآگاه ظاهر شد و محکم دستور داد که بگم:
    - بفرمایید!
    در دفتر باز شد و پگاه اومد تو و ادای احترام کرد.
    صدام در اومد:
    - پگاه صد بار گفتم، اینم صد و یکمین بار. نیاز نیست که وقتی فقط خودمونیم احترام بذاری.
    پگاه لبخند نمکی زد و گفت:
    - آقا هر چیزی جای خودش. توی محل کار تو درجه ی بالاتری داری پس احترامت واجبه. لطفا به ستاره هات دقت کن. بیرون از محیط کار هم من فقط پگاهم و تو هم رائیکا.
    از دست حرفاش پوفی کشیدم و گفتم:
    - من از پس تو بر نمیام.
    بازم لبخند زد و گفت:
    - تو فقط امر کن، پگاه نیستم همون لحظه اجابت نکنم به غیر از این مورد.
    یکم ساکت شد و بعد گفت:
    - سرهنگ با توجه به این که من نزدیک ترین فرد به شما هستم، دستور دادن تا جایی که بتونم کمکتون کنم.
    لبخند خشکی زدم و گفتم:
    - واقعا متشکرم. به کمکت نیاز داشتم.
    پگاه زیر لب زمزمه کرد:
    - بذار بریم بیرون حسابت رو می رسم.
    ادای احترام کرد و گفت:
    - نیم ساعت دیگه پارکینگ می بینمتون.
    سری تکون دادم و بعد از خارج شدنش به کاراش لبخند زدم. همیشه از اینکه نمی تونستم احساساتم رو قشنگ نشون بدم حرص می خورد. مثل من بود اما نه به سختی و خشکی من اما به هر حال برای هم دوستای خوبی بودیم. توی یک چهارچوب خاص و به دور از محبت های افسانه ای و صحبت های اغراق آمیز.
    کارام که تموم شد، دیگه وقت رفتن بود. چادرم رو پوشیدم و رفتم سمت پارکینگ. پگاه کنار ماشینم ایستاده بود. تا رفتم، گفت:
    - مثل همیشه سرِ وقت.
    دوست داشتم الان یکی از ابروهام رو بندازم بالا اما به هیچ عنوان بلد نبودم، به همین خاطر دو تا ابروهامون رو بالا انداختم و گفتم:
    - انتظار دیگه ای داشتی؟
    سرش رو کج کرد و گفت:
    - به هیچ وجه!
    سوار ماشین شدیم و حرکت کردیم. تو طول راه درباره ی کارا و نقشه هامون حرف زدیم و وقتی به بازار رسیدیم، گفتم:
    - لباسی می خوایم که ارزون قیمت باشه و به کهنگی بزنه.
    پگاه گفت:
    - دقیقا! اما چون نو می خوای بخری نمی تونی زیاد کهنه نشونش بدی. مجبوری وقتی رفتی خونه شش هفت بار بشوریش.
    گفتم:
    - آره، راست می گی. شال و کفش نمی خوام، تو خونه دارم.
    شروع کردیم به گشتن. آخرش یک مانتو طوسی دوازده هزار تومنی خریدم که دقیقا مثل این بود که گونی بپوشم فقظ چند تا دکمه ساده و دو تا جیب داشت و روی زانو بود.
    مامان شلوار مشکی کهنه داشت که دیگه نمی پوشیدش و این بهترین گزینه برای من بود.
    پگاه رو دم خونشون پیاده کردم و خودم هم به سمت خونمون رفتم.

ادامه دارد
    ویرایش توسط Sea Daughter~ : 1391,09,17 در ساعت ساعت : 12:55 بعد از ظهر

8. 682 کاربر از پست Sea Daughter~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !!سارا!! , #NEGARIN# , $hanane$ , $~roya~$ , "غریبه آشنا" , * Bita * , * حدیث * , ***forogh*** , **parya** , *Aida Banoo* , *ARAM* , *Arefeh* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *padma* , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریما* , *سورن* , +Neda+ , --»ROZ!i«-- , -لیلی- , ...eli... , ...نگین... , ..nafise.. , ..sara.. , .:aida:. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , /maryam/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 41267m , adamak.68a , adeline , adriana78 , afroodit , ahoo21 , alis91 , alonegirl , Altin ay , alustani , aminlily40 , amisha , anahid 33 , Anahita.s , anahita13 , angel6672 , angel67 , angelic , angle92 , angry girl , anitis , anna43 , Anolin , Antanius , apamea , archangel , architect_shima , arezoo214 , arezoue , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , arshin90 , artii , asal Queen , asal-661 , asaree , asemane nili , asemanii , ashk eshgh , asma66 , atefeh_49 , atena_a , ati.ea , atika , atoosa joon , Avaa , aygeen , azade jooon , azam 24 , azarsana , ba-maram , bahar58 , BaharәH , banix , baran pr , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnaz.ashena , behnazhmz , Belanka 95 , betoche** , bikari , binaha , bineghab , bittersweet , bneta , Borono , breathe , caarol , D92_90 , dadam , Defne , degeer , deleabieman , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , donya.76 , doon doon , duste man , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe 66 , Elahe-73 , elahegood , Elen , elena1998 , elena71987 , elham*d , elham96 , eli.M , elianoos , EliSo , elmira.t , ELYAN , erwin , eshton , estahrij , eti98 , f.barani , f.oliaee91 , fa62 , faazii , faezeh88 , fahime_kiticati , falagh , fanoos_68 , farah2 , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , faride20 , fArzane.Far , farzane.rsh , Fatemeh V.T , fatemehjojo , fathemeh , fati70 , fatima64 , fatima_59 , feryal_bahmani , foggy , fouji , funny , galadril3 , geniuse , GH eshghe man , ghazale96 , glarion , golchaghe , goli21 , golnuosh , googoosh z , gorgin khan , hala , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hanye , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helik , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , homa41 , HOMAYONN , Honey.R , Honey_fa , honey_x , hooramohebtash , hooriya_y , hosnaa , HRad , htamspam , IcEHeArT , idin baharvand , iranian_girl , iryane , isis , j.ghanavizi , joana , Just Say No , kaktoos , kasra.sh , katy , katy f , kfdh , khanoom noor , khanum gol , khiyal99 , khorshid☼dokht , kiana61 , kimi-vorojak , kimuliiiiiii , king _ panther , kodaki , L!nA , l0vin , ladani.d , Lady Sky , leila93 , leilaadel , libra272 , Lioda , little-fairy , liuana , lo-iii Jlc , m.diamond.s , m0zhdeh , ma-az , madad , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboub215 , MAHDI EMO , mahdi3h , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.h.i , Mahsa.R , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa7500 , mahsadina , mahsan_bluesky , mahshad05 , Mahshid Jon , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , man! , manemah , maneou , mani1384 , mansoure , Mansoure 391 , maral.artimis , marale , MaRia_17 , marjan khanomi , marmara25 , maryam56 , maryammmmmm6 , maryammogadas , maryam_mariusz , maryantovan , maryta , marzi1224 , masi.eshghi , matin_a , mb_maryam , mehr22 , mehrazar , meloda , mersad20 , me_ned , Mina , mina naz , mina.bala , mina68 , mina_75 , mina_joon , mini_mini , mishapasha , Miss A , miss mona , miss.no1.2004 , mohamad722 , monir1343 , Moohadese , N e G a R , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas21 , nafas44 , naghme 73 , Nahid72 , naiad.only , nana22 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasim j , nasimrahi , nastaran86 , nazi_gf2010 , Ne9in , nedaj , nefer , neg neg , neg nego , negar1373 , negar1390 , neginra , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , nilgon_nili , nini84 , ninja fairy , nlp16001 , noooor , nrezaii , nutty , oldooz bala , Omitris , orange1366 , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , paradise_70 , pardy , pare , pari daryai , Pari* , pari1990 , pariedarya , parinaz.m , parisa.. , parisaparisa , pariya.sh , parvaeh , parvane. , Parya.G , peymaneh , phare , phoenix-z-f , poolak , proxima , R@TA , RafOneh , raha moozy , raha6956 , rahaa_m , RaheBipayan* , rain love , ramesh20 , Randy Or , raz gol , RealIty , redrose_love68 , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , romina jun , roxaneh , roya1365 , rozhina , s?h?r , saba 68 , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahar_love , sahel_m , samaneh60 , samin67 , SaMirA.Ha , samiramis777 , sana1994 , sana756 , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz.p , sanjaghak_a , sanjahak* , Sara Nanaz , sara parvizi , sara.R , sara66 , sarah.sh , sarax , sarina. , sarma1010 , sasa75 , satitalk , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , selda-A , selina63 , sepeedeh , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh_jun , sepidiii , serentipiti , SETARE SOHEYL , setayesh1363 , sete , setia22 , sevda76 , shadi 936 , SHADI-R , shadivet , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , sharona , sheida_953 , shf_aboops , shili , shima4 , shima72 , shiny star1 , shiva joon , shiva-72 , shooma , silver joojoo , SIMA2012 , simaaaaa , simaN , sinsor , sintia , sipa , sirius , ~sky angel~ , sokot shab , Somaeh_at , some61 , somy_kh , sotazi , spgsara , ssssoha , Star_69 , stubborn.teen , sun-banoo , sunaz , sydney , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , taraneh joon , Taraneh.n , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , Tarllan , tenten , tgilani2012 , Tifani Jon , tina. , Titania1273 , ti_na60 , toka-88 , tondar1365 , traker , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , VAHIDEH / P , valan , Vampire-girl , vampire123 , vitric , wenela , wildfire14 , y.m.s , YaaaaC , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yas_sepid63 , you &i , z@hereh , zahra.1390 , zahra.94 , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zeinab_75 , ziba111 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zohreh eshghi , zoooom , [SARA] , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~*tiyam*~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~Ordibeheshti~ , ~Setareh Bano~ , ӜFati※anjelӜ , ЯЭ乙νДИ , ؟؟سما؟؟ , آتای , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , اسمر , افسانه1362 , اقا ناز , اقاقی , النار , الهام جوكار , الهام1995 , الهه نیا , الهه7 , امتیس , اهورای , ایماز , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بانو عسل , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , بی پناه , تابتا , تارک , ترنج خاتون , تنها... , تکراری , تیزفهم , حديث. , حسین زاده حسینی , حـسـام*فـیـضـی , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خاوردخت , خوشگلم من , داناد , دختراسمان , دختربی حوصله , دلارام20 , دکور , رائیکا , رابین * , راتمینار , *RANIA* , رزا جون , رزصورتی , رضاره , رهان , رهــا , روح آسمان آبي , روژان6815 , روژین21 , رژلب , زوها , ساحلی , ساغر آدین , سافانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره اقبال , ستاره بارون , ستاره کویر , ستـاره , سحرنقره فام , سرتق , سه تفنگدار , سپیدوسیاه , سکوت من , شاخه نبات 90 , شادئ , شادزی , شادی وروجک , شاپررک , شاپرک13 , شورم , شیرین53 , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فاطمه76 , فانتین , فرزانه ي بلا!! , فرشا , فرنوش72 , فرگلf , فهیرا , فهیم1 , ققنوس98 , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلا ص , لیلیپوت , م.م.ر , م.نوری , ماهرخ جون , مدار2 , مرزنگام , مرضی2 , مرضیه.ش , مریم.j , مریمی__ , ملیساا , منا64 , مهرآذین , مهرتا , مونا** , میچکا , نازنین 87 , نامی , نرگس‏ ‏.م , نسترن 76 , نسرین... , نسيا , نفس_20 , نم نم باران , نیلوفر:-) , نیکــی , هانی سالی , هانیه جون , هانیه نیکو , هایا , هشمت , همزاد , هميشه بهار , واران , وارش67 , ویدا.ف , پانیززهرا , پونام , پیازچه , چشم خمار , چلیپا , کمند , کپل ناز , گلبو , گنجیشک , یاسمین.م , یلدا تقی زاده , یلدا.م , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

