ارسال پاداش نقدی برای کاربر
شما در حال حمایت به صورت مهمان هستید.
مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید
1000 تومان
2000 تومان
4000 تومان
مبالغ دیگر
و یا مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید
واریز آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب
رمان سفید برفی | shadab70 کاربر انجمن
تور

نودهشتیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خواننده ی گرامی لطفا سن واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید:

رأی دهندگان
297. نظرسنجی بسته شده است.
  • زیر 15

7 2.36%
  • 15 تا 20

100 33.67%
  • 20 تا 25

95 31.99%
  • 25 تا 30

51 17.17%
  • بالای 30

44 14.81%
صفحه 1 از 23 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 230
  1. Top | #1

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.66
    تشکر از کاربر
    6,478
    تشکر شده 110,082 در 1,473 پست
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

پیش فرض رمان سفید برفی | shadab70 کاربر انجمن

ااااااااااااااااااااااااا ا چی باید بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اها سلام علیکم
    خوب هستین؟خانواده محترم خوب هستن؟
    والا من نمی دونم با چه اعتماد به نفسی اومدم براتون رمان بذارم .رو دارم در حد لالیگا
    داستان کلیشه ای .خودم می دونم.ولی من خودم خیلی دوسش دارم .مطمئنم شما هم خوشتون میاد {بابا بیا برو پی کارت ببینم}
    هرکی از رمانای همخونه ای خوشش میاد بخوندش هرکی ام خوشش نمیاد خوب نمیاد دیگه .چیکار کنم؟
    راستی درسته موضوع کلیشه ای ولی من تمام تلاشم و می کنم که اتفاقات توس داستان تکراری نباشه
    دیگه چی باید بگم؟اها .اسم این رمان هست:::::::::::::::::::::::سفید برفی
    اینم جلد

عاشق همتونم .
    البته این زیاد شبیه خوده شخصیت نیست ولی بازم خوبه
    زحمتشم ang.heav2012
    عزیز کشیده .ازش خیلی ممنونم
    تو صفحه ی 20 نقد اون عکسایی که به نظرم شبیه شخصیت هاست رو گذاشتم
    [SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Plum][COLOR=Pink][COLOR=Magenta][COLOR=Black][COLOR=MediumTurquoise][COLOR=Lime][COLOR=Purple][COLOR=Silver][COLOR=Red][COLOR=DimGray] اینم صفحه ی نقد ::::::::::::سفید برفی | شاداب حسنی کاربر انجمن | معرفی و نقد کتاب
    [COLOR=Black]اینم خلاصه:دختری به اسم گلیا نه زشت و نه زیبا تو این دنیا زندگی میکنه .با مشکلات دست و پنجه نرم کرده ولی هنوز یکی دیگه از مشکلاتش مونده .توهان راد پسری با تیپ و قیافه ی نبستا خوب یه دفعه از راه میرسه .یا خدا این دیگه چه غولیه ....................
    فعلا خدافظ دوستان
    ویرایش توسط shadab70 : 1391,10,26 در ساعت ساعت : 06:44
    من برگشتم
    ولی این بار فرق داره
    اومدم با یه دید دیگه با یه فکر دیگه با یه سلیقه ی دیگه
    اگه دنبال واقعیتی اگه دنبال چندتا آدم مثل خودتی اگه دنبال آدم های خاکستری هستی با زندگی های واقعی
    ابران دخت من رو همراهی کنید
    همراهیم کنید با
    من همسر دوم بودم...
    http://www.forum.98ia.com/t1218959.html

2. 560 کاربر از پست shadab70 تشکر کرده اند .

!!nahal!! , $سفيد برفي$ , * Bita * , * nina * , * حدیث * , ***forogh*** , **Silver Star** , **سولماز** , *Ayda* , *Leila* , *mahsa* , *mania* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *ReiHaNe* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *spectacular* , *~Faezeh~* , *~SETAREH~* , *ریما* , *مائده* , +Neda+ , - heDeh - , -ShaDi- , ...eli... , ...teresa... , .:BahaR:. , .ARAM. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .ايدابانو. , 00sahar , 021girl , 6666j , @parisa@ , a.n.jel , Abandokht , abby7 , adamak.68a , afi jonz , alice cullen , alireza66 , Altin ay , Anahita.s , angelic , angry girl , anna320 , ANNE , aqua , aramesh_t , architect_shima , arezoue , arezu s , arosha73 , Arrosha , asal-1412 , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , ashk eshgh , ashkannia , ashoka , asma66 , Auntie Negar , aygeen , ayman , azam 24 , azarsana , azda , ba-maram , baharza , BaharәH , baran pr , baran321 , barane khazan , behnazhmz , Behnoush , birdana2 , blacksun , blub2000 , bof4 , breathe , caarol , CIVIL , D0nya , darian , darya... , Defne , degeer , delaram.s , denis** , deragun , dokhtare khial , donya_khan0o0m , down13 , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , Elahe111 , elahe18 , elaheh_e , Elen , elena71987 , elena_1989 , elham*d , eli bala , ELI.12 , elnaz dadkhah , erwin , esfarzaneh , eshton , f@(/@$ , fa62 , faezeh88 , faezeh_kht , falahi , fantasy girl , fariba48 , Farnaz , farnaz-76 , farnaz21 , farnaz63 , fArzane.Far , fatemehirooni , fathemeh , fatima_59 , femenist_bahar. , feraghi , fermesk , feryal_bahmani , fomika , frokni , Frost , gandom_me , ghazal p , ghazal.girl , gheisareh , golabeton , Golbahar75 , Golden Eye , goldoone22 , gole bahari , gole mikhak , goli21 , goli62 , GOLNAZ , gord , gord Afarid , gorgin khan , gracious , green girl , hadis hastie , hala , hanajigh , hanye , harimeshgh , hasti_azadi , haveking , hediyeh_b , helia m , Henia , hermiun_0 , hoaya , hoda barani , homa* , homa41 , hsdhsd , hyunah , irana14 , Irani , iranian_girl , joana , kaktoos , kanyar , katy , kfdh , khale rize , Khate Siah , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , kiana61 , kimia joon , Kimia9675 , king _ panther , korda , lalehjoon , layahashemi , leila.kh , libra272 , little princess , liuana , lonely-stranger , m.diamond.s , m0zhdeh , M@R@L , Maedeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahboubeh69 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , mahnazmom , mahr0kh , mahsa qw , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa1490 , mahsadina , mahsaj , mahsamoon , mahsan69 , mahsanaderi , mahsaok , mahtab10 , mahuniya , malihe ranjbar , manemah , mani1384 , Mantral , marale , maryam-pj , maryam.khakbaz , maryam56 , maryammoayedi , marzie1994 , masi20002 , mb_maryam , md.ki , melikappp , mellina2000 , meloda , melodina , mersad20 , me_ned , MidnightSun , Mina , mina-ava , mina68 , mina9 , mina_75 , minimona , mishapasha , misha_kavir , Mobina.k , mohamad722 , monir1343 , moon shine , motlagh , m_mah , MΣRλ , N*A*Z*L*I , n.shina , n00Ra , nafas44 , Nahid72 , nakisa_68 , nana22 , narmineh , Nasim 77 , nasim1768 , nasrin44 , nastaran86 , nbanoo , negar1373 , negarh91 , Negy , nia12 , nikitaaa24 , nikoo 123 , nilgon_nili , niloofarnaz , ninio , nlp16001 , NO ONE 2 , nojan , nrezaii , ordibehesht91 , P@rya , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , paria_pari , parisa mah , pariya.sh , parmis86 , parvane. , pegah.a , perijooon , Pinkvadie , pink_daughter , pointeh , Raha jOOOOOOOOn , Raha*10* , raha1375 , rahaiii , raha_lucky , RaheBipayan* , ram30n* , rangin , rashno , raz gol , RealIty , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , riitaa , Roghaye57 , roya1365 , roya2144 , roya62 , Rozali-2 , rozhina , Rozi-Par , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.sh , saba_h , sabz_negar , saghi.m , sahar71 , samandf , samira1362 , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz_ , sania555 , saqi , sara parvizi , sara51 , sarah.sh , sare_sa , saye roshan , SAZAK73 , Sea Daughter~ , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , sepideh62 , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh_bikaran , SHADI 73 , shadi1356 , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh_76 , shamsa 51 , sheida_953 , Shifteh , shili , shima72 , shirin.a , shoshak , simaN , sipa , ~sky angel~ , sogand.75 , soheyla jooon , Sokout , solia , some61 , somy_kh , SoN!A , soode , sorena joon , sorme* , souraj , stone love , SUKY98 , sura , susanzandieh , Sweety girl , sαвα , t0ranj , tanha75 , TanNazZz , tapesh , taraneh joon , taraneh24 , Titania1273 , Toktam joon , traker , tt.raha , unichorn , UnKnOwN_Sh , valan , valehjoon , vam-girl , vampire123 , winter girl , XtavanaX , y.m.s , yas6662 , yasamin_34 , yasna:s:.: , Yasnaaaa , yjdj , zahra_126 , Zahra_niki , zakhan , zanbagh , Zarizar , zarpari , za_178 , zeinab75 , zibahp , zina , zoooom , zznanin , |SarA_S| , ~ELAHE~ , ~Gisoyeshab~ , ~Magic Life~ , ~Mahdiye~ , ~Ordibeheshti~ , ~Parisa93~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~Setareh Bano~ , ~Snowy G!rl~ , ~Y a S n A~ , °Hal¡¥aS° , ×sepidar× , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , آتای , آذردخت , آرشیدان , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارشیا123 , از چی بگم؟ , اسمون , الینا.الین , اهریمن چشم زرد , ایدابانو , ایلجیهو , ایماز , بازیگوش , برادپیت , بغض کوچولو , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , تابتا , تاراااا , تبسم+ , ترنج خاتون , ترنم , تمنای دل , تنها... , تکراری , تینا97 , حاجی بلا , حسین زاده حسینی , خانوم عسلی , دخترک برفی , دریای وحشی , دزدمونا , دیبا کیان , دیوار چین , رابین * , رزا12 , رضاره , رنگین کمون خانم , رولا , روژان6815 , رژلب , ز=زینت پدر , سافانا , سامیه.ر , سانجانا , ساکتین , ساینا_1370 , ستاره ارزو , سرای بانو , سرتق , سپیدوسیاه , شادزی , شاپررک , شاپرک13 , شایسته بانو , شكوفه هاي گيلاس , شمسا , شهرزاد ن , شیرین بانو , شیوا , صحرا71 , صدف. , طلوع عشق , طیبه , فائزه 75 , فانتین , فانوس دریایی , فرنوش72 , فهیرا , ققنوس98 , لاله 22 , لیلاحمیده , لیلین , لیلیوم75 , م.م.ر , م.نوری , مامان صفا , محبوبه_م , مدار2 , مرجان55 , مرزنگام , ململ خانم , منا64 , مهسان9093 , مهستی , مونا** , مژگان بانو , میترادات , میم. , نامی , نسرین... , نسرین78 , نصرا... , نـشـاط , نفس91 , نم نم باران , نوشیس , نوشین66 , نیلا... , نیکا83 , همون برنج , وارش67 , والا , وندا مهران , ویدا.ف , پارمیتا , پرهوده , پرواس , پریسا110 , پریناز74 , پونام , چیکا , کایرا.70 , کلاه قرمزی , کیمیا1388 , یواش , ๑ Areefee ๑ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , 乃凡卝凡 伬

3. Top | #2

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    13.84
    تشکر از کاربر
    183,019
    تشکر شده 423,578 در 37,271 پست
    اندازه فونت

با تشکر لطفا فقط اتمام کتاب را در تاپیک زیر اعلام کنید!
    آمارکتابهای در جریان سایت
    برای اطلاع ازبروزرسانی این تاپیک از بالای صفحه ابزار موضوع گزینه اشتراک در موضوع یا افزودن به علاقمندی را انتخاب کنید!
    لطفا توضیحاتی راجع به کتاب، تعداد صفحات و نویسنده و سال چاپ حتما ذکر کنید . (این بند شامل نویسندگان عزیز انجمن نمیشه)
    برای نگارش از فونت Tahoma و سايز 2 استفاده كنيد و در بین خطوط لطفا فاصله نندازید ، بین کلمات حتما از اسپیس استفاده کنید تا ساختن فایل PDF راحتتر باشه.
    کمتـر از 20 خط در هر پست قرار ندهید!
    برداشتن مطالب از این سایت فقط با ذکر منبع و اجازه رسمی از نویسنده انجمن ، مجاز می باشد!
    ممنون
     برای دیدن این نوشته ی مخفی کلیک کنید

آرشیو آواتور نود و هشتیا

مـاندگار های نود و هشتـیا

قوانين بخش عكس | قبل از فعالیت در بخش حتما مطالعه کنید!

