ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان پردیس | *رمینا* کاربر انجمن (سرگذشت واقعی)
تور

نودهشتیا
فید آر اس اس
صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 136
  1. Top | #1

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    424
    تشکر شده 22,644 در 259 پست
    اندازه فونت

پیش فرض رمان پردیس | *رمینا* کاربر انجمن (سرگذشت واقعی)

خلاصه داستان:

پردیس دختری که از بچگی عاشق پسر دایی خودش شد پسر دایی که 10 سال از خودش بزرگتر بود. تو سن 8 سالگی می فهمه که امید رو متفاوت با بقیه دوست داره یه شرم عجیب که نمی دونست چرا فقط نسبت به امید داره.
    امید هم که 18 سالش بود با بهترین رتبه رشته ی پزشکی قبول میشه. عشق پردیس پنهان می مونه تا زمانی که درس امید تموم میشه و پردیس هم بزرگتر میشه. امید به خاطر موفقیتش توی رشته ی پزشکی بورسیه ی خارج میشه برای تخصص ... پردیس هم با شنیدن خبر رفتن امید به خارج از کشور مریض میشه و اونجاست که هر دو می فهمن که همدیگه رو دوست دارن...

این داستان روایت ، عشق ، دلدادگی و خیانت هستش...

به نظر من داستان آموزنده و زیبایی هستش . امیدوارم شما هم خوشتون بیاد.

راستی دوستان پایان کتاب خوب تموم میشه نگران نباشید!

طرح جلد کتاب که توسط فرزانه عزیزم طراحی شده!

ویرایش توسط *رمینا* : 1391,05,25 در ساعت ساعت : 13:08

2. 365 کاربر از پست *رمینا* تشکر کرده اند .

#SamaneH# , $ ساجده$ , * حدیث * , **سولماز** , *9092*شادی , *alonegirl* , *barandel* , *bi gharar* , *emo girl* , *Fatemeh.K* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *~SETAREH~* , *بارون پاییزی* , *سورن* , *ماه پیشونی* , +Neda+ , - heDeh - , -Farimah- , -ShaDi- , ...ARAD... , .:!Tar:. , .:MaedeH:. , .:~KaMeLiA~:. , .Mania. , .MOHABBAT. , .Monire. , Abandokht , abby7 , afi jonz , afsoon321 , aftabi_14 , akram 63 , alikhademi , amane & mamati , Anahita.s , ana_b , angel04 , anital , ANNE , Anolin , aqua , aram27 , Arezoo250 , ARIA GIRL , arman_iran , asal-661 , ASAL.R , asal_cheshmak , asemane nili , aseman_82 , ashoka , asma66 , atena_a , AVAmb3HbahanI , ayda m , aygeen , azarsana , BAHANEYE MAN , bahar.nt , BaharәH , Barane Gham , behi_jooon , behnazhmz , BehηaZ , best g!rl...SH , betiya , birdana2 , blub2000 , Breaking dawnnn , cemira , cole , D0nya , Dai28 , Darya 78 , Dina* , divandary , dokhibabash , dokhtar mehr , dokhtare babash , Doni.M , earth girl , edin , Elahe111 , elahegood , ELAHE_E , Elen , Elhamhb , Elysium , esfarzaneh , f.eti , fadai , falahi , fariba44 , fArzane.Far , fatemeh 18 , fatemeh.7426 , fati70 , fatima64 , Faty nabaty , fereshteh98i , g@ddess , gheisareh , girl rain , gole narges , googoosh z , gord Afarid , hadis hastie , hala , hanayi , Haniday , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , Helia6 , Hella , homa41 , homa_2555 , honey_x , hsdhsd , iryane , janjan-72 , jinoos , Katra , ke1998 , khatereh14 , khiyal99 , Ki Mi Ya ● $h , Lale7 , lalehjoon , leila.kh , leila93 , libra272 , liuana , m0zhdeh , Maedeh , maha74 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdiehhjz , mahisadun , MAHSA-O , mahsa1490 , mahsany , mahtab10 , mahya*97 , mahya_pink , malmal91 , Mikrobe-Sorati , maneou , Mantral , maral.eliya , marjansh , maryam.khakbaz , maryammmmmm6 , mehranM2 , melikarozl , me_ned , mina68 , mina87 , minoo1920 , mishapasha , Miss.Mania , Mobina.k , mobinaa , mona-95 , mona1375 , monir1343 , mrym_98 , N@h!D-B@R@N , n@st@r@n-gh , naazi , Nahid72 , Nahid_m , nasimrahi , nasrin22 , naz aram , nazi1 , nbanoo , neda.asd , negar1390 , negin kh5 , niayesh00 , niayesh_s.s , niho , nika21 , nikitaaa24 , niloofarnaz , nina18 , ninio , nlp16001 , noshafarin , nour , nutty , P@rya , PAEEZ70 , paradise , pardis 78 , Pardis Royal , pari-sa , paria.v , parinaz.m , parnar , Pinkvadie , pointeh , proxima , punio , Marziiii , raha_210 , RaheBipayan* , rahha , REMIX , Rha.sh , roze_zard , S s@10 , s-engineer , sahar_love , samandf , samim , sampadi , sanamjooje , sangpare , sania555 , sara.jooooooon , sara2876 , sasa75 , SEA SHELL-600 , Semin309 , sepideh??? , SETARE SOHEYL , setareh15 , Shabah eshg , SHADI 73 , shadi.A , shamim goli , SharzaD , sheytoonak75 , shiva joon , siah , siiiiiima , Silber , sipa , sisi7070 , ~sky angel~ , Sogol Toix , soheiila , soheilam , sotazi , star75 , susan1 , suzy , sydney , S_64 , sαвα , Tala.N.A , TanNazZz , tara_ z , tghyasfr , unichorn , unknown3 , UnKnOwN_Sh , valan , Vampi.boy :| , vghv , wenela , yada , yaqush , yas6662 , YAS95 , yasamin_34 , yasi 72 , yox1n , Z.BITA , Z.Sattari , zahra.gol , Zahra_niki , zhopitoh , zizijooon , Zjooojooo , zoooom , _SarA_ , ~*7en*~ , ~foroozan~ , ~HeaRTbeAt~ , ~Magic Life~ , ~Mahdiye~ , ~N!na jOojOo~ , ~pArnYa~ , ~شب خیس~ , ·•● samir ●•· , آتای , آرشیدان , اب و اتش , از چی بگم؟ , الهه ي هستي1372 , با نمک , باران 69 , باران شکوفه , بهارجون , بهبهو , بي بي فري , توهم سبز** , حنیفا58 , خانوم جان , دخی بلا , رابین * , رها 69 , زرین دخت , زهره 65 , ساحلی , ساکتین , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سرای بانو , سوداا , سپیدوسیاه , شادی وروجک , شبنم , صحرا71 , طلوع عشق , فاطیما8 , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.نوری , محبوبه_م , مرجان55 , معمار کوشمولو , منا64 , مهرآذین , مهرناز69 , مهسان9093 , مهشید7 , مونا** , نازنین جونم , نامی , نسرین... , نسيا , ننه بزرگ , نی نی توچولو , نیاز و ن , نیلوفر98 , نیکا83 , هشمت , هوراوش , هیلا , وارش67 , وفادار , ياابالفضل , پرنیان** , پری جووون , پریسا 17 , چیستا8 , گل صبا , گل نی نی , گیتی , یواش , დ●•·hanymo·•●დ , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ♩♑4√ , ✖م♥ر✖ی♥م✖

3. Top | #2

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.64
    تشکر از کاربر
    88,421
    تشکر شده 414,289 در 26,497 پست
    حالت من
    Ghamgin
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت

برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!

لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه
    .
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!

برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!
    هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    مدیران بخش کتاب:
    patrin* asal_cheshmak* sanaz.p* hediyeh_b*Sepid
    ***یه غرور یخی یه ستاره سرد***
    یه شب از همه چی به خدا گله کرد
    یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد
    دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد

نگران منی به تو قرصه دلم
    تو کنار منی نمیترسه دلم
    بغلم کن ازم همه چیمو بگیر
    ***بذار گریه کنم پیش تو دل سیر

4. 156 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

#SamaneH# , *alonegirl* , *bi gharar* , *emo girl* , *Fatemeh.K* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *~SETAREH~* , *رمینا* , +Neda+ , -Farimah- , ...ARAD... , .:~KaMeLiA~:. , abby7 , Anahita.s , anital , aqua , ARIA GIRL , ashoka , Az@de , BaharәH , Barane Gham , behi_jooon , behnazhmz , birdana2 , blub2000 , cole , Dai28 , divandary , dokhibabash , Elen , Elhamhb , Elysium , falahi , fariba44 , fArzane.Far , fatemeh.7426 , fatima64 , fereshteh98i , Haniday , hediyeh_b , Helia6 , Hella , homa41 , honey_x , jinoos , Katra , khiyal99 , leila.kh , libra272 , liuana , m0zhdeh , maayaa , Maedeh , maha74 , mahboobeh 98 , mahisadun , mahsany , mahya_pink , malmal91 , Mantral , maryam.khakbaz , melikarozl , mina68 , mina87 , Mobina.k , mobinaa , N@h!D-B@R@N , n@st@r@n-gh , nasimrahi , nasrin22 , negar1390 , nour , nutty , PAEEZ70 , paradise , paria.v , parnar , RaheBipayan* , rahha , REMIX , S s@10 , SahariX , samandf , sampadi , sanamjooje , sania555 , sara2876 , SEA SHELL-600 , sepideh??? , SETARE SOHEYL , setareh15 , SHADI 73 , siah , siiiiiima , Silber , ~sky angel~ , soheiila , sotazi , suzy , sydney , sαвα , Tala.N.A , tghyasfr , UnKnOwN_Sh , Vampi.boy :| , vghv , yas6662 , yasamin_34 , zahra.gol , zahra97 , Zahra_niki , zizijooon , Zjooojooo , zoooom , ~*7en*~ , ~pArnYa~ , ·•● samir ●•· , آرشیدان , اب و اتش , باران 69 , بهبهو , تانیس , حنیفا58 , دختر گرما , دیوار چین , رابین * , رها 69 , زرین دخت , ساحلی , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سرای بانو , شادی وروجک , شبنم , طلوع عشق , فاطیما8 , فرح77 , م.م.ر , مرجان55 , منا64 , نسيا , ننه بزرگ , نی نی توچولو , نیاز و ن , نیکا83 , هشمت , هیلا , پانته آ65 , پرنیان** , گل نی نی , یواش , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ♥*:Eli!i:*♥ , ♩♑4√

5. Top | #3

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    424
    اندازه فونت

پیش فرض 1

فصل اول خاطرات سوخته ...

بالاخره اومد...