9. Top | #5

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    2.60

پست سوم

زنگ در رو که زدم صدای مامان اومد:
    - بیا تو رائیکا جان.
    گفتم:
    - ممنون مامان.
    در باز شد و با حیاط همیشگی رو به رو شدم، بدون هیچ تغییری. حوض قدیمی آبیمون که سه تا ماهی قرمز توش بود و تخت چوبی که مامان عاشقش بود و دو طرف حیاط متوسطمون باغچه ی قشنگمون بود که برگ های درخت های بید مجنونش تا نزدیکی سطح زمین می رسید.
    صدای مامان اومد:
    - رائیکا چرا نمیای تو؟
    گفتم:
    - چشم مامان جان! اومدم.
    وای خدا سخت ترین قسمت نقشه همین جا بود. حالا تا دو ساعت باید بشینم گریه های مامان رو تماشا کنم. خدایا به امید تو! من خودم رو به تو می سپارم.
    دم در ورودی در حالی که کفشام رو درمی آوردم، گفتم:
    - سلام بر اهل خانه!
    مامان با اسپندش نزدیک شد و گفت:
    - سلام عزیز مادر! قربون قد و بالات برم من.
    با تظاهر به ناراحتی گفتم:
    - خدا نکنه عزیزم.
    رفتم تو اتاقم و لباس های راحتیم رو پوشیدم. خدایا به امید تو!
    با لحنی که تمام سعیم رو به کار بردم که مظلوم باشه، گفتم:
    - مامان؟
    مامان دقیقا با این لحن آشنا بود. فقط وقت هایی که ماموریت داشتم حالت صدام لوس می شد.
    با بغض توی صداش گفت:
    - رائیکا نگو که دوباره هم ماموریت داری؟
    خدایا من که هنوز چیزی نگفتم. چرا این مامان ما همیشه اشکش دم مشکشه؟ اگه بدونه می خوام برم تو باند قاچاق دختر چکار می کنه؟
    گفتم:
    - مامان من، من که هنوز چیزی نگفتم تو آماده شدی برای گریه کردن. بله ماموریت دارم و این یکی هم با بقیه خیلی فرق می کنه.
    با ترس گفت:
    - چرا؟
    گفتم:
    - همه چیز رو که نمی تونم توضیح بدم، فقط در همین حد بدونید که شاید چند ماه طول بکشه.
    ترس رو تو چشماش می خوندم، برای همین زود ادامه دادم:
    - اما برمی گردم. مامان قول می دم برمی گردم.
    اشکاش سرازیر شدن. زود دست چپش رو که بعد از سکته قلبیش از کار افتاده بود تو دستم گرفتم و گفتم:
    - رائیکا فدات بشه. مامان گریه نکن!
    تنها جایی که رائیکای مهربون ظاهر می شد وقتی بود که من و مامان تنها بودیم. هیچ وقت نمی تونستم گریه هاش رو تحمل کنم.
    با هق هق گفت:
    - رائیکا شماها چیزیتون بشه مرگ من صد در صده.
    با تلخ رویی گفتم:
    - دیگه نمی خوام این حرفا رو بشنوم مامان. مثل همیشه است این ماموریت اما یکمی طولانی تر. مثل همیشه سالم میام.
    پوستش که کمی چروک شده بود رو نوازش کردم و گفتم:
    - گریه نمی کنی دیگه؟ مگه نه؟
    گفت:
    - باشه، اما رائیکا هیچ وقت به مادرت دروغ نگو. وقتی به حق علی بچه دار شدی می فهمی که مادر چقدر زود دروغ بچه اش رو تشخیص می ده. من که از پس تو برنمیام. برو! بازم تو رو به خدامون می سپارم.
    پیشونیش رو آروم و کوتاه بوسیدم و گفتم:
    - روژان هنوز تولده؟
    گفت:
    - آره. از دستت خیلی جوشی بود. گفت زیاد نمی مونم و زود برمی گردم.
    لبخند زدم و گفتم:
    - مامان مواظبش باش!
    صدای در اومد و متعاقبش صدای روژان بلند شد:
    - مامان من اومدم.
    همیشه همین طور بود. ورودش رو اعلام می کرد. نمی دونست خونه ام، برای همین گفتم:
    - خوش اومدی. چه حلال زاده هم هست!
    با صدای متعجبش گفت:
    - رائیکا تویی؟
    گفتم:
    - نه صدای ضبط شدمه.
    با دو اومد تو پذیرایی و گفت:
    - تو که گفتی کلی کار دارم و نمی تونم بیام جشن. پس چرا این جایی؟
    به سمت اتاقم رفتم و گفتم:
    - الانم می گم که باید برم به کارام برسم.
    گفت:
    - اینو نمی گفتی چی می گفتی؟
    لبخند زدم و به سمت اتاقم رفتم و روی نقشه ام فکر کردم.
    با آرایش زیباییم صد برابر شده بود. خط چشمِ مشکی حصارِ چشمای سبز لجنیِ مثل زمردم شده بود و رژ حنایی و رژ گونه هم روی پوست سفیدم خودنمایی می کرد. لباسام اصلا باب میلم نبود. کاش حداقل می شد با لباس آبرومند برم. موهای طلاییم رو کمی کج روی صورتم ریخته بودم، خیلی کم فقط برای اینکه بفهمن موهام طلاییه. کفشای کتونی قدیمیم رو پوشیدم و به مامان که با گریه داشت از زیر قرآن ردم می کرد، نگاه کردم.
    گفتم:
    - مامان مگه شما به من قول نداده بودی گریه نکنی؟ به همین زودی فراموش کردی؟
    اشکاش رو پاک کرد و با هق هق گفت:
    - برو رائیکا، برو به سلامت.
    بسم ا... گویان از در خارج شدم.

ادامه دارد...
    تا پست شش یا هفتم تاپیک نقد قفله،نظری دارید به خودم پیام بدید
    ویرایش توسط Sea Daughter~ : 1391,06,14 در ساعت ساعت : 04:13 بعد از ظهر

10. 647 کاربر از پست Sea Daughter~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !!سارا!! , #NEGARIN# , $hanane$ , "غریبه آشنا" , (mahi) , * Bita * , * حدیث * , ***forogh*** , **parya** , *Aida Banoo* , *ARAM* , *Gift* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *padma* , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریما* , *سورن* , +Neda+ , --»ROZ!i«-- , -لیلی- , ...eli... , ...نگین... , ..nafise.. , .:aida:. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , /maryam/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 2KHTARE ABI , 41267m , adamak.68a , adriana78 , afroodit , ahoo21 , alis91 , Altin ay , alustani , aminlily40 , amisha , anahid 33 , Anahita.s , anahita13 , angel6672 , angel67 , angelic , angle92 , angry girl , angur , anitis , anna43 , Anolin , Antanius , apamea , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoo214 , arezoue , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , artii , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , asaree , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashk eshgh , asma66 , assertive , atefeh_49 , atena_a , ati.ea , atika , atoosa joon , aygeen , azam 24 , azarsana , bahar58 , BaharәH , banix , baran pr , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnaz.ashena , behnazhmz , Belanka 95 , betoche** , bikari , binaha , bineghab , bittersweet , bneta , Borono , caarol , D92_90 , Defne , degeer , deleabieman , deragun , dokhtare esfand , dokhtare khial , dokhte.banderi , doon doon , duste man , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe 66 , Elahe-73 , elahegood , Elen , elena1998 , elena71987 , elham*d , elham96 , elianoos , EliSo , elmira.t , ELYAN , erwin , eshton , esike , estahrij , f.barani , f.oliaee91 , faazii , faezeh88 , faezeh97 , fahime_kiticati , fanoos_68 , fariba44 , fariba_hed , faride20 , fArzane.Far , farzane.rsh , farzaneh15 , Fatemeh V.T , fatemehjojo , fathemeh , fati70 , fatima64 , fatima_59 , feryal_bahmani , foggy , fouji , funny , galadril3 , geniuse , GH eshghe man , ghazale96 , glarion , golchaghe , goli21 , goli62 , golnaz77 , golnuosh , hala , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hanye , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helik , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , homa41 , Honey.R , Honey_fa , honey_x , hooramohebtash , hooriya_y , hosnaa , htamspam , IcEHeArT , idin baharvand , iryane , isis , j.ghanavizi , joana , Just Say No , kasra.sh , katy , katy f , kfdh , khanoom noor , khiyal99 , khorshid☼dokht , kiana61 , kimi-vorojak , king _ panther , kodaki , L!nA , l0vin , ladani.d , Lady Sky , leila93 , leilaadel , libra272 , Lioda , little-fairy , liuana , lo-iii Jlc , m.diamond.s , m0zhdeh , ma-az , madad , mahboobeh 98 , mahboub215 , MAHDI EMO , mahdi3h , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.h.i , Mahsa.R , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa7500 , mahsadina , mahsan_bluesky , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , manemah , maneou , mani1384 , mansoure , Mansoure 391 , marale , MaRia_17 , marjan khanomi , marmara25 , maryam56 , maryammmmmm6 , maryammogadas , maryantovan , maryta , marzi1224 , masin , matin_a , mb_maryam , mehr22 , mehrazar , meloda , mersad20 , me_ned , Mina , mina naz , mina.bala , mina68 , mina_75 , mina_joon , mini_mini , mishapasha , Miss A , miss mona , mohamad722 , MOHI goli , Moohadese , N e G a R , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas21 , nafas44 , naghme 73 , Nahid72 , naiad.only , nana22 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasim j , nasimrahi , nastaran86 , nazgoli71 , nazi_gf2010 , Ne9in , ned67 , nedaj , nefer , neg neg , neg nego , negar1390 , neginra , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , nilgon_nili , nini84 , ninja fairy , nlp16001 , noooor , nrezaii , nutty , Omitris , orange1366 , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , paradise_70 , pardy , pare , pari daryai , Pari* , pari1990 , pariedarya , parinaz.m , parisa.. , parisaparisa , pariya.sh , parvaeh , parvane. , Parya.G , peymaneh , phare , phoenix-z-f , poolak , proxima , R@TA , RafOneh , raha moozy , rain love , ramesh20 , Randy Or , raz gol , redrose_love68 , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , romina jun , roxaneh , roya1365 , s.fzpr , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahar_love , sahel_m , samin67 , SaMirA.Ha , samiramis777 , sana1994 , sana756 , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz.p , sanjaghak_a , sanjahak* , sara parvizi , sara.R , sarax , sarina. , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , sefid65 , selda-A , selina63 , sepeedeh , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh_jun , sepidiii , serentipiti , setayesh1363 , sete , setia22 , sevda76 , sh.m... , shadi 936 , SHADI-R , shadivet , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shania*swan , sharona , sheida_953 , shf_aboops , shili , shima ap , shima4 , shima72 , shiny star1 , shiva joon , shiva-72 , sibsorkhhava , silver joojoo , SIMA2012 , simaaaaa , simaN , sinsor , sintia , sipa , sirius , ~sky angel~ , sokot shab , some61 , somy_kh , sotazi , spgsara , ssssoha , Star_69 , stubborn.teen , sun-banoo , sunaz , sydney , s_masroury , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , Taraneh.n , taraneh24 , taranomeabshar , TARANOMEMEHR , Tarllan , tenten , tgilani2012 , Tifani Jon , tina. , Titania1273 , ti_na60 , toka-88 , tondar1365 , traker , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , VAHIDEH / P , valan , Vampire-girl , vampire123 , vitric , wenela , wildfire14 , y.m.s , YaaaaC , yas6662 , yas@min , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yas_sepid63 , you &i , z@hereh , zahra.1390 , zahra.94 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zebeli , zeinab_75 , ziba111 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zohreh eshghi , zoooom , [SARA] , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~*tiyam*~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~Ordibeheshti~ , ~Setareh Bano~ , ~SHADO~ , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , ЯЭ乙νДИ , ؟؟سما؟؟ , آتای , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , افسانه1362 , اقا ناز , اقاقی , النار , الهام جوكار , الهام1995 , الهه نیا , الهه7 , امتیس , ایماز , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بانو عسل , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , تابتا , تارک , ترنج خاتون , تنها... , تکراری , تیزفهم , حديث. , حسین زاده حسینی , حـسـام*فـیـضـی , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خوشگلم من , خیال غزل , داناد , دختربی حوصله , دلارام20 , دکور , رائیکا , رابین * , راتمینار , *RANIA* , رزصورتی , رضاره , رهان , رهــا , روح آسمان آبي , روژان6815 , روژین21 , رژلب , زوها , سابنا , ساحلی , ساغر آدین , سافانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره اقبال , ستاره بارون , ستاره کویر , ستـاره , سحرنقره فام , سرتق , سپیدوسیاه , سکوت من , شاخه نبات 90 , شادئ , شادزی , شاپررک , شاپرک13 , شیرین53 , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فاطمه76 , فانتین , فرشا , فرنوش72 , فرگلf , فهیرا , ققنوس98 , لمیس20 , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلا ص , لیلیپوت , م.م.ر , م.نوری , ماهرخ جون , مدار2 , مرزنگام , مرضی2 , مرضیه.ش , مریم.j , مریمی__ , ملیساا , منا64 , مهرآذین , مهرتا , مونا** , میچکا , نازنین 87 , نامی , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نفس_20 , نم نم باران , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هانیه جون , هانیه نیکو , هایا , هشمت , همزاد , واران , وارش67 , پانیززهرا , پرهامه , پونام , پیازچه , چشم خمار , چلیپا , کمند , کپل ناز , گلبو , گنجیشک , یاسمین.م , یلدا تقی زاده , یلدا.م , ღღ Parisa ღღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