قوانین مهم بخش ترول

قوانین مهم بخش والپیپر

4. 278 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

!!nahal!! , * حدیث * , **Silver Star** , **سولماز** , *Ayda* , *mania* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *shima* , *~Faezeh~* , +Neda+ , - heDeh - , ...eli... , ...teresa... , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .ايدابانو. , @parisa@ , a.n.jel , adamak.68a , Altin ay , Anahita.s , anna320 , aqua , arezoue , Arrosha , asal-1412 , Asaljojo , ashk eshgh , ashkannia , ashoka , atoosa joon , Auntie Negar , azarsana , azda , BaharәH , baran pr , behnazhmz , Behnoush , birdana2 , blub2000 , bof4 , breathe , darian , denis** , deragun , donya_khan0o0m , down13 , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , elena71987 , erwin , f@(/@$ , fa62 , faezeh88 , fantasy girl , fariba44 , fariba48 , fArzane.Far , fatemehirooni , fatima_59 , feraghi , frokni , ghazal p , Golden Eye , goldoone22 , gole bahari , GOLNAZ , gracious , green girl , hadis hastie , hanye , harimeshgh , hasti_azadi , hediyeh_b , Henia , hoda barani , homa41 , iranian_girl , jobless , khale rize , khiyal99 , kimia joon , Kimia9675 , king _ panther , leila.kh , libra272 , little princess , liuana , lonely-stranger , m0zhdeh , M@R@L , Maedeh , mahana1 , mahnazmom , MAHSA-O , mahsadina , mahtab10 , malihe ranjbar , manemah , mani1384 , maryam.khakbaz , mb_maryam , md.ki , melikappp , mersad20 , MidnightSun , mina68 , Mobina.k , mohamad722 , moonila , moriiiish , MΣRλ , nafas44 , Nahid72 , Nasim 77 , nasim j , nasrin44 , neg nego , negar1373 , Negarin_11 , nilgon_nili , nlp16001 , nrezaii , ordibehesht91 , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , parisa mah , pariya.sh , parvane. , pegah.a , pink_daughter , Raha jOOOOOOOOn , raha1375 , rahaiii , RaheBipayan* , rangin , rashno , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , roshan* , roya2144 , Rozali-2 , S*H*A*K*I*B*A , s.sh , saghi.m , SahariX , samandf , sania555 , sara parvizi , sare_sa , SAZAK73 , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh_bikaran , shadi1356 , sheida_953 , shima72 , shirin.a , ~sky angel~ , snia , solia , some61 , somy_kh , SoN!A , song-ster , Soogool , sorme* , susan1 , Sweety girl , sαвα , tapesh , tatar , Toktam joon , tt.raha , valehjoon , viciOus bOy , yas6662 , Yasnaaaa , Zahra_niki , zakhan , zeinab75 , zina , zoooom , |SarA_S| , ~ELAHE~ , ~Magic Life~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~Y a S n A~ , ~YASAMAN~ , ×sepidar× , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , آتای , آرشیدان , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارشیا123 , از چی بگم؟ , الینا.الین , اهریمن چشم زرد , ایماز , برادپیت , بلور , بهار سرد , بهارجون , بي بي فري , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , تمنای دل , تنها... , ثـمیـن , حسین زاده حسینی , حمیراتیس , خانوم عسلی , دخترک برفی , دزدمونا , دیوار چین , رنگین کمون خانم , رولا , ز=زینت پدر , سامیه.ر , ساینا_1370 , ستاره ارزو , سحر21 , سرای بانو , سپیدوسیاه , شاپررک , شكوفه هاي گيلاس , شهرزاد ن , شیرین بانو , شیوا , صحرا71 , طلوع عشق , فائزه 75 , فانتین , فهیرا , فیثاغورث , ققنوس98 , لیلایی , لیلین , لیلیوم75 , م.م.ر , م.نوری , مدار2 , مرجان55 , مرزنگام , ململ خانم , مهستی , مهلا.پ , مژگان بانو , میم. , نسرین... , نسرین78 , نم نم باران , نوشین66 , نیلا... , نیکا83 , وارش67 , والا , پارمیتا , پرهوده , پریناز74 , چیکا , کایرا.70 , کیمیا1388 , یواش , ღ♥Mary★Joon♥ღ

5. Top | #3

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.66
    تشکر از کاربر
    6,478
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

پیش فرض پست اول

سلام دوستان نتونستم طاقت بیارم از همین امروز شروع می کنم پست اول .

- نرگس، نرگس!
    همین طور توی راه پله ها می دویدم و نرگس رو صدا می زدم.
    نرگس:
    - چته دیوونه؟ چرا داد می زنی؟ وایستا ببینم چرا این قدر قرمزی؟ نکنه تب داری؟
    - نرگس باورت می شه؟ باورت می شه نرگس؟
    - چی رو باورم می شه؟ د بگو ببینم چه مرگته!
    - کار پیدا کردم نرگس، کار...
    وسط حرفم پرید و گفت: راست می گی گلیا؟ کار پیدا کردی؟ آخ جــــون!
    هم دیگه رو بغل کرده بودیم و مثل دیوونه ها بلند بلند می خندیدیم. سریع به حالت دو رفتم توی اتاقم دفتر خاطراتم رو باز کردم و شروع به نوشتن کردم:
    «شکرت خدا، شکرت! بالاخره یه کار پیدا کردم، یه کار عالی.»
    سرم رو بالا آوردم و به گذشته ام فکر کردم، به گذشته ای که توش هیچ نقطه ی روشنی پیدا نمی شد. سه سالم بود که مامانم مرد. از دست کارهای بابام سکته کرد. بابام یه معتاد الکلی بود که هیچی جز عشق و حال براش مهم نبود. بیچاره مامانم چهارده سالش که بود به زور می شینه پای سفره ی عقد و یه سال بعد از ازدواجش هم خشایار به دنیا میاد. هفت سال بعد از خشایار هم نوبت منه. وقتی مامان رفت، پدرم گم و گور شد. هیچ وقت نفهمیدم چه بلایی سرش اومد. بعد از مرگ مامان، خشایار همه کسم و مثل کوه پشت سرم بود. هم برام مادر بود و هم پدر. وقتی بابا ناپدید شد، خشایار شروع کرد به کار کردن. روزها کار می کرد و شب ها درس می خوند. بهش التماس می کردم که خودش رو خسته نکنه، اما همیشه در جواب خواهش من می گفت که الهی من فدات بشم خواهر کوچولو، تو تاج سرمی و روی تخم چشمم جا داری. برای تو کار نکنم، برای کی بکنم؟ نرگس، زن داداشم بود. دختر خیلی خوب و مهربونی بود؛ ولی هر چی نباشه من اون جا یک مزاحم بودم. اون جا خونه ی خشایار بود و مسلما نرگس دلش می خواست توی اون خونه تک و تنها خانمی کنه. یه شب که برای آب خوردن از اتاقم اومده بودم بیرون، صدای نرگس رو شنیدم که به خشایار می گفت گلیا تا کی می خواد این جا بمونه؟ نکنه می خواد تا ابد ور دل ما بشینه؟ آروم برگشتم توی اتاقم و مثل وقتی که بچه بودم، بدون این که صدایی تولید کنم شروع به گریه کردم.