باورم نمی شد... نه چشمام اشتباه می بینه اینی که رو به روی منه اونیه که سالهاست قلبم رو براش دادم...
    سکوتم با بغضی که مهارش کردم شکسته شد...
    چرا گناهاش یادم نمی یاد؟ چرا فراموش کردم اینی که روبه روی من ایستاده همونیه که آغوشش ماوای معشوقه هاش بود...
    بالاخره اومد و پیدام کرد... پشیمون بود ولی پشیمونی فایده نداره ... جواب دل له شده ی منو پشیمونی نمی ده.
    گفت پشیمونم بهشت من... برگشتم تا بشم همونی که تو می خوای ...
    اما نه... آزموده رو آزمودن خطاست... کسی که یه بار خیانت کنه دوباره هم می تونه خیانت کنه...
    عشق تو چشمام رو با تنفر پنهون کردم بر خلاف قلب و احساسم گفتم: دیگه دیر شده برای پشیمونی... برای من تموم شدی!!!
    گفت: پری پشیمونم منو ببخش تو می تونی ببخشی... تو خوبی ... چند بار بخشیدی بازم می تونی ببخشی.
    دیگه بسه خسته شدم از این همه رقیق و القلبی خودم... اما دیگه فولاد آب دیده شدم... قرار نیست هر عشقی با وصال به اوج برسه... من برای عشقم حرمت قائلم نمی خوام با ازدواج حرمتش رو بشکنم... به اندازه کافی به هر دومون فرصت دادم ...
    داد زدمو گفتم: واسه چی اومدی؟ اونم الان؟ وقتی که برای من مردی... وقتی که من متعهد به کس دیگه ای هستم...
    برو پی زندگیت برو پی کسایی که نمی ذارن آغوشت خالی باشه...
    وای دوباره... همه چیز جلوی چشمم جون گرفت دوباره اون صحنه دوباره اون آغوش بی حیاش که پیچک شده بود به اندام دیگری ...
    خدایا دارم می سوزم خدایا دیگه طاقت ندارم ... راحتم کن... چرا گذاشتی دوباره اتیش زیر خاکستر جون بگیره؟!
    دوباره چه جوری نگاهش رو فراموش کنم... این چهره ی جدید که پر از ابهت مردونگی شده...
    موهای قشنگش که پر از رگه های نقره ای شده...وای دارم می سوزم...
    خدایا دارم تاوان چی رو پس می دم؟!
    گناه دارم دل من مگه چقدر طاقت داره؟!

پ.ن:

مـــن برای
    تنهــــــــــــــــا
    نبـودن
    آدم هـای زیـادی دور و بـرم دارم
    آن چیــزی کـه ندارم
    کسی برای "بـا هــــــــــــــــم بـودن" است...

ویرایش توسط *رمینا* : 1391,08,06 در ساعت ساعت : 19:07

6. 325 کاربر از پست *رمینا* تشکر کرده اند .

# MiTrA.Sa # , #SamaneH# , (amirali) , * حدیث * , **سمیه** , *alonegirl* , *barandel* , *bi gharar* , *Fatemeh.K* , *niki , *Rima* , *~SETAREH~* , +Neda+ , -ShaDi- , ...ARAD... , .:!Tar:. , .:~KaMeLiA~:. , .Mania. , 0033 , abien , afi jonz , aflak , afroodit , afsaneh52 , afsoon321 , Aisa_lluvia , alfa_zigma , alice cullen , alikhademi , amane & mamati , Anahita.s , ana_b , angel04 , ANNE , Anolin , aqua , arefe90 , Arezoo250 , ARIA GIRL , armaghan88 , arman_iran , asal-661 , asal_cheshmak , asemane nili , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AVAmb3HbahanI , aygeen , Az@de , azarsana , BAHANEYE MAN , bahar.nt , bahare1375 , bani* , Barane Gham , behi_jooon , behnazhmz , BehηaZ , best g!rl...SH , betiya , bikari , birain , birdana2 , blub2000 , Breaking dawnnn , cemira , cole , crimson love , Dai28 , De La RaM , divandary , dokhibabash , dokhtar mehr , edin , elahegood , Elen , elham12345 , Elhamhb , eli1376 , Elysium , fadai , falahi , famdavari , fArzane.Far , fatemeh 18 , fatemeh.7426 , fati70 , fatima64 , fereshteh98i , glarion , googoosh z , gord Afarid , hala , Haniday , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , Helia6 , Hella , HiLdA BeAuTy , homa41 , homa_2555 , honey_x , hsdhsd , iryane , j.ghanavizi , jinoos , Katra , katy , ke1998 , kfdh , khatereh14 , khiyal99 , kiumars , leila.kh , leila93 , leilyk , maayaa , Maedeh , maha74 , MAHASA , mahboobeh 98 , mahdiehhjz , mahisadun , MAHSA-O , mahsa1490 , mahsany , mahya_pink , malmal91 , Mikrobe-Sorati , maneou , Mantral , marjansh , maryam56 , maryam.khakbaz , maryammmmmm6 , maryta , melikarozl , me_ned , mfr60 , mina68 , minoo1920 , mishapasha , mona.65 , mona1375 , monir1343 , mrym_98 , m_h_n , N@h!D-B@R@N , naazi , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nasimrahi , nasrin22 , naz aram , nazi shirazi , nbanoo , nedaj , niayesh_s.s , niho , nika21 , nikitaaa24 , nina18 , noshafarin , nour , nrezaii , nutty , P@rya , PAEEZ70 , paradise , pari mn , pari-sa , parnar , perijooon , proxima , Marziiii , radvin24 , raha_210 , RaheBipayan* , rahha , rain love , ramesh20 , REMIX , rezaeifz , romina ab , rozam , roze_zard , S s@10 , S!M!N , s.invisible , saba 68 , samanta_n185 , samim , sangpare , sara2876 , sara8478 , sasa75 , SEA SHELL-600 , sedena , Semin309 , sepideh1993 , sepideh??? , SETARE SOHEYL , setareh15 , SHADI 73 , shamim goli , shayesteh 96 , sheydajoooon , sheytoonak75 , shiva joon , sipa , ~sky angel~ , Sogol Toix , soheiila , spring93 , star75 , star78 , statistics , sumyshoo , suzy , sydney , syhbyt , sαвα , takshakh2838 , Tala.N.A , tama1011 , TanNazZz , tara_ z , tghyasfr , ti_na60 , UnKnOwN_Sh , valan , Vampi.boy :| , vghv , violet_mahtab , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , Yuuki , zahra.gol , Zahra_niki , zakhan , zeinabjoon , zhopitoh , ziba111 , zizijooon , Zjooojooo , ~*7en*~ , ~HeaRTbeAt~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , آتای , آرشیدان , آسمان ابی , اب و اتش , اقاقی , الهه ي هستي1372 , با نمک , باران 69 , باران شکوفه , بهبهو , تانیس , ترنم , توهم سبز** , جلوه , حنیفا58 , خانوم جان , دختر گرما , دختراسمان , رهایش , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , ساقی 91 , ساکتین , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سحرنقره فام , سرای بانو , سوداا , شادی وروجک , شبنم , شروع , صحرا73 , طلوع عشق , فاطیما8 , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , محبوبه_م , مدار2 , مرجان55 , مرضی2 , ملیساا , منا64 , مهرآذین , نامی , نسترن123 , نسيا , ننه بزرگ , نی نی توچولو , نیاز و ن , نیکا83 , هشمت , هوراوش , وارش67 , وفادار , پرنیان** , کایسا , کیمیای سعادت , گل نی نی , گنجیشک , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , ♥*:Eli!i:*♥

7. Top | #4

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    424
    اندازه فونت

پیش فرض 2

من پردیسم فرزند ارشد خانواده م و یه برادر دارم که 4 سال ازم کوچیکتره. شکر خدا از لحاظ سطح خانوادگی و زیبایی چیزی کم نداشتم اما ورق زندگی من جوری رقم خورد که خودمم که به گذشته نگاه می کنم زندگیم رو مثل یه فیلم و رمان می بینم ولی این قصه بازیگری واقعی به اسم پردیس داشت کمرش زیر پستی روزگار و عشقش له شد!!!

روزگار خوش بچگی من با وارد شدن به دنیای بزرگترا و درگیر عشق شدن متفاوت از بقیه شروع شد...

کوچیک بودم اما یه حس عجیبی که به امید داشتم به هیچکس نداشتم. امید بود که دنیای بچگیم رو قشنگ و رنگی کرده بود امید بود که برای دنیای خواستن رو معنی کرد.
    یه دختر بچه ی ۸ ساله عاشق امید ۱۸ ساله ای شد که محبوب فامیل بود.
    عاشق امیدی که آقا دکتر فامیل شد....
    کسی که بهترین رتبه رو تو کنکور پزشکی گرفت ...
    طرز نگاهش همیشه به من خاص بود و بین پسرا مراقبم بود... اگه کسی اذیتم می کرد حالشو می گرفت و کلی قربون صدقه ام می رفت و می گفت : نبینم کسی اشک رو تو چشمای خوشگل بهشت من بیاره...
    همین جمله کافی بود تا رویای دخترونه ی یه دختر بچه ساخته بشه...
    مگه اون زمان می دونستم عشق یعنی چی ؟ اصلا معنی ازدواج رو درک نمی کردم. فقط می دونستم ازدواج یعنی با هم بودن یعنی دست هم رو گرفتن لباساس خوشگل پوشیدن... آرایش کردن... کفش پاشنه بلند پوشیدن...
    این بود رویای یه پردیس ۸ ساله که چیزی از دلدادگی نمی دونست اما امید رو دوست داشت جوری که تفاوت دوست داشتنش رو لمس می کرد... اما این پری مغرور بود و چیزی بروز نمی داد...
    این عشق تو بچگی شکل گرفت... من بچه بودمو امید یه پسر نوجوون ۱۸ ساله پسری که نمی دونم عاشق بچگی من بود... خودش می گفت از زمانی دنیا اومدی گفتم تو فقط زن منی... همیشه مراقبتم تا به گلم کسی صدمه نزنه...
    همین کارهاش منو دیوونه کرد... حمایت های گاه و بی گاهش ... بچگی من خلاصه بود به حضور امید و امید... اگه یه روز نمی دیدمش دق می کردم... اما یه دختر بچه ی مغرور بودم که چیزی بروز نمی دادم!
    امید شده بود همه ی رویاهام بابای عروسکام...
    گذشت و گذشت تا من شدم یه دختر ۱۳ ساله...

پ.ن:

عشق آهسته و آرام می آید ...

همه چیز را ویران میکند و میرود ...
    .
    .
    .
    ما مي مانيم و تنهایی...

ویرایش توسط *رمینا* : 1391,03,29 در ساعت ساعت : 14:26

8. 289 کاربر از پست *رمینا* تشکر کرده اند .