11. Top | #6

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    2.60

سلام
    پست چهارم

چقدر به ماشین عادت کرده بودم. با این که زیاد راهی نبود اما بالاخره دو کورس ماشین باید سوار می شدم. خوب شد خونمون توی محله ی متوسطی بود، وگرنه با این اوضاع چقدر ضایع بودم.
    چقدر دوست داشتم از اون محیط پر از دود سیگار و قلیون فرار کنم. همه ی آدما با اوضاعی نامتناسب با یک عده مثل خودشون مشغول گذروندن عمرشون بودن. سعی کردم شهرزاد بشم و به بقیه بی توجه باشم. کمی اطراف رو گشتم و نگار سه کله و دار و دستش رو دیدم. جلوی چشم ترین صندلی رو که نگار راحت منو ببینه انتخاب کردم و روش نشستم. حرفای سرهنگ توی سرم رژه می رفتن. نقشه ام از الان رسما شروع شد.
    مشتم رو به حالت عصبی چند بار کوبوندم رو میز. سعی کردم به بدترین خاطره ی زندگیم فکر کنم تا دوباره صورتم از عصبانیت سرخ بشه. پام رو به صورت عصبی تکون می دادم و مفصل های لای انگشتم رو می شکوندم و تمام سعیم رو به کار گرفتم تا خودم رو مشوش نشون بدم و اصلا هم به نگار نگاه نکنم. مشتم رو به کف دستم می کوبوندم و با کف دستم روی پیشونیم می زدم. چند بار که سرم رو تکون می دادم، نگاه نگار رو روی خودم احساس می کردم. پس نه؟ با این همه آرایش می خوام تو چشم نباشم؟ همه دارن با نگاهشون درسته قورتم می دن. خدایا منو ببخش! صدای در که اومد، نگاهم به سمت شخصی که وارد می شد کشیده شد. سروان محسنی یکی از همکارا بود که کمک می کرد تا نقشه رو پیش ببریم. به سرعت پا شدم که منو ببینه و هول بودنم رو نشون بده. بر طبق نقشه با یک قیافه ی بی تفاوت اومد سمتم. نگار به سمتش چرخیده بود تا طرفی که منتظر بودمش رو ببینه. نقشه تا این جا داشت عالی پیش می رفت و نگار رو کنجکاو کرده بودیم.
    سروان: بشین!
    زود به حرفش گوش کردم.
    سروان: ببین شهرزاد؟
    با لحن نزار و بلندی گفتم:
    - آقا بهرام تو رو جون اون دوتا بچه ات، تو رو به حق هر کی می پرستی نگو که جور نشد.
    سرش رو انداخت پایین و گفت:
    - باور کن سعیم رو کردم.
    به صورت شاکی از جام بلند شدم و گفتم:
    - چرا ادعا دارید خدا رو می شناسید؟چـــــرا؟ شما از دین چی می دونید؟
    جیغم دراومد و گفتم:
    - دین فقط به تسبیح دست گرفتنه؟ آره؟
    با یکمی مکث ادامه دادم:
    - نمی خوام این دین رو.
    جیغ زدم:
    - دین اینو گفته که امید الکی بدید به یک دختر یتیم؟
    همه داشتن نگاهمون می کردن. سروان هم مثلا سعی داشت آرومم کنه. داد زدم:
    - نمی خوام آروم بشم، نمی خوام. می فهمی؟ از حقم نمی گذرم. به همون علیتون نمی گذرم. تو که اطمینان نداشتی این کار جور بشه برای چی همون پولی رو هم که داشتم به باد دادی صرف کلاس های چرت و پرت؟ به امید اینکه قبول بشم؟ کو پس؟ هرروز پول بده برو تا اون سر دنیا کامپیوتر و هزار تا کوفت دیگه یاد بگیر که بشه این؟ نمی خوام، به خدا نمی خوام.
    با هق هق گفتم:
    - مادرم چیزیش بشه ازت نمی گذرم آقا بهرام. داغت رو به دل عزیزات می ذارم.
    سروان بر طبق نقشه به اینجا که رسید بلند شد و یکی خوابوند تو گوشم. خودم رو پرت کردم به میز کناری.
    سروان داد زد:
    - هیچی بهت نمی گم دور بر ندار ضعیفه. تو کی باشی که داغ منو به دل عزیزام بذاری؟ تو هم ثمره ی همون نصرت دودی ای. کوکب سبزی فروش هم دیگه عمر بیشتر از این زیادیشه.
    به سمتش حمله کردم که نگار و دار و دستش پریدن سمتم و گرفتنم. همون جور گفتم:
    - بمیری ... ایشاا... بمیری عوضیِ کثافت. آبروی هرچی مسلمونه بردی. اون مسجد و قرآنت بخوره تو فرق سرت. برو گمشو از جلوی چشمم، برو! می سپارمت به علی. علیِ تو نه، علی مامانم.
    جیغ زدم:
    - برو گمشو!
    سروان سرش رو انداخت پایین و از در رفت بیرون. منم با عصبانیت خودم رو از دست نگار و دار و دستش کشیدم بیرون و سرم رو رو میز گذاشتم و نفس های مقطع و عصبی ای کشیدم. بهتر از این نمی شد. خودم ایمان داشتم که گل کاشته بودم. همش رو هم مدیون مامان و بابا بودم که تصور کرده بودم همون مامان و بابای شهرزادن. الان اصلا نباید به نگار توجه می کردم چون زود ضایع می شدم. همون جور که حدس می زدم اومد طرفم و گفت:
    - چی شده خانمی؟
    با اعصاب داغون سرم رو آوردم بالا و داد زدم:
    - تو دیگه چی می گی؟حالم از زندگی و آدم هاش به هم می خوره.
    بعد زار زدم:
    - وای مـــامـــان!
    از عکس العملم تعجب کرد اما به روش نیاورد و ادامه داد:
    - تو الان عصبانی هستی عزیزم. شاید من بتونم کمکت کنم.
    به عصبانیت و حرص گفتم:
    - نمی خوام، کمک هیچ کس رو نمی خوام. زبون آدمیزاد می فهمی؟ از جلو چشمام دور شو. برو!
    بلند شد و گفت:
    - هر وقت از حرفات پشیمون شدی برگرد.
    بعد با لبخند ازم دور شد. می دونستم تا دو سه بار دیگه محل سگ هم بهم نمی ده اما برای نقشه لازم بود. سریع کیف قدیمی مامان رو برداشتم و از کافی شاپ زدم بیرون و به سمت اداره راه افتادم.

ادامه دارد
    امروز یک پست دیگه هم میزارم
    ویرایش توسط Sea Daughter~ : 1391,10,11 در ساعت ساعت : 11:22 بعد از ظهر

12. 646 کاربر از پست Sea Daughter~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !!سارا!! , #NEGARIN# , $hanane$ , $~roya~$ , "غریبه آشنا" , (mahi) , * Bita * , * حدیث * , ***forogh*** , **parya** , *Aida Banoo* , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *padma* , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریما* , *سورن* , +Neda+ , --»ROZ!i«-- , -لیلی- , ...eli... , ...نگین... , ..nafise.. , .:aida:. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , /maryam/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 41267m , adamak.68a , adriana78 , afroodit , ahoo21 , alis91 , Altin ay , aminlily40 , amisha , anahid 33 , Anahita.s , anahita13 , angel6672 , angel67 , angelic , angry girl , angur , anitis , anna43 , Anolin , Antanius , apamea , aphrodite.99 , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoo214 , arezoue , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshin90 , artii , asal Queen , asal-1412 , asal-661 , asaree , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashk eshgh , asma66 , assertive , atefeh_49 , atena_a , atika , atoosa joon , aygeen , aynod , azad_awesome , azam 24 , azarsana , bahar58 , bahare. ◕ ‿ ◕❀ , BaharәH , banix , baran pr , barane abi , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnaz.ashena , behnazhmz , Belanka 95 , betoche** , bikari , binaha , bineghab , bittersweet , bneta , Borono , caarol , D92_90 , Defne , degeer , deleabieman , dokhtare khial , dokhte.banderi , doon doon , duste man , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe 66 , Elahe-73 , elahegood , Elen , elena1998 , elena71987 , elham*d , elham96 , eli.M , elianoos , EliSo , elmira.Be , elmira.t , ELYAN , erwin , esike , estahrij , f.barani , f.oliaee91 , faazii , faezeh88 , fahime_kiticati , fanoos_68 , farah2 , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , faride20 , fArzane.Far , farzane.rsh , farzaneh15 , Fatemeh V.T , fatemehjojo , fathemeh , fati70 , fatima64 , fatima_59 , feryal_bahmani , foggy , fouji , funny , galadril3 , geniuse , GH eshghe man , ghazale96 , glarion , golchaghe , goli21 , goli62 , golnaz77 , golnuosh , hala , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hanye , hasti59 , haveking , hediyeh_b , helik , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , hoda.4470 , homa41 , HOMAYONN , Honey.R , Honey_fa , honey_x , hooramohebtash , hooriya_y , hosnaa , htamspam , IcEHeArT , idin baharvand , iryane , isis , j.ghanavizi , joana , Just Say No , kasra.sh , katy , katy f , kfdh , khanoom noor , khiyal99 , khorshid☼dokht , kiana61 , kimi-vorojak , king _ panther , kodaki , L!nA , l0vin , ladani.d , Lady Sky , leila93 , leilaadel , libra272 , Lioda , liuana , lo-iii Jlc , M.A* , m.diamond.s , m0zhdeh , m@hshiiid , ma-az , madad , mahboobeh 98 , mahboub215 , MAHDI EMO , mahdi3h , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa1490 , Mahsa313 , mahsadina , mahsan_bluesky , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab888871 , manemah , maneou , mani1384 , mansoure , Mansoure 391 , marale , marjan khanomi , marmara25 , maryam56 , maryammmmmm6 , maryammogadas , maryantovan , maryta , marzi1224 , matin_a , mb_maryam , mehr22 , mehrazar , meloda , mersad20 , me_ned , mina naz , mina.bala , mina68 , mina_75 , mina_joon , mini_mini , mishapasha , Miss A , miss mona , miss.no1.2004 , mohamad722 , monir1343 , N e G a R , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas21 , nafas44 , naghme 73 , Nahid72 , nana22 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasim j , nasimrahi , nastaran86 , nazgoli71 , nazi_gf2010 , ned67 , nedaj , nefer , neg neg , neg nego , negar1390 , neginra , neliel , New Age , niayesh_s.s , Night , nikoo 123 , nilgon_nili , nini-kimi , nini84 , ninja fairy , nlp16001 , noooor , nrezaii , nutty , Omitris , orange1366 , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , paradise_70 , pardy , pare , pari daryai , pari1990 , pariedarya , parinaz.m , parisaparisa , parvaeh , parvane. , Parya.G , peymaneh , phare , phoenix-z-f , poolak , proxima , R@TA , RafOneh , raha moozy , raha6956 , rahaa_m , rain love , ramesh20 , Randy Or , raz gol , RealIty , redrose_love68 , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , romina jun , roxaneh , roya1365 , rozhina , s.fzpr , s?h?r , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahar_love , sahel_m , samaneh60 , samin67 , samir , SaMirA.Ha , samiramis777 , sana1994 , sana756 , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz.p , sanaz198x , sanjaghak_a , sanjahak* , sara parvizi , sara.R , sara66 , sarax , sarina. , sasa75 , satitalk , Satiya , sazin513 , SECoND*PLANeT , sedena , sefid65 , selda-A , selina63 , sepeedeh , Sepideh2 , sepideh_jun , sepidiii , serentipiti , setare.jaberi , setayesh1363 , sete , setia22 , sevda76 , shadi 936 , SHADI-R , shadivet , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shania*swan , sharona , sheida_953 , shf_aboops , shili , shima ap , shima4 , shima72 , shiny star1 , shiva joon , shiva-72 , shooookajojo , sibsorkhhava , silver joojoo , SIMA2012 , simaN , sinsor , sintia , sipa , sirius , ~sky angel~ , sokot shab , some61 , somy_kh , sotazi , spgsara , ssssoha , stubborn.teen , sun-banoo , sunaz , sydney , s_masroury , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , Taraneh.n , taraneh24 , TARANOMEMEHR , Tarllan , tenten , tgilani2012 , Tifani Jon , tina. , Titania1273 , titinaz , ti_na60 , toka-88 , tondar1365 , traker , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , VAHIDEH / P , valan , Vampire-girl , vampire123 , vitric , webmaster_ , wenela , wildfire14 , YaaaaC , yas@min , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yas_sepid63 , you &i , z@hereh , zahra.1390 , zahra.94 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zohreh eshghi , zoooom , [SARA] , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~*tiyam*~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~Ordibeheshti~ , ~Setareh Bano~ , ~SHADO~ , ×sepidar× , ӜFati※anjelӜ , ЯЭ乙νДИ , ؟؟سما؟؟ , آتای , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , افسانه1362 , اقا ناز , اقاقی , النار , الهام جوكار , الهام1995 , الهه نیا , الهه7 , امتیس , ایماز , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , تابتا , تارک , ترنج خاتون , تنها... , تک ستاره شب , تکراری , تیزفهم , حديث. , حسین زاده حسینی , حـسـام*فـیـضـی , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خدیجه1374 , خوشگلم من , دختربی حوصله , دلارام20 , دکور , رائیکا , رابین * , راتمینار , *RANIA* , رزصورتی , رضاره , رهان , رهــا , روح آسمان آبي , روژان6815 , روژین21 , رژلب , زوها , سابنا , ساحلی , ساغر آدین , سافانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره اقبال , ستاره بارون , ستاره کویر , ستـاره , سحرنقره فام , سرتق , سپیدوسیاه , سکوت من , شاخه نبات 90 , شادئ , شاپررک , شاپرک13 , شهرزاد.م , شیرین53 , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فاطمه76 , فانتین , فرشا , فرنوش72 , فرگلf , ققنوس98 , لمیس20 , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلا ص , لیلیپوت , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرزنگام , مرضی2 , مرضیه.ش , مریمی__ , ملیساا , منا64 , مهرتا , مونا** , مژگان حضرتی , میچکا , نازنین 87 , نامی , نداي عشق , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نفس_20 , نم نم باران , نوشین00 , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هانیه جون , هانیه نیکو , هایا , هشمت , همزاد , واران , وارش67 , پانیززهرا , پرهامه , پونام , پیازچه , چشم خمار , چلیپا , کمند , کپل ناز , گلبو , گنجیشک , یاسمین.م , یلدا تقی زاده , یلدا.م , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