6. 746 کاربر از پست shadab70 تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !!nahal!! , #laleh# , * Ghazal* , * hasti * , * nina * , * حدیث * , **Silver Star** , **سولماز** , *Ayda* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *spectacular* , *~Faezeh~* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , *ریما* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , ...teresa... , ...Vaniya , .:BahaR:. , .MOHABBAT. , .MojGan. , .ايدابانو. , /لاله/ , 0033 , 021girl , 22~sahar~ , 6666j , 677389 , 870664182 , a.n.jel , Abandokht , abby7 , abien , adamak.68a , afi jonz , aflak , afsaneh52 , airena , alice cullen , alikhademi , Altin ay , amiparsa , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angle92 , angry girl , anita23 , anita77 , anitis , anna320 , anna43 , ANNE , Anolin , anzhela , aqua , aramesh_t , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , arghavan58 , armita1819 , arosha73 , Arrosha , artnous , asal naz , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , ashk eshgh , ashkannia , ashoka , asma66 , atesh parh , atika , Atoon , atoosa joon , Auntie Negar , Avaa , aygeen , aynaz69 , Ayta , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , babsaneh , baharza , BaharәH , balatanha , baran pr , baran321 , barane khazan , baroon14 , bavar 1389 , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , birdana2 , blacksun , blub2000 , bof4 , breathe , caarol , dander1000atash , darian , dark chocolate , Defne , degeer , denis** , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , donya_khan0o0m , down13 , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , elahe18 , elahegood , elaheh_e , elena71987 , elham*d , eli bala , ELI.12 , elmira.Be , elmiraa_20 , erwin , esfarzaneh , eshton , eti98 , f@(/@$ , fa62 , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fahime_kiticati , falagh , falahi , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba48 , faribash , fariba_hed , farnaz21 , farnaz76 , fArzane.Far , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima_59 , feraghi , fereshteh98i , fereshth , fermesk , feryal_bahmani , fk-osh-d , foozhan az , fouji , G!rl , gandomsa , gandom_me , geladiator_bozdel , ghazal p , ghazal-abd , gheisareh , ghorob89 , gk13541351 , gol baji_sna , Golbahar75 , Golden Eye , goldoone22 , gole bahari , goli62 , GOLNAZ , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , gracious , green girl , H*@*D*I*S , hadis hastie , hala , hanajigh , hana_m , Haniii9396 , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti_azadi , haveking , hed2010 , hediyeh_b , helik , Henia , hermiun_0 , hidenam , hoaya , hoda barani , hoda_f1 , homa* , homa41 , hooramohebtash , HRad , hsdhsd , hyunah , Irani , iranian_girl , j.ghanavizi , joana , Just Say No , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khale rize , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , khoshhal , ki@na , kiana61 , kimi khoshgele , kimia joon , Kimia9675 , king _ panther , l23Za , lalehjoon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , little princess , liuana , lonely-stranger , love is.. , Lovely_girl , m.diamond.s , m0zhdeh , M@R@L , Maedeh , mahana1 , mahboobeh 98 , mahdiar , mahdieh67 , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahi tak , mahnazmom , mahr0kh , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa1490 , mahsadina , mahsaj , mahsamoon , mahsan69 , mahsanaderi , mahsaok , mahshid_3d , mahta69 , mahtab10 , manemah , mani1384 , mansor64 , mansoure , mansuri , marale , marmara25 , martire , marva , mary90 , maryam-70 , maryam-pj , maryam.khakbaz , maryam56 , maryammoayedi , maryam_4008 , marzie1994 , mas57 , masi20002 , masin , mb_maryam , md.ki , melika FM , melikappp , mellina2000 , meloda , melodina , mersad20 , mfr60 , MidnightSun , milana , mina-ava , mina68 , mina9 , mina_75 , mindrella , mini_md , mishapasha , Mitra81 , Mobina.k , mohamad722 , mona1375 , Monaica , monir1343 , monos , moonila , morteza va ati , motlagh , mustang5200 , m_mah , m_reisie , MΣRλ , n.shina , N@nacy , nadia1 , nadjafi , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narciss , narges65 , Nasim 77 , nasim j , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nbanoo , Ne9in , nedaj , neg neg , neg nego , negahm , negar1373 , negar920 , negarh91 , Negarin_11 , NEGIN.GH , negin17 , Negy , niayesh00 , Night , nikaan , niloofarnaz , nini84 , ninio , nlp16001 , NO ONE 2 , nrezaii , n_arghavan , oldooz bala , ordibehesht91 , P@rya , paiz , pakdel , papa_midnight , parastoomc , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , paria_pari , parisa mah , pariya.sh , parmis91 , PaRnIa.Pjs , parvane. , patrishiya , pegah.a , perijooon , peymaneh , Pinkvadie , pink_daughter , pointeh , princess74 , R@TA , radvin24 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , Raha*10* , raha1375 , rahaiii , RaheBipayan* , ramanava , ramesh20 , Randy Or , rangin , rashno , RealIty , redrose_love68 , red_rose , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , riitaa , robik , Roghaye57 , roshan* , roya2144 , roya62 , Rozali-2 , rozan98 , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.m.1377 , s.sh , sa.he , sabah70 , saba_h , sabouraneh , sabz_negar , Saeideh_82 , saghi.m , sahar71 , sahe , sahelii , salia , samandf , samaneh60 , samir , samira1362 , samiramis777 , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz_ , sani66 , sara parvizi , sara1995 , sarax , sare_sa , sasa75 , Satiya , savez , SAZAK73 , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , sedena , sefid65 , sepideh1993 , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh_bikaran , setayesh1363 , setayesh1976 , sevin62 , SH.CH , shabnamsobhabi , shadi1356 , shadivet , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shahi.first , shamim khanom , shamsa 51 , sharafi , shayesteh 96 , sheida_953 , sheldon , shili , shima72 , shimaaaaa , shirin.a , shooma , siima , silver joojoo , sinsor , sipa , ~sky angel~ , snia , sogand.75 , solia , somaye_t , some61 , somy_kh , Soogool , sorme* , souraj , ssoudeh , sura , susanzandieh , suzmani , Sweety girl , syhbyt , sαвα , t0ranj , Taataa , takshakh2838 , tama1011 , tangel , tania_7 , TanNazZz , tapesh , taraneh joon , taraneh24 , taranomeabshar , tara_5877 , tatar , titinaz , Toktam joon , toofanz , traker , unique1366 , UnKnOwN_Sh , valan , vala_hg , valehjoon , vampire123 , venus7021 , vianna , viciOus bOy , violet_mahtab , vitric , winter girl , yas6662 , yasamin_34 , yasi 72 , Yasnaaaa , yjdj , zahra.h , Zahra_niki , zakhan , zanbagh , Zari pari , Zarizar , zarpari , za_178 , zeinab75 , zeinabjoon , zhompol , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zohreh eshghi , zomorrod72 , zoooom , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~Mahdiye~ , ~Niayesh~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~SEA~ , ~Setareh Bano~ , ~Snowy G!rl~ , °Hal¡¥aS° , ×sepidar× , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , ЯЭ乙νДИ , آذردخت , آرنیکا , آستاره , آسمان ابری , آناهیتا73 , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارشیا123 , از چی بگم؟ , اقاقی , اهریمن چشم زرد , ایدابانو , ایماز , ایکسا خانوم , بازیگوش , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تبسم+ , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تهمتن , تینا97 , ثـمیـن , حاجی بلا , حسین زاده حسینی , حمیراتیس , حنیفا58 , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخترک برفی , دریای وحشی , دزدمونا , دل سرد , دیان , دیبا کیان , دیوار چین , ذانا , رائیکا , راز نیاز , رضاره , رنگین کمون خانم , روشانا , رولا , روژان6815 , رژلب , ریحانه 77 , ز=زینت پدر , زهره 65 , زوها , زیزیا , سافانا , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , ساینا_1370 , سایه ماه , ستاره ارزو , ستاره.ث , سحر21 , سرای بانو , سرتق , سهيلا نصير , سپیده دم , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شكوفه هاي گيلاس , شه تاو , شهربانور , شهرزاد ن , شورم , شیرین بانو , شیوا , صدف. , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل خوشگله , عسل مامی , عشقکتاب , عمه خانم , غزال- ارشیا , فائزه 75 , فانتین , فانوس دریایی , فرحناز65 , فرنوش72 , فهیرا , فیثاغورث , ققنوس98 , لعیا , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلین , م.نوری , ماهین56 , محبوبه_م , مدار2 , مرجان55 , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مریمی__ , مسافرمرگ , ململ خانم , منا64 , مهسا98 , مهسان9093 , مهستی , مهشید قابلی , مهلا.پ , مونا** , مژگان بانو , میم. , نامی , نرگس.ر , نسرین... , نسرین78 , نصرا... , نم نم باران , نوتاش , نوشین66 , نیاز.ش , نیلا... , نیکا83 , هفت مقدس... , هلن سادات , همون برنج , وارش67 , ویشار , پرهوده , پرواس , پریسا 17 , پریناز74 , پونام , چلیپا , چیستا8 , کایرا.70 , کایسا , کلاه قرمزی , یلدا تقی زاده , یواش , ๑ Areefee ๑ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ≈fatemeh≈ , ☆ Ghasedak ☆ , ♛Ironside♛

7. Top | #4

مدیر بخش کتاب

میانگین پست در روز
    9.57
    تشکر از کاربر
    88,427
    تشکر شده 415,100 در 26,507 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyy123 نمایش پست ها
    عزیزم تو خیلی عجله داریا!!!منم زیاد کتاب مینویسم...قشنگه...
    امیدوارم تو کارت موفق شی و بچه ها از کارت خوششون بیاد عزیزم.
    اینجا نباید پست بدین!

دقت کنید لطفا!
    اگر می خوهید رمان ِ خود را در انجمن قرار دهید و بلد نیستید... کلیک کنید!
    برای آگاهی از قوانین بخش کتاب... کلیک کنید!
    جهت اطلاع از قوانین بخش نقد و نحوه ی گذاشتن تاپیک نقد... کلیک کنید!
    هر سوالی از بخش کتاب دارید، ابتدا تاپیک های بالا رو بخونید و اگر جواب خود را نیافتید به یکی {فقط یکی!} از مدیران ِ بخش، پیام خصوصی بزنید!
    مدیران بخش کتاب:
    patrin* asal_cheshmak* sanaz.p* hediyeh_b*Sepid
    ***یه غرور یخی یه ستاره سرد***
    یه شب از همه چی به خدا گله کرد
    یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد
    دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد

نگران منی به تو قرصه دلم
    تو کنار منی نمیترسه دلم
    بغلم کن ازم همه چیمو بگیر
    ***بذار گریه کنم پیش تو دل سیر

8. 261 کاربر از پست asal_cheshmak تشکر کرده اند .

* رونیکا * , **سولماز** , *Ayda* , *mania* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *shima* , *~SETAREH~* , +Neda+ , - heDeh - , ...teresa... , .:BahaR:. , .ARAM. , .MojGan. , a.n.jel , abby7 , adamak.68a , Altin ay , amirhosseinac , angry girl , aqua , arezoue , Arrosha , arshin90 , asal naz , ashk eshgh , ashkannia , azarsana , azda , BaharәH , balatanha , baran pr , behnazhmz , Behnoush , birdana2 , breathe , darian , deragun , down13 , ebrahimi.fari , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , elena71987 , erwin , f@(/@$ , falahi , fariba48 , fariba_hed , fArzane.Far , fatima_59 , fati웃❤유fati , feraghi , fereshteh98i , feryal_bahmani , foozhan az , G!rl , ghazal p , golchaghe , Golden Eye , goldoone22 , gole bahari , GOLNAZ , gracious , green girl , hasti_azadi , hediyeh_b , Henia , hoda barani , homa41 , iranian_girl , iran_dokht31 , katy f , khale rize , khanum gol , khatereh14 , khiyal99 , kiana61 , kimia joon , Kimia9675 , king _ panther , liuana , m0zhdeh , M@R@L , mahana1 , mahdieh67 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsadina , mahsanaderi , mahta69 , manemah , Mantral , mary90 , maryam-pj , maryam.khakbaz , masoomah , mb_maryam , melika FM , meloda , mersad20 , MidnightSun , mina-ava , mina68 , Mobina.k , mohamad722 , Monaica , motlagh , MΣRλ , n.shina , Nahid72 , Nasim 77 , nasim j , nasrin22 , nasrin44 , negar920 , Negarin_11 , NEGIN.GH , nlp16001 , NO ONE 2 , nrezaii , ordibehesht91 , papa_midnight , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , parisa mah , pariya.sh , PaRnIa.Pjs , parvane. , pegah.a , pink_daughter , princess74 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , raha1375 , rahaiii , raha_lucky , rangin , RealIty , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , roshan* , roya2144 , Rozali-2 , S*H*A*K*I*B*A , s.sh , SA!NA , saba28 , saghi.m , SahariX , samandf , sara parvizi , sare_sa , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh_bikaran , shadab70 , shadi1356 , sheida_953 , shima72 , shirin.a , shooma , ~sky angel~ , solia , somy_kh , Soogool , sorme* , Sweety girl , sαвα , taraneh joon , taraneh24 , tatar , Toktam joon , valan , valehjoon , viciOus bOy , Yasnaaaa , Zahra_niki , zakhan , zeinab75 , zina , zoooom , |SarA_S| , ~ELAHE~ , ~fatemeh69~ , ~Magic Life~ , ~Mahdiye~ , ~Niayesh~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~Snowy G!rl~ , °Hal¡¥aS° , ×sepidar× , Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒற£เ!3Д , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارشیا123 , ایدابانو , ایماز , بهار سرد , بهارجون , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , تمنای دل , تنها... , حسین زاده حسینی , حمیراتیس , خانوم عسلی , دخترک برفی , دزدمونا , دل سرد , دیوار چین , رولا , رژلب , ز=زینت پدر , زیزیا , ستاره ارزو , سرای بانو , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , شانی , شاپررک , شروع , شكوفه هاي گيلاس , شیرین بانو , شیوا , طلوع عشق , عمه خانم , فائزه 75 , فانتین , فهیرا , فیثاغورث , لیلین , م.نوری , ماهین56 , مدار2 , مرجان55 , مرزنگام , مسافرمرگ , ململ خانم , مهستی , مژگان بانو , میم. , نسرین78 , نم نم باران , نوشین66 , نیکا83 , وارش67 , پرهوده , کایرا.70 , یواش , ღ♥Mary★Joon♥ღ , 乃凡卝凡 伬

9. Top | #5

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.66
    تشکر از کاربر
    6,478
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

پیش فرض پست دوم

از اتاقم اومدم بیرون و رفتم توی آشپزخونه.
    نرگس اون جا بود. هوس کردم یه کوچولو اذیتش کنم. پشتش ایستادم و بلند داد زدم:
    - پــــــــــخ!
    بنده ی خدا فکر کنم سکته کرد. رنگش شده بود عین گچ و داد زد:
    - گلیا! آخه مگه خلی دختر؟ سکته کردم روانی، خشایار راست می گه الحق که دیوونه ای!
    همین طور که می خندیدم گفتم:
    - فدای زن داداش گلم بشم!
    آروم هلم داد عقب و گفت:
    - بسه، بسه! برو اون ور خود شیرین!
    صدام رو مثل بچه ها کردم و گفتم: نگس «نرگس» جونم می شه لطا «لطفا» به من توبونه «صبحانه» بدی؟
    خندید و گفت:
    - بشین پشت میز تا برات بیارم.
    لبخندی زدم و گفتم:
    - مرسی عزیزم.
    داشتم صبحانه می خوردم که نرگس پرسید:
    - راستی، کجا کار پیدا کردی؟
    - تو یه شرکت.
    - چه کار می کنی؟
    - توالت شوری! خوب معلومه دیگه منشیم.
    خندید و گفت:
    - یه وقت از زبون کم نیاری ها!
    - تو نگران زبون من نباش، هیچ وقت کم نمیاد. وای نرگس باورم نمی شه با حقوقی ماهی چهار صد هزار تومن. فکر کن تا حالا منشی دیدی که ماهی چهار صد بگیره؟
    - نه خیلی عالیه، پس... گلیا؟
    - بله؟
    - می گم، گلیا...
    - د جون بکن دیگه!
    - یه خواستگار خوب برات پیدا شده.
    لقمه پرید گلوم و به شدت سرفه می کردم. یه قلپ چای خوردم و با صدایی شبیه فریاد گفتم:
    -چـــــی؟!
    - گلیا یه کم بهش فکر کن. این آقاهه با بقیه ی خواستگارات فرق داره.
    - حالا کی هستن؟
    - یکی از دوستای خشایار. خشایار می گفت به حدی پولدارن که صد هزار تومن براشون پول خورده.
    - دوست خشایار من رو از کجا دیده؟
    - نمی دونم!
    به نرگس نگاه کردم و با صدای آرومی گفتم:
    - ممنون به خاطر صبحانه.
    راه افتادم سمت اتاقم. گوشه ی اتاقم کز کردم و شروع کردم به فکر کردن.
    دوست خشایار، نرگس، پولدار، راحتی...
    به خودم توی آینه نگاه کردم و با صدایی شبیه به زمزمه گفتم:
    «تا کی می خوای سربار خشایار باشی؟ تا کی می خوای دستت رو پیش داداشت دراز کنی؟»
    ویرایش توسط shadab70 : 1391,09,29 در ساعت ساعت : 16:54