# MiTrA.Sa # , #SamaneH# , (amirali) , * حدیث * , **سمیه** , *alonegirl* , *bi gharar* , *niki , *Rima* , *~SETAREH~* , +Neda+ , ...ARAD... , .:~KaMeLiA~:. , .Mania. , 0033 , 8389 , Abandokht , abien , afi jonz , afroodit , afsoon321 , alfa_zigma , amane & mamati , Anahita.s , ana_b , angel04 , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , Arezoo250 , ARIA GIRL , armaghan88 , arman_iran , arminaacdr , asal-661 , asemane nili , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AVAmb3HbahanI , aygeen , Az@de , azarsana , bahar.nt , Barane Gham , behi_jooon , behnazhmz , BehηaZ , best g!rl...SH , betiya , bikari , birain , birdana2 , blub2000 , cemira , crimson love , Dai28 , De La RaM , divandary , dokhibabash , dokhtar mehr , elahegood , Elen , elham12345 , Elhamhb , Elysium , fadai , falahi , fariba48 , fArzane.Far , fatemeh 18 , fatemeh.7426 , fatemeh1990 , fatima64 , fereshteh98i , glarion , googoosh z , gord Afarid , hadis hastie , hala , Haniday , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , Helia6 , HiLdA BeAuTy , homa_2555 , hsdhsd , iryane , j.ghanavizi , Katra , katy , ke1998 , kfdh , khademre , khatereh14 , khiyal99 , kiumars , l23Za , leila.kh , leila93 , leona , lilil , maayaa , Maedeh , maha74 , MAHASA , mahboobeh 98 , mahdie joon , mahdiehhjz , mahisadun , MAHSA-O , mahsa1490 , mahya_pink , malmal91 , Mikrobe-Sorati , maneou , Mantral , marjansh , maryam56 , maryammmmmm6 , maryta , meemool , melikarozl , me_ned , mfr60 , mina68 , minoo1920 , mishapasha , mona-95 , mona.65 , mona1375 , monir1343 , mrym_98 , m_h_n , N@h!D-B@R@N , naazi , nafas44 , Nahid_m , nasimrahi , nasrin22 , nbanoo , nedaj , niayesh_s.s , niho , nika21 , nikitaaa24 , nina18 , noshafarin , nour , nrezaii , nutty , P@rya , PAEEZ70 , paradise , pari mn , parnar , persian boy_22 , proxima , raha_210 , RaheBipayan* , rahha , rain love , REMIX , rezaeifz , romina ab , rozam , roze_zard , S s@10 , S!M!N , s.invisible , saba 68 , samanta_n185 , samim , sara2876 , sara8478 , sasa75 , SEA SHELL-600 , Semin309 , sepideh1993 , sepideh??? , SETARE SOHEYL , setareh15 , shamim goli , sheydajoooon , shiva joon , sipa , sisi7070 , ~sky angel~ , Sogol Toix , soheiila , star78 , sumyshoo , suzy , sydney , syhbyt , sαвα , takshakh2838 , Tala.N.A , tama1011 , TanNazZz , tara_ z , to0oranj , unichorn , unknown3 , UnKnOwN_Sh , Vampi.boy :| , vghv , violet_mahtab , yalda7965 , yaqush , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , Yuuki , zahra.gol , Zahra_niki , zakhan , zeinabjoon , ziba111 , zizijooon , Zjooojooo , ~HaPPym00N~ , ~HeaRTbeAt~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , آتای , آرشیدان , آسمان ابی , اتل و متل , اقاقی , باران 69 , باران شکوفه , بهبهو , توهم سبز** , جلوه , حنیفا58 , خانوم جان , دختر گرما , رهایش , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , ساقی 91 , ساکتین , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سحرنقره فام , سرای بانو , سوداا , شادی وروجک , شبنم , شروع , صحرا73 , طلوع عشق , عسل مامی , فاطیما8 , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مادرم , مدار2 , مرجان55 , ملیساا , منا64 , مهرآذین , نامی , نسترن123 , نسيا , نی نی توچولو , نیاز.ش , نیکا83 , هشمت , هوراوش , هیلا , وارش67 , وفادار , پرنیان** , گل نی نی , گنجیشک , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥*:Eli!i:*♥

9. Top | #5

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    424
    اندازه فونت

پیش فرض 3

روزگار گذشت و گذشت...
    امید همه کسم شد... شد مرد رویاهای یه دختر بچه که درکی از عشق نداشت.
    اما اون می دونست داره با کارها و رفتاراش غرور کودکی منو ذوب می کنه. مطمئنم از نگاه مغرورم عشق رو می خوند.
    تو این بین شروین پسر خاله م هم که همیشه با هم دعوامون می شد اونم با بالا رفتن سنش نگاه و رفتارش بهم متفاوت شد.
    اما نگاه من فقط دنبال امید بود... من ۱۴ سالم شد و امید شد ۲۴ ساله دوره ی عمومیش رو گذروند جوونی بود که استعداد بالایی داشت و بورسیه ی خارج از کشور رو گرفت. همه چی خوب بود. نگاه های دزدکی من توجه های امید بهم وای چه لذتی داشت...
    وقتی تو اون سن یه پسر که مورد توجه همه ی دختراست بهم ابراز علاقه کنه حس می کنی تمام دنیا مال خودته...
    امید خوش تیپ ترین و زیبا ترین پسر فامیل بود... دخترای فامیل هم بدشون نمی اومد که مورد توجهش باشن.
    نمی دونم قصه ی خیانتش از کجا شروع شد. اون که می گفت فقط منو دوست داره می گفت بهشتم منتظرم بمون!
    وقتی خبر بورسه ی امید به گوشم رسید دنیا پیش چشمم سیاه شد و از غصه رفتن و ندیدنش تب کردمو چند روز تمام تو تب می سوختم... نمی دونید چه لذتی داره وقتی چشماتو باز کنی و ببینی عشقت چند شبانه روز بالای سرت نشسته و نگرانته... وقتی چشمای گود افتاده ی امید رو دیدم اشکام ریخت...
    نمی دونم ساعت چند بود ولی من بودمو امید فقط من بودمو خودش.
    با چشمایی ناباور اشکام رو که تند تند و بی اختیار می ریختن رو نگاه کرد. با دیدنش و دوباره یاداوری اینکه امیدم رو نمی بینم داغون شدم. اروم اروم به هق هق افتادم. دستای لرزونش به طرف صورتم اومد اشکام رو پاک کرد و بابغض گفت: امید بمیره و اشک ریخت بهشتش رو نبینه ! تو رو خدا گریه نکن دارم دق می کنم پری!
    انگار یه پرتقال راه گلوم رو بسته بود. یکم برام اب ریخت. حالم آروم اروم بهتر شد. لب تختم کنارم نشست .برای اولین بار دستم رو گرفت. بدنم داغ شد... نه تب نداشتم... از تماس دستش انگار تنم اتیش گرفته باشه. هنوز مهربونی چشماش رو یادم نرفته... مهربون بود و خواستنی دل و ایمونم رو بهش باختم! پشت دستم رو اروم نوازش کرد و گفت: بهشتم من چه جوری ازت دل بکنم؟
    حرف رفتنش دوباره اشک رو به چشمام اورد. ناباورانه به چشمام خیره شد و فقط سرش رو تکون داد و بعد از چند ثانیه زمزمه وار گفت: نگو که از رفتنم ناراحت می شی.
    نمی دونم چه مرگم شده بود دیگه از اون پری مغرور چیزی باقی نمونده بود. اولین باری بود که اشک ریختنم رو کسی می دید اما نمی دونم چرا خجالت نمی کشیدم. دوباره سیل اشکام جاری شد بی اختیار منو به طرف خودش کشید و تو آغوشش جای گرفتم آروم موهامو نوازش کرد و گفت: نگو دل سنگت برای من تنگ میشه!
    مگه من چند سالم بود؟ توقع داشت مثل خودش باشم و عاشق پیشه... تو اون سن کم دلم رو مستقیم تقدیمش کردم.
    اروم گفت: پری از وقتی کوچیک بودی دوستت داشتم وقتی دنیا اومدی یادمه... همون روز یه حس متفاوت داشتم ... وقتی دیدمت دلم می خواست مال من باشی و بچه ی من . بزرگتر که شدی و بزرگتر که شدم. دلم نمی خواست کسی غیر از من بابای عروسکات باشه...
    حالا دیگه برای خودت خانم شد گل من... اگه قرار نبود برم بهت نمی گفتم دلم می خواد فقط عشق خودم باشی... شابد فهمیده باشی رفتارم با تو با دیگران فرق داره.
    سرم رو با دستش بلند کرد و گفت: قول بده منتظرم باشی.
    سرم رو روی سینه ی پهن و ستبرش گذاشتم و از ته دلم اشک ریختم. محکم تر منو به خودش فشرد و گفت: فقط کافیه بگی نرو. .. نمی رم به جون بهشتم.
    بی اختیار گفتم .. دلم برات تنگ میشه !
    لب هاش رو پیشونیم نشست و گفت: خدایا من چه خوشبختم که پری هم منو دوست داره...

پ.ن:

نه تقصیر " قـاب ِ عـکـسـت " به دیوار است !

نه " تـار ِ مـوهـات " روی تخت !

اگر بعد ِ رفتن ات

باز " عـاشـقـانـه " می نویسم

" مـَــــرگ بـر مــن " !!

که هنوز " دوسـتــت دارم " !!

10. 283 کاربر از پست *رمینا* تشکر کرده اند .

!!nahal!! , # MiTrA.Sa # , #SamaneH# , (amirali) , * حدیث * , **سمیه** , *alonegirl* , *bi gharar* , *niki , *Rima* , *~SETAREH~* , +Neda+ , ...ARAD... , .:~KaMeLiA~:. , .Mania. , 0033 , Abandokht , abien , afi jonz , afroodit , afsoon321 , alfa_zigma , amane & mamati , amirhosseinac , Anahita.s , ana_b , anna43 , ANNE , aqua , Arezoo250 , ARIA GIRL , armaghan88 , arman_iran , asal-661 , asemane nili , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AVAmb3HbahanI , aygeen , Az@de , azarsana , bahar.nt , banafsheh_sh83 , Barane Gham , behi_jooon , behnazhmz , best g!rl...SH , betiya , bikari , birain , birdana2 , blub2000 , Breaking dawnnn , cemira , crimson love , Dai28 , De La RaM , Digital Girl , divandary , dokhibabash , dokhtar mehr , elahegood , Elen , elham12345 , Elhamhb , Elysium , fadai , falahi , fariba48 , fArzane.Far , fatemeh.7426 , fatemeh1990 , fatima64 , fereshteh98i , glarion , googoosh z , gord Afarid , hadis hastie , hala , Haniday , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , Helia6 , homa_2555 , hsdhsd , iryane , j.ghanavizi , Katra , katy , kfdh , khademre , khatereh14 , khiyal99 , kiumars , l23Za , leila.kh , leila93 , leona , maayaa , Maedeh , maha74 , MAHASA , mahboobeh 98 , mahdiehhjz , MAHSA-O , mahsa1490 , mahya1995 , mahya_pink , Mikrobe-Sorati , maneou , Mantral , marjansh , maryammmmmm6 , maryta , masin , meemool , melikarozl , me_ned , mfr60 , mina68 , minoo1920 , mishapasha , mona-95 , mona.65 , mona1375 , monir1343 , mrym_98 , N@h!D-B@R@N , naazi , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nasimrahi , nasrin22 , nbanoo , nedaj , neg neg , niayesh_s.s , niho , nika21 , nikitaaa24 , nina18 , noshafarin , nour , nrezaii , nutty , omidk , P@rya , PAEEZ70 , paradise , pari mn , pari-sa , parnar , perijooon , persian boy_22 , proxima , raha_210 , RaheBipayan* , rahha , rain love , REMIX , romina ab , roze_zard , S!M!N , s.d.yeganeh , s.invisible , saba 68 , SahariX , samanta_n185 , saminnnnnnn:) , sara2876 , sasa75 , SEA SHELL-600 , Semin309 , sepideh??? , SETARE SOHEYL , setareh15 , shayesteh 96 , sheydajoooon , shiva joon , Silber , sipa , sisi7070 , ~sky angel~ , Sogol Toix , sogolmehrabon , soheiila , spring93 , star75 , star78 , statistics , sumyshoo , suzy , sydney , syhbyt , sαвα , Tala.N.A , tama1011 , TanNazZz , tara_ z , unknown3 , UnKnOwN_Sh , Vampi.boy :| , vghv , vianna , violet_mahtab , yalda7965 , yaqush , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , Yuuki , zahra.gol , Zahra_niki , zakhan , zeinabjoon , ziba111 , zizijooon , Zjooojooo , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~yekta~ , آتای , آرشیدان , آسمان ابی , اتل و متل , اقاقی , باران 69 , باران شکوفه , توهم سبز** , جلوه , حنیفا58 , خانوم جان , دختر گرما , رهایش , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , ساقه طلایی , ساقی 91 , ساکتین , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سرای بانو , سوداا , شادی وروجک , شبنم , شروع , صحرا73 , طلوع عشق , عسل مامی , فاطیما8 , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرجان55 , ملیساا , منا64 , نامی , نسترن123 , نسيا , نی نی توچولو , نیاز.ش , نیکا83 , هشمت , هوراوش , هیلا , وفادار , گل نی نی , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥*:Eli!i:*♥ , ♩♑4√