13. Top | #7

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    2.60

پیش فرض 5

سلام،ببخشید که بدقولی کردم،اما به خاطر بدقولیم امروز با اینکه باید پست اتفاق عاشقی رو میذاشتم این رو هم آماده کردم...دوستون دارم و ممنون از همراهیتون
    پست پنجم

با صدای سرهنگ وارد اتاق شدم. بازم کار همیشگی، ادای احترام که دوستش داشتم اما نه برای خودم. فقط دوست داشتم من احترام بذارم نه دیگران به من.
    گفت:
    - بشین سروان! واقعا ممنونم ازت.
    نشستم، در غالب رائیکا. با لحن جدی همون رائیکای همیشگی گفتم:
    - وظیفه ام بود سرهنگ!
    سرهنگ لبخند پدرانه ای به روم زد و گفت:
    - صدای ضبط شده ات رو شنیدم. کردانی عالی بود، آنقدر عالی که واقعا نمی دونستم کسی که دارم صداش رو می شنوم شهرزاده یا رائیکای خودمون.
    لبخند خجلی زدم و گفتم:
    - باور کنید انقدر تعریفی نیستم.
    سرهنگ ادامه داد:
    - خُب تا اینجا باب میل ما پیش رفت. بگو ببینم بعد از رفتن سروان محمدی چی شد؟
    گفتم:
    - بر طبق پیش بینی هامون، نگار فورا اومد طرفم اما به حالت تهاجمی باهاش برخورد کردم چون لازم بود. اگه زود وا می دادم و به حرفش گوش می کردم فورا متوجه می شد که کاسه ای زیر نیم کاسه است. این طوری خیلی بهتره، مطمئنم بالاخره بازم میاد سمتم.
    سرهنگ با افتخار گفت:
    - کارت عالیه!
    جواب دادم:
    - متشکرم سرهنگ!
    سرهنگ گفت:
    - خب سروان کردانی از این به بعد مواظب تمام کارات مثل همیشه باش. به هیچ عنوان درباره ی این ماموریت کسی چیزی نفهمه. کافیه تا یک سهل انگاری به دردسر بزرگی بندازتمون و تمام نقشه هامون رو نقش بر آب کنه.
    با حرکت سر تایید کردم و گفتم:
    - بله، حواسم هست.
    دوباره این پاتوق جهنمی!
    وارد کافی شاپ شدم. بوی سیگار و عرق و کوفت و زهرمار همه با هم قاطی شده بود. کاش این ماموریت نبود تا من کلا این کافی شاپ رو پُلُمپ می کردم. نگار طبق معمول جای همیشگی نشسته بود. تو این شش روز که اینجا اومده بودم همیشه همون جا می نشست و منم صندلی ای که اولین بار اونجا نشستم، جایگاه همیشگیم شده بود. دو روز اول دو تامون نسبت به هم بی تفاوت بودیم اما روز سوم شروع کردم به نگاه های سرشار از پشیمانی سمت نگار. می دونستم متوجه نگاه هام شده، اما اینم می دونستم انقدر زود غرورش رو نمی شکنه که بیاد جلو و حتی ممکنه من مجبور بشم برم جلو برای عرض معذرت.
    دوباره سر جای همیشگیم نشستم و نگاه های هیز و خیره ی خیلی از مردا رو روی خودم تحمل کردم. حالم از این موقعیتم به هم می خورد. کاش می اومد سمتم. بهش نگاه کردم. فارغ از من داشت با اکیپ دوستاش می خندید و قلیون می کشید. شاید حدودا بیست و هفت، هشت ساله بود. یک قیافه کاملا معمولی، موهای رنگ و مش قهوه ای و طلایی، ابروهای رنگ شده قهوه ای، چشم های معمولی و مشکی و دماغ و دهن کاملا معمولی. نه بانمک، نه جذاب. فقط می شد به قیافش نسبت با مهر رو داد البته به دور از خروار آرایش هاش. تمام نیرویم رو انداختم توی چشمام و با التماس بهش زل زدم. می دونستم به کسی که ده مترم ازم فاصله داشت این جوری نگاه می کردم برمی گشت سمتم. انگار که برق گرفته باشتش. نگارم یک آدم معمولی، زود برگشت سمتم. التماس رو تو چشمام ریختم.
    لبخندش رو قورت داد و از جاش بلند شد. خدایا ممنونتم، ممنونتم! اومد سمتم و نشست رو صندلی رو به روییم. خودم رو دستپاچه نشون دادم. خیره و مسلط تو چشمام نگاه کرد و گفت:
    - پشیمونی؟
    سرم رو تکون دادم و با ترس ساختگی تو چشماش نگاه کردم. قهقهه زد و گفت:
    - چته دختر؟ انگار لولو خرخره دیده.
    بعد دستش رو آورد جلو و گفت:
    - من نگارم.
    باهاش دست دادم و گفتم:
    - منم شهرزادم.
    گفت:
    - اون روز بدجور آمپر سوزونده بودی.
    بعدش هم خندید.
    لبخند خجلی زدم و گفتم:
    - معذرت می خوام. باور کنید اگر جای من بودید بدتر از این می شدید.
    دستمو توی دستش فشار داد و گفت:
    - چکارت کرده بود؟
    صدام رو لرزون کردم و گفتم:
    - همه ی پولی رو که با بدبختی جمع کرده بودم تا مامانم رو عمل کنم ازم گرفت و من رو فرستاد برای کلاس های کامپیوتر و چیزایی که یک منشی باید بلد باشه. می گفت اگه این ها رو یاد بگیری می تونی منشی بشی و بعد با پولی که جمع می کنی راحت مامانت رو عمل کنی.
    اشک هایی که تو چشمام جمع شده بود، روی گونه ام سرازیر شد.
    - من مامانم رو خیلی دوست دارم نگار، خیلی! نمی تونم توصیفش کنم. خیلی از روزها رو یادمه که برای اینکه از بابای مستم کتک نخورم خودش رو می انداخت جلو و خودش به جام کتک می خورد.
    با هق هق گفتم:
    - نگار نمی دونی چقدر از دست بابام کتک خورد تا نذاره من زن یک آدم بدتر از بابام بشم که از بابام فقط دو سال کوچیک تر بود. نگار از همون روز کارش کشید به بیمارستان. از حرص خوردن برای من ناچیز سکته کرد. مامانم سکته کرد نگار. من هر کاری که بتونم انجام می دم تا عملش کنم. من اون قلب نازش رو باید سالم بهش برگردونم. نگار هیچ وقتِ هیچ وقت بهرام رو نمی بخشم. اون پول تنها امید و سرمایه ی من بود. نمی بخشمش.
    اومد صندلی کناری من نشست و من رو کشید بغلش. تو بغل کی بودم من؟ من غیر از مامان تا حالا بغل هیچ کسی نرفته بودم. روژان هم هر وقت چند روز ازم دور می شد بغلش می کردم. الان چطور تو بغل کسی مونده بودم که نه تنها منو نمی شناخت، بلکه دشمنم هم بود. از من بعیده.
    منو از خودش دور کرد و دو دستش رو روی شونه هام گذاشت و گفت:
    - تو خیلی نازی دختر. نکن این کار رو با خودت. من تا جایی که بتونم کمکت می کنم.
    هول زده گفتم:
    - چه کمکی؟
    جواب داد:
    - آروم آروم دختر! مگه نشنیدی می گن، گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی؟
    با التماس گفتم:
    - نگار من می گم نره تو می گی بدوش؟ من دارم می گم نمی تونم صبر کنم. مامان قلبش ضعیفه.
    گفت:
    - ببین شهرزاد! باید چند روزی بگذره تا بشناسمت. نمی تونم همین طور کار رو بهت پیشنهاد کنم. اینجوری نه برای من خوبه، نه برای تو. در ضمن یک خدایی داری تو. همین طور که تا الان مواظب مامانت بوده، الان هم مواظبش می مونه. نترس دختر! حکمتی بوده که من و تو با هم آشنا بشیم.
    آروم گفتم:
    - خدا کنه این چند روز زودتر بگذره.
    خندید و از جاش بلند شد و گفت:
    - من دیگه باید برم. فردا این جا میای؟
    گفتم:
    - آره میام.
    گفت:
    - پس بای تا فردا.
    لبخند زدم و گفتم:
    - خداحافظ!
    رفت سمت دوستاش و من از کافی شاپ خارج شدم. نقشه از الان عملا شروع شده بود. دیگه رفتن به اداره ممنوع بود و تمامی پیام ها تلفنی رد و بدل می شدن. این آغاز راه پر پیچ و خمی بود که با کمال میل قبولش کرده بودم.

ادامه دارد
    تاپیک نقد هم باز شد
    منتظر نقد های تپلتون هستم،اما لطفا قبلش اولین پست رو که گذاشتم بخونید و بعد نقد کنید
    ممنون
    معرفی و نقد رمان نفوذ ناپذیر | ~Sea daughteR~ کاربر انجمن
    ویرایش توسط Sea Daughter~ : 1391,10,11 در ساعت ساعت : 11:24 بعد از ظهر