10. 757 کاربر از پست shadab70 تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , !!nahal!! , #laleh# , #saba.b# , * Ghazal* , * hasti * , * nina * , * حدیث * , **Silver Star** , **سولماز** , *Ayda* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *sania* , *shima* , *sogol* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...Vaniya , .:BahaR:. , .ARAM. , .HOMA. , .MojGan. , /لاله/ , 0033 , 021girl , 22~sahar~ , 6666j , 677389 , 870664182 , a.n.jel , Abandokht , abby7 , abien , adamak.68a , afi jonz , aflak , afroodit , afsaneh52 , aida-love , alice cullen , Aliceice , alikhademi , Altin ay , amir hosyn , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , anahita13 , ana_b , angle92 , angry girl , anita77 , anna320 , anna43 , ANNE , Anolin , Antanius , anzhela , aqua , aramesh_t , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , arghavan58 , armita1819 , arosha73 , Arrosha , asal naz , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , aseman_82 , ashk eshgh , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atesh parh , atika , Auntie Negar , aygeen , aynaz69 , Ayta , azad_awesome , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , babsaneh , baharza , BaharәH , balatanha , baran pr , baran321 , barane khazan , baroon14 , bavar 1389 , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , betsabeh , birdana2 , blub2000 , breathe , caarol , dander1000atash , darian , Defne , degeer , denis** , deragun , Dina* , dokhtare khial , dokhte.banderi , donya_khan0o0m , down13 , ebrahimi.fari , eevanescencee , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , elahe18 , elahegood , elaheh_e , elena71987 , elham*d , eli bala , ELI.12 , elmira.Be , elmiraa_20 , emel_20 , erwin , esfarzaneh , eshton , eti98 , f@(/@$ , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fahime_kiticati , falagh , falahi , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba48 , faribash , fariba_hed , farnaz21 , fArzane.Far , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima_59 , fati웃❤유fati , feraghi , Fereshte Farari , fereshteh98i , fermesk , feryal_bahmani , fk-osh-d , foozhan az , fouji , G!rl , galadril3 , GALAXY0098 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal p , ghazal-abd , gheisareh , gherti , ghorob89 , gk13541351 , gol baji_sna , Golbahar75 , golchaghe , Golden Eye , goldoone22 , goli62 , GOLNAZ , golnuosh , googoosh z , gord Afarid , gracious , green girl , H*@*D*I*S , hadis hastie , hala , hanajigh , hana_m , Haniii9396 , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti_azadi , haveking , hediyeh_b , hedra , helik , Henia , hermiun_0 , hidenam , hoda barani , homa* , homa41 , hooramohebtash , HRad , hsdhsd , hyunah , ir2007 , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , j.ghanavizi , joana , Just Say No , kaktoos , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , ki@na , kiana61 , kimi khoshgele , kimia joon , Kimia9675 , king _ panther , kiumars , l23Za , lalehjoon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , lili 76 , liuana , lonely-stranger , love is.. , Lovely_girl , m.diamond.s , m0zhdeh , M@R@L , Maedeh , mahana1 , mahboob21 , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahi tak , mahnam... , mahnazmom , mahr0kh , mahrokh661370 , mahsa 21 , MAHSA-O , mahsa.beyaz , mahsa.h.i , mahsa1490 , mahsadina , mahsaj , mahsamoon , mahsan69 , mahsanaderi , mahsaok , mahshid_3d , mahta69 , mahtab10 , malus , manemah , mani1384 , mansoure , mansuri , Mantral , marale , marmara25 , martatt , martire , marva , mary90 , maryam-pj , maryam.khakbaz , maryam56 , maryammoayedi , maryam_4008 , marzie1994 , masi20002 , masoomah , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mellina2000 , meloda , melodina , mersad20 , mfr60 , MidnightSun , milana , mina-ava , mina68 , mina9 , mina_75 , mindrella , mishapasha , Miss A , miss maryam , Mitra81 , mity joon , Mobina.k , mohamad722 , mona1375 , monir1343 , monos , moonila , morteza va ati , motlagh , m_mah , m_reisie , MΣRλ , n.shina , N@nacy , nadia1 , nadjafi , NAFAS.XOXO , nafas44 , Nahid_m , nana22 , nanazkhanoom , narciss , narges65 , narmineh , Nasim 77 , nasim j , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nbanoo , Ne9in , nedaj , neg neg , neg nego , negahm , negar1373 , negar920 , negarh91 , Negarin_11 , negin kh5 , negin17 , Negy , niayesh00 , Night , nikaan , nilgon_nili , nini84 , ninio , nlp16001 , NO ONE 2 , noghrehchi , nrezaii , n_arghavan , oldooz bala , ordibehesht91 , P*O*O*N*E*H , P@rya , pakdel , papa_midnight , paradise , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , paria_pari , parinaz.m , parisa mah , parisajan , pariya.sh , parmis91 , PaRnIa.Pjs , parvane. , pegah.a , perijooon , peymaneh , Pinkvadie , pink_daughter , princess74 , R@TA , radvin24 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , Raha*10* , raha1375 , raha6956 , rahaiii , raha_lucky , ramanava , ramou2030 , Randy Or , rangin , rashno , RealIty , redrose_love68 , red_rose , Rez1_ds , reza635 , reza9000 , Rha.sh , riitaa , robik , Roghaye57 , roshan* , roya1365 , roya2144 , Roza00 , Rozali-2 , rozita maryam , S*H*A*K*I*B*A , s.d.yeganeh , s.m.1377 , s.sh , SA!NA , sa.he , saba28 , sabah70 , saba_h , sabouraneh , sabz_negar , sadaffazeli , Saeideh_82 , saghi.m , sahar71 , SahariX , sahe , sahelii , salia , samandf , samaneh60 , samir , samira1362 , samiramis777 , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz_ , sara parvizi , sara1995 , sara2876 , sara66 , sarax , sare_sa , sasa75 , sasbh2 , Satiya , savez , SAZAK73 , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepideh62 , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh_bikaran , setayesh1363 , setayesh1976 , sevin62 , SH.CH , shabnamsobhabi , shadi1356 , shadivet , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shahi.first , shamim khanom , shamsa 51 , shamse , sharafi , shayesteh 96 , sheida_953 , sheldon , shili , shima72 , shimaaaaa , shimoska , shirin.a , sh_rezaei , siima , simaN , sinsor , sipa , sirius , ~sky angel~ , snia , sogand.75 , solia , somaye_t , some61 , somy_kh , sonia1357 , sorme* , souraj , spgsara , ssoudeh , sura , susanzandieh , suzmani , Sweety girl , syhbyt , t0ranj , Taataa , takshakh2838 , tama1011 , tanaz.68 , tangel , tania_7 , TanNazZz , tapesh , taraneh joon , taraneh24 , taranomeabshar , tara_5877 , Titania1273 , to0oranj , Toktam joon , toofanz , traker , unique1366 , valan , valehjoon , vampire123 , venus7021 , vianna , viciOus bOy , vitric , winter girl , y.m.s , yas6662 , yasamin_34 , yasi 72 , Yasnaaaa , yeganeh98 , yjdj , zahra.1390 , zahra.h , Zahra_niki , zakhan , zanbagh , Zari pari , Zarizar , zarpari , za_178 , zeinab75 , zeinabjoon , zhompol , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zohreh eshghi , zomorrod72 , zoooom , Z_M267 , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~2ne2~ , ~anahita~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~Mahdiye~ , ~Niayesh~ , ~pArnYa~ , ~sania~ , ~SariR~ , ~Snowy G!rl~ , °Hal¡¥aS° , ×sepidar× , ˙·▪●MAHROO●▪·˙ , آتای , آذردخت , آرشیدان , آرنیکا , آستاره , آسمان ابری , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارشیا123 , از چی بگم؟ , اقاقی , ای تکین , ایدابانو , ایماز , ایکسا خانوم , بازیگوش , برادپیت , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تبسم+ , ترنج خاتون , ترنم , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تهمتن , تینا97 , حاجی بلا , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخترک برفی , دریای وحشی , دزدمونا , دیان , دیوار چین , ذانا , رائیکا , راز نیاز , رضاره , رنگین کمون خانم , روشانا , روشناک , رولا , روژان6815 , رویا دهنوی , رژلب , ریحانه 77 , ز=زینت پدر , زهره 65 , زوها , زیزیا , سافانا , سانجانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره ارزو , ستاره.ث , سرای بانو , سرتق , سعاد , سهيلا نصير , سپیده دم , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شایسته بانو , شبنم , شكوفه هاي گيلاس , شهرزاد ن , شورم , شیرین بانو , شیوا , صدف. , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عسل خوشگله , عمه خانم , غزال- ارشیا , فائزه 75 , فانتین , فرحناز65 , فرشته تيموري , فرنوش72 , فهیرا , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلین , م.نوری , مامان صفا , ماهین56 , مدار2 , مرجان55 , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مریمی__ , مسافرمرگ , ململ خانم , منا64 , مهسا98 , مهسان9093 , مهستی , مهلا.پ , مونا** , مژگان بانو , میم. , نامی , نرگس.ر , نسرین... , نصرا... , نم نم باران , نوتاش , نوشین66 , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , همون برنج , همیسا , وارش67 , ویشار , پارمیتا , پرستو... , پرهوده , پرواس , پریسا 17 , پریناز74 , پسر بارانی , چلیپا , چیستا8 , کایرا.70 , کایسا , کلاه قرمزی , کهربا61 , گنجیشک , گونش , یلدا تقی زاده , یواش , ๑ Areefee ๑ , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ♛Ironside♛ , ♥saya♥

11. Top | #6

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.66
    تشکر از کاربر
    6,478
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

پیش فرض پست سوم

بچه ها تو پست قبلی بیشتر نوشته بودم نمی دونم چرا نصفه اومد

از اتاق اومدم بیرون و رفتم پیش نرگس، بهش گفتم:
    -نرگس شب که خشایار اومد، بهش بگو به این دوستش بگه بیاد.
    تو چشمای نرگس برق خوشحالی رو دیدیم. می دونستم هم از این که سر و سامون می گیرم خوشحاله، هم از این که از این جا می رم. به افکار خودم خندیدم و با خودم گفتم:
    «اوه نه به داره، نه به بار!»
    شب که خشایار اومد، نرگس صدام زد و گفت:
    - خشایار باهات کار داره.
    با خوشحالی رفتم پیش خشایار.
    - سلام داداشی جونم.
    - سلام وروجک، بیا این جا بشین ببینم.
    کنارش نشستم.
    - بفرمایید؟
    لبخندی زد و گفت:
    - می دونستی خیلی بزرگ شدی؟ دلم نمی خواست این قدر زود بزرگ بشی.
    خندیدم و گفتم:
    - اوا داداشی، من از همون اول...
    وسط حرفم پرید و گفت:
    - باشه، باشه قبول، هر چی تو بگی! اگه بخوای حرف بزنی می دونم که مخ بنده رو سرویس می کنی.
    بعد جدی شد و گفت:
    - گلیا مطمئنی که می خوای این دوستم بیاد خواستگاریت؟ گلیا من جلوی این ها آبرو دارما!
    - تو نگران آبروت نباش، من مطمئن مطمئنم.
    - خیلی پسر گلیه، من که عاشقشم، فقط...
    - فقط چی؟
    - یه مشکلی هست.
    - خب بگو دیگه!
    - راستش، راستش این دوستم قبلا یک بار ازدواج کرده!
    یه دفعه کپ کردم! یعنی، یعنی یه مرد مطلقه خواستگار من بود؟
    به خودم توپیدم:
    «مطلقه است که مطلقه است، به تو چه؟ تو به گذشته اش چه کار داری؟»
    پس با اطمینان گفتم:
    - مهم نیست.
    خشایار با تعجب نگاه کرد و برای این که بحث رو عوض کنم گفتم:
    - چند سالشه؟
    - دو سال از من بزرگ تره.
    - یعنی سی و دو سالشه دیگه؟
    - آره.
    - اسمش چیه؟
    - توهان.
    ویرایش توسط shadab70 : 1391,10,26 در ساعت ساعت : 06:28

12. 698 کاربر از پست shadab70 تشکر کرده اند .