11. Top | #6

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    424
    اندازه فونت

پیش فرض 4

مگه میشه کسی عشقش دکتر و پرستارش باشه و حالش خوب نشه؟ اونم پسر دایی که محبوب دل همه ست!
    مامان و بابام همیشه امید رو دوست داشتن اما امید با کارهاش خنجر زد تو قلب جگرگوشه شون! توقلب دختر ناز پرروده شون و بهترین روزهای زندگی دخترشون رو سیاه کرد.
    از اون شب که من با چشمام اعتراف کردم کوه سکوت و غرورم شکست... که کاش نمی شکست!!!
    حالم که بهتر شد ... باید راهی مدرسه می شدم. اونایی که عشق رو تجربه کردن خوب می دونن ادم عاشق چه حال و هوایی داره اونم یه دختر نوجوون ۱۴ ساله ... من بودم یه قصر طلایی ... یه شاهزاده که مثل اسمش امیدم بود.
    اون روز اگه بگم یه کلمه از حرفای معلم رو فهمیدم دروغ نگفتم... معلم هم حواس پرتیم رو می ذاشت پای مریضیم و مصرف داروهام.... اما فقط خدا می دونست تو دل کوچیکم چه خبر بود.
    این قدر بی حال و پکر بودم که حوصله ی دوستام رو هم نداشتم وقتی دیدن تحویلشون نمی گیرم سریع تر از من از مدرسه بیرون رفتن. هنوز بدنم ضعف داشت و حالم خوب نبود تنها دلخوشیم فکر کردن به امید و اون شب بود ... هنوزم وقتی به اون شب ... به آغوش پهن و ستبرش فکر می کنم تمام تنم داغ میشه ...
    امید علاوه بر همه ی حسن هایی که از زیبایی و تیپش گفتم ورزشکار بود و هیکل ورزیده و رو فرمی داشت. بازوهای ماهیچه دار و سینه ی پهن... فکر می کردم عاشق یه مرد شدم... عاشق کسی که می تونم بهش تکیه کنم ولی بعد ها فهمیدم مردی به هیکل و قیافه و ... نیست... مردی اونه وفادار احساسی باشی که ادعای دوست داشتنش رو داری!
    وقتی از مدرسه بیرون اومدم جز اخرین نفرات بودم. سلانه سلانه و بی رمق راه می رفتم... یه بغض تو گلوم گیر کرده بود ... از دلتنگ داشتم خفه می شدم... یه روز بود عشقم رو ندیده بودم... دلم می خواست راه برم و اشک بریزم دیگه غرورم برام مهم نبود... دیگه مهم نبود کسی اشکام رو ببینه... تو حال خودم بودم که صدش تو گوشیم پیچید... چقدر حالم خراب بود که تو بیداری این قدر صداش رو واضح می شنیدم... همی جور که راه می رفتم صدای دویدن کسی رو از پشت سرم شنیدم که اسم منو صدا می کرد...
    - پری... پردیس ... واستا!
    وقتی برگشتم با دیدنش تمام صورتم شد لبخند شد امید ... شد شور .... شد یه حس لطیف و وصف نشدنی... قلبم چنان می کوبید که انگار هر لحظه س بپره بیرون و سینه مو بشکافه!
    اومد نزدیک و نزدیک تر فاصله مو ن یه قدم شد. تو نگاهش نمی دونم چی بود ولی دلم می خواست برای همون نگاهش خودم رو قربونی کنم. با محبتی وصف نشدنی به صورتم خیره شد و گفت: سلام به بهشت خودم. یکمم زیر پات رو نگاه کن شاید منو دیدی.
    نمی دونم جواب سلامش رو دادم یه نه... این قدر ذوق مرگ شده بودم که حال و هوای خودم رو نمی فهمیدم.
    نگاه خیره ش رو به صورتم دوخت و گفت: خدا رو شکر رنگ و روت بهتر شده. بعد هم نگاهش به لپ هم رفت و با شیطنت گفت: لپ های خوشگلتم دوباره صورتی و ناز شدن...
    تمام تنم گر گرفت.... نمی دونید چه لذتی داره کسی ازت تعریف کنه... نمی دونید چه لذتی داره مورد توجه اونی باشی که دوستش داری.
    روی ابرها بودم... وای که رویاهای یه دختر ۱۴ ساله چقدر خام... مگه زشتی های زندگی رو چشماش می بینه؟!
    با امید سوار ماشین خوشگلش شدیم. این اولین باری بود که با هم تو ماشینش تنها بودیم.
    نگاهی به ساعتش انداخت و گفت: کی باید خونه باشی پردیس؟
    - ساعت ۲ همیشه می رسم خونه.
    لبخند پر رنگی رو لباش نشست و گفت: پس با این حساب نیم ساعتی وقت داریم .
    ماشین رو استارت زد و راه افتاد...
    دستم رو گرفت و دوباره تنم رو به آتیش کشید. با شیطنت نگام کرد و گفت: من فدای لپ های رنگی خانمی که این جوری از خجالت سرخ میشه.
    خدایی داشتم از خجالت می مردم. اصلا قدرت نگاه کردن به صورتش رو نداشتم.
    جلوی بستنی فروشی نگه داشت و چشمکی برام زد وگفت: بستنی قیفی کاکائویی؟!
    تمام صورتم شد ذوق و هیجان... وای دلم می خواست فداش بشم که این قدر خوب بود.
    با دوتا بستنی قیفی برگشت. بچه بودم و حرکاتم بچه گونه تر... همیشه دوست داشتم بستنی قیفی رو لیس بزنم. اما اون روز این قدر خجالت می کشیدم که نگو...
    با ناراحتی گفت: پری چرا نمی خوری؟ من که لولو نیستم خجالت می کشی.
    وای دستم رو خونده بود. خودم رو زدم به بی تفاوتی مثل همیشه بستنیم رو لیس زدم. با عشق نگام می کرد. سعی کردم عادی باشم ولی مگه میشد. بالاخره سکوت رو شکست و گفت: می دونی یکی از آرزوهام چی بوده تا الان؟
    - نه... چی بوده؟ نگاه خیره ش رو بستنیم دوخت و گفت: بستنی تو رو بخورم.
    با گفتن این جمله بستنیم رو از دستم قاپید... با بهت نگاش کردمو اونم با ذوق بستنی رو خوردو گفت: وای چه خوشمزه ست~ تا حالا همچین بستنی نخورده بودم. طعم شیرین ...
    بعد هم نگاهش رو بهم دوخت. با خجالت سرم رو پایین انداختم. بستنیش رو که اونم ازش خورده بود رو خوردم.
    دروغ چرا به نظر منم خوشمزه ترین بستنی دنیا بود چون طعم دهن عشقم رو می داد...
    بستنیمون رو که خوردیم. منو سر کوچه مون پیاده کرد موقع رفتن دستم رو گرفت و بوسید دوباره داغ شدم... موندم چرا با اون همه هیجان چرا سکته نکردمو همون موقع ها نمردم تا چشمام روزای کثیف زندگی رو نبینه...

پ.ن:

بهار ...
    و این همه دلتنگی؟!

نه ،
    شاید فرشته ای فصل
    ها را به اشتباه ورق زده باشد...

12. 269 کاربر از پست *رمینا* تشکر کرده اند .

!!nahal!! , # MiTrA.Sa # , * حدیث * , *alonegirl* , *bi gharar* , *niki , *Rima* , *~SETAREH~* , +Neda+ , ...ARAD... , .:~KaMeLiA~:. , .Mania. , 0033 , Abandokht , abien , afi jonz , afroodit , afsoon321 , alfa_zigma , amirhosseinac , Anahita.s , ana_b , anna43 , ANNE , aqua , Arezoo250 , ARIA GIRL , armaghan88 , arman_iran , arminaacdr , asal-661 , asemane nili , aseman_82 , ashoka , asma66 , atefeh_49 , AVAmb3HbahanI , aygeen , Az@de , azarsana , Barane Gham , behi_jooon , behnazhmz , best g!rl...SH , betiya , bikari , birain , birdana2 , blub2000 , Breaking dawnnn , cemira , crimson love , Dai28 , De La RaM , divandary , dokhibabash , dokhtar mehr , elahegood , Elen , elham12345 , Elhamhb , Elysium , fadai , falahi , fariba48 , fArzane.Far , fatemeh.7426 , fatemeh1990 , fatima64 , fereshteh98i , ghorob89 , glarion , googoosh z , gord Afarid , hala , Haniday , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , Helia6 , homa_2555 , hsdhsd , iryane , j.ghanavizi , Katra , katy , ke1998 , kfdh , khademre , khatereh14 , khiyal99 , kiumars , l23Za , leila.kh , leila93 , leona , maayaa , maha74 , MAHASA , mahboobeh 98 , mahdiehhjz , MAHSA-O , mahya_pink , Mikrobe-Sorati , maneou , marjansh , masin , meemool , melikarozl , mfr60 , mina68 , minoo1920 , mishapasha , mona-95 , mona.65 , mona1375 , monir1343 , mrym_98 , N@h!D-B@R@N , naazi , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nasimrahi , nasrin22 , nbanoo , nedaj , neg neg , niayesh_s.s , niho , nika21 , nikitaaa24 , nina18 , noshafarin , nour , nrezaii , nutty , omidk , P@rya , PAEEZ70 , paradise , pari-sa , parnar , perijooon , Pinkvadie , proxima , raha_210 , RaheBipayan* , rahha , rain love , REMIX , romina ab , roze_zard , S s@10 , S!M!N , s.d.yeganeh , s.invisible , saba 68 , SahariX , samanta_n185 , samim , sara2876 , sasa75 , sazaa , Semin309 , sepideh??? , SETARE SOHEYL , setareh15 , SHADI 73 , shamim goli , sheydajoooon , shiva joon , Silber , sipa , sisi7070 , ~sky angel~ , Sogol Toix , sogolmehrabon , soheiila , star75 , star78 , sumyshoo , suzy , sydney , syhbyt , sαвα , Tala.N.A , tama1011 , TanNazZz , to0oranj , unknown3 , UnKnOwN_Sh , vghv , vianna , violet_mahtab , yalda7965 , yaqush , yas6662 , yasamin_34 , yasesabs , Yuuki , zahra.gol , Zahra_niki , zakhan , zeinabjoon , ziba111 , zizijooon , Zjooojooo , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~yekta~ , آتای , آرشیدان , آسمان ابی , اتل و متل , اقاقی , باران 69 , باران شکوفه , توهم سبز** , جلوه , حنیفا58 , خانوم جان , دختر گرما , رهایش , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سرای بانو , سوداا , شادی وروجک , شبنم , شروع , صحرا73 , طلوع عشق , عسل مامی , فاطیما8 , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مادرم , مدار2 , مرجان55 , ملیساا , منا64 , نامی , نسترن123 , نسيا , نی نی توچولو , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هشمت , هوراوش , هیلا , وارش67 , وفادار , گل نی نی , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥*:Eli!i:*♥ , ♩♑4√