14. 623 کاربر از پست Sea Daughter~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !!سارا!! , #NEGARIN# , $hanane$ , $~roya~$ , "غریبه آشنا" , (mahi) , * Bita * , * حدیث * , ***forogh*** , **parya** , *Aida Banoo* , *ARAM* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *padma* , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sogol* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریما* , *سورن* , +Neda+ , --»ROZ!i«-- , -لیلی- , ...eli... , ...نگین... , ..nafise.. , .:aida:. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , /maryam/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 41267m , adamak.68a , adriana78 , afroodit , ahoo21 , alis91 , Altin ay , aminlily40 , amisha , anahid 33 , Anahita.s , anahita13 , angel6672 , angel67 , angelic , angle92 , angry girl , angur , anitis , Anolin , Antanius , apamea , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoo214 , arezoue , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , artii , asal Queen , asal-661 , asaree , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashk eshgh , assertive , atefeh_49 , atena_a , atika , atoosa joon , Avaa , aygeen , aynod , azade jooon , azad_awesome , azarsana , bahar58 , bahare. ◕ ‿ ◕❀ , BaharәH , banix , baran pr , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnazhmz , Belanka 95 , betoche** , bikari , binaha , bineghab , bittersweet , bneta , Borono , caarol , D92_90 , Defne , degeer , deleabieman , dokhtare esfand , dokhtare khial , dokhte.banderi , doon doon , duste man , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe 66 , Elahe-73 , elahegood , Elen , elena1998 , elena71987 , elham*d , elham96 , eli.M , elianoos , EliSo , elmira.t , erwin , estahrij , f.barani , f.oliaee91 , faezeh88 , faezeh97 , fahime_kiticati , falagh , fanoos_68 , fariba44 , fariba_hed , faride20 , fArzane.Far , farzaneh15 , Fatemeh V.T , fatemehjojo , fathemeh , fati70 , fatima64 , fatima_59 , feryal_bahmani , foggy , fouji , funny , galadril3 , geniuse , GH eshghe man , ghazale96 , glarion , golchaghe , goli21 , goli62 , golnuosh , hala , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hanye , hassanbarbarz , hasti59 , haveking , hediyeh_b , hermiun_0 , hesaneh , hidenam , hiva11 , homa41 , Honey.R , Honey_fa , honey_x , hooramohebtash , htamspam , IcEHeArT , idin baharvand , iryane , isis , j.ghanavizi , joana , Just Say No , kasra.sh , katy , katy f , kfdh , khanoom noor , khiyal99 , kiana61 , kimi-vorojak , king _ panther , kodaki , L!nA , l0vin , ladani.d , Lady Sky , leila93 , leilaadel , libra272 , lina.m , Lioda , little-fairy , liuana , lo-iii Jlc , m.diamond.s , m0zhdeh , ma-az , madad , mahboobeh 98 , mahboub215 , MAHDI EMO , mahdi3h , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa7500 , mahsadina , mahsan_bluesky , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , manemah , maneou , mani1384 , mansoure , many22 , marale , MaRia_17 , marjan khanomi , marmara25 , maryam56 , maryammmmmm6 , maryammogadas , maryantovan , maryta , marzi1224 , masin , matin_a , mb_maryam , mehr22 , mehrazar , meloda , mersad20 , mery1356 , me_ned , mina naz , mina.bala , mina68 , mina_75 , mina_joon , mini_mini , mishapasha , miss mona , mmostofi , mohamad722 , N e G a R , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas21 , nafas44 , naghme 73 , Nahid72 , nana22 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasim j , nasimrahi , nastaran86 , nazgoli71 , nazi_gf2010 , Ne9in , nedaj , nefer , neg neg , neg nego , negar1390 , neginra , neliel , New Age , niayesh_s.s , Night , nikoo 123 , nilgon_nili , nini-kimi , nini84 , ninja fairy , nlp16001 , noooor , nrezaii , nutty , Omitris , orange1366 , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , paradise_70 , pardy , pare , pari daryai , pari1990 , pariedarya , parinaz.m , parisaparisa , parvaeh , parvane. , Parya.G , peymaneh , phare , phoenix-z-f , poolak , proxima , R@TA , RafOneh , raha moozy , raha6956 , rain love , ramesh20 , Randy Or , raz gol , RealIty , redrose_love68 , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , romina jun , roxaneh , roya1365 , rozhina , s.fzpr , s?h?r , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahar_love , sahel_m , samaneh60 , samin67 , samir , SaMirA.Ha , samiramis777 , sana1994 , sana756 , sanamhapoo , sanamjooje , sanaz198x , sanjaghak_a , sanjahak* , sara parvizi , sara.R , sara66 , sarax , sasa75 , satitalk , Satiya , sazin513 , SECoND*PLANeT , sedena , selda-A , selina63 , sepeedeh , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh_jun , sepidiii , serentipiti , set@yesh , setayesh1363 , sete , setia22 , sevda76 , shadi 936 , SHADI-R , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , sharona , sheida_953 , shili , shima ap , shima4 , shiny star1 , shiva joon , shiva-72 , shookool , sibsorkhhava , silver joojoo , SIMA2012 , simaaaaa , simaN , sinsor , sintia , sipa , sirius , ~sky angel~ , sogol21 , sokot shab , some61 , somy_kh , spgsara , ssssoha , stubborn.teen , sun-banoo , sunaz , sydney , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , Taraneh.n , taraneh24 , TARANOMEMEHR , Tarllan , tenten , tgilani2012 , tina. , Titania1273 , ti_na60 , toka-88 , tondar1365 , unichorn , unique1366 , Universe95 , UnKnOwN_Sh , vafa1980 , VAHIDEH / P , valan , Vampire-girl , vampire123 , vitric , wenela , wildfire14 , y.m.s , YaaaaC , yas@min , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yas_sepid63 , you &i , z@hereh , zahra.1390 , zahra.94 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zina , zohal69 , zohreh eshghi , zoooom , [SARA] , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~*tiyam*~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~Ordibeheshti~ , ~Setareh Bano~ , ~SHADO~ , ӜFati※anjelӜ , ЯЭ乙νДИ , ؟؟سما؟؟ , آتای , آذردخت , آستاره , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , افسانه1362 , اقا ناز , اقاقی , النار , الهام جوكار , الهام1995 , الهه نیا , الهه7 , امتیس , ایماز , باران.ج , بازیگوش , باسیلیسک , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , تابتا , تارک , ترنج خاتون , تنها... , تکراری , تیزفهم , حديث. , حسین زاده حسینی , حـسـام*فـیـضـی , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خدیجه1374 , خوشگلم من , خیال غزل , داناد , دردا , دلارام20 , دکور , رائیکا , رابین * , راتمینار , *RANIA* , رزصورتی , رضاره , رهان , رهــا , روح آسمان آبي , روژان6815 , روژین21 , رژلب , زوها , سابنا , ساغر آدین , سافانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره اقبال , ستاره بارون , ستاره کویر , ستـاره , سحرنقره فام , سرتق , سپیدوسیاه , سکوت من , شاخه نبات 90 , شادئ , شاپررک , شاپرک13 , شیرین53 , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فاطمه76 , فانتین , فرزانه ي بلا!! , فرشا , فرنوش72 , فرگلf , فهیرا , ققنوس98 , لمیس20 , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلا ص , لیلیپوت , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرضیه.ش , مریمی__ , ملیساا , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرتا , مونا** , مژگان حضرتی , میچکا , نازنین 87 , نامی , نداي عشق , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نفس_20 , نم نم باران , نوشین00 , نیاز.ش , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هانیه جون , هانیه نیکو , هایا , هشمت , همزاد , واران , وارش67 , پانیززهرا , پونام , پیازچه , چلیپا , کمند , کپل ناز , گلبو , گنجیشک , یاسمین.م , یلدا تقی زاده , یلدا.م , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

15. Top | #8

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    2.60

پیش فرض 6

سلام
    پست ششم

با صدای زنگ گوشیم دستام رو که گوجه ای شده بود شستم و از آشپزخونه زدم بیرون. سرهنگ بود. صدام رو صاف کردم و جواب دادم:
    - بفرمایید؟
    جواب داد:
    - الو؟ سروان خودتون هستید؟
    گفتم:
    - بله سرهنگ! بفرمایید؟
    گفت:
    - صدای شما و خواهرتون خیلی به هم شبیهه. من همیشه می پرسم تا اشتباه نکنم. خُب چه خبر؟
    گفتم:
    - بالاخره اومد طرفم. باید چند وقتی منتظر باشم تا پیشنهاد کار بده.
    نیم ساعت بود که داشتم با سرهنگ حرف می زدم و قرار ها رو مشخص می کردم. وقتی که قطع کردم، به سمت آشپزخونه رفتم که مامان گفت:
    - رائیکا مادر سرهنگ بود؟
    همون جور که برنج آبکش رو توی قابلمه می ریختم، گفتم:
    - بله مامان! سلامتون رو رسوند.
    گفت:
    - کی می ری؟
    همون جور که صورتم رو از بخارهایی که بهش می خورد، جمع کرده بودم، گفتم:
    - مگه قراره جایی برم؟
    اومد تو درگاه آشپزخونه ایستاد و گفت:
    - می دونی که چی می گم. انقدر حرف رو عوض نکن.
    به طرفش برگشتم و گفتم:
    - چرا اذیت می کنی خودت رو با این موضوع؟ مامان من هر وقت وقت رفتن شد، شده دیگه. اینم مثل بقیه!
    نذاشت صحبتم رو کامل کنم و گفت:
    - هم خودت می دونی و هم من که این مثل بقیه ماموریت هات نیست. پس انقدر این جمله رو تکرار نکن.
    در قابلمه رو گذاشتم تا برنج دم بیاد و بعد گفتم:
    - نمی دونم کی وقتش می رسه؟ این خوبه؟
    لبخند کم جونی زد و جواب داد:
    - هر چیزی که دروغ نباشه خیلی خوبه مادر.
    رفتم طرفش و دستم رو روی شونش گذاشتم و گفتم:
    - برام که دعا می کنی مامان؟ مگه نه؟
    گفت:
    - برای بچه هام دعا نکنم برای کی دعا کنم؟
    لبخند زدم و به سمت اتاقم رفتم. روژان روی زمین خوابیده بود. بگو دختر مجبوری توی سرما این جوری بخوابی؟ پتوش رو روش انداختم و رفتم سمت کمد. لباس های همیشگی و رو پوشیدم و راه افتادم سمت پاتوق.
    تا وارد شدم به طرف میز نگار نگاه کردم. تا متوجهم شد اشاره کرد که برم طرفشون. رفتم و کنارش نشستم و رو به جمع سلام کردم. همه جواب سلامم رو با سرخوشی دادن و نگار گفت:
    - خب دخترا این دوست عزیزمون اسمش شهرزاده و قراره بشه عضو جدید اکیپ. شیرفهمه؟
    همه با حرکت سر تایید کردن و نگار با اشاره به یکی یکیشون اونا رو به من معرفی کرد:
    - خب شهرزاد خانم این مهرنازه، لیلا، نازنین، سوگند و گلاره.
    به چهره ی تک تکشون نگاه کردم. حس کردم سوگند مثل بقیشون نیست. چهره ی مظلومی داشت و سر به زیر بود. قیافه اش هم زیر خروار آرایش پوشونده نشده بود.
    نگار که نگاه من رو روی سوگند دیده بود رو به بقیه گفت:
    - دیدید گفتم این دختر مهره مار داره؟
    بعدش روی میز ضرب گرفت و با تکون دادن گردنش خوند:
    - مهره ی مار داری تو دلبری اما می گذری از عشقم همش سرسری. آره مهره ی مار داری تو دلبری اما می گذری از عشقم همش سرسری.
    همه غیر از من و سوگند به آهنگش خندیدن و همراهیش کردن. به سوگند نگاه کردم. چشمای سرمه ای و مو و ابروی روشنش با بینی قلمی و لب های غنچه ایش نمای قشنگی به صورتش داده بود. خدای من! اما چشماش یک چیز دیگه بود. یک رنگ منحصر به فرد بود. یاد ماهی فایترم افتادم، اونم سرمه ای بود و براق. وقتی که مرد چقدر ناراحت شدم. یک دفعه سرش رو آورد بالا. سنکپ کردم از دیدن چشماش که توی دریای اشکش شناور بود. نفسم گرفت. زود سرم رو انداختم پایین. خدایا این دختر چش بود؟ چرا چشماش اشکی شده بود؟ سعی کردم برم تو جلد رائیکایی با نام شهرزاد اما برای اولین بار دلم می خواست معنی غم توی اون چشما رو بفهمم. بفهمم چرا دلم داره آتیش می گیره؟ بفهمم چرا حس می کنم این دختر با همه ی اینا فرق داره؟ بفهمم چرا آرایش نداره؟ چرا خوشحال نیست که ازش تعریف کردن؟ چرا داشت گریه می کرد؟ چرا؟ چرا دلم می خواست رائیکای همیشگی نباشم و به قلبم اجازه بدم دلش برای یکی از دوستای یه مجرم که شاید خودش هم مجرم باشه به رحم میاد؟ اسم جرم که اومد دوباره سخت شدم. دوباره شدم رائیکای همیشگی، دوباره یاد همه چیز افتادم، دوباره داغ دلم تازه شد و نگاهم رو به سمت نگار کشوندم.
    بهش گفتم:
    - خب من الان باید چکار کنم؟
    فکر کنم لیلا بود که گفت:
    - هیچی عزیزم. باید چند روزی پیش ما باشی که بشی عین ما.
    تو دلم گفتم، دور از جونم!
    اما رو به همون دختره گفتم:
    - بعدش چی می شه؟
    نازنین که به خاطر موهای قرمزش یادم مونده بود، گفت:
    - بعدش رو همون وقتی که بعدش شد بهت می گه. نترس!
    زود جواب دادم:
    - من گفتم می ترسم؟ من از هیچ چیز تو این دنیا نمی ترسم.
    نازنین گفت:
    - از اول جسارت رو توی چشمات دیدم.
    نگار ادامه داد:
    - از همین جسارتش توی صحبت با ... بهرام بود؟
    سرم رو به معنی تایید تکون دادم و نگار ادامه داد:
    - آره از همین جسارت چشمات توی صحبت با بهرام از همه بیشتر خوشم اومد.
    پوزخند زدم و گفتم:
    - از هر کسی که حقم رو بخوره متنفرم. برای همین حالم از این دنیا به هم می خوره، چون چیزی که الان هستم حقم نیست. چیزی که مادرم هست حقش نیست. حقم رو از دست زن هایی که بدون هیچ تلاشی هر روز باید از یک طرف دنیا سراغشون رو بگیری، می گیرم. صد در صد می گیرم.
    تو ذهنم داشتم فکر می کردم من و این حرفا؟! چه مزخرفاتی!
    نگار قهقهه زد و گفت:
    - مثل یک ماده ببر؟
    پشت چشمی نازک کردم و گفتم:
    - مثل یک ماده ببر!
    نگار به طرف یکی از دخترا که از همون اول خیره داشت نگاهم می کرد، گفت:
    - مهرناز چرا ساکته؟
    به نگار نگاه کرد و گفت:
    - به علت رنگین کمان پشت کوه.
    رادارام فعال شد. یعنی چی؟ رنگین کمان پشت کوه؟
    نگار گفت:
    - بیخیال بابا! برق دنبال مداره.
    جان؟ اینا چی می گن؟ حواسم باشه به سرهنگ گزارش کنم.
    مهرناز لبش رو لوچ کرد و گفت:
    - از ما گفتن. به نظرم دختر خوبیه.
    نگار با افتخار نگاهم کرد و گفت:
    - معلومه!
    تا یک ساعت داشتیم درباره ی همه چیز بحث می کردیم. می دونستم خوب تو دلشون جا باز کردم. سوگند تا ازش نظری نمی خواستن حرفی نمی زد. برای من سوگند شده بود یک علامت سوال بزرگ.
    تا رسیدم خونه جریان های مهم و کلمات نامفهوم رو گزارش دادم و بعدش هم از فرط خستگی به سرعت خوابم برد.