!!nahal!! , #laleh# , * Ghazal* , * hasti * , * nina * , * حدیث * , **Silver Star** , **سولماز** , *anse*hana , *Ayda* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~aida bala~* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , .:BahaR:. , .HOMA. , .Naziii. , .parniya. , /لاله/ , 0033 , 021girl , 22~sahar~ , 52055 , 6666j , 677389 , 870664182 , 992504688 , a.n.jel , Abandokht , abby7 , abien , adamak.68a , afi jonz , aflak , afroodit , afsaneh52 , aida-love , airena , alice cullen , Aliceice , alikhademi , Altin ay , amir hosyn , amirhosseinac , amorist , Anahita.s , ana_b , angle92 , angry girl , anita77 , anitis , anna320 , anna43 , ANNE , Anolin , Antanius , anzhela , aqua , aramesh_t , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , arghavan58 , armita1819 , Arrosha , arshin90 , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , aseman_82 , ashk eshgh , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atesh parh , atika , Auntie Negar , aurora15 , aygeen , aynaz69 , Ayta , azad_awesome , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , babsaneh , baharza , BaharәH , balatanha , baran pr , baran321 , barane khazan , baroon14 , bavar 1389 , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , birdana2 , blacksun , blub2000 , caarol , dander1000atash , darian , Defne , degeer , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , donya_khan0o0m , down13 , ebrahimi.fari , eevanescencee , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , elahe18 , elahegood , elaheh_e , elena71987 , elham*d , eli bala , ELI.12 , elmira.Be , elmiraa_20 , emel_20 , erwin , esfarzaneh , eti98 , f@(/@$ , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fahime_kiticati , falagh , falahi , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba44 , fariba48 , faribash , fariba_hed , farnaz21 , fArzane.Far , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima983 , fatima_59 , feraghi , fermesk , feryal_bahmani , fk-osh-d , foozhan az , fouji , G!rl , galadril3 , GALAXY0098 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal p , ghazal-abd , gheisareh , ghorob89 , gk13541351 , Golbahar75 , golchaghe , Golden Eye , goldoone22 , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , gracious , green girl , H*@*D*I*S , hadis hastie , hala , hanajigh , hana_m , hany111 , hanye , harimeshgh , hasti_azadi , hasty-mehr , haveking , hed2010 , hediyeh_b , helik , Henia , hermiun_0 , hezareh , hoda barani , homa* , homa41 , hooramohebtash , HRad , hsdhsd , hyunah , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , j.ghanavizi , joana , Just Say No , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , ki@na , kiana61 , kimi khoshgele , kimia joon , Kimia9675 , king _ panther , kiumars , l23Za , lartmis , leila.kh , leila93 , liuana , lonely-stranger , love is.. , Lovely_girl , m.diamond.s , m0zhdeh , Maedeh , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahi tak , mahnazmom , mahr0kh , mahrokh661370 , mahsa 21 , mahsa qw , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa1490 , mahsadina , mahsaj , mahsamoon , mahsan69 , mahsaok , mahshid_3d , mahta69 , mahtab10 , malus , manemah , mani1384 , mansoure , mansuri , Mantral , marmara25 , martatt , martire , marva , mary90 , maryam-pj , maryam.khakbaz , maryam56 , maryam_4008 , marzie1994 , masin , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mellina2000 , meloda , melodina , mersad20 , MidnightSun , milana , mina-ava , mina68 , mina_75 , mishapasha , Miss A , miss maryam , Mitra81 , mity joon , Mobina.k , mohamad722 , mohtadi , mona1375 , Monaica , monir1343 , monos , moonila , morteza va ati , motlagh , m_mah , m_reisie , MΣRλ , n.shina , N@nacy , nadia1 , nafas44 , Nahid72 , Nahid_m , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narmineh , nasie , Nasim 77 , nasim j , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nbanoo , Ne9in , nedaj , neg neg , negahm , negar1373 , negar920 , negarh91 , Negarin_11 , negin17 , Negy , niayesh00 , Night , night star , nikaan , nilgon_nili , nini84 , ninio , nlp16001 , NO ONE 2 , noghrehchi , nrezaii , n_arghavan , ordibehesht91 , P*O*O*N*E*H , P@rya , pakdel , papa_midnight , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , paria_pari , parisa mah , parisajan , pariya.sh , parmis91 , PaRnIa.Pjs , parvane. , pegah.a , perijooon , peymaneh , Pinkvadie , pink_daughter , pointeh , princess74 , R@TA , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , Raha*10* , raha1375 , raha6956 , rahaiii , ramanava , ramou2030 , Randy Or , rangin , rashno , RealIty , redrose_love68 , red_rose , reza635 , reza9000 , Rha.sh , riitaa , robik , Roghaye57 , roshan* , roya1365 , roya2144 , Rozali-2 , rozita maryam , s.d.yeganeh , s.sh , sa.he , saba 68 , saba28 , sabah70 , saba_h , sabz_negar , Saeideh_82 , saghi.m , sahe , sahelii , samandf , samaneh60 , samira1362 , samiramis777 , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz_ , sara parvizi , sara1995 , sara2876 , sarax , sare_sa , Satiya , savez , SAZAK73 , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepideh62 , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh_bikaran , setayesh1976 , sevin62 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shahi.first , shamim khanom , shamsa 51 , sharafi , shayesteh 96 , sheida_953 , sheldon , shili , shima72 , shimaaaaa , shirin.a , shooma , sh_rezaei , siima , simaN , sinsor , sipa , sirius , sladans , snia , sogand.75 , solia , somaye_t , some61 , somy_kh , sonia1357 , sorme* , souraj , spring93 , sura , susanzandieh , Sweety girl , syhbyt , t0ranj , Taataa , takshakh2838 , tama1011 , tangel , tania_7 , TanNazZz , tapesh , taraneh joon , taraneh24 , tara_5877 , Titania1273 , Toktam joon , toofanz , traker , unique1366 , valan , valehjoon , vampire123 , venus7021 , vianna , viciOus bOy , violet_mahtab , vitric , winter girl , y.m.s , yas6662 , YAS95 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasi 72 , Yasnaaaa , yjdj , zahra.1390 , zahra.h , zahra74 , Zahra_niki , zakhan , zanbagh , Zarizar , zarpari , za_178 , zeinab75 , zeinabjoon , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zohreh eshghi , zoooom , zorobahar , Z_M267 , |SarA_S| , ~*MONA*~ , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~Niayesh~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~Snowy G!rl~ , °Hal¡¥aS° , ×sepidar× , آتای , آذردخت , آرشیدان , آرنیکا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارتمیس * , ارشیا123 , از چی بگم؟ , اقاقی , اهورای , ایدابانو , ایماز , بازیگوش , برادپیت , بلفى , بلور , بهار سرد , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تبسم+ , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تهمتن , تینا97 , حاج اقاا , حاجی بلا , حسین زاده حسینی , حمیراتیس , حنیفا58 , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخترک برفی , دردا , دزدمونا , دیان , دیوار چین , ذانا , رائیکا , راز نیاز , راژانه , رضاره , رنگین کمون خانم , روشانا , رولا , روژان6815 , رژلب , ریحانه 77 , ز=زینت پدر , زوها , زیزیا , سافانا , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره ارزو , ستاره.ث , سرای بانو , سرتق , سعاد , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شكوفه هاي گيلاس , شهرزاد ن , شورم , شیرین بانو , شیوا , طلوع عشق , عاشق رمان خواند , عمه خانم , غزال- ارشیا , فائزه 75 , فانتین , فرحناز65 , فرشته تيموري , فرنوش72 , فهیرا , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلای لیلی , لیلین , م.نوری , مامان صفا , ماهین56 , مدار2 , مرجان55 , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مریمی__ , مسافرمرگ , ململ خانم , منا64 , مهسا98 , مهستی , مهلا.پ , مژگان بانو , میم. , میومیو , نامی , نرگس.ر , نسرین... , نصرا... , نم نم باران , نوتاش , نوشین66 , نگار خانوم , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , همون برنج , همیسا , وارش67 , پارمیتا , پرستو... , پرنده کوچولو , پرواس , پریمان , پریناز74 , پسر بارانی , چلیپا , چیستا8 , کایرا.70 , کایسا , کلاه قرمزی , گنجیشک , گونش , یواش , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ≈fatemeh≈ , ☆ Ghasedak ☆

13. Top | #7

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.66
    تشکر از کاربر
    6,478
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

من شرمنده ام.

با تعجب به خشایار نگاه کردم و پرسیدم:
    - معنی اسمش چیه؟
    - نمی دونم!
    داشتم به اسمش فکر می کردم، چه اسم باحالی داشت.
    - پس من بگم فردا شب بیان؟
    - باشه، بگو بیان.
    آروم از جام بلند شدم و رفتم توی اتاقم.
    خدایا اگه اون از من خوشش نیاد چی؟ غلط کرده، مگه من چمه؟! بلند شدم جلوی آینه ایستادم.
    صورت گرد، با چشم های درشت سبز که هر وقت خشایار می خواست اذیتم کنه بهم می گفت وزغ کوچولو؛ دماغ معمولی با نوک صاف، نه سر بالا و نه سر پایین و لب های نازک ولی کوچولو. ابروهای نازک هشتی شکل و موهای لخت قهوه ای رنگ. ولی زیباترین قسمت صورتم پوستم بود. پوست سفیدی که به برف می گفت، برو کنار من هستم. برعکس پوست خشایار که تیره بود، پوست من به حدی سفید بود که دوستام و آشناهامون سفیدبرفی صدام می کردن. به هیکلم نگاه کردم، قد بلندی داشتم، حدودا صد و هفتاد و سه. بد هم نبودما! تا به حال این طوری به خودم نگاه نکرده بودم، تقریبا می شه گفت متوسط رو به بالام!
    اوه حالا انگار اون چه تحفه ای بود که من باید شکل حوری های بهشتی می بودم!
    یعنی ممکنه من شوهر کنم؟ شوهر، ازدواج، عشق، عجب کلمات عجیبی!
    اگه بچه دار شدم اسم بچه ام رو چی بذارم؟ فرزان، نه فرهاد. خنده ام گرفته بود. من هنوز یارو رو ندیدم، اون وقت اسم بچه دارم انتخاب می کنم.
    یهو بلند بلند زدم زیر خنده. نرگس سراسیمه اومد تو اتاقم و گفت: چته؟
    - هیچی، فقط دارم می خندم!
    کنار در نشست و به حالت گریه گفت:
    - خدایا، خداوندا مگه به این بشر عقل ندادی؟ چرا این قدر خله؟ آخر من از دست این خواهر و برادر دیوونه می شم!
    همین طور که می خندیدم گفتم:
    - نرگسی؟ امشب میای پیشم بخوابی؟
    یه نگاه بهم کرد و گفت:
    - باشه.
    - مرسی عزیزم.
    - ولی گلیا، به مرگ خشایار اگه لگد بندازی چنان می زنمت که خواب یادت بره!
    - وا، من که بالای تختم چه جوری می خوام لگد بندازم؟
    - خودتی عزیزم. اون دفعه هم که این جا خوابیدم همین رو گفتی. صبحش که از خواب بیدار شدم، یه جای سالم توی بدنم نمونده بود.
    - چشم، چشم لگد نمی اندازم.
    نرگس پاشد و یه بالشت و پتو از توی کمد برداشت و روی زمین دراز کشید. یه دفعه خشایار در رو باز کرد و اومد تو:
    - شما دوتا چه غلطی می کنین؟
    - به تو چه؟ مگه فضولی؟
    - زن منو چرا آوردی تو اتاق خودت؟
    - خشی جون باز هم به تو چه؟ زن داداش خودمه!
    نرگس بلند بلند خندید.
    - زهرمار!
    - چیزی گفتی عزیزم؟
    - من غلط بکنم چیزی بگم. اصلا من کی باشم بخوام حرف بزنم؟
    - حالا برو بگیر بخواب، بذار من و نرگسم لالا کنیم.
    - چشم.
    - آفرین پسمل خوب.