13. Top | #7

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    424
    اندازه فونت

پیش فرض 5

چند روزی بود که امتحانام تموم شده بود. دلم بی تاب و بی قرارش بود.
    با صدای زنگ تلفن خونه ... بی حوصله به طرف تلفن رفتم. دوباره دلتنگی به تمام وجودم زبونه کشیده بود و بی حال و بی رمقم کرده بود. دلم می خواست تنها باشم و موزیک ملایم گوش بدم و به عکس خوشگلش نگاه کنم و عکس رو ببوسم و به قلبم فشارش بدم.
    زنگ تلفن اعصابم رو خرد کرد. منو از خیال های عاشقونه م بیرون کشید. با کلافگی به طرف سالن رفتم و گوشی رو برداشتم.
    - الو...
    - سلام بهشت خودم خوبی؟
    از شوق جیغ خفیفی کشیدمو گفت: وای امید تویی؟
    با شیطنت گفت: نه عمه جونم بود... مگه غیر من منتظر کسی دیگه ای هم هستی.
    سر خوشانه خندیدم و گفتم: من فقط منتظر تو هستم.
    سکوت کرد و بعد از چند ثانیه گفت: خیلی گلی پری من! خدا کنه لایقت باشم. تنهایی؟
    ـ اره مامان رفته بیرون . دیگه هر جا باشه می یاد.
    - می تونی تا یه ساعت دیگه بیای سر کوچه تون با هم بریم بیرون؟
    ـ ممکنه مامان اجازه نده.
    ـ راضیش کن بهشت من خیلی واجبه دلم برات یه ذره شده.
    ـ خب بیا خونه مون.
    ـ اون جوری نمی شه. می خوام راحت باشیم . جلوی عمه جونم که نمی تونم برات عاشقونه حرف بزنمو نگاهت کنم. دوست که نداری وقتی بهت خیره میشم با ملاقه بزنه تو سرم.
    خندیدمو گفتم: باشه مامان بیاد باهاش حرف می زنم. خونه ای که ؟
    - اره عشق من ... فقط باید راضیش کنی. اگه نبینمت امیدت می میره.
    بغض گلومو گرفت و به زحمت گفتم: آخرین بارت باشه این جوری گفتی.
    - خدا من فدات بشم که پری این قدر دوستم داره که حتی دلش نمی خواد ...
    نفس عمیقی کشید و گفت: برای دیدنت لحظه شماری می کنم. احتیاج نیست بهم خبر بدی من می یام. حتی منتظر تو بودن هم قشنگه.
    دلم ضعف رفت دلم می خواست کنارم بود و می پریدم تو بغلشو بوسش می کردم.
    بالاخره مامان اومد وبرای دومین بار مجبور شدم بهش دروغ بگم. اخه نمی شد بگم من عاشق شدم... همیشه با مامانم راحت بودم ولی نمی دونم چرا قدرت این مساله رو نداشتم.
    مانتو آبی روشنم رو با شلوار جین پر رنگ ترم رو تنم کردم و یکم رژ لب به لب هام زدمو با خط چشم چشم هامو آرایش کردم. مامانم تو این زمینه خیلی بهم گیر نمی داد و همیشه ته رنگ داشتم جز مدرسه.
    مدرسه ها هم دیگه تموم شده بود... به بهانه بیرون رفتن با دوستم از خونه بیرون اومدم. وقتی ماشینش رو سر خیابون دیدم بند قلبم پاره شد و دلم شروع به تپیدن کرد. هر بار که می دیدمش انگار اولین باری بود که می دیدمش.
    نزدیک ماشینش که رسیدم از ماشین پیاده شد و خودش در رو برام باز کرد. شوق زاید الوصفی قلبم رو قلقلک داد. حس می کردم خوشبخت ترین دختر دنیام.
    سوار ماشین شد و از روی صندلی عقب یه دسته گل رز قرمز رو به دستم داد. نفس تو سینه م حبس شد. اشک شوق تو چشمام نشست. و با صدایی که از ذوق می لرزید گفتم: وای مرسی امید. خیلی خوبی.
    نگاه پر از عشقش رو بهم دوخت و گفت: قابل بهشت منو نداره . باید تمام گلای دنیا رو به پای تو بریزم.
    ماشین رو روشن کرد و راه افتاد. بوی عطر گلها و بوی ادکلنش مستم کرده بود.
    ماشین رو جلوی یه کافی شاپ سنتی نگه داشت و با هم وارد کافی شاپ شدیم که تاریک بود و با تک نور های رنگی محیطش روشن بود. روی یکی از دنج ترین تخت ها نشستیم. به پشتی تکیه داد و آغوشش رو برام باز کرد. با تمام وجودم دلم آغوشش رو می طلبید اما خجالت مانع میشد.
    دست سردم رو گرفت و محکم منو به طرف خودش کشید و منو به آرزوی دوباره م رسوند.
    آغوشش آرامبخش ترین آرامبخش دنیا بود.
    بینی م رو کشید و گفت: نبینم عسلک از آقاییش خجالت بکشه.
    شنیدن این جمله و کلمه ی آقایی تمام عشق دنیا رو یکجا تو قلبم خالی کرد.
    بعد از اومدن گارسون و احوالپرسی باهاش گارسون سریع رفت. برام جالب بود که گارسون رو میشناسه... (شاید این همون نشونه ها بود...)
    با اومدن گارسون که با خودش یه کیک تولد بود. مبهوت شدم. گارسون کیک و نوشیدنی هامون رو گذاشت و بعد از گفتن تولدتون مبارک منو با بهت تو آغوش امید تنها گذاشت.
    سرم رو بلند کردم و نگاهم به چشمای امید که زیر نور می درخشید دوختم. سرش به طرف صورتم خم شد و لب های داغش گونه م رو سوزوند و آروم زیر گوشم گفت: تولدت میارک عشق من!
    تازه یادم افتاد فردا ۴ مرداد ماست و تولدمه... تمام خوشی های دنیا مال من شده بود. صورت اصلاح شده و صافش رو بوسیدمو گفتم: امید خیلی دوستت دارم.
    نگاهش رو لبهام ثابت موند و آروم آروم سرش خم شد به طرفمو گفت: من عاشقتم عشقم...
    اولین بوسه...
    اولین خاطره ش... که تا همیشه تو ذهنم می مونه و هرگز فراموش نمی شه. بوسه ای که تقدیم شد به عشقی که دوستش داشتم و دارم...
    ضربان قلبم رفته بود روی میلیون ها بار در ثانیه...
    قلبم ایستاد... لب هام داغ و مرطوب شد... عذاب وجدان داشتم ولی هر چی بود بهترین حس دنیا بود... بدنم تو آغوش امید آروم شده بود. با بوسه های نرمش تنم رو داغ می کرد.
    شیرینی لب هاش دهنم رو شیرین کرد داشتم تو آغوشش از خلسه و آرامشی که وجودم رو گرفته بود از هوش می رفتم نمی دونم چه جوری توصیفش کنم.
    منو از خودش جدا کرد و شالم رو ، روی سرم مرتب کرد و پیشونیم رو بوسید و گفت: عاشقتم پری من! قول بده فقط برای من باشی قول بده هیچکس جز من اجازه نداشته باشه بهت دست بزنه.

با تمام وجودم گفتم: قول می دم امید به جون خودت قول می دم کسی جز تو نتونه ...
    دیگه ادامه ندادم. محکم تر بغلم کرد وصورتم رو بوسه بارون کرد وگفت: عاشق همین نجابتتم پری من...
    از تو جیب کت اسپرتش که روی تخت بود یه جعبه ی ظریف بیرون اورد وگفت: با عشق تقدیم به بهشت خودم.
    جعبه رو باشوق ازش گرفتم با دیدن یه انگشتر طلا قلبم شروع به تپیدن کرد. انگشتر رو از جعبه بیرون اورد و به انگشت چپم کرد وگفت: از امروز تو نامزد و عشق منی! درسته خانمم؟
    با سر حرفش رو تایید کردم. چقدر سخت بود پنهون از چشم دیگرون حلقه ی عشقت رو به انگشت بکنی .از اون روز تا به امروز به قولی که بهش داده بودم وفادار موندم. و تنها کسی که وجودم رو لمس کرد امیدم بود و خواهد بود!

________

پ.ن:

شکستی؛
    همچون پلی که شکستی...
    شکستــــــــــــــ ــم...

ویرایش توسط *رمینا* : 1391,03,19 در ساعت ساعت : 12:30

14. 257 کاربر از پست *رمینا* تشکر کرده اند .