نقد داشته باشیم یک پست دیگه هم میزارم...حداقل هفت تا نقد...کمتر از این بود رفت تا دو روز دیگه...
    دوستون دارم

معرفی و نقد رمان نفوذ ناپذیر | ~Sea daughteR~ کاربر انجمن
    ویرایش توسط Sea Daughter~ : 1391,08,24 در ساعت ساعت : 01:38 بعد از ظهر

16. 618 کاربر از پست Sea Daughter~ تشکر کرده اند .

!!nahal!! , !!سارا!! , #NEGARIN# , $hanane$ , $~roya~$ , "غریبه آشنا" , (mahi) , * Bita * , * حدیث * , ***forogh*** , **parya** , *Aida Banoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *padma* , *RaHa2* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریما* , +Neda+ , --»ROZ!i«-- , -لیلی- , ...eli... , ...نگین... , ..nafise.. , .:aida:. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , /maryam/ , /لاله/ , 0033 , 021girl , 41267m , adamak.68a , adriana78 , afroodit , ahoo21 , alis91 , Altin ay , aminlily40 , amisha , anahid 33 , Anahita.s , anahita13 , angel6672 , angel67 , angelic , angle92 , angry girl , angur , anitis , Anolin , Antanius , apamea , aphrodite.99 , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoo214 , arezoue , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , artii , asal Queen , asal-661 , asaree , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashk eshgh , asma66 , assertive , atefeh_49 , atena_a , atika , atoosa joon , ayda3 , aygeen , azad_awesome , azarsana , bahar58 , bahare. ◕ ‿ ◕❀ , BaharәH , banix , baran pr , barane abi , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnaz.ashena , behnazhmz , Belanka 95 , betoche** , bikari , binaha , bineghab , bittersweet , bneta , Borono , caarol , D92_90 , Defne , degeer , deleabieman , dokhtare khial , dokhte.banderi , doon doon , duste man , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe 66 , Elahe-73 , elahegood , Elen , elena1998 , elena71987 , elham*d , elham96 , eli.M , elianoos , EliSo , elmira.t , ELYAN , erwin , eshton , esike , estahrij , f.oliaee91 , faezeh88 , fahime_kiticati , falagh , fanoos_68 , farah2 , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , faride20 , farizad , fArzane.Far , farzaneh15 , Fatemeh V.T , fatemehjojo , fathemeh , fati70 , fatima64 , fatima_59 , feryal_bahmani , foggy , fouji , funny , geniuse , GH eshghe man , ghazale96 , glarion , golchaghe , goli21 , goli62 , golnuosh , hala , hanajigh , hanayi , hana_m , Haniday , hany111 , hanye , hassanbarbarz , hasti59 , haveking , hedie9390 , hediyeh_b , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , homa41 , Honey.R , Honey_fa , honey_x , hooramohebtash , hooriya_y , htamspam , IcEHeArT , idin baharvand , iryane , isis , j.ghanavizi , joana , Just Say No , kaktoos , kasra.sh , katy , katy f , kfdh , khademre , khanoom noor , khiyal99 , khorshid☼dokht , kiana61 , kimi-vorojak , king _ panther , kodaki , L!nA , l0vin , ladani.d , Lady Sky , leila93 , leilaadel , libra272 , lina.m , Lioda , little-fairy , liuana , lo-iii Jlc , m.diamond.s , m0zhdeh , ma-az , madad , mahboobeh 98 , MAHDI EMO , mahdi3h , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa.nadi , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa7500 , mahsadina , mahsan_bluesky , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , manemah , maneou , mani1384 , mansoure , Mansoure 391 , marale , MaRia_17 , marjan khanomi , maryammmmmm6 , maryammogadas , maryantovan , maryta , marzi1224 , masin , matin_a , mb_maryam , mehr22 , mehrazar , meloda , mersad20 , me_ned , mina naz , mina.bala , mina68 , mina_75 , mina_joon , mini_mini , mishapasha , Miss A , miss mona , mmostofi , mohamad722 , N e G a R , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas21 , nafas44 , naghme 73 , Nahid72 , nam.nam , nana22 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasim j , nasimrahi , nastaran86 , nazgoli71 , nazi_gf2010 , Ne9in , nedaj , neg nego , negar1390 , neginra , neliel , niayesh_s.s , Night , nikaan , nikoo 123 , nilgon_nili , nini-kimi , ninja fairy , noooor , nrezaii , nutty , Omitris , orange1366 , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , paradise_70 , pardy , pare , pari1990 , pariedarya , parinaz.m , parisa.. , parisaparisa , parvaeh , parvane. , Parya.G , peymaneh , phoenix-z-f , poolak , proxima , R@TA , RafOneh , raha6956 , rahaa_m , rain love , ramesh20 , raz gol , redrose_love68 , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , roxaneh , roya1365 , s.fzpr , s?h?r , Saeideh_82 , saghi.m , saharmn , sahar_love , sahel_m , samaneh60 , samin67 , samir , SaMirA.Ha , samiramis777 , sana1994 , sana756 , sanamjooje , sanaz198x , sanjaghak_a , sanjahak* , sara parvizi , sara.R , sara1997 , sarax , sara_roz , sasa75 , Satiya , sazin513 , sedena , selda-A , selina63 , sepeedeh , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh_jun , sepidiii , serentipiti , set@yesh , setayesh1363 , sete , setia22 , sevda76 , shadi 936 , SHADI-R , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , sharona , sheida_953 , shf_aboops , shili , shima ap , shima4 , shima72 , shiny star1 , shiva joon , sh_karan , sibsorkhhava , silver joojoo , SIMA2012 , simaaaaa , simaN , sinsor , sintia , sipa , sirius , ~sky angel~ , sokot shab , some61 , somy_kh , sotazi , spgsara , ssssoha , stubborn.teen , sun-banoo , sunaz , sydney , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , Taraneh.n , taraneh24 , TARANOMEMEHR , tara_ z , Tarllan , tenten , tgilani2012 , Tifani Jon , tina. , Titania1273 , ti_na60 , toka-88 , tondar1365 , traker , unique1366 , Universe95 , vafa1980 , VAHIDEH / P , valan , Vampire-girl , vampire123 , vitric , wenela , wildfire14 , y.m.s , YaaaaC , yas6662 , yasaman71 , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yas_sepid63 , you &i , z@hereh , zahra.1390 , zahra.94 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zina , zohreh eshghi , zoooom , [SARA] , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~m@ry@m~ , ~Ordibeheshti~ , ~Setareh Bano~ , ~SHADO~ , ~shokuh~ , ЯЭ乙νДИ , ؟؟سما؟؟ , آتای , آذردخت , آستاره , آسمان ابری , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , افسانه1362 , اقا ناز , اقاقی , النار , الهام جوكار , الهام1995 , الهه نیا , الهه7 , امتیس , ایماز , باران 90 , بازیگوش , باسیلیسک , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , بی پناه , تابتا , تارک , ترنج خاتون , تنها... , تک ستاره شب , تیزفهم , حديث. , حسین زاده حسینی , حنانه 14 ساله , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خدیجه1374 , خوشگلم من , خیال غزل , داناد , دختربی حوصله , دلارام20 , دکور , رائیکا , رابین * , راتمینار , رزا جون , رزصورتی , رضاره , رهان , رهــا , روح آسمان آبي , روژان6815 , روژین21 , رژلب , زوها , ساغر آدین , سافانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره اقبال , ستاره بارون , ستاره کویر , ستـاره , سحرنقره فام , سرتق , سه تفنگدار , سپیدوسیاه , سکوت من , شاخه نبات 90 , شادئ , شاپررک , شرقي , شیرین53 , طلوع عشق , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فاطمه76 , فانتین , فرشا , فرنوش72 , فرگلf , فهیرا , ققنوس98 , لمیس20 , ليزا٤٥ , لی لی تنها , لیلا ص , لیلاحمیده , لیلیپوت , م.م.ر , م.نوری , ماهرخ جون , مدار2 , مرزنگام , مرضیه.ش , مریمی__ , ملیساا , منا64 , منيژه , مهرآذین , مهرتا , مونا** , مژگان حضرتی , میچکا , نازنین 87 , نامی , نداي عشق , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نفس_20 , نم نم باران , نوشین00 , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هانیه جون , هشمت , واران , وارش67 , پانیززهرا , پتی-یا , پرهامه , پیازچه , چلیپا , کریستال , کمند , کپل ناز , گلبو , گنجیشک , یاسمین.م , یلدا تقی زاده , یلدا.م , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

17. Top | #9

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    2.60

سلام به دوستای گلم،معذرت بابت تاخیر...

همه به جک نگار خندیدیم. سخت بود مطابقت رفتارم با اونا اما شد. چی تو این دنیا نشد داره که این یکی نشد داشته باشه؟ نگاهم به سوگند افتاد. بازم مثل این پنج روز فقط یک لبخند می زد. صندلی کناریش خالی بود. بلند شدم و رفتم کنارش. یک نگاه بهم انداخت که بازم مو به تنم راست شد بعدش هم دوباره سرش رو انداخت پایین و با انگشتای دستش بازی کرد. نمی دونستم چه جوری سر صحبت رو باز کنم؟ هیچ وقت خودم برای دوستی پیش قدم نشده بودم و اصلا نمی دونستم باید چکار کنم تا این دختر رو بفهمم. معنی نگاه های همیشه غمناکش رو بفهمم. معنی این که تو اوج شادیش هم بازم ناراحته. معنی این که وقتی همه شادن و از هر چی غم آزادن، چرا توی خودش غرقه؟ غرق چی هست؟ چه جوری راهش با نگار این هاست اما هیچ چیزش مثل اونا نیست؟ خدایا من چقدر چرا داشتم که باید بهشون جواب می دادم. خب الان باید چکار کنم؟ دست هاش رو تو دستم گرفتم و گفتم:
    - سوگند؟
    نگاهش رو به چشمام دوخت و گفت:
    - بله؟
    گفتم:
    - چرا ناراحتی؟
    پوزخند زد و گفت:
    - ناراحتی که چرا نداره.
    خدایا عجب صدایی! این دختر همه چیز تموم بود.
    منم لبخند زدم و گفتم:
    - هر معلولی یک علت داره.
    لبخند زد و گفت:
    - دینی سوم راهنمایی.
    دو تا ابروهام رو انداختم بالا و با خنده گفتم:
    - بچه زرنگ بودی؟
    یک لبخند کم جون زد و گفت:
    - اگه بذارن هنوز هم هستم.
    با ناراحتی گفتم:
    - کی نمی ذاره؟
    خیره نگاهم کرد و گفت:
    - چرا می پرسی؟ دونستنش چه کمکی به تو می کنه؟
    کم نیاوردم و گفتم:
    - باری رو از روی شونه ی دوستم برمی دارم.
    پوزخند زد و گفت:
    - رو دوشم سنگینی نمی کنه. هر وقت کمک خواستم صدات می کنم.
    بیا! یک بارم ما رفتیم جلو برای باز کردن دوستی اینم نتیجه اش. دلخور بلند شدم و گفتم:
    - فکر نمی کردم مزاحم باشم.
    به سمت صندلی خودم رفتم و روش نشستم. نگار و دار و دسته اش هم بازم در حال هر و کر بودن. دیگه تحمل این محیط رو نداشتم. من باید هر چه زودتر به هدفم می رسیدم. تازه اگه زیاد صبر می کردم شک آفرین بود. سنگینی نگاه سوگند رو روی خودم حس می کردم اما مهم نبود. خودم غرورم رو له کرده بودم خودم هم درستش می کردم.
    بعد از ده دقیقه خسته از مسخره بازیاشون رو به نگار گفتم:
    - نگار یک لحظه بیا!
    بعد بلند شدم و رفتم روی یکی از میزهای خالی نشستم و سرم رو گرفتم تو دستم.
    نشستن نگار رو روی صندلی جلوییم احساس کردم و بعد صداش رو که گفت:
    - شهرزاد چت شده؟
    سرم رو با عجز گرفتم بالا و گفتم:
    - نگار تو رو به هر کسی که دوست داری، من باید چکار کنم تا این کار کوفتی رو بهم معرفی کنی؟ من زیاد وقت ندارم نگار. درک کن! درک کن تو رو خدا نگار.
    گفت:
    - دختر تو خیلی عجولی.
    سرم رو گرفتم بالا و با صدای نسبا بالایی گفتم:
    - عجول؟ من؟ نگار دارم می گم مادرم حالش زیاد خوب نیست. بفهم! بفهم! می فهمی؟
    اخم کرد و گفت:
    - داد نزن شهرزاد! تو نباید دستور بدی. شیرفهمه؟
    هیچی نگفتم که ادامه داد:
    - باید صبر کنی، اگه ناراحتی هم هری.
    بعدش هم از سر میز بلند شد که منم زود بلند شدم و با عجز گفتم:
    - نگار؟
    با خشم برگشت سمتم و گفت:
    - چند تا چیز می گم خوب تو گوشات فرو کن. یک، برای کسی که داره بهت خوبی می کنه صدات رو بالا نبر. دو، هیچ وقت فکر نکن کسی هستی. سوم، چه الان که فقط آشنای منی و چه وقتی که اگر رفتی سر کاری که بهت معرفی می کنم، هیچ وقتِ هیچ وقت حق دستور دادن نداری. چهارم، فرق بزرگ و کوچیک رو بفهم. اگه حالیت شد که بشین اینجا و صبر کن، اگرم نه که برو به سلامت. دیگه اینجا نبینمت.
    رفت طرف میز که دویدم سمتش و گفتم:
    - نگار ببخشید. غلط کردم! شرایطم خوب نیست، ببخشید اما فقط اینو بهم بگو تا کی؟ تا کی باید منتظر باشم؟ من زیاد وقت ندارم.
    نگار لبخندی زد و گفت:
    - بستگی به خودت داره، اما منم زیاد معطلت نمی کنم.
    گفتم:
    - این کارتون چیه؟
    یک نگاه خشن بهم انداخت و گفت:
    - چی بهت گفتم؟ صبر کن.
    سرم رو انداختم پایین و گفتم:
    - باشه.
    بعد از یک مکث گفتم:
    - اگه کار دیگه ای باهام نداری من برم خونه. مامان تنهاست.
    دستی روی شونم کشید و گفت:
    - برو به سلامت!
    با ناراحتی از کافی شاپ خارج شدم. ای خدا لعنت کنه باعث و بانی به وجود اومدن این بانده. این تازه اولشه. معلوم نیست بعدها چه کارهایی که باید بکنم. خدا خودش به خیر بگذرونه.
    - مامان اگه کاری نداری من برم بخوابم.
    گفت:
    - نه عزیزم، شبت بخیر.
    رفتم تو اتاق و لب تخت نشستم. گوشیم رو برداشتم و شماره ی سرهنگ رو گرفتم. جواب داد:
    - بفرمایید؟!
    - سلام سرهنگ!
    گفت:
    - به به خانم کردانی! چه خبرا؟ خوب هستید؟
    - متشکرم، واقعیتش امروز یک سری صحبت هایی با نگار داشتم.
    گفت:
    - خب؟
    -امروز بهش گفتم که کی این کار رو بهم پیشنهاد می کنی، من وقت ندارم و از این حرفا. اونم درست و حسابی کوبیدم.
    خندید و گفت:
    - فکر کنم زیاده روی کردی.
    -آره فکر کنم، اما زیادم بد نشد. گفت بعد از این که کار رو بهم پیشنهاد بده چند روز برای فکر کردن بهمون می ده و بعدش می رم سر کار و واقعا هم که چه کار شرافتمندی.
    گفت:
    - خوبه! سروان حواست باشه کاری نکنی که بعدا نتونی راست و ریسش کنی یا حتی نگار رو برای انتخابش پشیمون کنید.
    -حواسم رو بیشتر جمع می کنم سرهنگ. کار دیگه ای با من ندارید؟
    گفت:
    - موفق باشی! به خانواده سلام برسون.
    - متشکرم، خداحافظ.
    گفت:
    - خدانگهدار.