ویرایش توسط shadab70 : 1391,10,26 در ساعت ساعت : 06:31

14. 682 کاربر از پست shadab70 تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , #laleh# , #saba.b# , * Ghazal* , * hasti * , * nina * , * حدیث * , **سولماز** , *Ayda* , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *RaHa2* , *ReiHaNe* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *spectacular* , *_*aseman*_* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , -ShaDi- , ...Vaniya , .:BahaR:. , .HOMA. , .parniya. , /لاله/ , 0033 , 021girl , 22~sahar~ , 2KHTARE ABI , 6666j , 677389 , a.n.jel , Abandokht , abby7 , abien , adamak.68a , afi jonz , afroodit , afsaneh52 , aida-love , airena , alice cullen , Aliceice , alikhademi , Altin ay , amir hosyn , amorist , Ana98 , anahita13 , angle92 , angry girl , anitis , anna320 , anna43 , ANNE , Anolin , Antanius , anzhela , aramesh_t , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , arghavan58 , armita1819 , Arrosha , arshan_2010 , asal naz , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , ashk eshgh , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atesh parh , Auntie Negar , aurora15 , aygeen , aynaz69 , Ayta , azad_awesome , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , babsaneh , baharza , BaharәH , balatanha , baran pr , baran321 , barane khazan , baroon14 , bavar 1389 , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , betoche** , birdana2 , blacksun , blub2000 , breathe , caarol , dander1000atash , darian , Defne , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , donya_khan0o0m , ebrahimi.fari , eevanescencee , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , elahe18 , elahegood , elaheh_e , elena71987 , elham*d , eli bala , ELI.12 , elmira.Be , elmiraa_20 , emel_20 , erwin , esfarzaneh , eshton , eti98 , f@(/@$ , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fahime_kiticati , falagh , falahi , famdavari , fani black 212 , fanoos_68 , fantasy girl , fariba45 , faribash , fariba_hed , farnaz21 , fArzane.Far , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima92 , fatima983 , fatima_59 , feraghi , fermesk , feryal_bahmani , fk-osh-d , foozhan az , fouji , G!rl , galadril3 , GALAXY0098 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal p , ghazal-abd , gheisareh , gherti , ghorob89 , gk13541351 , gol baji_sna , Golbahar75 , golchaghe , Golden Eye , goldoone22 , goli62 , golnuosh , googoosh z , gord , gord Afarid , gracious , green girl , H*@*D*I*S , hadis hastie , hala , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti_azadi , haveking , hediyeh_b , helik , Henia , hidenam , hoda barani , homa* , homa41 , hooramohebtash , HRad , hsdhsd , hyunah , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , j.ghanavizi , joana , Just Say No , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , ki@na , kiana61 , kimi khoshgele , kimia joon , Kimia9675 , king _ panther , kiumars , l23Za , lalehjoon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , little princess , liuana , lonely-stranger , love is.. , Lovely_girl , m.diamond.s , m0zhdeh , Maedeh , mahdieh.k , mahdieh67 , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahi tak , mahnazmom , mahr0kh , mahrokh661370 , mahsa 21 , mahsa qw , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa1490 , mahsaj , mahsan69 , mahsaok , mahshid_3d , mahta69 , mahtab10 , mahya1995 , malus , manemah , mani1384 , mansoure , mansuri , Mantral , maral.eliya , marmara25 , martire , marva , mary90 , maryam-pj , maryam.khakbaz , maryam56 , marzie1994 , masin , masoomah , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mellina2000 , meloda , melodina , mersad20 , mfr60 , MidnightSun , mina-ava , mina68 , mina_75 , mishapasha , Miss A , Mitra81 , Mobina.k , mohamad722 , mona1375 , Monaica , monir1343 , monos , moonila , morteza va ati , motlagh , mustang5200 , m_mah , m_reisie , MΣRλ , n.shina , N@nacy , nadia1 , nafas44 , Nahid_m , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narmineh , Nasim 77 , nasim j , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nbanoo , Ne9in , nedaj , neg nego , negahm , negar1373 , negar920 , negarh91 , Negarin_11 , negin17 , niayesh00 , Night , nikaan , nilgon_nili , nini84 , ninio , nlp16001 , noghrehchi , nrezaii , n_arghavan , oldooz bala , ordibehesht91 , P*O*O*N*E*H , P@rya , pakdel , papa_midnight , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , paria_pari , parisa mah , parisajan , pariya.sh , parmis91 , PaRnIa.Pjs , parvane. , pegah.a , perijooon , peymaneh , pink_daughter , pointeh , princess74 , R@TA , radvin24 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , Raha*10* , raha1375 , raha19 , raha6956 , rahaiii , ramanava , ramou2030 , Randy Or , rangin , rashno , RealIty , redrose_love68 , red_rose , reza635 , reza9000 , Rha.sh , riitaa , Roghaye57 , roshan* , roya1365 , roya2144 , Rozali-2 , rozita maryam , s.sh , sa.he , saba 68 , saba28 , sabah70 , saba_h , sabz_negar , Saeideh_82 , saghi.m , SahariX , sahelii , salia , samandf , samir , samira1362 , samiramis777 , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz26 , sanaz_ , sara parvizi , sara1995 , sara2876 , saraice , sarax , sare_sa , sarma1010 , Satiya , savez , sayeh779 , SAZAK73 , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepideh62 , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh_bikaran , setayesh1976 , sevin62 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shaghayegh_76 , shahi.first , shamim khanom , shamse , sharafi , shayesteh 96 , sheida_953 , sheldon , shili , shima72 , shimaaaaa , shirin.a , shooma , sh_rezaei , simaN , sinsor , sipa , sirius , ~sky angel~ , snia , sogand.75 , solia , somaye_t , some61 , somy_kh , sorme* , souraj , ssoudeh , sura , susanzandieh , suzmani , Sweety girl , syhbyt , t0ranj , Taataa , tama1011 , tangel , tania_7 , TanNazZz , tapesh , taraneh joon , taraneh24 , tara_5877 , Titania1273 , to0oranj , Toktam joon , toofanz , traker , unique1366 , valan , vala_hg , valehjoon , vampire123 , venus7021 , vianna , viciOus bOy , violet_mahtab , vitric , winter girl , y.m.s , yas6662 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasi 72 , Yasnaaaa , yeganeh98 , yjdj , zahra.1390 , zahra.h , Zahra_niki , zakhan , zanbagh , zara*d , Zari pari , Zarizar , zarpari , za_178 , zeinab75 , zeinabjoon , zhompol , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , zoooom , Z_M267 , |SarA_S| , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~Niayesh~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~Snowy G!rl~ , °Hal¡¥aS° , ×sepidar× , آتای , آذردخت , آرشیدان , آرنیکا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارتمیس * , ارشیا123 , از چی بگم؟ , اقاقی , ای تکین , ایدابانو , ایماز , بازیگوش , برادپیت , بلفى , بلور , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تبسم+ , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تهمتن , تینا97 , حاجی بلا , حسین زاده حسینی , حنیفا58 , خانوم عسلی , خرس قهوه ای , خیال غزل , دخترک برفی , دردا , دریای وحشی , دزدمونا , دیان , دیوار چین , ذانا , رائیکا , راز نیاز , رضاره , رنگین کمون خانم , روشانا , روشناک , رولا , روژان6815 , رویا دهنوی , رژلب , ریحانه 77 , ز=زینت پدر , زهره 65 , زوها , زیزیا , سافانا , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره ارزو , ستاره.ث , سرای بانو , سرتق , سعاد , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شكوفه هاي گيلاس , شهرزاد ن , شورم , شیرین بانو , شیوا , عمه خانم , غزال- ارشیا , فائزه 75 , فانتین , فرحناز65 , فرشته تيموري , فرنوش72 , فهیرا , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلین , م.م.ر , م.نوری , مامان صفا , ماهین56 , محبوبه_م , مدار2 , مرجان55 , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مریمی__ , مسافرمرگ , ململ خانم , منا64 , مهسا98 , مهلا.پ , مژگان بانو , میم. , نامی , نرگس.ر , نسرین... , نصرا... , نفس_20 , نم نم باران , نوشین66 , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , همون برنج , همیسا , همیشه بی نشان , وارش67 , پارمیتا , پرستو... , پرواس , پریسا 17 , پریمان , چلیپا , کایرا.70 , کایسا , کلاه قرمزی , گلينه , گنجیشک , گونش , یلدا تقی زاده , یواش , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , ♛Ironside♛ , ♥saya♥

15. Top | #8

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.66
    تشکر از کاربر
    6,478
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

وقتی خشایار رفت رو به نرگس کردم و گفتم:
    - نرگس؟
    - بله؟
    - من دارم می میرم.
    خندید و گفت:
    - منم وقتی خشایار اومد خواستگاریم از ترس داشتم خودم رو خیس می کردم.
    اون شب با نرگس تا صبح حرف زدم و درد و دل کردم، ولی حتی یه سر سوزن هم از استرسم کم نشد.

- آخیش. چه خواب خوبی بود.
    برگشتم و نرگس رو دیدم که با اخم نگاهم می کرد.
    - معلومه که خواب خوبی بود. منم تا ساعت دوازده می خوابیدم همین رو می گفتم.
    آروم خندیدم. بلند شدم و گونه اش رو بوسیدم و زیر گوشش گفتم:
    - صبح بخیر عزیزم.
    - بهتره بگی ظهر بخیر، نه؟
    - اه گیر نده دیگه نرگسی.
    - دختر مگه تو کار پیدا نکردی؟
    - چرا پیدا کردم، ولی تو کدوم آدم ابلهی رو دیدی که جمعه ها بره سر کار؟
    - داداشت!
    بلند بلند خندیدم.
    - داداش من توی بیمارستان کار می کنه، من توی شرکت.
    - راست می گی ها، حواسم نبود. می گم گلیا بدو برو حاضر شو که بریم خرید.
    - خرید؟
    - آره دیگه، مثلا شب خواستگار می خواد بیاد ها!
    یاد شب افتادم و دوباره دلم آشوب شد. قلبم بدجوری می زد، انگار... اه گلیا بی خیال شو دیگه. یه خواستگاره دیگه همین!
    - ببین گلیا، می دونم داری سکته می کنی ولی الکی نگرانی.
    - سکته؟ نگران؟ مگه اصلا نگرانی داره؟ برای چی باید نگران باشم؟
    - برو بچه ما رو سیاه نکن. ما خودمون ذغال فروشیم!
    - ای داد بیداد یعنی تو ذغال فروشی؟ وای نه، بیچاره داداشم چه کلاه گشادی سرش رفته.
    نرگس همین طور که به سمت اتاق هولم می داد گفت: برو دیگه بچه پررو!
    رفتم تو اتاق و لباس هام رو هول هولکی عوض کردم. یه نگاه تو آینه کردم. بد نبودم و از اتاق اومدم بیرون؛ نرگس رو صدا کردم:
    - نرگس، نرگس بیا دیگه من ده دقیقه است که آماده ام.
    - اومدم بابا، اومدم چه خبرته؟
    - بیا بریم دیگه.
    - خب بابا بریم.
    تا عصر تو خیابون بودیم و برای شب خرید می کردیم. وقتی رسیدیم خونه ساعت هفت بود.
    - ای وای خاک تو سرت گلیا این قدر لفتش دادی که...
    - خب بابا ببخشید، الان به جای این که سر من داد بزنی برو آماده شو.
    - راست می گی. گلیا تو هم برو زود حاضر شو!
    - چشم.
    سریع رفتم سمت اتاقم که یه چیزی یادم افتاد و از همون جا داد زدم:
    - نرگس؟ نرگس من شال رو سرم بندازم یا نه؟
    - آخه عزیز من تو که اخلاق خشایار رو می شناسی دیگه چرا می پرسی؟ معلومه که باید بندازی. حالا چرا بر و بر من رو نگاه می کنی، خب برو دیگه!
    - باشه، باشه رفتم.
    رفتم تو اتاقم و کنار کمدم ایستادم.
    هیچ لباسی نظرم رو جلب نمی کرد، تا آخر یه مانتوی کرم رنگ با شلوار لی مشکی و یه شال کرم انتخاب کردم.