!!nahal!! , # MiTrA.Sa # , * حدیث * , *alonegirl* , *bi gharar* , *niki , *Rima* , *~SETAREH~* , +Neda+ , ...ARAD... , .:~KaMeLiA~:. , 0033 , Abandokht , abien , afi jonz , aflak , afroodit , afsoon321 , alfa_zigma , amane & mamati , Anahita.s , ana_b , angur , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , Arezoo250 , ARIA GIRL , armaghan88 , arman_iran , asal-661 , asemane nili , aseman_82 , asma66 , atefeh_49 , AVAmb3HbahanI , aygeen , Az@de , azarsana , bahar.nt , banafsheh_sh83 , Barane Gham , behnazhmz , best g!rl...SH , betiya , birain , birdana2 , blub2000 , Breaking dawnnn , cemira , crimson love , Dai28 , De La RaM , dokhibabash , dokhtar mehr , elahegood , Elen , elham12345 , Elhamhb , Elysium , fadai , falahi , fariba48 , fArzane.Far , fatemeh.7426 , fatemeh1990 , fatima64 , fereshteh98i , ghorob89 , glarion , googoosh z , gord Afarid , hala , Haniday , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , Helia6 , homa_2555 , hsdhsd , iryane , j.ghanavizi , Katra , katy , ke1998 , kfdh , khademre , khatereh14 , khiyal99 , kiumars , l23Za , leila.kh , leila93 , leona , maayaa , maha74 , MAHASA , mahboobeh 98 , mahdiehhjz , MAHSA-O , mahya_pink , Mikrobe-Sorati , maneou , marjansh , meemool , melikarozl , mfr60 , mina68 , minoo1920 , mishapasha , mona-95 , mona.65 , mona1375 , monir1343 , mrym_98 , N@h!D-B@R@N , naazi , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nasimrahi , nasrin22 , nbanoo , nedaj , neg neg , niayesh_s.s , niho , nika21 , nikitaaa24 , nina18 , noshafarin , nour , nrezaii , nutty , omidk , P@rya , PAEEZ70 , paradise , parnar , persian boy_22 , proxima , raha1376 , raha_210 , RaheBipayan* , rain love , REMIX , rezaeifz , romina ab , roze_zard , S!M!N , s.d.yeganeh , s.invisible , saba 68 , SahariX , samanta_n185 , samim , sara2876 , SEA SHELL-600 , Semin309 , SETARE SOHEYL , setareh15 , shamim goli , shayesteh 96 , shiva joon , Silber , sipa , sisi7070 , Sogol Toix , sogolmehrabon , soheiila , spring93 , star75 , star78 , statistics , sumyshoo , suzy , sydney , syhbyt , sαвα , Tala.N.A , tama1011 , TanNazZz , tara_ z , unichorn , unknown3 , UnKnOwN_Sh , vghv , vianna , violet_mahtab , yaqush , yasamin_34 , yasesabs , zahra.gol , Zahra_niki , zakhan , zeinabjoon , ziba111 , zizijooon , Zjooojooo , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~yekta~ , آتای , آرشیدان , آسمان ابی , اتل و متل , اقاقی , باران 69 , باران شکوفه , توهم سبز** , جلوه , حنیفا58 , خانوم جان , دختر گرما , رهایش , رویای من او , زرین دخت , ساحلی , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سرای بانو , سوداا , شادی وروجک , شبنم , شروع , صحرا73 , طلوع عشق , عسل مامی , فاطیما8 , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرجان55 , ملیساا , منا64 , نامی , نسترن123 , نسيا , نیاز و ن , نیاز.ش , نیکا83 , هشمت , هوراوش , وارش67 , وفادار , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥*:Eli!i:*♥ , ♩♑4√

15. Top | #8

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    424
    اندازه فونت

پیش فرض 6

هیچوقت میونه ی خوبی با دامن نداشتم و ندارم تنها موارد استفاده م برای لباس های مجلسی یا رقصه.
    در غیر این صورت همیشه بلوز شلوار و تاپ شلوار لباس های انتخابیم هستش.
    اینا رو گفتم تا یه گوشه ی دیگه از خاطراتم رو تعریف کنم.
    دلم می خواست زیبا باشم خیلی زیباتر از همیشه ، تا امید بهم افتخار کنه. از بین لباس هام بهترین لباسم رو که یه لباس مدل اسپانیایی بود رو انتخاب کردم. این لباس هم بهم می اومد هم خیلی مناسب رقص بود.
    لباسم عنابی، یقه اش مدل قایقی بود با پر از چین های طبقه طبقه... دختر عموم موهام رو سشوار کشید و بعد هم برام پیچید و یه مقدارش رو از یه طرف ریخت روی دوشم. بعد هم یه آرایش ملیح و دخترونه برام کرد. وقتی خودم رو تو آیینه دیدم ذوق کردم. قلبم شروع به تپیدن کرد . منتظر عکس العمل امید بودم. سنم بیشتر نشون می داد و حس می کردم خانم تر شدم.
    مامان و بابام با دیدنم کلی قربون صدقه م رفتن. مهمونامون که اکثرا اقوام نزدیک بودن و چند تا از دوستای صمیمم آروم آروم اومدن. دل من مثل گنجشک تو سینه م بالا و پایین می پرید و ورجه وروجه می کرد.
    وقتی خانواده ی دایی اومدن نفس تو سینه م حبس شد. نگاه امید روم ثابت موند. فکر کردم خوشش اومده از لباسم. اما بر خلاف تصورم اخم هاش تو هم فرو رفت خیلی سر و سنگین باهام احوال پرسی کرد. غم عالم رو دلم نشست.
    شاید قیافه م خوب نشده بود مورد پسندش نبود. هنوز تو بهت بودم که خانواده ی خاله اینا هم اومدن . ای روزگار همیشه دوست داری اونی که دوستت داره ازت تعریف کنه ولی وقتی اون ازت تعریف نمی کنه و رقیب جاش قربون صدقه ت می ره دلت می گیره و بغض تو گلوت می شینه. همه چیز کوفتم شد. چقدر برای امشب برنامه داشتم.
    شروین بعد از خاله اومد نزدیک و به هم دست دادیم. نگاهش رو به صورتم دوخت و گفت: محشر شدی پردیس !
    یه تشکر خشک و خالی کردم وپیش دوستام رفتم. نگاهم دنبال امید می گشت. کنار پسر عموم نشسته بود و باهاش حرف می زد . تمام صورتش رو اخم پر کرده بود. نمی دونم شاید یه موضوع قبل از اینکه بیاد خونه مون ناراحتش کرده بود.
    از سنگینی نگام نگاهش رو بهم دوخت این قدر نگاهش سرد بود که از سردیش تمام بدنم یخ کرد.
    خاله م که خیلی آدم شادیه با صدای بلند گفت: مثل اینکه تولده یه اهنگ شاد بذارید که کلی قر تو کمرم نگه داشتم برای امشب.
    با گفتن این جمله ی خاله م همه زدن زیر خنده اما لب های امید به یه لبخند تصنعی هم باز نشد. دلم گرفته بود . با بلند شدن صدای موزیک و پخش شدن آهنگ لیلی جان اندی خاله م اومد به طرفم دستم رو گرفت و گفت: بیا بریم خاله که این آهنگ رو فقط برای منو تو خوندن.
    برای حفظ ظاهر بلند شدمو همراه خاله م با آهنگ لیلی جان اندی شروع به پیچ و تاب دادن بدنم کردم. )فکر کنم این آهنگ رو شندید و قدیمی هستش یه ریتم عربی و ایرانی داره. منم که به لطف حمایت مامان و بابام تو بچگی کلاس رقص رفته بودم و روی هر آهنگی به نرمی و راحتی می رقصم.)
    نگاهم به امید افتاد که صورتش قرمز شده بود. تا حالا پیش نیومده بود وقتی می رقصم تو جمع این جوری نگام کنه و ناراحت و عصبی باشه.
    با تموم شدن آهنگ یه آهنگ اسپانیایی پخش شد. اومدم بشینم که خاله م گفت: محاله بذارم بشینی باید رو آهنگ برقصی. همه هم حرف خاله رو تایید کردن. و شروع به دست زدن کردن.
    رقص اسپانیایی تمام هنر رقصیدن و حرکات تند پا هستش. تمام تمرکزم رو به رقص دادم و شروع کردم.
    آهنگ که تموم شد همه دست زدن. حسابی خسته شده بودم. دلم می خواست تحسین رو از نگاه امید بخونم. کسی که همیشه می گفت عاشق رقصیدن منه می گفت وقتی می رقصی فراموش می کنم زمانی هم وجود داره ولی اینبار تشویق که هیچ... نگاهش به خون نشسته بود.
    بعد بریدن کیک و گرفتن کادوها همه اومدن و عکس گرفتن ولی امید جلو نمی اومد. بر خلاف اون شروین اومد کنارم ایستاد و گفت: تولدت مبارک دوباره. حسابی بزرگ شدی آ!
    تا به خودم بیام دستم رو گرفت... انگار برق بهم وصل کرده باشن. حس انزجار تمام تنم رو پر کرد رو به خواهرش که مشغول عکس گرفتن بود کرد و گفت: شیما یه عکس از منو پردیس می گیری؟
    تا اومد م مخالفت کنم . نور فلاش دوربین چشمام رو اذیت کرد.
    امید روی مبل نشسته بود و با عصبانیت بهمون نگاه می کرد. سریع دستم رو از دست شروین بیرو ن اوردمو پیش دوستام رفتم و به بهانه ی عکس گرفتن باهاشون از شر شروین راحت شدم.
    دوباره صدای موزیک به هوا بلند شد. بهترین فرصت بود پیشش برم. کنارش روی مبل یه جای خالی بود . نشستم و آروم جوری که کسی متوجه نشه... البته اینقدر صدای موزیک بلند بود که صدا به صدا نمی رسید.
    گفتم: امید خوبی؟ اصلا رو فرم نیستی امشب؟
    با نگاهی که برام غریب بود نگام کرد و گفت: توقع که نداری از خوشحال پاشم برات برقصم.
    با بهت نگاش کردمو گفتم: چیزی شده؟
    پوزخندی برام زد وگفت: می خواستی چی بشه؟ این چه لباسیه پوشیدی؟
    نگاهی به لباسم انداختمو وگفتم : مگه چشه؟
    سری به تاسف تکون داد وگفت: با این یقه ی باز و چاک باز دامنش می خوای چه عیبی داشته باشه.
    - امید من که ساپورت پوشیدم...
    - تو فکر کردی من کی هستم؟!!!
    با وحشت به اطراف نگاه کردم نکنه کسی متوجه ما باشه ولی شکر خدا همه سر گرم حرف زدن و بقیه هم رقص بودن.
    ـ حالا لباست به درک ... این پیچ و تاب ها و لرزوندن بدنت به کجا می رسه؟ تو مگه نگفتی مال منی پس چرا برای دیگرون دلبری می کنی؟
    بغض داشت خفه م می کرد.
    امید بلند شد و رفت تو حیاط. داغ کرده بودم. چند دقیقه بعد از اون منم راهی حیاط شدم. برام مهم نبود کسی بهم به احساسم شک کنه... مهم این بود شک رو از دل امیدم بردارم. روی یکی از پله ها نشسته بود سرش رو بین دستاش گرفته بود.
    اروم کنارش نشستم و گفتم: امید نمی دونستم ناراحت می شی ! اخه من که همیشه می رقصم.
    نگاه تب دارش رو به چشمای پر از غممم دوخت و گفت: اون مال زمانی بود که هنوز برای خودت خانمی نشده بود.... اون مال زمان بود که بهم متعهد نبودیم. تو دیروز به من قول دادی، مگه خودت قول ندادی پری؟
    با سر تایید کردم.
    بلند شد وگفت: دلم می خواد حال این شروین عوضی رو بگیرم با اون نگاه هیزش... داشت درسته...
    دوباره نگام کرد وگفت: پری من به زودی می رم . تو باید مواظب عشق من باشی . نمی خوام شروین... می فهمی چی می گم عشقم... دیگه هم از این لباسا جلوی ادمای هیزی مثل شروین نپوش تو برای من باید از این لباسا بپوشی وخانم خودم باشی و برای خودم خانمی کنی.
    اون شب امید منو بخشید و گفت بهت حق می دم که متوجه نشده باشی. ولی بدون رشد کردی و صورتت و اندام خوشگلت دل هر کسی رو می بره. تو باید فقط مال من باشی.
    بهش قول دادم زیباترین لباشس ها رو فقط برای خودش بپوشم. به سالن که برگشتیم نزدیک شام بود بعد از خوردن شام دوباره جوونا زدن و رقصیدن اما هر چی بهم اصرار کردن دیگه بلند نشدم برقصم چون قول دادم فقط تو مجلس زنونه یا فقط برای خودش برقصم.

پ.ن:

روزی خفه خواهم شد...
    بس که دردهایم را نجویده قورت میدهم...