ادامه دارد
    نقد میخوام ها....

ویرایش توسط Sea Daughter~ : 1391,10,11 در ساعت ساعت : 11:28 بعد از ظهر

18. 579 کاربر از پست Sea Daughter~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !!سارا!! , #NEGARIN# , $hanane$ , $~roya~$ , "غریبه آشنا" , (mahi) , * Bita * , * حدیث * , ***forogh*** , *Aida Banoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *padma* , *RaHa2* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریما* , *سورن* , +Neda+ , --»ROZ!i«-- , -لیلی- , ...eli... , ...نگین... , ..nafise.. , .:aida:. , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , /maryam/ , 0033 , 3561 , 41267m , @Shytvnk@ , adamak.68a , adriana78 , afroodit , ahoo21 , alis91 , Altin ay , aminlily40 , amisha , anahid 33 , Anahita.s , anahita13 , angel6672 , angelic , angle92 , angry girl , angur , anitis , Anolin , Antanius , apamea , archangel , arefe90 , arezoo214 , arezoo68 , arezoue , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , artii , asal Queen , asal-661 , asaree , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashk eshgh , asma66 , atefeh_49 , atena_a , atoosa joon , ayda3 , aygeen , aynod , azad_awesome , azarsana , bahare. ◕ ‿ ◕❀ , BaharәH , banix , baran pr , barane abi , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnaz.ashena , behnazhmz , Belanka 95 , betoche** , bikari , binaha , bineghab , bittersweet , bneta , Borono , caarol , D92_90 , Defne , degeer , deleabieman , dokhtar hava , dokhtare khial , dokhte.banderi , doon doon , doxi bala , duste man , EasTern_Girl , eglantine-m96 , elahe 66 , Elahe-73 , elahegood , Elen , elena1998 , elena71987 , elham*d , eli.M , elianoos , EliSo , elmira.Be , elmira.t , ELYAN , erwin , eshton , esike , estahrij , f.oliaee91 , fahime_kiticati , falagh , fanoos_68 , fariba44 , fariba48 , fariba_hed , farizad , fArzane.Far , Fatemeh V.T , fatemehjojo , fathemeh , fati70 , fatima64 , fatima_59 , feryal_bahmani , foggy , fouji , funny , geniuse , ghazale96 , glarion , golchaghe , goli21 , goli62 , golnuosh , gorgin khan , hala , hanayi , hana_m , Haniday , hanye , hasti59 , haveking , hediyeh_b , hermiun_0 , hesaneh , hiva11 , hoda.4470 , homa41 , Honey.R , Honey_fa , honey_x , hooramohebtash , hooriya_y , htamspam , IcEHeArT , idin baharvand , iryane , isis , j.ghanavizi , joana , Just Say No , kasra.sh , katy , katy f , kfdh , khademre , khanoom noor , khiyal99 , khorshid☼dokht , kiana61 , kimi-vorojak , king _ panther , kodaki , L!nA , l0vin , ladani.d , Lady Sky , leila93 , leilaadel , libra272 , lili.sz75 , Lioda , little-fairy , lo-iii Jlc , m.diamond.s , m0zhdeh , ma-az , madad , mahboobeh 98 , MAHDI EMO , mahdi3h , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa.nadi , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa7500 , mahsadina , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , manemah , maneou , mani1384 , mansoure , Mansoure 391 , many22 , marale , marjan khanomi , maryammmmmm6 , maryammogadas , marzi1224 , masin , mb_maryam , mehr22 , mehrazar , mehrnaz.v , meloda , mersad20 , me_ned , mina.bala , mina68 , mina_75 , mina_joon , mini_mini , mishapasha , miss mona , mmostofi , mohamad722 , N e G a R , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas21 , nafas44 , naghme 73 , Nahid72 , najmeh7 , nana22 , Nargis-narcisse , Nashenase tanha , nasimrahi , nastaran86 , nazgoli71 , nazi_gf2010 , Ne9in , nedaj , neg neg , neg nego , negar1390 , neginra , neliel , New Age , niayesh_s.s , Night , nikaan , nikoo 123 , nilgon_nili , nini-kimi , ninja fairy , noooor , nrezaii , nutty , Omitris , orange1366 , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , paradise_70 , pardy , pare , pari1990 , pariedarya , parinaz.m , parisa.. , parisaparisa , parvaeh , parvane. , Parya.G , peymaneh , phoenix-z-f , poolak , R@TA , RafOneh , raha6956 , rain love , ramesh20 , Randy Or , raz gol , redrose_love68 , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , romina jun , roxaneh , roya1365 , roya62 , s.fzpr , s?h?r , Saeideh_82 , saghi.m , saharmn , sahar_love , samaneh60 , samin67 , samir , SaMirA.Ha , sana1994 , sana756 , sanamjooje , sanjaghak_a , sanjahak* , sara parvizi , sara.R , sara66 , sarax , sara_roz , sasa75 , Satiya , sazin513 , SECoND*PLANeT , sedena , selda-A , selina63 , sepeedeh , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh_jun , sepidiii , serentipiti , setayesh1363 , sete , setia22 , sevda76 , shadi 936 , SHADI-R , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , sharona , sheida_953 , shf_aboops , shili , shima ap , shima4 , shima72 , shiny star1 , shiva joon , sh_karan , sibsorkhhava , silver joojoo , SIMA2012 , simaaaaa , simaN , sinsor , sintia , sipa , sirius , ~sky angel~ , soha ra , sokot shab , some61 , somy_kh , sotazi , spgsara , ssssoha , stubborn.teen , sun-banoo , sydney , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , taraneh24 , TARANOMEMEHR , tgilani2012 , Tifani Jon , tina. , ti_na60 , toka-88 , tondar1365 , unique1366 , Universe95 , vafa1980 , VAHIDEH / P , valan , Vampire-girl , vampire123 , vitric , wenela , wildfire14 , y.m.s , YaaaaC , yasamin_34 , yasesabs , Yasnaaaa , yas_sepid63 , you &i , z@hereh , zahra.1390 , zahra.94 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zina , zohal69 , zohreh eshghi , zoooom , [SARA] , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~fatemeh69~ , ~Ordibeheshti~ , ~Setareh Bano~ , ~shokuh~ , ӜFati※anjelӜ , ЯЭ乙νДИ , ؟؟سما؟؟ , آتای , آذردخت , آستاره , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , افسانه1362 , اقا ناز , اقاقی , النار , الهام جوكار , الهام1995 , الهه نیا , الهه7 , ایماز , باران 90 , بازیگوش , باسیلیسک , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , بی پناه , تابتا , تارک , ترنج خاتون , تنها... , تیزفهم , حديث. , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خدیجه1374 , خوشگلم من , داناد , دختربی حوصله , دلارام20 , دکور , رائیکا , رابین * , *RANIA* , رزصورتی , رضاره , رهان , رهــا , روح آسمان آبي , روژان6815 , روژین21 , رژلب , زوها , سافانا , ساکتین , ستاره اقبال , ستاره بارون , ستاره کویر , ستـاره , سحرنقره فام , سرتق , سپیدوسیاه , سکوت من , شاخه نبات 90 , شادئ , شاپررک , شیرین53 , طلوع عشق , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فاطمه76 , فانتین , فرشا , فرنوش72 , فرگلf , فهیرا , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا ص , لیلیپوت , م.م.ر , م.نوری , ماهرخ جون , مرزنگام , مرضیه.ش , مریمی__ , ملیساا , مهرآذین , مهرتا , مونا** , مژگان حضرتی , میچکا , نامی , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نفس_20 , نوشین00 , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هانیه جون , هانیه نیکو , واران , وارش67 , پانیززهرا , پتی-یا , پرهامه , پیازچه , چلیپا , کریستال , کمند , کپل ناز , گلبو , گنجیشک , یاسمین.م , یلدا تقی زاده , یلدا.م , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , 。 sIrVαT 。