16. 620 کاربر از پست shadab70 تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , #laleh# , * Ghazal* , * hasti * , * nina * , * حدیث * , **سولماز** , *anse*hana , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *ReiHaNe* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *spectacular* , *~SETAREH~* , *ریحانه# , +Neda+ , --Nila-- , -ShaDi- , ...Vaniya , .:BahaR:. , .parniya. , /لاله/ , 0033 , 021girl , 22~sahar~ , 6666j , 677389 , 870664182 , a.n.jel , Abandokht , abby7 , abien , adamak.68a , afi jonz , afroodit , afsaneh52 , aida-love , airena , alice cullen , Aliceice , alikhademi , Altin ay , amir hosyn , amorist , angle92 , anitis , anna320 , anna43 , ANNE , Anolin , Antanius , anzhela , aramesh_t , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , arghavan58 , armita1819 , arosha73 , Arrosha , asal naz , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , asemanii , ashk eshgh , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atesh parh , atoosa joon , aurora15 , aygeen , aynaz69 , Ayta , azad_awesome , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , babsaneh , baharza , BaharәH , balatanha , baran pr , baran321 , barane khazan , baroon14 , bavar 1389 , Behnaz joon , behnazhmz , Behnoush , betoche** , birdana2 , blacksun , blub2000 , breathe , caarol , dander1000atash , darian , Defne , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , donya_khan0o0m , ebrahimi.fari , eevanescencee , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , elahe18 , elahegood , elaheh_e , elham*d , eli bala , ELI.12 , elmira.Be , elmiraa_20 , emel_20 , erwin , esfarzaneh , eshton , eti98 , f@(/@$ , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fahime_kiticati , falahi , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba45 , faribash , fariba_hed , farnaz21 , fArzane.Far , fatemeh1990 , fatemeharab , fathemeh , fati70 , fatima92 , fatima983 , feraghi , feryal_bahmani , fk-osh-d , foozhan az , fouji , G!rl , galadril3 , GALAXY0098 , gandomsa , geladiator_bozdel , ghazal p , ghazal-abd , gheisareh , ghorob89 , gk13541351 , Golbahar75 , golchaghe , Golden Eye , goldoone22 , goli62 , golnuosh , gord , gord Afarid , gracious , green girl , H*@*D*I*S , hala , hana_m , Haniii9396 , hanye , harimeshgh , hasti_azadi , hasty-mehr , haveking , hediyeh_b , helik , Henia , hermiun_0 , hidenam , hisss... , hoda barani , homa* , homa41 , hooramohebtash , HRad , hsdhsd , hyunah , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , j.ghanavizi , joana , Just Say No , kanyar , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , ki@na , kiana61 , kimi khoshgele , kimia joon , king _ panther , kiumars , l23Za , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , leilaaa98 , little princess , liuana , lonely-stranger , love is.. , Lovely_girl , m.diamond.s , m0zhdeh , Maedeh , mahboobeh 98 , mahdieh67 , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahi tak , mahnam... , mahnazmom , mahr0kh , mahrokh661370 , mahsa 21 , mahsa qw , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa1490 , mahsadina , mahsaj , mahsan69 , mahsaok , mahshid_3d , mahta69 , mahtab10 , malus , manemah , mani1384 , mansuri , Mantral , maral.eliya , marmara25 , marva , mary90 , maryam.khakbaz , marzie1994 , matin_a , mb_maryam , mellina2000 , meloda , melodina , mersad20 , mfr60 , MidnightSun , mina68 , mina_75 , mishapasha , Miss A , miss maryam , Mitra81 , mity joon , Mobina.k , mohamad722 , monir1343 , moonila , morteza va ati , motlagh , mustang5200 , m_mah , MΣRλ , n.shina , N@nacy , nadia1 , Nahid_m , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narges65 , narmineh , Nasim 77 , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nbanoo , Ne9in , nedaj , neg neg , neg nego , negahm , negar1373 , negar920 , negarh91 , niayesh00 , Night , nikaan , nilgon_nili , nini84 , ninio , nlp16001 , noghrehchi , nojan , nrezaii , n_arghavan , oldooz bala , ordibehesht91 , P*O*O*N*E*H , pakdel , papa_midnight , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , paria_pari , parisa mah , parisajan , parisaparisa , pariya.sh , parmis91 , parvane. , pegah.a , perijooon , peymaneh , pink_daughter , pointeh , princess74 , radvin24 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , Raha*10* , raha1375 , rahaiii , ramanava , ramou2030 , Randy Or , rangin , rashno , RealIty , redrose_love68 , red_rose , reza635 , reza9000 , Rha.sh , riitaa , Roghaye57 , roshan* , roya1365 , Rozali-2 , rozita maryam , s.sh , sa.he , saba 68 , saba28 , sabah70 , saba_h , sabouraneh , sabz_negar , saghi.m , SahariX , saharmn , sahelii , salia , samandf , samira1362 , samiramis777 , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz26 , sanaz_ , SANIA-23 , sara parvizi , sara1995 , sara2876 , saraice , sarax , sare_sa , Satiya , savez , SAZAK73 , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepideh62 , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setareh_bikaran , setayesh1976 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shahi.first , shamim khanom , sharafi , shayesteh 96 , sheida_953 , shili , shima72 , shimaaaaa , shirin.a , shooma , sh_rezaei , simaN , sinsor , sipa , ~sky angel~ , snia , sogand.75 , solia , somaye_t , some61 , sorme* , souraj , ssmaryam , ssoudeh , sura , susanzandieh , suzmani , syhbyt , t0ranj , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tapesh , taraneh joon , taraneh24 , tara_5877 , to0oranj , toofanz , unique1366 , valan , valehjoon , vampire123 , venus7021 , vianna , viciOus bOy , vitric , winter girl , y.m.s , yas6662 , yasamin-73 , yasamin_34 , yasi 72 , Yasnaaaa , yeganeh98 , yjdj , zahra.1390 , zahra.h , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , zeinab75 , zeinabjoon , zhompol , ziba111 , zibahp , ziiiziii13 , zina , zorobahar , Z_M267 , |SarA_S| , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~Niayesh~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~Snowy G!rl~ , °Hal¡¥aS° , ×sepidar× , آتای , آذردخت , آرنیکا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارتمیس * , ارشیا123 , از چی بگم؟ , اقاقی , ایدابانو , ایماز , بازیگوش , برادپیت , بلفى , بلور , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تبسم+ , ترنج خاتون , ترنم , ترنم ازاد , تمنّا , تنها... , تهمتن , تینا97 , حاجی بلا , حسین زاده حسینی , حمیراتیس , خانوم عسلی , خیال غزل , دخترک برفی , دزدمونا , دیان , دیوار چین , ذانا , رائیکا , راز نیاز , رضاره , رنگین کمون خانم , روشانا , رولا , روژان6815 , رژلب , ز=زینت پدر , زهره 65 , زیزیا , سافانا , سانازارمان , سانجانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره ارزو , ستاره.ث , سرای بانو , سرتق , سعاد , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شكوفه هاي گيلاس , شهرزاد ن , شیرین بانو , شیوا , طلوع عشق , عمه خانم , غزال- ارشیا , فائزه 75 , فانتین , فرحناز65 , فرنوش72 , فهیرا , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلین , م.نوری , مامان صفا , ماهین56 , مرجان55 , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مریمی__ , ململ خانم , منا64 , مهسا98 , مژگان بانو , میم. , میومیو , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نصرا... , نفس_20 , نم نم باران , نوشین66 , نیاز.ش , نیکا83 , همون برنج , همیسا , همیشه بی نشان , وارش67 , پارمیتا , پرستو... , پرواس , چلیپا , کایرا.70 , کایسا , کلاه قرمزی , گنجیشک , گونش , یلدا تقی زاده , یواش , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ≈fatemeh≈ , ☆ Ghasedak ☆ , ♥saya♥

17. Top | #9

کاربر حرفه ای

میانگین پست در روز
    1.66
    تشکر از کاربر
    6,478
    حالت من
    Akhmoo
    اندازه فونت

لباس هام رو عوض کردم و رفتم جلوی آینه. زیاد بلد نبودم آرایش کنم، به خاطر همین به یه برق لب ساده رضایت دادم. ساده بودم، و یه خانم جذاب، شیک و خوشگل شده بودم. پقی زدم زیر خنده، چه از خودم تعریف می کردم!
    رفتم توی آشپزخونه و رو به نرگس گفتم:
    - نرگس به نظرت قیافه ام خوبه؟ تیپم چه طوره؟
    - ایول دختر چه کار کردی. یارو باید خل باشه که تو رو ببینه و عاشقت نشه. ولی بین خودمون بمونه ها، چقدر خوشگل شدی!
    - اولا خوشگل بودم، دوما ما اینیم دیگه.
    نرگس با مشت آروم زد تو بازوم و پرسید:
    - گلیا تو با ازدواج قبلی این آقا مشکلی نداری؟
    - نه. چه مشکلی می خوام داشته باشم؟ من به گذشته اش چه کار دارم؟
    - بابا روشن فکر!
    تا خواستم جواب نرگس رو بدم زنگ در به صدا در اومد.
    یا خدا اومدن! داشتم سکته می کردم، انگار یکی توی دلم رخت می شست.
    - گلیا تو همین جا بمون. خشایار هم با اون هاست. خودش گفت با اون ها میاد.
    هر وقت صدات کردم سینی چای رو بیار.
    - باشه، باشه.
    - گلیا استرس نداشته باش و آروم باش!
    چشمکی بهش زدم و گفتم:
    - مرسی نرگسی جون.
    نرگس رفت. خدایا چرا قلبم این طوری می زنه؟ احساس می کنم می خواد از حلقم بیاد بیرون. صدای احوال پرسی رو شنیدم، کنار در آشپزخونه ایستادم تا بتونم ببینمشون.

18. 627 کاربر از پست shadab70 تشکر کرده اند .