ویرایش توسط *رمینا* : 1391,03,19 در ساعت ساعت : 12:44

16. 249 کاربر از پست *رمینا* تشکر کرده اند .

# MiTrA.Sa # , * حدیث * , *alonegirl* , *bi gharar* , *niki , *Rima* , *~SETAREH~* , *دختر خوب * , +Neda+ , ...ARAD... , .:~KaMeLiA~:. , 0033 , 8389 , Abandokht , abien , afi jonz , aflak , afroodit , afsoon321 , alfa_zigma , amane & mamati , amirhosseinac , Anahita.s , anna43 , ANNE , aqua , Arezoo250 , ARIA GIRL , armaghan88 , arman_iran , asal-661 , asemane nili , aseman_82 , asma66 , atefeh_49 , AVAmb3HbahanI , aygeen , Az@de , azarsana , BAHANEYE MAN , bahar.nt , Barane Gham , behnazhmz , best g!rl...SH , betiya , bikari , birain , birdana2 , blub2000 , cemira , crimson love , Dai28 , De La RaM , dokhibabash , dokhtar mehr , elahegood , Elen , elham12345 , Elhamhb , Elysium , fadai , falagh , falahi , fariba48 , fArzane.Far , fatemeh.7426 , fatemeh1990 , fatima64 , fereshteh98i , ghorob89 , glarion , googoosh z , gord Afarid , hala , Haniday , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , HiLdA BeAuTy , homa_2555 , hsdhsd , iryane , j.ghanavizi , Katra , katy , ke1998 , kfdh , khademre , khatereh14 , khiyal99 , kiumars , l23Za , leila.kh , leila93 , leona , maayaa , madrin , maha74 , MAHASA , mahboobeh 98 , mahdiehhjz , MAHSA-O , mahya1995 , mahya_pink , Mikrobe-Sorati , maneou , marjansh , meemool , melikarozl , mfr60 , mina68 , minoo1920 , mishapasha , mona-95 , mona.65 , monir1343 , mrym_98 , N@h!D-B@R@N , naazi , nafas44 , Nahid_m , narges2525 , nasimrahi , nasrin22 , nbanoo , nedaj , neg neg , negin kh5 , niayesh_s.s , niho , nika21 , nikitaaa24 , nina18 , noshafarin , nour , nrezaii , nutty , omidk , P@rya , PAEEZ70 , paradise , parnar , persian boy_22 , proxima , raha_210 , RaheBipayan* , rain love , REMIX , rezaeifz , romina ab , roze_zard , s.invisible , saba 68 , SahariX , samanta_n185 , same eshgh , sara2876 , sasa75 , Semin309 , SETARE SOHEYL , setareh15 , shamim goli , shiva joon , Silber , sipa , Sogol Toix , sogolmehrabon , soheiila , spring93 , star75 , star78 , statistics , suzy , sydney , syhbyt , sαвα , Tala.N.A , tama1011 , TanNazZz , tara_ z , unknown3 , vghv , vianna , violet_mahtab , yaqush , yasamin_34 , yasesabs , Yuuki , zahra.gol , Zahra_niki , zakhan , zeinabjoon , ziba111 , zizijooon , Zjooojooo , ~HaPPym00N~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~yekta~ , آتای , آرشیدان , آسمان ابی , اقاقی , باران 69 , باران شکوفه , توهم سبز** , حنیفا58 , خانوم جان , دختر گرما , رهایش , رویای من او , زرین دخت , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سرای بانو , سوداا , شادی وروجک , شبنم , شروع , صحرا73 , طلوع عشق , فاطیما8 , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , مدار2 , مرجان55 , ملیساا , منا64 , مهشید7 , نامی , نسترن123 , نسيا , نی نی توچولو , نیاز.ش , نیکا83 , هشمت , هوراوش , هیلا , وارش67 , وفادار , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥*:Eli!i:*♥

17. Top | #9

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    424
    اندازه فونت

پیش فرض 7

دیگه چشمام چیزی نمی دید. امید محکم تر منو به خودش فشرد و گفت: جون امید این جوری اشک نریز دق می کنم دختر...
    با هق هق گفتم: امید تو بری من چیکار کنم؟ چه جوری ازت خبر بگیرم دلم برات تنگ میشه...من نمی تونم طاقت بیارم.
    ژ به جون خودت پردیس نمی رم آ ! اخه این مدرک به چه دردم می خوره وقتی دلم خانمیم رو خون می کنه.
    بینی مو بالا کشیدمو گفتم: وای نه امید من دوست دارم تو موفق ترین باشی.
    - تو رو خدا گریه نکن این جوری نمی تونم برم تمام حواسم پیشت می مونه. قول بده دیگه گریه نکنی !
    با سر انگشت اشکامو پاک کردو گفت: حیف این چشمای خوشگل نیست این جوری داری ضعیف شون می کنی؟ قول بده پری من!!!
    سرم رو روی سینه ش فشردمو گفتم: سعی می کنم.
    جدی شد و برام اخم کرد و گفت: باید قول بدی ... نمی دونی طاقت دیدن اشکاتو ندارم.
    چشماش جادوم کرد مگه دلم می اومد دلش رو بشکنم؟ سرم رو تکون دادمو گفتم: قول می دم امید.
    کاش اون موقع ها مثل حالا اینترنت و چت این قدر گسترده بود تا این قدر روزای سخت دلتنگی رو نمی گذروندم.
    پاتوقمون شده بود همون کافی شاپ و قبل از رفتن بوسه های عاشقانه که برام یه دنیا خاطره ساخته بود. چه سال تحصیلی سختی رو گذروندم تمام حواسم پیش مسافر سفر کرده م بود.
    روز بعد تو جمع فامیل امید رو بدرقه کردیم. دلم برای آغوشش بال بال می زد. اما نمی شد جلوی دیگران خودمون رو ضایع کنیم. فقط خیلی رسمی بهم دست دادیم. تو نگاه هر دومون غم موج می زد اگه از دیگران خجالت نمی کشیدم خودم رو تو آغوشش می انداختمو برای آخرین بار صورت مهربونش رو می بوسیدم ولی حیف که...
    امید رفت ... وقتی هواپیما از زمین بلند شد تازه بغضم بی اراده شکست. به خیال خودم رفته بودم جایی که کسی از اقوام متوجه م نمی شد.روی نیمکت های فرودگاه نشستم... سرم روی زانو هامو گذاشتم و از ته دلم بی صدا اشک ریختم... با گذاشتن دستی رو شونه م مثل فنر از جا پریدم.
    وای خدایا... فقط شروین رو این وسط کم داشتم تا منو با چشمای اشکی ببینه. با بهت به صورت خیسم نگاه کرد و گفت: پردیس تو داری گریه می کنی؟
    سریع اشکام رو پاک کردمو گفتم: مگه من نمی تونم گریه کنم؟
    با لحن متعجب گفت: حق داری گریه کنی ولی...
    پر رو پر رو گفتم: ولی چی؟
    - ولی ... نکنه دوستش داری؟
    سریع بلند شدمو گفتم: تو دیوونه ای شروین. ناسلامتی پسر داییم بود.
    با لحن حسرت زده ای پرسید: اگه منم برم پشت سرم این جوری گریه می کنی؟
    دروغ گفتم برای رد گم کردن.
    ـ چرا گریه نکنم. بالاخره مثل داداشم دوستت دارم.
    وای خدایا این چش شده بود تو این هیری ویری...
    با ناراحتی گفت: ولی من دوست ندارم مثل داداشت دوستم داشته باشی...
    با گفتن این جمله سریع ازم فاصله گرفت. بدنم می لرزید فقط همین رو کم داشتم همیشه در لفافه نشون می داد دوستم داره ولی اینبار مستقیم گفت که دوست نداره مثل برادرم دوستش داشته باشم...
    وای امید کاش بودی... کاش من این قدر کم سن و سال نبودم تا می تونستی پا پیش بذاری...
    از اون روز سخت ترین روزهای زندگیم شروع شد روزای سخت دلتنگی روزای بی امید بودن روزای گیر دادن های شروین ... انگار فهمیده بود بهترین موقعیت برای دلبری براش درست شده.

________

پ.ن:

این روزها اشک هایم مثل تو شده اند!!!
    گریه میکنم اما نمی آیند!!!

18. 231 کاربر از پست *رمینا* تشکر کرده اند .

# MiTrA.Sa # , * حدیث * , *alonegirl* , *bi gharar* , *niki , *Rima* , *~SETAREH~* , +Neda+ , ...ARAD... , .:~KaMeLiA~:. , 0033 , Abandokht , abien , afroodit , afsoon321 , alfa_zigma , amane & mamati , Anahita.s , anna43 , ANNE , aqua , Arezoo250 , ARIA GIRL , armaghan88 , arman_iran , asal-661 , asemane nili , asma66 , atefeh_49 , AVAmb3HbahanI , aygeen , Az@de , azarsana , BAHANEYE MAN , bahar.nt , banafsheh_sh83 , Barane Gham , best g!rl...SH , betiya , bikari , birain , birdana2 , blub2000 , cemira , crimson love , Dai28 , De La RaM , dokhibabash , dokhtar mehr , elahegood , Elen , elham12345 , Elhamhb , Elysium , fadai , falagh , falahi , fariba48 , fArzane.Far , fatemeh.7426 , fatemeh1990 , fatima64 , fereshteh98i , ghorob89 , glarion , googoosh z , gord Afarid , hala , Haniday , hany111 , harimeshgh , haveking , hediyeh_b , Helia6 , HiLdA BeAuTy , homa_2555 , iryane , j.ghanavizi , Katra , katy , ke1998 , kfdh , khademre , khatereh14 , khiyal99 , kiumars , l23Za , leila.kh , leila93 , leona , maayaa , maha74 , MAHASA , mahboobeh 98 , mahdiehhjz , mahya_pink , Mikrobe-Sorati , maneou , marjansh , melikarozl , mfr60 , mina68 , minoo1920 , mishapasha , mona-95 , mona.65 , monir1343 , moonila , mrym_98 , N@h!D-B@R@N , naazi , nafas44 , Nahid_m , nasimrahi , nasrin22 , nbanoo , nedaj , neg neg , niayesh_s.s , niho , nika21 , nikitaaa24 , nina18 , noshafarin , nour , nrezaii , nutty , omidk , P@rya , PAEEZ70 , paradise , pari-sa , parnar , perijooon , persian boy_22 , proxima , raha_210 , RaheBipayan* , rain love , romina ab , roze_zard , s.invisible , saba 68 , samanta_n185 , sara2876 , sazaa , Semin309 , SETARE SOHEYL , setareh15 , Silber , sipa , sisi7070 , Sogol Toix , soheiila , star75 , star78 , statistics , suzy , sydney , syhbyt , sαвα , Tala.N.A , tama1011 , TanNazZz , tara_ z , unknown3 , vghv , vianna , yaqush , yasamin_34 , yasesabs , Yuuki , zahra.gol , Zahra_niki , zakhan , zeinabjoon , ziba111 , zizijooon , Zjooojooo , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~yekta~ , آتای , آرشیدان , آسمان ابی , اتل و متل , اقاقی , باران 69 , باران شکوفه , توهم سبز** , حنیفا58 , خانوم جان , دختر گرما , رهایش , رویای من او , زرین دخت , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سرای بانو , سوداا , شادی وروجک , شبنم , شروع , طلوع عشق , عسل مامی , فاطیما8 , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرجان55 , ملیساا , منا64 , مهشید7 , نامی , نسترن123 , نسيا , نی نی توچولو , نیاز.ش , نیکا83 , هشمت , هوراوش , وارش67 , وفادار , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♥*:Eli!i:*♥