19. Top | #10

عنوان کاربر
    رمان نویس انجمن
    میانگین پست در روز
    2.60

Talking 8

سلام

داشتم شالم رو صاف و صوف می کردم که صدای مامان اومد:
    - رائیکا? رائیکا? یک لحظه بیا.
    رفتم به سمت پذیرایی. مامان و روژان بغل هم نشسته بودن و روژان در حال بازی با انگشتاش بود.
    روی مبل نسبتا قدیمیمون نشستم و گفتم:
    - بفرمایید؟!
    مامان با نگاه سرزنش باری به روژان رو به من گفت:
    - باز خانم دست گل به آب دادن.
    برگشتم سمتش و گفتم:
    - خُب؟ توضیح بده.
    با صدای غرغرویی گفت:
    - رائیکا به خدا من...
    نذاشتم حرفش رو تموم کنه و گفتم:
    -- برو سر اصل مطلب روژان. حاشیه نرو!
    مامان خواست چیزی بگه که سریع گفتم:
    - بذار خودش توضیح بده مامان.
    مامان چیزی نگفت و روژان گفت:
    - بابا مهرسا امروز با خودش ماشین آورده بود، گواهینامه گرفته. بعد خواست ما رو برسونه. ما هم قبول کردیم. توی راه حرف رانندگی شد و منم ...
    ساکت شد.
    با شک گفتم:
    - تو که پشت فرمون ننشستی؟
    سرش رو زود آورد بالا و گفت:
    - نه، نه به خدا! اصلا مهرسا راضی نمی شد که ماشینش رو دست ما بده.
    بازم ساکت شد اما این بار دیگه من چیزی نگفتم تا خودش به حرف بیاد.
    بعد از کمی سکوت ادامه داد:
    - آره، داشتیم درباره رانندگی حرف می زدیم و بحث سر سرعت بود منم یک زری زدم که حالا از گفتنش پشیمونم.
    گفتم:
    - اولا درست حرف بزن، دوما پشیمونی فایده نداره.
    - درست می گی. برگشتم بهش گفتم، مهرسا تو که فعلا مثل لاک پشت می ری لطفا حرف از سرعت نزن. اونم جواب داد، می تونم اما نمی خوام که برم. رائیکا تو که می دونی من عشق سرعتم. برگشتم بهش گفتم نمی تونی دروغ نگو.
    سرم رو به علامت تاسف تکون دادم و روژان ادامه داد:
    - من که اینو گفتم بقیه هم حرفم رو تایید کردن. خداییش خیلی آروم داشت می رفت. اونم به رگ غیرتش برخورد و گفت، بهتون حالی می کنم! و تا جایی که جا داشت گاز رو فشار داد و ویراژ داد. داشتیم با همون سرعت از یکی از خیابون ها می گذشتیم که ...
    با صدای بغض دارش ادامه داد:
    - یک کمری از تو کوچه دراومد و ما هم که سرعت داشتیم نتونستیم ماشین رو کنترل کنیم و ...
    هق هقش بلند شد. با عصبانیت گفتم:
    - واقعا که بچه اید. سرنشینا که چیزیشون نشد؟
    با گریه گفت:
    - نه رائیکا! اما ماشین طرف صدمه ی بدی خورد و الان خسارت می خواد. مهرسا هم گفت، شما هم مقصر بودید پس باید کمک کنید. بدبخت مهرسا الان تنبیه هم می شه.
    سعی کردم خشونتم رو کنترل کنم اما سرزنش کلام رو به هیچ وجه نتونستم کنترل کنم.
    - روژان به نظرت وقتش نیست بزرگ بشی؟ این که گذشت، خدا رو شکر که اتفاقی برای جون کسی نیفتاد اما ازت می خوام قبل از حرف زدنت فکر کنی خواهر من باشه؟ تو دختر خوبی هستی. با این بچه بازی ها خودت رو خراب نکن. الان باید چقدر خسارت بدیم؟
    روژان هق هقش بلندتر شد و بعدش با سرعت بلند شد و دوید تو اتاق و در رو محکم بست. سرم رو تو دستم گرفتم و به صدای گریه اش گوش دادم. فداش بشم. دلم داشت آتیش می گرفت از گریه مظلومانه اش اما این تنبیه به نفعش بود. دست مامان رو روی سرشونه ام حس کردم. سرم رو بالا آوردم و دستش رو گرفتم تو دستم. لبخند غمگینی زد و گفت:
    - خسارت ماشین طرف خیلی بیشتر از چیزی شده که خواسته. بنده خدا فقط پنج تاش رو می خواد چون پنج نفر بودن می شه نفری یک میلیون.
    می تونستم از حساب پس اندازم برداشتش کنم. چشمام رو به علامت باشه روی هم گذاشتم و بلند شدم و به سمت اتاق رفتم. نزدیک در اتاق بودم که مامان گفت:
    - رائیکا من به وجودت افتخار می کنم دخترم.
    لبخند کم جونی زدم و رفتم تو اتاق. روژان رو تختش هنوز داشت هق هق می کرد. تا متوجه من شد سرش رو انداخت پایین و گفت:
    - بچه ام درست می گی، هنوز بزرگ نشدم راستی می گی، فکر ندارم حق داری.
    گریه اش شدت گرفت و گفت:
    - رائیکا دلم می خواد مثل تو باشم. دلم می خواد مامان بهم افتخار کنه نه این که هر روز یک زحمت تازه براش درست کنم. رائیکا دلم خیلی چیزا می خواد که ندارم.
    الان دلم می خواست بغلش کنم اما از من این کارا بر نمی اومد. رفتم رو تختش نشستم و گفتم:
    - من هیچکدوم از اینایی که تو گفتی رو قبول ندارم روژان. تو هم سن من نیستی. هر وقت هم سن من شدی می تونی خودت رو با هم سنی من مقایسه کنی. اشتباهی کردی و تموم شد. دیگه راجع بهش حرف نزن. باشه؟
    پرید تو بغلم و گفت:
    - تو خیلی خوبی رائیکا، خیلی.
    یکمی پشتش رو ناز کردم و بعد از بغلم درش آوردم و گفتم:
    - خسارت رو باید کی و کجا ببرم؟
    - فردا می ریم خونه مهرسا بعد با هم می ریم پیش اون آقاهه.
    بلند شدم و گفتم:
    - تا فردا خدا بزرگه.
    بعدش هم چراغ رو خاموش کرم و گفتم:
    - شب بخیر!
    آروم جوابم رو داد و منم رفتم سمت تخت خودم.

ادامه دارد

ویرایش توسط Sea Daughter~ : 1391,08,24 در ساعت ساعت : 01:39 بعد از ظهر

20. 592 کاربر از پست Sea Daughter~ تشکر کرده اند .

!!! NAFAS !!! , !!nahal!! , !!سارا!! , #NEGARIN# , $hanane$ , $~roya~$ , "غریبه آشنا" , * Bita * , * حدیث * , ***forogh*** , **parya** , *Aida Banoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *padma* , *RaHa2* , *SaNaY* , *shima* , *Silver Sun* , *sorme* , *yasaman* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریما* , *سورن* , *سیما* , +Neda+ , --»ROZ!i«-- , -لیلی- , ...eli... , ...نگین... , ..nafise.. , .:aida:. , .:BahaR:. , /maryam/ , /لاله/ , 0033 , 3561 , 41267m , @Shytvnk@ , adamak.68a , adriana78 , afroodit , ahoo21 , alis91 , Altin ay , aminlily40 , amisha , anahid 33 , Anahita.s , anahita13 , angel6672 , angelic , angle92 , angry girl , anitis , Anolin , Antanius , archangel , arefe90 , arezoo214 , arezoue , arghavan58 , arman_iran , armita1819 , Arrosha , artii , asal Queen , asal-661 , asaree , asemane nili , asemanii , aseman_82 , ashk eshgh , asma66 , atefeh_49 , atena_a , atoosa joon , ayda3 , aygeen , azade jooon , azad_awesome , azarsana , bahare. ◕ ‿ ◕❀ , BaharәH , banix , barane abi , barane khazan , baroon14 , Beautiful Jasmine , behan , Behnaz joon , behnazhmz , Belanka 95 , betoche** , bikari , binaha , bineghab , bittersweet , bneta , Borono , caarol , D92_90 , Defne , degeer , deleabieman , dokhtare khial , dokhte.banderi , doon doon , doxi bala , duste man , EasTern_Girl , eglantine-m96 , Elahe-73 , elahegood , Elen , elena1998 , elena71987 , elham*d , elham96 , eli.M , elianoos , EliSo , elmira.t , ELYAN , erwin , eshton , esike , estahrij , fahime_kiticati , falagh , fanoos_68 , fariba44 , fariba_hed , farizad , fArzane.Far , Fatemeh V.T , fatemehjojo , fathemeh , fati70 , fatima64 , fatima_59 , feryal_bahmani , foggy , fouji , funny , geniuse , ghazale96 , glarion , golchaghe , goli21 , goli62 , golnuosh , gorgin khan , hala , hanayi , hana_m , Haniday , hany111 , hanye , hasti59 , haveking , hediyeh_b , hermiun_0 , hiva11 , homa41 , HOMAYONN , Honey.R , Honey_fa , honey_x , hooramohebtash , hooriya_y , htamspam , iboys , IcEHeArT , idin baharvand , iryane , isis , j.ghanavizi , joana , Just Say No , kaktoos , kasra.sh , katy , katy f , kfdh , khademre , khanoom noor , khanum gol , khiyal99 , khorshid☼dokht , kiana61 , kimi-vorojak , king _ panther , kodaki , L!nA , l0vin , ladani.d , Lady Sky , leila93 , leilaadel , libra272 , lili.sz75 , Lioda , little-fairy , lo-iii Jlc , m.diamond.s , m0zhdeh , ma-az , madad , mahboobeh 98 , MAHDI EMO , mahdi3h , mahnazmom , mahr0kh , MAHSA-O , mahsa.h.i , Mahsa.R , mahsa1490 , Mahsa313 , Mahsa7500 , mahsadina , mahshad05 , mahshid_3d , mahtab10 , mahtab888871 , manemah , maneou , mani1384 , mansoure , Mansoure 391 , many22 , marale , marjan khanomi , marmara25 , maryam56 , maryammmmmm6 , maryammogadas , marzi1224 , masin , mb_maryam , mehr22 , mehrazar , meloda , mersad20 , me_ned , mina naz , mina.bala , mina68 , mina_75 , mina_joon , mini_mini , mishapasha , miss mona , miss.no1.2004 , mmostofi , mohamad722 , N e G a R , N@h!D-B@R@N , nadia1 , nafas21 , nafas44 , naghme 73 , Nahid72 , najmeh7 , Nashenase tanha , nasimevasl19 , nasimrahi , nastaran86 , nazgoli71 , nazi_gf2010 , Ne9in , nedaj , neg neg , negar1390 , neginra , neliel , New Age , niayesh_s.s , nikoo 123 , nilgon_nili , nini84 , nini_naznazo , ninja fairy , noooor , norbert , nrezaii , nutty , Omitris , orange1366 , PAEEZ70 , pakdel , paniz_g66 , panteha , paradise , paradise_70 , pardy , pare , pariedarya , parinaz.m , parisa.. , parisaparisa , PaRnIa.Pjs , parvaeh , parvane. , Parya.G , peymaneh , phoenix-z-f , poolak , R@TA , RafOneh , raha6956 , rain love , ramesh20 , Randy Or , raz gol , redrose_love68 , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , romina jun , roxaneh , roya1365 , roya62 , rozhina , s.fzpr , s?h?r , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , saharmn , sahar_love , sahel_m , samaneh60 , samin67 , samir , samira.b95 , SaMirA.Ha , sana1994 , sana756 , sanamjooje , sanjaghak_a , sanjahak* , sara parvizi , sara.R , sara66 , sarax , sara_roz , sasa75 , Satiya , sazin513 , SECoND*PLANeT , sedena , selda-A , selina63 , sepeedeh , sepideh1993 , Sepideh2 , sepideh_jun , sepidiii , serentipiti , setayesh1363 , sete , setia22 , sevda76 , shadi 936 , SHADI-R , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , sharona , sheida_953 , shf_aboops , shili , shima4 , shima72 , shiny star1 , shiva joon , sh_karan , sibsorkhhava , silver joojoo , SIMA2012 , sinsor , sintia , sipa , sirius , ~sky angel~ , soha ra , sokot shab , some61 , somy_kh , sonia1357 , sotazi , spgsara , ssssoha , stubborn.teen , sun-banoo , sydney , sαвα , takshakh2838 , tama1011 , tania_7 , Taraneh.n , taraneh24 , TARANOMEMEHR , tgilani2012 , Tifani Jon , tiger1978 , tina. , ti_na60 , toka-88 , tondar1365 , unique1366 , Universe95 , vafa1980 , VAHIDEH / P , valan , Vampire-girl , vampire123 , vitric , wenela , wildfire14 , y.m.s , YaaaaC , yas6662 , yasamin_34 , Yasnaaaa , yas_sepid63 , you &i , z@hereh , zahra.1390 , zahra.94 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zeinabjoon , zeinab_75 , ziba111 , ziba22 , zibahp , ziglernata , zina , zohal69 , zohreh eshghi , zoooom , [SARA] , _Azadeh_ , ~ MisS Fati ~ , ~2ne2~ , ~B@H@R~ , ~Ordibeheshti~ , ~Setareh Bano~ , ~SHADO~ , ~shokuh~ , ӜFati※anjelӜ , ЯЭ乙νДИ , ؟؟سما؟؟ , آتای , آذردخت , آسمان ابری , آمستريدا , اب و اتش , اتل و متل , افسانه1362 , افسون زنجیری , اقا ناز , اقاقی , النار , الهام جوكار , الهام1995 , الهه نیا , الهه7 , امتیس , ایماز , باران 90 , بازیگوش , باسیلیسک , بهار سرد , بهبهو , بی بی گل , بی پناه , تابتا , تارک , ترنج خاتون , تنها... , تیزفهم , حديث. , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانم فسقلی , خانوم عسلی , خوشگلم من , خیال غزل , داناد , دختربی حوصله , دلارام20 , دکور , رائیکا , رابین * , *RANIA* , رضاره , رهان , رهــا , روح آسمان آبي , روژان6815 , روژین21 , رژلب , زوها , سابنا , ساغر آدین , سافانا , ساکتین , ستاره اقبال , ستاره کویر , ستـاره , سحرنقره فام , سرتق , سپیدوسیاه , سکوت من , شاخه نبات 90 , شادئ , شرقي , شیرین53 , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عرفان 82 , علی آرا , علیصدر , عمه حمی , عمه خانم , غزال آریا , فائزه محمودي , فاطمه76 , فانتین , فرشا , فرنوش72 , فرگلf , فهیم1 , ققنوس98 , لمیس20 , لی لی تنها , لیلا ص , لیلیپوت , م.م.ر , م.نوری , ماهرخ جون , مرزنگام , مرضی2 , مرضیه.ش , مریم.j , مریمی__ , ملیساا , مهرآذین , مهرتا , مهشید7 , مونا** , مژگان حضرتی , میچکا , نازنین 87 , نامی , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نسيا , نفس_20 , نوشین00 , نیلوفر:-) , نیکا83 , نیکــی , هانیه جون , هانیه نیکو , هورتاش , واران , وندا مهران , پانیززهرا , پتی-یا , پرهامه , پیازچه , چلیپا , کاریز49 , کریستال , کمند , کپل ناز , گلبو , گنجیشک , یاسمن.م , یاسمین yas , یاسمین.م , یلدا تقی زاده , یلدا.م , ღღ Parisa ღღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆

صفحه 1 از 32 123451126 ... آخرینآخرین