!!!mah!!! , #laleh# , #saba.b# , * hasti * , * nina * , * حدیث * , **سولماز** , *anse*hana , *miss minoo* , *NaZ@NiN.B* , *niki , *ReiHaNe* , *SAHAR.R* , *SaNaY* , *shima* , *sogol* , *spectacular* , *_*aseman*_* , +Neda+ , - heDeh - , --Nila-- , -ShaDi- , . ماه بآنو . , ...Vaniya , .:BahaR:. , .Naziii. , .parniya. , /لاله/ , 0033 , 021girl , 6666j , 870664182 , a.n.jel , Abandokht , abby7 , abien , adamak.68a , afi jonz , aflak , afroodit , afsaneh52 , aida-love , airena , alice cullen , Aliceice , alikhademi , Altin ay , amorist , anahita13 , angle92 , anitis , anna320 , anna43 , ANNE , Anolin , Antanius , anzhela , aramesh_t , Aray , archangel , architect_shima , arefe90 , arezoue , armita1819 , arosha73 , Arrosha , asal naz , asal-661 , Asaljojo , asemane nili , ashkannia , asma66 , atefeh_49 , atesh parh , atoosa joon , aurora15 , aygeen , aynaz69 , Ayta , azad_awesome , azarsana , azda , b3666 , ba-maram , babsaneh , baharza , BaharәH , balatanha , baran321 , barane khazan , baroon14 , Behnaz joon , behnaz1 , behnazhmz , Behnoush , birdana2 , blacksun , blub2000 , breathe , caarol , dander1000atash , darian , Defne , degeer , deragun , dokhtare khial , dokhte.banderi , donya_khan0o0m , ebrahimi.fari , eevanescencee , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , elahegood , elaheh_e , elena71987 , elham*d , eli bala , ELI.12 , elmira.Be , elmiraa_20 , emel_20 , erwin , esfarzaneh , eshton , eti98 , f@(/@$ , faezeh88 , faezeh_kht , faghatdream , fahime_kiticati , falagh , falahi , famdavari , fanoos_68 , fantasy girl , farah2 , fariba45 , faribash , fariba_hed , farnaz21 , fArzane.Far , fatemeh1990 , fathemeh , fati70 , fatima92 , fatima983 , fatima_59 , feraghi , feryal_bahmani , fk-osh-d , foozhan az , fouji , G!rl , galadril3 , geladiator_bozdel , ghazal p , ghazal-abd , gheisareh , ghorob89 , gk13541351 , gol baji_sna , Golbahar75 , golchaghe , Golden Eye , goldoone22 , goli62 , golnuosh , gord , gord Afarid , gracious , green girl , hadis hastie , hala , hana_m , hanye , harimeshgh , Hasti-rad , hasti_azadi , haveking , hediyeh_b , helik , Henia , hermiun_0 , hoda barani , homa* , homa41 , hooramohebtash , HRad , hsdhsd , hyunah , Irani , iranian_girl , iran_dokht31 , j.ghanavizi , jasmin-jaz , joana , Just Say No , katy , katy f , ketne , kfdh , khademre , khanum gol , khatereh14 , khatooonn , khiyal99 , ki@na , kiana61 , kimi khoshgele , kimia joon , Kimia9675 , king _ panther , kiumars , l23Za , lalehjoon , lartmis , layahashemi , leila.kh , leila93 , little princess , liuana , lonely-stranger , love is.. , Lovely_girl , m.diamond.s , m0zhdeh , M@R@L , Maedeh , mahboobeh 98 , mahdieh.k , mahdieh67 , mahdiehhjz , Mahdis @69 , mahi tak , mahnam... , mahnazmom , mahr0kh , mahrokh661370 , mahsa 21 , mahsa qw , MAHSA-O , mahsa.h.i , mahsa1490 , mahsadina , mahsaj , mahsan69 , mahsaok , mahshid_3d , mahta69 , mahtab10 , malus , manemah , mani1384 , mansuri , Mantral , maral.eliya , marmara25 , marva , mary90 , maryam.khakbaz , marzie1994 , matin_a , mb_maryam , mehrnoush_re , mellina2000 , meloda , melodina , mersad20 , mfr60 , MidnightSun , mina-ava , mina68 , mina_75 , mishapasha , Miss A , miss maryam , Mitra81 , Mobina.k , mohamad722 , monir1343 , monos , moonila , morteza va ati , motlagh , m_mah , MΣRλ , n.shina , N@nacy , nadia1 , nafas44 , Nahid_m , nana22 , nanazkhanoom , nane sarma , narges65 , narmineh , Nasim 77 , nasim j , nasrin22 , nasrin44 , nastaran86 , nastaran_702 , nbanoo , Ne9in , nedaj , neg neg , neg nego , negahm , negar1373 , negar920 , negarh91 , NEGIN.GH , negin17 , niayesh00 , Night , nikaan , nilgon_nili , ninio , nlp16001 , noghrehchi , nojan , nrezaii , n_arghavan , oldooz bala , ordibehesht91 , P*O*O*N*E*H , P@rya , paiz , pakdel , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , parisa mah , pariya.sh , parmis91 , parvane. , pegah.a , perijooon , pink_daughter , princess74 , R@TA , radvin24 , RafOneh , Raha jOOOOOOOOn , Raha*10* , raha1375 , raha6956 , rahaiii , ramanava , ramou2030 , rangin , rashno , RealIty , red_rose , reza635 , reza9000 , Rha.sh , riitaa , Roghaye57 , roshan* , roya1365 , Rozali-2 , rozita maryam , s.sh , sa.he , saba 68 , saba28 , sabah70 , saba_h , sabz_negar , saghi.m , SahariX , sahelii , samandf , samir , samira1362 , samiramis777 , sana1994 , Sanaz1370 , sanaz26 , sanaz_ , SANIA-23 , sanjaghak_a , sara parvizi , sara1995 , saraice , sarax , sare_sa , Satiya , savez , sayeh779 , sayo khani , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , sedena , sefid65 , sepideh1993 , sepideh62 , serentipiti , Sergeant , SETARE SOHEYL , setayesh1976 , shabnamsobhabi , shadi1356 , shafagh 69 , shagha27 , shaghayegh69 , shahi.first , shamse , sharafi , shayesteh 96 , sheida_953 , shili , shima72 , shimaaaaa , shooma , sh_rezaei , simaN , sinsor , sipa , sirius , ~sky angel~ , snia , sogand.75 , sogand.m , solia , somaye_t , some61 , somy_kh , sorme* , souraj , ssmaryam , sura , susanzandieh , suzmani , syhbyt , Taataa , tama1011 , tania_7 , TanNazZz , tapesh , taraneh joon , taraneh24 , tara_5877 , Titania1273 , to0oranj , toofanz , traker , unique1366 , vahid. , valan , vala_hg , valehjoon , venus7021 , vianna , viciOus bOy , violet_mahtab , vitric , winter girl , y.m.s , yas6662 , yasi 72 , yjdj , zahra.1390 , Zahra_niki , zanbagh , Zarizar , zarpari , za_178 , zeinab75 , zeinabjoon , zhompol , ziba111 , zibahp , ziglernata , ziiiziii13 , zina , Z_M267 , |SarA_S| , ~ELAHE~ , ~elin~ , ~Magic Life~ , ~Niayesh~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~Snowy G!rl~ , °Hal¡¥aS° , ×sepidar× , آتای , آذردخت , آرشیدان , آرنیکا , آستاره , آسمان ابری , آسوده , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارتمیس * , ارشیا123 , از چی بگم؟ , اقاقی , ای تکین , ایدابانو , ایماز , بازیگوش , برادپیت , بلفى , بلور , بهارجون , بی بی گل , تابتا , تبسم+ , ترنج خاتون , ترنم , تمنای دل , تمنّا , تنها... , تینا97 , حاج اقاا , حاجی بلا , حسین زاده حسینی , حمیراتیس , حنیفا58 , خانوم عسلی , خیال غزل , دخترک برفی , دریای وحشی , دزدمونا , دیان , دیوار چین , ذانا , رائیکا , راز نیاز , رولا , روژان6815 , رویا دهنوی , رژلب , ریحانه 77 , ز=زینت پدر , زهره 65 , زیزیا , سافانا , سانجانا , ساکتین , سایه ماه , ستاره ارزو , ستاره.ث , سرای بانو , سرتق , سعاد , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , سکوت من , شادئ , شادزی , شانی , شاپررک , شاپرک13 , شكوفه هاي گيلاس , شهرزاد ن , شورم , شیرین بانو , شیش تایی هااا , شیوا , طلوع عشق , عمه خانم , غزال- ارشیا , فائزه 75 , فانتین , فرحناز65 , فرشته تيموري , فرنوش72 , فهیرا , ققنوس98 , لمیس20 , لیلاحمیده , لیلین , م.نوری , مامان صفا , ماهین56 , محبوبه_م , مدار2 , مرجان55 , مرزنگام , مرضی2 , مرواریدجووون , مریمی__ , مسافرمرگ , ململ خانم , منا64 , مهسا98 , مهلا.پ , مژگان بانو , میم. , میومیو , نامی , نرگس.ر , نرگس‏ ‏.م , نسرین... , نصرا... , نفس_20 , نم نم باران , نوشین66 , نیاز.ش , نیکا83 , هلن سادات , همون برنج , همیسا , وارش67 , پارمیتا , پرستو... , پرواس , چلیپا , کایرا.70 , کایسا , کلاه قرمزی , گنجیشک , گونش , یلدا تقی زاده , یواش , ღ♥Mary★Joon♥ღ , ☆ Ghasedak ☆ , ♥saya♥

19. Top | #10

مدیر بخش عکس

میانگین پست در روز
    13.84
    تشکر از کاربر
    183,019
    تشکر شده 423,578 در 37,271 پست
    اندازه فونت

نقل قول نوشته اصلی توسط shadab70 نمایش پست ها
    بچه ها سلام از دیشب تاحالا
    نتم قطع بوده
    من کل شب بیدارم
    تا صبح براتون 5 تا پست می ذارم که جبران این دوروز بشه
    بازم شرمنده
    غیر از متن رمان نباید پست دیگه ای بدین
    میتونین حرفاتون رو تو حاشیه رمان بزنین

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti-rad نمایش پست ها
    سلام شاداب جون رمانت قشنگه بد نیست امیدوارم موفق باشی و به کارت ادامه بدی .........هستی راد
    رمان منم بخون باردیگرتوهم.......
    تو تاپیک تایپ نباید پست بدین

20. 231 کاربر از پست Farnaz تشکر کرده اند .

* hasti * , * حدیث * , **سولماز** , *anse*hana , *NaZ@NiN.B* , *niki , *shima* , *spectacular* , +Neda+ , - heDeh - , -ShaDi- , .:BahaR:. , 021girl , a.n.jel , abby7 , adamak.68a , airena , Antanius , arefe90 , Arrosha , arshan_2010 , asal naz , Asaljojo , ashk eshgh , asma66 , atefeh_49 , atoosa joon , BaharәH , balatanha , baran pr , behnazhmz , Behnoush , birdana2 , breathe , darian , deragun , donya_khan0o0m , eglantine-m96 , elahe 66 , elahe ye naazz , elena71987 , emel_20 , erwin , eshton , f@(/@$ , faezeh88 , fantasy girl , fariba_hed , fArzane.Far , fatima_59 , foozhan az , G!rl , ghazal p , ghorob89 , goldoone22 , goli62 , googoosh z , gord Afarid , gracious , H*@*D*I*S , hadis hastie , hasti_azadi , hediyeh_b , Henia , homa41 , iranian_girl , katy f , khatereh14 , khiyal99 , kimia joon , king _ panther , liuana , m0zhdeh , M@R@L , Maedeh , mahsa.h.i , mahsadina , mahvashman , Maman fariba , manemah , Mantral , mary90 , maryam.khakbaz , mb_maryam , meloda , mersad20 , MidnightSun , mina-ava , mina68 , Mobina.k , mohamad722 , MΣRλ , narges65 , narmineh , nasim j , nasrin44 , nilgon_nili , nlp16001 , nojan , nrezaii , Pardis-F , pare , pari1990 , paria.v , parisa mah , pariya.sh , pegah.a , perijooon , pink_daughter , Raha jOOOOOOOOn , rahaiii , rangin , RealIty , reza9000 , riitaa , Roghaye57 , Rozali-2 , saba28 , saghi.m , SahariX , SANIA-23 , sara parvizi , sara2876 , sare_sa , savez , sayeh779 , SAZAK73 , SEA SHELL-600 , SECoND*PLANeT , sefid65 , Sergeant , SETARE SOHEYL , shadab70 , shadi1356 , shagha27 , shaghayegh69 , shahi.first , shima72 , shooma , simaN , ~sky angel~ , some61 , sorme* , ssoudeh , susanzandieh , taraneh joon , taraneh24 , valehjoon , vianna , viciOus bOy , vitric , winter girl , yas6662 , Zahra_niki , Zarizar , zeinab75 , zina , |SarA_S| , ~ELAHE~ , ~Magic Life~ , ~nas!m~ , ~Niayesh~ , ~Ordibeheshti~ , ~pArnYa~ , ~SariR~ , ~Snowy G!rl~ , °Hal¡¥aS° , اب و اتش , اتل و متل , اتوسا جون , ارشیا123 , از چی بگم؟ , ایماز , برادپیت , بلفى , بهارجون , بی بی گل , ترنج خاتون , ترنم , تنها... , حسین زاده حسینی , حمیراتیس , دخترک برفی , دزدمونا , دیوار چین , رنگین کمون خانم , رولا , رژلب , ز=زینت پدر , زیزیا , سانجانا , ستاره ارزو , ستاره.ث , سرای بانو , سرتق , سعاد , سهيلا نصير , سپیدوسیاه , شانی , شاپررک , شكوفه هاي گيلاس , شیرین بانو , شیش تایی هااا , شیوا , طبیعت , عرفان 82 , عمه خانم , فائزه 75 , فانتین , فرحناز65 , فرزانه ي بلا!! , فهیرا , لیلاحمیده , لیلین , م.نوری , مرجان55 , مرزنگام , ململ خانم , منا64 , مژگان بانو , میم. , نسرین... , نم نم باران , نوشین66 , نیکا83 , هورتاش , پارمیتا , پرستو... , کایرا.70 , کیانا شیطون , یواش , ღ♥Mary★Joon♥ღ

صفحه 1 از 23 1234511 ... آخرینآخرین