19. Top | #10

کاربر متوسط

میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از کاربر
    424
    اندازه فونت

پیش فرض 8

روزهای سخت دلتنگی و جدایی شروع شد... حس می کردم هر روز از فشار زیادی که به قلبم وارد می شه دق می کنم و سکته رو شاخمه! اما پوست کلفت بودم.
    تنها کاری که ازم بر می اومد نوشتن نامه براش بود ... بغل کردن عکسش و بوس کردنش بود.
    گاهی اوقات هم به خونه مون زنگ می زد تا باهام حرف بزنه . خدا می دونه به چه بدبختی و سختی جلوی ریزش اشکم رو می گرفتم.
    مریض شده بودم ، غذا از گلوم پایین نمی رفت و همه نگرانم شده بودن. یه دفعه که امید زنگ زده بود و مامان گوشی رو برداشت احوال منو پرسید مامان هم گفت مریض شده و نمی تونه غذا بخوره و چند باری هم فشارش افتاده سرم وصل کرده.
    وای وقتی مامان لوم داد دلم می خواست می مردم و ولی جواب تلفن امید رو نمی دادم.
    مامان گفت : بیا امید باهات کار داره شاید اون بهت بفهمونه با این کارهات داری چه بلایی سر خودت می یاری.
    کاش مامانم می دونست غم دل دخترش چیه؟ چی دل کوچیکش رو این جوری گرفته کرده! مامان به طرف حیاط رفت تا به گلدان ها اب بده و منم با خیال راحت گوشی رو در گوشم گرفتم .
    با صدای ضعیفی سلام کردم. بی معطلی گفت: تو منو دوست داری؟
    متعجب گفتم: برات می میرم.
    ـ دروغ می گی !!!!
    ـ امید!!!!
    ـ کوفت و امید! تو از خودت خجالت نمی کشی؟ مگه من رفتم بمیرم و بر نگردم؟ من وقتی بر گشتم دلم یه زن سر حال و سرزنده می خواد. دلم می خواد دو پرده چاق تر شده باشی اونوقت خانم واسه من اعتصاب کردن.
    ـ من اعتصاب نکردم . فقط هیچی از گلوم پایین نمی ره.
    ـ تو منو دوست نداری چون مراقب عمر من نیستی. آخه دیوونه چه جوری بهت بگم دیوونه تم!!! با این کارهات داری ناامیدم می کنی . یه دفعه می بینی برگشتم و پشت درخونه تونم. چیکار کنم؟ بیام؟
    ـ نه امید! قول می دم بیشتر مراقب خودم باشه.
    ـ من از عمه می پرسم فقط می خوام مواظب خودت نباشی و دوباره حالت بد بشه اونوقته که باید برای همیشه فراموشم کنی چون دوستم نداری.
    با شنیدن این جمله ش دلم هری ریخت . مگه من طاقت داشتم یه روز بدون حضور حتی خیالش زندگی کنم؟
    اشک تو چشمام حلقه بست.
    ـ بگو به جون امید مواظب خودت می مونی و از گل من خوب مراقبت می کنی؟
    روز گار بی امید رو می گذروندم. تا اینکه داییم (بابای امید) دعوتمون کرد خونه شون.
    زن داییم خیلی تحویلم می گرفت . کنار مامان که نشسته بودم. نگاهی به مامانم و من انداخت و گفت: پری چقدر خوشگل شده عین جوونی های خودت شده. اگه ناراحت نمی شی خوشگل تر. نباید دست غریبه بدیش آ!
    بعد هم منو توبغلش گرفت و صورتم رو بوسید و گفت: عروس خودمه!
    با شنیدن این جمله از دهن زن دایی تمام تتنم گُر گرفت.
    مامان گفت: اوه عزیزم هنوز پری خیلی بچه ست تا بزرگ بشه!
    ـ می دونم گفتم تا حواست باشه که ما زودتر از بقیه گفتیم. می دونم کلی چشم دنبال خوشگل خانم خودمه.
    تا امیر هم درسش رو تموم کنه انشالله همزمان با امید برای هر دوشون استین بالا می زنم.
    دنیا پیش چشمام سیاه شد. تنها چیزی که تا حالا بهش توجه نکرده بودم حضور امیر بود. امیر برادر کوچیک امید بود که شهرستان مهندسی عمران قبول شده بود.
    زن دایی آروم جوری که من مثلا نشنوم به مامان گفت: خود امیر گفته اقدام کنم تا کسی زودتر حرفی نزده. انشالله زمانی که پری دانشگاه قبول بشه امیر هم درسش تموم شده و نامزد می شن تا امیر بره سربازی و بیاد
    حالت تهوع داشت خفه م می کرد. وای اگه امید می فهمید! خدایا امیر کی منو می خواست که متوجه نشدم. در عوض امید ، امیر پسر ساکت و خیلی محجوبی بود این قدر متین بود که گاهی می گفتم از امید سنش بیشتر امید هم پسر خوبی بود ولی شیطون و شوخ بود. دنیا برام تاریک شده بود.
    مامان هم انگار بدش نیومده بود که دخترش تو فامیل این همه طرفدار داره. بلند شدمو به بهانه جمع کردن فنجون ها به طرف اشپزخونه رفتم اما حرفی که از دهن مامان شنیدم عرق سرد رو به بدنم نشوند.
    ـ از تو چه پنهون شروین هم به نازنین گفته که بهمون بگه پری رو می خواد.
    دلم می خواست از ته دلم داد بکشم . وای خدای من... پس با این حساب برای امید کس دیگه ای رو کاندید کرده بودن. زن دایی و مامان رفتن تو حیاط تا با هم قدم بزنن می دونستم می خوان یه حرفایی بزنن که من نشنوم. هنوز دایی نیومده بود تا اومدی ارزو دختر داییم که کلاس زبان بود. تنها بودم.
    صدای زنگ تلفن به هوا بلند شد. مجبور شدم خودم گوشی رو بردارم.
    با شنیدن صدای یه دختر جوون سلام کردم.
    ـ سلام ارزو جون خوبی؟
    ـ شما؟
    ـ منو فرراموش کردی عزیزم؟
    اومدم بگم اشتباه گرفتی که گفت: من دوست امیدم ، مهتاب.
    صدای دختره تو سرم پیچید: من دوست امیدم.
    با صدای لرزون پرسیدم شاید اشتباه کرده باشم.
    گفتم: دوست امیر؟
    ـ نه عزیزم امید برادر بزرگتون. از وقتی رفته خبری ازش ندارم گلم. دلم براش خیلی تنگ شده. شما ازش خبری ندارید.
    بغض داشت خفه م می کرد. به زحمت گفتم: نه چند روز زنگ نزده.
    ـ عزیزم تماس گرفت بگو به مهتاب زنگ بزن باهات کار داره.
    نمی دونم چی گفتم و چه جوری باهاش خداحافظی کرد. صدای کش دار و پر عشوه ی مهتاب تو گوشم پژواک گرفته بود...
    دنیا از این سیاه تر اون روزا برام امکان نداشت!

پ.ن:
    چقــدر باید بگذرد؟؟
    تا مـن در مـرور خـاطراتم

وقتی از کنار تــو رد می شم.
    تنـــم نلــرزد..... بغضــم نگیــرد...

20. 243 کاربر از پست *رمینا* تشکر کرده اند .

# MiTrA.Sa # , * حدیث * , *alonegirl* , *bi gharar* , *niki , *Rima* , *~SETAREH~* , *دختر خوب * , +Neda+ , -ShaDi- , ...ARAD... , .:~KaMeLiA~:. , 0033 , 6789 , Abandokht , abien , aflak , afroodit , afsoon321 , alfa_zigma , amane & mamati , amirhosseinac , Anahita.s , anna43 , ANNE , Anolin , aqua , Arezoo250 , arezuye nahal , ARIA GIRL , armaghan88 , arman_iran , asal-661 , asemane nili , aseman_82 , asma66 , atefeh_49 , AVAmb3HbahanI , aygeen , Az@de , azarsana , BAHANEYE MAN , bahar.nt , Barane Gham , behnazhmz , best g!rl...SH , betiya , bikari , birain , birdana2 , blub2000 , cemira , crimson love , Dai28 , De La RaM , dokhibabash , dokhtar mehr , elahegood , Elen , elham12345 , Elhamhb , Elysium , falahi , fariba48 , fArzane.Far , fatemeh.7426 , fatemeh1990 , fatima64 , Genesis , ghorob89 , googoosh z , gord Afarid , hala , Haniday , harimeshgh , hediyeh_b , Helia6 , HiLdA BeAuTy , homa_2555 , hsdhsd , iryane , j.ghanavizi , Katra , katy , ke1998 , khademre , khatereh14 , khiyal99 , kiumars , l23Za , lana_21 , leila.kh , leila93 , leona , maayaa , maha74 , MAHASA , mahboobeh 98 , mahdiehhjz , mahsa1490 , mahsa73 , mahya1995 , mahya_pink , Mikrobe-Sorati , marjansh , melikarozl , mfr60 , mina68 , minoo1920 , mishapasha , mk70 , mona-95 , mona.65 , monir1343 , moonila , mrym_98 , m_h_n , N@h!D-B@R@N , naazi , nadjafi , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nasrin22 , nbanoo , nedaj , neg neg , niayesh_s.s , niho , nika21 , nikitaaa24 , nina18 , nour , nrezaii , nutty , omidk , P@rya , PAEEZ70 , paradise , pari-sa , parnar , perijooon , persian boy_22 , proxima , raha_210 , RaheBipayan* , rain love , romina ab , roze_zard , s.invisible , saba 68 , SahariX , samanta_n185 , sara2876 , Semin309 , SETARE SOHEYL , setareh15 , Silber , sipa , Sogol Toix , soheiila , star75 , star78 , statistics , suzy , sydney , syhbyt , sαвα , Tala.N.A , tama1011 , TanNazZz , tara_ z , unknown3 , vghv , vianna , yaqush , yasamin_34 , yasesabs , Yuuki , zahra.gol , zakhan , zeinabjoon , ziba111 , zizijooon , Zjooojooo , [SARA] , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~yekta~ , آتای , آرشیدان , آسمان ابی , اتل و متل , اقاقی , باران 69 , باران شکوفه , حنیفا58 , خانوم جان , دختر گرما , رهایش , رویای من او , زرین دخت , ساقی 91 , ستاره چشمک زن , ستاره ی رها , سرای بانو , سعاد , سوداا , شادی وروجک , شبنم , شروع , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل مامی , فاطیما8 , فرح77 , قطره کوچولو , ققنوس98 , لمیس20 , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرجان55 , مریمدو , ملیساا , منا64 , نامی , نسترن123 , نسيا , نی نی توچولو , نیاز.ش , نیکا83 , هشمت , هوراوش , هیلا , وارش67 , والیما , وفادار , گل نی نی , ღ ghazali ღ , ღdokhtar royaiiღ , ♥*:Eli!i:*♥

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین